kio5 - en to uk translation catalogue (1337 entries)

en: 
    The server said: "%1"
uk: 
    Повідомлення сервера: «%1»

en:  (Points to %1)
uk:  (Вказує до %1)

en:  byte |  bytes
uk[0]:  байт
uk[1]:  байти
uk[2]:  байтів
uk[3]:  байт

en:  day |  days
uk[0]:  день
uk[1]:  дні
uk[2]:  днів
uk[3]:  день

en:  days
uk:  днів

en:  second |  seconds
uk[0]:  секунда
uk[1]:  секунди
uk[2]:  секунд
uk[3]:  секунда

en: %1 (Error %2)
uk: %1 (помилка %2)

en: %1 (hidden)
uk: %1 (приховано)

en: %1 Item | %1 Items
uk[0]: %1 елемент
uk[1]: %1 елементи
uk[2]: %1 елементів
uk[3]: один елемент

en: %1 contacted. Waiting for reply...
uk: Зв'язок з %1 встановлено. Очікування на відповідь...

en: %1 is a file, but a folder was expected.
uk: %1 є файлом, проте очікувалася тека.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
uk: %1 є текою, проте очікувався файл.

[ctx: %1 is a host name]
en: %1: SSL negotiation failed
uk: %1: помилка домовленості SSL

en: %1 is required by the server, but is not available.
uk: %1 необхідна для серверу, але вона не доступна.

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
uk: %1 до %2

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
uk: При спробі %2 сталася непередбачена помилка (%1).

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
uk: Було відмовлено у доступі при спробі %1.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
uk: Неможливо %1, оскільки сервер відмовляється прийняти файл або теку.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
uk: Неможливо виконати %1, оскільки ресурс заблоковано.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
uk: Сталася помилка при спробі %1, %2. Резюме причин наведено нижче.

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
uk: Сталася непередбачена помилка (%1) при спробі %2.

[ctx: %2 hostname, %3 optional cross domain suffix (translated below)]
en: <p>You received a cookie from<br/><b>%2%3</b><br/>Do you want to accept or reject this cookie?</p> | <p>You received %1 cookies from<br/><b>%2%3</b><br/>Do you want to accept or reject these cookies?</p>
uk[0]: <p>Отримано %1 куку від<br/><b>%2%3</b><br/>Прийняти чи відкинути цю куку?</p>
uk[1]: <p>Отримано %1 куки від<br/><b>%2%3</b><br/>Прийняти чи відкинути ці куки?</p>
uk[2]: <p>Отримано %1 кук від<br/><b>%2%3</b><br/>Прийняти чи відкинути ці куки?</p>
uk[3]: <p>Отримано куку від<br/><b>%2%3</b><br/>Прийняти чи відкинути цю куку?</p>

en: &Accept
uk: &Прийняти

en: &Application
uk: &Програма

en: &Browse...
uk: &Навігація...

en: &Charset:
uk: &Набір символів:

en: &Copy Here
uk: С&копіювати сюди

en: &Current Session only
uk: Тільки &поточний сеанс

en: &Description:
uk: &Опис:

en: &Details
uk: &Подробиці

en: &Do not close when command exits
uk: &Не закривати після завершення виконання програми

en: &Enable Web search keywords
uk: У&вімкнути ключові слова пошуку в інтернеті

en: &Execute
uk: Ви&конати

en: &File type:
uk: &Тип файла:

en: &Filter:
uk: &Фільтр:

en: &Forever
uk: &Завжди

en: &Keyword delimiter:
uk: Розділювач &ключових слів:

en: &Link Here
uk: С&творити посилання

en: &Location:
uk: &Адреса:

en: &Management
uk: &Керування

en: &Move Here
uk: Перес&унути сюди

en: &Name:
uk: &Назва:

en: &New...
uk: &Створити...

en: &No
uk: &Ні

en: &Only show when using this application (%1)
uk: &Тільки для цієї програми (%1)

en: &Only these cookies
uk: &Тільки ці куки

en: &Only this cookie
uk: &Тільки цієї куки

en: &Open
uk: &Відкрити

en: &Open folder with %1
uk: В&ідкрити теку за допомогою %1

en: &Open with %1
uk: В&ідкрити за допомогою %1

en: &Paste Clipboard Contents
uk: &Вставити вміст кишені

en: &Paste File | &Paste %1 Files
uk[0]: &Вставити %1 файл
uk[1]: &Вставити %1 файли
uk[2]: &Вставити %1 файлів
uk[3]: &Вставити файл

en: &Paste URL | &Paste %1 URLs
uk[0]: &Вставити %1 адресу
uk[1]: &Вставити %1 адреси
uk[2]: &Вставити %1 адрес
uk[3]: &Вставити адресу

en: &Permissions
uk: &Права доступу

en: &Policy
uk: &Правила

en: &Reject
uk: &Відкинути

en: &Reload List
uk: &Перезавантажити список

en: &Remember application association for all files of type
    "%1"
uk: &Зберегти прив'язку для усіх файлів типу
    «%1»

en: &Remember application association for all files of type
    "%1" (%2)
uk: &Зберегти прив'язку для усіх файлів типу
    «%1» (%2)

en: &Rename
uk: П&ерейменувати

en: &Resume
uk: &Продовжити

en: &Server response:
uk: Відповідь &сервера:

en: &Shortcuts:
uk: С&корочення:

en: &Show All Entries
uk: По&казати всі записи

en: &Skip
uk: Проп&устити

en: &Supported file types:
uk: Типи файлів, що підтримуються:

en: &Use preferred keywords only
uk: Ви&користовувати лише основні ключові слова

en: &View Mode
uk: Ре&жим перегляду

en: &Work path:
uk: &Робочий каталог:

en: &Yes
uk: &Так

en: (%1, Link to %2)
uk: (%1, посилання на %2)

en: (Symbolic Link to %1)
uk: (Символічне посилання на %1)

en: (c) 1998-2000,2003 The KFM/Konqueror Developers
uk: © 1998-2000,2003 Розробники KFM/Konqueror

en: *|All Files
uk: *|Всі файли

en: *|All Folders
uk: *|Всі теки

[ctx: - web short cut (e.g. gg): what it refers to (e.g. Google)]
en: - %1: "%2"
uk: — %1: «%2»

en: 1 File | %1 Files
uk[0]: %1 файл
uk[1]: %1 файли
uk[2]: %1 файлів
uk[3]: один файл

en: 1 Folder | %1 Folders
uk[0]: %1 тека
uk[1]: %1 теки
uk[2]: %1 тек
uk[3]: одна тека

en: 1 day %2 | %1 days %2
uk[0]: %1 день %2
uk[1]: %1 дні %2
uk[2]: %1 днів %2
uk[3]: один день %2

en: 1 file | %1 files
uk[0]: %1 файл
uk[1]: %1 файли
uk[2]: %1 файлів
uk[3]: один файл

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
uk[0]: %1 підтека
uk[1]: %1 підтеки
uk[2]: %1 підтек
uk[3]: одна підтека

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
uk: <b>%1</b> на <b>%2</b>

en: <b>Details of the request</b>:
uk: <b>Подробиці запиту</b>:

en: <b>Possible causes</b>:
uk: <b>Можливі причини</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
uk: <b>Ймовірні вирішення</b>:

en: <b>Technical reason</b>:
uk: <b>Технічна причина</b>:

en: <h1>Cookie Management Quick Help</h1>
uk: <h1>Швидка довідка з керування куками</h1>

en: <h1>Cookies</h1><p>Cookies contain information that KDE application using the HTTP protocol (like Konqueror) stores on your computer from a remote Internet server. This means that a web server can store information about you and your browsing activities on your machine for later use. You might consider this an invasion of privacy.</p><p>However, cookies are useful in certain situations. For example, they are often used by Internet shops, so you can 'put things into a shopping basket'. Some sites require you have a browser that supports cookies.</p><p>Because most people want a compromise between privacy and the benefits cookies offer, KDE offers you the ability to customize the way it handles cookies. You might, for example want to set KDE's default policy to ask you whenever a server wants to set a cookie or simply reject or accept everything. For example, you might choose to accept all cookies from your favorite shopping web site. For this all you have to do is either browse to that particular site and when you are presented with the cookie dialog box, click on <i> This domain </i> under the 'apply to' tab and choose accept or simply specify the name of the site in the <i> Domain Specific Policy </i> tab and set it to accept. This enables you to receive cookies from trusted web sites without being asked every time KDE receives a cookie.</p>
uk: <h1>Куки</h1><p>Куки містять інформацію, яку програми KDE (зокрема Konqueror), які використовують протокол HTTP, зберігають на вашому комп'ютері з віддаленого сервера інтернет. Це означає, що сервер інтернету може зберігати інформацію про вас та ваші дії по навігації на вашій машині для подальшого використання. Це можна вважати певною загрозою вашим особистим даним. </p><p>Проте, куки дуже корисні у деяких ситуаціях. Наприклад, вони часто використовуються крамницями інтернет, щоб ви могли «покласти покупки до кошика». Деякі сайти вимагають підтримки кук в навігаторах. </p><p>Для компромісу між приватністю та перевагами, які надають куки, KDE надає вам можливість налаштувати поведінку щодо кук. Ви можете, наприклад, встановити типову поведінку KDE так, що стільниця запитуватиме вас, коли сервер хоче встановити куку, відмовити у прийнятті кук або приймати всі куки. Наприклад, ви можете наказати системі приймати всі куки з сайта вашої улюбленої крамниці.  Для цього вам тільки потрібно або переглядаючи окремий сайт при появі діалогового вікна куки, натиснути кнопку на <i>Цей домен</i> та вибрати прийняти або просто вказати назву цього сайта на вкладці <i>Поведінка для домену </i> та встановити значення «прийняти». Таким чином ви зможете отримувати куки з надійних сайтів інтернету без підтвердження кожного разу, коли KDE отримує куку.</p>

en: <h1>Cookies</h1><p>Cookies contain information that KDE applications using the HTTP protocol (like Konqueror) store on your computer, initiated by a remote Internet server. This means that a web server can store information about you and your browsing activities on your machine for later use. You might consider this an invasion of privacy.</p><p> However, cookies are useful in certain situations. For example, they are often used by Internet shops, so you can 'put things into a shopping basket'. Some sites require you have a browser that supports cookies.</p><p> Because most people want a compromise between privacy and the benefits cookies offer, the HTTP KIO worker offers you the ability to customize the way it handles cookies. So you might want to set the default policy to ask you whenever a server wants to set a cookie, allowing you to decide. For your favorite shopping web sites that you trust, you might want to set the policy to accept, then you can access the web sites without being prompted every time a cookie is received.</p>
uk: <h1>Куки</h1><p>Куки містять інформацію, яку програми KDE (зокрема Konqueror), які використовують протокол HTTP, зберігають на вашому комп'ютері відповідно до запиту віддаленого сервера інтернет. Це означає, що сервер інтернету може зберігати інформацію про вас та ваші дії при навігації на вашому комп'ютері для подальшого використання. Це можна вважати певним посяганням на ваші особисті дані. </p><p> Проте, куки корисні у деяких ситуаціях. Наприклад, вони часто використовуються вебкрамницями, щоб ви змогли «покласти речі до кошика». Деякі сайти вимагають, щоб навігатори підтримували куки. </p><p> Виходячи з того, що більшість людей хочуть і отримувати вигоди від кук і зберегти безпеку, обробник KIO за протоколом HTTP надає вам можливість налаштувати поведінку навігатора для кук. Наприклад, ви можете встановити типову поведінку KDE, щоб при кожному запиті куки, ви визначали, чи дозволяти чи ні. Для ваших улюблених вебсайтів, яким ви довіряєте, ви можете встановити типову поведінку «прийняти», таким чином ви зможете їх відвідувати без підтвердження кожного разу, коли програма отримує куку.</p>

en: <h1>Enhanced Browsing</h1> In this module you can configure some enhanced browsing features of KDE. <h2>Web Search Keywords</h2>Web Search Keywords are a quick way of using Web search engines. For example, type "duckduckgo:frobozz" or "dd:frobozz" and your web browser will do a search on DuckDuckGo for "frobozz". Even easier: just press Alt+F2 (if you have not changed this keyboard shortcut) and enter the shortcut in the Run Command dialog.
uk: <h1>Спецфункції навігації</h1> За допомогою цього модуля ви можете налаштувати деякі особливі функції навігації в KDE. <h2>Ключові слова пошуку в інтернеті</h2>Ключові слова пошуку в інтернеті надають вам можливість спрощеного використання пошукових рушіїв інтернету. Наприклад, ви можете просто ввести «duckduckgo:frobozz» або «dd:frobozz» і Konqueror сформулює запит на DuckDuckGo і поверне результати пошуку «frobozz». Навіть простіше: натисніть Alt+F2 (якщо ви не змінили цієї комбінації) і можете вводити скорочення в діалогове вікно виконання команд KDE.

en: <h1>Network Preferences</h1>Here you can define the behavior of KDE programs when using Internet and network connections. If you experience timeouts or use a modem to connect to the Internet, you might want to adjust these settings.
uk: <h1>Параметри мережі</h1>Тут ви можете налаштувати поведінку KDE-програм стосовно з'єднань з мережею та інтернетом. Якщо у вас виникають затримки або ви з'єднуєтесь через модем, вам, можливо, потрібно змінити ці значення.

en: <h1>Proxy</h1><p>A proxy server is an intermediate program that sits between your machine and the Internet and provides services such as web page caching and/or filtering.</p><p>Caching proxy servers give you faster access to sites you have already visited by locally storing or caching the content of those pages; filtering proxy servers, on the other hand, provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.</p><p><u>Note:</u> Some proxy servers provide both services.</p>
uk: <h1>Проксі</h1><p>Проксі-сервер — це програма, яка виступає у ролі посередника між вашим комп'ютером та інтернетом, додатково вона може зберігати відвідані сторінки та/або фільтрувати запити.</p><p>Проксі-сервери, що зберігають сторінки, можуть пришвидшувати доступ до вмісту сайтів, які вже було відвідано, оскільки дані вже збережені на проксі-сервері. Фільтрувальні проксі-сервери, в свою чергу, надають змогу блокувати запити до рекламних оголошень (банерів), спаму та інших даних, які ви бажаєте заблокувати. </p><p><u>Примітка:</u> Деякі проксі-сервери надають обидві послуги.</p>

en: <h1>Windows Shares</h1><p>Applications using the SMB KIO worker (like Konqueror) are able to access shared Microsoft Windows file systems, if properly configured.</p><p>You can specify here the credentials used to access the shared resources. Passwords will be stored locally, and scrambled so as to render them unreadable to the human eye. For security reasons, you may not want to do that, as entries with passwords are clearly indicated as such.</p>
uk: <h1>Спільні ресурси Windows</h1><p>Програми, які використовують обробник KIO за протоколом SMB, (зокрема Konqueror) здатні отримувати доступ до спільних ресурсів на файлових системах Microsoft Windows, якщо їх налаштувати належним чином.</p><p>Тут ви можете вказати реєстраційні дані, які використовуватимуться для доступу до спільних ресурсів. Паролі зберігатимуться локально і шифруватимуться так, щоб пересічна людина не змогла їх прочитати. З міркувань безпеки, ви можете відмовитися від зберігання паролів, оскільки записи паролів легко визначити за відповідними підписами у файлах налаштувань.</p>

en: <html><head/><body><p>Enable or disable web search keywords. </p><p>Web search keywords allow you to quickly access or search for information located online or on your hard drive. </p><p>KDE comes with many predefined keywords. One such keyword can be used to perform a the Google (TM) search; to use it, you simply type the keyword 'gg' followed by the keyword delimiter and the search term, e.g. <span style=" font-weight:600;">gg:KDE</span>.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Вмикання і вимикання ключових слів пошуку в інтернеті. </p><p>За допомогою ключових слів пошуку в інтернеті ви можете пришвидшити доступ до сторінки або пошук даних у інтернеті або на диску вашого комп'ютера. </p><p>У типовому наборі KDE вже визначено багато ключових слів пошуку в інтернеті. Одним з таких ключових слів є ключове слово для пошуку за допомогою рушія Google™. Щоб скористатися ним, просто введіть ключове слово «gg» (без лапок), роздільник ключового слова та рядок, який слід знайти. Приклад: <span style=" font-weight:600;">gg:KDE</span>.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Enter the human-readable name of the web shortcut here.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Вкажіть тут зручну для запам'ятовування назву вебскорочення.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Select a default web search keyword. </p><p>This allows applications to automatically convert the typed word or phrase to web search keyword queries when they cannot be filtered into a proper URL. </p><p>To disable this functionality select <span style=" font-weight:600;">None</span> from the list. </p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Виберіть типове ключове слово пошуку в інтернеті. </p><p>За його допомогою програми зможуть автоматично перетворювати введене слово або фразу на запити ключових слів пошуку в інтернеті, якщо користувачем буде вказано рядок, який не є належним чином форматованою адресою. </p><p>Щоб вимкнути цю функціональну можливість, виберіть у списку пункт <span style=" font-weight:600;">Немає</span>.</p></body></html>

en: <li>Additional information: %1</li>
uk: <li>Додаткова інформація: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
uk: <li>Дата та час: %1</li>

en: <li>Protocol: %1</li>
uk: <li>Протокол: %1</li>

en: <p>
    Automatically accept temporary cookies meant to expire at the end of the current session. Such cookies will not be stored in your computer's hard drive or storage device. Instead, they are deleted when you close all applications (e.g. your browser) that use them.</p><p><u>NOTE</u> Checking this option overrides your default as well as site specific cookie policies for session cookies.</p>
uk: <p>
    Автоматично приймати тимчасові куки (ті, що застарівають у кінці сеансу). Такі куки не зберігаються на вашому жорсткому диску або іншому пристрої для збереження інформації, вони вилучаються, коли ви закриваєте всі програми (наприклад програму для перегляду сторінок інтернету), що використовують куки.</p><p><u>ПРИМІТКА:</u> якщо позначите цей пункт разом з наступним, вони матимуть перевагу над окремою для кожного сайта поведінкою для кук протягом сеансу.</p>

en: <p>Checksums do not match.</p>This may be due to a faulty download. Try re-downloading the file.<br/>If the verification still fails, contact the source of the file.
uk: <p>Контрольні суми не є тотожними.</p>Причиною можуть бути помилки під час отримання даних. Спробуйте отримати файл ще раз.<br/>Якщо і після цього суми не збігатимуться, повідомте про це тих, хто розмістив файл.

