kirigami-addons - en to uk translation catalogue (109 entries)

en: %1 will provide spell checking and suggestions for the languages listed here when autodetection is enabled.
uk: %1 виконуватиме перевірку правопису і надання пропозицій для мов з і списку тут, якщо увімкнено автоматичне виявлення мови.

[ctx: @action:button]
en: Add Word
uk: Додати слово

[ctx: @action:button]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: @action:button]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: @action:button]
en: Color
uk: Колір

[ctx: @action:button]
en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати до буфера

[ctx: @action:button]
en: Delete word
uk: Вилучити слово

[ctx: @action:button]
en: Go Back
uk: Назад

[ctx: @action:button]
en: Go Next
uk: Перейти до наступного

[ctx: @action:button]
en: Go Previous
uk: Перейти до попереднього

[ctx: @action:button]
en: Jump to today
uk: Перейти до поточного дня

[ctx: @action:button]
en: Keyboard Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

[ctx: @action:button]
en: Open Personal Dictionary
uk: Відкрити особистий словник

[ctx: @action:button]
en: Select
uk: Вибрати

[ctx: @action:button]
en: Spell Checking
uk: Перевірка правопису

[ctx: @action:button]
en: Volume
uk: Гучність

[ctx: @action:intoolbar]
en: Go back
uk: Повернутися

[ctx: @action:intoolbar]
en: Hide caption
uk: Приховати підпис

[ctx: @action:intoolbar]
en: Show caption
uk: Показати підпис

[ctx: @info]
en: Action '%1' in context '%2'
uk: Дія «%1» у контексті «%2»

[ctx: @info]
en: Collection of libraries created by the KDE Community to extend Qt.
uk: Збірка бібліотек, яку створено спільнотою KDE з метою розширення можливостей Qt.

[ctx: @info]
en: Cross-platform application development framework.
uk: Багатоплатформовий набір бібліотек для розробки програм.

[ctx: @info]
en: System information copied to clipboard.
uk: Відомості щодо системи скопійовано до буфера обміну даними.

[ctx: @info]
en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
uk: Комбінація клавіш «%1» вже прив'язана до стандартної дії «%2», яку використовують багато інших програм.
    Ви дійсно хочете використовувати її також як загальне скорочення?

[ctx: @info]
en: The '%1' key combination is shadowed by following global actions:
uk: Комбінацію клавіш «%1» затінено такими загальними діями:

[ctx: @info]
en: The '%1' key combination shadows following global actions:
uk: Комбінація клавіш «%1» затінює такі загальні дії:

[ctx: @info]
en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
uk: Клавішу F12 у Windows зарезервовано. Її не можна використовувати для створення загального клавіатурного скорочення.
    Будь ласка, оберіть іншу клавішу.

[ctx: @info]
en: Underlying platform.
uk: Базова платформа.

[ctx: @info:placeholder]
en: No results found
uk: Нічого не знайдено

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel Key Sequence Recording
uk: Скасувати запис послідовності клавіш

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear Key Sequence
uk: Вилучити клавіатурне скорочення

[ctx: @label]
en: Alternative:
uk: Альтернативний підхід:

[ctx: @label]
en: Shortcut:
uk: Скорочення:

[ctx: @label:checkbox]
en: Detect language automatically
uk: Виявляти мову автоматично

[ctx: @label:checkbox]
en: Do not show again
uk: Більше не показувати

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable automatic spell checking
uk: Увімкнути автоматичну перевірку правопису

[ctx: @label:checkbox]
en: Ignore hyphenated words
uk: Ігнорувати слова з дефісом

[ctx: @label:checkbox]
en: Ignore uppercase words
uk: Ігнорувати слова великими літерами

[ctx: @label:listbox]
en: Additional Spell Checking Languages
uk: Додаткові мови перевірки правопису

[ctx: @label:listbox]
en: Selected default language:
uk: Вибрана типова мова:

[ctx: @label:textbox]
en: Filter…
uk: Фільтрувати…

[ctx: @title]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @title:dialog]
en: Conflict with Standard Application Shortcut
uk: Конфлікт зі скороченнями стандартних програм

[ctx: @title:dialog]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: @title:dialog]
en: Information
uk: Інформація

[ctx: @title:dialog]
en: Reserved Shortcut
uk: Зарезервоване скорочення

[ctx: @title:dialog]
en: Success
uk: Успіх

[ctx: @title:dialog]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: @title:dialog This happen when a global shortcut is already defined with the same shortcut]
en: Global Shortcut Shadowing
uk: Затінення загального скорочення

[ctx: @title:group]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @title:window]
en: About %1
uk: Про %1

[ctx: @title:window]
en: About KDE
uk: Про KDE

[ctx: @title:window]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @title:window]
en: Settings — %1
uk: Параметри — %1

[ctx: @title:window]
en: Shortcut: %1
uk: Скорочення: %1

[ctx: @title:window]
en: Shortcuts
uk: Скорочення

[ctx: @title:window]
en: Spell checking dictionary
uk: Словник перевірки правопису

[ctx: @title:window]
en: Spell checking languages
uk: Мови перевірки орфографії

en: About %1
uk: Про %1

en: About KDE
uk: Про KDE

[ctx: Accessible description]
en: Current color "%1"
uk: Поточний колір «%1»

en: Authors
uk: Автори

en: Be Free!
uk: Будьте вільними!

