konqueror - en to lv translation catalogue (248 entries)

en:  (In new window)
lv:  (jaunā logā)

en:  (In parent frame)
lv:  (vecākobjekta rāmī)

en: &Allow Password Caching for This Site
lv: &Atļaut paroļu kešatmiņu šai lapai

en: &Allow attachments
lv: &Atļaut pielikumus

en: &Close Wallet
lv: &Aizvērt maku

en: &Copy Email Address
lv: &Kopēt e-pasta adresi

en: &Copy Text
lv: &Kopēt tekstu

en: &Credential management
lv: &Ierakstīšanās informācijas pārvaldība

en: &Customize Fields to Memorize for This Page...
lv: &Pielāgot laukus, lai atcerētos šai lapai...

en: &Edit
lv: &Rediģēt

en: &File
lv: &Datne

en: &Highlight All Matches
lv: &Izcelt visu atrasto

en: &Ignore attachments
lv: &Ignorēt pielikumus

en: &Immediately memorize form data
lv: &Uzreiz iegaumēt formas datus

en: &Issuer
lv: &Izdevējs

en: &Languages
lv: &Valodas

en: &Launch Wallet Manager
lv: &Palaist maka pārvaldnieku

en: &Match Case
lv: &Reģistrjutīgs

en: &Memorize Passwords in This Page Now
lv: &Atcerēties paroles šai lapai

en: &Next
lv: &Nākamā

en: &Options
lv: &Opcijas

en: &Play/Pause
lv: &Atskaņot/pauzēt

en: &Previous
lv: &Iepriekšējā

en: &Save Link As...
lv: &Saglabāt saiti kā...

en: &Search
lv: &Meklēt

en: &Search As You Type
lv: &Meklēt rakstīšanas laikā

en: &Send Email
lv: &Sūtīt e-pastu

en: &Send Unencrypted
lv: &Sūtīt nešifrētus

en: &Show details
lv: &Rādīt informāciju

en: &Show passwords
lv: &Rādīt paroles

en: &Subject
lv: &Priekšmets

en: &Tools
lv: &Rīki

en: &View
lv: &Skatīt

en: <html><b>%1</b> would like to access information about your current physical location
lv: <html><b>%1</b> vēlas piekļūt informāciju par ierīces pašreizējo atrašanās vietu

en: <html><b>%1</b> would like to access to your microphone, camera and other audio and video capture devices
lv: <html><b>%1</b> vēlas piekļūt jūsu mikrofonam, kamerai un citām audio un video ierakstīšanas ierīcēm

en: <html><b>%1</b> would like to access your camera and other video capture devices
lv: <html><b>%1</b> vēlas piekļūt jūsu kamerai un citām video ierakstīšanas ierīcēm

en: <html><b>%1</b> would like to access your microphone and other audio capture devices
lv: <html><b>%1</b> vēlas piekļūt ierīces mikrofonam un citām skaņas ieraksta ierīcēm.

en: <html><b>%1</b> would like to lock your mouse inside the web page
lv: <html><b>%1</b> vēlas slēgt peles pozīciju tīmekļa vietnē

en: <html><b>%1</b> would like to record your screen
lv: <html><b>%1</b> vēlas ierakstīt ierīces ekrānu

en: <html><b>%1</b> would like to record your screen and your audio
lv: <html><b>%1</b> vēlas ierakstīt ierīces ekrānu un skaņu

en: <html><b>%1</b> would like to send you notifications
lv: <html><b>%1</b> vēlas sūtīt paziņojumus

en: <html><body><h3>Unable to display error message</h3><p>The error template file <em>error.html</em> could not be found.</p></body></html>
lv: <html><body><h3>Nevar parādīt kļūdas ziņu</h3><p>Kļūdas veidnes datne <em>error.html</em> nav atrasta.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>You received a cookie from %1</p><p>Do you want to accept or reject this cookie?</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Jūs saņēmāt sīkdatni no „%1“</p><p>Vai vēlaties to pieņemt vai noraidīt?</p></body></html>

en: <html>Do you want %1 to remember the login information for <b>%2</b>?</html>
lv: <html>Vai vēlaties „%1“ ļaut atcerēties ierakstīšanās informāciju lapai <b>%2</b>?</html>

en: <p>The server <tt>%1</tt> failed the authenticity check. The error is:</p><p><tt>%2</tt></p>Do you want to ignore this error?
lv: <p>Serveris <tt>%1</tt> neizgāja autentifikācijas pārbaudi. Kļūda ir:</p><p><tt>%2</tt></p>Vai vēlaties ignorēt šo kļūdu?

