spectacle - en to lv translation catalogue (373 entries)

[ctx: %2 font family %1 font point size]
en: %2 %1pt | %2 %1pts
lv[0]: „%2“ %1 punkts
lv[1]: „%2“ %1 punkti
lv[2]: „%2“ %1 punktu

[ctx: %2 font family, %3 font style name, %1 font point size]
en: %2 %3 %1pt | %2 %3 %1pts
lv[0]: „%2“ „%3“ %1 punkts
lv[1]: „%2“ „%3“ %1 punkti
lv[2]: „%2“ „%3“ %1 punktu

[ctx: 0 second delay]
en: No Delay
lv: Bez aiztures

[ctx: @action]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: @action]
en: Copy Location
lv: Kopēt atrašanās vietu

[ctx: @action]
en: Export
lv: Eksportēt

[ctx: @action]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: @action]
en: Options
lv: Opcijas

[ctx: @action]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @action]
en: Save As…
lv: Saglabāt kā…

[ctx: @action accept selection]
en: Accept
lv: Pieņemt

[ctx: @action edit screenshot]
en: Edit…
lv: Rediģēt…

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Active Window
lv: Uzņemt aktīvo logu

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Current Monitor
lv: Uzņemt pašreizējo monitoru

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Entire Desktop
lv: Uzņemt visu darbvirsmu

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Rectangular Region
lv: Uzņemt taisnstūra reģionu

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Selected Window
lv: Uzņemt atlasīto logu

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Window Under Cursor
lv: Uzņemt logu zem rādītāja

[ctx: @action global shortcut]
en: Launch Spectacle
lv: Palaist „Spectacle“

[ctx: @action global shortcut]
en: Launch Spectacle without capturing
lv: Palaist „Spectacle“ bez uzņemšanas

[ctx: @action global shortcut]
en: Start/Stop Region Recording
lv: Sākt/apturēt reģiona ierakstīšanu

[ctx: @action global shortcut]
en: Start/Stop Screen Recording
lv: Sākt/apturēt ekrāna ierakstīšanu

[ctx: @action global shortcut]
en: Start/Stop Window Recording
lv: Sākt/apturēt loga ierakstīšanu

[ctx: @action in capture mode section]
en: Active Window
lv: Aktīvais logs

[ctx: @action in capture mode section]
en: All Screens
lv: Visi ekrāni

[ctx: @action in capture mode section]
en: All Screens (Scaled to same size)
lv: Visi ekrāni (mērogots līdz vienādam izmēram)

[ctx: @action in capture mode section]
en: Current Screen
lv: Pašreizējais ekrāns

[ctx: @action in capture mode section]
en: Full Screen
lv: Pilns ekrāns

[ctx: @action in capture mode section]
en: Rectangular Region
lv: Taisnstūra reģions

[ctx: @action in capture mode section]
en: Select Window
lv: Atlasītais logu

[ctx: @action in capture mode section]
en: Window Under Cursor
lv: Logs zem rādītāja

[ctx: @action select new recording mode]
en: New Recording
lv: Jauns ieraksts

[ctx: @action select new screenshot mode]
en: New Screenshot
lv: Jauns ekrānattēls

[ctx: @action start recording]
en: Record
lv: Ierakstīt

[ctx: @action:button]
en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

[ctx: @action:button]
en: Open Containing Folder
lv: Atvērt saturošo mapi

[ctx: @action:button close inline notification]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @action:button open screenshot in other application]
en: Other Application…
lv: Cita programma…

[ctx: @action:intoolbar arrow line tool]
en: Arrow
lv: Bulta

[ctx: @action:intoolbar blur tool]
en: Blur
lv: Aizmiglot

[ctx: @action:intoolbar crop image tool]
en: Crop
lv: Kadrēt

[ctx: @action:intoolbar ellipse tool]
en: Ellipse
lv: Elipse

[ctx: @action:intoolbar freehand line tool]
en: Freehand
lv: Brīva roka

[ctx: @action:intoolbar highlighter line tool]
en: Highlighter
lv: Izcelšanas rīks

[ctx: @action:intoolbar no tool, to allow dragging]
en: None
lv: Nav

[ctx: @action:intoolbar number stamp tool]
en: Number
lv: Skaitļi

[ctx: @action:intoolbar pixelate tool]
en: Pixelate
lv: Pikselēt

[ctx: @action:intoolbar rectangle tool]
en: Rectangle
lv: Taisnstūris

[ctx: @action:intoolbar select annotation tool]
en: Select
lv: Atlasīt

[ctx: @action:intoolbar straight line tool]
en: Line
lv: Līnija

[ctx: @action:intoolbar text tool]
en: Text
lv: Teksts

[ctx: @info]
en: An error occurred while attempting to record the screen.
lv: Notika kļūda, mēģinot ierakstīt ekrānu.

[ctx: @info]
en: An error occurred while taking a screenshot.
lv: Kļūda, uzņemot ekrānattēlu.

