plasma-nm - en to lv translation catalogue (487 entries)

en:  bytes
lv:  baiti

en: %1 (%2%)
    Frequency: %3 Mhz
    Channel: %4
lv: %1 (%2%)
    Frekvence: %3 Mhz
    Kanāls: %4

en: %1 (%2%)
    Security: %3
    Frequency: %4 Mhz
lv: %1 (%2%)
    Drošība: %3
    Frekvence: %4 Mhz

en: %1 (%2%)
    Security: Insecure
    Frequency: %3 Mhz
lv: %1 (%2%)
    Drošība: nedrošs
    Frekvence: %3 Mhz

en: 1 (default)
lv: 1 (noklusējuma)

en: 2.5 Gb/s
lv: 2,5 Gb/s

en: 802.1x Security
lv: 802.1x drošība

en: <qt>This entry must be one of:<ul><li>DNS: &lt;name or ip address&gt;</li><li>EMAIL: &lt;email&gt;</li><li>URI: &lt;uri, e.g. https://www.kde.org&gt;</li></ul></qt>
lv: <qt>Šim ierakstam ir jābūt vienam no:<ul><li>DNS: &lt;nosaukums un IP adrese&gt;</li><li>EMAIL: &lt;e-pasts&gt;</li><li>URI: &lt;uri, e.g. https://www.kde.org&gt;</li></ul></qt>

en: <qt>You can find more information about these values here:<br/><a href='https://developer.gnome.org/NetworkManager/stable/ch01.html'>https://developer.gnome.org/NetworkManager/stable/ch01.htmlnm-settings-nmcli.html</a></qt>
lv: <qt>Vairāk informācijas par šī vērtībām varat atrast:<br/><a href='https://developer.gnome.org/NetworkManager/stable/ch01.html'>https://developer.gnome.org/NetworkManager/stable/ch01.htmlnm-settings-nmcli.html</a></qt>

[ctx: @info]
en: DNS Servers:
lv: DNS serveri:

[ctx: @info]
en: Search Domains:
lv: Meklēt domēnus:

[ctx: @info:status]
en: NetworkManager service is not running
lv: „NetworkManager“ serviss nav palaists

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is ADSL
lv: Savienojuma tips ir ADSL

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is Bluetooth
lv: Savienojuma tips ir „Bluetooth“

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is Bridge
lv: Savienojuma tips ir tilts

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is CDMA
lv: Savienojuma tips ir CDMA

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is GSM
lv: Savienojuma tips ir GSM

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is Generic
lv: Savienojuma tips ir vispārīgs

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is IP Tunnel
lv: Savienojuma tips ir IP tunelis

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is Infiniband
lv: Savienojuma tips ir „Infiniband“

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is OLPC Mesh
lv: Savienojuma tips ir OLPC tīkls

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is PPOPE
lv: Savienojuma tips ir PPOPE

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is Team
lv: Savienojuma tips ir komandas

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is Tunnel
lv: Savienojuma tips ir tunelis

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is Unknown
lv: Savienojuma tips ir nezināms

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is VLAN
lv: Savienojuma tips ir VLAN

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is VPN
lv: Savienojuma tips ir VPN

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is Wimax
lv: Savienojuma tips ir „Wimax“

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is WireGuard
lv: Savienojuma tips ir „WireGuard“

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is Wired
lv: Savienojuma tips ir vadu

[ctx: @info:tooltip]
en: The connection type is Wireless
lv: Savienojuma tips ir bezvadu

[ctx: @info:tooltip real user name is not available]
en: Not Available
lv: Nav pieejams

[ctx: @item:intable shortcut for Not Available]
en: N/A
lv: N/P

[ctx: @label Dynamic WEP security]
en: Dynamic WEP
lv: Dinamiskā WEP

[ctx: @label no security]
en: Insecure
lv: Nedrošs

[ctx: @label unknown security]
en: Unknown security type
lv: Nezināms drošības tips

[ctx: @title: window wireguard peers properties]
en: WireGuard peers properties
lv: „WireGuard“ dalībnieku īpašības

[ctx: @title:column header for list of available network connections]
en: Available
lv: Pieejamie

[ctx: @title:column header for list of connected network connections]
en: Connected
lv: Savienotie

[ctx: @title:column header for list of previously connected network connections]
en: Previously Used, Unavailable
lv: Iepriekš izmantotie, nepieejamie

[ctx: @title:tab General configuration]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @title:window advanced permissions editor]
en: Advanced Permissions Editor
lv: Papildu atļauju redaktors

[ctx: A network device is connected, but there is only link-local connectivity]
en: Connected
lv: Savienota

[ctx: A network device is connected, but there is only site-local connectivity]
en: Connected
lv: Savienota

[ctx: A network device is connected, with global network connectivity]
en: Connected
lv: Savienota

[ctx: A network device is connecting to a network and there is no other available network connection]
en: Connecting
lv: Savienojas

en: A score that helps choose the best path for data packets to reach their destination,
    based on factors like distance, delay, and reliability.
    
    Default value -1 means that NetworkManager gets to choose and manage the actual metric of the route.
lv: Punktu skaits, kas palīdz izvēlēties labāko ceļu datu pakešu mērķa sasniegšanai,
    kam pamatā ir tādi faktori kā attālums, aizture un uzticamība.
    
