dolphin - en to kk translation catalogue (262 entries)

en: &Edit
kk: Өң&деу

en: &Go
kk: Ө&ту

en: &View
kk: Қ&өрініс

[ctx: @action "Move to Trash" for non-local files, etc.]
en: Delete (using shortcut for Trash)
kk: Өшіру ("Шелек" жарлығының көмегімен)

[ctx: @action:button]
en: Cancel
kk: Қайту

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
kk: Босату

[ctx: @action:button]
en: Select Home Location
kk: Мекенін таңдау

[ctx: @action:button]
en: Use Current Location
kk: Назардағы орнын пайдалану

[ctx: @action:button]
en: Use Default Location
kk: Әдетті орнын пайдалану

[ctx: @action:inmenu]
en: Automatic Column Widths
kk: Бағанның авто ені

[ctx: @action:inmenu]
en: Automatic Scrolling
kk: Автожүгірту

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Other Tabs
kk: Басқа қойындыларды жабу

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
kk: Қойындыны жабу

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
kk: Көшіріп алу

[ctx: @action:inmenu]
en: Custom Column Widths
kk: Бағанның өзгеше ені

[ctx: @action:inmenu]
en: Cut
kk: Қиып алу

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
kk: Жою

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Tab
kk: Қойындны бөліп шығару

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
kk: Шелегін босату

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
kk: Шелекке тастау

[ctx: @action:inmenu]
en: New Tab
kk: Жаңа қойынды

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Path in New Tab
kk: Жолын жаңа қойындыда ашу

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Path in New Window
kk: Жолын жаңа терезеде ашу

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Tab
kk: Жаңа қойындыда ашу

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Tabs
kk: Жаңа қойындыларда ашу

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Window
kk: Жаңа терезеде ашу

[ctx: @action:inmenu]
en: Preview
kk: Қарау

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
kk: Қасиеттері

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Hidden Files
kk: Жасырын файлдарды көрсету

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Zoom Slider
kk: Масштабтың жүгірткісін көрсету

[ctx: @action:inmenu Add current folder to places]
en: Add to Places
kk: Орындарына қосу

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Invert Selection
kk: Таңдауларды терістеу

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Paste
kk: Орналастыру

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Unselect All
kk: Барлығын таңдаудан босату

[ctx: @action:inmenu File]
en: Close Tab
kk: Қойындыны жабу

[ctx: @action:inmenu File]
en: New &Window
kk: Жаңа &терезе

[ctx: @action:inmenu File]
en: New Tab
kk: Жаңа қойынды

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
kk: Қасиеттері

[ctx: @action:inmenu Go]
en: &Network Folders
kk: &Желідегі қапшықтар

[ctx: @action:inmenu Go]
en: App&lications
kk: Қ&олданбалар

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Autostart
kk: Автобастау

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Trash
kk: Өшірілгендер

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Editable Location
kk: Өзгермелі орын

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Replace Location
kk: Орынды алмастыру

[ctx: @action:inmenu Panels]
en: Lock Panels
kk: Панельдерді бұғаттау

[ctx: @action:inmenu Panels]
en: Unlock Panels
kk: Панельдерді босату

[ctx: @action:inmenu Sort]
en: Folders First
kk: Қапшықтар алдында

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Compare Files
kk: Файлдарды салыстыру

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open &Terminal
kk: &Терминалды ашу

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open Terminal
kk: Терминалды ашу

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show in Groups
kk: Топтарда көрсету

[ctx: @action:inmenu View]
en: Sort By
kk: Реттеу тәртібі

[ctx: @action:inmenu View]
en: Stop
kk: Тоқтату

[ctx: @action:inmenu View Mode]
en: Compact
kk: Ықшам

[ctx: @action:inmenu View Mode]
en: Details
kk: Егжей-тегжейлері

[ctx: @action:inmenu View Mode]
en: Icons
kk: Таңбашалар

[ctx: @action:intoolbar Close left view]
en: Close
kk: Жабу

[ctx: @action:intoolbar Close right view]
en: Close
kk: Жабу

[ctx: @action:intoolbar Split view]
en: Split
kk: Бөлу

[ctx: @info]
en: Close left view
kk: Сол жақ көріністі жабу

[ctx: @info]
en: Close right view
kk: Оң жақ көріністі жабу

[ctx: @info]
en: Compact view mode
kk: Ықшам көрсету режімі

[ctx: @info]
en: Details view mode
kk: Егжей-тегжейлерін көрсету режімі

[ctx: @info]
en: Go back
kk: Артқа қарай

[ctx: @info]
en: Go forward
kk: Алға қарай

[ctx: @info]
en: Icons view mode
kk: Таңбашаларды көрсету режімі

[ctx: @info]
en: Show preview of files and folders
kk: Файл мен қапшықтардын нобайын көрсету

