kfileshare - en to lt translation catalogue (109 entries)

[ctx: @action:button cancels permissions change]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: @action:button changes permissions]
en: Change Permissions
lt: Keisti leidimus

[ctx: @action:button creates a new samba user with the user-specified password]
en: Set Password
lt: Nustatyti slaptažodį

[ctx: @action:button opens dialog to create new user]
en: Create Samba password
lt: Sukurti Samba slaptažodį

[ctx: @action:button opens the change permissions page]
en: Fix Permissions
lt: Pataisyti leidimus

[ctx: @button]
en: Install Samba
lt: Įdiegti Samba

[ctx: @button]
en: Show Samba status monitor
lt: Rodyti Samba būsenos prižiūryklę

[ctx: @button restart the system]
en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

[ctx: @info]
en: 
    <para>
    Samba uses a separate user database from the system one.
    This requires you to set a separate Samba password for every user that you want to
    be able to authenticate with.
    </para>
    <para>
    Before you can access shares with your current user account you need to set a Samba password.
    </para>
lt: 
    <para>
    Samba naudoja atskirą naudotojų duomenų bazę, kuri skiriasi nuo sistemos naudojamos duomenų bazės.
    Tai reikalauja, kad kiekvienam naudotojui, kurį naudodami norite gauti įgaliojimus,
    nustatytumėte atskirą Samba slaptažodį.
    </para>
    <para>
    Prieš galėdami gauti prieigą prie viešinių naudojant dabartinę naudotojo paskyrą, turite nusistatyti Samba slaptažodį.
    </para>

[ctx: @info]
en: 
    <para>The folder <filename>%1</filename> needs extra permissions for sharing to work.</para>
    <para>Do you want to add these permissions now?</para><nl/>
lt: 
    <para>Tam, kad bendrinimas veiktų, aplankui <filename>%1</filename> reikia papildomų leidimų.</para>
    <para>Ar norite dabar pridėti šiuos leidimus?</para><nl/>

[ctx: @info]
en: 
    Additional user management and password management can be done using Samba's <command>smbpasswd</command>
    command line utility.
lt: 
    Papildomą naudotojų tvarkymą ir slaptažodžių tvarkymą galima atlikti naudojant Samba <command>smbpasswd</command>
    komandų eilutės paslaugų programą.

[ctx: @info]
en: 
    Denying access prevents using this share even when another access rule might grant access. A denial rule always
    takes precedence. In particular denying access to <resource>Everyone</resource> actually disables access for everyone.
    It is generally not necessary to deny anyone because the regular directory and file permissions still apply to shared
    directories. A user who does not have access to the directory locally will still not be able to access it remotely even
    when the Share access rules would allow it.
lt: 
    Prieigos draudimas neleidžia naudoti šio viešinio netgi tuomet, kai kita prieigos taisyklė, galbūt, suteikia prieigą. Draudimo taisyklė visada
    turi pirmenybę. Pavyzdžiui, uždraudus prieigą <resource>Visiems</resource>, iš tikrųjų, bus išjungta prieiga visiems.
    Įprastai, nebūtina kam nors drausti, nes įprasti katalogų ir failų leidimai ir taip yra taikomi bendrinamiems
    katalogams. Naudotojas, kuris neturi prieigos prie katalogo vietiniu mastu, vis tiek negalės gauti nuotolinės prieigos prie jo netgi tuo atveju,
    kai bendrinimo prieigos taisyklės tą leidžia.

[ctx: @info]
en: <resource>%1</resource> is not a valid group name; cannot make user <resource>%2</resource> a member of it.
lt: <resource>%1</resource> nėra tinkamas grupės pavadinimas; negalima padaryti naudotoją <resource>%2</resource> jos nariu.

[ctx: @info]
en: Failed to make user <resource>%1</resource> a member of group <resource>%2</resource>
lt: Naudotojo <resource>%1</resource> nepavyko padaryti <resource>%2</resource> grupės nariu

[ctx: @info]
en: File sharing service unavailable
lt: Failų bendrinimo tarnyba neprieinama

[ctx: @info]
en: For security reasons, cannot make user <resource>%1</resource> a member of group <resource>%2</resource>.                                                    The group name is insecure; valid group names do not                                                    include the text <resource>admin</resource> or <resource>root</resource>.
lt: Saugumo sumetimais, naudotojo <resource>%1</resource> negalima padaryti <resource>%2</resource> grupės nariu.                                                    Grupės pavadinimas yra nesaugus; tinkamuose grupės pavadinimuose nėra                                                    teksto <resource>admin</resource> ar <resource>root</resource>.

