partitionmanager - en to lv translation catalogue (479 entries)

en:  sectors
lv:  sektori

[ctx: %2 is either empty or says Invalid passphrase.]
en: %2Enter passphrase for %1:
lv: %2Ievadiet drošu paroli „%1“ nodalījumam:

en: &Default file system:
lv: &Noklusējuma datņu sistēma:

en: &Label
lv: &Etiķete

en: &Logical
lv: &Loģiskā

en: &Zeros
lv: &Nullēm

en: (icon)
lv: (ikona)

en: <b>Warning:</b> This will destroy all data on the device!
lv: <b>Uzmanību:</b> Šīs darbības rezultātā pazudīs visi diskā esošie dati!

[ctx: @action:button]
en: &Advanced
lv: &Papildu

[ctx: @action:button]
en: &Details
lv: &Informācija

[ctx: @action:button]
en: Apply Pending Operations
lv: Veikt plānotās darbības

[ctx: @action:button]
en: Change the Backend
lv: Mainīt aizmugursistēmu

[ctx: @action:button]
en: Change the File System
lv: Mainīt datņu sistēmu

[ctx: @action:button]
en: Clear Pending Operations
lv: Notīrīt plānotās darbības

[ctx: @action:button]
en: Create &New Partition Table
lv: &Izveidot jaunu nodalījumu tabulu

[ctx: @action:button]
en: Create MS-Dos Type
lv: Izvaidot MS-DOS tipu

[ctx: @action:button]
en: Delete It
lv: Izdzēst to

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the Backend
lv: Nemainīt aizmugursistēmu

[ctx: @action:button]
en: Do Not Change the File System
lv: Nemainīt datņu sistēmu

[ctx: @action:button]
en: Do Not Recreate the File System
lv: Neatjaunot datņu sistēmu

[ctx: @action:button]
en: Overwrite Partition
lv: Pārrakstīt nodalījumu

[ctx: @action:button]
en: Quit <application>%1</application>
lv: Iziet no <application>%1</application>

[ctx: @action:button]
en: Recreate existing file system
lv: Atjaunot esošo datņu sistēmu

[ctx: @action:button]
en: Recreate the File System
lv: Atjaunot datņu sistēmu

[ctx: @action:button]
en: Rescan Devices
lv: Pārskenēt ierīces

[ctx: @action:button]
en: Rescan Support
lv: Pārskenēt atbalstu

[ctx: @action:button]
en: Save SMART Report
lv: Saglabāt SMART ziņojumu

[ctx: @action:button]
en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

[ctx: @action:button]
en: Yes, Cancel Operations
lv: Jā, atcelt darbības

[ctx: @action:button advanced settings button]
en: Advanced
lv: Papildu

[ctx: @action:inmenu]
en: About KPMcore Library
lv: Par „KPMcore“ bibliotēku

[ctx: @action:inmenu]
en: Backup
lv: Dublējumkopija

[ctx: @action:inmenu]
en: Check
lv: Pārbaudīt

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear Log
lv: Notīrīt žurnālu

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Deactivate Volume Group
lv: Deaktivizēt sējumu grupa

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Mount Point
lv: Rediģēt montēšanas punktu

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Partition Table
lv: Eksportēt nodalījumu tabulu

[ctx: @action:inmenu]
en: File System Support
lv: Datņu sistēmu atbalsts

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Partition Table
lv: Importēt nodalījumu tabulu

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
lv: Montēt

[ctx: @action:inmenu]
en: New Partition Table
lv: Jauna nodalījumu tabula

[ctx: @action:inmenu]
en: New Volume Group
lv: Jauna sējumu grupa

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
lv: Ielīmēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
lv: Īpašības

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Volume Group
lv: Noņemt sējumu grupu

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize Volume Group
lv: Mainīt sējumu grupas izmēru

[ctx: @action:inmenu]
en: Resize/Move
lv: Mainīt izmēru/pārvietot

[ctx: @action:inmenu]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: @action:inmenu]
en: SMART Status
lv: SMART statuss

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Log
lv: Saglabāt žurnālu

[ctx: @action:inmenu]
en: Shred
lv: Neatgriezeniski dzēst

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo
lv: Atsaukt

[ctx: @action:inmenu]
en: Unlock
lv: Atslēgt

[ctx: @action:inmenu apply all operations]
en: Apply
lv: Pielietot

[ctx: @action:inmenu clear the list of operations]
en: Clear
lv: Notīrīt

[ctx: @action:inmenu create a new partition]
en: New
lv: Jauns

[ctx: @action:inmenu refresh list of devices]
en: Refresh Devices
lv: Pārlādēt ierīces

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Changing the file system on a partition already on disk will erase all its contents. If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data on <filename>%1</filename> will unrecoverably be lost.</para>
lv: <para><warning>Jūs zaudēsiet visus nodalījumā <filename>%1</filename> esošos datus.</warning></para><para>Datņu sistēmas maiņa jau diskā esošā nodalījumā dzēsīs visu tā saturu. Turpinot un veicot šo darbību, visi dati <filename>%1</filename> būs neatgriezeniski zuduši.</para>

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Overwriting one partition with another (or with an image file) will destroy all data on this target partition.</para><para>If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data currently stored on <filename>%1</filename> will unrecoverably be overwritten.</para>
lv: <para><warning>Jūs zaudēsiet visus nodalījumā <filename>%1</filename> esošos datus.</warning></para><para>Viena nodalījuma pārrakstīšana ar citu (vai diska attēla datni) iznīcinās visus mērķa nodalījumā esošos datus.</para><para>Ja turpināsiet un pielietosiet pamatlogā esošo darbību, visi dati, kas šobrīd atrodas <filename>%1</filename>, būs neatgūstami un pārrakstīti.</para>

