plasma-welcome - en to hu translation catalogue (136 entries)

[ctx: %1 is the filesystem path to a settings module]
en: Unknown module %1 requested
hu: Ismeretlen modul kérve (%1)

[ctx: @action:button]
en: &Back
hu: &Vissza

[ctx: @action:button]
en: &Finish
hu: &Befejezés

[ctx: @action:button]
en: &Next
hu: &Tovább

[ctx: @action:button]
en: &Skip
hu: Ki&hagyás

[ctx: @action:button]
en: Change state
hu: Állapotváltás

[ctx: @action:button]
en: Copy Details
hu: Részletek másolása

[ctx: @action:button]
en: Download Anyway
hu: Letöltés mindenképp

[ctx: @action:button]
en: Download Preview
hu: Előnézet letöltése

[ctx: @action:button]
en: Get involved
hu: Közreműködés

[ctx: @action:button]
en: Launch %1 now
hu: %1 indítása most

[ctx: @action:button]
en: Learn about more Plasma features
hu: További Plasma szolgáltatások megismerése

[ctx: @action:button]
en: Learn more about the KDE community
hu: Tudjon meg többet a KDE közösségről

[ctx: @action:button]
en: Make a donation
hu: Adományozás

[ctx: @action:button]
en: Open Settings…
hu: Beállítások megnyitása…

[ctx: @action:button]
en: Open in Browser…
hu: Megnyitás böngészőben…

[ctx: @action:button]
en: Report Bug…
hu: Hibabejelentés…

[ctx: @action:button]
en: Retry
hu: Újra

[ctx: @action:button]
en: Supporting Members
hu: Támogatók

[ctx: @action:button]
en: Visit home page
hu: Honlap felkeresése

[ctx: @action:button %1 is the name of an app]
en: Show %1 in Discover
hu: A(z) %1 megjelenítése a Discoverben

[ctx: @action:button %1 is the name of the user's distro]
en: Learn more about %1
hu: Tudjon meg többet a(z) %1 disztribúcióról

[ctx: @action:button %1 is the selected sort order, e.g. Random]
en: Sort: %1
hu: Rendezési sorrend: %1

[ctx: @action:button Button in the Plasma activities sidebar]
en: Create activity…
hu: Aktivitás létrehozása…

[ctx: @action:button clicking on this takes the user to a web page]
en: Visit %1
hu: A(z) %1 felkeresése

[ctx: @action:inmenu]
en: About KDE
hu: A KDE névjegye

[ctx: @action:inmenu]
en: About Welcome Center
hu: Az Üdvözlőközpont névjegye

[ctx: @action:inmenu An option to sort a list in reverse order]
en: Reverse
hu: Fordított

[ctx: @action:inmenu An order to sort a list]
en: First Name
hu: Keresztnév szerint

[ctx: @action:inmenu An order to sort a list]
en: Last Name
hu: Vezetéknév szerint

[ctx: @action:inmenu An order to sort a list]
en: Random
hu: Véletlenszerű

[ctx: @action:inmenu An order to sort a list, referring to the date a user has first made a donation]
en: Contribution Date
hu: Közreműködés dátuma szerint

[ctx: @info]
en: <b>Click to read the announcement</b>
hu: <b>Kattintson a bejelentés elolvasásához</b>

[ctx: @info]
en: Download an embedded preview of the release announcement?
hu: Letölti a kiadás bejelentésének egy beágyazott előnézetét?

[ctx: @info]
en: The KDE mascot Konqi welcomes you to the KDE community!
hu: Konqi, a KDE kabalája üdvözli Önt a KDE közösségben!

[ctx: @info]
en: The preview could not be loaded — a parse error occurred.
hu: Az előnézet nem tölthető be - feldolgozási hiba történt.

[ctx: @info]
en: The preview has not been automatically downloaded because you are using a metered network connection.
hu: Az előnézet nem töltődött le automatikusan, mivel Ön egy forgalmi díjat hálózati kapcsolatot használ.

