ksystemstats - en to sa translation catalogue (208 entries)

[ctx: @info]
en: Amount of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, measured in microseconds
sa: उपलब्धानां CPU संसाधनानाम् प्रतीक्षया सर्वाणि कार्याणि स्थगितानि भवन्ति इति समयः, माइक्रोसेकेण्ड् मध्ये मापितः

[ctx: @info]
en: Amount of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, measured in microseconds
sa: उपलब्धानां IO संसाधनानाम् प्रतीक्षया सर्वाणि कार्याणि स्थगितानि भवन्ति इति समयः, माइक्रोसेकेण्ड् मध्ये मापितः

[ctx: @info]
en: Amount of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, measured in microseconds
sa: उपलब्धस्मृतिसम्पदां प्रतीक्षमाणाः सर्वाणि कार्याणि स्थगितानि भवन्ति इति समयः, सूक्ष्मसेकेण्ड्-मात्रायां मापितः

[ctx: @info]
en: Amount of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, measured in microseconds
sa: उपलब्धानां CPU संसाधनानाम् प्रतीक्षया न्यूनातिन्यूनम् एकं कार्यं स्थगितम् इति समयः, माइक्रोसेकेण्ड् मध्ये मापितः

[ctx: @info]
en: Amount of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, measured in microseconds
sa: उपलब्धानां IO संसाधनानाम् प्रतीक्षया न्यूनातिन्यूनम् एकं कार्यं स्थगितम् इति समयः, माइक्रोसेकेण्ड्-मात्रायां मापितः

[ctx: @info]
en: Amount of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, measured in microseconds
sa: उपलब्धस्मृतिसम्पदां प्रतीक्षमाणं न्यूनातिन्यूनम् एकं कार्यं स्थगितम् इति समयः, सूक्ष्मसेकेण्ड्-मात्रायां मापितः

[ctx: @info]
en: Current average frequency between all CPUs
sa: सर्वेषां CPU मध्ये वर्तमान औसत आवृत्तिः

[ctx: @info]
en: Current frequency of the CPU
sa: CPU इत्यस्य वर्तमान आवृत्तिः

[ctx: @info]
en: Current maximum frequency between all CPUs
sa: सर्वेषां CPU मध्ये वर्तमान अधिकतम आवृत्तिः

[ctx: @info]
en: Current minimum frequency between all CPUs
sa: सर्वेषां CPU मध्ये वर्तमानं न्यूनतमा आवृत्तिः

[ctx: @info]
en: Number of CPU cores across all physical CPUS
sa: सर्वेषु भौतिक-CPUS मध्ये CPU कोरस्य संख्या

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 1 minute
sa: धावनपङ्क्तौ कार्याणां संख्या १ निमेषाभ्यधिकं सरासरी अभवत्

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 15 minutes
sa: रन कङ्क्तौ कार्याणां संख्या १५ निमेषेभ्यः अधिका आसीत्

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 5 minutes
sa: रन कङ्क्तौ कार्याणां संख्या ५ निमेषेभ्यः अधिकं औसतम् आसीत्

[ctx: @info]
en: Number of physical CPUs installed in the system
sa: प्रणाल्यां संस्थापितानां भौतिक-सीपीयू-सङ्ख्या