en: <p>Marks partially uploaded FTP files.</p><p>When this option is enabled, partially uploaded files will have a ".part" extension. This extension will be removed once the transfer is complete.</p>
uk: <p>Частково вивантажені з FTP файли будуть позначені.</p> <p>Якщо цей пункт буде позначено, назви частково вивантажених файлів міститимуть суфікс «.part». Цей суфікс буде вилучено після завершення отримання файла.</p>

en: <p>Marks partially uploaded files through SMB, SFTP and other protocols.</p><p>When this option is enabled, partially uploaded files will have a ".part" extension. This extension will be removed once the transfer is complete.</p>
uk: <p>Позначає частково вивантажені за допомогою SMB, SFTP та інших протоколів файли.</p> <p>Якщо цей пункт буде позначено, назви частково вивантажених файлів міститимуть суфікс «.part». Цей суфікс буде вилучено після завершення отримання файла.</p>

en: <para>KDE's wastebin is configured to use the <b>Finder</b>'s Trash.<br></para>
uk: <para>Смітник KDE налаштовано на використання загального смітника <b>Finder</b>.<br></para>

en: <qt>
    <p>Enable cookie support. Normally you will want to have cookie support enabled and customize it to suit your privacy needs.</p><p>
    Please note that disabling cookie support might make many web sites unbrowsable.</p>
    </qt>
uk: <qt>
    <p>За допомогою цього пункту можна вимкнути підтримку кук. Здебільшого, вам буде потрібна ввімкнена та налаштована підтримка кук, яка відповідає потребам вашої безпеки.</p><p>
    Будь ласка, зауважте, що вимикання кук може перешкодити нормальній навігації багатьма сайтами.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Enter a comma separated list of hostnames or ip addresses that should be excluded from using the above proxy settings.</p>
    <p>If you want to exclude all hosts for a given domain, then simply enter the domain name preceded by a dot. For example, to exclude all hostnames for <i>kde.org</i>, enter <i>.kde.org</i>. Wildcard characters such as '*' or '?' are not supported and will have no effect.</p>
    <p>Additionally, you can also enter IP addresses, e.g. 127.0.0.1 and IP addresses with a subnet, e.g. 192.168.0.1/24.</p>
    </qt>
uk: <qt>
    <p>Вкажіть список назв вузлів або IP-адрес, які слід виключити під час використання вказаних вище параметрів проксі-сервера.</p>
    <p>Якщо вам потрібно виключити всі вузли певного домену, просто вкажіть назву домену з символом крапки як префіксом. Наприклад, щоб виключити всі назви вузлів домену <i>kde.org</i>, вкажіть <i>.kde.org</i>. Підтримки символів-замінників, зокрема «*» або «?», не передбачено, отже вони не працюватимуть як замінники.</p>
    <p>Крім того, ви можете вказати IP-адреси, наприклад 127.0.0.1, та IP-адреси з підмережею, наприклад 192.168.0.1/24.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Automatically detect and configure the proxy settings.<p>
    Automatic detection is performed using the <b>Web Proxy Auto-Discovery Protocol (WPAD)</b>.<p>
    <b>NOTE:</b> This option might not work properly or not work at all in some UNIX/Linux distributions.
    </qt>
uk: <qt>
    Автоматично визначати та налаштовувати параметри проксі.<p>
    Автоматичне визначення виконується за <b>протоколом автоматичного пошуку проксі-сервера — WPAD</b>.<p>
    <b>ПРИМІТКА:</b> Цей варіант налаштування може неправильно працювати чи взагалі не працювати на деяких дистрибутивах UNIX/Linux.
    </qt>

en: <qt>
    Check this box if you want the above proxy settings to apply only to the addresses listed in the <i>Exceptions</i> list.</qt>
uk: <qt>
    Позначте цей пункт, якщо вказані вище параметри проксі слід застосовувати лише для адрес зі списку <i>Винятки</i>.</qt>

en: <qt>
    Determines how cookies received from a remote machine will be handled: 
    <ul>
    <li><b>Ask</b> will cause KDE to ask for your confirmation whenever a server wants to set a cookie.</li>
    <li><b>Accept</b> will cause cookies to be accepted without prompting you.</li>
    <li><b>Accept until end of session</b> will cause cookies to be accepted but they will expire at the end of the session.</li>
    <li><b>Reject</b> will cause the cookiejar to refuse all cookies it receives.</li>
    </ul><p>
    <u>NOTE:</u> Domain specific policies, which can be set below, always take precedence over the default policy.</p>
    </qt>
uk: <qt>
    Визначає, як оброблятимуться куки отримані з віддалених машин: 
    <ul>
    <li><b>Запитувати</b> примусить KDE запитувати на ваше підтвердження кожного разу, коли сервер хоче встановити куку;</li>
    <li><b>Приймати</b> примусить KDE мовчки приймати всі куки;</li>
    <li><b>Приймати до завершення сеансу</b> накаже системі приймати куки, але вважати їх застарілими і вилучати після завершення сеансу.</li>
    <li><b>Відмовляти</b> забороняє KDE встановлювати куки.</li>
    </ul><p> <u>ПРИМІТКА:</u> правила для окремих доменів (що встановлюються нижче), мають перевагу над цими типовими правилами.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the URI that is used to perform a search on the search engine here.<br/>The whole text to be searched for can be specified as \{@} or \{0}.<br/>
    Recommended is \{@}, since it removes all query variables (name=value) from the resulting string, whereas \{0} will be substituted with the unmodified query string.<br/>You can use \{1} ... \{n} to specify certain words from the query and \{name} to specify a value given by 'name=value' in the user query.<br/>In addition it is possible to specify multiple references (names, numbers and strings) at once (\{name1,name2,...,"string"}).<br/>The first matching value (from the left) will be used as the substitution value for the resulting URI.<br/>A quoted string can be used as the default value if nothing matches from the left of the reference list.
    </qt>
uk: <qt>
    Введіть URI рушія пошуку.<br/>Весь текст для пошуку може бути задано як \{@} або \{0}.<br/>
    Вираз \{@} є рекомендованим, оскільки він вилучає всі змінні запиту (name=value) з рядка результату, а вираз \{0} буде заміщено незмінним рядком запиту<br/> ви можете скористатися \{1} ... \{n}, щоб вказати окремі слова з запиту та \{name}, щоб вказати значення, надане парою «name=value» в запиті користувача.<br/>Окрім цього, є можливість вказати декілька посилань (назви, числа та рядки) одразу (\{name1,name2,...,"string"}).<br/>Перше відповідне значення (починаючи з лівого боку) буде використане для заміни значення для вихідного URI.<br/>Якщо відповідних значень у лівій частині списку посилань не знайдено, може бути використане типове значення — рядок у лапках.
    </qt>

en: <qt>
    Enter the environment variable, e.g. <b>NO_PROXY</b>, used to store the addresses of sites for which the proxy server should not be used.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.
    </qt>
uk: <qt>Введіть назву змінної середовища (наприклад <b>NO_PROXY</b>), у якій зберігаються адреси сайтів для яких не потрібно використовувати проксі-сервер. <p>Ви, також, можете скористатись кнопкою <b>«Автовизначення»</b>: програма спробує автоматично визначити назву змінної середовища.</qt>

en: <qt>
    Enter the host or domain to which this policy applies, e.g. <b>www.kde.org</b> or <b>.kde.org</b>.
    </qt>
uk: Введіть назву машини або домену, до якого застосовується правила. Наприклад, <i>www.kde.org</i> або <i>.kde.org</i>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>FTP_PROXY</b>, used to store the address of the FTP proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
uk: <qt>
    Введіть тут назву змінної середовища (наприклад <b>FTP_PROXY</b>), у якій зберігається адреса проксі-сервера для протоколу FTP. <p>Ви, також, можете скористатись кнопкою <b>«Автовизначення»</b>: програма спробує автоматично визначити назву змінної середовища.</p></qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>HTTPS_PROXY</b>, used to store the address of the HTTPS proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
uk: <qt>
    Введіть тут назву змінної середовища (наприклад <b>HTTPS_PROXY</b>), у якій зберігається адреса проксі-сервера для протоколу HTTPS. <p>Ви, також, можете скористатись кнопкою <b>«Автовизначення»</b>: програма спробує автоматично визначити назву змінної середовища.</p></qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>HTTP_PROXY</b>, used to store the address of the HTTP proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
uk: <qt>
    Введіть тут назву змінної середовища (наприклад <b>HTTP_PROXY</b>), e якій зберігається адреса проксі-сервера для протоколу HTTP. <p>Ви також можете скористатись кнопкою <b>«Автовизначення»</b>, і програма спробує автоматично визначити назву змінної середовища.</p></qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>SOCKS_PROXY</b>, used to store the address of the SOCKS proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
uk: <qt>
    Вкажіть назву змінної середовища, наприклад <b>SOCKS_PROXY</b>, яку буде використано для зберігання адреси проксі-сервера SOCKS.<p>
    Крім того, ви можете натиснути кнопку <b>«Автовизначення»</b>, щоб наказати програмі автоматично виконати визначення цієї змінної.</p>
    </qt>

en: <qt>
    List of sites for which you have set a specific cookie policy. Specific policies override the default policy setting for these sites.
    </qt>
uk: <qt>
    Список сайтів, для яких встановлено нетипову поведінку поводження з куками. Для цих сайтів правила цієї сторінки мають перевагу над типовою поведінкою.
    </qt>

en: <qt>
    Reject the so called third-party cookies. These are cookies that originate from a site other than the one you are currently browsing. For example, if you visit <b>www.foobar.com</b> while this option is on, only cookies that originate from www.foobar.com will be processed per your settings. Cookies from any other site will be rejected. This reduces the chances of site operators compiling a profile about your daily browsing habits.
    </qt>
uk: <qt>
    Відкидати куки з інших сайтів. Деякі куки надходять з сайтів, відмінних від початкового сайта. Якщо ви, наприклад, відвідуєте <b>www.foobar.com</b>, і цей пункт позначено, буде прийнято куки лише з www.foobar.com. Всі куки з інших сайтів буде відкинуто. Це перешкоджає визначенню операторами сайтів адрес, які ви відвідуєте.
    </qt>

en: <qt>
    Select the desired policy:
    <ul>
    <li><b>Accept</b> - Allows this site to set cookies</li>
    <li><b>Accept until end of session</b> - Allows this site to set cookies but they will expire at the end of the session.</li>
    <li><b>Reject</b> - Refuse all cookies sent from this site</li>
    <li><b>Ask</b> - Prompt when cookies are received from this site</li>
    </ul>
    </qt>
uk: <qt>
    Виберіть бажану поведінку:
    <ul>
    <li><b>Прийняти</b> — дозволяє сайту встановлювати куки.</li>
    <li><b>Приймати до завершення сеансу</b> — дозволяє цьому сайту встановлювати куки, але чинність таких кук триватиме лише до завершення поточного сеансу.</li>
    <li><b>Відмовити</b> — відмовити всім кукам з цього сайта.</li>
    <li><b>Запитувати</b> — запитувати користувача, коли кука надходить з цього сайта</li>
    </ul>
    </qt>

en: <qt>
    Select the search engine to use for input boxes that provide automatic lookup services when you type in normal words and phrases instead of a URL. To disable this feature select <b>None</b> from the list.
    </qt>
uk: <qt>
    Виберіть механізм пошуку для використання в полях вводу, що забезпечує автоматичний пошук при набиранні слів та фраз замість URL. Щоб вимкнути цю функцію, виберіть зі списку значення <b>Жодна</b>.
    </qt>

en: <qt>
    Setup proxy configuration.
    <p>
    A proxy server is an intermediate machine that sits between your computer and the Internet and provides services such as web page caching and filtering. Caching proxy servers give you faster access to web sites you have already visited by locally storing or caching those pages; filtering proxy servers usually provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.
    <p>
    If you are uncertain whether or not you need to use a proxy server to connect to the Internet, consult your Internet service provider's setup guide or your system administrator.
    </qt>
uk: <qt>Налаштування проксі-сервера.<p>Проксі-сервер — це комп'ютер, який виступає у ролі посередника між вашою внутрішньою мережею та інтернетом, він запам'ятовує відвідані сторінки та фільтрує запити. Запам'ятовування відвіданих сторінок може пришвидшити доступ до сайтів, які вже було відвідано, оскільки вони вже зберігатимуться на вашому проксі-сервері. Фільтрування запитів надає змогу заблокувати доступ до рекламних оголошень (банерів), спаму та до інших даних, які вам не подобаються.<p>Якщо ви не впевнені, чи користуватись проксі сервером для з'єднання з інтернетом, будь ласка, порадьтесь з вашим провайдером або системним адміністратором.</qt>

en: <qt>
    The shortcuts entered here can be used as a pseudo-URI scheme in KDE. For example, the shortcut <b>av</b> can be used as in <b>av</b>:<b>my search</b>
    </qt>
uk: <qt>
    Скорочення, які надані тут, можуть бути використані, як схеми псевдо-URI у KDE. Наприклад, скорочення <b>av</b> може бути використане, як у <b>av</b>:<b>мій пошук</b>
    </qt>

en: <qt>
    To add a new policy, simply click on the <b>Add...</b> button and supply the necessary information. To change an existing policy, use the <b>Change...</b> button and choose the new policy from the policy dialog box. Clicking on the <b>Delete</b> button will remove the currently selected policy causing the default policy setting to be used for that domain, whereas <b>Delete All</b> will remove all the site specific policies.
    </qt>
uk: <qt>
    Щоб додати нову поведінку, просто натисніть кнопку <b>Додати…</b> та вкажіть потрібну інформацію у діалоговому вікні. Щоб змінити існуючу поведінку, натисніть на кнопку <b>Змінити…</b> та виберіть нову поведінку з вікна діалогового вікна поведінки. Клацнувши на <b>Витерти</b>, ви вилучаєте вибрану поведінку, поведінку для домену буде скинуто до типової. Натискання кнопки <b>Витерти все</b>, вилучить всі встановлені правила поведінки з куками для окремих сайтів.
    </qt>

en: <qt><b>%1</b> does not have a home folder.</qt>
uk: <qt><b>%1</b> не має домашньої теки.</qt>

en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
uk: <qt><p>У цьому списку мають міститися пункти типів файлів, які вміє обробляти ваша програма. Цей список містить <u>типи MIME</u>.</p> 
    <p>MIME (Multipurpose Internet (e)Mail Extension) — це стандартний протокол для визначення типу даних на основі суфікса назви файла та відповідного <u>типу mime</u>. Наприклад: «bmp» — частина після крапки у назві файла flower.bmp — вказує, що це певний різновид зображення, <u>image/x-bmp</u>. Щоб знати яку програму запускати для роботи з кожним конкретним типом файла, системі потрібно вказати, які суфікси та типи mime обробляє кожна програма.</p>
    <p>Якщо ви бажаєте пов'язати цю програму з одним або декількома типами файлів, яких немає у цьому списку, натисніть кнопку <b>Додати</b> розташовану нижче. Якщо ж у цьому списку є один або декілька типів файлів, які програма не вміє обробляти, ви можете вилучити їх натисканням кнопки <b>Вилучити</b>, розташованої нижче.</p></qt>

en: <qt><p>Use proxy settings defined on the system.</p>
    <p>Some platforms offer system wide proxy configuration information and selecting this option allows you to use those settings.</p>
    <p>On Mac platforms</p>
    <p>On Windows platforms</p>
    <p>On Unix and Linux platforms, such system proxy settings are usually defined through environment variables. The following environment variables are detected and used when present: <b>HTTP_PROXY</b>, <b>HTTPS_PROXY</b>, <b>FTP_PROXY</b>, <b>NO_PROXY</b>.</p>
    </qt>
uk: <qt><p>Використовувати параметри проксі, визначені на рівні операційної системи.</p>
    <p>На деяких програмних платформах можна визначати загальносистемні параметри налаштування проксі. Позначення цього пункту дозволить використання цих параметрів у KDE.</p>
    <p>На платформах Mac</p>
    <p>На платформах Windows</p>
    <p>На платформах Unix і Linux такі загальносистемні параметри проксі-сервера зазвичай визначаються за допомогою змінних середовища. Може бути виявлено і використано такі змінні середовища: <b>HTTP_PROXY</b>, <b>HTTPS_PROXY</b>, <b>FTP_PROXY</b>, <b>NO_PROXY</b></p>
    </qt>

en: <qt>A policy already exists for<center><b>%1</b></center>Do you want to replace it?</qt>
uk: <qt>Для<center><b>%1</b></center>правила вже існують. Хочете їх замінити?</qt>

en: <qt>Attempt automatic discovery of the environment variables used for setting system wide proxy information.<p> This feature works by searching for commonly used variable names such as HTTP_PROXY, FTP_PROXY and NO_PROXY.</qt>
uk: <qt>Спробувати автоматично визначити назви змінних оточення, які використовуються для налаштування проксі.<p> При автоматичному визначенні буде перевірено назви змінних середовища, які часто використовуються для визначення адреси проксі-сервера (HTTP_PROXY, FTP_PROXY та NO_PROXY).</qt>

en: <qt>Click this button to enter the parent folder.<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/konqi clicking this button will take you to file:/home.</qt>
uk: <qt>Натисніть цю кнопку, щоб вказати батьківську теку.<br /><br />Наприклад, якщо поточною адресою є file:/home/konqi, натискання цієї кнопки перенесе вас до file:/home.</qt>

en: <qt>Enter the environment variable, e.g. <b>NO_PROXY</b>, used to store the addresses of sites for which the above proxy settings should not be used.<p>Alternatively, you can click on the <b>&quot;Auto Detect&quot;</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p></qt>
uk: <qt>Введіть назву змінної середовища (наприклад <b>NO_PROXY</b>), у якій зберігаються адреси сайтів, для яких не слід використовувати проксі-сервер. <p>Ви, також, можете скористатись кнопкою <b>«Автовизначення»</b>: програма спробує автоматично визначити назву змінної середовища.</p></qt>

en: <qt>Enter the name of the environment variable, e.g. <b>SOCKS_PROXY</b>, used to store the address of the SOCKS proxy server.<p>Alternatively, you can click on the <b>&quot;Auto Detect&quot;</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p></qt>
uk: <qt>Вкажіть назву змінної середовища, наприклад <b>SOCKS_PROXY</b>, яку буде використано для зберігання адреси проксі-сервера SOCKS.<p>Крім того, ви можете натиснути кнопку <b>«Автовизначення»</b>, щоб наказати програмі автоматично виконати визначення цієї змінної.</p></qt>

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
uk: <qt>Виберіть програму. Якщо програму не наведено в списку, введіть її назву або скористайтеся кнопкою навігації.</qt>

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
uk: <qt>Виберіть програму для файлів типу: <b>%1</b>. Якщо програму не наведено в списку, введіть її назву або скористайтеся кнопкою навігації.</qt>

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
uk: <qt>Виберіть програму, яку буде використано для відкривання <b>%1</b>. Якщо програми немає у переліку, введіть назву або скористайтеся кнопкою навігації.</qt>

en: <qt>Select the program you want to use to open the file.</qt> | <qt>Select the program you want to use to open the %1 files.</qt>
uk[0]: <qt>Виберіть програму, якою ви хочете скористатися для відкриття %1 файла.</qt>
uk[1]: <qt>Виберіть програму, якою ви хочете скористатися для відкриття %1 файлів.</qt>
uk[2]: <qt>Виберіть програму, якою ви хочете скористатися для відкриття %1 файлів.</qt>
uk[3]: <qt>Виберіть програму, якою ви хочете скористатися для відкриття файла.</qt>

en: <qt>Select the program you want to use to open the file<br/>%1</qt>
uk: <qt>Виберіть програму, якою ви хочете скористатися для відкриття файла<br/>%1</qt>

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
uk: <qt>Позначте цей пункт, якщо ви хочете зв'язати запис тільки з поточною програмою (%1).<br /><br />Якщо пункт позначено не буде, доступ до запису можна буде отримати і за допомогою інших програм.</qt>

en: <qt>The template file <b>%1</b> does not exist.</qt>
uk: <qt>Файла шаблону <b>%1</b> не існує.</qt>

en: <qt>There is no user called <b>%1</b>.</qt>
uk: <qt>Користувача з іменем <b>%1</b> немає.</qt>

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
uk: <qt>Ця кнопка надає змогу керувати закладками. Натисніть цю кнопку, щоб відкрити меню керування закладками, де ви можете додати, редагувати або вибрати закладку.<br /><br />Ці закладки використовуються лише у діалоговому вікні вибору файлів, але працюють так само і на будь-якій іншій панелі закладок KDE.</qt>

en: <qt>This is the file type selector. It is used to select the format that the file will be saved as.</qt>
uk: <qt>Це засіб вибору типу файлів. Його використовують для вибору формату, у якому буде збережено дані файла.</qt>

en: <qt>This is the filter to apply to the file list. File names that do not match the filter will not be shown.<p>You may select from one of the preset filters in the drop down menu, or you may enter a custom filter directly into the text area.</p><p>Wildcards such as * and ? are allowed.</p></qt>
uk: <qt>Це фільтр, який застосовується до списку файлів. Назви файлів, які не відповідають фільтру, не буде показано.<p>Ви можете вибрати один з попередньо встановлених фільтрів зі спадного меню або ввести власний фільтр.</p><p>Можна користуватися шаблонами * та ?.</p></qt>

