konqueror - en to lv translation catalogue (278 entries)

[ctx: %p is the percent value, % is the percent sign]
en: %p%
lv: %p %

en: &Bookmarks
lv: &Grāmatzīmes

en: &Close Active View
lv: &Aizvērt aktīvo skatu

en: &Close Tab
lv: &Aizvērt cilni

en: &Copy Link Address
lv: &Kopēt saites adresi

en: &Discard Changes
lv: At&mest izmaiņas

en: &Duplicate Current Tab
lv: &Dublēt šo cilni

en: &Duplicate Tab
lv: &Dublēt cilni

en: &Duplicate Window
lv: &Dublēt logu

en: &Edit
lv: &Rediģēt

en: &File
lv: &Datne

en: &Find File...
lv: &Atrast datni...

en: &Force Reload
lv: Piespiest &pārlādēt

en: &Go
lv: &Iet

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: &Inspect Current Page
lv: &Informācija par lapu

en: &New Tab
lv: &Jauna cilne

en: &Open File...
lv: At&vērt datni...

en: &Open Location
lv: &Atvērt vietu

en: &Open With
lv: &Atvērt ar

en: &Preferences...
lv: &Iestatījumi...

en: &Reload
lv: &Pārlādēt

en: &Reload All Tabs
lv: &Pārlādēt visas cilnes

en: &Reload Tab
lv: &Pārlādēt cilni

en: &Remove Entry
lv: &Izņemt ierakstu

en: &Settings
lv: &Iestatījumi

en: &Stop
lv: &Apturēt

en: &Tools
lv: &Rīki

en: &Up
lv: &Uz augšu

en: &View
lv: &Skats

en: &Window
lv: &Logs

en: (C) 1999-2023, The Konqueror developers
lv: (C) 1999—2023, „Konqueror“ izstrādātāji

en: <html>Clear Location bar<br /><br />Clears the contents of the location bar.</html>
lv: <html>Notīrīt vietas joslu<br /><br />Notīra vietas joslas saturu.</html>

en: <html>Copy the currently selected text or item(s) to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
lv: <html>Kopēt iezīmēto tekstu vai vienumus un pārvietot tos uz sistēmas starpliktuvi.<br /><br />Šī darbība ļaus izvēlēto saturu <b>Ielīmēt</b> „Konqueror“ vai citās KDE programmās.</html>

en: <html>Cut the currently selected text or item(s) and move it to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
lv: <html>Izgriezt iezīmēto tekstu vai vienumus un pārvietot tos uz sistēmas starpliktuvi.<br /><br />Šī darbība ļaus izgriezto saturu <b>Ielīmēt</b> „Konqueror“ vai citās KDE programmās.</html>

en: <html>Enter the parent folder<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</html>
lv: <html>Iet uz augstāku mapi<br /><br />Piemēram, ja pašreizējā atrašanās vieta ir „file:/home/%1“ , šīs pogas piespiešana aizvedīs uz „file:/home“.</html>

en: <html>Go<br /><br />Goes to the page that has been entered into the location bar.</html>
lv: <html>Iet<br /><br />Iet uz vietas joslā ievadīto lapu.</html>

en: <html>Location Bar<br /><br />Enter a web address or search term.</html>
lv: <html>Vietas josla.</html>

en: <html>Navigate to your 'Home Page'<br /><br />You can configure the location where this button takes you under <b>Settings -> Configure Konqueror -> General</b>.</html>
lv: <html>Iet uz Mājas lapu<br /><br />Varat norādīt, uz kurieni nonāksiet ar šīs pogas palīdzību logā <b>„Iestatījumi“ –> „Konfigurēt „Konqueror““ –> „Pamata“</b>.</html>

en: <html>Paste the previously cut or copied clipboard contents<br /><br />This also works for text copied or cut from other KDE applications.</html>
lv: <html>Ielīmēt iepriekš izgriezto vai nokopēto saturu.<br /><br />Šī opcija darbojas arī ar tekstu, kas ir izgriezts vai nokopēts citā KDE programmā.</html>

en: <html>Print the currently displayed document<br /><br />You will be presented with a dialog where you can set various options, such as the number of copies to print and which printer to use.<br /><br />This dialog also provides access to special KDE printing services such as creating a PDF file from the current document.</html>
lv: <html>Drukāt redzamo dokumentu.<br /><br />Atvērsies lodziņš, kurā varēsiet norādīt dažādas opcijas, piemēram, kuru printeri izmantot, cik kopijas drukāt u.tml.<br /><br />Šis lodziņš ļauj piekļūt arī speciāliem KDE drukāšanas servisiem, tādiem kā PDF dokumenta veidošana.</html>

en: <html>Reload all currently displayed documents in tabs<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
lv: <html>Pārlādēt visās cilnēs attēlotos dokumentus<br /><br />Tas var būt nepieciešams, lai redzētu tīmekļa lapu jauno saturu.</html>

