plasma_engine_weather - en to lv translation catalogue (811 entries)

en: Day
lv: Diena

en: N/A
lv: N/P

en: Night
lv: Nakts

[ctx: Separator between forecast conditions that follow a temporal sequence (ex. "Rain then Sunny")]
en:  then
lv:  pēc tam

[ctx: Short for Friday]
en: Fri
lv: Pk

[ctx: Short for Monday]
en: Mon
lv: P

[ctx: Short for Saturday]
en: Sat
lv: S

[ctx: Short for Sunday]
en: Sun
lv: Sv

[ctx: Short for Thursday]
en: Thu
lv: C

[ctx: Short for Today]
en: Today
lv: Šodien

[ctx: Short for Tonight]
en: Tonight
lv: Šonakt

[ctx: Short for Tuesday]
en: Tue
lv: O

[ctx: Short for Wednesday]
en: Wed
lv: T

[ctx: Short for night, appended to the end of the weekday]
en: nt
lv: n.

[ctx: Short for tonight]
en: nite
lv: nakts

[ctx: credit line, don't change name!]
en: Source: Deutscher Wetterdienst
lv: Avots: „Deutscher Wetterdienst“

[ctx: credit line, keep string short]
en: Data from BBC Weather
lv: Informācija no „BBC Weather“

[ctx: credit line, keep string short]
en: Data from Environment and Climate Change Canada
lv: Informācija no „Environment and Climate Change Canada“

[ctx: credit line, keep string short)]
en: Data from NOAA National Weather Service
lv: Informācija no NOAA Nacionālā meteoroloģiskā dienesta

en: day
lv: diena

[ctx: precipitation total, very little]
en: Trace
lv: Sīki

[ctx: visibility]
en: Excellent
lv: Lieliska

[ctx: visibility]
en: Good
lv: Laba

[ctx: visibility]
en: Moderate
lv: Vidēja

[ctx: visibility]
en: Poor
lv: Vāja

[ctx: visibility]
en: Very Good
lv: Ļoti laba

[ctx: visibility]
en: Very Poor
lv: Ļoti vāja

[ctx: weahter forecast]
en: Showers And Thunderstorms
lv: Brīžiem lietus vai pērkona negaisi

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds
lv: Daži mākoņi

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Breezy
lv: Daži mākoņi un brāzmas

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Windy
lv: Daži mākoņi un vējains

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds with Haze
lv: Daži mākoņi un dūmaka

[ctx: weather condition]
en: Blowing Dust
lv: Vējš ar putekļiem

[ctx: weather condition]
en: Blowing Sand
lv: Vējš ar smiltīm

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow
lv: Zemais putenis

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow in Vicinity
lv: Apkārtnē ir zemais putenis

[ctx: weather condition]
en: Breezy
lv: Vējains laiks

[ctx: weather condition]
en: Clear
lv: Skaidrs

[ctx: weather condition]
en: Clear and Breezy
lv: Skaidrs un vējains laiks

[ctx: weather condition]
en: Clear with Haze
lv: Skaidrs ar miglu

[ctx: weather condition]
en: Cloudy
lv: Mākoņains

[ctx: weather condition]
en: Decreasing Cloud
lv: Mākoņi izklīst

[ctx: weather condition]
en: Distant Precipitation
lv: Tālumā ir nokrišņi

[ctx: weather condition]
en: Drifting Snow
lv: Sniegvilksnis

[ctx: weather condition]
en: Drizzle
lv: Smidzina

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog
lv: Smidzinošs, migla

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog/Mist
lv: Smidzinošs, migla

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Ice Pellets
lv: Smidzinošs, ledus graudi

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Snow
lv: Smidzinošs, snieg

[ctx: weather condition]
en: Dust
lv: Putekļi

[ctx: weather condition]
en: Dust Devils
lv: Putekļu virpuļi

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm
lv: Putekļu vētra

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm in Vicinity
lv: Apkārtnē ir putekļu vētra

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls
lv: Putekļu/smilšu virpuļi

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls in Vicinity
lv: Apkārtnē ir putekļu/smilšu virpuļi

[ctx: weather condition]
en: Fair
lv: Samērā labs

[ctx: weather condition]
en: Fair and Breezy
lv: Samērā labs un vējains laiks

[ctx: weather condition]
en: Fair and Windy
lv: Samērā labs un vējains

[ctx: weather condition]
en: Fair with Haze
lv: Samērā labs ar dūmaku

[ctx: weather condition]
en: Fog
lv: Migla

[ctx: weather condition]
en: Fog Bank Near Station
lv: Miglas vāls pie stacijas

[ctx: weather condition]
en: Fog Depositing Ice
lv: Migla, kas pārvēršas ledū

[ctx: weather condition]
en: Fog Patches
lv: Miglas vāli

[ctx: weather condition]
en: Fog in Vicinity
lv: Apkārtnē ir migla

[ctx: weather condition]
en: Fog/Mist
lv: Migla

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle
lv: Piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Rain
lv: Piesalstoša smidzināšana, lietus

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Snow
lv: Piesalstoša smidzināšana, sniegs

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle in Vicinity
lv: Apkārtnē piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog
lv: Piesalstoša migla

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog in Vicinity
lv: Apkārtnē ir piesalstoša migla

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain
lv: Piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Rain
lv: Piesalstošs lietus, lietus

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Snow
lv: Piesalstošs lietus, snigšana

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain in Vicinity
lv: Apkārtnē piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: Freezing drizzle
lv: Piesalstoša smdzināšana

[ctx: weather condition]
en: Freezing rain
lv: Piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud
lv: Piltuvveida mākonis

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud in Vicinity
lv: Apkārtnē ir piltuvveida mākonis

[ctx: weather condition]
en: Hail
lv: Krusa

[ctx: weather condition]
en: Hail Showers
lv: Krusas gāzes

[ctx: weather condition]
en: Haze
lv: Dūmaka

[ctx: weather condition]
en: Heavy Blowing Snow
lv: Stiprs zemais putenis

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drifting Snow
lv: Stiprs sniegvilksnis

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle
lv: Stipra smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog
lv: Stipra smidzināšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog/Mist
lv: Stipra smidzināšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Ice Pellets
lv: Stipra smidzināšana, ledus graudi

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Snow
lv: Stipra smidzināšana, snigšana

[ctx: weather condition]
en: Heavy Dust Storm
lv: Stipra putekļu vētra

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle
lv: Stipra piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Rain
lv: Stipra piesalstoša smidzināšana, lietus

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Snow
lv: Stipra piesalstoša smidzināšana, snigšana

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Fog
lv: Stipra piesalstoša migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain
lv: Stiprs piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Rain
lv: Stiprs piesalstošs lietus, lietus

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Snow
lv: Stiprs piesalstošs lietus, snigšana

