evolution-data-server - en to sk translation catalogue (1353 entries)

en: 
    (host: %s)
sk: 
    (hostiteľ: %s)

en: %I %p
sk: %H

en: %I:%M %p
sk: %H:%M

en: %I:%M:%S %p
sk: %H:%M:%S

en: %a %m/%d/%Y
sk: %a %d.%m.%Y

en: %a %m/%d/%Y %H
sk: %a %d.%m.%Y, %H

en: %a %m/%d/%Y %H:%M
sk: %a %d.%m.%Y, %H:%M

en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
sk: %a %e.%m.%Y, %H:%M:%S

en: %a %m/%d/%Y %I %p
sk: %a %d.%m.%Y, %H

en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
sk: %a %d.%m.%Y, %H:%M

en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
sk: %a %e.%m.%Y, %H:%M:%S

en: %d day | %d days
sk[0]: %d dní
sk[1]: %d deň
sk[2]: %d dni

en: %d hour | %d hours
sk[0]: %d hodín
sk[1]: %d hodina
sk[2]: %d hodiny

en: %d minute | %d minutes
sk[0]: %d minút
sk[1]: %d minúta
sk[2]: %d minúty

en: %d second | %d seconds
sk[0]: %d sekúnd
sk[1]: %d sekunda
sk[2]: %d sekundy

en: %d week | %d weeks
sk[0]: %d týždňov
sk[1]: %d týždeň
sk[2]: %d týždne

en: %d year | %d years
sk[0]: %d rokov
sk[1]: %d rok
sk[2]: %d roky

en: %m/%d/%Y
sk: %d.%m.%Y

en: %m/%d/%Y %H
sk: %d.%m.%Y %H

en: %m/%d/%Y %H:%M
sk: %d.%m.%Y %H:%M

en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
sk: %d.%m.%Y %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y %I %p
sk: %d.%m.%Y %H

en: %m/%d/%Y %I:%M %p
sk: %d.%m.%Y %H:%M

en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
sk: %d.%m.%Y %H:%M:%S

en: %s Address Book authentication request
sk: Požiadavka overenia totožnosti k adresáru kontaktov služby %s

en: %s Calendar authentication request
sk: Požiadavka overenia totožnosti ku kalendáru služby %s

en: %s Mail authentication request
sk: Požiadavka overenia totožnosti k pošte služby %s

en: %s Memo List authentication request
sk: Požiadavka overenia totožnosti k zoznamu poznámok služby %s

en: %s Task List authentication request
sk: Požiadavka overenia totožnosti k zoznamu úloh služby %s

en: %s account authentication request
sk: Požiadavka overenia totožnosti účtu %s

en: %s authentication failed
sk: Zlyhalo overenie totožnosti %s

en: %s does not support creating remote resources
sk: %s nepodporuje vytváranie vzdialených zdrojov

en: %s does not support deleting remote resources
sk: %s nepodporuje odstraňovanie vzdialených zdrojov

en: %s: HTTP error code %d (%s)
sk: %s: Chybový kód HTTP %d (%s)

en: %s: HTTP error code %d (%s): %s
sk: %s: Chybový kód HTTP %d (%s): %s

en: %s: NULL returned from ldap_first_entry
sk: %s: Z ldap_first_entry sa vrátilo NULL

en: %s: Scanning existing messages
sk: %s: Prehľadávajú sa existujúce správy

en: %s: Scanning new messages
sk: %s: Prehľadávajú sa nové správy

en: %s: Unhandled result type %d returned
sk: %s: Vrátený neošetrený typ výsledku %d

en: %s: Unhandled search result type %d returned
sk: %s: Vrátený neošetrený typ výsledku hľadania %d

en: (%s) expects an array result
sk: (%s) očakáva ako výsledok pole

en: (%s) not allowed inside %s
sk: (%s) nie je povolené vnútri %s

en: (%s) requires a match type string
sk: (%s) vyžaduje reťazcový typ

en: (%s) requires a single bool result
sk: (%s) vyžaduje jeden výsledok ako logickú hodnotu

en: (%s) requires the folder set
sk: (%s) vyžaduje množinu priečinkov

en: (Deprecated) Automatic proxy configuration URL
sk: (Zavrhnuté) URL automatickej konfigurácie proxy

en: (Deprecated) Host name for HTTP requests
sk: (Zavrhnuté) Názov hostiteľa pre HTTP požiadavky

en: (Deprecated) Host name for HTTPS requests
sk: (Zavrhnuté) Názov hostiteľa pre HTTPS požiadavky

en: (Deprecated) Host name for SOCKS requests
sk: (Zavrhnuté) Názov hostiteľa pre SOCKS požiadavky

en: (Deprecated) List of hosts to connect to without proxy
sk: (Zavrhnuté) Zoznam hostiteľov k spojeniu bez proxy

en: (Deprecated) Port number for HTTP requests
sk: (Zavrhnuté) Číslo portu pre HTTP požiadavky

en: (Deprecated) Port number for HTTPS requests
sk: (Zavrhnuté) Číslo portu pre HTTPS požiadavky

en: (Deprecated) Port number for SOCKS requests
sk: (Zavrhnuté) Číslo portu pre SOCKS požiadavky

en: (Deprecated) Proxy authentication password
sk: (Zavrhnuté) Heslo overenia totožnosti na proxy

en: (Deprecated) Proxy authentication user name
sk: (Zavrhnuté) Používateľské meno overenia totožnosti na proxy

en: (Deprecated) Proxy type to use
sk: (Zavrhnuté) Typ proxy, ktorý použiť

en: (Deprecated) Whether proxy server requires authentication
sk: (Zavrhnuté) Či proxy server vyžaduje overenie totožnosti

en: (Deprecated) Whether to use http-proxy
sk: (Zavrhnuté) Či použiť http-proxy

en: (Unknown GSSAPI mechanism code: %x)
sk: (Neznámy kód mechanizmu GSSAPI: %x)

en: (Unknown error)
sk: (Neznáma chyba)

en: , with one exception | , with %d exceptions
sk[0]: , s %d výnimkami
sk[1]: , s jednou výnimkou
sk[2]: , s %d výnimkami

en: 10th
sk: 10.

en: 11th
sk: 11.

en: 12th
sk: 12.

en: 13th
sk: 13.

en: 14th
sk: 14.

en: 15th
sk: 15.

en: 16th
sk: 16.

en: 17th
sk: 17.

en: 18th
sk: 18.

en: 19th
sk: 19.

en: 1st
sk: 1.

en: 20th
sk: 20.

en: 21st
sk: 21.

en: 22nd
sk: 22.

en: 23rd
sk: 23.

en: 24th
sk: 24.

en: 25th
sk: 25.

en: 26th
sk: 26.

en: 27th
sk: 27.

en: 28th
sk: 28.

en: 29th
sk: 29.

en: 2nd
sk: 2.

en: 30th
sk: 30.

en: 31st
sk: 31.

en: 3rd
sk: 3.

en: 4th
sk: 4.

en: 5th
sk: 5.

en: 6th
sk: 6.

en: 7th
sk: 7.

en: 8th
sk: 8.

en: 9th
sk: 9.

en: A calendar reminder is about to trigger. This reminder is configured to run the following program:
    
            %s
    
    Are you sure you want to run this program?
sk: Pripomienka kalendára bude spustená. Pripomienka je nastavená tak, aby spustila nasledovný program:
    
            %s
    
    Naozaj chcete spustiť tento program?

en: A full path to a directory where .source files with preconfigured options can be stored
sk: Úplná cesta adresára, kde môžu byť uložené súbory .source s prednastavenými voľbami

en: A list of variables which can be part of the autoconfig .source files
sk: Zoznam premenných, ktoré môžu byť súčasťou súborov .source automatickej konfigurácie

en: A password transition is needed
sk: Vyžadovaný je prenos hesla

en: AIM Home Screen Name 1
sk: Prezývka domov č. 1 pre službu AIM

en: AIM Home Screen Name 2
sk: Prezývka domov č. 2 pre službu AIM

en: AIM Home Screen Name 3
sk: Prezývka domov č. 3 pre službu AIM

en: AIM Screen Name List
sk: Zoznam prezývok pre službu AIM

en: AIM Work Screen Name 1
sk: Prezývka do práce č. 1 pre službu AIM

en: AIM Work Screen Name 2
sk: Prezývka do práce č. 2 pre službu AIM

en: AIM Work Screen Name 3
sk: Prezývka do práce č. 3 pre službu AIM

en: AUTH command failed:
sk: Príkaz AUTH zlyhal:

en: AUTH command failed: Not connected.
sk: Príkaz AUTH zlyhal: Bez pripojenia.

en: Accept _Temporarily
sk: Akceptovať _dočasne

en: Add custom time…
sk: Pridať vlastný čas…

en: Adding contact to LDAP server...
sk: Pridáva sa kontakt na server LDAP…

en: Address Book
sk: Adresár kontaktov

en: Address List
sk: Zoznam adries

en: Address book authentication request
sk: Požiadavka overenia totožnosti k adresáru kontaktov

en: Addressbook backend does not support cursors
sk: Obslužný softvér adresára kontaktov nepodporuje kurzory

en: Alphabetic index was set for incorrect locale
sk: Abecedný index bol nastavený pre nesprávny jazyk

en: Always check for _new mail in this folder
sk: Vždy kontrolovať _novú poštu v tomto priečinku

en: An absolute path where the gpg (or gpg2) binary is
sk: Úplná cesta, kde sa nachádza binárny súbor gpg (alebo gpg2)

en: An example is “/usr/bin/gpg”; when it is left empty, or an incorrect value is set, then it will be searched for. Change requires restart of the application.
sk: Príklad je „/usr/bin/gpg“. Ak nie je vyplnený, alebo je nastavená nesprávna hodnota, potom bude vyhľadaný. Zmena vyžaduje reštart aplikácie.

en: Anniversary
sk: Výročie

en: Anniversary: %s
sk: Výročie: %s

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Apply _filters to new messages
sk: _Aplikovať filtre na nové správy

en: Apply _filters to new messages in all folders
sk: Aplikovať _filtre na nové správy vo všetkých priečinkoch

en: Apply message _filters to this folder
sk: Aplikovať _filtre na správy v tomto priečinku

en: Assistant
sk: Asistent

en: Assistant Phone
sk: Asistentov telefón

en: At least one sort field must be specified to use a cursor
sk: Pre použitie kurzora musí byť určené aspoň jedno pole usporiadania

en: At least one sort field must be specified to use an EbSdbCursor
sk: Pre použitie kurzora EbSdbCursor musí byť určené aspoň jedno pole, podľa ktorého sa má usporiadať

en: At least one sort field must be specified to use an EbSqlCursor
sk: Pre použitie EbSqlCursor musí byť určené aspoň jedno pole na usporiadanie

en: Auth Host: %s
sk: Hostiteľ overenia totožnosti: %s

en: Auth Host: %s:%d
sk: Hostiteľ overenia totožnosti: %s:%d

en: Auth Method: %s
sk: Metóda overenia totožnosti: %s

en: Auth Proxy UID: %s
sk: UID proxy overenia totožnosti: %s

en: Auth User: %s
sk: Používateľ overenia totožnosti: %s

en: Authentication failed
sk: Zlyhalo overenie totožnosti

en: Authentication failed.
sk: Overenie totožnosti zlyhalo.

en: Authentication mechanism is too weak
sk: Mechanizmus overenia je príliš slabý

en: Authentication password not available
sk: Heslo overenia totožnosti nie je dostupné

en: Authentication request
sk: Požiadavka overenia totožnosti

en: Authentication required
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti

en: Automatically _update on change in source folders
sk: Automaticky _aktualizovať pri zmene v zdrojových priečinkoch

en: Backend factory for source “%s” and extension “%s” cannot be found.
sk: Nedá sa nájsť obslužný program pre zdroj „%s“ a rozšírenie „%s“.

en: Backend is busy
sk: Obslužný program je zaneprázdnený

en: Backend is not opened yet
sk: Obslužný program nie je ešte otvorený

en: Backend: %s
sk: Obslužný program: %s

en: Bad authentication response from server.
sk: Neplatná odpoveď na overenie totožnosti od servera.

en: Bad file format.
sk: Nesprávny formát súboru.

en: Bad signature
sk: Nesprávny podpis

en: Birth Date
sk: Dátum narodenia

en: Birthday
sk: Dátum narodenia

en: Birthday and anniversary reminder
sk: Upozornenie na narodeniny a výročie

en: Birthday and anniversary reminder units
sk: Jednotky pre upozornenie na narodeniny a výročie

en: Birthday and anniversary reminder value
sk: Hodnota k upozorneniu na narodeniny a výročie

en: Birthday: %s
sk: Dátum narodenia: %s

en: Birthdays & Anniversaries
sk: Narodeniny a výročia

en: Book UID
sk: UID adresára kontaktov

en: Business Fax
sk: Fax do práce

en: Business Phone
sk: Telefón do práce

en: Business Phone 2
sk: Telefón do práce č. 2

en: C_heck for new messages in all folders
sk: Z_isťovať novú poštu vo všetkých priečinkoch

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Calendar URI
sk: URI kalendára

en: Calendar authentication request
sk: Požiadavka overenia totožnosti ku kalendáru

en: Calendar enabled: %s
sk: Povolený kalendár: %s

en: Callback Phone
sk: Telefón pre spätné volanie

en: Can not make parent directory: %s
sk: Nedá sa vytvoriť rodičovský adresár: %s

en: Can not open file
sk: Nedá sa otvoriť súbor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancelled
sk: Zrušené

en: Cannot add CMS Recipient information
sk: Nedá sa pridať informácia prijímateľa CMS

en: Cannot add CMS Signer information
sk: Nedajú sa pridať informácie o podpisovateľovi CMS

en: Cannot add CMS Signing time
sk: Nedá sa pridať čas podpisovania pomocou CMS

en: Cannot add MS SMIMEEncKeyPrefs attribute
sk: Nedá sa pridať atribút MS SMIMEEncKeyPrefs

en: Cannot add SMIMEEncKeyPrefs attribute
sk: Nedá sa pridať atribút SMIMEEncKeyPrefs

en: Cannot add contact:
sk: Nedá sa pridať kontakt:

en: Cannot add encryption certificate
sk: Nedá sa pridať šifrovací certifikát

en: Cannot add timezone with invalid component
sk: Nedá sa pridať časová zóna s neplatnou súčasťou

en: Cannot add timezone without component
sk: Nedá sa pridať časová zóna bez súčasti

en: Cannot add timezone without tzid
sk: Nedá sa pridať časová zóna bez identifikátora tzid

en: Cannot allocate slot for encryption bulk key
sk: Nedá sa alokovať pozícia pre globálny šifrovací kľúč

en: Cannot append message to maildir folder: %s:
sk: Nedá sa pridať správa do priečinka maildir: %s:

en: Cannot append message to mbox file: %s:
sk: Nedá sa pridať správa do súboru mbox: %s:

en: Cannot append message to mh folder: %s:
sk: Nedá sa pridať správa do priečinka mh: %s:

en: Cannot attach CMS Enveloped data
sk: Nedá sa priložiť zapúzdrený údaj CMS

en: Cannot attach CMS data
sk: Nedajú sa priložiť údaje vytvorené pomocou CMS

en: Cannot attach CMS data object
sk: Nedá sa priložiť údajový objekt CMS

en: Cannot attach CMS signed data
sk: Nedajú sa priložiť údaje podpísané pomocou CMS

en: Cannot authenticate without a username
sk: Nedá sa overiť totožnosť bez používateľského mena

en: Cannot build locking helper pipe: %s
sk: Nedá sa vytvoriť pomocné zreťazenie pre zamykanie: %s

en: Cannot calculate digests
sk: Nedajú sa vypočítať súhrny

en: Cannot change value of book property “%s”
sk: Nedá sa zmeniť hodnota vlastnosti adresára kontaktov „%s“

en: Cannot change value of calendar property “%s”
sk: Nedá sa zmeniť hodnota vlastnosti kalendára „%s“

en: Cannot check folder: %s: %s
sk: Nedá sa skontrolovať priečinok: %s: %s

en: Cannot copy messages to the Junk folder
sk: Nie je možné kopírovať správu do priečinka Nevyžiadaná pošta

en: Cannot copy messages to the Trash folder
sk: Nie je možné kopírovať správu do priečinka Kôš

en: Cannot copy or move messages into a Virtual Folder
sk: Nepodarilo sa skopírovať alebo presunúť správu do virtuálneho priečinka

en: Cannot create CMS Enveloped data
sk: Nedá sa vytvoriť zapúzdrený údaj CMS

en: Cannot create CMS Message
sk: Nedá sa vytvoriť správa CMS

en: Cannot create CMS Recipient information
sk: Nedá sa vytvoriť informácia prijímateľa CMS

en: Cannot create CMS Signer information
sk: Nedajú sa vytvoriť informácie o podpisovateľovi CMS

en: Cannot create CMS message
sk: Nedá sa vytvoriť správa chánená pomocou CMS

en: Cannot create CMS signed data
sk: Nedajú sa vytvoriť údaje podpísané pomocou CMS

en: Cannot create a folder by this name.
sk: Nedá sa vytvoriť priečinok s týmto názvom.