    Noklusējuma vērtība −1 nozīmē, ka „NetworkManager“ ir tiesības izvēlēties un pārvaldīt faktisko maršruta metriku.

en: ARP targets:
lv: ARP mērķi:

en: Access Point
lv: Piekļuves punkts

en: Access Point (SSID)
lv: Piekļuves punkts (SSID)

en: Access Technology
lv: Piekļuves tehnoloģija

en: Add
lv: Pievienot

en: Add new Peer
lv: Pievienot jaunu dalībnieku

en: Address of the device:
lv: Ierīces adrese:

en: Add…
lv: Pievienot...

en: Adsl
lv: ADSL

en: Advanced
lv: Papildu

en: Advanced IP settings
lv: Papildu IP iestatījumi

en: Advanced…
lv: Papildu...

en: Aging time:
lv: Novecošanas laiks:

en: All users may connect to this network
lv: Šim tīklam var pievienoties visi lietotāji

en: Allow roaming if home network is not available
lv: Atļaut viesabonēšanu, ja nav pieejams mājas tīkls

en: Allowed IPs:
lv: Atļautās IP:

en: Allows the connection to complete if IPv4 configuration fails
    but IPv6 configuration succeeds
lv: Atļauj savienojumu, ja „IPv4“ konfigurācija neizdodas,
    bet „IPv6“ konfigurācija izdodas

en: Alternative Subject Matches
lv: Alternatīvās subjekta atbilstības

en: Alternative subject matches:
lv: Alternatīvās subjekta atbilstības:

en: An IP address or comma-separated list of addresses.
lv: IP adrese vai ar komatiem atdalīts adrešu saraksts.

[ctx: Analog wireline modem]
en: Analog
lv: Analogs

en: Anonymous
lv: Anonīms

en: Anonymous identity:
lv: Anonīma identitāte:

[ctx: Any cellular access technology]
en: Any
lv: Jebkāds

en: Ask for this password every time
lv: Jautāt paroli katru reizi

en: Authenticated
lv: Autentifikācija

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Authentication:
lv: Autentifikācija:

en: Automatic (Only DHCP)
lv: Automātiski (tikai DHCP)

en: Automatic (Only addresses)
lv: Automātiski (tikai adreses)

en: Automatic PAC provisioning
lv: Automātiska PAC sniegšana

en: Automatically connect to VPN
lv: Automātiski savienoties ar VPN

en: Autoroute peers:
lv: Dalībnieku automātiski maršruti:

en: Available Users
lv: Pieejamie lietotāji

en: B/G (2.4 GHz)
lv: B/G (2,4 GHz)

en: Band:
lv: Josla

[ctx: Band:]
en: Automatic
lv: Automātisks

en: Banner
lv: Atdalītājs

en: Basic
lv: Pamata

en: Bluetooth (%1)
lv: „Bluetooth“ (%1)

en: Bond
lv: Apvienots („Bond“)

en: Bonded connections:
lv: Apvienotie savienojumi:

en: Both
lv: Abi

en: Bridge
lv: Tilts

en: Bridge (%1)
lv: Tilts (%1)

en: Bridged connections:
lv: Tilta savienojumi:

en: CA certificate:
lv: CA sertifikāts:

en: Capabilities
lv: Spējas

[ctx: Cellular access technology]
en: CDMA2000 EVDO revision 0
lv: CDMA2000 EVDO, 0 revīzija

[ctx: Cellular access technology]
en: CDMA2000 EVDO revision A
lv: CDMA2000 EVDO, A revīzija

[ctx: Cellular access technology]
en: CDMA2000 EVDO revision B
lv: CDMA2000 EVDO, B revīzija

[ctx: Cellular access technology]
en: Compact GSM
lv: Kompaktais GSM

en: Change the visibility of the password
lv: Mainīt paroles redzamību

en: Channel:
lv: Kanāls:

en: Cloned MAC address:
lv: Klonētā MAC adrese:

en: Compression
lv: Saspiešana

en: Configure IPv6 Privacy Extensions for SLAAC, described in RFC4941. If enabled, it makes the kernel generate
    a temporary IPv6 address in addition to the public one generated from MAC address via modified EUI-64.
lv: Konfigurēt IPv6 SLAAC privātuma paplašinājumu, kas ir aprakstīts RFC4941. Ja ieslēgts, kodols ģenerēs
    pagaidu IPv6 adresi papildu publiskajai adresei no MAC adreses, izmantojot modificētu EUI-64.

en: Connect automatically with priority
lv: Savienoties automātiski ar prioritāti

en: Connect to these servers only
lv: Savienoties tikai ar šiem serveriem

en: Connect to these servers:
lv: Savienoties ar šiem serveriem:

en: Connected to %1
lv: Savienots ar „%1“

en: Connected to %1 (limited connectivity)
lv: Savienojas ar „%1“ (ierobežota savienojamība)

en: Connected to %1 (log in required)
lv: Savienojas ar „%1“ (jāierakstās)

en: Connected to %1 (no connectivity)
lv: Savienojas ar „%1“ (nav savienojamības)

en: Connecting to %1
lv: Savienojas ar „%1“

en: Connection %1 has been added
lv: Savienojums „%1“ ir pievienots

en: Connection %1 has been removed
lv: Savienojums „%1“ ir noņemts

en: Connection %1 has been updated
lv: Savienojums „%1“ ir atjaunināts

en: Connection Speed
lv: Savienojuma ātrums

en: Connection name:
lv: Savienojuma nosaukums:

en: Connection speed
lv: Savienojuma ātrums

en: Connection type:
lv: Savienojuma tips:

en: DAD timeout:
lv: DAD noildze:

en: DHCP Client ID:
lv: DHCP klienta ID:

en: DHCP hostname:
lv: DHCP resursdatora nosaukums:

en: DNS Servers:
lv: DNS serveri:

en: DUN (dial up networking)
lv: DUN (iezvanes tīklošana)

en: Default
lv: Noklusējums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Device
lv: Ierīce

en: Device link negotiation. If “Manual” is chosen, “Speed” and “Duplex” values will be forced without checking
    the device compatibility. If unsure, leave here “Ignore” or pick “Automatic”.
lv: Ierīces savienojuma vienošanās. Izvēloties „manuāli“, tad „ātruma“ un „dupleksa“ vērtības tiks uzspiestas,
    nepārbaudot ierīces saderību. Ja nezināt atstājiet te „ignorēt“ vai atlasiet „automātiski“.