[ctx: weather condition]
en: Heavy Hail
lv: Stipra krusa

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets
lv: Stipri ledus graudu nokrišņi

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Drizzle
lv: Stipra smidzināšana ar ledus graudiem

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Rain
lv: Stiprs lietus ar ledus graudiem

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Drizzle
lv: Stiprs jaukts lietus un smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Snow Shower
lv: Stiprs jaukts lietus ar snigšanu

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain
lv: Stiprs lietus

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog
lv: Stiprs lietus ar miglu

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog/Mist
lv: Stiprs lietus ar miglu

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Drizzle
lv: Stiprs lietus, piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Rain
lv: Stiprs lietus, piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Ice Pellets
lv: Stiprs lietus, ledus graudi

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers
lv: Brīžiem stiprs lietus

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers Fog/Mist
lv: Brīžiem stiprs lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Snow
lv: Stiprs lietus ar sniegu

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain and Snow
lv: Stiprs lietus ar sniegu

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rainshower
lv: Brīžiem stiprs lietus

[ctx: weather condition]
en: Heavy Sand Storm
lv: Stipra smilšu vētra

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain
lv: Brīžiem stiprs lietus

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain Fog/Mist
lv: Brīžiem stiprs lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow
lv: Stipra pārejoša snigšana

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog
lv: Stipra pārejoša snigšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog/Mist
lv: Stipra pārejoša snigšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow
lv: Stipra snigšana

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Blowing Snow
lv: Stipra snigšana, zemais putenis

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog
lv: Stipra snigšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog/Mist
lv: Stipra snigšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Drizzle
lv: Stipra snigšana, piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Rain
lv: Stipra snigšana, piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Grains
lv: Stipra snigšana, graudaina

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Low Drifting Snow
lv: Stipra snigšana ar zemu sniegvilksni

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Pellets
lv: Stipra snigšana ar graudainu sniegu

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Rain
lv: Stipra snigšana, lietus

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers
lv: Pārejoša stipra snigšana

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog
lv: Pārejoša stipra snigšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog/Mist
lv: Pārejoša stipra snigšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snowshower
lv: Brīžiem stipra snigšana

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain
lv: Stiprs negaiss, lietus

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog
lv: Stiprs negaiss, lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog and Windy
lv: Stiprs negaiss, lietus, migla un vējains

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog/Mist
lv: Stiprs negaiss, lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail
lv: Stiprs negaiss, lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog
lv: Stiprs negaiss, lietus, krusa, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog/Hail
lv: Stiprs negaiss, lietus, krusa, migla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Haze
lv: Stiprs negaiss, lietus, krusa, dūmaka

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Haze
lv: Stiprs negaiss, lietus, dūmaka

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
lv: Stiprs negaiss, lietus, mazi krusas/sniega graudi

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Snow
lv: Stiprs negaiss, sniegs

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Hail
lv: Stiprs pērkona negaiss ar krusu

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Rain
lv: Stiprs negaiss ar lietu

[ctx: weather condition]
en: Heavy small Hail/Snow Pellets
lv: Stipra krusa/snigšana ar maziem graudiem

[ctx: weather condition]
en: Ice Crystals
lv: Ledus kristāli

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets
lv: Ledus graudi

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Drizzle
lv: Ledus graudi, smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Rain
lv: Ledus graudi, lietus

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets in Vicinity
lv: Apkārtnē veidojas ledus graudi

[ctx: weather condition]
en: Increasing Cloud
lv: Pieaugošs mākoņu daudzums

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle
lv: Viegla smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog
lv: Viegla smidzināšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog/Mist
lv: Viegla smidzināšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Ice Pellets
lv: Viegla smidzināšana, ledus graudi

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Snow
lv: Viegla smidzināšana, snigšana

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle
lv: Viegla piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Rain
lv: Viegla piesalstoša smidzināšana, lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Snow
lv: Viegla piesalstoša smidzināšana, snigšana

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Fog
lv: Viegla piesalstoša migla

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain
lv: Viegls piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Rain
lv: Viegls piesalstošs lietus, lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Snow
lv: Viegls piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets
lv: Viegli ledus graudi

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Drizzle
lv: Viegli ledus graudi, smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Rain
lv: Viegli ledus graudi, lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Rain
lv: Viegls lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog
lv: Viegls lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog/Mist
lv: Viegls lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Drizzle
lv: Viegls lietus, piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Rain
lv: Viegls piesalstošs lietus, lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Ice Pellets
lv: Viegls lietus, ledus graudi

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers
lv: Brīžiem viegls lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers Fog/Mist
lv: Brīžiem viegls lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Snow
lv: Viegls lietus, snigšana

[ctx: weather condition]
en: Light Rain and Breezy
lv: Viegls lietus un vējains laiks

[ctx: weather condition]
en: Light Rainshower
lv: Brīžiem viegls lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain
lv: Brīžiem viegls lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain Fog/Mist
lv: Brīžiem viegls lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow
lv: Pārejoša viegla snigšana

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog
lv: Pārejoša viegla snigšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog/Mist
lv: Pārejoša viegla snigšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Small Hail/Snow Pellets
lv: Viegla krusa/snigšana ar maziem graudiņiem

[ctx: weather condition]
en: Light Snow
lv: Viegla snigšana

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow
lv: Viegla snigšana, zemais putenis

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow Fog/Mist
lv: Viegla snigšana, zemais putenis, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Drizzle
lv: Viegla snigšana, smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog
lv: Viegla snigšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog/Mist
lv: Viegla snigšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Drizzle
lv: Viegla snigšana, piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Rain
lv: Viegla snigšana, piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Grains
lv: Viegli sniega graudi

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Low Drifting Snow
lv: Viegla snigšana ar zemu sniegvilksni

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Pellets
lv: Viegla snigšana ar graudainu sniegu

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Rain
lv: Viegla snigšana, lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers
lv: Brīžiem viegla snigšana

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog
lv: Brīžiem viegla snigšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog/Mist
lv: Brīžiem viegla snigšana, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Snowshower
lv: Brīžiem viegla snigšana

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain
lv: Viegls negaiss, lietus

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog
lv: Viegls negaiss, lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog/Mist
lv: Viegls negaiss, lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail
lv: Viegls negaiss, lietus, krusa

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog
lv: Viegls negaiss, lietus, krusa, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
lv: Viegls negaiss, lietus, krusa, migla

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Haze
lv: Viegls negaiss, lietus, krusa, dūmaka

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Haze
lv: Viegls negaiss, lietus, dūmaka

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
lv: Viegls negaiss, lietus, mazi krusas/sniega graudi

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Snow
lv: Viegls negaiss, sniegs

[ctx: weather condition]
en: Lightning Visible
lv: Redzams zibens

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Dust
lv: Zemu pūsti putekļi

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Sand
lv: Zemu pūstas smiltis