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+A: hold the Ctrl key and press A.
uk: Натисніть кнопку, а потім введіть клавіатурне скорочення, яке ви бажаєте використовувати у програмі.
    Наприклад, для Ctrl+A: натисніть клавішу Ctrl, а потім клавішу «A».

en: Close
uk: Закрити

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Credits
uk: Подяки

[ctx: Date is not set]
en: Not set
uk: Не встановлено

en: Day
uk: День

en: Default Language
uk: Типова мова

en: Description
uk: Опис

en: Developer Documentation
uk: Документація для розробників

[ctx: Displayed in place of the date if the selected day is today]
en: Today
uk: Сьогодні

en: Donate
uk: Підтримати фінансово

en: Download
uk: Отримати

en: Get Involved
uk: Приєднатися до команди

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Hours
uk: Години

en: Join us
uk: Долучитися до нас

en: KDE is a world-wide community of software engineers, artists, writers, translators and creators who are committed to Free Software development. KDE produces the Plasma desktop environment, hundreds of applications, and the many software libraries that support them.
    
    KDE is a cooperative enterprise: no single entity controls its direction or products. Instead, we work together to achieve the common goal of building the world's finest Free Software. Everyone is welcome to join and contribute to KDE, including you.
uk: KDE — це всесвітня спільнота програмістів, художників, авторів текстів, перекладачів та фахівців з полегшення користування програмами, які роблять свій внесок до розвитку вільного програмного забезпечення. Цією спільнотою створено стільничне середовище Плазма, сотні вільних програм і безліч програмних бібліотек, які є основою роботи програм.
    
    Розробка KDE є спільною працею, у якій жоден з учасників не має переважного контролю над зусиллями або результатами роботи інших розробників KDE. Ми працюємо разом заради спільної мети, якою є створення якомога якіснішого вільного програмного забезпечення. Кожен може долучитися і зробити свій внесок до KDE, зокрема це можете зробити ви.

en: KDE software is and will always be available free of charge, however creating it is not free.
    
    To support development the KDE community has formed the KDE e.V., a non-profit organization legally founded in Germany. KDE e.V. represents the KDE community in legal and financial matters.
    
    KDE benefits from many kinds of contributions, including financial. We use the funds to reimburse members and others for expenses they incur when contributing. Further funds are used for legal support and organizing conferences and meetings.
    
    We would like to encourage you to support our efforts with a financial donation.
    
    Thank you very much in advance for your support.
uk: Програмне забезпечення KDE розповсюджувалося і буде розповсюджуватися завжди безкоштовно, однак на його розробку потрібні гроші.
    
    Тому, команда KDE створила Спілку KDE  (KDE eV.) — неприбуткову організацію, яку юридично зареєстровано у Тюбінгені, Німеччина. Спілка KDE юридично та фінансово представляє спільноту KDE.
    
    Команда KDE потребує допомоги у багатьох аспектах, зокрема фінансових. В основному кошти витрачаються на відшкодування витрат людям, які працюють над розробкою KDE. Інші кошти буде витрачено на підтримку та організацію конференцій та зустрічей.
    
    Будемо раді вашій фінансовій підтримці наших зусиль.
    
    Заздалегідь вдячні вам за допомогу.

en: Libraries in use
uk: Використані бібліотеки

en: License | Licenses
uk[0]: Ліцензування
uk[1]: Ліцензування
uk[2]: Ліцензування
uk[3]: Ліцензування

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Month
uk: Місяць

en: Next image
uk: Наступне зображення

[ctx: No selected language]
en: None
uk: Немає

[ctx: No shortcut defined]
en: None
uk: Немає

en: Open Command Bar
uk: Відкрити панель команд

[ctx: Placeholder message]
en: Add a new word to your personal dictionary…
uk: Додати нове слово до вашого особистого словника.

[ctx: Placeholder message]
en: No shortcuts found
uk: Скорочень не виявлено

en: Previous image
uk: Попереднє зображення

en: Report a Bug
uk: Повідомити про помилку

en: Report a bug
uk: Повідомити про помилку

en: Report bugs
uk: Повідомити про помилку

en: Rotate left
uk: Обернути ліворуч

en: Rotate right
uk: Обернути праворуч

en: Save as
uk: Зберегти як

en: Send an email to %1
uk: Надіслати повідомлення ел. пошти до %1

en: Software can always be improved, and the KDE team is ready to do so. However, you - the user - must tell us when something does not work as expected or could be done better.
    
    KDE has a bug tracking system. Use the button below to file a bug, or use the program's About page to report a bug specific to this application.
    
    If you have a suggestion for improvement then you are welcome to use the bug tracking system to register your wish. Make sure you use the severity called "Wishlist".
uk: Програмне забезпечення завжди потребує вдосконалення, і команда KDE готова це робити Проте, вам (користувачеві) варто повідомити нам, якщо щось не працює, як слід, або щось можна покращити.
    
    KDE має систему стеження за вадами. Скористайтеся розташованою нижче кнопкою для створення звіту щодо вади або скористайтеся сторінкою «Про програму», щоб створити звіт щодо вади саме у цій програм.
    
    Якщо у вас є пропозиція щодо вдосконалення, за допомогою цієї системи можна зареєструвати ваше побажання. Переконайтеся, що поле «Важливість» встановлено у значення «Список побажань» («Wishlist»).

en: Support us
uk: Підтримати нас

en: Translators
uk: Перекладачі

en: Using %1 and built against %2
uk: Використано %1 і зібрано з використанням %2

en: Visit %1's KDE Store page
uk: Відвідайте сторінку %1 у KDE Store

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
uk: Введення

en: Year
uk: Рік

en: You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the language teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!
uk: Не обов'язково бути програмістом, щоб належати до Команди KDE. Можете приєднатися до команд, що перекладають інтерфейс програм. Можете забезпечувати користувачів графікою, темами, звуками та вдосконаленою документацію. Вам вирішувати!

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom out
uk: Зменшити