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Do you want to remove the connection '%1'?
lv: Vai vēlaties noņem savienojumu „%1“?

en: Domain:
lv: Domēns:

en: Duplex:
lv: Duplekss:

en: Dynamic WEP (802.1x)
lv: Dinamiskā WEP (802.1x)

en: Echo
lv: Atbalss

en: Edit Connection '%1'
lv: Rediģēt savienojumu „%1“

en: Edit DNS search domains
lv: Rediģēt DNS meklēšanas domēnus

en: Edit DNS servers
lv: Rediģēt DNS serverus

en: Edit DNS the list of servers
lv: Rediģēt serveru DNS sarakstu

en: Edit IPv4 Routes
lv: Rediģēt „IPv4“ maršrutus

en: Edit IPv6 Routes
lv: Rediģēt „IPv6“ maršrutus

en: Edit advanced permissions for this connection
lv: Rediģēt savienojuma papildu atļaujas

en: Edit the list of DNS domains being searched
lv: Rediģēt meklējamo DNS domēnu sarakstu

en: Edit the list of DNS servers
lv: Rediģēt DNS serveru sarakstu

en: Edit…
lv: Rediģēt...

en: Enable STP (Spanning Tree Protocol)
lv: Ieslēgt STP (savienotā koka protokolu)

en: Enabled (prefer public address)
lv: Ieslēgts (priekšroka publiskajai adresei)

en: Enabled (prefer temporary addresses)
lv: Ieslēgts (priekšroka pagaidu adresei)

en: Endpoint address:
lv: Galapunkta adrese:

en: Endpoint port:
lv: Galapunkta ports:

en: Failed to activate %1
lv: Neizdevās aktivizēt „%1“

en: Failed to add %1
lv: Neizdevās pievienot „%1“

en: Failed to add connection %1
lv: Neizdevās pievienot savienojumu „%1“

en: Failed to create hotspot %1
lv: Neizdevās izveidot tīklāju „%1“

en: Failed to deactivate %1
lv: Neizdevās deaktivizēt „%1“

en: Failed to get secrets for %1
lv: neizdevās iegūt „%1“ noslēpumus

en: Failed to remove %1
lv: Neizdevās noņemt „%1“

en: Failed to update connection %1
lv: Neizdevās atjaunināt savienojumu „%1“

en: Fine-grained permissions editor for this connection. It lets you choose which users can activate/modify/delete this connection.
lv: Sīkāks savienojuma atļauju redaktors. Tas ļauj izvēlēties, kuri lietotāji var aktivēt/rediģēt/dzēst šo savienojumu.

en: Firewall zone:
lv: Ugunsmūra zona:

en: First select the SSID
lv: Vispirms atlasiet SSID

en: Forward delay:
lv: Pāradresācijas noildze:

en: Frequency
lv: Frekvence

[ctx: Frequency (Channel)]
en: %1 (Channel %2)
lv: %1 (%2. kanāls)

en: Full
lv: Pilns

en: GARP VLAN Registration Protocol
lv: GARP VLAN reģistrācijas protokols

[ctx: Gsm modes (2G/3G/any)]
en: Any
lv: Jebkāds

en: Half
lv: Puses

en: Hardware based connections
lv: Aparatūrā balstītie savienojumi

[ctx: Header text for IPv4 address]
en: Address
lv: Adrese

[ctx: Header text for IPv4 gateway]
en: Gateway
lv: Vārteja

[ctx: Header text for IPv4 netmask]
en: Netmask
lv: Tīkla maska

[ctx: Header text for IPv4 route metric]
en: Metric
lv: Metrika

[ctx: Header text for IPv6 address]
en: Address
lv: Adrese

[ctx: Header text for IPv6 gateway]
en: Gateway
lv: Vārteja

[ctx: Header text for IPv6 netmask]
en: Netmask
lv: Tīkla maska

[ctx: Header text for IPv6 prefix]
en: Prefix
lv: Prefikss

[ctx: Header text for IPv6 route metric]
en: Metric
lv: Metrika

en: Hello time:
lv: Sasveicināšanās laiks:

en: Hidden network
lv: Slēpts tīkls

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the "Add" button to add
    an IP address
lv: IP adrese ierīces identifikācijai tīklā. Spiediet uz „Pievienot“, lai
    pievienotu IP adresi

en: IPv4 Address
lv: IPv4 adrese

en: IPv4 Default Gateway
lv: IPv4 noklusējuma vārteja

en: IPv4 Primary Nameserver
lv: IPv4 primārais nosaukumu serveris

en: IPv4 Secondary Nameserver
lv: IPv4 sekundārais nosaukumu serveris

en: IPv4 is required for this connection
lv: Šim savienojumam ir nepieciešams IPv4

en: IPv6 Address
lv: IPv6 adrese

en: IPv6 Default Gateway
lv: IPv6 noklusējuma vārteja

en: IPv6 Primary Nameserver
lv: IPv6 primārais nosaukumu serveris

en: IPv6 Secondary Nameserver
lv: IPv6 sekundārais nosaukumu serveris

en: IPv6 ULA Address
lv: IPv6 ULA adrese

en: IPv6 is required for this connection
lv: Šim savienojumam ir nepieciešams IPv6

en: Identity:
lv: Identitāte:

en: If enabled, automatically configured routes are ignored and only routes specified above are used
lv: Ja ieslēgts, automātiski konfigurētie maršruti tiek ignorēti, bet izmantoti tikai augstāk norādītie

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection
lv: Ja ieslēgts, šis savienojums nekad netiks izmantots kā noklusējuma tīkla savienojums

en: If specified, instruct PPPoE to only initiate sessions with access concentrators that provide the specified service. For most providers, this should be left blank. It is only required if there are multiple access concentrators or a specific service is known to be required.
lv: Ja norādīts, PPPoE tiek noteikts sesijas uzsākt ar pieejas koncentratoriem, kas nodrošina noteiktu servisu. Lielākajai operatoru daļai šis ir jāatstāj tukšs. Tas ir nepieciešams, ja pastāv vairāki pieejas koncentratori vai ir zināms, ka šī opcija ir vajadzīga noteiktam servisam.

en: If the connection is set to autoconnect, connections with higher priority will be preferred. Defaults to 0.
    The higher number means higher priority. A negative number can be used to indicate priority lower than the default.
lv: Ja savienojums ir iestatīts uz automātisku savienošanos, tad vispirms savienosies ar augstākas prioritātes savienojumiem. Noklusējums ir 0.
    Augstāks skaitlis nozīmē augstāku prioritāti. Negatīvs skaitlis nozīmē prioritāti, kas ir zemāka par noklusējuma.