en: <qt><p>To display the requested web page again, the browser needs to resend information you have previously submitted.</p><p>If you were shopping online and made a purchase, click the Cancel button to prevent a duplicate purchase.Otherwise, click the Continue button to display the webpage again.</p>
lv: <qt><p>Lai atkal parādīto pieprasītu tīmekļa vietni, pārlūkam ir no jauna jāpārsūta jūsu iepriekš sniegtā informācija.</p><p>Ja iepirkāties tiešsaistē un veicāt pirkumu, spiediet „Atcelt“, lai nejauši neizdarītu pirkumu vēlreiz. Pretējā gadījumā spiediet uz „Turpināt“, lai vietni atvērtu no jauna.</p>

en: <qt>Do you want to allow this site to attach the following files to the email message?</qt>
lv: <qt>Vai vēlaties ļaut vietnei pievienot e-pasta vēstulei šīs datnes?</qt>

en: <qt>Do you want to search for <b>%1</b>?</qt>
lv: <qt>Vai vēlaties meklēt <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>This site is requesting to open a popup window to<p>%1</p><br/>Do you want to allow this?</qt>
lv: <qt>Šī vietne pieprasa atvērt izlecošo logu uz<p>%1</p><br/>Vai atļausiet?</qt>

en: <td>Mime Type</td><td>Description</td><td>Suffixes</td><td>Plugin</td>
lv: <td>MIME tips</td><td>Apraksts</td><td>Sufiksi</td><td>Spraudnis</td>

en: <td>Plugin</td><td>Description</td><td>File</td><td>Types</td>
lv: <td>Spraudnis</td><td>Apraksts</td><td>Datne</td><td>Tipi</td>

en: <ul><li><b>Field internal name: </b>%1</li><li><b>Field type: </b>%2</li><li><b>Field id: </b>%3</li><li><b>Field is read only: </b>%4</li><li><b>Field is enabled: </b>%5</li><li><b>Autocompletion is enabled: </b>%6</li></ul>
lv: <ul><li><b>Lauka iekšējais nosaukums: </b>%1</li><li><b>Lauka tips: </b>%2</li><li><b>Lauka ID: </b>%3</li><li><b>Lauks ir tikai lasāms: </b>%4</li><li><b>Lauks ir ieslēgts: </b>%5</li><li><b>Automātiskā aizpildīšana ir ieslēgta: </b>%6</li></ul>

[ctx: @action:button]
en: Show here
lv: Rādīt te

[ctx: @action:button]
en: Show in new tab
lv: Rādīt jaunā cilnē

[ctx: @action:deny permission]
en: &Deny permission
lv: &Noraidīt atļauju

[ctx: @action:display details about credentials to store]
en: &Show details
lv: &Rādīt informāciju

[ctx: @action:grant permission]
en: &Grant permission
lv: &Sniegt atļauju

[ctx: @action:hide details about credentials to store]
en: &Hide details
lv: &Slēpt informāciju

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
lv: &Atvērt ar „%1“

[ctx: @action:inmenu]
en: Show &with %1
lv: &Parādīt ar „%1“

[ctx: @action:inmenu Open downloaded file]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: @action:inmenu Open downloaded file choosing application]
en: Open With...
lv: Atvērt ar...

