kfileshare - en to lv translation catalogue (109 entries)

[ctx: @action:button cancels permissions change]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @action:button changes permissions]
en: Change Permissions
lv: Mainīt atļaujas

[ctx: @action:button creates a new samba user with the user-specified password]
en: Set Password
lv: Iestatīt paroli

[ctx: @action:button opens dialog to create new user]
en: Create Samba password
lv: Izveidot „Samba“ paroli

[ctx: @action:button opens the change permissions page]
en: Fix Permissions
lv: Labot atļaujas

[ctx: @button]
en: Install Samba
lv: Instalēt „Samba“

[ctx: @button]
en: Show Samba status monitor
lv: Rādīt Samba statusa pārraugu

[ctx: @button restart the system]
en: Restart
lv: Pārstartēt

[ctx: @info]
en: 
    <para>
    Samba uses a separate user database from the system one.
    This requires you to set a separate Samba password for every user that you want to
    be able to authenticate with.
    </para>
    <para>
    Before you can access shares with your current user account you need to set a Samba password.
    </para>
lv: 
    <para>
    „Samba“ izmanto atsevišķu lietotāju datubāzi, bet ne sistēmas datubāzi.
    Līdz ar to katram lietotājam, ar kuru vēlaties autentificēties, ir nepieciešama
    atsevišķa „Samba“ parole.
    </para>
    <para>
    Lai piekļūtu kopīgotajiem resursiem ar savu pašreizējo lietotāju, iestatiet „Samba“ paroli.
    </para>

[ctx: @info]
en: 
    <para>The folder <filename>%1</filename> needs extra permissions for sharing to work.</para>
    <para>Do you want to add these permissions now?</para><nl/>
lv: 
    <para>Mapei <filename>%1</filename> nepieciešamas papildu atļaujas, lai darbotos kopīgošana.</para>
    <para>Vai vēlaties pievienot šīs atļaujas?</para><nl/>

[ctx: @info]
en: 
    Additional user management and password management can be done using Samba's <command>smbpasswd</command>
    command line utility.
lv: 
    Papildu lietotāju un paroļu pārvaldību varat veikt ar „Samba“<command>smbpasswd</command>
    komandrindas utilītprogrammu.

[ctx: @info]
en: 
    Denying access prevents using this share even when another access rule might grant access. A denial rule always
    takes precedence. In particular denying access to <resource>Everyone</resource> actually disables access for everyone.
    It is generally not necessary to deny anyone because the regular directory and file permissions still apply to shared
    directories. A user who does not have access to the directory locally will still not be able to access it remotely even
    when the Share access rules would allow it.
lv: 
    Piekļuves noraidīšana liedz piekļūt resursam pat tad, ja kāds cits piekļuves noteikums varētu to sniegt. Piekļuves noraidīšanai vienmēr
    ir priekšroka pār citiem noteikumiem. Piekļuves noraidīšana <resource>Visiem</resource> praktiski liedz pieeju visiem.
    Parasti nav nepieciešams kādam noraidīt piekļuvi, jo ierastās mapju un datņu atļaujas attiecas arī uz kopīgotām mapēm.
    Lietotājs, kuram nav piekļuves mapei lokāli tāpat nevarēs šādai mapei piekļūt attālināti pat tad,
    ja to atļautu kopīgošanas atļaujas.

[ctx: @info]
en: <resource>%1</resource> is not a valid group name; cannot make user <resource>%2</resource> a member of it.
lv: <resource>%1</resource> nav derīgs grupas nosaukums, tāpēc tam nevar izmantot locekli <resource>%2</resource>.

[ctx: @info]
en: Failed to make user <resource>%1</resource> a member of group <resource>%2</resource>
lv: Neizdevās lietotāju <resource>%1</resource> pievienot grupai <resource>%2</resource>

[ctx: @info]
en: File sharing service unavailable
lv: Datņu kopīgošanas pakalpojums nav pieejams

[ctx: @info]
en: For security reasons, cannot make user <resource>%1</resource> a member of group <resource>%2</resource>.                                                    The group name is insecure; valid group names do not                                                    include the text <resource>admin</resource> or <resource>root</resource>.
lv: Drošības nolūkos ir aizliegts lietotāju <resource>%1</resource> pievienot kā grupas <resource>%2</resource> locekli. Grupas nosaukums ir nedrošs, derīgi grupu nosaukumi nesatur tekstu „<resource>admin</resource>“ vai „<resource>root</resource>“.