[ctx: @info]
en: This is a “Panel” — a container to hold widgets. Right-click on it and choose <interface>Show Panel Configuration</interface> to change how it behaves, which screen edge it lives on, and to add, remove or modify widgets.
hu: Ez egy „panel” — egy tároló elemekhez. Kattintson rá jobb gombbal, és válassza a <interface>Panelbeállító felület megjelenítése</interface> opciót a működés megváltoztatásához, hogy melyik képernyőszélen legyen, és elemek hozzáadásához, eltávolításához vagy módosításához.

[ctx: @info]
en: This is the “Application Launcher” widget, a multipurpose launcher. Here you can launch apps, shut down or restart the system, access recent files, and more. Click on it to get started!
hu: Ez a „Alkalmazásindító” elem, egy többcélú indító. Itt elindíthat alkalmazásokat, leállíthatja vagy újraindíthatja a rendszert, hozzáférhet a legutóbbi fájlokhoz és még sok máshoz. Kattintson rá az indításhoz!

[ctx: @info]
en: This is the “Desktop”. It shows files and folders that are contained in your <filename>Desktop</filename> folder, and can hold widgets. Right-click on it and choose <interface>Desktop and Wallpaper…</interface> to configure the appearance of the desktop. You can also choose <interface>Enter Edit Mode</interface> to add, remove or modify widgets.
hu: Ez az „Asztal”. Megjeleníti az <interface>Asztal</interface> mappájában található fájlokat és mappákat, és tartalmazhat elemeket. Kattintson jobb gombbal és válassza az <interface>Asztal és háttérkép…</interface> opciót az Asztal megjelenésének beállításához. Elemek hozzáadásához, eltávolításához vagy módosításához választhatja a <interface>Belépés a szerkesztőmódba</interface> lehetőséget is.

[ctx: @info]
en: This is the “Digital Clock” widget. Click on it to show a calendar. It can be also configured to show other timezones and events from your digital calendars.
hu: Ez a „Digitális óra” elem. Kattintson rá a naptár megjelenítéséhez. Beállítható úgy is, hogy más időzónákat és eseményeket is megjelenítsen a digitális naptáraiból.

[ctx: @info]
en: This is the “Peek at Desktop” widget. Click on it to temporarily hide all open windows so you can access the desktop. Click on it again to bring them back.
hu: Ez a „Pillantás az asztalra” elem. Kattintson rá, hogy ideiglenesen elrejtse az összes nyitott ablakokat, és hozzáférhessen az asztalhoz. Újra rákattintva ismét megjelenítheti azokat.

[ctx: @info]
en: This is the “System Tray” widget, which lets you control system functions like changing the volume and connecting to networks. Items will become visible here only when relevant. To see all available items, click the ⌃ arrow next to the clock.
hu: Ez a „Paneltálca” elem, amellyel a rendszerfunkciókat vezérelheti, például a hangerő megváltoztatását és a hálózatokhoz való csatlakozást. Az elemek csak akkor válnak láthatóvá, ha relevánsak. Az összes elérhető elem megtekintéséhez kattintson a ⌃ nyílra az óra mellett.

[ctx: @info]
en: This is the “Task Manager” widget, where you can switch between open apps and also launch new ones. Drag app icons to re-arrange them.
hu: Ez a „Feladatkezelő” elem, ahol a megnyitott alkalmazások között váltogathat és újakat is indíthat. Húzza az alkalmazások ikonjait az átrendezésükhöz.

[ctx: @info]
en: This page is being shown regardless of network connectivity because you are using a development version. To manually preview the different states of the page, you can use the button.
hu: Ez az oldal a hálózati kapcsolat állapotától függetlenül megjelenik, mert egy fejlesztői verziót használ. Az oldal különböző állapotai előnézetének megtekintéséhez használja a gombot.

[ctx: @info Caption for Activities button. Note that 'Separate' is being used as an imperative verb here, not a noun.]
en: Separate work, school, or home tasks
hu: Válassza szét munkahelyi, iskolai és otthoni tevékenységeit

[ctx: @info Caption for KDE Connect button]
en: Connect your phone and your computer
hu: Kösse össze telefonját és számítógépét

[ctx: @info Caption for KRunner button]
en: Search for anything
hu: Keresés bármire

[ctx: @info Caption for Overview button]
en: Your system command center
hu: A rendszer parancsnoki központja

[ctx: @info Caption for Plasma Vaults button]
en: Store sensitive files securely
hu: Érzékeny fájlok biztonságos tárolása

[ctx: @info copyright string]
en: © 2021–2024, KDE Community
hu: © A KDE közösség, 2021–2024.

