drkonqi - en to lt translation catalogue (202 entries)

en: &Restart Application
lt: &Paleisti programą iš naujo

en: (C) 2000-2018, The DrKonqi Authors
lt: (C) 2000-2018, DrKonqi autoriai

en: (C) 2020-2022, The DrKonqi Authors
lt: (C) 2020-2022, DrKonqi autoriai

en: (c) 2009, DrKonqi2 Developers
lt: (c) 2009, DrKonqi2 plėtotojai

en: <h2>What is a "backtrace" ?</h2><p>A backtrace basically describes what was happening inside the application when it crashed, so the developers may track down where the mess started. They may look meaningless to you, but they might actually contain a wealth of useful information.<br />Backtraces are commonly used during interactive and post-mortem debugging.</p>
lt: <h2>Kas yra strigties pėdsakas?</h2><p>Strigties pėdsakas, pagrinde, aprašo kas vyko programos viduje tuo metu, kai ji užstrigo. Tokiu būdu programuotojai galės atsekti kur prasidėjo visa betvarkė. Jums ši informacija gali atrodyti beprasmiška, tačiau joje gali būti daugybė labai naudingos informacijos.<br />Strigties pėdsakas yra dažnai naudojamas interaktyvaus ir avarinės baigties derinimo metu.</p>

[ctx: @action]
en: Copy to Clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

[ctx: @action]
en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

[ctx: @action]
en: Run Interactive Debugger
lt: Paleisti interaktyvią derintuvę

[ctx: @action]
en: See Developer Information
lt: Žiūrėti informaciją programuotojams

[ctx: @action]
en: Send Automatic Report
lt: Siųsti automatinį pranešimą

[ctx: @action %1 is an application name e.g. kwrite]
en: Restart %1
lt: Paleisti %1 iš naujo

[ctx: @action Report the bug on this domain]
en: Report on %1
lt: Pranešti adresu %1

[ctx: @action retry gathering crash data]
en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

[ctx: @action retry submitting bug report]
en: Retry Submission
lt: Bandyti pateikti dar kartą

[ctx: @action:button]
en: &Install Debug Symbols
lt: Įdiegti &derinimo simbolius

[ctx: @action:button]
en: &Reload
lt: Įkelti iš &naujo

[ctx: @action:button]
en: &Restart Application
lt: &Paleisti programą iš naujo

[ctx: @action:button]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: @action:button]
en: Finish
lt: Baigti

[ctx: @action:button]
en: I Agree to be Contacted
lt: Aš sutinku, kad su manimi susisiektų

[ctx: @action:button]
en: Install Debug Symbols
lt: Įdiegti derinimo simbolius

[ctx: @action:button]
en: Login
lt: Prisijungti

[ctx: @action:button]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: @action:button]
en: No
lt: Ne

[ctx: @action:button]
en: Preview Report
lt: Peržiūrėti pranešimą

[ctx: @action:button]
en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

[ctx: @action:button]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: @action:button]
en: Save Report to File
lt: Įrašyti pranešimą į failą

[ctx: @action:button]
en: Send Message
lt: Siųsti žinutę

[ctx: @action:button]
en: Submit
lt: Pateikti

[ctx: @action:button]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: @action:button, keep short]
en: Add Details
lt: Pridėti informacijos

[ctx: @action:check]
en: Custom settings of the application that may be related
lt: Tinkintos programos nuostatos, kurios gali būti susijusios

[ctx: @action:check]
en: Unusual desktop behavior I noticed
lt: Pastebėta neįprasta darbalaukio elgsena

[ctx: @info]
en: <application>%1</application> has closed unexpectedly.
lt: <application>%1</application> netikėtai užsivėrė.

[ctx: @info]
en: <note>The crash and system information will be automatically added to the bug report.</note>
lt: <note>Strigtis ir sistemos informacija bus automatiškai pridėti į pranešimą apie klaidą.</note>

[ctx: @info]
en: <para>As the Crash Handler itself has failed, the
    automatic reporting process is disabled to reduce the
    risks of failing again.<nl /><nl />
    Please, <link url='%1'>manually report</link> this error
    to the KDE bug tracking system. Do not forget to include
    the backtrace from the <interface>Developer Information</interface>
    page.</para>
lt: <para>Kadangi strigčių doroklė pati patyrė nesėkmę,
    tai automatinis pranešimo procesas yra išjungtas,
    kad būtų sumažinta pasikartojančių nesėkmių rizika.<nl /><nl />
    Prašome <link url='%1'>rankiniu būdu pranešti</link> apie šią klaidą
    į KDE klaidų sekimo sistemą. Nepamirškite iš
    <interface>Informacijos programuotojams</interface> puslapio įtraukti
    strigties pėdsaką.</para>

