kcmkwm - en to lv translation catalogue (136 entries)

en: &Center snap zone:
lv: &Centra pielipšanas zona:

en: &Click raises active window
lv: &Klikšķis paceļ aktīvo logu

en: &Delay focus by:
lv: &Novēlot fokusu par:

en: &Double-click:
lv: &Dubultklikšķis:

en: &Focus
lv: &Fokuss

en: &Left click:
lv: &Kreisais klikšķi:

en: &Middle click:
lv: &Vidējais klikšķis:

en: &Raise on hover, delayed by:
lv: &Pacelt un paturēt virs, ar aizturi:

en: &Right click:
lv: &Labais klikšķis:

en: &Separate screen focus
lv: &Atdalīts ekrānu fokuss

en: &Snap windows:
lv: Logu &pielipšana:

en: &Titlebar Actions
lv: &Virsraksta joslas darbības

en: &Window snap zone:
lv: &Logu pielipšanas zona:

en: <em>Click to focus (mouse precedence):</em> Mostly the same as <em>Click to focus</em>. If an active window has to be chosen by the system (eg. because the currently active one was closed) the window under the mouse is the preferred candidate. Unusual, but possible variant of <em>Click to focus</em>.
lv: <em>Klikšķiniet, lai fokusētu (peles priekšroka):</em> parasti tas pats, kas <em>klikšķināt, lai fokusētu</em>. Ja sistēmai ir jāizvēlas aktīvais logs (piemēram, lietotājs aizver pašreiz aktīvo logu), priekšroka ir tam logam, kas atrodas zem peles kursora. Neierasts, bet iespējams variants iespējai <em>Klikšķināt, lai fokusētu</em>.

en: <em>Click to focus:</em> A window becomes active when you click into it. This behavior is common on other operating systems and likely what you want.
lv: <em>Klikšķināt, lai fokusētu:</em> logs kļūst aktīvs, kad to klikšķina. Šī uzvedība ir ierasta citās operētājsistēmās un, iespējams, arī jums.

en: <em>Focus follows mouse:</em> Moving the mouse onto a window will activate it. Eg. windows randomly appearing under the mouse will not gain the focus. <em>Focus stealing prevention</em> takes place as usual. Think as <em>Click to focus</em> just without having to actually click.
lv: <em>Fokuss seko pelei:</em> peles pārvietošana logā to aktivizē. Piemēram, logs, kas nejauši parādās zem peles kursora, neiegūs fokusu. Piemēram, ja logs pēkšņi atveras zem peles kursora, tas neiegūs fokusu. <em>Fokusa zaudēšanas novēršana </em> notiek ierastā veidā. Domājiet, kā <em>Klikšķis, lai fokusētu</em>, bet bez klikšķināšanas.

en: <em>Focus strictly under mouse:</em> The focus is always on the window under the mouse (in doubt nowhere) very much like the focus behavior in an unmanaged legacy X11 environment.<br/><strong>Warning:</strong> <em>Focus stealing prevention</em> and the <em>tabbox ('Alt+Tab')</em> contradict the activation policy and will not work. You very likely want to use <em>Focus follows mouse (mouse precedence)</em> instead!
lv: <em>Fokuss stingri zem peles:</em> fokuss vienmēr ir logam zem peles (ja nav skaidrs, tad nekur), kas ir līdzīga fokusa uzvedība, kāda bija nepārvaldītā vecā X11 vidē.<br/><strong>Uzmanību:</strong> <em>fokusa zaudēšanas novēršana</em> un <em>Alt+Tab lodziņš</em> ir pretrunā aktivācijas politikai un nedarbosies. Ļoti iespējams, ka tā vietā vēlēsieties izmantot <em>Fokuss seko pelei (peles priekšroka)</em>!

en: <em>Focus under mouse:</em> The focus always remains on the window under the mouse.<br/><strong>Warning:</strong> <em>Focus stealing prevention</em> and the <em>tabbox ('Alt+Tab')</em> contradict the activation policy and will not work. You very likely want to use <em>Focus follows mouse (mouse precedence)</em> instead!
lv: <em>Fokuss zem peles:</em> fokusu vienmēr saglabā logs, kas atrodas zem peles kursora.<br/><strong>Uzmanību:</strong> <em>fokusa zaudēšanas novēršana</em> un <em>Alt+Tab lodziņš</em> ir pretrunā aktivitātes politikai un nedarbosies. Tā vietā visdrīzāk gribēsiet lietot iespēju <em>Fokuss seko pelei (peles priekšroka)</em>!

