PackageKit - en to uk translation catalogue (487 entries)

en: %u days
uk: %u д.

en: %u days %u h
uk: %u д. %u год.

en: %u h
uk: %u год.

en: %u h %u min
uk: %u год. %u хв.

en: %u min
uk: %u хв.

en: %u min %u sec
uk: %u хв. %u с

en: %u seconds
uk: %u секунд

en: (seconds)
uk: (секунд)

en: A correct role is required
uk: Слід вказати належну роль

en: A destination directory and the package names to download are required
uk: Слід вказати каталог призначення і назви пакунків, які потрібно звантажити

en: A filename is required
uk: Слід вказати назву файла

en: A filename to install is required
uk: Слід вказати назву файла, який слід встановити

en: A licence identifier (eula-id) is required
uk: Слід вказати ідентифікатор ліцензії (eula-id)

en: A package name is required
uk: Слід вказати назву пакунка

en: A package name to install is required
uk: Слід вказати назву пакунка, який слід встановити

en: A package name to remove is required
uk: Слід вказати назву пакунка, який потрібно вилучити

en: A package name to resolve is required
uk: Слід вказати назву пакунка для розв’язання конфлікту

en: A package provide string is required
uk: Слід вказати рядок вмісту

en: A repo id and autoremove required
uk: Слід вказати ідентифікатор сховища та autoremove

en: A repo name, parameter and value are required
uk: Слід вказати назву сховища, параметр і значення

en: A repository name is required
uk: Слід вказати назву сховища

en: A search term is required
uk: Потрібен ключ пошуку

en: A search type is required, e.g. name
uk: Тип пошуку, якщо такий потрібен, наприклад, назва

en: A type, key_id and package_id are required
uk: Слід вказати тип, ідентифікатор ключа і ідентифікатор пакунка

en: Accept EULA
uk: Підтвердити EULA

en: Accepting EULA
uk: Згода з EULA

en: Affected packages:
uk: Задіяні пакунки:

en: Affected packages: None
uk: Задіяні пакунки: Немає

en: Agreement
uk: Угода

en: Alias to %s
uk: Замінник %s

en: Allow installation of untrusted packages
uk: Дозволитии встановлення пакунків без довіри

en: Allow package downgrades
uk: Дозволити знижувати версії пакунків

en: Allow package re-installations
uk: Дозволити повторне встановлення пакунків

en: Allow packages to be downgraded during transaction
uk: Дозволити під час виконання дії знижувати версії пакунків

en: Allow packages to be reinstalled during transaction
uk: Дозволити під час виконання дії повторне встановлення пакунків

en: Allow untrusted packages to be installed.
uk: Дозволити встановлення пакунків з ненадійних джерел.

en: An action, e.g. 'update-packages' is required
uk: Слід вказати дію, наприклад «update-packages»

en: Answer 'yes' to all questions
uk: Відповісти «так» на усі питання

en: Application restart required by:
uk: Потрібен перезапуск програми для:

en: Attempt to repair the package management system.
uk: Спробувати полагодити систему керування пакунками.

en: Authentication is required to accept a EULA
uk: Для підтвердження EULA слід виконати розпізнавання

en: Authentication is required to cancel a task that was not started by yourself
uk: Для скасування дії, започаткованої не вами, слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to change software repository parameters
uk: Для зміни параметрів сховища програмного забезпечення слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to clear the offline updates message
uk: Щоб спорожнити повідомлення щодо оновлень без з’єднання з інтернетом, слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to consider a key used for signing software as trusted
uk: Для визнання ключа, використаного для підписування пакунків, надійним слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to downgrade software
uk: Для встановлення старішої версії встановленого пакунка слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to install software
uk: Для встановлення програмного забезпечення слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to install untrusted software
uk: Для встановлення програмного забезпечення з ненадійних джерел слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to refresh the system repositories
uk: Для оновлення списку сховищ системи слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to reinstall software
uk: Для повторного встановлення програмного забезпечення слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to remove software
uk: Для вилучення програмного забезпечення слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to repair the installed software
uk: Для відновлення встановленого програмного забезпечення слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to set the network proxy used for downloading software
uk: Для визначення проксі-сервера, який буде використано для отримання програмного забезпечення, слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to trigger offline updates
uk: Щоб увімкнути або вимкнути оновлення без з’єднання з інтернетом, слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to update software
uk: Для оновлення програмного забезпечення слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to upgrade the operating system
uk: Для оновлення версії операційної системи слід пройти розпізнавання