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
uk: <qt>Це піктограма, яку буде показано на панелі швидкого доступу.<br /><br />Натисніть цю кнопку, щоб вибрати іншу піктограму.</qt>

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
uk: <qt>Це адреса з якою буде пов'язано запис. Сюди можна ввести будь-яку чинну адресу URL. Наприклад:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />Натиснувши кнопку праворуч, ви зможете переглянути та вибрати URL.</qt>

en: <qt>This is the preferences menu for the file dialog. Various options can be accessed from this menu including: <ul><li>how files are sorted in the list</li><li>types of view, including icon and list</li><li>showing of hidden files</li><li>the Places panel</li><li>file previews</li><li>separating folders from files</li></ul></qt>
uk: <qt>Це меню налаштування діалогового вікна вибору файлів. Тут можна налаштувати різні параметри:<ul><li>впорядкування файлів</li><li>показу файлів, включаючи піктограми та тип списку</li><li>показу схованих файлів</li><li>панель місць</li><li>перегляд файлів</li><li>відокремлення тек від файлів</li></ul></qt>

en: <qt>This is the text that will appear in the Places panel.<br /><br />The label should consist of one or two words that will help you remember what this entry refers to. If you do not enter a label, it will be derived from the location's URL.</qt>
uk: <qt>Це текст, що буде показано на панелі швидкого доступу.<br /><br />Мітка повинна містити одне або два слова, які допоможуть вам запам'ятати, що знаходиться за цим записом. Якщо ви не вводитимете мітку, її буде визначено за адресою URL.</qt>

en: <qt>Unable to run the command specified. The file or folder <b>%1</b> does not exist.</qt>
uk: <qt>Не вдалося виконати вказану команду. Файла або теки <b>%1</b> не існує.</qt>

en: <qt>While typing in the text area, you may be presented with possible matches. This feature can be controlled by clicking with the right mouse button and selecting a preferred mode from the <b>Text Completion</b> menu.</qt>
uk: <qt>При вводі у цю ділянку, вам може бути запропоновано можливі завершення. Цю можливість можна наладнати, клацнувши правою кнопкою миші та вибравши потрібній режим у меню <b>Завершення тексту</b>.</qt>

[ctx: @action:button]
en: &Rename
uk: П&ерейменувати

[ctx: @action:button]
en: Add...
uk: Додати…

[ctx: @action:button]
en: Calculating...
uk: Обчислюємо…

[ctx: @action:button]
en: Change…
uk: Змінити…

[ctx: @action:button]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action:button]
en: Delete Permanently
uk: Вилучити остаточно

[ctx: @action:button]
en: Edit...
uk: Змінити…

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
uk: Спорожнити Смітник

[ctx: @action:button]
en: Explore in %1
uk: Переглянути у %1

[ctx: @action:button Create new file type]
en: Create…
uk: Створити…

[ctx: @action:button filter-continue]
en: Retry
uk: Повторити

[ctx: @action:button show details about a cookie that needs approval. This string gets >> and << appended, to visualize if the dialog expands or compacts!]
en: Details
uk: Подробиці

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit…
uk: З&мінити…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Eject
uk: Ви&штовхнути

[ctx: @action:inmenu]
en: &Hide
uk: При&ховати

[ctx: @action:inmenu]
en: &Release
uk: &Роз'єднати

[ctx: @action:inmenu]
en: &Safely Remove
uk: &Безпечно вилучити

[ctx: @action:inmenu]
en: &Unmount
uk: Д&емонтувати

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Entry…
uk: Додати запис…

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
uk: Спорожнити Смітник

[ctx: @action:inmenu]
en: More
uk: Більше

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
uk: Змонтувати

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste Clipboard Contents...
uk: Вставити вміст буфера…

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One File
uk: Вставити один файл

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Folder
uk: Вставити одну теку

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Item | Paste %1 Items
uk[0]: Вставити %1 об'єкт
uk[1]: Вставити %1 об'єкти
uk[2]: Вставити %1 об'єктів
uk[3]: Вставити один об'єкт

[ctx: @action:inmenu]
en: Releasing…
uk: Роз'єднання…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @action:inmenu]
en: Safely Removing…
uk: Безпечно вилучити…

[ctx: @action:inmenu]
en: Unmounting…
uk: Демонтування…

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other Application...
uk: &Інша програма…

[ctx: @info]
en: # will be replaced by ascending numbers starting with:
uk: # буде замінено на зростаючі числа, починаючи з:

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> does not appear to be an executable program.
uk: Здається, <filename>%1</filename> не є виконуваною програмою.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> was not found; please enter a valid path to an executable program.
uk: <filename>%1</filename> не знайдено. Будь ласка, вкажіть чинний шлях до виконуваної програми.

[ctx: @info]
en: A directory with name <filename>%1</filename> already exists.
uk: Каталог із назвою <filename>%1</filename> вже існує.

[ctx: @info]
en: A file with name <filename>%1</filename> already exists.
uk: Файл із назвою <filename>%1</filename> вже існує.

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося перенести <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename> because it is too large. The destination filesystem only supports files up to 4GiB
uk: Не вдалося перенести <filename>%1</filename>, оскільки цей файл є надто великим. На файловій системі призначення передбачено можливість зберігання лише файлів, розмір яких не перевищує 4 ГіБ.

[ctx: @info]
en: Could not change owner and group for
    %1
uk: Не вдалося змінити власника і групу
    %1

[ctx: @info]
en: Could not save properties due to insufficient write access to:<nl/><filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося зберегти властивості через недостатні права доступу до запису:<nl/><filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this %1 item to the Trash? | Do you really want to move these %1 items to the Trash?
uk[0]: Ви справді хочете пересунути цей %1 об'єкт до «Смітника»?
uk[1]: Ви справді хочете пересунути ці %1 об'єкти до «Смітника»?
uk[2]: Ви справді хочете пересунути ці %1 об'єктів до «Смітника»?
uk[3]: Ви справді хочете пересунути цей об'єкт до «Смітника»?

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this item to the Trash?<nl/><filename>%1</filename>
uk: Ви справді хочете пересунути цей об'єкт до теки смітника?<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this %1 item?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | Do you really want to permanently delete these %1 items?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
uk[0]: Бажаєте остаточно вилучити цей %1 об'єкт?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Відновити вилучені таким чином об'єкти буде дуже важко.</emphasis>
uk[1]: Бажаєте остаточно вилучити ці %1 об'єкти?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Відновити вилучені таким чином об'єкти буде дуже важко.</emphasis>
uk[2]: Бажаєте остаточно вилучити ці %1 об'єктів?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Відновити вилучені таким чином об'єкти буде дуже важко.</emphasis>
uk[3]: Бажаєте остаточно вилучити цей об'єкт?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Відновити вилучені таким чином об'єкти буде дуже важко.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
uk: Ви справді хочете остаточно вилучити цей об'єкт?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>Відновити вилучені таким чином об'єкти буде дуже важко.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | Do you really want to permanently delete these %1 items?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
uk[0]: Бажаєте остаточно вилучити цей %1 об'єкт?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Відновити вилучені таким чином об'єкти буде дуже важко.</emphasis>
uk[1]: Бажаєте остаточно вилучити ці %1 об'єкти?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Відновити вилучені таким чином об'єкти буде дуже важко.</emphasis>
uk[2]: Бажаєте остаточно вилучити ці %1 об'єктів?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Відновити вилучені таким чином об'єкти буде дуже важко.</emphasis>
uk[3]: Бажаєте остаточно вилучити цей об'єкт?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Відновити вилучені таким чином об'єкти буде дуже важко.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
uk: Ви справді хочете остаточно вилучити цей об'єкт?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>Відновити вилучені таким чином об'єкти буде дуже важко.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you want to permanently delete all items from the Trash?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
uk: Бажаєте остаточно вилучити усі об'єкти з теки смітника?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Відновити вилучені таким чином об'єкти буде дуже важко.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Go back
uk: Назад

[ctx: @info]
en: Go forward
uk: Вперед

[ctx: @info]
en: Moving this %1 item to Trash failed as it is too large. Permanently delete it instead?<nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | Moving these %1 items to Trash failed as they are too large. Permanently delete them instead?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
uk[0]: Спроба пересунути цей %1 об'єкт до смітника завершилася невдало через надто великий розмір. Вилучити їх остаточно?<nl/><emphasis strong='true'>Скасувати наслідки цієї дії буде дуже важко.</emphasis>
uk[1]: Спроба пересунути ці %1 об'єкти до смітника завершилася невдало через надто великий розмір. Вилучити їх остаточно?<nl/><emphasis strong='true'>Скасувати наслідки цієї дії буде дуже важко.</emphasis>
uk[2]: Спроба пересунути ці %1 об'єктів до смітника завершилася невдало через надто великий розмір. Вилучити їх остаточно?<nl/><emphasis strong='true'>Скасувати наслідки цієї дії буде дуже важко.</emphasis>
uk[3]: Спроба пересунути цей об'єкт до смітника завершилася невдало через надто великий розмір. Вилучити його остаточно?<nl/><emphasis strong='true'>Скасувати наслідки цієї дії буде дуже важко.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Moving this item to Trash failed as it is too large. Permanently delete it instead?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
uk: Спроба пересунути цей об'єкт до смітника завершилася невдало через його надто великий розмір. Вилучити його остаточно?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>Скасувати наслідки цієї дії буде дуже важко.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Not all applications will use this proxy setting. In particular, <application>Firefox</application> and <application>Chromium</application> or anything derived from them, or anything using <application>QtWebEngine</application>&nbsp;- which includes <application>Konqueror</application> using the <application>WebEnginePart</application>, <application>Akregator</application> and <application>Falkon</application>&nbsp;- will not use these settings. Some applications may allow the proxy to be configured in their own settings.
uk: Цей параметр проксі-сервера буде використано не в усіх програмах. Зокрема, у <application>Firefox</application> і <application>Chromium</application> або будь-яких заснованих на відповідних рушіях браузерах, в усіх програмах, де використано <application>QtWebEngine</application>, зокрема у <application>Konqueror</application> з використанням <application>WebEnginePart</application>, <application>Akregator</application> та <application>Falkon</application>, цей параметр не використовуватиметься. У деяких програмах передбачено окремі механізми налаштовування параметрів проксі-сервера.

[ctx: @info]
en: The command <command>%1</command> could not be found.
uk: Не вдалося знайти команду <command>%1</command>.

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> cannot be transferred, because the destination filesystem does not support files that large
uk: Файл <filename>%1</filename> не вдалося перенести, оскільки на файловій системі призначення не передбачено підтримки зберігання таких великих файлів.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> cannot be used because it is reserved for use by the operating system.
uk: Не можна скористатися назвою <filename>%1</filename>, оскільки таку назву зарезервовано операційною системою.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> starts with a dot, so it will be hidden by default.
uk: Назва файла <filename>%1</filename> починається з крапки. Типово, такі файли вважаються прихованими.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> starts with a space, which will result in it being shown before other items when sorting alphabetically, among other potential oddities.
uk: Назва <filename>%1</filename> починається з пробілу. Окрім інших потенційних проблем, це призведе до того, що її буде показано перед іншими записами при упорядковуванні за абеткою.

[ctx: @info Security check on url being accessed]
en: <p>You are about to log in to the site "%1" with the username "%2", but the website does not require authentication. This may be an attempt to trick you.</p><p>Is "%1" the site you want to visit?</p>
uk: <p>Ви намагаєтеся увійти до сайта «%1» від імені користувача «%2», але для входу на цей сайт не потрібно проходити розпізнавання. Можливо, хтось намагається добути у шахрайський спосіб ваші реєстраційні дані.</p><p>Ви бажаєте відвідати «%1»?</p>

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
uk: (невідомий)

[ctx: @info url]
en: (unknown)
uk: (невідомий)

[ctx: @info:status]
en: Unknown size
uk: Невідомий розмір

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this box to select the highlighted web search keyword as preferred.<nl/>Preferred web search keywords are used in places where only a few select keywords can be shown at one time.
uk: Позначте цей пункт, щоб вибрати позначене ключове слово пошуку в інтернеті як основне.<nl/>Основні ключові слова пошуку в інтернеті використовуються там, де можливий показ лише невеликої кількості ключових слів одночасно.

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum differ.
uk: Обчислена контрольна сума і очікувана контрольна сума є різними.

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum match.
uk: Обчислена контрольна сума і очікувана контрольна сума є тотожними.

[ctx: @info:tooltip]
en: The given input is not a valid MD5, SHA1 or SHA256 checksum.
uk: Вхідні дані не є коректною контрольною сумою MD5, SHA1 або SHA256.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <emphasis strong='true'>automatic deletion</emphasis> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <emphasis strong='true'>not</emphasis> automatically delete any items after a certain timespan</para>
uk: <para>Позначте цей пункт, щоб уможливити <emphasis strong='true'>автоматично вилучення</emphasis> файлів, вік яких перевищуватиме вказане значення. Не позначайте цей пункт, якщо ви <emphasis strong='true'>не</emphasis> бажаєте, щоб середовище автоматично вилучало всі елементи, старші за вказаний час.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
uk: <para>Позначте цей пункт, щоб обмежити об'єм смітника значенням, яке ви вкажете нижче. Якщо цей пункт не буде позначено, об'єм смітника не обмежуватиметься.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Emptying KDE's wastebin will remove only KDE's trash items, while<br>emptying the Trash through the Finder will delete everything.</para><para>KDE's trash items will show up in a folder called KDE.trash, in the Trash can.</para>
uk: <para>Спорожнення смітника KDE призведе до вилучення лише об'єктів, які було вилучено у KDE,<br>спорожнення ж смітника у Finder вилучить усі вилучені будь-де об'єкти.</para><para>Об'єкти, вилучені у KDE, буде показано у теці KDE.trash загального смітника системи.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>In this module you can configure the web search keywords feature. Web search keywords allow you to quickly search or lookup words on the Internet. For example, to search for information about the KDE project using the Google engine, you simply type <emphasis>gg:KDE</emphasis> or <emphasis>google:KDE</emphasis>.</para><para>If you select a default search engine, then you can search for normal words or phrases by simply typing them into the input widget of applications that have built-in support for such a feature, e.g Konqueror.</para>
uk: <para>За допомогою цього модуля ви можете налаштувати можливості ключових слів пошуку в інтернеті в адресах мережі. Ключові слова в адресах мережі надають вам змогу швидко знаходити сторінки у інтернеті, що відповідають вказаним словам. Наприклад, для пошуку інформації щодо проєкту KDE за допомогою рушія Google, вам просто слід набрати <emphasis>gg:KDE</emphasis> або <emphasis>google:KDE</emphasis>.</para><para>Якщо ви вкажете типовий пошуковий рушій, для пошуку за його допомогою достатньо буде набрати звичайні слова або фрази у програмах на зразок Konqueror, які мають вбудовану підтримку цієї можливості.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
uk: <para>Встановіть кількість днів, які файли можуть залишатися у смітнику. Всі файли, які зберігатимуться довше за вказаний термін, буде автоматично вилучено.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
uk: <para>Це максимальний обчислений об'єм простору на диску, яким буде обмежено місткість смітника.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
uk: <para>Це максимальний об'єм на диску у відсотках, який може бути використано смітником.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
uk: <para>Коли заповнення досягне вказаного обмеження, середовище надаватиме перевагу вилученню вказаного вами типу файлів. Якщо ви вказали, що вас слід попередити про вилучення, середовище попередить вас замість автоматичного вилучення файлів.</para>

[ctx: @item]
en: Devices
uk: Пристрої

[ctx: @item]
en: Places
uk: Місця

[ctx: @item]
en: Remote
uk: Віддалене

[ctx: @item]
en: Removable Devices
uk: Портативні пристрої

[ctx: @item]
en: Search For
uk: Об'єкти пошуку

[ctx: @item]
en: Tags
uk: Мітки

[ctx: @item The place group section name for recent dynamic lists]
en: Recent
uk: Нещодавні

[ctx: @item:inlistbox No default web search keyword]
en: None
uk: Немає

[ctx: @item:inlistbox The default character set]
en: Default
uk: Типовий

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
uk: Пристрої

[ctx: @item:inmenu]
en: Hide Section
uk: Приховати розділ

[ctx: @item:inmenu]
en: Hide Section '%1'
uk: Приховати розділ «%1»

[ctx: @item:inmenu]
en: Icon Size
uk: Розмір піктограм

[ctx: @item:inmenu]
en: Open "%1" in New Tab
uk: Відкрити «%1» у новій вкладці

[ctx: @item:inmenu]
en: Open "%1" in New Window
uk: Відкрити «%1» у новому вікні

[ctx: @item:inmenu]
en: Open in New Tab
uk: Відкрити у новій вкладці

[ctx: @item:inmenu]
en: Open in New Window
uk: Відкрити у новому вікні

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
uk: Інше

[ctx: @item:inmenu Auto set icon size based on available space inthe Places side-panel]
en: Auto Resize
uk: Автоматична зміна

[ctx: @item:intext cross domain cookie]
en:  [Cross Domain]
uk:  [між доменами]

[ctx: @label a description string of how 'accessible' the cookie is (e.g. see exposure string in this file)]
en: Exposure:
uk: Викриття:

[ctx: @label cookie has no explicit 'Domain' value specified]
en: Not specified
uk: Не вказано

[ctx: @label exposure string - the cookie may be used by http servers AND client-side javascripts]
en: Servers, page scripts
uk: Сервери, сторінки скриптів

[ctx: @label exposure string - the cookie may be used by https servers AND client-side javascripts]
en: Secure servers, page scripts
uk: Безпечні сервери, сторінки скриптів

[ctx: @label exposure string - the cookie may only be used by http servers]
en: Servers
uk: Сервери

[ctx: @label exposure string - the cookie may only be used by https servers]
en: Secure servers only
uk: Тільки для безпечних серверів

[ctx: @label the cookie expires when the browser session ends]
en: End of Session
uk: Кінець сеансу

[ctx: @label:spinbox]
en: If cancelled, automatically delete partially uploaded files smaller than:
uk: Якщо скасовано, автоматично вилучати частково вивантажені файли, розмір яких є меншим за

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the %1 selected item to: | Rename the %1 selected items to:
uk[0]: Перейменувати %1 позначений об'єкт на:
uk[1]: Перейменувати %1 позначені об'єкти на:
uk[2]: Перейменувати %1 позначених об’єктів на:
uk[3]: Перейменувати позначений об’єкт на:

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the item <filename>%1</filename> to:
uk: Перейменувати об'єкт <filename>%1</filename> на:

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
uk: Не запитувати знову

[ctx: @option:check]
en: Do not show this message again
uk: Не показувати більше це повідомлення

[ctx: @option:checkbox]
en: Do not ask again
uk: Не запитувати знову

[ctx: @title job]
en: Copying
uk: Копіювання

[ctx: @title job]
en: Creating directory
uk: Створення теки

[ctx: @title job]
en: Deleting
uk: Вилучення

[ctx: @title job]
en: Examining
uk: Перевірка

[ctx: @title job]
en: Mounting
uk: Монтування

[ctx: @title job]
en: Moving
uk: Пересування

[ctx: @title job]
en: Renaming
uk: Перейменування

[ctx: @title job]
en: Transferring
uk: Перенесення

[ctx: @title job]
en: Unmounting
uk: Демонтування

[ctx: @title:column]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @title:column]
en: Group
uk: Група

[ctx: @title:column]
en: Keywords
uk: Ключові слова

[ctx: @title:column]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column]
en: Owner
uk: Власник

[ctx: @title:column]
en: Permissions
uk: Права доступу

[ctx: @title:column]
en: Preferred
uk: Основне

[ctx: @title:column]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: @title:column]
en: Type
uk: Тип

[ctx: @title:column Name label from web search keyword column]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options about the terminal when launching a program]
en: Terminal
uk: Термінал

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regarding program startup]
en: Startup
uk: Запуск

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
en: User
uk: Користувач

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
uk: &Дії

[ctx: @title:menu]
en: &Open Folder With
uk: В&ідкрити теку за допомогою

[ctx: @title:menu]
en: &Open Folder With...
uk: Від&крити теку за допомогою...

