plasma-settings - en to uk translation catalogue (173 entries)

en: (empty)
uk: (порожньо)

[ctx: @title]
en: SIM %1
uk: SIM-картка %1

en: APN List
uk: Список APN

en: APNs
uk: APN

en: Access Technologies
uk: Технології доступу

en: Activated
uk: Увімкнено

en: Active NetworkManager Connection
uk: Активне з'єднання NetworkManager

en: Add APN
uk: Додати APN

en: Add SIM PIN
uk: Додати PIN-код SIM-картки

en: Allow your device to use networks other than your carrier.
uk: Дозволити вашому пристрою використовувати мережі, відмінні від мереж вашого оператора.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
uk: Для отримання даних щодо мобільного зв'язку має бути налаштовано APN.

en: Any
uk: Будь-які

en: Attached for access to Restricted Local Operator Services.
uk: Долучено для доступу до обмежених локальних служб оператора.

en: Attempts left: %1
uk: Лишилося спроб: %1

en: Automatically detect APN
uk: Автоматично визначити APN

en: Available Networks
uk: Доступні мережі

en: Change PIN
uk: Змінити PIN-код

en: Change SIM PIN
uk: Змінити PIN-код SIM-картки

en: Change the passcode set on the SIM.
uk: Змінити пароль, який встановлено для SIM-картки.

en: CheckingIp
uk: Перевірка IP

en: Configure access point names for your carrier.
uk: Налаштувати назви точок доступу для цього оператора.

en: ConfiguringHardware
uk: Налаштовування обладнання

en: ConfiguringIp
uk: Налаштовування IP

en: Confirm PIN
uk: Підтвердження PIN

en: Connected
uk: З'єднано

en: Connecting
uk: З'єднуємося

en: Current PIN
uk: Поточний PIN-код

en: Current operator: %1
uk: Поточний оператор: %1

en: Data Roaming
uk: Роумінг даних

en: Data Usage
uk: Використання даних

en: Deactivating
uk: Деактивація

en: Delete
uk: Вилучити

en: Device
uk: Пристрій

en: Device ID
uk: Ід. пристрою

en: Disable SIM Lock
uk: Вимкнути блокування SIM

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
uk: Вимкнути можливість блокування SIM-картки і вилучення пароля до SIM-картки.

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disabling
uk: Вимикання

en: Disconnected
uk: Від'єднано

en: Disconnecting
uk: Від'єднуємося

en: Drivers:
uk: Драйвери:

en: Edit
uk: Змінити

en: Edit APN
uk: Змінити APN

en: Emergency Numbers
uk: Номери надзвичайних служб

en: Emergency services only.
uk: Лише надзвичайні служби.

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enabling
uk: Вмикання

en: Enter PIN
uk: Введіть PIN-код

en: Error activating connection: %1
uk: Помилка під час спроби активувати з'єднання: %1

en: Error adding connection: %1
uk: Помилка під час спроби додавання з'єднання: %1

en: Error changing the PIN: %1
uk: Помилка під час спроби змінити PIN-код: %1

en: Error removing connection: %1
uk: Помилка під час спроби вилучити з'єднання: %1

en: Error resetting the modem: %1
uk: Помилка під час спроби відновлення початкового стану модема: %1

en: Error sending the PIN: %1
uk: Помилка під час спроби надіслати PIN-код: %1

en: Error sending the PUK: %1
uk: Помилка під час спроби надіслати PUK: %1

en: Error toggling SIM lock: %1
uk: Помилка під час спроби перемкнути стан блокування SIM-картки: %1

en: Error updating connection settings for %1: %2.
uk: Помилка під час спроби оновити параметри з'єднання для %1: %2.

en: Failed
uk: Помилка

en: Failure Reason
uk: Причина помилки

en: Firmware Version
uk: Версія мікропрограми

en: Force Modem Restart
uk: Примусовий перезапуск модема

en: Full power mode
uk: Режим повного споживання

en: GSM Compact
uk: Компактний GSM

en: GuessNo
uk: Здається, ні

en: GuessYes
uk: Здається, так

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
uk: Щоб мати змогу користуватися цією SIM-карткою, вам слід спочатку її розблокувати.

en: Initializing
uk: Ініціалізація

en: Interface Name
uk: Назва інтерфейсу

en: Lock SIM
uk: Заблокувати SIM-картку

en: Lock reason unknown.
uk: Невідома причина блокування.