en: Author
uk: Автор

en: Author: %s
uk: Автор: %s

en: Automatically remove orphaned packages
uk: Автоматично вилучати осиротілі пакунки

en: Automatically remove unused dependencies
uk: Автоматично вилучати невикористані залежності

en: Available
uk: Доступний

en: Available Commands:
uk: Доступні команди:

en: Backend: %s
uk: Модуль: %s

en: Blocked
uk: Заблоковане

en: Bug fix
uk: Виправлення вад

en: Cancel foreign task
uk: Скасування сторонніх завдань

en: Canceling
uk: Скасування

en: Cancelling
uk: Скасування

en: Categories:
uk: Категорії:

en: Category
uk: Категорія

en: Change software repository parameters
uk: Зміна параметрів сховища програмного забезпечення

en: Changes
uk: Зміни

en: Changes:
uk: Зміни:

en: Check dependencies recursively
uk: Перевіряти залежності рекурсивно

en: Checking applications in use
uk: Виявлення програм, що використовуються

en: Checking libraries in use
uk: Виявлення бібліотек, що використовуються

en: Checking signatures
uk: Перевірка підписів

en: Cleaned up
uk: Очищено

en: Cleaning up
uk: Очищення

en: Cleaning up packages
uk: Вилучення зайвих пакунків

en: Clear offline update message
uk: Спорожнити повідомлення щодо оновлень без потреби у з’єднанні з інтернетом

en: Command failed
uk: Спроба виконання команди зазнала невдачі

en: Command line
uk: Командний рядок

en: Command line:
uk: Командний рядок:

en: Command not found, valid commands are:
uk: Такої команди не знайдено, коректні команди:

en: Committing changes
uk: Застосування змін

en: Config file was not found.
uk: Файл налаштувань не знайдено.

en: Copying files
uk: Копіювання файлів

en: Could not find packages: %s
uk: Не вдалося знайти пакунки: %s

en: Could not resolve packages: %s
uk: Не вдалося розв'язати залежності пакунків: %s

en: Debugging Options
uk: Параметри діагностики

en: Description
uk: Опис

en: Description:
uk: Опис:

en: Description: %s
uk: Опис: %s

en: Details about the update:
uk: Подробиці щодо оновлення:

en: Directory does not exist: %s
uk: Каталогу не існує: %s

en: Directory not found
uk: Каталог не знайдено

en: Disable a repository
uk: Вимкнути сховище

en: Disable colored output
uk: Вимкнути кольорове виведення

en: Disable the idle timer
uk: Вимкнути відлік бездіяльності

en: Disable the specified repository.
uk: Вимкнути вказане сховище.

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Distribution
uk: Дистрибутив

en: Do not install these packages unless you are sure it is safe to do so.
uk: Не встановлюйте ці пакунки, якщо не певні, що таке встановлення є безпечним.

en: Do not install this package unless you are sure it is safe to do so.
uk: Не встановлюйте цей пакунок, якщо не певні, що таке встановлення є безпечним.

en: Do not update these packages unless you are sure it is safe to do so.
uk: Не оновлюйте ці пакунки, якщо не певні, що таке оновлення є безпечним.

en: Do not update this package unless you are sure it is safe to do so.
uk: Не оновлюйте цей пакунок, якщо не певні, що таке оновлення є безпечним.

en: Do you accept this agreement?
uk: Чи згодвні ви дотримуватися цієї угоди?

en: Do you accept this signature?
uk: Чи підтверджуєте ви цей підпис?

en: Do you want to allow installing of unsigned software?
uk: Бажаєте дозволити встановлення непідписаного програмного забезпечення?

en: Don't clear environment on startup
uk: Не очищувати середовище під час запуску

en: Downgrade
uk: Зниження версії

en: Download Size:
uk: Розмір отриманого:

en: Download packages
uk: Отримати пакунки

en: Download packages to the specified directory without installing.
uk: Отримати пакунки до вказаного каталогу без встановлення.

en: Downloaded
uk: Звантажено

en: Downloading
uk: Звантаження

en: Downloading details about the software repositories.
uk: Отримуємо подробиці щодо сховищ програмного забезпечення.

en: Downloading file lists
uk: Звантаження списків файлів

en: Downloading filelists (this may take some time to complete).
uk: Звантаження списків файлів (виконання цієї дії може бути досить тривалим).