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible. Any images on the page are downloaded again, even if cached copies exist.</html>
lv: <html>Pārlādēt pašlaik attēloto dokumentu<br /><br />Tas var būt vajadzīgs, piemēram, lai pārlādētu tīmekļa lapas, kas ir mainītas pēc to ielādes, lai redzētu jaunākās izmaiņas. Visi attēli lapā tiks ielādēti no jauna, pat ja eksistē to lokālas kopijas.</html>

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
lv: <html>Pārlādēt pašlaik attēloto dokumentu<br /><br />Tas var būt vajadzīgs, piemēram, lai pārlādētu tīmekļa lapas, kurās pēc sākotnējās ielādes ir notikušas izmaiņas.</html>

en: <html>Shows the developer tools for the current page<br/><br/>The current view is split in two and the developer tools are displayed in the second half
lv: <html>Rādīt rīkus izstrādātājiem par šo lapu<br/><br/>Pašreizējais skats tiek dalīts divos — skats izstrādātājiem redzams otrā

en: <html>Stop loading the document<br /><br />All network transfers will be stopped and Konqueror will display the content that has been received so far.</html>
lv: <html>Apturēt dokumenta ielādi<br /><br />Tīkla datu pārraide tiks pārtraukta, un „Konqueror“ parādīs jau saņemtos datus.</html>

en: <p>Viewers which aren't supposed to be able to display %1. Using them will most likely fail.</p><p>These choices are provided in case the detected file type is incorrect or if a viewer can display %1 even if it doesn't officially support it.</p>
lv: <p>Skatītāji, kas nav paredzēti „%1“ parādīšanai. Tie visdrīzāk datni nespēs atvērt.</p><p>Šīs izvēles ir sniegtas gadījumam, ja sistēma ir nepareizi noteikusi datnes tipu vai ja skatītājs var parādīt „%1“, lai gan oficiāli nenorāda, ka to spēj.</p>

en: <p>You're running Konqueror as root. This requires enabling a highly insecure mode in the browser component.</p><p>What do you want to do?</p>
lv: <p>„Konqueror“ darbojas ar saknes lietotāja privilēģijām, tāpēc ir nepieciešams ieslēgt ļoti nedrošu režīmu pārlūkprogrammas komponentē.</p><p>Ko vēlaties darīt?</p>

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
lv: <qt><b>%1</b> nav derīgs</qt>

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
lv: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Pēdējais apmeklējums: %2<br />Pirmais apmeklējums: %3<br /> Apmeklējumu skaits: %4</qt>

[ctx: @action:button]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: @action:button Delete session]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action:button New session]
en: New...
lv: Jauna...

[ctx: @action:button Rename session]
en: Rename...
lv: Pārdēvēt...

[ctx: @action:button Save current session]
en: Save Current...
lv: Saglabāt pašreizējo...

[ctx: @action:button ask later]
en: Ask Me Later
lv: Jautāt vēlāk

[ctx: @action:button no]
en: Do Not Restore
lv: Neatjaunot

[ctx: @action:button yes]
en: Restore Session
lv: Atjaunot sesiju

[ctx: @action:inmenu]
en: Display &in %1
lv: Pa&rādīt ar „%1“

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
lv: At&vērt ar „%1“

[ctx: @action:inmenu]
en: Viewers not supporting this file
lv: Skatītāji neatbalsta šo datni

[ctx: @action:inmenu]
en: Viewers unlikely to display the file
lv: Skatītāji visdrīzāk nevarēs parādīt šo datni

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
lv: Visbiežāk apmeklētās

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
lv: Nesen apmeklētās

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Show History
lv: Rādīt vēsturi

[ctx: @action:inmenu Parent of 'By Name' and 'By Date']
en: Sort
lv: Kārtot

[ctx: @action:inmenu View]
en: &View Mode
lv: &Skata režīms

[ctx: @info]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
lv: Vai atvērt „%1“?

