kcmkwinrules - en to lv translation catalogue (152 entries)

en: %1 selected | %1 selected
lv[0]: %1 atlasīts
lv[1]: %1 atlasīti
lv[2]: %1 atlasītu

[ctx: (x, y) coordinates separator in size/position]
en: x
lv: ×

[ctx: @info]
en: Click <interface>Add New…</interface> to add some
lv: Spiediet uz  <interface>Pievienot jaunu…</interface>, lai pievienotu

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add Property...</interface> button below to add some window properties that will be affected by the rule
lv: Spiediet uz <interface>Pievienot īpašību...</interface> pogas, lai pievienotu loga īpašības, kuras ietekmēs šis noteikums.

[ctx: @info]
en: This application is not providing a class for the window, so KWin cannot use it to match and apply any rules. If you still want to apply some rules to it, try to match other properties like the window title instead.<nl/><nl/>Please consider reporting this bug to the application's developers.
lv: Šī programma nesniedz loga klasi, tāpēc „KWin“ to nevar izmantot un piemērot jebkādus noteikumus. Ja tomēr vēlaties šai programmai piemērot kādus noteikumus, mēģiniet to darīt pēc citām īpašībām, piemēram, loga nosaukuma.<nl/><nl/>Apsveriet iespēju par šo kļūdu ziņot programmas izstrādātājiem.

[ctx: @info:placeholder]
en: No properties left to add
lv: Nav pievienojamu īpašību

[ctx: @info:placeholder %1 is a filter text introduced by the user]
en: No properties match "%1"
lv: Neviena īpašība neatbilst „%1“

[ctx: @info:tooltip]
en: Controls whether or not the window appears in the <shortcut>Alt+Tab</shortcut> window list.
lv: Kontrolē, vai logs parādīsies <shortcut>Alt+Tab</shortcut> logu sarakstā.

[ctx: @info:tooltip]
en: Controls whether or not the window appears in the Task Manager.
lv: Kontrolē to, vai logs parādās uzdevumu pārvaldniekā.

[ctx: @info:tooltip]
en: Controls whether or not the window appears in the Virtual Desktop manager.
lv: Kontrolē to, vai logs parādīsies virtuālo darbvirsmu pārvaldniekā.

[ctx: @info:tooltip]
en: KWin tries to prevent windows that were opened without direct user action from raising themselves and taking focus while you're currently interacting with another window. This property can be used to change the level of focus stealing prevention applied to individual windows and apps.<nl/><nl/>Here's what will happen to a window opened without your direct action at each level of focus stealing prevention:<nl/><list><item><emphasis strong='true'>None:</emphasis> The window will be raised and focused.</item><item><emphasis strong='true'>Low:</emphasis> Focus stealing prevention will be applied, but in the case of a situation KWin considers ambiguous, the window will be raised and focused.</item><item><emphasis strong='true'>Normal:</emphasis> Focus stealing prevention will be applied, but  in the case of a situation KWin considers ambiguous, the window will <emphasis>not</emphasis> be raised and focused.</item><item><emphasis strong='true'>High:</emphasis> The window will only be raised and focused if it belongs to the same app as the currently-focused window.</item><item><emphasis strong='true'>Extreme:</emphasis> The window will never be raised and focused.</item></list>
lv: „KWin“ mēģina novērst logu, kas netika atvērti ar tiešu lietotāja darbību, pacelšanos un fokusa pārņemšanu laikā, kad strādājat ar citu logu. Šī īpašība var tikt izmantota, lai mainītu fokusa zaudēšanas novēršanu attiecībā uz atsevišķiem logiem un programmām<nl/><nl/>Te ir parādīts, kas notiks ar logu, kas atvērts bez jūsu tiešas rīcības katrā fokusa zaudēšanas novēršanas līmenī:<nl/><list><item><emphasis strong='true'>Nekas:</emphasis> Logs pacelsies un pārņems fokusu.</item><item><emphasis strong='true'>Zems:</emphasis> Tiks izmantota fokusa zaudēšanas novēršana, tomēr situācijās, kuras „KWin“ uzskatīs par divdomīgām, logam tiks ļauts pacelties un pārņemt fokusu.</item><item><emphasis strong='true'>Normāls:</emphasis> Tiks izmantota fokusa zaudēšanas novēršana, tomēr situācijās, kuras „KWin“ uzskatīs par divdomīgām, logam <emphasis>netiks</emphasis> ļauts pacelties un pārņemt fokusu.</item><item><emphasis strong='true'>Augsts:</emphasis> Logam būs ļauts pacelties un pārņemt fokusu tikai gadījumos, ja tas pieder programmai, kurai attiecīgajā brīdī ir fokuss.</item><item><emphasis strong='true'>Ekstrēms:</emphasis> Logam nekad nebūs ļauts pacelties un pārņemt fokusu.</item></list>