en: Cannot create calendar object:
sk: Nedá sa vytvoriť objekt kalendára:

en: Cannot create directory “%s”: %s.
sk: Nedá sa vytvoriť priečinok „%s“: %s.

en: Cannot create encoder context
sk: Nedá sa vytvoriť kontext kóderu

en: Cannot create folder containing “%s”
sk: Nedá sa vytvoriť priečinok obsahujúci „%s“

en: Cannot create folder lock on %s: %s
sk: Nedá sa získať zámok na priečinok %s: %s

en: Cannot create folder “%s”: %s
sk: Nedá sa vytvoriť priečinok: %s: %s

en: Cannot create folder: %s: %s
sk: Nedá sa vytvoriť priečinok: %s: %s

en: Cannot create folder: %s: folder exists
sk: Nedá sa vytvoriť priečinok: %s: priečinok existuje

en: Cannot create spool file:
sk: Nedá sa vytvoriť zoraďovací súbor:

en: Cannot decrypt message: Incorrect message format
sk: Nedá sa dešifrovať správa: Nesprávny formát správy

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
sk: Nedá sa odstrániť priečinok: %s: Neplatná operácia

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
sk: Nedá sa odstrániť priečinok: %s: Priečinok neexistuje

en: Cannot determine destination URL without WebDAV extension
sk: Nedá sa rozpoznať cieľová URL bez rozšírenia WebDAV

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain a password for “%s”
sk: Nedá sa nájsť zodpovedajúci účet v službe org.gnome.OnlineAccounts, z ktorého možno získať heslo pre „%s“

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain an access token for “%s”
sk: Nedá sa nájsť zodpovedajúci účet v službe org.gnome.OnlineAccounts, z ktorého možno získať prístupový token pre „%s“

en: Cannot find certificate chain
sk: Nedá sa nájsť reťaz certifikátov

en: Cannot find certificate for “%s”
sk: Nedá sa nájsť certifikát pre „%s“

en: Cannot find common bulk encryption algorithm
sk: Nedá sa nájsť obvyklý globálny šifrovací algoritmus

en: Cannot find email address:
sk: Nedá sa nájsť emailová adresa:

en: Cannot find signature digests
sk: Nedajú sa nájsť súhrny podpisu

en: Cannot find source “%s”
sk: Nedá sa nájsť zdroj „%s“

en: Cannot fork locking helper: %s
sk: Nedá sa vetviť pomocný program pre zámok: %s

en: Cannot get POP summary:
sk: Nedá sa získať súhrn protokolom POP:

en: Cannot get URI
sk: Nedá sa získať URI

en: Cannot get contact list uids:
sk: Nedá sa získať zoznam uid kontaktov:

en: Cannot get contact list:
sk: Nedá sa získať zoznam kontaktov:

en: Cannot get contact:
sk: Nedá sa získať kontakt:

en: Cannot get folder “%s”: %s
sk: Nedá sa získať priečinok: %s: %s

en: Cannot get folder “%s”: folder does not exist.
sk: Nedá sa získať priečinok „%s“: priečinok neexistuje.

en: Cannot get folder “%s”: not a directory.
sk: Nedá sa získať priečinok „%s“: nie je to adresár.

en: Cannot get folder “%s”: not a maildir directory.
sk: Nedá sa sa získať priečinok „%s“: nie je adresár maildir.

en: Cannot get folder “%s”: not a regular file.
sk: Nedá sa získať priečinok „%s“: nie je to normálny súbor.

en: Cannot get folder: %s: %s
sk: Nedá sa získať priečinok: %s: %s

en: Cannot get message %s from folder %s
    %s
sk: Nedá sa získať správa %s z priečinka %s
    %s

en: Cannot get message %s from folder %s:
sk: Nedá sa získať správa %s z priečinka %s:

en: Cannot get message %s:
sk: Nedá sa získať správa %s:

en: Cannot get message %s: %s
sk: Nedá sa získať správa %s: %s

en: Cannot get message with message ID %s: %s
sk: Nedá sa získať správa s identifikátorom správy %s: %s

en: Cannot issue command, no stream available
sk: Nedá sa vystaviť príkaz, dátový prúd nie je dostupný

en: Cannot login to POP server %s: SASL Protocol error
sk: Nedá sa prihlásiť k serveru POP %s: chyba protokolu SASL

en: Cannot modify calendar object:
sk: Nedá sa upraviť objekt kalendára:

en: Cannot modify contacts:
sk: Nedajú sa upraviť kontakty:

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
sk: Nedá sa otvoriť cesta adresára MH: %s: %s

en: Cannot open book:
sk: Nedá sa otvoriť adresár kontaktov:

en: Cannot open calendar:
sk: Nedá sa otvoriť kalendár:

en: Cannot open mailbox: %s:
sk: Nedá sa otvoriť poštová schránka: %s:

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
sk: Nedá sa otvoriť cesta poštovej schránky: %s: %s

en: Cannot open temporary mailbox: %s
sk: Nedá sa otvoriť dočasná poštová schránka: %s

en: Cannot parse ISC file “%s”
sk: Nedá sa analyzovať súbor ISC „%s“

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
sk: Nedá sa analyzovať vyhľadávací výraz: %s:
    %s

en: Cannot receive calendar objects:
sk: Nedajú sa získať objekty kalendára:

en: Cannot refresh address book:
sk: Nedá sa obnoviť adresár kontaktov:

en: Cannot refresh calendar:
sk: Nedá sa obnoviť kalendár:

en: Cannot remove calendar object:
sk: Nedá sa odstrániť objekt kalendára:

en: Cannot remove contacts:
sk: Nedajú sa odstrániť kontakty:

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
sk: Nedá sa premenovať priečinok: %s: Neplatná operácia

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
sk: Nedá sa premenovať priečinok: %s: Priečinok neexistuje

en: Cannot retrieve calendar free/busy list:
sk: Nedá sa získať diár kalendára:

en: Cannot retrieve calendar object list:
sk: Nedá sa získať zoznam objektov kalendára:

en: Cannot retrieve calendar object path:
sk: Nedá sa získať cesta k objektu kalendára:

en: Cannot save calendar data
sk: Nedajú sa uložiť údaje kalendára

en: Cannot save calendar data: Malformed URI.
sk: Nedajú sa uložiť údaje kalendára: Poškodený URI.

en: Cannot send calendar objects:
sk: Nedajú sa odoslať objekty kalendára:

en: Cannot send message: no recipients defined.
sk: Správa sa nedá odoslať: adresáti nie sú definovaní.

en: Cannot send message: one or more invalid recipients
sk: Správa sa nedá odoslať: adresáti nie sú platní

en: Cannot send message: sender address not valid.
sk: Správa sa nedá odoslať: adresa odosielateľa nie je platná.

en: Cannot send message: service not connected.
sk: Správa sa nedá odoslať: služba nie je pripojená.

en: Cannot set message digests
sk: Nedajú sa nastaviť súhrny správy

en: Cannot sort by a field that is not a string type
sk: Nedá sa usporiadať podľa poľa, ktoré nie je typu reťazec

en: Cannot sort by a field that is not in the summary
sk: Nedá sa usporiadať podľa poľa, ktoré nie je v súhrne

en: Cannot sort by a field which may have multiple values
sk: Nedá sa usporiadať podľa poľa, ktoré môže obsahovať viacero hodnôt

en: Cannot transfer message to destination folder: %s
sk: Do cieľového priečinka sa nedá presunúť správa: %s

en: Cannot upgrade contacts database from a legacy database with more than one addressbook. Delete one of the entries in the “folders” table first.
sk: Nedá sa aktualizovať databáza s kontaktami zo zastaralej databázy s viac ako jedným adresárom kontaktov. Najskôr odstráňte jednu z položiek v tabuľke „priečinky“.

en: Cannot verify message signature:
sk: Nedá sa overiť podpis správy:

en: Cannot verify message signature: Incorrect message format
sk: Nedá sa overiť podpis správy: Nesprávny formát správy

en: Cannot write with no base stream
sk: Nedá sa zapísať bez základného prúdu

en: Can’t open database %s: %s
sk: Nedá sa otvoriť databáza %s: %s

en: Car Phone
sk: Telefón v aute

en: Categories
sk: Kategórie

en: Category List
sk: Zoznam kategórií

[ctx: CategoryName]
en: Anniversary
sk: Výročie

[ctx: CategoryName]
en: Birthday
sk: Narodeniny

[ctx: CategoryName]
en: Business
sk: Práca

[ctx: CategoryName]
en: Competition
sk: Súťaž

[ctx: CategoryName]
en: Favorites
sk: Obľúbené

[ctx: CategoryName]
en: Gifts
sk: Darčeky

[ctx: CategoryName]
en: Goals/Objectives
sk: Ciele/úlohy

[ctx: CategoryName]
en: Holiday
sk: Dovolenka

[ctx: CategoryName]
en: Holiday Cards
sk: Pohľadnice

[ctx: CategoryName]
en: Hot Contacts
sk: Čerstvé kontakty

[ctx: CategoryName]
en: Ideas
sk: Nápady

[ctx: CategoryName]
en: International
sk: Medzinárodné

[ctx: CategoryName]
en: Key Customer
sk: Kľúčový zákazník

[ctx: CategoryName]
en: Miscellaneous
sk: Rôzne

[ctx: CategoryName]
en: Personal
sk: Osobné

[ctx: CategoryName]
en: Phone Calls
sk: Pre volania telefónom

[ctx: CategoryName]
en: Status
sk: Stav

[ctx: CategoryName]
en: Strategies
sk: Stratégie

[ctx: CategoryName]
en: Suppliers
sk: Dodávatelia

[ctx: CategoryName]
en: Time & Expenses
sk: Čas a výdavky

[ctx: CategoryName]
en: Waiting
sk: Čakajúce

en: Certificate import failed
sk: Importovanie certifikátu zlyhalo

en: Certificate is the only message, cannot verify certificates
sk: Správa obsahuje len certifikát, certifikáty sa nedajú overiť

en: Certificate is the only message, certificates imported and verified
sk: Správa obsahuje len certifikát, certifikáty boli importované a overené

en: Certificate trust...
sk: Dôvera certifikátu…

en: Ch_eck for new messages in subscribed folders
sk: Zisťo_vať novú poštu v priečinkoch prihlásených na odber

en: Check new messages for _Junk contents
sk: Kontrolovať _nevyžiadaný obsah v nových správach

en: Checking download of new messages for offline in “%s : %s”
sk: Kontroluje sa preberanie nových správ v „%s : %s“ pre odpojený režim

en: Checking folder consistency
sk: Kontroluje sa konzistencia priečinka

en: Checking for New Mail
sk: Zisťovanie novej pošty

en: Checking for new messages
sk: Zisťujú sa nové správy

en: Clear custom times
sk: Vymazať vlastné časy

en: Client disappeared
sk: Klient zmizol

en: Code: %u — Unexpected response from server
sk: Kód: %u - Neočakávaná odpoveď zo servera

en: Collection
sk: Zbierka

en: Collection/GNOME Online Accounts
sk: Zbierka/Účty služieb prostredia GNOME

en: Collection/Ubuntu Online Accounts
sk: Zbierka/Účty služieb systému Ubuntu

en: Command line arguments error, please use --help option to see the usage.
sk: Chyba parametrov príkazového riadka. Prosím, použite parameter --help na zobrazenie pomocníka s použitím.

en: Command not implemented
sk: Príkaz neimplementovaný

en: Command parameter not implemented
sk: Parameter príkazu neimplementovaný

en: Company Phone
sk: Telefón do firmy

en: Complete
sk: Hotovo

en: Conflicting UIDs found in added contacts
sk: Kolidujúce jednoznačné identifikátory v pridávaných kontaktoch

en: Connection cancelled
sk: Pripojenie zrušené

en: Contact ID already exists
sk: Identifikátor kontaktu už existuje

en: Contact UID of a user
sk: Jednoznačný identifikátor kontaktu používateľa

en: Contact field “%s” of type “%s” specified in summary, but only boolean, string and string list field types are supported
sk: Pole kontaktu „%s“ s typu „%s“ je špecifikované v súhrne, ale podporované sú len pravdivostná hodnota, reťazec, prípadne reťazec poľa zoznamu

en: Contact not found
sk: Kontakt sa nenašiel

en: Contact “%s” not found
sk: Kontakt „%s“ sa nenašiel

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Contacts enabled: %s
sk: Povolené kontakty: %s

en: Content tampered with or altered in transit
sk: Obsah sfalšovaný alebo pozmenený počas prenosu

en: Copy _Link Location
sk: _Kopírovať umiestnenie odkazu

en: Copy folder content locally for _offline operation
sk: Vytvoriť lokálnu kópiu priečinka pre operácie v _odpojenom režime

en: Copying messages
sk: Kopírujú sa správy

en: Could not add calendar time zone:
sk: Nepodarilo sa pridať časové pásmo kalendára:

en: Could not cancel
sk: Nepodarilo sa zrušiť

en: Could not check mail file %s: %s
sk: Nepodarilo sa skontrolovať súbor s poštou %s: %s

en: Could not close source folder %s: %s
sk: Nepodarilo sa zatvoriť zdrojový priečinok: %s: %s

en: Could not close temporary folder: %s
sk: Nepodarilo sa zatvoriť dočasný priečinok: %s

en: Could not connect with command “%s”: %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť pomocou príkazu „%s“: %s

en: Could not create cache file
sk: Nepodarilo sa vytvoriť súbor vyrovnávacej pamäte

en: Could not create cache file:
sk: Nepodarilo sa vytvoriť súbor vyrovnávacej pamäte:

en: Could not create cache for %s:
sk: Nepodarilo sa vytvoriť vyrovnávaciu pamäť pre %s:

en: Could not create folder summary for %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť súhrn o priečinku pre %s

en: Could not create folder “%s”:
    %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť priečinok „%s“:
    %s

en: Could not create folder “%s”: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť priečinok „%s“: %s

en: Could not create lock file for %s: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť súbor so zámkom pre %s: %s

en: Could not create pipe to “%s”: %s: mail not sent
sk: Nepodarilo sa vytvoriť zreťazenie do programu „%s“: %s: pošta neodoslaná

en: Could not create pipe: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť zreťazenie: %s

en: Could not delete folder index file “%s”: %s
sk: Nepodarilo sa odstrániť indexový súbor priečinka „%s“: %s

en: Could not delete folder meta file “%s”: %s
sk: Nepodarilo sa odstrániť meta súbor priečinka „%s“: %s

en: Could not delete folder summary file “%s”: %s
sk: Nepodarilo sa odstrániť súbor súhrnu o priečinku „%s“: %s

en: Could not delete folder “%s”:
    %s
sk: Nepodarilo sa odstrániť priečinok „%s“:
    %s

en: Could not delete folder “%s”: %s
sk: Nepodarilo sa odstrániť priečinok „%s“: %s

en: Could not discard reminder:
sk: Nepodarilo sa zrušiť upozorňovanie:

en: Could not execute “%s”: mail not sent.
sk: Nepodarilo sa spustiť „%s“: pošta neodoslaná.

