ksysguard - en to pl translation catalogue (213 entries)

[ctx: @info]
en: Amount of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, measured in microseconds
pl: Ilość czasu, w którym wszystkie zadania zblokowały się czekając na dostępne CPU, mierzona w mikrosekundach

[ctx: @info]
en: Amount of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, measured in microseconds
pl: Ilość czasu, w którym wszystkie zadania zblokowały się czekając na dostępną pamięć trwałą, mierzona w mikrosekundach

[ctx: @info]
en: Amount of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, measured in microseconds
pl: Ilość czasu, w którym wszystkie zadania zblokowały się czekając na dostępną pamięć, mierzona w mikrosekundach

[ctx: @info]
en: Amount of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, measured in microseconds
pl: Ilość czasu, w którym co najmniej jedno zadanie zblokowało się czekając na dostępne CPU, mierzona w mikrosekundach

[ctx: @info]
en: Amount of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, measured in microseconds
pl: Ilość czasu, w którym co najmniej jedno zadanie zblokowało się czekając na dostępną pamięć trwałą, mierzona w mikrosekundach

[ctx: @info]
en: Amount of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, measured in microseconds
pl: Ilość czasu, w którym co najmniej jedno zadanie zblokowało się czekając na dostępną pamięć, mierzona w mikrosekundach

[ctx: @info]
en: Current average frequency between all CPUs
pl: Bieżąca średnia częstotliwość pomiędzy wszystkimi procesorami

[ctx: @info]
en: Current frequency of the CPU
pl: Bieżąca częstotliwość procesora

[ctx: @info]
en: Current maximum frequency between all CPUs
pl: Bieżąca maksymalna częstotliwość pomiędzy wszystkimi procesorami

[ctx: @info]
en: Current minimum frequency between all CPUs
pl: Bieżąca minimalna częstotliwość pomiędzy wszystkimi procesorami

[ctx: @info]
en: Number of CPU cores across all physical CPUS
pl: Liczba rdzeni ze wszystkich fizycznych procesorów

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 1 minute
pl: Liczba zadań w uruchomionej kolejce uśredniona na jednej minucie.

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 15 minutes
pl: Liczba zadań w uruchomionej kolejce uśredniona na piętnastu minutach.

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 5 minutes
pl: Liczba zadań w uruchomionej kolejce uśredniona na pięciu minutach.

[ctx: @info]
en: Number of physical CPUs installed in the system
pl: Liczba fizycznych procesorów w systemie

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, averaged over 1 minutes
pl: Procent czasu, w którym wszystkie zadania zblokowały się czekając na dostępne CPU, uśredniony na 1 minucie

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, averaged over 10 seconds
pl: Procent czasu, w którym wszystkie zadania zblokowały się czekając na dostępne CPU, uśredniony na 10 sekundach

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, averaged over 5 minutes
pl: Procent czasu, w którym wszystkie zadania zblokowały się czekając na dostępne CPU, uśredniony na 5 minutach

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, averaged over 1 minutes
pl: Procent czasu, w którym wszystkie zadania zblokowały się czekając na dostępną pamięć trwałą, uśredniony na 1 minucie

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, averaged over 10 seconds
pl: Procent czasu, w którym wszystkie zadania zblokowały się czekając na dostępną pamięć trwałą, uśredniony na 10 sekundach

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, averaged over 5 minutes
pl: Procent czasu, w którym wszystkie zadania zblokowały się czekając na dostępną pamięć trwałą, uśredniony na 5 minutach

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, averaged over 1 minutes
pl: Procent czasu, w którym wszystkie zadania zblokowały się czekając na dostępną pamięć, uśredniony na 1 minucie

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, averaged over 10 seconds
pl: Procent czasu, w którym wszystkie zadania zblokowały się czekając na dostępną pamięć, uśredniony na 10 sekundach

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, averaged over 5 minutes
pl: Procent czasu, w którym wszystkie zadania zblokowały się czekając na dostępną pamięć, uśredniony na 5 minutach

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, averaged over 1 minutes
pl: Procent czasu, w którym co najmniej jedno zadanie zblokowało się czekając na dostępne CPU, uśredniony na 1 minucie

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, averaged over 10 seconds
pl: Procent czasu, w którym co najmniej jedno zadanie zblokowało się czekając na dostępne CPU, uśredniony na 10 sekundach

