kate - en to uk translation catalogue (495 entries)

en:  [read only]
uk:  [лише читання]

en: %1 cannot open folders
uk: %1 не може відкривати теки

en: %1 doesn't exist in a git repo.
uk: %1 немає у сховищі git.

en: &All Sessions
uk: &Усі сеанси

en: &Auto hide tabs
uk: &Автоприховування вкладок

en: &Backward button pressed:
uk: Натиснуто кнопку &назад:

en: &Behavior
uk: &Поведінка

en: &Close Document
uk: &Закрити документ

en: &Double click opens a new document
uk: П&одвійне клацання відкриває новий документ

en: &Edit
uk: З&міни

en: &Expand tabs
uk: &Розширювати вкладки

en: &File
uk: &Файл

en: &Forward button pressed:
uk: Натиснуто кнопку &вперед:

en: &Go
uk: Пере&хід

en: &Help
uk: &Довідка

en: &Ignore Changes
uk: &Ігнорувати зміни

en: &Limit number of tabs:
uk: &Обмеження кількості вкладок:

en: &Limit output view history:
uk: &Обмеження журналу виведення:

en: &Load last used session
uk: &Завантажити останній сеанс

en: &Manage Sessions...
uk: &Керування сеансами…

en: &Manually choose a session
uk: &Вручну вибрати сеанс

en: &Middle click closes a document
uk: Клацання с&ередньою закриває документ

en: &Mouse
uk: &Миша

en: &Next Tab
uk: &Наступна вкладка

en: &Open
uk: &Відкрити

en: &Open Containing Folder
uk: Ві&дкрити теку, яка містить дані

en: &Other Application...
uk: &Інша програма…

en: &Plugins Handbook
uk: Підручник з &додатків

en: &Previous Tab
uk: &Попередня вкладка

en: &Quick Open
uk: &Швидко відкрити

en: &Recent Sessions
uk: &Останні сеанси

en: &Reload
uk: &Перезавантажити

en: &Remove
uk: Ви&лучити

en: &Rename...
uk: &Перейменувати…

en: &Reopen Latest Closed Document(s)
uk: &Повторно відкрити останні закриті документи

en: &Save Session
uk: &Зберегти сеанс

en: &Settings
uk: П&араметри

en: &Show close button
uk: &Показувати кнопку закривання

en: &Sidebars
uk: &Бічні панелі

en: &Start new session
uk: &Почати новий сеанс

en: &Status Bar Items
uk: &Пункти смужки стану

en: &Switch to output view upon message type:
uk: П&еремикання на панель виведення, якщо маємо повідомлення типу:

en: &Tabs
uk: В&кладки

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: &View
uk: П&ерегляд

en: &View Difference
uk: &Переглянути відмінності

en: &Window Color Scheme
uk: Схема кольорів в&ікна

[ctx: 'Next Tab'/'Previous Tab' is an existing action name. Please use the same text here as it is used in that action's translation]
en: Allow cycling through tabs. If unchecked, the action 'Next Tab'/'Previous Tab' will not go to first/last tab after reaching the end
uk: Дозволити циклічний перехід вкладками. Якщо не позначено, дія «Наступна вкладка»/«Попередня вкладка» не призводитиме до переходу до першої або останньої вкладки після досягнення кінця списку

en: 'showtoolview $toolview_name'. Hide a toolview panel. Available panels: %1
uk: 'showtoolview $toolview_name'. Приховати панель інструментів. Доступні панелі: %1

en: 'showtoolview $toolview_name'. Show a toolview panel. Available panels: %1
uk: 'showtoolview $toolview_name'. Показати панель інструментів. Доступні панелі: %1

en: (c) 2000-2024 The Kate Authors
uk: © Автори Kate, 2000–2024

en: <b>git</b> not found. Git is needed to diff the documents. If git is already installed, make sure it is your PATH variable. See https://git-scm.com/downloads
uk: Не знайдено <b>git</b>. Для визначення різниці між документами потрібна система git. Якщо git вже встановлено, переконайтеся, що відповідний каталог вказано у змінній PATH. Див. https://git-scm.com/downloads

en: <p>The document '%1' has been modified, but not saved.</p><p>Do you want to save your changes or discard them?</p>
uk: <p>Документ «%1» було змінено, але не було збережено.</p><p>Чи бажаєте зберегти зміни чи відкинути їх?</p>

en: <p>You are attempting to open one or more large files:</p><ul>%1</ul><p>Do you want to proceed?</p><p><strong>Beware that kate may stop responding for some time when opening large files.</strong></p>
uk: <p>Ви наказали програмі відкрити один або декілька файлів великого об’єму:</p><ul>%1</ul><p>Чи справді у вас були саме такі наміри?</p><p><strong>Зауважте, що протягом відкриття великого файла kate може припинити відповідати на ваші запити.</strong></p>

en: <qt>The documents listed below have changed on disk.<p>Select one or more at once, and press an action button until the list is empty.</p></qt>
uk: <qt>Перелічені нижче документи було змінено на диску.<p>Виберіть один або декілька на раз й натискайте кнопку дії, поки не очиститься список.</p></qt>

en: <qt>The following documents have been modified. Do you want to save them before closing?</qt>
uk: <qt>Наступні документи було змінено. Хочете зберегти їх перед виходом?</qt>

en: <qt>You are about to hide the sidebars. With hidden sidebars it is not possible to directly access the tool views with the mouse anymore, so if you need to access the sidebars again invoke <b>View &gt; Tool Views &gt; Show Sidebars</b> in the menu. It is still possible to show/hide the tool views with the assigned shortcuts.</qt>
uk: <qt>Ви збираєтесь сховати бічні панелі. Коли бічні панелі сховані, до вікон інструментів не можна дістатися напряму за допомогою мишки.У цьому випадку потрібно спочатку в меню вибрати <b>Перегляд &gt; Вікна інструментів &gt; Показати бічні панелі</b>. Зокрема, можна команду показати/сховати вікна інструментів викликати за допомогою призначеного для неї скорочення.</qt>