en: Could not fork “%s”: %s: mail not sent
sk: Nepodarilo sa vetviť program „%s“: %s: pošta neodoslaná

en: Could not fork: %s
sk: Nepodarilo sa vetviť: %s

en: Could not generate encrypting data:
sk: Nepodarilo sa vygenerovať šifrovacie údaje:

en: Could not generate signing data:
sk: Nepodarilo sa vygenerovať podpisovacie údaje:

en: Could not get session bus:
sk: Nepodarilo sa získať zbernicu relácie:

en: Could not load %s: %s
sk: Nepodarilo sa načítať %s: %s

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
sk: Nepodarilo sa načítať %s: Načítavanie modulov nie je na tomto systéme podporované.

en: Could not load %s: No initialization code in module.
sk: Nepodarilo sa načítať %s: V module nie je inicializačný kód.

en: Could not lock “%s”
sk: Nepodarilo sa uzamknúť „%s“

en: Could not lock “%s”: protocol error with lock-helper
sk: Nepodarilo sa uzamknúť „%s“: chyba protokolu s lock-helper

en: Could not open file: %s: %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor %s: %s

en: Could not open folder “%s”:
    %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť priečinok „%s“:
    %s

en: Could not open folder: %s: %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť priečinok %s: %s

en: Could not open mail file %s: %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor s poštou %s: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť dočasný súbor s poštou %s: %s

en: Could not open the link.
sk: Nepodarilo sa otvoriť odkaz.

en: Could not parse URL “%s”
sk: Nepodarilo sa analyzovať URL „%s“

en: Could not parse arguments
sk: Nepodarilo sa spracovať parametre

en: Could not parse recipient list
sk: Nepodarilo sa spracovať zoznam príjemcov

en: Could not read greeting from %s:
sk: Nepodarilo sa prečítať privítanie z %s:

en: Could not remove cache entry: %s: %s
sk: Nepodarilo sa odstrániť položku vyrovnávacej pamäte: %s: %s

en: Could not rename folder %s to %s: %s
sk: Nepodarilo sa premenovať priečinok %s na %s: %s

en: Could not rename folder: %s
sk: Nepodarilo sa premenovať priečinok: %s

en: Could not rename “%s” to %s: %s
sk: Nepodarilo sa premenovať „%s“ na %s: %s

en: Could not rename “%s”: %s
sk: Nepodarilo sa premenovať „%s“: %s

en: Could not rename “%s”: “%s”: %s
sk: Nepodarilo sa premenovať „%s“: „%s“: %s

en: Could not retrieve attachment uris:
sk: Nepodarilo sa získať URI príloh:

en: Could not retrieve calendar time zone:
sk: Nepodarilo sa získať časové pásmo kalendára:

en: Could not retrieve weather data
sk: Nepodarilo sa získať údaje o počasí

en: Could not scan folder “%s”: %s
sk: Nepodarilo sa prehľadať priečinok „%s“: %s

en: Could not send message:
sk: Nepodarilo sa odoslať správu:

en: Could not store folder: %s
sk: Nepodarilo sa uložiť priečinok: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
sk: Nepodarilo synchronizovať zoraďovací priečinok %s: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in “%s”
sk: Nepodarilo sa synchronizovať zoraďovací priečinok %s: %s
    Priečinok je asi poškodený, kópia uložená do „%s“

en: Could not synchronize temporary folder %s: %s
sk: Nepodarilo sa synchronizovať dočasný priečinok %s: %s

en: Creating folder “%s”
sk: Vytvára sa priečinok „%s“

en: Credentials delete is not supported
sk: Odstránenie poverení nie je podporované

en: Credentials lookup is not supported
sk: Hľadanie poverení nie je podporované

en: Credentials prompt was cancelled
sk: Požiadavka na poverenia bola zrušená

en: Credentials store is not supported
sk: Ukladanie poverení nie je podporované

en: Ctrl-click to open a link
sk: Odkaz otvoríte kliknutím so stlačeným Ctrl

en: Cursor does not support alphabetic indexes
sk: Kurzor nepodporuje abecedné indexy

en: Cursor does not support setting the search expression
sk: Kurzor nepodporuje nastavenie hľadaného výrazu

en: Cursor does not support step
sk: Kurzor nepodporuje krok

en: D-Bus error
sk: Chyba D-Bus

en: DATA command failed:
sk: Príkaz DATA zlyhal:

en: Data Encipherment
sk: Zašifrovanie údajov

en: Data source is missing a [%s] group
sk: Chýba zdroj údajov skupiny [%s]

en: Data source “%s” does not support OAuth 2.0 authentication
sk: Zdroj údajov „%s“ nepodporuje overenie totožnosti protokolu OAuth 2.0

en: Data source “%s” does not support creating remote resources
sk: Zdroj údajov „%s“ nepodporuje vytváranie vzdialených zdrojov

en: Data source “%s” does not support deleting remote resources
sk: Zdroj údajov „%s“ nepodporuje odstraňovanie vzdialených zdrojov

en: Data source “%s” has no collection backend to create the remote resource
sk: Zdroj údajov „%s“ nemá naviazaný obslužný program na vytvorenie vzdialeného zdroja

en: Data source “%s” has no collection backend to delete the remote resource
sk: Zdroj údajov „%s“ nemá naviazaný obslužný program na odstránenie vzdialeného zdroja

en: Data source “%s” is not removable
sk: Zdroj údajov „%s“ nie je odstrániteľný

en: Data source “%s” is not writable
sk: Zdroj údajov „%s“ nie je zapisovateľný

en: Decoder failed
sk: Dekóder zlyhal

en: Decrypting message
sk: Dešifruje sa správa

en: Decryption is not supported by this cipher
sk: Táto šifra nepodporuje dešifrovanie

en: Default IMAP port
sk: Predvolený port IMAP

en: Default NNTP port
sk: Predvolený port NNTP

en: Default POP3 port
sk: Predvolený port POP3

en: Default Proxy Settings
sk: Predvolené nastavenia sprostredkovateľa proxy

en: Default SMTP port
sk: Predvolený port SMTP

en: Delete _expunged from local Inbox
sk: Odstrániť p_rečistené z miestnej doručenej pošty

en: Detailed error:
sk: Podrobná hláška o chybe:

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Digests missing from enveloped data
sk: V zapúzdrených údajoch chýbajú súhrny

en: Disable _support for all POP3 extensions
sk: Zakázať _podporu pre všetky rozšírenia POP3

en: Dismiss _All
sk: Z_avrhnúť všetko

en: Display Reminders window with _notifications
sk: Zobraziť okno pripomenutí s _upozorneniami

en: Display reminders for _completed tasks
sk: Zobraziť pripomenutia _dokončených úloh

en: Display reminders for _past events
sk: Zobraziť pripomenutia _uplynutých udalostí

en: Do not ask me about this program again
sk: Už sa ma nepýtať na tento program

en: Don’t migrate user data from previous versions of Evolution
sk: Nemigrovať používateľské údaje z predošlých verzií programu Evolution

en: Download only up to %s latest messages
sk: Počet posledných správ, ktorá sa majú prevziať: %s

en: Downloading contacts (%d)...
sk: Preberajú sa kontakty (%d)…

en: Downloading new messages for offline mode in “%s : %s”
sk: Preberajú sa nové správy pre odpojený režim do „%s : %s“

en: Each item of the array is expected to be of the form: name=value. These variables are checked before environment variables, but after the predefined USER, REALNAME and HOST variables.
sk: Očakáva sa, že každá položka v poli bude v tvare: názov=hodnota. Tieto premenné sú skontrolované skôr ako premenné prostredia, ale neskôr ako premenné USER (používateľ), REALNAME (skutočné meno) a HOST (hostiteľ).

en: Email 1
sk: Email č. 1

en: Email 2
sk: Email č. 2

en: Email 3
sk: Email č. 3

en: Email 4
sk: Email č. 4

en: Email List
sk: Zoznam emailov

en: Empty cache file
sk: Prázdny súbor vyrovnávacej pamäte

en: Enable _UTF-8 extension, when the server supports it
sk: Povoliť rozšírenie _UTF-8, keď ho server podporuje

en: Enable _Unmatched folder
sk: Povoliť priečinok _Nezhodujúce sa

en: Enable _audio notifications
sk: Povoliť _zvukové oznámenia

en: Enable full folder update on _metered network
sk: Povoliť aktualizáciu celého priečinku pri o_bmedzenom sieťovom pripojení

en: Enabled: %s
sk: Povolený: %s

en: Encrypted content
sk: Šifrovaný obsah

en: Encrypting message
sk: Šifruje sa správa

en: Encryption certificate for “%s” does not exist
sk: Šifrovací certifikát pre „%s“ neexistuje

en: Encryption is not supported by this cipher
sk: Táto šifra nepodporuje šifrovanie

en: Encryption required for requested authentication mechanism
sk: Pre požadovaný spôsob overenia totožnosti je vyžadované šifrovanie

en: Error appending message
sk: Chyba pri pridávaní správy

en: Error copying mail temp file: %s
sk: Chyba kopírovania dočasného súboru pošty: %s

en: Error copying messages
sk: Chyba pri kopírovaní správ

en: Error creating folder
sk: Chyba pri vytváraní priečinka

en: Error deleting folder
sk: Chyba pri rušení priečinka

en: Error executing filter search: %s: %s
sk: Chyba pri vykonávaní vyhľadávacieho filtra: %s: %s

en: Error executing filter “%s”: %s: %s
sk: Chyba pri vykonávaní filtra „%s“: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
sk: Chyba pri vykonávaní filtra: %s: %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
sk: Chyba pri vykonávaní vyhľadávacieho výrazu: %s:
    %s

en: Error expunging message
sk: Chyba pri prečisťovaní správ

en: Error fetching folders
sk: Chyba pri získavaní priečinka

en: Error fetching message
sk: Chyba pri získavaní správy

en: Error fetching message info
sk: Chyba pri získavaní informácií o správe

en: Error fetching subscribed folders
sk: Chyba pri získavaní priečinkov prihlásených na odber

en: Error introspecting unknown summary field “%s”
sk: Chyba vnútornej analýzy neznámeho poľa súhrnu „%s“

en: Error moving messages
sk: Chyba pri presúvaní správ

en: Error parsing filter “%s”: %s: %s
sk: Chyba pri analyzovaní filtra „%s“: %s: %s

en: Error parsing filter: %s: %s
sk: Chyba pri analyzovaní filtra: %s: %s

en: Error parsing regular expression
sk: Chyba pri analyzovaní regulárneho výrazu

en: Error performing NOOP
sk: Chyba počas NOOP

en: Error performing search
sk: Chyba počas hľadania

en: Error reading mail file: %s
sk: Chyba pri čítaní súboru s poštou: %s

en: Error renaming folder
sk: Chyba pri premenovávaní priečinka

en: Error retrieving newsgroups:
    
    %s
sk: Chyba pri získavaní diskusných skupín:
    
    %s

en: Error retrieving quota information
sk: Chyba pri získavaní informácie o kvóte

en: Error running IDLE
sk: Chyba počas spúšťania príkazu IDLE

en: Error running STATUS
sk: Chyba počas spúšťania príkazu STATUS

en: Error scanning changes
sk: Chyba počas zisťovania zmien

en: Error storing “%s”:
sk: Chyba pri ukladaní „%s“:

en: Error subscribing to folder
sk: Chyba pri prihlasovaní sa k odberu priečinka

en: Error syncing changes
sk: Chyba pri synchronizácii zmien

en: Error unsubscribing from folder
sk: Chyba pri odhlasovaní sa z odberu priečinka

en: Error writing mail temp file: %s
sk: Chyba pri zápise pošty do dočasného súboru: %s

en: Error writing to cache stream
sk: Chyba pri zápise do vyrovnávacieho prúdu dát

en: Every day | Every %d days
sk[0]: Každých %d dní
sk[1]: Každý deň
sk[2]: Každé %d dni

en: Every day forever | Every %d days forever
sk[0]: Každých %d dní neobmedzene
sk[1]: Každý deň neobmedzene
sk[2]: Každé %d dni neobmedzene

en: Every month | Every %d months
sk[0]: Každých %d mesiacov
sk[1]: Každý mesiac
sk[2]: Každé %d mesiace

en: Every week | Every %d weeks
sk[0]: Každých %d týždňov
sk[1]: Každý týždeň
sk[2]: Každé %d týždne

en: Every year | Every %d years
sk[0]: Každých %d rokov
sk[1]: Každý rok
sk[2]: Každé %d roky

en: Every year forever | Every %d years forever
sk[0]: Každých %d rokov neobmedzene
sk[1]: Každý rok neobmedzene
sk[2]: Každé %d roky neobmedzene

en: Execution of filter “%s” failed:
sk: Zlyhalo vykonávanie filtra „%s“:

en: Expected application/xml response, but %s returned
sk: Očakávala sa odpoveď aplikácie/xml, ale vrátila sa odpoveď %s

en: Expected application/xml response, but none returned
sk: Očakávala sa odpoveď aplikácie/xml, ale nevrátilo sa nič

en: Expected multistatus response, but %d returned (%s)
sk: Očakávala sa odpoveď s viacerými stavmi, ale vrátila sa odpoveď %d (%s)

en: Expunging deleted messages
sk: Prečisťujú sa odstránené správy

en: Expunging folder “%s : %s”
sk: Prečisťuje sa priečinok „%s : %s“

en: Expunging old messages
sk: Prečisťujú sa staré správy

en: Extension dialog “%s” not found.
sk: Dialógové okno pre rozšírenia „%s“ sa nenašlo.