[ctx: @info, %1 is an error code]
en: The preview could not be downloaded — a network error occurred (%1).
hu: Az előnézet nem tölthető le - hálózati hiba történt (%1).

[ctx: @info:credit]
en: Author
hu: Szerző

[ctx: @info:placeholder]
en: Could not load <filename>%1</filename>. Make sure it exists.
hu: Nem sikerült betölteni ezt: <filename>%1</filename>. Ellenőrizze, hogy létezik-e.

[ctx: @info:placeholder]
en: Networking support for Plasma is not currently installed
hu: A hálózatkezelési támogatás a Plasmához nincs telepítve

[ctx: @info:placeholder Shown when connected to the internet]
en: You’re connected
hu: Kapcsolódva

[ctx: @info:placeholder Shown when there is insufficient width]
en: Expand the window
hu: Ablak kiterjesztése

[ctx: @info:progress]
en: No error message provided
hu: Nincs megadva hibaüzenet

[ctx: @info:progress]
en: The command <command>%1</command> could not be found.
hu: A(z) <command>%1</command> parancs nem található.

[ctx: @info:progress %1 is the command being run, and %2 is the human-readable error text returned by the command]
en: The command <command>%1</command> failed: %2
hu: A(z) <command>%1</command> parancs sikertelen: %2

[ctx: @info:status An example last used message for a Plasma activity]
en: Currently being used
hu: Jelenleg használt

[ctx: @info:status An example last used message for a Plasma activity]
en: Used 3 hours ago
hu: 3 órával ezelőtt használva

[ctx: @info:tooltip]
en: The preview will be loaded automatically when this page is shown for future Plasma updates, except when using a metered network connection.
hu: Az előnézet automatikusan betöltődik, amikor ez az oldal megjelenik a jövőbeli Plasma frissítések esetén, kivéve, ha forgalmi díjas hálózati kapcsolatot használ.

[ctx: @info:usagetip]
en: Activities can be used to separate high-level projects or workflows so you can focus on one at a time. You can have an activity for “Home”, “School”, “Work”, and so on. Each Activity has access to all your files but has its own set of open apps and windows, recent documents, “Favorite” apps, and desktop widgets.
hu: Az aktivitások a magas szintű projektek vagy munkafolyamatok elkülönítésére használhatók, hogy Ön egyszerre csak az egyikre koncentrálhasson. Lehet egy aktivitás az „Otthon”, az „Iskola”, a „Munka” és így tovább. Minden aktivitás hozzáfér az összes fájljához, de megvan a saját, megnyitott alkalmazásokból és ablakokból, legutóbbi dokumentumokból, „Kedvenc” alkalmazásokból és asztali elemekből álló készlete.

[ctx: @info:usagetip]
en: Friendly onboarding wizard for Plasma
hu: Barátságos bevezető varázsló a Plasmához

[ctx: @info:usagetip]
en: If you find Plasma to be useful, consider getting involved or donating. KDE is an international volunteer community, not a big company; your contributions make a real difference!
hu: Ha hasznosnak találja a Plasmát, fontolja meg a részvételt vagy az adományozást. A KDE egy nemzetközi önkéntes közösség, nem pedig egy nagyvállalat; az Ön hozzájárulásai valódi változást jelentenek!

[ctx: @info:usagetip]
en: KDE Connect lets you integrate your phone with your computer in various ways:<nl/><list><item>See notifications from your phone on your computer</item><item>Reply to text messages from your phone on your computer</item><item>Sync your clipboard contents between your computer and your phone</item><item>Make a noise on your phone when it’s been misplaced</item><item>Copy pictures, videos, and other files from your phone to your computer, and vice versa</item><item>…And much more!</item></list>
hu: A KDE Connect segítségével többféleképpen integrálhatja telefonját a számítógépével:<nl/><list><item>Telefonjáról érkező értesítések megjelenítése a számítógépén</item><item>Válasz a telefonjára érkező szöveges üzenetekre a számítógépén</item><item>A vágólap tartalmának szinkronizálása a számítógép és a telefon között.</item><item>Zaj keltése a telefonon, ha nem találja</item><item>Képek, videók és egyéb fájlok másolása a telefonról a számítógépre, és fordítva</item><item>...És még sok minden más!</item></list>

[ctx: @info:usagetip]
en: KDE contributors have spent the last four months hard at work on this release. We hope you enjoy using Plasma as much as we enjoyed making it!
hu: A KDE közreműködői az elmúlt négy hónapban keményen dolgoztak ezen a kiadáson. Reméljük, hogy legalább annyira élvezik a Plasma használatát, mint amennyire mi élveztük a készítését!