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, averaged over 5 minutes
pl: Procent czasu, w którym co najmniej jedno zadanie zblokowało się czekając na dostępne CPU, uśredniony na 5 minucie

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, averaged over 1 minutes
pl: Procent czasu, w którym co najmniej jedno zadanie zblokowało się czekając na dostępną pamięć trwałą, uśredniony na 1 minucie

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, averaged over 10 seconds
pl: Procent czasu, w którym co najmniej jedno zadanie zblokowało się czekając na dostępną pamięć trwałą, uśredniony na 10 sekundach

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, averaged over 5 minutes
pl: Procent czasu, w którym co najmniej jedno zadanie zblokowało się czekając na dostępną pamięć trwałą, uśredniony na 5 minucie

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, averaged over 1 minutes
pl: Procent czasu, w którym co najmniej jedno zadanie zblokowało się czekając na dostępną pamięć, uśredniony na 1 minucie

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, averaged over 10 seconds
pl: Procent czasu, w którym co najmniej jedno zadanie zblokowało się czekając na dostępną pamięć, uśredniony na 10 sekundach

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, averaged over 5 minutes
pl: Procent czasu, w którym co najmniej jedno zadanie zblokowało się czekając na dostępną pamięć, uśredniony na 5 minutach

[ctx: @info]
en: Unknown
pl: Nieznana

[ctx: @title]
en: All
pl: Wszystkie

[ctx: @title]
en: All Disks
pl: Wszystkie dyski

[ctx: @title]
en: All GPUs
pl: Wszystkie karty graficzne

[ctx: @title]
en: All GPUs Total Memory
pl: Łącznie pamięci wszystkich kart graficznych

[ctx: @title]
en: All GPUs Usage
pl: Wykorzystanie wszystkich kart graficznych

[ctx: @title]
en: All GPUs Used Memory
pl: Użycie pamięci wszystkich kart graficznych

[ctx: @title]
en: All Network Devices
pl: Wszystkie urządzenia sieciowe

[ctx: @title]
en: Application Memory
pl: Pamięć programów

[ctx: @title]
en: Application Memory Percentage
pl: Procent pamięci programu

[ctx: @title]
en: Average CPU Frequency
pl: Śr. częstotliwość CPU

[ctx: @title]
en: Average CPU Temperature
pl: Przeciętna temperatura procesora

[ctx: @title]
en: Buffer Memory
pl: Pamięć buforowana

[ctx: @title]
en: Buffer Memory Percentage
pl: Procent pamięci buforowanej

[ctx: @title]
en: CPU %1
pl: Procesor %1

[ctx: @title]
en: CPU %1 Core %2
pl: Procesor %1 Rdzeń %2

[ctx: @title]
en: CPU Pressure
pl: Ciśnienie CPU

[ctx: @title]
en: Cache Memory
pl: Pamięć podręczna

[ctx: @title]
en: Cache Memory Percentage
pl: Procent pamięci podręcznej

[ctx: @title]
en: Charge
pl: Ładunek

[ctx: @title]
en: Charge Percentage
pl: Procent naładowania

[ctx: @title]
en: Charging  Rate
pl: Szybkość ładowania

[ctx: @title]
en: Charging Rate
pl: Szybkość ładowania

[ctx: @title]
en: Core %1
pl: Rdzeń %1

[ctx: @title]
en: Current Capacity
pl: Bieżąca pojemność

[ctx: @title]
en: Current Frequency
pl: Bieżąca częstotliwość

[ctx: @title]
en: Current Temperature
pl: Bieżąca temperatura

[ctx: @title]
en: Design Capacity
pl: Zakładana pojemność

[ctx: @title]
en: Download Rate
pl: Szybkość pobierania

[ctx: @title]
en: Free Physical Memory
pl: Wolna pamięć fizyczna

[ctx: @title]
en: Free Physical Memory Percentage
pl: Procent niezajęcia pamięci fizycznej

[ctx: @title]
en: Free Space
pl: Wolna przestrzeń

[ctx: @title]
en: Free Swap Memory
pl: Wolna przestrzeń wymiany

[ctx: @title]
en: Free Swap Memory Percentage
pl: Procent wolnej przestrzeni wymiany

[ctx: @title]
en: Frequency
pl: Częstotliwość

[ctx: @title]
en: Full (1 minute average)
pl: Pełne (średnia z 1 minuty)