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Snow
lv: Sniegvilksnis

[ctx: weather condition]
en: Mainly Clear
lv: Pamatā skaidrs

[ctx: weather condition]
en: Mainly Sunny
lv: Pamatā saulains

[ctx: weather condition]
en: Mist
lv: Migla

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Drizzle
lv: Brīžiem līst, brīžiem smidzina

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Snow Shower
lv: Brīžiem līst, brīžiem snieg

[ctx: weather condition]
en: Mostly Clear
lv: Gandrīz skaidrs

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy
lv: Pārsvarā apmācies

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Breezy
lv: Lielākoties mākoņains un vējains

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Windy
lv: Lielākoties mākoņains un vējains

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy with Haze
lv: Lielākoties mākoņains ar dūmaku

[ctx: weather condition]
en: N/A
lv: N/P

[ctx: weather condition]
en: Not Reported
lv: Nav ziņots

[ctx: weather condition]
en: Overcast
lv: Apmācies

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Breezy
lv: Apmācies un vējains

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Windy
lv: Apmācies un vējains

[ctx: weather condition]
en: Overcast with Haze
lv: Apmācies ar dūmaku

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog
lv: Daļēja migla

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog in Vicinity
lv: Apkārtnē ir daļēja migla

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy
lv: Daļēji mākoņains

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Breezy
lv: Daļēji mākoņains un vējains

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Windy
lv: Daļēji mākoņains un vējains

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy with Haze
lv: Daļēji mākoņains ar dūmaku

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog
lv: Miglas vāli

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog in Vicinity
lv: Apkārtnē ir miglas vāli

[ctx: weather condition]
en: Patchy Freezing Fog
lv: Stipra piesalstoša migla

[ctx: weather condition]
en: Rain
lv: Lietus

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog
lv: Lietus ar miglu

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog/Mist
lv: Lietus ar miglu

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Drizzle
lv: Lietus, piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Rain
lv: Lietus, piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: Rain Ice Pellets
lv: Lietus, ledus graudi

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers
lv: Brīžiem lietus

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers Fog/Mist
lv: Brīžiem lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity
lv: Apkārtnē brīžiem lietus

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity Fog/Mist
lv: Brīžiem lietus un apkārtnē migla

[ctx: weather condition]
en: Rain Snow
lv: Lietus, snigšana

[ctx: weather condition]
en: Rain and Snow
lv: Lietus un sniegs

[ctx: weather condition]
en: Rainshower
lv: Brīžiem lietus

[ctx: weather condition]
en: Recent Drizzle
lv: Nesen smidzināja

[ctx: weather condition]
en: Recent Dust or Sand Storm
lv: Nesen bija smilšu vai putekļu vētra

[ctx: weather condition]
en: Recent Fog
lv: Nesen bija migla

[ctx: weather condition]
en: Recent Freezing Precipitation
lv: Nesen bija piesalstoši nokrišņi

[ctx: weather condition]
en: Recent Hail
lv: Nesen bija krusa

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain
lv: Nesen lija

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain and Snow
lv: Nesen lija un sniga

[ctx: weather condition]
en: Recent Rainshower
lv: Nesen brīžiem lija

[ctx: weather condition]
en: Recent Snow
lv: Nesen sniga

[ctx: weather condition]
en: Recent Snowshower
lv: Nesen brīžiem sniga

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm
lv: Nesen bija negaiss

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Hail
lv: Nesen bija negaiss ar krusu

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Hail
lv: Nesens negaiss ar stipru krusu

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Rain
lv: Nesens negaiss ar stipru lietu

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Rain
lv: Nesen bija negaiss ar lietu

[ctx: weather condition]
en: Sand
lv: Smiltis

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm
lv: Smilšu vētra

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm in Vicinity
lv: Apkārtnē ir smilšu vētra

[ctx: weather condition]
en: Sand or Dust Storm
lv: Smilšu vai putekļu vētra

[ctx: weather condition]
en: Severe Sand or Dust Storm
lv: Stipra smilšu vai putekļu vētra

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog
lv: Sekla migla

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog in Vicinity
lv: Apkārtnē ir viegla migla

[ctx: weather condition]
en: Showers Hail
lv: Brīžiem krusa

[ctx: weather condition]
en: Showers Ice Pellets
lv: Brīžiem lietus, ledus graudi

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain
lv: Brīžiem lietus

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain Fog/Mist
lv: Brīžiem lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity
lv: Apkārtnē brīžiem lietus

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity Fog/Mist
lv: Brīžiem lietus un apkārtnē migla

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow
lv: Brīžiem sniegs

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog
lv: Brīžiem sniegs, migla

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog/Mist
lv: Brīžiem sniegs, migla

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Fog
lv: Brīžiem lietus un apkārtnē migla

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Snow
lv: Brīžiem lietus un apkārtnē snigšana

[ctx: weather condition]
en: Small Hail/Snow Pellets
lv: Mazi krusas/sniega graudi

[ctx: weather condition]
en: Smoke
lv: Dūmi

[ctx: weather condition]
en: Snow
lv: Sniegs

[ctx: weather condition]
en: Snow Blowing Snow
lv: Snigšana, zemais putenis

[ctx: weather condition]
en: Snow Crystals
lv: Sniega kristāli

[ctx: weather condition]
en: Snow Drizzle
lv: Sniegs, smidzina

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog
lv: Sniegs, migla

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog/Mist
lv: Sniegs, migla

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Drizzle
lv: Snigšana, piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Rain
lv: Snigšana, piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: Snow Grains
lv: Sniega graudi

[ctx: weather condition]
en: Snow Low Drifting Snow
lv: Snigšana ar sniegvilksni

[ctx: weather condition]
en: Snow Rain
lv: Snieg, lietus

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers
lv: Brīžiem ir sniegs

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog
lv: Brīžiem sniegs, migla

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog/Mist
lv: Brīžiem sniegs, migla

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity
lv: Apkārtnē brīžiem snieg

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog
lv: Brīžiem snieg un apkārtnē ir migla

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog/Mist
lv: Brīžiem snieg un apkārtnē ir migla

[ctx: weather condition]
en: Squalls
lv: Brāzmas

[ctx: weather condition]
en: Sunny
lv: Saulains

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm
lv: pērkona negaiss

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Fog
lv: Negaiss, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail
lv: Negaiss, krusa

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail Fog
lv: Negaiss, krusa, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity
lv: Apkārtnē negaiss un dūmaka

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity Hail
lv: Negaiss, dūmaka, tuvumā krusa

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain
lv: Negaiss, stiprs lietus

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog
lv: Negaiss, stiprs lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog/Mist
lv: Negaiss, stiprs lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail
lv: Negaiss, stiprs lietus, krusa