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications can set their own geometry, overriding the window manager preferences. Setting this property overrides their placement requests.<nl/><nl/>This affects <interface>Size</interface> and <interface>Position</interface> but not <interface>Maximized</interface> or <interface>Fullscreen</interface> states.<nl/><nl/>Note that the position can also be used to map to a different <interface>Screen</interface>
lv: Atsevišķas programmas var iestatīt savu ģeometriju, pārrakstot logu pārvaldnieka iestatījumus. Šīs īpašības iestatīšana pārraksta to novietojuma pieprasījumus.<nl/><nl/>Tas ietekmē <interface>Izmēru</interface> un <interface>Novietojumu</interface>, bet ne <interface>Maksimizēšanas</interface> vai <interface>Pilnekrāna</interface> stāvokļus.<nl/><nl/>Ievērojiet, ka novietojums var tikt izmantots, lai ekrānam liktu atvērties citā <interface>Ekrānā</interface>.

[ctx: @info:tooltip]
en: Some apps like video players or terminals can ask KWin to constrain them to certain aspect ratios or only grow by values larger than the dimensions of one character. Use this property to ignore such restrictions and allow those windows to be resized to arbitrary sizes.<nl/><nl/>This can be helpful for windows that can't quite fit the full screen area when maximized.
lv: Dažas programmas, piemēram, video atskaņotāji vai termināļi var jautāt „KWin“ pēc noteiktas malu attiecības vai palielināt izmērus par vērtībām, kas ir lielākas par vienu rakstzīmi. Izmantojiet šo īpašību, lai ignorētu šādus ierobežojumus un šiem logiem ļautu mainīt izmēru uz jebkādiem lielumiem<nl/><nl/>Tas var būt noderīgi logiem, kas pēc maksimizēšanas līdz galam neietilpst pilnā ekrānā.