[ctx: @title]
en: Full (10 second average)
pl: Pełne (średnia z 10 sekund)

[ctx: @title]
en: Full (5 minute average)
pl: Pełne (średnia z 5 minut)

[ctx: @title]
en: GPU
pl: Karta graficzna

[ctx: @title]
en: Health
pl: Zdrowie

[ctx: @title]
en: Hostname
pl: Nazwa gospodarza

[ctx: @title]
en: IO Pressure
pl: Ciśnienie pamięci trwałej

[ctx: @title]
en: IPv4 Address
pl: Adres IPv4

[ctx: @title]
en: IPv4 DNS
pl: DNS IPv4

[ctx: @title]
en: IPv4 Gateway
pl: Brama IPv4

[ctx: @title]
en: IPv4 Subnet Mask
pl: Maska podsieci IPv4

[ctx: @title]
en: IPv4 with Prefix Length
pl: IPv4 z długością przedrostka

[ctx: @title]
en: IPv6 Address
pl: Adres IPv6

[ctx: @title]
en: IPv6 DNS
pl: DNS IPv6

[ctx: @title]
en: IPv6 Gateway
pl: Brama IPv6

[ctx: @title]
en: IPv6 Subnet Mask
pl: Maska podsieci IPv6

[ctx: @title]
en: IPv6 with Prefix Length
pl: IPv6 z długością przedrostka

[ctx: @title]
en: KDE Frameworks Version
pl: Wersja Szkieletów KDE

[ctx: @title]
en: KDE Plasma
pl: Plazma KDE

[ctx: @title]
en: KDE Plasma Version
pl: Wersja Plazmy KDE

[ctx: @title]
en: Kernel
pl: Jądro

[ctx: @title]
en: Kernel Name
pl: Nazwa jądra

[ctx: @title]
en: Kernel Name and Version
pl: Nazwa i wersja jądra

[ctx: @title]
en: Kernel Version
pl: Wersja jądra

[ctx: @title]
en: Load Averages
pl: Wczytaj przeciętne

[ctx: @title]
en: Load average (1 minute)
pl: Przeciętna obciążenia (1 minuta)

[ctx: @title]
en: Load average (15 minute)
pl: Przeciętna obciążenia (15 minut)

[ctx: @title]
en: Load average (5 minutes)
pl: Przeciętna obciążenia (5 minut)

[ctx: @title]
en: Maximum CPU Frequency
pl: Maks. częstotliwość CPU

[ctx: @title]
en: Maximum CPU Temperature
pl: Maks. temperatura CPU

[ctx: @title]
en: Memory
pl: Pamięć

[ctx: @title]
en: Memory Frequency
pl: Częstotliwość pamięci

[ctx: @title]
en: Memory Pressure
pl: Ciśnienie na pamięć

[ctx: @title]
en: Minimum CPU Frequency
pl: Min. częstotliwość CPU

[ctx: @title]
en: Minimum CPU Temperature
pl: Min. temperatura CPU

[ctx: @title]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: @title]
en: Network Devices
pl: Urządzenia sieciowe

[ctx: @title]
en: Network Name
pl: Nazwa sieci

[ctx: @title]
en: Number of CPUs
pl: Liczba procesorów

[ctx: @title]
en: Number of Cores
pl: Liczba rdzeni

[ctx: @title]
en: Operating System
pl: System operacyjny

[ctx: @title]
en: Operating System Logo
pl: Logo systemu operacyjnego

[ctx: @title]
en: Operating System Name
pl: Nazwa systemu operacyjnego

[ctx: @title]
en: Operating System Name and Version
pl: Nazwa i wersja systemu operacyjnego

[ctx: @title]
en: Operating System URL
pl: Adres URL systemu operacyjnego

[ctx: @title]
en: Operating System Version
pl: Wersja systemu operacyjnego

[ctx: @title]
en: Percentage Free
pl: Procent wolnego

[ctx: @title]
en: Percentage Used
pl: Procent użycia

[ctx: @title]
en: Physical Memory
pl: Pamięć fizyczna

[ctx: @title]
en: Power
pl: Moc

[ctx: @title]
en: Pressure
pl: Ciśnienie

[ctx: @title]
en: Qt Version
pl: Wersja Qt

[ctx: @title]
en: Read Rate
pl: Szybkość odczytu

[ctx: @title]
en: Signal Strength
pl: Siła sygnału

[ctx: @title]
en: Some (1 minute average)
pl: Niektóre (średnia z 1 minuty)