[ctx: @info]
en: <para><warning>You are about to lose all data on partition <filename>%1</filename>.</warning></para><para>Recreating a file system will erase all its contents. If you continue now and apply the resulting operation in the main window, all data on <filesystem>%1</filesystem> will unrecoverably be lost.</para>
lv: <para><warning>Ja turpināsiet, zaudēsiet visus datus <filename>%1</filename> nodalījumā.</warning></para><para>Datņu sistēmas atjaunošana dzēsīs visu tās saturu. Ja turpināsiet un apstiprināsiet darbības, visi dati <filesystem>%1</filesystem> nodalījumā būs neatgriezeniski zuduši.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Are you sure you want to save the changes you made to the system table file <filename>/etc/fstab</filename>?</para><para><warning>This will overwrite the existing file on your hard drive now. This <emphasis strong='1'>can not be undone</emphasis>.</warning></para>
lv: <para>Vai tiešām vēlaties saglabāt izmaiņas sistēmas tabulas datnē <filename>/etc/fstab</filename>?</para><para><warning>To apstiprinot, tiks pārrakstīta sistēmā esošā datne. Šo darbību <emphasis strong='1'>nevar atsaukt</emphasis>.</warning></para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to apply the pending operations listed below?</para><para><warning>This will permanently modify your disks.</warning></para>
lv: <para>Vai tiešām vēlaties izpildīt zemāk redzamās plānotās darbības?</para><para><warning>Šīs darbības veiks neatgriezeniskas izmaiņas diskos.</warning></para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to change the backend?</para><para><warning>This will also rescan devices and thus clear the list of pending operations.</warning></para>
lv: <para>Vai tiešām vēlaties mainīt aizmugursistēmu?</para><para><warning>Šī darbība pārskenēs ierīces un līdz ar to notīrīs plānoto darbību sarakstu.</warning></para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to create an MS-Dos partition table on <filename>%1</filename>?</para><para>This device has more than 2^32 sectors. That is the most the MS-Dos partition table type supports, so you will not be able to use the whole device.</para>
lv: <para>Vai tiešām vēlaties izveidot MS-DOS nodalījumu tabulu <filename>%1</filename>?</para><para>Šī ierīce satur vairāk nekā 2^32 sektoru. Tas ir vairāk nekā lielākā daļa MS-DOS nodalījumu tabulu spēj atbalstīt, tāpēc nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot visu ierīci.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to quit the application?</para><para>There is still an operation pending.</para> | <para>Do you really want to quit the application?</para><para>There are still %1 operations pending.</para>
lv[0]: <para>Vai tiešām vēlaties iziet no programmas?</para><para>Jums ir %1 neizpildīta darbība.</para>
lv[1]: <para>Vai tiešām vēlaties iziet no programmas?</para><para>Jums ir %1 neizpildītas darbības.</para>
lv[2]: <para>Vai tiešām vēlaties iziet no programmas?</para><para>Jums ir %1 neizpildītu darbību.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to rescan the devices?</para><para><warning>This will also clear the list of pending operations.</warning></para>
lv: <para>Vai tiešām vēlaties no jauna vēlreiz skenēt ierīces?</para><para><warning>Šī darbība iztīrīs visu plānoto darbību sarakstu.</warning></para>

[ctx: @info]
en: <para>It is not possible to create the target partition large enough to hold the source.</para><para>This may happen if not all partitions on a device are correctly aligned or when copying a primary partition into an extended partition.</para>
lv: <para>Nav iespējams izveidot mērķa nodalījumu, kurā pietiktu vietas avota nodalījumam.</para><para>Tā var notikt, ja ne visi nodalījumi ierīcē ir pareizi izlīdzināti vai primārais nodalījums tiek kopēts paplašinātā nodalījumā.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Neither the configured ("%1") nor the default ("%2") backend plugin could be loaded.</para><para>Please check your installation.</para>
lv: <para>Neizdevās ielādēt ne konfigurēto („%1“), ne arī noklusējuma („%2“) aizmugursistēmas spraudni.</para><para>Pārbaudiet savu instalāciju.</para>

[ctx: @info]
en: <para>No support tools were found for file systems currently present on hard disks in this computer:</para><table style='margin-top:12px'><tr><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Partition</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>File System</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Support Tools</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>URL</td></tr>%1</table><para>As long as the support tools for these file systems are not installed you will not be able to modify them.</para><para>You should find packages with these support tools in your distribution's package manager.</para>
lv: <para>Šobrīd datorā esošā cietā diska datņu sistēmai nav atrasti atbalsta rīki:</para><table style='margin-top:12px'><tr><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Nodalījums</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Datņu sistēma</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>Atbalsta rīki</td><td style='font-weight:bold;padding-right:12px;white-space:nowrap;'>URL</td></tr>%1</table><para>Kamēr vien šīm datņu sistēmām nav instalēti atbalsta rīki, nevarēsiet tās rediģēt.</para><para>Pakotnes ar šiem atbalsta rīkiem vajadzētu būt jūsu operētājsistēmas izplatītāja pakotņu pārvaldniekā.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The configured backend plugin "%1" could not be loaded.</para><para>Loading the default backend plugin "%2" instead.</para>
lv: <para>Neizdevās ielādēt konfigurēto aizmugursistēmas spraudni „%1“.</para><para>Tā vietā ielādē noklusējuma spraudni „%2“.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The partition <filename>%1</filename> cannot currently be deleted because one or more partitions with higher logical numbers are still mounted.</para><para>Please unmount all partitions with higher logical numbers than %2 first.</para>
lv: <para>Nodalījumu <filename>%1</filename> šobrīd nevarat izdzēst, jo ir piemontēts viens vai vairāki nodalījumu ar augstāku loģisko skaitli.</para><para>Atmontējiet visus nodalījumus ar augstākiem loģiskajiem skaitļiem par %2.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The selected partition is not large enough to hold the source partition or the backup file.</para><para>Pick another target or resize this partition so it is as large as the source.</para>
lv: <para>Atlasītais nodalījums nav pietiekami liels, lai saturētu avota nodalījumu vai dublējumkopijas datni.</para><para>Izvēlieties citu mērķi vai mainiet šī nodalījuma izmēru, lai tas būtu piemērots avota nodalījumam.</para>

[ctx: @info]
en: <para>There is already one primary partition on this device. This is the maximum number its partition table type can handle.</para><para>You cannot create, paste or restore a primary partition on it before you delete an existing one.</para> | <para>There are already %1 primary partitions on this device. This is the maximum number its partition table type can handle.</para><para>You cannot create, paste or restore a primary partition on it before you delete an existing one.</para>
lv[0]: <para>Šai ierīcei jau ir %1 primārais nodalījums. Šāda tipa nodalījumu tabula nevar saturēt vairāk primāro nodalījumu.</para><para>Jūs nevarat izveidot, ielīmēt vai atjaunot primāro nodalījumu pirms ir izdzēsts esošais.</para>
lv[1]: <para>Šai ierīcei jau ir %1 primārie nodalījumi. Šāda tipa nodalījumu tabula nevar saturēt vairāk primāro nodalījumu.</para><para>Jūs nevarat izveidot, ielīmēt vai atjaunot primāro nodalījumu pirms ir izdzēsts kāds esošais.</para>
lv[2]: <para>Šai ierīcei jau ir %1 primāro nodalījumu. Šāda tipa nodalījumu tabula nevar saturēt vairāk primāro nodalījumu.</para><para>Jūs nevarat izveidot, ielīmēt vai atjaunot primāro nodalījumu pirms ir izdzēsts kāds esošais.</para>

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file <filename>%1</filename> for writing.
lv: Neizdevās izveidot pagaidu datni <filename>%1</filename> rakstīšanai.