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
uk: В&ідкрити за допомогою

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
uk: Від&крити за допомогою...

[ctx: @title:menu]
en: Copy Here
uk: Скопіювати сюди

[ctx: @title:menu]
en: Copy To
uk: Скопіювати до

[ctx: @title:menu]
en: Home Folder
uk: Домашня тека

[ctx: @title:menu]
en: Move Here
uk: Пересунути сюди

[ctx: @title:menu]
en: Move To
uk: Пересунути до

[ctx: @title:menu]
en: Root Folder
uk: Коренева тека

[ctx: @title:menu in Copy To or Move To submenu]
en: Browse...
uk: Вибрати…

[ctx: @title:tab]
en: C&hecksums
uk: &Контрольні суми

[ctx: @title:tab]
en: Share
uk: Спільний ресурс

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
uk: &Загальні

[ctx: @title:window]
en: Change Cookie Policy
uk: Зміна правил для кук

[ctx: @title:window]
en: Confirm Website Access
uk: Підтвердження доступу до сайта

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Policy
uk: Дублювання правила

[ctx: @title:window]
en: New Cookie Policy
uk: Нові правила для кук

[ctx: @title:window]
en: New Folder
uk: Нова тека

[ctx: @title:window]
en: Places
uk: Місця

[ctx: @title:window]
en: Rename Item
uk: Перейменування об'єкта

[ctx: @title:window]
en: Rename Items
uk: Перейменування об'єктів

[ctx: @title:window]
en: Update Failed
uk: Помилка поновлення

en: A file named %1 already exists.
uk: Файл з назвою %1 вже існує.

en: A file or folder cannot be dropped onto itself
uk: Файл або теку не можна скидати на саму себе

en: A file or folder named %1 already exists.
uk: Файл або тека з назвою %1 вже існує.

en: A folder cannot be moved into itself
uk: Файл або теку не можна пересувати до самого себе

en: A folder named %1 already exists.
uk: Тека з назвою %1 вже існує.

en: A more recent item named '%1' already exists.
uk: Вже існує новіший варіант за назвою «%1».

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
uk: Брандмауер (механізм який обмежує роботу з Інтернетом), що захищає вашу мережу або мережу, у якій перебуває сервер, можливо, заборонив цей запит.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
uk: Можливо, сталася помилка протоколу, що змусила сервер закрити з'єднання у відповідь на цю помилку.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
uk: Можливо, сталася помилка протоколу або помилка несумісності протоколів.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
uk: Ресурс неможливо створити на місці призначення, поки не буде створено одну або більше проміжних збірок (тек).

en: A similar file named '%1' already exists.
uk: Схожий файл з назвою «%1» вже існує.

en: A&dvanced Permissions
uk: Р&озширені права доступу

en: Above File Name
uk: Над назвою файла

en: Accep&t all cookies
uk: Прийм&ати всі куки

en: Accept
uk: Прийняти

en: Accept &until end of session
uk: Приймати &до завершення сеансу

en: Accept For Session
uk: Прийняти на час сеансу

en: Accept cookie(s) until the end of the current session
uk: Прийняти куки до завершення поточного сеансу

en: Accept for this &session
uk: Прийняти лише для цього с&еансу

en: Accept until end of session
uk: Приймати до завершення сеансу

en: Access Denied
uk: Доступ заборонено

en: Access Permissions
uk: Права доступу

en: Access denied
uk: Доступ заборонено

en: Access denied to %1.
uk: Доступ до %1 заборонено.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
uk: Доступ заборонено
    Не вдалося виконати запис до %1.

en: Access to restricted port in POST denied.
uk: У доступі до обмеженого порту в POST відмовлено.

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
uk: Доступ до вказаного ресурсу <strong>%1</strong> заборонено.

en: Accessed:
uk: Останній доступ:

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
uk: Доступ до файлів не підтримується протоколом %1.

en: Action: %1
    Source: %2
    %3
uk: Дія: %1
    Джерело: %2
    %3

en: Ad&vanced Options
uk: До&даткові параметри

en: Add File Type for %1
uk: Додати тип файла для %1

en: Add Places Entry
uk: Додати запис на панель «Місця»

en: Add a new Web search keyword
uk: Додати нове ключове слово пошуку в інтернеті

en: Add...
uk: Додати...

en: Advanced Options for %1
uk: Додаткові параметри для %1

en: Advanced Permissions
uk: Розширені права доступу

en: All &cookies
uk: Всіх &кук

en: All Files
uk: Всі файли

en: All Supported Files
uk: Всі файли, що підтримуються

en: All cookies from this do&main
uk: Всі куки з цього до&мену

en: Allow Expansion in Details View
uk: Дозволити розгортання для докладного перегляду

en: Already Exists as Folder
uk: Вже існує як тека

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
uk: Хоча з'єднання до <strong>%1</strong> було встановлено успішно, але його було несподівано закрито.

en: Although contact was made with the server, a response was not received within the amount of time allocated for the request as follows:<ul><li>Timeout for establishing a connection: %1 seconds</li><li>Timeout for receiving a response: %2 seconds</li><li>Timeout for accessing proxy servers: %3 seconds</li></ul>Please note that you can alter these timeout settings in the KDE System Settings, by selecting Network Settings -> Connection Preferences.
uk: Незважаючи на те, що зв'язок з сервером було встановлено, відповідь не було отримано за інтервал часу відведений на обробку запиту, який становить:<ul><li>Інтервал для встановлення зв'язку: %1 секунд</li><li>Інтервал для отримання відповіді: %2 секунд</li><li>Інтервал для зв'язку з проксі серверами: %3 секунд</li></ul> Будь ласка, зауважте, що можна змінити ці параметри у Системних параметрах KDE, на сторінці Мережні параметри -> Параметри з'єднання.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
uk: Навряд чи, але можливо, сталася помилка обладнання.

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
uk: Незважаючи на те, що ви надали правильні дані, розпізнавання зазнало невдачі через те, що метод розпізнавання, який вимагає сервер, не підтримується програмою KDE, яка реалізує роботу з протоколом %1.

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
uk: Спроба змінити права доступу для ресурсу <strong>%1</strong> завершилась невдало.

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
uk: Спроба змінити власника ресурсу <strong>%1</strong> завершилась невдало.

en: An attempt to create the requested folder failed.
uk: Спроба створити вказану теку зазнала невдачі.

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
uk: Спроба вилучити ресурс <strong>%1</strong> зазнала невдачі.

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
uk: Спроба отримати інформацію про стан ресурсу <strong>%1</strong> (його назву, тип, розмір тощо) завершилася невдало.

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
uk: Спроба зареєструватися для того, щоб виконати запитану операцію, закінчилася невдачею.

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
uk: Спроба вилучити вказану теку, <strong>%1</strong>, зазнала невдачі.

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
uk: Спроба перейменувати ресурс <strong>%1</strong> завершилась невдало.

en: An error occurred while accessing '%1'
uk: Трапилась помилка під час доступу до «%1»

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
uk: Трапилась помилка при доступі до «%1», повідомлення системи: %2

en: An older item named '%1' already exists.
uk: Вже існує старіший варіант за назвою «%1».

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
uk: Помилка «Невідомий вузол» означає, що сервер з назвою <strong>%1</strong> не вдалося знайти в інтернеті.

en: Appl&y to All
uk: Зас&тосувати до всіх

en: Apply Choice To
uk: Застосувати вибір до

en: Apply changes to all subfolders and their contents
uk: Застосувати зміни до всіх підтек та їхнього вмісту

en: Arguments:
uk: Аргументи:

en: Ascending
uk: За зростанням

en: Ask
uk: Питати

en: Ask &for confirmation
uk: Запи&тувати на підтвердження

en: At least %1
uk: Принаймні %1

en: At least one folder and one file has been selected. Selected files will be ignored and the selected folder will be listed
uk: Було обрано принаймні одну теку і один файл. Вибрані файли буде пропущено, — буде показано лише список для вибраної теки

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
uk: Спробуйте знайти інший спосіб виконати цю дію.

en: Authentication Dialog
uk: Діалогове вікно розпізнавання

en: Authentication Failed.
uk: Помилка розпізнавання.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
uk: Спроба розпізнавання зазнала невдачі: метод %1 не підтримується

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
uk: Авторизація завершена невдало, %1

en: Authorization failed.
uk: Спроба уповноваження зазнала невдачі.

en: Auto D&etect
uk: А&втовизначення

en: Automaticall&y accept session cookies
uk: Автоматичн&о приймати куки сеансів

en: Automatically select filename e&xtension
uk: Автоматично вибрати с&уфікс назви файла

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
uk: Автоматично вибрати с&уфікс назви файла (%1)

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
uk: Вільно %1 з %2 (використано %3%)

en: Backslashes cannot be used in file and folder names.
uk: Не можна використовувати символи зворотної похилої риски у назвах файлів і тек.

en: Blocked request.
uk: Заблокований запит.

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: C&ancel
uk: &Скасувати

en: C&onnect
uk: З'&єднатись

en: C&ontinue
uk: Пр&одовжити

en: C&ontinue Loading
uk: П&родовжити завантаження

en: Calculate
uk: Підрахувати

en: Calculating...
uk: Обчислення…

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
uk: Обчислення... %1 (%2)
    %3, %4

en: Can Only View
uk: Можна лише переглядати

en: Can Only View Content
uk: Можна лише переглядати вміст

en: Can Only View/Read Content
uk: Можна лише переглядати або читати вміст

en: Can View & Modify
uk: Можна переглядати і змінювати

en: Can View & Modify Content
uk: Можна переглядати та змінювати вміст

en: Can View/Read & Modify/Write
uk: Можна переглядати/читати та змінювати/писати

en: Can not create a socket for launching a KIO worker for protocol '%1'.
uk: Не вдалося створити сокет для обробника KIO, що запускається, для протоколу «%1».

en: Can not find 'kioslave5' executable at '%1'
uk: Не вдалося знайти виконуваний файл «kioslave5» у «%1»

en: Can not find a KIO worker for protocol '%1'.
uk: Неможливо знайти обробник KIO для протоколу «%1».

en: Canada
uk: Канада

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
uk: Неможливо ініціювати протокол %1

en: Cannot Launch Process required by the %1 Protocol
uk: Не вдалося запусти процес, потрібний для використання протоколу %1

en: Cannot Open Resource For Reading
uk: Неможливо відкрити ресурс для зчитування

en: Cannot Open Resource For Writing
uk: Неможливо відкрити ресурс для запису

en: Cannot Read From Resource
uk: Неможливо читати з ресурсу

en: Cannot Save Cookies
uk: Не вдалося зберегти куки

en: Cannot Write to Resource
uk: Неможливо писати до ресурсу

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
uk: Не вдалося скопіювати з %1 у %2. (Помилка: %3)

en: Cannot create symlinks at %1.
    The destination filesystem doesn't support symlinks.
uk: Не вдалося створити символічне посилання у %1.
    У файловій системі призначення не передбачено підтримки символічних посилань.

en: Cannot open file
uk: Не вдалося відкрити файл

en: Certificate chain:
uk: Ланцюжок сертифікатів:

en: Chan&ge...
uk: З&мінити...

en: Change Attribute
uk: Зміна атрибутів

en: Change File Owner
uk: Змінити власника файла

en: Change File Permissions
uk: Змінити права доступу до файла

en: Change Timestamp
uk: Змінити часову позначку

en: Change...
uk: Змінити...

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
uk: Зміна атрибутів файлів не підтримується протоколом %1.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
uk: Зміна власників файлів не підтримується протоколом %1.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
uk: Перевірте, що ніякі інші програми не використовують пристрій, і повторіть спробу.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
uk: Перевірте, чи пристрій готовий (змінні носії інформації повинні буди вставлені у пристрій, а портативні пристрої має бути з'єднано з комп'ютером та увімкнено) і повторіть спробу.

en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
uk: Позначте, якщо програма, яку ви хочете виконувати, працює у текстовому режимі або ви бажаєте мати доступ до інформації, яка виводиться у вікні емулятора термінала.

en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
uk: Позначте, якщо програма, що працює у текстовому режимі, виводить важливу інформацію при завершенні роботи. Якщо вікно емулятора термінала не буде закрито, ви зможете прочитати цю інформацію.

en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
uk: Позначте цей пункт, якщо вам потрібно точно знати, чи запустилась програма. Візуальне сповіщення може мати вигляд курсору «зайнятий» у смужці задач.

en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете виконувати цю програму з іншим ідентифікатором користувача. Кожен процес має відповідний йому ідентифікатор користувача. Цей код визначає права доступу до файлів та інші дозволи. Для цього потрібно знати пароль іншого користувача.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
uk: Перевірте, що інша програма або користувач не використовують даний файл.

en: Check your access permissions on this resource.
uk: Перевірте ваші привілеї щодо даного ресурсу.

en: Check your network connection status.
uk: Перевірте стан з'єднання з мережею.

en: Checksums match.
uk: Контрольні суми збігаються.

en: Choose Application
uk: Виберіть програму

en: Choose Application for %1
uk: Виберіть програму для %1

en: Choose a delimiter to mark the Web search keyword.
uk: Виберіть роздільник для відокремлення ключового слова пошуку в інтернеті.

en: Choose a different filename for the destination file.
uk: Виберіть іншу назву для файла призначення.

en: Choose an &icon:
uk: Виберіть &піктограму:

en: Choose an alternate filename for the new file.
uk: Виберіть іншу назву для нового файла.

en: Choose an alternate name for the new folder.
uk: Виберіть іншу назву для нової теки.

en: Choose the delimiter that separates the keyword from the phrase or word to be searched.
uk: Виберіть розділювач, щоб буде відокремлювати ключові слова від фраз або слів для пошуку.

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
uk: Виберіть назву програми, якою ви хочете відкрити вибрані файли.

en: City:
uk: Місто:

en: Class
uk: Клас

en: Cleanup:
uk: Чищення:

en: Click for Location Navigation
uk: Клацніть для переходу у режим послідовної навігації

en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
uk: Натисніть, щоб переглянути файлову систему і знайти потрібну програму.

en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
uk: Натисніть, щоб змінити спосіб, за допомогою якого буде запускатися програма; показу запуску, параметри D-Bus або запуск від імені іншого користувача.

en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб додати тип файлів (mimetype), які ваша програма вміє обробляти.

en: Click this button to create a new folder.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб створити нову теку.

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перейти на один крок назад у журналі перегляду.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перейти на один крок вперед у журналі перегляду.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перезавантажити дані за поточною адресою.

en: Click to Edit Location
uk: Клацніть для переходу у режим зміни адреси

en: Click to copy the checksum to the clipboard.
uk: Клацніть, щоб скопіювати контрольну суму до буфера обміну.

en: Click to paste the checksum from the clipboard to the input field.
uk: Клацніть, щоб вставити контрольну суму з буфера обміну до поля введення.

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
uk: Закриття з'єднань не підтримується протоколом %1.

en: Co&ntinue
uk: Про&довжити

[ctx: Colon as keyword delimiter]
en: Colon
uk: Двокрапка

en: Comm&ent:
uk: Ко&ментар:

en: Command to execute
uk: Команда, яку слід виконати

en: Common name:
uk: Загальна назва:

en: Communication with the local password server failed
uk: Спроба обмінятися даними із локальним сервером паролів зазнала невдачі

en: Compact View
uk: Стислий перегляд

en: Configure &Policy...
uk: Змінити п&равила…

en: Configure Web Shortcuts...
uk: Налаштувати вебскорочення…

en: Configure enhanced browsing features
uk: Налаштування можливостей розширеного перегляду

en: Connect to the Internet directly.
uk: Пряме з'єднання з інтернетом.

en: Connected to host %1
uk: Приєднано до машини %1

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
uk: З'єднання з сервером було несподівано закрито

en: Connection to Server Refused
uk: У з'єднанні до сервера відмовлено

en: Connection to host %1 is broken.
uk: Зв'язок з вузлом %1 втрачено.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
uk: Щодо подальшої допомоги зв'яжіться з адміністратором сервера.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
uk: З'єднайтесь з адміністратором сервера, щоб сповістити про цю проблему.

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
uk: Щодо подальшої допомоги зв'яжіться з системою підтримки комп'ютера: або системним адміністратором, або групою технічної підтримки.

en: Content:
uk: Вміст:

en: Cookie Alert
uk: Попередження куки

en: Cookie Details
uk: Подробиці про куку

en: Cookie Name
uk: Назва куки

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy Files
uk: Копіювання файлів

en: Copy and paste a checksum in the field below.<br/>A checksum is usually provided by the website you downloaded this file from.
uk: Скопіюйте і вставте контрольну суму у розташоване нижче поле.<br/>Зазвичай, дані щодо контрольної суми розміщено на сайті, звідки ви отримали цей файл.

en: Copying files within %1 is not supported.
uk: Копіювання файлів у межах %1 не підтримується.

en: Could Not Accept Network Connection
uk: Неможливо прийняти з'єднання мережі

en: Could Not Alter Permissions of Resource
uk: Не вдалося змінити права доступу для ресурсу

en: Could Not Bind
uk: Неможливо прив'язатись

en: Could Not Cancel Listing
uk: Неможливо скасувати отримання списку

en: Could Not Change Ownership of Resource
uk: Не вдалося змінити власника ресурсу

en: Could Not Create Folder
uk: Неможливо створити теку

en: Could Not Create Link
uk: Не вдалося створити посилання

en: Could Not Create Network Connection
uk: Неможливо створити з'єднання з мережею

en: Could Not Create Socket
uk: Неможливо створити сокет

en: Could Not Create Symbolic Link
uk: Не вдалося створити символічне посилання

en: Could Not Delete Original File
uk: Неможливо вилучити початковий файл

en: Could Not Delete Resource
uk: Не вдалося вилучити ресурс

en: Could Not Delete Temporary File
uk: Не вдалося вилучити тимчасовий файл

en: Could Not Determine Resource Status
uk: Неможливо визначити стан ресурсу

en: Could Not Listen
uk: Неможливо прослуховувати

en: Could Not Listen for Network Connections
uk: Неможливо почати очікування на з'єднання

en: Could Not Login: %1
uk: Не вдалося увійти: %1

en: Could Not Mount Device
uk: Не вдалося змонтувати пристрій

en: Could Not Remove Folder
uk: Неможливо вилучити теку

en: Could Not Rename Original File
uk: Не вдалося перейменувати початковий файл

en: Could Not Rename Resource
uk: Не вдалося перейменувати ресурс

en: Could Not Rename Temporary File
uk: Неможливо перейменувати тимчасовий файл

en: Could Not Resume File Transfer
uk: Не вдалося відновити перенесення файла

en: Could Not Stat Resource
uk: Неможливо отримати інформацію про стан ресурсу

en: Could Not Unmount Device
uk: Неможливо демонтувати пристрій

en: Could not accept %1.
uk: Не вдалося прийняти %1.

en: Could not access %1.
uk: Не вдалося дістатися %1.

en: Could not bind %1.
uk: Не вдалося прив'язатися %1.

en: Could not change ownership for %1.
uk: Не вдалося змінити власника %1.

en: Could not change permissions for
    %1
uk: Не вдалося змінити права доступу до
    %1

en: Could not change permissions for %1.
uk: Не вдалося змінити права доступу до %1.

en: Could not communicate with password server
uk: Не вдалося здійснити обмін даними із сервером паролів

en: Could not connect to host %1.
uk: Не вдалося приєднатися до вузла %1.

en: Could not create "%1".
    The destination filesystem (%2) disallows the following characters in file names: %3
    Selecting Replace will replace any invalid characters (in the destination file name) with an underscore "_".
uk: Не вдалося створити «%1».
    У файловій системі призначення (%2) заборонено використовувати у назвах файлів такі символи: %3
    Вибір варіанта дій «Замінити» призведе до заміни некоректних символів (у назві файла призначення) на символ підкреслювання «_».

en: Could not create "%1".
    The destination filesystem (%2) disallows the following characters in folder names: %3
    Selecting Replace will replace any invalid characters (in the destination folder name) with an underscore "_".
uk: Не вдалося створити «%1».
    У файловій системі призначення (%2) заборонено використовувати у назвах тек такі символи: %3
    Вибір варіанта дій «Замінити» призведе до заміни некоректних символів (у назві теки призначення) на символ підкреслювання «_».

en: Could not create directory %1
uk: Не вдалося створити каталог %1

en: Could not create socket for accessing %1.
uk: Не вдалося створити сокет для доступу до %1.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
uk: Не вдалося створити символічне посилання %1.
    Будь ласка, перевірте права доступу.

en: Could not delete file %1.
uk: Не вдалося стерти файл %1.

