klipper - en to lv translation catalogue (136 entries)

en: &Cancel
lv: &Atcelt

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @action:button]
en: Collapse
lv: Sakļaut

[ctx: @action:button]
en: Expand
lv: Izvērst

[ctx: @action:button]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @action:button Copy to clipboard]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit Contents…
lv: &Rediģēt saturu…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Show Barcode…
lv: &Rādīt svītrkodu…

[ctx: @action:inmenu]
en: C&lear Clipboard History
lv: &Tīrīt starpliktuves vēsturi

[ctx: @action:inmenu]
en: Manually Invoke Action on Current Clipboard
lv: Manuāli izsaukt darbību ar pašreizējo starpliktuvi

[ctx: @action:inmenu]
en: Next History Item
lv: Nākamais vēstures ieraksts

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous History Item
lv: Iepriekšējais vēstures ieraksts

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Clipboard Items at Mouse Position
lv: Atvērt starpliktuves vienumu pie peles kursora

[ctx: @action:inmenu Toggle automatic action]
en: Automatic Action Popup Menu
lv: Automātiskās darbības uzlecošā izvēlne

[ctx: @info]
en: A <placeholder>&#37;s</placeholder> in the command will be replaced by the complete clipboard contents. <placeholder>&#37;0</placeholder> through <placeholder>&#37;9</placeholder> will be replaced by the corresponding captured texts from the match pattern.
lv: <placeholder>&#37;s</placeholder> zīmi komandā aizvietos viss starpliktuves saturs. No <placeholder>&#37;0</placeholder> līdz <placeholder>&#37;9</placeholder> aizvietos attiecīgais teksts no atbilsmes parauga.

[ctx: @info]
en: An action takes effect when its <interface>match pattern</interface> matches the clipboard contents. When this happens, the action's <interface>commands</interface> appear in the Klipper popup menu; if one of them is chosen, the command is executed.
lv: Darbība ieslēdzas, kad tiek noteikta starpliktuves satura atbilstība ar <interface>atbilstības paraugu</interface>. Tam notiekot, darbības <interface>komandas</interface> parādās „Klipper“ uzlecošajā izvēlnē. Atlasot kādu no šīm darbībām, tā izpildās.

[ctx: @info]
en: Delete the selected action <resource>%1</resource><nl/>and all of its commands?
lv: Vai dzēst atlasīto darbību <resource>%1</resource><nl/>un visas tās komandas?

[ctx: @info]
en: Delete the selected command <resource>%1</resource>?
lv: Dzēst atlasīto komandu <resource>%1</resource>?

[ctx: @info]
en: The action popup will not be shown automatically for these windows, even if it is enabled. This is because, for example, a web browser may highlight a URL in the address bar while typing, so the menu would show for every keystroke.<nl/><nl/>If the action menu appears unexpectedly when using a particular application, then add it to this list. <link>How to find the name to enter</link>.
lv: Šajos logos darbību uzlecošā izvēlne automātiski neparādīsies pat tad, ja tās parādīšanās būs ieslēgta. Tas ir noderīgi, ja, piemēram, interneta pārlūks iezīmētu lapas adresi adrešu joslā, kad rakstāt, kā rezultātā šī izvēlne parādītos pēc katra taustiņa spiediena.<nl/><nl/>Ja darbības izvēlne kādā programmā parādās negaidīti un lieki, tad ievietojiet šo programmu sarakstā. <link>Kā atrast ievadāmo nosaukumu</link>.

[ctx: @info]
en: The commands for this match will be included in the automatic action popup, if it is enabled in the <interface>Action Menu</interface> page. If this option is turned off, the commands for this match will not be included in the automatic popup but they will be included if the popup is activated manually with the <shortcut>%1</shortcut> key shortcut.
lv: Komandas šai atbilsmei būs iekļautas automātisko darbību uzlecošajā izvēlnē, ja tā ir ieslēgta <interface>Darbību izvēlne</interface> lapā. Ja šī iespēja ir izslēgta, tad šīs atbilsmes komandas netiks iekļautas automātiskajā uzlecošajā izvēlnē, bet tiks iekļauts tad, ja šī izvēlne tiks aktivēt manuāli, izmantojot <shortcut>%1</shortcut> taustiņu kombināciju.

[ctx: @info]
en: The match pattern is a regular expression. For more information see the <link url="https://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression">Wikipedia entry</link> for this topic.
lv: Atbilsmes paraugs ir regulārā izteiksme. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet <link url="https://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression">Vikipēdijas rakstu</link>.