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Low-power mode
uk: Режим низького споживання

en: Manufacturer
uk: Виробник

en: Metered
uk: Тарифіковане

en: Mobile data
uk: Мобільні дані

en: Mobile data is not available with this modem.
uk: Дані щодо мобільного зв'язку є недоступним для цього модема.

en: Model
uk: Модель

en: Modem %1
uk: Модем %1

en: Modem Control
uk: Керування модемом

en: Modem Details
uk: Параметри модема

en: Modem is unlocked.
uk: Модем розблоковано.

en: Modem not available
uk: Немає доступу до модема

en: Modem requires the PH-FSIM PIN code.
uk: Для роботи з модемом слід вказати код PIN PH-FSIM.

en: Modem requires the PH-FSIM PUK code.
uk: Для роботи з модемом слід вказати код PUK PH-FSIM.

en: Modem requires the PIN code.
uk: Для роботи з модемом слід вказати код PIN.

en: Modem requires the corporate PIN code.
uk: Для роботи з модемом слід вказати корпоративний код PIN.

en: Modem requires the corporate PUK code.
uk: Для роботи з модемом слід вказати корпоративний код PUK.

en: Modem requires the network PIN code.
uk: Для роботи з модемом слід вказати код PIN до мережі.

en: Modem requires the network PUK code.
uk: Для роботи з модемом слід вказати код PUK до мережі.

en: Modem requires the network subset PIN code.
uk: Для роботи з модемом слід вказати код PIN до підмножини команд мережі.

en: Modem requires the network subset PUK code.
uk: Для роботи з модемом слід вказати код PUK до підмножини команд мережі.

en: Modem requires the service provider PIN code.
uk: Для роботи з модемом слід вказати код PIN надавача послуг.

en: Modem requires the service provider PUK code.
uk: Для роботи з модемом слід вказати код PUK надавача послуг.

en: Modify APNs
uk: Змінити APN

en: Modify SIM lock settings.
uk: Змінити параметри блокування SIM-картки.

en: Name
uk: Назва

en: NeedAuth
uk: Потрібне розпізнавання

en: Network type
uk: Тип мережі

en: Networks
uk: Мережі

en: New APN
uk: Нова APN

en: New PIN
uk: Новий PIN-код

en: No
uk: Ні

en: No SIM is inserted.
uk: Не вставлено жодної SIM-картки.

en: No error.
uk: Без помилок.

en: Not registered, not searching for new operator to register.
uk: Не зареєстровано, не шукаємо нового оператора для реєстрації.

en: Not registered, searching for new operator to register with.
uk: Не зареєстровано, шукаємо нового оператора для реєстрації.

en: Off
uk: Вимкнено

en: Only 2G
uk: Лише 2G

en: Only 3G
uk: Лише 3G

en: Only 4G
uk: Лише 4G

en: Operator Code (modem)
uk: Код оператора (модем)

en: Operator Code (provided by SIM)
uk: Код оператора (наданий SIM-карткою)

en: Operator Name (modem)
uk: Назва оператора (модем)

en: Operator Name (provided by SIM)
uk: Назва оператора (надана SIM-карткою)

en: Owned Numbers:
uk: Надані номери:

en: PINs don't match!
uk: PIN-коди не збігаються!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
uk: У PIN-коді має бути від 4 до 8 цифр!

en: Password
uk: Пароль

en: Plugin
uk: Додаток

en: Power State
uk: Стан живлення

en: Preparing
uk: Приготування

en: Registered for "CSFB not preferred", home network.
uk: Зареєстровано для «Без пріоритету CSFB» у домашній мережі.

