spectacle - en to uk translation catalogue (372 entries)

[ctx: %2 font family %1 font point size]
en: %2 %1pt | %2 %1pts
uk[0]: %2 %1пт
uk[1]: %2 %1пт
uk[2]: %2 %1пт
uk[3]: %2 %1пт

[ctx: %2 font family, %3 font style name, %1 font point size]
en: %2 %3 %1pt | %2 %3 %1pts
uk[0]: %2 %3 %1пт
uk[1]: %2 %3 %1пт
uk[2]: %2 %3 %1пт
uk[3]: %2 %3 %1пт

[ctx: 0 second delay]
en: No Delay
uk: Без затримки

[ctx: @action]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: @action]
en: Copy Location
uk: Копіювати адресу

[ctx: @action]
en: Export
uk: Експорт

[ctx: @action]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: @action]
en: Options
uk: Параметри

[ctx: @action]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: @action]
en: Save As…
uk: Зберегти як…

[ctx: @action accept selection]
en: Accept
uk: Прийняти

[ctx: @action edit screenshot]
en: Edit…
uk: Змінити…

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Active Window
uk: Захопити зображення активного вікна

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Current Monitor
uk: Захопити зображення на поточному моніторі

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Entire Desktop
uk: Захопити зображення усієї стільниці

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Rectangular Region
uk: Захопити прямокутну ділянку

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Selected Window
uk: Захопити зображення вибраного вікна

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Window Under Cursor
uk: Захопити зображення вікна під вказівником миші

[ctx: @action global shortcut]
en: Launch Spectacle
uk: Запустити Spectacle

[ctx: @action global shortcut]
en: Launch Spectacle without capturing
uk: Запустити Spectacle без створення знімка

[ctx: @action global shortcut]
en: Start/Stop Region Recording
uk: Почати або зупинити записування ділянки

[ctx: @action global shortcut]
en: Start/Stop Screen Recording
uk: Почати або зупинити записування з екрана

[ctx: @action global shortcut]
en: Start/Stop Window Recording
uk: Почати або зупинити записування з вікна

[ctx: @action in capture mode section]
en: Active Window
uk: Активне вікно

[ctx: @action in capture mode section]
en: All Screens
uk: Усі екрани

[ctx: @action in capture mode section]
en: All Screens (Scaled to same size)
uk: Усі екрани (масштабовані до одного розміру)

[ctx: @action in capture mode section]
en: Current Screen
uk: Поточний екран

[ctx: @action in capture mode section]
en: Full Screen
uk: Весь екран

[ctx: @action in capture mode section]
en: Rectangular Region
uk: Прямокутна ділянка

[ctx: @action in capture mode section]
en: Select Window
uk: Вибране вікно

[ctx: @action in capture mode section]
en: Window Under Cursor
uk: Вікно під вказівником

[ctx: @action select new recording mode]
en: New Recording
uk: Новий запис

[ctx: @action select new screenshot mode]
en: New Screenshot
uk: Новий знімок вікна

[ctx: @action start recording]
en: Record
uk: Записати

[ctx: @action:button]
en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати до буфера

[ctx: @action:button]
en: Open Containing Folder
uk: Відкрити теку з даними

[ctx: @action:button close inline notification]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: @action:button open screenshot in other application]
en: Other Application…
uk: Інша програма…

[ctx: @action:intoolbar arrow line tool]
en: Arrow
uk: Стрілка

[ctx: @action:intoolbar blur tool]
en: Blur
uk: Розмивання

[ctx: @action:intoolbar crop image tool]
en: Crop
uk: Обрізання

[ctx: @action:intoolbar ellipse tool]
en: Ellipse
uk: Еліпс

[ctx: @action:intoolbar freehand line tool]
en: Freehand
uk: Довільний контур

[ctx: @action:intoolbar highlighter line tool]
en: Highlighter
uk: Підсвічування

[ctx: @action:intoolbar no tool, to allow dragging]
en: None
uk: Немає

[ctx: @action:intoolbar number stamp tool]
en: Number
uk: Номер

[ctx: @action:intoolbar pixelate tool]
en: Pixelate
uk: Пікселізація

[ctx: @action:intoolbar rectangle tool]
en: Rectangle
uk: Прямокутник

[ctx: @action:intoolbar select annotation tool]
en: Select
uk: Позначення

[ctx: @action:intoolbar straight line tool]
en: Line
uk: Пряма

[ctx: @action:intoolbar text tool]
en: Text
uk: Текст

[ctx: @info]
en: An error occurred while attempting to record the screen.
uk: Під час спроби запису з екрана сталася помилка.

[ctx: @info]
en: An error occurred while taking a screenshot.
uk: Під час спроби створення знімка сталася помилка.

