partitionmanager - en to nl translation catalogue (456 entries)

en:  sectors
nl:  sectoren

[ctx: %2 is either empty or says Invalid passphrase.]
en: %2Enter passphrase for %1:
nl: %2Wachtwoord voor %1 invoeren:

en: &Default file system:
nl: &Standaard bestandssysteem:

en: &Logical
nl: &Logisch

en: &Zeros
nl: &Nullen

en: (icon)
nl: (pictogram)

en: <b>Warning:</b> This will destroy all data on the device!
nl: <b>Waarschuwing:</b> Dit zal alle gegevens op het apparaat vernietigen!

[ctx: @action:button]
en: &Advanced
nl: Ge&avanceerd

[ctx: @action:button]
en: Apply Pending Operations
nl: Wachtende bewerkingen toepassen

[ctx: @action:button]
en: Change the Backend
nl: De backend wijzigen

[ctx: @action:button]
en: Change the File System
nl: Het bestandssysteem wijzigen

[ctx: @action:button]
en: Clear Pending Operations
nl: Wachtende bewerkingen wissen

[ctx: @action:button]
en: Create &New Partition Table
nl: &Nieuwe partitietabel aanmaken

[ctx: @action:button]
en: Create MS-Dos Type
nl: MS-Dos-type aanmaken

[ctx: @action:button]
en: Delete It
nl: Verwijder het

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the Backend
nl: De backend niet wijzigen

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the File System
nl: Het bestandssysteem niet wijzigingen

[ctx: @action:button]
en: Do Not Recreate the File System
nl: Het bestandssysteem niet opnieuw aanmaken

[ctx: @action:button]
en: Overwrite Partition
nl: Partitie overschrijven

[ctx: @action:button]
en: Quit <application>%1</application>
nl: <application>%1</application> afsluiten

[ctx: @action:button]
en: Recreate existing file system
nl: Opnieuw aanmaken van bestaand bestandssysteem

[ctx: @action:button]
en: Recreate the File System
nl: Opnieuw het bestandssysteem aanmaken

[ctx: @action:button]
en: Rescan Devices
nl: Opnieuw apparaten aftasten

[ctx: @action:button]
en: Rescan Support
nl: Ondersteuning opnieuw aftasten

[ctx: @action:button]
en: Save SMART Report
nl: SMART rapport opslaan

[ctx: @action:button]
en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

[ctx: @action:button]
en: Yes, Cancel Operations
nl: Ja, breek de bewerking af

[ctx: @action:button advanced settings button]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: @action:inmenu]
en: About KPMcore Library
nl: Over de KPMcore bibliotheek

[ctx: @action:inmenu]
en: Backup
nl: Reservekopie

[ctx: @action:inmenu]
en: Check
nl: Controleren

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear Log
nl: Log wissen

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: @action:inmenu]
en: Deactivate Volume Group
nl: Volumegroep deactiveren

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Mount Point
nl: Aankoppelpunt (mount point) bewerken

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Partition Table
nl: Partitietabel exporteren

[ctx: @action:inmenu]
en: File System Support
nl: Bestandssysteemondersteuning

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Partition Table
nl: Partitietabel importeren

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
nl: Aankoppelen

[ctx: @action:inmenu]
en: New Partition Table
nl: Nieuwe partitietabel

[ctx: @action:inmenu]
en: New Volume Group
nl: Nieuwe volumegroep

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Volume Group
nl: Volumegroep verwijderen

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize Volume Group
nl: Grootte van volumegroep aanpassen

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize/Move
nl: Grootte wijzigen/verplaatsen

[ctx: @action:inmenu]
en: Restore
nl: Herstellen

[ctx: @action:inmenu]
en: SMART Status
nl: SMART status

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Log
nl: Log opslaan

[ctx: @action:inmenu]
en: Shred
nl: Vernietigen

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: @action:inmenu]
en: Unlock
nl: Ontgrendelen

[ctx: @action:inmenu apply all operations]
en: Apply
nl: Toepassen

[ctx: @action:inmenu clear the list of operations]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: @action:inmenu create a new partition]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: @action:inmenu refresh list of devices]
en: Refresh Devices
nl: Apparaten verversen

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Changing the file system on a partition already on disk will erase all its contents. If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data on <filename>%1</filename> will unrecoverably be lost.</para>
nl: <para><warning>U staat op het punt alle gegevens op partitie <filename>%1</filename> te verliezen.</warning></para><para>Het wijzigen van het bestandssysteem op een bestaande partitie op schijf verwijdert alle inhoud. Als u nu doorgaat en de bewerking(en) toepast in het hoofdvenster dan zullen alle gegevens op <filename>%1</filename> onherstelbaar verloren gaan.</para>

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Overwriting one partition with another (or with an image file) will destroy all data on this target partition.</para><para>If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data currently stored on <filename>%1</filename> will unrecoverably be overwritten.</para>
nl: <para><warning>U staat op het punt alle gegevens op partitie <filename>%1</filename> te verliezen.</warning></para><para>Overschrijven van een partitie met een andere (of met een image-bestand) zal alle gegevens op deze doelpartitie vernietigen.</para><para>Als u nu doorgaat en de bewerkingin het hoofdvenster toepast dan zullen alle gegevens op <filename>%1</filename> onherstelbaar verloren gaan.</para>