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, averaged over 1 minutes
sa: उपलब्धानां CPU संसाधनानाम् प्रतीक्षया सर्वाणि कार्याणि स्थगितानि भवन्ति इति समयस्य प्रतिशतं, औसतेन 1 निमेषेभ्यः अधिकम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, averaged over 10 seconds
sa: उपलब्धानां CPU संसाधनानाम् प्रतीक्षया सर्वाणि कार्याणि स्थगितानि भवन्ति इति समयस्य प्रतिशतं, 10 सेकण्ड् अधिकं औसतम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, averaged over 5 minutes
sa: उपलब्धानां CPU संसाधनानाम् प्रतीक्षया सर्वाणि कार्याणि स्थगितानि भवन्ति इति समयस्य प्रतिशतं, औसतेन ५ निमेषेभ्यः अधिकम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, averaged over 1 minutes
sa: उपलब्धानां IO संसाधनानाम् प्रतीक्षया सर्वाणि कार्याणि स्थगितानि भवन्ति इति समयस्य प्रतिशतं, औसतेन 1 निमेषेभ्यः अधिकम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, averaged over 10 seconds
sa: उपलब्धानां IO संसाधनानाम् प्रतीक्षया सर्वाणि कार्याणि स्थगितानि भवन्ति इति समयस्य प्रतिशतं, 10 सेकण्ड् अधिकं औसतम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, averaged over 5 minutes
sa: उपलब्धानां IO संसाधनानाम् प्रतीक्षया सर्वाणि कार्याणि स्थगितानि भवन्ति इति समयस्य प्रतिशतं, औसतेन ५ निमेषेभ्यः अधिकम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, averaged over 1 minutes
sa: उपलब्धस्मृतिसम्पदां प्रतीक्षमाणाः सर्वाणि कार्याणि स्थगितानि भवन्ति इति समयस्य प्रतिशतं, औसतेन १ निमेषेभ्यः अधिकम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, averaged over 10 seconds
sa: उपलब्धस्मृतिसम्पदां प्रतीक्षमाणाः सर्वाणि कार्याणि स्थगितानि भवन्ति इति समयस्य प्रतिशतं, १० सेकेण्ड् अधिकस्य औसतम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, averaged over 5 minutes
sa: उपलब्धस्मृतिसम्पदां प्रतीक्षमाणाः सर्वाणि कार्याणि स्थगितानि भवन्ति इति समयस्य प्रतिशतं, ५ निमेषेभ्यः अधिकं औसतम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, averaged over 1 minutes
sa: उपलब्धानां CPU संसाधनानाम् प्रतीक्षया न्यूनातिन्यूनम् एकं कार्यं स्थगितम् इति समयस्य प्रतिशतं, औसतेन 1 निमेषेभ्यः अधिकम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, averaged over 10 seconds
sa: उपलब्धानां CPU संसाधनानाम् प्रतीक्षया न्यूनातिन्यूनम् एकं कार्यं स्थगितम् इति समयस्य प्रतिशतं, १० सेकेण्ड् अधिकं औसतम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, averaged over 5 minutes
sa: उपलब्धानां CPU संसाधनानाम् प्रतीक्षया न्यूनातिन्यूनम् एकं कार्यं स्थगितम् इति समयस्य प्रतिशतं, औसतेन ५ निमेषेभ्यः अधिकम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, averaged over 1 minutes
sa: उपलब्धानां IO संसाधनानाम् प्रतीक्षया न्यूनातिन्यूनम् एकं कार्यं स्थगितम् इति समयस्य प्रतिशतं, औसतेन 1 निमेषेभ्यः अधिकम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, averaged over 10 seconds
sa: उपलब्धानां IO संसाधनानाम् प्रतीक्षया न्यूनातिन्यूनम् एकं कार्यं स्थगितम् इति समयस्य प्रतिशतं, 10 सेकण्ड् अधिकं औसतम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, averaged over 5 minutes
sa: उपलब्धानां IO संसाधनानाम् प्रतीक्षया न्यूनातिन्यूनम् एकं कार्यं स्थगितम् इति समयस्य प्रतिशतं, औसतेन ५ निमेषेभ्यः अधिकम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, averaged over 1 minutes
sa: उपलब्धस्मृतिसम्पदां प्रतीक्षमाणं न्यूनातिन्यूनम् एकं कार्यं स्थगितम् इति समयस्य प्रतिशतं, औसतेन १ निमेषेभ्यः अधिकम्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, averaged over 10 seconds
sa: उपलब्धस्मृतिसम्पदां प्रतीक्षमाणं न्यूनातिन्यूनम् एकं कार्यं स्थगितम् इति समयस्य प्रतिशतं, सरासरी १० सेकेण्ड् यावत्

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, averaged over 5 minutes
sa: उपलब्धस्मृतिसम्पदां प्रतीक्षमाणं न्यूनातिन्यूनम् एकं कार्यं स्थगितम् इति समयस्य प्रतिशतं, औसतेन ५ निमेषेभ्यः अधिकम्