[ctx: @info]
en: Bad format for KWin screenshot: %1
uk: Помилковий формат знімка KWin: %1

[ctx: @info]
en: Bad height for KWin screenshot: %1
uk: Помилкова висота знімка KWin: %1

[ctx: @info]
en: Bad width for KWin screenshot: %1
uk: Помилкова ширина знімка KWin: %1

[ctx: @info]
en: Cannot save screenshot because creating the directory failed:<nl/><filename>%1</filename>
uk: Не вдалося зберегти знімок вікна, оскільки не вдалося створити каталог:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Cannot save screenshot because creating the remote directory failed:<nl/><filename>%1</filename>
uk: Не вдалося зберегти знімок вікна, оскільки не вдалося створити віддалений каталог:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Could not open file descriptor for reading KWin screenshot.
uk: Не вдалося відкрити дескриптор файла для читання знімка KWin.

[ctx: @info]
en: Found QR code with binary content.
uk: Виявлено QR-код із двійковим вмістом.

[ctx: @info]
en: KWin Screencasting is not available.
uk: Запис з екрана у KWin є недоступним.

[ctx: @info]
en: KWin screenshot request failed:
    %1
uk: Спроба запиту щодо знімка KWin зазнала невдачі:
    %1

[ctx: @info]
en: Potentially relevant information:
    %1
uk: Потенційно пов'язані дані:
    %1

[ctx: @info]
en: QR Code found: %1
uk: Виявлено QR-код: %1

[ctx: @info]
en: Screen recording is not available on X11.
uk: Запис з екрана є недоступним у X11.

[ctx: @info]
en: The screenshot has been copied to the clipboard.
uk: Знімок вікна було скопійовано до буфера обміну даними.

[ctx: @info]
en: The screenshot has been saved as <link url="%1">%2</link> and its location has been copied to clipboard
uk: Знімок вікна було збережено як <link url="%1">%2</link>, а адресу файла було ск and its location has been copied to clipboard

[ctx: @info]
en: The screenshot was copied to the clipboard and saved as <link url="%1">%2</link>
uk: Знімок було скопійовано до буфера обміну даними і збережено як <link url="%1">%2</link>

[ctx: @info]
en: The screenshot was saved as <link url="%1">%2</link>
uk: Знімок було збережено як <link url="%1">%2</link>

[ctx: @info]
en: The shared image link (<a href="%1">%1</a>) has been copied to the clipboard.
uk: Посилання на зображення (<a href="%1">%1</a>) було скопійовано до буфера обміну даними.

[ctx: @info]
en: The stream closed because a screen containing the target region changed in a way that disrupted the recording.
uk: Потік даних закрито, оскільки екран, на якому міститься область призначення було змінено у спосіб, який призводить до переривання запису.

[ctx: @info]
en: The stream closed because the target screen changed in a way that disrupted the recording.
uk: Потік даних закрито, оскільки екран призначення було змінено у спосіб, який призводить до переривання запису.

[ctx: @info]
en: The stream closed because the target window changed in a way that disrupted the recording.
uk: Потік даних закрито, оскільки вікно призначення було змінено у спосіб, який призводить до переривання запису.

[ctx: @info]
en: The video has been saved as <link url="%1">%2</link> and its location has been copied to clipboard
uk: Відео було збережено як <link url="%1">%2</link>, а адресу файла було ск and its location has been copied to clipboard

[ctx: @info]
en: The video location has been copied to the clipboard.
uk: Розташування відео було скопійовано до буфера обміну даними.

[ctx: @info]
en: The video was saved as <link url="%1">%2</link>
uk: Відео було збережено як <link url="%1">%2</link>

[ctx: @info]
en: There was a problem sharing the image: %1
uk: Під час спроби оприлюднити зображення виникли проблеми: %1

[ctx: @info]
en: Unable to save recording. Could not move file to location: %1
uk: Не вдалося зберегти запис. Не вдалося пересунути файл до вказаного місця: %1

[ctx: @info]
en: Unsupported KWin screenshot type metadata: %1
uk: Непідтримувані метадані типу знімка KWin: %1

[ctx: @info]
en: pipe2() failed for KWin screenshot: %1
uk: Помилка pipe2() для знімка KWin: %1

[ctx: @info basic crop tool explanation]
en: Click and drag to make a selection.
uk: Натисніть кнопку миші і перетягніть вказівник, щоб щось позначити.

[ctx: @info crop tool explanation]
en: Click and drag to make a selection.
    Double click the selection to accept and crop.
    Right click to clear the selection.
uk: Натисніть ліву кнопку миші і перетягніть вказівник для позначення.
    Двічі клацніть на позначеному, щоб підтвердити і обрізати.
    Клацніть правою кнопкою, щоб зняти позначення.