[ctx: @action:never for this site]
en: Ne&ver for this site
lv: Nekad šai &vietnei

[ctx: @action:not now]
en: N&ot now
lv: &Ne tagad

[ctx: @action:remember password]
en: &Remember
lv: &Atcerēties

[ctx: @label accept cookie]
en: Accept
lv: Pieņemt

[ctx: @label accept cookie for this session only]
en: Accept for this session
lv: Pieņemt šai sesijai

[ctx: @label exposure string - the cookie may be used by http servers AND client-side javascripts]
en: Servers, page scripts
lv: Serveri, lapu skripti

[ctx: @label exposure string - the cookie may be used by https servers AND client-side javascripts]
en: Secure servers, page scripts
lv: Droši serveri, lapu skripti

[ctx: @label exposure string - the cookie may only be used by http servers]
en: Servers
lv: Serveri

[ctx: @label exposure string - the cookie may only be used by https servers]
en: Secure servers only
lv: Tikai droši serveri

[ctx: @label location where a remote URL was downloaded]
en: <tt>%1</tt> was saved as <tt>%2</tt>
lv: <tt>%1</tt> ir saglabāts kā <tt>%2</tt>

[ctx: @label reject cookie]
en: Reject
lv: Noraidīt

[ctx: @label the cookie expires when the browser session ends]
en: End of Session
lv: Sesijas beigas

[ctx: @label:part of the text: 'url' was saved as 'file']
en: was saved as
lv: ir saglabāts kā

[ctx: A statement about a field is false]
en: no
lv: nē

[ctx: A statement about a field is true]
en: yes
lv: jā

en: Add URL to Filter
lv: Adresi pievienot filtram

en: Additional Information: %1
lv: Papildu informācija: %1

en: Advanced users will appreciate the Konsole which you can embed into Konqueror (Settings -> <img width='16' height='16' SRC="%1"></img> Show Terminal Emulator).
lv: Pieredzējušāki lietotāji novērtēs „Konqueror“ ieguļamo „Konsole“ termināli („Iestatījumi“ —> <img width='16' height='16' SRC="%1"></img> „Rādīt termināļa emulatoru“).

en: All cookies
lv: Visām sīkdatnēm

en: All cookies from this domain
lv: Visām sīkdatnēm no šī domēna

en: Allow
lv: Atļaut

[ctx: Allow a web page to capture the screen]
en: Allow
lv: Atļaut

en: Allow access
lv: Atļaut piekļuvi

en: An error occurred while saving the file: %1
lv: Kļūda, saglabājot datni: %1

en: Apply choice to
lv: Izvēli piemērot

en: As a &MHTML file
lv: Jā &MHTML datni

en: As a &complete HTML page
lv: Kā &pilnīgu HTML lapu

en: As an HTML file &without external resources
lv: Kā HTML datni &bez ārējiem resursiem

en: Attachment Removed
lv: Pielikums ir noņemts

en: Available &fields
lv: Pieejamie &lauki

en: Block Image...
lv: Bloķēt attēlu...

en: Block Images From %1
lv: Bloķēt attēlus no %1

[ctx: Block a web page from capturing the screen]
en: Block
lv: Bloķēt

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Browse and restore the trash
lv: Pārlūkojiet un atjauniniet atkritnē izmestās datnes

en: C&opy Audio URL
lv: K&opēt skaņas adresi

en: C&opy Media URL
lv: K&opēt multivides adresi

en: C&opy Video URL
lv: K&opēt video adresi

en: Certificate details
lv: Sertifikāta informācija

en: Choose Capture Source
lv: Izvēlieties ierakstīšanas avotu

en: Choose Save Format
lv: Izvēlieties saglabāšanas formātu

en: Choose fields to remember
lv: Izvēlēties starp laukiem, kurus atcerēties

en: Choose window or screen to capture
lv: Izvēlieties logu vai ekrānu, ko ierakstīt

en: Close the search bar
lv: Aizvērt meklēšanas joslu

en: Close window?
lv: Vai aizvērt logu?

en: Configure Web Shortcuts...
lv: Konfigurēt tīmekļa saīsnes...

en: Confirmation Required
lv: Nepieciešams apstiprinājums

en: Cookie details
lv: Informācija par sīkdatni

en: CookieAlertDlg
lv: Sīkdatņu brīdinājuma lodziņš

en: Copy Image
lv: Kopēt attēlu

en: Copy Image URL
lv: Kopēt attēla adresi

en: Copy Link &Text
lv: Kopēt saites &tekstu

en: Copy Link &URL
lv: Kopēt saites &adresi

en: Couldn't open the file <tt>%1</tt> containing the user style sheet. The default style sheet will be used
lv: Nevarēja atvērt datni <tt>%1</tt>, kas satur lietotāja stila lapu. Programma izmantos noklusējuma stilu lapu

en: Date and Time: %1
lv: Datums un laiks: %1

en: Description:
lv: Apraksts:

[ctx: Destination of a file download]
en: Destination
lv: Galamērķis

en: Details of the Request:
lv: Pieprasījuma informācija:

en: Dialog
lv: Lodziņš

en: Divide et impera (lat. "Divide and conquer") - by splitting a window into two parts (e.g. Window -> <img width='16' height='16' src="%1" /> Split View Left/Right) you can make Konqueror appear the way you like.
lv: Divide et impera (latīņu 'skaldi un valdi') — sadaliet logu divās daļās(piemēram, „Logs“ —> <img width='16' height='16' src="%1" /> „Sadalīt skatu pa labi/kreisi“, lai liktu „Konqueror“ izskatīties tā, kā to vēlaties.

en: Do Not Allow
lv: Liegt

en: Do you want to allow <tt>%1</tt> to capture the contents of your screen?
lv: Vai vēlaties ļaut <tt>%1</tt> ierakstīt ekrāna saturu?

en: Do you want to allow this page to capture the contents of your screen?
lv: Vai vēlaties ļaut šai lapai ierakstīt ierīces ekrāna saturu?

en: Domain
lv: Domēns

en: Email Attachment Confirmation
lv: E-pasta pielikumu apstiprinājums

en: Enter the URL:
lv: Ievadīt URL:

en: Error: %1
lv: Kļūda: %1

en: Expires
lv: Derīga līdz

en: Exposure
lv: Ekspozīcija

[ctx: Fill the Forms with Data from KWallet]
en: &Fill forms now
lv: &Aizpildīt formas

en: Filter error
lv: Filtra kļūda

en: Find the next match for the current search phrase
lv: Atrast nākamo meklētā teksta atbilstību

en: Find the previous match for the current search phrase
lv: Atrast iepriekšējo meklētā teksta atbilstību

en: Find...
lv: Meklēt...

[ctx: Finished saving URL]
en: Saved %1 as %2
lv: Saglabāts „%1“ kā „%2“

en: For more detailed documentation on Konqueror click <a href="%1">here</a>.
lv: Lai iegūtu vairāk informācijas par „Konqueror“, spiediet <a href="%1">te</a>.

en: HTML Toolbar
lv: HTML rīkjosla

en: Highlight Matches
lv: Izcelt atrasto

en: Home Folder
lv: Mājas mape

en: How would you like to save the page?
lv: Kā vēlaties saglabāt šo lapu?

[ctx: Ignore the certificate error for this URL now and in the future]
en: Yes, &forever
lv: Jā, &vienmēr

[ctx: Ignore the certificate error for this URL only for now]
en: Yes, &once
lv: Jā, &tikai šoreiz

en: Installed
lv: Instalēts

en: Installed Plugins
lv: Instalētie spraudņi

en: Internet Search
lv: Meklēšana internetā

en: Introduction
lv: Ievads

en: Javascript Popup Confirmation
lv: „Javascript“ izlecošā loga apstiprinājums

[ctx: KDE 4 tag line]
en: Be free.
lv: Baudiet brīvību!

[ctx: KDE 4 tag line, see http://kde.org/img/kde40.png]
en: Be free.
lv: Baudiet brīvību!

en: Konqueror is a web browser, file manager and universal document viewer.
lv: „Konqueror“ ir tīmekļa pārlūkprogramma, datņu pārvaldnieks un universāls dokumentu skatītājs.

en: Konqueror is also a full featured and easy to use web browser which you can use to explore the Internet. Enter the address (e.g. <a href="http://www.kde.org">http://www.kde.org</a>) of a web page you would like to visit in the location bar and press Enter, or choose an entry from the Bookmarks menu.
lv: „Konqueror“ reizē ir arī pilnīga un viegli lietojama interneta pārlūkprogramma. Ievadiet tīmekļa vietnes adresi (piemēram, <a href="http://www.kde.org">http://www.kde.org</a>) vietas joslā un spiediet „Enter“ taustiņu vai izvēlieties grāmatzīmēs saglabātu lapu.