en: <html><head/><body><p>If this option is enabled, a shaded window will unshade automatically when the mouse pointer has been over the titlebar for some time.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Ja šī iespēja ir ieslēgta, saritinātais logs pats atritināsies, peles kursoru kādu laiku paturot uz tā virsrakstjoslas.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>The placement policy determines where a new window will appear on the desktop.</p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Smart</span> will try to achieve a minimum overlap of windows</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Maximizing</span> will try to maximize every window to fill the whole screen. It might be useful to selectively affect placement of some windows using the window-specific settings.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Random</span> will use a random position</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Centered</span> will place the window centered</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Zero-cornered</span> will place the window in the top-left corner</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Under mouse</span> will place the window under the pointer</li></ul></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Novietojuma politika nosaka vietu, kur jauns logs atvērsies ekrānā.</p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Vieda</span> mēģinās sasniegt minimālu logu pārklāšanos</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Maksimizējoša</span> mēģinās maksimizēt katru logu, lai piepildītu visu ekrānu. Tā var būt lietderīga, lai pēc izvēles ietekmētu atsevišķu logu novietojumu, izmantojot logam specifiskus iestatījumus.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Nejaušs</span> mēģinās izvēlēties nejaušu pozīciju</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Centrēts</span> logu atvērs ekrāna centrā</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Nulles stūrī</span> logu novietos augšējā kreisajā stūrī</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Zem peles kursora</span> logu novietos zem peles kursora</li></ul></body></html>

en: <html><head/><body><p>This option specifies how much KWin will try to prevent unwanted focus stealing caused by unexpected activation of new windows. (Note: This feature does not work with the <span style=" font-style:italic;">Focus under mouse</span> or <span style=" font-style:italic;">Focus strictly under mouse</span> focus policies.) </p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">None:</span> Prevention is turned off and new windows always become activated.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Low:</span> Prevention is enabled; when some window does not have support for the underlying mechanism and KWin cannot reliably decide whether to activate the window or not, it will be activated. This setting may have both worse and better results than the medium level, depending on the applications.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Medium:</span> Prevention is enabled.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">High:</span> New windows get activated only if no window is currently active or if they belong to the currently active application. This setting is probably not really usable when not using mouse focus policy.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Extreme:</span> All windows must be explicitly activated by the user.</li></ul><p>Windows that are prevented from stealing focus are marked as demanding attention, which by default means their taskbar entry will be highlighted. This can be changed in the Notifications control module.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Šī iespēja nosaka, cik lielā mērā „KWin“ mēģinās novērst negribētu fokusa zaudēšanu, ko izraisa jaunu logu negaidīta aktivācija. (Ievērojiet, ka šīs iespēja nestrādā kopā ar <span style=" font-style:italic;">Fokuss zem peles</span> vai <span style=" font-style:italic;">Fokuss stingri zem peles</span> fokusa politiku.) </p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Nav:</span> novēršana ir izslēgta un jauni logi vienmēr kļūs aktīvi.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Zema:</span> Novēršana ir ieslēgta. Ja kāds logs neatbalsta šo mehānismu un „KWin“ nespēj droši izlemt, vai logu aktivizēt, tas tiks aktivizēts. Šis iestatījums var sniegt gan sliktākus, gan labākus rezultātus atkarībā no programmas.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Vidēja:</span> Novēršana ir ieslēgta.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Augsta:</span> jaunie logi tiks aktivēti tikai tad, ja šobrīd nebūs aktīvi citi logi vai ja tie pieder pašreizējai aktīvajai programmai. Šis iestatījums visdrīzāk nebūs lietojams, ja ir ieslēgta peles fokusa politika.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Ekstrēma:</span> lietotājam ir speciāli jāaktivizē visi logi.</li></ul><p>Logi, kuriem nav ļauts pārņemt fokusu, tiek atzīmēti kā „pieprasa uzmanību“, kas pēc noklusējuma nozīmē, ka tiks iezīmētas to virsrakstjoslas. To iespējams mainīt Paziņojumu kontroles modulī.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>This setting controls what happens when an open window located on a Virtual Desktop other than the current one is activated. </p><p><span style=" font-style:italic;">Switch to that Virtual Desktop</span> will switch to the Virtual Desktop where the window is currently located. </p><p><span style=" font-style:italic;">Bring window to current Virtual Desktop</span> will cause the window to jump to the active Virtual Desktop. </p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Šis iestatījums kontrolē to, kas notiek, kad tiek aktivizēts atvērts logs, kas atrodas citā virtuālajā darbvirsmā. </p><p><span style=" font-style:italic;">Pārslēgties uz šo virtuālo darbvirsmu</span> pārslēgsies uz to virtuālo darbvirsmu, kurā atrodas pašreizējais logs. </p><p><span style=" font-style:italic;">Aiznest logu uz aktīvo virtuālo darbvirsmu </span> liks logam pāriet uz aktīvo virtuālo darbvirsmu. </p></body></html>