[ctx: @info:shell]
en: %1 is not a valid mode for --record
uk: %1 не є коректним режимом для --record

[ctx: @info:shell]
en: Failed to export video: Output file URL must be a valid URL with a file name
uk: Не вдалося експортувати відео: адреса файла виведення даних має бути коректною адресою з назвою файла

[ctx: @info:shell]
en: Failed to export video: Temporary file URL must be an existing local file
uk: Не вдалося експортувати відео: має бути вказано адресу наявного локального файла для тимчасового файла

[ctx: @info:shell]
en: Failed to record: File URL is not a local file
uk: Не вдалося записати: адреса файла не є локальною

[ctx: @info:shell]
en: Failed to record: Output file URL is not a local file (%1)
uk: Не вдалося записати: адреса файла виведення даних не є локальною (%1)

[ctx: @info:shell]
en: Failed to record: Temporary file URL is not a local file (%1)
uk: Не вдалося записати: адреса тимчасового файла не є локальною (%1)

[ctx: @info:shell]
en: Failed to record: Unable to create folder (%1)
uk: Не вдалося записати: не вдалося створити теку (%1)

[ctx: @info:shell]
en: Failed to select screen: %1
uk: Не вдалося вибрати екран: %1

[ctx: @info:shell]
en: Failed to select screen: No screen contained the mouse cursor position
uk: Не вдалося вибрати екран: немає екрана, що містить позицію вказівника миші

[ctx: @info:shell]
en: Failed to select window: %1
uk: Не вдалося вибрати вікно: %1

[ctx: @info:shell]
en: Failed to select window: No window found
uk: Не вдалося вибрати вікно: не знайдено вікна

[ctx: @info:shell]
en: Screen recording canceled
uk: Запис з екрана скасовано

[ctx: @info:shell]
en: Window recording canceled
uk: Запис з вікна скасовано

[ctx: @info:tooltip]
en: Capture only the current pop-up window (like a menu, tooltip etc).
    If disabled, the pop-up is captured along with the parent window
uk: Захопити лише поточне контекстне вікно (меню, панель підказки тощо).
    Якщо не позначено, контекстне вікно буде захоплено разом із батьківським вікном.

[ctx: @info:tooltip]
en: Quit Spectacle after manually saving or copying the image
uk: Вийти зі Spectacle після збереження або копіювання зображення вручну

[ctx: @info:tooltip]
en: Shift: Snap to 45 degree increments
uk: Shift: прилипання до напрямків з кроком у 45 градусів

[ctx: @info:tooltip]
en: Shift: Snap to diagonal movements
    Control: Resize from center
uk: Shift: прилипання до діагональних пересувань
    
    Ctrl: змінити розміри від центра

[ctx: @info:tooltip]
en: Shift: Snap to straight lines
uk: Shift: прилипання до прямих

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the mouse cursor in the recording
uk: Показувати вказівник миші на записі

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the mouse cursor in the screenshot image
uk: Показувати вказівник миші на знімку

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the window shadow
uk: Показувати тінь вікна

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the window title bar, the minimize/maximize/close buttons, and the window border
uk: Показувати смужку заголовка вікна, кнопки мінімізації, максимізації та закриття, а також обрамлення вікна

[ctx: @info:tooltip]
en: The strength of the effect.
uk: Потужність ефекту.

[ctx: @info:tooltip subtitle for recording tray icon]
en: Time recorded: %1
    Click to finish recording
uk: Тривалість запису: %1
    Клацніть, щоб завершити записування

[ctx: @info:tooltip subtitle for rendering tray icon]
en: Time recorded: %1
    Click to stop rendering early (this will lose data)
uk: Тривалість запису: %1
    Клацніть, щоб завершити обробку передчасно (із втратою даних)

[ctx: @info:tooltip title for recording tray icon]
en: Spectacle is Recording
uk: Spectacle записує відео

[ctx: @info:tooltip title for rendering tray icon]
en: Spectacle is Finishing the Recording
uk: Spectacle завершує записування відео

[ctx: @item 0 delay special value]
en: No Delay
uk: Без затримки

[ctx: @item recording mode]
en: Full Screen
uk: Весь екран

[ctx: @item recording mode]
en: Rectangular Region
uk: Прямокутна ділянка

[ctx: @item recording mode]
en: Window
uk: Вікно

[ctx: @item:inlistbox Container/encoder]
en: Animated WebP (better than GIF)
uk: анімований WebP (краще за GIF)

[ctx: @item:inlistbox Container/encoder]
en: GIF (compatible, but inefficient)
uk: GIF (сумісний, але неефективний)

[ctx: @label:slider strength of effect]
en: Strength:
uk: Потужність:

[ctx: @label:spinbox]
en: Delay:
uk: Затримка:

[ctx: @option:check]
en: Capture On Click
uk: Захопити після клацання

[ctx: @option:check]
en: Capture the current pop-up only
uk: Захопити лише поточне контекстне вікно

[ctx: @option:check]
en: Include window shadow
uk: Включити тінь вікна

[ctx: @option:check]
en: Include window titlebar and borders
uk: Включити заголовок і рамку вікна

[ctx: @option:check]
en: Quit after manual Save or Copy
uk: Вийти після збереження або копіювання вручну