[ctx: @info]
en: Split view
kk: Көріністі бөлу

[ctx: @info]
en: Stop loading
kk: Жүктеуді тоқтату

[ctx: @info]
en: The location for the home folder is invalid or does not exist, it will not be applied.
kk: Мекен орны дұрыс емес немесе жоқ - іске аспайды.

[ctx: @info]
en: The view properties of all folders will be changed. Do you want to continue?
kk: Барлық қапшықтардың көрініс қасиеттері өзгертілмек. Бола берсін бе?

[ctx: @info]
en: The view properties of all sub-folders will be changed. Do you want to continue?
kk: Барлық ішкі қапшықтардың көрініс қасиеттері өзгертілмек. Бола берсін бе?

[ctx: @info:credit]
en: Developer
kk: Құрастырушысы

[ctx: @info:credit]
en: Documentation
kk: Құжаттамасы

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and developer (2006-2012)
kk: Жетілдірушісі я құрастырушысы (2006-2012)

[ctx: @info:progress]
en: Counting folders: %1
kk: Қапшықтар саны: %1

[ctx: @info:progress]
en: Folders: %1
kk: Қапшықтар: %1

[ctx: @info:shell]
en: Document to open
kk: Ашатын құжаты

[ctx: @info:shell]
en: Dolphin will get started with a split view.
kk: Dolphin көрінісін бөліп бастайды.

[ctx: @info:status]
en: Created folder.
kk: Құрылған қапшық.

[ctx: @info:status]
en: Delete operation completed.
kk: Өшіру амалы орындалды.

[ctx: @info:status]
en: Dolphin does not support web pages, the web browser has been launched
kk: Dolphin өзі веб парақтарды ашпайды, оган веб шолғыш жегілді

[ctx: @info:status]
en: Invalid protocol
kk: Жарамсыз протокол

[ctx: @info:status]
en: No items found.
kk: Ештеңе табылған жоқ.

[ctx: @info:status]
en: Successfully copied.
kk: Көшірмелеу сәтті өтті.

[ctx: @info:status]
en: Successfully linked.
kk: Байланыстыру сәтті өтті.

[ctx: @info:status]
en: Successfully moved to trash.
kk: Тастау сәтті өтті.

[ctx: @info:status]
en: Successfully moved.
kk: Жылжыту сәтті өтті.

[ctx: @info:status]
en: Successfully renamed.
kk: Қайта атау сәтті өтті.

[ctx: @info:status]
en: The location '%1' is invalid.
kk: '%1' деген орын атауы жарамсыз.

[ctx: @info:status]
en: The location is empty.
kk: Орын бос ғой.

[ctx: @info:status]
en: Unknown error.
kk: Беймәлім қате.

[ctx: @info:status Free disk space]
en: %1 free
kk: %1 бос

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
kk: Сүзгі панелін жасыру

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep Filter When Changing Folders
kk: Қапшықты ауыстырғанда сүзгіні сақтау

[ctx: @info:tooltip]
en: Quit searching
kk: Іздеуді доғару

[ctx: @info:tooltip]
en: Size: 1 pixel | Size: %1 pixels
kk[0]: Өлшемі: %1 пиксел

[ctx: @info:whatsthis]
en: The last time these properties were changed by the user.
kk: Соңғы кезде бұл қасиеттері пайдаланушы өзгертілген.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option controls the style of the view. Currently supported values include icons (0), details (1) and column (2) views.
kk: Бұл параметр көрініс стилін басқарады. Қазір келесі мәндер қолдау табады: таңбашалар (0), егжей-тегжейлі (1) және бағанды (2) көріністері.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option defines the used version of the view properties.
kk: Бұл параметр көрініс қасиеттерінің нұсқасын анықтайды.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option defines which attribute (text, size, date, etc.) sorting is performed on.
kk: Бұл параметр реттеу қай қасиетті (атауы, өлшемі, күні, т.б.) бойынша жасалатынын анықтайды.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this option is enabled hidden files, such as those starting with a '.', will be shown in the file view.
kk: Жасырын файлдарды көрсетуді таңдасаңыз, барлық атауы нүктеден ('.') басталатын файлдар көрсетілетін болады.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this option is enabled, a preview of the file content is shown as an icon.
kk: Бұны таңдасаңыз, файл мазмұның нобайы таңбаша ретінде көрсетіледі.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this option is enabled, the sorted items are categorized into groups.
kk: Бұны таңдасаңыз, реттелген нысандар топтарға бөлініп санатталады.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Compact
kk: Ықшам

[ctx: @item:inlistbox]
en: Details
kk: Егжей-тегжейлері

[ctx: @item:inlistbox]
en: Icons
kk: Таңбашалар

[ctx: @item:inlistbox Font]
en: Custom Font
kk: Қалаған қаріп

[ctx: @item:inlistbox Font]
en: System Font
kk: Жүйелік қаріп

[ctx: @item:inlistbox Maximum lines]
en: Unlimited
kk: Шектелмеген

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Large
kk: Үлкен

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Medium
kk: Орташа

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Small
kk: Шағын

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Unlimited
kk: Шектелмеген

[ctx: @item:inlistbox Sort]
en: Ascending
kk: Өсу

[ctx: @item:inlistbox Sort]
en: Descending
kk: Кему

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
kk[0]: %1 аталым

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Execute,
kk: Орындау,

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Forbidden
kk: Тыйымды

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Read,
kk: Оқу,

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Write,
kk: Жазу,

[ctx: @label]
en: %1 item selected | %1 items selected
kk[0]: %1 аталым таңдалған

[ctx: @label]
en: Additional Information
kk: Қосымша мәлімет

[ctx: @label]
en: Album
kk: Альбомы:

[ctx: @label]
en: Artist
kk: Орындаушысы

[ctx: @label]
en: Audio
kk: Аудио

[ctx: @label]
en: Comment
kk: Түсініктемесі

[ctx: @label]
en: Document
kk: Құжаты

[ctx: @label]
en: Duration
kk: Ұзақтығы

[ctx: @label]
en: Grouped Sorting
kk: Топтастырып реттеу

[ctx: @label]
en: Header column widths
kk: Айдар бағандар ені

[ctx: @label]
en: Hidden files shown
kk: Жасырын файлдар көрсетілген

[ctx: @label]
en: Image
kk: Кескін

[ctx: @label]
en: Line Count
kk: Жолдар саны

[ctx: @label]
en: Link Destination
kk: Қайда

[ctx: @label]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: @label]
en: Order in which to sort files
kk: Файлдар реттеу тәртібі

[ctx: @label]
en: Orientation
kk: Бағдары

[ctx: @label]
en: Other
kk: Басқа

[ctx: @label]
en: Owner
kk: Иесі

[ctx: @label]
en: Path
kk: Жолы

[ctx: @label]
en: Permissions
kk: Рұқсаттары

[ctx: @label]
en: Previews shown
kk: Көріністер көрсетілген

[ctx: @label]
en: Properties last changed
kk: Соңғы өзгертілген қасиеттері

[ctx: @label]
en: Rating
kk: Ұпайы

[ctx: @label]
en: Show folders first when sorting files and folders
kk: Файл мен қапшықтарды реттегенде алдымен қапшықтарды көрсету

[ctx: @label]
en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: @label]
en: Sort files by
kk: Файлдарды реттеу тәртібі

[ctx: @label]
en: Tags
kk: Тегтері

[ctx: @label]
en: Track
kk: Жолсызығы

[ctx: @label]
en: Type
kk: Түрі

[ctx: @label]
en: User Group
kk: Пайдаланушы тобы

[ctx: @label]
en: Version
kk: Нұсқасы

[ctx: @label]
en: View Mode
kk: Көрініс түрі

[ctx: @label]
en: Visible roles
kk: Көрінетін рольдері

[ctx: @label]
en: Word Count
kk: Сөздер есебі

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
kk: Қандай деректер көрсетіледі:

[ctx: @label:listbox]
en: Maximum lines:
kk: Макс. сызықтар шегі:

[ctx: @label:listbox]
en: Maximum width:
kk: Макс. ені:

[ctx: @label:listbox]
en: Sorting:
kk: Реттеу:

[ctx: @label:listbox]
en: View mode:
kk: Көрініс режімі:

[ctx: @label:textbox]
en: Select which services should be shown in the context menu:
kk: Контексті мәзірде қай қызметтер көрсетследі:

[ctx: @option:check]
en: 'Copy To' and 'Move To' commands
kk: 'Көшірмелеу орны' мен 'Жылжытатын орны' командалары көрсетілсін

[ctx: @option:check]
en: Delete
kk: Өшіру

[ctx: @option:check]
en: Open archives as folder
kk: Архивтерді қапшықтай ашу

[ctx: @option:check]
en: Show folders first
kk: Алдымен қапшықтарды көрсету

[ctx: @option:check]
en: Show hidden files
kk: Жасырын файлдар көрсетілсін

[ctx: @option:check]
en: Show in groups
kk: Топтарда көрсетілсін

[ctx: @option:check]
en: Show preview
kk: Нобайы көрсетілсін

[ctx: @option:check]
en: Show selection marker
kk: Таңдау маркері көрсетілсін

[ctx: @option:check]
en: Show zoom slider
kk: Масштабтың жүгірткісі болсын

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Deleting files or folders
kk: Файлдар мен қапшықтарды өшіру

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Moving files or folders to trash
kk: Файлдар мен қапшықтарды Өшірілгендер шелегіне тастау

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Show full path inside location bar
kk: Орналасу жолағында орынын толық көрсету

[ctx: @option:radio Apply View Properties To]
en: All folders
kk: Барлық қапшықтарға

[ctx: @option:radio Apply View Properties To]
en: Current folder
kk: Назардағы қапшығына

[ctx: @title]
en: File Manager
kk: Файл менеджері

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing. %1 is the query the user entered.]
en: Query Results from '%1'
kk: '%1' нәтижелері

[ctx: @title:group]
en: Ask for confirmation in all KDE applications when:
kk: Бүкіл KDE бағдарламаларында құптауды сұрайтын кезі:

[ctx: @title:group]
en: Others
kk: Басқалар

[ctx: @title:group]
en: Trash
kk: Өшірілгендер

[ctx: @title:group Date]
en: Earlier this Month
kk: Осы айдан бұрын

[ctx: @title:group Date]
en: One Week Ago
kk: Бір апта бұрын

[ctx: @title:group Date]
en: Three Weeks Ago
kk: Ұш апта бұрын

[ctx: @title:group Date]
en: Today
kk: Бүгін

[ctx: @title:group Date]
en: Two Weeks Ago
kk: Екі апта бұрын

[ctx: @title:group Date]
en: Yesterday
kk: Кеше

[ctx: @title:group Files and folders by permissions]
en: User: %1 | Group: %2 | Others: %3
kk: Иесі %1 | Тобы: %2 | Басқалар: %3

[ctx: @title:group Size]
en: Big
kk: Үлкен

[ctx: @title:group Size]
en: Folders
kk: Қапшықтар

[ctx: @title:group Size]
en: Medium
kk: Орташа

[ctx: @title:group Size]
en: Small
kk: Шағын

[ctx: @title:menu]
en: Dolphin Toolbar
kk: Dolphin құралдар панелі

[ctx: @title:menu]
en: Location Bar
kk: Орын панелі

[ctx: @title:menu]
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар панелі

[ctx: @title:menu]
en: Selection
kk: Таңдау

[ctx: @title:menu]
en: Tools
kk: Құралдар

[ctx: @title:menu Create new folder, file, link, etc.]
en: Create New
kk: Жаңасын құру

[ctx: @title:tab]
en: Compact
kk: Ықшам

[ctx: @title:tab]
en: Details
kk: Егжей-тегжейлері

[ctx: @title:tab]
en: Icons
kk: Таңбашалар

[ctx: @title:tab Behavior settings]
en: Behavior
kk: Тәртібі

[ctx: @title:tab Confirmations settings]
en: Confirmations
kk: Құптау

[ctx: @title:tab Previews settings]
en: Previews
kk: Қарап шығу

[ctx: @title:window]
en: Applying View Properties
kk: Көрініс қасиеттерін өзгерту