[ctx: @info]
en: Unknown
sa: अज्ञात

[ctx: @title]
en: All
sa: सर्वे

[ctx: @title]
en: All Disks
sa: सर्वाणि डिस्काः

[ctx: @title]
en: All GPUs
sa: सर्वे GPUs

[ctx: @title]
en: All GPUs Total Memory
sa: सर्वे GPUs कुलस्मृतिः

[ctx: @title]
en: All GPUs Usage
sa: सर्वे GPUs उपयोगः

[ctx: @title]
en: All GPUs Used Memory
sa: सर्वे GPUs Memory इत्यस्य उपयोगं कुर्वन्ति स्म

[ctx: @title]
en: All Network Devices
sa: सर्वे संजालयन्त्राणि

[ctx: @title]
en: Application Memory
sa: अनुप्रयोग स्मृति

[ctx: @title]
en: Application Memory Percentage
sa: अनुप्रयोग स्मृति प्रतिशत

[ctx: @title]
en: Average CPU Frequency
sa: औसत CPU आवृत्ति

[ctx: @title]
en: Average CPU Temperature
sa: औसत CPU तापमान

[ctx: @title]
en: Buffer Memory
sa: बफर स्मृति

[ctx: @title]
en: Buffer Memory Percentage
sa: बफर स्मृति प्रतिशत

[ctx: @title]
en: CPU %1 Core %2
sa: CPU %1 कोर %2

[ctx: @title]
en: CPU Pressure
sa: CPU दबाव

[ctx: @title]
en: Cache Memory
sa: Cache Memory इति

[ctx: @title]
en: Cache Memory Percentage
sa: संग्रह स्मृति प्रतिशत

[ctx: @title]
en: Charge
sa: दायित्वम्‌

[ctx: @title]
en: Charge Percentage
sa: शुल्क प्रतिशत

[ctx: @title]
en: Charging  Rate
sa: चार्जिंग दर

[ctx: @title]
en: Charging Rate
sa: चार्जिंग दर

[ctx: @title]
en: Core %1
sa: कोर %1

[ctx: @title]
en: Current Capacity
sa: वर्तमान क्षमता

[ctx: @title]
en: Current Frequency
sa: वर्तमान आवृत्ति

[ctx: @title]
en: Current Temperature
sa: वर्तमान तापमान

[ctx: @title]
en: Design Capacity
sa: डिजाइन क्षमता

[ctx: @title]
en: Download Rate
sa: डाउनलोड् दरम्

[ctx: @title]
en: Free Physical Memory
sa: निःशुल्क भौतिक स्मृति

[ctx: @title]
en: Free Physical Memory Percentage
sa: निःशुल्क भौतिक स्मृति प्रतिशत

[ctx: @title]
en: Free Space
sa: मुक्त स्थान

[ctx: @title]
en: Free Swap Memory
sa: निःशुल्क स्वैप स्मृति

[ctx: @title]
en: Free Swap Memory Percentage
sa: निःशुल्क स्वैप स्मृति प्रतिशत

[ctx: @title]
en: Frequency
sa: आवृत्ती

[ctx: @title]
en: Full (1 minute average)
sa: पूर्ण (१ मिनिट् औसत)

[ctx: @title]
en: Full (10 second average)
sa: पूर्ण (१० सेकण्ड् औसत)

[ctx: @title]
en: Full (5 minute average)
sa: पूर्णम् (५ मिनिट् औसतम्)

