kate - en to ne translation catalogue (146 entries)

en: &Behavior
ne: व्यवहार

en: &Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: &File
ne: फाइल

en: &Help
ne: मद्दत

en: &Manually choose a session
ne: सत्र म्यानुअल रुपमा रोज्नुहोस्

en: &Open
ne: खोल्नुहोस्

en: &Plugins Handbook
ne: प्लगइन हातेपुस्तक

en: &Quick Open
ne: छिटो खोल्नुहोस्

en: &Reload
ne: पुन: लोड गर्नुहोस्

en: &Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: &Rename...
ne: पुन: नामकरण गर्नुहोस्...

en: &Settings
ne: सेटिङ

en: &Start new session
ne: नयाँ सत्र सुरु गर्नुहोस्

en: &Tools
ne: उपकरण

en: &View
ne: दृश्य

en: &View Difference
ne: फरक हेर्नुहोस्

en: <qt>The following documents have been modified. Do you want to save them before closing?</qt>
ne: <qt>निम्न कागजात परिमार्जन गरिएका छन् । तपाईँ बन्द गर्नुभन्दा अघि तीनिहरूलाई बचत गर्न चाहनुहुन्छ?</qt>

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
ne: योगदान गरेका र मैले उल्लेख गर्न बिर्सेका सबै मानिस

en: Anders Lund
ne: एन्डर्स लुन्ड

en: Behavior
ne: व्यवहार

en: Bottom Sidebar
ne: तल्लो छेउपट्टी

en: Carsten Niehaus
ne: कार्स्टेन नियहउस

en: Carsten Pfeiffer
ne: कार्सटेन फेइफर

en: Charles Samuels
ne: चार्ल्स स्यामुएल्स

en: Check this if you want document configuration like for example bookmarks to be saved past editor sessions. The configuration will be restored if the document has not changed when reopened.
ne: यदि तपाईँ कागजात कन्फिगरेसन उदाहरणको लागि: बिगतको सम्पादक सत्रमा बचत पुस्तक चिनोहरू चाहनुहुन्छ भने यो जाँच गर्नुहोस्  । यदि कागजात पुन: खोल्दा परिवर्तन गरिएको छैन भने कन्फिगरेसन पूर्वावस्थामा ल्याइएको हुनेछ ।

en: Chris Ross
ne: क्रिस रोज

en: Christian Gebauer
ne: क्रिस्टियन गेबाउएर

en: Christoph Cullmann
ne: क्रिस्टोफ कुलम्यान

en: Cl&ose Current View
ne: हालको दृश्य बन्द गर्नुहोस्

en: Clos&e All
ne: सबै बन्द गर्नुहोस्

en: Close Document
ne: कागजात बन्द गर्नुहोस्

en: Close all open documents.
ne: सबै खुला कागजात बन्द गर्नुहोस् ।

en: Close other open documents.
ne: अन्य खुला कागजात बन्द गर्नुहोस् ।

en: Close the current document.
ne: हालको कागजात बन्द गर्नुहोस् ।

en: Close this window
ne: यो सञ्झ्याल बन्द गर्नुहोस्

en: Closing Aborted
ne: बन्द परित्याग गरियो

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Configure the application's keyboard shortcut assignments.
ne: अनुप्रयोगको कुञ्जीपाटी सर्टकट कार्य कन्फिगर गर्नुहोस् ।

en: Configure various aspects of this application and the editing component.
ne: यो अनुप्रयोगको विभिन्न पक्ष र सम्पादन अवयव कन्फिगर गर्नुहोस् ।

en: Configure which items should appear in the toolbar(s).
ne: उपकरणपट्टी मा देखिनु पर्ने वस्तुहरू कन्फिगर गर्नुहोस् ।

en: Core Developer
ne: कोर विकासकर्ता

en: Could not save the document 
    '%1'
ne: कागजात बचत गर्न सकेन
    '%1'

en: Create a new document
ne: नयाँ कागजात सिर्जना गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जित

en: Cristi Dumitrescu
ne: क्रिस्टि डुमिट्रेस्कु

en: Daniel Naber
ne: ड्यानियेल नाबेर

en: Data you requested to be saved could not be written. Please choose how you want to proceed.
ne: तपाईँले बचत गर्न अनुरोध गरेको डेटा लेख्न सकेन । तपाईँ कसरी अगाडि बढ्न चाहनुहुन्छ कृपया छनोट गर्नुहोस् ।