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
uk: Не вдалося стерти первісний файл %1.
    Будь ласка, перевірте права доступу.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
uk: Не вдалося стерти частковий файл %1.
    Будь ласка, перевірте права доступу.

en: Could not download the proxy configuration script
uk: Не вдалося отримати скрипт налаштування проксі-сервера

en: Could not download the proxy configuration script:
    %1
uk: Не вдалося отримати скрипт налаштування проксі-сервера:
    %1

en: Could not enter folder %1.
uk: Не вдалося ввійти у теку %1.

en: Could not extract executable name from '%1', please type a valid program name.
uk: Неможливо отримати назву програми з «%1», будь ласка, введіть чинну назву програми.

en: Could not find 'FindProxyForURL' or 'FindProxyForURLEx'
uk: Не вдалося знайти «FindProxyForURL» або «FindProxyForURLEx»

en: Could not find a usable proxy configuration script
uk: Не вдалося знайти скрипт налаштування проксі-сервера, який можна б було використати

en: Could not find any application or handler for %1
uk: Не вдалося знайти програми або обробника для %1

en: Could not find filename %1 in %2.
uk: Не вдалося знайти назву файла %1 у %2.

en: Could not find program "mount"
uk: Не вдалось знайти програму «mount»

en: Could not find program "umount"
uk: Не вдалось знайти програму «umount»

en: Could not find the program '%1'
uk: Не вдалося знайти програму «%1»

en: Could not get group id for given group name %1
uk: Не вдалося дістати ІД групи для %1

en: Could not get user id for given user name %1
uk: Не вдалося дістати ІД користувача для %1

en: Could not listen %1.
uk: Не вдалося почати слухати %1.

en: Could not login to %1.
uk: Помилка реєстрації в %1.

en: Could not make folder %1.
uk: Не вдалося створити теку %1.

en: Could not modify the ownership of file %1
uk: Не вдалося змінити власника файла %1

en: Could not modify the ownership of file <filename>%1</filename>. You have insufficient access to the file to perform the change.
uk: Не вдалося змінити власника файла <filename>%1</filename>. Для цієї зміни у вас не вистачає прав доступу до файла.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
uk: Не вдалось змонтувати пристрій.
    Повідомлено про помилку:
    %1

en: Could not read %1.
uk: Не вдалося прочитати %1.

en: Could not read file %1.
uk: Не вдалося прочитати файл %1.

en: Could not remove %1, check permissions
uk: Не вдалося вилучити %1. Перевірте, чи маєте ви достатні права доступу.

en: Could not remove folder %1.
uk: Не вдалося вилучити теку %1.

en: Could not rename file %1.
uk: Не вдалося перейменувати файл %1.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
uk: Не вдалося перейменувати первісний файл %1.
    Будь ласка, перевірте права доступу.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
uk: Не вдалося перейменувати частковий файл %1.
    Будь ласка, перевірте права доступу.

en: Could not resume file %1.
uk: Не вдалося відновити файл %1.

en: Could not save properties. Only entries on local file systems are supported.
uk: Не вдалося зберегти властивості. Передбачено підтримку лише записів у локальній файловій системі.

en: Could not start process %1.
uk: Не вдалося запустити процес %1.

en: Could not terminate listing %1.
uk: Не вдалося завершити список %1.

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
uk: Не вдалось демонтувати пристрій.
    Повідомлено про помилку:
    %1

en: Could not write to %1.
uk: Не вдалося записати в %1.

en: Could not write to file %1.
uk: Не вдалося записати у файл %1.

en: Country:
uk: Країна:

en: Create Directory
uk: Створити каталог

en: Create Folder
uk: Створення теки

en: Create New
uk: Створити

en: Create Symlink
uk: Створити символічне посилання

en: Create link to URL
uk: Створити посилання на URL

en: Create new folder in %1:
uk: Створити теку у %1:

en: Created:
uk: Створено:

en: Creating directory
uk: Створення теки

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
uk: Створення тек не підтримується протоколом %1.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
uk: Створення символічних посилань не підтримується протоколом %1.

en: Current connection is not secured with SSL.
uk: Поточне з'єднання не захищено SSL.

en: Current connection is secured with SSL.
uk: Поточне з'єднання захищене SSL.

en: Cyclic Link Detected
uk: Виявлено циклічне посилання

en: Cyclic Link Detected During Copy
uk: Виявлено циклічне посилання при копіюванні

en: D&elete
uk: Ви&терти

en: D-Bus Communication Error
uk: Помилка зв'язку D-Bus

en: Data format:
uk: Формат даних:

en: Date: %1
uk: Дата: %1

en: De&lete
uk: Ви&лучити

en: Default Policy
uk: Стандартна поведінка

en: Default Web &search keyword:
uk: Типове ключове слово &пошуку в інтернеті:

en: Default for new files in this folder
uk: Типовий для нових файлів у цій теці

[ctx: Default mime type filter that shows all file types]
en: *|All Files
uk: *|всі файли

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
uk: Нова тека

en: Default password:
uk: Типовий пароль:

en: Default user name:
uk: Типове ім'я користувача:

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete A&ll
uk: Вит&ерти все

en: Delete Biggest Files From Trash
uk: Вилучати найбільші файли зі смітника

en: Delete Files
uk: Стерти файли

en: Delete Oldest Files From Trash
uk: Вилучати найстаріші файли зі смітника

en: Delete Permanently
uk: Вилучити остаточно

en: Delete files older than
uk: Вилучати файли, старіші за

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
uk: Вилучіть одну з частин циклу, щоб розірвати коло посилань і спробуйте знову.

en: Delete the current file and try again.
uk: Вилучіть поточний файл і повторіть спробу.

en: Delete the current folder and try again.
uk: Вилучіть поточну теку і повторіть спробу.

en: Delete the highlighted Web search keyword
uk: Вилучити позначене ключове слово пошуку в інтернеті

en: Deleting
uk: Вилучення

en: Deleting files from %1 is not supported.
uk: Стирання файлів з %1 не підтримується.

en: Descending
uk: За спаданням

en: Description
uk: Опис

en: Destination
uk: Призначення

en: Destination files which have older modification times will be overwritten by the source, skipped otherwise.
uk: Файли призначення, які є давнішими за часом внесення змін, буде перезаписано файлами джерела. Новіші ж файли буде пропущено.

en: Detailed Tree View
uk: Детальний ієрархічний вигляд

en: Detailed View
uk: Детальний вигляд

en: Details
uk: Подробиці

en: Details View
uk: Докладний перегляд

en: Details:
uk: Подробиці:

en: Detect proxy configuration automatically
uk: Визначити налаштування проксі у автоматичному режимі

en: Device
uk: Пристрій

en: Differences
uk: Відмінності

en: Directory
uk: Тека

en: Directory Permissions: %1
uk: Права доступу до каталогу: %1

en: Disable Passive FTP
uk: Не використовувати пасивний FTP

en: Discrete GPU
uk: Дискретний ГП

en: Disk Full
uk: Диск переповнений

en: Display SSL &Information
uk: Показати &інформацію про SSL

en: Do Not Delete
uk: Не вилучати

en: Do Not Know
uk: Я не знаю

en: Do Not Upload
uk: Не вивантажувати

en: Do not ask again
uk: Не запитувати знову

en: Do not close when command exits
uk: Не закривати після завершення виконання програми

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
uk: Не копіювати або не пересувати цього файла, замість цього перейти до наступного елемента

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
uk: Не копіювати або не пересувати цієї теки, замість цього перейти до наступного елемента

en: Do you really want to move this item to the Trash? | Do you really want to move these %1 items to the Trash?
uk[0]: Дійсно пересунути цей %1 об'єкт до смітника?
uk[1]: Дійсно пересунути ці %1 об'єкти до смітника?
uk[2]: Дійсно пересунути ці %1 об'єктів до смітника?
uk[3]: Дійсно пересунути цей об'єкт до смітника?

en: Do you want to retry?
uk: Повторити спробу?

en: Domain
uk: Домен

en: Domain:
uk: Домен:

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
uk: Перевірте, чи правильно ви вказали адресу, і повторіть спробу.

en: Double-check your proxy settings and try again.
uk: Ретельно перевірте налаштування проксі і повторіть спробу.

en: Drop the item into a different file or folder.
uk: Скиньте об'єкт на інший файл або теку.

en: Edit
uk: Редагування

en: Edit ACL Entry
uk: Редагувати запис ACL

en: Edit Places Entry
uk: Змінити запис в панелі швидкого доступу

en: Edit mode
uk: Змінити режим

en: Effective
uk: Ефективний

en: Empty the contents of the trash
uk: Спорожнити вміст смітника

en: Enable coo&kies
uk: Дозволити &куки

en: Enable launch feedback
uk: Ввімкнути зворотній зв'язок запуску

en: Enable passive &mode (PASV)
uk: Використовувати пасивний &режим (PASV)

en: Enable this flag to allow entering the folder.
uk: Вмикання цього біта надає дозвіл на вхід до теки.

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
uk: Вмикання цього біта надає дозвіл на запуск цього файла як програми.

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
uk: Позначте, якщо ви бажаєте, щоб тільки власник теки міг перейменовувати та стирати файли та теки, які містить ця тека. Інші користувачі зможуть тільки створювати нові файли, якщо їм дозволено змінювати вміст.

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
uk: Позначте, якщо ви бажаєте позначити цей файл як файл, який можна виконувати. Позначення має сенс тільки для програм та скриптів, воно потрібне для того, щоб їх можна було запускати.

en: Enables FTP's "passive" mode. This is required to allow FTP to work from behind firewalls.
uk: Вмикає використання «пасивного» режиму. Цей режим потрібний для роботи з протоколом FTP, якщо клієнт знаходиться за брандмауером.

en: Encoding:
uk: Кодування:

en: Encryption:
uk: Шифрування:

en: End of session
uk: Кінець сеансу

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
uk: Переконайтеся, що тека існує та порожня, і повторіть спробу.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
uk: Переконайтеся, що ресурс існує, і повторіть спробу.

en: Enter descriptive label here
uk: Тут введіть описову мітку

[ctx: Enter folder]
en: Enter
uk: Увійти

en: Enter the address for the proxy configuration script.
uk: Вкажіть адресу скрипту налаштування проксі.

en: Enter the address of the FTP proxy server.
uk: Введіть адресу проксі-сервера для FTP.

en: Enter the address of the HTTP proxy server.
uk: Вкажіть адресу сервера проксі HTTP.

en: Enter the address of the HTTPS proxy server.
uk: Вкажіть адресу проксі-сервера для HTTPS.

en: Enter the address of the SOCKS proxy server.
uk: Введіть адресу проксі-сервера для SOCKS.

en: Enter the host or domain name, e.g. .kde.org, this policy applies to.
uk: Вкажіть вузол або доменну назву, наприклад e.g. .kde.org, яких стосуються ці правила.

en: Enter the human-readable name of the search provider here.
uk: Введіть тут придатну для запам'ятовування назву рушія пошуку.

en: Enter the port number of the FTP proxy server.
uk: Вкажіть номер порту проксі-сервера для FTP.

en: Enter the port number of the HTTP proxy server.
uk: Вкажіть номер порту проксі-сервера для HTTP.

en: Enter the port number of the HTTPS proxy server.
uk: Вкажіть номер порту проксі-сервера для HTTPS.

en: Enter the port number of the SOCKS proxy server.
uk: Вкажіть номер порту проксі-сервера для SOCKS.

en: Enter the user name you want to run the application as here.
uk: Введіть ім'я користувача, з правами якого ви бажаєте виконати цю програму.

en: Enter the user name you want to run the application as.
uk: Введіть ім'я користувача, від імені якого ви бажаєте виконати цю програму.

en: Entry Type
uk: Тип запису

en: Environment Variables:
uk: Змінні середовища:

en: Error saving image to %1
uk: Помилка під час спроби зберегти зображення до %1

en: Error. Out of memory.
    %1
uk: Помилка. Недостатньо оперативної пам'яті.
    %1

en: Exceptions:
uk: Винятки:

en: Exec
uk: Виконати

en: Expected checksum (MD5, SHA1, SHA256 or SHA512)...
uk: Очікувана контрольна сума (MD5, SHA1, SHA256 або SHA512)…

en: Expires:
uk: Застаріє:

en: Explore in Filelight
uk: Переглянути у FileLight

en: FIXME: Document this
uk: Додаткова інформація відсутня

en: FTP Options
uk: Параметри FTP

en: FTP Proxy:
uk: FTP-проксі:

en: Failed to open %1
uk: Не вдалося відкрити %1

en: Failed to open the file.
uk: Не вдалося відкрити файл.

en: File
uk: Файл

en: File Already Exists
uk: Файл вже існує

en: File Changed
uk: Файл було змінено

en: File Expected
uk: Очікувався файл

en: File System:
uk: Файлова система:

en: File is too large to be trashed.
uk: Файл завеликий для смітника.

en: File not found: %1
uk: Файл не знайдено: %1

en: File or Folder Does Not Exist
uk: Файла або теки не існує

en: File or Folder dropped onto itself
uk: Файл або теку скинуто на саму себе

[ctx: File permission]
en: Sticky
uk: Біт стійкості

en: Filename for clipboard content:
uk: Назва файла для вмісту кишені:

en: Filename for dropped contents:
uk: Назва файла для скинутих даних:

en: Files and folders selected
uk: Було обрано файли і теки

en: Files and folders will be copied into the existing directory, alongside its existing contents.
    You will be prompted again in case of a conflict with an existing file in the directory.
uk: Файли і теки буде скопійовано до каталогу, поряд з вже наявним там вмістом.
    У разі конфлікту з файлом, що вже існує у каталозі, програма знову надішле вам запит на виконання дії.

en: Folder Already Exists
uk: Тека вже існує

en: Folder Expected
uk: Очікувалась тека

en: Folder Listing Unavailable
uk: Вміст теки недоступний

en: Folder moved into itself
uk: Теку пересунуто до самої себе

en: Folders First
uk: Теки спочатку

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
uk: У рядок команди ви можете вставити підставні параметри, вказані нижче, їх буде замінено фактичними значеннями при запуску програми:
    %f — назва одного файла
    %F — список файлів; використовується для програм, які можуть відкривати декілька локальних файлів відразу
    %u — одна адреса URL
    %U — список адрес URL
    %d — каталог з файлом, який відкриваємо
    %D — список каталогів
    %i — піктограма
    %m — міні-піктограма
    %c — коментар

en: For security reasons, launching executables is not allowed in this context.
uk: З міркувань безпеки запуск виконуваних файлів у цьому контексті заборонено.

en: Found a cyclic link in %1.
uk: Знайдено циклічне посилання в %1.

en: Found a cyclic link while copying %1.
uk: Знайдено циклічне посилання при копіюванні %1.

en: Fraud Department
uk: Відділ боротьби з шахрайством

en: Free Space:
uk: Вільне місце:

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
uk: Місце на диску можна вивільнити: 1) вилученням непотрібних та тимчасових файлів; 2) пересуванням частини файлів на змінні носії, зокрема диски CD-R; 3) збільшенням об'єму диска.

en: From: %1, To: %2
uk: З %1 до %2

en: Full Trash:
uk: Повний Смітник:

en: Get more Apps from Discover
uk: Отримати інші програми з Discover

en: Global Options
uk: Загальні параметри

en: Got an invalid reply when calling %1 -> %2
uk: Отримано некоректну відповідь на виклик %1 → %2

en: Gro&up:
uk: Гру&па:

en: Group
uk: Група

en: Group:
uk: Група:

en: Group:
uk: Група:

en: HTTP Proxy:
uk: HTTP-проксі:

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
uk: Допоміжна програма для роботи зі смітником KDE
    Примітка: не використовуйте ktarsh для пересування файлів у смітник, замість цього скористайтеся «kioclient move «адреса» trash:/»

en: Here you can set timeout values. You might want to tweak them if your connection is very slow. The maximum allowed value is 1 second. | Here you can set timeout values. You might want to tweak them if your connection is very slow. The maximum allowed value is %1 seconds.
uk[0]: Тут ви можете встановити значення часу очікування. Ви також можете погратися з ними, якщо ваше з'єднання дуже повільне. Найбільше значення — %1 секунда.
uk[1]: Тут ви можете встановити значення часу очікування. Ви також можете погратися з ними, якщо ваше з'єднання дуже повільне. Найбільше значення — %1 секунди.
uk[2]: Тут ви можете встановити значення часу очікування. Ви також можете погратися з ними, якщо ваше з'єднання дуже повільне. Найбільше значення — %1 секунд.
uk[3]: Тут ви можете встановити значення часу очікування. Ви також можете погратися з ними, якщо ваше з'єднання дуже повільне. Найбільше значення — %1 секунда.

en: Hidden Files Last
uk: Приховані файли останніми

en: Home Folder
uk: Домівка

[ctx: Huge icon size]
en: Huge (%1x%1)
uk: Величезний (%1⨯%1)

en: IP address:
uk: Адреса IP:

en: Icon Position
uk: Розташування піктограм

en: Icon file too big, download aborted
uk: Файл піктограми є надто великим, отримання перервано

en: Icon size: %1 pixels
uk: Розмір піктограм: %1 пікселів

en: Icons View
uk: Перегляд піктограм

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
uk: Якщо біт стійкості встановлено для теки, лише власник або користувач root зможе перейменувати чи стерти цей файл. Інакше кожен користувач, який має права на запис, зможе зробити це.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
uk: Якщо цей файл можна запускати і встановлено цей біт, процес належатиме до групи, до якої належить файл.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
uk: Якщо цей файл можна запускати і встановлено цей біт, процес буде мати права власника файла.

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
uk: Якщо біт ввімкнено, групою всіх нових файлів буде група, яку вказано для теки.

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
uk: Якщо біт ввімкнено, власником всіх нових файлів буде власник теки.

en: If you do not trust this program, click Cancel
uk: Якщо ви не довіряєте цій програмі, натисніть кнопку «Скасувати».