[ctx: @info:tooltip]
en: This property controls the focus protection level of the currently active window. It is used to override the focus stealing prevention applied to new windows that are opened without your direct action.<nl/><nl/>Here's what happens to new windows that are opened without your direct action at each level of focus protection while the window with this property applied to it has focus:<nl/><list><item><emphasis strong='true'>None</emphasis>: Newly-opened windows always raise themselves and take focus.</item><item><emphasis strong='true'>Low:</emphasis> Focus stealing prevention will be applied to the newly-opened window, but in the case of a situation KWin considers ambiguous, the window will be raised and focused.</item><item><emphasis strong='true'>Normal:</emphasis> Focus stealing prevention will be applied to the newly-opened window, but in the case of a situation KWin considers ambiguous, the window will <emphasis>not</emphasis> be raised and focused.</item><item><emphasis strong='true'>High:</emphasis> Newly-opened windows will only raise themselves and take focus if they belongs to the same app as the currently-focused window.</item><item><emphasis strong='true'>Extreme:</emphasis> Newly-opened windows never raise themselves and take focus.</item></list>
lv: Šī īpašība kontrolē fokusa aizsardzības līmeni pašreizējam aktīvajam logam. Tā ir izmantojama, lai pārrakstītu fokusa zaudēšanas novēršanu, kas attiecas uz jauniem logiem, kas ir atvērti bez jūsu tiešas darbības.<nl/><nl/>Te ir norādīts, kas notiek ar jauniem logiem, kuri tiek atvērti bez jūsu tiešas darbības katrā fokusa aizsardzības līmenī, kad logam ar aktīvu šo īpašību ir fokuss:<nl/><list><item><emphasis strong='true'>Nav</emphasis>: No jauna atvērtie logi vienmēr paceļas un pārņem fokusu.</item><item><emphasis strong='true'>Zema:</emphasis> Fokusa zaudēšanas novēršana tika piemērota no jauna atvērtiem logiem, bet gadījumos, kurus „KWin“ uzskata par divdomīgiem, logam tiks ļauts pacelties un pārņemt fokusu.</item><item><emphasis strong='true'>Normāls:</emphasis> Fokusa zaudēšanas novēršana tiks piemērota no jauna atvērtiem logiem, bet gadījumos, kurus „KWin“ uzskata par divdomīgiem, logam <emphasis>netiks</emphasis> ļauts pacelties un pārņemt fokusu..</item><item><emphasis strong='true'>Augsts:</emphasis> No jauna atvērtiem logiem būs ļauts pacelties un pārņemt fokusu tikai tad, ja tie pieder tai pašai programmai, kas attiecīgajā brīdī atrodas fokusā.</item><item><emphasis strong='true'>Ekstrēms:</emphasis> No jauna atvērtiem logiem nekad nebūs ļauts pacelties un pārņemt fokusu.</item></list>

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this property to prevent global keyboard shortcuts from working while the window is focused. This can be useful for apps like emulators or virtual machines that handle some of the same shortcuts themselves.<nl/><nl/>Note that you won't be able to <shortcut>Alt+Tab</shortcut> out of the window or use any other global shortcuts such as <shortcut>Alt+Space</shortcut> to activate KRunner.
lv: Izmantojiet šo īpašību, lai novērstu globālo saīšņu darbību, kad logs atrodas fokusā. Tas var būt noderīgi tādām programmām kā emulatori vai virtuālās mašīnas, kurām pašām ir nepieciešamas atsevišķas šādas saīsnes. <nl/><nl/>Ievērojiet, ka nevarēsiet izmantot <shortcut>Alt+Tab</shortcut>, lai atstātu logu, vai izmantot jebkādu citu globālu saīsni, piemēram, <shortcut>Alt+Space</shortcut>, lai palaistu „KRunner“.

[ctx: @info:tooltip in the activity list]
en: Make the window available on all activities
lv: Padarīt logus pieejamus visās aktivitātēs

[ctx: @info:tooltip in the virtual desktop list]
en: Make the window available on all desktops
lv: Padarīt visus logus pieejamus uz visām darbvirsmām

en: Above
lv: Virs

en: Accept focus
lv: Pieņemt fokusu

en: Active opacity
lv: Aktīvā loga caurspīdība

en: Activities
lv: Aktivitātes

en: Adaptive sync
lv: Adaptīvā sinhronizācija

en: Add New…
lv: Pievienot jaunu…

en: Add Property...
lv: Pievienot īpašību...

en: Add property to the rule
lv: Noteikumam pievienot īpašību

en: After %1 second | After %1 seconds
lv[0]: Pēc %1 sekundes
lv[1]: Pēc %1 sekundēm
lv[2]: Pēc %1 sekundēm

en: All activities
lv: Visas aktivitātes

en: All desktops
lv: Visas darbvirsmas

en: All selected
lv: Atlasīti visi

en: All window types
lv: Visi logu tipi

en: Allow tearing
lv: Atļaut ekrāna pārraušanu

en: Appearance & Fixes
lv: Izskats un labojumi

en: Application settings for %1
lv: %1 programmas iestatījumi

en: Apply initially
lv: Pielietot sākotnēji

en: Apply now
lv: Pielietot tagad

en: Arrangement & Access
lv: Izvietojums un piekļuve

en: Below
lv: Zem

en: Block compositing
lv: Bloķēt kompozitēšanu

en: Cancel Export
lv: Atcelt eksportu

en: Centered
lv: Centrēts

en: Closeable
lv: Aizverams

en: Controls whether or not the window becomes focused when clicked.
lv: Kontrolē, vai logs pēc uzklikšķināšanas uz tā iegūst fokusu.

