drkonqi - en to lv translation catalogue (201 entries)

en: &Restart Application
lv: &Pārstartēt programmu

en: (C) 2000-2018, The DrKonqi Authors
lv: (C) 2000—2018, „DrKonqi“ autori

en: (C) 2020-2022, The DrKonqi Authors
lv: (C) 2020—2022, „DrKonqi“ autori

en: (c) 2009, DrKonqi2 Developers
lv: (c) 2009, „DrKonqi2“ izstrādātāji

en: <h2>What is a "backtrace" ?</h2><p>A backtrace basically describes what was happening inside the application when it crashed, so the developers may track down where the mess started. They may look meaningless to you, but they might actually contain a wealth of useful information.<br />Backtraces are commonly used during interactive and post-mortem debugging.</p>
lv: <h2>Kas ir „atpakaļceļš“?</h2><p>Būtībā atpakaļceļš apraksta, kas norisinās programmā brīdī, kad tā avarē, lai izstrādātāji varētu izsekot problēmu sākumam. Šī informācija jums var izskatīties nenozīmīga, tomēr var saturēt daudz noderīgas informācijas.<br />Atpakaļceļi bieži tiek izmantoti interaktīvās un pēcavārijas atkļūdošanas laikā.</p>

[ctx: @action]
en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

[ctx: @action]
en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

[ctx: @action]
en: Run Interactive Debugger
lv: Palaist interaktīvo atkļūdotāju

[ctx: @action]
en: See Developer Information
lv: Skatīt informāciju izstrādātājiem

[ctx: @action]
en: Send Automatic Report
lv: Sūtīt automātisku ziņojumu

[ctx: @action %1 is an application name e.g. kwrite]
en: Restart %1
lv: Pārstartēt „%1“

[ctx: @action Report the bug on this domain]
en: Report on %1
lv: Ziņot %1

[ctx: @action retry gathering crash data]
en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

[ctx: @action retry submitting bug report]
en: Retry Submission
lv: Atkārtot iesniegšanu

[ctx: @action:button]
en: &Install Debug Symbols
lv: &Instalēt atkļūdošanas simbolus

[ctx: @action:button]
en: &Reload
lv: &Pārlādēt

[ctx: @action:button]
en: &Restart Application
lv: &Pārstartēt programmu

[ctx: @action:button]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: @action:button]
en: Finish
lv: Pabeigt

[ctx: @action:button]
en: I Agree to be Contacted
lv: Piekrītu, ka ar mani sazinās

[ctx: @action:button]
en: Install Debug Symbols
lv: Instalēt atkļūdošanas simbolus

[ctx: @action:button]
en: Login
lv: Ierakstīties

[ctx: @action:button]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: @action:button]
en: No
lv: Nē

[ctx: @action:button]
en: Preview Report
lv: Priekšskatīt ziņojumu

[ctx: @action:button]
en: Reload
lv: Pārlādēt

[ctx: @action:button]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @action:button]
en: Save Report to File
lv: Saglabāt ziņojumu datnē

[ctx: @action:button]
en: Send Message
lv: Nosūtīt ziņojumu

[ctx: @action:button]
en: Submit
lv: Iesniegt

[ctx: @action:button]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @action:button, keep short]
en: Add Details
lv: Pievienot informāciju

[ctx: @action:check]
en: Custom settings of the application that may be related
lv: Pielāgoti programmas iestatījumi, kam varētu būt nozīme

[ctx: @action:check]
en: Unusual desktop behavior I noticed
lv: Pamanīta neparasta darbvirsmas uzvedība

[ctx: @info]
en: <application>%1</application> has closed unexpectedly.
lv: <para>„<application>%1</application>“ negaidīti aizvērās.</para>

[ctx: @info]
en: <note>The crash and system information will be automatically added to the bug report.</note>
lv: <note>Avārijas un sistēmas informācija tiks automātiski pievienota kļūdas ziņojumam.</note>

[ctx: @info]
en: <para>As the Crash Handler itself has failed, the
    automatic reporting process is disabled to reduce the
    risks of failing again.<nl /><nl />
    Please, <link url='%1'>manually report</link> this error
    to the KDE bug tracking system. Do not forget to include
    the backtrace from the <interface>Developer Information</interface>
    page.</para>
lv: <para>Tā kā radās kļūda pašā avāriju apstrādātājā,
    automātiskais ziņošanas process ir izslēgts, lai
    samazinātu turpmāko kļūdu risku<nl /><nl />
    Lūdzu, <link url='%1'>ziņojiet par šo kļūdu pašrocīgi
    </link> KDE kļūdu uzskaites sistēmā.
    Neaizmirstiet iekļaut atpakaļceļu no
    <interface>Informācija izstrādātājiem</interface> lapas.</para>

[ctx: @info]
en: <para>As the Crash Handler itself has failed, the automatic reporting process is disabled to reduce the risks of failing again.<nl /><nl />Please, <link url='%1'>manually report</link> this error to the KDE bug tracking system. Do not forget to include the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> tab.</para>
lv: <para>Tā kā radās kļūda pašā avāriju apstrādātājā, automātiskais ziņošanas process ir izslēgts, lai samazinātu turpmāko kļūdu risku.<nl /><nl />Lūdzu, <link url='%1'>ziņojiet par šo kļūdu pašrocīgi</link> KDE kļūdu uzskaites sistēmā. Neaizmirstiet iekļaut atpakaļceļu no cilnes <interface>Informācija izstrādātājiem</interface>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because
    the crashed application appears to have been updated or
    uninstalled since it had been started. This prevents accurate
    crash reporting and can also be the cause of this crash.</para>
    <para>After updating it is always a good idea to log out and back
    in to make sure the update is fully applied and will not cause
    any side effects.</para>
lv: <para>Ziņošanas asistents ir izslēgts, jo avarējusī
    programma pēc palaišanas ir atjaunināta vai atinstalēta.
    Tas novērš precīzu avāriju ziņošanu un varētu būt arī
    avārijas cēlonis.</para><para>Pēc atjaunināšanas
    vienmēr ir noderīgi izrakstīties no sistēmas un atkal tajā
    ierakstīties, lai visi atjauninājumi stātos spēkā un nerastos
    negaidīti blakus efekti.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crash handler dialog was started in safe mode.<nl />
    You can manually report this bug to <link>%1</link> (including the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> page.)</para>
lv: <para>Ziņošanas palīgs ir izslēgts, jo avāriju apstrādes logs tika palaists drošajā režīmā.<nl />
    Varat pašrocīgi ziņot par šo kļūdu uz <link>%1</link> (ieskaitot atpakaļceļu no <interface>Informācija izstrādātājiem</interface>lapas.)</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crash handler dialog was started in safe mode.<nl />You can manually report this bug to %1 (including the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> tab.)</para>
lv: <para>Ziņošanas palīgs ir izslēgts, jo avāriju apstrādes logs tika palaists drošajā režīmā.<nl />Varat pašrocīgi ziņot par šo kļūdu uz %1 (ieskaitot atpakaļceļu no cilnes <interface>Informācija izstrādātājiem</interface>).</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crashed application appears to have been updated or uninstalled since it had been started. This prevents accurate crash reporting and can also be the cause of this crash.</para><para>After updating it is always a good idea to log out and back in to make sure the update is fully applied and will not cause any side effects.</para>
lv: <para>Ziņošanas asistents ir izslēgts, jo avarējusī programma pēc palaišanas ir atjaunināta vai atinstalēta. Tas novērš precīzu avāriju ziņošanu un varētu būt arī avārijas cēlonis.</para><para>Pēc atjaunināšanas vienmēr ir noderīgi izrakstīties no sistēmas un atkal tajā ierakstīties, lai visi atjauninājumi stātos spēkā un nerastos negaidīti blakus efekti.</para>

[ctx: @info]
en: <para>We are sorry, <application>%1</application> closed unexpectedly.</para>
lv: <para>Atvainojiet, bet <application>%1</application> negaidīti aizvērās.</para>

[ctx: @info]
en: <para>You can help us improve KDE Software by reporting this error.<nl /><link url='%1'>Learn more about bug reporting.</link></para>
lv: <para>Varat palīdzēt mums uzlabot KDE programmatūru, ziņojot par šo kļūdu.<nl /><link url='%1'>Uzziniet vairāk par kļūdu ziņošanu.</link></para>

[ctx: @info]
en: <para>You cannot report this error, because <application>%1</application> does not provide a bug reporting address.</para>
lv: <para>Par šo kļūdu nevarat ziņot, jo <application>%1</application> programmā nav norādīta kļūdu ziņošanas adrese.</para>

[ctx: @info]
en: <subtitle>Describe in as much detail as possible the crash circumstances:</subtitle>
    <list>
    <item>Detail which actions were you taking inside and outside the application an instant before the crash.</item>
    <item>Note if you noticed any unusual behavior in the application or in the whole environment.</item>
    <item>Note any non-default configuration in the application</item>
    </list>
lv: <subtitle>Avārijas apstākļus aprakstiet pēc iespējas sīkāk:</subtitle>
    <list>
    <item>Aprakstiet, kādas darbības veicāt programmā un ārpus tās tieši pirms avārijas.</item>
    <item>Atzīmējiet, ja novērojāt kādu neparastu uzvedību programmā vai visā ierīcē.</item>
    <item>Miniet par programmā izmantoto konfigurāciju, kas nav noklusējuma</item>
    </list>

[ctx: @info]
en: An error was encountered during the installation of the debug symbol packages.
lv: Radās kļūda, instalējot atkļūdošanas simbolu pakotnes.

[ctx: @info]
en: Another debugger is currently debugging the same application. The crash information could not be fetched.
lv: To pašu programmu pašreiz jau atkļūdo cits atkļūdotājs. Neizdevās iegūt informāciju par avāriju.

[ctx: @info]
en: Cannot open file <filename>%1</filename> for writing.
lv: Neizdevās atvērt datni <filename>%1</filename> rakstīšanai.

[ctx: @info]
en: Could not create a file in which to save the report.
lv: Neizdevās izveidot datni ziņojuma saglabāšanai.

[ctx: @info]
en: Could not find debug symbol packages for this application.
lv: Neizdevās atrast atkļūdošanas simbolu pakotnes šai programmai.

[ctx: @info]
en: Distribution method:
lv: Izplatīšanas metode:

[ctx: @info]
en: Failed to access crash data for unknown reasons.
lv: Neizdevās piekļūt avārijas datiem nezināmu iemeslu dēļ.

[ctx: @info]
en: Failed to contact %1: <message>%2</message>
lv: Neizdevās savienoties ar „%1“: <message>%2</message>

[ctx: @info]
en: Failed to submit bug report: <message>%1</message>
lv: Neizdevās nosūtīt kļūdas ziņojumu: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Gathering crash information failed for unknown reasons. You can retry, close the window, or <link url='%1'>view detailed output</link>.
lv: Avārijas informācijas iegūšana neizdevās nezināmu iemeslu dēļ. Varat mēģināt vēlreiz, aizvērt šo logu vai <link url='%1'>aplūkot sīkāku izvadi</link>.

[ctx: @info]
en: Gathering crash information failed for unknown reasons. You can retry, or close the window.
lv: Avārijas informācijas iegūšana neizdevās nezināmu iemeslu dēļ. Varat mēģināt vēlreiz vai aizvērt šo logu.

[ctx: @info]
en: Information about the crash:
lv: Informācija par avāriju:

[ctx: @info]
en: Please provide the following information in English.
lv: Šo informāciju sniedziet angļu valodā.

[ctx: @info]
en: Report saved to <filename>%1</filename>.
lv: Ziņojums saglabāts datnē <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Submitting bug report…
lv: Iesniedz kļūdas ziņojumu…

[ctx: @info]
en: Subprocess crashed. Check your installation.
lv: Apakšprocess avarēja. Pārbaudiet instalāciju.

[ctx: @info]
en: Subprocess exited with error: %1
lv: Apakšprocess beidzās ar kļūdu: %1

[ctx: @info]
en: Thank you for being a part of KDE. You may now close this window.
lv: Paldies, ka esat daļa no KDE! Varat aizvērt šo logu.

[ctx: @info]
en: The generated crash information is likely not useful.
lv: Ģenerētā avārijas informācija visdrīzāk nav noderīga.

[ctx: @info]
en: The generated crash information is not useful
lv: Ģenerētā avārijas informācija nav noderīga

[ctx: @info]
en: The generated crash information is not useful.
lv: Ģenerētā avārijas informācija nav noderīga.

[ctx: @info]
en: The generated crash information is probably not useful
lv: Ģenerētā avārijas informācija, visticamāk, nav noderīga

[ctx: @info]
en: The generated crash information is useful
lv: Ģenerētā avārijas informācija ir noderīga

[ctx: @info]
en: The generated crash information is useful.
lv: Ģenerētā avārijas informācija ir noderīga.

[ctx: @info]
en: The generated crash information may be useful
lv: Ģenerētā avārijas informācija varētu būt noderīga

[ctx: @info]
en: The generated crash information may be useful.
lv: Ģenerētā avārijas informācija varētu būt noderīga.

[ctx: @info]
en: The information you can provide is not considered helpful enough in this case.
    If you can't think of any more information, you can close the bug report dialog.
lv: Informācija, kuru varat sniegt, šajā gadījumā nav pietiekami noderīga.
    Ja nevarat iedomāties papildu informāciju, ko varat sniegt, aizveriet ziņošanas par kļūdu logu.

[ctx: @info]
en: The rating of this crash information is invalid. This is a bug in DrKonqi itself.
lv: Nederīgs avārijas informācijas novērtējums. Šī ir kļūda pašā „DrKonqi“.

[ctx: @info]
en: There was not enough memory to gather crash information. You can close some applications to free up memory and try again.
lv: Pietrūk atmiņas informācijas par avāriju iegūšanai. Varat aizvērt kādu programmu (vai vairākas), lai atbrīvotu atmiņu, un mēģināt vēlreiz.

[ctx: @info]
en: This backtrace is very limited because there was not enough memory available to generate a full backtrace. You can close some applications and try again.
lv: Šis atpakaļceļš ir ļoti ierobežots, jo nepietika atmiņas, lai ģenerētu pilnu atpakaļceļu. Varat aizvērt kādu atvērto programmu (vai vairākas) un mēģināt vēlreiz.

[ctx: @info]
en: Title of the bug report:
lv: Kļūdas ziņojuma virsraksts:

[ctx: @info]
en: Trying to contact %1…
lv: Mēģina savienoties ar „%1“…

[ctx: @info]
en: Waiting for data…
lv: Gaida datus…

[ctx: @info Note the time information is divided into date and time parts]
en: <para>Executable: <application>%1</application> PID: %2 Signal: %3 (%4) Time: %5 %6</para>
lv: <para>Izpilddatne: <application>%1</application> PID: %2 Signāls: %3 (%4) Laiks: %5 %6</para>

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: Loading crash reports
lv: Ielādē avāriju ziņojumus

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: No crashes matching the search
lv: Meklēšanai neatbilst neviena avārija

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: No processes have crashed yet
lv: Neviens process vēl nav avarējis

[ctx: @info program description]
en: Offers detailed view of past crashes
lv: Sniedz sīkāku informāciju par notikušām avārijām

[ctx: @info/plain]
en: <placeholder>In detail, tell us what you were doing  when the application crashed.</placeholder>
lv: <placeholder>Sīki aprakstiet, ko darījāt, pirms programma avarēja.</placeholder>

[ctx: @info/rich]
en: <emphasis strong='true'>First install the debugger application (%1), then click the <interface>Reload</interface> button.</emphasis>
lv: <emphasis strong='true'>Vispirms instalējiet atkļūdošanas programmu („%1“), bet pēc tam spiediet uz <interface>Pārlādēt</interface>.</emphasis>

[ctx: @info/rich]
en: <note>You need a user account on the <link url='%1'>KDE bug tracking system</link> in order to file a bug report, because we may need to contact you later
    to request further information. If you do not have one, you can freely <link url='%2'>create one here</link>. Please do not use disposable email addresses.</note>
lv: <note>Lai iesniegtu kļūdas ziņojumu, jums ir nepieciešams lietotāja konts <link url='%1'>KDE kļūdu uzskaites sistēmā</link>, jo mums var rasties vajadzība vēlāk
    ar jums sazināties papildinformācijas lūgšanai. Ja jums nav konta, varat to <link url='%2'>izveidot šeit</link>. Lūdzu, neizmantojiet pagaidu e-pasta kontus.</note>

[ctx: @info/rich]
en: <strong>You need to first install the debugger application (%1) then click the <interface>Reload</interface> button.</strong>
lv: <strong>Vispirms instalējiet atkļūdošanas programmu („%1“), bet pēc tam spiediet uz <interface>Pārlādēt</interface>.</strong>

[ctx: @info/rich]
en: Another debugging process is attached to the crashed application. Therefore, the DrKonqi debugger cannot fetch the backtrace. Please close the other debugger and click <interface>Reload</interface>.
lv: Avarējušajai programmai ir piesaistīts cita atkļūdotāja process. Līdz ar to „DrKonqi“ atkļūdotājs nevar ielādēt atpakaļceļu. Aizveriet otru atkļūdotāju un spiediet <interface>Pārlādēt</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Click the <interface>Install Debug Symbols</interface> button in order to automatically install the missing debugging information packages. If this method
    does not work, read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful
    backtrace, install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>), then click the <interface>Reload</interface> button.
lv: Klikšķiniet uz pogas <interface>Instalēt atkļūdošanas simbolus</interface>, lai automātiski instalētu trūkstošās pakotnes. Ja šī metode
    nedarbojas, izlasiet <link url='%1'>Kā izveidot noderīgus kļūdu ziņojumus</link>, lai uzzinātu, kā iegūt noderīgu atpakaļceļu, kā arī instalējiet vajadzīgās pakotnes (<link url='%2'>datņu saraksts</link>) un klikšķiniet <interface>Pārlādēt</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Do you remember what you were doing prior to the crash?
lv: Vai atceraties, ko darījāt pirms avārijas?

[ctx: @info/rich]
en: Does the application crash again if you repeat the same situation?
lv: Vai programma atkārtoti avarē, ja veicat tādas pašas darbības?

[ctx: @info/rich]
en: Please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace; install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
lv: Izlasiet <link url='%1'>Kā izveidot noderīgus kļūdu ziņojumus</link>, lai uzzinātu, kā iegūt noderīgu atpakaļceļu. Instalējiet vajadzīgās pakotnes (<link url='%2'>datņu saraksts</link>) un nospiediet pogu <interface>Pārlādēt</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Please select which additional information you can provide:
lv: Izvēlieties, kādu papildu informāciju varat sniegt:

[ctx: @info/rich]
en: Read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace, install the needed packages
    (<link url='%2'>list of files</link>), then click the <interface>Reload</interface> button.
lv: Izlasiet <link url='%1'>Kā izveidot noderīgus kļūdu ziņojumus</link>, lai uzzinātu, kā iegūt noderīgu atpakaļceļu, kā arī instalējiet vajadzīgās pakotnes
    (<link url='%2'>datņu saraksts</link>) un klikšķiniet uz <interface>Pārlādēt</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: The backtrace generation was stopped due to memory pressure. You could try to regenerate the backtrace by clicking the <interface>Reload</interface> button.
lv: Atpakaļceļa ir apturēt atmiņas trūkums dēļ. Varat mēģināt no jauna ģenerēt atpakaļceļu, klikšķinot uz <interface>Pārlādēt</interface> pogas.

[ctx: @info/rich]
en: This assistant will analyze the crash information and guide you through the bug reporting process.
lv: Šis palīgs analizēs avārijas informāciju un vadīs jūs caur kļūdas ziņošanas procesu.

[ctx: @info/rich]
en: Try to regenerate the backtrace by clicking the <interface>Reload</interface> button.
lv: Mēģiniet atpakaļceļu ģenerēt vēlreiz, nospiežot pogu <interface>Pārlādēt</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: You can click the <interface>Install Debug Symbols</interface> button in order to automatically install the missing debugging information packages. If this method does not work: please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace; install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
lv: Varat nospiest pogu <interface>Instalēt atkļūdošanas simbolus</interface>, lai trūkstošās pakotnes instalētu automātiski. Ja šī metode nedarbojas, izlasiet <link url='%1'>Kā izveidot noderīgus kļūdu ziņojumus</link>, kur uzzināsiet, kā iegūt noderīgu atpakaļceļu, kā arī instalējiet vajadzīgās pakotnes (<link url='%2'>datņu saraksts</link>) un nospiediet pogu <interface>Pārlādēt</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: You could try to regenerate the backtrace by clicking the <interface>Reload</interface> button.
lv: Varat mēģināt atpakaļceļu ģenerēt vēlreiz, nospiežot pogu <interface>Pārlādēt</interface>.

[ctx: @info/rich note before starting the bug reporting process]
en: <para><note>Since communication between you and the developers is required for effective debugging,
    to continue reporting this bug it is <emphasis strong='true'>required for you to agree that developers may contact you</emphasis>.
    </note></para><para>Feel free to close this dialog if you do not wish to accept this.</para>
lv: <para><note>Tā kā efektīvai atkļūdošanai ir nepieciešama saziņa starp jums un izstrādātājiem,
    lai turpinātu ziņošanu par šo kļūdu, <emphasis strong='true'>lūdzam piekrist nosacījumam, ka izstrādātāji drīkst ar jums sazināties.</emphasis>.
    </note></para><para>Varat aizvērt šo logu, ja jums šis nosacījums nav pieņemams.</para>

[ctx: @info/status error]
en: Failed to get platform list
lv: Neizdevās iegūt platformu sarakstu

[ctx: @info:progress]
en: Requesting installation of missing debug symbols packages...
lv: Pieprasa trūkstošo atkļūdošanas simbolu pakotņu instalāciju...

[ctx: @info:shell]
en: <Name> of the program
lv: Programmas <nosaukums>

[ctx: @info:shell]
en: <Path> to the executable
lv: <Ceļš> uz izpilddatni

[ctx: @info:shell]
en: Bugzilla product name
lv: „Bugzilla“ produkta nosaukums

[ctx: @info:shell]
en: Disable arbitrary disk access
lv: Aizliegt patvaļīgu piekļuvi diskam

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a notification but launch the debug dialog directly
lv: Nerādīt paziņojumu, bet uzreiz palaist atkļūdošanas logu

[ctx: @info:shell]
en: Keep the program running and generate the backtrace at startup
lv: Palaižoties paturēt programmu darbojamies un ģenerēt tās atpakaļceļu

[ctx: @info:shell]
en: Startup <ID> of the program
lv: Programmas palaišanas <ID>

[ctx: @info:shell]
en: The <PID> of the program
lv: Programmas <PID>

[ctx: @info:shell]
en: The <thread id> of the failing thread
lv: Kļūdainā pavediena <pavediena id>

[ctx: @info:shell]
en: The <version> of the program
lv: Programmas <versija>

[ctx: @info:shell]
en: The bug <address> to use
lv: Izmantojamā kļūdas <adrese>

[ctx: @info:shell]
en: The program has already been restarted
lv: Programma jau ir pārstartēta

[ctx: @info:shell]
en: The program was started by kdeinit
lv: Programmu palaida „kdeinit“

[ctx: @info:shell]
en: The signal <number> that was caught
lv: Pārtvertais signāls <numurs>

[ctx: @info:shell]
en: Translated <name> of the program
lv: Tulkots programmas <nosaukums>

[ctx: @info:shell]
en: bugstest.kde.org password
lv: „bugstest.kde.org“ parole

[ctx: @info:shell]
en: bugstest.kde.org username
lv: „bugstest.kde.org“ lietotājvārds

[ctx: @info:status]
en: <strong>The debugger application is missing or could not be launched.</strong>
lv: <strong>Atkļūdošanas programma nav pieejama, vai arī to neizdevās palaist.</strong>

[ctx: @info:status]
en: Generating backtrace... (this may take some time)
lv: Ģenerē avārijas atpakaļceļu... (tas aizņems kādu brīdi)

[ctx: @info:status]
en: Loading...
lv: Ielādē...

[ctx: @info:status]
en: The crash information could not be fetched.
lv: Neizdevās iegūt informāciju par avāriju.

[ctx: @info:status]
en: The crash information could not be generated.
lv: Neizdevās ģenerēt avārijas informāciju.

[ctx: @info:status]
en: The debugger has quit unexpectedly.
lv: Atkļūdotājs negaidīti beidza darbu.

[ctx: @info:status '1' is replaced with the short URL of the bugzilla]
en: You need to login with your %1 account in order to proceed.
lv: Lai turpinātu, ierakstieties savā „%1“ kontā.

[ctx: @info:tooltip]
en: Always automatically submit a crash report to KDE's crash tracking system, with no manual input required.
    You will not receive any more crash notifications.
lv: Vienmēr automātiski iesniegt avārijas ziņojumu KDE avāriju uzskaites sistēmā, bez manuālas ievades.
    Vairāk ziņojumu par avārijām nesaņemsiet.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close this dialog (you will lose the crash information.)
lv: Aizvērt šo logu (avārijas informācija tiks pazaudēta.)

[ctx: @info:tooltip]
en: Crash reports can be of greater value if additional debugging resources are downloaded from your distributor first.
    This may also cause increased memory usage, will take longer, and causes downloads of unknown size when a crash occurs. This is skipped automatically when using a metered internet connection.
lv: Avārijas ziņojumiem būs lielāka vērtība, ja no sistēmas izplatītāja vispirms lejupielādēsiet atkļūdošanas resursus.
    Tie var palielināt izmantoties atmiņas lietojumu un aizņemt vairāk laika, kā arī avārijas brīdī radīt nezināma izmēra lejupielādes. Lejupielādi sistēma automātiski izlaidīs, ja tā konstatē, ka interneta savienojums nav bezlimita.

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts the bug report assistant.
lv: Palaiž kļūdu ziņošanas palīgu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Symbol installation is unavailable because the application was updated or uninstalled after it had been started.
lv: Simbola instalācija nav pieejama, jo programma ir atjaunināta vai atinstalēta pēc tās palaišanas.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to copy the crash information (backtrace) to the clipboard.
lv: Spiediet, lai kopētu starpliktuvē informāciju par avāriju (atpakaļceļu).

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to install the missing debug symbols packages.
lv: Spiediet, lai instalētu trūkstošās atkļūdošanas simbolu pakotnes.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to install the packages for missing debug symbols.
lv: Izmantojiet šo pogu, lai instalētu trūkstošās atkļūdošanas simbolu pakotnes.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to login to the KDE bug tracking system using the provided email address and password.
lv: Spiediet, lai ierakstītos KDE kļūdu uzskaites sistēmā, izmantojot piedāvāto e-pasta adresi un paroli.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to reload the crash information (backtrace). This is useful when you have
    installed the proper debug symbol packages and you want to obtain a better backtrace.
lv: Spiediet, lai pārlādētu informāciju par avāriju (atpakaļceļu). Tas ir noderīgi, kad
    ir instalētas atbilstošas atkļūdošanas simbolu pakotnes un vēlaties saņemt labāku atpakaļceļu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to reload the crash information (backtrace). This is useful when you have installed the proper debug symbol packages and you want to obtain a better backtrace.
lv: Spiediet, lai pārlādētu informāciju par avāriju (atpakaļceļu). Noderīgi, ja instalējāt atbilstošas atkļūdošanas simbolu pakotnes un vēlaties saņemt labāku atpakaļceļu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to restart the crashed application.
lv: Spiediet, lai pārstartētu avarējušo programmu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to save the crash information (backtrace) to a file. This is useful if you want to take a look at it or to report the bug later.
lv: Spiediet, lai informāciju par avāriju (atpakaļceļu) saglabātu datnē. Noderīgi, ja vēlaties šo informāciju apskatīt vai ziņot par kļūdu vēlāk.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to save the crash information to a file for manual reporting.
lv: Spiediet, lai saglabātu avārijas informāciju datnē un ziņotu manuāli.

[ctx: @info:tooltip examples of good bug report titles]
en: <subtitle>Examples of good titles:</subtitle>
    <list>
    <item>Plasma crashed after adding the Notes widget and writing on it</item>
    <item>Konqueror crashed when accessing the Facebook application 'X'</item>
    <item>Kopete closed after resuming the computer and talking to a MSN buddy</item>
    <item>Kate closed while editing a log file and pressing the Delete key a couple of times</item>
    </list>
lv: <subtitle>Labu nosaukumu piemēri:</subtitle>
    <list>
    <item>„Plasma crashed after adding the Notes widget and writing on it“</item>
    <item>„Konqueror crashed when accessing the Facebook application 'X'“</item>
    <item>„Kopete closed after resuming the computer and talking to a MSN buddy“</item>
    <item>„Kate closed while editing a log file and pressing the Delete key a couple of times“</item>
    </list>

[ctx: @item:inlistbox user didn't tried to repeat the crash situation]
en: I did not try again
lv: Es nemēģināju atkārtot

[ctx: @item:inlistbox placeholder while loading]
en: Loading…
lv: Ielādē…

[ctx: @item:inlistbox the bug can be reproduced every time]
en: Every time
lv: Vienmēr

[ctx: @item:inlistbox the bug can be reproduced sometimes]
en: Sometimes
lv: Dažreiz

[ctx: @item:inlistbox the crash cannot be reproduce. reproduciblity->never]
en: Never
lv: Nekad

[ctx: @label]
en: Automatically download debug symbols to enhance crash reports
lv: Automātiski lejupielādējiet atkļūdošanas simbolus, lai uzlabotu avārijas ziņojumus

[ctx: @label]
en: Automatically report crashes
lv: Automātiski iesniegt informāciju par avārijām

[ctx: @label]
en: Crash Report Sent
lv: Avārijas ziņojums ir nosūtīts

[ctx: @label]
en: Details:
lv: Informācija:

[ctx: @label other side of row 'in the future: [x] submit stuff automatically]
en: In the future:
lv: Nākotnē:

[ctx: @label placeholder text in TextArea]
en: Tell us more about the crash…
lv: Pastāstiet vairāk par avāriju…

[ctx: @label submitting as crash report]
en: Collecting crash data. The collected data will automatically be submitted in the background.
lv: Avārijas datu iegūšana. Iegūtos datus automātiski nosūtīs fonā.

[ctx: @label/rich]
en: <para>This is a preview of the contents of the report which will be sent.</para><para>If you want to modify the report, return to the previous pages.</para>
lv: <para>Šis ir nosūtāmā ziņojuma satura priekšskatījums.</para><para>Ja vēlaties to rediģēt, atgriezieties iepriekšējās lapās.</para>

[ctx: @label:textbox bugzilla account email]
en: Email Address:
lv: E-pasta adrese:

[ctx: @label:textbox bugzilla account password]
en: Password:
lv: Parole:

[ctx: @option:check]
en: KDE Platform is compiled from source
lv: KDE platforma ir pašrocīgi kompilēta