[ctx: @info]
en: For security reasons, creating Samba users with empty passwords is not allowed.
lv: Drošības nolūkos „Samba“ lietotāju izveide bez paroles ir aizliegta.

[ctx: @info]
en: No Permissions Found
lv: Nav atrastas tiesības

[ctx: @info]
en: The <application>Samba</application> file sharing service must be installed before folders can be shared.
lv: Pirms mapes kopīgošanas ir jāieslēdz „<application>Samba</application>“ datņu kopīgošanas serviss.

[ctx: @info]
en: There are probably no SMB/Windows/Advanced permissions set on this file.
lv: Šai datnei, iespējams nav SMB/„Windows“/papildu tiesību.

[ctx: @info]
en: This permission entry was inherited from a parent container and can only be modified on that parent (e.g. a higher level directory).
lv: Šis atļauju ieraksts ir mantots no augstāka konteinera un to var rediģēt tikai caur šo augstāko vienumu (piemēram, augstāka līmeņa mapi).

[ctx: @info]
en: User name <resource>%1</resource> is not valid as the name of a Samba user; cannot check for its existence.
lv: Lietotājvārds <resource>%1</resource> nav derīgs „Samba“ lietotāja vārds, nevar pārbaudīt, vai tas pastāv.

[ctx: @info '%1 %2' together make up a terminal command; %3 is the command's output]
en: Command <command>%1 %2</command> failed:<nl/><nl/>%3
lv: Komanda <command>%1 %2</command> neizdevās:<nl/><nl/>%3

[ctx: @info detailed error messsage]
en: An access rule's user is not valid.
lv: Piekļuves nosaukuma lietotājs nav derīgs.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: Enabling guest access is not allowed.
lv: Viesa piekļuves ieslēgšana nav atļauta.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The 'Guest' access rule is invalid.
lv: „Viesa“ konta noteikums nav derīgs.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The access rule is invalid.
lv: Piekļuves noteikums ir nederīgs.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path does not exist.
lv: Ceļš nepastāv.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is invalid.
lv: Ceļš nav derīgs.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is not a directory.
lv: Ceļš nav mape.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is relative.
lv: Ceļš ir relatīvs.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The share name is already in use for a different directory.
lv: Šo kopīgošanas nosaukumu jau izmanto cita mape.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The share name is invalid.
lv: Koīgošanas nosaukums nav derīgs.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: This path may not be shared.
lv: Šo ceļu nevarat kopīgot.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: You have exhausted the maximum amount of shared directories you may have active at the same time.
lv: Ir sasniegts maksimālais aktīvo kopīgoto mapju skaits.

[ctx: @info error in the underlying binaries. %1 is CLI output]
en: <para>An error occurred while trying to share the directory. The share has not been created.</para><para>Samba internals report:</para><message>%1</message>
lv: <para>Notikusi kļūda, mēģinot kopīgot mapi. Kopīgojamais resurss nav izveidots.</para><para>„Samba“ ziņo:</para><message>%1</message>

[ctx: @info error in the underlying binaries. %1 is CLI output]
en: <para>An error occurred while trying to un-share the directory. The share has not been removed.</para><para>Samba internals report:</para><message>%1</message>
lv: <para>Notika kļūda, mēģinot atcelt mapes kopīgošanu. Kopīgotais resurss nav noņemts.</para><para>„Samba“ ziņo:</para><message>%1</message>

[ctx: @info error while looking up uid from dbus]
en: Could not resolve calling user.
lv: Neizdevās atrisināt lietotāja izsaukšanu.

[ctx: @info/title]
en: Failed to Create Network Share
lv: Neizdevās izveidot tīklā kopīgotu resursu

[ctx: @info/title]
en: Failed to Remove Network Share
lv: Neizdevās noņemt tīklā kopīgotu resursu

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. Please file a bug with your distribution or check your distribution's documentation on setting up Samba sharing.
lv: Šī kļūda var rasties, ja jūsu operētājsistēmas izplatītās ir nekorekti iestatījis „Samba“ kopīgošanu. Iesniedziet kļūdas ziņojumu operētājsistēmas distributīva veidotājiem vai pārbaudiet distribūcijas dokumentāciju par „Samba“ kopīgošanas iestatīšanu.