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog
lv: Negaiss, stiprs lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog/Mist
lv: negaiss, stiprs lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Haze
lv: Negaiss, stiprs lietus, krusa, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Haze
lv: Negaiss, stiprs lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Ice Pellets
lv: Negaiss, ledus graudi

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain
lv: Viegls lietus, negaiss

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog
lv: Negaiss, viegls lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog/Mist
lv: Negaiss, viegls lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail
lv: Negaiss, viegls lietus, krusa

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog
lv: Negaiss, viegls lietus, krusa, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog/Mist
lv: Negaiss, viegls lietus, krusa, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Haze
lv: Negaiss, viegls lietus, krusa, dūmaka

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Haze
lv: Negaiss, viegls lietus, dūmaka

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain
lv: Negaiss, lietus

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Fog/Mist
lv: Negaiss, lietus, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
lv: Negaiss, lietus, krusa, migla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
lv: Negaiss, lietus, mazi krusas/sniega graudi

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity
lv: Apkārtnē brīžiem negaiss

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity Hail
lv: Krusa, tuvumā brīžiem negaiss

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Small Hail/Snow Pellets
lv: Negaiss, mazi krusas/sniega graudi

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Snow
lv: Negaiss, sniegs

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity
lv: Tuvumā negaiss

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog
lv: Migla, tuvumā negaiss

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog/Mist
lv: Migla, tuvumā negaiss

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail
lv: Krusa, tuvumā neigass

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail Haze
lv: Krusa, dūmaka, tuvumā negaiss

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Haze
lv: Dūmaka, tuvumā negaiss

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Hail
lv: Negaiss ar krusu

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Rain
lv: Negaiss ar lietu

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Sand or Dust Storm
lv: Negaiss ar smilšu vai putekļu vētru

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with heavy rainshowers
lv: Nesen bija negaiss ar pārejošu stipru lietu

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with light rainshowers
lv: Negaiss ar pārejošu vieglu lietu

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm without Precipitation
lv: Negaiss bez nokrišņiem

[ctx: weather condition]
en: Tornado
lv: Virpuļviesulis

[ctx: weather condition]
en: Tornado/Water Spout
lv: Virpuļviesulis/ūdensstabs

[ctx: weather condition]
en: Windy
lv: Vējains

[ctx: weather condition]
en: clear
lv: skaidrs

[ctx: weather condition]
en: clear intervals
lv: brīžiem skaidrosies

[ctx: weather condition]
en: clear sky
lv: skaidras debesis

[ctx: weather condition]
en: cloudy
lv: mākoņains

[ctx: weather condition]
en: cloudy with hail
lv: mākoņains ar krusu

[ctx: weather condition]
en: cloudy with heavy snow
lv: mākoņains ar stipru sniegu

[ctx: weather condition]
en: cloudy with light snow
lv: mākoņains ar nedaudz sniegu

[ctx: weather condition]
en: cloudy with sleet
lv: mākoņains ar slapjdraņķi

[ctx: weather condition]
en: drizzle
lv: smidzina

[ctx: weather condition]
en: few clouds
lv: daži mākoņi

[ctx: weather condition]
en: fog
lv: migla

[ctx: weather condition]
en: fog with icing
lv: migla ar apledojumu

[ctx: weather condition]
en: foggy
lv: miglains

[ctx: weather condition]
en: freezing drizzle
lv: piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: freezing rain
lv: piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: grey cloud
lv: pelēki mākoņi

[ctx: weather condition]
en: hail
lv: krusa

[ctx: weather condition]
en: hail shower
lv: brīžiem krusa

[ctx: weather condition]
en: hail showers
lv: brīžiem krusa

[ctx: weather condition]
en: haze
lv: dūmaka

[ctx: weather condition]
en: hazy
lv: dūmakains

[ctx: weather condition]
en: heavy drizzle
lv: stipri smidzina

[ctx: weather condition]
en: heavy freezing drizzle
lv: stipra piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather condition]
en: heavy rain
lv: stiprs lietus

[ctx: weather condition]
en: heavy rain shower
lv: brīžiem stiprs lietus

[ctx: weather condition]
en: heavy rain showers
lv: brīžiem stiprs lietus

[ctx: weather condition]
en: heavy rain snow
lv: stiprs lietus, snigšana

[ctx: weather condition]
en: heavy shower
lv: brīžiem stiprs lietus

[ctx: weather condition]
en: heavy showers
lv: brīžiem stiprs lietus

[ctx: weather condition]
en: heavy snow
lv: stipra snigšana

[ctx: weather condition]
en: heavy snow rain showers
lv: brīžiem stipra snigšana un lietus

[ctx: weather condition]
en: heavy snow shower
lv: brīžiem stipra snigšana

[ctx: weather condition]
en: heavy snow showers
lv: brīžiem stipra snigšana

[ctx: weather condition]
en: heavy thunderstorm
lv: stiprs pērkona negaiss

[ctx: weather condition]
en: light cloud
lv: viegli mākoņains

[ctx: weather condition]
en: light drizzle
lv: viegli smidzina

[ctx: weather condition]
en: light freezing rain
lv: viegls piesalstošs lietus

[ctx: weather condition]
en: light rain
lv: viegls lietus

[ctx: weather condition]
en: light rain shower
lv: brīžiem viegls lietus

[ctx: weather condition]
en: light rain showers
lv: brīžiem viegls lietus

[ctx: weather condition]
en: light rain snow
lv: viegls lietus ar sniegu

[ctx: weather condition]
en: light shower
lv: brīžiem viegls lietus

[ctx: weather condition]
en: light showers
lv: brīžiem viegls lietus

[ctx: weather condition]
en: light snow
lv: viegla snigšana

[ctx: weather condition]
en: light snow rain showers
lv: brīžiem viegla snigšana un lietus