[ctx: @title]
en: Health
sa: आरोग्यम्‌

[ctx: @title]
en: Hostname
sa: होस्टनाम

[ctx: @title]
en: IO Pressure
sa: I दबावः

[ctx: @title]
en: IPv4 Address
sa: IPv4 पता

[ctx: @title]
en: IPv4 Gateway
sa: IPv4 गेटवे

[ctx: @title]
en: IPv4 Subnet Mask
sa: IPv4 उपजाल मास्क

[ctx: @title]
en: IPv4 with Prefix Length
sa: उपसर्गदीर्घता सह IPv4

[ctx: @title]
en: IPv6 Address
sa: IPv6 पता

[ctx: @title]
en: IPv6 Gateway
sa: IPv6 गेटवे

[ctx: @title]
en: IPv6 Subnet Mask
sa: IPv6 उपजाल मास्क

[ctx: @title]
en: IPv6 with Prefix Length
sa: उपसर्गदीर्घतायाः सह IPv6

[ctx: @title]
en: KDE Frameworks Version
sa: KDE Frameworks संस्करणम्

[ctx: @title]
en: KDE Plasma
sa: केडीई प्लाज्मा

[ctx: @title]
en: KDE Plasma Version
sa: KDE प्लाज्मा संस्करणम्

[ctx: @title]
en: Kernel
sa: कर्नेल

[ctx: @title]
en: Kernel Name
sa: कर्नल नाम

[ctx: @title]
en: Kernel Name and Version
sa: कर्नेल् नाम संस्करणं च

[ctx: @title]
en: Kernel Version
sa: कर्नेल् संस्करणम्

[ctx: @title]
en: Load Averages
sa: भार औसत

[ctx: @title]
en: Load average (1 minute)
sa: भार औसत (१ मिनिट्)

[ctx: @title]
en: Load average (15 minute)
sa: भार औसत (१५ मिनिट्)

[ctx: @title]
en: Load average (5 minutes)
sa: भार औसत (५ मिनिट्)

[ctx: @title]
en: Maximum CPU Frequency
sa: अधिकतम CPU आवृत्ति

[ctx: @title]
en: Maximum CPU Temperature
sa: अधिकतम CPU तापमान

[ctx: @title]
en: Memory
sa: स्मृति

[ctx: @title]
en: Memory Frequency
sa: स्मृति आवृत्ति

[ctx: @title]
en: Memory Pressure
sa: स्मृति दबाव

[ctx: @title]
en: Minimum CPU Frequency
sa: न्यूनतम CPU आवृत्ति

[ctx: @title]
en: Minimum CPU Temperature
sa: न्यूनतम CPU तापमान

[ctx: @title]
en: Name
sa: नामः

[ctx: @title]
en: Network Devices
sa: संजालयन्त्राणि

[ctx: @title]
en: Network Name
sa: संजालनाम

[ctx: @title]
en: Number of CPUs
sa: CPUs इत्यस्य संख्या

[ctx: @title]
en: Number of Cores
sa: कोरस्य संख्या

[ctx: @title]
en: Operating System
sa: संचालन प्रणाली

[ctx: @title]
en: Operating System Logo
sa: ऑपरेटिंग सिस्टम लोगो

[ctx: @title]
en: Operating System Name
sa: ऑपरेटिंग सिस्टम नाम

[ctx: @title]
en: Operating System Name and Version
sa: ऑपरेटिंग सिस्टम् नाम संस्करणं च

[ctx: @title]
en: Operating System URL
sa: ऑपरेटिंग सिस्टम URL

[ctx: @title]
en: Operating System Version
sa: ऑपरेटिंग सिस्टम संस्करण

[ctx: @title]
en: Percentage Free
sa: प्रतिशतं निःशुल्कम्

[ctx: @title]
en: Percentage Used
sa: प्रयुक्तः प्रतिशतः

[ctx: @title]
en: Physical Memory
sa: भौतिक स्मृति

[ctx: @title]
en: Power
sa: शक्ति

[ctx: @title]
en: Pressure
sa: प्रबलता

[ctx: @title]
en: Qt Version
sa: Qt संस्करणम्

[ctx: @title]
en: Read Rate
sa: पठन्तु दरम्

[ctx: @title]
en: Signal Strength
sa: संकेतबलम्

[ctx: @title]
en: Some (1 minute average)
sa: केचन (१ निमेषस्य औसतम्)

[ctx: @title]
en: Some (10 second average)
sa: केचन (१० सेकेण्ड् औसत)

[ctx: @title]
en: Some (5 minute average)
sa: केचन (५ मिनिट् औसतम्)