[ctx: @info:usagetip]
en: KRunner is Plasma’s exceptionally powerful and versatile search system. It powers the search functionality in the Application Launcher menu and the Overview screen, and it can be accessed as a standalone search bar using the <shortcut>Alt+Space</shortcut> keyboard shortcut.<nl/><nl/>In addition to finding your files and folders, KRunner can launch apps, search the web, convert between currencies, calculate math problems, and a lot more.
hu: A KRunner a Plasma rendkívül hatékony és sokoldalú keresőrendszere. Ez biztosítja az alkalmazásindító menü és az áttekintő képernyőn keresési funkcióját, valamint önálló keresősávként is elérhető az <shortcut>Alt+Space</shortcut> billentyűparanccsal.<nl/><nl/>A fájlok és mappák megtalálása mellett a KRunner képes elindítani alkalmazásokat, keresni az interneten, pénznemek közötti átváltani, matematikai feladatok megoldani és még sok mást.

[ctx: @info:usagetip]
en: Our developers will use this anonymous data to improve KDE software. You can choose how much to share in System Settings, and here too.
hu: Fejlesztőink ezeket az anonim adatokat a KDE szoftverek fejlesztésére fogják használni. Ön a Rendszerbeállításokban és itt is kiválaszthatja, hogy mennyit szeretne megosztani.

[ctx: @info:usagetip]
en: Overview is a full-screen overlay that shows all of your open windows, letting you easily access any of them. It also shows your current Virtual Desktops, allowing you to add more, remove some, and switch between them. Finally, it offers a KRunner-powered search field that can also filter through open windows.
hu: Az Áttekintés egy teljes képernyőre kiterjedő átfedés, amely az összes megnyitott ablakot megjeleníti, így bármelyikhez könnyedén hozzáférhet. Továbbá megjeleníti az aktuális Virtuális asztalokat, lehetővé téve továbbiak hozzáadását, egyesek eltávolítását és a közöttük való váltást. Végül pedig egy KRunner-alapú keresőmezőt kínál, amely szűrni is képes a megnyitott ablakok között.

[ctx: @info:usagetip]
en: Plasma Vaults allows you to create encrypted folders, called <interface>Vaults.</interface> Inside each Vault, you can securely store your passwords, files, pictures, and documents, safe from prying eyes. Vaults can live inside folders that are synced to cloud storage services too, providing extra privacy for that content.
hu: A Plasma Vaults lehetővé teszi titkosított mappák, <interface>Titkos tárolók</interface> létrehozását. Az egyes titkos tárolókon belül biztonságosan tárolhatja jelszavait, fájljait, képeit és dokumentumait, biztonságban a kíváncsi szemektől. A titkos tárolók olyan mappákon belül is lehetnek, amelyek szinkronizálva vannak a felhőalapú tárolási szolgáltatásokkal is, így extra védettséget biztosítva az adott tartalom számára.

[ctx: @info:usagetip]
en: Plasma is an extremely feature-rich environment, designed to super-charge your productivity!<nl/><nl/>Click the cards below to see just a smattering of what it can do for you:
hu: A Plasma egy rendkívül funkciógazdag környezet, amelyet úgy terveztek, hogy felturbózza a hatékonyságát!<nl/><nl/>Kattintson az alábbi kártyákra, hogy megtekintse, mit tud Önnek nyújtani:

[ctx: @info:usagetip]
en: Plasma is designed to be simple and usable out of the box. Things are where you would expect, and there is generally no need to configure anything before you can be comfortable and productive.<nl/><nl/>Below is a visual representation of a typical Plasma Desktop; move the pointer over or click on something to learn about it!
hu: A Plasmát úgy tervezték, hogy egyszerű és azonnal használható legyen. A dolgok ott vannak, ahol elvárhatóak, és általában nem kell semmit sem beállítani, mielőtt kényelmesen és produktívan dolgozhatna.<nl/><nl/>Lent egy tipikus Plasma asztal látható; vigye a kurzort valami fölé, vagy kattintson rá, hogy többet tudjon meg róla.