[ctx: weather condition]
en: light snow shower
lv: brīžiem viegla snigšana

[ctx: weather condition]
en: light snow showers
lv: brīžiem viegla snigšana

[ctx: weather condition]
en: light thunderstorm
lv: viegls pērkona negaiss

[ctx: weather condition]
en: mist
lv: migla

[ctx: weather condition]
en: misty
lv: miglains

[ctx: weather condition]
en: moderate rain
lv: vidēji stiprs lietus

[ctx: weather condition]
en: moderate snow
lv: vidēja snigšana

[ctx: weather condition]
en: n/a
lv: np

[ctx: weather condition]
en: na
lv: np

[ctx: weather condition]
en: overcast
lv: apmācies

[ctx: weather condition]
en: partly cloudy
lv: daļēji mākoņains

[ctx: weather condition]
en: rain
lv: lietus

[ctx: weather condition]
en: sandstorm
lv: smilšu vētra

[ctx: weather condition]
en: showers
lv: brīžiem lietus

[ctx: weather condition]
en: sleet
lv: slapjdraņķis

[ctx: weather condition]
en: sleet shower
lv: brīžiem slapjdraņķis

[ctx: weather condition]
en: sleet showers
lv: brīžiem slapjdraņķis

[ctx: weather condition]
en: snow
lv: snigšana

[ctx: weather condition]
en: snow showers
lv: brīžiem snigšana

[ctx: weather condition]
en: sunny
lv: saulains

[ctx: weather condition]
en: sunny intervals
lv: brīžiem saulains

[ctx: weather condition]
en: thick cloud
lv: biezi mākoņi

[ctx: weather condition]
en: thunderstorm
lv: pērkona negaiss

[ctx: weather condition]
en: thundery shower
lv: brīžiem pērkona negaiss

[ctx: weather condition]
en: thundery showers
lv: brīžiem pērkona negaiss

[ctx: weather condition]
en: tropical storm
lv: tropiskā vētra

[ctx: weather condition]
en: white cloud
lv: balti mākoņi

[ctx: weather forecast]
en: A few clouds
lv: Daži mākoņi

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries
lv: Reta ļoti viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries mixed with ice pellets
lv: Reta ļoti viegla snigšana ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or rain showers
lv: Reta ļoti viegla snigšana vai brīžiem lietus

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or thundershowers
lv: Reta ļoti viegla snigšana un negaisi ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or flurries
lv: Rets lietus vai ļoti viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or wet flurries
lv: Dažreiz lietus vai ļoti viegla slapja snigšana

[ctx: weather forecast]
en: A few showers
lv: Dažreiz lietus

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or drizzle
lv: Dažreiz lietus vai smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thundershowers
lv: Dažreiz lietus vai negaisi ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thunderstorms
lv: Dažreiz lietus un negaisi

[ctx: weather forecast]
en: A few thundershowers
lv: Reti pērkona negaisi ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: A few thunderstorms
lv: Reti pērkona negaisi

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries
lv: Reta ļoti viegla slapja snigšana

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries or rain showers
lv: Dažreiz ļoti viegla slapja snigšana vai brīžiem lietus

[ctx: weather forecast]
en: A mix of sun and cloud
lv: Pārmaiņus saulains un mākoņains laiks

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Cloudy
lv: Paliek mākoņains

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Sunny
lv: Paliek saulains

[ctx: weather forecast]
en: Blizzard
lv: Sniegputenis

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Dust
lv: Vējš ar putekļiem

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Sand
lv: Vējš ar smiltīm

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Snow
lv: Zemais putenis

[ctx: weather forecast]
en: Blustery
lv: Brāzmains laiks

[ctx: weather forecast]
en: Breezy
lv: Vējains laiks

[ctx: weather forecast]
en: Chance Drizzle
lv: Iespējama smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance Flurries
lv: Iespējama ļoti viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Drizzle
lv: Iespējama piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Rain
lv: Iespējams piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain
lv: Iespējams lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain Showers
lv: Brīžiem iespējams lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Freezing Rain
lv: Iespējams lietus/piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Sleet
lv: Iespējams lietus/slapjdraņķis

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Snow
lv: Iespējams lietus/sniegs

[ctx: weather forecast]
en: Chance Showers And Thunderstorms
lv: Brīžiem iespējams lietus un negaiss

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow
lv: Iespējams sniegs

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow Showers
lv: Brīžiem iespējama snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow/Sleet
lv: Iespējams sniegs/slapjdraņķis

[ctx: weather forecast]
en: Chance Thunderstorms
lv: Iespējams negaiss

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle
lv: Iespējama smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with freezing drizzle
lv: Iespējama smidzināšana ar piesalstošu smidzināšanu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with rain
lv: Iespējama smidzināšana ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle or rain
lv: Iespējama smidzināšana vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries
lv: Iespējama ļoti viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries at times heavy
lv: Iespējama ļoti viegla snigšana, brīžiem stipra

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries mixed with ice pellets
lv: Iespējama ļoti viegla snigšana ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or ice pellets
lv: Iespējama ļoti viegla snigšana vai ledus graudi

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or rain showers
lv: Iespējama ļoti viegla snigšana vai brīžiem lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or thundershowers
lv: Iespējama ļoti viegla snigšana vai pērkona negaiss ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing drizzle
lv: Iespējama piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain
lv: Iespējams piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain mixed with snow
lv: Iespējams piesalstošs lietus ar snigšanu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or rain
lv: Iespējams piesalstošs lietus vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or snow
lv: Iespējams piesalstošs lietus vai snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow
lv: Iespējama viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow and blowing snow
lv: Iespējama viegla snigšana un zemais putenis

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with freezing drizzle
lv: Iespējama viegla snigšana ar piesalstošu smidzināšanu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with ice pellets
lv: Iespējama viegla snigšana ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with rain
lv: Iespējams viegls sniegs sajaukts ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or freezing rain
lv: Iespējams viegls sniegs vai piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or ice pellets
lv: Iespējama viegla snigšana ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or rain
lv: Iespējams viegls sniegs vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light wet snow
lv: Iespējama viegla snigšana ar slapju sniegu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain
lv: Iespējams lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain at times heavy
lv: Iespējams lietus, brīžiem stiprs

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain mixed with snow
lv: Iespējams lietus ar snigšanu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or drizzle
lv: Iespējams lietus vai smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or freezing rain
lv: Iespējams lietus vai sasalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or snow
lv: Iespējams lietus vai snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or flurries
lv: brīžiem iespējams lietus vai ļoti viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or wet flurries
lv: Brīžiem iespējams lietus vai ļoti viegla slapja snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance of severe thunderstorms
lv: Iespējami stipri pērkona negaisi

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers
lv: Brīžiem iespējams lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy
lv: Brīžiem iespējams lietus, brīžiem stiprs

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thundershowers
lv: Brīžiem iespējams lietus, brīžiem stiprs, vai negaisi ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thunderstorms
lv: Brīžiem iespējams lietus, brīžiem stiprs, vai negaisi

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or drizzle
lv: Brīžiem iespējams lietus vai smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thundershowers
lv: Brīžiem iespējams lietus vai negaisi ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thunderstorms
lv: Brīžiem iespējams lietus vai negaisi

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow
lv: Iespējama snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow and blizzard
lv: Iespējama snigšana un putenis

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing drizzle
lv: Iespējama snigšana ar piesalstošu smidzināšanu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing rain
lv: Iespējama snigšana ar piesalstošu lietu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with rain
lv: Iespējama snigšana ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow or rain
lv: Iespējama snigšana vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow squalls
lv: Iespējamas sniega brāzmas

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thundershowers
lv: Iespējami negaisi ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms
lv: Iespējami pērkona negaisi

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms and possible hail
lv: Iespējami pērkona negaisi un krusa