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Switch to Tab %1
uk: Перемкнутися на вкладку %1

[ctx: @action:button]
en: Enable
uk: Увімкнути

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
uk: Відкрити усі файли

[ctx: @action:button]
en: Reopen
uk: Повторно відкрити

[ctx: @action:button]
en: Switch to Instance
uk: Перемкнутися на екземпляр

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename...
uk: Перейменувати…

[ctx: @action:inmenu Diagnostics View actions menu]
en: Diagnostics View
uk: Панель діагностики

[ctx: @info]
en: %1 [suppressed: %2]
uk: %1 [придушено: %2]

[ctx: @info]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: @info]
en: Error in regular expression: %1
    offset %2: %3
uk: Помилка у формальному виразі: %1
    відступ %2: %3

[ctx: @info]
en: Info
uk: Інформація

[ctx: @info]
en: Log
uk: Журнал

[ctx: @info]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear diagnostics
uk: Вилучити дані діагностики

[ctx: @menu:action]
en: Copy Commit Hash
uk: Копіювати хеш-суму внеску

[ctx: @menu:action]
en: Copy Filename
uk: Копіювати назву файла

[ctx: @menu:action]
en: Copy Location
uk: Копіювати адресу

[ctx: @menu:action]
en: Show Full Commit
uk: Показати внесок повністю

[ctx: @title:tab]
en: Commit %1
uk: Внесок %1

[ctx: @title:tab]
en: File History - %1
uk: Журнал файла – %1

[ctx: @title:window]
en: Open Files Recursively
uk: Рекурсивне відкриття файлів

[ctx: @title:window]
en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: A high limit can increase the window size, please enable 'Allow tab scrolling' to prevent it. Unlimited tabs are always scrollable.
uk: Велике обмежувальне значення може збільшити розмір вікна. Будь ласка, позначте пункт «Дозволити гортання вкладок», щоб уникнути цього. Якщо кількість вкладок не обмежено, гортання буде увімкнено автоматично.

en: A tool view to display context associated with the current cursor position (LSP hints, diagnostics)
uk: Панель інструментів для показу контексту, який пов'язано із поточною позицією курсора (підказки LSP, діагностика)

en: Add Global Suppression
uk: Додати загальне придушення

en: Add Local Suppression
uk: Додати локальне придушення

en: All
uk: Усе

en: All Projects
uk: Всі проєкти

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
uk: Всі люди, що зробили свій внесок та я забув їх навести

en: Allow tab scrolling
uk: Дозволити гортання вкладок

en: Application Startup Behavior
uk: Параметри запуску програми

en: Application Startup/Shutdown Behavior
uk: Параметри запуску/завершення програми

en: Automatically save and restore:
uk: Автоматично зберігати і відновлювати:

en: Bad PATH value
uk: Помилкове значення ШЛЯХ

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Behavior Options
uk: Параметри поведінки

en: Bottom Sidebar
uk: Нижня бічна панель

en: Calculates the difference between the editor contents and the disk file for the selected document.
uk: Підраховує для вибраного документа різницю між вмістом редактора та вмістом файла на диску для вибраного документа.

en: Change Style
uk: Змінити стиль

en: Check this if you want all your views and frames restored each time you open the application.
uk: Позначте, якщо ви хочете відновлювати стан усіх панелей перегляду під час запуску програми.

en: Check this if you want document configuration like for example bookmarks to be saved past editor sessions. The configuration will be restored if the document has not changed when reopened.
uk: Позначте цей пункт, якщо бажаєте, щоб для документа зберігалися такі налаштування, як, наприклад, закладки. Ці налаштування будуть відтворені, якщо документ не було змінено до повторного його відкриття.

en: Cl&ose Current View
uk: Закрити &поточний перегляд

en: Clear Diagnostics Filter
uk: Вилучити фільтр діагностики

en: Clear Recent Files
uk: Очистити недавні файли

en: Clear all messages
uk: Спорожнити журнал повідомлень

en: Click here to switch to the Quick Open view.
uk: Клацніть тут, щоб перемкнутися на панель швидкого відкриття.

en: Clos&e All
uk: &Закрити все

en: Close
uk: Закрити

en: Close &All Documents
uk: Закрити &всі документи

en: Close &Window
uk: Закрити в&ікно

en: Close All
uk: Закрити все

en: Close Document
uk: Закрити документ

en: Close Inactive Views
uk: Закрити неактивні панелі перегляду

en: Close O&ther
uk: За&крити інші

en: Close Orp&haned
uk: Закрити &осиротілі

en: Close Other &Documents
uk: Закрити &інші документи

en: Close Others
uk: Закрити інші

en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

en: Close all documents beside current one?
uk: Закрити всі документи, окрім поточного?

en: Close all documents in the file list that could not be reopened, because they are not accessible anymore.
uk: Закрити всі документи у списку файлів, якщо ці документи неможливо повторно відкрити, оскільки до них вже немає доступу.

en: Close all documents?
uk: Закрити всі документи?

en: Close all open documents.
uk: Закрити всі відкриті документи.