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Activate and lower
lv: Aktivizēt un nolaist

en: Activate and pass click
lv: Aktivizēt un padot klikšķi

en: Activate and raise
lv: Aktivizēt un pacelt

en: Activate and scroll
lv: Aktivizēt un ritināt

en: Activate, pass click and raise on release
lv: Aktivizēt, padot klikšķi un pacelt pēc atlaišanas

en: Activate, raise and move
lv: Aktivizēt, pacelt un pārvietot

en: Activate, raise and pass click
lv: Aktivizēt, pacelt un padod klikšķi

en: Activate, raise and scroll
lv: Aktivizēt, pacelt un ritināt

en: Active
lv: Aktīvs

en: Adva&nced
lv: &Paplašināti

en: Allow apps to remember the positions of their own windows, if they support it
lv: Programmas atcerēsies savu logu novietojumu, ja atbalsta šādu funkciju

en: Behavior on <em>double</em> click into the titlebar.
lv: Izturēšanās, veicot <em>dubultklikšķi</em> virsraksta joslā.

en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>active</em> window.
lv: Izturēšanās , veicot peles <em>kreiso</em> klikšķi <em>aktīva</em> loga virsrakstjoslā vai ietvarā.

en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>inactive</em> window.
lv: Izturēšanās, veicot peles <em>kreiso</em> klikšķi <em>neaktīva</em> loga virsrakstjoslā vai ietvarā.

en: Behavior on <em>left</em> click onto the maximize button.
lv: Izturēšanās, veicot peles <em>kreiso</em> klikšķi uz maksimizēšanas pogas.

en: Behavior on <em>middle</em> click onto the maximize button.
lv: Izturēšanās, veicot peles <em>vidējo</em> klikšķi uz maksimizēšanas pogas.

en: Behavior on <em>mouse wheel</em> scroll over the titlebar.
lv: Izturēšanās, virsrakstjoslā <em>ritinot ar peli</em>.

en: Behavior on <em>right</em> click onto the maximize button.
lv: Izturēšanās, veicot peles <em>labo</em> klikšķi uz maksimizēšanas pogas.

en: Bring window to current Virtual Desktop
lv: Pārvietot logu uz aktīvo virtuālo darbvirsmu

en: Centered
lv: Centrā

en: Change opacity
lv: Mainīt necaurspīdīgumu

en: Click to focus (mouse precedence)
lv: Klikšķināt lai fokusētu (peles priekšroka)

en: Close
lv: Aizvērt

en: Decrease opacity
lv: Samazināt necaurspīdīgumu

en: Do nothing
lv: Nedarīt neko

en: Extreme
lv: Ekstrēma

en: Focus &stealing prevention:
lv: Fokusa &zaudēšanas novēršana:

en: Focus follows mouse
lv: Fokuss seko pelei

en: Focus follows mouse (mouse precedence)
lv: Fokuss seko pelei (peles priekšroka)

en: Focus strictly under mouse
lv: Fokuss stingri zem peles

en: Focus under mouse
lv: Fokuss zem peles

en: Here you can customize KDE's behavior when scrolling with the mouse wheel in a window while pressing the modifier key.
lv: Šeit varat pielāgot KDE izturēšanos, ritinot kaut kur logā pie nospiesta modifikatora taustiņa.

en: Here you can set that windows will be only snapped if you try to overlap them, i.e. they will not be snapped if the windows comes only near another window or border.
lv: Šeit varat noteikt, lai logi saliptu tikai pie to pārklāšanās, proti, tie nesalips, ja atradīsies tikai blakus citam logam vai ietvaram.

en: Here you can set the snap zone for screen edges, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the border when moved near it.
lv: Šeit varat iestatīt pielipšanas zonu ekrāna malām, proti, magnētiskā lauka „spēku“ kas pierauj logus pie ekrāna malas, kad tos tai pietuvināt.

en: Here you can set the snap zone for the screen center, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the center of the screen when moved near it.
lv: Šeit jūs varat iestatīt pielipšanas zonu ekrāna centram, proti, magnētiskā lauka „spēku“, kas pierauj logus ekrāna centram, kad pārvieto tuvu tam.