en: Deleted
ne: मेटिएको

en: Documents
ne: कागजात

en: Documents Modified on Disk
ne: डिस्कमा कागजात परिमार्जन गरियो

en: Dominik Haumann
ne: डोमिनिक हाउम्यान

en: Error
ne: त्रुटि

en: Error Creating Diff
ne: Diff सिर्जना गर्दा त्रुटि

en: Filename
ne: फाइल नाम

en: Former Core Developer
ne: अघिल्लो कोर विकासकर्ता

en: Glen Parker
ne: ग्लेन पार्कर

en: Hamish Rodda
ne: हामिश रोड्दा

en: Here you can see all available Kate plugins. Those with a check mark are loaded, and will be loaded again the next time Kate is started.
ne: तपाईँले यहाँ सबै उपलब्ध क्येट प्लगइन हेर्न सक्नुहुन्छ । तीनिहरू जाँच चिन्हसँग लोड गरिएका छन् र क्येट पछिल्लो समयमा सुरु हुँदा पुन: लोड हुन्छन् ।

en: Highlighting for Ferite
ne: फिराइटका लागि हाइलाइटिङ

en: Highlighting for ILERPG
ne: ILERPG का लागि हाइलाइटिङ

en: Highlighting for LaTeX
ne: LaTeX का लागि हाइलाइटिङ

en: Highlighting for Makefiles, Python
ne: मेक फाइलहरूका लागि हाइलाइटिङ, पाइथोन

en: Highlighting for Python
ne: पाइथोनका लागि हाइलाइटिङ

en: Highlighting for RPM Spec-Files, Perl, Diff and more
ne: RPM Spec-फाइल, पर्ल, भिन्न र बढीका लागि हाइलाइटिङ

en: Highlighting for SQL
ne: SQL का लागि हाइलाइटिङ

en: Highlighting for Scheme
ne: योजनाका लागि हाइलाइटिङ

en: Highlighting for VHDL
ne: VHDL का लागि हाइलाइटिङ

en: Include &window configuration
ne: सञ्झ्याल कन्फिगरेसन समावेश गर्नुहोस्

en: Jan Fritz
ne: जान फ्रित्ज

en: Jochen Wilhemly
ne: जोचेन विल्हेम्लि

en: John Firebaugh
ne: जोन फायरबौह

en: Joseph Wenninger
ne: जोसेफ वेन्निन्गेर

en: KWrite Author
ne: केडीई राइट लेखक

en: KWrite Undo History, Kspell integration
ne: KWrite पुर्वस्थितिमा फर्काउने इतिहास, Kspell एकिकरण

en: KWrite XML Syntax highlighting support
ne: KWrite XML वाक्य संरचना हाइलाइटिङ समर्थन

en: KWrite port to KParts
ne: KParts मा KWrite पोर्ट

en: Kate
ne: क्येट

en: Kate - Advanced Text Editor
ne: क्येट - उन्नत पाठ सम्पादक

en: Keep &meta-information past sessions
ne: बिगतका सत्रहरूको मेटा सूचना राख्नुहोस्

en: Left Sidebar
ne: बायाँ छेउपट्टी

en: Location
ne: स्थान

en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: Maintainer
ne: सम्भारकर्ता

en: Make the next split view the active one.
ne: पछिल्लो विभाजन दृश्य सक्रिय बनाउनुहोस् ।

en: Make the previous split view the active one.
ne: अघिल्लो विभाजन दृश्य सक्रिय बनाउनुहोस् ।

en: Manage Sessions
ne: सत्र व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Matt Newell
ne: म्याट नेवेल

en: Matteo Merli
ne: म्याट्टेओ मेर्लि

en: Michael Bartl
ne: माइकल बार्टल

en: Michael Koch
ne: माइकल कोच

en: Michael McCallum
ne: माइकल म्याक्कलुम

en: Modified
ne: परिमार्जित

en: Move To
ne: यसमा सार्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: New Session
ne: नयाँ सत्र

en: New file opened while trying to close Kate, closing aborted.
ne: क्येट बन्द गर्ने प्रयास गर्दा नयाँ फाइल खुल्यो, बन्द परित्याग गरियो ।

en: Nick Roux
ne: निक रअक्स

en: Open File
ne: फाइल खोल्नुहोस्

en: Open W&ith
ne: यससँग खोल्नुहोस्

en: Open an existing document for editing
ne: सम्पादनका लागि अवस्थित कागजात खोल्नुहोस्