[ctx: @info:usagetip]
en: Thank you for testing this beta release of Plasma — your feedback is fundamental to helping us improve it! Please report any and all bugs you find so that we can fix them.
hu: Köszönjük, hogy tesztelte a Plasma béta kiadását — visszajelzései a  alapvető fontosságúak a fejlesztéshez! Kérjük, jelezzen minden hibát, amit amit talál, hogy kijavíthassuk azokat.

[ctx: @info:usagetip]
en: This page could not be loaded
hu: Ez az oldal nem tölthető be

[ctx: @info:usagetip]
en: This page provided by Welcome Center could not be loaded
hu: Ez az Üdvözlőközpont által biztosított oldal nem tölthető be

[ctx: @info:usagetip]
en: This page provided by your distribution could not be loaded
hu: Ez a disztribúciója által biztosított oldal nem tölthető be

[ctx: @info:usagetip]
en: To get started, click the arrow on the <interface>System Tray</interface> to show hidden items, and then click the <interface>Vaults</interface> icon.
hu: Az induláshoz kattintson a <interface>Paneltálca</interface> nyilára a rejtett elemek megjelenítéséhez, majd kattintson a <interface>Tárak</interface> ikonra.

[ctx: @info:usagetip]
en: To get started, launch <interface>System Settings</interface> and search for “Activities”. On that page, you can create more Activities. You can then switch between them using the <shortcut>Meta+Q</shortcut> keyboard shortcut.
hu: A kezdéshez indítsa el a <interface>Rendszerbeállításokat</interface>, és keresse meg az „Aktivitások” menüpontot. Ezen az oldalon további Aktivitásokat hozhat létre. Ezek között aztán a <shortcut>Meta+Q</shortcut> billentyűparanccsal válthat.

[ctx: @info:usagetip]
en: To learn more, open the KRunner search bar using the <shortcut>Alt+Space</shortcut> keyboard shortcut and click on the question mark icon.
hu: Ha többet szeretne megtudni, nyissa meg a KRunner keresősávját az <shortcut>Alt+Space</shortcut> billentyűparanccsal, és kattintson a kérdőjel ikonra.

[ctx: @info:usagetip]
en: We hope you love Plasma as much as we loved making it for you! Now it’s time to jump right in. Explore its features, install your favorite apps and games, and get busy doing what makes you you!
hu: Reméljük, hogy a Plasmát legalább annyira szereti, mint amennyire mi szerettük elkészíteni! Itt az ideje hogy belevágjon. Fedezze fel a funkcióit, telepítse a kedvenc alkalmazásait és játékait, és foglalatoskodjon azzal, ami Önt önmagává teszi!

[ctx: @info:usagetip]
en: We thank the following supporting members for their recurring donation to KDE:
hu: Köszönjük az alábbi támogató tagoknak rendszeres adományaikat a KDE-nek:

[ctx: @info:usagetip]
en: You can access Overview using the <shortcut>Meta+W</shortcut> keyboard shortcut, or by moving your mouse into the top-left corner of the screen. You can also press <shortcut>Meta+G</shortcut> for Grid View, which shows Virtual Desktops in a grid.
hu: Az áttekintést a <shortcut>Meta+W</shortcut> billentyűkombinációval érheti el, vagy az egérnek a képernyő bal felső sarkába mozgatásával. A <shortcut>Meta+G</shortcut> billentyűkombinációt is megnyomhatja a Rács nézethez, amely a virtuális asztalokat egy rácsban jeleníti meg.

[ctx: @info:usagetip]
en: You can connect to the internet and manage your network connections with the <interface>Networks applet</interface>. To access it, click on the <interface>Networks</interface> icon in your <interface>System Tray</interface>, which lives in the bottom-right corner of the screen.
hu: Csatlakozhat az internethez és kezelheti hálózati kapcsolatait a <interface>Hálózatok kisalkalmazással</interface>. Eléréséhez kattintson a <interface>Hálózatok</interface> ikonra a <interface>Paneltálcán</interface>, a képernyő jobb alsó sarkában.

