plasma-nm - en to lv translation catalogue (133 entries)

[ctx: @item::inlist Default openvpn cipher item]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: @item:inlistbox Item added when OpenVPN cipher lookup failed]
en: No OpenVPN ciphers found
lv: Nav atrasti „OpenVPN“ šifri

[ctx: @item:inlistbox Item added when OpenVPN cipher lookup failed]
en: OpenVPN cipher lookup failed
lv: „OpenVPN“ šifra uzmeklēšana neizdevās

[ctx: @title: window advanced openvpn properties]
en: Advanced OpenVPN properties
lv: Papildu „OpenVPN“ īpašības

en: Accept authenticated packets from any address (Float)
lv: Pieņemt autentificētās pakotnes no jebkuras adreses (Float)

en: Adaptive
lv: Adaptīvs

en: Add an additional layer of HMAC authentication on top of the TLS control channel
    to protect against DoS attacks.
lv: Papildu HMAC autentifikācijas slānis virs TLS kontroles kanāla,
    lai aizsargātu pret pakalpojuma atteikuma („DoS“) uzbrukumiem.

en: Add an additional layer of HMAC authentication.
lv: Pievienot papildu HMAC autentifikācijas slāni.

en: Advanced…
lv: Papildu...

en: Allow remote peer to change its IP address and/or port number such as due to
    DHCP (this is the default if --remote is not used). --float when specified with --remote
    allows an OpenVPN session to initially connect to a peer at a known address,
    however if packets arrive from a new address and pass all authentication tests, the
    new address will take control of the session. This is useful when you are connecting
    to a peer which holds a dynamic address such as a dial-in user or DHCP client.
    
    
    Essentially, --float tells OpenVPN to accept authenticated packets from any address,
    not only the address which was specified in the --remote option.
lv: Atļaut attālajai pusei mainīt savu IP adresi un/vai porta numuru, piemēram, pēc
    DHCP (noklusējums, ja netiek izmantots „--remote“). „--float“, kad ir precizēts ar „--remote“,
    ļauj „OpenVPN“ sesijai uzsākt savienojumu ar pusi zināmā adresē,
    tomēr, ja pakotnes ierodas no jaunas adreses un iziet visas autentifikācijas pārbaudes,
    kontroli pār sesiju pārņems jaunā adrese. Tas ir noderīgi, ja savienojaties ar
    pusi, kurai ir dinamiska adrese, piemēram, iezvana savienojums vai tā ir DHCP klients.
    
    
    Būtībā „--float“ liek „OpenVPN“ pieņemt autentificētas pakotnes no jebkuras adreses,
    bet ne tikai no adreses, kas ir norādīta „--remote“ parametrā.

en: Authenticate packets with HMAC using message digest algorithm. The default is SHA1.
lv: Autentificēt paketes ar HMAC, izmantojot jaucējkoda algoritmu. Noklusējums ir SHA1.

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Build a tun link capable of forwarding IPv6 traffic.
lv: Veidot TUN saiti, kas var pāradresēt IPv6 plūsmu.

en: CA Certificate:
lv: CA sertifikāts:

en: Certificate authority (CA) file in .pem format.
lv: Sertifikāta iestādes (CA) datne .pem formātā.

en: Certificates (TLS)
lv: Sertifikāti (TLS)

en: Cipher:
lv: Šifrs:

en: Client
lv: Klients

en: Client (1)
lv: Klients (1)

en: Connect only to servers whose certificate matches the given subject. Example: /CN=myvpn.company.com
lv: Nevar savienoties ar serveriem, kuru sertifikāts atbilst dotajam subjektam. Piemērs, /CN=myvpn.company.com

en: Connect to remote host through a proxy with this address.
lv: Savienoties ar attālinātu resursdatoru caur starpniekserveri, izmantojot šo adresi.

en: Connect to remote host through a proxy with this port.
lv: Savienoties ar attālinātu resursdatoru caur starpniekserveri, izmantojot šo portu.

en: Connection type:
lv: Savienojuma tips:

en: Direction for Static Key encryption mode (non-TLS).
lv: Statiskās atslēgas šifrēšanas (ne TLS) virziens.