[ctx: @title]
en: Some (10 second average)
pl: Niektóre (średnia z 10 sekund)

[ctx: @title]
en: Some (5 minute average)
pl: Niektóre (średnia z 5 minut)

[ctx: @title]
en: Swap Memory
pl: Pamięć wymiany

[ctx: @title]
en: System Usage
pl: Wykorzystanie przez system

[ctx: @title]
en: Temperature
pl: Temperatura

[ctx: @title]
en: Total Downloaded
pl: Łącznie pobranych

[ctx: @title]
en: Total Full Stall Time
pl: Łączny czas w pełni zblokowanych

[ctx: @title]
en: Total Physical Memory
pl: Łącznie pamięci fizycznej

[ctx: @title]
en: Total Some Stall Time
pl: Łączny czas niektórych zblokowanych

[ctx: @title]
en: Total Space
pl: Łącznie przestrzeni

[ctx: @title]
en: Total Swap Memory
pl: Łącznie pamięci przestrzeni wymiany

[ctx: @title]
en: Total Uploaded
pl: Łącznie wysłanych

[ctx: @title]
en: Total Usage
pl: Wykorzystanie łącznie

[ctx: @title]
en: Total Video Memory
pl: Łącznie pamięci grafiki

[ctx: @title]
en: Upload Rate
pl: Szybkość wysyłania

[ctx: @title]
en: Uptime
pl: Czas od uruchomienia

[ctx: @title]
en: Usage
pl: Użycie

[ctx: @title]
en: Used Physical Memory
pl: Używana pamięć fizyczna

[ctx: @title]
en: Used Physical Memory Percentage
pl: Procent używania pamięci fizycznej

[ctx: @title]
en: Used Space
pl: Używana przestrzeń

[ctx: @title]
en: Used Swap Memory
pl: Używana pamięć wymiany

[ctx: @title]
en: Used Swap Memory Percentage
pl: Procent użycia pamięci wymiany

[ctx: @title]
en: User Usage
pl: Wykorzystanie przez użytkownika

[ctx: @title]
en: Video Memory Used
pl: Użycie pamięci grafiki

[ctx: @title]
en: Video Usage
pl: Wykorzystanie GPU

[ctx: @title]
en: Wait Usage
pl: Wykorzystanie przez oczekiwanie

[ctx: @title]
en: Window System
pl: System okien

[ctx: @title]
en: Write Rate
pl: Szybkość zapisu

[ctx: @title %1 is GPU number]
en: GPU %1
pl: Karta graficzna %1

[ctx: @title Kernel Name and Version]
en: Kernel
pl: Jądro

[ctx: @title Operating System Name and Version]
en: OS
pl: System operacyjny

[ctx: @title Short for 'All GPUs Total Memory']
en: Total
pl: Łącznie

[ctx: @title Short for 'All GPUs Usage']
en: Usage
pl: Wykorzystanie

[ctx: @title Short for 'All GPUs Used Memory']
en: Used
pl: Użycie

[ctx: @title Short for 'Free Space']
en: Free
pl: Wolna

[ctx: @title Short for 'Read Rate']
en: Read
pl: Odczyt

[ctx: @title Short for 'Total Space']
en: Total
pl: Łącznie

[ctx: @title Short for 'Used Space']
en: Used
pl: Używana

[ctx: @title Short for 'Write Rate']
en: Write
pl: Zapis

[ctx: @title Short for Download Rate]
en: Download
pl: Pobieranie

[ctx: @title Short for Total Downloaded]
en: Downloaded
pl: Pobrane

[ctx: @title Short for Total Uploaded]
en: Uploaded
pl: Wysłane

[ctx: @title Short for Total Video Memory]
en: Total
pl: Łącznie

[ctx: @title Short for Upload Rate]
en: Upload
pl: Wysyłanie

[ctx: @title Short for Video Memory Used]
en: Used
pl: Użycie

[ctx: @title Short of IPv4 DNS]
en: IPv4 DNS
pl: DNS IPv4

[ctx: @title Short of IPv4 Gateway]
en: IPv4 Gateway
pl: Brama IPv4

[ctx: @title Short of IPv4 Subnet Mask]
en: IPv4 Subnet Mask
pl: Maska podsieci IPv4