[ctx: @info]
en: Bad format for KWin screenshot: %1
lv: Slikts „KWin“ ekrānattēla formāts: %1

[ctx: @info]
en: Bad height for KWin screenshot: %1
lv: Slikts „KWin“ ekrānattēla augstums: %1

[ctx: @info]
en: Bad width for KWin screenshot: %1
lv: Slikts „KWin“ ekrānattēla platums: %1

[ctx: @info]
en: Cannot save screenshot because creating the directory failed:<nl/><filename>%1</filename>
lv: Neizdodas saglabāt ekrānattēlu, jo nav izdevies izveidot direktoriju:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Cannot save screenshot because creating the remote directory failed:<nl/><filename>%1</filename>
lv: Neizdevās saglabāt ekrānattēlu, jo neizdevās izveidot attālinātu direktoriju:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Could not open file descriptor for reading KWin screenshot.
lv: Nevarēja atvērt datnes aprakstu, lai nolasītu „KWin“ ekrānattēlu.

[ctx: @info]
en: Found QR code with binary content.
lv: Atrasts kvadrātkods ar bināru saturu.

[ctx: @info]
en: KWin Screencasting is not available.
lv: „KWin“ ekrānierakstīšana nav pieejama.

[ctx: @info]
en: KWin screenshot request failed:
    %1
lv: „KWin“ ekrānattēla pieprasījuma neizdevās:
    %1

[ctx: @info]
en: Potentially relevant information:
    %1
lv: Potenciāli svarīga informācija:
    %1

[ctx: @info]
en: QR Code found: %1
lv: Atrasts kvadrātkods: %1

[ctx: @info]
en: Screen recording is not available on X11.
lv: Lietojot X11 ekrāna ierakstīšana nav pieejama.

[ctx: @info]
en: The screenshot has been copied to the clipboard.
lv: Ekrānattēls ir nokopēts starpliktuvē.

[ctx: @info]
en: The screenshot has been saved as <link url="%1">%2</link> and its location has been copied to clipboard
lv: Ekrānattēls ir saglabāts kā <link url="%1">%2</link>. Tā atrašanās vieta ir nokopēta starpliktuvē

[ctx: @info]
en: The screenshot was copied to the clipboard and saved as <link url="%1">%2</link>
lv: Ekrānattēls ir nokopēts starpliktuvē un saglabāts kā <link url="%1">%2</link>

[ctx: @info]
en: The screenshot was saved as <link url="%1">%2</link>
lv: Ekrānattēls ir saglabāts kā <link url="%1">%2</link>

[ctx: @info]
en: The shared image link (<a href="%1">%1</a>) has been copied to the clipboard.
lv: Attēla kopīgošanas saite (<a href="%1">%1</a>) ir nokopēta starpliktuvē.

[ctx: @info]
en: The stream closed because a screen containing the target region changed in a way that disrupted the recording.
lv: Straume aizvērās, jo ekrāns, ka satur mērķa reģionu mainījās tādā veidā, kas izjauca ierakstīšanu.

[ctx: @info]
en: The stream closed because the target screen changed in a way that disrupted the recording.
lv: Straume aizvērās, jo mērķa ekrāns mainījās tādā veidā, kas izjauca ierakstīšanu.

[ctx: @info]
en: The stream closed because the target window changed in a way that disrupted the recording.
lv: Straume aizvērās, jo mērķa logs mainījās tādā veidā, kas izjauca tā ierakstu.

[ctx: @info]
en: The video has been saved as <link url="%1">%2</link> and its location has been copied to clipboard
lv: Video ir saglabāts kā <link url="%1">%2</link>. Tā atrašanās vieta ir nokopēta starpliktuvē

[ctx: @info]
en: The video location has been copied to the clipboard.
lv: Video atrašanās vieta ir nokopēta.

[ctx: @info]
en: The video was saved as <link url="%1">%2</link>
lv: Video ir saglabāts kā <link url="%1">%2</link>

[ctx: @info]
en: There was a problem sharing the image: %1
lv: Kopīgojot attēlu, radās problēma: %1

[ctx: @info]
en: Unable to save recording. Could not move file to location: %1
lv: Neizdevās saglabāt ierakstu. Nevar pārvietot datni uz: %1

[ctx: @info]
en: Unsupported KWin screenshot type metadata: %1
lv: Neatbalstīti „KWin“ ekrānattēla tipa metadati: %1

[ctx: @info]
en: pipe2() failed for KWin screenshot: %1
lv: „pipe2()“ neizdevās apstrādāt „KWin“ ekrānattēlu: %1

[ctx: @info basic crop tool explanation]
en: Click and drag to make a selection.
lv: Klikšķiniet un velciet, lai atlasītu.

[ctx: @info crop tool explanation]
en: Click and drag to make a selection.
    Double click the selection to accept and crop.
    Right click to clear the selection.
lv: Spiediet un velciet, lai atlasītu.
    Veiciet dubultklikšķi atlasē, lai piekristu un kadrētu.
    Spiediet peles labo pogu, lai noņemtu atlasi.