en: Failed at message %d of %d
sk: Zlyhanie na %d. správe z %d

en: Failed on message %d
sk: Zlyhanie pri správe %d

en: Failed to add data to CMS encoder
sk: Zlyhalo pridanie údajov do CMS kóderu

en: Failed to add data to encoder
sk: Zlyhalo pridávanie údajov do kódera

en: Failed to authenticate
sk: Zlyhalo overenie totožnosti

en: Failed to authenticate on POP server %s:
sk: Zlyhalo overenie totožnosti na serveri POP %s:

en: Failed to bind using either v3 or v2 binds
sk: Zlyhalo nadviazanie spojenia protokolom verzie 3 aj verzie 2

en: Failed to close the tmp stream
sk: Zlyhalo uzavretie dočasného dátového prúdu

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode:
sk: Zlyhalo pripojenie k serveru IMAP %s v zabezpečenom režime:

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode: %s
sk: Zlyhalo pripojenie k serveru IMAP %s v zabezpečenom režime: %s

en: Failed to connect to NNTP server %s in secure mode:
sk: Zlyhalo pripojenie k serveru NNTP %s v zabezpečenom režime:

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode%s
sk: Zlyhalo pripojenie k serveru POP %s v zabezpečenom režime%s

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode:
sk: Zlyhalo pripojenie k POP serveru %s v zabezpečenom režime:

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode: %s
sk: Zlyhalo pripojenie k serveru POP %s v zabezpečenom režime:%s

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode:
sk: Zlyhalo pripojenie k serveru SMTP %s v zabezpečenom režime:

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode: %s
sk: Zlyhalo pripojenie k serveru SMTP %s v zabezpečenom režime: %s

en: Failed to connect to source registry: %s
sk: Zlyhalo pripojenie k zdrojovému registru: %s

en: Failed to copy resource
sk: Zlyhalo kopírovanie prostriedku

en: Failed to copy the tmp file
sk: Zlyhalo kopírovanie dočasného súboru

en: Failed to create SQLite function, error code “%d”: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie funkcie SQLite, chybový kód „%d“: %s

en: Failed to create address book
sk: Zlyhalo vytvorenie adresára kontaktov

en: Failed to create backend of type “%s” for source UID “%s”
sk: Zlyhalo vytvorenie podporného programu typu „%s“ pre zdroj UID „%s“

en: Failed to create cache “%s”:
sk: Zlyhalo vytvorenie vyrovnávacej pamäte „%s“:

en: Failed to create calendar
sk: Zlyhalo vytvorenie kalendára

en: Failed to create child process “%s”: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie dcérskeho procesu „%s“: %s

en: Failed to create collection
sk: Zlyhalo vytvorenie zbierky

en: Failed to create hardlink for resource “%s”: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie pevného prepojenia pre prostriedok „%s“: %s

en: Failed to decrypt MIME part: Secret key not found
sk: Zlyhalo dešifrovanie časti MIME: Nenašiel sa tajný kľúč

en: Failed to decrypt MIME part: protocol error
sk: Zlyhalo dešifrovanie časti MIME: chyba protokolu

en: Failed to delete resource
sk: Zlyhalo odstránenie prostriedku

en: Failed to dismiss all:
sk: Zlyhalo zavrhovanie všetkého:

en: Failed to dismiss reminder:
sk: Zlyhalo zavrhnutie pripomenutia:

en: Failed to enable QResync
sk: Zlyhalo povolenie QResync

en: Failed to encode data
sk: Kódovanie údajov zlyhalo

en: Failed to encrypt: Invalid recipient %s specified. A common issue is that the %s doesn’t have imported public key for this recipient.
sk: Zlyhalo zašifrovanie: Určený neplatný prijímateľ %s. Spoločný problém je, že súbor %s neobsahuje importovaný verejný kľúč pre tohto prijímateľa.

en: Failed to encrypt: No valid recipients specified.
sk: Zlyhalo zašifrovanie: nezadaní žiadni platní adresáti.

en: Failed to execute gpg.
sk: Zlyhalo spustenie gpg.

en: Failed to execute gpg: %s
sk: Zlyhalo spustenie gpg: %s

en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
sk: Zlyhalo vyhľadanie ASUrl a OABUrl v odpovedi automatického zisťovania

en: Failed to find Account element
sk: Zlyhalo vyhľadanie prvku „Account“ (účet)

en: Failed to find Autodiscover element
sk: Zlyhalo vyhľadanie prvku „Autodiscover“ (automatické zisťovanie)

en: Failed to find Response element
sk: Zlyhalo vyhľadanie prvku „Response“ (odpoveď)

en: Failed to get XML request content
sk: Zlyhalo získanie obsahu požiadavky XML

en: Failed to get access control list
sk: Zlyhalo získanie zoznamu prístupov

en: Failed to get capabilities
sk: Zlyhalo získanie schopností

en: Failed to get input XML content
sk: Zlyhalo získanie vstupného obsahu XML

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
sk: Zlyhalo získanie zámku pomocou fcntl(2): %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
sk: Zlyhalo získanie zámku pomocou flock(2): %s

en: Failed to get password from GOA:
sk: Zlyhalo získanie hesla z GOA:

en: Failed to get properties
sk: Zlyhalo získanie vlastností

en: Failed to get the DN for user “%s”
sk: Zlyhalo získanie rozlišujúceho názvu (DN) pre používateľa „%s“

en: Failed to issue NAMESPACE
sk: Zlyhalo vystavovanie príkazu NAMESPACE

en: Failed to issue NOTIFY
sk: Zlyhalo vystavovanie príkazu NOTIFY

en: Failed to issue REPORT
sk: Zlyhalo vystavovanie príkazu REPORT

en: Failed to issue STARTTLS
sk: Zlyhalo vystavovanie príkazu STARTTLS

en: Failed to issue STARTTLS for NNTP server %s:
sk: Zlyhalo vystavovanie príkazu STARTTLS pre server NNTP %s:

en: Failed to launch URI “%s”:
sk: Zlyhalo spustenie URI „%s“:

en: Failed to lock resource
sk: Zlyhalo uzamknutie prostriedku

en: Failed to lookup credentials:
sk: Zlyhalo hľadanie poverení:

en: Failed to make directory %s: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie adresára %s: %s

en: Failed to move resource
sk: Zlyhalo presunutie prostriedku

en: Failed to obtain access token from address “%s”: %s
sk: Zlyhalo získanie prístupového tokenu z adresy „%s“: %s

en: Failed to obtain an access token for “%s”:
sk: Zlyhalo získanie prístupového tokenu pre „%s“:

en: Failed to open client “%s”: %s
sk: Zlyhalo otvorenie klienta „%s“: %s

en: Failed to parse XML data
sk: Zlyhala analýza údajov XML

en: Failed to parse arguments: Unknown error
sk: Zlyhala analýza parametrov: Neznáma chyba

en: Failed to parse autodiscover response XML
sk: Zlyhala analýza XML odpovede automatického zisťovania

en: Failed to parse gpg passphrase request.
sk: Zlyhala analýza požiadavky na heslo gpg.

en: Failed to parse gpg userid hint.
sk: Zlyhala analýza gpg pomôcky userid.

en: Failed to parse response data
sk: Zlyhala analýza údajov odpovede

en: Failed to post data
sk: Zlyhalo odoslanie údajov

en: Failed to put data
sk: Zlyhalo odovzdanie údajov

en: Failed to put data to server, error code %d (%s)
sk: Zlyhalo odovzdanie údajov na server, chybový kód %d (%s)

en: Failed to read From address
sk: Zlyhalo čítanie adresy Odosieľateľa

en: Failed to read a valid greeting from POP server %s
sk: Zlyhalo čítanie správneho privítania zo servera POP %s

en: Failed to read resource
sk: Zlyhalo čítanie prostriedku

en: Failed to refresh access token. Sign to the server again, please.
sk: Zlyhalo obnovenie prístupového tokenu. Prosím, prihláste sa znovu do servera.

en: Failed to refresh lock
sk: Zlyhalo obnovenie zámky

en: Failed to remove file “%s”: %s
sk: Zlyhalo odstránenie súboru „%s“: %s

en: Failed to rename old database from “%s” to “%s”: %s
sk: Zlyhalo premenovanie starej databázy „%s“ na „%s“: %s

en: Failed to retrieve message
sk: Zlyhalo získanie správy

en: Failed to select mailbox
sk: Zlyhal výber poštovej schránky

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
sk: Zlyhalo uloženie pošty v dočasnom súbore %s: %s

en: Failed to transfer messages: %s
sk: Zlyhanie prenosu správ: %s

en: Failed to unlock
sk: Zlyhalo odomknutie

en: Failed to unlock secret key: 3 bad passphrases given.
sk: Odomknutie tajného kľúča zlyhalo: trikrát zadané zlé heslo.

en: Failed to update properties
sk: Zlyhalo aktualizovanie vlastností

en: Failed with HTTP error %d: %s
sk: Zlyhanie s chybou HTTP %d: %s

en: Failed with HTTP error code %d (%s)
sk: Zlyhanie s chybovým kódom HTTP %d (%s)

en: Failed with HTTP error code %d (%s): %s
sk: Zlyhanie s chybovým kódom HTTP %d (%s): %s

en: Family Name
sk: Priezvisko

en: Fetching summary information for new messages in “%s : %s”
sk: Získavajú sa súhrnné informácie pre nové správy v „%s : %s“

en: File Under
sk: Zaradiť ako

en: File must have a “.source” extension
sk: Súbor musí mať príponu „.source“

en: File “%s” is not a VCALENDAR component
sk: Súbor „%s“ nie je súčasťou VCALENDAR

en: Filtering folder “%s : %s”
sk: Filtruje sa priečinok „%s : %s“

en: Filtering new message in “%s : %s” | Filtering new messages in “%s : %s”
sk[0]: Filtrujú sa nové správy v „%s : %s“
sk[1]: Filtruje sa nová správa v „%s : %s“
sk[2]: Filtrujú sa nové správy v „%s : %s“

en: Folder %s already exists
sk: Priečinok %s už existuje

en: Folder already exists
sk: Priečinok už existuje

en: Folder “%s/%s” does not exist.
sk: Priečinok „%s/%s“ neexistuje.

en: Folder “%s” does not exist.
sk: Priečinok „%s“ neexistuje.

en: Folder “%s” is not empty. Not deleted.
sk: Priečinok „%s“ nie je prázdny. Neodstránený.

en: Folders
sk: Priečinky

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
sk: Na pripojenie a prevzatie pošty zo serverov POP.

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
sk: Na doručenie pošty spojením sa so vzdialeným serverom pomocou SMTP.

en: For delivering mail by passing it to the “sendmail” program on the local system.
sk: Na doručovanie pošty programom „sendmail“ na tomto počítači.

en: For reading and storing local mail in external standard mbox spool files.
    May also be used to read a tree of Elm, Pine, or Mutt style folders.
sk: Na čítanie a ukladanie lokálnej pošty v externých zoraďovacích priečinkoch v štandardnom formáte Unix mbox. Je ho možné použiť aj na čítanie stromu priečinkov v štýle Elm, Pine alebo Mutt.

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
sk: Na čítanie a ukladanie pošty na serveroch IMAP.

en: For reading mail as a query of another set of folders
sk: Na čítanie pošty ako požiadavky na inú množinu priečinkov

en: For retrieving (moving) local mail from standard mbox-formatted spools into folders managed by Evolution.
sk: Na získanie (presun) lokálnej pošty zo štandardných zoraďovačov vo formáte mbox do priečinkov spravovaných programom Evolution.

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
sk: Na ukladanie lokálnej pošty v poštových priečinkoch typu MH.

en: For storing local mail in maildir directories.
sk: Na ukladanie lokálnej pošty v priečinkov vo formáte maildir.

en: Forecast
sk: Predpoveď

en: Forwarding messages is not supported
sk: Nie je podporované preposielanie správ

en: Free/Busy URL
sk: URL diára

en: Full Name
sk: Celé meno

en: Full search_contacts are not stored in cache. Hence only summary query is supported.
sk: Úplný výstup z funkcie search_contacts nie je uchovaný vo vyrovnávacej pamäti, a preto je podporovaný len súhrn požiadavky.

en: Full search_contacts are not stored in cache. vcards cannot be returned.
sk: Úplný výstup z funkcie search_contacts nie je uchovaný vo vyrovnávacej pamäti. Vizitky nemôžu byť sprístupnené.

en: Full vcards are not stored in cache. Hence only summary query is supported.
sk: Všetky vizitky nie sú uchované vo vyrovnávacej pamäti, a preto je podporovaný len súhrn požiadavky.

en: GIO name of the GNetworkMonitor to use for an ENetworkMonitor instance
sk: Názov GIO objektu GNetworkMonitorm, ktorý sa pužije v inštancii ENetworkMonitor

en: Gadu-Gadu Home ID 1
sk: Identifikátor domov č. 1 pre službu Gadu-Gadu

en: Gadu-Gadu Home ID 2
sk: Identifikátor domov č. 2 pre službu Gadu-Gadu

en: Gadu-Gadu Home ID 3
sk: Identifikátor domov č. 3 pre službu Gadu-Gadu

en: Gadu-Gadu ID List
sk: Zoznam identifikátorov pre službu Gadu-Gadu

en: Gadu-Gadu Work ID 1
sk: Identifikátor do práce č. 1 pre službu Gadu-Gadu

en: Gadu-Gadu Work ID 2
sk: Identifikátor do práce č. 2 pre službu Gadu-Gadu

en: Gadu-Gadu Work ID 3
sk: Identifikátor do práce č. 3 pre službu Gadu-Gadu

en: Geographic Information
sk: Geografické informácie

en: Getting message %d (%d%%)
sk: Získava sa správa %d (%d %%)

en: Getting message %d of %d
sk: Získava sa %d. správa z %d

en: Given Name
sk: Meno

en: Given URL “%s” doesn’t reference CalDAV calendar
sk: Zadaná URL „%s“ neodkazuje na kalendár CalDAV

en: Given URL “%s” doesn’t reference CardDAV address book
sk: Zadaná URL „%s“ neodkazuje na adresár kontaktov CardDAV

en: Good signature
sk: Dobrý podpis

en: Google Talk Home Name 1
sk: Prezývka domov č. 1 pre službu Google Talk

en: Google Talk Home Name 2
sk: Prezývka domov č. 2 pre službu Google Talk

en: Google Talk Home Name 3
sk: Prezývka domov č. 3 pre službu Google Talk

en: Google Talk Name List
sk: Zoznam Prezývok pre službu Google Talk

en: Google Talk Work Name 1
sk: Prezývka do práce č. 1 pre službu Google Talk

en: Google Talk Work Name 2
sk: Prezývka do práce č. 2 pre službu Google Talk

en: Google Talk Work Name 3
sk: Prezývka do práce č. 3 pre službu Google Talk

en: GroupWise Home Screen Name 1
sk: Prezývka domov č. 1 pre službu GroupWise

en: GroupWise Home Screen Name 2
sk: Prezývka domov č. 2 pre službu GroupWise

en: GroupWise Home Screen Name 3
sk: Prezývka domov č. 3 pre službu GroupWise

en: GroupWise ID List
sk: Zoznam identifikátorov pre službu GroupWise

en: GroupWise Work Screen Name 1
sk: Prezývka do práce č. 1 pre službu GroupWise

en: GroupWise Work Screen Name 2
sk: Prezývka do práce č. 2 pre službu GroupWise

en: GroupWise Work Screen Name 3
sk: Prezývka do práce č. 3 pre službu GroupWise

en: HELO command failed:
sk: Príkaz HELO zlyhal:

en: Help message
sk: Správa pomocníka

en: Hint: Use 0 days to keep messages on the server indefinitely.
sk: Rada: Použite hodnotu 0 dní pre neobmedzené uchovanie správ na serveri.