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries
lv: Iespējama ļoti viegla slapja snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries at times heavy
lv: Iespējama ļoti viegla slapja snigšana, brīžiem stipra

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries or rain showers
lv: Iespējama ļoti viegla slapja snigšana vai brīžiem lietus

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow
lv: Iespējams slapjš sniegs

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow mixed with rain
lv: Iespējams slapjš sniegs ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow or rain
lv: Iespējams slapjš sniegs vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Clear
lv: Skaidrs

[ctx: weather forecast]
en: Clearing
lv: Skaidrojas

[ctx: weather forecast]
en: Clearing Late
lv: Vēlu skaidrojas

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy
lv: Apmācies

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy periods
lv: Brīžiem apmācies

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy with sunny periods
lv: Apmācies ar saulainiem brīžiem

[ctx: weather forecast]
en: Cold
lv: Auksts

[ctx: weather forecast]
en: Decreasing Clouds
lv: Samazinās mākoņainība

[ctx: weather forecast]
en: Dense Fog
lv: Blīva migla

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle
lv: Smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle Likely
lv: Paredzama smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with freezing drizzle
lv: Smidzināšana ar piesalstošu smidzināšanu

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with rain
lv: Smidzināšana ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or freezing drizzle
lv: Smidzināšana vai piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or rain
lv: Smidzināšana vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Flurries
lv: Ļoti viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Flurries Likely
lv: Paredzama ļoti viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy
lv: Ļoti viegla snigšana, brīžiem stipra

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy or rain showers
lv: Ļoti viegla sniegšana, brīžiem stipra, vai brīžiem lietus

[ctx: weather forecast]
en: Flurries mixed with ice pellets
lv: Ļoti viegla snigšana ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or ice pellets
lv: Ļoti viegla snigšana vai ledus graudi

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or rain showers
lv: Ļoti viegla snigšana vai brīžiem lietus

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or thundershowers
lv: Ļoti viegla snigšana vai negaisi ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Fog
lv: Migla

[ctx: weather forecast]
en: Fog developing
lv: Veidojas migla

[ctx: weather forecast]
en: Fog dissipating
lv: Migla izklīst

[ctx: weather forecast]
en: Fog patches
lv: Miglas vāli

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle
lv: Piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle Likely
lv: Liela iespējamība piesalstošai smidzināšanai

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Fog
lv: Piesalstoša migla

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain
lv: Piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain Likely
lv: Liela iespējamība piesalstošam lietum

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Spray
lv: Piesalstošs aerosols

[ctx: weather forecast]
en: Freezing drizzle
lv: Piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain
lv: Piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with ice pellets
lv: Piesalstošs lietus ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with rain
lv: Piesalstošs lietus ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with snow
lv: Piesalstošs lietus ar snigšanu

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or ice pellets
lv: Piesalstošs lietus vai ledus graudi

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or rain
lv: Piesalstošs lietus vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or snow
lv: Piesalstošs lietus vai sniegs

[ctx: weather forecast]
en: Frost
lv: Sals

[ctx: weather forecast]
en: Gradual Clearing
lv: Pakāpeniski skaidrojas

[ctx: weather forecast]
en: Haze
lv: Dūmaka

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Rain
lv: Stiprs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Snow
lv: Stipra snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Hot
lv: Karsts

[ctx: weather forecast]
en: Ice Crystals
lv: Ledus kristāli

[ctx: weather forecast]
en: Ice Fog
lv: Ledus migla

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog
lv: Ledus migla

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog developing
lv: Veidojas ledus migla

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog dissipating
lv: Ledus imgla izklīst

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets
lv: Ledus graudi

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets mixed with freezing rain
lv: Ledus graudi ar piesalstošu lietu

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets mixed with snow
lv: Ledus graudi ar snigšanu

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets or freezing rain
lv: Ledus graudi vai piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets or snow
lv: Ledus graudi vai snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Increasing Clouds
lv: Palielinās mākoņainība

[ctx: weather forecast]
en: Increasing cloudiness
lv: Palielinās mākoņainība

[ctx: weather forecast]
en: Increasing clouds
lv: Palielinās mākoņi

[ctx: weather forecast]
en: Light snow
lv: Viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard
lv: Viegla snigšana un putenis

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard and blowing snow
lv: Viegla snigšana un putenis ar zemo puteni

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blowing snow
lv: Viegla snigšana un zemais putenis

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing drizzle
lv: Viegla snigšana ar piesalstošu smidzināšanu

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing rain
lv: Viegla snigšana ar piesalstošu lietu

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with ice pellets
lv: Viegla snigšana ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with rain
lv: Viegla snigšana ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing drizzle
lv: Viegla snigšana vai piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing rain
lv: Viegla snigšana vai piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or ice pellets
lv: Viegla snigšana ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or rain
lv: Viegla snigšana vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow
lv: Viegla snigšana ar slapju sniegu

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow or rain
lv: Viegla snigšana ar slapju sniegu vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Local snow squalls
lv: Vieglas sniega brāzmas

[ctx: weather forecast]
en: Mainly cloudy
lv: Pārsvarā apmācies

[ctx: weather forecast]
en: Mainly sunny
lv: Galvenokārt saulains

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Clear
lv: Gandrīz skaidrs

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Cloudy
lv: Pārsvarā apmācies

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Sunny
lv: Pārsvarā saulains

[ctx: weather forecast]
en: Near blizzard
lv: Tuvumā putenis

[ctx: weather forecast]
en: Overcast
lv: Apmācies

[ctx: weather forecast]
en: Partly Cloudy
lv: Daļēji mākoņains

[ctx: weather forecast]
en: Partly Sunny
lv: Daļēji saulains

[ctx: weather forecast]
en: Partly cloudy
lv: Daļēji apmācies

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle
lv: Brīžiem smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with freezing drizzle
lv: Pārmaiņus smidzināšana ar piesalstošu smidzināšanu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with rain
lv: Pārmaiņus smidzināšana ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or freezing drizzle
lv: Pārmaiņus smidzināšana vai piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or rain
lv: Pārmaiņus smidzināšana vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle
lv: Pārmaiņus piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or drizzle
lv: Pārmaiņus piesalstoša smidzināšana vai smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or rain
lv: Pārmaiņus piesalstoša smidzināšana vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain
lv: Pārmaiņus piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with ice pellets
lv: Pārmaiņus piesalstošs lietus ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with rain
lv: Pārmaiņus piesalstošs lietus ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with snow
lv: Pārmaiņus piesalstošs lietus ar snigšanu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or ice pellets
lv: Pārmaiņus piesalstošs lietus vai ledus graudi

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or rain
lv: Pārmaiņus piesalstošs lietus vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or snow
lv: Pārmaiņus piesalstošs lietus vai sniegs