[ctx: @info:shell]
en: %1 is not a valid mode for --record
lv: „%1“ nav derīgs „--record“ režīms

[ctx: @info:shell]
en: Failed to export video: Output file URL must be a valid URL with a file name
lv: Neizdevās eksportēt video: izvades datnes URL jābūt derīgam URL ar datnes nosaukumu

[ctx: @info:shell]
en: Failed to export video: Temporary file URL must be an existing local file
lv: Neizdevās eksportēt video: pagaidu datnes URL ir jābūt eksistējošai lokālai datnei

[ctx: @info:shell]
en: Failed to record: File URL is not a local file
lv: Neizdevās ierakstīt: datnes URL nav lokāla datne

[ctx: @info:shell]
en: Failed to record: Output file URL is not a local file (%1)
lv: Neizdevās ierakstīt: izvades datnes URL nav lokāla datne (%1)

[ctx: @info:shell]
en: Failed to record: Temporary file URL is not a local file (%1)
lv: Neizdevās ierakstīt: pagaidu datnes URL nav lokāla datne (%1)

[ctx: @info:shell]
en: Failed to record: Unable to create folder (%1)
lv: Neizdevās ierakstīt: neizdevās izveidot mapi (%1)

[ctx: @info:shell]
en: Failed to select screen: %1
lv: Neizdevās atlasīt ekrānu: %1

[ctx: @info:shell]
en: Failed to select screen: No screen contained the mouse cursor position
lv: Neizdevās atlasīt ekrānu: neviens ekrāns nesaturēja peles rādītāju

[ctx: @info:shell]
en: Failed to select window: %1
lv: Neizdevās atlasīt logu: %1

[ctx: @info:shell]
en: Failed to select window: No window found
lv: Neizdevās atlasīt logu: logs nav atrasts

[ctx: @info:shell]
en: Screen recording canceled
lv: Ekrāna ierakstīšana ir atcelta

[ctx: @info:shell]
en: Window recording canceled
lv: Loga ierakstīšana ir atcelta

[ctx: @info:tooltip]
en: Capture only the current pop-up window (like a menu, tooltip etc).
    If disabled, the pop-up is captured along with the parent window
lv: Uzņemt tikai pašreizējo izlecošo logu (piemēram, izvēlni, paskaidri utt.).
    Ja izslēgts, izlecošais logs tiks uzņemts kopā ar pamatlogu

[ctx: @info:tooltip]
en: Quit Spectacle after manually saving or copying the image
lv: Iziet no „Spectacle“ pēc attēla manuālas saglabāšanas vai nokopēšanas

[ctx: @info:tooltip]
en: Shift: Snap to 45 degree increments
lv: „Shift“ taustiņš: apstāties ik pēc 45 grādiem

[ctx: @info:tooltip]
en: Shift: Snap to diagonal movements
    Control: Resize from center
lv: „Shift“ taustiņš: pielipt pie diagonālām kustībām
    „Ctrl“ taustiņš: mainīt izmēru no centra

[ctx: @info:tooltip]
en: Shift: Snap to straight lines
lv: „Shift“ taustiņš: pielipt pie taisnām līnijām

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the mouse cursor in the recording
lv: Ekrāna ierakstā parādīt peles rādītāju

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the mouse cursor in the screenshot image
lv: Ekrānattēlā parādīt peles rādītāju

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the window shadow
lv: Rādīt loga ēnu

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the window title bar, the minimize/maximize/close buttons, and the window border
lv: Parādīt loga virsrakstjoslu, minimizēšanas/maksimizēšanas/aizvēršanas pogas un loga apmali

[ctx: @info:tooltip]
en: The strength of the effect.
lv: Efekta stiprums.

[ctx: @info:tooltip subtitle for recording tray icon]
en: Time recorded: %1
    Click to finish recording
lv: Ieraksta laiks: %1
    Spiediet, lai ierakstu beigtu

[ctx: @info:tooltip subtitle for rendering tray icon]
en: Time recorded: %1
    Click to stop rendering early (this will lose data)
lv: Ieraksta laiks: %1
    Spiediet, lai apturēt renderēšanu priekšlaicīgi (zaudēsiet daļu datu)

[ctx: @info:tooltip title for recording tray icon]
en: Spectacle is Recording
lv: „Spectacle“ ieraksta

[ctx: @info:tooltip title for rendering tray icon]
en: Spectacle is Finishing the Recording
lv: „Spectacle“ pabeidz ierakstīšanu

[ctx: @item 0 delay special value]
en: No Delay
lv: Bez aiztures

[ctx: @item recording mode]
en: Full Screen
lv: Viss ekrāns

[ctx: @item recording mode]
en: Rectangular Region
lv: Taisnstūra reģions

[ctx: @item recording mode]
en: Window
lv: Logs

[ctx: @item:inlistbox Container/encoder]
en: Animated WebP (better than GIF)
lv: Animēts „WebP“ (labāks par GIF)

[ctx: @item:inlistbox Container/encoder]
en: GIF (compatible, but inefficient)
lv: GIF (augsta saderība, bet neefektīvs)

[ctx: @label:slider strength of effect]
en: Strength:
lv: Stiprums:

[ctx: @label:spinbox]
en: Delay:
lv: Aizture:

[ctx: @option:check]
en: Capture On Click
lv: Uzņemt pēc noklikšķināšanas

[ctx: @option:check]
en: Capture the current pop-up only
lv: Uzņemt tikai pašreizējo izlecošo logu

[ctx: @option:check]
en: Include window shadow
lv: Iekļaut loga ēnu

[ctx: @option:check]
en: Include window titlebar and borders
lv: Iekļaut logu virsrakstjoslas un apmales

[ctx: @option:check]
en: Quit after manual Save or Copy
lv: Iziet pēc manuālas saglabāšanas vai nokopēšanas

[ctx: @option:check for recordings]
en: Include mouse pointer
lv: Iekļaut peles rādītāju

[ctx: @option:check for screenshots]
en: Include mouse pointer
lv: Iekļaut peles rādītāju