en: Home Address
sk: Adresa domov

en: Home Address Label
sk: Označenie adresy domov

en: Home Fax
sk: Fax domov

en: Home Phone
sk: Telefón domov

en: Home Phone 2
sk: Telefón domov č. 2

en: Homepage URL
sk: URL domovskej stránky

en: Host lookup failed
sk: Hľadanie hostiteľa zlyhalo

en: Host lookup “%s” failed. Check your host name for spelling errors.
sk: Hľadanie hostiteľa „%s“ zlyhalo. Skontrolujte váš názov hostiteľa na preklepy.

en: Host lookup “%s” failed: %s
sk: Hľadanie hostiteľa „%s“ zlyhalo: %s

en: ICQ Home ID 1
sk: Identifikátor domov č. 1 pre službu ICQ

en: ICQ Home ID 2
sk: Identifikátor domov č. 2 pre službu ICQ

en: ICQ Home ID 3
sk: Identifikátor domov č. 3 pre službu ICQ

en: ICQ ID List
sk: Zoznam identifikátorov pre službu ICQ

en: ICQ Work ID 1
sk: Identifikátor do práce č. 1 pre službu ICQ

en: ICQ Work ID 2
sk: Identifikátor do práce č. 2 pre službu ICQ

en: ICQ Work ID 3
sk: Identifikátor do práce č. 3 pre službu ICQ

en: ICS Calendar
sk: Kalendár ICS

en: IMAP over TLS
sk: IMAP cez TLS

en: IMAP server %s
sk: Server IMAP %s

en: IMAP server %s does not support %s authentication
sk: Server IMAP %s nepodporuje overenie totožnosti %s

en: IMAP server does not support quotas
sk: Server IMAP nepodporuje kvóty

en: IMAP service for %s on %s
sk: Služba IMAP pre %s na %s

[ctx: IMAPDefaults]
en: Archive
sk: Archív

[ctx: IMAPDefaults]
en: Bulk Mail
sk: Hromadná pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Items
sk: Odstránené položky

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Messages
sk: Odstránené správy

[ctx: IMAPDefaults]
en: Draft
sk: Koncept

[ctx: IMAPDefaults]
en: Drafts
sk: Koncepty

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk
sk: Nevyžiadaná pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk E-mail
sk: Nevyžiadaná pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk Email
sk: Nevyžiadaná pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent
sk: Odoslaná pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Items
sk: Odoslané položky

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Messages
sk: Odoslané správy

[ctx: IMAPDefaults]
en: Spam
sk: Nevyžiadaná pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Templates
sk: Šablóny

[ctx: IMAPDefaults]
en: Trash
sk: Kôš

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Drafts
sk: [Gmail]/Koncepty

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Sent Mail
sk: [Gmail]/Odoslaná pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Spam
sk: [Gmail]/Nevyžiadaná pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Trash
sk: [Gmail]/Kôš

en: In the subscription _dialog, show relative folder names
sk: V _dialógu prihlasovania k odberu zobraziť relatívne názvy priečinkov

en: Inbox
sk: Doručená pošta

en: Insufficient memory
sk: Nedostatok pamäte

en: Internal error: UID in invalid format: %s
sk: Vnútorná chyba: UID je v neplatnom formáte: %s

en: Invalid DN syntax
sk: Neplatná syntax rozlišujúceho názvu (DN)

en: Invalid GType registered for protocol “%s”
sk: Neplatný GType registrovaný pre protokol „%s“

en: Invalid Query
sk: Neplatná požiadavka

en: Invalid Query “%s”
sk: Neplatná požiadavka „%s“

en: Invalid URL
sk: Neplatná URL

en: Invalid argument
sk: Neplatný parameter

en: Invalid arguments to (message-location)
sk: Neplatné parametre pre (message-location)

en: Invalid arguments to (system-flag)
sk: Neplatné parametre pre (system-flag)

en: Invalid arguments to (user-tag)
sk: Neplatné parametre pre (user-tag)

en: Invalid contact field “%d” specified in summary
sk: Neplatné pole kontaktu „%d“ špecifikované v súhrne

en: Invalid country calling code
sk: Neplatný volací kód krajiny

en: Invalid email address trace information:
    %s
sk: Neplatná informácia trasovania emailovej adresy:
    %s

en: Invalid message stream received from %s: %s
sk: Prijatý neplatný dátový prúd správy od %s: %s

en: Invalid object
sk: Neplatný objekt

en: Invalid opaque trace information:
    %s
sk: Neplatná informácia nejasného trasovania:
    %s

en: Invalid query
sk: Neplatná požiadavka

en: Invalid query for EbSqlCursor
sk: Neplatná požiadavka pre EbSqlCursor

en: Invalid query for a book cursor
sk: Neplatná požiadavka pre ukazovateľ knihy

en: Invalid query:
sk: Neplatná požiadavka:

en: Invalid query: %s
sk: Neplatná požiadavka: %s

en: Invalid range
sk: Neplatný rozsah

en: Invalid spool
sk: Neplatný zoraďovací priečinok

en: Issuer
sk: Vydavateľ

en: Jabber Home ID 1
sk: Identifikátor domov č. 1 pre službu Jabber

en: Jabber Home ID 2
sk: Identifikátor domov č. 2 pre službu Jabber

en: Jabber Home ID 3
sk: Identifikátor domov č. 3 pre službu Jabber

en: Jabber ID List
sk: Zoznam identifikátorov pre službu Jabber

en: Jabber Work ID 1
sk: Identifikátor do práce č. 1 pre službu Jabber

en: Jabber Work ID 2
sk: Identifikátor do práce č. 2 pre službu Jabber

en: Jabber Work ID 3
sk: Identifikátor do práce č. 3 pre službu Jabber

en: Junk
sk: Nevyžiadaná pošta

en: Keep reminder notification window always on _top
sk: Uchovať _okno pripomínajúceho oznámenia vždy navrchu

en: Keep running after the last client is closed
sk: Ponechať spustené i po zatvorení posledného klienta

en: Key Agreement
sk: Odsúhlasenie kľúča

en: Key Encipherment
sk: Zašifrovanie kľúča

en: LDAP contact lists cannot be empty.
sk: Zoznamy kontaktov LDAP nemôžu byť prázdne.

en: LDAP error 0x%x (%s)
sk: Chyba LDAP 0x%x (%s)

en: Last Revision
sk: Posledná revízia

en: Learning new ham message in “%s : %s” | Learning new ham messages in “%s : %s”
sk[0]: Učenie pomocou nových očakávaných správ v „%s : %s“
sk[1]: Učenie pomocou novej očakávanej správy v „%s : %s“
sk[2]: Učenie pomocou nových očakávaných správ v „%s : %s“

en: Learning new spam message in “%s : %s” | Learning new spam messages in “%s : %s”
sk[0]: Učenie pomocou nových nevyžiadaných správ v „%s : %s“
sk[1]: Učenie pomocou novej nevyžiadanej správy v „%s : %s“
sk[2]: Učenie pomocou nových nevyžiadaných správ v „%s : %s“

en: Limit only to sources with given extension name
sk: Obmedziť iba na zdroje so zadaným názvom rozšírenia

en: List
sk: Zoznam

en: List Shows Addresses
sk: Zobraziť adresy v zozname

en: Loading...
sk: Načítava sa…

en: Local delivery
sk: Lokálne doručovanie

en: Local mail file %s
sk: Lokálny poštový súbor %s

en: Local stores do not have an inbox
sk: Lokálne ukladanie nemá priečinok pre novú poštu

en: Login
sk: Prihlásenie

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your account “%s”.
sk: Prihlásením do účtu %s a prijatím podmienok, budete môcť pristúpiť k vášmu účtu „%s“.

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your address book “%s”.
sk: Prihlásením do účtu %s a prijatím podmienok, budete môcť pristúpiť k vášmu adresáru kontaktov „%s“.

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your calendar “%s”.
sk: Prihlásením do účtu %s a prijatím podmienok, budete môcť pristúpiť k vášmu kalendáru „%s“.

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail account “%s”.
sk: Prihlásením do účtu %s a prijatím podmienok, budete môcť pristúpiť k vášmu poštovému účtu „%s“.

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail transport “%s”.
sk: Prihlásením do účtu %s a prijatím podmienok, budete môcť pristúpiť k vášmu poštovému transportu „%s“.

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your memo list “%s”.
sk: Prihlásením do účtu %s a prijatím podmienok, budete môcť pristúpiť k vášmu zoznamu poznámok „%s“.

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your task list “%s”.
sk: Prihlásením do účtu %s a prijatím podmienok, budete môcť pristúpiť k vášmu zoznamu úloh „%s“.

en: MAIL FROM command failed:
sk: Príkaz MAIL FROM zlyhal:

en: MBOX file is corrupted, please fix it. (Expected a From line, but didn’t get it.)
sk: Súbor MBOX je poškodený, prosím, opravte ho. (Očakávaný riadok Od, ale nebol získaný.)

en: MH-format mail directories
sk: Poštové priečinky vo formáte MH

en: MIME Type: %s
sk: Typ MIME: %s

en: MSN Home Screen Name 1
sk: Prezývka domov č. 1 pre službu MSN

en: MSN Home Screen Name 2
sk: Prezývka domov č. 2 pre službu MSN

en: MSN Home Screen Name 3
sk: Prezývka domov č. 3 pre službu MSN

en: MSN Screen Name List
sk: Zoznam prezývok pre službu MSN

en: MSN Work Screen Name 1
sk: Prezývka do práce č. 1 pre službu MSN

en: MSN Work Screen Name 2
sk: Prezývka do práce č. 2 pre službu MSN

en: MSN Work Screen Name 3
sk: Prezývka do práce č. 3 pre službu MSN

en: Mail Account
sk: Poštový účet

en: Mail Identity
sk: Poštová totožnosť

en: Mail Signature
sk: Podpis pošty

en: Mail Submission
sk: Podanie pošty

en: Mail Transport
sk: Poštový prenos

en: Mail authentication request
sk: Požiadavka overenia totožnosti k pošte

en: Mail delivery via the sendmail program
sk: Prenos pošty pomocou programu sendmail

en: Mail enabled: %s
sk: Povolená pošta: %s

en: Maildir-format mail directories
sk: Poštové priečinky vo formáte maildir

en: Mailer
sk: Poštový klient

en: Malformed URI “%s”: %s
sk: Poškodený URI „%s“: %s

en: Malformed signature
sk: Poškodený podpis

en: Manager
sk: Vedúci

en: Memo List
sk: Zoznam poznámok

en: Message Storage
sk: Úložisko správ

en: Message send in offline mode is disabled
sk: Posielanie správ v odpojenom režime je neprístupné

en: Message submission port
sk: Port podania správy

en: Mobile Phone
sk: Mobilný telefón

en: Modifying contact from LDAP server...
sk: Upravuje sa kontakt na serveri LDAP…

en: Module “%s” for source UID “%s” cannot be loaded
sk: Modul „%s“ pre zdroj UID „%s“ sa nedá načítať

en: Movemail program failed: %s
sk: Program movemail zlyhal: %s

en: Moving messages
sk: Presúvajú sa správy

en: Multiple reminders are selected.
sk: Je vybraných viacero pripomenutí.

en: NNTP Command failed:
sk: Príkaz NNTP zlyhal:

en: NNTP over TLS
sk: NNTP cez TLS

en: NNTP server %s doesn’t support STARTTLS: %s
sk: Server NNTP %s nepodporuje STARTTLS: %s

en: NNTP server %s returned error code %d: %s
sk: Server NNTP %s vrátil kód chyby %d: %s

en: Name
sk: Meno

en: Name or Org
sk: Meno alebo organizácia

en: Namespace:
sk: Menný priestor:

en: New note
sk: Nová poznámka

en: Nickname
sk: Prezývka

en: No IMAP mailbox available for folder “%s : %s”
sk: Nie je dostupná žiadna poštová schránka typu IMAP pre priečinok „%s : %s“

en: No IMAP namespace for folder path “%s”
sk: Žiadny menný priestor servera IMAP pre cestu k priečinku „%s“

en: No IMAPx connection object provided
sk: Nie je poskytnutý žiadny objekt pre pripojenie IMAPx

en: No SASL mechanism was specified
sk: Nebol určený žiadny mechanizmus SASL

en: No Summary
sk: Žiadny súhrn

en: No UID in the contact
sk: Žiadny jednoznačný identifikátor v kontakte

en: No content available
sk: Žiadny dostupný obsah

en: No destination folder specified
sk: Cieľový priečinok nie je určený

en: No details are available.
sk: Nie sú dostupné žiadne podrobnosti.

en: No email address provided
sk: Nebola poskytnutá žiadna emailová adresa

en: No message with UID %s
sk: Žiadna správa s UID %s

en: No provider available for protocol “%s”
sk: Pre protokol „%s“ nie je k dispozícii žiadny poskytovateľ

en: No quota information available for folder “%s : %s”
sk: Informácie o kvóte nie sú dostupné pre priečinok „%s : %s“

en: No reminder is selected.
sk: Nie je vybrané žiadne pripomenutie.

en: No signature available
sk: Žiadny dostupný podpis

en: No signed data in signature
sk: Žiadne podpísané údaje v podpise

en: No sources had been found
sk: Nenašli sa žiadne zdroje

en: No space
sk: Žiadne miesto

en: No such book
sk: Adresár kontaktov neexistuje

en: No such calendar
sk: Kalendár neexistuje

en: No such folder %s
sk: Priečinok %s neexistuje

en: No such folder “%s”.
sk: Priečinok „%s“ neexistuje.

en: No such folder: %s
sk: Priečinok neexistuje: %s

en: No such message
sk: Správa neexistuje

en: No such message %s in “%s : %s”
sk: Správa %s neexistuje v „%s : %s“

en: No such message available.
sk: Správa nie je dostupná.

en: No such source
sk: Zdroj neexistuje

en: No such source for UID “%s”
sk: Pre UID „%s“ neexistuje zdroj

en: No support for %s authentication
sk: Overenie totožnosti %s nie je podporované

en: Not a calendar.
sk: Nie je kalendár.

en: Not a phone number
sk: Nie je to telefónne číslo

en: Not connected
sk: Nepripojený

en: Not connected.
sk: Nepripojený.

en: Not supported
sk: Nepodporované

en: Note
sk: Poznámka

en: Note the encrypted content doesn’t contain information about a recipient, thus there will be a password prompt for each of stored private key.
sk: Pamätajte, že zašifrovaný obsah neobsahuje informáciu o prijímateľovi, preto budete požiadaný o heslo pre každý uložený súkromný kľúč.

