plasma-welcome - en to lv translation catalogue (148 entries)

[ctx: %1 is the filesystem path to a settings module]
en: Unknown module %1 requested
lv: Pieprasīts nezināms modulis „%1“

[ctx: @action:button]
en: &Back
lv: &Atpakaļ

[ctx: @action:button]
en: &Finish
lv: &Pabeigt

[ctx: @action:button]
en: &Next
lv: &Nākamais

[ctx: @action:button]
en: &OK
lv: &Labi

[ctx: @action:button]
en: &Skip
lv: &Izlaist

[ctx: @action:button]
en: Change state
lv: Mainīt stāvokli

[ctx: @action:button]
en: Configure Shortcuts…
lv: Konfigurēt saīsnes…

[ctx: @action:button]
en: Copy Details
lv: Kopēt informāciju

[ctx: @action:button]
en: Download Anyway
lv: Lejupielādēt tik un tā

[ctx: @action:button]
en: Download Preview
lv: Lejupielādēt priekšskatījumu

[ctx: @action:button]
en: Get involved
lv: Iesaisties

[ctx: @action:button]
en: Launch %1 now
lv: Palaist „%1“

[ctx: @action:button]
en: Learn about more Plasma features
lv: Uzziniet vairāk par „Plasma“ iespējām

[ctx: @action:button]
en: Learn more about the KDE community
lv: Uzziniet vairāk par KDE kopienu

[ctx: @action:button]
en: Make a donation
lv: Ziedot

[ctx: @action:button]
en: Open %1
lv: Atvērt „%1“

[ctx: @action:button]
en: Open Settings…
lv: Atvērt iestatījumus…

[ctx: @action:button]
en: Open in Browser…
lv: Atvērt pārlūkprogrammā…

[ctx: @action:button]
en: Report Bug…
lv: Ziņot par kļūdu…

[ctx: @action:button]
en: Retry
lv: Atkārtot

[ctx: @action:button]
en: Supporting Members
lv: Atbalstošie dalībnieki

[ctx: @action:button]
en: Visit home page
lv: Apmeklēt mājaslapu

[ctx: @action:button %1 is the name of an app]
en: Show %1 in Discover
lv: Parādīt „%1“ programmā „Discover“

[ctx: @action:button %1 is the name of the user's distro]
en: Learn more about %1
lv: Uzziniet vairāk par „%1“

[ctx: @action:button %1 is the selected sort order, e.g. Random]
en: Sort: %1
lv: Kārtot: %1

[ctx: @action:button Button in the Plasma activities sidebar]
en: Create activity…
lv: Izveidot aktivitāti…

[ctx: @action:button Install KDE Connect]
en: Install KDE Connect…
lv: Instalēt „KDE Connect“…

[ctx: @action:button clicking on this takes the user to a web page]
en: Visit %1
lv: Apmeklē %1

[ctx: @action:inmenu]
en: About KDE
lv: Par KDE

[ctx: @action:inmenu]
en: About Welcome Center
lv: Par uzņemšanas centru

[ctx: @action:inmenu An option to sort a list in reverse order]
en: Reverse
lv: Apgriezt

[ctx: @action:inmenu An order to sort a list]
en: First Name
lv: pēc vārda

[ctx: @action:inmenu An order to sort a list]
en: Last Name
lv: pēc uzvārda

[ctx: @action:inmenu An order to sort a list]
en: Random
lv: pēc nejaušības principa

[ctx: @action:inmenu An order to sort a list, referring to the date a user has first made a donation]
en: Contribution Date
lv: pēc piedalīšanās datuma

[ctx: @info]
en: <b>Click to read the announcement</b>
lv: <b>Klikšķiniet, lai lasītu paziņojumu</b>

[ctx: @info]
en: Download an embedded preview of the release announcement?
lv: Vai lejupielādēt iegultu relīzes paziņojuma priekšskatījumu?

[ctx: @info]
en: KDE Connect is not installed.
lv: „KDE Connect“ nav instalēts

[ctx: @info]
en: The KDE mascot Konqi welcomes you to the KDE community!
lv: KDE talismans Konqi jūs aicina KDE kopienā!

[ctx: @info]
en: The preview could not be loaded — a parse error occurred.
lv: Priekšskatījumu neizdevās ielādēt — parsēšanas kļūda.