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
uk: Якщо ви знаєте, хто розробники програми сервера, надішліть звіт по помилку прямо до них.

en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
uk: Щоб вилучити тип файлів зі списку типів файлів (mimetype), які вміє обробляти ваша програма, виберіть тип у списку, наведеному вище, і натисніть цю кнопку.

en: Improperly Formatted URL
uk: Неправильно сформований URL

en: Information
uk: Інформація

en: Information Lookup Failure
uk: Помилка пошуку інформації

en: Insert query placeholder
uk: Вставити замінник запиту

en: Internal Error
uk: Внутрішня помилка

en: Internal Error
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org
    %1
uk: Внутрішня помилка
    Будь ласка, надішліть звіт про помилку за допомогою сайта https://bugs.kde.org
    %1

en: Internal Error in Server
uk: Внутрішня помилка сервера

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
uk: Внутрішня помилка у copyOrMove, такої помилки не має бути

en: Internal error in server
    %1
uk: Внутрішня помилка на сервері
    %1

en: Internal error: could not prompt the user for which application to start
uk: Внутрішня помилка: не вдалося запитати користувача про те, яку програму слід запустити

en: Invalid URL: %1
uk: Некоректна адреса: %1

en: Invalid checksum.
uk: Некоректна контрольна сума.

en: Invalid combination of protocols.
uk: Некоректне поєднання протоколів.

en: Is &executable
uk: Можна в&иконувати

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
uk[0]: %1 об'єкт
uk[1]: %1 об'єкти
uk[2]: %1 об'єктів
uk[3]: %1 об'єкт

en: KDE SSL Information
uk: Інформація про KDE SSL

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
uk: KDE може здійснювати обмін даними за допомогою одного протоколу поверх іншого протоколу. Цей запит якраз потребує такого використання протоколу, проте вказаний протокол неможливо використати для цього. Такий випадок є дуже рідкісним, скоріше за все це означає помилку в програмі.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
uk: KDE може спілкуватися за допомогою одного протоколу поверх іншого протоколу. Вказаний протокол призначено саме для такого спілкування, проте поточна ситуація не задовольняє цим умовам. Такий випадок є дуже рідкісним, скоріше за все, це означає помилку в програмі.

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: All tags
uk: Усі мітки

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Desktop
uk: Стільниця

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Documents
uk: Документи

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Downloads
uk: Завантажене

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Home
uk: Домівка

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Today
uk: Змінено сьогодні

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Yesterday
uk: Змінено вчора

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Music
uk: Музика

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
uk: Мережа

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Pictures
uk: Зображення

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Files
uk: Нещодавні файли

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Locations
uk: Нещодавні місця

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
uk: Смітник

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Videos
uk: Відео

en: KIO Exec - Opens remote files, watches modifications, asks for upload
uk: KIO Exec — відкриває віддалені файли, наглядає за змінами, дає запит на вивантаження

en: Keep It
uk: Залишити

en: Known Applications
uk: Відомі програми

en: L&abel:
uk: &Мітка:

en: Lakeridge Meadows
uk: Лейкридж Медовс

[ctx: Large icon size]
en: Large (%1x%1)
uk: Великий (%1⨯%1)

en: Launching %1
uk: Триває запуск %1

[ctx: Launching application]
en: Launching %1
uk: Триває запуск %1

en: Limit to
uk: Обмежити до

en: Link
uk: Посилання

en: Link to Device
uk: Посилання на пристрій

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
uk: Отримання списку тек не підтримується для протоколу %1.

en: Location:
uk: Розташування:

en: Login OK
uk: Реєстрацію виконано

en: Looking up correct file
uk: Пошук правильного файла

en: Looking up section
uk: Пошук розділу

en: MD5 digest:
uk: Сума MD5:

en: Malformed URL
    %1
uk: Помилка в URL
    %1

en: Malformed URL %1
uk: Неправильний URL %1

en: Malformed URL %1.
uk: Неправильно сформований URL %1.

en: Manually enter proxy server configuration information.
uk: Задати налаштування проксі вручну.

en: Mark &partially uploaded files
uk: Позначати &частково вивантажені файли

en: Mark partially uploaded files
uk: Позначати частково вивантажені файли

en: Mask
uk: Маска

[ctx: Medium icon size]
en: Medium (%1x%1)
uk: Середній (%1⨯%1)

en: Menu
uk: Меню

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
uk: Надіслане повідомлення:
    Ім'я користувача: %1, пароль: [сховано]
    
    Сервер відповів:
    %2

en: Mimetype
uk: Тип MIME

en: Modified:
uk: Остання зміна:

en: Modify Web Shortcut
uk: Внесення змін до вебскорочення

en: Modify the highlighted Web search keyword
uk: Змінити позначене ключове слово пошуку в інтернеті

en: More than one file provided
uk: Вказано більше за один файл

en: More than one folder has been selected and this dialog does not accept folders, so it is not possible to decide which one to enter. Please select only one folder to list it.
uk: Було обрано декілька тек, а у цьому діалоговому вікні не можна вказувати декілька тек: програма не зможе визначити, яку з тек слід відкрити. Будь ласка, оберіть лише одну з тек, щоб побачити список для неї.

en: More than one folder provided
uk: Вказано більше за одну теку

en: Mount
uk: Змонтувати

en: Mounted From:
uk: Звідки змонтовано:

en: Mounted On:
uk: Точка монтування:

en: Mountpoint
uk: Точка монтування

en: Move Items
uk: Пересування записів

en: Move the item into a different folder.
uk: Пересуньте об'єкт до іншої теки.

en: Move to Trash
uk: Пересунути в смітник

en: Moving
uk: Пересування

en: Multiple get is not supported with protocol %1.
uk: Метод multiple get не підтримується протоколом %1.

en: Name
uk: Назва

en: Name for new link:
uk: Назва нового посилання:

en: Name:
uk: Назва:

en: Named group
uk: Група з назвою

en: Named user
uk: Користувач з іменем

en: Navigate
uk: Навігація

en: Network
uk: Мережа

en: New Filename: %1
uk: Нова назва файла: %1

en: New Folder...
uk: Нова тека...

en: New Owner: UID=%1, GID=%2
uk: Новий власник: UID=%1, GID=%2

en: New Permissions: %1
uk: Нові права доступу: %1

en: New Web Shortcut
uk: Нове вебскорочення

[ctx: Next cookie]
en: &Next >>
uk: &Наступна >>

en: Next to File Name
uk: Поряд з назвою файла

en: No Access
uk: Немає доступу

en: No Content
uk: Вмісту не виявлено

en: No Exec field in %1
uk: Немає поля Exec у %1

en: No Proxy
uk: Без проксі

en: No associated application
uk: Немає пов'язаної програми

en: No favicon found for %1
uk: Не знайдено піктограми списку улюблених записів для %1

en: No host specified.
uk: Не вказано назву вузла.

en: No hostname specified.
uk: Не вказано назву вузла.

en: No mail client found
uk: Не знайдено клієнта електронної пошти

en: No media in device for %1
uk: Немає носія інформації у пристрої, зв'язаному з %1

en: No preferred search providers were found.
uk: Не виявлено списку пріоритетних рушіїв пошуку.

en: No registered file type
uk: Немає зареєстрованого типу файлів

en: No search providers were found.
uk: Не виявлено списку рушіїв пошуку.

en: No terminal emulator found
uk: Не знайдено емулятора термінала

en: Nothing to Delete
uk: Нічого стирати

en: Nothing to Trash
uk: Нічого викидати

en: O&thers:
uk: І&нші:

en: O&wner:
uk: В&ласник:

en: One or more files on this device are open within an application.
uk: Один або декілька файлів з цього пристрою відкрито у програмі.

en: One or more files on this device are opened in application <application>"%2"</application>. | One or more files on this device are opened in following applications: <application>%2</application>.
uk[0]: Один або декілька файлів з цього пристрою відкрито у таких програмах: <application>%2</application>.
uk[1]: Один або декілька файлів з цього пристрою відкрито у таких програмах: <application>%2</application>.
uk[2]: Один або декілька файлів з цього пристрою відкрито у таких програмах: <application>%2</application>.
uk[3]: Один або декілька файлів з цього пристрою відкрито у програмі <application>%2</application>.

en: Only acce&pt cookies from originating server
uk: Прийма&ти куки тільки з початкового сервера

en: Only executables on local file systems are supported.
uk: Підтримуються тільки програми на локальній файловій системі.

en: Only folders can be added to the Places panel.
uk: На панель «Місця» можна додавати лише теки.

en: Only own&er can rename and delete folder content
uk: Тільки в&ласник може перейменовувати та стирати вміст теки

en: Only the owner can change permissions.
uk: Тільки власник може змінювати права доступу.

en: Open
uk: Відкрити

en: Open &with %1
uk: Відкрити &за допомогою %1

en: Open Containing Folder
uk: Відкрити теку об'єкта

en: Open Directory
uk: Відкрити каталог

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: Open With
uk: Відкрити за допомогою

en: Open With:
uk: Відкрити за допомогою:

en: Open file dialog
uk: Діалогове вікно відкриття файлів

en: Opening connection to host %1
uk: Відкривається з'єднання з машиною %1

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
uk: Відкриття з'єднань не підтримується протоколом %1.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
uk: Відкривання файлів не підтримується протоколом %1.

en: Options
uk: Параметри

en: Organization:
uk: Організація:

en: Organizational unit:
uk: Підрозділ організації:

en: Others
uk: Інші

en: Otherwise, the request would have succeeded.
uk: Інакше, запит завершився б вдало.

en: Out of Memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: Overwrite File?
uk: Перезаписати файл?

[ctx: Overwrite files into an existing folder when files are older]
en: &Overwrite older files
uk: &Перезаписати давніші файли

en: Owner
uk: Власник

en: Owner (Default)
uk: Власник (типовий)

en: Ownership
uk: Власники

en: Owning Group
uk: Група власника

en: Parent Folder
uk: Батьківська тека

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
uk[0]: з %1-бітового ключа
uk[1]: з %1-бітового ключа
uk[2]: з %1-бітового ключа
uk[3]: з %1-бітового ключа

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
uk[0]: використано %1 біт
uk[1]: використано %1 біти
uk[2]: використано %1 бітів
uk[3]: використано один біт

en: Paste
uk: Вставити

en: Path:
uk: Шлях:

[ctx: Placeholder is error message]
en: Could not add to the Places panel: %1
uk: Не вдалося додати на панель «Місця»: %1

en: Please file a bug at <a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a> to inform the KDE team of the unsupported authentication method.
uk: Створіть, будь ласка, звіт про помилку на <a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a>, щоб сповістити розробників про метод розпізнавання, який не підтримується.

en: Points to:
uk: Вказує до:

en: Policy
uk: Поведінка

en: Policy:
uk: Правила:

en: Port:
uk: Порт:

en: Preparing document
uk: Готуємо документ

en: Privilege escalation is not necessary because 
    '%1' is owned by the current user.
    Please retry after changing permissions.
uk: Розширення прав доступу є непотрібним, оскільки 
    «%1» належить поточному користувачеві.
    Будь ласка, повторіть спробу після зміни прав доступу для поточного користувача.

en: Pro&xy connect:
uk: З'єднання з прок&сі:

en: Program:
uk: Програма:

en: Properties
uk: Властивості

en: Properties for %1
uk: Властивості для %1

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
uk[0]: Властивості %1 позначеного об'єкта
uk[1]: Властивості %1 позначених об'єктів
uk[2]: Властивості %1 позначених об'єктів
uk[3]: Властивості позначеного об'єкта

en: Protocol %1 does not support action %2.
uk: Протокол %1 не підтримує дію %2.

en: Protocol %1 is not a Filesystem
uk: Протокол %1 не є файловою системою

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
uk: Протокол %1 не є фільтрувальним

en: Protocol is a Filter Protocol
uk: Протокол є фільтрувальним

en: Proxy Authentication Failed.
uk: Помилка розпізнавання на проксі-сервері.

en: Proxy:
uk: Проксі:

en: Quebec
uk: Квебек

en: Re&ject all cookies
uk: Ві&дмовляти всім кукам

en: Read
uk: Читати

en: Receiving corrupt data.
uk: Отримання пошкоджених даних.

en: Reformat the destination drive to use a filesystem that supports files that large.
uk: Вам варто виконати форматування диска призначення так, щоб на ньому розміщувалася файлова система, на якій передбачено підтримку таких великих файлів.

en: Refresh
uk: Поновити

en: Reject
uk: Відмовити

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Remote Files Not Accepted
uk: Віддалені файли не приймаються

en: Remote URL %1
    not allowed with --tempfiles switch
uk: Віддалену адресу (URL) %1
    не можна використовувати, якщо використано параметр --tempfiles

en: Remote files not accepted
uk: Віддалені файли не приймаються

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove Directory
uk: Вилучити каталог

en: Remove File
uk: Вилучити файл

en: Rename
uk: Перейменування

en: Rename:
uk: Перейменувати:

en: Renaming
uk: Перейменування

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
uk: Перейменування або пересування файлів у межах %1 не підтримується.

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace All
uk: Замінити всі

en: Request Aborted
uk: Запит перервано

en: Request Aborted By User
uk: Запит перервано користувачем

en: Restore a trashed file to its original location
uk: Відновити файл у його початковому місці знаходження

en: Retrieving %1 from %2...
uk: Отримання %1 даних з %2...

en: Retrieving data from %1 is not supported.
uk: Отримання даних від %1 не підтримується.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
uk: Отримання типу MIME від %1 не підтримується.

en: Retry
uk: Повторити

en: Retry Authentication
uk: Повторити спробу розпізнавання

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
uk: Спробуйте ще раз і переконайтеся, що параметри розпізнавання вказано правильно.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
uk: Повторіть запит ще раз без спроби відновлення перенесення.

en: Retry the request.
uk: Спробуйте запит ще раз.

en: Root privileges are required to change file attributes. Do you want to continue?
uk: Для внесення зміни до атрибутів файлів потрібні права доступу адміністратора (root). Продовжити спробу внесення змін?

en: Root privileges are required to complete renaming. Do you want to continue?
uk: Для завершення дії з перейменовування потрібні права доступу користувача root (адміністратора). Продовжити спробу виконати цю дію?

en: Root privileges are required to complete the copy operation. Do you want to continue?
uk: Для завершення дії з копіювання потрібні права доступу користувача root (адміністратора). Продовжити спробу виконати цю дію?

en: Root privileges are required to complete the delete operation. However, doing so may damage your system. Do you want to continue?
uk: Для вилучення потрібні права доступу користувача root (адміністратора). Втім, вилучення може пошкодити вашу систему. Продовжити спробу виконати цю дію?

en: Root privileges are required to complete the move operation. Do you want to continue?
uk: Для завершення дії з пересування потрібні права доступу користувача root (адміністратора). Продовжити спробу виконати цю дію?

en: Root privileges are required to complete transferring data. Do you want to continue?
uk: Для завершення дії з перенесення даних потрібні права доступу користувача root (адміністратора). Продовжити спробу виконати цю дію?

en: Root privileges are required to create a symlink. Do you want to continue?
uk: Для створення символічного посилання потрібні права доступу користувача root (адміністратора). Продовжити спробу виконати цю дію?

en: Root privileges are required to create this folder. Do you want to continue?
uk: Для створення цієї теки потрібні права доступу користувача root (адміністратора). Продовжити спробу виконати цю дію?

en: Run as a different user
uk: Виконати від іншого користувача

en: Run in &terminal
uk: Запустити у &терміналі

en: Run in terminal
uk: Запустити у терміналі

en: Run using dedicated graphics card
uk: Запуск із використанням відповідної графічної картки

en: SHA1 digest:
uk: Сума SHA1:

en: SOCKS Proxy:
uk: SOCKS-проксі:

en: SSL Proxy:
uk: SSL-проксі:

en: SSL version:
uk: Версія SSL:

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Saving to cache
uk: Збереження у кеші

en: Search
uk: Пошук

en: Search F&ilters
uk: Ф&ільтри пошуку

en: Search for '%1' with
uk: Пошук «%1» у

en: Search for web search keywords
uk: Пошук ключових слів пошуку в інтернеті

en: Search interactively for domains
uk: Інтерактивний пошук доменів

en: Search interactively for domains and hosts
uk: Інтерактивний пошук доменів та вузлів

en: Search...
uk: Шукати…

en: Secure:
uk: Є безпечною:

en: Security Information
uk: Інформацію про безпеку

en: See or modify the cookie information
uk: Переглянути або правити інформацію про куки

en: Select one or more file types to add:
uk: Виберіть один або більше типи файлів для додавання:

en: Select the character set that will be used to encode your search query
uk: Виберіть набір символів для закодовування вашого запиту на пошук

en: Select the character set that will be used to encode your search query.
uk: Виберіть набір символів для закодовування вашого запиту на пошук.

en: Select this option to accept or reject all cookies from this site. Choosing this option will add a new policy for the site this cookie originated from. This policy will be permanent until you manually change it from the System Settings.
uk: Позначте цей пункт, щоб прийняти або відкинути всі куки з цього сайта. Позначаючи пункт, ви додаєте нове правило для сайта, з якої прийшла кука. Це правило буде постійним, якщо ви не зміните його вручну у Системних параметрах.

en: Select this option to accept/reject all cookies from anywhere. Choosing this option will change the global cookie policy for all cookies until you manually change it from the System Settings.
uk: Позначте цей пункт, щоб приймати/відкидати всі куки з будь-якого сайта. Вибираючи цей параметр ви змінюєте загальне правило для кук, встановлене для всіх кук за допомогою Системних параметрів.

en: Select this option to only accept or reject this cookie. You will be prompted again if you receive another cookie.
uk: Позначте цей пункт для прийняття або відкидання лише цієї куки. Якщо буде отримано іншу, програма повторно надішле запит.

en: Sending data to %1
uk: Відсилання даних до %1

en: Sending login information
uk: Надіслати реєстраційні дані

en: Serial number:
uk: Серійний номер:

en: Server Authentication
uk: Автентифікація сервера

en: Server co&nnect:
uk: З'єд&нання з сервером:

en: Server processing request, please wait...
uk: Сервер обробляє запит; зачекайте, будь ласка...

en: Set GID
uk: Встановити GID

en: Set UID
uk: Встановити UID

en: Sets the working directory for your application.
uk: Встановлює робочий каталог для вашої програми.

en: Setting ACL for %1
uk: Встановлення ACL для %1

en: Short View
uk: Стислий вигляд

en: Shortcut &URL:
uk: &Адреса скорочення:

en: Shortcut &name:
uk: &Назва скорочення:

en: Show
    Entries
uk: Показати
    вміст

en: Show Bookmarks Button
uk: Показати кнопку закладок

en: Show Full Path
uk: Показати повний шлях

en: Show Hidden Files
uk: Показувати приховані файли

en: Show Places Panel
uk: Показати панель місць

en: Show Preview
uk: Показати перегляд

en: Show Preview Panel
uk: Показати панель перегляду

en: Show a Warning
uk: Показувати попередження

en: Show details of the next cookie
uk: Показати інформацію про наступну куку

en: Show the &value of the environment variables
uk: Показувати &значення змінних оточення

en: Site
uk: Сайт

en: Site Policy
uk: Правила поведінки для сайтів

en: Site name:
uk: Назва сайта:

en: Site:
uk: Сайт:

en: Size:
uk: Розмір:

en: Size: %1
uk: Розмір: %1

en: Skip
uk: Пропустити

en: Skip All
uk: Пропустити всі

en: Slashes cannot be used in file and folder names.
uk: Не можна використовувати символи похилої риски у назва файлів і тек

[ctx: Small icon size]
en: Small (%1x%1)
uk: Малий (%1⨯%1)

en: Soc&ket read:
uk: Зчитування со&кету:

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
uk: Деякі частини цього документа захищені за допомогою SSL, але основна частина не захищена.

en: Sorry
uk: Вибачте

[ctx: Sort ascending]
en: A-Z
uk: А-Я

[ctx: Sort ascending]
en: Oldest First
uk: Найстаріші першими

[ctx: Sort ascending]
en: Smallest First
uk: Найменші першими

en: Sort by Date
uk: Упорядкувати за датою

en: Sort by Name
uk: Упорядкувати за назвою

en: Sort by Size
uk: Упорядкувати за розміром

en: Sort by Type
uk: Упорядкувати за типом

[ctx: Sort descending]
en: Largest First
uk: Найбільші першими

[ctx: Sort descending]
en: Newest First
uk: Найновіші першими

[ctx: Sort descending]
en: Z-A
uk: Я-А

en: Sorting
uk: Упорядкування

en: Source
uk: Джерело

en: Source and Destination Files Identical
uk: Вихідний файл та файл призначення збігаються

[ctx: Space as keyword delimiter]
en: Space
uk: Пробіл

en: Special
uk: Спеціальні

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
uk: Спеціальні біти. Їхнє значення описано праворуч.