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Recreating a file system will erase all its contents. If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data on <filesystem>%1</filesystem> will unrecoverably be lost.</para>
nl: <para><warning>U staat op het punt alle gegevens op partitie <filename>%1</filename> te verliezen.</warning></para><para>Opnieuw aanmaken van een bestandssysteem verwijdert alle inhoud. Als u nu doorgaat en de bewerking(en) toepast in het hoofdvenster dan zullen alle gegevens op <filesystem>%1</filesystem> onherstelbaar verloren gaan.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Are you sure you want to save the changes you made to the system table file <filename>/etc/fstab</filename>?</para><para><warning>This will overwrite the existing file on your hard drive now. This <emphasis strong='1'>can not be undone</emphasis>.</warning></para>
nl: <para>Wilt u de gemaakte wijzigingen in het bestand met de systeemtabel <filename>/etc/fstab</filename> opslaan?</para><para><warning>Dit overschrijft het bestaande bestand op uw harde schijf. Er is <emphasis strong='1'>geen weg terug</emphasis>.</warning></para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to apply the pending operations listed below?</para><para><warning>This will permanently modify your disks.</warning></para>
nl: <para>Wilt u echt de wachtende bewerkingen in de onderstaande lijst toepassen?</para> <para><warning>Dit wijzigt permanent uw schijven.</warning></para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to change the backend?</para><para><warning>This will also rescan devices and thus clear the list of pending operations.</warning></para>
nl: <para>Wilt de backend wijzigen?</para><para><warning>Dit zal ook alle apparaten aftasten en dus de lijst wissen van de wachtende bewerkingen.</warning></para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to create an MS-Dos partition table on <filename>%1</filename>?</para><para>This device has more than 2^32 sectors. That is the most the MS-Dos partition table type supports, so you will not be able to use the whole device.</para>
nl: <para>Wilt u een MS-Dos partitietabel op <filename>%1</filename> aanmaken?</para><para>Dit apparaat heeft meer dan 2^32 sectoren. Dat is het hoogste dat het type MS-Dos partitietabel ondersteunt, u zult dus niet het gehele apparaat kunnen gebruiken.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to quit the application?</para><para>There is still an operation pending.</para> | <para>Do you really want to quit the application?</para><para>There are still %1 operations pending.</para>
nl[0]: <para>Wilt u echt afbreken?</para><para>Er wacht nog %1 bewerking op uitvoering.</para>
nl[1]: <para>Wilt u echt afbreken?</para><para>Er wachten nog %1 bewerkingen op uitvoering.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to rescan the devices?</para><para><warning>This will also clear the list of pending operations.</warning></para>
nl: <para>Wilt echt de apparaten opnieuw aftasten?</para><para><warning>Dit zal ook de lijst wissen van de wachtende bewerkingen.</warning></para>

[ctx: @info]
en: <para>It is not possible to create the target partition large enough to hold the source.</para><para>This may happen if not all partitions on a device are correctly aligned or when copying a primary partition into an extended partition.</para>
nl: <para>Het is niet mogelijk om een doelpartitie aan te maken die groot genoeg is om de bron te bevatten.</para><para>Dit kan gebeuren als niet alle partities op een apparaat juist zijn uitgelijnd of bij kopiëren van een primaire partitie naar een uitgebreide partitie.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Neither the configured ("%1") nor the default ("%2") backend plugin could be loaded.</para><para>Please check your installation.</para>
nl: <para>Noch de ingestelde ("%1") noch de standaard ("%2") backend-plugin kon worden geladen.</para><para>Controleer uw installatie.</para>

[ctx: @info]
en: <para>No support tools were found for file systems currently present on hard disks in this computer:</para><table style='margin-top:12px'><tr><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Partition</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>File System</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Support Tools</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>URL</td></tr>%1</table><para>As long as the support tools for these file systems are not installed you will not be able to modify them.</para><para>You should find packages with these support tools in your distribution's package manager.</para>
nl: <para>Er zijn geen ondersteunigshulpmiddelen voor nu aanwezige bestandssystemen beschikbaar op de harde schijven in deze computer:</para><table style='margin-top:12px'><tr><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Partition</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Bestandssysteem</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Ondersteuningshulpmiddelen</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>URL</td></tr>%1</table><para>Zolang de ondersteuningshulpmiddelen voor deze bestandssystemen niet zijn geïnstalleerd zult u niet in staat zijn om ze te wijzigen.</para><para>U kunt pakketten met deze ondersteuningshulpmiddelen in de pakketbeheerder van uw distributie vinden.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The configured backend plugin "%1" could not be loaded.</para><para>Loading the default backend plugin "%2" instead.</para>
nl: <para>De geconfigureerde backend-plugin "%1" kon niet worden geladen.</para><para>De standaard backend-plugin "%2" wordt in plaats daarvan geladen.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The partition <filename>%1</filename> cannot currently be deleted because one or more partitions with higher logical numbers are still mounted.</para><para>Please unmount all partitions with higher logical numbers than %2 first.</para>
nl: <para>De partitie <filename>%1</filename> kan nu niet verwijderd worden vanwege een of meer partities met hogere logische nummers nog aangekoppeld zijn.</para> <para>Gaarne eerst alle partities met een hoger logisch nummer dan %2 afkoppelen.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The selected partition is not large enough to hold the source partition or the backup file.</para><para>Pick another target or resize this partition so it is as large as the source.</para>
nl: <para>De geselcteerde partitie is nietgroot genoeg om de bronpartitie of het herstelbestand</para><para>Kies een ander doel of wijzig de grootte van deze partitie zo dat deze net zo groot is als de bron</para>

[ctx: @info]
en: <para>There is already one primary partition on this device. This is the maximum number its partition table type can handle.</para><para>You cannot create, paste or restore a primary partition on it before you delete an existing one.</para> | <para>There are already %1 primary partitions on this device. This is the maximum number its partition table type can handle.</para><para>You cannot create, paste or restore a primary partition on it before you delete an existing one.</para>
nl[0]: <para>Er is al één primaire partitie op dit apparaat. Dit is het maximum aantal dat dit type partitietabel aan kan.</para><para> U kunt hierop geen primaire partitie aanmaken, plakken of terugzetten alvorens een bestaande te verwijderen.</para>
nl[1]: <para>Er zijn al %1 primaire partities op dit apparaat. Dit is het maximum aantal dat dit type partitietabel aan kan.</para><para> U kunt hierop geen primaire partitie aanmaken, plakken of terugzetten alvorens een bestaande te verwijderen.</para>

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file <filename>%1</filename> for writing.
nl: Kon tijdelijk bestand <filename>%1</filename> niet aanmaken voor schrijven.