en: Konqueror makes working with and managing your files easy. You can browse both local and networked folders while enjoying advanced features such as the powerful sidebar and file previews.
lv: „Konqueror“ atvieglo darbu ar datnēm un to pārvaldīšanu. Varat pārlūkot gan lokālās, gan tīkla mapes, izmantojot modernas iespējas, piemēram, jaudīgu sānu joslu un datņu satura priekšskatījumu.

[ctx: Label of a web field]
en: Field name
lv: Lauka nosaukums

[ctx: Link that points to the first page of the Konqueror 'about page', Starting Points contains links to Home, Network Folders, Trash, etc.]
en: <a href="%1">Return to Starting Points</a>
lv: <a href="%1">Atgriezties sākuma punktos</a>

[ctx: Link that points to the first page of the Konqueror 'about page', Starting Points contains links to Home, Network Folders, Trash, etc.]
en: Starting Points
lv: Sākuma vietas

en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: Name attribute of a web field]
en: Internal field name
lv: Iekšējais lauka nosaukums

en: Network Folders
lv: Tīkla mapes

en: Network Transmission
lv: Tīkla sūtīšana

en: Next: An Introduction to Konqueror
lv: Nākamā lapa: ievads „Konqueror“ lietošanā

en: Next: Tips & Tricks
lv: Nākamā lapa: padomi un ieteikumi

[ctx: Notification about downloading a file]
en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: Only this cookie
lv: Tikai šai sīkdatnei

[ctx: Other details about a web field]
en: Details
lv: Informācija

en: Path
lv: Ceļš

en: Possible Causes:
lv: Iespējamie iemesli:

en: Possible Solutions:
lv: Iespējamie risinājumi:

en: Print Document
lv: Drukāt dokumentu

en: Print Preview
lv: Drukas priekšskatījums

en: Protocol: %1
lv: Protokols: %1

en: Quick access to your bookmarks
lv: Ātra piekļuve grāmatzīmēm

en: Remove All Memorized Passwords for This Site
lv: Noņemt visas šai lapai programmas iegaumētās paroles

en: Remove Customized Memorization Settings for This Page
lv: Noņemt pielāgoto atcerēšanos šai lapai

en: Resubmit Information
lv: Vēlreiz nosūtīt informāciju

en: Sa&ve Audio As...
lv: &Saglabāt skaņu kā...

en: Sa&ve Media As...
lv: Saglabāt &multividi kā...

en: Sa&ve Video As...
lv: Saglabāt &video kā...

en: Save Full HTML Page As...
lv: Saglabāt visu HTML lapu kā...

en: Save Image As...
lv: Saglabāt attēlu kā...

[ctx: Scans again the page to detect forms to fill]
en: Look Again for Forms
lv: Vēlreiz meklēt formas

[ctx: Search "search provider" for "text"]
en: Search %1 for '%2'
lv: „%1“ meklēt tekstu „%2“

[ctx: Search for "text" with]
en: Search for '%1' with
lv: Meklēt tekstu „%1“ ar

en: Search the Web
lv: Pārlūkojiet tīmekli

en: Send Image...
lv: Sūtīt attēlu...

en: Set &Encoding
lv: Iestatīt &kodējumu

en: Shared files and folders
lv: Kopīgotās datnes un mapes

en: Show advanced information about the fields
lv: Rādīt papildu informāciju par laukiem

[ctx: Source of a file being downloaded]
en: Source
lv: Avots

en: Spell Checking Enabled
lv: Pareizrakstība ir ieslēgta

en: Spelling
lv: Pareizrakstība

en: Store form data in KWallet when closing the dialog
lv: Aizverot lodziņu, saglabāt datus „KWallet“ maciņā

en: Switch between displaying passwords or placeholders
lv: Pārslēgties starp paroļu un vietturu parādīšanu

en: Technical Reason: %1
lv: Tehniskais iemesls: %1

en: TextLabel
lv: Teksta etiķete

en: The <img width='16' height='16' src="%1"></img> History in your Sidebar ensures that you can keep track of the pages you have visited recently.
lv: <img width='16' height='16' src="%1"></img> Vēsture sānu joslā nodrošina iespēju izsekot lapām, kuras apmeklējat.

en: The SSL information for this site appears to be corrupt.
lv: Izskatās, ka vietnes SSL informācija ir bojāta.

en: The download manager (%1) could not be found in your installation.
lv: Instalācijā nav atrodams lejupielāžu pārvaldnieks (%1).