en: Close documents with the window they belong to
uk: Закривати документи разом із вікном, якому вони належать

en: Close every view but the active one
uk: Закрити всі панелі перегляду, окрім поточної активної

en: Close other open documents.
uk: Закрити інші відкриті документи.

en: Close the application entirely when the last file is closed
uk: Завершувати роботу програми, якщо закрито вікно останнього файла

en: Close the current document.
uk: Закрити поточний документ.

en: Close the currently active split view
uk: Закрити поточну активну панель розділеного перегляду

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: Closing Aborted
uk: Вихід перервано

en: Collapse All
uk: Згорнути все

en: Compare
uk: Порівняти

en: Compare with Active Document
uk: Порівняти із активним документом

en: Compare with Active Document Using
uk: Порівняти із активним документом за допомогою

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configure the application's keyboard shortcut assignments.
uk: Налаштувати клавіатурні скорочення програми.

en: Configure various aspects of this application and the editing component.
uk: Налаштувати поведінку цієї програми та редактора.

en: Configure which items should appear in the toolbar(s).
uk: Налаштувати елементи, які буде відображено у пеналі.

en: Configure...
uk: Налаштувати…

en: Context
uk: Контекст

en: Control view space splitting
uk: Керування поділом простору перегляду

en: Copies the file path of the current file to clipboard.
uk: Копіювати шлях до поточного файла до буфера обміну даними.

en: Copy &Location
uk: Копіювати &адресу

en: Copy Location
uk: Копіювати адресу

en: Copy all text to clipboard
uk: Копіювати увесь текст до буфера

en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати до буфера

en: Core Developer
uk: Головний розробник

en: Could not save the document 
    '%1'
uk: Не вдалось зберегти документ 
    «%1»

en: Could not start program
uk: Не вдалося запустити програму

en: Create a new document
uk: Створити новий документ

en: Create a new window.
uk: Створити нове вікно.

en: Created
uk: Створено

en: Current Project
uk: Поточний проєкт

en: Currently, there is one more document open. To see all open documents, switch to the Quick Open view by clicking here. | Currently, there are %1 more documents open. To see all open documents, switch to the Quick Open view by clicking here.
uk[0]: Зараз відкрито ще %1 документ. Щоб переглянути список усіх документів, перемкніться на панель швидкого перегляду наведенням вказівника миші сюди з наступним клацанням лівою кнопкою миші.
uk[1]: Зараз відкрито ще %1 документи. Щоб переглянути список усіх документів, перемкніться на панель швидкого перегляду наведенням вказівника миші сюди з наступним клацанням лівою кнопкою миші.
uk[2]: Зараз відкрито ще %1 документів. Щоб переглянути список усіх документів, перемкніться на панель швидкого перегляду наведенням вказівника миші сюди з наступним клацанням лівою кнопкою миші.
uk[3]: Зараз відкрито ще один документ. Щоб переглянути список усіх документів, перемкніться на панель швидкого перегляду наведенням вказівника миші сюди з наступним клацанням лівою кнопкою миші.

en: D&etach Document
uk: В&ід'єднати документ

en: Data you requested to be saved could not be written. Please choose how you want to proceed.
uk: Дані, збереження яких ви запросили, не можуть бути записані. Оберіть, будь ласка, подальші дії.

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete file
uk: Вилучення файла

en: Delete unused meta-information after:
uk: Вилучати метадані, що не використовуються, через:

en: Deleted
uk: Вилучено

en: Deleted file %1
uk: Вилучений файл %1

en: Deletes the file belonging to the current document.
uk: Вилучити файл, що належить до поточного документа.

en: Description
uk: Опис

en: Designer of Kate's mascot 'Kate the Cyber Woodpecker'
uk: Дизайнер маскота Kate «Kate — кібердятел»

en: Detach Active Document
uk: Від'єднати активний документ

en: Developer
uk: Розробник

en: Diagnostics
uk: Діагностика

en: Diagnostics View
uk: Панель діагностики

en: Diagnostics limit reached, ignoring further diagnostics. The limit can be configured in settings.
uk: Досягнуто верхньої межі обмеження діагностики. Подальші діагностичні дані буде проігноровано. Обмеження можна налаштувати у параметрах програми.

en: Diagnostics limit:
uk: Обмеження діагностики:

en: Diff
uk: Різниця

en: Diff %1
uk: Різниця %1

en: Diff %1 .. %2
uk: Різниця %1 .. %2

en: Diff %1..%2
uk: Різниця %1..%2

en: Diff Style:
uk: Стиль різниці:

en: Disable Suppression
uk: Вимкнути придушення

en: Discard Hunk
uk: Відкинути фрагмент

en: Discard Line | Discard Lines
uk[0]: Відкинути рядки
uk[1]: Відкинути рядки
uk[2]: Відкинути рядки
uk[3]: Відкинути рядок

en: Do you really want to delete file "%1"?
uk: Ви справді хочете вилучити файл «%1»?

en: Documents
uk: Документи

en: Documents Modified on Disk
uk: Документи змінено на диску

en: Documents to open.
uk: Документи, які слід відкрити.

en: Don't ask again
uk: Більше не питати

en: Downward Split View
uk: Нижній розділ перегляду

en: Duplicate...
uk: Здублювати…

en: Elide tab text
uk: Обривати текст вкладок трьома крапками

en: Enable Suppression
uk: Увімкнути придушення

en: Enable tool view
uk: Увімкнути панель інструментів

en: Error
uk: Помилка

en: Error Creating Diff
uk: Помилка створення списку відмінностей

en: Errors
uk: Помилки

en: Expand All
uk: Розгорнути все

en: Failed to enable <b>%1</b> plugin
uk: Не вдалося увімкнути додаток <b>%1</b>

en: Failed to get file history: %1
uk: Не вдалося отримати дані журналу файла: %1

en: Failed to get file history: git executable not found in PATH
uk: Не вдалося отримати дані журналу файла: виконуваний файл git не знайдено у жодному з каталогів змінної PATH

en: File "%1" could not be deleted.
uk: Не вдалося вилучити файл «%1».