[ctx: @option:check]
en: Save login information using the KDE Wallet system
lv: Saglabāt ierakstīšanās informāciju KDE maka sistēmā

[ctx: @option:check kind of information the user can provide about the crash, %1 is the application name]
en: What I was doing when the application <application>%1</application> crashed
lv: Ko es darīju, kad programma <application>%1</application> avarēja

[ctx: @title]
en: Automatic Report
lv: Automātisks ziņojums

[ctx: @title]
en: Bug Report Preview
lv: Kļūdas ziņojuma priekšskatījums

[ctx: @title]
en: Crash Handler
lv: Avāriju apstrādātājs

[ctx: @title]
en: Crash Report Sent
lv: Avārijas ziņojums ir nosūtīts

[ctx: @title]
en: Crashes
lv: Avārijas

[ctx: @title]
en: Details
lv: Informācija

[ctx: @title]
en: Enter Details About the Crash
lv: Sniedziet informāciju par avāriju

[ctx: @title]
en: Failure
lv: Neizdevās

[ctx: @title]
en: Not Sufficiently Useful
lv: Nav pietiekami lietderīgi

[ctx: @title CLI title]
en: Crashed Processes Viewer
lv: Avarējušo procesu skatītājs

[ctx: @title:tab]
en: &Developer Information
lv: &Informācija izstrādātājiem

[ctx: @title:tab general information]
en: &General
lv: &Pamata

[ctx: @title:window]
en: Developer Information
lv: Informācija izstrādātājiem

[ctx: @title:window]
en: Error during the installation of debug symbols
lv: Kļūda, instalējot atkļūdošanas simbolus

[ctx: @title:window]
en: Fetching the Backtrace (Automatic Crash Information)
lv: Ielādē atpakaļceļu (automātisko avārijas informāciju)

[ctx: @title:window]
en: Log in to the Bug Tracking System
lv: Ierakstīties kļūdu uzskaites sistēmā

[ctx: @title:window]
en: Missing debug symbols
lv: Trūkst atkļūdošanas simbolu

[ctx: @title:window]
en: Overview
lv: Pārskats

[ctx: @title:window]
en: Reporting Assistant
lv: Kļūdu ziņošanas palīgs

[ctx: @title:window]
en: Save Report
lv: Saglabāt ziņojumu

[ctx: @title:window]
en: Your Knowledge
lv: Jūsu zināšanas

en: A file containing the backtrace.
lv: Atpakaļceļu saturoša datne.

[ctx: Allows the user to hide this notifier item]
en: Hide
lv: Slēpt

en: BugzillaLib Test (DrKonqi2)
lv: „BugzillaLib“ tests („DrKonqi2“)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Crash Handler
lv: Avāriju apstrādātājs

en: Crash Handler gives the user feedback if a program has crashed.
lv: Avāriju apstrādātājs informē lietotāju par programmas avāriju.

[ctx: Notification action button, keep short]
en: Report Bug
lv: Ziņot par kļūdu

[ctx: Notification action button, keep short]
en: Restart App
lv: Pārstartēt programmu

[ctx: Notification text]
en: Please report this error to help improve this software.
lv: Ziņojiet par šo kļūdu, lai palīdzētu uzlabot programmu.

[ctx: Notification text]
en: The application closed unexpectedly.
lv: Programma aizvērās negaidīti.

[ctx: Notification text]
en: The application closed unexpectedly. A report is being automatically submitted.
lv: Programma negaidīti aizvērās. Kļūdas ziņojums ir iesniegts automātiski.

[ctx: Placeholder is an application name; it crashed]
en: %1 Closed Unexpectedly
lv: „%1“ aizvērās negaidīti

en: Please report this error to help improve this software.
lv: Ziņojiet par šo kļūdu, lai palīdzētu uzlabot programmu.

en: Report &Bug
lv: Ziņot par &kļūdu

en: Test application for bugtracker manager lib
lv: Testa programma kļūdu uzskaites vadītāja bibliotēkai

en: The debugger name passed to the parser factory
lv: Atkļūdotāja nosaukums ir nodots parsētāja fabrikai

en: The packages containing debug information for the following application and libraries are missing:
lv: Trūkst pakotnes, kas satur informāciju par šādām programmām un lietotnēm:

[ctx: messagebox title]
en: Missing debug information packages
lv: Trūkst atkļūdošanas informācijas pakotņu

[ctx: the minimum required length of a text was reached]
en: Minimum length reached
lv: Sasniegts minimālais garums

[ctx: the minimum required length of a text wasn't reached yet]
en: Provide more information
lv: Sniedziet vairāk informācijas