[ctx: @info]
en: The preview has not been automatically downloaded because you are using a metered network connection.
lv: Priekšskatījums nav automātiski lejupielādēts, jo izmantojat interneta savienojumu ar datu limitu.

[ctx: @info]
en: This is a “Panel” — a container to hold widgets. Right-click on it and choose <interface>Show Panel Configuration</interface> to change how it behaves, which screen edge it lives on, and to add, remove or modify widgets.
lv: Šis ir „Panelis“ — konteineris, kas satur logdaļas. Spiediet uz tā ar peles labo pogu un izvēlieties <interface>Rādīt paneļa konfigurāciju</interface>, lai mainītu tā uzvedību, pie kuras ekrāna daļas tas atrodas, kā arī lai pievienotu, noņemtu vai mainītu logdaļas.

[ctx: @info]
en: This is the “Application Launcher” widget, a multipurpose launcher. Here you can launch apps, shut down or restart the system, access recent files, and more. Click on it to get started!
lv: Šis ir daudzfunkcionāls „Programmu palaidējs“. Šī logdaļa ļauj palaist programmas, izslēgt un pārstartēt sistēmu, piekļūt nesen izmantotajām datnēm un daudz ko citu. Spiediet uz tā un izmēģiniet!

[ctx: @info]
en: This is the “Desktop”. It shows files and folders that are contained in your <filename>Desktop</filename> folder, and can hold widgets. Right-click on it and choose <interface>Desktop and Wallpaper…</interface> to configure the appearance of the desktop. You can also choose <interface>Enter Edit Mode</interface> to add, remove or modify widgets.
lv: Šī ir „darbvirsma“. Tajā ir redzamas datnes un mapes, kas atrodas jūsu <filename>Darbvirsmas</filename> mapē. Tāpat arī šajā vietā ir redzamas logdaļas. Spiediet uz tās ar peles labo pogu un izvēlieties <interface> Darbvirsma un ekrāntapete...</interface>, lai pielāgotu darbvirsmas izskatu. Tāpat varat izvēlēties <interface>Ieslēgt rediģēšanas režīmu</interface>, lai pievienotu, noņemtu vai izmainītu logdaļas.

[ctx: @info]
en: This is the “Digital Clock” widget. Click on it to show a calendar. It can be also configured to show other timezones and events from your digital calendars.
lv: Šis ir „Digitālais pulkstenis“. Spiediet uz tā, lai parādītu kalendāru. Tāpat varat to pielāgot, lai pulkstenī būtu redzamas laika joslas un notikumi no kalendāriem.

[ctx: @info]
en: This is the “Peek at Desktop” widget. Click on it to temporarily hide all open windows so you can access the desktop. Click on it again to bring them back.
lv: Šī logdaļa saucas „Paraudzīties uz darbvirsmu“. Kad uz tās nospiedīsiet, uz laiku paslēpsies visi atvērtie logi, lai jūs varētu piekļūt darbvirsmai. Spiediet vēlreiz uz tās, lai logus atjaunotu.

[ctx: @info]
en: This is the “System Tray” widget, which lets you control system functions like changing the volume and connecting to networks. Items will become visible here only when relevant. To see all available items, click the ⌃ arrow next to the clock.
lv: Šī ir „Sistēmas ikonu josla“. Tā ir logdaļa, kas ļauj kontrolēt sistēmas funkcijas, piemēram, mainīt skaļumu un pievienoties tīkliem. Vienumi tajā ir redzami, kad tie ir svarīgi. Lai redzētu visus vienumus, spiediet uz ^simbola pie pulksteņa.

[ctx: @info]
en: This is the “Task Manager” widget, where you can switch between open apps and also launch new ones. Drag app icons to re-arrange them.
lv: Šīs ir „Uzdevumu pārvaldnieks“. Tā ir logdaļa, kas ļauj pārslēgties starp programmām un arī palaist jaunas. Tajā varat klikšķināt uz ikonām un vilkt, lai tās pārkārtotu.

[ctx: @info]
en: This page is being shown regardless of network connectivity because you are using a development version. To manually preview the different states of the page, you can use the button.
lv: Šī lapa ir redzama arī bez interneta savienojuma, jo lietojat versiju izstrādātājiem. Lai manuāli pārskatītu dažādus lapas stāvokļus, izmantojiet pogu.

