evolution-data-server - en to ka translation catalogue (304 entries)

en: 
    (host: %s)
ka: 
    (ჰოსტი: %s)

en: %H:%M:%S
ka: %T

en: %d day | %d days
ka[0]: %d დღე
ka[1]: %d დღე

en: %d hour | %d hours
ka[0]: %d საათი
ka[1]: %d საათი

en: %d minute | %d minutes
ka[0]: %d წუთი
ka[1]: %d წუთი

en: %d second | %d seconds
ka[0]: %d წამი
ka[1]: %d წამი

en: %d week | %d weeks
ka[0]: %d კვირა
ka[1]: %d კვირა

en: %d year | %d years
ka[0]: %d წელი
ka[1]: %d წელი

en: 10th
ka: მეათე

en: 11th
ka: მეთერთმეტე

en: 12th
ka: მეთორმეტე

en: 13th
ka: 13-ე

en: 14th
ka: 14-ე

en: 15th
ka: 15-ე

en: 16th
ka: 16-ე

en: 17th
ka: 17-ე

en: 18th
ka: 18-ე

en: 19th
ka: 19-ე

en: 1st
ka: პირველი

en: 20th
ka: 20-ე

en: 21st
ka: 21-ე

en: 22nd
ka: 22-ე

en: 23rd
ka: 23-ე

en: 24th
ka: 24-ე

en: 25th
ka: 25-ე

en: 26th
ka: 26-ე

en: 27th
ka: 27-ე

en: 28th
ka: 28-ე

en: 29th
ka: 29-ე

en: 2nd
ka: მეორე

en: 30th
ka: 30-ე

en: 31st
ka: 31-ე

en: 3rd
ka: მესამე

en: 4th
ka: მეოთხე

en: 5th
ka: მეხუთე

en: 6th
ka: მეექვსე

en: 7th
ka: მეშვიდე

en: 8th
ka: მერვე

en: 9th
ka: მეცხრე

en: Address Book
ka: მისამართების წიგნი

en: Algorithm
ka: ალგორითმი

en: Algorithm mismatch
ka: ალგორითმი არ ემთხვევა

en: Anniversary
ka: აღნიშვნა

en: Anonymous
ka: ანონიმურად

en: Assistant
ka: დამხმარე

en: Assistant Phone
ka: დამხმარის ტელეფონი

en: Authentication failed
ka: ავთენტიკაციის შეცდომა

en: Authentication failed.
ka: ავთენტიკაცია წარუმატებელია.

en: Authentication password not available
ka: ავთენტიკაციის პაროლი ხელმიუწვდომელია

en: Authentication required
ka: საჭროა ავთენტიკაცია

en: Bad signature
ka: არასწორი ხელმოწერა

en: Birthday
ka: დაბადების დღე

en: Birthdays & Anniversaries
ka: დაბადების დღეები და მნიშვნელოვანი დღეები

en: Book UID
ka: წიგნის UID

en: Business Fax
ka: სამსახურის ფაქსი

en: Business Phone
ka: სამსახურის ტელეფონი

en: Business Phone 2
ka: სამსახურის ტელეფონი 2

en: C_heck for new messages in all folders
ka: _ახალი შეტყობინებების შემოწმება ყველა საქაღალდეში

en: C_ontinue
ka: _გაგრძელება

en: Calendar
ka: კალენდარი

en: Calendar URI
ka: კალენდარის URL

en: Callback Phone
ka: გადასარეკი ტელეფონის ნომერი

en: Cancel
ka: _გაუქმება

en: Cancelled
ka: შეწყვეტილია

en: Cannot ask for Kerberos ticket. Obtain the ticket manually, like on command line with “kinit” or open “Online Accounts” in “Settings” and add the Kerberos account there. Reported error was: %s
ka: Kerberos-ის ბილეთის გამოთხოვის შეცდომა. მიიღეთ ბილეთი ხელით, მაგალითად CLI-ით "kinit" ბრძანებით, ან გახსენით "პარამეტრებ" -> "ონლაინ ანგარიშები" და დაამატეთ Kerberos-ის ანგარიში. გადმოცემული შეცდომა: %s