[ctx: @info]
en: <para>As the Crash Handler itself has failed, the automatic reporting process is disabled to reduce the risks of failing again.<nl /><nl />Please, <link url='%1'>manually report</link> this error to the KDE bug tracking system. Do not forget to include the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> tab.</para>
lt: <para>Kadangi strigčių doroklė pati patyrė nesėkmę, tai automatinis pranešimo procesas yra išjungtas, kad būtų sumažinta pasikartojančių nesėkmių rizika.<nl /><nl />Prašome, <link url='%1'>rankiniu būdu pranešti</link> apie šią klaidą į KDE klaidų sekimo sistemą. Nepamirškite iš <interface>Informacijos programuotojams</interface> kortelės įtraukti strigties pėdsaką.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because
    the crashed application appears to have been updated or
    uninstalled since it had been started. This prevents accurate
    crash reporting and can also be the cause of this crash.</para>
    <para>After updating it is always a good idea to log out and back
    in to make sure the update is fully applied and will not cause
    any side effects.</para>
lt: <para>Pranešimo pagelbiklis yra išjungtas, nes atrodo,
    kad užstrigusi programa, nuo jos paleidimo, buvo atnaujinta
    arba pašalinta. Tai neleidžia sukurti tikslaus
    pranešimo apie strigtį ir taip pat gali būti šios strigties priežastimi.</para>
    <para>Atnaujinus, visada skatinama atsijungti ir vėl prisijungti,
    kad būtų užtikrinta, jog antaujinimas buvo pilnai pritaikytas
    ir nesukels jokių šalutinių poveikių.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crash handler dialog was started in safe mode.<nl />
    You can manually report this bug to <link>%1</link> (including the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> page.)</para>
lt: <para>Pranešimų pagelbiklis yra išjungtas, nes strigčių doroklės dialogas buvo paleistas ribotoje veiksenoje.<nl />
    Galite rankiniu būdu pranešti apie šią klaidą į <link>%1</link> (įskaitant strigties pėdsaką iš <interface>Informacijos programuotojams</interface> puslapio.)</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crash handler dialog was started in safe mode.<nl />You can manually report this bug to %1 (including the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> tab.)</para>
lt: <para>Pranešimų pagelbiklis yra išjungtas, nes strigčių doroklės dialogas buvo paleistas ribotoje veiksenoje.<nl />Galite rankiniu būdu pranešti apie šią klaidą į %1 (įskaitant strigties pėdsaką iš <interface>Informacijos programuotojams</interface> kortelės.)</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crashed application appears to have been updated or uninstalled since it had been started. This prevents accurate crash reporting and can also be the cause of this crash.</para><para>After updating it is always a good idea to log out and back in to make sure the update is fully applied and will not cause any side effects.</para>
lt: <para>Pranešimo pagelbiklis yra išjungtas, nes atrodo, kad užstrigusi programa, nuo jos paleidimo, buvo atnaujinta arba pašalinta. Tai neleidžia tikslaus pranešimo apie strigtį ir taip pat gali būti šios strigties priežastimi.</para><para>Atnaujinus, visada skatinama atsijungti ir vėl prisijungti, kad būtų užtikrinta, jog antaujinimas buvo pilnai pritaikytas ir nesukels jokių šalutinių poveikių.</para>

[ctx: @info]
en: <para>We are sorry, <application>%1</application> closed unexpectedly.</para>
lt: <para>Atleiskite, <application>%1</application> netikėtai užsivėrė.</para>

[ctx: @info]
en: <para>You can help us improve KDE Software by reporting this error.<nl /><link url='%1'>Learn more about bug reporting.</link></para>
lt: <para>Pranešdami apie šią klaidą galite padėti mums tobulinti KDE programinę įrangą.<nl /><link url='%1'>Sužinokite daugiau apie pranešimą apie klaidas.</link></para>

[ctx: @info]
en: <para>You cannot report this error, because <application>%1</application> does not provide a bug reporting address.</para>
lt: <para>Jūs negalite pranešti apie šią klaidą, nes <application>%1</application> nepateikia pranešimų apie klaidas adreso.</para>

[ctx: @info]
en: <subtitle>Describe in as much detail as possible the crash circumstances:</subtitle>
    <list>
    <item>Detail which actions were you taking inside and outside the application an instant before the crash.</item>
    <item>Note if you noticed any unusual behavior in the application or in the whole environment.</item>
    <item>Note any non-default configuration in the application</item>
    </list>
lt: <subtitle>Kaip įmanoma išsamiau aprašykite strigties aplinkybes:</subtitle>
    <list>
    <item>Kokius veiksmus prieš pat strigtį atlikote programos viduje ar už jos ribų.</item>
    <item>Parašykite, ar pastebėjote kokią nors neįprasta elgseną programoje ar visoje aplinkoje.</item>
    <item>Parašykite, kokią programoje naudojote nenumatytąją konfigūraciją</item>
    </list>

[ctx: @info]
en: An error was encountered during the installation of the debug symbol packages.
lt: Diegiant derinimo simbolių paketus, įvyko klaida.

[ctx: @info]
en: Another debugger is currently debugging the same application. The crash information could not be fetched.
lt: Šiuo metu kita derintuvė derina tą pačią programa. Nepavyko gauti strigties informacijos.

[ctx: @info]
en: Cannot open file <filename>%1</filename> for writing.
lt: Nepavyksta rašymui atverti failo <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not create a file in which to save the report.
lt: Nepavyko sukurti failo į kurį įrašyti pranešimą.

[ctx: @info]
en: Could not find debug symbol packages for this application.
lt: Nepavyko rasti šios programos derinimo simbolių paketų.

[ctx: @info]
en: Distribution method:
lt: Platinimo metodas:

[ctx: @info]
en: Failed to access crash data for unknown reasons.
lt: Dėl nežinomų priežasčių nepavyko gauti prieigos prie strigties duomenų.

[ctx: @info]
en: Failed to contact %1: <message>%2</message>
lt: Nepavyko susisiekti su %1: <message>%2</message>

[ctx: @info]
en: Failed to submit bug report: <message>%1</message>
lt: Nepavyko pateikti pranešimo apie klaidą: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Gathering crash information failed for unknown reasons. You can retry, close the window, or <link url='%1'>view detailed output</link>.
lt: Informacijos rinkimas apie strigtį dėl nežinomų priežasčių patyrė nesėkmę. Galite bandyti dar kartą, užverti šį langą arba <link url='%1'>peržiūrėti išsamią išvestį</link>.

[ctx: @info]
en: Gathering crash information failed for unknown reasons. You can retry, or close the window.
lt: Informacijos rinkimas apie strigtį dėl nežinomų priežasčių patyrė nesėkmę. Galite bandyti dar kartą arba užverti šį langą.

[ctx: @info]
en: Information about the crash:
lt: Informacija apie strigtį:

[ctx: @info]
en: Please provide the following information in English.
lt: Tolimesnę informaciją pateikite anglų kalba.

[ctx: @info]
en: Report saved to <filename>%1</filename>.
lt: Ataskaita įrašyta į <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Submitting bug report…
lt: Pateikiamas pranešimas apie klaidą…

[ctx: @info]
en: Subprocess crashed. Check your installation.
lt: Paprocesis užstrigo. Patikrinkite savo diegimą.

[ctx: @info]
en: Subprocess exited with error: %1
lt: Paprocesis išėjo su klaida: %1

[ctx: @info]
en: Thank you for being a part of KDE. You may now close this window.
lt: Dėkojame, kad esate KDE dalis. Dabar, galite užverti šį langą.

[ctx: @info]
en: The generated crash information is likely not useful.
lt: Sukurta strigties informacija, greičiausiai, nėra naudinga.

[ctx: @info]
en: The generated crash information is not useful
lt: Sukurta strigties informacija nėra naudinga

[ctx: @info]
en: The generated crash information is not useful.
lt: Sukurta strigties informacija nėra naudinga.

[ctx: @info]
en: The generated crash information is probably not useful
lt: Sukurta strigties informacija, tikriausiai, nėra naudinga

[ctx: @info]
en: The generated crash information is useful
lt: Sukurta strigties informacija yra naudinga

[ctx: @info]
en: The generated crash information is useful.
lt: Sukurta strigties informacija yra naudinga.

[ctx: @info]
en: The generated crash information may be useful
lt: Sukurta strigties informacija gali būti naudinga

[ctx: @info]
en: The generated crash information may be useful.
lt: Sukurta strigties informacija gali būti naudinga.

[ctx: @info]
en: The information you can provide is not considered helpful enough in this case.
    If you can't think of any more information, you can close the bug report dialog.
lt: Šiuo atveju, informacija, kurią galite pateikti, nėra laikoma pakankamai naudinga.
    Jei negalite pateikti jokios papildomos informacijos, galite užverti šį pranešimo apie klaidą dialogą.

[ctx: @info]
en: The rating of this crash information is invalid. This is a bug in DrKonqi itself.
lt: Šios strigties informacijos įvertinimas yra neteisingas. Tai - klaida pačioje DrKonqi programoje.

[ctx: @info]
en: There was not enough memory to gather crash information. You can close some applications to free up memory and try again.
lt: Nebuvo pakankamai atminties, kad būtų surinkta informacija apie strigtį. Galite užverti tam tikras programas, kad atlaisvintumėte atmintį, ir bandyti dar kartą.

[ctx: @info]
en: This backtrace is very limited because there was not enough memory available to generate a full backtrace. You can close some applications and try again.
lt: Šis strigties pėdsakas yra labai ribotas, nes nebuvo prieinama pakankamai atminties, kad būtų sukurtas visas strigties pėdsakas. Galite užverti tam tikras programas ir bandyti dar kartą.

[ctx: @info]
en: Title of the bug report:
lt: Pranešimo apie klaidą pavadinimas:

[ctx: @info]
en: Trying to contact %1…
lt: Bandoma susisiekti su %1…

[ctx: @info]
en: URL: <link url='%1'>%1</link>
lt: URL adresas: <link url='%1'>%1</link>

[ctx: @info]
en: Waiting for data…
lt: Laukiama duomenų…

[ctx: @info Note the time information is divided into date and time parts]
en: <para>Executable: <application>%1</application> PID: %2 Signal: %3 (%4) Time: %5 %6</para>
lt: <para>Vykdomas failas: <application>%1</application> PID: %2 Signalas: %3 (%4) Laikas: %5 %6</para>

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: Loading crash reports
lt: Įkeliami pranešimai apie strigtį

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: No crashes matching the search
lt: Nėra jokių paiešką atitinkančių strigčių

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: No processes have crashed yet
lt: Kol kas nebuvo užstrigę jokie procesai

[ctx: @info program description]
en: Offers detailed view of past crashes
lt: Pateikia išsamų praeities strigčių rodinį

[ctx: @info/plain]
en: <placeholder>In detail, tell us what you were doing  when the application crashed.</placeholder>
lt: <placeholder>Smulkiai aprašykite, ką darėte tuo metu, kaip programa užstrigo.</placeholder>

[ctx: @info/rich]
en: <emphasis strong='true'>First install the debugger application (%1), then click the <interface>Reload</interface> button.</emphasis>
lt: <emphasis strong='true'>Iš pradžių, įsidiekite derintuvės programą (%1), o tada spustelėkite mygtuką <interface>Įkelti iš naujo</interface>.</emphasis>

[ctx: @info/rich]
en: <note>You need a user account on the <link url='%1'>KDE bug tracking system</link> in order to file a bug report, because we may need to contact you later
    to request further information. If you do not have one, you can freely <link url='%2'>create one here</link>. Please do not use disposable email addresses.</note>
lt: <note>Norėdami pateikti pranešimą apie klaidą, privalote <link url='%1'>KDE klaidų sekimo sistemoje</link> turėti paskyrą, nes vėliau mums gali prireikti su jumis susisiekti
    ir paprašyti tolimesnės informacijos. Jeigu paskyros neturite, galite laisvai <link url='%2'>ją susikurti čia</link>. Nenaudokite vienkartinių el. pašto adresų.</note>

[ctx: @info/rich]
en: <strong>You need to first install the debugger application (%1) then click the <interface>Reload</interface> button.</strong>
lt: <strong>Iš pradžių, turite įsidiegti derintuvės programą (%1), o paskui spustelėkite mygtuką <interface>Įkelti iš naujo</interface>.</strong>

[ctx: @info/rich]
en: Another debugging process is attached to the crashed application. Therefore, the DrKonqi debugger cannot fetch the backtrace. Please close the other debugger and click <interface>Reload</interface>.
lt: Prie užstrigusios programos yra pridėtas kitas derinimo procesas. Todėl, DrKonqi derintuvė negali gauti strigties pėdsako. Užverkite kitą derintuvę ir spustelėkite <interface>Įkelti iš naujo</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Click the <interface>Install Debug Symbols</interface> button in order to automatically install the missing debugging information packages. If this method
    does not work, read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful
    backtrace, install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>), then click the <interface>Reload</interface> button.
lt: Spustelėkite ant mygtuko <interface>Įdiegti derinimo simbolius</interface> norėdami automatiškai įsidiegti trūkstamus derinimo informacijos paketus. Jei šis
    metodas neveikia, skaitykite <link url='%1'>Kaip sukurti naudingus pranešimus apie strigtis</link>, kad sužinotumėte, kaip gauti naudingą strigties pėdsaką;
    įdiekite reikiamus paketus (<link url='%2'>failų sąrašas</link>) ir spustelėkite mygtuką <interface>Įkelti iš naujo</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Do you remember what you were doing prior to the crash?
lt: Ar atsimenate, ką darėte prieš strigtį?

[ctx: @info/rich]
en: Does the application crash again if you repeat the same situation?
lt: Ar pakartojus tuos pačius veiksmus, programa ir vėl užstringa?

[ctx: @info/rich]
en: Please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace; install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
lt: Skaitykite <link url='%1'>Kaip sukurti naudingus pranešimus apie strigtis</link>, kad sužinotumėte kaip gauti naudingą strigties pėdsaką; įdiekite reikiamus paketus (<link url='%2'>failų sąrašas</link>) ir spustelėkite mygtuką <interface>Įkelti iš naujo</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Please select which additional information you can provide:
lt: Pasirinkite, kokią papildomą informaciją galite pateikti:

[ctx: @info/rich]
en: Read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace, install the needed packages
    (<link url='%2'>list of files</link>), then click the <interface>Reload</interface> button.
lt: Skaitykite <link url='%1'>Kaip sukurti naudingus pranešimus apie strigtis</link>, kad sužinotumėte, kaip gauti naudingą strigties pėdsaką, įdiekite reikiamus paketus
    (<link url='%2'>failų sąrašas</link>) ir tada spustelėkite mygtuką <interface>Įkelti iš naujo</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: The backtrace generation was stopped due to memory pressure. You could try to regenerate the backtrace by clicking the <interface>Reload</interface> button.
lt: Strigties pėdsako kūrimas buvo sustabdytas dėl atminties spaudimo. Galite pabandyti sukurti strigties pėdsaką, spusteldami mygtuką <interface>Įkelti iš naujo</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: This assistant will analyze the crash information and guide you through the bug reporting process.
lt: Šis pagelbiklis ištirs strigties informaciją ir vadovaus jums per pranešimo apie klaidą procesą.

[ctx: @info/rich]
en: Try to regenerate the backtrace by clicking the <interface>Reload</interface> button.
lt: Galite pabandyti iš naujo sukurti strigties pėdsaką, spusteldami mygtuką <interface>Įkelti iš naujo</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: You can click the <interface>Install Debug Symbols</interface> button in order to automatically install the missing debugging information packages. If this method does not work: please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace; install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
lt: Galite spustelėti ant mygtuko <interface>Įdiegti derinimo simbolius</interface> norėdami automatiškai įsidiegti trūkstamus derinimo informacijos paketus. Jei šis metodas neveikia: skaitykite <link url='%1'>Kaip sukurti naudingus pranešimus apie strigtis</link>, kad sužinotumėte kaip gauti naudingą strigties pėdsaką; įdiekite reikiamus paketus (<link url='%2'>failų sąrašas</link>) ir spustelėkite mygtuką <interface>Įkelti iš naujo</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: You could try to regenerate the backtrace by clicking the <interface>Reload</interface> button.
lt: Galite pabandyti sukurti strigties pėdsaką, spusteldami mygtuką <interface>Įkelti iš naujo</interface>.

[ctx: @info/rich note before starting the bug reporting process]
en: <para><note>Since communication between you and the developers is required for effective debugging,
    to continue reporting this bug it is <emphasis strong='true'>required for you to agree that developers may contact you</emphasis>.
    </note></para><para>Feel free to close this dialog if you do not wish to accept this.</para>
lt: <para><note>Kadangi efektyviam derinimui yra reikalingas bendravimas tarp jūsų ir programuotojų,
    norėdami tęsti pranešimą apie šią klaidą, <emphasis strong='true'>turite sutikti, kad programuotojai galės su jumis susisiekti.</emphasis>.
    </note></para><para>Jei nesutinkate, tiesiog, užverkite šį dialogą.</para>

[ctx: @info/status error]
en: Failed to get platform list
lt: Nepavyko gauti platformų sąrašo

[ctx: @info:progress]
en: Requesting installation of missing debug symbols packages...
lt: Užklausiamas trūkstamų derinimo simbolių paketų diegimas...

[ctx: @info:shell]
en: <Name> of the program
lt: Programos <pavadinimas>

[ctx: @info:shell]
en: <Path> to the executable
lt: <Kelias> į vykdomąjį failą

[ctx: @info:shell]
en: Bugzilla product name
lt: Bugzilla produkto pavadinimas

[ctx: @info:shell]
en: Disable arbitrary disk access
lt: Išjungti savavališką prieigą prie disko

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a notification but launch the debug dialog directly
lt: Nerodyti pranešimo, bet tiesiogiai paleisti derinimo dialogą

[ctx: @info:shell]
en: Keep the program running and generate the backtrace at startup
lt: Palikti programą veikti ir paleidimo metu sukurti strigties pėdsaką

[ctx: @info:shell]
en: Startup <ID> of the program
lt: Programos paleidimo <ID>

[ctx: @info:shell]
en: The <PID> of the program
lt: Programos <PID>

[ctx: @info:shell]
en: The <thread id> of the failing thread
lt: Nesėkmę patiriančios <gijos id>

[ctx: @info:shell]
en: The <version> of the program
lt: Programos <versija>

[ctx: @info:shell]
en: The bug <address> to use
lt: Klaidos, kurią naudoti, <adresas>

[ctx: @info:shell]
en: The program has already been restarted
lt: Programa jau paleista iš naujo

[ctx: @info:shell]
en: The program was started by kdeinit
lt: Programą paleido kdeinit

[ctx: @info:shell]
en: The signal <number> that was caught
lt: Gauto signalo <numeris>

[ctx: @info:shell]
en: Translated <name> of the program
lt: Išverstas programos <pavadinimas>

[ctx: @info:shell]
en: bugstest.kde.org password
lt: bugstest.kde.org slaptažodis

[ctx: @info:shell]
en: bugstest.kde.org username
lt: bugstest.kde.org naudotojo vardas

[ctx: @info:status]
en: <strong>The debugger application is missing or could not be launched.</strong>
lt: <strong>Trūksta derintuvės arba nepavyko jos paleisti.</strong>

[ctx: @info:status]
en: Generating backtrace... (this may take some time)
lt: Kuriamas strigties pėdsakas... (tai gali šiek tiek užtrukti)

[ctx: @info:status]
en: Loading...
lt: Įkeliama...

[ctx: @info:status]
en: The crash information could not be fetched.
lt: Nepavyko gauti strigties informacijos.

[ctx: @info:status]
en: The crash information could not be generated.
lt: Nepavyko sukurti strigties informacijos.

[ctx: @info:status]
en: The debugger has quit unexpectedly.
lt: Derintuvė netikėtai baigė darbą.

[ctx: @info:status '1' is replaced with the short URL of the bugzilla]
en: You need to login with your %1 account in order to proceed.
lt: Norėdami tęsti, turite prisijungti prie savo %1 paskyros.

[ctx: @info:tooltip]
en: Always automatically submit a crash report to KDE's crash tracking system, with no manual input required.
    You will not receive any more crash notifications.
lt: Visada automatiškai pateikti pranešimą apie strigtį į KDE strigčių sekimo sistemą be jokios būtinos įvesties rankiniu būdu.
    Jūs daugiau nebegausite pranešimų apie strigtis.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close this dialog (you will lose the crash information.)
lt: Užverti šį dialogą (prarasite visą informaciją apie strigtį).

[ctx: @info:tooltip]
en: Crash reports can be of greater value if additional debugging resources are downloaded from your distributor first.
    This may also cause increased memory usage, will take longer, and causes downloads of unknown size when a crash occurs. This is skipped automatically when using a metered internet connection.
lt: Pranešimai apie strigtis gali būti vertingesni, jei, iš pradžių, iš jūsų platinamojo paketo bus atsisiųsti papildomi derinimo ištekliai.
    Tai tuo pačiu gali sukelti didesnį atminties naudojimą, ilgiau užtrukti ir, kai įvyksta strigtis, tai inicijuoja nežinomo dydžio atsisiuntimus. Tai automatiškai praleidžiama, kai yra naudojamas ribotų duomenų interneto ryšys.

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts the bug report assistant.
lt: Paleidžia pranešimo apie klaidą pagelbiklį.

[ctx: @info:tooltip]
en: Symbol installation is unavailable because the application was updated or uninstalled after it had been started.
lt: Simbolių įdiegimas yra neprieinamas, nes po programos paleidimo, programa buvo atnaujinta arba pašalinta.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to copy the crash information (backtrace) to the clipboard.
lt: Naudokite šį mygtuką norėdami nukopijuoti strigties informaciją (pėdsaką) į iškarpinę.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to install the missing debug symbols packages.
lt: Naudokite šį mygtuką norėdami įsidiegti trūkstamus derinimo simbolių paketus.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to install the packages for missing debug symbols.
lt: Naudokite šį mygtuką norėdami įsidiegti trūkstamus derinimo simbolių paketus.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to login to the KDE bug tracking system using the provided email address and password.
lt: Naudokite šį mygtuką norėdami prisijungti prie KDE klaidų sekimo sistemos naudojant pateiktą el. pašto adresą ir slaptažodį.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to reload the crash information (backtrace). This is useful when you have
    installed the proper debug symbol packages and you want to obtain a better backtrace.
lt: Naudokite šį mygtuką norėdami iš naujo įkelti informaciją apie strigtį (strigties pėdsaką). Tai naudinga tada,
    kai yra įdiegti atitinkami derinimo simbolių paketai ir jūs norite gauti geresnį strigties pėdsaką.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to reload the crash information (backtrace). This is useful when you have installed the proper debug symbol packages and you want to obtain a better backtrace.
lt: Naudokite šį mygtuką norėdami iš naujo įkelti strigties informaciją. Tai naudinga tada, kai yra įdiegti atitinkami derinimo simbolių paketai ir jūs norite gauti geresnį strigties pėdsaką.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to restart the crashed application.
lt: Naudokite šį mygtuką, norėdami iš naujo paleisti užstrigusią programą.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to save the crash information (backtrace) to a file. This is useful if you want to take a look at it or to report the bug later.
lt: Naudokite šį mygtuką norėdami įrašyti strigties informaciją (pėdsaką) į failą. Tai naudinga tuo atveju, jei norite peržiūrėti klaidą ar pranešti apie ją vėliau.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to save the crash information to a file for manual reporting.
lt: Naudokite šį mygtuką norėdami įrašyti į failą informaciją apie strigtį, kad pateiktumėte jį rankiniu būdu.

[ctx: @info:tooltip examples of good bug report titles]
en: <subtitle>Examples of good titles:</subtitle>
    <list>
    <item>Plasma crashed after adding the Notes widget and writing on it</item>
    <item>Konqueror crashed when accessing the Facebook application 'X'</item>
    <item>Kopete closed after resuming the computer and talking to a MSN buddy</item>
    <item>Kate closed while editing a log file and pressing the Delete key a couple of times</item>
    </list>
lt: <subtitle>Gerų pavadinimų pavyzdžiai:</subtitle>
    <list>
    <item>Plasma užstrigo pridėjus užrašų valdiklį ir pradėjus į jį rašyti</item>
    <item>Konqueror užstrigo jungiantis prie Facebook programos „X“</item>
    <item>Kopete netikėtai užsivėrė pažadinus kompiuterį po pristabdymo ir kalbant su MSN bičiuliu</item>
    <item>Kate užsivėrė redaguojant žurnalo failą ir kelis kartus paspaudus Šalinimo klavišą</item>
    </list>

[ctx: @item:inlistbox user didn't tried to repeat the crash situation]
en: I did not try again
lt: Daugiau nebandžiau

[ctx: @item:inlistbox placeholder while loading]
en: Loading…
lt: Įkeliama…

[ctx: @item:inlistbox the bug can be reproduced every time]
en: Every time
lt: Kiekvieną kartą

[ctx: @item:inlistbox the bug can be reproduced sometimes]
en: Sometimes
lt: Kartais

[ctx: @item:inlistbox the crash cannot be reproduce. reproduciblity->never]
en: Never
lt: Niekada

[ctx: @label]
en: Automatically download debug symbols to enhance crash reports
lt: Automatiškai atsisiųsti derinimo simbolius, kad būtų patobulinti pranešimai apie strigtis

[ctx: @label]
en: Automatically report crashes
lt: Automatiškai pranešti apie strigtis

[ctx: @label]
en: Crash Report Sent
lt: Pranešimas apie strigtį išsiųstas

[ctx: @label]
en: Details:
lt: Išsamiau:

[ctx: @label other side of row 'in the future: [x] submit stuff automatically]
en: In the future:
lt: Ateityje:

[ctx: @label placeholder text in TextArea]
en: Tell us more about the crash…
lt: Papasakokite daugiau apie strigtį…

[ctx: @label submitting as crash report]
en: Collecting crash data. The collected data will automatically be submitted in the background.
lt: Renkami strigties duomenys. Surinkti duomenys bus automatiškai pateikti fone.

[ctx: @label/rich]
en: <para>This is a preview of the contents of the report which will be sent.</para><para>If you want to modify the report, return to the previous pages.</para>
lt: <para>Tai yra pranešimo turinio, kuris bus išsiųstas, peržiūra.</para><para>Jei norite modifikuoti pranešimą, grįžkite į ankstesnius puslapius.</para>

[ctx: @label:textbox bugzilla account email]
en: Email Address:
lt: El. pašto adresas:

[ctx: @label:textbox bugzilla account password]
en: Password:
lt: Slaptažodis:

[ctx: @option:check]
en: KDE Platform is compiled from source
lt: KDE platforma sukompiliuota iš pradinio kodo