[ctx: @info]
en: Save '%1'?
lv: Vai saglabāt „%1“?

[ctx: @info The user has to decide whether to execute an executable file or display it]
en: <filename>%1</filename> can be executed. Do you want to execute it or to display it?
lv: <filename>%1</filename> var izpildīt. Vai vēlaties to izpildīt vai parādīt?

[ctx: @info The user has to decide whether to execute an executable file or not]
en: <filename>%1</filename> can be executed. Do you want to execute it?
lv: <filename>%1</filename> var izpildīt. Vai vēlaties to izpildīt?

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
lv: Šis ir datnes nosaukums, ko ir ieteicis serveris

[ctx: @item:treewidget]
en: Window %1
lv: Logs „%1“

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
lv: Nosaukums: %1

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
lv: Tips: %1

[ctx: @label:button]
en: &Display in
lv: &Parādīt ar

[ctx: @label:button]
en: &Display in %1
lv: &Parādīt ar „%1“

[ctx: @label:button]
en: &Open with
lv: &Atvērt ar

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
lv: &Atvērt ar „%1“

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
lv: &Atvērt ar...

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
lv: Atcerēties darbību šāda tipa datnēm

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
lv: Ielādē...

[ctx: @title:window]
en: Clear History?
lv: Notīrīt vēsturi?

[ctx: @title:window]
en: Close Other Tabs Confirmation
lv: Apstiprināt pārējo ciļņu aizvēršanu

[ctx: @title:window]
en: Configure Extensions
lv: Konfigurēt paplašinājumus

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

[ctx: @title:window]
en: Discard Changes?
lv: Vai atmest izmaiņas?

[ctx: @title:window]
en: Enter Target
lv: Ievadiet mērķi

[ctx: @title:window]
en: History
lv: Vēsture

[ctx: @title:window]
en: Manage Sessions
lv: Pārvaldīt sesijas

[ctx: @title:window]
en: Open bookmarks folder in new tabs
lv: Atvērt grāmatzīmju mapi jaunās cilnēs

[ctx: @title:window]
en: Rename Session
lv: Pārdēvēt sesiju

[ctx: @title:window]
en: Restore Session?
lv: Atjaunot sesiju?

[ctx: @title:window]
en: Save Session
lv: Saglabāt sesiju

[ctx: @title:window]
en: Session exists. Overwrite?
lv: Sesija eksistē. Vai pārrakstīt?

[ctx: @title:window]
en: Warning
lv: Brīdinājums

[ctx: @title:window]
en: Web Sidebar
lv: Tīmekļa sānjosla

[ctx: @tooltip:session list]
en: Uncheck the sessions you do not want to be restored
lv: Noņemiet atzīmi sesijām, kuras nevēlaties atjaunot

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
lv: Slēgtā skatā nevar mainīt mapes. Izmantojiet kopā ar iespēju „saistīt skatījumu“, lai pārskatītu daudzas datnes vienā mapē

en: A session with the name '%1' already exists, do you want to overwrite it?
lv: Sesija ar nosaukumu „%1“ jau eksistē. Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: A&ll open windows
lv: Visus atvērtos &logus

en: Access denied
lv: Piekļuve ir liegta

en: Activate Next Tab
lv: Aktivizēt nākamo cilni

en: Activate Previous Tab
lv: Aktivizēt iepriekšējo cilni

en: Activate Tab %1
lv: Aktivizēt cilni „%1“

en: Add
lv: Pievienot

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
lv: Vai pievienot sānjoslai jaunu paplašinājumu „%1“?

en: Apple Safari Developers
lv: „Apple Safari“ izstrādātāji

en: Bookmark Toolbar
lv: Grāmatzīmju rīkjosla

en: By &Date
lv: Pēc &datuma

en: By &Name
lv: Pēc &vārda

en: C&lear History
lv: Notīrīt &vēsturi

en: C&lose Current Tab
lv: Aizvērt šo ci&lni

en: Canceled.
lv: Atcelts.

