partitionmanager - en to uk translation catalogue (484 entries)

en:  MiB
uk:  МіБ

en:  sectors
uk:  секторів

[ctx: %2 is either empty or says Invalid passphrase.]
en: %2Enter passphrase for %1:
uk: %2Введіть пароль для %1:

en: &Default file system:
uk: &Типова файлова система:

en: &Label
uk: &Мітка

en: &Logical
uk: &Логічний

en: &Zeros
uk: &Нулями

en: (icon)
uk: (піктограма)

en: <b>Warning:</b> This will destroy all data on the device!
uk: <b>Попередження:</b> виконання цієї дії призведе до знищення всіх даних на пристрої!

[ctx: @action:button]
en: &Advanced
uk: &Додаткові

[ctx: @action:button]
en: &Details
uk: &Подробиці

[ctx: @action:button]
en: Apply Pending Operations
uk: Застосувати дії зі списку

[ctx: @action:button]
en: Change the Backend
uk: Змінити сервер

[ctx: @action:button]
en: Change the File System
uk: Змінити файлову систему

[ctx: @action:button]
en: Clear Pending Operations
uk: Спорожнити список дій

[ctx: @action:button]
en: Create &New Partition Table
uk: С&творити таблицю розділів

[ctx: @action:button]
en: Create MS-Dos Type
uk: Створити таблицю типу MS-DOS

[ctx: @action:button]
en: Delete It
uk: Вилучити його

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the Backend
uk: Не змінювати сервер

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the File System
uk: Не змінювати файлову систему

[ctx: @action:button]
en: Do Not Recreate the File System
uk: Не створювати файлової системи повторно

[ctx: @action:button]
en: Overwrite Partition
uk: Перезаписати розділ

[ctx: @action:button]
en: Quit <application>%1</application>
uk: Вийти з <application>%1</application>

[ctx: @action:button]
en: Recreate existing file system
uk: Повторно створити існуючу файлову систему

[ctx: @action:button]
en: Recreate the File System
uk: Повторно створити файлову систему

[ctx: @action:button]
en: Rescan Devices
uk: Пересканувати пристрої

[ctx: @action:button]
en: Rescan Support
uk: Повторно визначити

[ctx: @action:button]
en: Save SMART Report
uk: Зберегти звіт SMART

[ctx: @action:button]
en: Save changes
uk: Зберегти зміни

[ctx: @action:button]
en: Yes, Cancel Operations
uk: Так, скасувати дії

[ctx: @action:button advanced settings button]
en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: @action:inmenu]
en: About KPMcore Library
uk: Про бібліотеку KPMcore

[ctx: @action:inmenu]
en: Backup
uk: Резервування

[ctx: @action:inmenu]
en: Check
uk: Перевірити

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear Log
uk: Спорожнити журнал

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: @action:inmenu]
en: Deactivate Volume Group
uk: Вимкнути групу томів

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Mount Point
uk: Змінити точку монтування

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Partition Table
uk: Експортувати таблицю розділів

[ctx: @action:inmenu]
en: File System Support
uk: Підтримка файлових систем

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Partition Table
uk: Імпортувати таблицю розділів

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
uk: Змонтувати

[ctx: @action:inmenu]
en: New Partition Table
uk: Створити таблицю розділів

[ctx: @action:inmenu]
en: New Volume Group
uk: Створити групу томів

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
uk: Властивості

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Volume Group
uk: Вилучити групу томів

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize Volume Group
uk: Змінити розміри групи томів

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize/Move
uk: Змінити розмір/Пересунути

[ctx: @action:inmenu]
en: Restore
uk: Відновити

[ctx: @action:inmenu]
en: SMART Status
uk: Стан за SMART

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Log
uk: Зберегти журнал

[ctx: @action:inmenu]
en: Shred
uk: Витерти

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo
uk: Вернути

[ctx: @action:inmenu]
en: Unlock
uk: Розблокувати

[ctx: @action:inmenu apply all operations]
en: Apply
uk: Застосувати

[ctx: @action:inmenu clear the list of operations]
en: Clear
uk: Очистити

[ctx: @action:inmenu create a new partition]
en: New
uk: Створити

[ctx: @action:inmenu refresh list of devices]
en: Refresh Devices
uk: Оновити список пристроїв

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Changing the file system on a partition already on disk will erase all its contents. If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data on <filename>%1</filename> will unrecoverably be lost.</para>
uk: <para><warning>Зараз ви можете втратити всі дані з розділу <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Зміна файлової системи на диску призведе до втрати всього його вмісту. Якщо ви зараз продовжите і застосуєте остаточну дію у головному вікні, всі дані з <filename>%1</filename> буде остаточно втрачено.</para>

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Overwriting one partition with another (or with an image file) will destroy all data on this target partition.</para><para>If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data currently stored on <filename>%1</filename> will unrecoverably be overwritten.</para>
uk: <para><warning>Зараз ви можете втратити всі дані з розділу <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Перезапис одного розділу іншим (або файлом образу розділу) призведе до втрати всього його вмісту.</para><para>Якщо ви зараз продовжите і застосуєте остаточну дію у головному вікні, всі дані з <filename>%1</filename> буде остаточно втрачено.</para>