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Ignore automatically obtained routes
lv: Ignorēt automātiski iegūtos maršrutus

en: Import VPN connection…
lv: Importēt VPN savienojumu…

en: Import a saved configuration file
lv: Importēt saglabātu konfigurācijas datni

en: Import configuration from file…
lv: Importēt konfigurāciju no datnes...

en: Importing this type of VPN is not implemented
lv: Šī VPN tipa importēšana nav realizēta

en: Infrastructure
lv: Infrastruktūra

en: Inner authentication:
lv: Iekšējā autentifikācija:

[ctx: Insert a row]
en: Add
lv: Pievienot

en: Install
lv: Instalēt

en: Interface
lv: Saskarne

en: Interface name:
lv: Saskarnes nosaukums:

[ctx: Item in the Metered: list]
en: Automatic
lv: Automātiski

en: JSON config:
lv: JSON konfigurācija:

en: Key:
lv: Atslēga:

[ctx: Label for last used time for a network connection that has never been used]
en: Never used
lv: Nekad nav izmantots

[ctx: Label for last used time for a network connection used in the last day, as the number of hours since usage]
en: Last used one hour ago | Last used %1 hours ago
lv[0]: Pēdējo reizi izmantots pirms %1 stundas
lv[1]: Pēdējo reizi izmantots pirms %1 stundām
lv[2]: Pēdējo reizi izmantots pirms %1 stundām

[ctx: Label for last used time for a network connection used in the last hour, as the number of minutes since usage]
en: Last used one minute ago | Last used %1 minutes ago
lv[0]: Pēdējo reizi izmantots pirms %1 minūtes
lv[1]: Pēdējo reizi izmantots pirms %1 minūtēm
lv[2]: Pēdējo reizi izmantots pirms %1 minūtēm

[ctx: Label for last used time for a network connection used the previous day]
en: Last used yesterday
lv: Pēdējo reizi izmantots vakar

en: Last used on %1
lv: Pēdējo reizi izmantots %1

en: Link down delay:
lv: Savienojuma nedarbošanās noildze:

en: Link monitoring:
lv: Saites monitorēšana:

en: Link negotiation:
lv: Savienojuma vienošanās:

[ctx: Link negotiation:]
en: Automatic
lv: Automātiski

en: Link up delay:
lv: Savienošanas noildze:

en: Link-Local
lv: Lokālas saites savienojums

en: Listen port:
lv: Klausīšanās ports:

en: Loopback
lv: Atgriezeniskā cilpa

en: Loopback Interface (%1)
lv: Atgriezeniskās cilpas saskarne (%1)

en: Loose binding
lv: Vājais saistījums

en: MAC Address
lv: MAC adrese

[ctx: MTU:]
en: Automatic
lv: Automātisks

en: Manual
lv: Manuāli

en: Mark this if you want to create a connection for a hidden network
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties savienoties ar slēptu tīklu

en: Max age:
lv: Maksimālais vecums:

en: Metered:
lv: Ierobežoti dati:

en: Method:
lv: Metode:

[ctx: Method:]
en: Automatic
lv: Automātiski

en: Mobile Broadband
lv: Mobilā platjosla

en: Mobile Broadband (%1)
lv: Mobilā platjosla (%1)

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: &Select your plan:
lv: &Atlasiet savu plānu:

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
lv: (dažos gadījumos) Jūsu platjoslas rēķina plāna APN (piekļuves punkta nosaukums)

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Any CDMA device
lv: Jebkura CDMA ierīce

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Any GSM device
lv: Jebkura GSM ierīce

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Choose your Billing Plan
lv: Izvēlieties rēķina plānu

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Choose your Provider
lv: Izvēlieties operatoru

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Choose your Provider's Country
lv: Izvēlieties operatora valsti

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Confirm Mobile Broadband Settings
lv: Apstiprināt mobilās platjoslas iestatījumus

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Country List:
lv: Valstu saraksts:

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Create a connection for &this mobile broadband device:
lv: &Izveidot savienojumu šai mobilajai platjoslas ierīce:

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: I cannot find my provider and I wish to enter it &manually:
lv: Nevaru atrast savu operatoru un vēlos to ierakstīt &manuāli:

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Installed CDMA device
lv: Instalētā CDMA ierīce

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Installed GSM device
lv: Instalētā GSM ierīce

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: My country is not listed
lv: Mana valsts nav sarakstā

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: My plan is not listed…
lv: Mans plāns nav sarakstā...

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: New Mobile Broadband Connection
lv: Jauns mobilais platjoslas savienojums

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Select your provider from a &list:
lv: &Sarakstā izvēlieties operatoru:

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Selected plan &APN (Access Point Name):
lv: Atlasiet plāna &APN (piekļuves punkta nosaukumu):

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Set up a Mobile Broadband Connection
lv: Iestatīt mobilās platjoslas savienojumu

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
lv: Asistents palīdz sagatavot mobilo platjoslas savienojumu ar mobilo (3G) tīklu.

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Unknown Provider
lv: Nezināms sniedzējs

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan's APN.
lv: Uzmanību: nepareiza plāna norādīšana var novest pie rēķina aprēķināšanas problēmām jūsu platjoslas kontam vai liegt savienojumu.
    
    Ja nezināt par savu plānu, lūdziet savam operatoram plāna APN.