en: Downloading groups
uk: Звантаження груп

en: Downloading list of packages
uk: Звантаження списку пакунків

en: Downloading lists of changes
uk: Звантаження списків змін

en: Downloading packages
uk: Звантаження пакунків

en: Downloading repository information
uk: Звантаження інформації про сховище

en: Downloading update information
uk: Звантаження інформації про оновлення

en: Duration
uk: Тривалість

en: Duration:
uk: Тривалість:

en: Elapsed time
uk: Витрачений час

en: Enable a repository
uk: Увімкнути сховище

en: Enable the specified repository.
uk: Увімкнути вказане сховище.

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: End user licence agreement required
uk: Потрібне підтвердження ліцензійної угоди з кінцевим користувачем (EULA)

en: Enhancement
uk: Покращення

en: Error
uk: Помилка

en: Exit after a small delay
uk: Завершити роботу з невеличкою затримкою

en: Exit after the engine has loaded
uk: Завершити роботу після завантаження рушія

en: Expected package name, actually got file. Try using 'pkcon install-local %s' instead.
uk: Мало бути передано назву пакунка, передано файл. Спробуйте скористатися командою «pkcon install-local %s».

en: FILTER
uk: ФІЛЬТР

en: Failed to cancel offline update: %s
uk: Не вдалося скасувати автономне оновлення: %s

en: Failed to connect to PackageKit: %s
uk: Не вдалося встановити з'єднання з PackageKit: %s

en: Failed to contact PackageKit
uk: Не вдалося зв’язатися з PackageKit

en: Failed to get daemon state
uk: Спроба визначення стану фонової служби завершилася невдало

en: Failed to get properties
uk: Не вдалося звантажити дані щодо властивостей

en: Failed to get the time since this action was last completed
uk: Не вдалося визначити час, коли цю дію було виконано востаннє

en: Failed to get updates: %s
uk: Не вдалося отримати оновлення: %s

en: Failed to install packages
uk: Не вдалося встановити пакунки

en: Failed to launch:
uk: Не вдалося запустити:

en: Failed to load config file: %s
uk: Не вдалося завантажити файл налаштувань: %s

en: Failed to load the backend
uk: Не вдалося завантажити модуль обробки

en: Failed to load the backend: %s
uk: Не вдалося завантажити модуль обробки: %s

en: Failed to load the config file
uk: Не вдалося завантажити файл налаштувань

en: Failed to parse arguments
uk: Не вдалося обробити аргументи

en: Failed to parse command line
uk: Не вдалося виконати обробку рядка команди

en: Failed to parse options: %s
uk: Не вдалося обробити параметри: %s

en: Failed to read offline update action: %s
uk: Не вдалося прочитати дію з автономного оновлення: %s

en: Failed to read prepared offline updates: %s
uk: Не вдалося прочитати приготовані автономні оновлення: %s

en: Failed to resolve auto: %s
uk: Не вдалося розв'язати авто: %s

en: Failed to search for file
uk: Не вдалося виконати пошук файла

en: Failed to send daemon quit request: %s
uk: Не вдалося надіслати запит щодо завершення роботи фонової служби: %s

en: Failed to trigger offline update: %s
uk: Не вдалося активувати автономне оновлення: %s

en: Failed to unload the backend
uk: Не вдалося вивантажити модуль обробки

en: False
uk: Ні

en: Fatal error
uk: Критична помилка

en: File already exists: %s
uk: Файл з такою назвою вже існує: %s

en: Filter packages (installed, available, etc.)
uk: Фільтрувати пакунки (встановлені, доступні тощо)

en: Filters:
uk: Фільтри:

en: Finished
uk: Завершено

en: Generating package lists
uk: Створення списків пакунків

en: Get available updates
uk: Отримати доступні оновлення

en: Get time in seconds since the last specified action.
uk: Отримати час у секундах з останньої вказаної дії.