[ctx: @title]
en: Swap Memory
sa: स्मृति अदला-बदली

[ctx: @title]
en: System
sa: व्यवस्था

[ctx: @title]
en: System Usage
sa: प्रणाली उपयोग

[ctx: @title]
en: Temperature
sa: तापमान

[ctx: @title]
en: Total Downloaded
sa: कुल डाउनलोड् कृतम्

[ctx: @title]
en: Total Full Stall Time
sa: कुल पूर्ण स्टाल समय

[ctx: @title]
en: Total Physical Memory
sa: कुल भौतिक स्मृति

[ctx: @title]
en: Total Some Stall Time
sa: कुल कुछ स्थगित समय

[ctx: @title]
en: Total Space
sa: कुल अन्तरिक्ष

[ctx: @title]
en: Total Swap Memory
sa: कुल स्वैप स्मृति

[ctx: @title]
en: Total Uploaded
sa: कुल अपलोड किया गया

[ctx: @title]
en: Total Usage
sa: कुलप्रयोगः

[ctx: @title]
en: Total Video Memory
sa: कुल विडियो स्मृति

[ctx: @title]
en: Upload Rate
sa: अपलोड दर

[ctx: @title]
en: Uptime
sa: अपटाइम

[ctx: @title]
en: Usage
sa: प्रयोगः

[ctx: @title]
en: Used Physical Memory
sa: प्रयुक्त भौतिक स्मृति

[ctx: @title]
en: Used Physical Memory Percentage
sa: प्रयुक्त भौतिक स्मृति प्रतिशत

[ctx: @title]
en: Used Space
sa: प्रयुक्तः अन्तरिक्षः

[ctx: @title]
en: Used Swap Memory
sa: प्रयुक्ता स्वैप मेमोरी

[ctx: @title]
en: Used Swap Memory Percentage
sa: प्रयुक्तः Swap Memory Percentage इति

[ctx: @title]
en: User Usage
sa: उपयोक्तृप्रयोगः

[ctx: @title]
en: Video Memory Used
sa: विडियो स्मृति प्रयुक्त

[ctx: @title]
en: Wait Usage
sa: प्रतीक्षा प्रयोगः

[ctx: @title]
en: Window System
sa: खिडकी प्रणाली

[ctx: @title]
en: Write Rate
sa: लिखे दर

[ctx: @title Kernel Name and Version]
en: Kernel
sa: कर्नेल

[ctx: @title Operating System Name and Version]
en: OS
sa: त्वम्‌

[ctx: @title Short for 'All GPUs Total Memory']
en: Total
sa: कुल

[ctx: @title Short for 'All GPUs Usage']
en: Usage
sa: प्रयोगः

[ctx: @title Short for 'All GPUs Used Memory']
en: Used
sa: प्रयुक्त

[ctx: @title Short for 'Free Space']
en: Free
sa: निःशुल्कः

[ctx: @title Short for 'Read Rate']
en: Read
sa: पठतु

[ctx: @title Short for 'Total Space']
en: Total
sa: कुल

[ctx: @title Short for 'Used Space']
en: Used
sa: प्रयुक्त

[ctx: @title Short for 'Write Rate']
en: Write
sa: लिखतु

[ctx: @title Short for Download Rate]
en: Download
sa: अवाहरन

[ctx: @title Short for Total Downloaded]
en: Downloaded
sa: डाउनलोड् कृतम्

[ctx: @title Short for Total Uploaded]
en: Uploaded
sa: अपलोड् कृतम्

[ctx: @title Short for Total Video Memory]
en: Total
sa: कुल

[ctx: @title Short for Upload Rate]
en: Upload
sa: अपलोड करें

[ctx: @title Short for Video Memory Used]
en: Used
sa: प्रयुक्त

[ctx: @title Short of IPv4 Gateway]
en: IPv4 Gateway
sa: IPv4 गेटवे

[ctx: @title Short of IPv4 Subnet Mask]
en: IPv4 Subnet Mask
sa: IPv4 उपजाल मास्क

[ctx: @title Short of IPv6 Gateway]
en: IPv6 Gateway
sa: IPv6 गेटवे

[ctx: @title Short of IPv6 Subnet Mask]
en: IPv6 Subnet Mask
sa: IPv6 उपजाल मास्क

[ctx: @title Short of Network Name]
en: Name
sa: नामः

[ctx: @title Short of Signal Strength]
en: Signal
sa: संकेतः

[ctx: @title, Short for 'Load average (1 minute)]
en: Load average (1m)
sa: भार औसत (१मी)

[ctx: @title, Short for 'Load average (15 minutes)]
en: Load average (15m)
sa: भार औसत (१५मी)