en: Here you can set the snap zone for windows, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to each other when they are moved near another window.
lv: Šeit varat konfigurēt logu pielipšanas zonu, proti, magnētiskā lauka „spēku“, kurš liek logiem salipt kopā, kad tiek satuvināti divi logi.

en: Here you select whether holding the Meta key or Alt key will allow you to perform the following actions.
lv: Šeit varat izvēlēties vai „Meta“ taustiņa vai „Alt“ taustiņa turēšana ļaus veikt sekojošas darbības.

en: High
lv: Augsta

en: Horizontally maximize
lv: Horizontāli maksimizēt

en: In Top-Left Corner
lv: Kreisajā augšējā stūrī

en: In this row you can customize behavior when scrolling into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
lv: Šajā rindā jūs varat pielāgot ritināšanas izturēšanos, ritinot neaktīvā iekšējā logā („iekšējais“ nozīmē: ne uz virsrakstjoslas vai ietvara).

en: In this row you can customize left click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
lv: Šajā rindā jūs varat pielāgot kreisā klikšķa izturēšanos, ieklikšķinot neaktīvā iekšējā logā („iekšējais„ nozīmē: ne uz virsraksta joslas vai ietvara).

en: In this row you can customize left click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
lv: Šajā rindā varat pielāgot kreisā klikšķa izturēšanos, ieklikšķinot virsrakstjoslā vai ietvarā.

en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
lv: Šajā rindā varat pielāgot vidējā klikšķa izturēšanos, ieklikšķinot neaktīvā iekšējā logā („iekšējais“ nozīmē: ne uz virsrakstjoslas vai ietvara).

en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
lv: Šajā rindā varat pielāgot vidējā klikšķa izturēšanos, ieklikšķinot virsrakstjoslā vai ietvarā.

en: In this row you can customize right click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
lv: Šajā rindā jūs varat pielāgot labā klikšķa izturēšanos, ieklikšķinot neaktīvā iekšējā logā („iekšējais“ nozīmē: ne uz virsrakstjoslas vai ietvara).

en: In this row you can customize right click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
lv: Šajā rindā varat pielāgot labā klikšķa izturēšanos, ieklikšķinot virsrakstjoslā vai ietvarā.

en: Inactive
lv: Neaktīvs

en: Inactive Inner Window Actions
lv: Neaktīvs iekšējās loga darbības

en: Increase opacity
lv: Palielināt necaurspīdīgumu

en: Inner Window, Titlebar and Frame Actions
lv: Iekšējā loga, virsrakstjoslas un ietvara darbības

en: Keep above/below
lv: Paturēt virs/zem citiem

en: L&eft click:
lv: &Kreisais klikšķis:

en: Low
lv: Zems

en: Lower
lv: Nolaist

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Maximize Button Actions
lv: Maksimizēšanas pogas darbības

en: Maximize window by double clicking its frame
lv: Maksimizēt logu, veicot dubultklikšķi uz tā ietvara

en: Maximize/restore
lv: Maksimizēt/atjaunot

en: Maximized
lv: Maksimizēts

en: Medium
lv: Vidējs

en: Middle &click:
lv: Vidējais &klikšķis:

en: Middle c&lick:
lv: &Vidējais klikšķis:

en: Minimal Overlapping
lv: Minimāli pārklājoties

en: Minimize
lv: Minimizēt

en: Mo&difier key:
lv: &Modifikatora taustiņš:

en: Mo&use wheel:
lv: &Peles ritenis:

en: Mo&vement
lv: &Novietojums

en: Mouse &wheel:
lv: Peles &ritenis:

en: Move
lv: Pārvietot

en: Move to previous/next desktop
lv: Pārvietot uz iepriekšējo/nākamo darbvirsmu

en: Multiscreen behavior:
lv: Vairāku ekrānu uzvedība:

en: None
lv: Nav

en: Note that "Activate, pass click and raise on release" doesn't work on X11, and falls back to "Activate, raise and pass click" instead
lv: Ievērojiet, ka „Aktivizēt, padot klikšķi un pacelt pēc atlaišanas“ nestrādā ar X11 un tā vietā automātiski atgriežas uz „Aktivizēt, pacelt un padod klikšķi“

en: On titlebar hover after:
lv: Pēc peles bultiņas uzlikšanas uz virsrakstjoslas:

en: Only when overlapping
lv: Tikai pārklājoties

en: Raise
lv: Pacelt

en: Raise/lower
lv: Pacelt/nolaist

en: Raising windows:
lv: Pacelt logus:

en: Random
lv: Nejaušs

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Right clic&k:
lv: Labais &klikšķis:

en: Screen &edge snap zone:
lv: &Robežu pielipšanas zona:

en: Scroll
lv: Ritināt

en: Sets the time in milliseconds before the window unshades when the mouse pointer goes over the shaded window.
lv: Nosaka laiku milisekundēs pēc kura logs atritinās, kad peles bultiņa iet pāri saritinātam logam.