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: You will need the following information:
lv: Ievadiet šo informāciju:

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Your Plan:
lv: Jūsu plāns:

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Your Provider:
lv: Jūsu operators:

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Your broadband billing plan name
lv: Jūsu platjoslas rēķina plāna nosaukums

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Your broadband provider's name
lv: Jūsu platjoslas operatora nosaukums

[ctx: Mobile Connection Wizard]
en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
lv: Jūsu mobilās platjoslas savienojums ir konfigurēts ar šiem iestatījumiem:

en: Mobile broadband
lv: Mobilā platjosla

en: Mode:
lv: Režīms:

en: Modem (%1)
lv: Modems (%1)

en: Monitoring frequency:
lv: Monitorēšanas frekvence:

en: Name
lv: Nosaukums

en: Network ID
lv: Tīkla ID

en: Network ID:
lv: Tīkla ID:

[ctx: Network connections are being cleaned up]
en: Disconnecting
lv: Atvienojas

en: NetworkManager 0.9.8 required, found %1.
lv: Nepieciešamas Tīkla pārvaldnieks 0.9.8, atrasts %1.

en: NetworkManager indicates to applications whether the connection is metered and therefore
    data usage should be restricted.
lv: Tīkla pārvaldnieks norāda programmām, ka tīkla dati ir ierobežoti,
    tāpēc datu lietojumam jātiek samazinātam.

en: NetworkManager is missing support for '%1' VPN connections.
lv: Tīkla pārvaldniekam trūkst atbalsta „%1“ VPN savienojumiem.

[ctx: Networking is inactive and all devices are disabled]
en: Inactive
lv: Neaktīva

en: New %1 connection
lv: Jauns %1 savienojums

en: New Connection (%1)
lv: Jauns savienojums (%1)

en: No
lv: Nē

en: No VPN plugin found for type %1
lv: %1 tipam nav atrasts VPN spraudnis

en: Not implemented
lv: Nav īstenots

en: Number:
lv: Numurs:

en: Olpc mesh
lv: OLPC tīkls

en: Only transmit packets of the specified size or smaller, breaking larger packets up
    into multiple Ethernet frames
lv: Sūtīt tikai norādīta izmēra vai mazākas pakotnes, lielas pakotnes
    sadalot mazākos „Ethernet“ kadros

en: Open System
lv: Atvērta sistēma

en: Operator
lv: Operators

en: Optional.
                A base64 preshared key generated by wg genpsk.
                This option adds an additional layer of symmetric-key
                cryptography to be mixed into the already existing
                public-key cryptography, for post-quantum resistance.
lv: Nav obligāts.
                „Base64“ iepriekš kopīgota atslslēga, ko ir ģenerējis
                „wg genpsk“. Šī opcija pievienot papildu simetriskas
                atslēgas kriptogrāfijas līmeni, ko izmantot kopā ar jau
                pastāvošo kriptogrāfiju, nodrošinot kvantu datoru ēras drošību.

en: Optional.
                A seconds interval, between 1 and 65535 inclusive, of
                how often to send an authenticated empty packet to
                the peer for the purpose of keeping a stateful firewall
                or NAT mapping valid persistently. For example, if the
                interface very rarely sends traffic, but it might at
                anytime receive traffic from a peer, and it is behind
                NAT, the interface might benefit from having a
                persistent keepalive interval of 25 seconds. If set to
                0 or "off", this option is disabled. By default or
                when unspecified, this option is off. Most users will not
                need this.
lv: Nav obligāts.
                Sekunžu intervāls starp 1 un 65535 (ieskaitot), kas
                norāda, cik bieži nosūtīt autentificētu tukšu pakotni
                dalībniekam, lai ugunsmūra vai NAT kartēšanas
                stāvokli paturēt derīgu. Piemēram, ja saskarne reti
                nosūta datus, bet var jebkurā brīdī saņemt datus no
                cita dalībnieka un atrodas aiz NAT, saskarnei var būt
                noderīgs 25 sekunžu „paturēt dzīvu“ intervāls. Ja tas
                ir iestatīts uz 0 vai „izslēgts“, tad šī opcija nedarbojas.
                Pēc noklusējuma vai ja nav norādīts, šī opcijas ir
                izslēgta. Lielākajai lietotāju daļai šo norādīt nav
                nepieciešams.

en: Optional.
                An endpoint for the connection. Can be an
                IPv4 address, IPv6 address, or FQDN (fully
                qualified domain name such as abc.com). If
                present, Endpoint port must also be set.
lv: Nav obligāts.
                Savienojums galapunkts. Tas var būt
                „IPv4“ adrese, „IPv6“ adrese vai FQDN (pilnais
                domēna nosaukums, piemēram, „abc.com“). Ja
                norādīts, jānorāda arī galapunkta ports.

en: Optional.
                The port number of an endpoint. If present Endpoint
                Address must also be set.
lv: Nav obligāts.
                Galapunkta porta numurs. Ja ir norādīts, jānorāda
                arī galapunkta adrese.

en: Optional.
    An fwmark for outgoing packets. If set to 0 or 'off', this
    option is disabled. May be specified in hexadecimal by
    prepending '0x'.
lv: Nav obligāts.
    „fwmark“ izejošajām paketēm. Ja iestatīts uz nulle vai izslēgts, šī
    opcija nedarbosies. Var tikt norādīta ar heksadecimāliem skaitļiem,
    pievienojot sākumam „0x“.

en: Optional.
    If not specified, the MTU is automatically determined
    from the endpoint addresses or the system default route,
    which is usually a sane choice. However, to manually
    specify an MTU and to override this automatic discovery,
    this value may be specified explicitly.
lv: Nav obligāts.
    Ja nav norādīts, tad MTU tiek automātiski noteikts
    no galapunkta adreses vai sistēmas noklusējuma maršruta,
    kas parasti ir saprātīga izvēle, tomēr, lai manuāli norādītu MTU,
    kas pārrakstīs šo automātisko noteikšanu,
    varat īpaši norādīt šo vērtību.

en: Optional.
    Listen port number. Chosen randomly if left as 'Automatic'.
lv: Nav obligāts.
    Klausīšanās porta numurs. Izvēlēts nejauši, ja atstāts kā „automātiski“.

en: Other
lv: Cits

en: Other DNS Servers:
lv: Citi DNS serveri:

en: Output packet headers reordering
lv: Izvades pakotņu galvenes pārkārtošana

en: PAC file:
lv: PAC datne:

en: PAN (personal area network)
lv: PAN (personālais tīkls)