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
uk: Спеціальні біти. Дія розповсюджується на всю теку, їхнє значення описано праворуч.

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
uk: Тут вказано дії, які можуть виконувати всі користувачі, що не є членами групи та не є власниками.

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
uk: Тут вказано дії, які можуть виконувати члени групи.

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
uk: Тут вказано дії, які власник може виконувати.

en: Starting a file or folder name with a tilde is not recommended because it may be confusing or dangerous when using the terminal to delete things.
uk: Не рекомендуємо починати назву файла або теки з символу тильди, оскільки такі назви можуть призводити до помилок або введення небезпечних команд у терміналі, коли ви захочете щось вилучити.

en: State:
uk: Штат:

en: Stop
uk: Зупинити

en: Suggest New &Name
uk: Запропонувати нову &назву

en: Suggested file name for the downloaded file
uk: Запропонована назва для отриманого файла

en: Syntax error in command %1 coming from %2
uk: Синтаксична помилка у команді %1, яка надійшла від %2

en: Syntax error in command %1 while trying to run %2
uk: Синтаксична помилка у команді %1 під час спроби запустити %2

en: Target: %1
uk: Призначення: %1

en: Terminal %1 not found while trying to run %2
uk: Не знайдено термінал %1 під час спроби запустити %2

en: Terminal options
uk: Параметри термінала

en: Terminal options:
uk: Параметри термінала:

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
uk: Адреса (URL — <strong>U</strong>niversal <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocation), яку ви ввели, не вказує на відповідний ресурс.

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
uk: Адреса (URL — <strong>U</strong>niversal <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocation), що ви ввели, не вказує на правильний механізм доступу до ресурсу, <strong>%1%2</strong>.

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
uk: Адреса (<strong>U</strong>niversal <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocatior або URL) містить помилки. Загальний вигляд URL:<blockquote><strong>прокол://користувач:пароль@www.example.org:порт/тека/назва_файла.суфікс?запит=значення</strong></blockquote>

en: The KIO worker which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be started. This is usually due to technical reasons.
uk: Не вдалося запустити обробник KIO, який надає доступ до протоколу <strong>%1</strong>. Здебільшого, таке трапляється з технічних причин.

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
uk: Біт «Читати» надає дозвіл на перегляд вмісту файла.

en: The Shortcut URL does not contain a \{...} placeholder for the user query.
    This means that the same page is always going to be visited, regardless of the text typed in with the shortcut.
uk: Адреса не містить шаблону заміни \{...} для запиту користувача.
    Це означає, що завжди буде відвідуватись та сама сторінка, незалежно від тексту для пошуку, введеного користувачем.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
uk: Біт стійкості на файлах ігнорується у Linux, але може використовуватися іншими операційними системами

en: The URL %1
    is malformed
uk: Помилка у адресі
    %1

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
uk: Біт «Записати» надає дозвіл на зміну вмісту файла.

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
uk: Видавець

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
uk: Ні, сталися помилки:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
uk: Так

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
uk: Вміст кишені змінився від того часу, як ви востаннє користувалися дією «вставити»: вибраний формат даних вже не підходить. Будь ласка, скопіюйте знов те, що ви хотіли вставити.

en: The desktop entry file
    %1
    is not valid.
uk: Файл записів стільниці (desktop)
    %1
    є некоректним.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type FSDevice but has no Dev=... entry.
uk: Файл записів стільниці
    %1
    належить до типу FSDevice, але не має елемента Dev=...

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
uk: Файл записів стільниці
    %1
    належить до типу Link, але не має елемента URL=...

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
uk: Файл записів стільниці %1 не містить запису Type=...

en: The desktop entry of type
    %1
    is unknown.
uk: Файл записів стільниці
    %1
    невідомий.

en: The desktop is offline
uk: Стільниця в автономному режимі

en: The destination is <b>bigger by %1</b>
uk: Файл призначення є <b>більшим на %1</b>

en: The destination is <b>smaller by %1</b>
uk: Файл призначення є <b>меншим на %1</b>

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
uk: Призначення

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
uk: Ресурс призначення не має достатньо місця, щоб записати стан ресурсу після виконання цього метода.

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
uk: Пристрій «%1» не пов'язано з дисками, з нього нічого виштовхувати.

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
uk: Пристрій зайнятий. Це значить, що пристрій використовується іншою програмою або іншим користувачем. Навіть робота інструмента керування файлами з відкритим каталогом на цьому пристрої може призвести до блокування пристрою.

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
uk: Пристрій неготовий, може не бути носія інформації в пристрої (наприклад, немає дискети в дисководі), або, якщо це портативний пристрій, можливо, причиною помилки є неправильне з'єднання пристрою з комп'ютером.

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
uk: Каталог %1 вже не існує, тому неможливо відновити цей елемент у його початкове місцезнаходження. Можна або створити каталог знову та спробувати відновити ще раз, або відновити елемент перетягнувши його у інше місце.

en: The executable file "%1" is located on a remote filesystem. For safety reasons it will not be started.
uk: Виконуваний файл «%1» зберігається у віддаленій файловій системі. З міркувань безпеки його не буде запущено.

en: The file
    %1
    has been modified.
    Do you want to upload the changes?
uk: Файл
    %1
    було змінено.
    Хочете вивантажити зміни?

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
uk: Файл з назвою «%1» вже існує. Бажаєте його перезаписати?

en: The file "%1" could not be found
uk: Не вдалося знайти файл «%1»

en: The file %1
    has been modified. Do you want to upload the changes?
uk: До файла %1
    було внесено зміни. Хочете вивантажити зміни?

en: The file %1 was copied from %2, but since then it has apparently been modified at %3.
    Undoing the copy will delete the file, and all modifications will be lost.
    Are you sure you want to delete %4?
uk: Файл %1 було скопійовано з %2, але з того часу його було змінено о %3.
    Скасування дії копіювання вилучить цей файл, отже, всі зміни буде втрачено.
    Ви справді бажаєте вилучити %4?

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
uk: Файл, можливо, вже використовується іншою програмою і є замкненим.

en: The file or folder %1 does not exist.
uk: Файла або теки %1 не існує.

en: The files are different.
uk: Файли є різними.

en: The files are identical.
uk: Ці файли однакові.

en: The files are likely to be identical: they have the same size and their contents are the same at the beginning, middle and end.
uk: Ймовірно, файли є однаковими: вони мають однаковий розмір, а їхній вміст збігається на початку, посередині і у кінці.

en: The files seem identical.
uk: Здається, файли є однаковими.

[ctx: The first arg is the path to the symlink that couldn't be created, the secondarg is the filesystem type (e.g. vfat, exfat)]
en: Could not create symlink "%1".
    The destination filesystem (%2) doesn't support symlinks.
uk: Не вдалося створити символічне посилання «%1».
    У файловій системі призначення (%2) не передбачено підтримки символічних посилань.

en: The following shortcuts are already assigned. Please choose different ones.
    %1
uk: Нижче наведено перелік вже призначених скорочень. Будь ласка, виберіть інші скорочення.
    %1

en: The location where the folder was to be created may not exist.
uk: Адреси, за якою мала бути створена тека, можливо не існує.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
uk: Основна частина цього документа захищена за допомогою SSL, але деякі частини документа не захищені.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
uk: Назви, яку ви ввели (%1), не існує: ймовірно, її було введено неправильно.

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
uk: З'єднання з мережею можливо налаштовано неправильно або мережний інтерфейс не активований.

en: The new file name is empty.
uk: Порожня назва нового файла.

en: The operation could not be completed because the service for requesting passwords (kpasswdserver) couldn't be contacted
uk: Дію не може бути виконано, оскільки не вдається встановити зв'язок із службою для обробки паролів (kpasswdserver).

en: The operation could not be completed because the source and destination file or folder are the same.
uk: Дію не може бути виконано, оскільки початковий файла або тека і файла або тека призначення збігаються.

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
uk: Дію не може бути виконано, оскільки вихідний файл та файл призначення збігаються.

en: The operation could not be completed because the source can not be moved into itself.
uk: Дію не може бути виконано, оскільки не можна пересувати об'єкт до самого себе.

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
uk: Схоже, що SSL сертифікат вузла пошкоджений.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
uk: Процес протоколу %1 несподівано завершився.

en: The program "%1" could not be launched.
uk: Не вдалося запустити програму «%1».

en: The program "%1" needs to have executable permission before it can be launched.
uk: Програмі «%1» має бути надано права на виконання, перш ніж її можна буде запустити.

en: The program '%1' is missing executable permissions.
uk: У файла програми «%1» немає прав доступу до виконання.

en: The program '%1' was found at '%2' but it is missing executable permissions.
uk: Програму «%1» було знайдено у «%2», але у файла програми немає прав на виконання.

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
uk: Програма на сервері, що надає доступ до протоколу <strong>%1</strong>, звітувала про внутрішню помилку: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be found or started. This is usually due to technical reasons.
uk: Не вдалося знайти або запустити програму, яка надає доступ до протоколу <strong>%1</strong>. Здебільшого, таке трапляється з технічних причин.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
uk: Програма, що надає доступ до протоколу <strong>%1</strong>, не може отримати достатньо оперативної пам'яті.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
uk: Неможливо запустити програму, що надає доступ до протоколу <strong>%1</strong> зазнала внутрішньої помилки.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
uk: Програма, що надає доступ до протоколу <strong>%1</strong>, повідомила про переривання невідомого типу: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
uk: Програма, що надає доступ до протоколу <strong>%1</strong>, повернула невідому помилку: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
uk: Програма, що надає доступ до протоколу <strong>%1</strong>, непередбачено завершила роботу.

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
uk: Програму, що надає сумісність з цим протоколом, можливо не було поновлено разом з останнім поновленням KDE. Це може призвести до несумісності програми з поточною версією та зашкодити її роботі.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
uk: Протокол %1 не забезпечує службу тек.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
uk: Протокол %1 не належить до протоколів, призначених для фільтрування.

en: The protocol %1 is not supported.
uk: Протокол %1 не підтримується.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
uk: Протокол %1 належить до протоколів, призначених лише для фільтрування.

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
uk: Протокол <strong>%1</strong> не підтримується програмами KDE, що зараз встановлені на цьому комп'ютері.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
uk: Протокол або сервер, можливо, не підтримують відновлення перенесення.

en: The proxy configuration script is invalid:
    %1
uk: Скрипт налаштування проксі-сервера містить помилки:
    %1

en: The proxy configuration script returned an error:
    %1
uk: Скрипт налаштування проксі-сервера повернув помилку:
    %1

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
uk: Отримувач

en: The remote host did not send any SSL certificates.
    Aborting because the identity of the host cannot be established.
uk: Віддаленим вузлом не було надіслано жодних сертифікатів SSL.
    З'єднання перервано через неможливість встановити автентичність вузла.

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
uk: Результатом запиту мав бути файл, проте було отримано теку <strong>%1</strong> замість файла.

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
uk: Результатом запиту мала бути тека, проте було отримано файл <strong>%1</strong> замість теки.

en: The request was not completed because it was aborted.
uk: Запит не було завершено, оскільки його було перервано.

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
uk: Запитана дія не підтримується програмою KDE, яка реалізує роботу з протоколом <strong>%1</strong>.

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
uk: Неможливо ініціалізувати («змонтувати») пристрій. Помилка: <strong>%1</strong>

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
uk: Неможливо деініціалізувати («демонтувати») пристрій. Помилка: <strong>%1</strong>

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
uk: Файл <strong>%1</strong> неможливо записати, оскільки на диску недостатньо місця.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
uk: Запитаний файл не може бути створено, оскільки вже існує файл з такою назвою.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
uk: Запитану теку не може бути створено, оскільки вже існує тека з такою назвою.

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
uk: Не вдалося виконати синтаксичний аналіз запитаного файла довідки:<br />%1

en: The requested lock could not be granted. %1
uk: Не вдалося встановити блок. %1

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
uk: Виконання дії потребує створення тимчасового файла <strong>%1</strong>, але його не вдається створити.

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
uk: Виконання дії потребує створення тимчасового файла, у якому зберігатимуться дані файла, що отримується. Не вдалося вилучити тимчасовий файл <strong>%1</strong>.

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
uk: Виконання дії потребує вилучення первісного файла, скоріше за все, наприкінці операції перенесення файла. Первісний файл <strong>%1</strong> не вдалося вилучити.

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
uk: Виконання дії потребує перейменування первісного файла <strong>%1</strong>, але таке перейменування виконати не вдалося.

en: The requested protocol may not be supported.
uk: Запитаний протокол, можливо, не підтримується.

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
uk: Не вдалося створити символічне посилання %1.

en: The required content size information was not provided for a POST operation.
uk: Потрібні вам дані щодо об'єму даних не було надано для дії POST.

en: The resource cannot be deleted.
uk: Вказаний ресурс не можна вилучати.

en: The selected URL uses an unsupported scheme. Please use the following scheme: %2 | The selected URL uses an unsupported scheme. Please use one of the following schemes: %2
uk[0]: Вибрано адресу із непідтримуваною схемою. Будь ласка, скористайтеся однією з таких схем: %2
uk[1]: Вибрано адресу із непідтримуваною схемою. Будь ласка, скористайтеся однією з таких схем: %2
uk[2]: Вибрано адресу із непідтримуваною схемою. Будь ласка, скористайтеся однією з таких схем: %2
uk[3]: Вибрано адресу із непідтримуваною схемою. Будь ласка, скористайтеся такою схемою: %2

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
uk: Сервер <strong>%1</strong> відмовив у з'єднанні з цим комп'ютером.

en: The server does not support the WebDAV protocol.
uk: Сервер не підтримує протокол WebDAV.

en: The server does not support the request type of the body.
uk: Сервер не підтримує запитаний тип тіла.

en: The server failed the authenticity check (%1).
uk: Сервер не пройшов перевірку на достовірність (%1)

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
uk: Сервер перевантажено обробкою відповідей на інші запити.

en: The server was unable to maintain the liveness of the
    properties listed in the propertybehavior XML element
    or you attempted to overwrite a file while requesting
    that files are not overwritten.
     %1
uk: Сервер не зміг підтримувати активними властивості,
    наведені в елементі XML propertybehavior, або ви
    спробували перезаписати файл, який не має бути
    перезаписаним.
     %1

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
uk: Сервер, що зараз з'єднаний з інтернетом, можливо не налаштований для обробки запитів.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
uk: Можливо, запитану службу (%1) не запущено на сервері, що зараз з'єднаний з інтернетом.

en: The shortcut "%1" is already assigned to "%2". Please choose a different one.
uk: Скорочення «%1» вже пов'язано з «%2». Будь ласка, виберіть інше скорочення.

en: The source and destination are the same file.
    %1
uk: Вихідний файл та файл призначення збігаються.
    %1

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
uk: Джерело

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
uk: Вказаного файла або теки <strong>%1</strong> не існує.

en: The specified folder does not exist or was not readable.
uk: Вказана тека не існує або недостатньо прав для перегляду.

en: The specified folder may not be empty.
uk: Вказана тека, можливо, не є порожньою.

en: The specified folder may not exist.
uk: Вказаної теки, можливо, не існує.

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
uk: Цей запит вимагає відновлення перенесення файла <strong>%1</strong>з якоїсь позиції в середині файла. Але це неможливо.

en: The specified resource may not exist.
uk: Вказаний ресурс, можливо, не існує.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
uk: Вказаний каталог не існує або є недоступним.

en: The supposedly temporary file
    %1
    has been modified.
    Do you still want to delete it?
uk: Ймовірно, тимчасовий файл
    %1
    було змінено.
    Вилучити попри все?

en: The trash is full. Empty it or remove items manually.
uk: Смітник переповнено. Спорожніть його або вилучіть записи вручну.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
uk: Версії протоколу %1, що підтримуються цим комп'ютером та сервером, можливо, несумісні.

en: There are no special actions available for protocol %1.
uk: Протокол %1 не має спеціальних дій.

en: There is no documentation available for %1.
uk: Немає документації для %1.

en: There is not enough space on the disk to write %1.
uk: На диску недостатньо місця для запису %1.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
uk: Можливо, існують проблеми на шляху перенесення даних між сервером та вашим комп'ютером.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
uk: Можливо, у вас проблеми з налаштуванням мережі, зокрема, з назвою вузла проксі. Але це малоймовірно, якщо останнім часом у вас не було проблем з доступом до інтернету.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
uk: Можливо, у вас проблеми з налаштуванням мережі. Але це малоймовірно, якщо останнім часом у вас не було проблем з доступом до інтернету.

en: There may have been a problem with your network connection.
uk: Можливо, у вас проблеми з'єднання з мережею.

en: These files use advanced permissions.
uk: Ці файли використовують розширені права доступу.

en: These settings apply to network browsing only.
uk: Ці параметри стосуються тільки навігації мережею.

[ctx: This a template for new filenames, # is replaced by a number later, must be the end character]
en: New name #
uk: Нова назва #

en: This action was prevented by another error.
uk: Ця дія не була виконана через іншу помилку.

en: This action will overwrite the destination.
uk: Ця дія призведе до перезапису файла у теці призначення.

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
uk: Ця дія призведе до перезапису «%1» самим собою.
    Будь ласка, введіть нову назву файла:

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
uk: Ця помилка дуже сильно залежить від програми KDE. Ця додаткова інформація повинна надати більше даних, ніж ті дані, які можливо отримати з архітектури вводу/виводу KDE.

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
uk[0]: Цей файл є символічним посиланням. Посилання не мають прав доступу.
uk[1]: Ці файли є символічними посиланнями. Посилання не мають прав доступу.
uk[2]: Ці файли є символічними посиланнями. Посилання не мають прав доступу.
uk[3]: Цей файл є символічним посиланням. Посилання не мають прав доступу.

en: This file is already in the trash bin.
uk: Цей файл вже знаходиться у смітнику.

en: This file is incomplete and should not be opened.
    Check your open applications and the notification area for any pending tasks or downloads.
uk: Дані цього файла є неповними — не слід його відкривати.
    Перевірте відкриті програми та область сповіщень — можливо, над файлом виконуються якісь дії або отримання даних файла з інтернету не завершено.

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
uk[0]: Цей файл використовує розширені права доступу.
uk[1]: Ці файли використовують розширені права доступу.
uk[2]: Ці файли використовують розширені права доступу.
uk[3]: Цей файл використовує розширені права доступу.

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
uk: Цей біт надає дозвіл на створення, перейменування та стирання файлів. Зауважте, що стирання та перейменування може бути обмежено бітом стійкості.

en: This flag allows viewing the content of the folder.
uk: Цей біт надає дозвіл на перегляд вмісту теки.

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
uk[0]: Ця тека використовує розширені права доступу.
uk[1]: Ці теки використовують розширені права доступу.
uk[2]: Ці теки використовують розширені права доступу.
uk[3]: Ця тека використовує розширені права доступу.

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
uk: Це технічна помилка, потрібний пристрій або мережне з'єднання (сокет) неможливо створити.

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
uk: Це технічна помилка, в результаті якої неможливо встановити в режим чекання на з'єднання логічний пристрій для обміну даними в мережі (сокет).