[ctx: @info]
en: Could not create temporary file when trying to save to <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās izveidot pagaidu datni, saglabājot datnē <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not create temporary output file to save <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās izveidot pagaidu izvades datni, lai saglabātu <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import
lv: Neizdevās atvērt ievades datni <filename>%1</filename> importam.

[ctx: @info]
en: Could not open input file <filename>%1</filename> for import: %2
lv: Neizdevās atvērt ievades datni <filename>%1</filename> importam: %2

[ctx: @info]
en: Could not open temporary file <filename>%1</filename> while trying to import from <filename>%2</filename>.
lv: Neizdevās atvērt pagaidu datni <filename>%1</filename>, mēģinot importēt no <filename>%2</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not save mount points to file <filename>/etc/fstab</filename>.
lv: Neizdevās saglabāt montēšanas punktus datnē <filename>/etc/fstab</filename>.

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
lv: Vai tiešām vēlaties atcelt?

[ctx: @info]
en: Do you really want to clear the list of pending operations?
lv: Vai tiešām vēlaties iztīrīt plānoto darbību sarakstu?

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the partition that is currently in the clipboard? It will no longer be available for pasting after it has been deleted.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst starpliktuvē esošu nodalījumu? Pēc tā izdzēšanas to vairs nevarēs ielīmēt.

[ctx: @info]
en: Found more than one partition table type in import file (line %1).
lv: Importa datnē ir atrasta vairāk par vienu nodalījumu tabulu (%1. rindiņa).

[ctx: @info]
en: Found partition but no partition table type (line %1).
lv: Atrasts nodalījums, bet nav atrasts nodalījuma tabulas tips (%1. rindiņa).

[ctx: @info]
en: No valid partition table was found on this device.
lv: Šajā ierīcē nav atrasta derīga nodalījumu tabula.

[ctx: @info]
en: Partition %1 has end before start sector (line %2).
lv: Nodalījumam %1 ir beigas pirms sākuma sektora (%2. rindiņa).

[ctx: @info]
en: Partition Manager requires privileges in order to work. Please refresh the devices and authenticate when prompted.
lv: Nodalījumu pārvaldnieka darbībai ir nepieciešamas īpašas tiesības. Atsvaidziniet ierīces un autentificējaties, kad tas tiek prasīts.

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is not supported for import (line %2).
lv: Nav atbalstīta importēšana no nodalījumu tabulas tipa „%1“ (%2. rindiņa).

[ctx: @info]
en: Partition table type "%1" is unknown (line %2).
lv: Nepazīstams nodalījumu tabulas tips „%1“ (%2. rindiņa).

[ctx: @info]
en: Please select a device.
lv: Atlasiet ierīci.

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be locked.
lv: Neizdevās slēgt šifrēto datņu sistēmu nodalījumā <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: The encrypted file system on partition <filename>%1</filename> could not be unlocked.
lv: Nevar atslēgt šifrēto datņu sistēmu nodalījumā <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: The file system in the image file <filename>%1</filename> is too large to be restored to the selected partition.
lv: Datņu sistēma diska attēla datnē <filename>%1</filename> ir pārāk liela, lai to atjaunotu atlasītajā nodalījumā.

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be mounted.
lv: Nevar piemontēt datņu sistēmu nodalījumā <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: The file system on partition <filename>%1</filename> could not be unmounted.
lv: Nevar atmontēt datņu sistēmu nodalījumā<filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: The import file <filename>%1</filename> does not contain a valid partition table.
lv: Importa datne <filename>%1</filename> nesatur derīgu nodalījuma tabulu.

[ctx: @info]
en: The partition table type "%1" does not support extended partitions, but one was found (line %2).
lv: Nodalījuma tabula ar tipu „%1“ neatbalsta paplašinātos nodalījumus, tomēr tāds ir atrasts (%2. rindiņa).

[ctx: @info device should be inside of /dev]
en: Unrecognized device "%1"
lv: Neatpazīta ierīce „%1“

[ctx: @info device should be inside of /dev]
en: Unrecognized partition "%1"
lv: Neatbalstīts nodalījums „%1“

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Could not create file system "%1" for partition %2 (line %3).
lv: Neizdevās izveidot datņu sistēmu „%1“ nodalījumam %2 (%3. rindiņa).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: No parent partition or partition table found for partition %1 (line %2).
lv: Nodalījumam %1 nav atrasts vecāknodalījums vai vecāknodalījumu tabula (%2. rindiņa).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Partition %1 would be outside the device's boundaries (line %2).
lv: Nodalījums %1 atrastos ārpus ierīces robežām (%2. rindiņa).

[ctx: @info the partition is NOT a device path, just a number]
en: Unrecognized partition role "%1" for partition %2 (line %3).
lv: Nezināma nodalījuma loma „%1“ nodalījumam %2 (%3. rindiņa).

[ctx: @info:credit]
en: Former Calamares maintainer
lv: Agrākais „Calamares“ uzturētājs

[ctx: @info:credit]
en: Former maintainer
lv: Agrākais uzturētājs

[ctx: @info:credit]
en: Improved SMART support
lv: Uzlabots SMART atbalsts

[ctx: @info:credit]
en: LVM support
lv: LVM atbalsts

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
lv: Uzturētājs

[ctx: @info:credit]
en: Partition Widget Design
lv: Nodalījumu logdaļas dizains

[ctx: @info:credit]
en: UDF support
lv: UDF atbalsts

[ctx: @info:credit]
en: © 2008-2013 Volker Lanz
    © 2012-2020 Andrius Štikonas
lv: © 2008–2013 Volker Lanz
    © 2012–2020 Andrius Štikonas

[ctx: @info:progress]
en: All operations successfully finished.
lv: Visas darbības ir izpildītas.