en: Get time since last action
uk: Отримтаи час з моменту останньої дії

en: Get update details
uk: Отримати подробиці щодо оновлення

en: Getting categories
uk: Отримання категорій

en: Getting dependencies
uk: Отримання залежностей

en: Getting details
uk: Отримання подробиць

en: Getting file list
uk: Отримання списку файлів

en: Getting information
uk: Отримання інформації

en: Getting packages
uk: Отримання списку пакунків

en: Getting provides
uk: Отримання даних про вміст

en: Getting repositories
uk: Отримання списку сховищ

en: Getting requires
uk: Отримання даних про вимоги

en: Getting system upgrades
uk: Отримуємо оновлення системи

en: Getting the list of files failed
uk: Спроба отримання списку файлів зазнала невдачі

en: Getting transactions
uk: Отримання списку дій

en: Getting update details
uk: Отримання подробиць оновлення

en: Getting updates
uk: Отримання оновлень

en: Getting upgrades
uk: Отримання оновлень

en: Group:
uk: Група:

en: Groups:
uk: Групи:

en: ID
uk: ІД

en: Icon
uk: Значок

en: Important
uk: Важливе

en: Install
uk: Встановити

en: Install a package signature for GPG verification.
uk: Встановити підпис пакунка для перевірки за допомогою GPG.

en: Install already installed package again
uk: Встановлення вже встановленого пакунка

en: Install older version of installed package
uk: Встановлення старішої версії встановленого пакунка

en: Install one or more packages or local package files.
uk: Встановити один або декілька пакунків або локальних файлів пакунків.

en: Install package
uk: Встановити пакунок

en: Install package '%s' to provide command '%s'?
uk: Встановити пакунок «%s», щоб забезпечити виконання команди «%s»?

en: Install package signature
uk: Встановити підпис пакунка

en: Install packages
uk: Встановити пакунки

en: Install signed package
uk: Встановлення підписаного пакунка

en: Install the packages without asking for confirmation
uk: Встановити пакунки без запиту щодо підтвердження

en: Install untrusted local file
uk: Встановлення ненадійного локального файла

en: Installed
uk: Встановлене

en: Installed Size:
uk: Розмір встановленого:

en: Installing
uk: Встановлення

en: Installing System Upgrade
uk: Встановлюємо оновлення системи

en: Installing Updates
uk: Встановлюємо оновлення

en: Installing files
uk: Встановлення файлів

en: Installing packages
uk: Встановлення пакунків

en: Installing signature
uk: Встановлення підпису

en: Installing system upgrade; this could take a while...
uk: Встановлюємо оновлення системи; зачекайте…

en: Installing updates
uk: Встановлення оновлень

en: Installing updates; this could take a while...
uk: Зачекайте, встановлюємо оновлення…

en: Issue Tracker:
uk: Система стеження за вадами:

en: Issued
uk: Випущено

en: Issued:
uk: Випущено:

en: Key ID
uk: Ідентифікатор ключа

en: Key Timestamp
uk: Часова позначка ключа

en: Key URL
uk: Адреса URL ключа

en: Key fingerprint
uk: Відбиток ключа

en: Key user
uk: Користувач ключа

en: Last offline update completed successfully
uk: Останніє автономне оновлення завершено успішно

en: Last offline update failed: %s: %s
uk: Остання помилка автономного оновлення: %s: %s

en: License:
uk: Ліцензування:

en: List all available filters, groups and categories for package organization.
uk: Вивести список усіх доступних фільтрів, груп і категорій для упорядковування пакунків.

en: List all configured package repositories.
uk: Вивести список усіх налаштованих сховищ пакунків.

en: List all currently available package updates.
uk: Вивести список усіх поточних доступних оновлень пакунків.

en: List all files contained in one or more packages.
uk: Вивести список усіх файлів, які містяться в одному або декількох пакунках.

en: List all packages or those matching a pattern.
uk: Вивести список усіх пакунків або пакунків, які відповідають взірцю.

en: List available filters and categories
uk: Вивести список усіх доступних фільтрів та категорій

en: List packages
uk: Вивести список пакунків

en: List repositories
uk: Вивести список сховищ

en: Loading cache
uk: Завантаження кешу

en: Loading list of packages.
uk: Завантаження списку пакунків.

en: Manage offline system updates
uk: Керування автономними оновленнями системи

en: Maximum metadata cache age in seconds
uk: Максимальний вік метаданих у кеші у секундах

en: Media change required
uk: Потрібна зміна носія

en: Media label
uk: Мітка носія

en: Media type
uk: Тип носія

en: Modifying repository
uk: Внесення змін до сховища

en: Monitor PackageKit D-Bus events
uk: Стежити за подіями D-Bus PackageKit

en: Monitor PackageKit bus events
uk: Стежити за подіями шини PackageKit

en: More than one package matches:
uk: З ключем пошуку збігається декілька пакунків:

en: Name
uk: Назва

en: No command specified. Use --help for usage information.
uk: Не вказано команди. Скористайтеся --help, щоб отримати відомості щодо користування.