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Recreating a file system will erase all its contents. If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data on <filesystem>%1</filesystem> will unrecoverably be lost.</para>
uk: <para><warning>Зараз ви можете втратити всі дані з розділу <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Повторне створення файлової системи на диску призведе до втрати всього його вмісту. Якщо ви зараз продовжите і застосуєте остаточну дію у головному вікні, всі дані з <filesystem>%1</filesystem> буде остаточно втрачено.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Are you sure you want to save the changes you made to the system table file <filename>/etc/fstab</filename>?</para><para><warning>This will overwrite the existing file on your hard drive now. This <emphasis strong='1'>can not be undone</emphasis>.</warning></para>
uk: <para>Ви справді бажаєте зберегти зміни, внесені до файла таблиці файлових систем <filename>/etc/fstab</filename>?</para><para><warning>Виконання цієї дії призведе до перезапису поточного файла на вашому жорсткому диску. Наслідки цієї дії <emphasis strong='1'>неможливо скасувати</emphasis>.</warning></para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to apply the pending operations listed below?</para><para><warning>This will permanently modify your disks.</warning></para>
uk: <para>Ви справді бажаєте застосувати перелічені у списку дії?</para><para><warning>Застосування дій остаточно змінить дані на ваших дисках.</warning></para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to change the backend?</para><para><warning>This will also rescan devices and thus clear the list of pending operations.</warning></para>
uk: <para>Ви справді бажаєте змінити сервер?</para><para><warning>Така зміна призведе до повторного сканування пристроїв та спорожнення черги дій.</warning></para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to create an MS-Dos partition table on <filename>%1</filename>?</para><para>This device has more than 2^32 sectors. That is the most the MS-Dos partition table type supports, so you will not be able to use the whole device.</para>
uk: <para>Ви справді бажаєте створити таблицю розділів типу MS-DOS на <filename>%1</filename>?</para><para>Кількість секторів на цьому пристрої перевищує 2^32. У таблицях розділів типу MS-DOS не передбачено підтримки такої кількості секторів, отже ви не зможете повністю скористатися місткістю пристрою.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to quit the application?</para><para>There is still an operation pending.</para> | <para>Do you really want to quit the application?</para><para>There are still %1 operations pending.</para>
uk[0]: <para>Ви справді бажаєте вийти з програми?</para><para>У черзі дій все ще лишається %1 дія.</para>
uk[1]: <para>Ви справді бажаєте вийти з програми?</para><para>У черзі дій все ще лишається %1 дії.</para>
uk[2]: <para>Ви справді бажаєте вийти з програми?</para><para>У черзі дій все ще лишається %1 дій.</para>
uk[3]: <para>Ви справді бажаєте вийти з програми?</para><para>У черзі дій все ще лишається %1 дія.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to rescan the devices?</para><para><warning>This will also clear the list of pending operations.</warning></para>
uk: <para>Ви справді бажаєте пересканувати ці пристрої?</para><para><warning>Ця дія призведе до спорожнення списку дій.</warning></para>

[ctx: @info]
en: <para>It is not possible to create the target partition large enough to hold the source.</para><para>This may happen if not all partitions on a device are correctly aligned or when copying a primary partition into an extended partition.</para>
uk: <para>Створення розділу призначення з достатнім розміром є неможливим.</para><para>Це може трапитися, якщо не всі розділи на пристрої правильно вирівняно, або під час копіювання головного розділу на розширений розділ.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Neither the configured ("%1") nor the default ("%2") backend plugin could be loaded.</para><para>Please check your installation.</para>
uk: <para>Не вдалося завантажити ні вказаний у налаштуваннях («%1»), ні типовий сервер («%2»).</para><para>Будь ласка, перевірте, чи встановлено відповідні пакунки.</para>

[ctx: @info]
en: <para>No support tools were found for file systems currently present on hard disks in this computer:</para><table style='margin-top:12px'><tr><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Partition</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>File System</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Support Tools</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>URL</td></tr>%1</table><para>As long as the support tools for these file systems are not installed you will not be able to modify them.</para><para>You should find packages with these support tools in your distribution's package manager.</para>
uk: <para>У файлових системах дисків цього комп’ютера не знайдено допоміжних програм:</para><table style='margin-top:12px'><tr><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Розділ</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Файлова система</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Допоміжні програми</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Адреса</td></tr>%1</table><para>Оскільки допоміжні програми для роботи з цими файловими системами не встановлено, ви не зможете вносити зміни до їхніх параметрів.</para><para>Встановити пакунки з допоміжними інструментами можна за допомогою програми для керування пакунками вашого дистрибутива.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The configured backend plugin "%1" could not be loaded.</para><para>Loading the default backend plugin "%2" instead.</para>
uk: <para>Не вдалося завантажити вказаний у налаштуваннях додаток «%1».</para><para>Замість нього буде завантажено типовий додаток сервера «%2».</para>

[ctx: @info]
en: <para>The partition <filename>%1</filename> cannot currently be deleted because one or more partitions with higher logical numbers are still mounted.</para><para>Please unmount all partitions with higher logical numbers than %2 first.</para>
uk: <para>Зараз розділ <filename>%1</filename> вилучити неможливо, оскільки залишаються змонтованими один або декілька розділів з більшими логічними номерами.</para><para>Будь ласка, спочатку демонтуйте всі розділи з логічними номерами вищими за %2.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The selected partition is not large enough to hold the source partition or the backup file.</para><para>Pick another target or resize this partition so it is as large as the source.</para>
uk: <para>Вибраний розділ замалий для того, щоб у ньому міг розміститися вихідний розділ або файл резервної копії.</para><para>Оберіть інше призначення або змініть розмір поточного розділу так, щоб у ньому могла розміститися вся інформація.</para>

[ctx: @info]
en: <para>There is already one primary partition on this device. This is the maximum number its partition table type can handle.</para><para>You cannot create, paste or restore a primary partition on it before you delete an existing one.</para> | <para>There are already %1 primary partitions on this device. This is the maximum number its partition table type can handle.</para><para>You cannot create, paste or restore a primary partition on it before you delete an existing one.</para>
uk[0]: <para>На цьому пристрої вже є %1 головний розділ. Це максимальна кількість, з якою може працювати його тип таблиці розділів.</para><para>Ви не зможете створити, вставити або відновити головний розділ на цьому пристрої до того, як вилучите якийсь з існуючих головних розділів.</para>
uk[1]: <para>На цьому пристрої вже є %1 головних розділи. Це максимальна кількість, з якою може працювати його тип таблиці розділів.</para><para>Ви не зможете створити, вставити або відновити головний розділ на цьому пристрої до того, як вилучите якийсь з існуючих головних розділів.</para>
uk[2]: <para>На цьому пристрої вже є %1 головних розділів. Це максимальна кількість, з якою може працювати його тип таблиці розділів.</para><para>Ви не зможете створити, вставити або відновити головний розділ на цьому пристрої до того, як вилучите якийсь з існуючих головних розділів.</para>
uk[3]: <para>На цьому пристрої вже є %1 головний розділ. Це максимальна кількість, з якою може працювати його тип таблиці розділів.</para><para>Ви не зможете створити, вставити або відновити головний розділ на цьому пристрої до того, як вилучите якийсь з існуючих головних розділів.</para>

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file <filename>%1</filename> for writing.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл <filename>%1</filename> для запису.