[ctx: @info Caption for Activities button. Note that 'Separate' is being used as an imperative verb here, not a noun.]
en: Separate work, school, or home tasks
lv: Nošķiriet darba, skolas un mājas uzdevumus

[ctx: @info Caption for Get Keyboard Shortcuts button]
en: Activate features from the keyboard
lv: Aktivizē funkcijas, izmantojot tastatūru

[ctx: @info Caption for KDE Connect button]
en: Connect your phone and your computer
lv: Savienojiet savu tālruni ar datoru

[ctx: @info Caption for KRunner button]
en: Search for anything
lv: Meklējiet jebko

[ctx: @info Caption for Overview button]
en: Your system command center
lv: Jūsu sistēmas vadības centrs

[ctx: @info Caption for Plasma Vaults button]
en: Store sensitive files securely
lv: Savas konfidenciālās datnes glabājiet drošībā

[ctx: @info copyright string]
en: © 2021–2024, KDE Community
lv: © 2021—2024, KDE kopiena

[ctx: @info, %1 is an error code]
en: The preview could not be downloaded — a network error occurred (%1).
lv: Priekšskatījumu neizdevās lejupielādēt — tīkla kļūda (%1).

[ctx: @info:credit]
en: Author
lv: Autors

[ctx: @info:placeholder]
en: Could not load <filename>%1</filename>. Make sure it exists.
lv: Neizdevās ielādēt <filename>%1</filename>. Pārliecinieties, ka tas eksistē.

[ctx: @info:placeholder]
en: Networking support for Plasma is not currently installed
lv: Nav instalēts „Plasma“ tīkla atbalsts

[ctx: @info:placeholder Shown when connected to the internet]
en: You’re connected
lv: Savienojāties

[ctx: @info:progress]
en: No error message provided
lv: Nav norādīts kļūdas ziņojums

[ctx: @info:progress]
en: The command <command>%1</command> could not be found.
lv: Komanda <command>%1</command> nav atrasta.

[ctx: @info:progress %1 is the command being run, and %2 is the human-readable error text returned by the command]
en: The command <command>%1</command> failed: %2
lv: Komanda <command>%1</command> neizdevās: %2

[ctx: @info:status An example last used message for a Plasma activity]
en: Currently being used
lv: Šobrīd izmantotais

[ctx: @info:status An example last used message for a Plasma activity]
en: Used 3 hours ago
lv: Izmantots pirms trim stundām

[ctx: @info:tooltip]
en: The preview will be loaded automatically when this page is shown for future Plasma updates, except when using a metered network connection.
lv: Turpmākajiem „Plasma“ atjauninājumiem šo lapu sistēma ielādēs automātiski, izņemot gadījumus, ja izmantojat interneta savienojumu ar datu limitu.

[ctx: @info:usagetip]
en: Activities can be used to separate high-level projects or workflows so you can focus on one at a time. You can have an activity for “Home”, “School”, “Work”, and so on. Each Activity has access to all your files but has its own set of open apps and windows, recent documents, “Favorite” apps, and desktop widgets.
lv: Aktivitātes varat izmantot, lai atdalītu augsta līmeņa projektus vai darbplūsmas un katru uzdevumu veiktu atsevišķi. Varat izveidot tādas aktivitātes kā „Mājas“, „Skola“, „Darbs“ un tā tālāk. Katra Aktivitāte var piekļūt visām datnēm, bet satur savas atvērtās programmas un logus, nesenos dokumentus, iecienītākās programmas un darbvirsmas logdaļas.

[ctx: @info:usagetip]
en: Almost anything in Plasma can be done with the keyboard, using shortcuts that mostly involve the <shortcut>Meta</shortcut> key.<nl/><nl/>On a Mac keyboard, this is the “Command” key:
lv: „Plasma“ darbvirsma ļauj izdarīt gandrīz visu, lietojot tikai saīsnes, kas visbiežāk iekļauj <shortcut>Meta</shortcut> taustiņu.<nl/><nl/>„Macintosh“ tastatūrās tas ir „Command“ taustiņš:

[ctx: @info:usagetip]
en: Almost anything in Plasma can be done with the keyboard, using shortcuts that mostly involve the <shortcut>Meta</shortcut> key.<nl/><nl/>This key is usually located between the left <shortcut>Ctrl</shortcut> and <shortcut>Alt</shortcut> keys, and contains either a symbol of some kind, or the word “Super:”
lv: „Plasma“ darbvirsmā gandrīz jebkuru darbību varat veikt ar tastatūru, izmantojot saīsnes, kas visbiežāk izmanto <shortcut>Meta</shortcut> taustiņu.<nl/><nl/>Šis taustiņš visbiežāk atradoas starp kreiso <shortcut>Ctrl</shortcut> un <shortcut>Alt</shortcut> taustiņu un uz tā parasti ir kāds simbols vai vārds „Super“:

[ctx: @info:usagetip]
en: Friendly onboarding wizard for Plasma
lv: Draudzīgs vednis ievadam „Plasma“

[ctx: @info:usagetip]
en: If you find Plasma to be useful, consider getting involved or donating. KDE is an international volunteer community, not a big company; your contributions make a real difference!
lv: Ja Jums patīk „Plasma“, apsveriet iesaistīties vai ziedot. KDE nav liels uzņēmums, bet ir starptautiska brīvprātīgo kopiena, tāpēc Jūsu ieguvums tiek augstu novērtēts!

[ctx: @info:usagetip]
en: KDE Connect lets you integrate your phone with your computer in various ways:<nl/><list><item>See notifications from your phone on your computer</item><item>Reply to text messages from your phone on your computer</item><item>Sync your clipboard contents between your computer and your phone</item><item>Make a noise on your phone when it’s been misplaced</item><item>Copy pictures, videos, and other files from your phone to your computer, and vice versa</item><item>…And much more!</item></list>
lv: „KDE Connect“ ļauj Jums dažādos veidos datorā integrēt savu tālruni:<nl/><list><item>Skatieties telefona paziņojumus savā datorā</item><item>Atbildiet uz ziņām tālrunī no sava datora</item><item>Sinhronizējiet starpliktuves saturus starp tālruni un datoru</item><item>Lieciet tālrunim zvanīt, lai to vieglāk atrastu</item><item>Kopējiet attēlus, video un citas datnes no tālruņa uz datoru un otrādi</item><item>...un daudz ko citu!</item></list>

[ctx: @info:usagetip]
en: KDE contributors have spent the last four months hard at work on this release. We hope you enjoy using Plasma as much as we enjoyed making it!
lv: KDE izstrādātāji pēdējos četrus mēnešus ir cītīgi strādājuši pie šī laidiena. Ceram, ka „Plasma“ lietošana jums sniegs tādu pašu prieku, kādu mums sniedza tā veidošana.

[ctx: @info:usagetip]
en: KRunner is Plasma’s exceptionally powerful and versatile search system. It powers the search functionality in the Application Launcher menu and the Overview screen, and it can be accessed as a standalone search bar using the <shortcut>Alt+Space</shortcut> keyboard shortcut.<nl/><nl/>In addition to finding your files and folders, KRunner can launch apps, search the web, convert between currencies, calculate math problems, and a lot more.
lv: „KRunner“ ir īpaši jaudīga un daudzpusīga „Plasma“ meklēšanas sistēma. Tā ir pamatā meklēšanas funkcijai programmu palaidējā un pārskata ekrānā, kā arī tai var piekļūt no atsevišķas meklēšanas joslas, izmantojot tastatūras saīsni <shortcut>Alt+Space</shortcut> .<nl/><nl/>Papildu datņu un mapju meklēšanai „KRunner“ var palaist programmas, pārmeklēt tīklu, veikt konvertāciju starp valūtām, aprēķināt matemātiskas izteiksmes un daudz ko citu.

[ctx: @info:usagetip]
en: Our developers will use this anonymous data to improve KDE software. You can choose how much to share in System Settings, and here too.
lv: Mūsu izstrādātāji izmantos šos anonimizētos datus, lai uzlabotu KDE programmatūru. Te un arī sistēmas iestatījumos varat izvēlēties, cik daudz informācijas sniegt.

[ctx: @info:usagetip]
en: Overview is a full-screen overlay that shows all of your open windows, letting you easily access any of them. It also shows your current Virtual Desktops, allowing you to add more, remove some, and switch between them. Finally, it offers a KRunner-powered search field that can also filter through open windows.
lv: Pārskats ir pilnekrāna logs, kurā parādās visi atvērtie logi, sniedzot vieglu piekļuvi tiem. Tāpat tas parāda pašreizējo virtuālo darbvirsmu, ļauj pievienot papildu darbvirsmu, noņemt liekās un pārslēgties starp tām. Visbeidzot, tas piedāvā „KRunner“ meklēšanas lauku, ko varat izmantot arī atvērto logu atrašanai.