[ctx: PEAP version]
en: Automatic
lv: Automātiska

en: PEAP version:
lv: PEAP versija:

en: Parent interface:
lv: Vecāksaskarne:

en: Password:
lv: Parole:

en: Peer 1
lv: 1. dalībnieks

en: Peers…
lv: Dalībnieki...

en: Persistent keepalive:
lv: Uzstājīgs „turēt dzīvu“:

en: Plasma is missing support for '%1' VPN connections.
lv: „Plasma“ trūkst atbalsta „%1“ VPN savienojumiem.

en: Preshared key:
lv: Iepriekš kopīgota atslēga:

en: Priority:
lv: Prioritāte:

en: Privacy:
lv: Privātums:

en: Private key password:
lv: Privātās atslēgas parole:

en: Private key:
lv: Privātā atslēga:

en: Protected EAP (PEAP)
lv: Aizsargāts EAP (PEAP)

en: Public key:
lv: Publiskā atslēga:

en: Random
lv: Nejauša

en: Random…
lv: Nejauša...

en: Real Name
lv: Īstais nosaukums

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove Connection
lv: Noņemt savienojumu

[ctx: Remove a selected row]
en: R&emove
lv: &Noņemt

[ctx: Remove a selected row]
en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove this Peer
lv: Noņemt šo dalībnieku

en: Report Bug
lv: Ziņot par kļūdu

en: Request that the device use only the specified speed.
lv: Pieprasīt ierīcei izmantot tikai norādīto ātrumu.

en: Request that the device use the specified duplex mode. Either "half" or "full"
lv: Pieprasīt, lai ierīce izmantotu noteiktu dupleksa režīmu. Vai nu „puses“ vai „pilnu“

en: Require 128-bit encryption
lv: Pieprasīt 128 bitu šifrēšanu

en: Required.
                A base64 public key calculated by wg pubkey 
                from a private key, and usually transmitted 
                out of band to the author of the configuration file.
lv: Nepieciešams.
                „Base64“ publiskā atslēga, ko aprēķina „wg pubkey“ 
                no privātās atslēgas un ko parasti pārraida 
                ārpus joslas konfigurācijas datnes autoram.

en: Required.
                A comma-separated list of IP (v4 or v6) addresses 
                with CIDR masks from which incoming traffic for 
                this peer is allowed and to which outgoing traffic 
                for this peer is directed. The catch-all 0.0.0.0/0 
                may be specified for matching all IPv4 addresses, 
                and ::/0 may be specified for matching all IPv6 addresses.
lv: Nepieciešams.
                Ar komatiem atdalīts IP (v4 vai v6) adrešu saraksts 
                ar CIDR maskām, no kurām ir atļauta ienākoša datplūsma 
                šim dalībniekiem un uz kuru ir virzīta no šī 
                dalībnieka izejošā datplūsma. 0.0.0.0/0 nozīmē atbilstību 
                visām „IPv4“ adresēm, bet ::/0 nozīmē atbilstību 
                visām „IPv6“ adresēm.

en: Required.
    A base64 private key generated by wg genkey.
lv: Nepieciešams.
    „wg genkey“ ģenerēta „base64“ privātā atslēga.

en: Required.
    Network interface name.
lv: Nepieciešams.
    Tīkla saskarnes nosaukums.

en: Restrict to device:
lv: Ierobežot uz ierīci:

en: Route Metric:
lv: Maršruta metrika:

en: Routes…
lv: Maršruti...

en: Security Type
lv: Drošības tips

en: Security:
lv: Drošība:

en: Select file to import
lv: Atlasiet importējamo datni

en: Send PPP echo packets
lv: Nosūtīt PPP atbalss pakotnes

en: Send hostname:
lv: Nosūtīt resursdatora nosaukumu:

en: Service:
lv: Serviss:

en: Shared Key
lv: Kopīgota atslēga

en: Shared to other computers
lv: Kopīgo ar citiem datoriem

en: Signal Quality
lv: Signāla kvalitāte

en: Signal Strength
lv: Signāla stiprums

en: Some DSL description
lv: DSL apraksts

en: Some bond description
lv: Apvienotā savienojuma apraksts

en: Some infiniband description
lv: „Infiniband“ apraksts

en: Some mobile broadband description
lv: Mobilās platjoslas apraksts

en: Some team description
lv: Komandas savienojuma apraksts

en: Some vlan description
lv: VLAN apraksts

en: Some wi-fi description
lv: „Wi-Fi“ apraksts

en: Some wired ethernet description
lv: Vadu „Ethernet“ tīkla apraksts

en: Speed:
lv: Ātrums:

en: Store password for all users (not encrypted)
lv: Saglabāt paroli visiem lietotājiem (nešifrēta)

en: Store password for this user only (encrypted)
lv: Saglabāt paroli tikai šim lietotājam (šifrēta)

en: Subject match:
lv: Subjekta atbilstība:

en: Team
lv: Komanda („Team“)

en: Teamed connections:
lv: Komandas savienojumi:

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the
    network device this connection is activated on. This feature is known as MAC
    cloning or spoofing. Example 11:22:33:44:55
lv: Te ierakstītā MAC adrese tiks izmantota kā aparatūras adrese tīkla
    ierīcei, ar kuru darbosies šis savienojums. Šī iespēja ir pazīstama kā
    MAC klonēšana vai viltošana. Piemērs, 11:22:33:44:55

[ctx: The VPN connection failed]
en: Failed
lv: Neizdevās

[ctx: The VPN connection is active]
en: Activated
lv: Aktivēts

[ctx: The VPN connection is being established]
en: Connecting
lv: Savienojas

[ctx: The VPN connection is disconnected]
en: Failed
lv: Neizdevās

[ctx: The VPN connection is getting an IP address]
en: Setting network address
lv: Iestata tīkla adresi

[ctx: The VPN connection is preparing to connect]
en: Preparing to connect
lv: Sagatavojas savienoties

[ctx: The VPN connection needs authorization credentials]
en: Needs authorization
lv: Nepieciešama autorizācija