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
lv: Atzīmējot šo rūtiņu vismaz divos skatījumos, šie skatījumi tiek „sasaistīti“. Mainot mapes vienā skatījumā, saistītie skatījumi automātiski atjaunināsies, lai parādītu to pašu mapi. Tas ir īpaši noderīgi dažādiem skata tipiem, tādiem kā mapju koks ar ikonu skatu vai detalizētu skatu, un, iespējams, termināla emulatora loga skatā.

en: Clear Location Bar
lv: Notīrīt vietas joslu

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close &Other Tabs
lv: Aizvērt &pārējās cilnes

en: Close Current Tab
lv: Aizvērt šo cilni

en: Close View
lv: Aizvērt skatu

en: Close the current tab
lv: Aizvērt šo cilni

en: Closed Items
lv: Aizvērtie vienumi

en: Configure Extensions...
lv: Konfigurēt paplašinājumus...

en: Configure Spell Checking...
lv: Konfigurēt pareizrakstības pārbaudi...

en: Conflicting proxy configuration
lv: Konfliktējoša starpniekserveru konfigurācija

en: Copy &Files...
lv: &Kopēt datnes...

en: Copy selected files from %1 to:
lv: Kopēt iezīmētās datnes no „%1“ uz:

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
lv: Kopēt izvēlēto tekstu vai vienumus starpliktuvē

en: Create a new Konqueror process, even if one already exists. Meant to be used only when developing Konqueror itself
lv: Izveidot jaunu „Konqueror“ procesu pat tad, ja tāds jau eksistē. Paredzēts izmantošanai tikai „Konqueror“ izstrādes laikā

en: Current maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: D&etach Tab
lv: A&tvienot cilni

en: Detach Current Tab
lv: Atdalīt pašreizējo cilni

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Developer (AdBlock filter)
lv: Izstrādātājs (reklāmu bloķētāja filtrs)

en: Developer (HTML rendering engine)
lv: Izstrādātājs (HTML attēlošanas dzinis)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
lv: Izstrādātājs (HTML attēlošanas dzinis, ievadizvades bibliotēka)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
lv: Izstrādātājs (HTML attēlošanas dzinis, ievadizvades bibliotēka, regresijas testēšanas satvars)

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
lv: Izstrādātājs (HTML attēlošanas dzinis, „JavaScript“)

en: Developer (I/O library)
lv: Izstrādātājs (ievadizvades bibliotēka)

en: Developer (I/O library, Authentication support)
lv: Izstrādātājs (ievadizvades bibliotēka, autentifikācijas atbalsts)

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
lv: Izstrādātājs („Java 2“ drošības pārvaldnieka atbalsts
     un citi svarīgi sīklietotņu atbalsta uzlabojumi)

en: Developer (Java applet support)
lv: Izstrādātājs („Java“ sīklietotņu atbalsts)

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
lv: Izstrādātājs („Java“ sīklietotņu un citu iegulto objektu atbalsts)

en: Developer (JavaScript)
lv: Izstrādātājs („JavaScript“)

en: Developer (List views)
lv: Izstrādātājs (sarakstu skati)

en: Developer (List views, I/O library)
lv: Izstrādātājs (sarakstu skati, ievadizvades bibliotēka)

en: Developer (Netscape plugin support)
lv: Izstrādātājs („Netscape“ spraudņu uzturēšana)

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
lv: Izstrādātājs (SSL, „Netscape“ spraudņi)

en: Developer (framework)
lv: Izstrādātājs (satvars)

en: Developer (framework, parts)
lv: Izstrādātājs (satvars, daļas)

en: Developer (framework, parts, JavaScript, I/O library) and former maintainer
lv: Izstrādātājs (satvars, daļas, „JavaScript“, ievadizvades bibliotēka) un agrākais uzturētājs

en: Developer (misc stuff)
lv: Izstrādātājs (dažādas lietas)

en: Developer (navigation panel framework)
lv: Izstrādātājs (navigācijas paneļa ietvars)

[ctx: Display an executable file inside Konqueror]
en: Display
lv: Parādīt

en: Do Not Add
lv: Nepievienot

en: Do not ask again
lv: Nejautāt atkal

en: Do you really want to clear the entire history?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visu vēsturi?

en: Do you really want to close all other tabs?
lv: Vai tiešām vēlaties aizvērt pārējās cilnes?