en: Direction parameter for static key mode.
lv: Virziena parametrs statiskās atslēgas režīmam.

en: Don't verify certificate identification
lv: Nepārbaudīt sertifikāta identifikāciju

en: Enable internal datagram fragmentation with this maximum size.
lv: Ieslēgt iekšējās datagrammas fragmentāciju ar maksimālo izmēru.

en: Encrypt packets with cipher algorithm. The default is BF-CBC (Blowfish in Cipher
    Block Chaining mode).
lv: Šifrēt pakotnes ar šifra algoritmu. Noklusējums ir BF-CBC („Blowfish“ šifra
    bloķēšanas ķēdēšanas režīms).

en: Error copying certificate to %1: %2
lv: Kļūda, kopējot sertifikātu uz „%1“: %2

en: Error saving file %1: %2
lv: Kļūda, saglabājot datni „%1“: %2

en: Exit or restart after n seconds pass without reception of a ping or other packet from remote.
lv: Iziet vai pārstartēt pēc ne sekundēm, ja no attālās ierīces nav saņemts „ping“ signāls vai cita pakotne.

en: Explicitly set virtual device type (TUN/TAP).
lv: Īpaši norādīt virtuālās ierīces tipu (TUN/TAP).

en: Gateway:
lv: Vārteja:

en: General
lv: Pamata

en: HMAC Authentication:
lv: HMAC autentifikācija:

en: HTTP/SOCKS proxy password passed to OpenVPN when prompted for it.
lv: HTTP/SOCKS starpniekservera parole tie nodota „OpenVPN“, kad tas to lūdz.

en: HTTP/SOCKS proxy username passed to OpenVPN when prompted for it.
lv: HTTP/SOCKS starpniekservera lietotājvārds tiek nodots „OpenVPN“, kad tas tiek prasīts.

en: IP address of the local VPN endpoint.
lv: Lokālā VPN galapunkta IP adrese.

en: IP address of the remote VPN endpoint.
lv: Attālā VPN galapunkta IP adrese.

en: IPv6 tun link
lv: IPv6 TUN saite

en: If key direction is used, it must be the opposite of that used on the VPN peer.
lv: Ja tiek izmantots atslēgas virziens, tam ir jābūt pretējam VPN puses izmantotajam.

en: If key direction is used, it must be the opposite of that used on the VPN peer. For example, if the peer uses '1', this connection must use '0'. If you are unsure what value to use, contact your system administrator.
lv: Izmantojot atslēgu virzienus, tiem ir jābūt pretējiem otras VPN puses izmantotajiem. Piemēram, ja otrs dalībnieks izmanto „1“, tad šim savienojumam ir jāizmanto „0“. Ja nezināt, kādu vērtību lietot, sazinieties ar sistēmas administratoru.

en: Key Direction:
lv: Atslēgas virziens:

en: Key File:
lv: Atslēgas datne:

en: Key Password:
lv: Atslēgas parole:

en: Local IP Address:
lv: Lokālā IP adrese:

en: Local peer's private key in .pem format.
lv: Puses lokālā privātā atslēga .pem formātā.

en: Local peer's signed certificate in .pem format (signed by CA of CA Certificate).
lv: Lokālais puses parakstīts sertifikāts .pem formātā (parakstīja CA sertifikāta CA).

en: Mode:
lv: Režīms:

en: NetworkManager is missing support for OpenVPN
lv: „NetworkManager“ trūkst „OpenVPN“ atbalsta

en: No
lv: Nē

[ctx: No "Key Direction"]
en: None
lv: Nav

en: None
lv: Nav

en: Not Required
lv: Nav pieprasīts

en: Obtaining available ciphers…
lv: Iegūst pieejamos šifrus...

en: Password
lv: Parole

en: Password for private key.
lv: Privātās atslēgas parole.

en: Password passed to OpenVPN when prompted for it.
lv: Uz OpenVPN padotā parole, kad tiek prasīta.

en: Password with Certificates (TLS)
lv: Parole ar sertifikātiem (TLS)

en: Password:
lv: Parole:

en: Ping remote over the TCP/UDP control channel if no packets have been sent for at least n seconds.
lv: Sūtīt „ping“ signālu, izmantojot TCP/UDP kontroles kanālu, ja neviena pakotne nav nosūtīta vismaz n sekundes.

