gst-plugins-base 1.24.0 - en to lv translation catalogue (219 entries)

en: %s RTP depayloader
lv: %s RTP izkrāvējs

en: %s RTP payloader
lv: %s RTP iekrāvējs

en: %s audio RTP depayloader
lv: %s audio RTP izkrāvējs

en: %s audio RTP payloader
lv: %s audio RTP iekrāvējs

en: %s decoder
lv: %s atkodētājs

en: %s demuxer
lv: %s atjaucējs

en: %s encoder
lv: %s kodētājs

en: %s muxer
lv: %s jaucējs

en: %s protocol source
lv: %s protokola avots

en: %s video RTP depayloader
lv: %s video RTP izkrāvējs

en: %s video RTP payloader
lv: %s video RTP iekrāvējs

en: 35 mm equivalent focal length of the lens used capturing the image, in mm
lv: attēla uzņemšanai izmantotā objektīva 35 mm fokusa attālums (mm)

en: < or b
lv: < vai b

en: > or n
lv: > vai n

en: APE tag
lv: APE birka

en: About to finish, preparing next title: %s
lv: Tuvojas nobeigumam, gatavo nākamo sadaļu: %s

en: AcoustID fingerprint (chromaprint)
lv: AcoustID pirkstu nospiedums (hromatogrāfija)

en: An OpenGL error occurred
lv: Radās OpenGL kļūda

en: Audio CD source
lv: Audio CD avots

en: Audio sink to use (default is autoaudiosink)
lv: Izmantojamais audio uztvērējs (pēc noklusējuma autoaudiosink)

en: Both autoaudiosink and %s elements are missing.
lv: Trūkst gan autoaudiosink, gan %s elementi.

en: Both autoaudiosink and %s elements are not working.
lv: Gan autoaudiosink, gan %s elementi nedarbojas.

en: Both autovideosink and %s elements are missing.
lv: Trūkst gan autovideosink, gan %s elementi.

en: Both autovideosink and %s elements are not working.
lv: Gan autovideosink, gan %s elementi nedarbojas.

en: Buffering...
lv: Buferēšana...

en: CEA 608 Closed Caption
lv: CEA 608 Slēgtie Titri

en: CEA 708 Closed Caption
lv: CEA 708 Slēgtie Titri

en: CYUV Lossless
lv: CYUV bez zaudējumu audio

en: Can't play a text file without video or visualizations.
lv: Nevar atskaņot teksta failu bez video vai vizualizācijām.

en: Can't record audio fast enough
lv: Nevar ierakstīt audio pietiekami ātri

en: Clock lost, selecting a new one
lv: Zudis pulkstenis, jauna pulksteņa izvēle

en: Configured audiosink %s is not working.
lv: Konfigurētais audiosink %s nedarbojas.

en: Configured videosink %s is not working.
lv: Konfigurētais videosink %s nedarbojas.

en: Control playback behaviour setting playbin 'flags' property
lv: Atskaņošanas režīma kontrole, iestatot playbin 'flags' īpašību

en: Could not change playback rate to %.2f
lv: Nevar mainīt atskaņošanas ātrumu uz %.2f

en: Could not create "uridecodebin" element.
lv: Nevar izveidot elementu "uridecodebin".

en: Could not determine type of stream
lv: Nevar noteikt straumes veidu

en: Could not open CD device for reading.
lv: Nevar atvērt CD ierīci lasīšanai.

en: Could not open audio device for playback.
lv: Nevar atvērt audio ierīci atskaņošanai.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
lv: Nevar atvērt audio ierīci atskaņošanai. Ierīci izmanto cita lietojumprogramma.

en: Could not open audio device for recording.
lv: Nevar atvērt audio ierīci ierakstīšanai.

en: Could not open audio device for recording. Device is being used by another application.
lv: Nevar atvērt audio ierīci ierakstīšanai. Ierīci izmanto cita lietojumprogramma.

en: Could not open device for playback in %d-channel mode.
lv: Nevar atvērt ierīci atskaņošanai %d-kanāla režīmā.

en: Could not open device for playback in mono mode.
lv: Nevar atvērt ierīci atskaņošanai mono režīmā.

en: Could not open device for playback in stereo mode.
lv: Nevar atvērt ierīci atskaņošanai stereo režīmā.

en: Could not open device for recording in %d-channel mode
lv: Nevar atvērt ierīci ierakstīšanai %d-kanāla režīmā

en: Could not open device for recording in mono mode.
lv: Nevar atvērt ierīci ierakstīšanai mono režīmā.

en: Could not open device for recording in stereo mode.
lv: Nevar atvērt ierīci ierakstīšanai stereo režīmā.

en: Could not read CD.
lv: Nevar nolasīt CD.

en: Could not seek CD.
lv: Nevar meklēt CD.

en: Custom text sink element is not usable.
lv: Pielāgotā teksta izlietnes elements nav izmantojams.

en: DKS subtitle format
lv: DKS subtitru formāts

en: DVD source
lv: DVD avots

en: Digital zoom ratio used when capturing an image
lv: Attēla tveršanā izmantotais digitālais tālummaiņas koeficients

en: Disable interactive control via the keyboard
lv: Interaktīvās vadības atspējošana, izmantojot tastatūru

en: DivX MPEG-4 Version %d
lv: DivX MPEG-4 versija %d

en: Do not print any output (apart from errors)
lv: Nedrukāt nekādu izvades failu (izņemot kļūdas)

en: Do not print current position of pipeline
lv: Nedrukāt cauruļvada pašreizējo pozīciju

en: Don't exit after showing the initial device list, but wait for devices to added/removed.
lv: Pēc sākotnējā ierīču saraksta parādīšanas neiziet, bet pagaidiet, kamēr ierīces tiks pievienotas/noņemtas.

en: Enable accurate seeking
lv: Iespējot precīzu meklēšanu

en: Enable gapless playback
lv: Iespējot atskaņošanu bez atstarpēm

en: Enable instantaneous uri changes (only with playbin3)
lv: Ieslēgt tūlītējas uri izmaiņas (tikai ar playbin3)

en: Error outputting to audio device. The device has been disconnected.
lv: Kļūda izvadot uz audio ierīci. Ierīce ir atvienota.

en: Error recording from audio device. The device has been disconnected.
lv: Kļūda ierakstīšanā no audio ierīces. Ierīce ir atvienota.

en: Error while sending data to "%s:%d".
lv: Kļūda, nosūtot datus uz "%s:%d".

en: Failed to create download directory '%s'.
lv: Neizdevās izveidot lejupielādes direktoriju '%s'.

en: Failed to read tag: not enough data
lv: Neizdevās nolasīt birku: nav pietiekami daudz datu

en: Focal length of the lens used capturing the image, in mm
lv: Attēla uzņemšanai izmantotā objektīva fokusa attālums, mm

en: Focal ratio (f-number) used when capturing the image
lv: Attēla tveršanā izmantotā fokusa koeficients (f-skaitlis)

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC)
lv: Bezmaksas bez zaudējumu audio kodekss (FLAC)

en: GStreamer element %s
lv: GStreamer elements %s

en: ICY internet radio
lv: ICY interneta radio

en: ID3 tag
lv: ID3 birka

en: ID3v2 frame
lv: ID3v2 kadrs

en: If the flash fired while capturing an image
lv: Ja zibsnis palaists attēla tveršanā

en: Include devices from hidden device providers.
lv: Iekļaut ierīces no slēpto ierīču nodrošinātājiem.

en: Initial key in which the sound starts
lv: Sākotnējais kadrs, kurā sākas mūzika

en: Interactive mode - keyboard controls:
lv: Interaktīvais režīms - tastatūras vadība:

en: Invalid URI "%s".
lv: Nederīgs URI "%s".

en: Kate subtitle format
lv: Kate subtitru formāts

en: Keep showing the last frame on EOS until quit or playlist change command (gapless is ignored)
lv: Turpināt rādīt pēdējo kadru uz EOS, līdz tiek iziets vai mainīts atskaņošanas saraksta komanda (atskaņošana bez atstarpēm tiek ignorēts)

en: Lossless MSZH
lv: MSZH bez zaudējumu audio

en: Lossless True Audio (TTA)
lv: True Audio bez zaudējumu audio (TTA)

en: MPL2 subtitle format
lv: MPL2 subtitru formāts

en: Media (image/video) intended horizontal pixel density in ppi
lv: Medija (attēls/video) paredzētais horizontālā pikseļu blīvums ppi

en: Media (image/video) intended vertical pixel density in ppi
lv: Medija (attēls/video) paredzētais vertikālā pikseļu blīvums ppi

en: Microsoft Media Server (MMS) protocol source
lv: Microsoft Media Server (MMS) protokola avots

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
lv: Trūkst elements '%s' - pārbaudiet GStreamer instalāciju.

en: MusicBrainz album ID
lv: MusicBrainz albuma ID

en: MusicBrainz album artist ID
lv: MusicBrainz albuma izpildītāja ID

en: MusicBrainz artist ID
lv: MusicBrainz izpildītāja ID

en: MusicBrainz release group ID
lv: MusicBrainz izlaiduma grupas ID

en: MusicBrainz release track ID
lv: MusicBrainz izlaiduma celiņa ID

en: MusicBrainz track ID
lv: MusicBrainz celiņa ID

en: Mute: off
lv: Skaņa: ieslēgta

en: Mute: on
lv: Skaņa: izslēgta

en: No URI handler implemented for "%s".
lv: URI apstrādātājs priekš "%s" nav ieviests.

en: No URI specified to play from.
lv: Nav norādīts URI, no kura atskaņot.

en: No decoder available for type '%s'.
lv: Tipam "%s" nav pieejams dekodētājs.

en: No volume control found
lv: Skaļuma regulēšanas funkcija nav atrasta

en: Now playing %s
lv: Tagad atskaņo %s

en: Output status information and property notifications
lv: Izvades statusa informācija un īpašību paziņojumi

en: Paused
lv: Apturēts

en: Playback rate: %.2f
lv: Atskaņošanas ātrums: %.2f

en: Playlist file containing input media files
lv: Atskaņošanas saraksta fails, kas satur ievades multivides failus

en: Plugin or element of unknown type
lv: Nezināma tipa spraudnis vai elements

en: Press 'k' to see a list of keyboard shortcuts.
lv: Nospiediet "k", lai skatītu tastatūras īsceļu sarakstu.

en: Print version information and exit
lv: Izdrukāt versijas informāciju un iziet

en: QTtext subtitle format
lv: QTtext subtitru formāts

en: Raw %d-bit %s audio
lv: Neapstrādāts %d-bit %s audio

en: Reached end of play list.
lv: Sasniegts atskaņošanas saraksta beigas.

en: Real Time Streaming Protocol (RTSP) source
lv: Reālā laika straumēšanas protokola (RTSP) avots

en: Run-length encoding
lv: Pakārtojuma garuma kodēšana

en: Sami subtitle format
lv: Sami subtitru formāts

en: Shuffle playlist
lv: Jaukt atskaņošanas sarakstu

en: Shutter speed used when capturing an image, in seconds
lv: Attēla uzņemšanas laikā izmantotais slēdža ātrums sekundēs

en: Source element can't be prepared
lv: Avota elementu nevar sagatavot

en: Source element has no pads.
lv: Avota elementam nav paliktņu.

en: Source element is invalid.
lv: Avota elements ir nederīgs.

en: Start position in seconds.
lv: Sākuma pozīcija sekundēs.

en: Subclass failed to initialize.
lv: Apakšklasi neizdevās inicializēt.

en: Subtitle
lv: Subtitri

en: TMPlayer subtitle format
lv: TMPlayer subtitru formāts

en: The GL API is not compatible with the current GL context
lv: GL API nav saderīgs ar pašreizējo GL kontekstu

en: The ISO speed used when capturing an image
lv: Attēla tveršanā izmantotais ISO ātrums

en: The autoaudiosink element is missing.
lv: Trūkst autoaudiosink elements.

en: The autoaudiosink element is not working.
lv: Elements autoaudiosink nedarbojas.

en: The autovideosink element is missing.
lv: Trūkst autovideosink elementi.

en: The autovideosink element is not working.
lv: Autovideosink elements nedarbojas.

en: The direction of contrast processing applied when capturing an image
lv: Lietotais kontrasta virziens attēla tveršanā

en: The direction of saturation processing applied when capturing an image
lv: Lietotais piesātinājuma virziens attēla tveršanā

en: The direction of sharpness processing applied when capturing an image
lv: Lietotais asuma virziens attēla tveršanā

en: The exposure compensation used when capturing an image
lv: Attēla tveršanā izmantotais ekspozīcijas kompensācija

en: The exposure mode used when capturing an image
lv: Attēla tveršanā izmantotais ekspozīcijas režīms

en: The exposure program used when capturing an image
lv: Attēla tveršanā izmantotā ekspozīcijas programma

en: The metering mode used while determining exposure for capturing an image
lv: Mērīšanas režīms, lai noteiktu ekspozīciju attēla tveršanai

en: The overall gain adjustment applied on an image
lv: Attēla tveršanā izmantotais vispārējā pieauguma korekcija

en: The scene capture mode used when capturing an image
lv: Attēla tveršanā izmantotas ainas tveršanas režīms

en: The selected flash mode while capturing an image
lv: Atlasītais zibšņa režīms attēla tveršanai

en: The source or type of device used for the capture
lv: Tveršanas avots vai iekārtas tips

en: The white balance mode set when capturing an image
lv: Lietotais baltās krāsas līdzsvara virziens attēla tveršanā

en: This CD has no audio tracks
lv: Šajā CD nav audio celiņu

en: This appears to be a text file
lv: Šķiet, ka tas ir teksta fails

en: This stream type cannot be played yet.
lv: Šo straumes veidu vēl nevar atskaņot.

en: Timed Text
lv: Laika Teksts

en: Uncompressed %d-bit %s
lv: Nesaspiests %d-bit %s

en: Uncompressed audio
lv: Nesaspiests audio

en: Uncompressed gray
lv: Nesaspiests pelēks

en: Uncompressed packed YUV %s
lv: Nesaspiests iepakots YUV %s

en: Uncompressed palettized %d-bit %s
lv: Nesaspiests %d-bit %s

en: Uncompressed planar YUV %s
lv: Nesaspiests planārais YUV %s

en: Uncompressed semi-planar YUV %s
lv: Nesaspiests pusplanārs YUV %s

en: Uncompressed video
lv: Nesaspiests video

en: Unknown decoder element
lv: Nezināms atkodētāja elements

en: Unknown element
lv: Nezināms elements

en: Unknown encoder element
lv: Nezināms kodētāja elements

en: Unknown sink element
lv: Nezināms izlietnes elements

en: Unknown source element
lv: Nezināms avota elements

en: Usage: %s FILE1|URI1 [FILE2|URI2] [FILE3|URI3] ...
lv: Lietošana: %s FAILS1|URI1 [FAILS2|URI2] [FAILS3|URI3] ...

en: Use Windows high-resolution clock, precision: %u ms
lv: Izmantojiet Windows augstas izšķirtspējas pulksteni, precizitāte: %u ms

en: Use playbin2 pipeline
lv: Izmantot playbin2 cauruļvadu

en: Use playbin3 pipeline (default)
lv: Izmantot playbin3 cauruļvadu (noklusējuma iestatījums)

en: Use the experimental instant-rate-change flag when changing rate
lv: Izmantojot eksperimentālo tūlītējas ātruma maiņas karodziņu, mainot ātrumu

en: Video sink to use (default is autovideosink)
lv: Izmantojamais video uztvērējs (pēc noklusējuma autovideosink)

en: Volume
lv: Skaļums

en: Volume: %.0f%%
lv: Skaļums: %.0f%%

en: WebVTT subtitle format
lv: WebVTT subtitru formāts

en: Windows Media Speech
lv: Windows Media Runas

en: You must provide at least one filename or URI to play.
lv: Lai atskaņotu, ir jānorāda vismaz viens faila nosaukums vai URI.

en: album ID
lv: albuma ID

en: album artist ID
lv: albuma izpildītāja ID

en: artist ID
lv: izpildītāja ID

en: capturing 35 mm equivalent focal length
lv: 35 mm fokusa attāluma ekvivalenta uzņemšana

en: capturing contrast
lv: tveršanas kontrasts

en: capturing digital zoom ratio
lv: tveršanas digitālās tālummaiņas koeficients

en: capturing exposure compensation
lv: tveršanas ekspozīcijas kompensācija

en: capturing exposure mode
lv: tveršanas ekspozīcijas režīms

en: capturing exposure program
lv: tveršanas ekspozīcijas programma

en: capturing flash fired
lv: tveršanas zibsnis palaists

en: capturing flash mode
lv: tveršanas zibšņa režīms

en: capturing focal length
lv: tveršanas fokusa attālums

en: capturing focal ratio
lv: tveršanas fokusa koeficients

en: capturing gain adjustment
lv: tveršanas pieauguma korekcija

en: capturing iso speed
lv: tveršanas iso ātrums

en: capturing metering mode
lv: tveršanas mērīšanas režīms

en: capturing saturation
lv: tveršanas piesātinājums

en: capturing scene capture type
lv: tveršanas ainas tveršanas tips

en: capturing sharpness
lv: tveršanas asums

en: capturing shutter speed
lv: tveršanas slēdža ātrums

en: capturing source
lv: tveršanas avots

en: capturing white balance
lv: tveršanas baltā līdzsvars

en: change playback direction
lv: mainīt atskaņošanas virzienu

en: change to previous/next audio track
lv: pāreja uz iepriekšējo/nākamo audio celiņu

en: change to previous/next subtitle track
lv: pārslēgties uz iepriekšējo/nākamo subtitru celiņu

en: change to previous/next video track
lv: pāreja uz iepriekšējo/nākamo video celiņu

en: decrease playback rate
lv: samazināt atskaņošanas ātrumu

en: enable/disable trick modes
lv: iespējot/izslēgt triku režīmus

en: image horizontal ppi
lv: attēla horizontālais ppi

en: image vertical ppi
lv: attēla vertikālais ppi

en: increase playback rate
lv: palielināt atskaņošanas ātrumu

en: musical-key
lv: mūzikas-kadrs

en: pause/unpause
lv: pauze/pauzes pārtraukšana

en: play next
lv: atskaņot nākamo

en: play previous
lv: atskaņot iepriekšējo

en: q or ESC
lv: q vai ESC

en: quit
lv: iziet

en: release group ID
lv: izlaiduma grupas ID

en: release track ID
lv: izlaiduma celiņa ID

en: seek backward
lv: virzīties atpakaļ

en: seek forward
lv: virzīties uz priekšu

en: seek to beginning
lv: doties uz sākumu

en: show keyboard shortcuts
lv: rādīt tastatūras īsceļus

en: space
lv: attālums

en: toggle audio mute on/off
lv: ieslēgt/izslēgt skaņas izslēgšanu

en: track ID
lv: celiņa ID

en: track TRM ID
lv: celiņa TRM ID

en: unparsed id3v2 tag frame
lv: neparsēts id3v2 iezīmes kadrs

en: volume down
lv: samazināt skaļumu

en: volume up
lv: palielināt skaļumu