[ctx: @option:check for recordings]
en: Include mouse pointer
uk: Включити вказівник миші

[ctx: @option:check for screenshots]
en: Include mouse pointer
uk: Включити вказівник миші

[ctx: @title:group]
en: Make a Recording:
uk: Запис відео:

[ctx: @title:group]
en: Options
uk: Параметри

[ctx: @title:group]
en: Screenshot Settings
uk: Параметри знімків вікон

[ctx: @title:group]
en: Take a Screenshot:
uk: Створення знімка вікна:

[ctx: @title:menu]
en: Export
uk: Експорт

[ctx: @title:menu]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: @title:menu]
en: Recording Modes
uk: Режими запису з екрана

[ctx: @title:menu]
en: Recording Settings
uk: Параметри запису

[ctx: @title:menu]
en: Screenshot Modes
uk: Режими знімків вікон

[ctx: @title:menu]
en: Screenshot Settings
uk: Параметри знімків вікон

[ctx: @title:tab]
en: Recording
uk: Запис з екрана

[ctx: @title:tab]
en: Screenshot
uk: Знімок вікна

[ctx: @title:window]
en: %1 second | %1 seconds
uk[0]: %1 секунда
uk[1]: %1 секунди
uk[2]: %1 секунд
uk[3]: %1 секунда

[ctx: @title:window Unsaved Screenshot]
en: Unsaved
uk: Не збережено

en: A recording was saved as '%1' to '%2' and the file path of the recording has been saved to your clipboard.
uk: Запис було збережено як «%1» до «%2», а шлях до файла запису було збережено у буфері обміну даними системи.

en: A recording was saved as '%1' to '%2'.
uk: Запис було збережено як «%1» до «%2».

en: A screenshot was saved as '%1' to '%2' and the file path of the screenshot has been saved to your clipboard.
uk: Знімок вікна було збережено як «%1» до «%2», а шлях до файла знімка вікна було збережено у буфері обміну даними системи.

en: A screenshot was saved as '%1' to '%2'.
uk: Знімок було збережено як «%1» до «%2».

en: A screenshot was saved to your clipboard.
uk: Знімок було збережено до буфера обміну даними.

en: Accept on click-and-release
uk: Знімати клацанням і відпусканням

en: After taking a screenshot:
uk: Після створення знімка:

en: Always
uk: Завжди

en: Annotate
uk: Анотувати

en: Cancel (%1 second) | Cancel (%1 seconds)
uk[0]: Скасувати (%1 секунда)
uk[1]: Скасувати (%1 секунди)
uk[2]: Скасувати (%1 секунд)
uk[3]: Скасувати (%1 секунда)

en: Cancel:
uk: Скасовування:

en: Cannot save an empty screenshot image.
uk: Неможливо зберегти порожнє зображення знімка.

en: Cannot save screenshot. Error while writing file.
uk: Не вдалося зберегти знімок. Помилка під час спроби записати файл.

en: Cannot save screenshot. Error while writing temporary local file.
uk: Не вдалося зберегти знімок. Помилка під час спроби записати тимчасовий локальний файл.

en: Cannot save screenshot. The save filename is invalid.
uk: Не вдалося зберегти знімок. Назва файла є некоректною.

en: Capture a rectangular region of the screen
uk: Захопити прямокутну область екрана

en: Capture on click
uk: Захопити після клацання

en: Capture only the current pop-up window (like a menu, tooltip etc) when taking a screenshot of a window. If disabled, the pop-up is captured along with the parent window.
uk: Захопити лише поточне контекстне вікно (меню, панель підказки тощо) при створенні знімка вікна. Якщо не позначено, контекстне вікно буде захоплено разом із батьківським вікном.

en: Capture the active window
uk: Захопити зображення активного вікна

en: Capture the current monitor
uk: Захопити зображення на моніторі

en: Capture the current pop-up only
uk: Захопити лише поточне контекстне вікно

en: Capture the entire desktop (default)
uk: Захопити зображення усієї стільниці (типове)

en: Capture the window currently under the cursor, excluding parents of pop-up menus
uk: Захопити поточне вікно під вказівником без батьківського вікна контекстних меню

en: Capture the window currently under the cursor, including parents of pop-up menus
uk: Захопити поточне вікно під вказівником, включно з батьківськими вікнами контекстних меню

en: Clipboard action which should be executed after the screenshot is taken
uk: Дія з буфером обміну, яку слід виконати після створення знімка

en: Compression Quality:
uk: Якість стискання:

en: Compression quality for lossy file formats
uk: Якість стискання файлів у форматах із втратою даних

en: Configure Spectacle…
uk: Налаштувати Spectacle…

en: Copy file location to clipboard
uk: Копіювати розташування файла до буфера обміну даними

en: Copy image to clipboard
uk: Копіювати зображення до буфера

en: Create new selection rectangle:
uk: Створення прямокутника позначення:

[ctx: Decimal number of seconds]
en:  seconds
uk:  секунд

[ctx: Decimal number of seconds]
en: %1 seconds
uk: %1 секунд

en: Default filename
uk: Типова назва файла

en: Default save image format
uk: Типовий формат зберігання зображень

en: Default video format
uk: Типовий формат відео

en: Delay
uk: Затримка

en: Delay:
uk: Затримка:

en: Do not copy anything
uk: Нічого не копіювати

en: Do not take a screenshot automatically
uk: Не створювати знімок автоматично

en: Filename:
uk: Назва файла:

en: Fill Color
uk: Колір заповнення

en: Fill color for ellipse annotation tool
uk: Колір заповнення для засобу анотування еліпсом

en: Fill color for number annotation tool
uk: Колір заповнення для засобу анотування числами

en: Fill color for rectangle annotation tool
uk: Колір заповнення для засобу анотування прямокутником

en: Fill:
uk: Заповнення:

en: Finish recording
uk: Завершити записування

en: Font Color
uk: Колір шрифту

en: Font color for annotations
uk: Колір шрифту для анотацій

en: Font for number annotations
uk: Шрифт для числових анотацій

en: Font for text annotations
uk: Шрифт для текстових анотацій

en: Font:
uk: Шрифт:

en: For lossy image formats like JPEG
uk: Для форматів зберігання зображень із втратами, подібних до JPEG

en: General:
uk: Загальне:

en: Help
uk: Довідка

en: Image Zoom
uk: Масштаб зображення

en: In background mode, copy screenshot file path to clipboard
uk: У фоновому режимі, копіювати шлях до файла знімка до буфера обміну

en: In background mode, copy screenshot image to clipboard, unless -o is also used.
uk: У фоновому режимі, копіювати зображення знімка до буфера обміну, якщо не використано також -o.

en: In background mode, delay before taking the shot (in milliseconds)
uk: У фоновому режимі, затримка до створення знімка (у мілісекундах)

en: In background mode, do not pop up a notification when the screenshot is taken
uk: У фоновому режимі, не показувати сповіщення, якщо створено знімок

en: In background mode, exclude decorations in the screenshot
uk: У фоновому режимі, виключити обрамлення вікна зі знімку

en: In background mode, exclude shadows in the screenshot
uk: У фоновому режимі, виключити тіні вікон зі знімку

en: In background mode, include pointer in the screenshot
uk: У фоновому режимі, включати вказівник миші до знімка

en: In background mode, save image to specified file
uk: У фоновому режимі, зберегти зображення до вказаного файла

en: Include mouse pointer
uk: Включити вказівник миші

en: Include window shadow
uk: Включити тінь вікна

en: Include window titlebar and borders
uk: Включити заголовок і рамку вікна

[ctx: Integer number of seconds]
en:  second |  seconds
uk[0]:  секунда
uk[1]:  секунди
uk[2]:  секунд
uk[3]:  секунда

[ctx: Integer number of seconds]
en: %2 second | %2 seconds
uk[0]: %2 секунда
uk[1]: %2 секунди
uk[2]: %2 секунд
uk[3]: %2 секунда

en: KDE Screenshot Utility
uk: Утиліта знімків екрана KDE

[ctx: Keyboard action]
en: + Shift: Magnifier
uk: + Shift: збільшувальне скло

[ctx: Keyboard action]
en: + Shift: Move in 1 pixel steps
uk: + Shift: пересування кроками в 1 піксель

[ctx: Keyboard action]
en: + Shift: Resize in 1 pixel steps
uk: + Shift: змінити розмір кроками в 1 піксель

[ctx: Keyboard action]
en: Arrow keys
uk: Клавіші зі стрілками

[ctx: Keyboard action]
en: Arrow keys + Alt
uk: Клавіші зі стрілками + Alt

en: Last path used for "save as" action
uk: Останній шлях, який було використано для дії «Зберегти як»

en: Launch Spectacle without taking a screenshot
uk: Запустити Spectacle без створення знімка

[ctx: Mouse action]
en: Double-click
uk: Подвійне клацання

[ctx: Mouse action]
en: Drag handles
uk: Перетягування елементів керування

[ctx: Mouse action]
en: Drag inside selection rectangle
uk: Перетягування всередині прямокутника позначення

[ctx: Mouse action]
en: Drag outside selection rectangle
uk: Перетягування за межами прямокутника позначення

[ctx: Mouse action]
en: Release left-click
uk: Відпускання лівої кнопки після клацання

[ctx: Mouse action]
en: Right-click
uk: Клацання правою

en: Move selection rectangle:
uk: Пересування прямокутника позначення:

en: Never
uk: Ніколи

en: New Screenshot
uk: Новий знімок вікна

en: Number for number annotations
uk: Кількість нумерованих анотацій

en: Number:
uk: Номер:

en: On Wayland, Spectacle requires KDE Plasma's KWin compositor, which does not seem to be available. Use Spectacle on KDE Plasma, or use a different screenshot tool.
uk: У Wayland для роботи Spectacle потрібен засіб композиції Плазми KDE, KWin, якого, здається, немає у вашій системі. Скористайтеся Spectacle у Плазмі KDE або використайте іншу програму для створення знімків.