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. Please file a bug with your distribution or check your distribution's documentation on setting up Samba sharing. Error:<nl/><message>%1</message>
lv: Šī kļūda var rasties, ja jūsu operētājsistēmas izplatītās ir nekorekti iestatījis „Samba“ kopīgošanu. Iesniedziet kļūdas ziņojumu operētājsistēmas distributīva veidotājiem vai pārbaudiet distribūcijas dokumentāciju par „Samba“ kopīgošanas iestatīšanu. Kļūda:<nl/><message>%1</message>

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. You can fix it yourself by creating that folder manually. Then close and re-open this window.
lv: Šī kļūda var rasties, ja jūsu operētājsistēmas izplatītās ir nekorekti iestatījis „Samba“ kopīgošanu. To varat labot, mapi izveidojot manuāli. Pēc tam aizveriet un no jauna atveriet šo logu.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because <filename>%1</filename> does not exist.
lv: Ar šo mapi nevar dalīties, jo <filename>%1</filename> nepastāv.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because your user account doesn't have permission to write into <filename>%1</filename>.
lv: Šo mapi nevarat kopīgot, jo lietotāja kontam nav atļauju rakstīt <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because your user account isn't a member of the <resource>%1</resource> group.
lv: Šo mapi nevarat kopīgot, jo lietotāja konta nepieder <resource>%1</resource> grupai.

[ctx: @info:status]
en: You can fix this by ensuring that the <resource>%1</resource> group has write permission for <filename>%2</filename>. Then close and re-open this window.
lv: Šo kļūdu varat novērst, nodrošinot, ka <resource>%1</resource> grupai ir rakstīšanas atļaujas attiecībā uz <filename>%2</filename>. Pēc tam aizveriet un no jauna atveriet šo logu.

[ctx: @info:status]
en: You can fix this by making your user a member of that group. Then restart the system.
lv: To varat novērst, lietotāju pievienojot grupai. Pēc tam pārstartējiet sistēmu.

[ctx: @info:status]
en: Your Samba installation appears to be broken.
lv: Izskatās, ka „Samba“ instalācija nav korekta.

[ctx: @label]
en: Applies to:
lv: Pielietots uz:

[ctx: @label]
en: Could not change permissions for: %1. All permission changes have been reverted to initial state.
lv: Neizdevās mainīt „%1“ atļaujas. Visas izmaiņas ir atjaunotas uz sākotnējām.

[ctx: @label]
en: Group:
lv: Grupa:

[ctx: @label]
en: Guest access is disabled by the system's Samba configuration.
lv: Viesu piekļuve ir izslēgta sistēmas „Samba“ konfigurācijā.

[ctx: @label]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: @label]
en: Owner:
lv: Īpašnieks:

[ctx: @label]
en: Restart the computer to complete the changes.
lv: Pārstartējiet datoru, lai pabeigtu izmaiņas.

[ctx: @label]
en: The Samba package failed to install.
lv: Neizdevās ieinstalēt „Samba“ pakotni.

[ctx: @label]
en: The share might not work properly because share folder or its paths has Advanced Permissions: %1
lv: Kopīgotais resurss nav nedarboties pareizi, jo kopīgotajai mapei vai tās ceļam ir papildu atļaujas: %1

[ctx: @label]
en: This folder needs extra permissions for sharing to work
lv: Šai mapei ir nepieciešamas papildu atļaujas, lai darbotos kopīgošana

[ctx: @label]
en: This name cannot be used. Share names must not be user names and there must not be two shares with the same name on the entire system.
lv: Šo nosaukumu nevarat izmantot. Kopīgošanas nosaukumi nevar būt lietotājvārdi un nevar atkārtoties starp visā sistēmā kopīgotiem resursiem.

[ctx: @label]
en: This name may be too long. It can cause interoperability problems or get rejected by Samba.
lv: Šīs nosaukums ir par garu. Tas var radīt saderības problēmas vai „Samba“ to var noraidīt.

