konqueror - en to he translation catalogue (249 entries)

en:  (In new window)
he:  (בחלון חדש)

en:  (In parent frame)
he:  (במסגרת ההורה)

en: &Allow Password Caching for This Site
he: לאפשר מ&טמון סיסמאות לאתר הזה

en: &Allow attachments
he: ל&אפשר קבצים מצורפים

en: &Close Wallet
he: &סגירת הארנק

en: &Copy Email Address
he: העתקת כתובת &דוא״ל

en: &Copy Text
he: ה&עתקת טקסט

en: &Credential management
he: ניהול פרטי &גישה

en: &Customize Fields to Memorize for This Page...
he: התאמת &שדות לזכירה לעמוד הזה…

en: &Edit
he: &עריכה

en: &File
he: &קובץ

en: &Highlight All Matches
he: ה&דגשת כל התוצאות

en: &Ignore attachments
he: הת&עלמות מקבצים מצורפים

en: &Immediately memorize form data
he: לזכור את נתוני ה&טופס מיידית

en: &Issuer
he: מנ&פיק

en: &Languages
he: &שפות

en: &Launch Wallet Manager
he: ה&פעלת מנהל הארנקים

en: &Match Case
he: התאמת &רישיות

en: &Memorize Passwords in This Page Now
he: &זכירת סיסמאות בעמוד הזה כעת

en: &Next
he: ה&בא

en: &Options
he: &אפשרויות

en: &Play/Pause
he: &נגינה/השהיה

en: &Previous
he: ה&קודם

en: &Save Link As...
he: שמירת קישור &בשם…

en: &Search
he: &חיפוש

en: &Search As You Type
he: &חיפוש תוך כדי הקלדה

en: &Send Email
he: ל&שלוח דוא״ל

en: &Send Unencrypted
he: לשלוח ל&לא הצפנה

en: &Show details
he: הצגת &פרטים

en: &Show passwords
he: ה&צגת סיסמאות

en: &Subject
he: &נושא

en: &Tools
he: &כלים

en: &View
he: ת&צוגה

en: <html><b>%1</b> would like to access information about your current physical location
he: <html><b>%1</b> רוצה לגשת למידע על המקום הפיזי הנוכחי שלך

en: <html><b>%1</b> would like to access to your microphone, camera and other audio and video capture devices
he: <html><b>%1</b> רוצה לגשת למיקרופון, למצלמה ולהתקני הקלטה וצילום נוספים שלך

en: <html><b>%1</b> would like to access your camera and other video capture devices
he: <html><b>%1</b> רוצה לגשת למצלמה ולהתקני צילום נוספים שלך

en: <html><b>%1</b> would like to access your microphone and other audio capture devices
he: <html><b>%1</b> רוצה לגשת למיקרופון ולהתקני הקלטה נוספים שלך

en: <html><b>%1</b> would like to lock your mouse inside the web page
he: <html><b>%1</b> רוצה לנעול את העכבר שלך בתור עמוד האתר

en: <html><b>%1</b> would like to record your screen
he: <html><b>%1</b> רוצה להקליט את המסך שלך

en: <html><b>%1</b> would like to record your screen and your audio
he: <html><b>%1</b> רוצה להקליט את המסך והשמע שלך

en: <html><b>%1</b> would like to send you notifications
he: <html><b>%1</b> רוצה לשלוח לך התראות

en: <html><body><h3>Unable to display error message</h3><p>The error template file <em>error.html</em> could not be found.</p></body></html>
he: <html><body><h3>לא ניתן להציג הודעת שגיאה</h3><p>קובץ תבנית השגיאה <em>error.html</em> לא נמצא.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>You received a cookie from %1</p><p>Do you want to accept or reject this cookie?</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>קיבלת עוגייה מהאתר %1</p><p>לקבל או לדחות את העוגייה הזאת?</p></body></html>

en: <html>Do you want %1 to remember the login information for <b>%2</b>?</html>
he: <html>לאפשר לאתר %1 לזכור את פרטי הכניסה אל <b>%2</b>?</html>

en: <p>The server <tt>%1</tt> failed the authenticity check. The error is:</p><p><tt>%2</tt></p>Do you want to ignore this error?
he: <p>השרת <tt>%1</tt> כשל בבדיקת האבטחה. השגיאה היא:</p><p><tt>%2</tt></p>להתעלם ממנה?