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
uk: Це технічна помилка, в результаті якої, спроба прийняти вхідне з'єднання по мережі зазнала невдачі.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
uk: Це, скоріше за все, спричинено помилкою у програмі. Будь ласка, відправте звіт про помилку, як вказано нижче.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
uk: Скоріше за все, це зумовлено помилкою в програмі на сервері. Будь ласка, надішліть звіт про помилку, як вказано нижче.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
uk: Це список файлів для відкривання. Можна вибрати більше, ніж один файл відразу: для цього слід вказати список назв файлів, розділений пробілами.

en: This is the name of the file to open.
uk: Це назва файла для відкривання.

en: This is the name to save the file as.
uk: Це назва, з якою його буде збережено файл.

en: This may be an error on the server side.
uk: Це, можливо, помилка на боці сервера.

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
uk: Це значить, що зроблений запит потребує визначення вмісту теки, але програма KDE, що підтримує цей протокол, не може зробити це.

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
uk: Це значить, що ресурс <strong>%1</strong> було відкрито, а помилка виникла під час операції читання з ресурсу.

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
uk: Це значить, що ресурс <strong>%1</strong> було відкрито, а помилка виникла під час операції запису до ресурсу.

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
uk: Це означає, що у спробі ввійти у вказану теку <strong>%1</strong> (іншими словами, відкрити її) було відмовлено.

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
uk: Це означає, що у спробі записати файл <strong>%1</strong> було відмовлено.

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
uk: Це значить, що вміст файла або теки <strong>%1</strong> неможливо прочитати, оскільки не вдається отримати доступ на читання.

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
uk: Це означає, що файл <strong>%1</strong>, не може бути записано, оскільки неможливо отримати дозвіл на запис.

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
uk: Цей параметр вмикає деякі зручні можливості для збереження файлів з суфіксами:<br /><ol><li>Будь-які суфікси, вказані в ділянці тексту <b>%1</b>, буде оновлено, якщо ви зміните тип файла для зберігання. <br /><br /></li><li>Якщо при натисканні кнопки <b>Зберегти</b>, в ділянці тексту <b>%2</b> суфікс не буде вказано, наприкінці назви файла буде додано %3 (якщо файл ще не існує). Це суфікс буде визначено за вибраним типом файла. <br /><br />Якщо ви не хочете, щоб KDE додавало суфікс до назви файла, ви можете або зняти позначку з цього пункту, або заблокувати його додавши крапку (.) в кінці назви файла (крапку буде автоматично вилучено).</li></ol>Якщо ви не впевнені щодо потрібних вам налаштувань, позначте цей пункт, оскільки це зробить назви файлів більш керованими.

en: Timeout Error
uk: Помилка часу відгуку

en: Timeout Values
uk: Значення часу очікування

en: Timeout on server
    %1
uk: Перевищено час очікування відгуку сервера
    %1

en: Transfer data
uk: Перенесення даних

en: Trash
uk: Смітник

en: Treat URLs as local files and delete them afterwards
uk: Розглядати адреси (URL) як локальні файли та вилучити їх пізніше

en: Tree View
uk: Ієрархічний вигляд

en: Trusted:
uk: Надійність:

en: Try again, either now or at a later time.
uk: Спробуйте ще раз зараз або пізніше.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
uk: Спробуйте пересунути існуючий файл, і повторіть дію.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
uk: Спробуйте пересунути існуючу теку, і повторіть дію.

en: Try restarting your session, or look in the logs for errors from kiod.
uk: Спробуйте перезапустити сеанс користувача або виявити причину події за допомогою журналу (шукайте помилки kiod).

en: Type
uk: Тип

en: Type any comment you think is useful here.
uk: Введіть тут будь-який коментар, який ви вважаєте корисним.

en: Type the command to start this application here.
    
    Following the command, you can have several placeholders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    
    %f - a single filename
    %F - a list of files (for apps that can open several files at once)
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %i - the icon of the .desktop file
    %c - the name of the .desktop file
    %k - the location of the .desktop file
uk: Введіть команду для запуску цієї програми.
    
    У рядок команди ви можете вставити вказані нижче замінники. Їх буде замінено фактичними значеннями при запуску програми:
    
    %f — назва одного файла
    %F — список файлів (для програм, які можуть відкривати декілька файлів відразу)
    %u — одна адреса URL
    %U — список адрес URL
    %i — піктограма файла .desktop
    %c — заголовок файла .desktop
    %k — розташування файла .desktop

en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: a dial up application (KPPP) would be "Dial up tool".
uk: Введіть опис програми, виходячи з її призначення. Наприклад: програму для з'єднання через модем (KPPP) можна описати «Засіб для з'єднання через модем».

en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
uk: Введіть тут назву для цієї програми. Програма буде з'являтись під цією назвою в меню програм та на панелі.

en: Type to filter the applications below, or specify the name of a command.
    Press down arrow to navigate the results.
uk: Введіть назву для фільтрування списку програм нижче або вкажіть назву команди.
    Натисніть кнопку зі стрілкою вниз для гортання списку результатів.

en: Type:
uk: Тип:

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
uk: У UNIX-системах можливо робити посилання на файл або теку. Під час копіювання було знайдено посилання або серія посилань, що замикається сама на себе у нескінченній петлі, тобто, файл посилається (можливо не зовсім очевидним способом) сам на себе.

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
uk: У UNIX-системах можна створювати посилання на файл або теку. Було знайдено посилання або серія посилань, що замикається сама на себе у нескінченній петлі, тобто, файл посилається (можливо не зовсім очевидним способом) сам на себе.

[ctx: UNIX permissions]
en: Mask
uk: Маска

[ctx: UNIX permissions]
en: Named User
uk: Користувач з іменем

[ctx: UNIX permissions]
en: Others
uk: Інші

[ctx: UNIX permissions]
en: Owning Group
uk: Група власника

en: URL Does Not Refer to a Resource.
uk: URL не посилається на ресурс.

en: URL Resource Invalid
uk: Неправильний ресурс URL

en: URL(s) or local file(s) used for 'command'
uk: адреси або локальні файли для «команди»

en: Unable to Create KIO Worker
uk: Не вдалося створити обробник KIO

en: Unable to Enter Folder
uk: Неможливо ввійти у теку

en: Unable to Initialize Input/Output Device
uk: Неможливо ініціалізувати пристрій вводу/виводу

en: Unable to Launch Process
uk: Неможливо запустити процес

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
uk: Неможливо деініціалізувати пристрій вводу/виводу

en: Unable to communicate with the cookie handler service.
    Any changes you made will not take effect until the service is restarted.
uk: Не вдається налагодити зв'язок з службою керування куками.
    Всі зроблені зміни не набудуть чинності, поки не буде перезапущено цю службу.

en: Unable to create KIO worker. %1
uk: Не вдалося створити обробник KIO. %1

en: Unable to create KIO worker: %1
uk: Не вдалося створити обробник KIO: %1

en: Unable to delete all the cookies as requested.
uk: Неможливо вилучити всі куки в запиті.

en: Unable to delete cookies as requested.
uk: Неможливо вилучити куки в запиті.

en: Unable to determine the type of file for %1
uk: Не вдалося визначити тип файла %1

en: Unable to make file "%1" executable.
    %2.
uk: Не вдалося зробити файл «%1» придатним до виконання.
    %2.

en: Unable to make the service %1 executable, aborting execution.
    %2.
uk: Не вдалося зробити службу %1 виконуваною, виконання перервано.
    %2.

en: Unable to retrieve information about the cookies stored on your computer.
uk: Не вдається отримати інформацію про куки збережені у вашому комп'ютері.

en: Und&o
uk: &Скасувати

en: Und&o: Batch Rename
uk: &Скасувати: Пакетне перейменування

en: Und&o: Copy
uk: &Скасувати: Копіювання

en: Und&o: Create File
uk: &Скасувати: Створення файла

en: Und&o: Create Folder
uk: &Скасувати: Створення теки

en: Und&o: Create Folder(s)
uk: &Скасувати: Створення тек

en: Und&o: Link
uk: &Скасувати: Створення посилання

en: Und&o: Move
uk: &Скасувати: Пересування

en: Und&o: Rename
uk: &Скасувати: Перейменування

en: Und&o: Trash
uk: &Скасувати: Викидання

en: Undo Changes
uk: Скасовування змін

en: Undo File Copy Confirmation
uk: Підтвердження скасування копіювання файла

en: Undocumented Error
uk: Недокументована помилка

en: Undoing this operation requires root privileges. Do you want to continue?
uk: Для скасовування наслідків цієї дії потрібні права доступу користувача root (адміністратора). Продовжити спробу скасувати цю дію?

en: Unexpected Program Termination
uk: Непередбачене завершення програми

[ctx: Unix permissions]
en: Owner
uk: Власник

en: Unknown Action
uk: Невідома дія

en: Unknown Authorization method.
uk: Невідомий спосіб уповноваження.

en: Unknown Error
uk: Невідома помилка

en: Unknown HTTP verb.
uk: Невідома дія HTTP.

en: Unknown Host
uk: Невідомий вузол

en: Unknown Interruption
uk: Невідоме переривання

en: Unknown Proxy Host
uk: Невідома адреса проксі-сервера

en: Unknown error
    %1
uk: Невідома помилка
    %1

en: Unknown error code %1
    %2
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org.
uk: Невідомий код помилки %1
    %2
    Будь ласка, вишліть повний звіт про помилку за допомогою https://bugs.kde.org.

en: Unknown host %1
uk: Невідомий вузол %1

en: Unknown interrupt
    %1
uk: Невідоме переривання
    %1

en: Unknown protocol '%1'.
uk: Невідомий протокол «%1».

en: Unknown proxy host
    %1
uk: Невідомий вузол проксі
    %1

en: Unknown size
uk: Невідомий розмір

en: Unmount
uk: Демонтувати

en: Unsupported Action: %1
uk: Дія не підтримується: %1

en: Unsupported Protocol %1
uk: Протокол %1 не підтримується

en: Unsupported URL scheme
uk: Непідтримувана схема адреси

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
uk: Оновіть вашу програму до останньої версії. Ваш дистрибутив повинен надавати вам засоби для оновлення програм.

en: Updating System Configuration
uk: Оновлення налаштувань системи

en: Updating system configuration.
uk: Оновлення налаштувань системи.

en: Upload
uk: Вивантажити

en: Use manually specified proxy configuration:
uk: Використовувати вказані налаштування проксі:

en: Use proxy auto configuration URL:
uk: Використовувати адресу автоматичного налаштування проксі:

en: Use proxy settings only for addresses in the Exceptions list
uk: Використовувати проксі тільки для адрес зі списку винятків

en: Use system proxy configuration:
uk: Налаштування системного проксі:

en: Use the specified proxy script to configure the proxy settings.
uk: Використовувати вказаний скрипт для налаштування параметрів використання проксі-сервера.

en: Use this proxy server for a&ll protocols
uk: &Один проксі-сервер для всіх протоколів

en: User
uk: Користувач

en: User canceled action
    %1
uk: Користувач скасував дію
    %1

en: User:
uk: Користувач:

en: User:
uk: Користувач:

en: Username:
uk: Користувач:

en: Using cached version
uk: Використання версії з кешу

en: Using slashes in folder names will create sub-folders, like so:
uk: Додавання символів похилих рисок до назв тек призведе до створення підтек, ось так:

en: Using slashes in folder names will create sub-folders.
uk: Додавання символів похилих рисок до назв тек призведе до створення підтек.

en: Using sub-URLs with %1 is not supported.
uk: Протокол %1 не підтримує додаткові адреси (URL).

en: Validity period:
uk: Період чинності:

en: Value:
uk: Значення:

en: Varying (No Change)
uk: Змінний (Без змін)

[ctx: Warning about executing unknown program]
en: Warning
uk: Попередження

en: Web Search Keywords
uk: Ключові слова пошуку в інтернеті

[ctx: Web page address]
en: Address:
uk: Адреса:

en: What do you wish to do with this file?
uk: Що слід зробити із цим файлом?

en: When FTP connections are passive the client connects to the server, instead of the other way round, so firewalls do not block the connection; old FTP servers may not support Passive FTP though.
uk: В пасивному FTP режимі клієнтська програма з'єднується з сервером, а не навпаки (як ще відбувається в активному режимі), тому брандмауери не блокують такі з'єднання. Але старі FTP сервери можуть не підтримувати пасивний FTP режим.

en: When all else fails, please consider helping the KDE team or the third party maintainer of this software by submitting a high quality bug report. If the software is provided by a third party, please contact them directly. Otherwise, first look to see if the same bug has been submitted by someone else by searching at the <a href="https://bugs.kde.org/">KDE bug reporting website</a>. If not, take note of the details given above, and include them in your bug report, along with as many other details as you think might help.
uk: Якщо нічого не допомогло, будь ласка, допоможіть розробникам KDE або розробникам інших програм відіславши якісний звіт про помилку. Якщо програма постачається третьою стороною, будь ласка, зверніться до розробників цієї програми напряму. Інакше, подивіться, чи вже є звіт про цю помилку, за допомогою пошуку на <a href="https://bugs.kde.org/">сайті стеження за помилками у KDE</a>. Якщо вам не вдасться знайти звіту про помилку, подібну до вашої, включіть до вашого звіту всі повідомлення, що наведені вище, разом з всіма іншими подробицями, які на вашу думку можуть допомогти виправити цю помилку.

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent conflicts for the remainder of the current job.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, вибір варіанта розв'язання конфлікту, зроблений за допомогою натискання відповідної кнопки, буде застосовано до всіх конфліктів до завершення поточного завдання.

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent folder conflicts for the remainder of the current job.
    Unless you press Skip you will still be prompted in case of a conflict with an existing file in the directory.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, вибір варіанта розв'язання конфлікту, зроблений за допомогою натискання відповідної кнопки, буде застосовано до всіх конфліктів з теками до завершення поточного завдання.
    Якщо ви не натиснете кнопку «Пропустити», програма запитуватиме вас, якщо зустрінеться з конфліктами щодо файлів у каталозі.

en: While a file is being uploaded its extension is ".part". When fully uploaded it is renamed to its real name.
uk: До завершення вивантаження файла його назва міститиме суфікс «.part». Після завершення вивантаження файла його назву буде змінено на справжню назву для цього файла.

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
uk: Сталася помилка «Невідомий вузол» під час отримання інформації про проксі-сервер <strong>%1</strong>. Ця помилка означає, що в інтернеті не вдалося знайти вузол з такою назвою.

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
uk: Хочете прийняти сертифікат назавжди без попереджень?

en: Write
uk: Записати

en: Write
    Entries
uk: Змінити
    вміст

en: Write Access Denied
uk: Доступ на запис заборонено

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
uk: &Записати

en: Writing to %1 is not supported.
uk: Запис до %1 не підтримується.

en: Yes
uk: Так

en: You are about to enter secure mode. All transmissions will be encrypted unless otherwise noted.
    This means that no third party will be able to easily observe your data in transit.
uk: Зараз ви увійдете до безпечного режиму. Всі перенесення буде зашифровано, якщо ви не вкажете інше.
    Це означає, що ніхто крім вас з абонентом не зможе переглянути дані, що переносяться.

en: You are about to leave secure mode. Transmissions will no longer be encrypted.
    This means that a third party could observe your data in transit.
uk: Зараз ви залишите безпечний режим. Всі перенесення більше не буде зашифровано.
    Це означає, що хтось крім вас з абонентом зможе переглядати дані, що переносяться.

en: You are not authorized to execute this file.
uk: Вам не дозволено запускати цей файл.

en: You are not authorized to select an application to open this file.
uk: Вам не дозволено вибирати програму для відкривання цього файла.

en: You can only select local files
uk: Можна вибирати тільки локальні файли

en: You can only select local files.
uk: Можна вибирати тільки локальні файли.

en: You can only select one file
uk: Можна вибирати лише один файл

en: You did not select a file to delete.
uk: Файл, якій треба стерти, не вибрано.

en: You did not select a file to trash.
uk: Ви не вибрали файл для викидання.

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
uk: У вас не вистачає прав для доступу до протоколу %1.

en: You do not have permission to create that folder.
uk: У вас немає прав для створення теки.

en: You have to restart KDE for these changes to take effect.
uk: Вам потрібно перезапустити KDE, щоб скористатися зробленими змінами.

en: You have to restart the running applications for these changes to take effect.
uk: Вам потрібно перезапустити всі програми, щоб скористатися зробленими змінами.

en: You may have encountered a bug in the program.
uk: Можливо, ви знайшли помилку у цій програмі.

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
uk: Можливо, ви не вказали параметри розпізнавання або вказали їх неправильно.

en: You may not have permissions to accept the connection.
uk: У вас можливо не вистачає прав для прийняття цього з'єднання.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
uk: Можливо, у вас не вистачає прав для ініціалізації («монтування») пристрою. В UNIX-системах, типово, тільки адміністратор має достатні права, щоб зробити це.

en: You may not have permissions to read from the resource.
uk: У вас не вистачає прав для читання з цього ресурсу.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
uk: Можливо, у вас недостатньо прав для зчитування файла або відкриття теки.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
uk: Можливо у вас не вистачає прав для деініціалізації («демонтування») пристрою. В UNIX-системах, типово, тільки адміністратор має достатні права, щоб зробити це.

en: You may not have permissions to write to the resource.
uk: У вас не вистачає прав для запису у цей ресурс.

en: You may perform a search on the Internet for a software plugin (called a "KIO worker") which supports this protocol. Places to search include <a href="https://store.kde.org/">https://store.kde.org</a>.
uk: Ви можете спробувати знайти в інтернеті програмний додаток (який називаємо «обробник KIO»), у якому передбачено підтримку цього протоколу. Серед місць, де можна пошукати, є <a href="https://store.kde.org/">https://store.kde.org</a>..

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
uk: Ви повинні надати ім'я користувача та пароль для сервера проксі, вказаного нижче, перед тим, як отримати дозвіл на доступ до будь-яких сайтів.

en: You need to supply a username and a password to access this site.
uk: Щоб дістатися цього сайта, потрібно надати ім'я користувача та пароль.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
uk: Ваші права доступу до даного ресурсу можуть не відповідати запитаній дії.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
uk: Можливо, у вас не вистачає прав для доступу до вказаного ресурсу.

en: [padlock]
uk: [колодка]

en: a suitable extension
uk: відповідний суфікс

en: klauncher could not find or start the plugin which provides the protocol. This means you may have an outdated version of the plugin.
uk: klauncher не вдалося знайти або запустити додаток, який надає змогу використовувати протокол. Це означає, що, ймовірно, у вас застаріла версія відповідного додатка.

en: mounting is not supported by Windows CE.
uk: монтування не підтримується Windows CE.

en: not supported
uk: не підтримується

[ctx: notify the user about a computation in the background]
en: Verifying checksum...
uk: Перевіряємо контрольну суму…

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
uk: Це запустить програму:

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
uk: скопіювати вказаний файл або теку

[ctx: request type]
en: create the requested folder
uk: створити вказану теку

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
uk: вилучити вказаний файл або теку

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
uk: заблокувати вказаний файл або теку

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
uk: пересунути вказаний файл або теку

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
uk: запитати можливості сервера

[ctx: request type]
en: retrieve property values
uk: отримати значення властивостей

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
uk: отримати вміст вказаного файла або теки

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
uk: створити звіт за вказаною текою

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
uk: шукати у вказаній теці

[ctx: request type]
en: set property values
uk: встановити значення властивостей

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
uk: розблокувати вказаний файл або теку

[ctx: request type]
en: upload %1
uk: вивантажити %1

en: the extension <b>%1</b>
uk: суфікс <b>%1</b>

en: unmounting is not supported by Windows CE.
uk: підтримки демонтування у Windows CE не передбачено.