[ctx: @info:usagetip]
en: Plasma Vaults allows you to create encrypted folders, called <interface>Vaults.</interface> Inside each Vault, you can securely store your passwords, files, pictures, and documents, safe from prying eyes. Vaults can live inside folders that are synced to cloud storage services too, providing extra privacy for that content.
lv: „Plasma“ seifi ļauj izveidot šifrētas mapes, kas saucas <interface>Seifi</interface>. Katrā seifā varat drošībā no ziņkārīgām acīm uzglabāt savas paroles, datnes, attēlus un dokumentus. Seifi var dzīvot arī mapēs, kas tiek sinhronizētas ar mākoņpakalpojumu sniedzējiem, tādējādi saturam nodrošinot papildu privātuma līmeni.

[ctx: @info:usagetip]
en: Plasma is an extremely feature-rich environment, designed to super-charge your productivity!<nl/><nl/>Click the cards below to see just a smattering of what it can do for you:
lv: „Plasma“ ir iespējām bagāta vide, lai ļautu jums strādāt produktīvi!<nl/><nl/>Klikšķiniet uz kartiņām, lai redzētu daļu no tā, ko „Plasma“ var piedāvāt:

[ctx: @info:usagetip]
en: Plasma is designed to be simple and usable out of the box. Things are where you would expect, and there is generally no need to configure anything before you can be comfortable and productive.<nl/><nl/>Below is a visual representation of a typical Plasma Desktop; move the pointer over or click on something to learn about it!
lv: „Plasma“ veidojam, lai jau pašā sākumā darbs ar to būtu vienkāršs un saprotams. Viss atrodas paredzamās vietās un parasti produktīvam darbam to nav nepieciešams īpaši konfigurēt.<nl/><nl/>Zemāk ir tipiskas „Plasma“ darbvirsmas vizuāla reprezentācija — pārvietojiet uz tās peles kursoru vai klikšķiniet uz redzamajiem objektiem, lai uzzinātu vairāk!

[ctx: @info:usagetip]
en: Thank you for testing this beta release of Plasma — your feedback is fundamental to helping us improve it! Please report any and all bugs you find so that we can fix them.
lv: Pateicamies par „Plasma“ beta laidiena testēšanu. Jūsu atsauksmes ir milzīga palīdzība darbvirsmas uzlabošanā! Lūdzam ziņot par jebkādām kļūdām, kuras pamanāt, lai varam tās novērst.

[ctx: @info:usagetip]
en: This page could not be loaded
lv: Šo lapu neizdodas ielādēt

[ctx: @info:usagetip]
en: This page provided by Welcome Center could not be loaded
lv: Neizdodas ielādēt šo lapu, ko nodrošina Uzņemšanas centrs

[ctx: @info:usagetip]
en: This page provided by your distribution could not be loaded
lv: Neizdodas ielādēt šo lapu, ko nodrošina operētājsistēmas izplatītājs

[ctx: @info:usagetip]
en: To get started, click the <interface>%1</interface> button. You can pair your phone there.
lv: Lai sāktu, spiediet uz <interface>%1</interface> pogas. No turienes varēsiet sapārot savu tālruni.

[ctx: @info:usagetip]
en: To get started, click the arrow on the <interface>System Tray</interface> to show hidden items, and then click the <interface>Vaults</interface> icon.
lv: Lai sāktu, spiediet uz bultiņas <interface>Sistēmas ikonu joslā</interface>. Tas parādīs paslēptos elementus, bet pēc tam varat klikšķināt uz <interface>Seifu</interface> ikonas.

[ctx: @info:usagetip]
en: To get started, launch <interface>System Settings</interface> and search for “Activities”. On that page, you can create more Activities. You can then switch between them using the <shortcut>Meta+Q</shortcut> keyboard shortcut.
lv: Lai sāktu, atveriet <interface>Sistēmas iestatījumus</interface> un meklējiet „Aktivitātes“. Šajā lapā varēsiet izveidot vēl aktivitātes. Kad tās ir izveidotas, varēsiet starp tām pārslēgties, izmantojot <shortcut>Meta+Q</shortcut> tastatūras saīsni.

[ctx: @info:usagetip]
en: To learn more, open the KRunner search bar using the <shortcut>Alt+Space</shortcut> keyboard shortcut and click on the question mark icon.
lv: Lai uzzinātu vairāk, atveriet „KRunner“ meklēšanas joslu, izmantojot tastatūras saīsni <shortcut>Alt+Space</shortcut> un spiediet uz jautājuma zīmes.