[ctx: @info]
en: These actions appear in the popup menu which can be configured on the <interface>Action Menu</interface> page.
lv: Šīs darbības parādās uzlecošajā izvēlnē, kas var tikt konfigurēta <interface>Darbību izvēļņu</interface> lapā.

[ctx: @info]
en: When a <interface>match pattern</interface> matches the clipboard contents, its <interface>commands</interface> appear in the Klipper popup menu and can be executed.
lv: Kad <interface>atbilsmes paraugs</interface> atbilst starpliktuves saturam, tā <interface>komandas</interface> parādās „Klipper“ uzlecošajā izvēlnē un var tikt izpildītas.

[ctx: @info]
en: When text that matches an action pattern is selected or is chosen from the clipboard history, automatically show the popup menu with applicable actions. If the automatic menu is turned off here, or it is not shown for an excluded window, then it can be shown by using the <shortcut>%1</shortcut> key shortcut.
lv: Kad ir atlasīts vai starpliktuvē izvēlēts teksts, ka atbilst noteiktam modelim, automātiski parādās uzlecošā izvēlne ar piedāvātām darbībām. Ja automātiskā izvēlne te ir izslēgta vai netiek parādīta attiecīgajā logā, to iespējams atvērt, izmantojot tastatūras saīsni <shortcut>%1</shortcut>.

[ctx: @info:status]
en: An image of the QR code has been copied to clipboard
lv: Kvadrātkoda attēls ir nokopēts starpliktuvē

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy QR code image to clipboard
lv: Kopēt kvadrātkoda attēlu starpilktuvē

[ctx: @info:tooltip]
en: The name that needs to be entered here is the WM_CLASS name of the window to be excluded. To find the WM_CLASS name for a window, in another terminal window enter the command:<nl/><nl/>&nbsp;&nbsp;<icode>xprop | grep WM_CLASS</icode><nl/><nl/>and click on the window that you want to exclude. The first name that it displays after the equal sign is the one that you need to enter.
lv: Šeit ievadāmais nosaukums ir ignorējamā loga WM_CLASS nosaukums. Loga WM_CLASS nosaukumu varat atrast, citā termināļa logā ievadot komandu:<nl/><nl/>&nbsp;&nbsp;<icode>xprop | grep WM_CLASS</icode><nl/><nl/>un klikšķinot uz loga, kuru vēlaties ievietot ignorēšanas sarakstā. Ievadāmais loga nosaukums ir pirmais parādāmais nosaukums pēc vienādības zīmes.

[ctx: @info:tooltip]
en: When text or an area of the screen is highlighted with the mouse or keyboard, this is the <emphasis>selection</emphasis>. It can be pasted using the middle mouse button.<nl/><nl/>If the selection is explicitly copied using a <interface>Copy</interface> or <interface>Cut</interface> action, it is saved to the <emphasis>clipboard</emphasis>. It can be pasted using a <interface>Paste</interface> action. <nl/><nl/>When turned on this option keeps the selection and the clipboard the same, so that any selection is immediately available to paste by any means. If it is turned off, the selection may still be saved in the clipboard history (subject to the options below), but it can only be pasted using the middle mouse button.
lv: <emphasis>Atlase</emphasis> nozīmē darbību, kad teksts ekrānā vai tā zona tiek atlasīta ar peli vai tastatūru. Pēc tam šo tekstu iespējams ielīmēt, izmantojot peles vidējo pogu.<nl/><nl/>Ja atlasi īpaši kopējat, izmantojot <interface>Kopēšanu</interface> vai <interface>Izgriešanu</interface>, sistēma to saglabā <emphasis>starpliktuvē</emphasis>. No starpliktuves šo informāciju varat ielīmēt, izmantojot <interface>Ielīmēšanu</interface>. <nl/><nl/>Ieslēdzot šo iespēju, atlase un starpliktuve kļūst par vienu vienību, tāpēc atlase kļūst uzreiz pieejama ielīmēšanai jebkādā veidā. Ja šī iespēja ir izslēgta, atlase joprojām var tikt saglabāta starpliktuves vēsturē (ņemot vērā apstiprinātās opcijas), bet to ielīmēt var tikai ar peles vidējo pogu.