[ctx: @info:progress]
en: Operations cancelled.
lv: Darbības atceltas.

[ctx: @info:progress]
en: Scan finished.
lv: Skenēšana pabeigta.

[ctx: @info:progress]
en: Scanning devices...
lv: Skenē ierīces...

[ctx: @info:progress]
en: Setting up...
lv: Sāk darbu...

[ctx: @info:progress]
en: There were errors while applying operations. Aborted.
lv: Gadījās kļūdas, veicot darbības. Pārtraukts.

[ctx: @info:progress]
en: Total Time: %1
lv: Kopējais laiks: %1

[ctx: @info:progress]
en: Using backend plugin: %1 (%2)
lv: Izmanto aizmugursistēmas spraudni: %1 (%2)

[ctx: @info:progress]
en: Waiting for operation to finish...
lv: Gaida, kamēr pabeidz darbību...

[ctx: @info:progress]
en: [%1/%2] - %3: %4
lv: [%1/%2] — %3: %4

[ctx: @info:shell]
en: Device to manage
lv: Pārvaldāmā ierīce

[ctx: @info:status]
en: Apply the pending operations in the list.
lv: Pielietot visas plānotās darbības sarakstā.

[ctx: @info:status]
en: Applying operations...
lv: Veic darbības...

[ctx: @info:status]
en: Backup a partition to an image file.
lv: Dublēt nodalījumu uz diska attēla datni.

[ctx: @info:status]
en: Check a filesystem on a partition for errors.
lv: Pārbaudīt, vai nodalījuma datņu sistēmā nav kļūdu.

[ctx: @info:status]
en: Clear the log output panel.
lv: Notīrīt žurnāla izvades paneli.

[ctx: @info:status]
en: Clearing the list of pending operations.
lv: Notīra gaidīto darbību sarakstu.

[ctx: @info:status]
en: Copy an existing partition.
lv: Kopēt esošu nodalījumu.

[ctx: @info:status]
en: Could not parse line %1 from import file. Ignoring it.
lv: Neizdevās parsēt %1. rindiņu importēšans datnē. Tā tiek ignorēta.

[ctx: @info:status]
en: Create a new LVM Volume Group as a device.
lv: Izveidot jaunu LVM sējumu grupu kā ierīci.

[ctx: @info:status]
en: Create a new and empty partition table on a device.
lv: Izveidot ierīcē jaunu tukšu nodalījumu tabulu.

[ctx: @info:status]
en: Create a new partition.
lv: Izveidot jaunu nodalījumu.

[ctx: @info:status]
en: Deactivate selected Volume Group before unplugging removable devices.
lv: Deaktivizējiet atlasītās sējumu grupas pirms noņemamo ierīču atvienošanas.

[ctx: @info:status]
en: Delete a partition.
lv: Dzēst nodalījumu.

[ctx: @info:status]
en: Edit a partition's mount point and options.
lv: Rediģēt nodalījuma montēšanas punktu un opcijas.

[ctx: @info:status]
en: Empty the list of pending operations.
lv: Iztīrīt plānoto darbību sarakstu.

[ctx: @info:status]
en: Export the device's partition table to a text file.
lv: Eksportēt ierīces nodalījumu tabulu uz teksta datni

[ctx: @info:status]
en: Extend or reduce selected Volume Group.
lv: Paplašināt vai samazināt atlasīto sējumu grupu.

[ctx: @info:status]
en: Import a partition table from a text file.
lv: Importēt nodalījumu tabulu no teksta datnes.

[ctx: @info:status]
en: Mount or unmount a partition.
lv: Piemontēt vai atmontēt nodalījumu.

[ctx: @info:status]
en: One pending operation | %1 pending operations
lv[0]: %1 darbība gaida izpildi
lv[1]: %1 darbības gaida izpildi
lv[2]: %1 darbību gaida izpildi

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has been copied to the clipboard.
lv: Nodalījums <filename>%1</filename> ir nokopēts starpliktuvē.

[ctx: @info:status]
en: Partition <filename>%1</filename> has the same position and size after resize/move. Ignoring operation.
lv: Nodalījumam <filename>%1</filename> ir tāda pati atrašanās vieta un izmērs pēc izmēra maiņas/pārvietošanas darbības. Darbība tiek ignorēta.

[ctx: @info:status]
en: Paste a copied partition.
lv: Ielīmēt kopētu nodalījumu.

[ctx: @info:status]
en: Remove selected Volume Group.
lv: Noņemt atlasīto sējumu grupu.

[ctx: @info:status]
en: Remove the last operation from the list.
lv: Izņemt no saraksta pēdējo darbību.

[ctx: @info:status]
en: Renew the devices list.
lv: Pārlādēt ierīču sarakstu.

[ctx: @info:status]
en: Restore a partition from an image file.
lv: Atjaunot nodalījumu no diska attēla datnes.

[ctx: @info:status]
en: Save the log output to a file.
lv: Saglabāt datnē žurnāla izvedi

[ctx: @info:status]
en: Show About KPMcore dialog.
lv: Atvērt „KPMcore“ informācijas lodziņu.

[ctx: @info:status]
en: Show information about supported file systems.
lv: Parādīt informāciju par atbalstītajām datņu sistēmām.

[ctx: @info:status]
en: Show the device's SMART status if supported
lv: Rādīt ierīces SMART statusu, ja tā to atbalsta

[ctx: @info:status]
en: Shred a partition so that its contents cannot be restored.
lv: Neatgriezeniski dzēst nodalījumu, lai tā saturs nebūtu atjaunojams.

[ctx: @info:status]
en: Shrink, grow or move an existing partition.
lv: Samazināt, palielināt vai pārvietot esošu nodalījumu.

[ctx: @info:status]
en: Undoing operation: %1
lv: Atsauc darbību: %1

[ctx: @info:status]
en: Unlock or lock encrypted partition.
lv: Atslēgt vai slēgt šifrētu nodalījumu.