en: Copy of %1
lv: %1 kopija

en: Could not detect window properties. The window is not managed by KWin.
lv: Neizdevās noteikt loga īpašības. Šo logu nepārvalda „KWin“

en: Critical notification
lv: Kritisks paziņojums

en: Default
lv: Noklusētais

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Desktop file name
lv: Darbvirsmas datnes nosaukums

en: Detect Window Properties
lv: Noteikt loga īpašības

en: Dialog window
lv: Lodziņš

en: Do not affect
lv: Neietekmēt

en: Dock (panel)
lv: Doks (panelis)

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Exact match
lv: Precīza sakritība

en: Export Rules
lv: Eksportēt noteikumus

en: Export…
lv: Eksportēt…

en: Extreme
lv: Ekstrēma

en: Focus protection
lv: Fokusa aizsardzība

en: Focus stealing prevention
lv: Fokusa zaudēšanas novēršana

en: Force
lv: Piespiest

en: Force temporarily
lv: Piespiest uz laiku

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāns

en: High
lv: Augsta

en: Ignore global shortcuts
lv: Ignorēt globālās saīsnes

en: Ignore requested geometry
lv: Ignorēt pieprasīto ģeometriju

en: Import Rules
lv: Importēt noteikumus

en: Import…
lv: Importēt…

en: In top-left corner
lv: Augšējais kreisais stūris

en: Inactive opacity
lv: Neaktīvā loga caurspīdība

en: Initial placement
lv: Sākotnējais novietojums

en: Instantly
lv: Tūlītēji

en: KWin Rules (*.kwinrule)
lv: KWin noteikumi (*.kwinrule)

en: Keep above other windows
lv: Turēt virs citiem logiem

en: Keep below other windows
lv: Turēt zem citiem logiem

en: Layer
lv: Slānis

en: Low
lv: Zema

en: Machine (hostname)
lv: Mašīna (saimniekdatora nosaukums)

en: Match whole window class
lv: Sakrīt visa logu klase

en: Maximized
lv: Maksimizēts

en: Maximized horizontally
lv: Maksimizēts horizontāli

en: Maximized vertically
lv: Maksimizēts vertikāli

en: Maximum Size
lv: Lielākais izmērs

en: Minimal overlapping
lv: Minimāla pārklāšanās

en: Minimized
lv: Minimizēts

en: Minimum Size
lv: Mazākais izmērs

en: New window settings
lv: Jauna loga iestatījumi

en: No
lv: Nē

en: No placement
lv: Nav novietojuma

en: No rules for specific windows are currently set
lv: Šobrīd nav iestatīti noteikumi atsevišķiem logiem

en: No titlebar and frame
lv: Bez virsrakstjoslas un ietvara

en: No window properties changed
lv: Logu īpašības nav mainītas

en: None
lv: Nav

en: None selected
lv: Nekas nav atlasīts

en: Normal
lv: Normāla

en: Normal window
lv: Normāls logs

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Obey geometry restrictions
lv: Pakļauties ģeometrijas ierobežojumiem

en: On main window
lv: Galvenajā logā

en: On-screen display
lv: Virsekrāna logs

en: Overlay
lv: Pārskats

en: Popup
lv: Uzlecošais logs

en: Position
lv: Novietojums

en: Random
lv: Nejaušs

en: Readability may be impaired with extremely low opacity values. At 0%, the window becomes invisible.
lv: Ļoti zemas necaurspīdīguma vērtības var pasliktināt lasāmību. Pie 0% logs kļūst neredzams.

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Remember
lv: Atcerēties

en: Save Rules
lv: Saglabāt noteikumus

en: Screen
lv: Ekrāns

en: Select All
lv: Atlasīt visus

en: Select File
lv: Atlasīt datni

en: Select the rules to export
lv: Atlasiet eksportējamos noteikumus

en: Settings for %1
lv: %1 iestatījumi

en: Shaded
lv: Saritināts

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Size
lv: Izmērs

en: Size & Position
lv: Izmērs un novietojums

en: Skip pager
lv: Izlaist lapotāju

en: Skip switcher
lv: Izlaist pārslēdzēju

en: Skip taskbar
lv: Izlaist uzdevumu joslu

en: Some applications set their own geometry after starting, overriding your initial settings for size and position. To enforce these settings, also force the property "%1" to "Yes".
lv: Dažas programmas pēc palaišanas pašas iestata savu ģeometriju, pārrakstot jūsu noteiktos sākotnējos izmēra un novietojuma iestatījumus. Lai piespiestu izmantot šos iestatījumus, izmantojiet piespiedu īpašību „%1“, tai atzīmējot „Jā“.

en: Splash screen
lv: Sākuma ekrāns

en: Standalone menubar
lv: Pastāvīga izvēlnes josla

en: Substring match
lv: Apakšvirknes sakritība

en: The value of the window property will be remembered and, every time the window is created, the last remembered value will be applied.
lv: Loga īpašību vērtība tiks saglabāta un katru reizi pēc loga izveidošanas tiks piemērota pēdējā saglabātā vērtība.

en: The window property will be always forced to the given value.
lv: Loga īpašība vienmēr tiks piespiedu kārtā iestatīta uz norādīto vērtību.

en: The window property will be forced to the given value until it is hidden
    (this action will be deleted after the window is hidden).
lv: Loga īpašība vienmēr piespiedu veidā tiks iestatīta uz norādīto vērtību līdz loga paslēpšanai
    (šī darbība tiks dzēsta pēc loga paslēpšanas).

en: The window property will be only set to the given value after the window is created.
    No further changes will be affected.
lv: Loga īpašība tiks iestatīta uz norādīto vērtību pēc loga izveidošanas.
    Vairāk nekādas darbības netiks veiktas.

en: The window property will be set to the given value immediately and will not be affected later
    (this action will be deleted afterwards).
lv: Šī loga īpašība tiks iestatīta uz norādīto vērtību nekavējoties un vēlāk netiks ietekmēta.
    (šī darbība pēc tam tiks dzēsta).

en: The window property will not be affected and therefore the default handling for it will be used.
    Specifying this will block more generic window settings from taking effect.
lv: Loga vērtību neietekmēs un tāpēc izmantos tā noklusējuma vērtību.
    Šī iestatījuma precizēšana neļaus stāties spēkā vispārīgākiem loga iestatījumiem.

en: Titlebar color scheme
lv: Virsrakstjoslas krāsu shēma

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Torn-off menu
lv: Atdalīta izvēlne

en: Under mouse
lv: Zem peles

en: Unimportant
lv: Nav svarīgi

en: Unmanaged window
lv: Nepārvaldīts logs

en: Unselect All
lv: Noņemt atlasi visam

en: Utility window
lv: Utilītas logs

en: Virtual desktop
lv: Virtuālā darbvirsma

en: Virtual desktops
lv: Virtuālās darbvirsmas

en: Whole window class
lv: Visa logu klase

en: Window class (application)
lv: Loga klase (programma)

en: Window class not available
lv: Loga klase nav pieejama

en: Window matching
lv: Loga atbilstība

en: Window role
lv: Loga loma

en: Window settings for %1
lv: %1 loga iestatījumi

en: Window title
lv: Loga nosaukums

en: Window types
lv: Logu tipi

en: Yes
lv: Jā

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
lv: Jūs norādījāt, ka loga klase nav svarīga.
    Tas nozīmē, ka šie iestatījumi, iespējams, tiks pielietoti arī citām programmām. Ja tiešām vēlaties šādu vispārīgu iestatījumu, vēlams, lai jūs norādītu vismaz logu tipus, lai izvairītos no tā pielietošanas speciāliem logiem.