en: File "%1" could not be moved to "%2"
uk: Не вдалося пересунути файл «%1» до «%2»

en: File Act&ions
uk: Д&ії з файлами

en: Filename
uk: Назва файла

en: Files
uk: Файли

en: Files with unsaved changes
uk: Файли із незбереженими змінами

en: Filter Sessions
uk: Фільтрування сеансів

en: Filter…
uk: Фільтрувати…

en: Focus %1
uk: Фокусувати %1

en: Focus Navigation Bar
uk: Фокусувати панель навігації

en: Focus Toolview
uk: Фокусувати панель інструментів

en: Focus the navigation bar
uk: Фокусувати панель навігації

en: Focus the next tab.
uk: Фокусувати наступну вкладку.

en: Focus the previous tab.
uk: Фокусувати попередню вкладку.

en: Folders can only be opened when the projects plugin is enabled
uk: Теки можна відкривати, лише якщо увімкнено додаток проєктів

en: Force start of a new kate instance (is ignored if start is used and another kate instance already has the given session opened), forced if no parameters and no URLs are given at all.
uk: Примусово запустити новий екземпляр kate (буде проігноровано, якщо було використано запуск, а вказаний сеанс kate уже було відкрито). Буде використано, якщо ви не вкажете ніяких параметрів і ніяких адрес URL.

en: Former Core Developer
uk: Попередній розробник ядра

en: Fuzzy Filtering
uk: Нечітке фільтрування

en: Get involved
uk: Приєднатися

en: Go to Next Location
uk: Перейти до наступного місця

en: Go to Previous Location
uk: Повернутися до попереднього місця

en: Hamburger Menu Toolbar
uk: Панель інструментів кнопки меню

en: Help
uk: Довідка

en: Here you can see all available Kate plugins. Those with a check mark are loaded, and will be loaded again the next time Kate is started.
uk: Тут ви можете побачити всі наявні додатки до Kate. Ті, що позначені, є завантаженими, і їх буде завантажено знову при наступному запуску Kate.

en: Hide All Tool Views
uk: Приховати усі вікна інструментів

en: Hide Button
uk: Приховати кнопку

en: Hide Inactive Views
uk: Приховати неактивні панелі перегляду

en: Hide every view but the active one
uk: Приховати усі панелі перегляду, окрім поточної активної

en: Hide menu bar
uk: Приховати смужку меню

en: Highlighting for Ferite
uk: Підсвічування для Ferite

en: Highlighting for ILERPG
uk: Підсвічування для ILERPG

en: Highlighting for LaTeX
uk: Підсвічування для LaTeX

en: Highlighting for Makefiles, Python
uk: Підсвічування для Makefiles, Python

en: Highlighting for Python
uk: Підсвічування для Python

en: Highlighting for RPM Spec-Files, Perl, Diff and more
uk: Підсвічування для файлів RPM Spec, Perl, Diff та інших

en: Highlighting for SQL
uk: Підсвічування для SQL

en: Highlighting for Scheme
uk: Підсвічування для Scheme

en: Highlighting for VHDL
uk: Підсвічування для VHDL

en: History back
uk: Назад у журналі

en: History forward
uk: Вперед у журналі

en: Icon size for left and right sidebar buttons:
uk: Розмір піктограми для кнопок на лівій і правій бічних панелях:

en: If disabled, an untitled document will be shown for new windows.
uk: Якщо не позначено, у нових вікнах буде показано документ без назви.

en: If enabled, a modal dialog will be used to show all of the modified files. If not enabled, you will be individually asked what to do for each modified file only when that file's view receives focus.
uk: Якщо позначено, для показу усіх файлів, які було змінено, буде використано єдине модальне діалогове вікно. Якщо пункт не позначено, програма питатиме вас про подальші дії щодо кожного зміненого файла окремо і лише тоді, коли панель перегляду файла отримуватиме фокусування.

en: If enabled, each document will be opened in its own window. If not enabled, each document will be opened in a new tab in the current window.
uk: Якщо позначено, кожне документ буде відкрито у власному вікні. Якщо не позначено, кожен документ буде відкрито у новій вкладці поточного вікна.

en: If enabled, the application will shutdown when the last file being edited is closed, otherwise a blank page will open so that you can start a new file.
uk: Якщо позначено, програма завершуватиме роботу, якщо закрито останній редагований файл. Якщо не позначено, програма продовжуватиме роботу із порожньою сторінкою, з якої ви можете розпочати створення нового файла.

en: If unchecked the new tab will open at the end.
uk: Якщо не позначено, нову вкладку буде відкрито наприкінці списку вкладок.

en: If using an already running kate instance, block until it exits, if URLs given to open.
uk: За використання вже запущеного екземпляра kate, заблокувати дії у ньому до завершення його роботи, якщо надійшов наказ відкрити певні адреси URL.

en: In order to open folders, the <b>%1</b> plugin must be enabled. Enable it?
uk: Для відкриття тек має бути увімкнено додаток <b>%1</b>. Увімкнути додаток?