[ctx: The state of the VPN connection is unknown]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: There is no active network connection]
en: Disconnected
lv: Atvienota

en: This option locks the connection to the Wi-Fi network associated to the specified band. This setting depends
     on specific driver capability and may not work with all drivers
lv: Šī opcija slēdz savienojumu ar „Wi-Fi“ tīklu, kas ir saistīts ar noteikto joslu. Šie iestatījumi ir
     atkarīgi no attiecīgā draivera spējām un var nestrādāt ar visiem draiveriem

en: This option locks this connection to the Wi-Fi access point (AP) specified by the
     BSSID entered here. Example: 00:11:22:33:44:55
lv: Šī opcija savienojumu slēdz uz „Wi-Fi“ piekļuves punktu (AP), kas ir norādīts
     te ierakstītajā BSSID. Piemēram, 00:11:22:33:44:55

en: This option locks this connection to the network device specified by its
    permanent MAC address entered here. Example: 00:11:22:33:44:55
lv: Šī opcija slēdz šo savienojumu ar tīkla ierīci, kas ir norādīta pēc tās
    pastāvīgās šeit ievadītās MAC adreses. Piemēram, 00:11:22:33:44:55

en: This password is not required
lv: Šī parole nav obligāta

en: Transport mode:
lv: Transporta režīms:

en: Tunneled TLS (TTLS)
lv: Tunelēts TLS (TLLS)

en: Type
lv: Tips

[ctx: Unknown cellular access technology]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown connection type
lv: Nezināms savienojuma tips

en: Use 802.1x security for this connection
lv: Savienojumam izmantot 802.1x drošību

en: Use BSD data compression
lv: Izmantot BSD datu saspiešanu

en: Use Deflate data compression
lv: Izmantot „Deflate“ datu saspiešanu

en: Use TCP header compression
lv: Izmantot TCP galvenes saspiešanu

en: Use only for resources on this connection
lv: Izmantot tikai šī savienojuma resursiem

en: Use point-to-point encryption (MPPE)
lv: Izmantot divpunktu šifrēšanu (MPPE)

en: Use stateful MPPE
lv: Izmantot pilnstāvokļa MPPE

en: Use this field to specify one or more DNS domains to search. Use ',' to separate entries.
lv: Izmantojiet šo lauku, lai precizētu meklēšanai vienu vai vairākus DNS domēnus. Izmantojiet ',', lai atdalītu ierakstus.

en: Use this field to specify the DHCP client ID which is a string sent to the DHCP server
    to identify the local machine that the DHCP server may use to customize the DHCP
    lease and options.
lv: Lietojiet šo lauku, lai precizētu DHCP klienta ID, kas ir uz DHCP serveri nosūtāma rakstzīmju virkne
    un identificē lokālo iekārtu, ļaujot DHCP serverim pielāgot DHCP
    atsauces un opcijas.

en: Use this field to specify the IP address(es) of one or more DNS servers. Use ',' to separate entries.
lv: Lietojiet šo laiku, lai norādītu IP adresi(es) vienam vai vairākiem DNS serveriem. Izmantojiet ',',lai atdalītu ierakstus.

en: User certificate:
lv: Lietotāja sertifikāts:

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Users allowed to activate the connection
lv: Lietotāji, kuriem ir atļauts aktivēt savienojumu

en: VLAN id:
lv: VLAN ID:

en: VLAN interface name:
lv: VLAN saskarnes nosaukums:

en: VLan (%1)
lv: VLAN (%1)

en: VPN Plugin
lv: VPN spraudnis

en: VPN connections
lv: VPN savienojumi

en: Version 0
lv: 0. versija

en: Version 1
lv: 1. versija

en: Virtual connections
lv: Virtuālie savienojumi

en: Visibility:
lv: Redzamība:

en: Vlan
lv: VLAN

en: Vlan ID
lv: VLAN ID

en: WEP index:
lv: WEP indekss:

en: WEP key 128 bits
lv: WEP atslēga, 128 bitu

en: WEP key 40/128 bits (Hex or ASCII)
lv: WEP atslēga, 40/128 bitu (Heks. vai ASCII)

en: WPA3 Enterprise 192-bit
lv: WPA3 Enterprise, 192 bitu

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if
    IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds
lv: Savienojoties ar „IPv4“ spējīgiem tīkliem, ļauj savienoties, ja
    „IPv6“ konfigurācija neizdodas, bet „IPv4“ konfigurācijas izdodas

en: Whether to automatically add routes for the AllowedIPs ranges
    of the peers.
lv: Vai automātiski pievienot maršrutus pušu atļauto IP
    diapazoniem.

en: Wi-Fi (shared)
lv: Wi-Fi (kopīgots)

en: Wi-Fi Security
lv: „Wi-Fi“ drošība

[ctx: WiFi signal strength percentage indicator]
en: %1%
lv: %1 %

en: Wifi Security
lv: „Wi-Fi“ drošība

en: WireGuard Interface
lv: „WireGuard“ saskarne

en: WireGuard Settings
lv: „WireGuard“ iestatījumi

en: WireGuard VPN
lv: „WireGuard“ VPN

en: Wired
lv: Vadu

en: Wired Ethernet
lv: Vadu „Ethernet“

en: Wired Ethernet (shared)
lv: Vadu „Ethernet“ (kopīgots)

en: Wired Interface (%1)
lv: Vadu saskarne (%1)

en: Wireless Interface (%1)
lv: Bezvadu saskarne (%1)

en: Wireless channel to use for the Wi-Fi connection. The device will only join (or create for Ad-Hoc networks)
    a Wi-Fi network on the specified channel
lv: Bezvadu kanāls, ko izmantot „Wi-Fi“ savienojumam. Ierīce savienosies (vai izveidos „Ad-Hoc“ tīklus)
    tikai ar attiecīgajā kanālā esošu „Wi-Fi“ tīklu

en: Yes
lv: Jā

[ctx: a secondary connection (e.g. VPN) has to be activated first to continue]
en: Waiting for a secondary connection
lv: Gaida sekundāro savienojumu