en: Notes
sk: Poznámky

en: Numbe_r of concurrent connections to use
sk: Počet konku_renčných pripojení na použitie

en: Number of units for determining a birthday or anniversary reminder
sk: Počet jednotiek k určeniu upozornenia na narodeniny a výročie

en: OAuth2 secret not found
sk: Tajomstvo protokolu OAuth2 sa nenašlo

en: OUTPUTFILE
sk: VÝSTUPNÝ_SÚBOR

en: O_pen Link in Browser
sk: _Otvoriť odkaz v prehliadači

en: O_verride server-supplied folder namespace
sk: P_redefinovať názvy priečinkov zo servera

en: Object ID already exists
sk: Identifikátor objektu už existuje

en: Object is out of sync
sk: Objekt je nezosynchonizovaný

en: Object not found
sk: Objekt sa nepodarilo nájsť

en: Object to save is not a valid vCard
sk: Objekt na uloženie nie je platnou vizitkou vCard

en: Object with extra “%s” not found
sk: Objekt s „%s“ navyše sa nenašiel

en: Object “%s” not found
sk: Objekt „%s“ sa nenašiel

en: Object “%s”, “%s” not found
sk: Objekt „%s“, „%s“ sa nenašiel

en: Office
sk: Pracovisko

en: Offline unavailable
sk: Odpojený režim je nedostupný

en: On LDAP Servers
sk: Na serveroch LDAP

en: On The Web
sk: Na webe

en: On This Computer
sk: Na tomto počítači

en: Only check for Junk messages in the In_box folder
sk: Kontrolovať nevyžiadané správy len v priečinku _Doručená pošta

en: Only reset to beginning is supported with CamelHttpStream
sk: S CamelHttpStream je podporované prenastavenie len na začiatok

en: Only reset to beginning is supported with CamelStreamFilter
sk: CamelStreamFilter podporuje prenastavenie len na začiatok

en: Only summary queries are supported by EbSdbCursor
sk: Kurzorom EbSdbCursor sú podporované iba súhrnné požiadavky

en: Opening folder “%s”
sk: Otvára sa priečinok „%s“

en: Operation failed: %s
sk: Operácia zlyhala: %s

en: Options
sk: Voľby

en: Organization
sk: Organizácia

en: Organizational Unit
sk: Organizačná jednotka

en: Other Address
sk: Iná adresa

en: Other Address Label
sk: Označenie inej adresy

en: Other Fax
sk: Iný fax

en: Other Phone
sk: Iný telefón

en: Other error
sk: Iná chyba

en: Out of memory
sk: Nedostatok pamäte

en: Out of sync revision while moving cursor
sk: Počas pohybu kurzora sa rozpadla synchronizácia revízie

en: Output from %s:
sk: Výstup z %s:

en: PGP Certificate
sk: Certifikát PGP

en: POP Before SMTP authentication attempted with a %s service
sk: Overenie totožnosti POP pred SMTP pomocou služby %s

en: POP Before SMTP authentication using an unknown transport
sk: Overenie totožnosti POP pred SMTP použitím neznámeho transportu

en: POP Source UID
sk: Zdrojový UID pre POP

en: POP before SMTP
sk: POP pred SMTP

en: POP3 over TLS
sk: POP3 cez TLS

en: POP3 server %s
sk: Server POP3 %s

en: POP3 server for %s on %s
sk: Server POP3 pre %s na %s

en: POP3 stores have no folder hierarchy
sk: Úložiská POP3 nemajú hierarchiu priečinkov

en: Parent UID: %s
sk: Rodičovský UID: %s

en: Password
sk: Heslo

en: Password not found
sk: Heslo sa nenašlo

en: Permission denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Personal
sk: Osobné

en: Photo
sk: Fotografia

en: Please enter the password for account “%s”.
sk: Prosím, zadajte heslo pre účet „%s“.

en: Please enter the password for address book “%s”.
sk: Prosím, zadajte heslo pre adresár kontaktov „%s“.

en: Please enter the password for calendar “%s”.
sk: Prosím, zadajte heslo pre kalendár „%s“.

en: Please enter the password for mail account “%s”.
sk: Prosím, zadajte heslo pre poštový účet „%s“.

en: Please enter the password for mail transport “%s”.
sk: Prosím, zadajte heslo pre poštový odosielací server „%s“.

en: Please enter the password for memo list “%s”.
sk: Prosím, zadajte heslo pre zoznam poznámok „%s“.

en: Please enter the password for task list “%s”.
sk: Prosím, zadajte heslo pre zoznam úloh „%s“.

en: Posting failed:
sk: Odosielanie zlyhalo:

en: Posting failed: %s
sk: Odosielanie zlyhalo: %s

en: Preloaded object for UID “%s” is invalid
sk: Prednačítaný objekt pre UID „%s“ nie je platný

en: Primary Phone
sk: Primárny telefón

[ctx: Priority]
en: High
sk: Vysoká

[ctx: Priority]
en: Low
sk: Nízka

[ctx: Priority]
en: Normal
sk: Normálna

[ctx: Priority]
en: Undefined
sk: Neurčená

en: Processing error
sk: Chyba pri spracovaní

en: QUIT command failed:
sk: Príkaz QUIT zlyhal:

en: Query contained unsupported elements
sk: Požiadavka obsahuje nepodporované prvky

en: Query refused
sk: Požiadavka odmietnutá

en: Query “%s” not supported
sk: Požiadavka „%s“ nie je nepodporovaná

en: Quota information not supported for folder “%s : %s”
sk: Informácie o kvóte nie sú podporované pre priečinok „%s : %s“

en: RCPT TO <%s> failed:
sk: RCPT TO <%s> zlyhal:

en: RCPT TO command failed:
sk: Príkaz RCPT TO zlyhal:

en: RSET command failed:
sk: Príkaz RSET zlyhal:

en: Radio
sk: Rádio

en: Reason:
sk: Dôvod:

en: Received incorrect response from server “%s”.
sk: Prijatá nesprávna odpoveď zo servera „%s“.

en: Received object for UID “%s” doesn’t contain any expected component
sk: Prijatý objekt pre UID „%s“ neobsahuje žiadny z očakávaných súčastí

en: Received object for UID “%s” is invalid
sk: Prijatý objekt pre UID „%s“ nie je platný

en: Received object is not a valid vCard
sk: Prijatý objekt nie je platnou vizitkou vCard

en: Receiving LDAP search results...
sk: Prijímajú sa výsledky hľadania v LDAP…

en: Reconnecting to LDAP server...
sk: Znovu sa pripája na server LDAP…

en: Refreshing folder “%s : %s”
sk: Obnovuje sa priečinok „%s : %s“

en: Refreshing…
sk: Obnovuje sa…

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
sk: Preklad regulárneho výrazu zlyhal: %s: %s

en: Release unused memory for folder “%s : %s”
sk: Uvoľniť nevyužitú pamäť pre priečinok „%s : %s“

en: Remaining text after the country calling code is too short for a phone number
sk: Zostávajúci text po volacom kóde krajiny je prikrátky na telefónne číslo

en: Reminders
sk: Pripomenutia

en: Reminders Options:
sk: Voľby pripomenutí:

en: Removing contact from LDAP server...
sk: Odstraňuje sa kontakt zo servera LDAP…

en: Repository offline
sk: Repozitár je odpojený

en: Requested action aborted: error in processing
sk: Požadovaná akcia zrušená: chyba pri spracovaní

en: Requested action not taken: insufficient system storage
sk: Požadovaná akcia nevykonaná: nedostatok miesta v systéme

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
sk: Požadovaná akcia nevykonaná: nepovolený názov poštovej schránky

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
sk: Požadovaná akcia nevykonaná: poštová schránka nie je k dispozícii

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
sk: Požadovaná poštová akcia prerušená: presiahnuté vyhradené miesto pre úložisko

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
sk: Požadovaná poštová akcia nevykonaná: poštová schránka nie je k dispozícii

en: Requested mail action okay, completed
sk: Požadovaná poštová akcia v poriadku, dokončená

en: Requested to delete an unrelated cursor
sk: Požadovalo sa odstránenie nesúvisiaceho kurzora

en: Resolving: %s
sk: Zisťuje sa adresa: %s

en: Retrieving POP message %d
sk: Získava sa správa č. %d protokolom POP

en: Retrieving POP summary
sk: Získava sa súhrn správ protokolom POP

en: Retrieving folder list for “%s”
sk: Získava sa zoznam priečinkov pre „%s“

en: Retrieving message “%s” in “%s : %s”
sk: Získava sa správa „%s“ v „%s : %s“

en: Retrieving quota information for “%s : %s”
sk: Získavajú sa informácie o kvóte pre „%s : %s“

en: Role
sk: Rola

en: S/MIME Decrypt: No encrypted content found
sk: Dešifrovanie S/MIME: Nebol nájdený žiadny šifrovaný obsah

en: SIP address
sk: Adresa SIP

en: SMTP Greeting
sk: Pozdrav SMTP

en: SMTP mail delivery via %s
sk: Doručenie pošty pomocou SMTP cez %s

en: SMTP over TLS
sk: SMTP cez TLS

en: SMTP server %s
sk: Server SMTP %s

en: SMTP server %s does not support %s authentication
sk: Server SMTP %s nepodporuje spôsob overenia totožnosti %s

en: SSL/TLS certificate for “%s” is not trusted. Do you wish to accept it?
sk: SSL/TLS certifikát pre „%s“ nie je dôveryhodný. Chcete ho akceptovať?

en: STARTTLS command failed:
sk: Príkaz STARTTLS zlyhal:

en: STARTTLS not supported
sk: STARTTLS nie je podporované

en: STLS not supported by server
sk: STLS nie je podporované serverom

en: Scanning folders in “%s”
sk: Prehľadávajú sa priečinky v „%s“

en: Scanning for changed messages in “%s : %s”
sk: Prehľadávajú sa zmenené správy v „%s : %s“

en: Search Folders
sk: Vyhľadávacie priečinky

en: Search by email not supported
sk: Vyhľadávanie podľa emailu nie je podporované

en: Search failed
sk: Vyhľadávanie zlyhalo

en: Search size limit exceeded
sk: Prekročený limit veľkosti vyhľadávania

en: Search time limit exceeded
sk: Prekročený časový limit vyhľadávania

en: Searching server sources...
sk: Vyhľadávajú sa zdroje serverov…

en: Searching...
sk: Hľadá sa…

en: Send Options
sk: Voľby odosielania

en: Sending message
sk: Odosiela sa správa

en: Serial Number
sk: Sériové číslo

en: Server challenge contained invalid “Quality of Protection” token
sk: Výzva pre server obsahovala neplatný prvok „Kvalita ochrany“

en: Server challenge invalid
sk: Výzva pre server neplatná

en: Server challenge too long (>2048 octets)
sk: Výzva pre server príliš dlhá (>2048 bajtov)

en: Server didn’t return object’s ETag
sk: Server nevrátil značku ETag objektu

en: Server response contained incomplete authorization data
sk: Odpoveď servera obsahovala neúplné údaje o overení totožnosti

en: Server response did not contain authorization data
sk: Odpoveď servera neobsahovala údaje o overení totožnosti

en: Server response does not match
sk: Odpoveď servera sa nezhoduje

en: Service closing transmission channel
sk: Služba zatvára prenosový kanál

en: Service not available, closing transmission channel
sk: Služba nie je k dispozícii, zatvára sa prenosový kanál

en: Service ready
sk: Služba pripravená

en: Set a custom snooze time for
sk: Nastaviť vlastný čas odloženia na

en: Show cards as vcard or csv file
sk: Zobrazí vizitky ako súbor vcard alebo csv

en: Show only enabled sources
sk: Zobraziť iba povolené zdroje

en: Show source’s UID
sk: Zobraziť zdrojový UID

en: Show source’s authentication information
sk: Zobraziť zdrojové informácie o overení totožnosti

en: Signature algorithm unknown
sk: Neznámy algoritmus podpisu

en: Signature algorithm unsupported
sk: Nepodporovaný algoritmus podpisu

en: Signature script must be a local file
sk: Súbor s podpisom musí byť lokálny

en: Signer: %s <%s>: %s
sk: Podpísal: %s <%s>: %s

en: Signing certificate not found
sk: Podpisovací certifikát nebol nájdený

en: Signing certificate not trusted
sk: Podpisovací certifikát nie je dôveryhodný

en: Signing is not supported by this cipher
sk: Táto šifra nepodporuje digitálne podpisovanie

en: Signing message
sk: Podpisuje sa správa

en: Skype Home Name 1
sk: Prezývka domov č. 1 pre službu Skype

en: Skype Home Name 2
sk: Prezývka domov č. 2 pre službu Skype

en: Skype Home Name 3
sk: Prezývka domov č. 3 pre službu Skype

en: Skype Name List
sk: Zoznam prezývok pre službu Skype

en: Skype Work Name 1
sk: Prezývka do práce č. 1 pre službu Skype

en: Skype Work Name 2
sk: Prezývka do práce č. 2 pre službu Skype

en: Skype Work Name 3
sk: Prezývka do práce č. 2 pre službu Skype

en: Source already loaded
sk: Zdroj už je načítaný

en: Source file is missing a [%s] group
sk: Chýba zdrojový súbor skupiny [%s]

en: Source not loaded
sk: Zdroj nie je načítaný

en: Source stream returned no data
sk: Zdrojový dátový prúd nevrátil žiadne údaje

en: Source “%s” (%s) is not a valid OAuth2 source
sk: Zdroj „%s“ (%s) nie je platným zdrojom protokolu OAuth2

en: Source “%s” (%s) is not valid for “%s” OAuth2 service
sk: Zdroj „%s“ (%s) nie je platný pre službu „%s“ protokolu OAuth2

en: Source “%s” does not support proxy lookups
sk: Zdroj „%s“ nepodporuje hľadanie sprostredkovateľa proxy

en: Source “%s” doesn’t support prompt for credentials
sk: Zdroj „%s“ nepodporuje požadovanie poverení

en: Source “%s” is not a collection source
sk: Zdroj „%s“ nie je zdrojom zbierky

en: Specify the output file instead of standard output
sk: Určí výstupný súbor namiesto štandardného výstupu

en: Spool folder tree %s
sk: Strom zoraďovacích priečinov %s

en: Spool folders cannot be deleted
sk: Zoraďovacie priečinky sa nedajú odstrániť

en: Spool folders cannot be renamed
sk: Zoraďovacie priečinky sa nedajú premenovať

en: Spool mail file %s
sk: Lokálny zoraďovací súbor pošty %s

en: Spool “%s” cannot be opened: %s
sk: Zoraďovací priečinok „%s“ sa nedá otvoriť: %s

en: Spool “%s” is not a regular file or directory
sk: Zoraďovací priečinok „%s“ nie je normálny súbor ani adresár

en: Spouse’s Name
sk: Manžel(ka)

en: Standard Unix mbox spool directory
sk: Adresár štandardného unixového súboru mbox

en: Standard Unix mbox spool file
sk: Štandardný Unixový zoraďovací súbor mbox

en: Start mail input; end with <CRLF>.<CRLF>
sk: Začiatok vstupu pošty; koniec pomocou <CRLF>.<CRLF>

en: Store does not support an INBOX
sk: Úložisko nepodporuje INBOX

en: Store root %s is not a regular directory
sk: Koreň ukladania %s nie je normálny adresár

en: Store root %s is not an absolute path
sk: Koreň ukladania %s nie je absolútna cesta

en: Storing changes in folder “%s : %s”
sk: Ukladajú sa zmeny do priečinka „%s : %s“

en: Storing folder
sk: Ukladá sa priečinok

en: Stream type “%s” is not seekable
sk: V prúde typu „%s“ sa nedá presúvať

en: Subject
sk: Subjekt

en: Subscribing to folder “%s”
sk: Prihlasovanie sa k odberu priečinka „%s“

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
sk: Súhrn a priečinok si neodpovedajú ani po synchronizácii

en: Supports
sk: Podporuje

en: Synchroni_ze remote mail locally in all folders
sk: _Synchronizovať vzdialenú poštu s lokálnou v každom priečinku

en: Synchronizing junk database
sk: Synchronizuje sa databáza nevyžiadanej pošty

en: Syncing folder
sk: Synchronizuje sa priečinok

en: Syncing folders
sk: Synchronizujú sa priečinky

en: Syncing message %d of %d in folder “%s : %s” to disk
sk: Synchronizuje sa správa %d z/zo %d v priečinku „%s : %s“ so správou na disku

en: Syncing messages in account “%s” to disk
sk: Synchronizujú sa správy v účte „%s “ so správami na disku

en: Syncing messages in folder “%s : %s” to disk
sk: Synchronizujú sa správy v priečinku „%s : %s“ so správami na disku

en: Syntax error in parameters or arguments
sk: Syntaktická chyba vo formálnych alebo skutočných parametroch

en: Syntax error, command unrecognized
sk: Syntaktická chyba, príkaz neznámy

en: System status, or system help reply
sk: Stav systému alebo odpoveď pomocníka

en: TLS not available
sk: TLS nie je dostupné

en: Task List
sk: Zoznam úloh

en: Telephone
sk: Telefón

en: Temporary authentication failure
sk: Dočasné zlyhanie overenia totožnosti

en: Text is too long for a phone number
sk: Text je pridlhý na telefónne číslo

en: Text is too short for a phone number
sk: Text je prikrátky na telefónne číslo

en: The access token is expired and it failed to refresh it. Sign to the server again, please.
sk: Prístupový token vypršal a zlyhalo jeho obnovenie. Prosím, prihláste sa znovu do servera.