[ctx: @info]
en: For security reasons, creating Samba users with empty passwords is not allowed.
lt: Saugumo sumetimais, Samba naudotojų kūrimas su tuščiais slaptažodžiais yra neleidžiamas.

[ctx: @info]
en: No Permissions Found
lt: Nerasta jokių leidimų

[ctx: @info]
en: The <application>Samba</application> file sharing service must be installed before folders can be shared.
lt: Prieš pradedant bendrinti aplankus, privalo būti įdiegta <application>Samba</application> failų bendrinimo tarnyba.

[ctx: @info]
en: There are probably no SMB/Windows/Advanced permissions set on this file.
lt: Šiame faile, tikriausiai, nėra nustatytas joks SMB/Windows/Išplėstinių leidimų rinkinys.

[ctx: @info]
en: This permission entry was inherited from a parent container and can only be modified on that parent (e.g. a higher level directory).
lt: Šis leidimo įrašas buvo paveldėtas iš viršesnio konteinerio ir gali būti modifikuotas tik tame viršesniame elemente (pvz., aukštesniame katalogo lygmenyje).

[ctx: @info]
en: User name <resource>%1</resource> is not valid as the name of a Samba user; cannot check for its existence.
lt: Naudotojo vardas <resource>%1</resource> yra netinkamas naudoti Samba naudotojui; negalima patikrinti, ar toks yra.

[ctx: @info '%1 %2' together make up a terminal command; %3 is the command's output]
en: Command <command>%1 %2</command> failed:<nl/><nl/>%3
lt: Komanda <command>%1 %2</command> patyrė nesėkmę:<nl/><nl/>%3

[ctx: @info detailed error messsage]
en: An access rule's user is not valid.
lt: Netinkamas prieigos taisyklės naudotojas.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: Enabling guest access is not allowed.
lt: Neleidžiama įjungti svečio prieigą.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The 'Guest' access rule is invalid.
lt: Netinkama „Svečio“ prieigos taisyklė.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The access rule is invalid.
lt: Netinkama prieigos taisyklė.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path does not exist.
lt: Kelio nėra.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is invalid.
lt: Kelias yra netinkamas.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is not a directory.
lt: Kelias nėra katalogas.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is relative.
lt: Kelias yra santykinis.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The share name is already in use for a different directory.
lt: Viešinio pavadinimas jau yra naudojamas kitam katalogui.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The share name is invalid.
lt: Viešinio pavadinimas yra netinkamas.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: This path may not be shared.
lt: Šio kelio negalima bendrinti.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: You have exhausted the maximum amount of shared directories you may have active at the same time.
lt: Jūs išeikvojote didžiausią kiekį bendrinamų katalogų, kuriuos vienu metu galite turėti aktyvius.

[ctx: @info error in the underlying binaries. %1 is CLI output]
en: <para>An error occurred while trying to share the directory. The share has not been created.</para><para>Samba internals report:</para><message>%1</message>
lt: <para>Bandant bendrinti katalogą, įvyko klaida. Viešinys nebuvo sukurtas.</para><para>Samba vidiniai procesai praneša:</para><message>%1</message>

[ctx: @info error in the underlying binaries. %1 is CLI output]
en: <para>An error occurred while trying to un-share the directory. The share has not been removed.</para><para>Samba internals report:</para><message>%1</message>
lt: <para>Bandant nustoti bendrinti katalogą, įvyko klaida. Viešinys nebuvo pašalintas.</para><para>Samba vidiniai procesai praneša:</para><message>%1</message>

[ctx: @info error while looking up uid from dbus]
en: Could not resolve calling user.
lt: Nepavyko išspręsti naudotojo iškvietos.

[ctx: @info/title]
en: Failed to Create Network Share
lt: Nepavyko sukurti tinklo viešinio

[ctx: @info/title]
en: Failed to Remove Network Share
lt: Nepavyko pašalinti tinklo viešinio

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. Please file a bug with your distribution or check your distribution's documentation on setting up Samba sharing.
lt: Šia klaidą sukėlė tai, kad jūsų platinamasis paketas tinkamai nenustatė Samba bendrinimo. Pateikite pranešimą apie klaidą savo platinamajam paketui arba pasižiūrėkite platinamojo paketo dokumentacijoje, kaip nusistatyti Samba bendrinimą.

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. Please file a bug with your distribution or check your distribution's documentation on setting up Samba sharing. Error:<nl/><message>%1</message>
lt: Šia klaidą sukėlė tai, kad jūsų platinamasis paketas tinkamai nenustatė Samba bendrinimo. Pateikite pranešimą apie klaidą savo platinamajam paketui arba pasižiūrėkite platinamojo paketo dokumentacijoje, kaip nusistatyti Samba bendrinimą. Klaida:<nl/><message>%1</message>

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. You can fix it yourself by creating that folder manually. Then close and re-open this window.
lt: Šia klaidą sukėlė tai, kad jūsų platinamasis paketas tinkamai nenustatė Samba bendrinimo. Galite tai pataisyti sukurdami tą aplanką rankiniu būdu. Tuomet užverkite šį langą ir atverkite jį iš naujo.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because <filename>%1</filename> does not exist.
lt: Šis aplankas negali būti bendrinamas, nes <filename>%1</filename> nėra.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because your user account doesn't have permission to write into <filename>%1</filename>.
lt: Šis aplankas negali būti bendrinamas, nes jūsų naudotojo paskyra neturi leidimo rašyti į <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because your user account isn't a member of the <resource>%1</resource> group.
lt: Šis aplankas negali būti bendrinamas, nes jūsų naudotojo paskyra nėra grupės <resource>%1</resource> narė.

[ctx: @info:status]
en: You can fix this by ensuring that the <resource>%1</resource> group has write permission for <filename>%2</filename>. Then close and re-open this window.
lt: Galite tai pataisyti įsitikindami, kad grupė <resource>%1</resource> turi rašymo leidimą, skirtą <filename>%2</filename>. Tuomet užverkite šį langą ir atverkite jį iš naujo.

[ctx: @info:status]
en: You can fix this by making your user a member of that group. Then restart the system.
lt: Galite tai pataisyti padarydami naudotoją tos grupės nariu. Tuomet paleiskite sistemą iš naujo.

[ctx: @info:status]
en: Your Samba installation appears to be broken.
lt: Atrodo, kad jūsų Samba diegimas yra sugadintas.

[ctx: @label]
en: Applies to:
lt: Kam taikoma:

[ctx: @label]
en: Could not change permissions for: %1. All permission changes have been reverted to initial state.
lt: Nepavyko pakeisti leidimų, skirtų: %1. Visi leidimų pakeitimai buvo sugrąžinti į pradinę būseną.

[ctx: @label]
en: Group:
lt: Grupė:

[ctx: @label]
en: Guest access is disabled by the system's Samba configuration.
lt: Svečių prieiga yra išjungta Samba sisteminės konfigūracijos.

[ctx: @label]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: @label]
en: Owner:
lt: Savininkas:

[ctx: @label]
en: Restart the computer to complete the changes.
lt: Norėdami užbaigti pakeitimus, paleiskite kompiuterį iš naujo.

[ctx: @label]
en: The Samba package failed to install.
lt: Nepavyko įdiegti Samba paketo.

[ctx: @label]
en: The share might not work properly because share folder or its paths has Advanced Permissions: %1
lt: Gali būti, kad viešinys tinkamai neveiks, nes viešinio aplankas ar jo keliai turi išplėstinius leidimus: %1

[ctx: @label]
en: This folder needs extra permissions for sharing to work
lt: Tam, kad bendrinimas veiktų, šiam aplankui reikia papildomų leidimų

[ctx: @label]
en: This name cannot be used. Share names must not be user names and there must not be two shares with the same name on the entire system.
lt: Šis pavadinimas negali būti naudojamas. Naudotojo vardai negali būti viešinių pavadinimais, be to, visoje sistemoje negali būti dviejų viešinių tuo pačiu pavadinimu.

[ctx: @label]
en: This name may be too long. It can cause interoperability problems or get rejected by Samba.
lt: Gali būti, kad šis pavadinimas yra per ilgas. Jis gali sukelti sąveikumo problemas arba Samba gali jį atmesti.

[ctx: @label]
en: Type:
lt: Tipas:

[ctx: @label error message]
en: Passwords must match
lt: Slaptažodžiai privalo sutapti

[ctx: @label kauth action description %1 is a username]
en: Checking if Samba user '%1' exists
lt: Tikrinama, ar yra Samba naudotojas „%1“

[ctx: @label kauth action description %1 is a username]
en: Creating new Samba user '%1'
lt: Kuriamas naujas Samba naudotojas „%1“

[ctx: @label kauth action description %1 is a username %2 a group name]
en: Adding user <resource>%1</resource> to group <resource>%2</resource> so they may configure Samba user shares
lt: Pridedamas naudotojas <resource>%1</resource> į grupę <resource>%2</resource>, kad jis galėtų konfigūruoti Samba naudotojo viešinius

[ctx: @label:textbox]
en: Confirm password
lt: Pakartokite slaptažodį

[ctx: @label:textbox]
en: Password
lt: Slaptažodis

[ctx: @option:check]
en: Allow guests
lt: Leisti svečius

[ctx: @option:check]
en: Change permissions
lt: Keisti leidimus

[ctx: @option:check]
en: Create files / write data
lt: Kurti failus / rašyti duomenis

[ctx: @option:check]
en: Create folders / append data
lt: Kurti aplankus / pridėti duomenis

[ctx: @option:check]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: @option:check]
en: Delete subfolders and files
lt: Ištrinti poaplankius ir failus

[ctx: @option:check]
en: List folder / read data
lt: Išvardyti aplankus / skaityti duomenis

[ctx: @option:check]
en: Only apply these permissions to objects and/or containers within this container
lt: Taikyti šiuos leidimus tik objektams ir/ar konteineriams, esantiems šiame konteineryje

[ctx: @option:check]
en: Read attributes
lt: Skaityti atributus

[ctx: @option:check]
en: Read extended attributes
lt: Skaityti išplėstinius atributus

[ctx: @option:check]
en: Read permissions
lt: Skaityti leidimus

[ctx: @option:check]
en: Share this folder with other computers on the local network
lt: Bendrinti šį aplanką su kitais kompiuteriais vietiniame tinkle

[ctx: @option:check]
en: Take ownership
lt: Perimti nuosavybę

[ctx: @option:check]
en: Traverse folder / execute file
lt: Pereiti skersai aplanką / vykdyti failą

[ctx: @option:check]
en: Write attributes
lt: Rašyti atributus

[ctx: @option:check]
en: Write extended attributes
lt: Rašyti išplėstinius atributus

[ctx: @option:radio an entry allowing permissions]
en: Allow
lt: Leisti

[ctx: @option:radio an entry denying permissions]
en: Deny
lt: Drausti

[ctx: @option:radio an unknown permission entry type (doesn't really happen)]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Files only
lt: Tik failai

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Subfolders and files only
lt: Tik poaplankiai ir failai

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Subfolders only
lt: Tik poaplankiai

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder and files
lt: Šis aplankas ir failai

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder and subfolders
lt: Šis aplankas ir poaplankiai

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder only
lt: Tik šis aplankas

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder, subfolders and files
lt: Šis aplankas, poaplankiai ir failai

[ctx: @option:radio permission applicability type (doesn't really happen)]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: @option:radio user can read]
en: Read Only
lt: Tik skaityti

[ctx: @option:radio user can read&write]
en: Full Control
lt: Visiška kontrolė

[ctx: @option:radio user not allowed to access share]
en: No Access
lt: Nėra prieigos

[ctx: @title]
en: Access Control Entries
lt: Prieigos valdymo įrašai

[ctx: @title]
en: Current Permissions
lt: Dabartiniai leidimai

[ctx: @title]
en: Denying Access
lt: Prieigos draudimas

[ctx: @title]
en: File Path
lt: Failo kelias

[ctx: @title]
en: Required Permissions
lt: Reikalingi leidimai

[ctx: @title]
en: Set password
lt: Nustatyti slaptažodį

[ctx: @title file/folder owner info]
en: Ownership
lt: Nuosavybė

[ctx: @title:tab]
en: Remote Permissions
lt: Nuotoliniai leidimai

en: Please ensure the Samba service is enabled and running.
    If you haven't disabled it manually, consider reporting a bug to your distribution.
lt: Įsitikinkite, kad Samba tarnyba yra įjungta ir veikia.
    Jei nebuvote jos išjungę rankiniu būdu, apsvarstykite galimybę pranešti savo platinamajam paketui apie klaidą.

en: Report a bug
lt: Pranešti apie klaidą

[ctx: action@button makes user a member of the samba share group]
en: Make me a Group Member
lt: Padaryti mane grupės nariu