en: Registered for "CSFB not preferred", roaming network.
uk: Зареєстровано для «Без пріоритету CSFB» у мережі роумінгу.

en: Registered for "SMS only", on home network.
uk: Зареєстровано для «Лише SMS» у домашній мережі.

en: Registered for "SMS only", roaming network.
uk: Зареєстровано для «Лише SMS» у мережі роумінгу.

en: Registered on a roaming network.
uk: Зареєстровано у мережі роумінгу.

en: Registered on home network.
uk: Зареєстровано у домашній мережі.

en: Registered with network provider
uk: Зареєстровано у надавача мережевих послуг

en: Registration State
uk: Стан реєстрації

en: Registration denied.
uk: У реєстрації відмовлено.

en: Remove SIM PIN
uk: Вилучити PIN-код SIM-картки

en: Revision
uk: Модифікація

en: Roaming
uk: Роумінг

en: SIM | SIMs
uk[0]: SIM-картки
uk[1]: SIM-картки
uk[2]: SIM-картки
uk[3]: SIM-картка

en: SIM %1
uk: SIM-картка %1

en: SIM Details
uk: Параметри SIM-картки

en: SIM ID
uk: Ід. SIM

en: SIM Lock
uk: Блокування SIM

en: SIM Path
uk: Шлях SIM

en: SIM is available but unusable.
uk: Сім-картка доступна, але непридатна до використання.

en: SIM is locked
uk: SIM-картку заблоковано

en: SIM is not locked
uk: SIM-картку не заблоковано

en: SIM is required but missing.
uk: Потрібна SIM-картка, але її немає.

en: SIM requires the PIN code.
uk: Для роботи з SIM слід вказати код PIN.

en: SIM requires the PIN2 code.
uk: Для роботи з SIM слід вказати код PIN2.

en: SIM requires the PUK code.
uk: Для роботи з SIM слід вказати код PUK.

en: SIM requires the PUK2 code.
uk: Для роботи з SIM слід вказати код PUK2.

en: Save profile
uk: Зберегти профіль

en: Scan For Networks
uk: Шукати мережі

en: Scanning networks failed: %1
uk: Помилка сканування мереж: %1

en: Searching for network provider
uk: Шукаємо надавача мережевих послуг

en: Select a network operator.
uk: Виберіть оператора мережі.

en: Signal Quality
uk: Якість сигналу

en: State
uk: Стан

en: This SIM slot is empty, a SIM card needs to be inserted in order for it to be used.
uk: Це гніздо SIM-картки порожнє, слід вставити SIM-картку, щоб ним можна було скористатися.

en: Unable to autodetect connection settings for your carrier. Please find your carrier's APN settings by either contacting support or searching online.
uk: Не вдалося автоматично визначити параметри з'єднання для вашого надавача послуг. Будь ласка, спробуйте визначити параметри APN надавача послуг, зв'язавшись із службою підтримки або пошукавши дані в інтернеті.

en: Unavailable
uk: Недоступний

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: Unknown modem capabilities.
uk: Невідомі можливості модема.

en: Unknown registration status.
uk: Невідомий стан реєстрації.

en: Unlock SIM
uk: Розблокувати SIM-картку

en: Unmanaged
uk: Некерований

en: Username
uk: Користувач

en: View SIM %1 details.
uk: Переглянути параметри SIM-картки %1.

en: View data usage.
uk: Переглянути обмін даними.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
uk: Переглянути параметри модема, з яким з'єднано цю SIM-картку.

en: WaitingForSecondaries
uk: Очікування на вторинні

en: Whether mobile data is enabled.
uk: Визначає, чи увімкнено обмін даними мобільним зв'язком.

en: Yes
uk: Так

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
uk: Ви можете заблокувати вашу SIM-картку так, щоб для телефонних дзвінків і доступу до мобільного інтернету слід було ввести PIN-код.

en: eSIM is not initialized.
uk: eSIM не ініціалізовано.

en: none
uk: немає