[ctx: @title:group]
en: Make a Recording:
lv: Ierakstīt video:

[ctx: @title:group]
en: Options
lv: Opcijas

[ctx: @title:group]
en: Screenshot Settings
lv: Ekrānattēlu iestatījumi

[ctx: @title:group]
en: Take a Screenshot:
lv: Uzņemt ekrānattēlu:

[ctx: @title:menu]
en: Export
lv: Eksportēt

[ctx: @title:menu]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: @title:menu]
en: Recording Modes
lv: Ekrāna ieraksta režīmi

[ctx: @title:menu]
en: Recording Settings
lv: Ieraksta iestatījumi

[ctx: @title:menu]
en: Screenshot Modes
lv: Ekrānattēla režīmi

[ctx: @title:menu]
en: Screenshot Settings
lv: Ekrānattēlu iestatījumi

[ctx: @title:tab]
en: Recording
lv: Ekrāna ieraksts

[ctx: @title:tab]
en: Screenshot
lv: Ekrānattēls

[ctx: @title:window]
en: %1 second | %1 seconds
lv[0]: %1 sekunde
lv[1]: %1 sekundes
lv[2]: %1 sekunžu

[ctx: @title:window Unsaved Screenshot]
en: Unsaved
lv: Nav saglabāts

en: A recording was saved as '%1' to '%2' and the file path of the recording has been saved to your clipboard.
lv: Ieraksts ir saglabāts „%2“ ar nosaukumu „%1“, bet ceļš uz ierakstu ir saglabāts starpliktuvē.

en: A recording was saved as '%1' to '%2'.
lv: Ieraksts ir saglabāts „%2“ ar nosaukumu „%1“.

en: A screenshot was saved as '%1' to '%2' and the file path of the screenshot has been saved to your clipboard.
lv: Ekrānattēls ir saglabāts „%2“ ar nosaukumu „%1“, bet ceļš uz ekrānattēlu ir saglabāts starpliktuvē.

en: A screenshot was saved as '%1' to '%2'.
lv: Ekrānattēls ir saglabāts „%2“ ar nosaukumu „%1“.

en: A screenshot was saved to your clipboard.
lv: Ekrānattēls ir saglabāts starpliktuvē

en: Accept on click-and-release
lv: Apstiprināt pēc klikšķa un atlaišanas

en: After taking a screenshot:
lv: Pēc ekrānattēla uzņemšanas:

en: Always
lv: Vienmēr

en: Annotate
lv: Anotēt

en: Cancel (%1 second) | Cancel (%1 seconds)
lv[0]: Atcelts (%1 sekunde)
lv[1]: Atcelt (%1 sekundes)
lv[2]: Atcelt (%1 sekunžu)

en: Cancel:
lv: Atcelt:

en: Cannot save an empty screenshot image.
lv: Neizdevās saglabāt tukšu ekrānattēlu.

en: Cannot save screenshot. Error while writing file.
lv: Neizdodas saglabāt ekrānattēlu. Kļūda, saglabājot datni.

en: Cannot save screenshot. Error while writing temporary local file.
lv: Neizdevās saglabāt ekrānattēlu. Kļūda saglabājot pagaidu lokālo datni.

en: Cannot save screenshot. The save filename is invalid.
lv: Neizdevās saglabāt ekrānattēlu. Datnes nosaukums ir nederīgs.

en: Capture a rectangular region of the screen
lv: Uzņemt ekrānā taisnstūra reģionu

en: Capture on click
lv: Uzņemt pēc noklikšķināšanas

en: Capture only the current pop-up window (like a menu, tooltip etc) when taking a screenshot of a window. If disabled, the pop-up is captured along with the parent window.
lv: Uzņemt tikai loga izlecošo lodziņu (piemēram, izvēlni, paskaidri utt.). Ja izslēgts, izlecošais lodziņš tiks uzņemts kopā ar tā pamatlogu.

en: Capture the active window
lv: Uzņemt aktīvo logu

en: Capture the current monitor
lv: Uzņemt pašreizējo ekrānu

en: Capture the current pop-up only
lv: Uzņemt tikai pašreizējo izlecošo logu

en: Capture the entire desktop (default)
lv: Uzņemt visu darbvirsmu (noklusējums)

en: Capture the window currently under the cursor, excluding parents of pop-up menus
lv: Uzņemt logu, kas atrodas zem rādītāja, izņemot izlecošo izvēļņu pamatlogus

en: Capture the window currently under the cursor, including parents of pop-up menus
lv: Uzņemt logu, kas šobrīd ir zem rādītāja, tostarp izlecošo izvēļņu pamatlogus

en: Clipboard action which should be executed after the screenshot is taken
lv: Starpliktuves darbība, kas ir jāizpilda pēc ekrānattēla uzņemšanas

en: Compression Quality:
lv: Saspiešanas kvalitāte:

en: Compression quality for lossy file formats
lv: Saspiešanas kvalitāte saspiešanai ar zudumiem

en: Configure Spectacle…
lv: Konfigurēt „Spectacle“...

en: Copy file location to clipboard
lv: Starpliktuvē kopēt attēla atrašanās vietu

en: Copy image to clipboard
lv: Attēlu kopēt starpliktuvē

en: Create new selection rectangle:
lv: Iezīmēt jaunu izvēles taisnstūri:

[ctx: Decimal number of seconds]
en:  seconds
lv:  sekundes

[ctx: Decimal number of seconds]
en: %1 seconds
lv: %1 sekundes

en: Default filename
lv: Noklusētais datnes nosaukums

en: Default save image format
lv: Noklusējuma attēla formāts

en: Default video format
lv: Noklusējuma video formāts

en: Delay
lv: Aizture

en: Delay:
lv: Aizture:

en: Do not copy anything
lv: Neko nekopēt

en: Do not take a screenshot automatically
lv: Neuzņemt automātiskus ekrānattēlus

en: Filename:
lv: Datnes nosaukums:

en: Fill Color
lv: Aizpildījuma krāsa

en: Fill color for ellipse annotation tool
lv: Aizpildījuma krāsa elipses rīkam

en: Fill color for number annotation tool
lv: Aizpildījuma krāsa skaitļu anotācijas rīkam

en: Fill color for rectangle annotation tool
lv: Aizpildījuma krāsa taisnstūra rīkam

en: Fill:
lv: Aizpildījums:

en: Finish recording
lv: Pabeigt ierakstu

en: Font Color
lv: Fonta krāsa:

en: Font color for annotations
lv: Fonta krāsa anotācijām

en: Font for number annotations
lv: Fonts skaitļu anotācijām

en: Font for text annotations
lv: Fonts teksta anotācijām

en: Font:
lv: Fonts:

en: For lossy image formats like JPEG
lv: Saspiešanai ar zudumiem JPEG vai līdzīgu formātu gadījumā

en: General:
lv: Vispārīgi:

en: Help
lv: Palīdzība

en: Image Zoom
lv: Attēla tālummaiņa

en: In background mode, copy screenshot file path to clipboard
lv: Darbojoties fona režīmā, starpliktuvē kopēt ceļu uz ekrānattēla datni

en: In background mode, copy screenshot image to clipboard, unless -o is also used.
lv: Darbojoties fona režīmā, starpliktuvē kopēt visu ekrānattēlu, izņemot, ja tiek lietots arī „-o“.

en: In background mode, delay before taking the shot (in milliseconds)
lv: Darbojoties fona režīmā, uzņemšanu veikt pēc pauzes (milisekundēs)

en: In background mode, do not pop up a notification when the screenshot is taken
lv: Darbojoties fona režīmā, neparādīt uzlecošu paziņojumu, kad tiek uzņemts ekrānattēls

en: In background mode, exclude decorations in the screenshot
lv: Darbojoties fona režīmā, ekrānattēlā neiekļaut logu dekorācijas

en: In background mode, exclude shadows in the screenshot
lv: Darbojoties fona režīmā, ekrānattēlā neiekļaut logu ēnas

en: In background mode, include pointer in the screenshot
lv: Darbojoties fona režīmā, ekrānattēlā iekļaut rādītāju

en: In background mode, save image to specified file
lv: Darbojoties fona režīmā, attēlu saglabāt noteiktā datnē

en: Include mouse pointer
lv: Iekļaut peles rādītāju

en: Include window shadow
lv: Iekļaut logu ēnas

en: Include window titlebar and borders
lv: Iekļaut logu virsrakstus un apmales

[ctx: Integer number of seconds]
en:  second |  seconds
lv[0]:  sekunde
lv[1]:  sekundes
lv[2]:  sekunžu

[ctx: Integer number of seconds]
en: %2 second | %2 seconds
lv[0]: %2 sekunde
lv[1]: %2 sekundes
lv[2]: %2 sekunžu

en: KDE Screenshot Utility
lv: KDE ekrānattēlu rīks

[ctx: Keyboard action]
en: + Shift: Magnifier
lv: + „Shift“: Tālummaiņa

[ctx: Keyboard action]
en: + Shift: Move in 1 pixel steps
lv: + „Shift“: Pārvietot pa vienam pikselim

[ctx: Keyboard action]
en: + Shift: Resize in 1 pixel steps
lv: + „Shift“: Mainīt izmēru pa vienam pikselim

[ctx: Keyboard action]
en: Arrow keys
lv: Bultu taustiņi

[ctx: Keyboard action]
en: Arrow keys + Alt
lv: Bultu taustiņi un „Alt“

[ctx: Keyboard action]
en: Enter
lv: „Enter“ taustiņš

[ctx: Keyboard action]
en: Escape
lv: Iziet

en: Last path used for "save as" action
lv: Pēdējais ceļš, izvēloties „saglabāt kā“

en: Launch Spectacle without taking a screenshot
lv: Palaist „Spectacle“, neuzņemot ekrānattēlu

[ctx: Mouse action]
en: Double-click
lv: Dubultklikšķis

[ctx: Mouse action]
en: Drag handles
lv: Vilkšanas atzīmes

[ctx: Mouse action]
en: Drag inside selection rectangle
lv: Vilkt atlases taisnstūrī

[ctx: Mouse action]
en: Drag outside selection rectangle
lv: Vilkt ārpus atlases taisnstūrim