en: Port:
lv: Ports:

en: Pre-shared file for Static Key encryption mode (non-TLS).
lv: Iepriekš kopīgota datne statiskās atslēgas šifrēšanas režīmam (ne TLS).

en: Private Key Password:
lv: Privātās atslēgas parole:

en: Private Key:
lv: Privātā atslēga:

en: Proxies
lv: Starpniekserveri

en: Proxy Password:
lv: Starpniekservera parole:

en: Proxy Type:
lv: Starpniekservera tips:

en: Proxy Username:
lv: Starpniekservera lietotājvārds:

en: Proxy type: HTTP or SOCKS
lv: Starpniekservera tips: HTTP vai SOCKS

en: Randomize remote hosts
lv: Sajaukt vietām attālinātos resursdatorus

en: Randomize the order of gateways list (remote) as a kind of basic load-
    balancing measure.
lv: Jaukt vietām vārteju saraksta vārtejas (attālinātās), lai izlīdzināt slodzi.

en: Remote IP Address:
lv: Attālā IP adrese:

en: Remote gateways(s), with optional port and protocol (e.g. ovpn.corp.com:1234:tcp).
    You can specify multiple hosts for redundancy (use commas or spaces as delimiters).
lv: Attālinātā vārteja(as), pēc izvēles norādot portu un protokolu (piemēram, ovpn.corp.com:1234:tcp).
    Rezervei varat norādīt vairākus resursdatorus (tos varat atdalīt ar komatiem vai atstarpēm).

en: Remote peer certificate TLS type:
lv: Attālinātā otras puses sertifikāta TLS tips:

en: Remote peer certificate nsCert designation:
lv: Attālināts otras puses sertifikāta „nsCert“ apzīmējums:

en: Renegotiate data channel key after the specified number of seconds.
lv: No jauna vienoties par jaunu datu kanāla atslēgu pēc noteikta sekunžu skaita.

en: Require that peer certificate was signed with an explicit key usage and extended
    key usage based on RFC3280 TLS rules.
lv: Pieprasīt otras puses sertifikāta parakstīšanu ar precīzu atslēgas lietošanu un paplašinātu
    atslēgas lietošanu, ievērojot RFC3280 TLS noteikumus.

en: Require that peer certificate was signed with an explicit nsCertType designation.
lv: Pieprasīt otras puses sertifikāta parakstīšanu ar paplašinātu „nCertType“ apzīmējumu.

en: Restrict TCP maximum segment size (MSS)
lv: Ierobežot maksimālu TCP segmenta izmēru (MSS)

en: Restrict tunnel TCP maximum segment size.
lv: Ierobežot tuneļa TCP maksimālā segmenta izmēru.

en: Retry indefinitely on proxy errors. It simulates a SIGUSR1 reset.
lv: Starpniekservera kļūdu gadījumā atkārtot darbību bez ierobežojuma. Tas simulē SIGUSR1 atiestatīšanu.

en: Retry indefinitely when errors occur
lv: Notiekot kļūdām, atkārtot bez ierobežojuma

en: Security
lv: Drošība

en: Select an authentication mode.
lv: Atlasīt autentifikācijas režīmu.

en: Select this option if your organization requires the use of a proxy server to access the Internet.
lv: Atlasiet šo opciju, ja jūsu organizācija pieprasa starpniekservera lietošanu, lai piekļūtu internetam.

en: Server
lv: Serveris

en: Server (0)
lv: Serveris (0)

en: Server Address:
lv: Servera adrese:

en: Server Certificate Check:
lv: Servera sertifikāta pārbaude:

en: Set cipher key size to a custom value. If unspecified, it defaults to cipher-specific size.
lv: Šifra izmēru iestatiet kā pielāgotu vērtību. Ja nav norādīts, tad noklusējums ir šifram specifisks izmērs.

en: Set virtual device name:
lv: Iestatīt virtuālās ierīces nosaukumu:

en: Set virtual device type:
lv: Iestatīt virtuālās ierīces tipu:

en: Specify exit or restart ping:
lv: Iziet vai pārstartēt „ping“:

en: Specify max routes:
lv: Norādīt maksimālos maršrutus:

en: Specify ping interval:
lv: Precizēt „ping“ intervālu:

en: Specify the maximum number of routes the server is allowed to specify.
lv: Norādīt maksimālo maršrutu skaitu, ko serveris drīkst norādīt.