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets
lv: Pārmaiņus ledus graudi

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets mixed with freezing rain
lv: Pārmaiņus ledus graudi ar piesalstošu lietu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets mixed with snow
lv: Pārmaiņus ledus graudi ar snigšanu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets or freezing rain
lv: Pārmaiņus ledus graudi vai piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets or snow
lv: Pārmaiņus ledus graudi vai sniegs

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow
lv: Pārmaiņus neliels lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard
lv: Pārmaiņus viegla snigšana un putenis

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard and blowing snow
lv: Pārmaiņus viegla snigšana, putenis un zemais putenis

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blowing snow
lv: Pārmaiņus viegla snigšana un zemais putenis

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing drizzle
lv: Pārmaiņus viegla snigšana ar piesalstošu smidzināšanu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing rain
lv: Pārmaiņus viegla snigšana ar piesalstošu lietu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with ice pellets
lv: Pārmaiņus viegls sniegs ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with rain
lv: Pārmaiņus viegla snigšana ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing drizzle
lv: Pārmaiņus viegla snigšana ar piesalstošu smidzināšanu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing rain
lv: Pārmaiņus viegla snigšana vai piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or ice pellets
lv: Pārmaiņus viegla snigšana vai ledus graudi

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or rain
lv: Pārmaiņus viegla snigšana vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow
lv: Pārmaiņus viegla snigšana ar slapju sniegu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow mixed with rain
lv: Pārmaiņus viegla snigšana ar slapju sniegu un lietu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow or rain
lv: Pārmaiņus viegla snigšana ar slapju sniegu vai lietu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain
lv: Pārmaiņus lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with freezing rain
lv: Pārmaiņus lietus ar piesalstošu lietu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with snow
lv: Pārmaiņus lietus ar snigšanu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or drizzle
lv: Pārmaiņus lietus vai smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or freezing rain
lv: Pārmaiņus lietus vai piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or snow
lv: Pārmaiņus lietus vai snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thundershowers
lv: Pārmaiņus lietus vai negaisi ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thunderstorms
lv: Pārmaiņus lietus vai negaisi

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow
lv: Pārmaiņus snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard
lv: Pārmaiņus snigšana un putenis

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard and blowing snow
lv: Pārmaiņas snigšana, putenis un zemais putenis

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blowing snow
lv: Pārmaiņus snigšana un zemais putenis

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing drizzle
lv: Pārmaiņus snigšana ar piesalstošu smidzināšanu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing rain
lv: Pārmaiņus snigšana ar piesalstošu lietu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with ice pellets
lv: Pārmaiņus snigšana ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with rain
lv: Pārmaiņus snigšana ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing drizzle
lv: Pārmaiņus snigšana vai piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing rain
lv: Pārmaiņus snigšana vai piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or ice pellets
lv: Pārmaiņus snigšana vai ledus graudi

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or rain
lv: Pārmaiņus snigšana vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow
lv: Pārmaiņus slapjš sniegs

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow mixed with rain
lv: Pārmaiņus slapjš sniegs un lietus

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow or rain
lv: Pārmaiņus slapjš sniegs vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Rain
lv: Lietus

[ctx: weather forecast]
en: Rain Likely
lv: Paredzams lietus

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers
lv: Brīžiem lietus

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers Likely
lv: Paredzams pārejošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy
lv: Lietus, brīžiem stiprs

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with freezing rain
lv: Lietus, brīžiem stiprs, ar piesalstošu lietu

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with snow
lv: Lietus, brīžiem stiprs, ar snigšanu

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or drizzle
lv: Lietus, brīžiem stiprs, ar smidzināšanu

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or freezing rain
lv: Lietus, brīžiem stiprs, vai piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or snow
lv: Lietus, brīžiem stiprs, vai snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thundershowers
lv: Lietus, brīžiem stiprs, vai negaisi ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thunderstorms
lv: Lietus, brīžiem stiprs, vai negaisi

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with freezing rain
lv: Lietus ar piesalstošu lietu

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with snow
lv: Lietus sajaukts ar sniegu

[ctx: weather forecast]
en: Rain or drizzle
lv: Lietus vai smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Rain or freezing rain
lv: Lietus vai piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Rain or snow
lv: Lietus vai sniegs

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thundershowers
lv: Lietus vai negaisi ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thunderstorms
lv: Lietus vai negaisi

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or flurries
lv: Brīžiem lietus vai ļoti viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or wet flurries
lv: Brīžiem lietus vai ļoti viegla slapja snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain
lv: Lietus/piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain Likely
lv: Liela iespējamība lietum/piesalstošam lietum

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet
lv: Lietus/slapjdraņķis

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet Likely
lv: Paredzams lietus/slapjdraņķis

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow
lv: Lietus/sniegs

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow Likely
lv: Iespējams lietus/sniegs

[ctx: weather forecast]
en: Severe Tstms
lv: Stipri negaisi

[ctx: weather forecast]
en: Showers
lv: Brīžiem nokrišņi

[ctx: weather forecast]
en: Showers And Thunderstorms Likely
lv: Paredzams negaiss

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy
lv: Brīžiem nokrišņi, brīžiem stipri

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thundershowers
lv: Brīžiem nokrišņi, brīžiem stipri, vai negaisi ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thunderstorms
lv: Brīžiem nokrišņi, brīžiem stipri, vai negaisi

[ctx: weather forecast]
en: Showers or drizzle
lv: Brīžiem lietus vai smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thundershowers
lv: Brīžiem lietus vai negaisi ar lietu ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thunderstorms
lv: Brīžiem lietus vai pērkona negaisi

[ctx: weather forecast]
en: Sleet
lv: Slapjdraņķis

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Drizzle
lv: Neliela smidzināšanas iespējamība

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Flurries
lv: Neliela ļoti vieglas snigšanas iespējamība

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Freezing Drizzle
lv: Maza iespējamība piesalstošai smidzināšanai

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Freezing Rain
lv: Maza iespējamība piesalstošam lietum

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain
lv: Neliela lietus iespējamība

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain Showers
lv: Neliela pārejoša lietus iespējamība

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Freezing Rain
lv: Maza iespējamība lietum/piesalstošam lietum

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Sleet
lv: Neliels lietus/slapjdraņķa iespējamība

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Snow
lv: Neliela lietus/sniega iespējamība

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Showers And Thunderstorms
lv: Neliela negaisa iespējamība

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow
lv: Neliela sniega iespējamība

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow Showers
lv: Neliela pārejošas snigšanas iespējamība

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow/Sleet
lv: Neliela sniega/slapjdraņķa iespējamība

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Thunderstorms
lv: Neliela negaisa iespējamība