en: The backend does not support bulk additions
sk: Obslužný softvér nepodporuje hromadné pridávanie

en: The backend does not support bulk modifications
sk: Obslužný softvér nepodporuje hromadné úpravy

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
sk: Certifikát sa nezhoduje s očakávanou identitou stránky odkiaľ bol získaný.

en: The certificate has been revoked according to the connection’s certificate revocation list.
sk: Certifikát bol odvolaný zaradením do zoznamu odvolaných certifikátov (CRL) spojenia.

en: The certificate has expired.
sk: Certifikát vypršal.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
sk: Čas aktivácie certifikátu je stále v budúcnosti.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
sk: Algoritmus certifikátu nie je považovaný za bezpečný.

en: The consistency checks performed on the credential failed.
sk: Vykonané kontroly konzistencie poverenia zlyhali.

en: The consistency checks performed on the input_token failed.
sk: Vykonané kontroly konzistencie pre input_token zlyhali.

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
sk: Priečinok vyzerá ako neopraviteľne poškodený.

en: The folder name “%s” is invalid because it contains the character “%c”
sk: Názov priečinka „%s“ nie je platný, pretože obsahuje znak „%c“

en: The input_token contains an invalid signature, or a signature that could not be verified.
sk: Reťazec input_token obsahuje neplatný podpis alebo podpis, ktorý nie je možné overiť.

en: The input_token contains different channel bindings to those specified via the input_chan_bindings parameter.
sk: Reťazec input_token obsahuje iné pripojenia kanálu než tie, ktoré sú uvedené v parametri input_chan_bindings.

en: The library was built without phone number support.
sk: Knižnica bola zostavená bez podpory telefónnych čísel.

en: The new folder name is illegal.
sk: Názov nového priečinka nie je právoplatný.

en: The phone number parser reported a yet unknown error code.
sk: Analyzátor telefónnych čísel ohlásil neznámy chybový kód.

en: The provided target_name parameter contained an invalid or unsupported type of name.
sk: Zadaný parameter target_name obsahoval neplatný alebo nepodporovaný typ názvu.

en: The provided target_name parameter was ill-formed.
sk: Zadaný parameter target_name bol zle formátovaný.

en: The referenced credentials have expired.
sk: Platnosť odkazovaného poverenia vypršala.

en: The server responded with an HTML page, which can mean there’s an error on the server or with the client request.
sk: Server odpovedal stránkou HTML, čo môže znamenať chybu na serveri, alebo chybu s požiadavkou klienta.

en: The server responded with an HTML page, which can mean there’s an error on the server or with the client request. The used URI was: %s
sk: Server odpovedal stránkou HTML, čo môže znamenať chybu na serveri, alebo chybu s požiadavkou klienta. Použité URI bolo: %s

en: The signing certificate authority is not known.
sk: Autorita podpisu certifikátu nie je známa.

en: The specified mechanism is not supported by the provided credential, or is unrecognized by the implementation.
sk: Zadaný mechanizmus nie je podporovaný poskytnutým poverením, alebo ho implementácia nepodporuje.

en: The supplied context handle did not refer to a valid context.
sk: Zadaný popisovač kontextu neodkazoval na platný kontext.

en: The supplied credentials were not valid for context initiation, or the credential handle did not reference any credentials.
sk: Zadané poverenia neboli platné pre vytvorenie kontextu alebo nezodpovedali žiadnemu bezpečnostnému záznamu.

en: This directory, if filled with an existing path, is checked additionally to XDG configure directories.
sk: Ak je tento adresár vyplnený existujúcou cestou, je skontrolovaný dodatočne k adresárom s nastaveniami XDG.

en: This is a digitally encrypted message part
sk: Toto je digitálne šifrovaná časť správy

en: This is a provider for reading from and posting to USENET newsgroups.
sk: Toto je poskytovateľ prístupu k čítaniu a posielaniu správ do diskusných skupín USENET.

en: This key was deprecated in version 3.12 and should no longer be used. Proxy settings are now integrated into Evolution-Data-Server’s account system. See the ESourceProxy API documentation for details.
sk: Tento kľúč bol označený ako zastaralý vo verzii 3.12 a nemal by sa viac používať. Nastavenia sprostredkovateľa proxy sú teraz integrované v systéme účtov Evolution-Data-Server. Pre podrobnosti si prezrite dokumentáciu k API ESourceProxy.

en: This message is not currently available
sk: Táto správa momentálne nie je k dispozícii

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
sk: Táto voľba nastaví overenie totožnosti k serveru NNTP pomocou poslania hesla vo forme čistého textu.

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
sk: Táto voľba bude prihlasovať POP spojenie pred pokusom o SMTP spojenie

en: This option will connect to a Windows-based server using NTLM / Secure Password Authentication.
sk: Táto voľba vás pripojí k serveru Windows pomocou overenia totožnosti NTLM / Secure Password.

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
sk: Táto voľba vás pripojí k serveru IMAP pomocou hesla prenášaného ako čistý text.

en: This option will connect to the NNTP server anonymously, without authentication.
sk: Táto voľba vás pripojí k serveru NNTP anonymne, teda bez overenia totožnosti.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
sk: Táto voľba vás pripojí k serveru POP pomocou hesla preneseného ako čistý text. To je často jediná voľba, ktorú servery POP podporujú.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
sk: Táto voľba vás pripojí k serveru POP pomocou šifrovaného hesla protokolom APOP. Nemusí to fungovať pre všetkých používateľov, aj keď server tvrdí, že tento protokol podporuje.

en: This option will connect to the server using Kerberos 5 authentication.
sk: Táto voľba vás pripojí k serveru pomocou overenia totožnosti Kerberos 5.

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
sk: Táto voľba vás pripojí k serveru pomocou hesla šifrovaného metódou CRAM-MD5, ak ho podporuje server.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
sk: Táto voľba vás pripojí k serveru pomocou hesla šifrovaného metódou DIGEST-MD5, ak ho podporuje server.

en: This option will connect to the server using a simple password.
sk: Táto voľba vás pripojí k serveru pomocou jednoduchého hesla.

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
sk: Táto voľba vás pripojí k serveru pomocou anonymného prihlásenia.

en: Timed out trying to get lock file on %s.  Try again later.
sk: Vypršal čas pri pokuse o získanie zámku na %s. Skúste to neskôr.

en: Timeout was reached
sk: Vypršal časový limit

en: Title
sk: Funkcia

en: Transaction failed
sk: Transakcia zlyhala

en: Transferring filtered messages in “%s : %s”
sk: Prenášajú sa filtrované správy do „%s : %s“

en: Trash
sk: Kôš

en: Tried to modify contact “%s” with out of sync revision
sk: Vyskúšaná úprava kontaktu „%s“ s nesynchronizovanou revíziou

en: Tried to step a cursor forwards, but cursor is already at the end of the contact list
sk: Vykonal sa pokus o posun kurzora dopredu, ale kurzor je už na konci zoznamu kontaktov

en: Tried to step a cursor in reverse, but cursor is already at the beginning of the contact list
sk: Vykonal sa pokus o posun kurzora späť, ale kurzor je už na začiatku zoznamu kontaktov

en: Twitter Name List
sk: Zoznam prezývok pre službu Twitter

en: UID “%s” is already in use
sk: UID „%s“ sa práve používa

en: URI not set
sk: URI nebol nastavený

en: USENET News via %s
sk: Diskusné skupiny USENET pomocou %s

en: USENET news
sk: Diskusné skupiny USENET

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error enabling UTF-8 mode:
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru POP %s.
    Chyba pri povolovaní režimu UTF-8:

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending password:
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru POP %s.
    Chyba pri posielaní hesla:

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending username%s
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru POP %s.
    Chyba pri posielaní používateľského mena%s

en: Unable to connect to POP server %s:	Invalid APOP ID received. Impersonation attack suspected. Please contact your admin.
sk: Nemožno sa pripojiť k serveru POP %s:	Prijatý neplatný identifikátor APOP. Podozrenie z útoku falšovaním osoby. Prosím, kontaktujte svojho správcu.

en: Unable to connect to “%s”:
sk: Nedá sa pripojiť k „%s“:

en: Unable to create cache path
sk: Nepodarilo sa vytvoriť cestu pre vyrovnávaciu pamäť

en: Unable to move deleted messages
sk: Nepodarilo sa presunúť odstránenú správu

en: Unable to move junk messages
sk: Nepodarilo sa presunúť nevyžiadanú správu

en: Unable to open spool folder
sk: Nepodarilo sa otvoriť zoraďovací priečinok

en: Unable to process spool folder
sk: Nepodarilo sa spracovať zoraďovací priečinok

en: Unable to remove the db file: errno %d
sk: Nedá sa odstrániť súbor databázy: chyba číslo %d

en: Unexpected GnuPG status message encountered:
    
    %s
sk: Vyskytla sa neočakávaná správa o stave GnuPG:
    
    %s

en: Unexpected request from GnuPG for “%s”
sk: Neočakávaná požiadavka od GnuPG pre „%s“

en: Unexpected response from GnuPG: %s
sk: Neočakávaná odpoveď od GnuPG: %s

en: Unexpected server response from head: %s
sk: Neočakávaná odpoveď servera z príkazu head: %s

en: Unexpected server response from xover: %s
sk: Neočakávaná odpoveď servera z príkazu xover: %s

en: Unhandled error
sk: Neošetrená chyba

en: Unique ID
sk: Jedinečný identifikátor

en: Units for a birthday or anniversary reminder, “minutes”, “hours” or “days”
sk: Jednotky pre upozornenie na narodeniny a výročia, „minutes“ (minúty), „hours“ (hodiny) alebo „days“ (dni)

en: Unknown
sk: Neznáma

en: Unknown authentication state.
sk: Neznámy stav overenia totožnosti.

en: Unknown book property “%s”
sk: Neznáma vlastnosť adresára kontaktov „%s“

en: Unknown calendar property “%s”
sk: Neznáma vlastnosť kalendára „%s“

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown error: %s
sk: Neznáma chyba: %s

en: Unknown reason
sk: Neznámy dôvod

en: Unknown user
sk: Neznámy používateľ

en: Unmatched
sk: Nezhodujúce sa

en: Unnamed
sk: Bez názvu

en: Unnamed List
sk: Zoznam bez názvu

en: Unrecognized cursor origin
sk: Nerozpoznaný pôvod kurzoru

en: Unsubscribing from folder “%s”
sk: Odhlasovanie sa z odberu priečinka „%s“

en: Unsupported authentication method
sk: Nepodporovaná metóda overenia totožnosti

en: Unsupported contact field “%d” specified in summary
sk: Nepodporované pole kontaktu „%d“ špecifikované v súhrne

en: Unsupported method
sk: Nepodporovaná metóda

en: Unsupported security layer.
sk: Nepodporovaná vrstva zabezpečenia.

en: Untitled appointment
sk: Schôdzka bez názvu

en: Unverified
sk: Neoverený

en: Updating Unmatched search folder
sk: Aktualizuje sa priečinok „Nezhodujúce sa“

en: Updating folder “%s”
sk: Aktualizuje sa priečinok „%s“

en: Updating search folder “%s”
sk: Aktualizuje sa vyhľadávací priečinok „%s“

en: Use _Quick Resync if the server supports it
sk: Použiť _rýchlu synchronizáciu, ak ju server podporuje

en: User not local; please try <forward-path>
sk: Používateľ nie je lokálny; skúste <forward-path>

en: User not local; will forward to <forward-path>
sk: Používateľ nie je lokálny, bude predaná podľa <forward-path>

en: Verifying is not supported by this cipher
sk: Táto šifra nepodporuje overovanie podpisu

en: Version
sk: Verzia

en: Video Conferencing URL
sk: URL videokonferencie

en: Virtual folder email provider
sk: Poskytovateľ virtuálneho priečinka pošty

en: Wait running until at least one client is connected
sk: Ponechať spustené pokým je aspoň jeden klient pripojený

en: Wants HTML Mail
sk: Chce poštové správy vo formáte HTML

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Weather
sk: Počasie

en: Weather: Clear Night
sk: Počasie: Jasná noc

en: Weather: Cloudy
sk: Počasie: Oblačno

en: Weather: Cloudy Night
sk: Počasie: Oblačná noc

en: Weather: Fog
sk: Počasie: Hmla

en: Weather: Overcast
sk: Počasie: Zamračené

en: Weather: Showers
sk: Počasie: Prehánky

en: Weather: Snow
sk: Počasie: Sneženie

en: Weather: Sunny
sk: Počasie: Slnečno

en: Weather: Thunderstorms
sk: Počasie: Búrky

en: WebDAV Notes
sk: Poznámky WebDAV

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Contacts
sk: Kontakty

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Events
sk: Udalosti

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Memos
sk: Poznámky

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Tasks
sk: Úlohy

en: Weblog URL
sk: URL blogu

en: Welcome response error:
sk: Chyba odpovede na privítanie:

en: When set to an unknown value, then the default GNetworkMonitor is used in the background. A special value “always-online” is used for no network monitoring.
sk: Keď je nastavená neznáma hodnota, potom sa v pozadí použije predvolená hodnota triedy GNetworkMonitor. Špeciálna hodnota „always-online“ sa používa na sledovanie bez siete.

en: When set to “true”, tries to load also photo of the signers/encrypters, if available in the key/certificate.
sk: Keď je nastavené na „true“, pokúsi sa načítať aj fotografie podpisovateľov/šifrovateľov ak sú dostupné v kľúči/certifikáte

en: Whether the migration of old setting was already done
sk: Určuje, či už bola vykonaná migrácia starých nastavení

en: Whether to load photos of signers/encrypters
sk: Či sa majú načítať fotografie podpisovateľov/šifrovateľov

en: Whether to set a reminder for birthdays and anniversaries
sk: Určuje, či nastaviť upozornenia na narodeniny a výročia

en: Work Address
sk: Adresa do práce

en: Work Address Label
sk: Označenie adresy do práce

en: Writing to temporary mailbox failed: %s
sk: Zapisovanie do dočasnej poštovej schránky zlyhalo: %s

en: Writing to temporary mailbox failed: %s: %s
sk: Zapisovanie do dočasnej poštovej schránky zlyhalo: %s: %s

en: X.509 Certificate
sk: Certifikát X.509

en: XML data does not have root node
sk: Údaje XML neobsahujú koreňový uzol

en: XML data doesn't have required structure (%s)
sk: Údaje XML neobsahujú požadovanú štruktúru (%s)

en: Yahoo! Home Screen Name 1
sk: Prezývka domov č. 1 pre službu Yahoo!