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file when trying to save to <filename>%1</filename>.
nl: Kon tijdelijk bestand niet aanmaken bij het proberen om <filename>%1</filename> op te slaan.

[ctx: @info]
en: Could not create temporary output file to save <filename>%1</filename>.
nl: Kon tijdelijk uitvoerbestand om <filename>%1</filename> op te slaan niet aanmaken.

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import
nl: Kon invoerbestand <filename>%1</filename> niet openen voor importeren

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import: %2
nl: Kon bestand <filename>%1</filename> niet openen voor importeren: %2

[ctx: @info]
en: Could not open temporary file <filename>%1</filename> while trying to import from <filename>%2</filename>.
nl: Kon tijdelijk bestand <filename>%1</filename> niet openen terwijl gepoogd werd <filename>%2</filename> te importeren.

[ctx: @info]
en: Could not save mount points to file <filename>/etc/fstab</filename>.
nl: Kon aankoppelpunten niet opslaan in bestand <filename>/etc/fstab</filename>.

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
nl: Wilt u de operatie annuleren?

[ctx: @info]
en: Do you really want to clear the list of pending operations?
nl: Wilt u echt de lijst van wachtende bewerkingen wissen?

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the partition that is currently in the clipboard? It will no longer be available for pasting after it has been deleted.
nl: Wilt u de partitie verwijderen die in het klembord zit? Het zal niet langer beschikbaar zijn voor plakken nadat het is verwijderd.

[ctx: @info]
en: Found more than one partition table type in import file (line %1).
nl: Meer dan één type partitietabel in het te importeren bestand gevonden (regel %1).

[ctx: @info]
en: Found partition but no partition table type (line %1).
nl: Partitie gevonden maar geen type partitietabel (regel %1).

[ctx: @info]
en: No valid partition table was found on this device.
nl: Er is geen geldige partitietabel op dit apparaat gevonden.

[ctx: @info]
en: Partition %1 has end before start sector (line %2).
nl: Partitie %1 eindigt voor de beginsector (regel %2).

[ctx: @info]
en: Partition Manager requires privileges in order to work. Please refresh the devices and authenticate when prompted.
nl: De partitiebeheerder vereist rechten om te kunnen werken. Vernieuw de apparaten en doe authenticatie bij vragen.

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is not supported for import (line %2).
nl: Type partitietabel "%1" wordt niet ondersteund bij importeren (regel %2).

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is unknown (line %2).
nl: Type partitietabel "%1" is onbekend (regel %2).

[ctx: @info]
en: Please select a device.
nl: Selecteer een apparaat.

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be locked.
nl: Het versleutelde bestandssysteem op partitie <filename>%1</filename> kon niet worden vergrendeld.

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be unlocked.
nl: Het versleutelde bestandssysteem op partitie <filename>%1</filename> kon niet worden ontgrendeld.

[ctx: @info]
en: The file system in the image file <filename>%1</filename> is too large to be restored to the selected partition.
nl: Het bestandssysteem in het imagebestand <filename>%1</filename> is te groot om deze terug te zetten naar de geselecteerde partitie.

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be mounted.
nl: Het bestandssysteem op partitie<filename>%1</filename> kon niet worden aangekoppeld.

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be unmounted.
nl: Het bestandssysteem op partitie n<filename>%1</filename> kon niet worden afgekoppeld.

[ctx: @info]
en: The import file <filename>%1</filename> does not contain a valid partition table.
nl: Het importbestand <filename>%1</filename> bevat geen geldige partitietabel.

[ctx: @info]
en: The partition table type "%1" does not support extended partitions, but one was found (line %2).
nl: Het type partitietabel "%1" ondersteunt geen uitgebreide partities, deze is echter gevonden (regel %2).

[ctx: @info device should be inside of /dev]
en: Unrecognized device "%1"
nl: Niet-herkend apparaat "%1"

[ctx: @info device should be inside of /dev]
en: Unrecognized partition "%1"
nl: Niet-herkende partitie "%1"

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Could not create file system "%1" for partition %2 (line %3).
nl: Kon het bestandssysteem "%1" voor partitie %2 niet aanmaken (regel %3).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: No parent partition or partition table found for partition %1 (line %2).
nl: Geen moederpartitie of partitietabel gevonden voor partitie %1 (regel: %2).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Partition %1 would be outside the device's boundaries (line %2).
nl: Partitie %1 zou buiten de grenzen van het apparaat liggen (regel %2).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Unrecognized partition role "%1" for partition %2 (line %3).
nl: Onbekend partitierol "%1" voor partitie %2 (regel: %3).

[ctx: @info:credit]
en: Former Calamares maintainer
nl: Voormalig onderhouder van Calamares

[ctx: @info:credit]
en: Former maintainer
nl: Voormalig onderhouder

[ctx: @info:credit]
en: Improved SMART support
nl: Verbeterde SMART-ondersteuning

[ctx: @info:credit]
en: LVM support
nl: LVM-ondersteuning

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
nl: Onderhouder

[ctx: @info:credit]
en: Partition Widget Design
nl: Ontwerp voor partitiewidget

[ctx: @info:credit]
en: UDF support
nl: UDF-ondersteuning

[ctx: @info:progress]
en: All operations successfully finished.
nl: Alle bewerkingen met succes voltooid.