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file when trying to save to <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл під час спроби збереження до <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not create temporary output file to save <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл вихідних даних для збереження <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import
uk: Не вдалося знайти файл вхідних даних <filename>%1</filename> для імпортування

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import: %2
uk: Не вдалося знайти файл вхідних даних <filename>%1</filename> для імпортування: %2

[ctx: @info]
en: Could not open temporary file <filename>%1</filename> while trying to import from <filename>%2</filename>.
uk: Під час спроби імпортування з <filename>%2</filename> не вдалося відкрити тимчасовий файл <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not save mount points to file <filename>/etc/fstab</filename>.
uk: Не вдалося зберегти записи точок монтування до файла <filename>/etc/fstab</filename>.

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
uk: Ви дійсно хочете скасувати?

[ctx: @info]
en: Do you really want to clear the list of pending operations?
uk: Ви справді бажаєте спорожнити список дій, що очікують на свій початок?

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the partition that is currently in the clipboard? It will no longer be available for pasting after it has been deleted.
uk: Ви справді бажаєте вилучити розділ, який зараз знаходиться у буфері обміну інформацією? Після вилучення цього розділу ви вже не зможете його вставити.

[ctx: @info]
en: Found more than one partition table type in import file (line %1).
uk: У імпортованому файлі виявлено декілька типів таблиць розділів (рядок %1).

[ctx: @info]
en: Found partition but no partition table type (line %1).
uk: Виявлено розділ, але без запису типу таблиці розділів (рядок %1).

[ctx: @info]
en: No valid partition table was found on this device.
uk: На цьому пристрої не було знайдено коректної таблиці розділів.

[ctx: @info]
en: Partition %1 has end before start sector (line %2).
uk: Розділ %1 завершується до початкового сектора (рядок %2).

[ctx: @info]
en: Partition Manager requires privileges in order to work. Please refresh the devices and authenticate when prompted.
uk: Для роботи «Керування розділами» потрібні відповідні права доступу. Будь ласка, освіжіть список пристрої і пройдіть розпізнавання, коли програма цього вимагатиме.

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is not supported for import (line %2).
uk: Імпортування типу таблиці розділів «%1» не підтримується програмою (рядок %2).

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is unknown (line %2).
uk: Невідомий тип таблиці розділів «%1» (рядок %2).

[ctx: @info]
en: Please select a device.
uk: Будь ласка, оберіть пристрій.

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be locked.
uk: Зашифровану файлову систему на розділі <filename>%1</filename> не вдалося заблокувати.

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be unlocked.
uk: Зашифровану файлову систему на розділі <filename>%1</filename> не вдалося розблокувати.

[ctx: @info]
en: The file system in the image file <filename>%1</filename> is too large to be restored to the selected partition.
uk: Файлова система у файлі образу <filename>%1</filename> завелика для того, щоб її можна було відновити на вибраному розділі.

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be mounted.
uk: Файлову систему на розділі <filename>%1</filename> не вдалося змонтувати.

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be unmounted.
uk: Файлову систему на розділі <filename>%1</filename> не вдалося демонтувати.

[ctx: @info]
en: The import file <filename>%1</filename> does not contain a valid partition table.
uk: Імпортований файл <filename>%1</filename> не містить коректної таблиці розділів.

[ctx: @info]
en: The partition table type "%1" does not support extended partitions, but one was found (line %2).
uk: У типі таблиць розділів «%1» не передбачено підтримки розширених розділів, але у записах виявлено такий розділ (рядок %2).

[ctx: @info device should be inside of /dev]
en: Unrecognized device "%1"
uk: Нерозпізнаний пристрій «%1»

[ctx: @info device should be inside of /dev]
en: Unrecognized partition "%1"
uk: Нерозпізнаний розділ «%1»

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Could not create file system "%1" for partition %2 (line %3).
uk: Не вдалося створити файлову систему «%1» на розділі %2 (рядок %3).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: No parent partition or partition table found for partition %1 (line %2).
uk: Для розділу %1 не виявлено ні батьківського розділу, ні таблиці розділів (рядок %2).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Partition %1 would be outside the device's boundaries (line %2).
uk: Розділ %1 перебуватиме за межами місткості пристрою (рядок %2).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Unrecognized partition role "%1" for partition %2 (line %3).
uk: Не вдалося визначити роль розділу «%1» для розділу %2 (рядок %3).

[ctx: @info:credit]
en: Former Calamares maintainer
uk: Колишній супровідник Calamares

[ctx: @info:credit]
en: Former maintainer
uk: Колишній супровідник

[ctx: @info:credit]
en: Improved SMART support
uk: Поліпшив підтримку SMART

[ctx: @info:credit]
en: LVM support
uk: Підтримка LVM

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
uk: Супровідник

[ctx: @info:credit]
en: Partition Widget Design
uk: Компонування віджета розділів

[ctx: @info:credit]
en: UDF support
uk: Підтримка UDF

[ctx: @info:credit]
en: © 2008-2013 Volker Lanz
    © 2012-2020 Andrius Štikonas
uk: © Volker Lanz, 2008–2013
    © Andrius Štikonas, 2012–2020

[ctx: @info:progress]
en: All operations successfully finished.
uk: Всі дії було успішно завершено.