en: Include &window configuration
uk: Включити конфігурацію &вікон

en: Info
uk: Інформація

en: Information
uk: Відомості

en: Invalid hash
uk: Некоректний хеш

en: Jump to Next File
uk: Перейти до наступного файла

en: Jump to Next Hunk
uk: Перейти до наступного фрагмента

en: Jump to Previous File
uk: Перейти до попереднього файла

en: Jump to Previous Hunk
uk: Перейти до попереднього фрагмента

en: KWrite - Text Editor
uk: KWrite — Текстовий редактор

en: KWrite Author
uk: Автор KWrite

en: KWrite Undo History, Kspell integration
uk: Історія повернень KWrite, інтеграція з Kspell

en: KWrite XML Syntax highlighting support
uk: Підсвічування синтаксису XML для KWrite

en: KWrite port to KParts
uk: Порт KWrite до KParts

en: Kate - Advanced Text Editor
uk: Kate — Потужний текстовий редактор

en: Keep &meta-information past sessions
uk: Зберігати &метаінформацію проміж сеансами

en: Last opened
uk: Останні відкриті

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Left Split View
uk: Лівий розділ перегляду

en: List of %1 seperated directories where Kate will look for programs to run. This list will be prepended to your PATH environment variable. E.g '/home/USER/myapps/bin/:/home/USER/.local/bin'
uk: Список відокремлених %1 каталогів, у яких Kate шукатиме програми для запуску. Цей список буде дописано на початку до змінної середовища PATH. Приклад: «/home/USER/myapps/bin/:/home/USER/.local/bin»

en: Location
uk: Адреса

en: Log
uk: Журнал

en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Maintainer
uk: Супровід

en: Make the next split view the active one.
uk: Зробити активною наступну область розділеного перегляду.

en: Make the previous split view the active one.
uk: Зробити активною попередню область розділеного перегляду.

en: Make the split view intuitively downward the active one.
uk: Зробити активною область розділеного перегляду, яку розташовано внизу.

en: Make the split view intuitively on the left the active one.
uk: Зробити активною область розділеного перегляду, яку розташовано ліворуч.

en: Make the split view intuitively on the right the active one.
uk: Зробити активною область розділеного перегляду, яку розташовано праворуч.

en: Make the split view intuitively upward the active one.
uk: Зробити активною область розділеного перегляду, яку розташовано згори.

en: Manage Sessions
uk: Керування сеансами

en: Manage Sessions...
uk: Керування сеансами…

en: Max number of diagnostics allowed in the Diagnostics toolview.
uk: Максимальний обсяг діагностичних повідомлень, який дозволено для панелі «Діагностика».

en: Maximum number of entries in recent file list:
uk: Максимальна кількість записів у списку нещодавно відкритих файлів:

[ctx: Menu entry Session->New Session]
en: &New Session
uk: С&творити сеанс

en: Modified
uk: Змінено

en: Move Document to New Horizontal Split
uk: Пересунути документ до нового горизонтального поділу

en: Move Document to New Vertical Split
uk: Пересунути документ до нового вертикального поділу

en: Move Splitter Down
uk: Пересунути розділювач вниз

en: Move Splitter Left
uk: Пересунути розділювач ліворуч

en: Move Splitter Right
uk: Пересунути розділювач праворуч

en: Move Splitter Up
uk: Пересунути розділювач вгору

en: Move To
uk: Пересунути до

en: Move the splitter of the current view down
uk: Пересунути розділювач поточної панелі перегляду вниз

en: Move the splitter of the current view to the left
uk: Пересунути розділювач поточної панелі перегляду ліворуч

en: Move the splitter of the current view to the right
uk: Пересунути розділювач поточної панелі перегляду праворуч

en: Move the splitter of the current view up
uk: Пересунути розділювач поточної панелі перегляду вгору

en: Name
uk: Назва

en: Navigate to this column.
uk: Перейти до вказаної позиції у рядку.

en: Navigate to this line.
uk: Перейти до вказаного рядка.

en: Navigation Bar
uk: Панель навігації

en: Never
uk: Ніколи

en: New &Window
uk: &Нове вікно

en: New File
uk: Створити файл

en: New Session
uk: Новий сеанс

en: New file %1
uk: Новий файл %1

en: New file name
uk: Нова назва файла

en: New file opened while trying to close Kate, closing aborted.
uk: При спробі закриття Kate, був відкритий новий файл. Вихід перервано.

en: Newly-created unsaved files
uk: Новостворені незбережені файли

en: Next Item
uk: Наступний запис

en: Next Split View
uk: Наступний розділ перегляду

en: Next tab
uk: Наступна вкладка

en: No differences found
uk: Відмінностей не знайдено

en: No recent documents
uk: Немає недавніх документів

en: No recent documents or projects
uk: Немає недавніх документів або проєктів

en: No saved sessions
uk: Немає збережених сеансів

en: No toolview found for name: '%1'. Is the plugin for it disabled or the name is misspelled?
uk: Не знайдено панелі інструментів для назви «%1». Додаток для неї вимкнено чи ви неправильно вписали назву?

en: One Down
uk: На один вниз

en: One Left
uk: На один ліворуч

en: One Right
uk: На один праворуч

en: One Up
uk: На один вгору

en: Only try to reuse kate instance with this pid (is ignored if start is used and another kate instance already has the given session opened).
uk: Повторно використовувати лише екземпляр kate з вказаним pid буде проігноровано, якщо було використано запуск, а вказаний сеанс kate уже було відкрито).