en: Don't use a proxy
lv: Neizmantot starpniekserveri

en: Dump Debug Info
lv: Izmest atkļūdošanas datus

en: Enter the parent folder
lv: Iet uz augstāku mapi

en: Error: %1
lv: Kļūda: %1

[ctx: Execute an executable file]
en: Execute
lv: Izpildīt

en: Extensions
lv: Paplašinājumi

en: Extra Toolbar
lv: Papildu rīkjosla

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
lv: Ja URL norāda uz datni, bet ne atvērt pašu datni, bet atvērt mapi un iezīmēt datni.

en: Force a reload of the currently displayed document and any contained images
lv: Piespiedu kārtā pārlādēt visus pašlaik attēlotos dokumentus un attēlus tajos

en: Go
lv: Iet

en: Graphics/icons
lv: Grafika/ikonas

en: Home
lv: Mājas

en: Home Folder
lv: Mājas mape

en: Home Page
lv: Mājas lapa

en: JavaScript access controls
    Per-domain policies extensions
lv: „JavaScript“ piekļuves kontroles
    Domēnu politikas pagarinājumi

en: KFM author
lv: KFM autors

en: Kon&queror Introduction
lv: „Kon&queror“ ievads

en: Konqueror did not close correctly. Would you like to restore these previous sessions?
lv: „Konqueror“ netika korekti aizvērts. Vai vēlaties atjaunot iepriekšējo sesiju?

en: L&ocation:
lv: V&ieta:

en: List available sessions and exit
lv: Uzskaitīt pieejamās sesijas un iziet

en: Local
lv: Lokāli

en: Location Bar
lv: Vietas josla

en: Location Toolbar
lv: Vietas rīkjosla

en: Location to open
lv: Atveramā vieta

en: Lock to Current Location
lv: Slēgt uz pašreizējo vietu

en: M&ove Files...
lv: Pārviet&ot datnes...

en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Manage...
lv: Pārvaldīt...

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
lv: Šim URL izmantojamais MIME tips, (piemēram, „text/html“ vai „inode/directory“)

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Move Tab Left
lv: Pārvietot cilni pa kreisi

en: Move Tab Right
lv: Pārvietot cilni pa labi

en: Move backwards one step in the browsing history
lv: Doties vienu soli atpakaļ pārlūkošanas vēsturē

en: Move backwards one step in the closed tabs history
lv: Doties vienu soli atpakaļ aizvērto ciļņu vēsturē

en: Move forward one step in the browsing history
lv: Doties vienu soli uz priekšu pārlūkošanas vēsturē

en: Move selected files from %1 to:
lv: Pārvietot iezīmētās datnes no „%1“ uz:

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
lv: Pārvietot izvēlēto tekstu vai vienumus starpliktuvē

en: Navigate to your 'Home Folder'
lv: Iet uz Mājas mapi

en: Navigate to your 'Home Page'
lv: Iet uz Mājas lapu

en: Navigate to your local 'Home Folder'
lv: Iet uz lokālo Mājas mapi

en: New &Window
lv: Jauns &logs

en: Onl&y current window
lv: Tikai &pašreizējo logu

en: Open File
lv: A&vērt datni

en: Open a new tab
lv: Atvērt jaunu cilni

en: Open in &New Tab
lv: Atvērt jaunā &cilnē

en: Open in Current Tab
lv: Atvērt pašreizējā cilnē

en: Open in New &Window
lv: Atvērt jaunā &logā

en: Open in New Tab
lv: Atvērt jaunā cilnē

en: Open in T&his Window
lv: Atvērt ša&jā logā

en: Open tabs inside current window
lv: Atvērt cilnes aktīvajā logā

en: Open the document in a new tab
lv: Atvērt dokumentu jaunā cilnē

en: Open the document in a new window
lv: Atvērt dokumentu jaunā logā

en: Open the document in current window
lv: Atvērt dokumentu aktīvajā logā

en: Open with %1
lv: Atvērt ar „%1“

en: Other Tabs
lv: Citas cilnes

en: Part to use (e.g. khtml or kwebkitpart)
lv: Izmantojamā daļa (piemēram, „khtml“ vai „kwebkitpart“)

en: Paste the clipboard contents
lv: Ievietot starpliktuves saturu

en: Preload for later use. This mode does not support URLs on the command line
lv: Priekšielādēt vēlākam lietojumam. Šis režīms neatbalsta URL no komandrindas