[ctx: @info:status]
en: View and modify device properties
lv: Skatīt un rediģēt ierīces īpašības

[ctx: @info:status]
en: View and modify partition properties (label, partition flags, etc.)
lv: Apskatīt un mainīt nodalījuma īpašības (etiķete, karodziņi un citas)

[ctx: @info:tooltip]
en: Apply all operations
lv: Pielietot visas darbības

[ctx: @info:tooltip]
en: Backup partition
lv: Dublēt nodalījumu

[ctx: @info:tooltip]
en: Check partition
lv: Pārbaudīt nodalījumu

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear all operations
lv: Notīrīt visas darbības

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear the log output
lv: Notīrīt žurnāla izvadi

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy partition
lv: Kopēt nodalījumu

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new LVM Volume Group
lv: Izveidot jaunu LVM sējumu grupu

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new partition table
lv: Izveidot jaunu nodalījumu tabulu

[ctx: @info:tooltip]
en: Deactivate selected Volume Group
lv: Deaktivizēt atlasīto sējumu grupu

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete partition
lv: Dzēst nodalījumu

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit mount point
lv: Rediģēt montēšanas punktu

[ctx: @info:tooltip]
en: Export a partition table
lv: Eksportēt nodalījumu tabulu

[ctx: @info:tooltip]
en: Import a partition table
lv: Importēt nodalījumu tabulu

[ctx: @info:tooltip]
en: Mount or unmount partition
lv: Piemontēt vai atmontēt nodalījumu

[ctx: @info:tooltip]
en: New partition
lv: Jauns nodalījums

[ctx: @info:tooltip]
en: Paste partition
lv: Ielīmēt nodalījumu

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh all devices
lv: Pārlādēt visas ierīces

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove selected Volume Group
lv: Noņemt atlasītu sējumu grupu

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize or move partition
lv: Mainīt nodalījuma izmēru vai to pārvietot

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize selected Volume Group
lv: Mainīt atlasītās sējumu grupas izmēru

[ctx: @info:tooltip]
en: Restore partition
lv: Atjaunot nodalījumu

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the log output
lv: Saglabāt žurnāla izvadi

[ctx: @info:tooltip]
en: Show About KPMcore dialog
lv: Atvērt „KPMcore“ informācijas lodziņu

[ctx: @info:tooltip]
en: Show SMART status
lv: Rādīt SMART statusu

[ctx: @info:tooltip]
en: Show device properties dialog
lv: Atvērt ierīces īpašību logu

[ctx: @info:tooltip]
en: Show partition properties dialog
lv: Atvērt nodalījuma īpašību logu

[ctx: @info:tooltip]
en: Shred partition
lv: Neatgriezeniski dzēst nodalījumu

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo the last operation
lv: Atsaukt pēdējo darbību

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock or lock encrypted partition
lv: Atslēgt vai slēgt šifrētu nodalījumu

[ctx: @info:tooltip]
en: View file system support information
lv: Aplūkot datņu sistēmu atbalsta informāciju

[ctx: @item device path]
en: (not found)
lv: (nav atrasts)

[ctx: @item mountpoint]
en: (none found)
lv: (nekas nav atrasts)

[ctx: @item uuid]
en: (none)
lv: (nav)

[ctx: @item:intable]
en: Offline
lv: Bezsaistē

[ctx: @item:intable]
en: Old-Age
lv: Vecs

[ctx: @item:intable]
en: Online
lv: Tiešsaistē

[ctx: @item:intable]
en: Pre-Failure
lv: Pirms avārijas

[ctx: @item:intable Encrypted file systems, e.g. btrfs[Encrypted]]
en: %1 [Encrypted]
lv: %1 [šifrēts]

[ctx: @label]
en: &Flags:
lv: &Karodziņi:

[ctx: @label]
en: &Label:
lv: &Etiķete:

[ctx: @label]
en: (unknown)
lv: (nezināms)

[ctx: @label]
en: Align partitions per default
lv: Noklusējuma nodalījumu izlīdzinājums

[ctx: @label]
en: Backend plugin
lv: Aizmugursistēmas spraudnis

[ctx: @label]
en: File system colors
lv: Datņu sistēmas krāsas

[ctx: @label]
en: First sector:
lv: Pirmais sektors:

[ctx: @label]
en: Hide log messages below
lv: Paslēpt žurnāla ziņojumus

[ctx: @label]
en: Is this the first time KDE Partition Manager is being run?
lv: Vai šī ir pirmā reize, kad palaižat KDE nodalījumu pārvaldnieku?

[ctx: @label]
en: Label:
lv: Etiķete:

[ctx: @label]
en: Last sector:
lv: Pēdējais sektors:

[ctx: @label]
en: Maximum size:
lv: Maksimālais izmērs:

[ctx: @label]
en: Minimum size:
lv: Minimālais izmērs:

[ctx: @label]
en: Mount point:
lv: Montēšanas punkts:

[ctx: @label]
en: Number of sectors:
lv: Sektoru skaits:

[ctx: @label]
en: Partition sector alignment
lv: Nodalījuma sektoru izlīdzināšana

[ctx: @label]
en: Partition type:
lv: Nodalījuma tips:

[ctx: @label]
en: Preferred unit:
lv: Primārā mērvienība:

[ctx: @label]
en: Scanning device: <filename>%1</filename>
lv: Skenē ierīci: <filename>%1</filename>

[ctx: @label]
en: Scanning…
lv: Skenē...

[ctx: @label]
en: Show the application's menu bar
lv: Rādīt programmas izvēļņu joslu

[ctx: @label]
en: Size:
lv: Izmērs:

[ctx: @label]
en: Status:
lv: Statuss:

[ctx: @label]
en: This file system does not support setting a label.
lv: Šī datņu sistēma neatbalsta etiķetes.