en: Only capture the current pop up menu
uk: Чи слід захоплювати лише поточне контекстне вікно

en: Open Default Screenshots Folder
uk: Відкрити типову теку зі знімками

en: Open a new Spectacle window
uk: Відкриває нове вікно Spectacle

en: Open and edit existing screenshot file
uk: Відкрити і редагувати наявний файл знімка вікна

[ctx: Open the screenshot we just saved]
en: Open
uk: Відкрити

en: Pause
uk: Пауза

[ctx: Placeholder is filename]
en: A recording was saved as '%1' to your Videos folder.
uk: Запис було збережено як «%1» до вашої теки «Відео».

[ctx: Placeholder is filename]
en: A screenshot was saved as '%1' to your Pictures folder.
uk: Знімок було збережено як «%1» до вашої теки «Картинки».

en: Play
uk: Пуск

en: Press screenshot key to:
uk: Натискання клавіші знімків вікна:

[ctx: Preview of the user configured filename]
en: Preview:
uk: Перегляд:

en: Printing failed. The printer failed to initialize.
uk: Не вдалося надрукувати. Спроба ініціалізувати принтер зазнала невдачі.

en: QImageWriter cannot write image: %1
uk: QImageWriter не вдалося записати зображення: %1

en: Quit Spectacle after manually saving or copying the image.
uk: Вийти зі Spectacle після збереження або копіювання зображення вручну.

en: Quit after manual Save or Copy
uk: Вийти після збереження або копіювання вручну

en: Quit after saving or copying an image
uk: Чи слід виходити зі Spectacle після збереження або копіювання зображення

en: Record the screen using the given mode. Modes:
    - r, region
    - s, screen
    - w, window
uk: Записати зображення з екрана з використанням вказаного режиму. Режими:
    - r, область
    - s, екран
    - w, вікно

en: Recording Settings
uk: Параметри запису

en: Recording:
    %1
uk: Запис:
    %1

en: Rectangular Region Selection
uk: Позначення прямокутної ділянки

en: Redo
uk: Повторити

en: Remember selected area:
uk: Пам’ятати позначену ділянку:

en: Remember the last rectangular region
uk: Чи слід запам'ятовувати останню прямокутну ділянку

en: Reset selection:
uk: Скидання позначеного:

en: Resize selection rectangle:
uk: Зміна розмірів прямокутника позначення:

en: Return focus to Spectacle
uk: Повертає фокус до Spectacle

en: Save &Location:
uk: Місце з&берігання:

en: Save Location:
uk: Місце зберігання:

en: Save file to default folder
uk: Зберігати зображення до типової теки

en: Save screenshot automatically after it is taken
uk: Автоматичне збереження знімка після його створення

[ctx: Settings category]
en: General
uk: Загальне

[ctx: Settings category]
en: Image Saving
uk: Збереження зображення

[ctx: Settings category]
en: Shortcuts
uk: Скорочення

[ctx: Settings category]
en: Video Saving
uk: Збереження відео

en: Shadow
uk: Тінь

en: Share
uk: Оприлюднити

en: Shortcuts
uk: Скорочення

en: Show magnifier:
uk: Показати збільшувальне скло:

en: Show the mouse cursor in the screen recording.
uk: Показувати вказівник миші на записі з екрана.

en: Show the mouse cursor in the screenshot image.
uk: Показувати вказівник миші на знімку.

en: Show the window shadow when taking a screenshot of a window.
uk: Показувати тінь вікна при створенні знімка вікна.

en: Show the window title bar and border when taking a screenshot of a window.
uk: Показувати смужку заголовка вікна і рамку при створенні знімка вікна.

en: Start in DBus-Activation mode
uk: Запустити у режимі активації DBus

en: Start in GUI mode (default)
uk: Запустити у графічному режимі (типовий режим)

en: Starts a new GUI instance of spectacle without registering to DBus
uk: Запускає екземпляр графічного інтерфейсу Spectacle без реєстрації у DBus

en: Stroke Color
uk: Колір штриха

en: Stroke Width
uk: Товщина штриха

en: Stroke color for arrow annotation tool
uk: Колір штриха для засобу анотування стрілочкою

en: Stroke color for ellipse annotation tool
uk: Колір штриха для засобу анотування еліпсом

en: Stroke color for freehand annotation tool
uk: Колір штриха для засобу анотування довільною лінією

en: Stroke color for highlighter annotation tool
uk: Колір штриха для засобу анотування підсвічуванням

en: Stroke color for line annotation tool
uk: Колір штриха для засобу анотування прямою лінією