[ctx: @title, Short for 'Load average (5 minutes)]
en: Load average (5m)
sa: भार औसत (५मी)

[ctx: @title, Short for '%1 System Usage']
en: %1 System
sa: %1 प्रणाली

[ctx: @title, Short for '%1 User Usage']
en: %1 User
sa: %1 उपयोक्ता

[ctx: @title, Short for '%1 Wait Load']
en: %1 Wait
sa: %1 प्रतीक्ष्यताम्

[ctx: @title, Short for 'Application Memory']
en: Application
sa: अनुप्रयोगः

[ctx: @title, Short for 'Average CPU Frequency']
en: Average Frequency
sa: औसत आवृत्ति

[ctx: @title, Short for 'Average CPU Temperature']
en: Average Temperature
sa: औसत तापमान

[ctx: @title, Short for 'Buffer Memory']
en: Buffer
sa: बफर

[ctx: @title, Short for 'Cache Memory']
en: Cache
sa: संग्रहणम्

[ctx: @title, Short for 'Free Physical Memory']
en: Free
sa: निःशुल्कः

[ctx: @title, Short for 'Free Swap Memory']
en: Free
sa: निःशुल्कः

[ctx: @title, Short for 'Maximum CPU Frequency']
en: Max Frequency
sa: अधिकतम आवृत्ति

[ctx: @title, Short for 'Maximum CPU Temperature']
en: Max Temperature
sa: अधिकतम तापमान

[ctx: @title, Short for 'Minimum CPU Frequency']
en: Min Frequency
sa: न्यूनतम आवृत्ति

[ctx: @title, Short for 'Minimum CPU Temperature']
en: Min Temperature
sa: न्यूनतम तापमान

[ctx: @title, Short for 'System Usage']
en: System
sa: व्यवस्था

[ctx: @title, Short for 'Total Physical Memory']
en: Total
sa: कुल

[ctx: @title, Short for 'Total Swap Memory']
en: Total
sa: कुल

[ctx: @title, Short for 'Total Usage']
en: Usage
sa: प्रयोगः

[ctx: @title, Short for 'Used Physical Memory']
en: Used
sa: प्रयुक्त

[ctx: @title, Short for 'Used Swap Memory']
en: Used
sa: प्रयुक्त

[ctx: @title, Short for 'User Usage']
en: User
sa: उपयोक्ता

[ctx: @title, Short for 'Wait Load']
en: Wait
sa: प्रतीक्षतु

[ctx: @title, Short for `Percentage Free]
en: Free
sa: निःशुल्कः

[ctx: @title, Short for `Percentage Used]
en: Used
sa: प्रयुक्त

[ctx: @title, Short fort 'Number of CPUs']
en: CPUs
sa: CPUs इति

[ctx: @title, Short fort 'Number of Cores']
en: Cores
sa: कोर

en: Amount of energy that the Battery was designed to hold
sa: ऊर्जायाः परिमाणं यत् बैटरी धारयितुं निर्मितम् आसीत्

en: Amount of energy that the battery can currently hold
sa: ऊर्जायाः परिमाणं यत् बैटरी सम्प्रति धारयितुं शक्नोति

en: Amount of energy that the battery is currently holding
sa: ऊर्जायाः परिमाणं यत् बैटरी सम्प्रति धारयति

en: Amount of memory used for caching disk blocks
sa: डिस्कखण्डानां संग्रहणार्थं प्रयुक्तस्य स्मृतेः परिमाणम्

en: CPUs
sa: CPUs इति

en: Disks
sa: डिस्काः

en: Hardware Sensors
sa: हार्डवेयर संवेदक

en: Percentage of the current capacity that the battery is currently holding
sa: वर्तमानक्षमतायाः प्रतिशतं यत् बैटरी वर्तमानं धारयति

en: Percentage of the design capacity that the battery can hold
sa: बैटरी यत् धारयितुं शक्नोति तस्य डिजाइनक्षमतायाः प्रतिशतम्

en: Power that the battery is being charged with (positive) or discharged (negative)
sa: बैटरी यत् चार्जं क्रियते (सकारात्मकं) अथवा निर्वहति (नकारात्मकम्) तत् शक्तिम् ।