en: No files
uk: Без файлів

en: No offline update is prepared.
uk: Не приготовано жодного автономного оновлення.

en: No packages require updating
uk: Жоден з пакунків не потребує оновлення

en: No packages require updating to newer versions.
uk: Жоден з пакунків не потребує оновлення.

en: No packages were found
uk: Пакунків не знайдено

en: No results from last offline update available.
uk: Немає результатів від останнього доступного автономного оновлення.

en: No search pattern specified
uk: Не вказано взірця для пошуку

en: None
uk: Немає

en: Normal
uk: Звичайне

en: Not connected to PackageKit daemon
uk: З'єднання з фоновою службою PackageKit не встановлено

en: Obsolete
uk: Застарілий

en: Obsoleted
uk: Став застарілим

en: Obsoletes
uk: Робить застарілим

en: Obsoletes:
uk: Робить застарілими:

en: Obsoleting
uk: Робить застарілим

en: Obsoleting packages
uk: Вилучення застарілих пакунків

en: Offline update cancelled
uk: Автономне оновлення скасовано

en: Offline update is not triggered.
uk: Автономне оновлення не активовано.

en: Offline update is triggered. Action after update: %s
uk: Активовано автономне оновлення. Дія після оновлення: %s

en: Offline update scheduled. System will update on next reboot.
uk: Заплановане автономне оновлення. Систему буде оновлено під час наступного перезавантаження.

en: Only provide minimal output
uk: Надавати лише мінімальне виведення

en: Option '%s' is not supported
uk: Підтримки параметра «%s» не передбачено

en: Output in JSON format
uk: Вивести дані у форматі JSON

en: Package
uk: Пакунок

en: Package description
uk: Опис пакунка

en: Package files
uk: Файли пакунка

en: Package metadata refreshed
uk: Метадані пакунків оновлено

en: Package not found
uk: Пакунок не знайдено

en: Package not found: %s
uk: Пакунок не знайдено: %s

en: Package:
uk: Пакунок:

en: PackageKit Console Interface
uk: Консольний інтерфейс PackageKit

en: PackageKit Monitor
uk: Монітор PackageKit

en: PackageKit service
uk: Служба PackageKit

en: Packages providing this file are:
uk: Серед пакунків, що містять цей файл:

en: Packaging backend to use, e.g. dummy
uk: Інструмент роботи з пакунками, наприклад, dummy

en: Parent
uk: Батьківська

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Please choose a command to run
uk: Будь ласка, оберіть команду, яку слід виконати

en: Please choose a package to install
uk: Будь ласка, оберіть пакунок, який слід встановити

en: Please choose the correct package:
uk: Будь ласка, оберіть належний пакунок:

en: Please enter a number from 1 to %i:
uk: Будь ласка, введіть число від 1 до %i:

en: Please insert the correct media
uk: Будь ласка, вставте відповідний носій

en: Please logout and login to complete the update as important security updates have been installed.
uk: Щоб завершити встановлення важливих оновлень безпеки вийдіть з облікового запису і увійдіть до нього знову.

en: Please logout and login to complete the update.
uk: Щоб завершити оновлення, вийдіть з облікового запису і увійдіть знову.

en: Please restart the computer to complete the update as important security updates have been installed.
uk: перезавантажте систему, щоб завершити встановлення важливих оновлень безпеки.

en: Please restart the computer to complete the update.
uk: Щоб завершити оновлення, перезавантажте систему.

en: Prepare the transaction by downloading packages only
uk: Приготуватися до операції, лише отримати пакунки

en: Prepared packages:
uk: Приготовані пакунки:

en: Prepared updates:
uk: Приготовані оновлення:

en: Print to screen a machine readable output, rather than using animated widgets
uk: Вивести дані про поступ у простому текстовому форматі, без використання анімованих віджетів

en: Proceed with changes?
uk: Внести зміни?