en: Open as Template
ne: टेम्प्लेटको रुपमा खोल्नुहोस्

en: Open the current document using another application registered for its file type, or an application of your choice.
ne: यसको फाइल प्रकारका लागि दर्ता गरिएको अन्य अनुप्रयोग वा तपाईँको रोजाइको एउटा अनुप्रयोग प्रयोग गर्दै हालको कागजात खोल्नुहोस् ।

en: PHP Keyword/Datatype list
ne: PHP शब्दकुञ्जी/डेटा प्रकार सूची

en: Patches and more
ne: प्याच र बढी

en: Per Wigren
ne: पेर विग्रेन

en: Plugin Manager
ne: प्लगइन प्रबन्धक

en: Plugins
ne: प्लगइन

en: Reopening files from the last session...
ne: अन्तिम सत्रबाट फाइलहरू पुन: खोल्दैछ...

en: Right Sidebar
ne: दायाँ छेउपट्टी

en: Rocky Scaletta
ne: रक्कि स्केलेट्टा

en: Roland Pabel
ne: रोल्यान्ड पाबेल

en: Save As
ne: यस रुपमा बचत गर्नुहोस्

en: Save As (%1)
ne: (%1) को रुपमा बचत गर्नुहोस्

en: Save Documents
ne: कागजात बचत गर्नुहोस्

en: Save all open, modified documents to disk.
ne: सबै खुला, परिमार्जित कागजातहरू डिस्कमा बचत गर्नुहोस् ।

en: Scott Manson
ne: स्कट मानसुन

en: Se&lect All
ne: सबै चयन गर्नुहोस्

en: Sess&ions
ne: सत्र

en: Session Chooser
ne: सत्र चयनकर्ता

en: Session Management
ne: सत्र व्यवस्थापन

en: Session Name
ne: सत्र नाम

en: Session Renaming
ne: सत्र पुन: नामाकरण गर्दै

en: Session name:
ne: सत्र नाम:

en: Show %1
ne: %1 देखाउनुहोस्

en: Show Side&bars
ne: छेउपट्टी देखाउनुहोस्

en: Show the complete document path in the window caption
ne: सञ्झ्याल क्याप्सनमा सम्पूर्ण कागजात मार्ग देखाउनुहोस्

en: Simon Hausmann
ne: सिमोन हाउस्म्यान

en: Split &Horizontal
ne: तेर्सो विभाजन गर्नुहोस्

en: Split Ve&rtical
ne: ठाडो विभाजन गर्नुहोस्

en: Split the currently active view horizontally into two views.
ne: हालको सक्रिय दृश्य तेर्सो गरी दुई दृश्यमा विभाजन गर्नुहोस् ।

en: Split the currently active view vertically into two views.
ne: हालको सक्रिय दृश्य ठाडो गरी दुई दृश्यमा विभाजन गर्नुहोस् ।

en: Starting Up
ne: सुरुआत हुँदैछ

en: Status on Disk
ne: डिस्कमा वस्तुस्थिति

en: Testing, ...
ne: परिक्षण, ...

en: The Editing Commands
ne: सम्पादन आदेश

en: The cool buffersystem
ne: कूल बफर प्रणाली

en: The file '%1' could not be opened: it is not a normal file, it is a folder.
ne: '%1' फाइल खोल्न सकिने छैन: यो सामान्य फाइल नभएर फोल्डर हो ।

en: This lists files which you have opened recently, and allows you to easily open them again.
ne: तपाईँले हालै खोल्नुभएको फाइल यसले सूचीकृत गर्छ र तीनिहरूलाई फेरि सजिलै खोल्न अनुमति दिन्छ ।

en: This shows help files for various available plugins.
ne: यसले विभिन्न उपलब्ध प्लगइनका लागि मद्दत फाइलहरू देखाउँछ ।

en: To save a session, you must specify a name.
ne: तपाईँले सत्र बचत गर्नका लागि नाम निर्दिष्ट गर्नुपर्छ ।

en: Tool &Views
ne: उपरकण दृश्य

en: Top Sidebar
ne: माथिल्लो छेउपट्टी

en: Use this command to show or hide the view's statusbar
ne: दृश्यको स्थितिपट्टी लुकाउन वा देखाउनका लागि यो आदेश प्रयोग गर्नुहोस्

en: Very nice help
ne: धेरै राम्रो मद्दत

en: Waldo Bastian
ne: वाल्डो बास्टियन

en: Yury Lebedev
ne: युरि लेबेदेभ