[ctx: @info:usagetip]
en: We hope you love Plasma as much as we loved making it for you! Now it’s time to jump right in. Explore its features, install your favorite apps and games, and get busy doing what makes you you!
lv: Ceram, ka Jums patīk „Plasma“ tikpat, cik mums patīk to veidot! Tagad ir laiks sākt ar to strādāt. Izpētiet iespējas, instalējiet iecienītākās programmas un spēles un aizraujieties darīt to, kas Jums patīk!

[ctx: @info:usagetip]
en: We thank the following supporting members for their recurring donation to KDE:
lv: Pateicamies šiem atbalstītājiem par periodiskajiem ziedojumiem KDE:

[ctx: @info:usagetip]
en: What can you do with the <shortcut>Meta</shortcut> key? Here are a few examples:<list><item>Press it: Open the Application Launcher widget</item><item>Press <shortcut>Meta+[arrow keys]</shortcut>: Tile window to screen edges or corners</item><item>Press <shortcut>Meta+[number keys]</shortcut>: Launch pinned Task Manager apps</item><item>Press <shortcut>Meta+R</shortcut>: Start a screen recording</item><item>Press <shortcut>Meta+L</shortcut>: Lock the screen</item><item>Press <shortcut>Meta+Shift+S</shortcut>: Toggle screen reader on/off</item><item>Press <shortcut>Meta+Alt+P</shortcut>: Move keyboard focus to panel</item><item>Press <shortcut>Meta+Esc</shortcut>: Launch System Monitor app</item><item>Press <shortcut>Meta+.</shortcut>: Launch Emoji Selector app</item><item>Press <shortcut>Meta+D</shortcut>: Show the desktop</item></list>
lv: Ko iespējams panākt ar <shortcut>Meta</shortcut> taustiņu? Sniegsim dažus piemērus:<list><item>nospiediet to: atveras programmu palaidējs</item><item>nospiediet <shortcut>Meta+[bultiņu taustiņu]</shortcut>: flīzē logu kādā ekrāna daļā vai stūrī</item><item>nospiediet <shortcut>Meta+[ciparu taustiņu]</shortcut>: palaiž attiecīgo uzdevumu pārvaldniekam piesprausto programmu</item><item>nospiediet <shortcut>Meta+R</shortcut>: uzsāk ekrāna ierakstīšanu</item><item>nospiediet <shortcut>Meta+L</shortcut>: bloķē ierīces ekrānu</item><item>nospiediet <shortcut>Meta+Shift+S</shortcut>: ieslēdz/izslēdz ekrāna lasītāju</item><item>nospiediet <shortcut>Meta+Alt+P</shortcut>: pārvieto tastatūras fokusu uz paneli</item><item>nospiediet <shortcut>Meta+Esc</shortcut>: palaiž „Sistēmas pārraugu“</item><item>nospiediet <shortcut>Meta+.</shortcut>: palaiž „Emocijzīmju pārlūkotāju“</item><item>nospiediet <shortcut>Meta+D</shortcut>: parāda darbvirsmu</item></list>

[ctx: @info:usagetip]
en: You can access Overview using the <shortcut>Meta+W</shortcut> keyboard shortcut, or by moving your mouse into the top-left corner of the screen. You can also press <shortcut>Meta+G</shortcut> for Grid View, which shows Virtual Desktops in a grid.
lv: Pārskatam piekļūt varat, spiežot taustiņu kombināciju <shortcut>Meta+W</shortcut> vai pārvietojot peles kursoru uz ekrāna augšējo kreiso stūri. Tāpat varat spiest <shortcut>Meta+G</shortcut>, lai atvērtu režģa skatu, kurā visas virtuālās darbvirsmas ir redzamas kā režģis.

[ctx: @info:usagetip]
en: You can connect to the internet and manage your network connections with the <interface>Networks applet</interface>. To access it, click on the <interface>Networks</interface> icon in your <interface>System Tray</interface>, which lives in the bottom-right corner of the screen.
lv: Pieslēgties internetam vai pārvaldīt savu tīkla savienojumu varat <interface>Tīklu sīklietotnē</interface>. Lai to atvērtu, spiediet uz <interface>Tīklu</interface> ikonas <interface>sistēmas ikonu joslā</interface>, kas parasti ir redzama ekrāna apakšējā labajā stūrī.