[ctx: @title Short of IPv6 DNS]
en: IPv6 DNS
pl: DNS IPv6

[ctx: @title Short of IPv6 Gateway]
en: IPv6 Gateway
pl: Brama IPv6

[ctx: @title Short of IPv6 Subnet Mask]
en: IPv6 Subnet Mask
pl: Maska podsieci IPv6

[ctx: @title Short of Network Name]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: @title Short of Signal Strength]
en: Signal
pl: Sygnał

[ctx: @title, Short for 'Load average (1 minute)]
en: Load average (1m)
pl: Przeciętna obciążenia (1 m)

[ctx: @title, Short for 'Load average (15 minutes)]
en: Load average (15m)
pl: Przeciętna obciążenia (15 m)

[ctx: @title, Short for 'Load average (5 minutes)]
en: Load average (5m)
pl: Przeciętna obciążenia (5 m)

[ctx: @title, Short for '%1 User Usage']
en: %1 User
pl: %1 Użytkownik

[ctx: @title, Short for '%1 Wait Load']
en: %1 Wait
pl: %1 Oczekiwanie

[ctx: @title, Short for 'Application Memory']
en: Application
pl: Program

[ctx: @title, Short for 'Average CPU Frequency']
en: Average Frequency
pl: Śr. częstotliwość

[ctx: @title, Short for 'Average CPU Temperature']
en: Average Temperature
pl: Śr. temperatura

[ctx: @title, Short for 'Buffer Memory']
en: Buffer
pl: Pamięć buforowana

[ctx: @title, Short for 'Cache Memory']
en: Cache
pl: Pamięć podręczna

[ctx: @title, Short for 'Free Physical Memory']
en: Free
pl: Wolna

[ctx: @title, Short for 'Free Swap Memory']
en: Free
pl: Wolna

[ctx: @title, Short for 'Maximum CPU Frequency']
en: Max Frequency
pl: Maks. częstotliwość

[ctx: @title, Short for 'Maximum CPU Temperature']
en: Max Temperature
pl: Maks. temperatura

[ctx: @title, Short for 'Minimum CPU Frequency']
en: Min Frequency
pl: Min. częstotliwość

[ctx: @title, Short for 'Minimum CPU Temperature']
en: Min Temperature
pl: Min. temperatura

[ctx: @title, Short for 'Total Physical Memory']
en: Total
pl: Łącznie

[ctx: @title, Short for 'Total Swap Memory']
en: Total
pl: Łącznie

[ctx: @title, Short for 'Total Usage']
en: Usage
pl: Wykorzystanie

[ctx: @title, Short for 'Used Physical Memory']
en: Used
pl: Używana

[ctx: @title, Short for 'Used Swap Memory']
en: Used
pl: Używana

[ctx: @title, Short for 'User Usage']
en: User
pl: Użytkownik

[ctx: @title, Short for 'Wait Load']
en: Wait
pl: Oczekiwanie

[ctx: @title, Short for `Percentage Free]
en: Free
pl: Wolna

[ctx: @title, Short for `Percentage Used]
en: Used
pl: Używana

[ctx: @title, Short fort 'Number of CPUs']
en: CPUs
pl: Procesory

[ctx: @title, Short fort 'Number of Cores']
en: Cores
pl: Rdzenie

en: Amount of energy that the Battery was designed to hold
pl: Ilość przechowywanej energii, na którą została przewidziana bateria

en: Amount of energy that the battery can currently hold
pl: Ilość energii, którą bateria jest w stanie obecnie przechowywać

en: Amount of energy that the battery is currently holding
pl: Ilość energii, którą bateria obecnie przechowuje

en: Amount of memory used for caching disk blocks
pl: Ilość pamięci używana do składowania bloków dysku

en: CPUs
pl: Procesory

en: Disks
pl: Dyski

en: Hardware Sensors
pl: Czujniki sprzętowe

en: Percentage of the current capacity that the battery is currently holding
pl: Procent bieżącej pojemności baterii

en: Percentage of the design capacity that the battery can hold
pl: Procent zakładanej pojemności, którą bateria jest w stanie przechowywać

en: Power that the battery is being charged with (positive) or discharged (negative)
pl: Moc z jaką bateria jest ładowana (dodatnia) lub rozładowywana (ujemna)