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: Open File...
uk: Відкрити файл…

en: Open Folder...
uk: Відкрити теку…

en: Open Selected Files...
uk: Відкрити позначені файли…

en: Open W&ith
uk: В&ідкрити за допомогою

en: Open a form to quick open documents.
uk: Відкрити форму пришвидшеного відкриття документів.

en: Open an existing document for editing
uk: Відкрити існуючий документ для редагування

en: Open as Template
uk: Відкрити як шаблон

en: Open each document in its own window
uk: Відкривати кожен документ у власному вікні

en: Open new tabs to the right of the current tab
uk: Відкривати нові вкладки праворуч від поточної вкладки

en: Open the current document using another application registered for its file type, or an application of your choice.
uk: Відкрити поточний документ іншою програмою, яка вміє обробляти ці файли, або програмою, яку ви виберете.

en: Opening Large File
uk: Відкриття великого файла

en: Opens the active document in a new window and closes it in the current window
uk: Відкриває активний документ у новому вікні і закриває його у поточному вікні

en: Opens the document in a new window and closes it in the current window
uk: Відкриває документ у новому вікні і закриває його у поточному вікні

en: Output
uk: Виведення

en: Output timestamps with date
uk: Виводити часові позначки з датою

en: Overwrite selected documents, discarding disk changes
uk: Перезаписати позначені документи, відкинувши зміни на диску

en: Own Section
uk: Власний розділ

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: PHP Keyword/Datatype list
uk: Список типів даних та ключових слів PHP

en: Patches and more
uk: Латки та інше

en: Plugin Manager
uk: Керування додатками

en: Plugins
uk: Додатки

en: Previous Item
uk: Попередній запис

en: Previous Split View
uk: Попередній розділ перегляду

en: Previous tab
uk: Попередня вкладка

en: Project: %1
uk: Проєкт: %1

en: Properties
uk: Властивості

en: Python Plugin Developer
uk: Розробника додатка Python

en: QA and Scripting
uk: Забезпечення якості та робота зі скриптами

en: Quick Fix
uk: Швидке виправлення

en: Quit the application
uk: Вийти з програми

en: Raw
uk: Без обробки

en: Read handbook
uk: Прочитати підручник

en: Read the contents of stdin.
uk: Прочитати вміст потоку stdin.

en: Recent Documents
uk: Недавні документи

en: Recent Documents and Projects
uk: Недавні документи і проєкти

en: Recent Files
uk: Нещодавні файли

en: Reload A&ll
uk: &Перезавантажити всі

en: Reload all open documents.
uk: Перезавантажити всі відкриті документи.

en: Reload selected documents from disk
uk: Перезавантажити позначені документи з диска

en: Remove Global Suppression
uk: Вилучити загальне придушення

en: Remove Local Suppression
uk: Вилучити локальне придушення

en: Remove modified flag from selected documents
uk: Скинути прапорець внесення змін для позначених документів

en: Rename file
uk: Перейменування файла

en: Renames the file belonging to the current document.
uk: Перейменувати файл, що належить до поточного документа.

en: Reopen the document or documents that were most recently closed
uk: Повторно відкрити документ або документи, які було закрито останніми

en: Reopening files from the last session...
uk: Відкриття файлів останнього сеансу…

en: Restore
uk: Відновити

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Right Split View
uk: Правий розділ перегляду

en: Running this editor with kdesu can cause bugs and expose you to security vulnerabilities. Instead use this editor normally and you will be prompted for elevated privileges when saving documents if needed.
uk: Запуск цього редактора з використанням kdesu може призвести до проблем і зашкодити захисту системи. Замість цього, запустіть цей редактор у звичайному режимі, а коли знадобляться розширені права доступу для збереження документів, програма сама попросить вас їх надати.

en: Running this editor with sudo can cause bugs and expose you to security vulnerabilities. Instead use this editor normally and you will be prompted for elevated privileges when saving documents if needed.
uk: Запуск цього редактора з використанням sudo може призвести до проблем і зашкодити захисту системи. Замість цього, запустіть цей редактор у звичайному режимі, а коли знадобляться розширені права доступу для збереження документів, програма сама попросить вас їх надати.

en: Sa&ve All
uk: Зберегти &все

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Save As (%1)
uk: Зберегти як (%1)

en: Save Documents
uk: Зберегти документи

en: Save Session &As...
uk: Зберегти сеанс &як…

en: Save all open, modified documents to disk.
uk: Зберегти всі відкриті та змінені документи на диск.

en: Saved Sessions
uk: Збережені сеанси

en: Script error. Expected a toolview name. Available: %1
uk: Помилка скрипту. Мало бути вказано назву панелі інструментів. Доступні: %1

en: Scripting
uk: Скрипти

en: Se&lect All
uk: Ви&брати все

en: Search...
uk: Шукати…

en: Sele&ction
uk: П&означення

en: Sess&ions
uk: &Сеанси

en: Session
uk: Сеанс

en: Session '%1' is already opened in another Kate instance. Switch to that or reopen in this instance?
uk: Сеанс «%1» вже відкрито у іншому екземплярі Kate. Перемкнутися на той екземпляр чи повторно відкрити файл у цьому екземплярі?

en: Session Chooser
uk: Вибір сеансу

en: Session Elements
uk: Елементи сеансу

en: Session Management
uk: Керування сеансами

en: Session Name
uk: Назва сеансу

en: Session Renaming
uk: Перейменування сеансу

en: Session name:
uk: Назва сеансу:

en: Session will be deleted on dialog close
uk: Сеанс буде вилучено після закриття вікна

en: Set encoding for the file to open.
uk: Встановити кодування даних у файлі, який буде відкрито.