[ctx: Mouse action]
en: Release left-click
lv: Atlaist peles kreiso taustiņu

[ctx: Mouse action]
en: Right-click
lv: Labai klikšķis

en: Move selection rectangle:
lv: Pārvietot izvēles taisnstūri:

en: Never
lv: Nekad

en: New Screenshot
lv: Jauns ekrānattēls

en: Number for number annotations
lv: Cipars skaitļu anotācijām

en: Number:
lv: Numurs:

en: On Wayland, Spectacle requires KDE Plasma's KWin compositor, which does not seem to be available. Use Spectacle on KDE Plasma, or use a different screenshot tool.
lv: Izmantojot „Wayland“, „KDE Plasma“ nepieciešams „KWin“ kompozitors, kas, šķiet, nav pieejams. Izmantojiet „Spectacle“ kopā ar „KDE Plasma“ vai izvēlieties citu ekrānattēlu uzņemšanas rīku.

en: Only capture the current pop up menu
lv: Uzņemt tikai pašreizējo uzlecošo izvēlni

en: Open Default Screenshots Folder
lv: Atvērt noklusējuma ekrānattēlu mapi

en: Open a new Spectacle window
lv: Atver jaunu „Spectacle“ logu

en: Open and edit existing screenshot file
lv: Atvērt un rediģēt esošo ekrānattēla datni

[ctx: Open the screenshot we just saved]
en: Open
lv: Atvērt

en: Pause
lv: Pauze

[ctx: Placeholder is filename]
en: A recording was saved as '%1' to your Videos folder.
lv: Ieraksts ir saglabāts video mapē ar nosaukumu „%1“.

[ctx: Placeholder is filename]
en: A screenshot was saved as '%1' to your Pictures folder.
lv: Ekrānattēls ir saglabāts attēlu mapē ar nosaukumu „%1“.

en: Play
lv: Atskaņot

en: Press screenshot key to:
lv: Tastatūras ekrānattēla poga:

[ctx: Preview of the user configured filename]
en: Preview:
lv: Priekšskatījums:

en: Printing failed. The printer failed to initialize.
lv: Drukāšanas kļūda. Neizdevās inicializēt printeri.

en: QImageWriter cannot write image: %1
lv: „QImageWriter“ neizdodas saglabāt attēlu: %1

en: Quit Spectacle after manually saving or copying the image.
lv: Iziet no „Spectacle“ pēc attēla manuālas saglabāšanas vai nokopēšanas.

en: Quit after manual Save or Copy
lv: Iziet pēc manuālas saglabāšanas vai nokopēšanas

en: Quit after saving or copying an image
lv: Iziet pēc saglabāšanas vai attēla kopēšanas

en: Record the screen using the given mode. Modes:
    - r, region
    - s, screen
    - w, window
lv: Ierakstīt ekrānu, izmantojot doto režīmu. Režīmi:
    - r, region (reģionam)
    - s, screen (ekrānam)
    - w, window (logam)

en: Recording Settings
lv: Ieraksta iestatījumi

en: Recording:
    %1
lv: Ieraksta:
    %1

en: Rectangular Region Selection
lv: Taisnstūra reģiona iezīmēšana

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Remember selected area:
lv: Atcerēties izvēlēto reģionu:

en: Remember the last rectangular region
lv: Atcerēties pēdējo iezīmēto reģionu

en: Reset selection:
lv: Atstatīt izvēli:

en: Resize selection rectangle:
lv: Mainīt taisnstūra izmēru:

en: Return focus to Spectacle
lv: Atgriež fokusu uz „Spectacle“

en: Save &Location:
lv: Sag&labāšanas vieta:

en: Save Location:
lv: Saglabāšanas vieta:

en: Save file to default folder
lv: Saglabāt datni noklusējuma mapē

en: Save screenshot automatically after it is taken
lv: Automātiski saglabāt ekrānattēlu pēc tā uzņemšanas

[ctx: Settings category]
en: General
lv: Pamata

[ctx: Settings category]
en: Image Saving
lv: Attēlu saglabāšana

[ctx: Settings category]
en: Shortcuts
lv: Saīsnes

[ctx: Settings category]
en: Video Saving
lv: Video saglabāšana

en: Shadow
lv: Ēna

en: Share
lv: Kopīgot

en: Shortcuts
lv: Saīsnes

en: Show magnifier:
lv: Parādīt pietuvināšanas rīku:

en: Show the mouse cursor in the screen recording.
lv: Ekrāna ierakstā parādīt peles rādītāju.

en: Show the mouse cursor in the screenshot image.
lv: Ekrānattēlā parādīt peles rādītāju.

en: Show the window shadow when taking a screenshot of a window.
lv: Rādīt logu ēnas, kad tiek uzņemts loga ekrānattēls.

en: Show the window title bar and border when taking a screenshot of a window.
lv: Loga ekrānattēlā parādīt tā virsraksta joslu un apmales

en: Start in DBus-Activation mode
lv: Ieslēgt „DBus“ aktivizācijas režīmā

en: Start in GUI mode (default)
lv: Ieslēgt GUI režīmā (noklusējums)

en: Starts a new GUI instance of spectacle without registering to DBus
lv: Sākt jaunu „Spectacle“ saskarnes instanci, to nereģistrējot „DBus“

en: Stroke Color
lv: Līnijas krāsa

en: Stroke Width
lv: Līnijas biezums

en: Stroke color for arrow annotation tool
lv: Līnijas krāsa bultas rīkam

en: Stroke color for ellipse annotation tool
lv: Līnijas krāsa elipses rīkam

en: Stroke color for freehand annotation tool
lv: Līnijas krāsa brīvas rokas anotācijas rīkam