en: Yahoo! Home Screen Name 2
sk: Prezývka domov č. 2 pre službu Yahoo!

en: Yahoo! Home Screen Name 3
sk: Prezývka domov č. 3 pre službu Yahoo!

en: Yahoo! Screen Name List
sk: Zoznam prezývok pre službu Yahoo!

en: Yahoo! Work Screen Name 1
sk: Prezývka do práce č. 1 pre službu Yahoo!

en: Yahoo! Work Screen Name 2
sk: Prezývka do práce č. 2 pre službu Yahoo!

en: Yahoo! Work Screen Name 3
sk: Prezývka do práce č. 3 pre službu Yahoo!

en: You cannot copy messages from a NNTP folder
sk: Nemôžete kopírovať správy z priečinka NNTP

en: You cannot create a folder in a News store: subscribe instead.
sk: Nemôžete vytvoriť priečinok v úložisku diskusných skupín: požadované prihlásenie k odberu.

en: You cannot remove a folder in a News store: unsubscribe instead.
sk: Nemôžete odstrániť priečinok v úložisku diskusných skupín: požadované odhlásenie z odberu.

en: You cannot rename a folder in a News store.
sk: Nemôžete premenovať priečinok v úložisku diskusných skupín.

en: You cannot subscribe to this newsgroup:
    
    No such newsgroup. The selected item is a probably a parent folder.
sk: Nemôžete sa prihlásiť k odberu tejto diskusnej skupiny:
    
    Neexistuje taká diskusná skupina. Vybraná položka je pravdepodobne priečinok rodiča.

en: You cannot unsubscribe to this newsgroup:
    
    newsgroup does not exist!
sk: Nemôžete sa odhlásiť z odberu tejto diskusnej skupiny:
    
    diskusná skupina neexistuje!

en: You have %d reminder | You have %d reminders
sk[0]: Máte %d pripomenutí
sk[1]: Máte %d pripomenutie
sk[2]: Máte %d pripomenutia

en: You must be working online to complete this operation
sk: Na dokončenie tejto operácie musíte pracovať v pripojenom režime

en: You must be working online to complete this operation (%s)
sk: Na dokončenie tejto operácie musíte pracovať v pripojenom režime (%s)

en: You need a PIN to unlock the key for your
    SmartCard: “%s”
sk: Na odomknutie kľúča pre vašu SmartCard
    potrebujete PIN: „%s“

en: You need a passphrase to unlock the key for
    user: “%s”
sk: Na odomknutie kľúča pre používateľa
    potrebujete heslo: „%s“

en: _Accept Permanently
sk: _Akceptovať nastálo

en: _Add Snooze time
sk: _Pridať čas odloženia

en: _Add this password to your keyring
sk: Prid_ať toto heslo do vášho zväzku kľúčov

en: _Apply filters to new messages in Inbox
sk: _Aplikovať filtre na nové správy v Doručenej pošte

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
sk: _Aplikovať filtre na nové správy v Doručenej pošte na tomto serveri

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Delete after %s day(s)
sk: O_dstrániť po %s dňoch

en: _Dismiss
sk: _Zavrhnúť

en: _Index message body data
sk: _Indexovať údaje v tele správy

en: _Leave messages on server
sk: Po_nechať poštu na serveri

en: _Listen for change notifications
sk: Oča_kávať upozornenia o zmenách

en: _Listen for server change notifications
sk: Oča_kávať upozornenia servera o zmenách

en: _No
sk: _Nie

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Re-encode message before send
sk: _Znovu zakódovať správu pred odoslaním

en: _Reject
sk: _Odmietnuť

en: _Show folders in short notation (e.g. c.o.linux rather than comp.os.linux)
sk: _Zobraziť priečinky v skrátenom zápise (napr. c.o.linux namiesto comp.os.linux)

en: _Show only subscribed folders
sk: _Zobraziť iba priečinky prihlásené na odber

en: _Snooze
sk: O_dložiť

en: _Store status headers in Elm/Pine/Mutt format
sk: _Uložiť stavové hlavičky vo formáte Elm/Pine/Mutt

en: _Use the “.folders” folder summary file (exmh)
sk: _Použiť súbor '.folders' pre súhrn priečinka (exmh)

en: _User Name:
sk: _Používateľské meno:

en: _User mail:
sk: Pošta _používateľa:

en: _Yes
sk: Án_o

en: attachment.dat
sk: príloha.dat

en: every day | every %d days
sk[0]: každých %d dní
sk[1]: každý deň
sk[2]: každé %d dni

en: every day forever | every %d days forever
sk[0]: každých %d dní neobmedzene
sk[1]: každý deň neobmedzene
sk[2]: každé %d dni neobmedzene

en: every month | every %d months
sk[0]: každých %d mesiacov
sk[1]: každý mesiac
sk[2]: každé %d mesiace

en: every week | every %d weeks
sk[0]: každých %d týždňov
sk[1]: každý týždeň
sk[2]: každé %d týždne

en: every year | every %d years
sk[0]: každých %d rokov
sk[1]: každý rok
sk[2]: každé %d roky

en: every year forever | every %d years forever
sk[0]: každých %d rokov neobmedzene
sk[1]: každých rok neobmedzene
sk[2]: každých %d roky neobmedzene

en: for one occurrence | for %d occurrences
sk[0]: pre %d výskytov
sk[1]: pre jeden výskyt
sk[2]: pre %d výskyty

en: mailbox: %s (%s)
sk: poštová schránka: %s (%s)

en: no
sk: nie

en: not a maildir directory
sk: nie je adresár maildir

[ctx: overdue]
en: now
sk: teraz

[ctx: overdue]
en: overdue
sk: po termíne

en: parse error
sk: chyba pri analýze

[ctx: recur-description]
en:  and Friday
sk:  a v piatok

[ctx: recur-description]
en:  and Monday
sk:  a v pondelok

[ctx: recur-description]
en:  and Saturday
sk:  a v sobotu

[ctx: recur-description]
en:  and Sunday
sk:  a v nedeľu

[ctx: recur-description]
en:  and Thursday
sk:  a vo štvrtok

[ctx: recur-description]
en:  and Tuesday
sk:  a v utorok

[ctx: recur-description]
en:  and Wednesday
sk:  a v stredu

[ctx: recur-description]
en: , Friday
sk: , piatok

[ctx: recur-description]
en: , Monday
sk: , pondelok

[ctx: recur-description]
en: , Saturday
sk: , sobotu

[ctx: recur-description]
en: , Sunday
sk: , nedeľu

[ctx: recur-description]
en: , Thursday
sk: , štvrtok

[ctx: recur-description]
en: , Tuesday
sk: , utorok

[ctx: recur-description]
en: , Wednesday
sk: , stredu

[ctx: recur-description]
en: The appointment recurs
sk: Schôdzka sa opakuje

[ctx: recur-description]
en: The meeting recurs
sk: Stretnutie sa opakuje

[ctx: recur-description]
en: The memo recurs
sk: Poznámka sa opakuje

[ctx: recur-description]
en: The task recurs
sk: Úloha sa opakuje

[ctx: recur-description]
en: forever
sk: neobmedzene

[ctx: recur-description]
en: on Friday
sk: v piatok

[ctx: recur-description]
en: on Monday
sk: v pondelok

[ctx: recur-description]
en: on Saturday
sk: v sobotu

[ctx: recur-description]
en: on Sunday
sk: v nedeľu

[ctx: recur-description]
en: on Thursday
sk: vo štvrtok

[ctx: recur-description]
en: on Tuesday
sk: v utorok

[ctx: recur-description]
en: on Wednesday
sk: v stredu

[ctx: recur-description]
en: on the 10th day
sk: 10.

[ctx: recur-description]
en: on the 11th day
sk: 11.

[ctx: recur-description]
en: on the 12th day
sk: 12.

[ctx: recur-description]
en: on the 13th day
sk: 13.

[ctx: recur-description]
en: on the 14th day
sk: 14.

[ctx: recur-description]
en: on the 15th day
sk: 15.

[ctx: recur-description]
en: on the 16th day
sk: 16.

[ctx: recur-description]
en: on the 17th day
sk: 17.

[ctx: recur-description]
en: on the 18th day
sk: 18.

[ctx: recur-description]
en: on the 19th day
sk: 19.

[ctx: recur-description]
en: on the 1st day
sk: 1.

[ctx: recur-description]
en: on the 20th day
sk: 20.

[ctx: recur-description]
en: on the 21st day
sk: 21.

[ctx: recur-description]
en: on the 22nd day
sk: 22.

[ctx: recur-description]
en: on the 23rd day
sk: 23.

[ctx: recur-description]
en: on the 24th day
sk: 24.

[ctx: recur-description]
en: on the 25th day
sk: 25.

[ctx: recur-description]
en: on the 26th day
sk: 26.

[ctx: recur-description]
en: on the 27th day
sk: 27.

[ctx: recur-description]
en: on the 28th day
sk: 28.

[ctx: recur-description]
en: on the 29th day
sk: 29.

[ctx: recur-description]
en: on the 2nd day
sk: 2.

[ctx: recur-description]
en: on the 30th day
sk: 30.

[ctx: recur-description]
en: on the 31st day
sk: 31.

[ctx: recur-description]
en: on the 3rd day
sk: 3.

[ctx: recur-description]
en: on the 4th day
sk: 4.

[ctx: recur-description]
en: on the 5th day
sk: 5.

[ctx: recur-description]
en: on the 6th day
sk: 6.

[ctx: recur-description]
en: on the 7th day
sk: 7.

[ctx: recur-description]
en: on the 8th day
sk: 8.

[ctx: recur-description]
en: on the 9th day
sk: 9.

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Friday
sk: piaty piatok

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Monday
sk: piaty pondelok

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Saturday
sk: piata sobota

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Sunday
sk: piata nedeľa

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Thursday
sk: piaty štvrtok

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Tuesday
sk: piaty utorok

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Wednesday
sk: piata streda

[ctx: recur-description]
en: on the first Friday
sk: prvý piatok

[ctx: recur-description]
en: on the first Monday
sk: prvý pondelok

[ctx: recur-description]
en: on the first Saturday
sk: prvá sobota

[ctx: recur-description]
en: on the first Sunday
sk: prvá nedeľa

[ctx: recur-description]
en: on the first Thursday
sk: prvý štvrtok

[ctx: recur-description]
en: on the first Tuesday
sk: prvý utorok

[ctx: recur-description]
en: on the first Wednesday
sk: prvá streda

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Friday
sk: štvrtý piatok

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Monday
sk: štvrtý pondelok

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Saturday
sk: štvrtá sobota

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Sunday
sk: štvrtá nedeľa

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Thursday
sk: štvrtý štvrtok

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Tuesday
sk: štvrtý utorok

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Wednesday
sk: štvrtá streda

[ctx: recur-description]
en: on the last Friday
sk: minulý piatok

[ctx: recur-description]
en: on the last Monday
sk: minulý pondelok

[ctx: recur-description]
en: on the last Saturday
sk: minulú sobotu

[ctx: recur-description]
en: on the last Sunday
sk: minulú nedeľu

[ctx: recur-description]
en: on the last Thursday
sk: minulý štvrtok

[ctx: recur-description]
en: on the last Tuesday
sk: minulý utorok

[ctx: recur-description]
en: on the last Wednesday
sk: minulú stredu

[ctx: recur-description]
en: on the second Friday
sk: druhý piatok

[ctx: recur-description]
en: on the second Monday
sk: druhý pondelok

[ctx: recur-description]
en: on the second Saturday
sk: druhá sobota

[ctx: recur-description]
en: on the second Sunday
sk: druhá nedeľa

[ctx: recur-description]
en: on the second Thursday
sk: druhý štvrtok

[ctx: recur-description]
en: on the second Tuesday
sk: druhý utorok

[ctx: recur-description]
en: on the second Wednesday
sk: druhá streda

[ctx: recur-description]
en: on the third Friday
sk: tretí piatok

[ctx: recur-description]
en: on the third Monday
sk: tretí pondelok

[ctx: recur-description]
en: on the third Saturday
sk: tretia sobota

[ctx: recur-description]
en: on the third Sunday
sk: tretia nedeľa

[ctx: recur-description]
en: on the third Thursday
sk: tretí štvrtok

[ctx: recur-description]
en: on the third Tuesday
sk: tretí utorok

[ctx: recur-description]
en: on the third Wednesday
sk: tretia streda

[ctx: recur-description]
en: until %s
sk: do %s

[ctx: reminders-snooze]
en: _hours
sk: _hodiny

[ctx: reminders-snooze]
en: _minutes
sk: _minúty

[ctx: reminders-snooze]
en: da_ys
sk: _dni

en: until start time
sk: do času začatia

en: yes
sk: áno

en: “%s” exited with signal %s: mail not sent.
sk: Program „%s“ skončil so signálom %s: pošta neodoslaná.

en: “%s” exited with status %d: mail not sent.
sk: Program „%s“ skončil so stavom %d: pošta neodoslaná.

en: “%s” expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
sk: „%s“ očakáva všetky parametre ako reťazce alebo práve jeden parameter - logickú hodnotu nepravda (#f)

en: “%s” expects at least one argument
sk: „%s“ očakáva aspoň jeden parameter

en: “%s” expects no arguments
sk: „%s“ neočakáva parametre

en: “%s” expects none or two arguments
sk: „%s“ očakáva žiadny alebo dva parametre

en: “%s” expects one argument
sk: „%s“ očakáva jeden parameter

en: “%s” expects the first argument to be a string
sk: „%s“ očakáva ako prvý parameter reťazec

en: “%s” expects the first argument to be a time_t
sk: „%s“ očakáva ako prvý parameter time_t

en: “%s” expects the first argument to be an ISO 8601 date/time string
sk: „%s“ očakáva ako prvý parameter reťazec dátumu/času podľa ISO 8601

en: “%s” expects the first argument to be either “any”, “summary”, or “description”, or “location”, or “attendee”, or “organizer”, or “classification”
sk: „%s“ očakáva ako prvý parameter niektorú z hodnôt: „any“, „summary“, „description“, „location“, „attendee“, „organizer“, alebo „classification“

en: “%s” expects the second argument to be a string
sk: „%s“ očakáva ako druhý parameter reťazec

en: “%s” expects the second argument to be a time_t
sk: „%s“ očakáva ako druhý parameter time_t

en: “%s” expects the second argument to be an integer
sk: „%s“ očakáva ako druhý parameter celé číslo

en: “%s” expects the third argument to be a string
sk: „%s“ očakáva ako tretí parameter reťazec

en: “%s” expects two arguments
sk: „%s“ očakáva dva parametre

en: “%s” expects two or three arguments
sk: „%s“ očakáva dva alebo tri parametre

en: “%s” is not a mailbox file.
sk: „%s“ nie je súbor poštovej schránky.

en: “%s” is not a regular file.
sk: „%s“ nie je normálny súbor.