[ctx: @info:progress]
en: Operations cancelled.
uk: Дії скасовано.

[ctx: @info:progress]
en: Scan finished.
uk: Сканування завершено.

[ctx: @info:progress]
en: Scanning devices...
uk: Сканування пристроїв…

[ctx: @info:progress]
en: Setting up...
uk: Налаштування…

[ctx: @info:progress]
en: There were errors while applying operations. Aborted.
uk: Під час виконання дій сталися помилки. Аварійне завершення дій.

[ctx: @info:progress]
en: Total Time: %1
uk: Загалом часу: %1

[ctx: @info:progress]
en: Using backend plugin: %1 (%2)
uk: Використовуємо модуль обробки: %1 (%2)

[ctx: @info:progress]
en: Waiting for operation to finish...
uk: Очікування на завершення дії…

[ctx: @info:shell]
en: Device to manage
uk: Пристрій для керування

[ctx: @info:status]
en: Apply the pending operations in the list.
uk: Застосування всіх дій зі списку.

[ctx: @info:status]
en: Applying operations...
uk: Застосування дій…

[ctx: @info:status]
en: Backup a partition to an image file.
uk: Створення файла образу розділу.

[ctx: @info:status]
en: Check a filesystem on a partition for errors.
uk: Перевірка на наявність помилок у файловій системі на розділі.

[ctx: @info:status]
en: Clear the log output panel.
uk: Спорожнити вміст панелі виведення журналу.

[ctx: @info:status]
en: Clearing the list of pending operations.
uk: Спорожнюємо список дій у черзі.

[ctx: @info:status]
en: Copy an existing partition.
uk: Копіювання існуючого розділу.

[ctx: @info:status]
en: Could not parse line %1 from import file. Ignoring it.
uk: Не вдалося обробити рядок %1 з імпортованого файла. Рядок буде пропущено.

[ctx: @info:status]
en: Create a new LVM Volume Group as a device.
uk: Створити групу томів LVM як пристрій.

[ctx: @info:status]
en: Create a new and empty partition table on a device.
uk: Створення порожньої таблиці розділів на пристрої.

[ctx: @info:status]
en: Create a new partition.
uk: Створення розділу.

[ctx: @info:status]
en: Deactivate selected Volume Group before unplugging removable devices.
uk: Вимкнути позначену групу томів до від’єднання портативних пристроїв.

[ctx: @info:status]
en: Delete a partition.
uk: Вилучення розділу.

[ctx: @info:status]
en: Edit a partition's mount point and options.
uk: Зміна точки монтування та параметрів монтування розділу.

[ctx: @info:status]
en: Empty the list of pending operations.
uk: Спорожнення списку дій.

[ctx: @info:status]
en: Export the device's partition table to a text file.
uk: Експортувати таблицю розділів пристрою до текстового файла.

[ctx: @info:status]
en: Extend or reduce selected Volume Group.
uk: Розширити або звузити позначену групу томів.

[ctx: @info:status]
en: Import a partition table from a text file.
uk: Імпортувати таблицю розділів з текстового файла.

[ctx: @info:status]
en: Mount or unmount a partition.
uk: Монтування або демонтування розділу.

[ctx: @info:status]
en: One pending operation | %1 pending operations
uk[0]: %1 дія у черзі
uk[1]: %1 дії у черзі
uk[2]: %1 дій у черзі
uk[3]: %1 дія у черзі

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has been copied to the clipboard.
uk: Розділ <filename>%1</filename> було скопійовано до буфера обміну.

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has the same position and size after resize/move. Ignoring operation.
uk: Після зміни розміру/пересування розділ <filename>%1</filename> має те саме розташування і розмір, що і раніше. Дію проігноровано.

[ctx: @info:status]
en: Paste a copied partition.
uk: Вставлення скопійованого розділу.

[ctx: @info:status]
en: Remove selected Volume Group.
uk: Вилучити позначену групу томів.

[ctx: @info:status]
en: Remove the last operation from the list.
uk: Вилучення останньої дії зі списку.

[ctx: @info:status]
en: Renew the devices list.
uk: Оновлення списку пристроїв.

[ctx: @info:status]
en: Restore a partition from an image file.
uk: Відновлення розділу з файла образу.

[ctx: @info:status]
en: Save the log output to a file.
uk: Зберегти повідомлення журналу до файла.

[ctx: @info:status]
en: Show About KPMcore dialog.
uk: Показати вікно із інформацією щодо KPMcore.

[ctx: @info:status]
en: Show information about supported file systems.
uk: Показ відомостей щодо підтримуваних файлових систем.

[ctx: @info:status]
en: Show the device's SMART status if supported
uk: Показувати стан пристрою відповідно до SMART у разі підтримки

[ctx: @info:status]
en: Shred a partition so that its contents cannot be restored.
uk: Витерти розділ так, щоб дані на ньому не можна було відновити.

[ctx: @info:status]
en: Shrink, grow or move an existing partition.
uk: Зменшення, збільшення або пересування існуючого розділу.

[ctx: @info:status]
en: Undoing operation: %1
uk: Скасування дії: %1

[ctx: @info:status]
en: Unlock or lock encrypted partition.
uk: Розблокувати або заблокувати зашифрований розділ.