[ctx: @label SMART disk status]
en: BAD
lv: SLIKTI

[ctx: @label SMART disk status]
en: good
lv: labi

[ctx: @label SMART number of bad sectors]
en: none
lv: nav

[ctx: @label device]
en: %1 (read only)
lv: %1 (tikai lasāma)

[ctx: @label device]
en: Allocated PE:
lv: Piešķirts PE:

[ctx: @label device]
en: Array Size:
lv: Masīva izmērs:

[ctx: @label device]
en: Capacity:
lv: Ietilpība:

[ctx: @label device]
en: Chunk Size:
lv: Datgrupas izmērs:

[ctx: @label device]
en: Free PE:
lv: Brīvs PE

[ctx: @label device]
en: LVM Volume Group
lv: LVM sējumu grupa

[ctx: @label device]
en: Logical sector size:
lv: Loģiskā sektora izmērs:

[ctx: @label device]
en: PE Size:
lv: PE izmērs:

[ctx: @label device]
en: Path:
lv: Ceļš:

[ctx: @label device]
en: Physical sector size:
lv: Fiziskā sektora izmērs:

[ctx: @label device]
en: Primaries/Max:
lv: Primārās/maks.:

[ctx: @label device]
en: RAID Level:
lv: RAID līmenis:

[ctx: @label device]
en: Software RAID Device
lv: Programmatūras RAID ierīce

[ctx: @label device]
en: Total Chunk:
lv: Kopā datgrupu:

[ctx: @label device]
en: Total PE:
lv: Kopā PE:

[ctx: @label device]
en: Total sectors:
lv: Kopā sektori:

[ctx: @label device]
en: Type:
lv: Tips:

[ctx: @label device]
en: Volume Manager Device
lv: Sējuma pārvaldītāja ierīce

[ctx: @label device]
en: Volume Type:
lv: Sējuma tips:

[ctx: @label partition]
en: Allocated PE:
lv: Nepiešķirts PE:

[ctx: @label partition]
en: Available:
lv: Pieejams:

[ctx: @label partition]
en: Capacity:
lv: Ietilpība:

[ctx: @label partition]
en: Cipher mode:
lv: Šifra režīms:

[ctx: @label partition]
en: Cipher name:
lv: Šifra nosaukums:

[ctx: @label partition]
en: File system:
lv: Datņu sistēma:

[ctx: @label partition]
en: First sector:
lv: Pirmais sektors:

[ctx: @label partition]
en: Free PE:
lv: Brīvs PE:

[ctx: @label partition]
en: Hash:
lv: Jaucējkods:

[ctx: @label partition]
en: Key size:
lv: Atslēgas izmērs:

[ctx: @label partition]
en: Last sector:
lv: Pēdējais sektors:

[ctx: @label partition]
en: Number of sectors:
lv: Sektoru skaits:

[ctx: @label partition]
en: PE Size:
lv: PE izmērs:

[ctx: @label partition]
en: Payload offset:
lv: Vērtuma nobīde:

[ctx: @label partition]
en: Total PE:
lv: Kopā PE:

[ctx: @label partition]
en: Used:
lv: Izmantots:

[ctx: @label partition capacity available]
en: Available:
lv: Pieejams:

[ctx: @label partition capacity used]
en: Used:
lv: Izmantots:

[ctx: @label partition state]
en: At least one logical partition is mounted.
lv: Ir piemontēts vismaz viens loģiskais nodalījums.

[ctx: @label partition state]
en: idle
lv: gaida

[ctx: @label partition state]
en: mounted
lv: piemontēts

[ctx: @label partition state]
en: mounted on <filename>%1</filename>
lv: piemontēts <filename>%1</filename>

[ctx: @label:listbox]
en: F&ree space before:
lv: &Brīva vieta pirms:

[ctx: @label:listbox]
en: File syste&m:
lv: &Datņu sistēma:

[ctx: @label:listbox]
en: File system:
lv: Datņu sistēma:

[ctx: @label:listbox]
en: First sector:
lv: Pirmais sektors:

[ctx: @label:listbox]
en: Free space after:
lv: Brīva vieta pēc:

[ctx: @label:listbox]
en: Last sector:
lv: Pēdējais sektors:

[ctx: @label:listbox]
en: Partition type:
lv: Nodalījuma tips:

[ctx: @label:listbox]
en: Si&ze:
lv: I&zmērs:

[ctx: @title]
en: <application>KDE Partition Manager</application>
lv: <application>KDE nodalījumu pārvaldnieks</application>

[ctx: @title]
en: Manage your disks, partitions and file systems
lv: Pārvaldiet diskus, nodalījumus un datņu sistēmas

[ctx: @title:column Severity of a log entry / log level. Text must be very short.]
en: Sev.
lv: Nop.

[ctx: @title:column a time stamp of a log entry]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: @title:column the text message of a log entry]
en: Message
lv: Ziņojums

[ctx: @title:menu]
en: Columns
lv: Kolonnas

[ctx: @title:menu]
en: Device
lv: Ierīce

[ctx: @title:menu]
en: Panels Shown
lv: Parādītie paneļi

[ctx: @title:menu]
en: Partition
lv: Nodalījums

[ctx: @title:menu]
en: Partition Manager Toolbar
lv: Nodalījumu pārvaldnieka rīkjosla

[ctx: @title:menu]
en: Select Current Device
lv: Atlasīt pašreizējo ierīci

[ctx: @title:menu]
en: Tools
lv: Rīki

[ctx: @title:tab]
en: File System Colors
lv: Datņu sistēmas krāsas

[ctx: @title:tab advanced application settings]
en: Advanced
lv: Papildu

[ctx: @title:tab general application settings]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @title:window]
en: Apply Pending Operations?
lv: Vai veikt plānotās darbības?

[ctx: @title:window]
en: Cancel Running Operations
lv: Atcelt uzsāktās darbības

[ctx: @title:window]
en: Cannot Create Target Partition.
lv: Nevar izveidot mērķa nodalījumu

[ctx: @title:window]
en: Cannot Delete Partition.
lv: Nevar izdzēst nodalījumu.

[ctx: @title:window]
en: Clear Pending Operations?
lv: Vai notīrīt plānotās darbības?

[ctx: @title:window]
en: Could Not Launch Browser.
lv: Neizdevās palaist pārlūkprogrammu.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Lock Encrypted File System.
lv: Neizdevās slēgt šifrētu datņu sistēmu.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Mount File System.
lv: Neizdevās piemontēt datņu sistēmu.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save Report.
lv: Neizdevās saglabāt ziņojumu.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Save SMART Report.
lv: Neizdevās saglabāt SMART ziņojumu.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unlock Encrypted File System.
lv: Neizdevās atslēgt šifrētu datņu sistēmu.

[ctx: @title:window]
en: Could Not Unmount File System.
lv: Neizdevās atmontēt datņu sistēmu.

[ctx: @title:window]
en: Create a New Partition Table on <filename>%1</filename>
lv: Izveidot jaunu nodalījumu tabulu <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Create a new partition
lv: Izveidot jaunu nodalījumu

[ctx: @title:window]
en: Create new Volume Group
lv: Izveidot jaunu sējumu grupu

[ctx: @title:window]
en: Device Information
lv: Ierīces informācija

[ctx: @title:window]
en: Device Properties: <filename>%1</filename>
lv: Ierīces īpašības: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Devices
lv: Ierīces

[ctx: @title:window]
en: Discard Pending Operations and Quit?
lv: Vai noraidīt plānotās darbības un iziet?