en: Preview &in %1
lv: Pr&iekšskatīt ar %1

en: Print the current document
lv: Drukāt šo dokumentu

en: Profile to open (DEPRECATED, IGNORED)
lv: Atveramais profils (NOVECOJIS, IGNORĒJAMS)

en: Reload all currently displayed document in tabs
lv: Pārlādēt visās cilnēs attēlotos dokumentus

en: Reload the currently displayed document
lv: Pārlādēt pašlaik attēloto dokumentu

en: Resend
lv: Sūtīt vēlreiz

en: S&end File...
lv: Sūtīt &datni...

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: Save As...
lv: Saglabāt kā...

en: Save open &tabs and windows for easy retrieval
lv: Saglabāt atvērtās &cilnes un logus vieglai atgūšanai

en: Search in history
lv: Meklēt vēsturē

en: Send &Link Address...
lv: Sūtīt &saites adresi...

en: Session n&ame:
lv: Sesijas &nosaukums:

en: Session to open
lv: Atveramā sesija

en: Sessions
lv: Sesijas

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
lv: Iestata skatījumu kā „saistītu“. Saistīts skatījums seko mapju izmaiņām citos saistītos skatījumos.

en: Show %1
lv: Rādīt %1

en: Show proxy configuration dialog
lv: Rādīt starpniekservera konfigurācijas lodziņu

en: Shows the developer tools for the current page
lv: Parāda atvērtās lapas rīkus izstrādātājiem

en: Split View &Left/Right
lv: Dalīt skatu &kreisais/labais

en: Split View &Top/Bottom
lv: Dalīt skatu &augšējais/apakšējais

en: Stalled
lv: Apstājies

en: Start without a default window, when called without URLs
lv: Palaist bez noklusētā loga, kad izsaukts bez URL

en: Stop loading the document
lv: Pārtraukt dokumenta ielādi

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
lv: Programmas atvērtās datnes/URL pēc lietošanas tiks dzēstas

[ctx: The name of the file the user wants to open]
en: this file
lv: šī datne

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
lv: Lapa, ko mēģināt apskatīt, ir nosūtītu datu rezultāts. Ja jūs sūtīsiet šos datus vēlreiz, jebkura formas veiktā darbība (piemēram, meklēšana vai pirkuma apmaksa) tiks atkārtota.

[ctx: The session asked by the user doesn't exist or can't be opened]
en: Session %1 couldn't be opened
lv: Sesiju „%1“ neizdevāš atvērt

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
lv: Šķiet, ka konfigurācijā ir kļūda. „Konqueror“ ir piesaistīts „%1“, bet tas nevar apstrādāt šo datnes tipu.

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
lv: Kļūda, ielādējot moduli „%1“
    Diagnostika ir:
    %2

en: This bar contains the list of currently open tabs. Click on a tab to make it active. You can also use keyboard shortcuts to navigate through tabs. The text on the tab shows the content currently open in it; place your mouse over the tab to see the full title, in case it has been shortened to fit the tab width.
lv: Šī josla satur pašlaik atvērto ciļņu sarakstu. Nospiediet uz cilnes, lai to aktivētu. Varat izmantot arī tastatūras saīsnes, lai pārvietotos starp cilnēm. Teksts uz cilnes rāda tajā atvērtā satura nosaukumu — paturiet kursoru virs cilnes, lai redzētu pilno nosaukumu.

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
lv: Dzēst aizvērto lapu vēsturi

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
lv: Saišu s&kats

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
lv: Šī lapa satur izmaiņas, kas vēl nav nosūtītas. 
    Loga aizvēršana atmetīs šīs izmaiņas.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
lv: Šai lapā ir veiktas izmaiņas, kas nav nosūtītas. 
    Lapas pārlādēšana atmetīs šīs izmaiņas.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
lv: Šī cilne satur izmaiņas, kas vēl nav nosūtītas.
    Pārējo ciļņu aizvēršana atmetīs šīs izmaiņas.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
lv: Šī cilne satur izmaiņas, kas vēl nav nosūtītas. 
    Cilnes aizvēršana atmetīs šīs izmaiņas.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
lv: Šī cilne satur izmaiņas, kas vēl nav nosūtītas. 
    Loga aizvēršana atmetīs šīs izmaiņas.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
lv: Šī cilne satur vēl nenosūtītas izmaiņas.
    Cilnes atdalīšana atmetīs šīs izmaiņas.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
lv: Šī cilne satur izmaiņas, kas vēl nav nosūtītas. 
    Visu ciļņu pārlādēšana atmetīs šīs izmaiņas.