[ctx: @label]
en: Type:
lv: Tips:

[ctx: @label error message]
en: Passwords must match
lv: Paroles nesakrīt

[ctx: @label kauth action description %1 is a username]
en: Checking if Samba user '%1' exists
lv: Pārbauda, vai pastāv „Samba“ lietotājs „%1“

[ctx: @label kauth action description %1 is a username]
en: Creating new Samba user '%1'
lv: Izveido jaunu „Samba“ lietotāju „%1“

[ctx: @label kauth action description %1 is a username %2 a group name]
en: Adding user <resource>%1</resource> to group <resource>%2</resource> so they may configure Samba user shares
lv: Lietotāja <resource>%1</resource> pievienošana grupai <resource>%2</resource>, lai lietotājs varētu konfigurēt caur „Samba“ kopīgotos resursus

[ctx: @label:textbox]
en: Confirm password
lv: Apstiprināt paroli

[ctx: @label:textbox]
en: Password
lv: Parole

[ctx: @option:check]
en: Allow guests
lv: Atļaut viesus

[ctx: @option:check]
en: Change permissions
lv: Mainīt atļaujas

[ctx: @option:check]
en: Create files / write data
lv: Izveidota datnes / rakstīt datus

[ctx: @option:check]
en: Create folders / append data
lv: izveidot mapes / pievienot datus

[ctx: @option:check]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @option:check]
en: Delete subfolders and files
lv: Dzēst apakšmapes un datnes

[ctx: @option:check]
en: List folder / read data
lv: Uzskaitīt mapes saturu / lasīt datus

[ctx: @option:check]
en: Only apply these permissions to objects and/or containers within this container
lv: Pielietot šīs tiesības objektiem un/vai konteineriem šajā konteinerā

[ctx: @option:check]
en: Read attributes
lv: Lasīt atribūtus

[ctx: @option:check]
en: Read extended attributes
lv: Lasīt paplašinātos atribūtus

[ctx: @option:check]
en: Read permissions
lv: Lasīšanas atļaujas

[ctx: @option:check]
en: Share this folder with other computers on the local network
lv: Kopīgot šo mapi ar citiem datoriem lokālajā tīklā

[ctx: @option:check]
en: Take ownership
lv: Pārņemt īpašnieka tiesības

[ctx: @option:check]
en: Traverse folder / execute file
lv: Pārskatīt mapi / izpildīt datni

[ctx: @option:check]
en: Write attributes
lv: Rakstīt atribūtus

[ctx: @option:check]
en: Write extended attributes
lv: Rakstīt paplašinātos atribūtus

[ctx: @option:radio an entry allowing permissions]
en: Allow
lv: Atļaut

[ctx: @option:radio an entry denying permissions]
en: Deny
lv: Liegt

[ctx: @option:radio an unknown permission entry type (doesn't really happen)]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Files only
lv: Tikai datnēm

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Subfolders and files only
lv: Tikai apakšmapēm un datnēm

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Subfolders only
lv: Tikai apakšmapēm

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder and files
lv: Šai mapei un datnēm

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder and subfolders
lv: Šai mapei un apakšmapēm

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder only
lv: Tikai šai mapei

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder, subfolders and files
lv: Šai mapei, apakšmapēm un datnēm

[ctx: @option:radio permission applicability type (doesn't really happen)]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @option:radio user can read]
en: Read Only
lv: Tikai lasāms

[ctx: @option:radio user can read&write]
en: Full Control
lv: Pilna kontrole

[ctx: @option:radio user not allowed to access share]
en: No Access
lv: Nav piekļuves

[ctx: @title]
en: Access Control Entries
lv: Piekļuves kontroles ieraksti

[ctx: @title]
en: Current Permissions
lv: Pašreizējās atļaujas

[ctx: @title]
en: Denying Access
lv: Piekļuves noraidīšana

[ctx: @title]
en: File Path
lv: Datnes ceļš

[ctx: @title]
en: Required Permissions
lv: Nepieciešamās atļaujas

[ctx: @title]
en: Set password
lv: Iestatīt paroli

[ctx: @title file/folder owner info]
en: Ownership
lv: Īpašnieka tiesības

[ctx: @title:tab]
en: Remote Permissions
lv: Attālās atļaujas

en: Please ensure the Samba service is enabled and running.
    If you haven't disabled it manually, consider reporting a bug to your distribution.
lv: Pārliecinieties, ka „Samba“ serviss ir ieslēgts un palaists.
    Ja to neesat to manuāli izslēdzis, apsveriet ziņot par kļūdu savas operētājsistēmas autoriem.

en: Report a bug
lv: Ziņot par kļūdu

[ctx: action@button makes user a member of the samba share group]
en: Make me a Group Member
lv: Padarīt manu par grupas locekli