[ctx: weather forecast]
en: Smoke
lv: Dūmaka

[ctx: weather forecast]
en: Snow
lv: Snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Snow Likely
lv: Iespējams sniegs

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers
lv: Brīžiem snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers Likely
lv: Brīžiem paredzama snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard
lv: Snigšana un putenis

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard and blowing snow
lv: Snigšana, putenis un zemais putenis

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blowing snow
lv: Snigšana un zemais putenis

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy
lv: Snigšana, brīžiem stipra

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blizzard
lv: Snigšana, brīžiem stipra, un putenis

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blowing snow
lv: Snigšana, brīžiem stipra, kā arī zemais putenis

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing drizzle
lv: Snigšana, brīžiem stipra, ar piesalstošu smidzināšanu

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing rain
lv: Snigšana, brīžiem stipra, ar piesalstošu lietu

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with ice pellets
lv: Snigšana, brīžiem stipra, ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with rain
lv: Snigšana, brīžiem stipra ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or freezing rain
lv: Snigšana, brīžiem stipra, vai piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or ice pellets
lv: Snigšana, brīžiem stipra, vai ledus graudi

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or rain
lv: Snigšana, brīžiem stipra, vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing drizzle
lv: Snigšana ar piesalstošu smidzināšanu

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing rain
lv: Snigšana ar piesalstošu lietu

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with ice pellets
lv: Snigšana ar ledus graudiem

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with rain
lv: Snigšana ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing drizzle
lv: Snigšana vai piesalstoša smidzināšana

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing rain
lv: Snigšana vai piesalstošs lietus

[ctx: weather forecast]
en: Snow or ice pellets
lv: Snigšana vai ledus graudi

[ctx: weather forecast]
en: Snow or rain
lv: Snigšana vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Snow squalls
lv: Sniga brāzmas

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet
lv: Sniegs/slapjdraņķis

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet Likely
lv: Iespējams sniegs/slapjdraņķis

[ctx: weather forecast]
en: Sunny
lv: Saulains

[ctx: weather forecast]
en: Sunny with cloudy periods
lv: Pārmaiņus saulains ar mākoņainu

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms
lv: Pērkona negaisi

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms Likely
lv: Paredzams negaiss

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms and possible hail
lv: Pērkona negaisi un iespējama krusa

[ctx: weather forecast]
en: Volcanic Ash
lv: Vulkāniskie pelni

[ctx: weather forecast]
en: Water Spout
lv: Ūdensstabs

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries
lv: Ļoti viegla slapja snigšana

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy
lv: Ļoti viegla slapja snigšana, brīžiem stipra

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy or rain showers
lv: Ļoti viegla slapja snigšana, brīžiem stipra, vai brīžiem lietus

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries or rain showers
lv: Ļoti viegla slapja snigšana vai brīžiem lietus

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow
lv: Slapjš sniegs

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy
lv: Slapjš sniegs, brīžiem stiprs

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy mixed with rain
lv: Slapjš sniegs, brīžiem stiprs, ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow mixed with rain
lv: Slapjš sniegs ar lietu

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow or rain
lv: Slapjš sniegs vai lietus

[ctx: weather forecast]
en: Windy
lv: Vējains

[ctx: weather forecast]
en: Wintry Mix
lv: Lietus ar sniegu

[ctx: weather forecast]
en: Wintry Mix Likely
lv: Paredzams lietus ar sniegu

[ctx: weather forecast]
en: clear
lv: skaidrs

[ctx: weather forecast]
en: clear intervals
lv: brīžiem skaidrs

[ctx: weather forecast]
en: clear sky
lv: skaidras debesis

[ctx: weather forecast]
en: cloudy
lv: mākoņains

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with hail
lv: mākoņains ar krusu

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with heavy snow
lv: mākoņains ar stipru snigšanu

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with light snow
lv: mākoņains ar vieglu snigšanu

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with sleet
lv: mākoņains ar slapjdraņķi

[ctx: weather forecast]
en: drizzle
lv: smidzina

[ctx: weather forecast]
en: fog
lv: migla

[ctx: weather forecast]
en: foggy
lv: miglains

[ctx: weather forecast]
en: grey cloud
lv: pelēki mākoņi

[ctx: weather forecast]
en: hail
lv: krusa

[ctx: weather forecast]
en: hail shower
lv: brīžiem krusa

[ctx: weather forecast]
en: hail showers
lv: brīžiem krusa

[ctx: weather forecast]
en: hazy
lv: dūmakains

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain
lv: stiprs lietus

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain shower
lv: brīžiem stiprs lietus

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain showers
lv: brīžiem stiprs lietus

[ctx: weather forecast]
en: heavy shower
lv: brīžiem stiprs lietus

[ctx: weather forecast]
en: heavy showers
lv: brīžiem stiprs lietus

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow
lv: stipra snigšana

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow shower
lv: brīžiem stipra snigšana

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow showers
lv: brīžiem stipra snigšana

[ctx: weather forecast]
en: light cloud
lv: viegli mākoņains

[ctx: weather forecast]
en: light rain
lv: viegls lietus

[ctx: weather forecast]
en: light rain shower
lv: brīžiem viegls lietus

[ctx: weather forecast]
en: light rain showers
lv: brīžiem viegls lietus

[ctx: weather forecast]
en: light shower
lv: brīžiem viegls lietus

[ctx: weather forecast]
en: light showers
lv: brīžiem viegls lietus

[ctx: weather forecast]
en: light snow
lv: viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: light snow shower
lv: brīžiem viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: light snow showers
lv: brīžiem viegla snigšana

[ctx: weather forecast]
en: mist
lv: migla

[ctx: weather forecast]
en: misty
lv: miglains

[ctx: weather forecast]
en: na
lv: np

[ctx: weather forecast]
en: partly cloudy
lv: daļēji apmācies

[ctx: weather forecast]
en: sandstorm
lv: smilšu vētra

[ctx: weather forecast]
en: sleet
lv: slapjdraņķis

[ctx: weather forecast]
en: sleet shower
lv: brīžiem slapjdraņķis

[ctx: weather forecast]
en: sleet showers
lv: brīžiem slapjdraņķis

[ctx: weather forecast]
en: sunny
lv: saulains

[ctx: weather forecast]
en: sunny intervals
lv: brīžiem skaidrosies

[ctx: weather forecast]
en: thick cloud
lv: biezi mākoņi

[ctx: weather forecast]
en: thunderstorm
lv: pērkona negaiss

[ctx: weather forecast]
en: thundery shower
lv: brīžiem pērkona negaiss

[ctx: weather forecast]
en: thundery showers
lv: brīžiem pērkona negaiss

[ctx: weather forecast]
en: tropical storm
lv: tropiskā vētra

[ctx: weather forecast]
en: white cloud
lv: balti mākoņi