[ctx: @title:window]
en: Edit additional mount options
lv: Rediģēt papildu montēšanas opcijas

[ctx: @title:window]
en: Edit mount point for <filename>%1</filename>
lv: Rediģēt <filename>%1</filename> montēšanas punktu

[ctx: @title:window]
en: Error Exporting Partition Table
lv: Kļūda, eksportējot nodalījumu tabulu

[ctx: @title:window]
en: Error Importing Partition Table
lv: Kļūda, importējot nodalījumu tabulu

[ctx: @title:window]
en: Error Saving Log File
lv: Kļūda, saglabājot žurnāla datni

[ctx: @title:window]
en: Error While Importing Partition Table
lv: Kļūda, importējot nodalījumu tabula

[ctx: @title:window]
en: Error While Saving Mount Points
lv: Kļūda, saglabājot montēšanas punktus

[ctx: @title:window]
en: Error opening partition
lv: Kļūda, atverot nodalījumu

[ctx: @title:window]
en: Error: Could Not Load Backend Plugin
lv: Kļūda: neizdevās ielādēt aizmugursistēmas spraudni

[ctx: @title:window]
en: File System Support
lv: Datļu sistēmas atbalsts

[ctx: @title:window]
en: Information
lv: Informācija

[ctx: @title:window]
en: Insert a partition
lv: Ievietot nodalījumu

[ctx: @title:window]
en: KDE Partition Manager
lv: KDE nodalījumu pārvaldnieks

[ctx: @title:window]
en: Log Output
lv: Žurnāla izvade

[ctx: @title:window]
en: Missing File System Support Packages
lv: Trūkst datņu sistēmas atbalsta pakotnes

[ctx: @title:window]
en: Not Enough Space to Restore File System.
lv: Nepietiek vietas, lai atjaunotu datņu sistēmu.

[ctx: @title:window]
en: Partition Information
lv: Nodalījumu informācija

[ctx: @title:window]
en: Partition properties: <filename>%1</filename>
lv: Nodalījuma īpašības: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Pending Operations
lv: Plānotās darbības

[ctx: @title:window]
en: Really Change Backend?
lv: Vai tiešām mainīt aizmugursistēmu?

[ctx: @title:window]
en: Really Create MS-Dos Partition Table Type?
lv: Vai tiešām izveidot MS-DOS nodalījumu tabulas tipu?

[ctx: @title:window]
en: Really Delete Partition in the Clipboard?
lv: Vai tiešām dzēst starpliktuvē esošu nodalījumu?

[ctx: @title:window]
en: Really Overwrite Existing Partition?
lv: Vai tiešām pārrakstīt esošo nodalījumu?

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate <filename>%1</filename> with File System %2?
lv: Vai tiešām atjaunot <filename>%1</filename> ar datņu sistēmu „%2“?

[ctx: @title:window]
en: Really Recreate File System on <filename>%1</filename>?
lv: Vai tiešām atjaunot datņu sistēmu <filename>%1</filename>?

[ctx: @title:window]
en: Really Rescan the Devices?
lv: Vai tiešām no jauna skenēt ierīces?

[ctx: @title:window]
en: Really save changes?
lv: Vai tiešām saglabāt izmaiņas?

[ctx: @title:window]
en: Resize Volume Group
lv: Mainīt sējumu grupas izmēru

[ctx: @title:window]
en: Resize/move partition: <filename>%1</filename>
lv: Pārvietot/mainīt <filename>%1</filename> nodalījuma izmēru

[ctx: @title:window]
en: SMART Properties: <filename>%1</filename>
lv: SMART īpašības: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Scanning Devices…
lv: Skenē ierīces...

[ctx: @title:window]
en: Target Not Large Enough
lv: Mērķī nepietiek vietas

[ctx: @title:window]
en: Too Many Primary Partitions.
lv: Pārāk daudz primāro nodalījumu.

en: A valid path is required.
lv: Nepieciešams derīgs ceļš

en: Active backend:
lv: Aktīvā aizmugursistēma:

en: Advanced Settings
lv: Papildu iestatījumi

en: Align partition
lv: Izlīdzināt nodalījumu

en: Align partitions per default
lv: Noklusējuma nodalījumu izlīdzinājums

en: Allow everyone to write and read on this device
lv: Ļaut visiem lasīt un rakstīt šajā ierīcē

en: Allow only root to write and read on this device, you will need to setup per-folder permissions
lv: Atļaut tikai saknes lietotājam lasīt un rakstīt šajā ierīcē. Jums būs jāiestata atļaujas katrai mapei atsevišķi

en: Assessment
lv: Novērtējums

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Available
lv: Pieejams

en: Backup
lv: Dublējumkopija

en: Bad sectors:
lv: Sliktie sektori:

en: Byte
lv: Baits

en: Capacity:
lv: Ietilpība:

en: Check
lv: Pārbaudīt

en: Choose the type of partition table you want to create:
lv: Izvēlieties nodalījumu tabulas tipu, kuru vēlaties izveidot:

en: Copy
lv: Kopēt

en: Create
lv: Izveidot

en: Current
lv: Pašreizējais

en: De&vice Node
lv: Ierīču me&zgls

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Device path:
lv: Ierīces ceļš:

en: Don't prevent the system from booting if not mountable
lv: Neļaut liegt sistēmai sāknēties, ja nav piemontējams

en: Dump &Frequency:
lv: Izmetes &biežums:

en: E&xtended
lv: P&aplašinātā

en: Edit Mount Options
lv: Rediģēt montēšanas opcijas

en: Edit the mount options for this file system:
lv: Rediģēt šīs datņu sistēmas montēšanas opcijas:

en: Enable LUKS2
lv: Ieslēgt LUKS2

en: Encrypt with LUKS
lv: Šifrēt ar LUKS

en: Error
lv: Kļūda

en: Everyone
lv: Visiem

en: Failure Type
lv: Avārijas tips

en: File System
lv: Datņu sistēma

en: File System Color Settings
lv: Datņu sistēmas krāsu iestatījumi

en: File Systems
lv: Datņu sistēma

en: Firmware revision:
lv: Aparātprogrammatūras versija:

en: First Sector
lv: Pirmais sektors

en: Flags
lv: Karodziņi

en: General Settings
lv: Pamata iestatījumi

en: Grow
lv: Palielināt

en: Hide messa&ges below:
lv: &Paslēpt zemāk esošos ziņojumus:

en: Id
lv: ID

en: Identify by:
lv: Identificēt pēc:

en: Information
lv: Informācija

en: Label
lv: Etiķete

en: Last Sector
lv: Pēdējais sektors

en: Linux Swap:
lv: „Linux“ maiņvieta:

en: Logging
lv: Reģistrēšana

en: Logical Volume Name:
lv: Loģiskā sējuma nosaukums:

en: Logical sector size:
lv: Loģiskais sektora izmērs:

en: MS-Dos
lv: MS-DOS

en: Model:
lv: Modelis:

en: More...
lv: Vairāk...