[ctx: @info:progress]
en: Operations cancelled.
nl: Bewerkingen geannuleerd.

[ctx: @info:progress]
en: Scan finished.
nl: Aftasten voltooid.

[ctx: @info:progress]
en: Scanning devices...
nl: Apparaten aftasten...

[ctx: @info:progress]
en: Setting up...
nl: Aan het instellen...

[ctx: @info:progress]
en: There were errors while applying operations. Aborted.
nl: Bij het uitvoeren van bewerkingen waren er fouten. Afgebroken.

[ctx: @info:progress]
en: Total Time: %1
nl: Totale tijd: %1

[ctx: @info:progress]
en: Using backend plugin: %1 (%2)
nl: Gebruiken van backend-plugin: %1 (%2)

[ctx: @info:progress]
en: Waiting for operation to finish...
nl: Er wordt gewacht totdat de bewerking klaar is...

[ctx: @info:shell]
en: Device to manage
nl: Te beheren apparaat

[ctx: @info:status]
en: Apply the pending operations in the list.
nl: Voer de wachtende bewerkingen in de lijst uit.

[ctx: @info:status]
en: Applying operations...
nl: Bewerkingen toepassen...

[ctx: @info:status]
en: Backup a partition to an image file.
nl: Maak een reservekopie naar een imagebestand.

[ctx: @info:status]
en: Check a filesystem on a partition for errors.
nl: Controleer een bestandssysteem op een partitie op fouten.

[ctx: @info:status]
en: Clear the log output panel.
nl: Loguitvoerpaneel wissen.

[ctx: @info:status]
en: Clearing the list of pending operations.
nl: Wissen van de lijst van wachtende bewerkingen.

[ctx: @info:status]
en: Copy an existing partition.
nl: Kopiëer een bestaande partitie.

[ctx: @info:status]
en: Could not parse line %1 from import file. Ignoring it.
nl: Kon regel %1 uit het geïmporteerde bestand niet ontleden. Wordt genegeerd.

[ctx: @info:status]
en: Create a new LVM Volume Group as a device.
nl: Een nieuwe LVM-volumegroep als een apparaat aanmaken.

[ctx: @info:status]
en: Create a new and empty partition table on a device.
nl: Maak een nieuwe en lege partitietabel aan op een apparaat.

[ctx: @info:status]
en: Create a new partition.
nl: Maak een nieuwe partitie aan.

[ctx: @info:status]
en: Deactivate selected Volume Group before unplugging removable devices.
nl: Geselecteerd volumegroep deactiveren voor het uittrekken van verwijderbare apparaten.

[ctx: @info:status]
en: Delete a partition.
nl: Verwijder een partitie.

[ctx: @info:status]
en: Edit a partition's mount point and options.
nl: Een aankoppelpunt van een partitie en zijn opties bewerken.

[ctx: @info:status]
en: Empty the list of pending operations.
nl: Leeg de lijst van wachtende bewerkingen.

[ctx: @info:status]
en: Export the device's partition table to a text file.
nl: De partitietabel van een apparaat naar een tekstbestand exporteren.

[ctx: @info:status]
en: Extend or reduce selected Volume Group.
nl: Geselecteerde volumegroep uitbreiden of inkrimpen.

[ctx: @info:status]
en: Import a partition table from a text file.
nl: Een partitietabel uit een tekstbestand importeren.

[ctx: @info:status]
en: Mount or unmount a partition.
nl: Koppelen een partitie aan of af.

[ctx: @info:status]
en: One pending operation | %1 pending operations
nl[0]: Eén wachtende bewerking
nl[1]: %1 wachtende bewerkingen

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has been copied to the clipboard.
nl: Partitie <filename>%1</filename> is gekopieerd naar het klembord.

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has the same position and size after resize/move. Ignoring operation.
nl: Partitie <filename>%1</filename> heeft dezelfde positie en grootte na grootte wijzigen/verplaatsen. Bewerking negeren.

[ctx: @info:status]
en: Paste a copied partition.
nl: Plak een gekopieerde partitie.

[ctx: @info:status]
en: Remove selected Volume Group.
nl: Geselecteerde volumegroep verwijderen.

[ctx: @info:status]
en: Remove the last operation from the list.
nl: Verwijder de laatste bewerking van de lijst.

[ctx: @info:status]
en: Renew the devices list.
nl: Vernieuw de lijst van apparaten.

[ctx: @info:status]
en: Restore a partition from an image file.
nl: Zet een partitie terug vanaf een imagebestand.

[ctx: @info:status]
en: Save the log output to a file.
nl: De loguitvoer opslaan in een bestand.

[ctx: @info:status]
en: Show About KPMcore dialog.
nl: Dialoog van Over de KPMcore tonen.

[ctx: @info:status]
en: Show information about supported file systems.
nl: Toon informatie over ondersteunde bestandssystemen.

[ctx: @info:status]
en: Show the device's SMART status if supported
nl: De SMART-status van het apparaat tonen indien ondersteund

[ctx: @info:status]
en: Shred a partition so that its contents cannot be restored.
nl: Vernietig een partitie zodat de inhoud niet meer kan worden hersteld.

[ctx: @info:status]
en: Shrink, grow or move an existing partition.
nl: Laat een bestaande partitie inkrimpen of groeien, of verplaats deze.

[ctx: @info:status]
en: Undoing operation: %1
nl: Bewerking ongedaan maken: %1

[ctx: @info:status]
en: Unlock or lock encrypted partition.
nl: Ontgrendelen of vergrendelen van een versleutelde partitie.