[ctx: @info:usagetip %1 is 'Discover', the name of KDE's software center app, and %2 is the distro name.]
en: There’s no need to search the web to download app installers or use a command-line package manager; KDE’s app store <application>%1</application> does it all for you!<nl/><nl/>Click on any of the icons below to give it a try!
lv: Izmantojot „Plasma“, jums nevajag iet internetā un meklēt programmas vai tās instalēt caru komandrindu, jo pa rokai ir KDE programmatūras pārvaldības programma „<application>%1</application>“, kas visu izdarīs jūsu vietā!<nl/><nl/>Klikšķiniet uz pogas zemāk, lai to izmēģinātu!

[ctx: @info:usagetip %1 is custom text supplied by the distro]
en: %1<nl/><nl/>This operating system is running Plasma, a free and open-source desktop environment created by KDE, an international software community of volunteers. It is designed to be simple by default for a smooth experience, but powerful when needed to help you really get things done. We hope you love it!
lv: %1<nl/><nl/>Šo operētājsistēmu darbina „Plasma“ — bezmaksas atvērtā koda darbvirsma. To veido starptautiska brīvprātīgo kopiena KDE. Šīs darbvirsmas mērķis ir būt vienkāršai pēc noklusējuma ērtai darbībai un jaudīgai, kad vajadzīgs, lai paveiktu visu. Ceram,ka jums patiks!

[ctx: @info:usagetip %1 is the name of the user's distro]
en: Pressing the icon below will begin installing %1. Alternatively, you can close the window to explore the live environment or continue here to find out about KDE Plasma.
lv: Zemāk esošās ikonas nospiešana uzsāks „%1“ instalācijas procesu. Tāpat varat arī aizvērt šo logu un izpētīt gaistošo vidi vai apskatīt šo lapu un uzzināt vairāk par „KDE Plasma“.

[ctx: @info:usagetip %1 is the name of the user's distro]
en: To manage network connections, Plasma requires <icode>plasma-nm</icode> to be installed. Please report this omission to %1.
lv: Lai pārvaldītu tīkla savienojumus, „Plasma“ nepieciešams instalēt <icode>plasma-nm</icode>. Par šīs pakotnes iztrūkumu informējiet „%1“ veidotājus.

[ctx: @info:usagetip %1 is the name of the user's distro]
en: Welcome to the %1 operating system running KDE Plasma!<nl/><nl/>Plasma is a free and open-source desktop environment created by KDE, an international software community of volunteers. It is designed to be simple by default for a smooth experience, but powerful when needed to help you really get things done. We hope you love it!
lv: Laipni lūgti operētājsistēmā „%1“, kurā darbojas „KDE Plasma“!<nl/><nl/>„Plasma“ ir brīvā un atvērtā koda vide, ko veido KDE — starptautiska brīvprātīgo kopiena. To veidojam vienkāršu pēc noklusējuma ērtai lietošanai un jaudīgu, kad vajadzīgs, lai ļautu paveikt visu. Ceram, ka jums patiks!

[ctx: @info:usagetip %1 is the name of the user's distro]
en: You can close the window to explore the live environment or continue here to find out about KDE Plasma.
lv: Varat aizvērt šo logu, lai izpētītu gaistošo vidi, vai turpiniet uzzināt vairāk par „KDE Plasma“.

[ctx: @info:usagetip An addendum to example KRunner queries, intentionally using '...' as these are the characters a person would type for ellipses]
en: ...and much more!
lv: ...un daudz kas vairāk!

[ctx: @info:usagetip An example KRunner query, ensure keywords are localized as they are in the actual runner plugins. If needed, change 'Shanghai' to a city that on the other side of the world from likely speakers of the language.]
en: time Shanghai
lv: laiks Shanghai

[ctx: @info:usagetip An example KRunner query, ensure keywords are localized as they are in the actual runner plugins. If needed, change the conversion to a likely one for speakers of the language.]
en: 25 miles in km
lv: 25 jūdzes kā km

[ctx: @info:usagetip An example KRunner query, ensure keywords are localized as they are in the actual runner plugins. If needed, change the currency conversion to a likely one for speakers of the language.]
en: 200 EUR in USD
lv: 200 EUR kā USD

[ctx: @info:usagetip Shown when connected to the internet]
en: All good to go!
lv: Viss ir gatavs!

[ctx: @info:window]
en: Access the Internet
lv: Piekļūstiet internetam

[ctx: @info:window]
en: Activities
lv: Aktivitātes

[ctx: @info:window]
en: Error loading page
lv: Kļūda, ielādējot lapu

[ctx: @info:window]
en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

[ctx: @info:window]
en: Plasma Vaults
lv: „Plasma“ seifi

[ctx: @info:window]
en: Powerful When Needed
lv: Jaudīga, kad vajadzīgs

[ctx: @info:window]
en: Simple by Default
lv: Vienkārša pēc noklusējuma

[ctx: @info:window The name of a KWin effect]
en: Overview
lv: Pārskats

[ctx: @label:URL]
en: Get help at KDE’s discussion forums
lv: Iegūstiet palīdzību KDE diskusiju forumos

[ctx: @label:URL]
en: Learn more about the KDE community
lv: Uzziniet vairāk par KDE kopienu

[ctx: @label:URL]
en: Report a bug
lv: Ziņot par kļūdu

[ctx: @option:check]
en: Load preview automatically
lv: Priekšskatījumu ielādēt automātiski

[ctx: @option:check]
en: Show after Plasma is updated
lv: Rādīt pēc „Plasma“ atjaunināšanas

[ctx: @title]
en: Image loading failed
lv: Attēla ielāde neizdevās

[ctx: @title]
en: Welcome
lv: Laipni lūgti!

[ctx: @title]
en: Welcome Center
lv: Uzņemšanas centrs

[ctx: @title The default name of a Plasma desktop as seen in the overview]
en: Desktop 1
lv: 1. darbvirsma

[ctx: @title The name of an example Plasma activity]
en: Home
lv: Mājas

[ctx: @title The name of an example Plasma activity]
en: School
lv: Skola

[ctx: @title The name of an example Plasma activity]
en: Work
lv: Darbs

[ctx: @title The name of an example Plasma vault]
en: Important Documents
lv: Svarīgi dokumenti

[ctx: @title The name of an example Plasma vault]
en: My Photos
lv: Manas fotogrāfijas

[ctx: @title: window]
en: Share Anonymous Usage Information
lv: Dalieties ar anonimizētu lietošanas informāciju

[ctx: @title:row]
en: KRunner
lv: „KRunner“

[ctx: @title:row]
en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

[ctx: @title:row Name of the 'Activities' Plasma feature]
en: Activities
lv: Aktivitātes

[ctx: @title:row Name of the 'KDE Connect' feature]
en: KDE Connect
lv: „KDE Connect“

[ctx: @title:row Name of the 'Overview' KWin effect]
en: Overview
lv: Pārskats

[ctx: @title:row Short form of the 'Vaults' Plasma feature]
en: Vaults
lv: Seifi

[ctx: @title:window]
en: Enjoy It!
lv: Baudiet!

[ctx: @title:window]
en: Find Great Apps
lv: Atrodiet lieliskas programmas

[ctx: @title:window]
en: Plasma has been updated to %1
lv: „Plasma“ darbvirsma ir atjaunināta uz %1

[ctx: @title:window]
en: Supporting Members
lv: Atbalstošie dalībnieki

[ctx: @title:window %1 is the name of the user's distro]
en: Welcome to %1!
lv: Laipni lūgti operētājsistēmā „%1“!

[ctx: @title:window Title of the Plasma Vaults popup]
en: Vaults
lv: Seifi

[ctx: @title:window Title of the Plasma activities sidebar]
en: Activities
lv: Aktivitātes

en: Display release notes for the current Plasma release.
lv: Parādīt šī „Plasma“ laidiena piezīmes.

en: Display the live page intended for distro live environments.
lv: Parādīt gaistošo laidienu lapu distributīvu gaistošajām vidēm.

en: Search…
lv: Meklēt…

en: Specify comma-delimited list of page(s) (by internal name) to be displayed.
lv: Norādiet parādāmās(o) lapas(u) sarakstu, kas atdalīts ar komatu.

[ctx: This is a terrible dad joke about the meta key on the keyboard being able to have many symbols. Translate it into one of similar groanworthiness if this is possible; if not, translate it as an empty string.]
en: I never meta key I didn't like
lv: Super, ka ir šāds taustiņš

en: This settings module could not be loaded
lv: Šo iestatījumu moduli nevar ielādēt

en: Unlock and Open
lv: Atslēgt un atvērt