en: Mount Point
lv: Montēšanas punkts

en: Move
lv: Pārvietot

en: No automatic mount
lv: Nav automātiskas montēšanas

en: No binary execution
lv: Nav bināras izpildes

en: No update of directory access times
lv: Nav mapes piekļuves laika atjauninājuma

en: No update of file access times
lv: Nav datņu pieejas laiku atjauninājuma

en: Number of Sectors
lv: Sektoru skaits

en: O&nly Root
lv: &Tikai saknes

en: Open in External Browser
lv: Atvērt ārējā pārlūkā

en: Operation: %p%
lv: Darbība: %p%

en: Operations and Jobs
lv: Darbības un darbi

en: Option1,Option2
lv: Opcija1,Opcija2

en: Options:
lv: Opcijas:

en: Overall assessment:
lv: Kopējais novērtējums:

en: Overwrite with:
lv: Pārrakstīt ar:

[ctx: Part of %2Enter passphrase for %1:]
en: Invalid passphrase.
lv: Nederīga parole.

en: Partition
lv: Nodalījums

en: Partition Alignment
lv: Nodalījumu izlīdzinājums

en: Partition Name
lv: Nodalījuma nosaukums

en: Partition Name:
lv: Nodalījuma nosaukums:

en: Partition UUID
lv: Nodalījuma UUID

en: Partition UUID:
lv: Nodalījuma UUID:

en: Partition table:
lv: Nodalījumu tabula:

en: Pass &Number:
lv: &Padošanas skaitlis:

en: Path:
lv: Ceļš:

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Physical Extent Size:
lv: Fiziskā apjoma (PE) izmērs:

en: Physical sector size:
lv: Fiziskais sektora izmērs:

en: Power cycles:
lv: Ieslēgšanu skaits:

en: Powered on for:
lv: Ieslēgšanas laiks:

en: Preferred unit:
lv: Vēlamā mērvienība:

en: Primar&y
lv: &Primārā

en: Primaries/Max:
lv: Primārie/maks.:

en: Random data
lv: Nejaušiem datiem

en: Raw
lv: Neapstrādāts

en: Read Label
lv: Nolasīt etiķeti

en: Read Usage
lv: Nolasīt izmantojumu

en: Read-only
lv: Tikai lasāms

en: Remove
lv: Noņemt

en: Restore
lv: Atjaunot

en: SMART status:
lv: SMART statuss:

en: Save
lv: Saglabāt

en: Sec&tor alignment:
lv: Sek&toru izlīdzināšana:

en: Select...
lv: Atlasīt...

en: Self tests:
lv: Paštesti:

en: Serial number:
lv: Sērijas numurs:

en: Set up encryption for this filesystem with LUKS. You will be asked to provide a passphrase.
lv: Iestatīt šifrēšanu šai datņu sistēmai ar LUKS. Jums būs jānodrošina parole.

en: Severity
lv: Nopietnība

en: Shredding
lv: Pilnīga informācijas dzēšana

en: Shrink
lv: Samazināt

en: Size
lv: Izmērs

en: Status
lv: Statuss

en: Support Tools
lv: Atbalsta rīki

en: Synchronous access
lv: Sinhrona pieeja

en: Temperature:
lv: Temperatūra:

en: This table shows which file systems are supported and which specific operations can be performed on them.
    Some file systems need external tools to be installed for them to be supported. But not all operations can be performed on all file systems, even if all required tools are installed. Please see the documentation for details.
lv: Šī tabula parāda kuras daļu sistēmas ir atbalstītas un kādas darbības ar tām ir iespējams veikt.
    Dažu datņu sistēmu atbalstam nepieciešams instalēt ārējus rīkus. Tomēr ne visas darbības iespējams veikt ar visām datņu sistēmām — pat ar visiem pieejamajiem rīkiem. Vairāk informācijas atradīsiet dokumentācijā.

en: This will reformat the filesystem, losing all contents, but keeping the same filesystem type.
lv: Šī darbība atjaunos datņu sistēmu, zaudējot visu tās saturu, bet paturot to pašu datņu sistēmas tipu.

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Time Elapsed
lv: Pagājis laiks

en: Total LV:
lv: Kopā LV:

en: Total Sectors:
lv: Kopā sektoru:

en: Total Size:
lv: Kopējais izmērs:

en: Total Time: 00:00:00
lv: Kopējais laiks: 00:00:00

en: Total sectors:
lv: Sektoru kopskaits:

en: Total: %p%
lv: Kopā: %p%

en: Type
lv: Tips

en: Type:
lv: Tips:

en: Update Type
lv: Atjauninājuma tips

en: Update access times relative to modification
lv: Atjaunot pieejas laikus relatīvi modifikācijai

en: Use LUKS2 instead of LUKS1 for better security, but compatibility may be compromised.
lv: Labākai drošībai izmantojiet LUKS2, bet ne LUKS1, tomēr var samazināt saderību ar citām sistēmām.

en: Used
lv: Izmantots

en: Used Size:
lv: Izmantots:

en: Users can mount and unmount
lv: Lietotāji var piemontēt un atmontēt

en: Value
lv: Vērtība

en: Volume Group Name:
lv: Sējumu grupas nosaukums:

en: Volume Group Type:
lv: Sējumu grupas tips:

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Worst
lv: Sliktākais

en: Write Label
lv: Ierakstīt etiķeti

en: extended:
lv: paplašināta:

en: unformatted:
lv: neformatēta:

en: unknown:
lv: nezināma:
