kate - en to lv translation catalogue (197 entries)

en:  canceled.
lv:  atcelts.

en:  error: %1
lv:  kļūda: %1

en: "%1" executed successfully: %2
lv: „%1“ veiksmīgi izpildījās: %2

en: &Open Containing Folder
lv: &Atvērt saturošo mapi

en: &Projects
lv: &Projekti

en: &Rename
lv: &Pārdēvēt

en: '%1' is not installed on your system, %2.<br/><br/>%3. The tool will be run on all project files which match this list of file extensions:<br/><b>%4</b>
lv: „%1“ nav instalēts šajā sistēmā, %2.<br/><br/>%3. Rīku palaidīs visām projekta datnēm atbilstoši šim datņu paplašinājumu sarakstam:<br/><b>%4</b>

[ctx: '%1' refers to project name, e.g,. Code Analysis - MyProject]
en: Code Analysis - %1
lv: Koda analīze — „%1“

en: <untracked>
lv: <neizsekots>

[ctx: @title:tab]
en: Terminal
lv: Terminālis

[ctx: @title:tab]
en: Terminal (Base)
lv: Terminālis (pamata)

[ctx: @title:tab]
en: Terminal (Build)
lv: Terminālis (būvējums)

[ctx: @title:tab]
en: Terminal (Project)
lv: Terminālis (projekts)

en: Activate Next Project
lv: Aktivizēt nākamo projektu

en: Activate Previous Project
lv: Aktivizēt iepriekšējo projektu

en: Amend
lv: Grozīt

en: Amend Last Commit
lv: Grozīt pēdējo iesūtījumu

en: Amending Commit
lv: Groza iesūtījumu

en: Analysis failed with exit code %1, Error: %2
lv: Analīze neizdevās ar kļūdas kodu: %1. Kļūda: %2

en: Apply Last Stash
lv: Pielietot pēdējo atlicinājumu

en: Apply Stash
lv: Pielietot atlicinājumu

en: Are you sure you want to delete the selected branch? | Are you sure you want to delete the selected branches?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst atlasīto zaru?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst atlasītos zarus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst atlasītos zarus?

en: Are you sure you want to discard all changes?
lv: Vai tiešām vēlaties noraidīt visas izmaiņas?

en: Are you sure you want to discard the changes in this file?
lv: Vai tiešām vēlaties noraidīt šajā datnē veiktās izmaiņas?

en: Are you sure you want to discard the changes?
lv: Vai tiešām vēlaties izmest izmaiņas?

en: Are you sure you want to remove these files?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt šīs datnes?

en: Are you sure you want to remove these untracked changes?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt šīs neizsekotās izmaiņas?

en: Are you sure you want to remove this file?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt šo datni?

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Branch
lv: Zars

en: Branch %1 checked out
lv: „%1“ zars ir paņemts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel Operation
lv: Atcelt operāciju

en: Changes committed successfully.
lv: Izmaiņas ir veiksmīgi iesūtītas.

en: Changes stashed successfully.
lv: Izmaiņas ir veiksmīgi atlicinātas.

en: Checked out to new branch: %1
lv: Paņēma uz jaunu zaru: %1

en: Checkout Branch
lv: Paņemt zaru

en: Checkout Git Branch
lv: Paņemt „Git“ zaru

en: Choose a directory
lv: Izvēlēties mapi

en: Close All Projects
lv: Aizvērt visus projektus

en: Close Orphaned Projects
lv: Aizvērt projektus, kas vairs nav diskā

en: Close Project
lv: Aizvērt projektu

en: Close project
lv: Aizvērt projektu

en: Code Analysis
lv: Koda analīze

en: Code Index
lv: Koda indekss

en: CodeAnalysis
lv: Koda analīze

en: Commit
lv: Iesūtīt

en: Commit Changes
lv: Iesūtīt izmaiņas

en: Commit message cannot be empty.
lv: Iesūtīšanas ziņa nevar būt tukša.

en: Compare Branch with...
lv: Salīdzināt zaru ar...

en: Confirm project closing: %1
lv: Pirms aizvēršanas projektu apstipriniet: %1

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Copy Location
lv: Kopēt vietu

en: Create New Branch
lv: Izveidot jaunu zaru

en: Create New Branch From...
lv: Izveidot jaunu zaru no...

en: Cross-Project Completion
lv: Šķērsprojektu pabeigšana

en: Cross-Project Goto Symbol
lv: Šķērprojektu „iet uz simbolu“

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete Branch
lv: Dzēst zaru

en: Delete File
lv: Dzēst datni

en: Diff - stash
lv: Diff — atlicināt

en: Directory for index files
lv: Indeksa datņu mape

en: Discard
lv: Noraidīt

en: Discard All
lv: Noraidīt visu

en: Discard Selected Files
lv: Izmest atlasītās datnes

en: Do you want to close the project %1 and the related %2 open documents?
lv: Vai vēlaties aizvērt projektu „%1“ un saistītos %2 atvērtos dokumentus?

en: Do you want to delete the file '%1'?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst datni „%1“

en: Double click action in the git status view
lv: Dubultklikšķis „git“ statusa skatā

en: Drop Stash
lv: Nomest atlicinājumu

en: Enable indexing
lv: Ieslēgt indeksēšanu

en: Enter name:
lv: Ierakstiet nosaukumu:

en: Enter new branch name. Press 'Esc' to cancel.
lv: Ierakstiet jaunā zara nosaukumu. Spiediet „Esc“, lai atceltu.

en: Error
lv: Kļūda

en: Execute a command in the active project's terminal.
lv: Izpildīt programmu aktīvā projekta terminālī.

en: Extended commit description...
lv: Paplašināts iesūtīšanas apraksts...

en: Failed to apply stash. Error:
lv: Neizdevās pielietot atlicinājumu. Kļūda:

en: Failed to checkout to branch %1, Error: %2
lv: Neizdevās paņemt uz zaru „%1“. Kļūda: %2

en: Failed to commit: %1
lv: Neizdevās iesūtīt: %1

en: Failed to compare %1...%2
lv: Neizdevās salīdzināt %1...%2

en: Failed to create dir: %1
lv: Neizdevās izveidot mapi: „%1“

en: Failed to create file: %1, Error: %2
lv: Neizdevās izveidot datni: „%1“. Kļūda: %2

en: Failed to create new branch. Error "%1"
lv: Neizdevās izveidot jaunu zaru. Kļūda „%1“

en: Failed to discard changes. Error:
lv: Neizdevās noraidīt izmaiņas. Kļūda:

en: Failed to drop stash. Error:
lv: Neizdevās nomest atlicinājumu. Kļūda:

en: Failed to find .git directory for '%1', things may not work correctly
lv: Neizdevās atrast „%1“ '.git' mapi. Kaut kas var līdz galam nedarboties

en: Failed to get Diff of file: %1
lv: Neizdevās iegūt „Diff“ datnei: %1

en: Failed to get numstat when diffing %1...%2
lv: „Diff“ laikā neizdevās iegūt „numstat“ %1...%2

en: Failed to get stash list. Error:
lv: Neizdevās iegūt atlicināšanas sarakstu. Kļūda:

en: Failed to open file at HEAD: %1
lv: Neizdevās atvērt datni pie HEAD: %1

en: Failed to pop stash. Error:
lv: Neizdevās pielietot un dzēst atlicinājumu. Kļūda:

en: Failed to remove. Error:
lv: Neizdevās noņemt. Kļūda:

en: Failed to stage file. Error:
lv: Neizdevās pievienot datni. Kļūda:

en: Failed to stash changes %1
lv: Neizdevās atlicināt izmaiņas „%1“

en: Failed to unstage file. Error:
lv: Neizdevās noņemt pievienotu datni. Kļūda:

en: File
lv: Datne

en: File name already exists
lv: Datne ar šādu nosaukumu jau pastāv

en: Filter…
lv: Filtrēt…

en: Full path to current project excluding the file name, with native path separator (backslash on Windows).
lv: Pilns ceļš uz pašreizējo projektu, neskaitot datnes nosaukumu, ar sistēmas ceļa atdalītāju (apgriezta slīpsvītra „Windows“ sistēmās)

en: Full path to current project excluding the file name.
lv: Pilns ceļš uz pašreizējo projektu, neskaitot datnes nosaukumu.

en: Goto: %1
lv: Iet uz: %1

[ctx: Groupbox title]
en: Autoload Repositories && Build Trees
lv: Automātiski ielādēt repozitorijus un būvēt kokus