en: Stroke color for rectangle annotation tool
uk: Колір штриха для засобу анотування прямокутником

en: Stroke width for arrow annotation tool
uk: Товщина штриха для засобу анотування стрілочкою

en: Stroke width for ellipse annotation tool
uk: Товщина штриха для засобу анотування еліпсом

en: Stroke width for freehand annotation tool
uk: Товщина штриха для засобу анотування довільною лінією

en: Stroke width for highlighter annotation tool
uk: Товщина штриха для засобу анотування підсвічуванням

en: Stroke width for line annotation tool
uk: Товщина штриха для засобу анотування прямою лінією

en: Stroke width for rectangle annotation tool
uk: Товщина штриха для засобу анотування прямокутником

en: Stroke:
uk: Штрих:

en: Take Screenshot:
uk: Створення знімка вікна:

en: Take a new Screenshot
uk: Зробити новий знімок

en: Take a new screenshot
uk: Зробити новий знімок

en: Take a screenshot and exit without showing the GUI
uk: Зробити знімок і вийти без показу графічного інтерфейсу

en: Take full screen screenshot
uk: Зробити знімок усього екрана

en: Take rectangular screenshot
uk: Зробити прямокутний знімок

en: Take screenshot on click
uk: Чи слід робити знімок вікна у відповідь на клацання кнопкою миші

en: The filename template used when saving screencasts
uk: Шаблон назви файла, який буде використано під час зберігання записі з екрана

en: The filename template used when saving screenshots
uk: Шаблон назви файла, який буде використано під час зберігання знімків

en: The last used annotation tool type
uk: Тип останнього використаного засобу анотування

en: The last used region the user selected
uk: Остання використаний користувачем ділянка

en: The path of the file saved last
uk: Шлях до останнього збереженого файла

en: The strength of the blur effect.
uk: Потужність ефекту розмивання.

en: The strength of the pixelate effect.
uk: Потужність ефекту пікселізації.

en: To save to a sub-folder
uk: Для збереження до підтеки

en: Unable to save image. Could not upload file to remote location.
uk: Не вдалося зберегти зображення. Не вдалося вивантажити файл на віддалений сервер.

en: Undo
uk: Скасувати

en: Until Spectacle is closed
uk: Доки Spectacle не буде закрито

en: Use last-used capture mode
uk: Використати останній режим знімання

en: Use light background
uk: Використовувати світле тло

en: Wait for a click before taking screenshot. Invalidates delay
uk: Зачекати зі створенням знімка на клацання кнопкою миші. Скасовує затримку.

en: Wait for a mouse click before capturing the screenshot image.
uk: Зачекати зі створенням знімка на клацання кнопкою миші.

en: What should happen if print key is pressed when Spectacle is already running
uk: Визначає дію, яку має бути виконано при натисканні кнопки друку, якщо Spectacle вже запущено

en: What to do when Spectacle is launched
uk: Дія, яку слід виконати після запуску Spectacle

en: When launching Spectacle:
uk: При запуску Spectacle:

en: Whether arrow annotation tool has a drop shadow
uk: Чи слід використовувати у засобі анотування стрілкою тіні

en: Whether ellipse annotation tool has a drop shadow
uk: Чи слід використовувати у засобі анотування еліпсом тіні

en: Whether freehand annotation tool has a drop shadow
uk: Чи слід використовувати у засобі анотування довільною лінією тіні

en: Whether line annotation tool has a drop shadow
uk: Чи слід використовувати у засобі анотування прямою тіні

en: Whether number annotation tool has a drop shadow
uk: Чи слід використовувати у засобі анотування номерами тіні

en: Whether rectangle annotation tool has a drop shadow
uk: Чи слід використовувати у засобі анотування прямокутником тіні

en: Whether text annotation tool has a drop shadow
uk: Чи слід використовувати у засобі анотування текстом тіні від символів

en: Whether the mouse cursor is included in the screenshot
uk: Чи слід включати вказівник миші до знімка

en: Whether the mouse cursor is included in the video
uk: Чи слід включати вказівник миші до відео

en: Whether the screenshot should be captured after selecting the region and releasing the mouse
uk: Визначає, чи має бути захоплено знімок екрана після позначення ділянки і відпускання кнопки миші

en: Whether the window decorations are included in the screenshot
uk: Визначає, чи слід включати до знімка вікна його обрамлення

en: Whether the window shadow is included in the screenshot
uk: Визначає, чи слід включати до знімка вікна його тінь

en: Whether to use a light color mask in the region selection dialog
uk: Визначає, чи слід використовувати світлу маску кольорів у вікні вибору ділянки

en: While Spectacle is running
uk: Якщо Spectacle запущено

en: While holding Shift
uk: При утриманні натиснутою Shift

en: You can use the following placeholders in the filename, which will be replaced with actual text when the file is saved:
uk: У назвах файлів ви можете використовувати вказані нижче замінники, які буде замінено текстом під час збереження файлів:

en: Zoom:
uk: Масштаб:

[ctx: filename placeholder description]
en: AM/PM or am/pm (localized)
uk: AM/PM або am/pm (локалізовані)

[ctx: filename placeholder description]
en: Day (01–31)
uk: День (01–31)

[ctx: filename placeholder description]
en: Day (1–31)
uk: День (1–31)

[ctx: filename placeholder description]
en: Day (long name)
uk: День (назва повністю)

[ctx: filename placeholder description]
en: Day (short name)
uk: День (скорочена назва)

[ctx: filename placeholder description]
en: Hour (00–23)
uk: Година (00–23)

[ctx: filename placeholder description]
en: Hour (01–12)
uk: Година (01–12)

[ctx: filename placeholder description]
en: Hour (0–23)
uk: Година (0–23)

[ctx: filename placeholder description]
en: Hour (1–12)
uk: Година (1–12)

[ctx: filename placeholder description]
en: Millisecond (000–999)
uk: Мілісекунда (000–999)

[ctx: filename placeholder description]
en: Millisecond (0–999)
uk: Мілісекунда (0–999)

[ctx: filename placeholder description]
en: Minute (00–59)
uk: Хвилина (00–59)

[ctx: filename placeholder description]
en: Minute (0–59)
uk: Хвилина (0–59)

[ctx: filename placeholder description]
en: Month (01–12)
uk: Місяць (01–12)

[ctx: filename placeholder description]
en: Month (1–12)
uk: Місяць (1–12)

[ctx: filename placeholder description]
en: Month (long name)
uk: Місяць (назва повністю)

[ctx: filename placeholder description]
en: Month (short name)
uk: Місяць (скорочена назва)

[ctx: filename placeholder description]
en: Second (00–59)
uk: Секунда (00–59)

[ctx: filename placeholder description]
en: Second (0–59)
uk: Секунда (0–59)

[ctx: filename placeholder description]
en: Seconds since the Unix epoch
uk: Секунди з початку епохи Unix

[ctx: filename placeholder description]
en: Sequential numbering, padded by inserting additional '#' characters
uk: Послідовна нумерація із доповненням нулями за символами «#»

[ctx: filename placeholder description]
en: Timezone (long name)
uk: Часовий пояс (назва повністю)

[ctx: filename placeholder description]
en: Timezone (short name)
uk: Часовий пояс (скорочена назва)

[ctx: filename placeholder description]
en: Timezone offset (±0000)
uk: Часовий зсув (±00:00)

[ctx: filename placeholder description]
en: Timezone offset (±00:00)
uk: Часовий зсув (±00:00)

[ctx: filename placeholder description]
en: Window Title
uk: Заголовок вікна

[ctx: filename placeholder description]
en: Year (2 digit)
uk: Рік (2 цифри)

[ctx: filename placeholder description]
en: Year (4 digit)
uk: Рік (4 цифри)

[ctx: missing webp support notification message]
en: Please install Qt Image Formats to get animated system tray icons for Spectacle, and then report this packaging issue to your distributor.
uk: Будь ласка, встановіть бібліотеки форматів зображень Qt, щоб отримати анімовані піктограми у системному лотку для Spectacle, а потім повідомте про цю проблему пакування авторам вашого дистрибутива.

[ctx: missing webp support notification title]
en: WebP support is missing.
uk: Немає підтримки WebP.

[ctx: part of default image filename template]
en: Screenshot
uk: Знімок

[ctx: part of default video filename template]
en: Screencast
uk: Трансляція

[ctx: px: pixels]
en: %1px | %1px
uk[0]: %1пк
uk[1]: %1пк
uk[2]: %1пк
uk[3]: %1пк

[ctx: recording notification message]
en: Please wait
uk: Будь ласка, зачекайте

[ctx: recording notification message with shortcut]
en: To finish the recording, click the pulsing red System Tray icon or press <shortcut>%1</shortcut>.
uk: Щоб завершити записування, натисніть у системному лотку червону піктограму, що блимає, або натисніть <shortcut>%1</shortcut>.

[ctx: recording notification message without shortcut]
en: To finish the recording, click the pulsing red System Tray icon.
uk: Щоб завершити записування, натисніть у системному лотку червону піктограму, що блимає

[ctx: recording notification title]
en: Spectacle is Finishing the Recording
uk: Spectacle завершує записування відео

[ctx: recording notification title]
en: Spectacle is Recording
uk: Spectacle записує відео

[ctx: show fewer filename placeholder templates]
en: Show Fewer
uk: Стисліше

[ctx: show more filename placeholder templates]
en: Show More
uk: Докладніше

[ctx: translatable folder name]
en: Screencasts
uk: Трансляції з екрана

[ctx: translatable folder name]
en: Screenshots
uk: Знімки вікон

en: © 2015 Boudhayan Gupta
uk: © Boudhayan Gupta, 2015