en: Sho&w Path in Titlebar
uk: Пока&зувати шлях на смужці заголовка

en: Show %1
uk: Показати %1|/|Показати $[заміна-пар %1 'Документи' 'панель документів' 'Навігатор файловою системою' 'панель навігації файловою системою' 'Термінал' 'панель термінала' 'Проєкти' 'панель проєктів' 'Поточний проєкт' 'панель поточного проєкту' 'Вивід перевірки XML' 'панель результатів перевірки XML' 'Пошук з заміною' 'панель пошуку із заміною']

en: Show %1 Button
uk: Показати кнопку %1

en: Show &Tabs
uk: Показувати в&кладки

en: Show File Git History
uk: Показати журнал файла git

en: Show Hover Info
uk: Показувати дані при наведенні

en: Show Navigation Bar
uk: Показувати панель навігації

en: Show Side&bars
uk: Показати &бічні панелі

en: Show current symbol in navigation bar
uk: Показувати поточний символ на панелі навігації

en: Show text for left and right sidebar buttons
uk: Показувати текст для кнопок на лівій і правій бічних панелях

en: Show the complete document path in the window caption
uk: Показувати повний шлях до документа у заголовку вікна

en: Show the welcome page
uk: Показувати сторінку вітання

en: Show welcome page for new window
uk: Показувати вітальну сторінку для нових вікон

en: Show welcome view for new windows
uk: Показувати вітальну панель у нових вікнах

en: Show/Hide Commit Info
uk: Показати/Приховати відомості щодо внеску

en: Shows a hint how to compare documents.
uk: Показує підказку щодо того, як порівнювати документи.

en: Side By Side
uk: Обабіч

en: Sidebar Buttons
uk: Кнопки на бічній панелі

en: Specify a name for this session
uk: Вкажіть назву цього сеансу

en: Specify a new name for session: %1
uk: Вкажіть нову назву сеансу: %1

en: Split &Horizontal
uk: Розділити &горизонтально

en: Split Ve&rtical
uk: Розділити &вертикально

en: Split View
uk: Розділений перегляд

en: Split the currently active view horizontally into two views and move the currently active document to view below.
uk: Розбиває поточний перегляд на два перегляди вертикально і пересунути поточний активний документ на нижню панель.

en: Split the currently active view horizontally into two views.
uk: Розбиває поточний перегляд на два перегляди горизонтально.

en: Split the currently active view vertically into two views and move the currently active document to right view.
uk: Вертикально розбиває поточний перегляд на два і пересунути поточний активний документ на праву панель.

en: Split the currently active view vertically into two views.
uk: Вертикально розбиває поточний перегляд на два.

en: Stage Hunk
uk: Позначити блок

en: Stage Line | Stage Lines
uk[0]: Позначити рядки
uk[1]: Позначити рядки
uk[2]: Позначити рядки
uk[3]: Позначити рядок

en: Start Kate with a given session.
uk: Запустити Kate із вказаним сеансом.

en: Start Kate with a new anonymous session, implies '-n'.
uk: Запустити Kate у новому анонімному сеансі з параметром «-n».

en: Starting Up
uk: Запуск

en: Status on Disk
uk: Стан на диску

en: Sync section size with tab positions
uk: Синхронізувати розмір розділу із позиціями табуляції

en: Synchronize Scrolling
uk: Синхронізувати гортання

en: Synchronize scrolling of this split-view with other synchronized split-views
uk: Синхронізувати гортання у цьому розділеному перегляді із іншими синхронізованими розділеними переглядами

en: Testing, ...
uk: Тестування, …

en: The Editing Commands
uk: Команди редагування

en: The cool buffersystem
uk: Передова система буферизації

en: The diff command failed. Please make sure that git is installed and in your PATH.
uk: Не вдалося виконати команду diff. Перевірте, чи встановлено git і чи зберігається програма в одному з каталогів зі змінної PATH.

en: The document "%1" has been modified. Do you want to save your changes or discard them?
uk: До документа «%1» було внесено зміни. Хочете зберегти внесені зміни чи відкинути їх?

en: The file '%1' could not be opened: it is not a normal file, it is a folder.
uk: Неможливо відкрити файл «%1», оскільки це тека.

en: The file '%1' does not exist
uk: Файла «%1» не існує

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
uk: Файли/адреси відкриті програмою буде вилучено після використання

en: The path '%1' doesn't exist
uk: Шляху «%1» не існує

en: The plugin required to open folders was not found
uk: Не знайдено додатка, який потрібен для відкриття тек

en: The selected program could not be started. Maybe it is not installed.
uk: Не вдалося запустити вибрану програму. Можливо, її не встановлено.

en: The session contains the list of open documents, recently opened files list, bookmarks, cursor position etc. When the session is loaded all elements are restored.
uk: Запис сеансу містить дані щодо списку відкритих документів, останніх відкритих файлів, закладок, розташувань курсора тощо. Під час завантаження сеансу буде відновлено усі його елементи.

en: The session could not be renamed to "%1". Failed to write to "%2"
uk: Сеанс не можна перейменовувати на «%1». Не вдалося виконати запис до «%2».