[ctx: @info:usagetip %1 is 'Discover', the name of KDE's software center app, and %2 is the distro name.]
en: There’s no need to search the web to download app installers or use a command-line package manager; KDE’s app store <application>%1</application> does it all for you!<nl/><nl/>Click on any of the icons below to give it a try!
hu: Nincs szükség az interneten keresgélni az alkalmazások telepítőit vagy egy csomagkezelőt használni; a KDE alkalmazásboltja, a(z) <application>%1</application> mindent megtesz Önért!<nl/><nl/>Kattintson az alábbi ikonok bármelyikére, és próbálja ki!

[ctx: @info:usagetip %1 is custom text supplied by the distro]
en: %1<nl/><nl/>This operating system is running Plasma, a free and open-source desktop environment created by KDE, an international software community of volunteers. It is designed to be simple by default for a smooth experience, but powerful when needed to help you really get things done. We hope you love it!
hu: %1<nl/><nl/>Ez az operációs rendszer a Plasmát futtatja, egy szabad és nyílt forráskódú asztali környezet, amelyet a KDE, egy önkéntesekből álló nemzetközi szoftverközösség hozott létre. Alapértelmezés szerint egyszerűre tervezték a zökkenőmentes használat érdekében, de hatékony, ha szükséges, hogy valóban segítsen a dolgok elvégzésében. Reméljük, hogy szeretni fogja!

[ctx: @info:usagetip %1 is the name of the user's distro]
en: Pressing the icon below will begin installing %1. Alternatively, you can close the window to explore the live environment or continue here to find out about KDE Plasma.
hu: Az alábbi ikon megnyomásával megkezdődik a(z) %1 telepítése. Alternatívaként bezárhatja az ablakot, hogy felfedezze az élő környezetet, vagy itt folytathatja a KDE Plasma megismerését.

[ctx: @info:usagetip %1 is the name of the user's distro]
en: To manage network connections, Plasma requires <icode>plasma-nm</icode> to be installed. Please report this omission to %1.
hu: A hálózati kapcsolatok kezeléséhez a <icode>plasma-nm</icode> telepítése szükséges. Kérjük, jelezze ezt a hiányosságot a(z) %1 készítőinek.

[ctx: @info:usagetip %1 is the name of the user's distro]
en: Welcome to the %1 operating system running KDE Plasma!<nl/><nl/>Plasma is a free and open-source desktop environment created by KDE, an international software community of volunteers. It is designed to be simple by default for a smooth experience, but powerful when needed to help you really get things done. We hope you love it!
hu: Üdvözli a(z) %1, amely a KDE Plasmát futtatja!<nl/><nl/>A Plasma egy szabad és nyílt forráskódú asztali környezet, amelyet a KDE, egy önkéntesekből álló nemzetközi szoftverközösség hozott létre. Alapértelmezés szerint egyszerűre tervezték a zökkenőmentes használat érdekében, de hatékony, ha szükséges, hogy valóban segítsen a dolgok elvégzésében. Reméljük, hogy szeretni fogja!

[ctx: @info:usagetip %1 is the name of the user's distro]
en: You can close the window to explore the live environment or continue here to find out about KDE Plasma.
hu: Bezárhatja az ablakot, hogy felfedezze az élő környezetet, vagy itt folytathatja a KDE Plasma megismerését.

[ctx: @info:usagetip An addendum to example KRunner queries, intentionally using '...' as these are the characters a person would type for ellipses]
en: ...and much more!
hu: …és még sok minden más!

[ctx: @info:usagetip An example KRunner query, ensure keywords are localized as they are in the actual runner plugins. If needed, change 'Shanghai' to a city that on the other side of the world from likely speakers of the language.]
en: time Shanghai
hu: idő Shanghaj

[ctx: @info:usagetip An example KRunner query, ensure keywords are localized as they are in the actual runner plugins. If needed, change the conversion to a likely one for speakers of the language.]
en: 25 miles in km
hu: 25 mérföld km

[ctx: @info:usagetip An example KRunner query, ensure keywords are localized as they are in the actual runner plugins. If needed, change the currency conversion to a likely one for speakers of the language.]
en: 200 EUR in USD
hu: 200 EUR USD

[ctx: @info:usagetip Shown when connected to the internet]
en: All good to go!
hu: Minden készen áll!

[ctx: @info:window]
en: Access the Internet
hu: Kapcsolódás az internethez

[ctx: @info:window]
en: Activities
hu: Aktivitások

[ctx: @info:window]
en: Error loading page
hu: Hiba az oldal betöltésekor

[ctx: @info:window]
en: Powerful When Needed
hu: Hatékony, amikor szükséges

[ctx: @info:window]
en: Simple by Default
hu: Alapértelmezetten egyszerű

[ctx: @info:window The name of a KWin effect]
en: Overview
hu: Áttekintés

[ctx: @label %1 is the Plasma version]
en: %1 Beta
hu: %1 Béta

[ctx: @label %1 is the Plasma version, %2 is the beta release number]
en: %1 Beta %2
hu: %1 Béta %2

[ctx: @label:URL]
en: Get help at KDE’s discussion forums
hu: Kérjen segítséget a KDE fórumain

[ctx: @label:URL]
en: Learn more about the KDE community
hu: Tudjon meg többet a KDE közösségről

[ctx: @label:URL]
en: Report a bug
hu: Hibabejelentés

[ctx: @option:check]
en: Load preview automatically
hu: Előnézet betöltése automatikusan

[ctx: @option:check]
en: Show after Plasma is updated
hu: Megjelenítés a Plasma frissítése után

[ctx: @title]
en: Image loading failed
hu: A kép betöltése sikertelen

[ctx: @title]
en: Welcome
hu: Üdvözöljük

[ctx: @title]
en: Welcome Center
hu: Üdvözlőközpont

[ctx: @title The default name of a Plasma desktop as seen in the overview]
en: Desktop 1
hu: 1. asztal

[ctx: @title The name of an example Plasma activity]
en: Home
hu: Otthoni

[ctx: @title The name of an example Plasma activity]
en: School
hu: Iskolai

[ctx: @title The name of an example Plasma activity]
en: Work
hu: Munkahelyi

[ctx: @title The name of an example Plasma vault]
en: Important Documents
hu: Fontos dokumentumok

[ctx: @title The name of an example Plasma vault]
en: My Photos
hu: Fényképek

[ctx: @title: window]
en: Share Anonymous Usage Information
hu: Névtelen használati információk megosztása

[ctx: @title:row]
en: Keyboard Shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

[ctx: @title:row Name of the 'Activities' Plasma feature]
en: Activities
hu: Aktivitások

[ctx: @title:row Name of the 'Overview' KWin effect]
en: Overview
hu: Áttekintés

[ctx: @title:row Short form of the 'Vaults' Plasma feature]
en: Vaults
hu: Titkos tárolók

[ctx: @title:window]
en: Enjoy It!
hu: Élvezze!

[ctx: @title:window]
en: Find Great Apps
hu: Találjon remek alkalmazásokat

[ctx: @title:window]
en: Plasma has been updated to %1
hu: A Plasma frissült erre: %1

[ctx: @title:window]
en: Supporting Members
hu: Támogatók

[ctx: @title:window %1 is the name of the user's distro]
en: Welcome to %1!
hu: Üdvözli a(z) %1!

[ctx: @title:window Title of the Plasma Vaults popup]
en: Vaults
hu: Titkos tárolók

[ctx: @title:window Title of the Plasma activities sidebar]
en: Activities
hu: Aktivitások

en: Display release notes for the current Plasma release.
hu: Az aktuális Plasma verzió kiadási megjegyzéseinek megjelenítése.

en: Display the live page intended for distro live environments.
hu: A disztribúciók élő környezeteihez szánt oldal megjelenítése.

en: Search…
hu: Keresés…

en: Specify comma-delimited list of page(s) (by internal name) to be displayed.
hu: Adja meg a megjelenítendő oldal(ak) vesszővel elválasztott listáját (belső név szerint).

en: This settings module could not be loaded
hu: Ez a beállítómodul nem tölthető be

en: Unlock and Open
hu: Feloldás és megnyitás
