kcmaccess - en to lt translation catalogue (169 entries)

en: %1 min | %1 min
lt[0]: %1 min.
lt[1]: %1 min.
lt[2]: %1 min.
lt[3]: %1 min.

[ctx: @action:button]
en: Configure Notifications…
lt: Konfigūruoti pranešimus…

[ctx: @action:button]
en: Configure Shortcuts…
lt: Konfigūruoti sparčiuosius klavišus…

[ctx: @action:button]
en: Launch Orca Screen Reader Configuration…
lt: Paleisti Orca ekrano skaityklės konfigūraciją…

[ctx: @info Placeholder message explanation]
en: Please install it, then close and reopen this window
lt: Įdiekite ją, o tuomet iš naujo atverkite šį langą

[ctx: @info Placeholder message title]
en: The Orca Screen Reader is not installed
lt: Orca ekrano skaityklė neįdiegta

[ctx: @info:tooltip]
en: For a key to be accepted, it has to be held until the set amount of time. Useful if you accidentally type more than one key at a time or have difficulty pressing the key you want the first time.
lt: Tam, kad klavišas būtų priimtas, jį reikia laikyti nustatytą laiko kiekį. Naudinga, jei vienu metu atsitiktinai paspaudžiate daugiau kaip vieną klavišą arba turite sunkumų iš pirmo karto paspausti norimą klavišą.

[ctx: @info:tooltip]
en: Ignore rapid, repeated keypresses of the same key. Useful if you have hand tremors that cause you to press a key multiple times when you only intend to press once.
lt: Nepaisyti greitų, pasikartojančių to paties klavišo paspaudimų. Naudinga, jei turite rankų virpėjimą, verčiantį jus spausti klavišą kelis kartus, kai ketinote paspausti tik vieną kartą.

[ctx: @info:tooltip]
en: Modifier keys like Ctrl, Shift, Alt, and the Meta/Super/Windows key act as though they “stick in place” and no longer need to be held down when typing a keyboard shortcut.
lt: Modifikavimo klavišai, tokie kaip Vald, Lyg2, Alt ir Meta/Super/Windows klavišas, veikia taip, lyg jie „įsismeigia“ ir, spaudžiant spartųjį klavišą, jų daugiau nebereikia laikyti nuspaustus.

[ctx: @info:tooltip]
en: Pressing a modifier key twice will keep it in active state until pressed again.
lt: Paspaudus modifikavimo klavišą du kartus, jis išliks aktyvioje būsenoje tol, kol nebus vėl paspaustas.

[ctx: @info:tooltip]
en: The locking keys are Caps Lock, Num Lock, and Scroll Lock.
lt: Užrakinimo klavišai yra Didž (Caps Lock), Skaitm (Num Lock) ir Slinkti (Scroll Lock).

[ctx: @info:tooltip]
en: The numpad key <shortcut>5</shortcut> functions as a mouse click. The keys <shortcut>2</shortcut>, <shortcut>4</shortcut>, <shortcut>6</shortcut>, and <shortcut>8</shortcut> allow for cardinal movement (down, left, right, and up). The keys <shortcut>1</shortcut>, <shortcut>3</shortcut>, <shortcut>7</shortcut>, and <shortcut>9</shortcut> allow for diagonal movement.
lt: Skaitmenų klaviatūros klavišas <shortcut>5</shortcut> veikia kaip pelės spustelėjimas. Klavišai <shortcut>2</shortcut>, <shortcut>4</shortcut>, <shortcut>6</shortcut> ir <shortcut>8</shortcut> leidžia judėti pagrindinėmis kryptimis (žemyn, kairėn, dešinėn ir aukštyn). Klavišai <shortcut>1</shortcut>, <shortcut>3</shortcut>, <shortcut>7</shortcut> ir <shortcut>9</shortcut> leidžia judėti diagonaliai.

[ctx: @info:tooltip, indicates feature unavailable on X11]
en: Zoom scroll gestures are only available on Wayland.
lt: Mastelio keitimo slinkimo gestai yra prieinami tik Wayland aplinkoje.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
lt: Centruotas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Disabled
lt: Išjungta

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hide
lt: Slėpti

[ctx: @item:inlistbox]
en: Keep
lt: Palikti kaip yra

[ctx: @item:inlistbox]
en: Proportional
lt: Proporcionalus

[ctx: @item:inlistbox]
en: Push
lt: Stumti

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scale
lt: Keisti mastelį

[ctx: @label]
en: Color blindness correction:
lt: Spalvinio aklumo korekcija:

[ctx: @label]
en: Hold Shift for 8 seconds to enable Slow Keys
lt: Laikyti Lyg2 klavišą aštuonias sekundes, kad būtų įjungti lėtieji klavišai

[ctx: @label]
en: Intensity:
lt: Intensyvumas:

[ctx: @label]
en: Invert:
lt: Invertavimas:

[ctx: @label]
en: Mode:
lt: Veiksena:

[ctx: @label]
en: Press Shift 5 times to enable Sticky Keys
lt: Paspausti penkis kartus Lyg2 klavišą, kad būtų įjungti atmenieji klavišai

[ctx: @label]
en: Scroll gesture modifier keys:
lt: Slinkimo gesto modifikavimo klavišai:

[ctx: @label]
en: Shake cursor to find it:
lt: Pakratyti pelės žymeklį, kad jis būtų surastas:

[ctx: @label Cursor magnification level]
en: Magnification:
lt: Didinimas:

[ctx: @label Hint for invert effect enable button]
en: Use shortcuts to toggle inverting display and window colors
lt: Naudokite sparčiuosius klavišus, kad perjungtumėte ekrano ir langų spalvas

[ctx: @label Hint for scroll gestures]
en: Scroll while modifier keys are pressed to zoom
lt: Norėdami keisti mastelį, slinkite nuspaudę modifikavimo klavišus

[ctx: @label Hint for zoom/magnify effect usage]
en: Use shortcuts to control zoom
lt: Mastelio valdymui naudokite sparčiuosius klavišus

[ctx: @label Intense color blindness correction intensity]
en: Intense
lt: Intensyvus

[ctx: @label Large cursor size]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: @label Mild color blindness correction intensity]
en: Mild
lt: Nesmarkus

[ctx: @label Normal cursor size]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: @label, followed by 'full screen' or 'magnify region']
en: Zoom:
lt: Keisti mastelį:

[ctx: @label:listbox]
en: Mouse pointer:
lt: Pelės rodyklė:

[ctx: @label:listbox]
en: Mouse tracking:
lt: Pelės sekimas:

[ctx: @label:spinbox]
en: Acceleration delay:
lt: Pagreičio delsa:

[ctx: @label:spinbox]
en: Acceleration time:
lt: Pagreičio laikas:

[ctx: @label:spinbox]
en: Height:
lt: Aukštis:

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum speed:
lt: Didžiausias greitis:

[ctx: @label:spinbox]
en: Pointer acceleration:
lt: Rodyklės pagreitis:

[ctx: @label:spinbox]
en: Repeat interval:
lt: Kartojimo intervalas:

[ctx: @label:spinbox]
en: Show pixel grid at zoom level:
lt: Rodyti pikselių tinklelį, kai mastelio lygis:

[ctx: @label:spinbox]
en: Width:
lt: Plotis:

[ctx: @label:spinbox]
en: Zoom factor:
lt: Didinimo faktorius:

[ctx: @option]
en: Deuteranopia (green weak)
lt: Deuteranopija (aklumas žaliai spalvai)

[ctx: @option]
en: Protanopia (red weak)
lt: Protanopija (aklumas raudonai spalvai)

[ctx: @option]
en: Tritanopia (blue-yellow)
lt: Tritanopija (aklumas mėlynai spalvai)

[ctx: @option check, Enable color blindness correction effect]
en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: @option check, Enable invert effect]
en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: @option check, Enable shake cursor effect]
en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: @option:check]
en: Activation shortcuts:
lt: Aktyvinimo spartieji klavišai:

[ctx: @option:check]
en: Disable sticky and slow keys after:
lt: Išjungti atmeniuosius ir lėtuosius klavišus po:

[ctx: @option:check]
en: Enable Screen Reader
lt: Įjungti ekrano skaityklę

[ctx: @option:check]
en: Enable focus tracking
lt: Įjungti fokusavimo sekimą

[ctx: @option:check]
en: Enable text caret tracking
lt: Įjungti teksto žymeklio sekimą

[ctx: @option:check]
en: Lock sticky keys
lt: Užrakinti atmeniuosius klavišus

[ctx: @option:check]
en: Ring system bell when locking keys are used
lt: Skambinti sistemos skambučiu, kai yra naudojami užrakinimo klavišai

[ctx: @option:check]
en: Show notification when modifier or locking keys are used
lt: Rodyti pranešimą, kai naudojami modifikavimo ar užrakinimo klavišai

[ctx: @option:check]
en: Sticky keys:
lt: Atmenieji klavišai:

[ctx: @option:check]
en: Use number pad to move cursor:
lt: Pelės judinimui naudoti skaitmeninę klaviatūrą:

[ctx: @option:check Enable mouse navigation]
en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: @option:check Enable sticky keys]
en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: @option:check Feedback options:]
en: Feedback:
lt: Grįžtamasis ryšys:

[ctx: @option:check, disable zoom/magnify effect]
en: Disabled
lt: Išjungta

[ctx: @option:check, enable magnify effect, following 'Zoom:']
en: Magnify region
lt: Didinama sritis

[ctx: @option:check, enable zoom effect, following 'Zoom:']
en: Full screen
lt: Visas ekranas

[ctx: @option:radio Flash screen when a system bell is rung]
en: Flash screen
lt: Mirginti ekraną

[ctx: @option:radio Invert screen colors when a system bell is rung]
en: Invert screen colors
lt: Invertuoti ekrano spalvas

[ctx: @title Category name in sidebar]
en: System Bell
lt: Sistemos skambutis

[ctx: @title Category name in sidebar]
en: Zoom & Magnifier
lt: Mastelis ir didinamasis stiklas

[ctx: @title Category name in sidebar, for inverting screen colors]
en: Invert
lt: Invertavimas

en: Activation Shortcuts
lt: Aktyvinimo spartieji klavišai

en: Ask for Confirmation for a gesture
lt: Klausti patvirtinimo dėl gesto

en: Audible bell:
lt: Garsinis skambutis:

en: Beep if a bounce key event is rejected
lt: Pyptelėti, jei pasikartojančio klavišo įvykis yra atmestas

en: Beep on a rejected keypress
lt: Pyptelėti, kai klavišo paspaudimas atmetamas

en: Beep on a slow keypress
lt: Pyptelėti paspaudžiant lėtąjį klavišą

en: Beep on a sticky key press
lt: Pyptelėti paspaudžiant atmenųjį klavišą

en: Beep on an accepted keypress
lt: Pyptelėti, kai klavišo paspaudimas priimamas

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Bounce Keys
lt: Pasikartojantys klavišai

[ctx: Bounce keys delay]
en: Delay:
lt: Delsa:

[ctx: Bounce keys enable]
en: Enable
lt: Įjungti

en: Bounce keys:
lt: Pasikartojantys klavišai:

en: Button search audio file
lt: Garso failo paieškos mygtukas

en: Color of the Visual Bell
lt: Vaizdinio skambučio spalva

[ctx: Color of the system bell]
en: Color
lt: Spalva

en: Configure Notifications…
lt: Konfigūruoti pranešimus…

en: Confirm access to the Keyboard
lt: Patvirtinti prieigą prie klaviatūros

[ctx: Correction for color blindness]
en: Color Blindness Correction
lt: Spalvinio aklumo korekcija

en: Could not set gsettings for Orca: "%1" failed
lt: Nepavyko gauti Orca gsettings: „%1“ patyrė nesėkmę

en: Customize system bell
lt: Tinkinti sistemos skambutį

[ctx: Defines if the system will use a sound system bell]
en: Custom sound:
lt: Tinkintas garsas:

en: Delay for the key press
lt: Klavišo paspaudimo delsa

en: Delay for the mouse movement
lt: Pelės judėjimo delsa

en: Delay for timeout
lt: Laiko limito delsa

en: Disable when two keys are held down
lt: Išjungti, kai yra laikomi paspausti du klavišai

en: Display a confirmation dialog
lt: Rodyti patvirtinimo dialogą

en: Duration of the Visual Bell
lt: Vaizdinio skambučio trukmė

[ctx: Duration of the system bell]
en: Duration:
lt: Trukmė:

en: Enable Screen Reader
lt: Įjungti ekrano skaityklė

[ctx: Enable activation shortcuts]
en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: Enable slow keys]
en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: Enable the system bell]
en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: Enable visual bell]
en: Enable
lt: Įjungti

en: Error: Could not launch "orca --setup"
lt: Klaida: Nepavyko paleisti „orca --setup“

en: Green
lt: Žalia

en: Invert the system colors on the bell
lt: Esant skambučiui, invertuoti sistemos spalvas

en: Lock the sticky keys
lt: Užrakinti atmeniuosius klavišus

en: Magnification
lt: Didinimas

en: Maximum Velocity
lt: Didžiausias greitis

en: Mouse Key Curve
lt: Pelės klavišo kreivė

en: Move Down
lt: Nuleisti

en: Move Left
lt: Perkelti kairėn

en: Move Mouse to Center
lt: Perkelti pelę į centrą

en: Move Mouse to Focus
lt: Perkelti pelę į fokusavimą

en: Move Right
lt: Perkelti dešinėn

en: Move Up
lt: Pakelti

[ctx: Name filters in a file dialog. Do not translate `(*.ogg *.oga *.wav)`]
en: ogg, oga, and wav audio files (*.ogg *.oga *.wav)
lt: ogg, oga ir wav garso įrašo failai (*.ogg *.oga *.wav)

en: Notify when a keyboard modifier is pressed
lt: Pranešti, kai paspaudžiamas klaviatūros modifikatorius

en: Please choose an audio file
lt: Pasirinkite garso failą

en: Purple
lt: Violetinė

en: Red
lt: Raudona

en: Repetition interval for the mouse movement
lt: Pelės judėjimo pasikartojimo intervalas

en: Ring system bell when modifier keys are used
lt: Skambinti sistemos skambučiu, kai yra naudojami modifikavimo klavišai

en: Ring system bell when rejected
lt: Skambinti sistemos skambučiu, kai atmetami

en: Ring system bell:
lt: Skambinti sistemos skambučiu:

en: Ring the system bell
lt: Skambinti sistemos skambučiu

en: Search audio file for the system bell
lt: Ieškoti garso failo sistemos skambučiui

[ctx: Shake cursor to find it]
en: Shake Cursor
lt: Pakratyti pelės žymeklį

en: Show a notification
lt: Rodyti pranešimą

[ctx: Slow keys Delay]
en: Delay:
lt: Delsa:

en: Slow keys:
lt: Lėtieji klavišai:

en: Sound file for the Bell
lt: Skambučio garso failas

[ctx: System Modifier Keys]
en: Modifier Keys
lt: Modifikavimo klavišai

[ctx: System keyboard filters]
en: Keyboard Filters
lt: Klaviatūros filtrai

[ctx: System mouse navigation]
en: Mouse Navigation
lt: Naršymas pele

[ctx: System mouse navigation]
en: Screen Reader
lt: Ekrano skaityklė

en: Time to hit maximum velocity
lt: Laikas, skirtas pasiekti didžiausią greitį

en: Toggle Invert Effect
lt: Perjungti invertavimo efektą

en: Toggle Invert Effect on Window
lt: Perjungti invertavimo efektą langui

en: Toggle keys beep
lt: Pyptelėti perjungiant klavišus

en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
lt: Išjungti atmeniuosius klavišus, kai vienu metu yra paspaudžiami du klavišai

en: Use Gestures
lt: Naudoti gestus

en: Use System Bell
lt: Naudoti sistemos skambutį

en: Use a beep for access
lt: Naudoti pyptelėjimą, skirtą prieigai

en: Use a delay for bouncing
lt: Naudoti delsą pasikartojimui

en: Use a timeout delay
lt: Naudoti laiko limito delsą

en: Use a visual bell instead of a sound
lt: Vietoje garso, naudoti vaizdinį skambutį

en: Use keys to control the mouse
lt: Pelės valdymui naudoti klavišus

en: Use slow keypresses
lt: Naudoti lėtuosius klavišus

en: Use sticky Keys
lt: Naudoti atmeniuosius klavišus

[ctx: Use system bell when a key is accepted]
en: when any key is &accepted
lt: kai klavišas yra &priimamas

[ctx: Use system bell when a key is pressed]
en: when any key is &pressed
lt: kai klavišas yra pa&spaudžiamas

[ctx: Use system bell when a key is rejected]
en: when any key is &rejected
lt: kai klavišas yra &atmetamas

en: Visual bell:
lt: Vaizdinis skambutis:

en: When a shortcut is used:
lt: Naudojant spartųjį klavišą:

en: Whether Colorblindness Correction is enabled
lt: Ar spalvinio aklumo korekcija yra įjungta

en: Whether Shake Cursor is enabled
lt: Ar pelės žymeklio pakratymas yra įjungtas

en: Whether the Invert effect is enabled
lt: Ar invertavimo efektas yra įjungtas

en: Whether the Magnifier effect is enabled
lt: Ar didinamojo stiklo efektas yra įjungtas

en: Whether the Zoom effect is enabled
lt: Ar mastelio efektas yra įjungtas

[ctx: short for minute(s)]
en: min | min
lt[0]: min.
lt[1]: min.
lt[2]: min.
lt[3]: min.

[ctx: short for pixel(s)]
en: %1 px | %1 px
lt[0]: %1 piks.
lt[1]: %1 piks.
lt[2]: %1 piks.
lt[3]: %1 piks.

[ctx: short for pixel(s)]
en: px
lt: piks.