[ctx: The special case of 'Delete unused meta-information after']
en: (never)
uk: (ніколи)

[ctx: The suffix of 'Delete unused meta-information after']
en: %v day | %v days
uk[0]: %v день
uk[1]: %v дні
uk[2]: %v днів
uk[3]: %v день

[ctx: The text is shown as a placeholder in an input line edit, keep it short]
en: Search files in all projects (right click to configure)
uk: Шукати файли в усіх проєктах (клацніть правою кнопкою миші, щоб налаштувати)

[ctx: The text is shown as a placeholder in an input line edit, keep it short]
en: Search files in current project (right click to configure)
uk: Шукати файли у поточному проєкті (клацніть правою кнопкою миші, щоб налаштувати)

en: There is already an existing session with your chosen name: %1
    Please choose a different one.
uk: Вже існує сеанс з такою назвою: %1.
    Будь ласка, виберіть іншу назву.

en: This lists files which you have opened recently, and allows you to easily open them again.
uk: Містить файли, які було недавно відкрито, та дозволяє швидко відкрити їх знову.

en: This shows help files for various available plugins.
uk: Показати довідку для наявних додатків.

en: This will close all open documents beside the current one. Are you sure you want to continue?
uk: У разі виконання цієї дії буде закрито всі відкриті документи, окрім поточного. Ви справді бажаєте виконання цієї дії?

en: This will close all open documents. Are you sure you want to continue?
uk: У разі виконання цієї дії буде закрито всі відкриті документи. Ви справді бажаєте виконання цієї дії?

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
uk: Смужку меню буде повністю приховано. Відновити показ смужки меню можна натисканням комбінації клавіш %1.

en: To save a session, you must specify a name.
uk: Щоб зберегти сеанс, потрібно вказати назву.

en: Toggle Orientation
uk: Перемкнути орієнтацію

en: Toggle Scroll Synchronization
uk: Увімкнути або вимкнути синхронізацію гортання

en: Toggle scroll synchronization for the current view
uk: Перемкнути синхронізацію гортання для поточної панелі перегляду

en: Toggles the orientation of the current split view
uk: Перемкнути орієнтацію поточного режиму розділеного перегляду

en: Tool &Views
uk: Вікна інс&трументів

[ctx: Tooltip for a button]
en: Show diff with full context, not just the changed lines
uk: Показувати різницю із повним контекстом, не лише змінені рядки

[ctx: Tooltip for a button, clicking the button reloads the diff]
en: Reload Diff
uk: Перезавантажити різницю

en: Toolview Manager
uk: Керування панеллю інструментів

en: Top Sidebar
uk: Верхня бічна панель

en: Tyson Tan
uk: Тайсон Тан

en: Unified
uk: Уніфікований

en: Unlimited
uk: Без обмежень

en: Unstage Hunk
uk: Скасувати позначення блоку

en: Unstage Line | Unstage Lines
uk[0]: Скасувати позначення рядків
uk[1]: Скасувати позначення рядків
uk[2]: Скасувати позначення рядків
uk[3]: Скасувати позначення рядка

en: Upward Split View
uk: Верхній розділ перегляду

en: Use a separate &dialog for handling externally modified files
uk: Окреме ві&кно для обробки файлів, які змінено сторонніми програмами

en: Use the Tabbar context menu to compare two documents
uk: Використання контекстного меню панелі вкладок для порівняння документів

en: Use this command to show or hide the tabs for the views
uk: Скористайтесь цією командою, щоб наказати програмі показати або сховати панель вкладок

en: Use this command to show or hide the view's statusbar
uk: Скористайтесь цією командою, щоб показати або сховати смужку стану

en: User Feedback
uk: Відгуки користувача

en: Very nice help
uk: Дуже гарна довідка

en: Visit homepage
uk: Відвідати сайт

en: Warning
uk: Попередження

en: Warnings
uk: Попередження

en: Welcome
uk: Вітаємо

en: Welcome Page
uk: Сторінка вітання

en: Welcome to %1
uk: Вітаємо у %1

en: When a window is closed the documents opened only in this window are closed as well.
uk: Якщо закрити вікно, документи, які відкрито лише у цьому вікні, буде також закрито.

en: When checked double click opens a new document.
uk: Якщо позначено, подвійне клацання відкриває документ.

en: When checked each tab will display a close button.
uk: Якщо позначено, на кожній вкладці буде показано кнопку закриття.

en: When checked middle click closes a document.
uk: Якщо позначено, клацання середньою закриває документ.

en: When checked tab text might be elided if its too long.
uk: Якщо позначено, текст заголовка вкладки може бути обірвано трьома крапками, якщо він є надто довгим.

en: When checked tabs take as much size as possible.
uk: Якщо позначено, вкладки займатимуть максимум доступного місця.

en: When checked tabs will be hidden if only one document is open.
uk: Якщо позначено, панель вкладок буде автоматично приховано, якщо відкрито лише один документ.

en: When checked this will allow scrolling in tab bar when number of tabs is large.
uk: Якщо позначено, уможливлює гортання на смужці вкладок, якщо кількість вкладок стає великою.

en: When enabled the section size will be determined by the position of the tabs.
    This option does not affect the bottom sidebar.
uk: Якщо позначено, розмір розділу буде визначено за позицією табуляцій.
    Цей параметр не впливає на розміри нижньої бічної панелі.

en: When enabled, the output line timestamp headers will be prefixed with date.
uk: Якщо увімкнено, заголовки часових позначок рядка виведення матимуть префікс — дату.

en: Wildcard Filtering
uk: Фільтрування за шаблоном

en: You dropped the directory %1 into Kate. Do you want to open all files contained in it?
uk: Вами скинуто до вікна Kate позначку каталогу %1. Хочете відкрити усі файли, що містяться у каталозі?

en: You have unsaved changes. Do you want to apply the changes or discard them?
uk: Деякі із внесених змін не збережено. Хочете зберегти зміни чи відкинути їх?

en: [NEW]
uk: [НОВИЙ]

en: [OLD]
uk: [СТАРИЙ]

en: [urls...]
uk: [адреси...]

en: column
uk: позиція

en: encoding
uk: кодування

en: line
uk: рядок

en: session
uk: сеанс