[ctx: @info:status]
en: View and modify device properties
nl: Apparaat-eigenschappen bekijken en wijzigen

[ctx: @info:status]
en: View and modify partition properties (label, partition flags, etc.)
nl: Bekijk en wijzig partitie-eigenschappen (label, partitievlaggen, etc.)

[ctx: @info:tooltip]
en: Apply all operations
nl: Alle bewerkingen uitvoeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Backup partition
nl: Reservekopie van partitie

[ctx: @info:tooltip]
en: Check partition
nl: Controleer een partitie

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear all operations
nl: Wis alle bewerkingen

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear the log output
nl: Loguitvoer wissen

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy partition
nl: Partitie kopiëren

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new LVM Volume Group
nl: Een nieuwe LVM volumegroep aanmaken

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new partition table
nl: Nieuwe partitietabel aanmaken

[ctx: @info:tooltip]
en: Deactivate selected Volume Group
nl: Geselecteerd volumegroep deactiveren

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete partition
nl: Partitie verwijderen

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit mount point
nl: Aankoppelpunt (mount point) bewerken:

[ctx: @info:tooltip]
en: Export a partition table
nl: Een partitietabel exporteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Import a partition table
nl: Een partitietabel importeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Mount or unmount partition
nl: Koppelen een partitie aan of af

[ctx: @info:tooltip]
en: New partition
nl: Nieuwe partitie

[ctx: @info:tooltip]
en: Paste partition
nl: Plak een partitie

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh all devices
nl: Ververs alle apparaten

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove selected Volume Group
nl: Geselecteerde volumegroep verwijderen

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize or move partition
nl: Wijzig de grootte of verplaats een partitie

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize selected Volume Group
nl: De grootte van de geselecteerde volumegroep wijzigen

[ctx: @info:tooltip]
en: Restore partition
nl: Zet een partitie terug

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the log output
nl: Loguitvoer opslaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Show About KPMcore dialog
nl: Dialoog van Over de KPMcore tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show SMART status
nl: SMART status tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show device properties dialog
nl: Dialoog van apparaateigenschappen tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show partition properties dialog
nl: Dialoog van partitie-eigenschappen tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Shred partition
nl: Partitie vernietigen

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo the last operation
nl: De laatste bewerking ongedaan maken

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock or lock encrypted partition
nl: Ontgrendelen of vergrendelen van een versleutelde partitie

[ctx: @info:tooltip]
en: View file system support information
nl: Bekijk de informatie over bestandssysteemondersteuning

[ctx: @item device path]
en: (not found)
nl: (niet gevonden)

[ctx: @item mountpoint]
en: (none found)
nl: (geen gevonden)

[ctx: @item uuid]
en: (none)
nl: (geen)

[ctx: @item:intable]
en: Old-Age
nl: Ouderwets

[ctx: @item:intable]
en: Pre-Failure
nl: Vóór-mislukken

[ctx: @item:intable Encrypted file systems, e.g. btrfs[Encrypted]]
en: %1 [Encrypted]
nl: %1 [Versleuteld]

[ctx: @label]
en: &Flags:
nl: &Vlaggen:

[ctx: @label]
en: (unknown)
nl: (onbekend)

[ctx: @label]
en: Align partitions per default
nl: Partities standaard uitlijnen

[ctx: @label]
en: Backend plugin
nl: Backend-plugin

[ctx: @label]
en: File system colors
nl: Kleuren van bestandssysteem

[ctx: @label]
en: First sector:
nl: Eerste sector:

[ctx: @label]
en: Hide log messages below
nl: Onderstaande logberichten verbergen

[ctx: @label]
en: Is this the first time KDE Partition Manager is being run?
nl: Is dit de eerste keer dat u KDE Partitiebeheerder wordt gebruikt?

[ctx: @label]
en: Last sector:
nl: Laatste sector:

[ctx: @label]
en: Maximum size:
nl: Maximum grootte:

[ctx: @label]
en: Minimum size:
nl: Minimumgrootte:

[ctx: @label]
en: Mount point:
nl: Aankoppelpunt (mount point):

[ctx: @label]
en: Number of sectors:
nl: Aantal sectoren:

[ctx: @label]
en: Partition sector alignment
nl: Uitlijning van partitie-sector

[ctx: @label]
en: Partition type:
nl: Partitietype:

[ctx: @label]
en: Preferred unit:
nl: Voorkeurseenheid:

[ctx: @label]
en: Scanning device: <filename>%1</filename>
nl: Apparaat aftasten: <filename>%1</filename>

[ctx: @label]
en: Scanning…
nl: Scannen...

[ctx: @label]
en: Show the application's menu bar
nl: De menubalk van de toepassing tonen

[ctx: @label]
en: Size:
nl: Grootte:

[ctx: @label]
en: This file system does not support setting a label.
nl: Dit bestandssysteem heeft geen ondersteuning voor een label.

[ctx: @label SMART disk status]
en: BAD
nl: SLECHT

[ctx: @label SMART disk status]
en: good
nl: goed

[ctx: @label SMART number of bad sectors]
en: none
nl: geen

[ctx: @label device]
en: %1 (read only)
nl: %1 (alleen-lezen)

[ctx: @label device]
en: Allocated PE:
nl: Gealloceerde PE:

[ctx: @label device]
en: Array Size:
nl: Array-grootte:

[ctx: @label device]
en: Capacity:
nl: Capaciteit:

[ctx: @label device]
en: Chunk Size:
nl: Grootte van gedeelten:

[ctx: @label device]
en: Free PE:
nl: Vrije PE:

[ctx: @label device]
en: LVM Volume Group
nl: LVM-volumegroep

[ctx: @label device]
en: Logical sector size:
nl: Logische sectorgrootte:

[ctx: @label device]
en: PE Size:
nl: PE-grootte:

[ctx: @label device]
en: Path:
nl: Pad:

[ctx: @label device]
en: Physical sector size:
nl: Fysieke sectorgrootte:

[ctx: @label device]
en: Primaries/Max:
nl: Primairen/Max:

[ctx: @label device]
en: RAID Level:
nl: RAID-niveau:

[ctx: @label device]
en: Software RAID Device
nl: Software RAID apparaat

[ctx: @label device]
en: Total Chunk:
nl: Totale gedeelte:

[ctx: @label device]
en: Total PE:
nl: Totale PE:

[ctx: @label device]
en: Total sectors:
nl: Totaal aantal sectoren:

[ctx: @label device]
en: Volume Manager Device
nl: Beheerder van volumeapparaat

[ctx: @label device]
en: Volume Type:
nl: Type volume:

[ctx: @label partition]
en: Allocated PE:
nl: Gealloceerde PE:

[ctx: @label partition]
en: Available:
nl: Beschikbaar:

[ctx: @label partition]
en: Capacity:
nl: Capaciteit:

[ctx: @label partition]
en: Cipher mode:
nl: Versleutelingsmodus:

[ctx: @label partition]
en: Cipher name:
nl: Naan versleuteling:

[ctx: @label partition]
en: File system:
nl: Bestandssysteem:

[ctx: @label partition]
en: First sector:
nl: Eerste sector:

[ctx: @label partition]
en: Free PE:
nl: Vrije PE:

[ctx: @label partition]
en: Key size:
nl: Sleutelgrootte:

[ctx: @label partition]
en: Last sector:
nl: Laatste sector:

[ctx: @label partition]
en: Number of sectors:
nl: Aantal sectoren:

[ctx: @label partition]
en: PE Size:
nl: PE-grootte:

[ctx: @label partition]
en: Payload offset:
nl: Plaats van de inhoud:

[ctx: @label partition]
en: Total PE:
nl: Totale PE:

[ctx: @label partition]
en: Used:
nl: Gebruikt:

[ctx: @label partition capacity available]
en: Available:
nl: Beschikbaar:

[ctx: @label partition capacity used]
en: Used:
nl: Gebruikt:

[ctx: @label partition state]
en: At least one logical partition is mounted.
nl: Minstens één logische partitie is aangekoppeld.

[ctx: @label partition state]
en: idle
nl: niet actief

[ctx: @label partition state]
en: mounted
nl: aangekoppeld

[ctx: @label partition state]
en: mounted on <filename>%1</filename>
nl: aangekoppeld op <filename>%1</filename>

[ctx: @label:listbox]
en: F&ree space before:
nl: Vorige v&rije ruimte:

[ctx: @label:listbox]
en: File syste&m:
nl: Bestandssystee&m:

[ctx: @label:listbox]
en: File system:
nl: Bestandssysteem:

[ctx: @label:listbox]
en: First sector:
nl: Eerste sector:

[ctx: @label:listbox]
en: Free space after:
nl: Vrije ruimte erna:

[ctx: @label:listbox]
en: Last sector:
nl: Laatste sector:

[ctx: @label:listbox]
en: Partition type:
nl: Partitietype:

[ctx: @label:listbox]
en: Si&ze:
nl: &Grootte:

[ctx: @title]
en: <application>KDE Partition Manager</application>
nl: <application> KDE Partitiebeheerder</application>

[ctx: @title]
en: Manage your disks, partitions and file systems
nl: Uw schijven, partities en bestandssystemen beheren

[ctx: @title:column Severity of a log entry / log level. Text must be very short.]
en: Sev.
nl: Ernst

[ctx: @title:column a time stamp of a log entry]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: @title:column the text message of a log entry]
en: Message
nl: Bericht

[ctx: @title:menu]
en: Columns
nl: Kolommen

[ctx: @title:menu]
en: Device
nl: Apparaat

[ctx: @title:menu]
en: Panels Shown
nl: Panelen tonen

[ctx: @title:menu]
en: Partition
nl: Partitie

[ctx: @title:menu]
en: Partition Manager Toolbar
nl: Werkbalk van partitiebeheerder

[ctx: @title:menu]
en: Select Current Device
nl: Het huidige apparaat selecteren

[ctx: @title:menu]
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

[ctx: @title:tab]
en: File System Colors
nl: Kleuren van bestandssysteem

[ctx: @title:tab advanced application settings]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: @title:tab general application settings]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @title:window]
en: Apply Pending Operations?
nl: Alle wachtende bewerkingen uitvoeren?

[ctx: @title:window]
en: Cancel Running Operations
nl: Breek de draaiende bewerking af

[ctx: @title:window]
en: Cannot Create Target Partition.
nl: Kan de doelpartitie niet aanmaken.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Delete Partition.
nl: Kan partitie niet verwijderen.

[ctx: @title:window]
en: Clear Pending Operations?
nl: Wissen van wachtende bewerkingen?

[ctx: @title:window]
en: Could Not Launch Browser.
nl: Kon de browser niet starten.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Lock Encrypted File System.
nl: Kon versleuteld bestandssysteem niet vergrendelen.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Mount File System.
nl: Kon bestandssysteem niet aankoppelen .

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save Report.
nl: Kon het rapport niet opslaan.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save SMART Report.
nl: Kon het SMART-rapport niet opslaan.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unlock Encrypted File System.
nl: Kon versleuteld bestandssysteem niet ontgrendelen.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unmount File System.
nl: Kon bestandssysteem niet afkoppelen.