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
kk: Құптау

[ctx: @title:window]
en: Folders
kk: Қапшықтар

[ctx: @title:window]
en: Information
kk: Мәліметі

[ctx: @title:window]
en: Places
kk: Орындар

[ctx: @title:window]
en: Select
kk: Таңдау

[ctx: @title:window]
en: Unselect
kk: Таңдаудан босату

[ctx: @title:window Shell terminal]
en: Terminal
kk: Терминал

[ctx: @tooltip]
en: Stop loading
kk: Жүктеуді тоқтату

en: Are you sure you want to open 1 item? | Are you sure you want to open %1 items?
kk[0]: %1 аталымды ашқыңыз келгені рас па?

en: Ask for confirmation when closing windows with multiple tabs.
kk: Бірнеше қойындысы бар терезені жабу  алдында құптау сұрау

en: Automatic scrolling
kk: Автожүгірту

en: Browse through archives
kk: Архивтерді ақтару

en: C&lose Current Tab
kk: Назардағы қойындыны жабу

en: Default
kk: Әдетті

[ctx: Description for zoom-slider (accessibility)]
en: Sets the size of the file icons.
kk: Файл таңбаша өлшемін орнату.

en: Do not ask again
kk: Ендіғарі сұралмасын

en: Empty Recently Closed Tabs
kk: Жақында жабылған қойындыларды босату

en: Enabled plugins
kk: Рұқсат етілген плагиндары

en: Enlarge Small Previews
kk: Шағын нобайларды үлкейту

en: Expandable folders
kk: Тарқатылмақ қапшықтар

en: Have the startup settings been modified (internal setting not shown in the UI)
kk: Бастапқы параметрлері өзгертілген бе (ішкі параметрі интерфейсінде көрсетілмейді)

en: Hidden files shown
kk: Жасырын файлдарды көрсету

en: Home URL
kk: Мекен URL

en: Icon size
kk: Таңбаша өлшемі

en: Location
kk: Орыны

en: Lock the layout of the panels
kk: Панелдерді бекіту

en: Maximum text width index (0 means unlimited)
kk: Макс. мәтін енінің индексі (0 - шектелмеген дегені)

en: Maximum textlines (0 means unlimited)
kk: Макс. мәтін жолдары (0 - шектелмеген дегені)

en: Position of columns
kk: Бағандар орны

en: Preview size
kk: Нобай өлшемі

en: Previews shown
kk: Көріністер көрсетілген

en: Recently Closed Tabs
kk: Жақында жабылған қойындылар

en: Reload
kk: Қайта жүктеп алу

en: Select Remote Charset
kk: Қашықтағының кодтамасын таңдау

en: Select all items matching this pattern:
kk: Үлгіге сәйкес барлық нысандарын таңдау.

en: Should the URL be editable for the user
kk: URL пайдаланушы өзгертетіндей болуы

en: Should the filter bar be shown
kk: Сүзгі панелінің көрсетілуі

en: Should the full path be shown inside the location bar
kk: Адрес жолағында толық жолы болуға тиіс

en: Show 'Copy To' and 'Move To' commands in context menu
kk: 'Көшірмелеу орны' мен 'Жылжытатын орны' командалар контексты мәзірінде көрсетілсін

en: Show selection toggle
kk: Таңдау ауыстырылғанын көрсету

en: Show zoom slider in the statusbar
kk: Күй-жай панелінде масштабтың жүгірткісі болсын

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Text completion mode of the URL Navigator
kk: URL таңдағыштын мәтін автотолтыру күй-жайі

en: Text width index
kk: Мәтін енінің индексі

en: Timestamp since when the view properties are valid
kk: Көрініс қасиеттері қашаннан бері осындай

en: Unselect all items matching this pattern:
kk: Үлгіге сәйкес барлық нысандарын таңдаудан босату.

en: Use auto-expanding folders for all view types
kk: Барлық көрініс түрлерінде авто-ашылатын қапшықтар болсын

en: Use system font
kk: Жүйелік қаріпті қолдану

en: What
kk: Нені

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
kk: Терезеде бірнеше қойынды ашылғанына қарамастан шыға бересіз бе?

en: Zoom
kk: Ұлғайту/кішірейту

[ctx: action:button]
en: Content
kk: Мазмұны

[ctx: action:button]
en: Filename
kk: Файл атауы

[ctx: action:button]
en: From Here
kk: Осыдан бастап

[ctx: action:button]
en: From Here (%1)
kk: Осыдан бастап (%1)

[ctx: option:check]
en: Open folders during drag operations
kk: Сүйрегенде қапшықтар ашылсын

en: play
kk: орындау