en: Cannot create folder “%s”: %s
ka: შეცდომა საქაღალდის შექმნისას '%s': %s

en: Cannot get message %s: %s
ka: შეტყობინების %s მიღების შეცდომა: %s

en: Car Phone
ka: მანქანის ტელეფონი

en: Categories
ka: კატეგორიები

[ctx: CategoryName]
en: Anniversary
ka: აღნიშვნა

[ctx: CategoryName]
en: Birthday
ka: დაბადების დღე

[ctx: CategoryName]
en: Business
ka: ბიზნესი

[ctx: CategoryName]
en: Favorites
ka: რჩეულები

[ctx: CategoryName]
en: Holiday
ka: დასვენება

[ctx: CategoryName]
en: International
ka: საერთაშორისო

[ctx: CategoryName]
en: Miscellaneous
ka: სხვადასხვა

[ctx: CategoryName]
en: Personal
ka: პერსონალური

[ctx: CategoryName]
en: Phone Calls
ka: სატელეფონო ზარები

[ctx: CategoryName]
en: Status
ka: სტატუსი

[ctx: CategoryName]
en: Strategies
ka: სტრატეგიები

[ctx: CategoryName]
en: Waiting
ka: მოლოდინი

en: Certificate
ka: სერტიფიკატი

en: Check new messages for _Junk contents
ka: ახალი შეტყობინებების _სპამზე შემოწმება

en: Checking for new messages
ka: ახალი შეტყობინებების შემოწმება

en: Code: %u — Unexpected response from server
ka: კოდი %u - მოულოდნელი პასუხი სერვერიდან

en: Collection
ka: კოლექცია

en: Command:
ka: ბრძანება:

en: Common Name
ka: სახელი

en: Company Phone
ka: კომპანიის ტელეფონის ნომერი

en: Complete
ka: დასრულებულია

en: Contact UID of a user
ka: მომხმარებლის კონტაქტის UID

en: Contact not found
ka: კონტაქტები ვერ ვპოვე

en: Contacts
ka: კონტაქტები

en: Copy _Link Location
ka: ბმულის _მდებარეობის კოპირება

en: Copying messages
ka: შეტყობინებების კოპირება

en: Could not fork: %s
ka: პროცესის განტოტვის შეცდომა (%s)

en: Could not parse arguments
ka: არგუმენტების დამუშავების შეცდომა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Data Encipherment
ka: მონაცემების დაშიფვრა

en: Details
ka: დაწვრილებით

en: Digital Signature
ka: ციფრული ხელმოწერა

en: Email 1
ka: ელფოსტა 1

en: Email 2
ka: ელფოსტა 2

en: Email 3
ka: ელფოსტა 3

en: Email 4
ka: ელფოსტა 4

en: Encipher Only
ka: მხოლოდ შიფრაცია

en: Every day | Every %d days
ka[0]: ყოველდღე
ka[1]: ყოველ %d დღეში

en: Every month | Every %d months
ka[0]: ყოველ თვეში
ka[1]: ყოველ %d თვეში

en: Every week | Every %d weeks
ka[0]: ყოველ კვირაში
ka[1]: ყოველ %d კვირაში

en: Every year | Every %d years
ka[0]: ყოველ წელიწადში
ka[1]: ყოველ %d წელიწადში

en: Expired password
ka: ვადაგასული პაროლი

en: Expires on
ka: ვადა იწურება

en: Failed to authenticate
ka: ავთენტიკაციის შეცდომა

en: Failed to call getAccounts:
ka: ჩავარდა getAccounts-ის გამოძახება:

en: Failed to encode data
ka: მონაცემების დაშიფვრის შეცდომა

en: Failed to encode data with ASN1 encoder
ka: მონაცემების ASN1 ენკოდერით დაშიფვრა ჩავარდა

en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
ka: ავტომატური აღმომჩენის პასუხში ASUrl და OABUrl-ის პოვნა შეუძლებელია

en: Failed to parse acquirePrtSsoCookie response:
ka: ჩავარდა პასუხის დამუშავება acquirePrtsoCookie-ისთვის:

en: Failed to parse autodiscover response XML
ka: ავტომატური აღმომჩენის XML პასუხის დამუშავების შეცდომა

en: Failed to parse getAccounts response:
ka: ჩავარდა დამუშავება getAccounts-ის პასუხისთვის:

en: Family Name
ka: საოჯახო სახელი

en: Folders
ka: საქაღალდეები

en: Forecast
ka: პროგნოზი

en: Free/Busy URL
ka: დაკავებული/თავისუფალის URL

en: Full Name
ka: სრული სახელი

en: Given Name
ka: სახელი

en: Good signature
ka: კარგი ხელმოწერა

en: Home Address
ka: სახლის მისამართი

en: Home Address Label
ka: სახლის მისამართი ჭდე

en: Home Fax
ka: სახლის ფაქსი

en: Home Phone
ka: სახლის ტელეფონი

en: Home Phone 2
ka: სახლის ტელეფონი 2

en: Homepage URL
ka: მთავარი გვერდის URL

en: ICS Calendar
ka: ICS კალენდარი

[ctx: IMAPDefaults]
en: Archive
ka: არქივი

[ctx: IMAPDefaults]
en: Draft
ka: მონახაზი

[ctx: IMAPDefaults]
en: Drafts
ka: მონახაზები

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk
ka: ნაგავი

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent
ka: გაგზავნილია

[ctx: IMAPDefaults]
en: Spam
ka: სპამი

[ctx: IMAPDefaults]
en: Templates
ka: შაბლონები

[ctx: IMAPDefaults]
en: Trash
ka: ნაგავი

en: Identity
ka: იდენტიფიკაცია

en: Inbox
ka: საფოსტო ყუთი

en: Insufficient memory
ka: არასაკმარისი მეხსიერება

en: Invalid DN syntax
ka: DN-ის არასწორი სინტაქსი

en: Invalid Pin
ka: არასწორი PIN-კოდი

en: Invalid Query “%s”
ka: არასწორი მოთხოვნა: %s

en: Invalid URI “%s”
ka: არასწორი URI “%s”

en: Invalid URL
ka: არასწორი URL

en: Invalid argument
ka: არასწორი არგუმენტი

en: Invalid module name.
ka: არასწორი მოდულის სახელი.

en: Invalid object
ka: არასწორი ობიექტი

en: Invalid query
ka: არასწორი მოთხოვნა

en: Invalid range
ka: არასწორი დიაპაზონი

en: Issuer
ka: გამომცემელი

en: Issuer certificate is invalid.
ka: გამომცემლის სერტიფიკატი არასწორია.

en: Junk
ka: ნაგავი

en: Key Agreement
ka: გასაღების შეთანხმება

en: Key Certificate Sign
ka: ძირითადი სერტიფიკატის ნიშანი

en: Key ID
ka: გასაღების ID

en: LDAP error 0x%x (%s)
ka: LDAP-ის შეცდომა 0x%x (%s)

en: Learning new spam message in “%s : %s” | Learning new spam messages in “%s : %s”
ka[0]: ახალი სპამის შესწავლა "%s : %s"
ka[1]: ახალი სპამის შესწავლა "%s : %s"

en: List
ka: სია

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Locality
ka: რაიონი

en: Login
ka: შესვლა

en: Logo
ka: ლოგო

en: Mail Account
ka: ელფოსტის ანგარიში

en: Mail Transport
ka: ფოსტის ტრანსპორტი

en: Manager
ka: მმართველი

en: Mobile Phone
ka: მობილური ტელეფონი

en: Moving messages
ka: შეტყობინებების გადატანა

en: Name
ka: სახელი

en: Namespace:
ka: სახელთა სივრცე:

en: New note
ka: ახალი შენიშვნა

en: Nickname
ka: მეტსახელი

en: No signature available
ka: ხელმოწერები ხელმიუწვდომელია

en: No space
ka: ადგილი არაა

en: No such book
ka: ასეთი წიგნი არ არსებობს

en: No such folder: %s
ka: საქაღალდე არ არსებობს: %s

en: No such message
ka: ასეთი შეტყობინება არ არსებობს

en: No such source
ka: ასეთი წყარო არ არსებობს

en: Not After
ka: არა უგვიანეს

en: Not Before
ka: არა თარიღამდე

en: Not connected
ka: დაკავშირებული არაა

en: Not connected.
ka: დაუკავშირებელია.

en: Not supported
ka: მხარდაუჭერელია

en: Note
ka: არცერთი

en: Notes
ka: შენიშვნები

[ctx: OAuth2Service]
en: Outlook
ka: აუთლუქი

en: Object not found
ka: ობიექტი ვერ ვიპოვე

en: Office
ka: ოფისი

en: On This Computer
ka: ამ კომპიუტერზე

en: Open in _Browser
ka: _ბრაუზერში გახსნა

en: Options
ka: გამართვა

en: Organization
ka: ორგანიზაცია

en: Organization Unit
ka: დანაყოფი

en: Organizational Unit
ka: ორგანიზაციული ერთეული

en: Other Address Label
ka: სხვა მისამართის ჭდე

en: Other Fax
ka: სხვა ფაქსი

en: Other Phone
ka: სხვა ტელეფონი

en: Other error
ka: სხვა შეცდომა

en: Out of memory
ka: არასაკმარისი მეხსიერება

en: Pager
ka: პეიჯერი

en: Password
ka: პაროლი

en: Peer's Certificate has been revoked.
ka: პარტნიორის სერტიფიკატი გაუქმებულია.

en: Peer's Certificate has expired.
ka: პარტნიორის სერტიფიკატი ვადაგასულია.

en: Peer's certificate has an invalid signature.
ka: პარტნიორის სერტიფიკატის ხელმოწერა არასწორია.

en: Permission denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Personal
ka: პერსონალური

en: Personality not found
ka: პიროვნება ვერ ვიპოვე

en: Photo
ka: სურათი

en: Primary Phone
ka: ძირითადი ტელეფონი

[ctx: Priority]
en: High
ka: მაღალი

[ctx: Priority]
en: Low
ka: დაბალი

[ctx: Priority]
en: Normal
ka: ჩვეულებრივი

[ctx: Priority]
en: Undefined
ka: გაურკვეველი

en: Proxy
ka: პროქსი

en: Public Key
ka: საჯარო გასაღები

en: Radio
ka: რადიო

en: Reason:
ka: მიზეზი:

en: Refreshing…
ka: განახლება…

en: Reminders
ka: შეხსენებები

en: Required algorithm is not allowed.
ka: ხელმოწერის ალგორითმი გამორთულია.

en: Role
ka: როლი

en: SHA-256 Fingerprint
ka: SHA-256 ანაბეჭდი

en: SMTP server %s
ka: SMTP სერვერი %s

en: Search Folders
ka: საქაღალდეების ძებნა

en: Search failed
ka: ძებნის შეცდომა

en: Searching...
ka: ძებნა...

en: Serial Number
ka: სერიული ნომერი

en: Signature Algorithm
ka: ხელმოწერის ალგორითმი

en: Signature algorithm disabled
ka: ხელმოწერის ალგორითმი გამორთულია

en: Spouse’s Name
ka: მეუღლის სახელი

en: State
ka: მდგომარეობა

en: Subject
ka: თემა

en: Synchroni_ze remote mail locally in all folders
ka: დაშორებული ელფოსტის ლოკალურ საქაღალდეებთან სინქრონიზაცია

en: TLS not available
ka: TLS მიუწვდომელია

en: Task List
ka: ამოცანების სია

en: Telephone
ka: ტელეფონი

en: The KRL for this site's certificate has expired.
ka: ამ საიტის სერტიფიკატის KRL ვადაგასულია.

en: The backend does not support bulk additions
ka: ამ უკანაბოლოს მრავალჯერადი დამატების მხარდაჭერა არ გააჩნია

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
ka: სერტიფიკატი არ ემთხვევა იმ საიტს იდენტურობას, საიდანაც ის გადმოწერეთ.

en: The certificate has expired.
ka: სერტიფიკატი ვადაგასულია.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
ka: სერტიფიკატის აქტივაციის დრო ჯერ კიდევ მომავალშია.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
ka: სერტიფიკატის ალგორითმი მიჩნეულია, როგორც არასაიმედო.

en: The key does not support the requested operation.
ka: გასაღებს მოთხოვნილი ოპერაციის მხარდაჭერა არ გააჩნია.

en: The key for this site's certificate has been revoked.
ka: ამ საიტის სერტიფიკატის გასაღები გაუქმდა.

en: The signer's certificate could not be found.
ka: ხელმომწერის სერტიფიკატი ვერ ვიპოვე.

en: The signing certificate authority is not known.
ka: ხელმოწერის სერტიფიკატის მფლობელი უცნობია.

en: This certificate is not valid.
ka: ეს სერტიფიკატი არასწორია.

en: This certificate is valid.
ka: ეს სერტიფიკატი სწორია.

en: Timeout was reached
ka: მოლოდინის ვადა ამიწურა

en: Title
ka: სათაური

en: Too many redirects
ka: მეტისმეტად ბევრი გადამისამართება

en: Transaction failed
ka: ტრანზაქციის შეცდომა

en: Trash
ka: ნაგავი

en: Unable to create cache path
ka: ქეშის ბილიკის შექმნის შეცდომა

en: Unable to delete module
ka: მოდულის წაშლა შეუძლებელია

en: Unable to generate public/private key pair.
ka: საჯარო/პირადი გასაღების წყვილის გენერაცია შეუძლებელია.

en: Unhandled error
ka: დაუმუშავებელი შეცდომა

en: Unique ID
ka: უნიკალური ID

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Unknown PKCS11 error
ka: უცნობი PKCS11 შეცდომა

en: Unknown error
ka: უცნობი შეცდომა

en: Unknown error.
ka: უცნობი შეცდომა.

en: Unknown reason
ka: უცნობი მიზეზი

en: Unknown user
ka: უცნობი მომხმარებელი

en: Unmatched
ka: არ ემთხვევა

en: Unnamed
ka: უსახელო

en: Unverified
ka: დაუმოწმებელი

en: Usage
ka: გამოყენება

en: Version
ka: ვერსია

en: Warning
ka: შეტყობინება

en: Weather
ka: ამინდი

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Contacts
ka: კონტაქტები

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Events
ka: მოვლენები

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Memos
ka: ჩანაწერები

en: Weblog URL
ka: ვებლოგის URL

en: Work Address
ka: სამსახურის მისამართი

en: Work Address Label
ka: სამსახურის მისამართის ჭდე

en: You must be working online to complete this operation
ka: ამ ქმედების დასასრულებლად ინტერნეტთან წვდომა აუცილებელია

en: You must enable OCSP before performing this operation.
ka: ამ ოპერაციამდე, აუცილებელია, OCSP ჩართოთ.

en: _Add this password to your keyring
ka: _პაროლის თქვენს ბრელოკში ჩამატება

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
ka: სერვერზე შემოსულ ფოსტაზე ფილტრების _გადატარება

en: _Cancel
ka: _შეწყვეტა

en: _Copy URL
ka: URL-ის _კოპირება

en: _Dismiss
ka: _მოცილება

en: _Password:
ka: _პაროლი:

en: _Reject
ka: _უარყოფა

en: _User Name:
ka: _მომხმარებლის სახელი:

en: _Yes
ka: დიახ

en: every day | every %d days
ka[0]: ყოველდღე
ka[1]: ყოველ %d დღეში

en: every month | every %d months
ka[0]: ყოველ თვე
ka[1]: ყოველ %d თვეში

en: every week | every %d weeks
ka[0]: ყოველ კვირა
ka[1]: ყოველ %d კვირაში

en: no
ka: არა

[ctx: overdue]
en: now
ka: ახლა

[ctx: overdue]
en: overdue
ka: გადაცილებულია

en: parse error
ka: დამუშავების შეცდომა

[ctx: recur-description]
en: forever
ka: სამუდამოდ

[ctx: reminders-snooze]
en: _minutes
ka: _წუთი

en: yes
ka: დიახ

en: “%s” is not a regular file.
ka: "%s" ჩვეულებრივი ფაილი არაა.