[ctx: The id of a web field]
en: Field id
lv: Lauka ID

en: The page will be saved as a MTHML file which contains both the text of the page and any external resources it requires, such as images. <br><strong>Note</strong>: not all browsers are able to display this kind of files
lv: Lapa tiks saglabāta kā MTHML datne, kas satur lapas tekstu un tai nepieciešamos ārējos resursus, piemēram, attēlus.<br><strong>Ievērībai</strong>: ne visas pārlūkprogrammas prot atvērt šādas datnes

en: The page will be saved as a single HTML file. Only the text of the page will be saved. External resources such as images won't be saved
lv: Šī laba tiks saglabāta kā atsevišķa HTML datne. Programma saglabās tikai lapas tekstu, bet ārēji resursi, piemēram, attēli netiks saglabāti

en: The page will be saved as an HTML file. Any external resources the page requires, such as images, will be saved inside an apposite directory
lv: Šī lapa tiks saglabāta kā HTML datne. Visi lapas ārējie resursi, piemēram, attēli tiks saglabāti attiecīgajā mapē

en: The requested operation could not be completed
lv: Neizdodas pabeigt pieprasīto darbību

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
lv: Šī saite mēģināja nosūtamajai formai pievienot datni no datora. Pielikums ir noņemts, lai jūs aizsargātu.

en: This site is attempting to access information about your physical location.
    Do you want to allow it access?
lv: Šī vietne mēģina piekļūt informācijai par jūsu fizisko atrašanās vietu.
    Vai vēlaties to atļaut?

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
lv: Šī vietne vēlas iesniegt formas datus caur e-pastu.
    Vai vēlaties turpināt?

en: This site is requesting to open a new popup window.
    Do you want to allow this?
lv: Saite pieprasa atvērt jaunu izlecošo logu.
    Vai atļausiet?

en: Tips
lv: Padomi

en: Tips & Tricks
lv: Padomi un ieteikumi

en: To create a link on your desktop pointing to the current page, simply drag the icon (favicon) that is to the left of the Location toolbar, drop it on to the desktop, and choose "Icon".
lv: Lai novietotu pašreizējās atvērtās lapas saiti uz darbvirsmas, vienkārši velciet tīmekļa vietnes ikonu, ko redzat atrašanās vietas rīkjoslas labajā pusē, un nometiet to uz darbvirsmas, izvēloties izvēlnē „Ikona“.

en: To quickly go to your Home folder press the home button <img width='16' height='16' src="%1"></img>.
lv: Lai ātri atgrieztos mājas mapē, spiediet uz mājas ikonas <img width='16' height='16' src="%1"></img>.

en: To return to the previous location, press the back button <img width='16' height='16' src="%1"></img> in the toolbar.
lv: Lai atgrieztos iepriekšējā vietā, spiediet uz rīkjoslā redzamās atpakaļ pogas <img width='16' height='16' src="%1"></img>.

en: Toggle &Controls
lv: Ieslēgt/izslēgt &vadīklas

en: Toggle &Loop
lv: Ieslēgt/izslēgt &ciklu

en: Trash
lv: Atkritne

en: Try to reinstall it and make sure that it is available in $PATH. 
    
    The integration will be disabled.
lv: Mēģiniet to pārinstalēt un pārliecinieties, ka tas ir pieejams $PATH. 
    
    Integrācija būs izslēgta

[ctx: Type of a web field]
en: Field type
lv: Lauka tips

en: Un&mute/&Mute
lv: &Atjaunot skaņu/a&pklusināt

en: Use Web-Shortcuts: by typing "gg: KDE" one can search the Internet, using Google, for the search phrase "KDE". There are a lot of Web-Shortcuts predefined to make searching for software or looking up certain words in an encyclopedia a breeze. You can even <a href="%1">create your own</a> Web-Shortcuts.
lv: Izmantojiet tīmekļa saīsnes: rakstot „gg: KDE“ varat meklēt internetā, izmantojot „Google“ — šajā gadījumā meklējamais atslēgas vārds būs KDE. Programmā ir iebūvēti arī daudzas citas saīsnes, lai atvieglotu programmatūras vai noteiktu vārdu meklēšanu. Turklāt jūs varat arī <a href="%1">izveidot savas</a> tīmekļa saīsnes.

en: Use the <a href="%1">user-agent</a> feature if the website you are visiting asks you to use a different browser (and do not forget to send a complaint to the webmaster!)
lv: Izmantojiet <a href="%1">user-agent</a> iespēju, ja tīmekļa vietne, kuru apmeklējat lūdz jums izmantot citu pārlūkprogrammu (neaizmirstiet arī nosūtīt sūdzību vietnes uzturētājam!)

en: Value
lv: Vērtība

[ctx: Value of a web field]
en: Field value
lv: Lauka vērtība

en: View Do&cument Source
lv: &Skatīt dokumenta avotu

en: View Image (%1)
lv: Skatīt attēlu (%1)

en: Warning: This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you want to send the data unencrypted?
lv: Uzmanību: šī ir droša forma, tomēr tā mēģina jums atpakaļ sūtīt nešifrētus datus.
    Šo informāciju var pārtvert trešās puses.
    Vai tiešām vēlaties atļaut nešifrētu datu sūtīšanu?

[ctx: Web field with type 'e-mail']
en: e-mail
lv: e-pasts

[ctx: Web field with type 'password']
en: password
lv: parole

[ctx: Web field with type 'text']
en: text
lv: teksts

[ctx: Web field with type different from 'text', 'password' or 'e-mail']
en: other
lv: cits

en: When you want to paste a new address into the Location toolbar you might want to clear the current entry by pressing the black arrow with the white cross <img width='16' height='16' src="%1"></img> in the toolbar.
lv: Kad vēlaties atrašanās vietas rīkjoslā ielīmēt jaunu adresi, varat notīrīt esošo ierakstu, nospiežot uz rīkjoslās redzamās melnās bultiņas ar balto krustu<img width='16' height='16' src="%1"></img>.

en: You can also find <img width='16' height='16' src="%1" /> "Full-Screen Mode" in the Settings menu. This feature is very useful for "Talk" sessions.
lv: Iestatījumu izvēlnē varat atrast <img width='16' height='16' src="%1" /> „Pilnekrāna režīmu“. Šī iespēja ir noderīga „Sarunu“ sesijām.

en: Your personal files
lv: Jūsu personīgās datnes

en: Zoom Text Only
lv: Tikai teksta tālummaiņa

en: Zoom To DPI
lv: Tālummaiņa līdz DPI

[ctx: find action "whats this" text]
en: <h3>Find text</h3>Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.
lv: <h3>Meklēt tekstu</h3>Parāda lodziņu, kurā varat meklēt tekstu atvērtajā lapā.

[ctx: open selected url]
en: Open '%1'
lv: Atvērt „%1“

[ctx: reset zoom action]
en: Actual Size
lv: Faktiskais izmērs

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - BCC:
lv:  — BCC:

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - CC:
lv:  — CC:

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - Subject:
lv:  — Tēma:

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en: Email:
lv: E-pasts:

[ctx: title of a dialog asking what to do about a SSL certificate error]
en: Certificate error
lv: Sertifikāta kļūda

[ctx: web field has the autocomplete attribute set to off]
en: auto-completion off
lv: automātiskā aizpildīšana izslēgta

[ctx: web field has the readonly attribute]
en: read only
lv: tikai lasāms

[ctx: web field is disabled]
en: disabled
lv: izslēgts

[ctx: zoom in action]
en: Zoom In
lv: Tuvināt

[ctx: zoom out action]
en: Zoom Out
lv: Tālināt