[ctx: @info:tooltip width x height]
en: %1x%2
lv: %1×%2

[ctx: @info:whatsthis]
en: Text edit area
lv: Teksta rediģēšanas reģions

[ctx: @title:column]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: @title:column]
en: Match pattern and commands
lv: Atbilsmes paraugs un komandas

en: Action Menu
lv: Darbību izvēlne

en: Action Properties
lv: Darbības īpašības

[ctx: Actions Config]
en: Actions Configuration
lv: Darbību konfigurācija

en: Actions Configuration
lv: Darbību konfigurācija

en: Add Action...
lv: Pievienot darbību...

en: Add Command...
lv: Pievienot komandu...

en: Add to Clipboard
lv: Pievienot starpliktuvei

en: Always ignore images
lv: Vienmēr ignorēt attēlus

en: Always save in history
lv: Vienmēr saglabāt vēsturē

en: Append to clipboard
lv: Pievienot starpliktuvei

en: Automatic action menu time:
lv: Automātisko darbību izvēlnes laiks:

[ctx: Aztec barcode]
en: Aztec
lv: Acteku

en: Change the QR code type
lv: Mainīt kvadrātkoda tipu

en: Clear Clipboard History
lv: &Tīrīt starpliktuves vēsturi

en: Clear History
lv: Notīrīt vēsturi

en: Clipboard Popup
lv: Starpliktuves uzlecošais logs

en: Clipboard history
lv: Starpliktuves vēsture

en: Clipboard history:
lv: Starpliktuves vēsture:

en: Clipboard is empty
lv: Starpliktuve ir tukša

en: Command
lv: Komanda

en: Command Properties
lv: Komandas īpašības

en: Command:
lv: Komanda:

en: Confirm Delete Action
lv: Apstiprināt dzēšanas darbību

en: Confirm Delete Command
lv: Apstiprināt komandas dzēšanu

en: Content selected with the cursor but not explicitly copied to the clipboard is not automatically stored in the clipboard history, and can only be pasted using a middle-click.
lv: Ar kursoru atlasītais saturs netiks pats no sevis iekopēts starpliktuvē un uzglabāts tās vēsturē, bet ir tālāk ielīmējams tikai ar peles vidējo klikšķi.

en: Content selected with the cursor is automatically copied to the clipboard so that it can be pasted with either a Paste action or a middle-click.<br/><a href="1">More about the selection and clipboard</a>.
lv: Ar kursoru atlasītais saturs tiek automātiski iekopēts starpliktuvē, lai to varētu ievietot ar Ielīmēšanu vai peles vidējo pogu.<br/><a href="1">Vairāk ar atlasi un starpliktuvi</a>.

en: Creating QR code failed
lv: Neizdevās izveidot kvadrātkodu

en: Data Matrix
lv: Datu matrica

en: Delete Action
lv: Dzēst darbību

en: Delete Command
lv: Dzēst komandu

en: Description
lv: Apraksts

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Display the automatic action popup menu for this time.
lv: Automātisko darbību uzlecošo izvēlni rādīt šādu laiku.

en: Do not allow the clipboard to be cleared, for example when an application exits.
lv: Neļaut starpliktuvei tikt iztīrītai, piemēram, kādai programmai aizveroties.

en: Do not store images in the clipboard history, even if explicitly copied.
lv: Starpliktuves vēsturē neuzglabāt attēlus pat tad, ja tie tiek īpaši kopēti.

en: Do you really want to clear and delete the entire clipboard history?
lv: Vai tiešām vēlaties notīrīt un dzēst visu starpliktuves vēsturi?

en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
lv: Testa ieraksts, lai parādītu izmaiņas darbību koka logdaļā

en: Edit Action...
lv: Rediģēt darbību...

en: Edit Command...
lv: Rediģēt komandu...

en: Edit contents
lv: Rediģēt saturu

en: Enter a description for the action
lv: Ievadiet darbības aprakstu

en: Enter a description for the command
lv: Ievadiet komandas aprakstu

en: Enter a pattern to match against the clipboard
lv: Ievadiet paraugu, pret kuru salīdzināt starpliktuvi

en: Enter the command and arguments
lv: Ievadiet komandu un argumentus

en: Exclude Windows
lv: Ignorēt logus

en: Exclude Windows...
lv: Ignorēt logus...

en: For an item chosen from history
lv: Attiecībā uz vienumu, kas ņemts no vēstures

[ctx: General Config]
en: General
lv: Pamata

en: General Configuration
lv: Pamata konfigurācija

en: History size:
lv: Vēstures izmērs:

en: Icon:
lv: Ikona:

en: If a file name or URL is selected, include applications that can accept its MIME type in the popup menu.
lv: Ja ir atlasīts datnes nosaukums vai URL, izlecošajā izvēlnē iekļaut programmas, kas var pieņemt šādu MIME tipu.