[ctx: @option:check]
en: Save login information using the KDE Wallet system
lt: Įrašyti prisijungimo informaciją naudojant KDE slaptažodinių sistemą

[ctx: @option:check kind of information the user can provide about the crash, %1 is the application name]
en: What I was doing when the application <application>%1</application> crashed
lt: Ką aš dariau, kai programa <application>%1</application> užstrigo

[ctx: @title]
en: Automatic Report
lt: Automatinis pranešimas

[ctx: @title]
en: Bug Report Preview
lt: Pranešimo apie klaidą peržiūra

[ctx: @title]
en: Crash Handler
lt: Strigčių doroklė

[ctx: @title]
en: Crash Report Sent
lt: Pranešimas apie strigtį išsiųstas

[ctx: @title]
en: Crashes
lt: Strigtys

[ctx: @title]
en: Details
lt: Išsamiau

[ctx: @title]
en: Enter Details About the Crash
lt: Įveskite išsamią informaciją apie strigtį

[ctx: @title]
en: Failure
lt: Nesėkmė

[ctx: @title]
en: Not Sufficiently Useful
lt: Nepakankamai naudingas

[ctx: @title CLI title]
en: Crashed Processes Viewer
lt: Užstrigusių procesų žiūryklė

[ctx: @title:tab]
en: &Developer Information
lt: &Informacija programuotojams

[ctx: @title:tab general information]
en: &General
lt: &Bendra

[ctx: @title:window]
en: Developer Information
lt: Informacija programuotojams

[ctx: @title:window]
en: Error during the installation of debug symbols
lt: Klaida įdiegiant derinimo simbolius

[ctx: @title:window]
en: Fetching the Backtrace (Automatic Crash Information)
lt: Gaunamas strigties pėdsakas (Automatinė strigties informacija)

[ctx: @title:window]
en: Log in to the Bug Tracking System
lt: Prisijungti prie klaidų sekimo sistemos

[ctx: @title:window]
en: Missing debug symbols
lt: Trūksta derinimo simbolių

[ctx: @title:window]
en: Overview
lt: Apžvalga

[ctx: @title:window]
en: Reporting Assistant
lt: Pranešimo pagelbiklis

[ctx: @title:window]
en: Save Report
lt: Įrašyti pranešimą

[ctx: @title:window]
en: Your Knowledge
lt: Jūsų žinios

en: A file containing the backtrace.
lt: Failas, kuriame yra pėdsakas.

[ctx: Allows the user to hide this notifier item]
en: Hide
lt: Slėpti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Crash Handler
lt: Strigčių doroklė

en: Crash Handler gives the user feedback if a program has crashed.
lt: Strigčių doroklė pateikia naudotojo grįžtamąjįį ryšį tuo atveju, jei programa užstrigo.

[ctx: Notification action button, keep short]
en: Report Bug
lt: Pranešti apie programos klaidą

[ctx: Notification action button, keep short]
en: Restart App
lt: Paleisti programą iš naujo

[ctx: Notification text]
en: Please report this error to help improve this software.
lt: Praneškite apie klaidą, kad padėtumėte tobulinti šią programinę įrangą.

[ctx: Notification text]
en: The application closed unexpectedly.
lt: Programa netikėtai užsivėrė.

[ctx: Notification text]
en: The application closed unexpectedly. A report is being automatically submitted.
lt: Programa netikėtai užsivėrė. Pranešimas yra automatiškai pateikiamas.

[ctx: Placeholder is an application name; it crashed]
en: %1 Closed Unexpectedly
lt: %1 netikėtai užsivėrė

en: Please report this error to help improve this software.
lt: Praneškite apie klaidą, kad padėtumėte tobulinti šią programinę įrangą.

en: Report &Bug
lt: &Pranešti apie programos klaidą

en: Test application for bugtracker manager lib
lt: Bandomoji klaidų sekimo tvarkytuvės bibliotekos programa

en: The debugger name passed to the parser factory
lt: Derintuvės pavadinimas, perduodamas į analizatoriaus gamyklą

en: The packages containing debug information for the following application and libraries are missing:
lt: Trūksta paketų, kuriuose būtų šioms programoms ir bibliotekoms reikalingos derinimo informacijos:

en: backtraceparsertest_manual
lt: pėdsakoanalizatoriausbandymas_rankinis

[ctx: messagebox title]
en: Missing debug information packages
lt: Trūksta derinimo informacijos paketų

[ctx: the minimum required length of a text was reached]
en: Minimum length reached
lt: Pasiektas minimalus ilgis

[ctx: the minimum required length of a text wasn't reached yet]
en: Provide more information
lt: Pateikite daugiau informacijos