[ctx: @title:window]
en: Create a New Partition Table on <filename>%1</filename>
nl: Maak een nieuwe partitietabel aan op <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Create a new partition
nl: Nieuwe partitie aanmaken

[ctx: @title:window]
en: Create new Volume Group
nl: Nieuwe volumegroep aanmaken

[ctx: @title:window]
en: Device Information
nl: Apparaatinformatie

[ctx: @title:window]
en: Device Properties: <filename>%1</filename>
nl: Apparaat-eigenschappen: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Devices
nl: Apparaten

[ctx: @title:window]
en: Discard Pending Operations and Quit?
nl: Wachtende bewerkingen verwijderen en afsluiten?

[ctx: @title:window]
en: Edit additional mount options
nl: Extra opties voor aankoppelen bewerken

[ctx: @title:window]
en: Edit mount point for <filename>%1</filename>
nl: Aankoppelpunt voor <filename>%1</filename> bewerken

[ctx: @title:window]
en: Error Exporting Partition Table
nl: Fout bij exporteren van partitietabel

[ctx: @title:window]
en: Error Importing Partition Table
nl: Fout bij importeren van partitietabel

[ctx: @title:window]
en: Error Saving Log File
nl: Fout bij het opslaan van het logbestand

[ctx: @title:window]
en: Error While Importing Partition Table
nl: Fout bij importeren van een partitietabel

[ctx: @title:window]
en: Error While Saving Mount Points
nl: Fout bij het opslaan van aankoppelpunten

[ctx: @title:window]
en: Error opening partition
nl: Fout bij openen van partitie

[ctx: @title:window]
en: Error: Could Not Load Backend Plugin
nl: Fout: kon de backend-plugin niet laden

[ctx: @title:window]
en: File System Support
nl: Bestandssysteemondersteuning

[ctx: @title:window]
en: Information
nl: Informatie

[ctx: @title:window]
en: Insert a partition
nl: Voeg een partitie in

[ctx: @title:window]
en: KDE Partition Manager
nl: KDE Partitiebeheerder

[ctx: @title:window]
en: Log Output
nl: Log uitvoer

[ctx: @title:window]
en: Missing File System Support Packages
nl: Ondersteuningspakketten voor bestandssystemen ontbreken

[ctx: @title:window]
en: Not Enough Space to Restore File System.
nl: Niet genoeg ruimte om bestandssysteem terug te zetten.

[ctx: @title:window]
en: Partition Information
nl: Partitie-informatie

[ctx: @title:window]
en: Partition properties: <filename>%1</filename>
nl: Partitie-eigenschappen: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Pending Operations
nl: Wachtende bewerkingen

[ctx: @title:window]
en: Really Change Backend?
nl: Backend wijzigingen?

[ctx: @title:window]
en: Really Create MS-Dos Partition Table Type?
nl: Nieuwe MS-Dos-partitietabeltype aanmaken?

[ctx: @title:window]
en: Really Delete Partition in the Clipboard?
nl: Echt de partitie in het klembord verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Really Overwrite Existing Partition?
nl: Bestaande partitie overschrijven?

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate <filename>%1</filename> with File System %2?
nl: Echt <filename>%1</filename> opnieuw aanmaken met bestandssysteem %2?

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate File System on <filename>%1</filename>?
nl: Echt bestandssysteem op <filename>%1</filename> opnieuw aanmaken?

[ctx: @title:window]
en: Really Rescan the Devices?
nl: Echt de apparaten opnieuw aftasten?

[ctx: @title:window]
en: Really save changes?
nl: De wijzigingen opslaan?

[ctx: @title:window]
en: Resize Volume Group
nl: Grootte van volumegroep aanpassen

[ctx: @title:window]
en: Resize/move partition: <filename>%1</filename>
nl: Grootte wijzigen/verplaatsen: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: SMART Properties: <filename>%1</filename>
nl: SMART-eigenschappen: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Scanning Devices…
nl: Apparaten aftasten…

[ctx: @title:window]
en: Target Not Large Enough
nl: Doel niet groot genoeg

[ctx: @title:window]
en: Too Many Primary Partitions.
nl: Te veel primaire partities.

en: A valid path is required.
nl: Er is een geldig pad vereist.

en: Active backend:
nl: Actieve backend:

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Align partition
nl: Partitie uitlijnen

en: Align partitions per default
nl: Partities standaard uitlijnen

en: Allow everyone to write and read on this device
nl: Iedereen toestaan om op dit apparaat te schrijven en te lezen

en: Allow only root to write and read on this device, you will need to setup per-folder permissions
nl: Alleen root toestaan om op dit apparaat te schrijven en te lezen, u moet rechten per map instellen.

en: Assessment
nl: Onderzoek

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Backup
nl: Reservekopie

en: Bad sectors:
nl: Foute sectoren:

en: Capacity:
nl: Capaciteit:

en: Check
nl: Controleren

en: Choose the type of partition table you want to create:
nl: Kies het type partitietabel dat u wilt aanmaken:

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Create
nl: Aanmaken

en: Current
nl: Huidige

en: De&vice Node
nl: Appa&raat-node

en: Debug
nl: Debuggen

en: Device path:
nl: Pad van apparaat:

en: Don't prevent the system from booting if not mountable
nl: Systeem niet weerhouden van opstarten indien niet aan te koppelen

en: Dump &Frequency:
nl: &Frequency van dumpen:

en: E&xtended
nl: &Uitgebreid

en: Edit Mount Options
nl: Aankoppelopties bewerken

en: Edit the mount options for this file system:
nl: Aankoppelopties voor dit bestandssysteem bewerken:

en: Enable LUKS2
nl: LUKS2 inschakelen

en: Encrypt with LUKS
nl: Met LUKS encrypteren

en: Error
nl: Fout

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Failure Type
nl: Type fout

en: File System
nl: Bestandssysteem

en: File System Color Settings
nl: Instellingen voor kleuren van bestandssysteem

en: File Systems
nl: Bestandssystemen

en: Firmware revision:
nl: Firmware-revisie:

en: First Sector
nl: Eerste sector

en: Flags
nl: Vlaggen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Grow
nl: Vergroten

en: Hide messa&ges below:
nl: Onderstaande &berichten verbergen:

en: Identify by:
nl: Identificatie door:

en: Information
nl: Informatie

en: Last Sector
nl: Laatste sector

en: Logging
nl: Loggen

en: Logical Volume Name:
nl: Naam van logisch volume:

en: Logical sector size:
nl: Logische sectorgrootte:

en: More...
nl: Meer...