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
lv: Šis skats satur izmaiņas, kas vēl nav nosūtītas. 
    Skata aizvēršana atmetīs šīs izmaiņas.

en: Throbber
lv: Ielādēšanas ikona

en: Und&o
lv: Atsa&ukt

en: Und&o: Closed Tab
lv: Ats&aukt cilnes aizvēršanu

en: Und&o: Closed Window
lv: Ats&aukt loga aizvēršanu

en: Unsupported proxy configuration
lv: Neatbalstīta starpniekservera konfigurācija

en: Use HTTP proxy (only this time)
lv: Izmantot HTTP starpniekserveri (tikai šoreiz)

en: Use HTTPS proxy (only this time)
lv: Izmantot HTTPS starpniekserveri (tikai šoreiz)

en: Web browser, file manager and document viewer.
lv: Tīmekļa pārlūks, datņu pārvaldnieks un dokumentu skatītājs.

en: You can't pass URLs when using the --preload switch. The URLs will be ignored
lv: Izmantojot „--preload“ slēdzi, nevarat nodot URL. URL tiks ignorētas

en: You have entered Complete Full Screen mode (the user interface is completely hidden). You can exit it by pressing the keyboard shortcut for Full Screen Mode (%1)
lv: Jūs atvērāt pilnu pilnekrāna režīmu (lietotāja saskarne ir pilnībā paslēpta). Varat iziet, spiežot tastatūras Pilnekrāna režīma tastatūras saīsni („%1“)

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
lv: Logā ir atvērtas vairākas cilnes. Vai tiešām vēlaties iziet?

en: You have requested to open more than 20 bookmarks in tabs. This might take a while. Continue?
lv: Jūs pieprasījāt atvērt cilnēs vairāk nekā 20 grāmatzīmju. Tas aizņems kādu laiku. Vai turpināt?

en: Your proxy configuration can't be used with the QtWebEngine HTML engine because it doesn't support having different proxies for the HTTP and HTTPS protocols. Your current settings are:<p><b>HTTP proxy:</b> <tt>%1</tt></p><p><b>HTTPS proxy: </b><tt>%2</tt></p>What do you want to do?
lv: Starpniekservera konfigurāciju nevar izmantot ar „QtWebEngine“ HTML dzini, jo tas neatbalsta dažādus starpniekserverus HTTP un HTTPS protokolam. Jūsu pašreizējie iestatījumi ir:<p><b>HTTP starpniekserveris:</b> <tt>%1</tt></p><p><b>HTTPS starpniekserveris: </b><tt>%2</tt></p>Ko vēlaties darīt?

en: Your proxy configuration can't be used with the QtWebEngine HTML engine. No proxy will be used
    
     QtWebEngine only support a fixed proxy, so proxy auto-configuration (PAC) and Web Proxy Auto-Discovery protocol can't be used with QtWebEngine. If you need a proxy, please select the system proxy configuration or specify a proxy URL manually in the settings dialog. Do you want to change proxy settings now?
lv: Starpniekservera konfigurāciju nevar izmantot ar „QtWebEngine“ HTML dzini. Starpniekserveris netiks izmantots
    
     „QtWebEngine“ atbalsta tikai fiksētu starpniekserveri, tāpēc starpniekservera automātiskā konfigurācijas (PAC) un tīmekļa starpniekservera automātiskās atklāšanas protokolu nevar izmantot ar „QtWebEngine“. Ja vēlaties izmantot starpniekserveri, atlasiet sistēmas starpniekservera konfigurāciju un manuāli norādiet starpniekservera adresi. Vai vēlaties mainīt starpniekservera iestatījumus?

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
lv: Sānjosla nedarbojas vai nav pieejama. Jaunu ierakstu nevar pievienot.

en: mimetype
lv: MIME tips

en: no name
lv: bez nosaukuma

en: profile
lv: profils

en: service
lv: serviss

en: session
lv: sesija