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Ignore the selection
lv: Ignorēt atlasi

en: Immediately on selection
lv: Uzreiz pēc atlases

en: Include MIME actions
lv: Iekļaut MIME darbības

en: Include in automatic popup
lv: Iekļaut automātisku uzlecošo izvēlni

en: Invoke action
lv: Izsaukt darbību

en: Keep the selection and clipboard the same
lv: Vienādot atlasi un starpliktuvi

en: Klipper version
lv: „Klipper“ versija

en: Match pattern:
lv: Atbilsmes paraugs:

en: Mobile Barcode
lv: Mobilais svītrkods

en: Never save in history
lv: Nekad nesaglabāt vēsturē

en: No actions for WM_CLASS
lv: Nav darbību priekš WM_CLASS

en: No matches
lv: Nav atbilsmju

[ctx: No timeout]
en: None
lv: Nav

en: Non-text selection:
lv: Atlases, kas nav teksts:

[ctx: Number of entries]
en: %v entry | %v entries
lv[0]: %v ieraksts
lv[1]: %v ieraksti
lv[2]: %v ierakstu

en: Only store text selections in the clipboard history, not images or any other type of data.
lv: Starpliktuves vēsturē uzglabāt tikai atlasīto tekstu, bet ne attēlus vai cita veida datus.

en: Only when explicitly copied
lv: Tikai tad, ja tiek īpaši kopēts

en: Options:
lv: Iespējas:

en: Output
lv: Izvade

en: Output from command:
lv: Komandas izvade

[ctx: Popup Menu Config]
en: Action Menu
lv: Darbību izvēlne

en: Prevent the clipboard from being cleared
lv: Novērst starpliktuves iztukšošanu

en: QR Code
lv: Kvadrātkods

en: Remove any whitespace from the start and end of selected text, before performing an action. For example, this ensures that a URL pasted in a browser is interpreted as expected. The text saved on the clipboard is not affected.
lv: Pirms darbību veikšanas no atlasītā teksta sākuma un beigām noņemt jebkādas atstarpes. Piemēram, tas nodrošina, ka pārlūkā ielīmētās URL adreses tiek pareizi saprastas. Starpliktuvē saglabātais teksts netiek ietekmēts.

en: Remove from history
lv: Noņemt no vēstures

en: Replace Clipboard
lv: Aizvietot starpliktuvi

en: Replace current clipboard
lv: Aizvietot šo starpliktuvi

en: Reset the icon to the default for the command
lv: Atiestatīt ikonu uz komandas noklusēto

en: Retain the clipboard history, so it will be available the next time you log in.
lv: Saglabāt starpliktuves vēsturi, lai tā ir pieejama arī pēc nākamās ierakstīšanās.

en: Return to Clipboard
lv: Atgriezties uz starpliktuvi

en: Save history across desktop sessions
lv: Saglabāt vēsturi starp darbvirsmas sesijām

en: Selection and Clipboard:
lv: Atlasīšana un starpliktuve:

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
lv: Saīsnes

en: Shortcuts Configuration
lv: Saīsņu konfigurācija

en: Show QR code
lv: Rādīt kvadrātkodu

en: Show action popup menu:
lv: Parādīt uzlecošu darbību izvēlni:

en: Show the popup menu of applicable actions as soon as a selection is made.
lv: Rādīt uzlecošo izvēli ar pieejamajām darbībām uzreiz pēc atlasīšanas.

en: Show the popup menu of applicable actions if an entry is chosen from the clipboard history.
lv: Parādīt uzlecošo izvēlni ar piemērojamajām darbībām, ja no starpliktuves vēstures tiek izvēlēts ieraksts.

en: Text selection only
lv: Tikai iezīmētais teksts

en: Text selection:
lv: Teksta atlase:

en: The clipboard history will store up to this many items.
lv: Starpliktuves vēsturē būs atrodams šāds vienumu skaits.

en: There is not enough space to display the QR code. Try resizing this applet.
lv: Nepietiek vietas kvadrātkoda parādīšanai. Mainiet sīklietotnes izmēru.

en: Trim whitespace from selection
lv: No atlases izdzēst liekās atstarpes

[ctx: Unit of time]
en: %v second | %v seconds
lv[0]: %v sekunde
lv[1]: %v sekundes
lv[2]: %v sekunžu

en: Use graphical regexp editor
lv: Lietot grafisko „regexp“ redaktoru

en: What happens to the standard output of the command executed.
lv: Kas notiek ar izpildītās komandas standarta izvadi.

en: Whether non-text selections (such as images) are saved in the clipboard history.
lv: Vai ne teksta atlases (piemēram, attēli) tiks saglabāti starpliktuves vēsturē.

en: Whether text selections are saved in the clipboard history.
lv: Vai teksta atlases saglabāt starpliktuves vēsturē.

en: current
lv: aktīvais

en: down
lv: lejup

en: up
lv: augšup