en: Stroke color for highlighter annotation tool
lv: Līnijas krāsa iekrāsošanas rīkam

en: Stroke color for line annotation tool
lv: Līnijas krāsa taisnas līnijas rīkam

en: Stroke color for rectangle annotation tool
lv: Līnijas krāsa taisnstūra rīkam

en: Stroke width for arrow annotation tool
lv: Līnijas biezums bultas rīkam

en: Stroke width for ellipse annotation tool
lv: Līnijas biezums elipses rīkam

en: Stroke width for freehand annotation tool
lv: Līnijas biezums brīvas rokas anotācijas rīkam

en: Stroke width for highlighter annotation tool
lv: Līnijas biezums iekrāsošanas rīkam

en: Stroke width for line annotation tool
lv: Līnijas biezums taisnas līnijas rīkam

en: Stroke width for rectangle annotation tool
lv: Līnijas biezums taisnstūra rīkam

en: Stroke:
lv: Līnija:

en: Take Screenshot:
lv: Uzņemt ekrānattēlu:

en: Take a new Screenshot
lv: Uzņem jaunu ekrānattēlu

en: Take a new screenshot
lv: Uzņemt jaunu ekrānattēlu

en: Take a screenshot and exit without showing the GUI
lv: Uzņemt ekrānattēlu un iziet, neparādot GUI

en: Take full screen screenshot
lv: Uzņemt visa ekrāna attēlu

en: Take rectangular screenshot
lv: Uzņemt taisnstūra ekrānattēlu

en: Take screenshot on click
lv: Uzņemt ekrānattēlu pēc noklikšķināšanas

en: The filename template used when saving screencasts
lv: Datnes nosaukuma šablons, ko izmantot, saglabājot video

en: The filename template used when saving screenshots
lv: Datnes nosaukuma šablons, ko izmantot, saglabājot ekrānattēlus

en: The last used annotation tool type
lv: Pēdējais izmantotais anotācijas rīka tips

en: The last used region the user selected
lv: Pēdējais lietotāja iezīmētais reģions

en: The path of the file saved last
lv: Pēdējās saglabātās datnes ceļš

en: The strength of the blur effect.
lv: Aizmiglošanas efekta stiprums

en: The strength of the pixelate effect.
lv: Pikselēšanas efekta stiprums.

en: To save to a sub-folder
lv: Lai saglabātu apakšmapē

en: Unable to save image. Could not upload file to remote location.
lv: Neizdevās saglabāt attēlu. Neizdevās datnes augšupielāde uz attālinātu vietu.

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Until Spectacle is closed
lv: Kamēr „Spectacle“ nav aizvērts

en: Use last-used capture mode
lv: Pēdējais izmantotais uzņemšanas režīms

en: Use light background
lv: Izmantot gaišu fonu

en: Wait for a click before taking screenshot. Invalidates delay
lv: Pirms ekrānattēla uzņemšanas gaidīt klikšķi. Aizturi padara par spēkā neesošu

en: Wait for a mouse click before capturing the screenshot image.
lv: Pirms ekrānattēla uzņemšanas sagaidīt peles klikšķi.

en: What should happen if print key is pressed when Spectacle is already running
lv: Kas notiks, nospiežot tastatūras ekrānattēla pogu („Prtsc“), kad „Spectacle“ ir jau palaists

en: What to do when Spectacle is launched
lv: Ko darīt pēc „Spectacle“ palaišanas

en: When launching Spectacle:
lv: Ieslēdzot „Spectacle“:

en: Whether arrow annotation tool has a drop shadow
lv: Ēna bultas anotācijas rīkam

en: Whether ellipse annotation tool has a drop shadow
lv: Ēna elipses anotācijas rīkam

en: Whether freehand annotation tool has a drop shadow
lv: Ēna brīvas rokas anotācijas rīkam

en: Whether line annotation tool has a drop shadow
lv: Ēna taisnas līnijas anotācijas rīkam

en: Whether number annotation tool has a drop shadow
lv: Ēna skaitļu anotācijas rīkam

en: Whether rectangle annotation tool has a drop shadow
lv: Ēna taisnstūra anotācijas rīkam

en: Whether text annotation tool has a drop shadow
lv: Ēna teksta anotācijas rīkam

en: Whether the mouse cursor is included in the screenshot
lv: Vai ekrānattēlā ir jāparāda peles rādītājs

en: Whether the mouse cursor is included in the video
lv: Vai video ir jāparāda peles rādītājs

en: Whether the screenshot should be captured after selecting the region and releasing the mouse
lv: Vai pēc peles nospiešanas un atlaišanas, atlasot reģionu, ir jāuzņem ekrānattēls

en: Whether the window decorations are included in the screenshot
lv: Vai loga dekorācijas (virsraksts, apmales) ir jāiekļauj ekrānattēlā

en: Whether the window shadow is included in the screenshot
lv: Vai loga ēnas ir jāiekļauj ekrānattēlā

en: Whether to use a light color mask in the region selection dialog
lv: Vai reģiona iezīmēšanas lodziņā izvēlēties gaišas krāsas masku

en: While Spectacle is running
lv: Kamēr „Spectacle“ ir ieslēgts

en: While holding Shift
lv: Turot „Shift“

en: You can use the following placeholders in the filename, which will be replaced with actual text when the file is saved:
lv: Datņu nosaukumam varat izmantot šos vietturus, kas datnes saglabāšanas brīdī tiks aizvietoti ar attiecīgu tekstu:

en: Zoom:
lv: Tālummaiņa:

[ctx: filename placeholder description]
en: AM/PM or am/pm (localized)
lv: AM/PM vai am/pm (lokalizēti)

[ctx: filename placeholder description]
en: Day (01–31)
lv: Diena (01—31)

[ctx: filename placeholder description]
en: Day (1–31)
lv: Diena (1—31)

[ctx: filename placeholder description]
en: Day (long name)
lv: Diena (pilns nosaukums)

[ctx: filename placeholder description]
en: Day (short name)
lv: Diena (saīsināts nosaukums)

[ctx: filename placeholder description]
en: Hour (00–23)
lv: Stunda (00—23)

[ctx: filename placeholder description]
en: Hour (01–12)
lv: Stunda (01—12)

[ctx: filename placeholder description]
en: Hour (0–23)
lv: Stunda (0—23)

[ctx: filename placeholder description]
en: Hour (1–12)
lv: Stunda (1—12)

[ctx: filename placeholder description]
en: Millisecond (000–999)
lv: Milisekunde (000—999)

[ctx: filename placeholder description]
en: Millisecond (0–999)
lv: Milisekunde (0—999)

[ctx: filename placeholder description]
en: Minute (00–59)
lv: Minūte (00—59)

[ctx: filename placeholder description]
en: Minute (0–59)
lv: Minūte (0—59)

[ctx: filename placeholder description]
en: Month (01–12)
lv: Mēnesis (01—12)

[ctx: filename placeholder description]
en: Month (1–12)
lv: Mēnesis (1—12)

[ctx: filename placeholder description]
en: Month (long name)
lv: Mēnesis (pilns nosaukums)

[ctx: filename placeholder description]
en: Month (short name)
lv: Mēnesis (saīsināts nosaukums)

[ctx: filename placeholder description]
en: Second (00–59)
lv: Sekunde (00—59)

[ctx: filename placeholder description]
en: Second (0–59)
lv: Sekunde (0—59)

[ctx: filename placeholder description]
en: Seconds since the Unix epoch
lv: Sekundes kopš UNIX laika

[ctx: filename placeholder description]
en: Sequential numbering, padded by inserting additional '#' characters
lv: Secīga numurēšana, kas atdalīta, ievietojot papildu '#' rakstzīmes

[ctx: filename placeholder description]
en: Timezone (long name)
lv: Laika josla (pilns nosaukums)

[ctx: filename placeholder description]
en: Timezone (short name)
lv: Laika josla (saīsināts nosaukums)

[ctx: filename placeholder description]
en: Timezone offset (±0000)
lv: Laika joslas nobīde (±0000)

[ctx: filename placeholder description]
en: Timezone offset (±00:00)
lv: Laika joslas nobīde (±00:00)

[ctx: filename placeholder description]
en: Window Title
lv: Loga virsraksts

[ctx: filename placeholder description]
en: Year (2 digit)
lv: Gads (divu ciparu formātā)

[ctx: filename placeholder description]
en: Year (4 digit)
lv: Gads (četru ciparu formātā)

[ctx: missing webp support notification message]
en: Please install Qt Image Formats to get animated system tray icons for Spectacle, and then report this packaging issue to your distributor.
lv: Instalējiet „Qt Image Formats“, lai iegūtu kustīgas „Spectacle“ sistēmas ikonu joslas ikonas, bet pēc tam informējiet sistēmas izplatītāju par šo problēmu.

[ctx: missing webp support notification title]
en: WebP support is missing.
lv: Trūkst „WebP“ atbalsta.

[ctx: part of default image filename template]
en: Screenshot
lv: Ekrānattēls

[ctx: part of default video filename template]
en: Screencast
lv: Ekrānieraksts

[ctx: px: pixels]
en: %1px | %1px
lv[0]: %1 px
lv[1]: %1 px
lv[2]: %1 px

[ctx: recording notification message]
en: Please wait
lv: Uzgaidiet

[ctx: recording notification message with shortcut]
en: To finish the recording, click the pulsing red System Tray icon or press <shortcut>%1</shortcut>.
lv: Lai pabeigtu ierakstīšanu, klikšķiniet uz pulsējošo sarkanu ikonu sistēmas ikonu joslā vai spiediet <shortcut>%1</shortcut>.

[ctx: recording notification message without shortcut]
en: To finish the recording, click the pulsing red System Tray icon.
lv: Lai pabeigtu ierakstīšanu, klikšķiniet uz pulsējošo sarkanu ikonu sistēmas ikonu joslā.

[ctx: recording notification title]
en: Spectacle is Finishing the Recording
lv: „Spectacle“ pabeidz ierakstīšanu

[ctx: recording notification title]
en: Spectacle is Recording
lv: „Spectacle“ ieraksta

[ctx: show fewer filename placeholder templates]
en: Show Fewer
lv: Rādīt mazāk

[ctx: show more filename placeholder templates]
en: Show More
lv: Rādīt vairāk

[ctx: translatable folder name]
en: Screencasts
lv: Ekrānieraksti

[ctx: translatable folder name]
en: Screenshots
lv: Ekrānattēli