[ctx: bond link monitoring]
en: MII (recommended)
lv: MII (ieteicams)

[ctx: bond mode]
en: Active backup
lv: Aktīvs dublējums

[ctx: bond mode]
en: Adaptive load balancing
lv: Adaptīvā slodzes līdzsvarošana

[ctx: bond mode]
en: Adaptive transmit load balancing
lv: Adaptīvās pārraides slodzes līdzsvarošana

[ctx: bond mode]
en: Broadcast
lv: Pārraida

[ctx: bond mode]
en: Round-robin
lv: Apļa sistēma

[ctx: description of configuring hardware network interface state]
en: Configuring interface
lv: Konfigurēt saskarni

[ctx: description of preparing to connect network interface state]
en: Preparing to connect
lv: Gatavojas savienoties

[ctx: description of unavailable network interface state]
en: Unavailable
lv: Nepieejams

[ctx: description of unconnected network interface state]
en: Not connected
lv: Nav savienots

[ctx: description of unknown network interface state]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: description of unmanaged network interface state]
en: Unmanaged
lv: Nepārvaldīts

[ctx: description of waiting for authentication network interface state]
en: Waiting for authorization
lv: Gaida autorizāciju

[ctx: global connection state]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: infiniband transport mode]
en: Connected
lv: Savienots

[ctx: infiniband transport mode]
en: Datagram
lv: Datagramma

[ctx: interface state]
en: Error: Invalid state
lv: Kļūda: nederīgs statuss

[ctx: is other action required to fully connect? captive portals, etc.]
en: Checking further connectivity
lv: Pārbauda tālāko savienojamību

[ctx: like in Username for athentication]
en: Username
lv: Lietotājvārds

[ctx: like in this setting is Disabled]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: like in this setting is Disabled]
en: Ignored
lv: Ignorēts

[ctx: like in use Manual configuration]
en: Manual
lv: Manuāli

[ctx: network interface connected state label]
en: Connected
lv: Savienots

[ctx: network interface connected state label]
en: Connected to %1
lv: Savienots ar „%1“

[ctx: network interface connection failed state label]
en: Connection Failed
lv: Savienojums neizdevās

[ctx: network interface disconnecting state label]
en: Deactivating connection
lv: Atvieno savienojumu

[ctx: network interface doing dhcp request in most cases]
en: Setting network address
lv: Iestata tīkla adresi

[ctx: no security]
en: None
lv: Nav

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Lock reason unknown.
lv: Slēgšanas iemesls nav zināms.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Modem is unlocked.
lv: Modems ir atslēgts.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Modem requires the PH-FSIM PIN code.
lv: Modems pieprasa PH-FSIM PIN kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Modem requires the PH-FSIM PUK code.
lv: Modems pieprasa PH-FSIM PUK kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Modem requires the PIN code.
lv: Modems pieprasa PIN kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Modem requires the corporate PIN code.
lv: Modems pieprasa uzņēmuma PIN kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Modem requires the corporate PUK code.
lv: Modems pieprasa uzņēmuma PUK kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Modem requires the network PIN code.
lv: Modems pieprasa tīkla PIN kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Modem requires the network PUK code.
lv: Modems pieprasa tīkla PUK kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Modem requires the network subset PIN code.
lv: Modems pieprasa tīkla apakškopas PIN kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Modem requires the network subset PUK code.
lv: Modems pieprasa tīkla apakškopas PUK kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Modem requires the service provider PIN code.
lv: Modems pieprasa pakalpojuma sniedzēja PIN kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: Modem requires the service provider PUK code.
lv: Modems pieprasa pakalpojuma sniedzēja PUK kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: SIM requires the PIN code.
lv: SIM pieprasa PIN kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: SIM requires the PIN2 code.
lv: SIM pieprasa PIN2 kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: SIM requires the PUK code.
lv: SIM pieprasa PUK kodu.

[ctx: possible SIM lock reason]
en: SIM requires the PUK2 code.
lv: SIM pieprasa PUK2 kodu.

[ctx: privacy disabled]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: title of the interface widget in nm's popup]
en: Bluetooth
lv: „Bluetooth“

[ctx: title of the interface widget in nm's popup]
en: Loopback
lv: Atgriezeniskā cilpa

[ctx: title of the interface widget in nm's popup]
en: Mobile Broadband
lv: Mobilā platjosla

[ctx: title of the interface widget in nm's popup]
en: Serial Modem
lv: Seriālais modems

[ctx: title of the interface widget in nm's popup]
en: Virtual (bond)
lv: Virtuāls (apvienošana)

[ctx: title of the interface widget in nm's popup]
en: Virtual (bridge)
lv: Virtuāls (tilts)

[ctx: title of the interface widget in nm's popup]
en: Virtual (team)
lv: Virtuāls (komanda)

[ctx: title of the interface widget in nm's popup]
en: Virtual (vlan)
lv: Virtuāls (VLAN)

[ctx: title of the interface widget in nm's popup]
en: Wired Ethernet
lv: Vadu „Ethernet“

[ctx: wireless network cipher]
en: Group CCMP
lv: Grupas CCMP

[ctx: wireless network cipher]
en: Group TKIP
lv: Grupas TKIP

[ctx: wireless network cipher]
en: Group WEP104
lv: Grupas WEP104

[ctx: wireless network cipher]
en: Group WEP40
lv: Grupas WEP40

[ctx: wireless network cipher]
en: Pairwise CCMP
lv: Pāriska CCMP

[ctx: wireless network cipher]
en: Pairwise TKIP
lv: Pāriska TKIP

[ctx: wireless network cipher]
en: Pairwise WEP104
lv: Pāriska WEP104

[ctx: wireless network cipher]
en: Pairwise WEP40
lv: Pāriska WEP40

[ctx: wireless network operation mode]
en: Access point
lv: Piekļuves punkts

[ctx: wireless network operation mode]
en: Infrastructure
lv: Infrastruktūra

[ctx: wireless network operation mode]
en: Unknown
lv: Nezināms