en: Querying
uk: Виконання запиту

en: Real name
uk: Справжнє ім’я

en: Real name:
uk: Справжнє ім’я:

en: Rebooting after installing updates…
uk: Перезавантажуємо систему після встановлення оновлень…

en: Refresh package metadata
uk: Освіжити метадані пакунків

en: Refresh system repositories
uk: Оновлення списків сховищ системи

en: Refresh the cache
uk: Оновити кеш

en: Refresh the cache (forced)
uk: Оновити кеш (у примусовому режимі)

en: Refresh the package metadata cache.
uk: Освіжити кеш метаданих пакунків.

en: Refreshing cache
uk: Освіження кешу

en: Refreshing software list
uk: Освіження списку програм

en: Reinstalled
uk: Перевстановлено

en: Reinstalling
uk: Перевстановлення

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove a repository
uk: Вилучити сховище

en: Remove one or more packages from the system.
uk: Вилучити один або декілька пакунків з системи.

en: Remove package
uk: Вилучення пакунка

en: Remove packages
uk: Вилучити пакунки

en: Remove the specified repository.
uk: Вилучити вказане сховище.

en: Removed
uk: Вилучено

en: Removing
uk: Вилучення

en: Removing packages
uk: Вилучення пакунків

en: Removing repository
uk: Вилучаємо сховище

en: Repackaging files
uk: Перепакування файлів

en: Repair System
uk: Відновити систему

en: Repair package system
uk: Полагодити систему пакунків

en: Repairing system
uk: Виправлення системи

en: Repository '%s' disabled
uk: Сховище «%s» вимкнено

en: Repository '%s' enabled
uk: Сховище «%s» увімкнено

en: Repository '%s' removed
uk: Сховище «%s» вилучено

en: Requesting data
uk: Запит щодо даних

en: Resolve package names
uk: Розв'язати назви пакунка

en: Resolve package names to package IDs.
uk: Визначити за назвами пакунків ідентифікатори пакунків.

en: Resolving
uk: Розв’язання

en: Resolving dependencies
uk: Розв’язання залежностей

en: Restart
uk: Перезапуск

en: Restart:
uk: Перезапуск:

en: Results:
uk: Результат:

en: Role
uk: Роль

en: Role:
uk: Роль:

en: Roles: %s
uk: Ролі: %s

en: Run similar command:
uk: Виконати подібну команду:

en: Run the command using idle network bandwidth and also using less power
uk: Виконати команду з мінімальним використанням мережевого каналу і меншою витратою ресурсів системи

en: Running
uk: Виконання

en: Running hooks
uk: Виконуємо допоміжні скрипти

en: SECONDS
uk: СЕКУНДИ

en: Safely stop the PackageKit daemon
uk: Безпечно зупинити роботу фонової служби PackageKit

en: Safely terminate the PackageKit daemon.
uk: Безпечно перервати роботу фонової служби PackageKit.

en: Scanning applications
uk: Пошук програм

en: Search by details
uk: Шукати за подробицями

en: Search by files
uk: Шукати за файлами

en: Search by names
uk: Шукати за назвою

en: Search for packages
uk: Шукати пакунки

en: Search for packages matching the given patterns. If MODE is not specified, 
    'details' search is performed.
    Possible search MODEs are:
      name    - search by package name
      details - search by package details (default)
      file    - search by file name
      group   - search by package group
uk: Шукати пакунки, які відповідають заданим взірцям. Якщо РЕЖИМ не вказано, 
    буде виконано пошук «details».
    Можливі РЕЖИМи пошуку:
      name    - шукати пакунок за назвою
      details - шукати пакунок за подробицями (типовий варіант)
      file    - шукати за назвою файла
      group   - шукати пакунок за групою

en: Searching by details
uk: Пошук за подробицями

en: Searching by file
uk: Пошук за файлом

en: Searching by name
uk: Пошук за назвою

en: Searching groups
uk: Пошук груп

en: Security
uk: Безпека

en: Session restart (security) required:
uk: Потрібен перезапуск сеансу (безпека):

en: Session restart required:
uk: Перезапуск сеансу потрібен:

en: Set network proxy
uk: Встановлення проксі-сервер

en: Set repository options
uk: Встановити параметри сховища

en: Set the filter, e.g. installed
uk: Встановити фільтр, наприклад, встановлені

en: Setting data
uk: Встановлення даних

en: Show PackageKit backend information.
uk: Показати відомості щодо фонової служби PackageKit.

en: Show available distribution upgrades
uk: Показати доступні оновлення дистрибутива

en: Show backend information
uk: Показати дані щодо модуля обробки

en: Show debugging information for all files
uk: Показувати діагностичні дані для всіх файлів

en: Show debugging options
uk: Показувати параметри діагностики

en: Show dependencies for one or more packages.
uk: Показати залежності для одного або декількох пакунків.