en: Shade
lv: Saritināt

en: Shade/unshade
lv: Saritināt/atritināt

en: Show actions menu
lv: Parādīt darbību izvēlni

en: Show on all desktops
lv: Rādīt visās darbvirsmās

en: Switch to that Virtual Desktop
lv: Pārslēgties uz šo virtuālo darbvirsmu

en: This is mostly the same as <em>Focus follows mouse</em>. If an active window has to be chosen by the system (eg. because the currently active one was closed) the window under the mouse is the preferred candidate. Choose this, if you want a hover controlled focus.
lv: Lielākoties tas pats, kas <em>Fokuss seko pelei</em>. Ja sistēma ir izvēlējusi aktīvo logu (piemēram, iepriekšējais aktīvais logs ir aizvērts), pirmais kandidāts būs logs zem peles kursora. Izvēlieties šo iespēju, ja vēlaties fokusu, ko kontrolē pele bez klikšķināšanas.

en: This is the delay after which the window that the mouse pointer is over will automatically come to the front.
lv: Šī ir aizture, cik ilgi peles kursoram ir jāatrodas virs fonā esoša loga, lai tas pārvietotos priekšplānā.

en: This is the delay after which the window the mouse pointer is over will automatically receive focus.
lv: Šī ir noildze, norādot laiku, pēc kura, peles kursoram esot virs loga, tas automātiski kļūs aktīvs (iegūs fokusu).

en: Titlebar A&ctions
lv: &Virsrakstjoslas darbības

en: Titlebar Actions
lv: Virsrakstjoslas darbības

en: Titlebar and Frame Actions
lv: Virsrakstjoslas un ietvara darbības

en: Toggle raise and lower
lv: Pārslēgt pacelšanu/nolaišanu

en: Under mouse
lv: Zem peles kursora

en: Vertically maximize
lv: Vertikāli maksimizēt

en: Virtual Desktop behavior:
lv: Virtuālās darbvirsmas uzvedība:

en: W&indow Actions
lv: &Logu darbības

en: When activating a window on a different Virtual Desktop:
lv: Aktivizējot logu citā virtuālajā darbvirsmā:

en: When this option is enabled, a window in the background will automatically come to the front when the mouse pointer has been over it for some time.
lv: Ja šī opcija ir ieslēgta, fonā esošs logs tiks pacelts priekšplānā, uz tā noteiktu laiku paturot peles kursoru.

en: When this option is enabled, focus operations are limited only to the active screen
lv: Ja šī iespēja ir ieslēgta, fokusa darbības ir ierobežotas līdz tikai aktīvajam ekrānam

en: When this option is enabled, the active window will be brought to the front when you click somewhere into the window contents. To change it for inactive windows, you need to change the settings in the Actions tab.
lv: Ja šī iespēja ir ieslēgta, tad aktīvais logs tiks pārcelts priekšplānā, ja uzklikšķināsiet kaut kur uz tā. Lai mainītu šo neaktīvajiem logiem, jums ir jāizmanto iestatījumi Darbību cilnē.

en: When turned on, apps which are able to remember the positions of their windows are allowed to do so. This will override the window placement mode defined above.
lv: Pēc ieslēgšanas programmas, kurām ir šāda funkcija, drīkstēs atcerēties savu logu novietojumu. Šis iestatījums pārraksta logu novietojuma režīmu, kas ir definēts iepriekš.

en: Window &activation policy:
lv: Loga &aktivizēšanas politika:

en: Window &placement:
lv: Loga &novietojums:

en: Window &unshading:
lv: Logu &atritināšana

en: Window Actio&ns
lv: &Logu darbības

en: Window activation policy description
lv: Loga aktivitātes politikas apraksts

en: With this option you can specify how and when windows will be focused.
lv: Šī iespēja ļauj noteikt, kā un kad logi iegūs fokusu.

[ctx: sassa asas]
en: Click to focus
lv: Klikšķināt lai fokusētu