en: <qt><p>To display the requested web page again, the browser needs to resend information you have previously submitted.</p><p>If you were shopping online and made a purchase, click the Cancel button to prevent a duplicate purchase.Otherwise, click the Continue button to display the webpage again.</p>
he: <qt><p>כדי להציג את עמוד האתר מחדש, על הדפדפן לשלוח מחדש את הפרטים שכבר הגשת קודם לכן.</p><p>אם ערכת קניות מקוונות ורכשת משהו כדאי ללחוץ על כפתור הביטול כדי למנוע רכישה כפולה. אחרת, אפשר ללחוץ על כפתור להמשיך כדי להציג את עמוד האתר מחדש.</p>

en: <qt>Do you want to allow this site to attach the following files to the email message?</qt>
he: <qt>לאפשר לאתר הזה לצרף את הקבצים הבאים להודעת הדוא״ל?</qt>

en: <qt>Do you want to search for <b>%1</b>?</qt>
he: <qt>לחפש אחר <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>This site is requesting to open a popup window to<p>%1</p><br/>Do you want to allow this?</qt>
he: <qt>האתר הזה מבקש לפתוח חלון קופץ חדש אל<p>%1</p><br/>לאפשר את זה?</qt>

en: <td>Mime Type</td><td>Description</td><td>Suffixes</td><td>Plugin</td>
he: <td>סוג תוכן</td><td>תיאור</td><td>סיומות</td><td>תוסף</td>

en: <td>Plugin</td><td>Description</td><td>File</td><td>Types</td>
he: <td>תוסף</td><td>תיאור</td><td>קובץ</td><td>סוגים</td>

en: <ul><li><b>Field internal name: </b>%1</li><li><b>Field type: </b>%2</li><li><b>Field id: </b>%3</li><li><b>Field is read only: </b>%4</li><li><b>Field is enabled: </b>%5</li><li><b>Autocompletion is enabled: </b>%6</li></ul>
he: <ul><li><b>שם פנימי לשדה: </b>%1</li><li><b>סוג השדה: </b>%2</li><li><b>מזהה השדה: </b>%3</li><li><b>השדה לקריאה בלבד: </b>%4</li><li><b>השדה פעיל: </b>%5</li><li><b>השלמה אוטומטית פעילה: </b>%6</li></ul>

[ctx: @action:button]
en: Show here
he: להציג כאן

[ctx: @action:button]
en: Show in new tab
he: הצגה בלשונית חדשה

[ctx: @action:deny permission]
en: &Deny permission
he: &דחיית הרשאה

[ctx: @action:display details about credentials to store]
en: &Show details
he: הצגת &פרטים

[ctx: @action:grant permission]
en: &Grant permission
he: ה&ענקת הרשאה

[ctx: @action:hide details about credentials to store]
en: &Hide details
he: ה&סתרת פרטים

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
he: פתיחה &עם %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Show &with %1
he: ה&צגה עם %1

[ctx: @action:inmenu Open downloaded file]
en: Open
he: פתיחה

[ctx: @action:inmenu Open downloaded file choosing application]
en: Open With...
he: פתיחה עם…

[ctx: @action:never for this site]
en: Ne&ver for this site
he: &אף פעם לא באתר הזה

[ctx: @action:not now]
en: N&ot now
he: לא &עכשיו

[ctx: @action:remember password]
en: &Remember
he: ל&זכור

[ctx: @label accept cookie]
en: Accept
he: קבלה

[ctx: @label accept cookie for this session only]
en: Accept for this session
he: קבלת המפגש הזה

[ctx: @label exposure string - the cookie may be used by http servers AND client-side javascripts]
en: Servers, page scripts
he: שרתים, סקריפטים בעמוד

[ctx: @label exposure string - the cookie may be used by https servers AND client-side javascripts]
en: Secure servers, page scripts
he: שרתים מאובטחים, סקריפטים בעמוד

[ctx: @label exposure string - the cookie may only be used by http servers]
en: Servers
he: שרתים

[ctx: @label exposure string - the cookie may only be used by https servers]
en: Secure servers only
he: שרתים מאובטחים בלבד

[ctx: @label location where a remote URL was downloaded]
en: <tt>%1</tt> was saved as <tt>%2</tt>
he: <tt>%1</tt> נשמר בתור <tt>%2</tt>

[ctx: @label reject cookie]
en: Reject
he: דחייה

[ctx: @label the cookie expires when the browser session ends]
en: End of Session
he: סוף המפגש

[ctx: @label:part of the text: 'url' was saved as 'file']
en: was saved as
he: נשמר בתור

[ctx: A statement about a field is false]
en: no
he: לא

[ctx: A statement about a field is true]
en: yes
he: כן

en: Add URL to Filter
he: הוספת כתובת למסנן

en: Additional Information: %1
he: פרטים נוספים: %1

en: Advanced users will appreciate the Konsole which you can embed into Konqueror (Settings -> <img width='16' height='16' SRC="%1"></img> Show Terminal Emulator).
he: משתמשים מתקדמים ודאי יעריכו את העובדה שאפשר לשבץ את Konsole לתוך Konqueror (הגדרות -> <img width='16' height='16' SRC="%1"></img> הצגת מדמה מסוף).

en: All cookies
he: כל העוגיות

en: All cookies from this domain
he: כל העוגיות משם תחום זה

en: Allow
he: לאפשר

[ctx: Allow a web page to capture the screen]
en: Allow
he: היתר

en: Allow access
he: לאפשר גישה

en: An error occurred while saving the file: %1
he: אירעה שגיאה בשמירת הקובץ: %1

en: Apply choice to
he: החלת הבחירה על

en: As a &MHTML file
he: &כקובץ MHTML

en: As a &complete HTML page
he: כעמוד HTML מ&לא

en: As an HTML file &without external resources
he: כקובץ HTML בלי מקורות &חיצוניים

en: Attachment Removed
he: הקובץ המצורף הוסר

en: Available &fields
he: שדות &זמינים

en: Block Image...
he: חסימת תמונה…

en: Block Images From %1
he: חסימות תמונות מ־%1

[ctx: Block a web page from capturing the screen]
en: Block
he: חסימה

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Browse and restore the trash
he: עיון ושחזור מהאשפה

en: C&opy Audio URL
he: העתקת כתובת &שמע…

en: C&opy Media URL
he: העתקת כתובת מ&דיה

en: C&opy Video URL
he: העתקת כתובת &סרטון

en: Certificate details
he: פרטי אישור

en: Choose Capture Source
he: נא לבחור מקור צילום

en: Choose Save Format
he: בחירת תבנית שמירה

en: Choose fields to remember
he: בחירת שדות לשמירה

en: Choose window or screen to capture
he: לבחור חלון או מסך לצילום

en: Close the search bar
he: סגירת סרגל החיפוש

en: Close window?
he: לסגור את החלון?

en: Configure Web Shortcuts...
he: הגדרת קיצורי אינטרנט…

en: Confirmation Required
he: נדרש אישור

en: Cookie details
he: פרטי העוגייה

en: CookieAlertDlg
he: חלונית התראת עוגיות

en: Copy Image
he: העתקת תמונה

en: Copy Image URL
he: העתקת כתובת תמונה

en: Copy Link &Text
he: העתקת &טקסט קישור…

en: Copy Link &URL
he: העתקת &כתובת קישור

en: Couldn't open the file <tt>%1</tt> containing the user style sheet. The default style sheet will be used
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ <tt>%1</tt> שמכיל את גיליון הסגנון של המשתמש. ייעשה שימוש בגיליון הסגנון כברירת המחדל

en: Date and Time: %1
he: תאריך ושעה: %1

en: Description:
he: תיאור:

[ctx: Destination of a file download]
en: Destination
he: יעד

en: Details of the Request:
he: פרטי הבקשה:

en: Dialog
he: חלונית

en: Divide et impera (lat. "Divide and conquer") - by splitting a window into two parts (e.g. Window -> <img width='16' height='16' src="%1" /> Split View Left/Right) you can make Konqueror appear the way you like.
he: Divide et impera („הפרד ומשול” בלטינית) - על ידי פיצול החלון לשני חלקים (כלומר חלון -> <img width='16' height='16' src="%1" /> פיצול התצוגה לשמאל/ימין) אפשר לגרום ל־Konqueror להופיע בדרך המתאימה לך.

en: Do Not Allow
he: לא לאפשר

en: Do you want to allow <tt>%1</tt> to capture the contents of your screen?
he: לאפשר ל־<tt>%1</tt> לצלם את תוכן המסך שלך?

en: Do you want to allow this page to capture the contents of your screen?
he: לאפשר לעמוד הזהלצלם את תוכן המסך שלך?

en: Domain
he: שם תחום

en: Email Attachment Confirmation
he: אישור צירוף לדוא״ל

en: Enter the URL:
he: נא למלא את הכתובת:

en: Error: %1
he: שגיאה: %1

en: Expires
he: תום תוקף

en: Exposure
he: חשיפה

[ctx: Fill the Forms with Data from KWallet]
en: &Fill forms now
he: למ&לא את הטפסים כעת

en: Filter error
he: שגיאת מסנן

en: Find the next match for the current search phrase
he: איתור התוצאה הבאה לביטוי החיפוש הנוכחי

en: Find the previous match for the current search phrase
he: איתור התוצאה הקודמת לביטוי החיפוש הנוכחי

en: Find...
he: איתור…

[ctx: Finished saving URL]
en: Saved %1 as %2
he: %1 נשמר בתור %2

en: For more detailed documentation on Konqueror click <a href="%1">here</a>.
he: לתיעוד מפורט יותר של Konqueror יש ללחוץ <a href="%1">כאן</a>.

en: HTML Toolbar
he: סרגל כלי HTML

en: Highlight Matches
he: הדגשת תוצאות

en: Home Folder
he: תיקיית הבית

en: How would you like to save the page?
he: איך לשמור את העמוד?

[ctx: Ignore the certificate error for this URL now and in the future]
en: Yes, &forever
he: כן, &תמיד

[ctx: Ignore the certificate error for this URL only for now]
en: Yes, &once
he: כן, &חד־פעמית

en: Installed
he: מותקן

en: Installed Plugins
he: תוספים מותקנים

en: Internet Search
he: חיפוש באינטרנט

en: Introduction
he: היכרות

en: Javascript Popup Confirmation
he: אישור חלון קופץ עם JavaScript

[ctx: KDE 4 tag line]
en: Be free.
he: החופש להיות.

[ctx: KDE 4 tag line, see http://kde.org/img/kde40.png]
en: Be free.
he: החופש להיות.

en: Konqueror is a web browser, file manager and universal document viewer.
he: Konqueror הוא דפדפן אינטרנט, מנהל קבצים ומציג מסמכים אוניברסלי.

en: Konqueror is also a full featured and easy to use web browser which you can use to explore the Internet. Enter the address (e.g. <a href="http://www.kde.org">http://www.kde.org</a>) of a web page you would like to visit in the location bar and press Enter, or choose an entry from the Bookmarks menu.
he: Konqueror הוא דפדפן עתיר יכולות וקל לשימוש שאפשר להשתמש בו כדי לגלוש באינטרנט. יש למלא את הכתובת (למשל: <a href="http://www.kde.org">http://www.kde.org</a>) של אתר כלשהו לביקור בסרגל הכתובות וללחוץ על Enter או לבחור רשומה מתפריט הסימניות.

en: Konqueror makes working with and managing your files easy. You can browse both local and networked folders while enjoying advanced features such as the powerful sidebar and file previews.
he: Konqueror מקל על העבודה עם הקבצים שלך. אפשר לדפדף בתיקיות מקומיות ומרוחקות תוך ניצול תכונות מתקדמות כגון סרגל הצד עתיר היכולות ותצוגות מקדימות של קבצים.

[ctx: Label of a web field]
en: Field name
he: שם השדה

[ctx: Link that points to the first page of the Konqueror 'about page', Starting Points contains links to Home, Network Folders, Trash, etc.]
en: <a href="%1">Return to Starting Points</a>
he: <a href="%1">חזרה לנקודות ההתחלה</a>

[ctx: Link that points to the first page of the Konqueror 'about page', Starting Points contains links to Home, Network Folders, Trash, etc.]
en: Starting Points
he: נקודות התחלה

en: Name
he: שם

[ctx: Name attribute of a web field]
en: Internal field name
he: שם פנימי לשדה

en: Network Folders
he: תיקיות רשת

en: Network Transmission
he: תעבורת רשת

en: Next: An Introduction to Konqueror
he: הבא: היכרות עם Konqueror

en: Next: Tips & Tricks
he: הבא: עצות ותכסיסים

[ctx: Notification about downloading a file]
en: Downloading
he: הורדה

en: Only this cookie
he: עוגייה זו בלבד

[ctx: Other details about a web field]
en: Details
he: פרטים

en: Path
he: נתיב

en: Possible Causes:
he: סיבות הגיוניות:

en: Possible Solutions:
he: פתרונות אפשריים:

en: Print Document
he: הדפסת מסמך

en: Print Preview
he: הצגה מקדימה להדפסה

en: Protocol: %1
he: פרוטוקול: %1

en: Quick access to your bookmarks
he: גישה מהירה לסימניות שלך

en: Remove All Memorized Passwords for This Site
he: הסרת כל הסיסמאות השמורות לאתר הזה

en: Remove Customized Memorization Settings for This Page
he: הסרת הגדרות זכירה מותאמות אישית לעמוד הזה

en: Resubmit Information
he: הגשת הפרטים מחדש

en: Sa&ve Audio As...
he: שמירת שמ&ע בשם…

en: Sa&ve Media As...
he: שמירת מדיה &בשם…

en: Sa&ve Video As...
he: שמירת סרטון ב&שם…

en: Save Full HTML Page As...
he: שמירת עמוד ה־HTML המלא בתור…

en: Save Image As...
he: שמירת תמונה בשם…

[ctx: Scans again the page to detect forms to fill]
en: Look Again for Forms
he: לחפש טפסים שוב

[ctx: Search "search provider" for "text"]
en: Search %1 for '%2'
he: חיפוש בתוך %1 אחר ‚%2’

[ctx: Search for "text" with]
en: Search for '%1' with
he: חיפוש אחר ‚%1’ בעזרת

en: Search the Web
he: חיפוש באינטרנט

en: Send Image...
he: שליחת תמונה…

en: Set &Encoding
he: הגדרת &קידוד

en: Shared files and folders
he: קבצים ותיקיות משותפים

en: Show advanced information about the fields
he: הצגת פרטים מתקדמים על השדות

[ctx: Source of a file being downloaded]
en: Source
he: מקור

en: Spell Checking Enabled
he: בדיקת איות פעילה

en: Spelling
he: איות

en: Store form data in KWallet when closing the dialog
he: לאחסן את פרטי הטופס ב־KWallet עם סגירת החלונית

en: Switch between displaying passwords or placeholders
he: להחליף בין הצגת סיסמאות לממלאי מקום

en: Technical Reason: %1
he: הסיבה הטכנית: %1

en: TextLabel
he: תווית טקסט

en: The <img width='16' height='16' src="%1"></img> History in your Sidebar ensures that you can keep track of the pages you have visited recently.
he: <img width='16' height='16' src="%1"></img> ההיסטוריה בסרגל הצד שלך מסייעת לך לשמור על העמודים שביקרת בהם לאחרונה.

en: The SSL information for this site appears to be corrupt.
he: פרטי ה־SSL לאתר הזה נראים פגומים.

en: The download manager (%1) could not be found in your installation.
he: אי אפשר למצוא את מנהל ההורדות (%1) כחלק מההתקנה שלך.

[ctx: The id of a web field]
en: Field id
he: מזהה שדה

en: The page will be saved as a MTHML file which contains both the text of the page and any external resources it requires, such as images. <br><strong>Note</strong>: not all browsers are able to display this kind of files
he: העמוד הזה יישמר כקובץ MHTML שמכיל גם את תוכן הטקסט של העמוד לצד משאבים חיצוניים שנחוצים לו, כגון תמונות. <br><strong>לתשומת ליבך</strong>: לא כל הדפדפנים יכולים להציג קבצים מהסוג הזה

en: The page will be saved as a single HTML file. Only the text of the page will be saved. External resources such as images won't be saved
he: העמוד יישמר כקובץ HTML בודד. רק תוכן הטקסט של העמוד יישמר. משאבים חיצוניים כגון תמונות לא יישמרו.

en: The page will be saved as an HTML file. Any external resources the page requires, such as images, will be saved inside an apposite directory
he: העמוד הזה יישמר כקובץ HTML. משאבים חיצוניים שנחוצים לעמוד הזה כגון תמונות, יישמרו בתיקייה מתאימה

en: The requested operation could not be completed
he: לא ניתן להשלים את הבקשה המבוקשת

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
he: האתר הזה ניסה לצרף קובץ מהמחשב שלך לטופס הנשלח. הקובץ המצורף הוסר מטעמי אבטחה.

en: This site is attempting to access information about your physical location.
    Do you want to allow it access?
he: האתר הזה מנסה לגשת לפרטים על המקום הפיזי שלך.
    לאפשר לו לגשת?

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
he: האתר הזה מנסה לשלוח נתוני טפסים דרך דוא״ל.
    להמשיך?

en: This site is requesting to open a new popup window.
    Do you want to allow this?
he: האתר הזה מבקש לפתוח חלון קופץ חדש.
    לאפשר את זה?

en: Tips
he: עצות

en: Tips & Tricks
he: עצות ותכסיסים

en: To create a link on your desktop pointing to the current page, simply drag the icon (favicon) that is to the left of the Location toolbar, drop it on to the desktop, and choose "Icon".
he: כדי ליצור קיצור דרך על שולחן העבודה שלך שמצביע על העמוד הנוכחי, יש פשוט לגרור את הסמל (סמל מועדפים/favicon) שמימין בסרגל הכתובות, להשליך אותו על שולחן העבודה ולבחור ב„סמל”.

en: To quickly go to your Home folder press the home button <img width='16' height='16' src="%1"></img>.
he: כדי לקפוץ בזריזות לתיקיית הבית שלך יש ללחוץ על כפתור הבית <img width='16' height='16' src="%1"></img>.

en: To return to the previous location, press the back button <img width='16' height='16' src="%1"></img> in the toolbar.
he: כדי לחזור למקום הקודם, יש ללחוץ על כפתור הקודם <img width='16' height='16' src="%1"></img> בסרגל הכלים.

en: Toggle &Controls
he: הצגת/הסתרת פקדים

en: Toggle &Loop
he: שינוי מ&צב לולאה

en: Trash
he: אשפה

en: Try to reinstall it and make sure that it is available in $PATH. 
    
    The integration will be disabled.
he: לנסות להתקין מחדש ולוודא שהוא זמין כחלק מ־‎$PATH.
    
    השילוב יושבת.

[ctx: Type of a web field]
en: Field type
he: סוג שדה

en: URL: %1
he: כתובת: %1

en: Un&mute/&Mute
he: &ביטול השתקה/ה&שתקה

en: Use Web-Shortcuts: by typing "gg: KDE" one can search the Internet, using Google, for the search phrase "KDE". There are a lot of Web-Shortcuts predefined to make searching for software or looking up certain words in an encyclopedia a breeze. You can even <a href="%1">create your own</a> Web-Shortcuts.
he: שימוש בקיצורי אינטרנט: על ידי הקלדת „gg:KDE” אפשר לחפש באינטרנט, דרך Google את הביטוי „KDE”. יש מגוון קיצורי אינטרנט שהוגדרו מראש כדי להקל על חיפוש אחר תוכנה או מילים מסוימות באנציקלופדיה. אפשר גם <a href="%1">ליצור קיצורי אינטרנט משלך</a>.

en: Use the <a href="%1">user-agent</a> feature if the website you are visiting asks you to use a different browser (and do not forget to send a complaint to the webmaster!)
he: אפשר להשתמש ביכולת<a href="%1">user-agent</a> (סוכן משתמש) אם האתר בו בחרת לבקר מבקש ממך להשתמש בדפדפן אחר (ולא לשכוח לשלוח תלונה להנהלת האתר!)

en: Value
he: ערך

[ctx: Value of a web field]
en: Field value
he: ערך השדה

en: View Do&cument Source
he: הצגת מ&קור המסמך

en: View Image (%1)
he: הצגת תמונה (%1)

en: Warning: This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you want to send the data unencrypted?
he: אזהרה: זה טופס מאובטח אבל הוא מנסה לשלוח את הנתונים שלך בחזרה ללא הצפנה.
    גורמי צד־שלישי יכולים ליירט את הנתונים ולצפות בהם.
    לשלוח את הנתונים ללא הצפנה?

[ctx: Web field with type 'e-mail']
en: e-mail
he: דוא״ל

[ctx: Web field with type 'password']
en: password
he: סיסמה

[ctx: Web field with type 'text']
en: text
he: טקסט

[ctx: Web field with type different from 'text', 'password' or 'e-mail']
en: other
he: אחר

en: When you want to paste a new address into the Location toolbar you might want to clear the current entry by pressing the black arrow with the white cross <img width='16' height='16' src="%1"></img> in the toolbar.
he: כדי להדביק כתובת חדשה לסרגל כלי המקום כדאי לפנות את הרשומה הנוכחית על ידי לחיצה על החץ השחור עם האיקס הלבן <img width='16' height='16' src="%1"></img> בסרגל הכלים.

en: You can also find <img width='16' height='16' src="%1" /> "Full-Screen Mode" in the Settings menu. This feature is very useful for "Talk" sessions.
he: אפשר גם למצוא <img width='16' height='16' src="%1" /> „מצב מסך מלא” בתפריט ההגדרות. היכולת הזאת מאוד שימושית להפעלות „שיח”.

en: Your personal files
he: הקבצים האישיים שלך

en: Zoom Text Only
he: התמקדות על הכיתוב בלבד

en: Zoom To DPI
he: התמקדות ל־DPI (נק׳ לאינטש)

[ctx: find action "whats this" text]
en: <h3>Find text</h3>Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.
he: <h3>איתור הבא</h3>מציג חלונית שמאפשר לך למצוא את הטקסט בעמוד המוצג.

[ctx: open selected url]
en: Open '%1'
he: פתיחת ‚%1’

[ctx: reset zoom action]
en: Actual Size
he: גודל מקורי

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - BCC:
he:  - עותק סמוי:

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - CC:
he:  - עותק:

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - Subject:
he:  - נושא:

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en: Email:
he: דוא״ל:

[ctx: title of a dialog asking what to do about a SSL certificate error]
en: Certificate error
he: שגיאת אישור

[ctx: web field has the autocomplete attribute set to off]
en: auto-completion off
he: השלמה אוטומטית כבויה

[ctx: web field has the readonly attribute]
en: read only
he: לקריאה בלבד

[ctx: web field is disabled]
en: disabled
he: מושבת

[ctx: zoom in action]
en: Zoom In
he: התקרבות

[ctx: zoom out action]
en: Zoom Out
he: התרחקות