en: Show detailed information about the specified package update.
uk: Показати докладні відомості щодо вказаного оновлення пакунка.

en: Show distribution version upgrades, if any are available.
uk: Показати оновлення версій дистрибутива, якщо такі доступні.

en: Show files in package
uk: Показати файли у пакунку

en: Show help
uk: Показати довідку

en: Show information about one or more packages.
uk: Показати відомості щодо одного або декількох пакунків.

en: Show more detailed output
uk: Показати докладніші виведенні дані

en: Show package dependencies
uk: Показати залежності пакунка

en: Show package information
uk: Показати дані щодо пакунків

en: Show packages providing a capability
uk: Показати пакунки, які забезпечують роботу можливості

en: Show packages requiring this package
uk: Показати пакунки, яким потрібен цей пакунок

en: Show pkgctl version
uk: Показати дані щодо версії pkgctl

en: Show recent package management transactions.
uk: Показати нещодавні операції щодо керування пакунками.

en: Show the program version and exit
uk: Показати версію програми і завершити роботу

en: Show transaction history
uk: Показати журнал операцій

en: Show version and exit
uk: Показати версію і завершити роботу

en: Show which packages provide the specified capability.
uk: Показати, які пакунки надають вказану можливість.

en: Show which packages require the specified packages.
uk: Показати, які пакунки потребують вказаних пакунків.

en: Shutting down after installing updates…
uk: Вимикаємо систему після встановлення оновлень…

en: Similar command is:
uk: Подібною командою є:

en: Similar commands are:
uk: Подібними командами є:

en: Software source name
uk: Назва джерела програмного забезпечення

en: Software source signature required
uk: Потрібен підпис джерела програмного забезпечення

en: Starting
uk: Запуск

en: State
uk: Стан

en: State:
uk: Стан:

en: Status
uk: Стан

en: Subcommands:
uk: Підкоманди:

en: Succeeded
uk: Успішне

en: Succeeded:
uk: Успішне:

en: Suitable packages are:
uk: Відповідними пакунками є:

en: Summary
uk: Резюме

en: Summary:
uk: Резюме:

en: System repaired successfully
uk: Систему успішно полагоджено

en: System restart (security) required by:
uk: Потрібне перезавантаження системи (безпека) для:

en: System restart required by:
uk: Перезавантаження системи потрібне для:

en: System time
uk: Системний час

en: System time:
uk: Системний час:

en: Testing changes
uk: Випробування змін

en: Text
uk: Текст

en: The agreement was not accepted.
uk: Угоду не було підтверджено.

en: The correct media was not inserted.
uk: Не було вставлено відповідного носія.

en: The daemon crashed mid-transaction!
uk: Аварійне завершення фонової служби під час операції!

en: The filter specified was invalid
uk: Вказано некоректний фільтр

en: The following packages are untrusted:
uk: Вказані нижче пакунки є ненадійними:

en: The following packages have to be downgraded:
uk: Слід встановити старіші версії таких пакунків:

en: The following packages have to be installed:
uk: Слід встановити такі пакунки:

en: The following packages have to be obsoleted:
uk: Ці пакунки буде визнано застарілими:

en: The following packages have to be reinstalled:
uk: Слід перевстановити такі пакунки:

en: The following packages have to be removed:
uk: Наведені нижче пакунки буде вилучено:

en: The following packages have to be updated:
uk: Слід оновити такі пакунки:

en: The maximum metadata cache age (in seconds). Use -1 to use only cache, 1 to reload cache.
uk: Максимальний вік кешу метаданих (у секундах). Скористайтеся -1, щоб використовувати лише кешовані дані; 1 — перезавантажити кеш.

en: The package providing this file is:
uk: Пакунком, що містити цей файл є:

en: The proxy could not be set
uk: Не вдалося встановити параметри проксі-сервера

en: The selected packages may already be installed.
uk: Можливо, вибрані пакунки вже встановлено.

en: The signature was not accepted.
uk: Підпис не було підтверджено.

en: The software is not from a trusted source.
uk: Програмне забезпечення надійшло з ненадійного джерела.

en: The transaction did not proceed.
uk: Операцію не було продовжено.