en: Static Key
lv: Statiskā atslēga

en: Static Key:
lv: Statiskā atslēga:

en: Subject Match:
lv: Subjekta atbilstība:

en: Subject or Common Name to verify server certificate information against.
lv: Subjekts vai kopējais nosaukums, pret kuru pārbaudīt servera sertifikāta informāciju.

en: TCP/UDP port number for peer. (Default value when there is no port for gateway).
lv: Puses TCP/UDP porta numurs. (Noklusējuma vērtība, kad vārtejai nav porta).

en: TLS Settings
lv: TLS iestatījumi

en: Take the TUN device MTU to be specified value and derive the link MTU from it.
lv: Izmantot TUN ierīces MTU kā norādīto vērtību un no tās atvasināt saites MTU.

en: Use TCP for communicating with remote host.
lv: Izmantot TCP komunikāciju ar attālo resursdatoru.

en: Use a TCP connection
lv: Izmantot TCP savienojumu

en: Use compression
lv: Izmantot saspiešanu

en: Use compression.
lv: Izmantot saspiešanu.

en: Use custom UDP fragment size:
lv: Izmantot pielāgotu UDP fragmenta izmēru:

en: Use custom gateway port:
lv: Izmantot pielāgotu vārtejas portu:

en: Use custom name for TUN/TAP virtual device (instead of default "tun" or "tap").
lv: Izmantot pielāgotu TUN/TAP virtuālās ierīces nosaukumu (noklusējuma „tun“ un „tap“ vietā).

en: Use custom renegotiation interval:
lv: Izmantot pielāgotu jaunas vienošanās intervālu:

en: Use custom size of cipher key:
lv: Izmantot pielāgotu šifra atslēgas izmēru:

en: Use custom tunnel Maximum Transmission Unit (MTU):
lv: Izmantot pielāgotu tuneļa maksimālo pārraides bloku (MTU):

en: User Certificate:
lv: Lietotāja sertifikāts:

en: Username passed to OpenVPN when prompted for it.
lv: Uz „OpenVPN“ padotais lietotājvārds, kad tiek prasīts.

en: Verify name by prefix
lv: Pārbaudīt nosaukumu pēc prefiksa

en: Verify name exactly
lv: Pārbaudiet nosaukumu precīzi

en: Verify peer (server) certificate nsCertType designation
lv: Pārbaudīt otras puses (servera) sertifikāta „nsCertType“ apzīmējumu

en: Verify peer (server) certificate usage signature
lv: Pārbaudīt otras puses (servera) sertifikātu, izmantojot parakstu

en: Verify server certificate identification.
    
    When enabled, connection will only succeed if the server certificate matches
    some expected properties.
    Matching can either apply to the whole certificate subject (all the fields),
    or just the Common Name (CN field).
lv: Pārbaudīt servera sertifikāta identifikāciju.
    
    Kad ieslēgts, savienojums izdosies tikai tad, ja servera sertifikāts atbildīs
    iepriekš noteiktām īpašībām.
    Atbilsme var attiekties uz visu sertifikāta subjetu (visiem laukiem),
    vai tikai kopējā nosaukuma lauku (CN lauku).

en: Verify subject partially (legacy mode, strongly discouraged)
lv: Pārbaudīt subjektu daļēji (vecais režīms, nav ieteicams izmantot)

en: Verify whole subject exactly
lv: Pārbaudīt visu subjektu precīzi

en: authenticator
lv: autentikators

en: code
lv: kods

[ctx: like in None setting selected]
en: None
lv: Nav

[ctx: like in Username for athentication]
en: Username:
lv: Lietotājvārds

[ctx: like in use Automatic configuration]
en: Automatic
lv: Automātiska

[ctx: like in use Default configuration]
en: Default
lv: Noklusējums

en: one-time password
lv: vienreizēja parole

en: ping-exit
lv: ping iziet

en: ping-restart
lv: ping pārstartēt

en: token
lv: žetons