en: Mount Point
nl: Aankoppelpunt

en: Move
nl: Verplaatsen

en: No automatic mount
nl: Geen automatisch aankoppelen

en: No binary execution
nl: Geen binair uitvoeren

en: No update of directory access times
nl: Geen bijwerken van tijdstip van toegang op mappen

en: No update of file access times
nl: Geen bijwerken van tijdstip van toegang op bestanden

en: Number of Sectors
nl: Aantal sectoren

en: O&nly Root
nl: Allee&n root

en: Open in External Browser
nl: Openen in externe browser

en: Operation: %p%
nl: Bewerking: %p%

en: Operations and Jobs
nl: Bewerkingen en taken

en: Option1,Option2
nl: Optie1,Optie2

en: Options:
nl: Opties:

en: Overall assessment:
nl: Controleren van het geheel

en: Overwrite with:
nl: Overschrijven met:

[ctx: Part of %2Enter passphrase for %1:]
en: Invalid passphrase.
nl: Ongeldige wachtwoordzin.

en: Partition
nl: Partitie

en: Partition Alignment
nl: Uitlijning van partitie

en: Partition Name
nl: Partitienaam

en: Partition Name:
nl: Partitienaam:

en: Partition UUID
nl: Partitie-UUID

en: Partition UUID:
nl: Partitie-UUID:

en: Partition table:
nl: Partitietabel:

en: Pass &Number:
nl: Aantal &passages:

en: Path:
nl: Pad:

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Physical Extent Size:
nl: Fysieke uitbreidingsgrootte:

en: Physical sector size:
nl: Fysieke sectorgrootte:

en: Power cycles:
nl: Energiecycles:

en: Powered on for:
nl: Aangezet voor:

en: Preferred unit:
nl: Voorkeurseenheid:

en: Primar&y
nl: &Primair

en: Primaries/Max:
nl: Primairen/Max:

en: Random data
nl: Willekeurige gegevens

en: Read Label
nl: Lees label

en: Read Usage
nl: Lees gebruik

en: Read-only
nl: Alleen-lezen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Restore
nl: Herstellen

en: Save
nl: Opslaan

en: Sec&tor alignment:
nl: Uitlijning van sec&tor:

en: Select...
nl: Selecteren...

en: Self tests:
nl: Zelftesten:

en: Serial number:
nl: Serienummer:

en: Set up encryption for this filesystem with LUKS. You will be asked to provide a passphrase.
nl: Encryptie voor dit bestandssysteem met LUKS instellen. U zal worden gevraagd om een wachtwoordzin te leveren.

en: Severity
nl: Ernst

en: Shredding
nl: Vernietigen

en: Shrink
nl: Verkleinen

en: Size
nl: Grootte

en: Support Tools
nl: Ondersteuningshulpmiddelen

en: Synchronous access
nl: Synchrone toegang

en: Temperature:
nl: Temperatuur:

en: This table shows which file systems are supported and which specific operations can be performed on them.
    Some file systems need external tools to be installed for them to be supported. But not all operations can be performed on all file systems, even if all required tools are installed. Please see the documentation for details.
nl: Deze tabel toont welke bestandssystemen ondersteund worden en welke specifieke bewerkingen er op gedaan kunnen worden.
    Sommige bestandssystemen hebben geïnstalleerde externe hulpmiddelen nodig om deze te ondersteunen. Echter niet alle bewerkingen kunnen worden uitgevoerd op alle bestandssystemen, zelfs als alle vereiste hulpmiddelen zijn geïnstalleerd. Kijk in de documentatie voor details.

en: This will reformat the filesystem, losing all contents, but keeping the same filesystem type.
nl: Dit zal het bestandssysteem opnieuw formatteren, waarmee alle inhoud verloren gaat, maar met behoud van hetzelfde type bestandssysteem.

en: Threshold
nl: Grenswaarde

en: Time Elapsed
nl: Verlopen tijd

en: Total LV:
nl: Totale LV:

en: Total Sectors:
nl: Totaal aantal sectoren:

en: Total Size:
nl: Totale grootte:

en: Total Time: 00:00:00
nl: Totale tijd: 00:00:00

en: Total sectors:
nl: Totaal aantal sectoren:

en: Total: %p%
nl: Totaal: %p%

en: Update Type
nl: Type bijwerken

en: Update access times relative to modification
nl: Toegangstijden bijwerken relatief tot wijziging

en: Use LUKS2 instead of LUKS1 for better security, but compatibility may be compromised.
nl: LUKS2 in plaats van LUKS1 gebruiken voor betere beveiliging, maar compatibiliteit kan gecompromitteerd zijn.

en: Used
nl: Gebruikt

en: Used Size:
nl: Gebruikte grootte:

en: Users can mount and unmount
nl: Gebruikers kunnen aan- en afkoppelen

en: Value
nl: Waarde

en: Volume Group Name:
nl: Volumegroepnaam:

en: Volume Group Type:
nl: Type volumegroep:

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Worst
nl: Slechtste

en: Write Label
nl: Schrijf label

en: unformatted:
nl: ongeformatteerd:

en: unknown:
nl: onbekend:
