evolution-data-server master - en to hu translation catalogue (1711 entries)

en: 
    (host: %s)
hu: 
    (gép: %s)

en: %I %p
hu: %k óra

en: %I:%M %p
hu: %H:%M

en: %I:%M:%S %p
hu: %H:%M:%S

en: %a %m/%d/%Y
hu: %Y. %m. %d. %a.

en: %a %m/%d/%Y %H
hu: %Y. %m. %d. %a. %k óra

en: %a %m/%d/%Y %H:%M
hu: %Y. %m. %d. %a. %H:%M

en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
hu: %Y. %m. %d. %a. %H:%M:%S

en: %a %m/%d/%Y %I %p
hu: %Y. %m. %d. %a. %k óra

en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
hu: %Y. %m. %d. %a. %H:%M

en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
hu: %Y. %m. %d. %a. %H:%M:%S

en: %d day | %d days
hu[0]: %d nap
hu[1]: %d nap

en: %d hour | %d hours
hu[0]: %d óra
hu[1]: %d óra

en: %d minute | %d minutes
hu[0]: %d perc
hu[1]: %d perc

en: %d second | %d seconds
hu[0]: %d másodperc
hu[1]: %d másodperc

en: %d week | %d weeks
hu[0]: %d hét
hu[1]: %d hét

en: %d year | %d years
hu[0]: %d év
hu[1]: %d év

en: %m/%d/%Y
hu: %Y. %m. %d.

en: %m/%d/%Y %H
hu: %Y. %m. %d. %k óra

en: %m/%d/%Y %H:%M
hu: %Y. %m. %d. %H:%M

en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
hu: %Y. %m. %d. %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y %I %p
hu: %Y. %m. %d. %k óra

en: %m/%d/%Y %I:%M %p
hu: %Y. %m. %d. %H:%M

en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
hu: %Y. %m. %d. %H:%M:%S

en: %s Address Book authentication request
hu: %s címjegyzék hitelesítési kérés

en: %s Calendar authentication request
hu: %s naptár hitelesítési kérés

en: %s Mail authentication request
hu: %s levél hitelesítési kérés

en: %s Memo List authentication request
hu: %s feljegyzéslista hitelesítési kérés

en: %s Task List authentication request
hu: %s feladatlista hitelesítési kérés

en: %s account authentication request
hu: %s-fiók hitelesítési kérés

en: %s authentication failed
hu: A(z) %s hitelesítés sikertelen

en: %s does not support creating remote resources
hu: A(z) %s nem támogatja a távoli erőforrások létrehozását

en: %s does not support deleting remote resources
hu: A(z) %s nem támogatja a távoli erőforrások törlését

en: %s: HTTP error code %d (%s)
hu: %s: %d számú HTTP-hibakód (%s)

en: %s: HTTP error code %d (%s): %s
hu: %s: %d számú HTTP-hibakód (%s): %s

en: %s: NULL returned from ldap_first_entry
hu: %s: NULL lett visszaadva az ldap_first_entry hívásából

en: %s: Scanning existing messages
hu: %s: meglévő üzenetek keresése

en: %s: Scanning new messages
hu: %s: új üzenetek keresése

en: %s: Unhandled result type %d returned
hu: %s: kezeletlen %d eredménytípus lett visszaadva

en: %s: Unhandled search result type %d returned
hu: %s: kezeletlen %d keresési eredménytípus lett visszaadva

en: (%s) expects an array result
hu: A(z) „%s” tömberedményt vár

en: (%s) not allowed inside %s
hu: A(z) „%s” nem engedélyezett ezen belül: %s

en: (%s) requires a match type string
hu: A(z) „%s” egy illesztés típusú karakterláncot igényel

en: (%s) requires a single bool result
hu: A(z) „%s” egy önálló logikai eredményt igényel

en: (%s) requires the folder set
hu: A(z) „%s” a mappa beállítását igényli

en: (Deprecated) Automatic proxy configuration URL
hu: (Elavult) Automatikus proxybeállítás URL-e

en: (Deprecated) Host name for HTTP requests
hu: (Elavult) Gépnév a HTTP-kérésekhez

en: (Deprecated) Host name for HTTPS requests
hu: (Elavult) Gépnév a HTTPS-kérésekhez

en: (Deprecated) Host name for SOCKS requests
hu: (Elavult) Gépnév a SOCKS-kérésekhez

en: (Deprecated) List of hosts to connect to without proxy
hu: (Elavult) Gépek listája, amelyekhez proxy nélkül kell csatlakozni

en: (Deprecated) Port number for HTTP requests
hu: (Elavult) Portszám a HTTP-kérésekhez

en: (Deprecated) Port number for HTTPS requests
hu: (Elavult) Portszám a HTTPS-kérésekhez

en: (Deprecated) Port number for SOCKS requests
hu: (Elavult) Portszám a SOCKS-kérésekhez

en: (Deprecated) Proxy authentication password
hu: (Elavult) Jelszó a proxy hitelesítéshez

en: (Deprecated) Proxy authentication user name
hu: (Elavult) Felhasználónév a proxy hitelesítéshez

en: (Deprecated) Proxy type to use
hu: (Elavult) Használandó proxytípus

en: (Deprecated) Whether proxy server requires authentication
hu: (Elavult) A proxykiszolgáló igényel-e hitelesítést

en: (Deprecated) Whether to use http-proxy
hu: (Elavult) Használjon-e HTTP-proxyt

en: (Unknown GSSAPI mechanism code: %x)
hu: (Ismeretlen GSSAPI mechanizmus kód: %x)

en: (Unknown error)
hu: (Ismeretlen hiba)

en: **Internal ONLY module**
hu: **Csak belső modul**

en: , with one exception | , with %d exceptions
hu[0]: , egy kivétellel
hu[1]: , %d kivétellel

en: 10th
hu: 10.

en: 11th
hu: 11.

en: 12th
hu: 12.

en: 13th
hu: 13.

en: 14th
hu: 14.

en: 15th
hu: 15.

en: 16th
hu: 16.

en: 17th
hu: 17.

en: 18th
hu: 18.

en: 19th
hu: 19.

en: 1st
hu: 1.

en: 20th
hu: 20.

en: 21st
hu: 21.

en: 22nd
hu: 22.

en: 23rd
hu: 23.

en: 24th
hu: 24.

en: 25th
hu: 25.

en: 26th
hu: 26.

en: 27th
hu: 27.

en: 28th
hu: 28.

en: 29th
hu: 29.

en: 2nd
hu: 2.

en: 30th
hu: 30.

en: 31st
hu: 31.

en: 3rd
hu: 3.

en: 4th
hu: 4.

en: 5th
hu: 5.

en: 6th
hu: 6.

en: 7th
hu: 7.

en: 8th
hu: 8.

en: 9th
hu: 9.

en: A PKCS #11 module returned CKR_DEVICE_ERROR, indicating that a problem has occurred with the token or slot.
hu: Egy PKCS #11 modul CKR_DEVICE_ERROR hibát adott vissza, ami azt jelzi, hogy probléma történt a tokennel vagy a tárolóhellyel.

en: A PKCS #11 module returned CKR_FUNCTION_FAILED, indicating that the requested function could not be performed.  Trying the same operation again might succeed.
hu: Egy PKCS #11 modul CKR_FUNCTION_FAILED hibát adott vissza, ami azt jelzi, hogy a kért függvényt nem sikerült végrehajtani. Ugyanennek a műveletnek az ismételt megpróbálása sikeres lehet.

en: A PKCS #11 module returned CKR_GENERAL_ERROR, indicating that an unrecoverable error has occurred.
hu: Egy PKCS #11 modul CKR_GENERAL_ERROR hibát adott vissza, ami azt jelzi, hogy helyrehozhatatlan hiba történt.

en: A calendar reminder is about to trigger. This reminder is configured to run the following program:
    
            %s
    
    Are you sure you want to run this program?
hu: Egy naptár-emlékeztető hamarosan aktiválva lesz. Az emlékeztető úgy van beállítva, hogy a következő programot futtassa:
    
            %s
    
    Biztosan futtatni szeretné ezt a programot?

en: A certificate with the same nickname already exists.
hu: Már létezik egy azonos becenevű tanúsítvány.

en: A full path to a directory where .source files with preconfigured options can be stored
hu: A teljes útvonal a könyvtárhoz, ahol a .source fájlok találhatóak az előre konfigurált beállításokkal.

en: A key with the same nickname already exists.
hu: Már létezik egy azonos becenevű kulcs.

en: A list of hints for OAuth2 services
hu: Tippek listája az OAuth2 szolgáltatásokhoz

en: A list of variables which can be part of the autoconfig .source files
hu: A változók listája, amelyek részei lehetnek a .source fájlokban található automatikus konfigurációnak

en: A password transition is needed
hu: Jelszóváltoztatás szükséges

en: A sensitive key cannot be moved to the slot where it is needed.
hu: Egy érzékeny kulcsot nem lehet áthelyezni abba a tárolóhelybe, ahol szükség van rá.

en: AIM Home Screen Name 1
hu: 1. otthoni AIM-képernyőnév

en: AIM Home Screen Name 2
hu: 2. otthoni AIM-képernyőnév

en: AIM Home Screen Name 3
hu: 3. otthoni AIM-képernyőnév

en: AIM Screen Name List
hu: AIM-képernyőnévlista

en: AIM Work Screen Name 1
hu: 1. munkahelyi AIM-képernyőnév

en: AIM Work Screen Name 2
hu: 2. munkahelyi AIM-képernyőnév

en: AIM Work Screen Name 3
hu: 3. munkahelyi AIM-képernyőnév

en: AUTH command failed:
hu: Az AUTH parancs sikertelen:

en: AUTH command failed: Not connected.
hu: Az AUTH parancs sikertelen: nincs kapcsolódva.

en: Accept _Temporarily
hu: Elfogadás _ideiglenesen

en: Access Control Entry can be only to Grant or Deny, but not None.
hu: A hozzáférés-vezérlési bejegyzés csak „Grant” (megadás) vagy „Deny” (megtagadás) lehet, de „None” (nincs) nem.

en: Access Control Entry can be only to Grant or Deny, but not both.
hu: A hozzáférés-vezérlési bejegyzés csak „Grant” (megadás) vagy „Deny” (megtagadás) lehet, de mindkettő nem.

en: Access Control Entry privilege cannot be NULL.
hu: A hozzáférés-vezérlési bejegyzés jogosultsága nem lehet NULL.

en: Add custom time…
hu: Egyéni idő hozzáadása…

en: Adding contact to LDAP server...
hu: Névjegy hozzáadása az LDAP-kiszolgálóhoz…

en: Address Book
hu: Címjegyzék

en: Address List
hu: Címlista

en: Address book authentication request
hu: Címjegyzék hitelesítési kérés

en: Address in signing certificate does not match address in message headers.
hu: Az aláírási tanúsítványban lévő cím nem egyezik az üzenet fejléceiben lévő címmel.

en: Addressbook backend does not support cursors
hu: A címjegyzék-háttérprogram nem támogatja a kurzorokat

en: Algorithm
hu: Algoritmus

en: Algorithm mismatch
hu: Algoritmus-eltérés

en: Alphabetic index was set for incorrect locale
hu: Alfabetikus index lett beállítva egy hibás területi beállításhoz

en: Alternative Emails
hu: Alternatív e-mail-címek

en: Always check for _new mail in this folder
hu: Mindig _keressen új leveleket ebben a mappában

en: An I/O error occurred during security authorization.
hu: Bemeneti/kimeneti hiba történt a biztonsági felhatalmazás során.

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Google servers, instead of the one provided during build time
hu: A Google kiszolgálókhoz történő kapcsolódáshoz használandó OAuth2 ügyfél-azonosító az összeállításkor megadott helyett

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Outlook servers, instead of the one provided during build time
hu: Az Outlook kiszolgálókhoz történő kapcsolódáshoz használandó OAuth2 ügyfél-azonosító az összeállításkor megadott helyett

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Yahoo! servers, instead of the one provided during build time
hu: A Yahoo! kiszolgálókhoz történő kapcsolódáshoz használandó OAuth2 ügyfél-azonosító az összeállításkor megadott helyett

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Google servers, instead of the one provided during build time
hu: A Google kiszolgálókhoz történő kapcsolódáshoz használandó OAuth2 ügyféltitok az összeállításkor megadott helyett

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Outlook servers, instead of the one provided during build time
hu: Az Outlook kiszolgálókhoz történő kapcsolódáshoz használandó OAuth2 ügyféltitok az összeállításkor megadott helyett

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Yahoo! servers, instead of the one provided during build time
hu: A Yahoo! kiszolgálókhoz történő kapcsolódáshoz használandó OAuth2 ügyféltitok az összeállításkor megadott helyett

en: An absolute path where the gpg (or gpg2) binary is
hu: Abszolút útvonal, ahol a gpg (vagy gpg2) bináris található

en: An example is “/usr/bin/gpg”; when it is left empty, or an incorrect value is set, then it will be searched for. Change requires restart of the application.
hu: Egy példa: „/usr/bin/gpg”; ha üresen van hagyva vagy hibás érték van beállítva, akkor keresve lesz. A megváltoztatása az alkalmazás újraindítását igényli.

en: Anniversary
hu: Évforduló

en: Anniversary: %s
hu: Évforduló: %s

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Apply _filters to new messages
hu: _Szűrők alkalmazása az új üzenetekre

en: Apply _filters to new messages in all folders
hu: _Szűrők alkalmazása az új üzenetekre az összes mappában

en: Apply message _filters to this folder
hu: Üzenet_szűrők alkalmazása erre a mappára

en: Array of user header names
hu: Felhasználói fejlécnevek tömbje

en: Assistant
hu: Asszisztens

en: Assistant Phone
hu: Asszisztensi telefon

en: At least one sort field must be specified to use a cursor
hu: Legalább egy rendezési mezőt meg kell adni egy kurzor használatához

en: At least one sort field must be specified to use an EbSdbCursor
hu: Legalább egy rendezési mezőt meg kell adni egy EbSdbCursor használatához

en: At least one sort field must be specified to use an EbSqlCursor
hu: Legalább egy rendezési mezőt meg kell adni egy EbSqlCursor használatához

en: Auth Host: %s
hu: Hitelesítő gép: %s

en: Auth Host: %s:%d
hu: Hitelesítő gép: %s:%d

en: Auth Method: %s
hu: Hitelesítési módszer: %s

en: Auth Proxy UID: %s
hu: Hitelesítő proxy egyedi azonosítója: %s

en: Auth User: %s
hu: Hitelesítő felhasználó: %s

en: Authentication failed
hu: A hitelesítés sikertelen

en: Authentication failed.
hu: A hitelesítés sikertelen.

en: Authentication mechanism is too weak
hu: A hitelesítési mechanizmus túl gyenge

en: Authentication password not available
hu: A hitelesítés jelszava nem érhető el

en: Authentication request
hu: Hitelesítési kérés

en: Authentication required
hu: Hitelesítés szükséges

en: Automatically _update on change in source folders
hu: Automatikus _frissítés a forrásmappákban történt változásoknál

en: Backend factory for source “%s” and extension “%s” cannot be found.
hu: A(z) „%s” forrás és „%s” kiterjesztés háttérprogram-gyára nem található.

en: Backend is busy
hu: A háttérprogram elfoglalt

en: Backend is not opened yet
hu: A háttérprogram még nincs megnyitva

en: Backend: %s
hu: Háttérprogram: %s

en: Bad authentication response from server.
hu: Hibás hitelesítési válasz a kiszolgálótól.

en: Bad file format.
hu: Hibás fájlformátum.

en: Bad information access location in cert extension
hu: Hibás információelérési hely a tanúsítvány kiterjesztésében

en: Bad signature
hu: Hibás aláírás

en: Birth Date
hu: Születésnap

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Birthday and anniversary reminder
hu: Születésnap- és évforduló-emlékeztető

en: Birthday and anniversary reminder units
hu: Születésnap- és évforduló-emlékeztető időegysége

en: Birthday and anniversary reminder value
hu: Születésnap- és évforduló-emlékeztető értéke

en: Birthday: %s
hu: Születésnap: %s

en: Birthdays & Anniversaries
hu: Születésnapok és évfordulók

en: Book UID
hu: Könyv egyedi azonosítója

en: Business Fax
hu: Üzleti fax

en: Business Phone
hu: Üzleti telefon

en: Business Phone 2
hu: 2. üzleti telefon

en: CRL Sign
hu: CRL-aláírás

en: CRL already exists.
hu: A tanúsítvány-visszavonási lista már létezik.

en: C_heck for new messages in all folders
hu: Új üzenetek ke_resése az összes mappában

en: C_ontinue
hu: _Folytatás

en: Calendar
hu: Naptár

en: Calendar URI
hu: Naptár URI

en: Calendar authentication request
hu: Naptár hitelesítési kérés

en: Calendar enabled: %s
hu: Naptár engedélyezve: %s

en: Callback Phone
hu: Visszahívási telefon

en: Can not make parent directory: %s
hu: Nem lehet létrehozni a szülőkönyvtárat: %s

en: Can not open file
hu: Nem lehet megnyitni a fájlt

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cancelled
hu: Megszakítva

en: Cannot add CMS Recipient information
hu: Nem lehet hozzáadni a CMS-címzett információit

en: Cannot add CMS Signer information
hu: Nem lehet hozzáadni CMS-aláíró információkat

en: Cannot add CMS Signing time
hu: Nem lehet hozzáadni CMS-aláírási időt

en: Cannot add MS SMIMEEncKeyPrefs attribute
hu: Nem lehet hozzáadni MS SMIMEEncKeyPrefs attribútumot

en: Cannot add SMIMEEncKeyPrefs attribute
hu: Nem lehet hozzáadni SMIMEEncKeyPrefs attribútumot

en: Cannot add contact:
hu: Nem lehet hozzáadni a névjegyet:

en: Cannot add encryption certificate
hu: Nem lehet hozzáadni titkosítási tanúsítványt

en: Cannot add timezone with invalid component
hu: Nem lehet időzónát hozzáadni érvénytelen összetevővel

en: Cannot add timezone without component
hu: Nem lehet időzónát hozzáadni összetevő nélkül

en: Cannot add timezone without tzid
hu: Nem lehet időzónát hozzáadni tzid nélkül

en: Cannot allocate slot for encryption bulk key
hu: Nem lehet lefoglalni foglalatot a titkosítás tömeges kulcsához

en: Cannot append message to maildir folder: %s:
hu: Nem lehet üzenetet hozzáfűzni a maildir-mappához: %s:

en: Cannot append message to mbox file: %s:
hu: Nem lehet üzenetet hozzáfűzni az mbox-fájlhoz: %s:

en: Cannot append message to mh folder: %s:
hu: Nem lehet üzenetet hozzáfűzni az mh-mappához: %s:

en: Cannot ask for Kerberos ticket. Obtain the ticket manually, like on command line with “kinit” or open “Online Accounts” in “Settings” and add the Kerberos account there. Reported error was: %s
hu: Nem lehet Kerberos-jegyet kérni. Szerezze be a jegyet kézileg, például a parancssorban a „kinit” segítségével, vagy nyissa meg az „Online fiókok” menüpontot a „Beállítások” menüben, és ott adja hozzá a Kerberos-fiókot. A bejelentett hiba: %s

en: Cannot attach CMS Enveloped data
hu: Nem lehet csatolni CMS-sel borítékolt adatokat

en: Cannot attach CMS data
hu: Nem lehet csatolni CMS-adatokat

en: Cannot attach CMS data object
hu: Nem lehet csatolni CMS-adatobjektumot

en: Cannot attach CMS signed data
hu: Nem lehet csatolni CMS-sel aláírt adatokat

en: Cannot authenticate without a username
hu: Nem lehet hitelesíteni felhasználónév nélkül

en: Cannot build locking helper pipe: %s
hu: Nem lehet összeállítani zárolási segítő csövet: %s

en: Cannot calculate digests
hu: Nem lehet kiszámítani a kivonatokat

en: Cannot change value of book property “%s”
hu: Nem lehet megváltoztatni a(z) „%s” könyvtulajdonság értékét

en: Cannot change value of calendar property “%s”
hu: Nem lehet megváltoztatni a(z) „%s” naptártulajdonság értékét

en: Cannot check folder: %s: %s
hu: Nem lehet ellenőrizni a mappát: %s: %s

en: Cannot copy messages to the Junk folder
hu: Nem lehet üzeneteket másolni a Szemét mappába

en: Cannot copy messages to the Trash folder
hu: Nem lehet üzeneteket másolni a Kuka mappába

en: Cannot copy or move messages into a Virtual Folder
hu: Nem lehet átmásolni vagy áthelyezni üzeneteket egy virtuális mappába

en: Cannot create CMS Enveloped data
hu: Nem lehet létrehozni CMS-sel borítékolt adatokat

en: Cannot create CMS Message
hu: Nem lehet létrehozni CMS-üzenetet

en: Cannot create CMS Recipient information
hu: Nem lehet létrehozni a CMS-címzett információit

en: Cannot create CMS Signer information
hu: Nem lehet létrehozni a CMS-aláíró információit

en: Cannot create CMS message
hu: Nem lehet létrehozni CMS-üzenetet

en: Cannot create CMS signed data
hu: Nem lehet létrehozni CMS-sel aláírt adatokat

en: Cannot create a folder by this name.
hu: Nem lehet létrehozni mappát ezzel a névvel.

en: Cannot create calendar object:
hu: Nem lehet létrehozni a naptárobjektumot:

en: Cannot create directory “%s”: %s.
hu: Nem lehet létrehozni a(z) „%s” könyvtárat: %s.

en: Cannot create encoder context
hu: Nem lehet létrehozni a kódolókörnyezetet

en: Cannot create folder containing “%s”
hu: Nem lehet létrehozni „%s” tartalmú mappát

en: Cannot create folder lock on %s: %s
hu: Nem lehet létrehozni mappazárat ezen: %s: %s

en: Cannot create folder “%s”: %s
hu: Nem lehet létrehozni a(z) „%s” mappát: %s

en: Cannot create folder: %s: %s
hu: Nem lehet létrehozni a mappát: %s: %s

en: Cannot create folder: %s: folder exists
hu: Nem lehet létrehozni a mappát: %s: a mappa létezik

en: Cannot create spool file:
hu: Nem lehet létrehozni várólistafájlt:

en: Cannot decrypt message: Incorrect message format
hu: Nem lehet visszafejteni az üzenetet: helytelen üzenetformátum

en: Cannot decrypt: encrypted using a disallowed algorithm or key size.
hu: Nem lehet visszafejteni: nem engedélyezett algoritmus vagy kulcsméret használatával titkosítva.

en: Cannot decrypt: key encryption algorithm does not match your certificate.
hu: Nem lehet visszafejteni: a kulcs titkosítási algoritmusa nem felel meg a tanúsítványának.

en: Cannot decrypt: you are not a recipient, or matching certificate and private key not found.
hu: Nem lehet visszafejteni: Ön nem címzett, vagy nem található megfelelő tanúsítvány és személyes kulcs.

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
hu: Nem lehet törölni a mappát: %s: érvénytelen művelet

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
hu: Nem lehet törölni a mappát: %s: nincs ilyen mappa

en: Cannot determine destination URL without WebDAV extension
hu: Nem lehet meghatározni a cél URL-t a WebDAV-kiterjesztés nélkül

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain a password for “%s”
hu: Nem található megfelelő fiók az org.gnome.OnlineAccounts szolgáltatásban, amelyből a(z) „%s” jelszava beszerezhető.

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain an access token for “%s”
hu: Nem található megfelelő fiók az org.gnome.OnlineAccounts szolgáltatásban, amelyből a(z) „%s” hozzáférési tokene beszerezhető.

en: Cannot find certificate chain
hu: Nem található tanúsítványlánc

en: Cannot find certificate for “%s”
hu: Nem található a(z) „%s” tanúsítványa

en: Cannot find common bulk encryption algorithm
hu: Nem található általános tömeges titkosítási algoritmus

en: Cannot find corresponding collection backend for source “%s”
hu: Nem található megfelelő gyűjtemény-háttérprogram a(z) „%s” forráshoz

en: Cannot find email address:
hu: Nem lehet megtalálni az e-mail-címet:

en: Cannot find signature digests
hu: Nem találhatók az aláírás kivonatai

en: Cannot find source “%s”
hu: Nem található a(z) „%s” forrás

en: Cannot fork locking helper: %s
hu: Nem lehet elágaztatni a zárolási segítőt: %s

en: Cannot get POP summary:
hu: Nem lehet lekérni a POP-összefoglalót:

en: Cannot get URI
hu: Nem lehet lekérni az URI-t

en: Cannot get contact list uids:
hu: Nem lehet lekérni a névjegylista egyedi azonosítóit:

en: Cannot get contact list:
hu: Nem lehet lekérni a névjegylistát:

en: Cannot get contact:
hu: Nem lehet lekérni a névjegyet:

en: Cannot get folder “%s”: %s
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” mappát: %s

en: Cannot get folder “%s”: folder does not exist.
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” mappát: a mappa nem létezik.

en: Cannot get folder “%s”: not a directory.
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” mappát: nem könyvtár.

en: Cannot get folder “%s”: not a maildir directory.
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” mappát: nem maildir-könyvtár.

en: Cannot get folder “%s”: not a regular file.
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” mappát: nem szabályos fájl.

en: Cannot get folder: %s: %s
hu: Nem lehet lekérni a mappát: %s: %s

en: Cannot get message %s from folder %s
    %s
hu: Nem lehet lekérni a(z) %s üzenetet ebből a mappából: %s
    %s

en: Cannot get message %s from folder %s:
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” üzenetet a(z) „%s” mappából:

en: Cannot get message %s:
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” üzenetet:

en: Cannot get message %s: %s
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” üzenetet: %s

en: Cannot get message with message ID %s: %s
hu: Nem lehet lekérni a(z) %s üzenet-azonosítóval rendelkező üzenetet: %s

en: Cannot issue command, no stream available
hu: Nem lehet parancsot kibocsátani, nem érhető el adatfolyam

en: Cannot login to POP server %s: SASL Protocol error
hu: Nem lehet bejelentkezni a(z) „%s” POP-kiszolgálóra: SASL-protokollhiba

en: Cannot modify all instances from a detached instance. Modify a series instance instead.
hu: Nem lehet módosítani az összes példányt egy leválasztott példányból. Módosítson inkább egy sorozatpéldányt.

en: Cannot modify calendar object:
hu: Nem lehet módosítani a naptárobjektumot:

en: Cannot modify contacts:
hu: Nem lehet módosítani a névjegyeket:

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
hu: Nem lehet megnyitni az MH-könyvtár útvonalát: %s: %s

en: Cannot open book:
hu: Nem lehet megnyitni a könyvet:

en: Cannot open calendar:
hu: Nem lehet megnyitni a naptárat:

en: Cannot open mailbox: %s:
hu: Nem lehet megnyitni a postafiókot: %s:

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
hu: Nem lehet megnyitni a maildir-könyvtár útvonalát: %s: %s

en: Cannot open temporary mailbox: %s
hu: Nem lehet megnyitni az ideiglenes postafiókot: %s

en: Cannot parse ISC file “%s”
hu: Nem lehet feldolgozni a(z) „%s” ISC-fájlt

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
hu: Nem lehet feldolgozni a keresési kifejezést: %s:
    %s

en: Cannot receive calendar objects:
hu: Nem lehet fogadni a naptárobjektumokat:

en: Cannot refresh address book:
hu: Nem lehet frissíteni a címjegyzéket:

en: Cannot refresh calendar:
hu: Nem lehet frissíteni a naptárat:

en: Cannot remove calendar object:
hu: Nem lehet eltávolítani a naptárobjektumot:

en: Cannot remove contacts:
hu: Nem lehet eltávolítani a névjegyeket:

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
hu: Nem lehet átnevezni a mappát: %s: érvénytelen művelet

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
hu: Nem lehet átnevezni a mappát: %s: nincs ilyen mappa

en: Cannot retrieve calendar free/busy list:
hu: Nem lehet lekérni a naptár foglaltsági listáját:

en: Cannot retrieve calendar object list:
hu: Nem lehet lekérni a naptár objektumlistáját:

en: Cannot retrieve calendar object path:
hu: Nem lehet lekérni a naptár objektumútvonalát:

en: Cannot save calendar data
hu: Nem lehet elmenteni a naptár adatait

en: Cannot save calendar data: Malformed URI.
hu: Nem lehet elmenteni a naptár adatait: helytelenül formázott URI.

en: Cannot send calendar objects:
hu: Nem lehet elküldeni a naptárobjektumokat:

en: Cannot send message: no recipients defined.
hu: Nem lehet elküldeni az üzenetet: nincsenek címzettek meghatározva.

en: Cannot send message: one or more invalid recipients
hu: Nem lehet elküldeni az üzenetet: egy vagy több egy érvénytelen címzett

en: Cannot send message: sender address not valid.
hu: Nem lehet elküldeni az üzenetet: a küldőcím nem érvényes.

en: Cannot send message: service not connected.
hu: Nem lehet elküldeni az üzenetet: a szolgáltatás nincs kapcsolódva.

en: Cannot set message digests
hu: Nem lehet beállítani az üzenet kivonatait

en: Cannot sort by a field that is not a string type
hu: Nem lehet olyan mező szerint rendezni, amely nem karakterlánc típusú

en: Cannot sort by a field that is not in the summary
hu: Nem lehet olyan mező szerint rendezni, amely nincs az összefoglalóban

en: Cannot sort by a field which may have multiple values
hu: Nem lehet olyan mező szerint rendezni, amelynek több értéke is lehet

en: Cannot store property-based Access Control Entry.
hu: Nem lehet eltárolni tulajdonságalapú hozzáférés-vezérlési bejegyzést.

en: Cannot store protected nor inherited Access Control Entry.
hu: Nem lehet eltárolni se védett, se örökölt hozzáférés-vezérlési bejegyzést.

en: Cannot transfer message to destination folder: %s
hu: Nem lehet átvinni az üzenetet a célmappába: %s

en: Cannot upgrade contacts database from a legacy database with more than one addressbook. Delete one of the entries in the “folders” table first.
hu: Nem lehet frissíteni a névjegyek adatbázisát egy egynél több címjegyzékkel rendelkező örökölt adatbázisból. Először törölje az egyik bejegyzést a „folders” táblában.

en: Cannot use --list and --list-with-count together.
hu: Nem használható együtt a --list és a --list-with-count kapcsoló.

en: Cannot verify message signature:
hu: Nem lehet ellenőrizni az üzenet aláírását:

en: Cannot verify message signature: Incorrect message format
hu: Nem lehet ellenőrizni az üzenet aláírását: helytelen üzenetformátum

en: Cannot write with no base stream
hu: Nem lehet írni alap adatfolyam nélkül

en: Can’t open database %s: %s
hu: Nem lehet megnyitni a(z) „%s” adatbázist: %s

en: Car Phone
hu: Autótelefon

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category List
hu: Kategórialista

[ctx: CategoryName]
en: Anniversary
hu: Évforduló

[ctx: CategoryName]
en: Birthday
hu: Születésnap

[ctx: CategoryName]
en: Business
hu: Üzlet

[ctx: CategoryName]
en: Competition
hu: Verseny

[ctx: CategoryName]
en: Favorites
hu: Kedvencek

[ctx: CategoryName]
en: Gifts
hu: Ajándékok

[ctx: CategoryName]
en: Goals/Objectives
hu: Célok vagy célkitűzések

[ctx: CategoryName]
en: Holiday
hu: Üdülés

[ctx: CategoryName]
en: Holiday Cards
hu: Üdülési kártyák

[ctx: CategoryName]
en: Hot Contacts
hu: Fontos partnerek

[ctx: CategoryName]
en: Ideas
hu: Ötletek

[ctx: CategoryName]
en: International
hu: Nemzetközi

[ctx: CategoryName]
en: Key Customer
hu: Kulcsfontosságú ügyfél

[ctx: CategoryName]
en: Miscellaneous
hu: Egyebek

[ctx: CategoryName]
en: Personal
hu: Személyes

[ctx: CategoryName]
en: Phone Calls
hu: Telefonhívások

[ctx: CategoryName]
en: Status
hu: Állapot

[ctx: CategoryName]
en: Strategies
hu: Stratégiák

[ctx: CategoryName]
en: Suppliers
hu: Beszállítók

[ctx: CategoryName]
en: Time & Expenses
hu: Idő és költségek

[ctx: CategoryName]
en: Waiting
hu: Várakozás

en: Cert Library: No Response
hu: Tanúsítvány programkönyvtár: nincs válasz

en: Cert chain fails policy validation
hu: A tanúsítványlánc nem felel meg a házirend-érvényesítésnek

en: Cert validation search is out of search limits
hu: A tanúsítvány érvényességének keresése a keresési korlátokon kívül esik

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Certificate already exists in your database.
hu: A tanúsítvány már létezik az adatbázisában.

en: Certificate contains unknown critical extension.
hu: A tanúsítvány ismeretlen kritikus kiterjesztést tartalmaz.

en: Certificate extension not found.
hu: A tanúsítvány kiterjesztése nem található.

en: Certificate extension value is invalid.
hu: A tanúsítvány kiterjesztésének értéke érvénytelen.

en: Certificate import failed
hu: A tanúsítvány importálása sikertelen

en: Certificate is revoked in issuer's certificate revocation list.
hu: A tanúsítványt visszavonták a kibocsátó tanúsítvány-visszavonási listáján.

en: Certificate is the only message, cannot verify certificates
hu: A tanúsítvány az egyedüli üzenet, nem lehet ellenőrizni a tanúsítványokat

en: Certificate is the only message, certificates imported and verified
hu: A tanúsítvány az egyedüli üzenet, a tanúsítványok importálva és ellenőrizve

en: Certificate key usage inadequate for attempted operation.
hu: A tanúsítvány kulcsának használata nem megfelelő a megpróbált művelethez.

en: Certificate nickname already in use.
hu: A tanúsítvány beceneve már használatban van.

en: Certificate path length constraint is invalid.
hu: A tanúsítvány útvonalának hosszára vonatkozó kényszer érvénytelen.

en: Certificate signature algorithm disabled
hu: A tanúsítvány aláírási algoritmusa letiltva

en: Certificate trust...
hu: Tanúsítvány bizalma…

en: Certificate type not approved for application.
hu: A tanúsítvány típusa nincs jóváhagyva az alkalmazáshoz.

en: Certificate usages field is invalid.
hu: A tanúsítvány felhasználásai mezője érvénytelen.

en: Ch_eck for new messages in subscribed folders
hu: Új üzenetek k_eresése a feliratkozott mappákban

en: Check new messages for _Junk contents
hu: Kéretlen tartalom keresése új üzenetekben

en: Checking download of new messages for offline in “%s : %s”
hu: Új üzenetek letöltésének ellenőrzése kapcsolat nélküli módhoz itt: „%s : %s”

en: Checking folder consistency
hu: Mappa következetességének ellenőrzése

en: Checking for New Mail
hu: Új levelek keresése

en: Checking for new messages
hu: Új üzenetek keresése

en: Checking reachability of account “%s”
hu: A(z) „%s” fiók elérhetőségének ellenőrzése

en: Checking returned code
hu: Visszaadott kód ellenőrzése

en: Clear custom times
hu: Egyéni idők törlése

en: Client disappeared
hu: Az ügyfél eltűnt

en: Code: %u — Unexpected response from server
hu: Kód: %u – váratlan válasz a kiszolgálótól

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Collection/GNOME Online Accounts
hu: Gyűjtemény/GNOME Online fiókok

en: Collection/Ubuntu Online Accounts
hu: Gyűjtemény/Ubuntu online fiókok

en: Command line arguments error, please use --help option to see the usage.
hu: Hiba a parancssori argumentumoknál, használja a --help kapcsolót a használat megtekintéséhez.

en: Command not implemented
hu: A parancs nincs megvalósítva

en: Command parameter not implemented
hu: A parancs paramétere nincs megvalósítva

en: Command:
hu: Parancs:

en: Common Name
hu: Általános név

en: Company Phone
hu: Vállalati telefon

en: Complete
hu: Befejezve

en: Configured OCSP responder's certificate is invalid.
hu: A beállított OCSP-válaszadó tanúsítványa érvénytelen.

en: Conflicting UIDs found in added contacts
hu: Ellentmondó egyedi azonosítók találhatók a hozzáadott névjegyekben

en: Connection cancelled
hu: Kapcsolat megszakítva

en: Contact ID already exists
hu: A névjegy-azonosító már létezik

en: Contact UID of a user
hu: Egy felhasználó egyedi névjegy-azonosítója

en: Contact field “%s” not in summary
hu: A(z) „%s” névjegymező nincs az összefoglalóban

en: Contact field “%s” of type “%s” specified in summary, but only boolean, string and string list field types are supported
hu: Egy „%2$s” típusú „%1$s” névjegymező lett megadva az összefoglalóban, de csak logikai, karakterlánc és karakterlánclista mezőtípusok támogatottak

en: Contact lists in LDAP address books require each member to be from the same LDAP address book, but one member could not be recognized. | Contact lists in LDAP address books require each member to be from the same LDAP address book, but %d members could not be recognized.
hu[0]: Az LDAP-címjegyzékekben lévő névjegylisták megkövetelik, hogy minden egyes tag ugyanabból az LDAP-címjegyzékből származzon, de az egyik tagot nem sikerült felismerni.
hu[1]: Az LDAP-címjegyzékekben lévő névjegylisták megkövetelik, hogy minden egyes tag ugyanabból az LDAP-címjegyzékből származzon, de %d tagot nem sikerült felismerni.

en: Contact not found
hu: A névjegy nem található

en: Contact “%s” not found
hu: A(z) „%s” névjegy nem található

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Contacts enabled: %s
hu: Névjegyek engedélyezve: %s

en: Content tampered with or altered in transit
hu: Szállítással meghamisított vagy módosított tartalom

en: Copy _Link Location
hu: _Hivatkozás helyének másolása

en: Copy folder content locally for _offline operation
hu: Mappa tartalmának másolása helyileg a _kapcsolat nélküli működéshez

en: Copying messages
hu: Üzenetek másolása

en: Could not add calendar time zone:
hu: Nem sikerült hozzáadni a naptár időzónáját:

en: Could not cancel
hu: Nem sikerült megszakítani

en: Could not check mail file %s: %s
hu: Nem sikerült ellenőrizni a(z) „%s” levélfájlt: %s

en: Could not close source folder %s: %s
hu: Nem sikerült bezárni a(z) „%s” forrásmappát: %s

en: Could not close temporary folder: %s
hu: Nem sikerült bezárni az ideiglenes mappát: %s

en: Could not connect with command “%s”: %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni a(z) „%s” paranccsal: %s

en: Could not create cache file
hu: Nem sikerült létrehozni a gyorsítótárfájlt

en: Could not create cache file:
hu: Nem sikerült létrehozni a gyorsítótárfájlt:

en: Could not create cache for %s:
hu: Nem sikerült létrehozni a(z) %s gyorsítótárát:

en: Could not create folder summary for %s
hu: Nem sikerült létrehozni mappaösszesítőt ehhez: %s

en: Could not create folder “%s”:
    %s
hu: Nem sikerült létrehozni a(z) „%s” mappát:
    %s

en: Could not create folder “%s”: %s
hu: Nem sikerült létrehozni a(z) „%s” mappát: %s

en: Could not create lock file for %s: %s
hu: Nem sikerült létrehozni a(z) „%s” zárolási fájlját: %s

en: Could not create pipe to “%s”: %s: mail not sent
hu: Nem sikerült csövet létrehozni ehhez: „%s”: %s: a levél nincs elküldve

en: Could not create pipe: %s
hu: Nem sikerült létrehozni a csövet: %s

en: Could not decode ASN.1 data. Specified template was invalid.
hu: Nem sikerült visszafejteni az ASN.1-adatokat. A megadott sablon érvénytelen volt.

en: Could not delete folder index file “%s”: %s
hu: Nem sikerült törölni a mappa „%s” indexfájlját: %s

en: Could not delete folder meta file “%s”: %s
hu: Nem sikerült törölni a mappa „%s” metafájlját: %s

en: Could not delete folder summary file “%s”: %s
hu: Nem sikerült törölni a(z) „%s” mappa-összefoglaló fájlt: %s

en: Could not delete folder “%s”:
    %s
hu: Nem sikerült törölni a(z) „%s” mappát:
    %s

en: Could not delete folder “%s”: %s
hu: Nem sikerült törölni a(z) „%s” mappát: %s

en: Could not discard reminder:
hu: Nem sikerült elvetni az emlékeztetőt:

en: Could not execute “%s”: mail not sent.
hu: Nem sikerült végrehajtani ezt: „%s”: a levél nincs elküldve.

en: Could not fork “%s”: %s: mail not sent
hu: Nem sikerült elágaztatni ezt: „%s”: %s: a levél nincs elküldve

en: Could not fork: %s
hu: Nem sikerült elágaztatni: %s

en: Could not generate encrypting data:
hu: Nem sikerült előállítani a titkosítási adatokat:

en: Could not generate signing data:
hu: Nem sikerült előállítani az aláírási adatokat:

en: Could not get session bus:
hu: Nem sikerült lekérni a munkamenetbuszt:

en: Could not load %s: %s
hu: Nem sikerült a(z) %s betöltése: %s

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
hu: Nem sikerült a(z) %s betöltése: a modul betöltése nem támogatott ezen a rendszeren.

en: Could not load %s: No initialization code in module.
hu: Nem sikerült a(z) %s betöltése: nincs előkészítési kód a modulban.

en: Could not lock “%s”
hu: Nem sikerült a(z) „%s” zárolása

en: Could not lock “%s”: protocol error with lock-helper
hu: Nem sikerült a(z) „%s” zárolása: protokollhiba a zárolási segítővel

en: Could not open file: %s: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a fájlt: %s: %s

en: Could not open folder “%s”:
    %s
hu: Nem sikerült megnyitni a(z) „%s” mappát:
    %s

en: Could not open folder: %s: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a mappát: %s: %s

en: Could not open mail file %s: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a(z) „%s” levélfájlt: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a(z) „%s” ideiglenes levélfájlt: %s

en: Could not open the link.
hu: Nem sikerült megnyitni a hivatkozást.

en: Could not parse URL “%s”
hu: Nem sikerült feldolgozni a(z) „%s” URL-t

en: Could not parse arguments
hu: Nem sikerült feldolgozni az argumentumokat

en: Could not parse recipient list
hu: Nem sikerült feldolgozni a címzettlistát

en: Could not read greeting from %s:
hu: Nem sikerült olvasni az üdvözlést innen: %s:

en: Could not remove cache entry: %s: %s
hu: Nem sikerült eltávolítani a(z) „%s” gyorsítótár-bejegyzést: %s

en: Could not rename folder %s to %s: %s
hu: Nem sikerült átnevezni a(z) „%s” mappát „%s” névre: %s

en: Could not rename folder: %s
hu: Nem sikerült átnevezni a mappát: %s

en: Could not rename “%s” to %s: %s
hu: Nem sikerült átnevezni „%s” névről „%s” névre: %s

en: Could not rename “%s”: %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” átnevezése: %s

en: Could not rename “%s”: “%s”: %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” átnevezése: „%s”: %s

en: Could not retrieve attachment uris:
hu: Nem sikerült lekérni a melléklet URI-jait:

en: Could not retrieve calendar time zone:
hu: Nem sikerült lekérni a naptár időzónáját:

en: Could not retrieve weather data
hu: Nem sikerült lekérni az időjárási adatokat

en: Could not scan folder “%s”: %s
hu: Nem sikerült átvizsgálni a(z) „%s” mappát: %s

en: Could not send message:
hu: Nem sikerült elküldeni az üzenetet:

en: Could not store folder: %s
hu: Nem sikerült eltárolni a mappát: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
hu: Nem sikerült szinkronizálni a(z) „%s” várólistamappát: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in “%s”
hu: Nem sikerült szinkronizálni a(z) „%s” várólistamappát: %s
    Lehet, hogy a mappa sérült, másolat mentve ide: „%s”

en: Could not synchronize temporary folder %s: %s
hu: Nem sikerült szinkronizálni a(z) „%s” ideiglenes mappát: %s

en: Couldn't delete the privilege
hu: Nem sikerült törölni a jogosultságot

en: Couldn't initialize Fortezza personalities.
hu: Nem sikerült előkészíteni a Fortezza-személyiségeket.

en: Couldn't remove the principal
hu: Nem sikerült eltávolítani a résztvevőt

en: Country
hu: Ország

en: Creating folder “%s”
hu: A(z) „%s” mappa létrehozása

en: Credentials delete is not supported
hu: A hitelesítési adatok törlése nem támogatott

en: Credentials lookup is not supported
hu: A hitelesítési adatok keresése nem támogatott

en: Credentials prompt was cancelled
hu: A hitelesítési adatok bekérése meg lett szakítva

en: Credentials store is not supported
hu: A hitelesítési adatok tárolása nem támogatott

en: Ctrl-click to open a link
hu: Ctrl-kattintás egy hivatkozás megnyitásához

en: Cursor does not support alphabetic indexes
hu: A kurzor nem támogatja az alfabetikus indexeket

en: Cursor does not support setting the search expression
hu: A kurzor nem támogatja a keresési kifejezés beállítását

en: Cursor does not support step
hu: A kurzor nem támogatja a léptetést

en: D-Bus error
hu: D-Bus hiba

en: DATA command failed:
hu: A DATA parancs sikertelen:

en: DER-encoded message contained extra unused data.
hu: A DER-kódolt üzenet további, nem használt adatokat tartalmazott.

en: Data Encipherment
hu: Adattitkosítás

en: Data source is missing a [%s] group
hu: Az adatforrásból hiányzik egy [%s] csoport

en: Data source “%s” does not support OAuth 2.0 authentication
hu: A(z) „%s” adatforrás nem támogatja az OAuth 2.0 hitelesítést

en: Data source “%s” does not support creating remote resources
hu: A(z) „%s” adatforrás nem támogatja a távoli erőforrások létrehozását

en: Data source “%s” does not support deleting remote resources
hu: A(z) „%s” adatforrás nem támogatja a távoli erőforrások törlését

en: Data source “%s” has no collection backend to create the remote resource
hu: A(z) „%s” adatforrásnak nincs gyűjtemény-háttérprogramja a távoli erőforrás létrehozásához

en: Data source “%s” has no collection backend to delete the remote resource
hu: A(z) „%s” adatforrásnak nincs gyűjtemény-háttérprogramja a távoli erőforrás törléséhez

en: Data source “%s” is not removable
hu: A(z) „%s” adatforrás nem cserélhető

en: Data source “%s” is not writable
hu: A(z) „%s” adatforrás nem írható

en: Decoder failed
hu: A dekódoló sikertelen

en: Decrypting message
hu: Üzenet visszafejtése

en: Decryption is not supported by this cipher
hu: Ez a titkosító nem támogatja a visszafejtést

en: Default IMAP port
hu: Alapértelmezetten IMAP-port

en: Default NNTP port
hu: Alapértelmezett NNTP-port

en: Default POP3 port
hu: Alapértelmezett POP3-port

en: Default Proxy Settings
hu: Alapértelmezett proxy-beállítások

en: Default SMTP port
hu: Alapértelmezett SMTP-port

en: Default reminder for all events in chosen calendars
hu: Alapértelmezett emlékeztető a kiválasztott naptárakban lévő összes eseményhez

en: Delete _expunged from local Inbox
hu: _Kitöröltek törlése a helyi Beérkezett üzenetek mappából

en: Delete meeting from calendar on Decline
hu: Találkozó törlése a naptárból a visszautasításkor

en: Detailed error:
hu: Részletes hiba:

en: Details
hu: Részletek

en: Digests missing from enveloped data
hu: A kivonatok hiányoznak a borítékolt adatokból

en: Digital Signature
hu: Digitális aláírás

en: Disable _support for all POP3 extensions
hu: Az összes POP3-kiterjesztés _támogatásának letiltása

en: Dismiss _All
hu: Ö_sszes eltüntetése

en: Display Reminders window with _notifications
hu: Emlékeztetők ablakának megjelenítése az é_rtesítésekkel

en: Display reminders for _completed tasks
hu: Emlékeztetők megjelenítése _befejezett feladatokhoz

en: Display reminders for _past events
hu: Emlékeztetők megjelenítése _múltbeli eseményekhez

en: Do not ask me about this program again
hu: Ne kérdezzen meg újra ezzel a programmal kapcsolatban

en: Domain Component Name
hu: Tartomány-összetevő neve

en: Don’t migrate user data from previous versions of Evolution
hu: Ne költöztesse a felhasználói adatokat az Evolution korábbi verzióiból

en: Download large messages in chunks
hu: Nagyméretű üzenetek letöltése darabokban

en: Download only up to %s latest messages
hu: Csak legfeljebb %s legújabb üzenet letöltése

en: Downloaded certificate's name duplicates one already in your database.
hu: A letöltött tanúsítvány neve megismétli az adatbázisban már meglévőt.

en: Downloading contacts (%d)...
hu: Névjegyek letöltése (%d)…

en: Downloading new messages for offline mode in “%s : %s”
hu: Új üzenetek letöltése kapcsolat nélküli módhoz itt: „%s : %s”

en: Each item of the array is expected to be of the form: name=value. These variables are checked before environment variables, but after the predefined USER, REALNAME and HOST variables.
hu: A tömb minden egyes eleme a következő formában várt: név=érték. Ezek a változók a környezeti változók előtt kerülnek ellenőrzésre, de az előre meghatározott USER, REALNAME és HOST változók után.

en: Email
hu: E-mail

en: Email 1
hu: 1. e-mail-cím

en: Email 2
hu: 2. e-mail-cím

en: Email 3
hu: 3. e-mail-cím

en: Email 4
hu: 4. e-mail-cím

en: Email List
hu: E-mail-lista

en: Empty cache file
hu: Üres gyorsítótárfájl

en: Enable _UTF-8 extension, when the server supports it
hu: _UTF-8-kiterjesztés engedélyezése, ha a kiszolgáló támogatja

en: Enable _Unmatched folder
hu: _Nem egyező mappa engedélyezése

en: Enable _audio notifications
hu: _Hangos értesítések engedélyezése

en: Enable _desktop notifications
hu: _Asztali értesítések engedélyezése

en: Enable audio notifications
hu: Értesítési hangok engedélyezése

en: Enable desktop notifications
hu: Asztali értesítések engedélyezése

en: Enable full folder update on _metered network
hu: Teljes mappafrissítés engedélyezése a _forgalmi díjas hálózatokon

en: Enabled: %s
hu: Engedélyezve: %s

en: Encipher Only
hu: Csak titkosítás

en: Encrypted content
hu: Titkosított tartalom

en: Encrypting message
hu: Üzenet titkosítása

en: Encryption certificate for “%s” does not exist
hu: A(z) „%s” titkosítási tanúsítványa nem létezik

en: Encryption is not supported by this cipher
hu: Ez a titkosító nem támogatja a titkosítást

en: Encryption required for requested authentication mechanism
hu: Titkosítás szükséges a kért hitelesítési mechanizmushoz

en: Error adding certificate to database.
hu: Hiba a tanúsítvány adatbázishoz való hozzáadásakor.

en: Error appending message
hu: Hiba az üzenet hozzáfűzésekor

en: Error attempting to export certificates.
hu: Hiba a tanúsítványok exportálási kísérlete során.

en: Error attempting to import certificates.
hu: Hiba a tanúsítványok importálási kísérlete során.

en: Error copying mail temp file: %s
hu: Hiba az ideiglenes levélfájl másolásakor: %s

en: Error copying messages
hu: Hiba az üzenetek másolásakor

en: Error creating folder
hu: Hiba a mappa létrehozásakor

en: Error deleting folder
hu: Hiba a mappa törlésekor

en: Error executing filter search: %s: %s
hu: Hiba a szűrő keresésének végrehajtásakor: %s: %s

en: Error executing filter “%s”: %s: %s
hu: Hiba a(z) „%s” szűrő végrehajtásakor: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
hu: Hiba a szűrő végrehajtásakor: %s: %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
hu: Hiba a keresési kifejezés végrehajtásakor: %s:
    %s

en: Error expunging message
hu: Hiba az üzenet kitörlésekor

en: Error fetching folders
hu: Hiba a mappák lekérésekor

en: Error fetching message
hu: Hiba az üzenet lekérésekor

en: Error fetching message info
hu: Hiba az üzenetinformációk lekérésekor

en: Error fetching subscribed folders
hu: Hiba a feliratkozott mappák lekérésekor

en: Error introspecting unknown summary field “%s”
hu: Hiba az ismeretlen összefoglaló mező vizsgálatakor: „%s”

en: Error moving messages
hu: Hiba az üzenetek áthelyezésekor

en: Error parsing filter “%s”: %s: %s
hu: Hiba a(z) „%s” szűrő feldolgozásakor: %s: %s

en: Error parsing filter: %s: %s
hu: Hiba a szűrő feldolgozásakor: %s: %s

en: Error parsing regular expression
hu: Hiba a reguláris kifejezés feldolgozásakor

en: Error performing NOOP
hu: Hiba a NOOP végrehajtásakor

en: Error performing search
hu: Hiba a keresés végrehajtásakor

en: Error reading mail file: %s
hu: Hiba a levélfájl olvasásakor: %s

en: Error refiling the key for this certificate.
hu: Hiba a tanúsítvány kulcsának újratöltésekor.

en: Error renaming folder
hu: Hiba a mappa átnevezésekor

en: Error retrieving newsgroups:
    
    %s
hu: Hiba a hírcsoportok lekérésekor:
    
    %s

en: Error retrieving quota information
hu: Hiba a kvótainformációk lekérésekor

en: Error running IDLE
hu: Hiba az IDLE futtatásakor

en: Error running STATUS
hu: Hiba a STATUS futtatásakor

en: Error scanning changes
hu: Hiba a változások keresésekor

en: Error storing “%s”:
hu: Hiba a(z) „%s” tárolásakor:

en: Error subscribing to folder
hu: Hiba a mappára való feliratkozáskor

en: Error syncing changes
hu: Hiba a változások szinkronizálásakor

en: Error unsubscribing from folder
hu: Hiba a mappáról való leiratkozáskor

en: Error writing mail temp file: %s
hu: Hiba az ideiglenes levélfájl írásakor: %s

en: Error writing to cache stream
hu: Hiba a gyorsítótár adatfolyamába való íráskor

en: Event and task notifications
hu: Esemény- és feladatértesítések

en: Events and Tasks Reminders
hu: Események és feladatok emlékeztetői

en: Every day | Every %d days
hu[0]: Minden nap
hu[1]: Minden %d. nap

en: Every day forever | Every %d days forever
hu[0]: Minden nap örökké
hu[1]: Minden %d. nap örökké

en: Every month | Every %d months
hu[0]: Minden hónapban
hu[1]: Minden %d. hónapban

en: Every week | Every %d weeks
hu[0]: Minden héten
hu[1]: Minden %d. héten

en: Every year | Every %d years
hu[0]: Minden évben
hu[1]: Minden %d. évben

en: Every year forever | Every %d years forever
hu[0]: Minden évben örökké
hu[1]: Minden %d. évben örökké

en: Evolution Data Server OAuth2 Handler
hu: Evolution adatkiszolgáló OAuth2-kezelő

en: Execution of filter “%s” failed:
hu: A(z) „%s” szűrő végrehajtása sikertelen:

en: Expected application/xml response, but %s returned
hu: Egy application/xml válasz várt, de %s lett visszaadva

en: Expected application/xml response, but none returned
hu: Egy application/xml válasz várt, de semmi sem lett visszaadva

en: Expected multistatus response, but %d returned (%s)
hu: Többállapotú válasz várt, de %d lett visszaadva (%s)

en: Expired password
hu: Lejárt jelszó

en: Expires on
hu: Lejárat

en: Expunging deleted messages
hu: Törölt üzenetek kitörlése

en: Expunging folder “%s : %s”
hu: Mappa kitörlése: „%s : %s”

en: Expunging old messages
hu: Régi üzenetek kitörlése

en: Extension dialog “%s” not found.
hu: A(z) „%s” kiterjesztésablak nem található.

en: Failed at message %d of %d
hu: Sikertelen a(z) %d / %d üzenetnél

en: Failed on message %d
hu: Sikertelen a(z) %d. üzenetnél

en: Failed to acquire PRT SSO cookie:
hu: Nem sikerült jogot szerezni a PRT SSO sütire:

en: Failed to add data to CMS encoder
hu: Nem sikerült hozzáadni az adatokat a CMS-kódolóhoz

en: Failed to add data to encoder
hu: Nem sikerült hozzáadni az adatokat a kódolóhoz

en: Failed to authenticate
hu: Nem sikerült hitelesíteni

en: Failed to authenticate on POP server %s:
hu: Nem sikerült hitelesíteni a(z) „%s” POP-kiszolgálón:

en: Failed to bind using either v3 or v2 binds
hu: Nem sikerült kötni se v3, se v2 kötések használatával

en: Failed to call %s:
hu: Nem sikerült a(z) %s hívása:

en: Failed to call getAccounts:
hu: Nem sikerült a getAccounts hívása:

en: Failed to close the tmp stream
hu: Nem sikerült lezárni az ideiglenes adatfolyamot

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode:
hu: Nem sikerült biztonságos módon kapcsolódni a(z) %s IMAP-kiszolgálóhoz:

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode: %s
hu: Nem sikerült biztonságos módon kapcsolódni a(z) %s IMAP-kiszolgálóhoz: %s

en: Failed to connect to NNTP server %s in secure mode:
hu: Nem sikerült biztonságos módon kapcsolódni a(z) %s NNTP-kiszolgálóhoz:

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode%s
hu: Nem sikerült biztonságos módon kapcsolódni a(z) %s POP-kiszolgálóhoz%s

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode:
hu: Nem sikerült biztonságos módon kapcsolódni a(z) %s POP-kiszolgálóhoz:

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode: %s
hu: Nem sikerült biztonságos módon kapcsolódni a(z) %s POP-kiszolgálóhoz: %s

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode:
hu: Nem sikerült biztonságos módon kapcsolódni a(z) %s SMTP-kiszolgálóhoz:

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode: %s
hu: Nem sikerült biztonságos módon kapcsolódni a(z) %s SMTP-kiszolgálóhoz: %s

en: Failed to connect to source registry: %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni a forrás nyilvántartásához: %s

en: Failed to copy resource
hu: Nem sikerült másolni az erőforrást

en: Failed to copy the tmp file
hu: Nem sikerült másolni az ideiglenes fájlt

en: Failed to create SQLite function, error code “%d”: %s
hu: Nem sikerült létrehozni az SQLite függvényt, a hibakód „%d”: %s

en: Failed to create address book
hu: Nem sikerült létrehozni a címjegyzéket

en: Failed to create backend of type “%s” for source UID “%s”
hu: Nem sikerült létrehozni „%s” típusú háttérprogramot a(z) „%s” egyedi forrásazonosítóhoz

en: Failed to create broker proxy:
hu: Nem sikerült létrehozni a közvetítő proxyt:

en: Failed to create cache “%s”:
hu: Nem sikerült létrehozni a(z) „%s” gyorsítótárat:

en: Failed to create calendar
hu: Nem sikerült létrehozni a naptárat

en: Failed to create child process “%s”: %s
hu: Nem sikerült létrehozni a(z) „%s” gyermekfolyamatot: %s

en: Failed to create collection
hu: Nem sikerült létrehozni a gyűjteményt

en: Failed to create hardlink for resource “%s”: %s
hu: Nem sikerült kódolt hivatkozást létrehozni a(z) „%s” erőforráshoz: %s

en: Failed to decrypt MIME part: %s
hu: Nem sikerült visszafejteni a MIME-részt: %s

en: Failed to decrypt MIME part: Secret key not found
hu: Nem sikerült visszafejteni a MIME-részt: a titkos kulcs nem található

en: Failed to decrypt MIME part: protocol error
hu: Nem sikerült visszafejteni a MIME-részt: protokollhiba

en: Failed to delete resource
hu: Nem sikerült törölni az erőforrást

en: Failed to dismiss all:
hu: Nem sikerült eltüntetni az összeset:

en: Failed to dismiss reminder:
hu: Nem sikerült eltüntetni az emlékeztetőt:

en: Failed to enable QResync
hu: Nem sikerült az QResync engedélyezése

en: Failed to encode data
hu: Nem sikerült kódolni az adatokat

en: Failed to encode data with ASN1 encoder
hu: Nem sikerült ASN1 kódolóval kódolni az adatokat

en: Failed to encrypt: Invalid recipient %s specified (code %d). A common issue is that the %s doesn’t have imported public key for this recipient.
hu: Nem sikerült titkosítani: érvénytelen %s címzett lett megadva (kód: %d). Gyakori probléma, hogy a(z) %s nem rendelkezik importált nyilvános kulccsal ehhez a címzetthez.

en: Failed to encrypt: Invalid recipient %s specified. A common issue is that the %s doesn’t have imported public key for this recipient.
hu: Nem sikerült titkosítani: érvénytelen %s címzett lett megadva. Gyakori probléma, hogy a(z) %s nem rendelkezik importált nyilvános kulccsal ehhez a címzetthez.

en: Failed to encrypt: No valid recipients specified.
hu: Nem sikerült titkosítani: nincsenek érvényes címzettek megadva.

en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is disabled.
hu: Nem sikerült titkosítani: %s címzett kulcsa le van tiltva.

en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is expired.
hu: Nem sikerült titkosítani: %s címzett kulcsa lejárt.

en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is not trusted.
hu: Nem sikerült titkosítani: %s címzett kulcsa nem megbízható.

en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is revoked.
hu: Nem sikerült titkosítani: %s címzett kulcsát visszavonták.

en: Failed to encrypt: The public key for recipient %s was not found.
hu: Nem sikerült titkosítani: %s címzett nyilvános kulcsa nem található.

en: Failed to execute gpg.
hu: Nem sikerült a gpg végrehajtása.

en: Failed to execute gpg: %s
hu: Nem sikerült a gpg végrehajtása: %s

en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
hu: Nem sikerült megtalálni az ASUrl és OABUrl elemeket az automatikus felderítés válaszában

en: Failed to find Account element
hu: Nem sikerült megtalálni az Account (fiók) elemet

en: Failed to find Autodiscover element
hu: Nem sikerült megtalálni az Autodiscover (automatikus felderítés) elemet

en: Failed to find Response element
hu: Nem sikerült megtalálni a Response (válasz) elemet

en: Failed to get XML request content
hu: Nem sikerült lekérni az XML-kérés tartalmát

en: Failed to get access control list
hu: Nem sikerült lekérni a hozzáférés-vezérlési listát

en: Failed to get capabilities
hu: Nem sikerült lekérni a képességeket

en: Failed to get input XML content
hu: Nem sikerült lekérni a bemeneti XML tartalmát

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
hu: Nem sikerült zároltatni fcntl(2) használatával: %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
hu: Nem sikerült zároltatni flock(2) használatával: %s

en: Failed to get password from GOA:
hu: Nem sikerült lekérni a jelszót a GNOME Online fiókokból:

en: Failed to get properties
hu: Nem sikerült lekérni a tulajdonságokat

en: Failed to get the DN for user “%s”
hu: Nem sikerült lekérni a(z) „%s” felhasználó DN bejegyzését

en: Failed to issue ENABLE UTF8=ACCEPT
hu: Nem sikerült az ENABLE UTF8=ACCEPT kibocsátása

en: Failed to issue ID
hu: Nem sikerült az ID kibocsátása

en: Failed to issue NAMESPACE
hu: Nem sikerült a NAMESPACE kibocsátása

en: Failed to issue NOTIFY
hu: Nem sikerült a NOTIFY kibocsátása

en: Failed to issue REPORT
hu: Nem sikerült a REPORT kibocsátása

en: Failed to issue STARTTLS
hu: Nem sikerült a STARTTLS kibocsátása

en: Failed to issue STARTTLS for NNTP server %s:
hu: Nem sikerült a STARTTLS kibocsátása a(z) „%s” NNTP-kiszolgálóhoz:

en: Failed to launch URI “%s”:
hu: Nem sikerült elindítani a(z) „%s” URI-t:

en: Failed to lock resource
hu: Nem sikerült zárolni az erőforrást

en: Failed to lookup credentials:
hu: Nem sikerült megtalálni a hitelesítési adatokat:

en: Failed to make directory %s: %s
hu: Nem sikerült létrehozni a(z) „%s” könyvtárat: %s

en: Failed to move resource
hu: Nem sikerült áthelyezni az erőforrást

en: Failed to obtain access token from address “%s”: %s
hu: Nem sikerült beszerezni a hozzáférési tokent a(z) „%s” címről: %s

en: Failed to obtain an access token for “%s”:
hu: Nem sikerült beszerezni a(z) „%s” hozzáférési tokenjét:

en: Failed to open browser: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a böngészőt: %s

en: Failed to open client “%s”: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a(z) „%s” ügyfelet: %s

en: Failed to parse XML data
hu: Nem sikerült feldolgozni az XML-adatokat

en: Failed to parse acquirePrtSsoCookie response:
hu: Nem sikerült feldolgozni az acquirePrtSsoCookie válaszát:

en: Failed to parse acquirePrtSsoCookie response: root is not an object
hu: Nem sikerült feldolgozni az acquirePrtSsoCookie válaszát: a gyökér nem objektum

en: Failed to parse arguments: Unknown error
hu: Nem sikerült feldolgozni az argumentumokat: ismeretlen hiba

en: Failed to parse autodiscover response XML
hu: Nem sikerült feldolgozni az automatikus felderítés válaszának XML-ét

en: Failed to parse getAccounts response:
hu: Nem sikerült feldolgozni a getAccounts válaszát:

en: Failed to parse getAccounts response: root is not an object
hu: Nem sikerült feldolgozni a getAccounts válaszát: a gyökér nem objektum

en: Failed to parse gpg passphrase request.
hu: Nem sikerült feldolgozni a gpg jelmondatkérését.

en: Failed to parse gpg userid hint.
hu: Nem sikerült feldolgozni a gpg felhasználó-azonosító tippjét.

en: Failed to parse response data
hu: Nem sikerült feldolgozni a válasz adatait

en: Failed to pass command to GPG: %s
hu: Nem sikerült átadni a parancsot a GPG számára: %s

en: Failed to post data
hu: Nem sikerült elküldeni az adatokat

en: Failed to put data
hu: Nem sikerült feltenni az adatokat

en: Failed to put data to server, error code %d (%s)
hu: Nem sikerült feltenni az adatokat a kiszolgálóra, hibakód: %d (%s)

en: Failed to read From address
hu: Nem sikerült beolvasni a feladó címét

en: Failed to read a valid greeting from POP server %s
hu: Nem sikerült érvényes üdvözlést olvasni a(z) „%s” POP-kiszolgálóról

en: Failed to read resource
hu: Nem sikerült olvasni az erőforrást

en: Failed to refresh access token. Sign to the server again, please.
hu: Nem sikerült frissíteni a hozzáférési tokent. Jelentkezzen be újra a kiszolgálóra.

en: Failed to refresh access token. Sign to the server again, please.
    
    Detailed error: %s
hu: Nem sikerült frissíteni a hozzáférési tokent. Jelentkezzen be újra a kiszolgálóra.
    
    Részletes hiba: %s

en: Failed to refresh lock
hu: Nem sikerült frissíteni a zárat

en: Failed to remove file “%s”: %s
hu: Nem sikerült eltávolítani a(z) „%s” fájlt: %s

en: Failed to rename old database from “%s” to “%s”: %s
hu: Nem sikerült átnevezni a régi adatbázist „%s” névről „%s” névre: %s

en: Failed to retrieve message
hu: Nem sikerült lekérni az üzenetet

en: Failed to select mailbox
hu: Nem sikerült a postafiók kiválasztása

en: Failed to setup authentication
hu: Nem sikerült beállítani a hitelesítést

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
hu: Nem sikerült eltárolni a levelet a(z) „%s” ideiglenes fájlban: %s

en: Failed to transfer messages: %s
hu: Nem sikerült átvinni az üzeneteket: %s

en: Failed to unlock
hu: Nem sikerült feloldani

en: Failed to unlock secret key: 3 bad passphrases given.
hu: Nem sikerült feloldani a titkos kulcsot: 3 hibás jelmondat lett megadva.

en: Failed to update properties
hu: Nem sikerült frissíteni a tulajdonságokat

en: Failed with HTTP error %d: %s
hu: Sikertelen a(z) %d számú HTTP-hibával: %s

en: Failed with HTTP error code %d (%s)
hu: Sikertelen a(z) %d számú HTTP-hibakóddal (%s)

en: Failed with HTTP error code %d (%s): %s
hu: Sikertelen a(z) %d számú HTTP-hibakóddal (%s): %s

en: Family Name
hu: Vezetéknév

en: Fetch new messages in
hu: Új üzenetek letöltése

en: Fetching summary information for new messages in “%s : %s”
hu: Új üzenetek összefoglaló információinak lekérése itt: „%s : %s”

en: File Under
hu: Iktatás alá

en: File must have a “.source” extension
hu: A fájlnak „.source” kiterjesztéssel kell rendelkeznie

en: File “%s” is not a VCALENDAR component
hu: A(z) „%s” fájl nem VCALENDAR összetevő

en: Filtering folder “%s : %s”
hu: Mappa szűrése: „%s : %s”

en: Filtering new message in “%s : %s” | Filtering new messages in “%s : %s”
hu[0]: Új üzenet szűrése itt: „%s : %s”
hu[1]: Új üzenetek szűrése itt: „%s : %s”

en: Folder %s already exists
hu: A(z) %s mappa már létezik

en: Folder already exists
hu: A mappa már létezik

en: Folder “%s/%s” does not exist.
hu: A(z) „%s/%s” mappa nem létezik.

en: Folder “%s” does not exist.
hu: A(z) „%s” mappa nem létezik.

en: Folder “%s” is not empty. Not deleted.
hu: A(z) „%s” mappa nem üres. Nincs törölve.

en: Folders
hu: Mappák

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
hu: A POP-kiszolgálókhoz való kapcsolódáshoz és a levelek letöltéséhez.

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
hu: A levél kézbesítéséhez egy távoli levelezési csomóponthoz SMTP használatával történő kapcsolódással.

en: For delivering mail by passing it to the “sendmail” program on the local system.
hu: A levél kézbesítéséhez a helyi rendszeren lévő „sendmail” programnak történő átadással.

en: For reading and storing local mail in external standard mbox spool files.
    May also be used to read a tree of Elm, Pine, or Mutt style folders.
hu: A helyi levelek külső szabványos mbox-várólistafájlokban való olvasásához és tárolásához.
    Használható Elm, Pine vagy Mutt stílusú mappákból álló fa olvasásához is.

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
hu: Levelek IMAP-kiszolgálókon való olvasáshoz és tárolásához.

en: For reading mail as a query of another set of folders
hu: Levél olvasásához egy másik mappakészlet lekérdezéseként

en: For retrieving (moving) local mail from standard mbox-formatted spools into folders managed by Evolution.
hu: A helyi levelek lekéréséhez (áthelyezéséhez) a szabványos mbox-formátumú várólistákból az Evolution által kezelt mappákba.

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
hu: A helyi levelek MH-szerű levélkönyvtárakban történő tárolásához.

en: For storing local mail in maildir directories.
hu: A helyi levelek maildir-könyvtárakban történő tárolásához.

en: Forecast
hu: Előrejelzés

en: Fortezza card has not been properly initialized.  Please remove it and return it to your issuer.
hu: A Fortezza-kártya nem lett megfelelően előkészítve. Távolítsa el, és küldje vissza a kibocsátójának.

en: Forwarding messages is not supported
hu: Az üzenete továbbítása nem támogatott

en: Free/Busy URL
hu: Foglaltsági URL

en: Full Name
hu: Teljes név

en: Full search_contacts are not stored in cache. Hence only summary query is supported.
hu: A teljes search_contacts nincs eltárolva a gyorsítótárban. Ezért csak összefoglaló lekérdezés támogatott.

en: Full search_contacts are not stored in cache. vcards cannot be returned.
hu: A teljes search_contacts nincs eltárolva a gyorsítótárban. A vcards nem adható vissza.

en: Full vcards are not stored in cache. Hence only summary query is supported.
hu: A teljes vcards nincs eltárolva a gyorsítótárban. Ezért csak összefoglaló lekérdezés támogatott.

en: GIO name of the GNetworkMonitor to use for an ENetworkMonitor instance
hu: A GNetworkMonitor GIO-neve egy ENetworkMonitor példánynál való használathoz

en: Gadu-Gadu Home ID 1
hu: 1. otthoni Gadu-Gadu-azonosító

en: Gadu-Gadu Home ID 2
hu: 2. otthoni Gadu-Gadu-azonosító

en: Gadu-Gadu Home ID 3
hu: 3. otthoni Gadu-Gadu-azonosító

en: Gadu-Gadu ID List
hu: Gadu-Gadu-azonosítólista

en: Gadu-Gadu Work ID 1
hu: 1. munkahelyi Gadu-Gadu-azonosító

en: Gadu-Gadu Work ID 2
hu: 2. munkahelyi Gadu-Gadu-azonosító

en: Gadu-Gadu Work ID 3
hu: 3. munkahelyi Gadu-Gadu-azonosító

en: Geographic Information
hu: Földrajzi információk

en: Getting message %d (%d%%)
hu: %d. üzenet lekérése (%d%%)

en: Getting message %d of %d
hu: %d / %d üzenet lekérése

en: Given Name
hu: Keresztnév

en: Given URL “%s” doesn’t reference CalDAV calendar
hu: A megadott „%s” URL nem hivatkozik CalDAV naptárra

en: Given URL “%s” doesn’t reference CardDAV address book
hu: A megadott „%s” URL nem hivatkozik CardDAV címjegyzékre

en: Good signature
hu: Jó aláírás

en: Google Talk Home Name 1
hu: 1. otthoni Google Talk-név

en: Google Talk Home Name 2
hu: 2. otthoni Google Talk-név

en: Google Talk Home Name 3
hu: 3. otthoni Google Talk-név

en: Google Talk Name List
hu: Google Talk-névlista

en: Google Talk Work Name 1
hu: 1. munkahelyi Google Talk-név

en: Google Talk Work Name 2
hu: 2. munkahelyi Google Talk-név

en: Google Talk Work Name 3
hu: 3. munkahelyi Google Talk-név

en: Google server is busy, waiting to retry (%d second) | Google server is busy, waiting to retry (%d seconds)
hu[0]: A Google kiszolgáló elfoglalt, várakozás az újrapróbálkozásra (%d másodperc)
hu[1]: A Google kiszolgáló elfoglalt, várakozás az újrapróbálkozásra (%d másodperc)

en: Google server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Google server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
hu[0]: A Google kiszolgáló elfoglalt, várakozás az újrapróbálkozásra (%d:%02d perc)
hu[1]: A Google kiszolgáló elfoglalt, várakozás az újrapróbálkozásra (%d:%02d perc)

en: GroupWise Home Screen Name 1
hu: 1. otthoni GroupWise-képernyőnév

en: GroupWise Home Screen Name 2
hu: 2. otthoni GroupWise-képernyőnév

en: GroupWise Home Screen Name 3
hu: 3. otthoni GroupWise-képernyőnév

en: GroupWise ID List
hu: GroupWise-azonosítólista

en: GroupWise Work Screen Name 1
hu: 1. munkahelyi GroupWise-képernyőnév

en: GroupWise Work Screen Name 2
hu: 2. munkahelyi GroupWise-képernyőnév

en: GroupWise Work Screen Name 3
hu: 3. munkahelyi GroupWise-képernyőnév

en: HELO command failed:
hu: A HELO parancs sikertelen:

en: Handles OAuth2 responses and passes them to the OAuth2 prompter implementation
hu: Kezeli az OAuth2 válaszokat, és átadja azokat az OAuth2 kérdező megvalósításának.

en: Height of the reminder notification dialog
hu: Az emlékeztető értesítési ablak magassága

en: Help message
hu: Súgóüzenet

en: Hint: Use 0 days to keep messages on the server indefinitely.
hu: Tipp: használjon 0 napot, hogy az üzeneteket határozatlan ideig tartsa a kiszolgálón.

en: Home Address
hu: Otthoni cím

en: Home Address Label
hu: Otthoni cím címkéje

en: Home Fax
hu: Otthoni fax

en: Home Phone
hu: Otthoni telefon

en: Home Phone 2
hu: 2. otthoni telefon

en: Homepage URL
hu: Honlap URL

en: Host lookup failed
hu: A gépkeresés sikertelen

en: Host lookup “%s” failed. Check your host name for spelling errors.
hu: A(z) „%s” gépkeresés sikertelen. Ellenőrizze a gépnevet, hogy helyesen van-e írva.

en: Host lookup “%s” failed: %s
hu: A(z) „%s” gépkeresés sikertelen: %s

en: How many days the reminders-past can hold back. Reminders older than these days are automatically removed from the list of the past reminders. Use '0' to not remove old reminders.
hu: Hány napot tudnak az elmúlt emlékeztetők visszatartani. Az ezeknél a napoknál régebbi emlékeztetők automatikusan eltávolításra kerülnek az elmúlt emlékeztetők listájáról. Használja a „0” értéket, ha nem szeretné eltávolítani a régi emlékeztetőket.

en: ICQ Home ID 1
hu: 1. otthoni ICQ-azonosító

en: ICQ Home ID 2
hu: 2. otthoni ICQ-azonosító

en: ICQ Home ID 3
hu: 3. otthoni ICQ-azonosító

en: ICQ ID List
hu: ICQ-azonosítólista

en: ICQ Work ID 1
hu: 1. munkahelyi ICQ-azonosító

en: ICQ Work ID 2
hu: 2. munkahelyi ICQ-azonosító

en: ICQ Work ID 3
hu: 3. munkahelyi ICQ-azonosító

en: ICS Calendar
hu: ICS naptár

en: IMAP over TLS
hu: IMAP a TLS felett

en: IMAP server %s
hu: IMAP-kiszolgáló: %s

en: IMAP server %s does not support %s authentication
hu: A(z) %s IMAP-kiszolgáló nem támogat %s hitelesítést

en: IMAP server does not support quotas
hu: Az IMAP-kiszolgáló nem támogatja a kvótákat

en: IMAP service for %s on %s
hu: A(z) %s IMAP-szolgáltatása ezen: %s

[ctx: IMAPDefaults]
en: Archive
hu: Archívum

[ctx: IMAPDefaults]
en: Bulk Mail
hu: Tömeges levelek

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Items
hu: Törölt elemek

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Messages
hu: Törölt üzenetek

[ctx: IMAPDefaults]
en: Draft
hu: Piszkozat

[ctx: IMAPDefaults]
en: Drafts
hu: Piszkozatok

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk
hu: Szemét

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk E-mail
hu: Levélszemét

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk Email
hu: Levélszemét

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent
hu: Elküldött

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Items
hu: Elküldött elemek

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Messages
hu: Elküldött üzenetek

[ctx: IMAPDefaults]
en: Spam
hu: Levélszemét

[ctx: IMAPDefaults]
en: Templates
hu: Sablonok

[ctx: IMAPDefaults]
en: Trash
hu: Kuka

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Drafts
hu: [Gmail]/Piszkozatok

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Sent Mail
hu: [Gmail]/Elküldött levelek

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Spam
hu: [Gmail]/Levélszemét

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Trash
hu: [Gmail]/Kuka

en: Identity
hu: Személyazonosság

en: Ignore other users namespace
hu: Egyéb felhasználók névterének mellőzése

en: Ignore shared folders namespace
hu: Megosztott mappák névterének mellőzése

en: Improperly formatted time string.
hu: Helytelenül formázott idő karakterlánc.

en: In the subscription _dialog, show relative folder names
hu: _Relatív mappanevek megjelenítése a feliratkozás párbeszédablakban

en: Inbox
hu: Beérkezett üzenetek

en: Insufficient memory
hu: Nincs elég memória

en: Internal error: UID in invalid format: %s
hu: Belső hiba: az egyedi azonosító érvénytelen formátumú: %s

en: Interval of the default reminder for all events in chosen calendars
hu: Az alapértelmezett emlékeztető időköze a kiválasztott naptárakban lévő összes eseményhez

en: Invalid DN syntax
hu: Érvénytelen DN-szintaxis

en: Invalid GType registered for protocol “%s”
hu: Érvénytelen GType regisztrálva a(z) „%s” protokollnál

en: Invalid OCSP signing certificate in OCSP response.
hu: Érvénytelen OCSP-aláíró tanúsítvány az OCSP-válaszban.

en: Invalid Pin
hu: Érvénytelen PIN-kód

en: Invalid Query
hu: Érvénytelen lekérdezés

en: Invalid Query “%s”
hu: Érvénytelen lekérdezés: „%s”

en: Invalid URI “%s”
hu: Érvénytelen URI: „%s”

en: Invalid URL
hu: Érvénytelen URL

en: Invalid argument
hu: Érvénytelen argumentum

en: Invalid arguments to (message-location)
hu: Érvénytelen argumentumok az üzenet helyéhez (message-location)

en: Invalid arguments to (system-flag)
hu: Érvénytelen argumentumok a rendszerjelzőhöz (system-flag)

en: Invalid arguments to (user-tag)
hu: Érvénytelen argumentumok a felhasználócímkéhez (user-tag)

en: Invalid contact field “%d” specified in summary
hu: Érvénytelen „%d” névjegymező lett megadva az összefoglalóban

en: Invalid country calling code
hu: Érvénytelen országhívókód

en: Invalid email address trace information:
    %s
hu: Érvénytelen e-mail-cím nyomkövetési információk:
    %s

en: Invalid message stream received from %s: %s
hu: Érvénytelen üzenetfolyam érkezett innen: %s: %s

en: Invalid module name.
hu: Érvénytelen modulnév.

en: Invalid module path/filename
hu: Érvénytelen modulútvonal vagy fájlnév

en: Invalid object
hu: Érvénytelen objektum

en: Invalid opaque trace information:
    %s
hu: Érvénytelen nem átlátszó nyomkövetési információk:
    %s

en: Invalid query
hu: Érvénytelen lekérdezés

en: Invalid query for EbSqlCursor
hu: Érvénytelen lekérdezés az EbSqlCursorhoz

en: Invalid query for a book cursor
hu: Érvénytelen lekérdezés egy könyv kurzorához

en: Invalid query:
hu: Érvénytelen lekérdezés:

en: Invalid query: %s
hu: Érvénytelen lekérdezés: %s

en: Invalid range
hu: Érvénytelen tartomány

en: Invalid spool
hu: Érvénytelen várólista

en: Issuer
hu: Kibocsátó

en: Issuer certificate is invalid.
hu: A kibocsátó tanúsítványa érvénytelen.

en: Issuer's Certificate Revocation List has an unknown version number.
hu: A kibocsátó tanúsítvány-visszavonási listája ismeretlen verziószámmal rendelkezik.

en: Issuer's OCSP responder reports certificate is revoked.
hu: A kibocsátó OCSP-válaszadója azt jelenti, hogy a tanúsítványt visszavonták.

en: Issuer's V1 Certificate Revocation List has a critical extension.
hu: A kibocsátó V1-es tanúsítvány-visszavonási listája kritikus kiterjesztéssel rendelkezik.

en: Issuer's V2 Certificate Revocation List has an unknown critical extension.
hu: A kibocsátó V2-es tanúsítvány-visszavonási listája ismeretlen kritikus kiterjesztéssel rendelkezik.

en: Jabber Home ID 1
hu: 1. otthoni Jabber-azonosító

en: Jabber Home ID 2
hu: 2. otthoni Jabber-azonosító

en: Jabber Home ID 3
hu: 3. otthoni Jabber-azonosító

en: Jabber ID List
hu: Jabber-azonosítólista

en: Jabber Work ID 1
hu: 1. munkahelyi Jabber-azonosító

en: Jabber Work ID 2
hu: 2. munkahelyi Jabber-azonosító

en: Jabber Work ID 3
hu: 3. munkahelyi Jabber-azonosító

en: Junk
hu: Szemét

en: Keep reminder notification window always on _top
hu: Emlékeztető értesítési ablak mindig _felül tartása

en: Keep running after the last client is closed
hu: Fusson tovább az utolsó ügyfél bezárása után is

en: Key Agreement
hu: Kulcsmegállapodás

en: Key Certificate Sign
hu: Kulcstanúsítvány-aláírás

en: Key Encipherment
hu: Kulcstitkosítás

en: Key ID
hu: Kulcsazonosító

en: Key information was not found in the provided data
hu: Nem találhatók kulcsinformációk a megadott adatokban

en: LDAP contact lists cannot be empty.
hu: Az LDAP névjegylistái nem lehetnek üresek.

en: LDAP error 0x%x (%s)
hu: LDAP-hiba 0x%x (%s)

en: Last Revision
hu: Utolsó revízió

en: Learning new ham message in “%s : %s” | Learning new ham messages in “%s : %s”
hu[0]: Új érvényes levél tanulása itt: „%s : %s”
hu[1]: Új érvényes levelek tanulása itt: „%s : %s”

en: Learning new spam message in “%s : %s” | Learning new spam messages in “%s : %s”
hu[0]: Új levélszemét tanulása itt: „%s : %s”
hu[1]: Új levélszemetek tanulása itt: „%s : %s”

en: Legacy database
hu: Örökölt adatbázis

en: Libpkix internal error occurred during cert validation.
hu: Libpkix belső hiba történt a tanúsítvány ellenőrzése során.

en: Limit only to sources with given extension name
hu: Korlátozás csak a megadott kiterjesztésnévvel rendelkező forrásokra

en: List
hu: Lista

en: List Shows Addresses
hu: A lista megjeleníti a címeket

en: List available address books
hu: Elérhető címjegyzékek felsorolása

en: List available address books and show how many contacts they have
hu: Elérhető címjegyzékek felsorolása, és annak megjelenítése, hogy hány névjegyük van

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Local delivery
hu: Helyi kézbesítés

en: Local mail file %s
hu: Helyi levélfájl %s

en: Local stores do not have an inbox
hu: A helyi tárolók nem rendelkeznek Beérkezett üzenetek mappával

en: Locality
hu: Helység

en: Locked password
hu: Zárolt jelszó

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your account “%s”.
hu: Jelentkezzen be a(z) %s-fiókjába, és fogadja el a feltételeket, hogy hozzáférjen a(z) „%s” fiókhoz.

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your address book “%s”.
hu: Jelentkezzen be a(z) %s-fiókjába, és fogadja el a feltételeket, hogy hozzáférjen a(z) „%s” címjegyzékhez.

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your calendar “%s”.
hu: Jelentkezzen be a(z) %s-fiókjába, és fogadja el a feltételeket, hogy hozzáférjen a(z) „%s” naptárához.

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail account “%s”.
hu: Jelentkezzen be a(z) %s-fiókjába, és fogadja el a feltételeket, hogy hozzáférjen a(z) „%s” levelezési fiókhoz.

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail transport “%s”.
hu: Jelentkezzen be a(z) %s-fiókjába, és fogadja el a feltételeket, hogy hozzáférjen a(z) „%s” levélátvitelhez.

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your memo list “%s”.
hu: Jelentkezzen be a(z) %s-fiókjába, és fogadja el a feltételeket, hogy hozzáférjen a(z) „%s” feljegyzéslistához.

en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your task list “%s”.
hu: Jelentkezzen be a(z) %s-fiókjába, és fogadja el a feltételeket, hogy hozzáférjen a(z) „%s” feladatlistához.

en: Logo
hu: Logó

en: MAIL FROM command failed:
hu: A MAIL FROM parancs sikertelen:

en: MBOX file is corrupted, please fix it. (Expected a From line, but didn’t get it.)
hu: Az MBOX-fájl sérült, javítsa meg (elvárt egy From sor, de nincs benne).

en: MH-format mail directories
hu: MH-formátumú levélkönyvtárak

en: MIME Type: %s
hu: MIME-típus: %s

en: MSN Home Screen Name 1
hu: 1. otthoni MSN-képernyőnév

en: MSN Home Screen Name 2
hu: 2. otthoni MSN-képernyőnév

en: MSN Home Screen Name 3
hu: 3. otthoni MSN-képernyőnév

en: MSN Screen Name List
hu: MSN-képernyőnévlista

en: MSN Work Screen Name 1
hu: 1. munkahelyi MSN-képernyőnév

en: MSN Work Screen Name 2
hu: 2. munkahelyi MSN-képernyőnév

en: MSN Work Screen Name 3
hu: 3. munkahelyi MSN-képernyőnév

en: Mail Account
hu: Postafiók

en: Mail Identity
hu: Levél személyazonossága

en: Mail Signature
hu: Levél aláírása

en: Mail Submission
hu: Levél beküldése

en: Mail Transport
hu: Levél átvitele

en: Mail authentication request
hu: Levél hitelesítési kérés

en: Mail delivery via the sendmail program
hu: Levélkézbesítés a sendmail programon keresztül

en: Mail enabled: %s
hu: Levél engedélyezve: %s

en: Maildir-format mail directories
hu: Maildir-formátumú levélkönyvtárak

en: Mailer
hu: Levelező

en: Malformed URI “%s”: %s
hu: Helytelenül formázott „%s” URI: %s

en: Malformed signature
hu: Helytelenül formázott aláírás

en: Malformed, no message body set
hu: Helytelenül formázott, nincs üzenettörzs beállítva

en: Manager
hu: Igazgató

en: Matrix Home ID 1
hu: 1. otthoni Matrix-azonosító

en: Matrix Home ID 2
hu: 2. otthoni Matrix-azonosító

en: Matrix Home ID 3
hu: 3. otthoni Matrix-azonosító

en: Matrix ID List
hu: Matrix-azonosítólista

en: Matrix Work ID 1
hu: 1. munkahelyi Matrix-azonosító

en: Matrix Work ID 2
hu: 2. munkahelyi Matrix-azonosító

en: Matrix Work ID 3
hu: 3. munkahelyi Matrix-azonosító

en: Memo List
hu: Feljegyzéslista

en: Message Storage
hu: Üzenettároló

en: Message not sent.
hu: Az üzenet nincs elküldve.

en: Message send in offline mode is disabled
hu: Az üzenet küldése kapcsolat nélküli módban le van tiltva

en: Message submission port
hu: Üzenetküldési port

en: Missing information about component URL, local cache is possibly incomplete or broken. You can try to remove it and restart background evolution-data-server processes. Cache file: %s
hu: Hiányzó információk az összetevő URL-lel kapcsolatban, a helyi gyorsítótár valószínűleg nem teljes vagy sérült. Megpróbálhatja eltávolítani és újraindítani a háttérben futó evolution-data-server folyamatokat. Gyorsítótárfájl: %s

en: Mobile Phone
hu: Mobiltelefon

en: Modifying contact from LDAP server...
hu: Névjegy módosítása az LDAP-kiszolgálón…

en: Module “%s” for source UID “%s” cannot be loaded
hu: A(z) „%2$s” egyedi forrásazonosító „%1$s” modulját nem lehet betölteni

en: Movemail program failed: %s
hu: A movemail program sikertelen: %s

en: Moving messages
hu: Üzenetek áthelyezése

en: Multiple reminders are selected.
hu: Több emlékeztető van kiválasztva.

en: NNTP Command failed:
hu: Az NNTP parancs sikertelen:

en: NNTP over TLS
hu: NNTP a TLS felett

en: NNTP server %s doesn’t support STARTTLS: %s
hu: A(z) „%s” NNTP-kiszolgáló nem támogatja a STARTTLS-t: %s

en: NNTP server %s returned error code %d: %s
hu: A(z) „%s” NNTP-kiszolgáló %d hibakódot adott vissza: %s

en: NSS could not shutdown. Objects are still in use.
hu: A hálózatbiztonsági szolgáltatás nem tudott leállni. Az objektumok továbbra is használatban vannak.

en: NSS is not initialized.
hu: A hálózatbiztonsági szolgáltatás nincs előkészítve.

en: Name
hu: Név

en: Name or Org
hu: Név vagy szervezet

en: Namespace:
hu: Névtér:

en: New CKL has different issuer than current CKL.  Delete current CKL.
hu: Az új veszélyeztetettkulcs-lista más kibocsátóval rendelkezik, mint a jelenlegi veszélyeztetettkulcs-lista. Törölje a jelenlegi veszélyeztetettkulcs-listát.

en: New CRL has an invalid format.
hu: Az új tanúsítvány-visszavonási listának érvénytelen formátuma van.

en: New CRL is not later than the current one.
hu: Az új tanúsítvány-visszavonási lista nem későbbi, mint a jelenlegi.

en: New KRL has an invalid format.
hu: Az új kulcsvisszavonási listának érvénytelen formátuma van.

en: New KRL is not later than the current one.
hu: Az új kulcsvisszavonási lista nem későbbi, mint a jelenlegi.

en: New note
hu: Új jegyzet

en: New password entered incorrectly.  Please try again.
hu: Az új jelszó helytelenül lett megadva. Próbálja meg újra.

en: Nickname
hu: Becenév

en: No Fortezza card selected
hu: Nincs Fortezza-kártya kiválasztva

en: No Fortezza cards Found
hu: Nem találhatók Fortezza-kártyák

en: No IMAP mailbox available for folder “%s : %s”
hu: Nem érhető el IMAP postafiók ehhez a mappához: „%s : %s”

en: No IMAP namespace for folder path “%s”
hu: Nincs IMAP-névtér a(z) „%s” mappaútvonalhoz

en: No IMAPx connection object provided
hu: Nincs IMAPx kapcsolati objektum megadva

en: No JSON object returned by the server
hu: A kiszolgáló nem adott vissza JSON-objektumot

en: No KRL for this site's certificate has been found.
hu: Nem található az oldal tanúsítványának kulcsvisszavonási listája.

en: No SASL mechanism was specified
hu: Nem lett SASL-mechanizmus megadva

en: No Summary
hu: Nincs összefoglaló

en: No UID in the contact
hu: Nincs egyedi azonosító a névjegyben

en: No URI set
hu: Nincs URI beállítva

en: No content available
hu: Nem érhető el tartalom

en: No destination folder specified
hu: Nincs célmappa megadva

en: No details are available.
hu: Nem érhetők el részletek.

en: No email address provided
hu: Nincs e-mail-cím megadva

en: No matching CRL was found.
hu: Nem található egyező tanúsítvány-visszavonási lista.

en: No message with UID %s
hu: Nincs %s egyedi azonosítójú üzenet

en: No more information on that Personality
hu: Nincs több információ erről a személyiségről

en: No new slot event is available at this time.
hu: Jelenleg nem érhető el új tárolóhely-esemény.

en: No provider available for protocol “%s”
hu: Nem érhető el szolgáltató a(z) „%s” protokollhoz

en: No public key was found in the provided data
hu: Nem található nyilvános kulcs a megadott adatokban

en: No quota information available for folder “%s : %s”
hu: Nem érhetők el kvótainformációk ehhez a mappához: „%s : %s”

en: No reminder is selected.
hu: Nincs emlékeztető kiválasztva.

en: No signature available
hu: Nem érhető el aláírás

en: No signed data in signature
hu: Nincsenek aláírt adatok az aláírásban

en: No slot or token was selected.
hu: Nem lett tárolóhely vagy token kiválasztva.

en: No sources had been found
hu: Nem találhatók források

en: No space
hu: Nincs hely

en: No such book
hu: Nincs ilyen könyv

en: No such calendar
hu: Nincs ilyen naptár

en: No such folder %s
hu: Nincs ilyen mappa: %s

en: No such folder “%s”.
hu: Nincs ilyen mappa: „%s”.

en: No such folder: %s
hu: Nincs ilyen mappa: %s

en: No such message
hu: Nincs ilyen üzenet

en: No such message %s in “%s : %s”
hu: Nincs ilyen %s üzenet itt: „%s : %s”

en: No such message available.
hu: Nem érhető el ilyen üzenet.

en: No such source
hu: Nincs ilyen forrás

en: No such source for UID “%s”
hu: Nincs ilyen forrás a(z) „%s” egyedi azonosítónál

en: No support for %s authentication
hu: Nincs támogatás a(z) %s hitelesítéshez

en: No valid or appropriate certificate for “%s” was found
hu: Nem található érvényes vagy megfelelő tanúsítvány ehhez: „%s”

en: Non Repudiation
hu: Letagadhatatlanság

en: Not After
hu: Nem utána

en: Not Before
hu: Nem előtte

en: Not a calendar.
hu: Nem naptár.

en: Not a phone number
hu: Nem telefonszám

en: Not connected
hu: Nincs kapcsolódva

en: Not connected.
hu: Nincs kapcsolódva.

en: Not encrypted or signed: you do not yet have an email certificate.
hu: Nincs titkosítva vagy aláírva: még nincs e-mail-tanúsítványa.

en: Not encrypted: you do not have certificates for each of the recipients.
hu: Nincs titkosítva: nem rendelkezik tanúsítványokkal minden egyes címzetthez.

en: Not imported, already in database.
hu: Nincs importálva, már az adatbázisban van.

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: Note
hu: Jegyzet

en: Note the encrypted content doesn’t contain information about a recipient, thus there will be a password prompt for each of stored private key.
hu: Ne feledje, hogy a titkosított tartalom nem tartalmaz információkat a címzettről, ezért minden egyes tárolt személyes kulcshoz jelszó lesz kérve.

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Numbe_r of concurrent connections to use
hu: A használandó egyi_dejű kapcsolatok száma

en: Number of units for determining a birthday or anniversary reminder
hu: A születésnap- és évforduló-emlékeztető meghatározásához használt időegységek száma

en: Number of units for determining the reminder
hu: Az időegységek száma az emlékeztető meghatározásához

en: OAuth2 secret not found
hu: Az OAuth2 titok nem található

en: OCSP response has an invalid signature.
hu: Az OCSP-válasz érvénytelen aláírással rendelkezik.

en: OUTPUTFILE
hu: KIMENETIFÁJL

en: O_pen Link in Browser
hu: Hivatkozás megnyitása _böngészőben

en: O_verride server-supplied folder namespace
hu: A kiszolgáló által biztosított mappanévtér _felülbírálása

en: Object ID already exists
hu: Az objektumazonosító már létezik

en: Object is out of sync
hu: Az objektum nincs szinkronizálva

en: Object not found
hu: Az objektum nem található

en: Object to save is not a valid vCard
hu: A mentendő objektum nem érvényes vCard

en: Object with extra “%s” not found
hu: A(z) további „%s” értékkel rendelkező objektum nem található

en: Object “%s” not found
hu: A(z) „%s” objektum nem található

en: Object “%s”, “%s” not found
hu: A(z) „%s”, „%s” objektum nem található

en: Office
hu: Iroda

en: Offline unavailable
hu: Kapcsolat nélkül nem érhető el

en: Old password entered incorrectly.  Please try again.
hu: A régi jelszó helytelenül lett megadva. Próbálja meg újra.

en: On LDAP Servers
hu: Az LDAP-kiszolgálókon

en: On The Web
hu: A világhálón

en: On This Computer
hu: Ezen a számítógépen

en: Only check for Junk messages in the In_box folder
hu: Csak kéretlen üzenetek keresése a _Beérkezett üzenetek mappában

en: Only reset to beginning is supported with CamelHttpStream
hu: Csak a kezdetére való visszaállítás támogatott a CamelHttpStream használatával

en: Only reset to beginning is supported with CamelStreamFilter
hu: Csak a kezdetére való visszaállítás támogatott a CamelStreamFilter használatával

en: Only summary queries are supported by EbSdbCursor
hu: Az EbSdbCursor csak összefoglaló lekérdezéseket támogat

en: Only supports csv or vcard format.
hu: Csak CSV vagy vCard-formátumot támogat.

en: Open in _Browser
hu: Megnyitás _böngészőben

en: Open the above URL in a browser and go through the OAuth2 wizard there. Copy the resulting authorization code, or the URL the OAuth2 wizard finished with, below to continue the authentication process.
hu: Nyissa meg a fenti URL-t egy böngészőben, és menjen végig az OAuth2 varázslón. A hitelesítési folyamat folytatásához másolja ki az eredményül kapott, alábbi felhatalmazási kódot vagy az URL-t, amelyet az OAuth2 varázsló befejezése adott.

en: Open with “%s”
hu: Megnyitás ezzel: „%s”

en: Opening folder “%s”
hu: A(z) „%s” mappa megnyitása

en: Operation failed: %s
hu: A művelet sikertelen: %s

en: Options
hu: Beállítások

en: Organization
hu: Szervezet

en: Organization Unit
hu: Szervezeti egység

en: Organizational Unit
hu: Szervezeti egység

en: Other Address
hu: Egyéb cím

en: Other Address Label
hu: Egyéb cím címkéje

en: Other Fax
hu: Egyéb fax

en: Other Phone
hu: Egyéb telefon

en: Other error
hu: Egyéb hiba

en: Out of memory
hu: Elfogyott a memória

en: Out of sync revision while moving cursor
hu: Szinkronizálatlan revízió a kurzor mozgatása során

en: Output from %s:
hu: A(z) %s kimenete:

en: Override SMTP HELO/EHLO argument
hu: Az SMTP HELO/EHLO argumentum felülbírálása

en: Overrides compile-time backend per process option; use 1 to enable, 0 to disable, any other value is to use compile-time option
hu: Felülbírálja a folyamatonkénti fordítási idejű háttérprogram beállítást. Használjon 1-et az engedélyezéshez, 0-t a letiltáshoz, bármilyen más értéket a fordítási idejű beállítás használatához.

en: PGP Certificate
hu: PGP-tanúsítvány

en: PKCS #11 driver violates the spec in an incompatible way.
hu: A PKCS #11 illesztőprogram nem kompatibilis módon sérti a specifikációt.

en: PKCS #11 module could not be removed because it is still in use.
hu: A PKCS #11 modult nem sikerült eltávolítani, mert még használatban van.

en: PLAIN
hu: EGYSZERŰ

en: POP Before SMTP authentication attempted with a %s service
hu: SMTP előtti POP hitelesítés kísérelve egy %s szolgáltatással

en: POP Before SMTP authentication using an unknown transport
hu: ismeretlen átvitelt használó SMTP előtti POP hitelesítés

en: POP Source UID
hu: POP-forrás egyedi azonosítója

en: POP before SMTP
hu: SMTP előtti POP

en: POP3 over TLS
hu: POP3 a TLS felett

en: POP3 server %s
hu: POP3-kiszolgáló: %s

en: POP3 server for %s on %s
hu: A(z) %s POP-kiszolgálója ezen: %s

en: POP3 stores have no folder hierarchy
hu: A POP3-tárolóknak nincs mappahierarchiájuk

en: Pager
hu: Csipogó

en: Parent UID: %s
hu: Szülő egyedi azonosítója: %s

en: Password
hu: Jelszó

en: Password entered is invalid.  Please pick a different one.
hu: A megadott jelszó érvénytelen. Válasszon egy másikat.

en: Password not found
hu: A jelszó nem található

en: Past reminders for EReminderWatcher
hu: Múltbeli emlékeztetők az EReminderWatcher-nek

en: Peer FORTEZZA chain has a non-FORTEZZA Certificate.
hu: A partner Fortezza-lánca nem Fortezza-tanúsítvánnyal rendelkezik.

en: Peer's Certificate has been revoked.
hu: A partner tanúsítványa vissza lett vonva.

en: Peer's Certificate has expired.
hu: A partner tanúsítványa lejárt.

en: Peer's Certificate issuer is not recognized.
hu: A partnerek tanúsítványának kibocsátója nem ismerhető fel.

en: Peer's certificate has an invalid signature.
hu: A partner tanúsítványának érvénytelen aláírása van.

en: Peer's certificate has been marked as not trusted by the user.
hu: A partner tanúsítványát a felhasználó nem megbízhatónak jelölte meg.

en: Peer's certificate issuer has been marked as not trusted by the user.
hu: A partner tanúsítványának kibocsátóját a felhasználó nem megbízhatónak jelölte meg.

en: Peer's public key is invalid.
hu: A partner nyilvános kulcsa érvénytelen.

en: Permanently accept the certificate
hu: A tanúsítvány végleges elfogadása

en: Permanently reject the certificate
hu: A tanúsítvány végleges elutasítása

en: Permission denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: Personal
hu: Személyes

en: Personality not found
hu: A személyiség nem található

en: Photo
hu: Fénykép

en: Plaintext authentication disallowed on insecure connections. Change encryption to STARTTLS or TLS for account “%s”.
hu: Az egyszerű szöveges hitelesítés nem engedélyezett nem biztonságos kapcsolatoknál. Változtassa meg a(z) „%s” fiók titkosítását STARTTLS vagy TLS módszerre.

en: Please enter the password for account “%s”.
hu: Adja meg a(z) „%s” fiók jelszavát.

en: Please enter the password for address book “%s”.
hu: Adja meg a(z) „%s” címjegyzék jelszavát.

en: Please enter the password for calendar “%s”.
hu: Adja meg a(z) „%s” naptár jelszavát.

en: Please enter the password for mail account “%s”.
hu: Adja meg a(z) „%s” postafiók jelszavát.

en: Please enter the password for mail transport “%s”.
hu: Adja meg a(z) „%s” levélátvitel jelszavát.

en: Please enter the password for memo list “%s”.
hu: Adja meg a(z) „%s” feljegyzéslista jelszavát.

en: Please enter the password for task list “%s”.
hu: Adja meg a(z) „%s” feladatlista jelszavát.

en: Please select a personality to get more info on
hu: Válasszon egy személyiséget, hogy további információt kapjon róla

en: Policy mapping contains anypolicy
hu: A házirend-leképezés anypolicy értéket tartalmaz

en: Posting failed:
hu: A kiküldés sikertelen:

en: Posting failed: %s
hu: A kiküldés sikertelen: %s

en: Preloaded object for UID “%s” is invalid
hu: A(z) „%s” egyedi azonosító előre betöltött objektuma érvénytelen

en: Preparing request, please wait…
hu: Kérés előkészítése, kis türelmet…

en: Primary Phone
hu: Elsődleges telefon

[ctx: Priority]
en: High
hu: Magas

[ctx: Priority]
en: Low
hu: Alacsony

[ctx: Priority]
en: Normal
hu: Normál

[ctx: Priority]
en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: Processing error
hu: Feldolgozási hiba

en: Programs that are allowed to be run by reminders
hu: Programok, melyeket az emlékeztetők futtathatnak

en: Provided invalid principal kind for Access Control Entry.
hu: Érvénytelen résztvevőfajta lett megadva a hozzáférés-vezérlési bejegyzéshez.

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Public key “%s” was not found
hu: A(z) „%s” nyilvános kulcs nem található

en: QUIT command failed:
hu: A QUIT parancs sikertelen:

en: Query contained unsupported elements
hu: A lekérdezés nem támogatott elemeket tartalmazott

en: Query refused
hu: A lekérdezés elutasítva

en: Query “%s” not supported
hu: A(z) „%s” lekérdezés nem támogatott

en: Quota information not supported for folder “%s : %s”
hu: A kvótainformációk nem támogatottak ennél a mappánál: „%s : %s”

en: RCPT TO <%s> failed:
hu: Az RCPT TO <%s> sikertelen:

en: RCPT TO command failed:
hu: Az RCPT TO parancs sikertelen:

en: RSET command failed:
hu: Az RSET parancs sikertelen:

en: Radio
hu: Rádió

en: Reason:
hu: Indok:

en: Received incorrect response from server “%s”.
hu: Hibás válasz érkezett a(z) „%s” kiszolgálótól.

en: Received object for UID “%s” doesn’t contain any expected component
hu: A(z) „%s” egyedi azonosító fogadott objektuma nem tartalmaz semmilyen elvárt összetevőt

en: Received object for UID “%s” is invalid
hu: A(z) „%s” egyedi azonosító fogadott objektuma érvénytelen

en: Received object is not a valid vCard
hu: A fogadott objektum nem érvényes vCard

en: Receiving LDAP search results...
hu: LDAP keresési eredmények fogadása…

en: Reconnecting to LDAP server...
hu: Újrakapcsolódás az LDAP-kiszolgálóhoz…

en: Refresh skipped due to being disabled on metered network.
hu: A frissítés kihagyva, mert le lett tiltva a forgalmi díjas hálózaton.

en: Refresh skipped due to enabled Power Saver mode. Disable Power Saver mode and repeat the action.
hu: A frissítés kihagyva az engedélyezett energiatakarékos mód miatt. Tiltsa le az energiatakarékos módot, és ismételje meg a műveletet.

en: Refreshing folder “%s : %s”
hu: Mappa frissítése: „%s : %s”

en: Refreshing spool folder
hu: Várólistamappa frissítése

en: Refreshing…
hu: Frissítés…

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
hu: A reguláris kifejezés lefordítása sikertelen: %s: %s

en: Release unused memory for folder “%s : %s”
hu: Nem használt memória felszabadítása ennél a mappánál: „%s : %s”

en: Remaining text after the country calling code is too short for a phone number
hu: Az országhívószám után fennmaradó szöveg túl rövid egy telefonszámhoz

en: Reminder programs
hu: Emlékeztető programok

en: Reminders
hu: Emlékeztetők

en: Reminders Options:
hu: Emlékeztetők beállításai:

en: Removing contact from LDAP server...
hu: Névjegy eltávolítása az LDAP-kiszolgálóról…

en: Removing stale cache files in folder “%s : %s”
hu: Elavult gyorsítótárfájlok eltávolítása ebben a mappában: „%s : %s”

en: Repository offline
hu: A tároló kapcsolat nélküli

en: Requested action aborted: error in processing
hu: A kért művelet megszakítva: hiba a feldolgozás során

en: Requested action not taken: insufficient system storage
hu: A kért művelet nem történt meg: nincs elegendő rendszertárhely

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
hu: A kért művelet nem történt meg: a postafiók neve nem engedélyezett

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
hu: A kért művelet nem történt meg: a postafiók nem érhető el

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
hu: A kért levélművelet megszakítva: a tárolólefoglalás túllépve

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
hu: A kért levélművelet nem történt meg: a postafiók nem érhető el

en: Requested mail action okay, completed
hu: A kért levélművelet rendben van, befejezve

en: Requested to delete an unrelated cursor
hu: Egy nem kapcsolódó kurzor törlése kérve

en: Requesting access token, please wait…
hu: Hozzáférési token kérése, kis türelmet…

en: Required algorithm is not allowed.
hu: A kért algoritmus nem engedélyezett.

en: Resolving: %s
hu: Feloldás: %s

en: Retrieving POP message %d
hu: %d. POP-üzenet lekérése

en: Retrieving POP summary
hu: POP-összefoglaló lekérése

en: Retrieving folder list for “%s”
hu: A(z) „%s” mappalistájának lekérése

en: Retrieving message “%s” in “%s : %s”
hu: A(z) „%s” üzenet lekérése itt: „%s : %s”

en: Retrieving quota information for “%s : %s”
hu: Kvótainformációk lekérése ehhez: „%s : %s”

en: Role
hu: Szerep

en: S/MIME Decrypt: No encrypted content found
hu: S/MIME visszafejtés: nem található titkosított tartalom

en: SHA-256 Fingerprint
hu: SHA-256 ujjlenyomat

en: SIP address
hu: SIP-cím

en: SMTP Greeting
hu: SMTP üdvözlés

en: SMTP mail delivery via %s
hu: SMTP levélkézbesítés ezen keresztül: %s

en: SMTP over TLS
hu: SMTP a TLS felett

en: SMTP server %s
hu: SMTP-kiszolgáló: %s

en: SMTP server %s does not support %s authentication
hu: A(z) %s SMTP-kiszolgáló nem támogat %s hitelesítést

en: SSL/TLS certificate for “%s” is not trusted. Do you wish to accept it?
hu: A(z) „%s” SSL/TLS tanúsítványa nem megbízható. El szeretné fogadni?

en: STARTTLS command failed:
hu: A STARTTLS parancs sikertelen:

en: STARTTLS not supported
hu: A STARTTLS nem támogatott

en: STLS not supported by server
hu: A kiszolgáló nem támogatja az STLS-t

en: Scanning folders in “%s”
hu: Mappák vizsgálata itt: „%s”

en: Scanning for changed messages in “%s : %s”
hu: Megváltozott üzenetek keresése itt: „%s : %s”

en: Search Folders
hu: Mappák keresése

en: Search by email not supported
hu: Az e-mail szerinti keresés nem támogatott

en: Search failed
hu: A keresés sikertelen

en: Search size limit exceeded
hu: A keresés méretkorlátja elérve

en: Search time limit exceeded
hu: A keresés időkorlátja elérve

en: Searching server sources...
hu: Kiszolgálóforrások keresése…

en: Searching...
hu: Keresés…

en: Send Options
hu: Küldési beállítások

en: Send client I_D to the server
hu: Ügyfél-azonosító _küldése a kiszolgálónak

en: Sending message
hu: Üzenet küldése

en: Serial Number
hu: Sorozatszám

en: Server challenge contained invalid “Quality of Protection” token
hu: A kiszolgáló ellenőrző kérdése érvénytelen „védelem minősége” tokent tartalmazott

en: Server challenge invalid
hu: A kiszolgáló ellenőrző kérdése érvénytelen

en: Server challenge too long (>2048 octets)
hu: A kiszolgáló ellenőrző kérdése túl hosszú (>2048 oktett)

en: Server didn’t return object’s ETag
hu: A kiszolgáló nem adta vissza az objektum ETag címkéjét

en: Server didn’t return object’s href
hu: A kiszolgáló nem adta vissza az objektum href hivatkozását

en: Server is busy, waiting to retry (%d second) | Server is busy, waiting to retry (%d seconds)
hu[0]: A kiszolgáló elfoglalt, várakozás az újrapróbálkozásra (%d másodperc)
hu[1]: A kiszolgáló elfoglalt, várakozás az újrapróbálkozásra (%d másodperc)

en: Server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
hu[0]: A kiszolgáló elfoglalt, várakozás az újrapróbálkozásra (%d:%02d perc)
hu[1]: A kiszolgáló elfoglalt, várakozás az újrapróbálkozásra (%d:%02d perc)

en: Server response contained incomplete authorization data
hu: A kiszolgáló válasza befejezetlen felhatalmazási adatokat tartalmazott

en: Server response did not contain authorization data
hu: A kiszolgáló válasza nem tartalmazott felhatalmazási adatokat

en: Server response does not match
hu: A kiszolgáló válasza nem egyezik

en: Server returned bad HTTP response
hu: A kiszolgáló hibás HTTP-választ adott vissza

en: Server returned bad LDAP response
hu: A kiszolgáló hibás LDAP-választ adott vissza

en: Service closing transmission channel
hu: A szolgáltatás lezárja az átviteli csatornát

en: Service not available, closing transmission channel
hu: A szolgáltatás nem érhető el, az átviteli csatorna lezárása

en: Service ready
hu: A szolgáltatás kész

en: Set a custom snooze time for
hu: Egyéni elhalasztási idő beállítása:

en: Show cards as vcard or csv file
hu: Kártyák megjelenítése vCard vagy CSV-fájlként

en: Show only enabled sources
hu: Csak az engedélyezett források megjelenítése

en: Show reminder notification dialog always on top
hu: Emlékeztető értesítési ablak megjelenítése mindig felül

en: Show reminder notification for completed tasks
hu: Emlékeztető értesítés megjelenítése befejezett feladatokhoz

en: Show reminder notification for past events
hu: Emlékeztető értesítés megjelenítése múltbeli eseményekhez

en: Show reminders in notification tray only
hu: Emlékeztetők megjelenítése csak az értesítési területen

en: Show source’s UID
hu: A forrás egyedi azonosítójának megjelenítése

en: Show source’s authentication information
hu: A forrás hitelesítési információinak megjelenítése

en: Signature Algorithm
hu: Aláírási algoritmus

en: Signature algorithm disabled
hu: Az aláírás algoritmusa letiltva

en: Signature algorithm unknown
hu: Az aláírás algoritmusa ismeretlen

en: Signature algorithm unsupported
hu: Az aláírás algoritmusa nem támogatott

en: Signature script must be a local file
hu: Az aláírás parancsfájlja csak helyi fájl lehet

en: Signature verification failed: no signer found, too many signers found, or improper or corrupted data.
hu: Az aláírás ellenőrzése sikertelen: nem található aláíró, túl sok aláíró található, vagy nem megfelelő vagy sérült adatok.

en: Signer: %s <%s>: %s
hu: Aláíró: %s <%s>: %s

en: Signing certificate not found
hu: Az aláírási tanúsítvány nem található

en: Signing certificate not trusted
hu: Az aláírási tanúsítvány nem megbízható

en: Signing is not supported by this cipher
hu: Ez a titkosító nem támogatja az aláírást

en: Signing message
hu: Üzenet aláírása

en: Single client mode
hu: Önálló ügyfél mód

en: Size in pixels of the event list in the reminder notification dialog
hu: Az emlékeztető értesítési ablakában lévő eseménylista mérete képpontokban

en: Skype Home Name 1
hu: 1. otthoni Skype-név

en: Skype Home Name 2
hu: 2. otthoni Skype-név

en: Skype Home Name 3
hu: 3. otthoni Skype-név

en: Skype Name List
hu: Skype-névlista

en: Skype Work Name 1
hu: 1. munkahelyi Skype-név

en: Skype Work Name 2
hu: 2. munkahelyi Skype-név

en: Skype Work Name 3
hu: 3. munkahelyi Skype-név

en: Snoozed reminders for EReminderWatcher
hu: Elhalasztott emlékeztetők az EReminderWatcher-nek

en: Source already loaded
hu: A forrás már be van töltve

en: Source file is missing a [%s] group
hu: A forrásfájlból hiányzik egy [%s] csoport

en: Source not loaded
hu: A forrás nincs betöltve

en: Source stream returned no data
hu: A forrásadatfolyam nem adott vissza adatokat

en: Source “%s” (%s) is not a valid OAuth2 source
hu: A(z) „%s” (%s) forrás nem érvényes OAuth2 forrás

en: Source “%s” (%s) is not valid for “%s” OAuth2 service
hu: A(z) „%s” (%s) forrás nem érvényes a(z) „%s” OAuth2 szolgáltatáshoz

en: Source “%s” does not support proxy lookups
hu: A(z) „%s” forrás nem támogatja a proxykereséseket

en: Source “%s” doesn’t support prompt for credentials
hu: A(z) „%s” forrás nem támogatja a hitelesítési adatok bekérését

en: Source “%s” is not a collection source
hu: A(z) „%s” forrás nem gyűjteményforrás

en: Specify the output file instead of standard output
hu: A kimeneti fájl megadása a szabványos kimenet helyett

en: Spool folder tree %s
hu: Várólista-mappafa: %s

en: Spool folders cannot be deleted
hu: A várólistamappákat nem lehet törölni

en: Spool folders cannot be renamed
hu: A várólistamappákat nem lehet átnevezni

en: Spool mail file %s
hu: Várólista-levélfájl: %s

en: Spool “%s” cannot be opened: %s
hu: A(z) „%s” várólistát nem lehet megnyitni: %s

en: Spool “%s” is not a regular file or directory
hu: A(z) „%s” várólista nem szabályos fájl vagy könyvtár

en: Spouse’s Name
hu: Házastárs neve

en: Standard Unix mbox spool directory
hu: Szabványos Unix mbox-várólistakönyvtár

en: Standard Unix mbox spool file
hu: Szabványos Unix mbox-várólistafájl

en: Start mail input; end with <CRLF>.<CRLF>
hu: Levélbemenet kezdete, befejezés ezzel: <CRLF>.<CRLF>

en: State
hu: Állam

en: Store does not support an INBOX
hu: A tároló nem támogatja a Beérkezett üzenetek mappát

en: Store folder changes after %s second(s)
hu: Mappaváltozások tárolása %s másodperc után

en: Store root %s is not a regular directory
hu: A(z) %s tárológyökér nem szabályos könyvtár

en: Store root %s is not an absolute path
hu: A(z) %s tárológyökér nem abszolút útvonal

en: Storing changes in folder “%s : %s”
hu: Változtatások tárolása ebben a mappában: „%s : %s”

en: Storing folder
hu: Mappa tárolása

en: Stream type “%s” is not seekable
hu: A(z) „%s” adatfolyamtípus nem pozicionálható

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subscribing to folder “%s”
hu: Feliratkozás a(z) „%s” mappára

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
hu: Az összefoglaló és a mappa eltérnek, még egy szinkronizálás után is

en: Supports
hu: Támogatások

en: Synchroni_ze remote mail locally in all folders
hu: Távoli levél s_zinkronizálása helyileg az összes mappában

en: Synchronizing junk database
hu: Szemétadatbázis szinkronizálása

en: Syncing folder
hu: Mappa szinkronizálása

en: Syncing folders
hu: Mappák szinkronizálása

en: Syncing message %d of %d in folder “%s : %s” to disk
hu: %d / %d üzenet szinkronizálása a lemezre ebben a mappában: „%s : %s”

en: Syncing messages in account “%s” to disk
hu: A(z) „%s” fiókban lévő üzenetek szinkronizálása a lemezre

en: Syncing messages in folder “%s : %s” to disk
hu: Üzenetek szinkronizálása a lemezre ebben a mappában: „%s : %s”

en: Syntax error in parameters or arguments
hu: Szintaktikai hiba a paraméterekben vagy az argumentumokban

en: Syntax error, command unrecognized
hu: Szintaktikai hiba, a parancs azonosítatlan

en: System status, or system help reply
hu: Rendszerállapot vagy a rendszersúgó válasza

en: TLS not available
hu: A TLS nem érhető el

en: Task List
hu: Feladatlista

en: Telephone
hu: Telefon

en: Temporarily accept the certificate
hu: A tanúsítvány ideiglenes elfogadása

en: Temporarily reject the certificate
hu: A tanúsítvány ideiglenes elutasítása

en: Temporary authentication failure
hu: Ideiglenes hitelesítési hiba

en: Text is too long for a phone number
hu: A szöveg túl hosszú egy telefonszámhoz

en: Text is too short for a phone number
hu: A szöveg túl rövid egy telefonszámhoz

en: The CMS or PKCS #7 Digest was not found in signed message.
hu: A CMS vagy PKCS #7 kivonat nem található az aláírt üzenetben.

en: The CMS or PKCS #7 Message type is unsupported.
hu: A CMS vagy PKCS #7 üzenettípus nem támogatott.

en: The CRL for the certificate's issuer has an invalid signature.
hu: A tanúsítvány kibocsátójának tanúsítvány-visszavonási listája érvénytelen aláírással rendelkezik.

en: The CRL for the certificate's issuer has expired.  Update it or check your system date and time.
hu: A tanúsítvány kibocsátójának tanúsítvány-visszavonási listája lejárt. Frissítse azt, vagy ellenőrizze a rendszere dátumát és idejét.

en: The Certifying Authority for this certificate is not permitted to issue a certificate with this name.
hu: A tanúsítvány hitelesítésszolgáltatója nem jogosult ilyen nevű tanúsítványt kibocsátani.

en: The KRL for this site's certificate has an invalid signature.
hu: Az oldal tanúsítványának kulcsvisszavonási listája érvénytelen aláírással rendelkezik.

en: The KRL for this site's certificate has expired.
hu: Az oldal tanúsítványának kulcsvisszavonási listája lejárt.

en: The OCSP response cannot be fully decoded; it is of an unknown type.
hu: Az OCSP-válasz nem fejthető vissza teljesen. Ismeretlen típusú.

en: The OCSP response contains out-of-date information.
hu: Az OCSP-válasz elavult információkat tartalmaz.

en: The OCSP response is not yet valid (contains a date in the future).
hu: Az OCSP-válasz még nem érvényes (jövőbeli dátumot tartalmaz).

en: The OCSP server experienced an internal error.
hu: Az OCSP-kiszolgáló belső hibát észlelt.

en: The OCSP server found the request to be corrupted or improperly formed.
hu: Az OCSP-kiszolgáló a kérést sérültnek vagy helytelenül formázottnak találta.

en: The OCSP server has no status for the certificate.
hu: Az OCSP-kiszolgáló nem rendelkezik állapottal a tanúsítványhoz.

en: The OCSP server has refused this request as unauthorized.
hu: Az OCSP-kiszolgáló elutasította ezt a kérést, mivel az nem engedélyezett.

en: The OCSP server requires a signature on this request.
hu: Az OCSP-kiszolgálónak aláírásra van szüksége ehhez a kéréshez.

en: The OCSP server returned an unrecognizable status.
hu: Az OCSP-kiszolgáló felismerhetetlen állapotot adott vissza.

en: The OCSP server returned unexpected/invalid HTTP data.
hu: Az OCSP-kiszolgáló váratlan vagy érvénytelen HTTP-adatokat adott vissza.

en: The OCSP server suggests trying again later.
hu: Az OCSP-kiszolgáló azt javasolja, hogy később próbálja újra.

en: The access token is expired and it failed to refresh it. Sign to the server again, please.
hu: A hozzáférési token lejárt, és nem sikerült frissíteni. Jelentkezzen be újra a kiszolgálóra.

en: The account does not support folder hierarchy. Create the folder on the account level instead.
hu: A fiók nem támogatja a mappahierarchiát. Inkább hozza létre a mappát a fiók szintjén.

en: The backend does not support bulk additions
hu: A háttérprogram nem támogatja a tömeges hozzáadásokat

en: The backend does not support bulk modifications
hu: A háttérprogram nem támogatja a tömeges módosításokat

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
hu: A tanúsítvány nem egyezik annak az oldalnak az elvárt személyazonosságával, ahonnan le lett kérve.

en: The certificate has been revoked according to the connection’s certificate revocation list.
hu: A tanúsítvány vissza lett vonva a kapcsolat tanúsítvány-visszavonási listája szerint.

en: The certificate has expired.
hu: A tanúsítvány lejárt.

en: The certificate issuer's certificate has expired.  Check your system date and time.
hu: A tanúsítvány kibocsátójának tanúsítványa lejárt. Ellenőrizze a rendszere dátumát és idejét.

en: The certificate revocation list for this certificate is not yet valid.
hu: A tanúsítvány tanúsítvány-visszavonási listája még nem érvényes.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
hu: A tanúsítvány aktiválási ideje még a jövőben van.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
hu: A tanúsítvány algoritmusa nem tekinthető biztonságosnak.

en: The consistency checks performed on the credential failed.
hu: A hitelesítési adatokon elvégzett következetesség-ellenőrzések sikertelenek.

en: The consistency checks performed on the input_token failed.
hu: Az input_token paraméteren elvégzett következetesség-ellenőrzések sikertelenek.

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
hu: Úgy tűnik, hogy a mappa helyreállíthatatlanul sérült.

en: The folder name “%s” is invalid because it contains the character “%c”
hu: A(z) „%s” mappanév érvénytelen, mert „%c” karakter van benne

en: The input_token contains an invalid signature, or a signature that could not be verified.
hu: Az input_token érvénytelen aláírást tartalmaz, vagy egy olyan aláírást, amelyet nem sikerült ellenőrizni.

en: The input_token contains different channel bindings to those specified via the input_chan_bindings parameter.
hu: Az input_token eltérő csatornakötéseket tartalmaz azokhoz képest, amelyek az input_chan_bindings paraméteren keresztül vannak megadva.

en: The key does not support the requested operation.
hu: A kulcs nem támogatja a kért műveletet.

en: The key for this site's certificate has been revoked.
hu: Az oldal tanúsítványának kulcsa vissza lett vonva.

en: The key revocation list for this certificate is not yet valid.
hu: A tanúsítvány kulcsvisszavonási listája még nem érvényes.

en: The last used snooze time, in minutes
hu: Az utoljára használt elhalasztási idő percben

en: The library was built without phone number support.
hu: A programkönyvtár telefonszám-támogatás nélkül lett összeállítva.

en: The location for the certificate status server has invalid format.
hu: A tanúsítvány állapotkiszolgálójának helye érvénytelen formátumú.

en: The new folder name is illegal.
hu: Az új mappanév szabálytalan.

en: The operation failed because the PKCS#11 token is not logged in.
hu: A művelet sikertelen volt, mert a PKCS#11 token nincs bejelentkezve.

en: The phone number parser reported a yet unknown error code.
hu: A telefonszám-feldolgozó egy eddig ismeretlen hibakódot jelentett.

en: The private key for this certificate cannot be found in key database
hu: A tanúsítvány személyes kulcsa nem található a kulcsadatbázisban

en: The provided target_name parameter contained an invalid or unsupported type of name.
hu: A megadott target_name paraméter érvénytelen vagy nem támogatott névtípust tartalmazott.

en: The provided target_name parameter was ill-formed.
hu: A megadott target_name paraméter helytelenül volt formázva.

en: The referenced credentials have expired.
hu: A hivatkozott hitelesítési adatok lejártak.

en: The requested certificate could not be found.
hu: A kért tanúsítvány nem található.

en: The response from the OCSP server was corrupted or improperly formed.
hu: Az OCSP-kiszolgálótól kapott válasz sérült vagy helytelenül formázott.

en: The security card or token does not exist, needs to be initialized, or has been removed.
hu: A biztonsági kártya vagy token nem létezik, előkészítése szükséges vagy el lett távolítva.

en: The security password entered is incorrect.
hu: A megadott biztonsági jelszó helytelen.

en: The server responded with an HTML page, which can mean there’s an error on the server or with the client request.
hu: A kiszolgáló egy HTML-oldallal válaszolt, ami azt jelentheti, hogy hiba van a kiszolgálón vagy az ügyfél kérésében.

en: The server responded with an HTML page, which can mean there’s an error on the server or with the client request. The used URI was: %s
hu: A kiszolgáló egy HTML-oldallal válaszolt, ami azt jelentheti, hogy hiba van a kiszolgálón vagy az ügyfél kérésében. A használt URI ez volt: %s

en: The signer of the OCSP response is not authorized to give status for this certificate.
hu: Az OCSP-válasz aláírója nem jogosult állapotot adni ehhez a tanúsítványhoz.

en: The signer's certificate could not be found.
hu: Az aláíró tanúsítványa nem található.

en: The signing certificate authority is not known.
hu: Az aláírás hitelesítésszolgáltatója nem ismert.

en: The specified mechanism is not supported by the provided credential, or is unrecognized by the implementation.
hu: A megadott mechanizmust a megadott hitelesítési adat nem támogatja, vagy a megvalósítás nem ismeri fel.

en: The supplied context handle did not refer to a valid context.
hu: A megadott környezetkezelő nem hivatkozott érvényes környezetre.

en: The supplied credentials were not valid for context initiation, or the credential handle did not reference any credentials.
hu: A megadott hitelesítési adatok nem voltak érvényesek a környezet előkészítéséhez, vagy a hitelesítési adatok kezelője nem hivatkozott semmilyen hitelesítési adatra.

en: The user pressed cancel.
hu: A felhasználó megnyomta a mégse gombot.

en: These headers can be stored in the folder summary, possibly being visible in the GUI. The value can contain a pipe character ('|'), which delimits the display name from the header name. Example: 'Spam Score|X-Spam-Score'
hu: Ezek a fejlécek tárolhatók a mappák összefoglalójában, és valószínűleg a grafikus felhasználói felületen is láthatóvá válnak. Az érték tartalmazhat csőkaraktert („|”), amely elválasztja a megjelenített nevet a fejléc nevétől. Példa: „Spam Score|X-Spam-Score”.

en: This certificate is not valid.
hu: A tanúsítvány nem érvényes.

en: This certificate is valid.
hu: A tanúsítvány érvényes.

en: This directory, if filled with an existing path, is checked additionally to XDG configure directories.
hu: Ez a könyvtár, ha egy létező útvonallal van kitöltve, is ellenőrzésre kerül az XDG beállítási könyvtárak mellett.

en: This is a digitally encrypted message part
hu: Ez egy digitálisan titkosított üzenetrész

en: This is a provider for reading from and posting to USENET newsgroups.
hu: Ez egy szolgáltató a USENET hírcsoportokból való olvasáshoz és a USENET hírcsoportokba való küldéshez.

en: This key was deprecated in version 3.12 and should no longer be used. Proxy settings are now integrated into Evolution-Data-Server’s account system. See the ESourceProxy API documentation for details.
hu: Ez a kulcs elavult a 3.12 verzióban, és már nem használandó. A proxybeállítások immár az Evolution-Data-Server fiókrendszerébe vannak integrálva. Részletekért lásd az ESourceProxy API dokumentációját.

en: This message is not currently available
hu: Ez az üzenet jelenleg nem érhető el

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
hu: Ez a beállítás egyszerű szöveges jelszó használatával fog hitelesíteni az NNTP-kiszolgálóval.

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
hu: Ez a beállítás POP-kapcsolatot fog engedélyezni az SMTP kísérlete előtt

en: This option will connect to a Windows-based server using NTLM / Secure Password Authentication.
hu: Ez a beállítás NTLM vagy biztonságos jelszó-hitelesítés használatával fog kapcsolódni egy Windows alapú kiszolgálóhoz.

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
hu: Ez a beállítás egyszerű szöveges jelszó használatával fog kapcsolódni az IMAP-kiszolgálóhoz.

en: This option will connect to the NNTP server anonymously, without authentication.
hu: Ez a beállítás névtelenül, hitelesítés nélkül fog kapcsolódni az NNTP-kiszolgálóhoz.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
hu: Ez a beállítás egyszerű szöveges jelszó használatával fog kapcsolódni a POP-kiszolgálóhoz. Sok POP-kiszolgáló csak ezt a beállítást támogatja.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
hu: Ez a beállítás az APOP-protokollon keresztül, titkosított jelszó használatával fog kapcsolódni a POP-kiszolgálóhoz. Ez nem biztos, hogy minden felhasználónál működik, még azokon a kiszolgálókon sem, amelyek azt állítják, hogy támogatják.

en: This option will connect to the server using Kerberos 5 authentication.
hu: Ez a beállítás Kerberos 5 hitelesítés használatával fog kapcsolódni a kiszolgálóhoz.

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
hu: Ez a beállítás biztonságos CRAM-MD5-jelszó használatával fog kapcsolódni a kiszolgálóhoz, ha a kiszolgáló támogatja.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
hu: Ez a beállítás biztonságos DIGEST-MD5-jelszó használatával fog kapcsolódni a kiszolgálóhoz, ha a kiszolgáló támogatja.

en: This option will connect to the server using a simple password.
hu: Ez a beállítás egy egyszerű jelszó használatával fog kapcsolódni a kiszolgálóhoz.

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
hu: Ez a beállítás névtelen bejelentkezés használatával fog kapcsolódni a kiszolgálóhoz.

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Google server
hu: Ez a beállítás egy OAuth 2.0 hozzáférési tokent fog használni a Google kiszolgálóhoz való kapcsolódáshoz

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Outlook.com server
hu: Ez a beállítás egy OAuth 2.0 hozzáférési tokent fog használni az Outlook.com kiszolgálóhoz való kapcsolódáshoz

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Yahoo! server
hu: Ez a beállítás egy OAuth 2.0 hozzáférési tokent fog használni a Yahoo! kiszolgálóhoz való kapcsolódáshoz

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the server
hu: Ez a beállítás egy OAuth 2.0 hozzáférési tokent fog használni a kiszolgálóhoz való kapcsolódáshoz

en: This principal doesn't have a certificate
hu: A résztvevő nem rendelkezik tanúsítvánnyal

en: Timed out trying to get lock file on %s.  Try again later.
hu: Az időkorlát túllépve a következőn való zárolási fájl lekéréséhez: %s. Próbálja újra később.

en: Timeout was reached
hu: Az időkorlát el lett érve

en: Title
hu: Titulus

en: Too many redirects
hu: Túl sok átirányítás

en: Transaction failed
hu: A tranzakció sikertelen

en: Transferring filtered messages in “%s : %s”
hu: Szűrt üzenetek átvitele itt: „%s : %s”

en: Trash
hu: Kuka

en: Tried to modify contact “%s” with out of sync revision
hu: Kísérlet történt a szinkronizálatlan revízióval rendelkező „%s” névjegy módosítására

en: Tried to step a cursor forwards, but cursor is already at the end of the contact list
hu: Kísérlet történt egy kurzor előrefelé léptetésére, de a kurzor már a névjegylista végén van

en: Tried to step a cursor in reverse, but cursor is already at the beginning of the contact list
hu: Kísérlet történt egy kurzor visszafelé léptetésére, de a kurzor már a névjegylista elején van

en: Twitter Name List
hu: Twitter-névlista

en: UID “%s” is already in use
hu: A(z) „%s” egyedi azonosító már használatban van

en: UID: %s
hu: Egyedi azonosító: %s

en: URI not set
hu: Az URI nincs beállítva

en: USENET News via %s
hu: USENET hírek ezen keresztül: %s

en: USENET news
hu: USENET hírek

en: Unable to add module
hu: Nem lehet hozzáadni a modult

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error enabling UTF-8 mode:
hu: Nem lehet kapcsolódni a(z) „%s” POP-kiszolgálóhoz.
    Hiba az UTF-8 mód engedélyezésekor:

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending password:
hu: Nem lehet kapcsolódni a(z) „%s” POP-kiszolgálóhoz.
    Hiba a jelszó küldésekor:

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending username%s
hu: Nem lehet kapcsolódni a(z) „%s” POP-kiszolgálóhoz.
    Hiba a felhasználónév küldésekor%s

en: Unable to connect to POP server %s:	Invalid APOP ID received. Impersonation attack suspected. Please contact your admin.
hu: Nem lehet kapcsolódni a(z) „%s” POP-kiszolgálóhoz:	érvénytelen APOP-azonosító érkezett. Megszemélyesítéses támadás feltételezve. Vegye fel a kapcsolatot az adminisztrátorral.

en: Unable to connect to “%s”:
hu: Nem lehet kapcsolódni a következőhöz: „%s”:

en: Unable to create cache path
hu: Nem lehet létrehozni a gyorsítótár útvonalát

en: Unable to delete module
hu: Nem lehet törölni a modult

en: Unable to export.  Key database corrupt or deleted.
hu: Nem lehet exportálni. A kulcsadatbázis sérült vagy törölve lett.

en: Unable to export.  Private Key could not be located and exported.
hu: Nem lehet exportálni. A személyes kulcsot nem sikerült megtalálni és exportálni.

en: Unable to export.  Unable to locate certificate or key by nickname.
hu: Nem lehet exportálni. Nem lehet megtalálni a tanúsítványt vagy a kulcsot becenév alapján.

en: Unable to export.  Unable to write the export file.
hu: Nem lehet exportálni. Nem lehet írni az exportálási fájlt.

en: Unable to generate public/private key pair.
hu: Nem lehet előállítani a nyilvános/személyes kulcspárt.

en: Unable to import.  Decoding error.  File not valid.
hu: Nem lehet importálni. Visszafejtési hiba. A fájl nem érvényes.

en: Unable to import.  Encryption algorithm not supported.
hu: Nem lehet importálni. A titkosítás algoritmusa nem támogatott.

en: Unable to import.  Error attempting to import certificate chain.
hu: Nem lehet importálni. Hiba a tanúsítványlánc importálásának kísérlete során.

en: Unable to import.  Error attempting to import private key.
hu: Nem lehet importálni. Hiba a személyes kulcs importálásának kísérlete során.

en: Unable to import.  File structure is corrupt.
hu: Nem lehet importálni. A fájlszerkezet sérült.

en: Unable to import.  File version not supported.
hu: Nem lehet importálni. A fájl verziója nem támogatott.

en: Unable to import.  Incorrect privacy password.
hu: Nem lehet importálni. Hibás adatvédelmi jelszó.

en: Unable to import.  Invalid MAC.  Incorrect password or corrupt file.
hu: Nem lehet importálni. Érvénytelen MAC. Hibás jelszó vagy sérült fájl.

en: Unable to import.  MAC algorithm not supported.
hu: Nem lehet importálni. A MAC algoritmusa nem támogatott.

en: Unable to import.  Only password integrity and privacy modes supported.
hu: Nem lehet importálni. Csak a jelszóintegritás és az adatvédelmi módok támogatottak.

en: Unable to import.  Same nickname already exists in database.
hu: Nem lehet importálni. Néhány becenév már létezik az adatbázisban.

en: Unable to import.  Unable to read the import file.
hu: Nem lehet importálni. Nem lehet olvasni az importálási fájlt.

en: Unable to move Not-Junk messages
hu: Nem lehet áthelyezni a nem szemét üzeneteket

en: Unable to move deleted messages
hu: Nem lehet áthelyezni a törölt üzeneteket

en: Unable to move junk messages
hu: Nem lehet áthelyezni a szemét üzeneteket

en: Unable to open spool folder
hu: Nem lehet megnyitni a várólistamappát

en: Unable to process spool folder
hu: Nem lehet feldolgozni a várólistamappát

en: Unable to remove the db file: errno %d
hu: Nem lehet eltávolítani a db-fájlt: a hibaszám %d

en: Unexpected GnuPG status message encountered:
    
    %s
hu: Váratlan GnuPG állapotüzenet fordult elő:
    
    %s

en: Unexpected request from GnuPG for “%s”
hu: Váratlan kérés a GnuPG-től ehhez: „%s”

en: Unexpected response from GnuPG: %s
hu: Váratlan válasz a GnuPG-től: %s

en: Unexpected server response from head: %s
hu: Váratlan kiszolgálóválasz a head parancstól: %s

en: Unexpected server response from listgroup: %s
hu: Váratlan kiszolgálóválasz a listgroup parancstól: %s

en: Unexpected server response from xover: %s
hu: Váratlan kiszolgálóválasz a xover parancstól: %s

en: Unhandled error
hu: Kezeletlen hiba

en: Unique ID
hu: Egyedi azonosító

en: Units for a birthday or anniversary reminder, “minutes”, “hours” or “days”
hu: A születésnap- vagy évforduló-emlékeztetőhöz használt időegység, lehetséges értékek: „minutes” (perc), „hours” (óra) vagy „days” (nap)

en: Units for the default reminder for all events in chosen calendars, “minutes”, “hours” or “days”
hu: Az alapértelmezett emlékeztető időegységei a kiválasztott naptárakban lévő összes eseményhez, lehetséges értékek: „minutes” (perc), „hours” (óra) vagy „days” (nap)

en: Units of the default reminder for all events in chosen calendars
hu: Az alapértelmezett emlékeztető időegységei a kiválasztott naptárakban lévő összes eseményhez

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown PKCS11 error
hu: Ismeretlen PKCS11 hiba

en: Unknown authentication state.
hu: Ismeretlen hitelesítési állapot.

en: Unknown book property “%s”
hu: Ismeretlen „%s” könyvtulajdonság

en: Unknown calendar property “%s”
hu: Ismeretlen „%s” naptártulajdonság

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.

en: Unknown error: %s
hu: Ismeretlen hiba: %s

en: Unknown location type in cert AIA extension
hu: Ismeretlen helytípus a tanúsítvány AIA kiterjesztésében

en: Unknown object type specified.
hu: Ismeretlen objektumtípus lett megadva.

en: Unknown reason
hu: Ismeretlen indok

en: Unknown user
hu: Ismeretlen felhasználó

en: Unmatched
hu: Nem egyező

en: Unnamed
hu: Névtelen

en: Unnamed List
hu: Névtelen lista

en: Unrecognized Object Identifier.
hu: Felismerhetetlen objektumazonosító.

en: Unrecognized cursor origin
hu: Azonosítatlan kurzoreredet

en: Unsubscribing from folder “%s”
hu: Leiratkozás a(z) „%s” mappáról

en: Unsupported authentication method
hu: Nem támogatott hitelesítési módszer

en: Unsupported contact field “%d” specified in summary
hu: Nem támogatott „%d” névjegymező lett megadva az összefoglalóban

en: Unsupported elliptic curve point form.
hu: Nem támogatott elliptikus görbe pontforma.

en: Unsupported elliptic curve.
hu: Nem támogatott elliptikus görbe.

en: Unsupported method
hu: Nem támogatott módszer

en: Unsupported or unknown key algorithm.
hu: Nem támogatott vagy ismeretlen kulcsalgoritmus.

en: Unsupported security layer.
hu: Nem támogatott biztonsági réteg.

en: Untitled appointment
hu: Névtelen időpont

en: Unverified
hu: Ellenőrizetlen

en: Updating Unmatched search folder
hu: Nem egyező keresési mappa frissítése

en: Updating folder “%s”
hu: A(z) „%s” mappa frissítése

en: Updating search folder “%s”
hu: A(z) „%s” keresési mappa frissítése

en: Usage
hu: Használat

en: Use _Quick Resync if the server supports it
hu: _Gyors újraszinkronizálása használata, ha a kiszolgáló támogatja

en: Use shell command for connecting to the server
hu: Parancsértelmező parancs használata a kiszolgálóhoz való kapcsolódáshoz

en: User not local; please try <forward-path>
hu: A felhasználó nem helyi, próbálja ezt: <forward-path>

en: User not local; will forward to <forward-path>
hu: A felhasználó nem helyi, továbbítva lesz ide: <forward-path>

en: User-defined snooze times, in minutes
hu: Felhasználó által megadott elhalasztási idő percben

en: User-specified OAuth2 client ID for Google servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
hu: Felhasználó által megadott OAuth2 ügyfél-azonosító a Google kiszolgálókhoz. Az üres karakterlánc azt jelenti, hogy az összeállításkor megadott érték lesz használva. A módosítása újraindítást igényel.

en: User-specified OAuth2 client ID for Outlook servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
hu: Felhasználó által megadott OAuth2 ügyfél-azonosító az Outlook kiszolgálókhoz. Az üres karakterlánc azt jelenti, hogy az összeállításkor megadott érték lesz használva. A módosítása újraindítást igényel.

en: User-specified OAuth2 client ID for Yahoo! servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
hu: Felhasználó által megadott OAuth2 ügyfél-azonosító a Yahoo! kiszolgálókhoz. Az üres karakterlánc azt jelenti, hogy az összeállításkor megadott érték lesz használva. A módosítása újraindítást igényel.

en: User-specified OAuth2 client secret for Google servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
hu: Felhasználó által megadott OAuth2 ügyféltitok a Google kiszolgálókhoz. Az üres karakterlánc azt jelenti, hogy az összeállításkor megadott érték lesz használva. A módosítása újraindítást igényel.

en: User-specified OAuth2 client secret for Outlook servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
hu: Felhasználó által megadott OAuth2 ügyféltitok az Outlook kiszolgálókhoz. Az üres karakterlánc azt jelenti, hogy az összeállításkor megadott érték lesz használva. A módosítása újraindítást igényel.

en: User-specified OAuth2 client secret for Yahoo! servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
hu: Felhasználó által megadott OAuth2 ügyféltitok a Yahoo! kiszolgálókhoz. Az üres karakterlánc azt jelenti, hogy az összeállításkor megadott érték lesz használva. A módosítása újraindítást igényel.

en: Users can extend the list of supported protocols and hostnames for defined OAuth2 services, in addition to those hard-coded. Each line can be of the form: servicename[-protocol]:hostname1,hostname2,... where “servicename” is the actual service name; the “-protocol” is optional, and if written, then the service can be used only if both “protocol” and “hostnameX” match; the “hostnameX” is the actual host name to compare with, case insensitively. Each line can contain multiple values, separated by comma. There can be provided multiple lines for one OAuth2 service. Note that the actual URL where the token is requested and refreshed cannot be changed here, the hostname is to allow other servers, where the OAuth2 service can be used. Examples: Company:mail.company.com — enables “Company” OAuth2 authentication for “mail.company.com” host Company-CalDAV:caldav.company.com — enables “Company” OAuth2 authentication for any “CalDAV” source, which reads data from “caldav.company.com” host
hu: A felhasználók bővíthetik a támogatott protokollok és kiszolgálónevek listáját a megadott OAuth2 szolgáltatásoknál a beégetett értékek mellett. Minden sor a következő alakú: szolgáltatásnév[-protokoll]:kiszolgálónév1,kiszolgálónév2,… ahol a „szolgáltatásnév” a tényleges szolgáltatásnév; a „-protokoll” nem kötelező, de ha meg van adva, akkor a szolgáltatás csak akkor használható, ha a protokoll és a „kiszolgálónévX” egyezik; a „kiszolgálónévX” a tényleges kiszolgálónév, amivel össze lesz hasonlítva, a kis- és nagybetűk egyezőnek számítanak. Minden sor több értéket is tartalmazhat vesszővel elválasztva. Egy OAuth2 szolgáltatáshoz több sor is megadható. Ne feledje, hogy a tényleges URL, ahol a kulcsot kérik és frissítik, itt nem változtatható meg, ezért a kiszolgálónevek adják meg, hogy hol használhatóak az OAuth2 szolgáltatások. Példák: Company:mail.company.com – engedélyezi a „Company” OAuth2 hitelesítést a „mail.company.com” kiszolgálón, Company-CalDAV:caldav.company.com – engedélyezi a „Company” OAuth2 hitelesítést az összes „CalDAV” forráshoz, amely adatokat olvas a „caldav.company.com” kiszolgálóról

en: Verifying is not supported by this cipher
hu: Ez a titkosító nem támogatja az ellenőrzése

en: Version
hu: Verzió

en: Video Conferencing URL
hu: Videokonferencia URL

en: Virtual folder email provider
hu: Virtuális mappa e-mail-szolgáltató

en: Wait running until at least one client is connected
hu: Várakozás a futással, amíg legalább egy ügyfél kapcsolódik

en: Wants HTML Mail
hu: HTML levelet szeretne

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Weather
hu: Időjárás

en: Weather: Clear Night
hu: Időjárás: tiszta éjszaka

en: Weather: Cloudy
hu: Időjárás: felhős

en: Weather: Cloudy Night
hu: Időjárás: felhős éjszaka

en: Weather: Fog
hu: Időjárás: köd

en: Weather: Overcast
hu: Időjárás: borult

en: Weather: Showers
hu: Időjárás: zápor

en: Weather: Snow
hu: Időjárás: hó

en: Weather: Sunny
hu: Időjárás: napos

en: Weather: Thunderstorms
hu: Időjárás: zivatar

en: WebDAV Notes
hu: WebDAV jegyzetek

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Contacts
hu: Névjegyek

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Events
hu: Események

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Memos
hu: Feljegyzések

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Server-side scheduling
hu: Kiszolgálóoldali ütemezés

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Tasks
hu: Feladatok

en: Weblog URL
hu: Webnapló URL

en: Welcome response error:
hu: Üdvözlő válasz hiba:

en: When not empty, it's used as the SMTP HELO/EHLO argument, instead of the local host name/IP.
hu: Ha nem üres, akkor ez lesz használva az SMTP HELO/EHLO argumentumként a helyi gépnév vagy IP-cím helyett.

en: When set to an unknown value, then the default GNetworkMonitor is used in the background. A special value “always-online” is used for no network monitoring.
hu: Ha ismeretlen értékre van állítva, akkor az alapértelmezett GNetworkMonitor lesz használva a háttérben. A különleges „always-online” érték jelzi, ha nem kell megfigyelni a hálózatot.

en: When set to true, the audio reminders will be played, otherwise audio reminders will be silently ignored
hu: Ha igazra van állítva, akkor a hangos emlékeztetők lejátszásra kerülnek, egyébként a hangos emlékeztetők csendben mellőzve lesznek

en: When set to true, the desktop/system notifications are shown
hu: Ha igazra van állítva, akkor az asztali vagy rendszerértesítések lesznek megjelenítve

en: When set to true, the reminders are shown only in the notification tray, otherwise the reminders dialog is shown immediately
hu: Ha igazra van állítva, akkor az emlékeztetők csak az értesítési területen jelennek meg, egyébként az emlékeztetőablak azonnal megjelenik

en: When set to “true”, possibly expensive operations required to refresh books/calendars/mail accounts/... are skipped when the machine is in the Power Saver mode.
hu: Ha „igaz” értékre van állítva, akkor a könyvek, naptárak, postafiókok stb. frissítéséhez szükséges, esetleg költséges műveletek kihagyásra kerülnek, amikor a gép energiatakarékos üzemmódban van.

en: When set to “true”, tries to load also photo of the signers/encrypters, if available in the key/certificate.
hu: Ha „igazra” van állítva, akkor megpróbálja betölteni az aláírók vagy titkosítók fényképeit is, ha azok elérhetők a kulcsban vagy a tanúsítványban.

en: Whether or not to show reminder notification dialog always on top. Note this works only as a hint for the window manager, which may or may not obey it.
hu: Az emlékeztető értesítési ablak mindig felül jelenjen-e meg. Vegye figyelembe, hogy ez csak egy jelzés az ablakkezelő felé, amely vagy betartja ezt, vagy sem.

en: Whether the migration of old setting was already done
hu: A régi beállítás költöztetése elkészült-e már

en: Whether to limit operations in Power Saver mode
hu: Korlátozza-e a műveleteket energiatakarékos módban

en: Whether to load photos of signers/encrypters
hu: Töltse-e be az aláírók vagy titkosítók fényképeit

en: Whether to set a reminder for birthdays and anniversaries
hu: Állítson-e be emlékeztetőt a születésnapokra és évfordulókra

en: Whether to show a specified reminder for all events in chosen calendars
hu: Jelentsen-e meg egy meghatározott emlékeztetőt a kiválasztott naptárakban lévő összes eseményhez

en: Width of the reminder notification dialog
hu: Az emlékeztető értesítési ablak szélessége

en: Work Address
hu: Munkahelyi cím

en: Work Address Label
hu: Munkahelyi cím címkéje

en: Write in machine readable format (one source per line, without localized property names and tab as separator)
hu: Kiírás géppel olvasható formátumban (soronként egy forrás, honosított tulajdonságnevek nélkül és tabulátor használatával elválasztóként)

en: Writing to temporary mailbox failed: %s
hu: Az ideiglenes postafiókra várakozás sikertelen: %s

en: Writing to temporary mailbox failed: %s: %s
hu: Az ideiglenes postafiókra várakozás sikertelen: %s: %s

en: X position of the reminder notification dialog
hu: Az emlékeztető értesítési ablak X pozíciója

en: X.509 Certificate
hu: X.509-tanúsítvány

en: XML data does not have root node
hu: Az XML-adatoknak nincs gyökércsomópontja

en: XML data doesn't have required structure (%s)
hu: Az XML-adatok nem az elvárt szerkezettel rendelkeznek (%s)

en: Y position of the reminder notification dialog
hu: Az emlékeztető értesítési ablak Y pozíciója

en: Yahoo! Home Screen Name 1
hu: 1. otthoni Yahoo!-képernyőnév

en: Yahoo! Home Screen Name 2
hu: 2. otthoni Yahoo!-képernyőnév

en: Yahoo! Home Screen Name 3
hu: 3. otthoni Yahoo!-képernyőnév

en: Yahoo! Screen Name List
hu: Yahoo!-képernyőnévlista

en: Yahoo! Work Screen Name 1
hu: 1. munkahelyi Yahoo!-képernyőnév

en: Yahoo! Work Screen Name 2
hu: 2. munkahelyi Yahoo!-képernyőnév

en: Yahoo! Work Screen Name 3
hu: 3. munkahelyi Yahoo!-képernyőnév

en: You are attempting to import a cert with the same issuer/serial as an existing cert, but that is not the same cert.
hu: Olyan tanúsítványt próbál importálni, amelynek kibocsátója vagy sorozatszáma megegyezik egy meglévő tanúsítványéval, de az nem ugyanez a tanúsítvány.

en: You cannot copy messages from a NNTP folder
hu: Nem tud üzeneteket másolni egy NNTP-mappából

en: You cannot create a folder in a News store: subscribe instead.
hu: Nem tud mappát létrehozni egy Hírek tárolóban: iratkozzon fel inkább.

en: You cannot remove a folder in a News store: unsubscribe instead.
hu: Nem tud mappát eltávolítani egy Hírek tárolóban: iratkozzon le inkább.

en: You cannot rename a folder in a News store.
hu: Nem tud mappát átnevezni egy Hírek tárolóban.

en: You cannot subscribe to this newsgroup:
    
    No such newsgroup. The selected item is a probably a parent folder.
hu: Nem tud feliratkozni erre a hírcsoportra:
    
    Nincs ilyen hírcsoport. A kiválasztott elem valószínűleg egy szülőmappa.

en: You cannot unsubscribe to this newsgroup:
    
    newsgroup does not exist!
hu: Nem tud leiratkozni erről a hírcsoportról:
    
    A hírcsoport nem létezik!

en: You have %d reminder | You have %d reminders
hu[0]: %d emlékeztetője van
hu[1]: %d emlékeztetője van

en: You must be working online to complete this operation
hu: A művelet befejezéséhez a hálózatra kapcsolódva kell dolgoznia

en: You must be working online to complete this operation (%s)
hu: A művelet befejezéséhez a hálózatra kapcsolódva kell dolgoznia (%s)

en: You must enable OCSP before performing this operation.
hu: Engedélyeznie kell az OCSP-t a művelet végrehajtása előtt.

en: You must set the OCSP default responder before performing this operation.
hu: Be kell állítania az OCSP alapértelmezett válaszadóját a művelet végrehajtása előtt.

en: You need a PIN to unlock the key for your
    SmartCard: “%s”
hu: PIN-kódra van szüksége az intelligens kártya
    kulcsának feloldásához: „%s”

en: You need a passphrase to unlock the key for
    user: “%s”
hu: Jelmondatra van szüksége a felhasználó
    kulcsának feloldásához: „%s”

en: _Accept Permanently
hu: _Elfogadás véglegesen

en: _Add Snooze time
hu: Elhalasztási idő _hozzáadása

en: _Add this password to your keyring
hu: A jelszó _hozzáadása a kulcstartójához

en: _Apply filters to new messages in Inbox
hu: Szűrők _alkalmazása a Beérkezett üzenetek mappában lévő új üzenetekre

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
hu: Szűrők _alkalmazása a Beérkezett üzenetek mappában lévő új üzenetekre ezen a kiszolgálón

en: _Authorization code:
hu: _Felhatalmazási kód:

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Copy URL
hu: URL _másolása

en: _Delete after %s day(s)
hu: _Törlés %s nap után

en: _Dismiss
hu: _Eltüntetés

en: _Index message body data
hu: Üzenettörzs adatainak _indexelése

en: _Leave messages on server
hu: Üzenetek _meghagyása a kiszolgálón

en: _Listen for change notifications
hu: Változási értesítések _figyelése

en: _Listen for server change notifications
hu: Kiszolgálóváltási értesítések _figyelése

en: _No
hu: _Nem

en: _Password:
hu: _Jelszó:

en: _Re-encode message before send
hu: Üzenet újra_kódolása küldés előtt

en: _Reject
hu: El_utasítás

en: _Show folders in short notation (e.g. c.o.linux rather than comp.os.linux)
hu: _Mappák megjelenítése rövid jelöléssel (például c.o.linux a comp.os.linux helyett)

en: _Show only subscribed folders
hu: Csak a feliratkozott mappák _megjelenítése

en: _Snooze
hu: _Elhalasztás

en: _Store status headers in Elm/Pine/Mutt format
hu: Állapotfejlécek _tárolása Elm/Pine/Mutt-formátumban

en: _Use the “.folders” folder summary file (exmh)
hu: A „.folders” mappa-összefoglaló fájl (exmh) _használata

en: _User Name:
hu: _Felhasználónév:

en: _User mail:
hu: _Felhasználó e-mail-címe:

en: _Yes
hu: _Igen

en: ascending order
hu: növekvő sorrendben

en: attachment.dat
hu: melléklet.dat

en: descending order
hu: csökkenő sorrendben

en: error while creating baggage object
hu: hiba a poggyászobjektum létrehozása során

en: error while creating safe object
hu: hiba biztonságos objektum létrehozása során

en: every day | every %d days
hu[0]: minden nap
hu[1]: minden %d. nap

en: every day forever | every %d days forever
hu[0]: minden nap örökké
hu[1]: minden %d. nap örökké

en: every month | every %d months
hu[0]: minden hónapban
hu[1]: minden %d. hónapban

en: every week | every %d weeks
hu[0]: minden héten
hu[1]: minden %d. héten

en: every year | every %d years
hu[0]: minden évben
hu[1]: minden %d. évben

en: every year forever | every %d years forever
hu[0]: minden évben örökké
hu[1]: minden %d. évben örökké

en: for one occurrence | for %d occurrences
hu[0]: egy előfordulással
hu[1]: %d előfordulással

en: mailbox: %s (%s)
hu: postafiók: %s (%s)

en: no
hu: nem

en: not a maildir directory
hu: nem maildir-könyvtár

[ctx: overdue]
en: now
hu: most

[ctx: overdue]
en: overdue
hu: késésben

en: parse error
hu: feldolgozási hiba

[ctx: recur-description]
en:  and Friday
hu:  és pénteken

[ctx: recur-description]
en:  and Monday
hu:  és hétfőn

[ctx: recur-description]
en:  and Saturday
hu:  és szombaton

[ctx: recur-description]
en:  and Sunday
hu:  és vasárnap

[ctx: recur-description]
en:  and Thursday
hu:  és csütörtökön

[ctx: recur-description]
en:  and Tuesday
hu:  és kedden

[ctx: recur-description]
en:  and Wednesday
hu:  és szerdán

[ctx: recur-description]
en: , Friday
hu: , pénteken

[ctx: recur-description]
en: , Monday
hu: , hétfőn

[ctx: recur-description]
en: , Saturday
hu: , szombaton

[ctx: recur-description]
en: , Sunday
hu: , vasárnap

[ctx: recur-description]
en: , Thursday
hu: , csütörtökön

[ctx: recur-description]
en: , Tuesday
hu: , kedden

[ctx: recur-description]
en: , Wednesday
hu: , szerdán

[ctx: recur-description]
en: The appointment recurs
hu: Az időpont ismétlődik

[ctx: recur-description]
en: The meeting recurs
hu: A találkozó ismétlődik

[ctx: recur-description]
en: The memo recurs
hu: A feljegyzés ismétlődik

[ctx: recur-description]
en: The task recurs
hu: A feladat ismétlődik

[ctx: recur-description]
en: forever
hu: örökké

[ctx: recur-description]
en: on Friday
hu: pénteken

[ctx: recur-description]
en: on Monday
hu: hétfőn

[ctx: recur-description]
en: on Saturday
hu: szombaton

[ctx: recur-description]
en: on Sunday
hu: vasárnap

[ctx: recur-description]
en: on Thursday
hu: csütörtökön

[ctx: recur-description]
en: on Tuesday
hu: kedden

[ctx: recur-description]
en: on Wednesday
hu: szerdán

[ctx: recur-description]
en: on the 10th day
hu: a 10. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 11th day
hu: a 11. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 12th day
hu: a 12. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 13th day
hu: a 13. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 14th day
hu: a 14. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 15th day
hu: a 15. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 16th day
hu: a 16. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 17th day
hu: a 17. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 18th day
hu: a 18. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 19th day
hu: a 19. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 1st day
hu: az 1. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 20th day
hu: a 20. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 21st day
hu: a 21. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 22nd day
hu: a 22. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 23rd day
hu: a 23. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 24th day
hu: a 24. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 25th day
hu: a 25. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 26th day
hu: a 26. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 27th day
hu: a 27. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 28th day
hu: a 28. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 29th day
hu: a 29. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 2nd day
hu: a 2. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 30th day
hu: a 30. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 31st day
hu: a 31. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 3rd day
hu: a 3. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 4th day
hu: a 4. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 5th day
hu: az 5. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 6th day
hu: a 6. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 7th day
hu: a 7. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 8th day
hu: a 8. napon

[ctx: recur-description]
en: on the 9th day
hu: a 9. napon

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Friday
hu: az ötödik pénteken

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Monday
hu: az ötödik hétfőn

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Saturday
hu: az ötödik szombaton

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Sunday
hu: az ötödik vasárnap

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Thursday
hu: az ötödik csütörtökön

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Tuesday
hu: az ötödik kedden

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Wednesday
hu: az ötödik szerdán

[ctx: recur-description]
en: on the first Friday
hu: az első pénteken

[ctx: recur-description]
en: on the first Monday
hu: az első hétfőn

[ctx: recur-description]
en: on the first Saturday
hu: az első szombaton

[ctx: recur-description]
en: on the first Sunday
hu: az első vasárnap

[ctx: recur-description]
en: on the first Thursday
hu: az első csütörtökön

[ctx: recur-description]
en: on the first Tuesday
hu: az első kedden

[ctx: recur-description]
en: on the first Wednesday
hu: az első szerdán

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Friday
hu: a negyedik pénteken

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Monday
hu: a negyedik hétfőn

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Saturday
hu: a negyedik szombaton

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Sunday
hu: a negyedik vasárnap

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Thursday
hu: a negyedik csütörtökön

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Tuesday
hu: a negyedik kedden

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Wednesday
hu: a negyedik szerdán

[ctx: recur-description]
en: on the last Friday
hu: az utolsó pénteken

[ctx: recur-description]
en: on the last Monday
hu: az utolsó hétfőn

[ctx: recur-description]
en: on the last Saturday
hu: az utolsó szombaton

[ctx: recur-description]
en: on the last Sunday
hu: az utolsó vasárnap

[ctx: recur-description]
en: on the last Thursday
hu: az utolsó csütörtökön

[ctx: recur-description]
en: on the last Tuesday
hu: az utolsó kedden

[ctx: recur-description]
en: on the last Wednesday
hu: az utolsó szerdán

[ctx: recur-description]
en: on the second Friday
hu: a második pénteken

[ctx: recur-description]
en: on the second Monday
hu: a második hétfőn

[ctx: recur-description]
en: on the second Saturday
hu: a második szombaton

[ctx: recur-description]
en: on the second Sunday
hu: a második vasárnap

[ctx: recur-description]
en: on the second Thursday
hu: a második csütörtökön

[ctx: recur-description]
en: on the second Tuesday
hu: a második kedden

[ctx: recur-description]
en: on the second Wednesday
hu: a második szerdán

[ctx: recur-description]
en: on the third Friday
hu: a harmadik pénteken

[ctx: recur-description]
en: on the third Monday
hu: a harmadik hétfőn

[ctx: recur-description]
en: on the third Saturday
hu: a harmadik szombaton

[ctx: recur-description]
en: on the third Sunday
hu: a harmadik vasárnap

[ctx: recur-description]
en: on the third Thursday
hu: a harmadik csütörtökön

[ctx: recur-description]
en: on the third Tuesday
hu: a harmadik kedden

[ctx: recur-description]
en: on the third Wednesday
hu: a harmadik szerdán

[ctx: recur-description]
en: until %s
hu: eddig: %s

[ctx: reminders-snooze]
en: _hours
hu: ó_ra

[ctx: reminders-snooze]
en: _minutes
hu: _perc

[ctx: reminders-snooze]
en: da_ys
hu: _nap

en: security library failure.
hu: biztonsági programkönyvtár hiba.

en: security library has experienced an input length error.
hu: a biztonsági programkönyvtárban bemeneti hossz hiba lépett fel.

en: security library: bad database.
hu: biztonsági programkönyvtár: hibás adatbázis.

en: security library: improperly formatted DER-encoded message.
hu: biztonsági programkönyvtár: helytelenül formázott DER-kódolt üzenet.

en: security library: invalid AVA.
hu: biztonsági programkönyvtár: érvénytelen AVA.

en: security library: invalid algorithm.
hu: biztonsági programkönyvtár: érvénytelen algoritmus.

en: security library: invalid arguments.
hu: biztonsági programkönyvtár: érvénytelen argumentumok.

en: security library: memory allocation failure.
hu: biztonsági programkönyvtár: memórialefoglalási hiba.

en: security library: need random data.
hu: biztonsági programkönyvtár: véletlenszerű adatok szükségesek.

en: security library: no nodelock.
hu: biztonsági programkönyvtár: nincs csomópontzárolás.

en: security library: no security module can perform the requested operation.
hu: biztonsági programkönyvtár: egyetlen biztonsági modul sem tudja végrehajtani a kért műveletet.

en: security library: output length error.
hu: biztonsági programkönyvtár: kimeneti hossz hiba.

en: security library: read-only database.
hu: biztonsági programkönyvtár: csak olvasható adatbázis.

en: security library: received bad data.
hu: biztonsági programkönyvtár: hibás adatok érkeztek.

en: until start time
hu: a kezdési időig

en: yes
hu: igen

en: “%s” exited with signal %s: mail not sent.
hu: A(z) „%s” kilépett %s szignállal: a levél nincs elküldve.

en: “%s” exited with status %d: mail not sent.
hu: A(z) „%s” kilépett %d állapottal: a levél nincs elküldve.

en: “%s” expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
hu: A(z) „%s” azt várja, hogy az összes argumentum karakterlánc legyen, vagy egy, és csakis egy argumentum logikai hamis (#f) legyen

en: “%s” expects at least one argument
hu: A(z) „%s” legalább egy argumentumot vár

en: “%s” expects no arguments
hu: A(z) „%s” nem vár argumentumot

en: “%s” expects none or two arguments
hu: A(z) „%s” nulla vagy kettő argumentumot vár

en: “%s” expects one argument
hu: A(z) „%s” egy argumentumot vár

en: “%s” expects the first argument to be a string
hu: A(z) „%s” azt várja, hogy az első argumentum karakterlánc legyen

en: “%s” expects the first argument to be a time_t
hu: A(z) „%s” azt várja, hogy az első argumentum idő legyen

en: “%s” expects the first argument to be an ISO 8601 date/time string
hu: A(z) „%s” azt várja, hogy az első argumentum egy ISO 8601 dátum és idő karakterlánc legyen

en: “%s” expects the first argument to be either “any”, “summary”, or “description”, or “location”, or “attendee”, or “organizer”, or “classification”
hu: A(z) „%s” azt várja, hogy az első argumentum „any”, „summary”, „description”, „location”, „attendee”, „organizer” vagy „classification” legyen

en: “%s” expects the second argument to be a string
hu: A(z) „%s” azt várja, hogy a második argumentum karakterlánc legyen

en: “%s” expects the second argument to be a time_t
hu: A(z) „%s” azt várja, hogy a második argumentum idő legyen

en: “%s” expects the second argument to be an integer
hu: A(z) „%s” azt várja, hogy a második argumentum egész szám legyen

en: “%s” expects the third argument to be a string
hu: A(z) „%s” azt várja, hogy a harmadik argumentum karakterlánc legyen

en: “%s” expects two arguments
hu: A(z) „%s” kettő argumentumot vár

en: “%s” expects two or three arguments
hu: A(z) „%s” kettő vagy három argumentumot vár

en: “%s” is not a mailbox file.
hu: A(z) „%s” nem postafiókfájl.

en: “%s” is not a regular file.
hu: A(z) „%s” nem szabályos fájl.