[ctx: Groupbox title]
en: Cross-Project Functionality
lv: Projektu šķērsfunkcionalitāte

[ctx: Groupbox title]
en: Project Index
lv: Projekta indekss

[ctx: Groupbox title]
en: Projects Properties
lv: Projektu īpašības

[ctx: Groupbox title]
en: Session Behavior
lv: Sesijas uzvedība

en: Indexing is not enabled
lv: Indeksēšana nav ieslēgta

en: Kind
lv: Tips

en: Last Commit
lv: Pēdējais iesūtījums

en: Line
lv: Rinda

en: Lookup
lv: Uzmeklēt

en: Lookup: %1
lv: Uzmeklēt: %1

en: Malformed JSON file '%1': %2
lv: Slikto formatēta JSON datne „%1“: %2

[ctx: Message to the user that analysis finished. %1 is the name of the program that did the analysis, %2 is a number. e.g., [clang-tidy]Analysis on 5 files finished]
en: [%1]Analysis on %2 file finished. | [%1]Analysis on %2 files finished.
lv[0]: [%1] %2 datnes analīze ir pabeigta.
lv[1]: [%1] %2 datņu analīze ir pabeigta.
lv[2]: [%1] %2 datņu analīze ir pabeigta.

en: Modified
lv: Mainīts

en: Name
lv: Nosaukums

en: New File
lv: Jauna datne

en: New File…
lv: Jauna datne…

en: New Folder
lv: Jauna mape

en: New Folder…
lv: Jauna mape…

en: No Action
lv: Nav darbības

en: No cmd provided
lv: Nav norādīt komanda

en: No diff for %1...%2
lv: „Diff“ neko neatgrieza %1...%2

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Nothing to commit. Please stage your changes first.
lv: Nav nekā, ko iesūtīt. Vispirms pievienojiet izmaiņas.

en: Open &Folder...
lv: Atvērt &mapi...

en: Open .gitignore
lv: Atvērt '.gitignore'

en: Open Commit...
lv: Atvērt iesūtījumu...

en: Open External Terminal Here
lv: Atvērt te ārējo termināli

en: Open File
lv: Atvērt datni

en: Open Internal Terminal Here
lv: Atvērt te iekšējo termināli

en: Open With
lv: Atvērt ar

en: Open at HEAD
lv: Atvērt pie HEAD

en: Open file
lv: Atvērt datni

en: Open projects list
lv: Atvērt projektu sarakstu

en: Pop Last Stash
lv: Pielietot un dzēst pēdējo atlicinājumu

en: Pop Stash
lv: Pielietot un dzēst atlicinājumu

en: Project
lv: Projekts

en: Project Command
lv: Projekta komanda

en: Project Completion
lv: Projekta pabeigšana

en: Project Manager
lv: Projekta vadītājs

en: Project TODOs
lv: Projekta uzdevumi

en: Project ctags index settings
lv: Projekta „ctags“ indeksa iestatījumi

en: Project plugin is able to autoload repository working copies and build trees when there is no .kateproject file defined yet.
lv: Projektu spraudnis spēj automātiski ielādēt repozitorija darba kopija un būvēt kokus, kad vēl nav definēta „.kateproject“ datne.

en: Project plugin is able to perform some operations across multiple projects
lv: Projektu spraudnis spēj veikt atsevišķas operācijas uzreiz vairākos projektos

en: Projects
lv: Projekti

en: Projects Index
lv: Projektu indekss

en: Properties
lv: Īpašības

en: Refresh
lv: Pārlādēt

en: Refresh git status
lv: Pārlādēt „git“ statusu

en: Reload Project
lv: Pārlādēt projektu

en: Reload project
lv: Pārlādēt projektu

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove All
lv: Noņemt visu

en: Remove Selected Files
lv: Noņemt atlasītās datnes

en: Restore Open Projects
lv: Atjaunot atvērtos projektus

en: Search
lv: Meklēt

en: Select Branch...
lv: Atlasīt zaru...

en: Select branch to checkout from. Press 'Esc' to cancel.
lv: Atlasiet zaru, no kura paņemt. Spiediet „Esc“, lai atceltu

en: Select branch to checkout. Press 'Esc' to cancel.
lv: Atlasiet zaru, kuru paņemt. Spiediet „Esc“, lai atceltu.

en: Session settings for projects
lv: Sesijas iestatījumi projektiem

en: Show Commit
lv: Rādīt iesūtījumu

en: Show Diff
lv: Rādīt „Diff“

en: Show Git History
lv: Rādīt „Git“ vēsturi

en: Show Last Commit
lv: Rādīt pēdējo iesūtījumu

en: Show Stash Content
lv: Rādīt atlicinājuma saturu

en: Show in External Git Diff Tool
lv: Rādīt ārējā „Git Diff“ rīkā

en: Show stash failed. Error:
lv: Atlicinājuma parādīšana neizdevās. Kļūda:

en: Sign off
lv: Parakstīties

en: Single click action in the git status view
lv: Atsevišķs klikšķis „git“ statusa skatā

en: Stage / Unstage
lv: Pievienot / noņemt pievienošanu

en: Stage All
lv: Atlicināt visu

en: Stage File
lv: Pievienot datni

en: Stage Selected Files
lv: Pievienot atlasītās datnes

en: Staged
lv: Pievienots

en: Start Analysis...
lv: Sākt analīzi...

en: Stash
lv: Atlicināt

en: Stash (Include Untracked)
lv: Atlicinājums (iekļaut neizsekotu)

en: Stash (Keep Staged)
lv: Atlicinājums (turēt pievienotu)

en: Stash applied successfully.
lv: Atlicinājums ir pielietots.

en: Stash dropped successfully.
lv: Atlicinājums ir nomests.

en: Stash message (optional). Enter to confirm, Esc to leave.
lv: Atlicināšanas ziņa (nav obligāta). Ievadiet, lai apstiprinātu, „Esc“, lai izietu.

en: Stash popped successfully.
lv: Atlicinājums ir pielietots un dzēsts.

en: The directory already exists
lv: Mape ar šādu nosaukumu jau pastāv

en: The file already exists
lv: Datne ar šādu nosaukumu jau pastāv

en: The index could not be created. Please install 'ctags'.
lv: Neizdevās izveidot indeksu. Instalējiet „ctags“.

en: The system temporary directory is used if not specified, which may overflow for very large repositories
lv: Ja nav norādīts, izmanto sistēmas pagaidu mapi, kas var pārpildīties ļoti lielu repozitoriju gadījumā.

[ctx: Tooltip text, describing that '%1' branch is checked out]
en: Active branch: %1
lv: Aktīvais zars: „%1“

[ctx: Tooltip text, describing that '%1' commit is checked out]
en: HEAD at commit %1
lv: HEAD pie iesūtījuma „%1“

[ctx: Tooltip text, describing that '%1' tag is checked out]
en: HEAD is at this tag %1
lv: HEAD atrodas šajā birkā „%1“

en: Type to filter, Enter to pop stash, Esc to leave.
lv: Rakstiet, lai filtrētu, spiediet „Enter“, lai pielietotu un dzēstu atlicinājumu, vai „Esc“, lai izietu

en: Unable to load %1 based project because either %1 is not installed or it wasn't found in PATH environment variable. Please install %1 or alternatively disable the option 'Autoload Repositories && Build Trees' in project settings.
lv: Neizdevās ielādēt „%1“ balstītu projektu, jo „%1“ nav instalēts vai to neizdevās atrast PATH vides mainīgajā. Instalējiet „%1“ vai projekta iestatījumos izslēdziet opciju „Automātiski ielādēt repozitorijus un būvēt kokus“.

en: Unstage All
lv: Noņemt visu datņu pievienošanu

en: Unstage File
lv: Noņemt datnes pievienošanu

en: Unstage Selected Files
lv: Noņemt atlasīto datņu pievienošanu

en: Untracked
lv: Neizsekots

en: Using %1 installed at: %2.<br/><br/>%3. The tool will be run on all project files which match this list of file extensions:<br/><b>%4</b>
lv: Izmanto „%1“, kas ir instalēts: %2.<br/><br/>%3. Rīku palaidīš visām projekta datnēm atbilstoši šim datņu paplašinājumu sarakstam:<br/><b>%4</b>

en: Write commit message...
lv: Rakstīt iesūtīšanas ziņojumu...