[ctx: @info:status]
en: View and modify device properties
uk: Перегляд та зміна властивостей пристрою

[ctx: @info:status]
en: View and modify partition properties (label, partition flags, etc.)
uk: Перегляд і зміна властивостей розділу (мітки, прапорців розділу тощо)

[ctx: @info:tooltip]
en: Apply all operations
uk: Застосувати всі дії

[ctx: @info:tooltip]
en: Backup partition
uk: Створити резервну копію розділу

[ctx: @info:tooltip]
en: Check partition
uk: Перевірити розділ

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear all operations
uk: Спорожнити список дій

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear the log output
uk: Спорожнити дані журналу

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy partition
uk: Копіювати розділ

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new LVM Volume Group
uk: Створити групу томів LVM

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new partition table
uk: Створити таблицю розділів

[ctx: @info:tooltip]
en: Deactivate selected Volume Group
uk: Вимкнути позначену групу томів

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete partition
uk: Вилучити розділ

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit mount point
uk: Змінити точку монтування

[ctx: @info:tooltip]
en: Export a partition table
uk: Експортувати таблицю розділів

[ctx: @info:tooltip]
en: Import a partition table
uk: Імпортувати таблицю розділів

[ctx: @info:tooltip]
en: Mount or unmount partition
uk: Змонтувати або демонтувати розділ

[ctx: @info:tooltip]
en: New partition
uk: Створити розділ

[ctx: @info:tooltip]
en: Paste partition
uk: Вставити розділ

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh all devices
uk: Оновлює список всіх пристроїв

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove selected Volume Group
uk: Вилучити позначену групу томів

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize or move partition
uk: Змінити розмір або пересунути розділ

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize selected Volume Group
uk: Змінити розміри позначеної групи томів

[ctx: @info:tooltip]
en: Restore partition
uk: Відновити розділ

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the log output
uk: Зберегти журнал

[ctx: @info:tooltip]
en: Show About KPMcore dialog
uk: Показати вікно із інформацією щодо KPMcore

[ctx: @info:tooltip]
en: Show SMART status
uk: Показати стан за SMART

[ctx: @info:tooltip]
en: Show device properties dialog
uk: Показати діалогове вікно властивостей пристрою

[ctx: @info:tooltip]
en: Show partition properties dialog
uk: Показати діалогове вікно властивостей розділу

[ctx: @info:tooltip]
en: Shred partition
uk: Витерти розділ

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo the last operation
uk: Вертає стан перед останньою операцією

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock or lock encrypted partition
uk: Розблокувати або заблокувати зашифрований розділ

[ctx: @info:tooltip]
en: View file system support information
uk: Переглянути відомості щодо підтримки файлових систем

[ctx: @item device path]
en: (not found)
uk: (не знайдено)

[ctx: @item mountpoint]
en: (none found)
uk: (не знайдено)

[ctx: @item uuid]
en: (none)
uk: (немає)

[ctx: @item:intable]
en: Offline
uk: Не увімкнено

[ctx: @item:intable]
en: Old-Age
uk: Зношений

[ctx: @item:intable]
en: Online
uk: Увімкнено

[ctx: @item:intable]
en: Pre-Failure
uk: У критичному стані

[ctx: @item:intable Encrypted file systems, e.g. btrfs[Encrypted]]
en: %1 [Encrypted]
uk: %1 [зашифровано]

[ctx: @label]
en: &Flags:
uk: &Прапорці:

[ctx: @label]
en: &Label:
uk: &Мітка:

[ctx: @label]
en: (unknown)
uk: (невідомий)

[ctx: @label]
en: Align partitions per default
uk: Типово вирівнювати розділи

[ctx: @label]
en: Backend plugin
uk: Додаток сервера

[ctx: @label]
en: File system colors
uk: Кольори файлових систем

[ctx: @label]
en: First sector:
uk: Перший сектор:

[ctx: @label]
en: Hide log messages below
uk: Приховати наведені нижче повідомлення

[ctx: @label]
en: Is this the first time KDE Partition Manager is being run?
uk: Ви запустили Керування розділами KDE вперше?

[ctx: @label]
en: Label:
uk: Мітка:

[ctx: @label]
en: Last sector:
uk: Останній сектор:

[ctx: @label]
en: Maximum size:
uk: Максимальний розмір:

[ctx: @label]
en: Minimum size:
uk: Мінімальний розмір:

[ctx: @label]
en: Mount point:
uk: Точка монтування:

[ctx: @label]
en: Number of sectors:
uk: Кількість секторів:

[ctx: @label]
en: Partition sector alignment
uk: Вирівнювання секторів розділу

[ctx: @label]
en: Partition type:
uk: Тип розділу:

[ctx: @label]
en: Preferred unit:
uk: Бажана одиниця:

[ctx: @label]
en: Scanning device: <filename>%1</filename>
uk: Сканування пристрою: <filename>%1</filename>

[ctx: @label]
en: Scanning…
uk: Сканування…

[ctx: @label]
en: Show the application's menu bar
uk: Показувати смужку меню програми

[ctx: @label]
en: Size:
uk: Розмір:

[ctx: @label]
en: Status:
uk: Стан:

[ctx: @label]
en: This file system does not support setting a label.
uk: Ця файлова система не підтримує встановлення міток.

[ctx: @label SMART disk status]
en: BAD
uk: ПОГАНИЙ

[ctx: @label SMART disk status]
en: good
uk: добрий

[ctx: @label SMART number of bad sectors]
en: none
uk: немає

[ctx: @label device]
en: %1 (read only)
uk: %1 (лише читання)

[ctx: @label device]
en: Allocated PE:
uk: Розподілених PE:

[ctx: @label device]
en: Array Size:
uk: Розмір масиву:

[ctx: @label device]
en: Capacity:
uk: Місткість:

[ctx: @label device]
en: Chunk Size:
uk: Розмір фрагмента:

[ctx: @label device]
en: Free PE:
uk: Вільних PE:

[ctx: @label device]
en: LVM Volume Group
uk: Група томів LVM

[ctx: @label device]
en: Logical sector size:
uk: Розмір логічного сектора:

[ctx: @label device]
en: PE Size:
uk: Розмір PE:

[ctx: @label device]
en: Path:
uk: Шлях:

[ctx: @label device]
en: Physical sector size:
uk: Розмір фізичного сектора:

[ctx: @label device]
en: Primaries/Max:
uk: Основний/Макс.:

[ctx: @label device]
en: RAID Level:
uk: Рівень RAID:

[ctx: @label device]
en: Software RAID Device
uk: Програмний пристрій RAID

[ctx: @label device]
en: Total Chunk:
uk: Загальний фрагмент:

[ctx: @label device]
en: Total PE:
uk: Загалом PE:

[ctx: @label device]
en: Total sectors:
uk: Загалом секторів:

[ctx: @label device]
en: Type:
uk: Тип:

[ctx: @label device]
en: Volume Manager Device
uk: Пристрій керування томів

[ctx: @label device]
en: Volume Type:
uk: Тип тому:

[ctx: @label partition]
en: Allocated PE:
uk: Розподілених PE:

[ctx: @label partition]
en: Available:
uk: Доступний:

[ctx: @label partition]
en: Capacity:
uk: Місткість:

[ctx: @label partition]
en: Cipher mode:
uk: Режим шифрування:

[ctx: @label partition]
en: Cipher name:
uk: Назва шифру:

[ctx: @label partition]
en: File system:
uk: Файлова система:

[ctx: @label partition]
en: First sector:
uk: Перший сектор:

[ctx: @label partition]
en: Free PE:
uk: Вільних PE:

[ctx: @label partition]
en: Hash:
uk: Хеш:

[ctx: @label partition]
en: Key size:
uk: Розмір сектора:

[ctx: @label partition]
en: Last sector:
uk: Останній сектор:

[ctx: @label partition]
en: Number of sectors:
uk: Кількість секторів:

[ctx: @label partition]
en: PE Size:
uk: Розмір PE:

[ctx: @label partition]
en: Payload offset:
uk: Відступ даних:

[ctx: @label partition]
en: Total PE:
uk: Загалом PE:

[ctx: @label partition]
en: Used:
uk: Використано:

[ctx: @label partition capacity available]
en: Available:
uk: Доступний:

[ctx: @label partition capacity used]
en: Used:
uk: Використано:

[ctx: @label partition state]
en: At least one logical partition is mounted.
uk: Змонтовано принаймні один логічний розділ.

[ctx: @label partition state]
en: idle
uk: бездіяльний

[ctx: @label partition state]
en: mounted
uk: змонтовано

[ctx: @label partition state]
en: mounted on <filename>%1</filename>
uk: змонтовано до <filename>%1</filename>

[ctx: @label:listbox]
en: F&ree space before:
uk: Вільне місце на по&чатку:

[ctx: @label:listbox]
en: File syste&m:
uk: Фа&йлова система:

[ctx: @label:listbox]
en: File system:
uk: Файлова система:

[ctx: @label:listbox]
en: First sector:
uk: Перший сектор:

[ctx: @label:listbox]
en: Free space after:
uk: Вільне місце наприкінці:

[ctx: @label:listbox]
en: Last sector:
uk: Останній сектор:

[ctx: @label:listbox]
en: Partition type:
uk: Тип розділу:

[ctx: @label:listbox]
en: Si&ze:
uk: &Розмір:

[ctx: @title]
en: <application>KDE Partition Manager</application>
uk: <application>Керування розділами KDE</application>

[ctx: @title]
en: Manage your disks, partitions and file systems
uk: Керуйте вашими дисками, розділами і файловими системами

[ctx: @title:column Severity of a log entry / log level. Text must be very short.]
en: Sev.
uk: Важл.

[ctx: @title:column a time stamp of a log entry]
en: Time
uk: Час

[ctx: @title:column the text message of a log entry]
en: Message
uk: Повідомлення

[ctx: @title:menu]
en: Columns
uk: Стовпчики

[ctx: @title:menu]
en: Device
uk: Пристрій

[ctx: @title:menu]
en: Panels Shown
uk: Показані панелі

[ctx: @title:menu]
en: Partition
uk: Розділ диска

[ctx: @title:menu]
en: Partition Manager Toolbar
uk: Панель інструментів Керування розділами

[ctx: @title:menu]
en: Select Current Device
uk: Вибрати поточний пристрій

[ctx: @title:menu]
en: Tools
uk: Інструменти

[ctx: @title:tab]
en: File System Colors
uk: Кольори файлових систем

[ctx: @title:tab advanced application settings]
en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: @title:tab general application settings]
en: General
uk: Загальне

[ctx: @title:window]
en: Apply Pending Operations?
uk: Застосувати дії зі списку?

[ctx: @title:window]
en: Cancel Running Operations
uk: Скасування запущених дій

[ctx: @title:window]
en: Cannot Create Target Partition.
uk: Не вдалося створити розділ призначення.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Delete Partition.
uk: Невдала спроба вилучення розділу.

[ctx: @title:window]
en: Clear Pending Operations?
uk: Спорожнити список дій?

[ctx: @title:window]
en: Could Not Launch Browser.
uk: Невдала спроба запустити переглядач.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Lock Encrypted File System.
uk: Не вдалося заблокувати файлову систему

[ctx: @title:window]
en: Could Not Mount File System.
uk: Невдала спроба монтування файлової системи.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save Report.
uk: Не вдалося зберегти звіт.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save SMART Report.
uk: Не вдалося зберегти звіт SMART.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unlock Encrypted File System.
uk: Не вдалося розблокувати зашифровану файлову систему

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unmount File System.
uk: Невдала спроба демонтування файлової системи.

[ctx: @title:window]
en: Create a New Partition Table on <filename>%1</filename>
uk: Створення таблиці розділів на <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Create a new partition
uk: Створити новий розділ

[ctx: @title:window]
en: Create new Volume Group
uk: Створити групу томів

[ctx: @title:window]
en: Device Information
uk: Інформація про пристрій

[ctx: @title:window]
en: Device Properties: <filename>%1</filename>
uk: Властивості пристрою: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Devices
uk: Пристрої

[ctx: @title:window]
en: Discard Pending Operations and Quit?
uk: Скасувати дію з черги і вийти?