en: The transaction failed
uk: Спроба виконання операції зазнала невдачі

en: The unsigned software will not be installed.
uk: Непідписане програмне забезпечення встановлено не буде.

en: There are no packages to update.
uk: Пакунків для оновлення не виявлено.

en: There are no updates available at this time.
uk: На поточний момент оновлень не виявлено.

en: There are no upgrades available at this time.
uk: На поточний момент оновлень не виявлено.

en: This tool could not find all the packages: %s
uk: Програмі не вдалося знайти всі пакунки: %s

en: This tool could not find any available package.
uk: Програмі не вдалося знайти жодного доступного пакунка.

en: This tool could not find any available package: %s
uk: Програмі не вдалося знайти жодного доступного пакунка: %s

en: This tool could not find the installed package: %s
uk: Програмі не вдалося знайти встановлений пакунок: %s

en: This tool could not find the package: %s
uk: Програмі не вдалося знайти пакунок: %s

en: Time since
uk: З часу

en: Transaction
uk: Операція

en: Transaction:
uk: Операція:

en: Trigger & manage offline system updates.
    
    You can select one of these requests:
      prepare - prepare an offline update and trigger it (default)
      trigger - trigger a (manually prepared) offline update
      cancel  - cancel a planned offline update
      status  - show status information about a prepared or finished offline update
uk: Увімкнути автономні оновлення системи і керувати ними.
    
    Ви можете вибрати один з таких запитів:
      prepare - приготувати автономне оновлення і увімкнути його (типовий варіант)
      trigger - увімкнути (приготоване вручну) автономне оновлення
      cancel  - скасувати заплановане автномне оновлення
      status  - показати відомості щодо стану щодо приготованого або завершеного автономного оновлення

en: Trigger offline updates
uk: Увімкнути або вимкнути оновлення без з’єднання з інтернетом

en: Trivial
uk: Незначне

en: True
uk: Так

en: Trust a key used for signing software
uk: Довіряти ключу, використаному для підписування програмного забезпечення

en: Type
uk: Тип

en: URL:
uk: Адреса:

en: Unavailable
uk: Недоступний

en: Unknown command: %s
uk: Невідома команда: %s

en: Unknown offline-update request: %s
uk: Невідомий запит щодо автономного оновлення: %s

en: Unknown role type
uk: Невідомий тип

en: Unknown state
uk: Невідомий стан

en: Update Details:
uk: Подробиці щодо оновлення:

en: Update all packages or specific packages to their latest versions.
uk: Оновити усі пакунки або вказані пакунки до найсвіжіших версій.

en: Update packages
uk: Оновити пакунки

en: Update software
uk: Оновлення програмного забезпечення

en: Update text
uk: Текст оновлення

en: Update text:
uk: Текст оновлення:

en: Updated
uk: Оновлено

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: Updated: %s
uk: Оновлено: %s

en: Updates
uk: Оновлює

en: Updates:
uk: Оновлення:

en: Updating
uk: Оновлення

en: Updating packages
uk: Оновлення пакунків

en: Updating running applications
uk: Оновлення списку запущенний програм

en: Upgrade System
uk: Оновлення системи

en: Upgrade all packages or perform a distribution upgrade.
    
    Types: minimal, default, complete
uk: Оновити усі пакунки або виконати оновлення дистрибутива.
    
    Типи: minimal, default, complete

en: Upgrade the system
uk: Оновити систему

en: Usage: %s %s %s
uk: Користування: %s %s %s

en: Use 'pkgctl COMMAND --help' for command-specific help.
uk: Скористайтеся командою «pkgctl КОМАНДА --help» для отримання довідки щодо певної команди.

en: User ID
uk: ІД користувача

en: User ID:
uk: Ід. користувача:

en: User aborted selection
uk: Вибір перервано користувачем

en: Username
uk: Користувач

en: Username:
uk: Користувач:

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Vendor:
uk: Постачальник:

en: Version:
uk: Версія:

en: Version: %s
uk: Версія: %s

en: Waiting for authentication
uk: Очікування на завершення розпізнавання

en: Waiting for package manager lock
uk: Очікування на зняття блокування керування пакунками

en: Waiting for package manager lock.
uk: Очікування на зняття блокування керування пакунками.

en: Waiting in queue
uk: Очікування у черзі

en: Warning:
uk: Попередження:

en: You need to specify a list file to create
uk: Вам слід вказати файл списку, який слід створити

en: command not found
uk: команду не знайдено