[ctx: @title:window]
en: Edit additional mount options
uk: Зміна додаткових параметрів монтування

[ctx: @title:window]
en: Edit mount point for <filename>%1</filename>
uk: Зміна точки монтування <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Error Exporting Partition Table
uk: Помилка експортування таблиці розділів

[ctx: @title:window]
en: Error Importing Partition Table
uk: Помилка імпортування таблиці розділів

[ctx: @title:window]
en: Error Saving Log File
uk: Помилка під час спроби зберегти файл журналу

[ctx: @title:window]
en: Error While Importing Partition Table
uk: Помилка під час спроби імпортування таблиці розділів

[ctx: @title:window]
en: Error While Saving Mount Points
uk: Помилка під час збереження точок монтування

[ctx: @title:window]
en: Error opening partition
uk: Помилка під час спроби відкрити розділ

[ctx: @title:window]
en: Error: Could Not Load Backend Plugin
uk: Помилка: не вдалося завантажити додаток сервера

[ctx: @title:window]
en: File System Support
uk: Підтримка файлових систем

[ctx: @title:window]
en: Information
uk: Інформація

[ctx: @title:window]
en: Insert a partition
uk: Введення розділу

[ctx: @title:window]
en: KDE Partition Manager
uk: Керування розділами диска KDE

[ctx: @title:window]
en: Log Output
uk: Вивід до журналу

[ctx: @title:window]
en: Missing File System Support Packages
uk: Не встановлено пакунків з допоміжними інструментами

[ctx: @title:window]
en: Not Enough Space to Restore File System.
uk: Недостатньо місця для відновлення файлової системи.

[ctx: @title:window]
en: Partition Information
uk: Інформація про розділи дисків

[ctx: @title:window]
en: Partition properties: <filename>%1</filename>
uk: Властивості розділу: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Pending Operations
uk: Дії у стані очікування

[ctx: @title:window]
en: Really Change Backend?
uk: Бажаєте змінити сервер?

[ctx: @title:window]
en: Really Create MS-Dos Partition Table Type?
uk: Ви справді бажаєте створити таблицю типу MS-DOS?

[ctx: @title:window]
en: Really Delete Partition in the Clipboard?
uk: Чи бажаєте ви вилучення розділу у буфері обміну?

[ctx: @title:window]
en: Really Overwrite Existing Partition?
uk: Перезаписати поточний розділ?

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate <filename>%1</filename> with File System %2?
uk: Справді повторно створити <filename>%1</filename> з файловою системою %2?

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate File System on <filename>%1</filename>?
uk: Справді повторно створити файлову систему на <filename>%1</filename>?

[ctx: @title:window]
en: Really Rescan the Devices?
uk: Чи бажаєте ви пересканувати пристрої?

[ctx: @title:window]
en: Really save changes?
uk: Бажаєте зберегти зміни?

[ctx: @title:window]
en: Resize Volume Group
uk: Змінити розміри групи томів

[ctx: @title:window]
en: Resize/move partition: <filename>%1</filename>
uk: Зміна розміру/Пересування розділу: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: SMART Properties: <filename>%1</filename>
uk: Властивості згідно SMART: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Scanning Devices…
uk: Сканування пристроїв…

[ctx: @title:window]
en: Target Not Large Enough
uk: Область призначення недостатньо велика

[ctx: @title:window]
en: Too Many Primary Partitions.
uk: Забагато головних розділів.

en: A valid path is required.
uk: Слід вказати коректний шлях.

en: Active backend:
uk: Активний сервер:

en: Advanced Settings
uk: Додаткові параметри

en: Align partition
uk: Вирівняти розділ

en: Align partitions per default
uk: Типово вирівнювати розділи

en: Allow everyone to write and read on this device
uk: Дозволити будь-кому записувати і читати дані на цьому пристрої

en: Allow only root to write and read on this device, you will need to setup per-folder permissions
uk: Дозволити записувати і читати дані на цьому пристрої лише користувачеві root. Вам доведеться налаштувати права доступу до тек окремо.

en: Assessment
uk: Оцінка

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Available
uk: Вільні

en: Backup
uk: Резервування

en: Bad sectors:
uk: Дефектних секторів:

en: Byte
uk: Байт

en: Capacity:
uk: Місткість:

en: Check
uk: Перевірити

en: Choose the type of partition table you want to create:
uk: Вкажіть тип таблиці розділів, яку ви бажаєте створити:

en: Copy
uk: Копіювати

en: Create
uk: Створити

en: Current
uk: Поточне значення

en: De&vice Node
uk: &Вузол пристрою

en: Debug
uk: Налагодження

en: Device path:
uk: Шлях до пристрою:

en: Don't prevent the system from booting if not mountable
uk: Не заважає системі завантажуватися, якщо не вдається змонтувати

en: Dump &Frequency:
uk: &Частота створення дампів:

en: E&xtended
uk: Роз&ширений

en: Edit Mount Options
uk: Редагування параметрів монтування

en: Edit the mount options for this file system:
uk: Змініть параметри монтування цієї файлової системи:

en: EiB
uk: ЕіБ

en: Enable LUKS2
uk: Увімкнути LUKS2

en: Encrypt with LUKS
uk: Зашифрувати за допомогою LUKS

en: Error
uk: Помилка

en: Everyone
uk: Будь-хто

en: Failure Type
uk: Тип помилки

en: File System
uk: Файлова система

en: File System Color Settings
uk: Параметри розфарбування файлових систем

en: File Systems
uk: Файлові системи

en: Firmware revision:
uk: Модифікація мікропрограми:

en: First Sector
uk: Перший сектор

en: Flags
uk: Прапорці

en: General Settings
uk: Загальні параметри

en: GiB
uk: ГіБ

en: Grow
uk: Збільшити

en: Hide messa&ges below:
uk: Приховати такі п&овідомлення:

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Identify by:
uk: Ідентифікувати за:

en: Information
uk: Інформація

en: KiB
uk: КіБ

en: Label
uk: Мітка

en: Last Sector
uk: Останній сектор

en: Logging
uk: Журналювання

en: Logical Volume Name:
uk: Назва логічного тому:

en: Logical sector size:
uk: Розмір логічного сектора:

en: MS-Dos
uk: MS-DOS

en: MiB
uk: МіБ

en: Model:
uk: Модель:

en: More...
uk: Більше…

en: Mount Point
uk: Точка монтування

en: Move
uk: Пересунути

en: No automatic mount
uk: Без автоматичного монтування

en: No binary execution
uk: Вимкнути можливість виконання програм

en: No update of directory access times
uk: Без оновлення часу доступу до каталогів

en: No update of file access times
uk: Без оновлення часу доступу до файлів

en: Number of Sectors
uk: Кількість секторів

en: O&nly Root
uk: &Лише root

en: Open in External Browser
uk: Відкрити у зовнішньому переглядачі

en: Operation: %p%
uk: Дія: %p%

en: Operations and Jobs
uk: Дії і завдання

en: Option1,Option2
uk: Параметр1,Параметр2

en: Options:
uk: Параметри:

en: Overall assessment:
uk: Загальна оцінка:

en: Overwrite with:
uk: Перезаписати:

[ctx: Part of %2Enter passphrase for %1:]
en: Invalid passphrase.
uk: Некоректний пароль.

en: Partition
uk: Розділ диска

en: Partition Alignment
uk: Вирівнювання розділу

en: Partition Name
uk: Назва розділу

en: Partition Name:
uk: Назва розділу:

en: Partition UUID
uk: UUID розділу

en: Partition UUID:
uk: UUID розділу:

en: Partition table:
uk: Таблиця розділів:

en: Pass &Number:
uk: &Номер проходження:

en: Path:
uk: Шлях:

en: Permissions
uk: Права доступу

en: Physical Extent Size:
uk: Розмір фізичного розширення:

en: Physical sector size:
uk: Розмір фізичного сектора:

en: PiB
uk: ПіБ

en: Power cycles:
uk: Циклів вмикання:

en: Powered on for:
uk: Увімкнено протягом:

en: Preferred unit:
uk: Бажана одиниця:

en: Primar&y
uk: &Основний

en: Primaries/Max:
uk: Основний/Макс.:

en: Random data
uk: Випадковими даними

en: Raw
uk: Без обробки

en: Read Label
uk: Мітка читання

en: Read Usage
uk: Використання для читання

en: Read-only
uk: Лише читання

en: Remove
uk: Вилучити

en: Restore
uk: Відновити

en: SMART status:
uk: Стан за SMART:

en: Save
uk: Зберегти

en: Sec&tor alignment:
uk: Вирівнювання с&екторів:

en: Select...
uk: Вибрати…

en: Self tests:
uk: Самоперевірки:

en: Serial number:
uk: Серійний номер:

en: Set up encryption for this filesystem with LUKS. You will be asked to provide a passphrase.
uk: Налаштуйте шифрування за допомогою LUKS для цієї файлової системи. Програма попросить вас вказати пароль.

en: Severity
uk: Важливість

en: Shredding
uk: Витирання

en: Shrink
uk: Зменшити

en: Size
uk: Розмір

en: Status
uk: Стан

en: Support Tools
uk: Допоміжні інструменти

en: Synchronous access
uk: Синхронний доступ

en: Temperature:
uk: Температура:

en: This table shows which file systems are supported and which specific operations can be performed on them.
    Some file systems need external tools to be installed for them to be supported. But not all operations can be performed on all file systems, even if all required tools are installed. Please see the documentation for details.
uk: У цій таблиці показано файлові системи, що підтримуються програмою, та специфічні дії над ними, які програма може виконувати.
    Для підтримки деяких з файлових систем слід встановити певні зовнішні програмні інструменти. Але не всі дії можуть виконуватися на всіх файлових системах, навіть якщо встановлено потрібні програмні інструменти. Щоб отримати докладнішу інформацію, будь ласка, прочитайте документацію.

en: This will reformat the filesystem, losing all contents, but keeping the same filesystem type.
uk: Файлову систему буде повторно форматовано. Дані буде втрачено, але тип файлової системи буде збережено.

en: Threshold
uk: Порогове значення

en: TiB
uk: ТіБ

en: Time Elapsed
uk: Пройшло часу

en: Total LV:
uk: Загалом ЛТ:

en: Total Sectors:
uk: Загалом секторів:

en: Total Size:
uk: Загальний розмір:

en: Total Time: 00:00:00
uk: Загальний час: 00:00:00

en: Total sectors:
uk: Загалом секторів:

en: Total: %p%
uk: Загалом: %p%

en: Type
uk: Тип

en: Type:
uk: Тип:

en: Update Type
uk: Тип оновлення

en: Update access times relative to modification
uk: Оновити час доступу відносно до зміни

en: Use LUKS2 instead of LUKS1 for better security, but compatibility may be compromised.
uk: Скористатися LUKS2 замість LUKS1, для покращення захисту, втім, це може зашкодити сумісності.

en: Used
uk: Використано

en: Used Size:
uk: Використано:

en: Users can mount and unmount
uk: Користувачі можуть монтувати і демонтувати

en: Value
uk: Значення

en: Volume Group Name:
uk: Назва групи томів:

en: Volume Group Type:
uk: Тип групи томів:

en: Warning
uk: Попередження

en: Worst
uk: Найгірше значення

en: Write Label
uk: Мітка запису

en: extended:
uk: розширених:

en: unformatted:
uk: неформатованих:

en: unknown:
uk: невідомих:
