spectacle - en to he translation catalogue (372 entries)

[ctx: %2 font family %1 font point size]
en: %2 %1pt | %2 %1pts
he[0]: %2 נקודה
he[1]: %2 %1 נק׳
he[2]: %2 %1 נק׳
he[3]: %2 %1 נק׳

[ctx: %2 font family, %3 font style name, %1 font point size]
en: %2 %3 %1pt | %2 %3 %1pts
he[0]: %2 %3 נקודה
he[1]: %2 %3 %1 נק׳
he[2]: %2 %3 %1 נק׳
he[3]: %2 %3 %1 נק׳

[ctx: 0 second delay]
en: No Delay
he: ללא השהיה

[ctx: @action]
en: Copy
he: העתקה

[ctx: @action]
en: Copy Location
he: העתקת מקום

[ctx: @action]
en: Export
he: ייצוא

[ctx: @action]
en: Help
he: עזרה

[ctx: @action]
en: Options
he: אפשרויות

[ctx: @action]
en: Save
he: שמירה

[ctx: @action]
en: Save As…
he: שמירה בשם…

[ctx: @action accept selection]
en: Accept
he: קבלה

[ctx: @action edit screenshot]
en: Edit…
he: עריכה…

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Active Window
he: צילום החלון הפעיל

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Current Monitor
he: צילום המסך הנוכחי

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Entire Desktop
he: צילום כל שולחן העבודה

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Rectangular Region
he: צילום אזור מרובע

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Selected Window
he: צילום החלון הפעיל

[ctx: @action global shortcut]
en: Capture Window Under Cursor
he: צילום החלון שמתחת לסמן העכבר

[ctx: @action global shortcut]
en: Launch Spectacle
he: הפעלת Spectacle

[ctx: @action global shortcut]
en: Launch Spectacle without capturing
he: להפעיל את Spectacle מבלי לצלם

[ctx: @action global shortcut]
en: Start/Stop Region Recording
he: התחלת/עצירת הקלטת אזור

[ctx: @action global shortcut]
en: Start/Stop Screen Recording
he: התחלת/עצירת הקלטת מסך

[ctx: @action global shortcut]
en: Start/Stop Window Recording
he: התחלת/עצירת הקלטת חלון

[ctx: @action in capture mode section]
en: Active Window
he: חלון פעיל

[ctx: @action in capture mode section]
en: All Screens
he: כל המסכים

[ctx: @action in capture mode section]
en: All Screens (Scaled to same size)
he: כל המסכים (מותאמים לגודל זהה)

[ctx: @action in capture mode section]
en: Current Screen
he: מסך נוכחי

[ctx: @action in capture mode section]
en: Full Screen
he: מסך מלא

[ctx: @action in capture mode section]
en: Rectangular Region
he: אזור מרובע

[ctx: @action in capture mode section]
en: Select Window
he: חלון נבחר

[ctx: @action in capture mode section]
en: Window Under Cursor
he: החלון שמתחת לעכבר

[ctx: @action select new recording mode]
en: New Recording
he: הקלטה חדשה

[ctx: @action select new screenshot mode]
en: New Screenshot
he: צילום מסך חדש

[ctx: @action start recording]
en: Record
he: הקלטה

[ctx: @action:button]
en: Copy to Clipboard
he: העתקה ללוח הגזירים

[ctx: @action:button]
en: Open Containing Folder
he: פתיחת התיקייה המכילה

[ctx: @action:button close inline notification]
en: Close
he: סגירה

[ctx: @action:button open screenshot in other application]
en: Other Application…
he: יישום אחר…

[ctx: @action:intoolbar arrow line tool]
en: Arrow
he: חץ

[ctx: @action:intoolbar blur tool]
en: Blur
he: טשטוש

[ctx: @action:intoolbar crop image tool]
en: Crop
he: חיתוך

[ctx: @action:intoolbar ellipse tool]
en: Ellipse
he: אליפסה

[ctx: @action:intoolbar freehand line tool]
en: Freehand
he: יד חופשית

[ctx: @action:intoolbar highlighter line tool]
en: Highlighter
he: מדגיש

[ctx: @action:intoolbar no tool, to allow dragging]
en: None
he: בלי

[ctx: @action:intoolbar number stamp tool]
en: Number
he: מספר

[ctx: @action:intoolbar pixelate tool]
en: Pixelate
he: טשטוש בפיקסלים

[ctx: @action:intoolbar rectangle tool]
en: Rectangle
he: מרובע

[ctx: @action:intoolbar select annotation tool]
en: Select
he: בחירה

[ctx: @action:intoolbar straight line tool]
en: Line
he: קו

[ctx: @action:intoolbar text tool]
en: Text
he: טקסט

[ctx: @info]
en: An error occurred while attempting to record the screen.
he: אירעה שגיאה בניסיון לצלם את המסך.

[ctx: @info]
en: An error occurred while taking a screenshot.
he: אירעה שגיאה בצילום המסך.

[ctx: @info]
en: Bad format for KWin screenshot: %1
he: תסדיר שגוי לצילום מסך של KWin:‏ %1

[ctx: @info]
en: Bad height for KWin screenshot: %1
he: גובה שגוי לצילום מסך של KWin:‏ %1

[ctx: @info]
en: Bad width for KWin screenshot: %1
he: רוחב שגוי לצילום מסך של KWin:‏ %1

[ctx: @info]
en: Cannot save screenshot because creating the directory failed:<nl/><filename>%1</filename>
he: אי אפשר לשמור את צילום המסך כי יצירת התיקייה נכשלה:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Cannot save screenshot because creating the remote directory failed:<nl/><filename>%1</filename>
he: אי אפשר לשמור את צילום המסך כי יצירת התיקייה המרוחקת נכשלה:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Could not open file descriptor for reading KWin screenshot.
he: לא ניתן לפתוח את מתאר הקובץ לקריאת צילום מסך של KWin.

[ctx: @info]
en: Found QR code with binary content.
he: נמצא קוד QR עם תוכן בינרי.

[ctx: @info]
en: KWin Screencasting is not available.
he: הסרטת מסך של KWin לא זמינה.

[ctx: @info]
en: KWin screenshot request failed:
    %1
he: בקשת צילום המסך מ־KWin נכשלה:
    %1

[ctx: @info]
en: Potentially relevant information:
    %1
he: פרטים שכנראה עשויים לעזור:
    %1

[ctx: @info]
en: QR Code found: %1
he: נמצא קוד QR‏: %1

[ctx: @info]
en: Screen recording is not available on X11.
he: הקלטת מסך לא זמינה ב־X11.

[ctx: @info]
en: The screenshot has been copied to the clipboard.
he: צילום המסך הועתק ללוח הגזירים.

[ctx: @info]
en: The screenshot has been saved as <link url="%1">%2</link> and its location has been copied to clipboard
he: צילום המסך נשמר בשם <link url="%1">%2</link> והמקום שלו הועתק ללוח הגזירים

[ctx: @info]
en: The screenshot was copied to the clipboard and saved as <link url="%1">%2</link>
he: צילום המסך הועתק ללוח הגזירים ונשמר בשם <link url="%1">%2</link>

[ctx: @info]
en: The screenshot was saved as <link url="%1">%2</link>
he: צילום המסך נשמר בשם <link url="%1">%2</link>

[ctx: @info]
en: The shared image link (<a href="%1">%1</a>) has been copied to the clipboard.
he: קישור התמונה ששותפה (<a href="%1">%1</a>) הועתק ללוח הגזירים.

[ctx: @info]
en: The stream closed because a screen containing the target region changed in a way that disrupted the recording.
he: התזרים נסגר כיוון שמסך שהכיל את אזור היעד השתנה באופן שקטע את ההקלטה.

[ctx: @info]
en: The stream closed because the target screen changed in a way that disrupted the recording.
he: התזרים נסגר כיוון שמסך היעד השתנה באופן שקטע את ההקלטה.

[ctx: @info]
en: The stream closed because the target window changed in a way that disrupted the recording.
he: התזרים נסגר כיוון שחלון היעד השתנה באופן שקטע את ההקלטה.

[ctx: @info]
en: The video has been saved as <link url="%1">%2</link> and its location has been copied to clipboard
he: הסרטון נשמר בשם <link url="%1">%2</link> והמקום שלו הועתק ללוח הגזירים

[ctx: @info]
en: The video location has been copied to the clipboard.
he: מקום הסרטון הועתק ללוח הגזירים.

[ctx: @info]
en: The video was saved as <link url="%1">%2</link>
he: הסרטון נשמר בשם <link url="%1">%2</link>

[ctx: @info]
en: There was a problem sharing the image: %1
he: התרחשה תקלה בשיתוף התמונה: %1

[ctx: @info]
en: Unable to save recording. Could not move file to location: %1
he: לא ניתן לשמור הקלטה. לא ניתן להעביר את הקובץ למקום: %1

[ctx: @info]
en: Unsupported KWin screenshot type metadata: %1
he: נתוני־על של צילום מסך של KWin לא נתמכים: %1

[ctx: @info]
en: pipe2() failed for KWin screenshot: %1
he: ‏pipe2()‎ נכשל לצילום מסך של KWin‏: %1

[ctx: @info basic crop tool explanation]
en: Click and drag to make a selection.
he: לחיצה וגרירה לבחירה.

[ctx: @info crop tool explanation]
en: Click and drag to make a selection.
    Double click the selection to accept and crop.
    Right click to clear the selection.
he: לחיצה וגרירה בוחרות.
    לחיצה כפולה על הבחירה מאשרת את החיתוך.
    לחיצה ימנית מבטלת את הבחירה.

[ctx: @info:shell]
en: %1 is not a valid mode for --record
he: %1 אינו מצב תקף עבור ‎--record

[ctx: @info:shell]
en: Failed to export video: Output file URL must be a valid URL with a file name
he: ייצוא הסרטון נכשל: כתובת קובץ הפלט חייבת להיות כתובת תקפה עם שם קובץ

[ctx: @info:shell]
en: Failed to export video: Temporary file URL must be an existing local file
he: יייצוא הסרטון נכשל: כתובת הקובץ הזמני חייב להיות קובץ מקומי קיים

[ctx: @info:shell]
en: Failed to record: File URL is not a local file
he: ההקלטה נכשלה: כתובת הקובץ אינה קובץ מקומי

[ctx: @info:shell]
en: Failed to record: Output file URL is not a local file (%1)
he: ההקלטה נכשלה: כתובת פלט הקובץ אינה קובץ מקומי (%1)

[ctx: @info:shell]
en: Failed to record: Temporary file URL is not a local file (%1)
he: ההקלטה נכשלה: כתובת קובץ זמנית אינה קובץ מקומי (%1)

[ctx: @info:shell]
en: Failed to record: Unable to create folder (%1)
he: ההקלטה נכשלה: לא ניתן ליצור תיקייה (%1)

[ctx: @info:shell]
en: Failed to select screen: %1
he: בחירת המסך נכשלה: %1

[ctx: @info:shell]
en: Failed to select screen: No screen contained the mouse cursor position
he: בחירת המסך נכשלה: לא נמצא מסך במקום של העכבר

[ctx: @info:shell]
en: Failed to select window: %1
he: בחירת החלון נכשלה: %1

[ctx: @info:shell]
en: Failed to select window: No window found
he: בחירת החלון נכשלה: לא נמצא חלון

[ctx: @info:shell]
en: Screen recording canceled
he: הקלטת המסך בוטלה

[ctx: @info:shell]
en: Window recording canceled
he: הקלטת החלון בוטלה

[ctx: @info:tooltip]
en: Capture only the current pop-up window (like a menu, tooltip etc).
    If disabled, the pop-up is captured along with the parent window
he: לצלם רק את החלון הקופץ הנוכחי (כמו תפריט, חלונית עצה וכו׳).
    אם האפשרות מושבתת, החלונית הקופצת מצולמת עם חלון ההורה

[ctx: @info:tooltip]
en: Quit Spectacle after manually saving or copying the image
he: לצאת מ־Spectacle אחרי שמירה או העתקה ידנית של התמונה

[ctx: @info:tooltip]
en: Shift: Snap to 45 degree increments
he: Shift: הצמדה לתוספות של 45 מעלות

[ctx: @info:tooltip]
en: Shift: Snap to diagonal movements
    Control: Resize from center
he: Shift: הצמדה לתנועות אלכסוניות
    Ctrl: שינוי גודל מהמרכז

[ctx: @info:tooltip]
en: Shift: Snap to straight lines
he: Shift: הצמדה לקווים ישרים

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the mouse cursor in the recording
he: להציג את סמן העכבר בהקלטת המסך

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the mouse cursor in the screenshot image
he: להציג את סמן העכבר בצילום המסך

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the window shadow
he: הצגת צללית החלון

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the window title bar, the minimize/maximize/close buttons, and the window border
he: להציג את כותרת החלון, את כפתורי המזעור/הגדלה/סגירה ואת מסגרת החלון

[ctx: @info:tooltip]
en: The strength of the effect.
he: עוצמת האפקט.

[ctx: @info:tooltip subtitle for recording tray icon]
en: Time recorded: %1
    Click to finish recording
he: זמן הקלטה: %1
    לחיצה תסיים את ההקלטה

[ctx: @info:tooltip subtitle for rendering tray icon]
en: Time recorded: %1
    Click to stop rendering early (this will lose data)
he: זמן הקלטה: %1
    לחיצה תסיים לעבד מוקדם (יגרום לאובדן נתונים)

[ctx: @info:tooltip title for recording tray icon]
en: Spectacle is Recording
he: מתבצעת הקלטה עם Spectacle

[ctx: @info:tooltip title for rendering tray icon]
en: Spectacle is Finishing the Recording
he: מסתיימת הקלטה דרך Spectacle

[ctx: @item 0 delay special value]
en: No Delay
he: ללא השהיה

[ctx: @item recording mode]
en: Full Screen
he: מסך מלא

[ctx: @item recording mode]
en: Rectangular Region
he: אזור מרובע

[ctx: @item recording mode]
en: Window
he: חלון

[ctx: @item:inlistbox Container/encoder]
en: Animated WebP (better than GIF)
he: WebP מונפש (עדיף על GIF)

[ctx: @item:inlistbox Container/encoder]
en: GIF (compatible, but inefficient)
he: GIF (נתמך, אבל לא יעיל)

[ctx: @label:slider strength of effect]
en: Strength:
he: עוצמה:

[ctx: @label:spinbox]
en: Delay:
he: השהיה:

[ctx: @option:check]
en: Capture On Click
he: צילום בלחיצה

[ctx: @option:check]
en: Capture the current pop-up only
he: לצלם את החלונית הקופצת הנוכחית בלבד

[ctx: @option:check]
en: Include window shadow
he: כולל הצללת החלון

[ctx: @option:check]
en: Include window titlebar and borders
he: כולל שורת הכותרת והגבולות

[ctx: @option:check]
en: Quit after manual Save or Copy
he: לצאת אחרי שמירה או העתקה ידניים

[ctx: @option:check for recordings]
en: Include mouse pointer
he: כולל סמן העכבר

[ctx: @option:check for screenshots]
en: Include mouse pointer
he: כולל סמן העכבר

[ctx: @title:group]
en: Make a Recording:
he: ביצוע הקלטה:

[ctx: @title:group]
en: Options
he: אפשרויות

[ctx: @title:group]
en: Screenshot Settings
he: הגדרות צילום מסך

[ctx: @title:group]
en: Take a Screenshot:
he: צילום המסך:

[ctx: @title:menu]
en: Export
he: ייצוא

[ctx: @title:menu]
en: Help
he: עזרה

[ctx: @title:menu]
en: Recording Modes
he: מצבי הקלטה

[ctx: @title:menu]
en: Recording Settings
he: הגדרות הקלטה

[ctx: @title:menu]
en: Screenshot Modes
he: מצבי צילום מסך

[ctx: @title:menu]
en: Screenshot Settings
he: הגדרות צילום מסך

[ctx: @title:tab]
en: Recording
he: הקלטה

[ctx: @title:tab]
en: Screenshot
he: צילום מסך

[ctx: @title:window]
en: %1 second | %1 seconds
he[0]: שנייה
he[1]: %1 שניות
he[2]: %1 שניות
he[3]: %1 שניות

[ctx: @title:window Unsaved Screenshot]
en: Unsaved
he: לא נשמר

en: A recording was saved as '%1' to '%2' and the file path of the recording has been saved to your clipboard.
he: הקלטה נשמרה בתור ‚%1’ אל ‚%2’ והנתיב לקובץ ההקלטה נשמר ללוח הגזירים שלך.

en: A recording was saved as '%1' to '%2'.
he: הקלטת המסך נשמרה בשם ‚%1’ אל ‚%2’.

en: A screenshot was saved as '%1' to '%2' and the file path of the screenshot has been saved to your clipboard.
he: צילום המסך נשמר בשם ‚%1’ אל ‚%2’ ונתיב קובץ צילום המסך נשמר ללוח הגזירים שלך.

en: A screenshot was saved as '%1' to '%2'.
he: צילום המסך נשמר בשם ‚%1’ אל ‚%2’.

en: A screenshot was saved to your clipboard.
he: צילום המסך נשמר ללוח הגזירים שלך.

en: Accept on click-and-release
he: לקבל בלחיצה ושחרור

en: After taking a screenshot:
he: לאחר צילום המסך:

en: Always
he: תמיד

en: Annotate
he: פירוש

en: Cancel (%1 second) | Cancel (%1 seconds)
he[0]: ביטול (שנייה)
he[1]: ביטול (שתי שניות)
he[2]: ביטול (%1 שניות)
he[3]: ביטול (%1 שניות)

en: Cancel:
he: ביטול:

en: Cannot save an empty screenshot image.
he: לא ניתן לשמור תמונת צילום מסך ריקה.

en: Cannot save screenshot. Error while writing file.
he: לא ניתן לשמור צילום מסך. שגיאה בכתיבה.

en: Cannot save screenshot. Error while writing temporary local file.
he: לא ניתן לשמור צילום מסך. שגיאה בכתיבת הקובץ המקומי הזמני.

en: Cannot save screenshot. The save filename is invalid.
he: לא ניתן לשמור צילום מסך. שם הקובץ לשמירה שגויה.

en: Capture a rectangular region of the screen
he: צילום אזור מרובע מהמסך

en: Capture on click
he: ללכוד בלחיצה

en: Capture only the current pop-up window (like a menu, tooltip etc) when taking a screenshot of a window. If disabled, the pop-up is captured along with the parent window.
he: לצלם רק את החלון הקופץ הנוכחי (כמו תפריט, חלונית עצה וכו׳) בעת צילום חלון. אם האפשרות מושבתת, החלונית הקופצת תצולם יחד עם חלון ההורה.

en: Capture the active window
he: צילום החלון הפעיל

en: Capture the current monitor
he: צילום המסך הנוכחי

en: Capture the current pop-up only
he: ללכוד את החלונית הקופצת הנוכחית בלבד

en: Capture the entire desktop (default)
he: צילום כל המסך (ברירת־מחדל)

en: Capture the window currently under the cursor, excluding parents of pop-up menus
he: צילום החלון הנוכחי שמתחת לעכבר, ללא הורים של תפריטים קופצים

en: Capture the window currently under the cursor, including parents of pop-up menus
he: צילום החלון הנוכחי שמתחת לעכבר, כולל הורים של תפריטים קופצים

en: Clipboard action which should be executed after the screenshot is taken
he: פעולת לוח גזירים שתופעלת לאחר צילום המסך

en: Compression Quality:
he: איכות דחיסה:

en: Compression quality for lossy file formats
he: איכות הדחיסה לתסדירים ירודי איכות

en: Configure Spectacle…
he: הגדרת Spectacle…

en: Copy file location to clipboard
he: העתקת מקום הקובץ ללוח הגזירים

en: Copy image to clipboard
he: להעתיק תמונה ללוח הגזירים

en: Create new selection rectangle:
he: יצירת מרובע בחירה חדש:

[ctx: Decimal number of seconds]
en:  seconds
he:  שניות

[ctx: Decimal number of seconds]
en: %1 seconds
he: %1 שניות

en: Default filename
he: שם קובץ ברירת המחדל

en: Default save image format
he: תסדיר התמונה לשמירה כברירת מחדל

en: Default video format
he: תסדיר הווידאו כברירת מחדל

en: Delay
he: השהיה

en: Delay:
he: השהיה:

en: Do not copy anything
he: לא להעתיק כלום

en: Do not take a screenshot automatically
he: לא לצלם את המסך אוטומטית

en: Filename:
he: שם הקובץ:

en: Fill Color
he: צבע מילוי

en: Fill color for ellipse annotation tool
he: צבע המילוי לכלי פירוש אליפסה

en: Fill color for number annotation tool
he: צבע מילוי לכלי הסבר במספרים

en: Fill color for rectangle annotation tool
he: צבע המילוי לכלי פירוש מרובע

en: Fill:
he: מילוי:

en: Finish recording
he: סיום ההקלטה

en: Font Color
he: צבע גופן

en: Font color for annotations
he: צבע גופן לפירושים

en: Font for number annotations
he: גופן לפירושים מספריים

en: Font for text annotations
he: גופן לפירושי טקסט

en: Font:
he: גופן:

en: For lossy image formats like JPEG
he: לתסדירי תמונה ירודי איכות כגון JPEG

en: General:
he: כללי:

en: Help
he: עזרה

en: Image Zoom
he: תקריב על תמונה

en: In background mode, copy screenshot file path to clipboard
he: במצב רקע, להעתיק את נתיב קובץ צילום המסך ללוח הגזירים

en: In background mode, copy screenshot image to clipboard, unless -o is also used.
he: במצב רקע, להעתיק את תמונת צילום המסך ללוח הגזירים, אלא אם כן נעשה שימוש גם ב־‎-o.

en: In background mode, delay before taking the shot (in milliseconds)
he: במצב רקע, להשהות בטרם הצילום (במילישניות)

en: In background mode, do not pop up a notification when the screenshot is taken
he: במצב רקע, לא להקפיץ התראה כשהמסך מצולם

en: In background mode, exclude decorations in the screenshot
he: במצב רקע, לא לכלול את העיטורים בצילום המסך

en: In background mode, exclude shadows in the screenshot
he: במצב רקע, לא לכלול את ההצללות בצילום המסך

en: In background mode, include pointer in the screenshot
he: במצב רקע, לכלול את סמן העכבר בצילום המסך

en: In background mode, save image to specified file
he: במצב רקע, לשמור את התמונה לקובץ מסוים

en: Include mouse pointer
he: כולל סמן העכבר

en: Include window shadow
he: כולל הצללת החלון

en: Include window titlebar and borders
he: כולל שורת הכותרת והגבולות

[ctx: Integer number of seconds]
en:  second |  seconds
he[0]:  שנייה
he[1]:  שניות
he[2]: שניות
he[3]: שניות

[ctx: Integer number of seconds]
en: %2 second | %2 seconds
he[0]: שנייה
he[1]: %2 שניות
he[2]: %2 שניות
he[3]: %2 שניות

en: KDE Screenshot Utility
he: כלי צילום מסך של KDE

[ctx: Keyboard action]
en: + Shift: Magnifier
he: + Shift: זכוכית מגדלת

[ctx: Keyboard action]
en: + Shift: Move in 1 pixel steps
he: + Shift: הזזה בצעדים של פיקסל אחד

[ctx: Keyboard action]
en: + Shift: Resize in 1 pixel steps
he: + Shift: שינוי גודל בצעדים של פיקסל אחד

[ctx: Keyboard action]
en: Arrow keys
he: מקשי חיצים

[ctx: Keyboard action]
en: Arrow keys + Alt
he: מקשי חיצים + Alt

en: Last path used for "save as" action
he: נתיב אחרון ששימש לפעולת „שמירה בשם”

en: Launch Spectacle without taking a screenshot
he: להפעיל את Spectacle מבלי לצלם

[ctx: Mouse action]
en: Double-click
he: לחיצה כפולה

[ctx: Mouse action]
en: Drag handles
he: גרירת הידיות

[ctx: Mouse action]
en: Drag inside selection rectangle
he: גרירה בתוך המרובע הנבחר

[ctx: Mouse action]
en: Drag outside selection rectangle
he: גרירה מחוץ למרובע הבחירה

[ctx: Mouse action]
en: Release left-click
he: שחרור לחצן שמאלי

[ctx: Mouse action]
en: Right-click
he: לחיצה ימני

en: Move selection rectangle:
he: העברת מרובע בחירה:

en: Never
he: אף פעם

en: New Screenshot
he: צילום מסך חדש

en: Number for number annotations
he: מספר מספרי פירושים

en: Number:
he: מספר:

en: On Wayland, Spectacle requires KDE Plasma's KWin compositor, which does not seem to be available. Use Spectacle on KDE Plasma, or use a different screenshot tool.
he: ב־Wayland,‏ Spectacle צריך את המנהל החלונאי KWin של פלזמה מבית KDE, שנראה שהוא לא זמין. יש להשתמש ב־Spectacle עם פלזמה מבית KDE או להשתמש בכלי אחר לצילום המסך.

en: Only capture the current pop up menu
he: לצלם רק את התפריט הקופץ הנוכחי

en: Open Default Screenshots Folder
he: פתיחת תיקיית צילומי המסך כברירת מחדל

en: Open a new Spectacle window
he: פתיחת חלון חדש של Spectacle

en: Open and edit existing screenshot file
he: פתיחת קובץ צילום מסך קיים

[ctx: Open the screenshot we just saved]
en: Open
he: פתיחה

en: Pause
he: השהיה

[ctx: Placeholder is filename]
en: A recording was saved as '%1' to your Videos folder.
he: הקלטה נשמרה בתור ‚%1’ לתיקיית הסרטונים (Videos) שלך.

[ctx: Placeholder is filename]
en: A screenshot was saved as '%1' to your Pictures folder.
he: צילום המסך נשמר בשם ‚%1’ בתיקיית התמונות שלך.

en: Play
he: ניגון

en: Press screenshot key to:
he: לחיצה על כפתור צילום המסך:

[ctx: Preview of the user configured filename]
en: Preview:
he: תצוגה מקדימה:

en: Printing failed. The printer failed to initialize.
he: ההדפסה נכשלה. הפעלת המדפסת נכשלה.

en: QImageWriter cannot write image: %1
he: QImageWriter לא יכול לכתוב תמונה: %1

en: Quit Spectacle after manually saving or copying the image.
he: לצאת מ־Spectacle אחרי שמירת או העתקת התמונה ידנית.

en: Quit after manual Save or Copy
he: לצאת אחרי שמירה או העתקה ידניים

en: Quit after saving or copying an image
he: לצאת לאחר שמירת או העתקת תמונה

en: Record the screen using the given mode. Modes:
    - r, region
    - s, screen
    - w, window
he: הקלטת המסך באמצעות המצב שסופק: מצבים:
    ‎-r, אזור
    ‎-s, מסך
    ‎-w, חלון

en: Recording Settings
he: הגדרות הקלטה

en: Recording:
    %1
he: מתבצעת הקלטה:
    %1

en: Rectangular Region Selection
he: בחירת אזור מרובע במסך

en: Redo
he: ביצוע מחדש

en: Remember selected area:
he: לזכור את השטח הנבחר:

en: Remember the last rectangular region
he: לשמור את האזור המרובע האחרון

en: Reset selection:
he: איפוס בחירה:

en: Resize selection rectangle:
he: שינוי גודל מרובע הבחירה:

en: Return focus to Spectacle
he: תחזיר את המיקוד ל־Spectacle

en: Save &Location:
he: מקום &שמירה:

en: Save Location:
he: מקום שמירה:

en: Save file to default folder
he: לשמור את הקובץ למקום ברירת המחדל

en: Save screenshot automatically after it is taken
he: לשמור את צילום המסך אוטומטית לאחר הצילום

[ctx: Settings category]
en: General
he: כללי

[ctx: Settings category]
en: Image Saving
he: שמירת תמונה

[ctx: Settings category]
en: Shortcuts
he: קיצורי מקשים

[ctx: Settings category]
en: Video Saving
he: שמירת סרטון

en: Shadow
he: הצללה

en: Share
he: שיתוף

en: Shortcuts
he: קיצורי מקשים

en: Show magnifier:
he: הצגת זכוכית מגדלת:

en: Show the mouse cursor in the screen recording.
he: להציג את סמן העכבר בהקלטת המסך.

en: Show the mouse cursor in the screenshot image.
he: הצגת סמן העכבר בתמונת צילום המסך.

en: Show the window shadow when taking a screenshot of a window.
he: להציג את הצללת החלון בעת צילום החלון.

en: Show the window title bar and border when taking a screenshot of a window.
he: להציג את כותרת ומסגרת החלון בעת צילום החלון.

en: Start in DBus-Activation mode
he: הפעלה במצב תפעול דרך D-Bus

en: Start in GUI mode (default)
he: הפעלה במצב ממשק חזותי (ברירת־מחדל)

en: Starts a new GUI instance of spectacle without registering to DBus
he: להפעיל מופע גרפי חדש של Spectacle מבלי להירשם מול D-Bus

en: Stroke Color
he: צבע מתאר

en: Stroke Width
he: עובי מתאר

en: Stroke color for arrow annotation tool
he: צבע מתאר לכלי פירוש חץ

en: Stroke color for ellipse annotation tool
he: צבע מתאר לכלי פירוש אליפסה

en: Stroke color for freehand annotation tool
he: צבע מתאר לכלי פירוש ביד חופשית

en: Stroke color for highlighter annotation tool
he: צבע מתאר לכלי פירוש מדגיש

en: Stroke color for line annotation tool
he: צבע מתאר לכלי פירוש קו

en: Stroke color for rectangle annotation tool
he: צבע מתאר לכלי פירוש מרובע

en: Stroke width for arrow annotation tool
he: עובי מתאר לכלי פירוש חץ

en: Stroke width for ellipse annotation tool
he: עובי מתאר לכלי פירוש אליפסה

en: Stroke width for freehand annotation tool
he: עובי מתאר לכלי פירוש ביד חופשית

en: Stroke width for highlighter annotation tool
he: עובי מתאר לכלי פירוש מדגיש

en: Stroke width for line annotation tool
he: עובי מתאר לכלי פירוש קו

en: Stroke width for rectangle annotation tool
he: עובי מתאר לכלי פירוש מרובע

en: Stroke:
he: מתאר:

en: Take Screenshot:
he: צילום המסך:

en: Take a new Screenshot
he: תצלם צילום מסך חדש

en: Take a new screenshot
he: צילום מסך חדש

en: Take a screenshot and exit without showing the GUI
he: לצלם את המסך ולצאת מבלי להציג את החלון החזותי

en: Take full screen screenshot
he: לצלם את כל המסך

en: Take rectangular screenshot
he: צילום מסך מרובע

en: Take screenshot on click
he: צילום המסך בלחיצה

en: The filename template used when saving screencasts
he: תבנית שם הקובץ שתשמש לשמירת הסרטות מסך

en: The filename template used when saving screenshots
he: תבנית שם הקובץ שתשמש לשמירת צילומי מסך

en: The last used annotation tool type
he: סוג כלי הפירוש האחרון שהיה בשימוש

en: The last used region the user selected
he: השטח האחרון שבחר המשתמש

en: The path of the file saved last
he: נתיב הקובץ האחרון שנשמר

en: The strength of the blur effect.
he: עוצמת אפקט הטשטוש.

en: The strength of the pixelate effect.
he: עוצמת אפקט הפיקסול.

en: To save to a sub-folder
he: כדי לשמור לתת־תיקייה

en: Unable to save image. Could not upload file to remote location.
he: לא ניתן לשמור תמונה. לא ניתן להעלות למקום המרוחק.

en: Undo
he: ביטול

en: Until Spectacle is closed
he: עד לסגירת Spectacle

en: Use last-used capture mode
he: להשתמש במצב הצילום האחרון שהיה בשימוש

en: Use light background
he: להשתמש ברקע בהיר

en: Wait for a click before taking screenshot. Invalidates delay
he: להמתין ללחיצה לפני הצילום. מחליף השהיה

en: Wait for a mouse click before capturing the screenshot image.
he: להמתין ללחיצת העכבר בטרם צילום המסך.

en: What should happen if print key is pressed when Spectacle is already running
he: מה אמור לקרות אם מקש ההדפסה נלחץ כש־Spectacle כבר פעיל

en: What to do when Spectacle is launched
he: מה לעשות עם הפעלת Spectacle

en: When launching Spectacle:
he: עם הפעלת Spectacle:

en: Whether arrow annotation tool has a drop shadow
he: האם לכלי פירוש חץ יש היטל של צל

en: Whether ellipse annotation tool has a drop shadow
he: האם לכלי פירוש אליפסה יש היטל של צל

en: Whether freehand annotation tool has a drop shadow
he: האם לכלי פירוש ביד חופשית יש היטל של צל

en: Whether line annotation tool has a drop shadow
he: האם לכלי פירוש קו יש היטל של צל

en: Whether number annotation tool has a drop shadow
he: האם לכלי פירוש מספר יש היטל של צל

en: Whether rectangle annotation tool has a drop shadow
he: האם לכלי פירוש מרובע יש היטל של צל

en: Whether text annotation tool has a drop shadow
he: האם לכלי פירוש טקסט יש היטל של צל

en: Whether the mouse cursor is included in the screenshot
he: האם לכלול את סמן העכבר בצילום המסך

en: Whether the mouse cursor is included in the video
he: האם לכלול את סמן העכבר בסרטון

en: Whether the screenshot should be captured after selecting the region and releasing the mouse
he: האם לצלם את המסך לאחר בחירת השטח ושחרור לחצן העכבר

en: Whether the window decorations are included in the screenshot
he: האם עיטורי החלונות ייכללו בצילום המסך

en: Whether the window shadow is included in the screenshot
he: האם הצללת החלון תיכלל בצילום המסך

en: Whether to use a light color mask in the region selection dialog
he: האם להשתמש במסכת צבע בהיר בחלונית בחירת השטח

en: While Spectacle is running
he: בזמן פעילות של Spectacle

en: While holding Shift
he: תוך כדי החזקת Shift

en: You can use the following placeholders in the filename, which will be replaced with actual text when the file is saved:
he: אפשר להשתמש בממלאי המקום הבאים בשם הקובץ, הם יוחלפו בטקסט הממשי בעת שמירת הקובץ:

en: Zoom:
he: תקריב:

[ctx: filename placeholder description]
en: AM/PM or am/pm (localized)
he: AM/PM או am/pm (בהתאם למקום)

[ctx: filename placeholder description]
en: Day (01–31)
he: יום (01–31)

[ctx: filename placeholder description]
en: Day (1–31)
he: יום (1–31)

[ctx: filename placeholder description]
en: Day (long name)
he: יום (שם ארוך)

[ctx: filename placeholder description]
en: Day (short name)
he: יום (שם מקוצר)

[ctx: filename placeholder description]
en: Hour (00–23)
he: שעה (00–23)

[ctx: filename placeholder description]
en: Hour (01–12)
he: שעה (01–12)

[ctx: filename placeholder description]
en: Hour (0–23)
he: שעה (0–23)

[ctx: filename placeholder description]
en: Hour (1–12)
he: שעה (1–12)

[ctx: filename placeholder description]
en: Millisecond (000–999)
he: מילישנייה (000–999)

[ctx: filename placeholder description]
en: Millisecond (0–999)
he: מילישנייה (0–999)

[ctx: filename placeholder description]
en: Minute (00–59)
he: דקה (00–59)

[ctx: filename placeholder description]
en: Minute (0–59)
he: דקה (0–59)

[ctx: filename placeholder description]
en: Month (01–12)
he: חודש (01–12)

[ctx: filename placeholder description]
en: Month (1–12)
he: חודש (1–12)

[ctx: filename placeholder description]
en: Month (long name)
he: חודש (שם ארוך)

[ctx: filename placeholder description]
en: Month (short name)
he: חודש (שם קצר)

[ctx: filename placeholder description]
en: Second (00–59)
he: שנייה (00–59)

[ctx: filename placeholder description]
en: Second (0–59)
he: שנייה (0–59)

[ctx: filename placeholder description]
en: Seconds since the Unix epoch
he: שניות מאז ה־Epoch (שעת האפס) של יוניקס

[ctx: filename placeholder description]
en: Sequential numbering, padded by inserting additional '#' characters
he: מספור רציף, מרופד בהוספת תווי ‚#’ נוספים

[ctx: filename placeholder description]
en: Timezone (long name)
he: אזור זמן (שם ארוך)

[ctx: filename placeholder description]
en: Timezone (short name)
he: אזור זמן (שם קצר)

[ctx: filename placeholder description]
en: Timezone offset (±0000)
he: הפרש אזור זמן (±0000)

[ctx: filename placeholder description]
en: Timezone offset (±00:00)
he: הפרש אזור זמן (±00:00)

[ctx: filename placeholder description]
en: Window Title
he: כותרת חלון

[ctx: filename placeholder description]
en: Year (2 digit)
he: שנה (2 ספרות)

[ctx: filename placeholder description]
en: Year (4 digit)
he: שנה (4 ספרות)

[ctx: missing webp support notification message]
en: Please install Qt Image Formats to get animated system tray icons for Spectacle, and then report this packaging issue to your distributor.
he: נא להתקין את תסדירי התמונות של Qt כדי שסמלי שורת המערכת של Spectacle יונפשו, ולאחר מכן לדווח על תקלת אריזה מול ההפצה שלך.

[ctx: missing webp support notification title]
en: WebP support is missing.
he: התמיכה ב־WebP חסרה.

[ctx: part of default image filename template]
en: Screenshot
he: צילום מסך

[ctx: part of default video filename template]
en: Screencast
he: הסרטת מסך

[ctx: px: pixels]
en: %1px | %1px
he[0]: פיקסל
he[1]: שני פיקסלים
he[2]: %1 פיקסלים
he[3]: %1 פיקסלים

[ctx: recording notification message]
en: Please wait
he: נא להמתין

[ctx: recording notification message with shortcut]
en: To finish the recording, click the pulsing red System Tray icon or press <shortcut>%1</shortcut>.
he: כדי לסיים את ההקלטה, יש ללחוץ על הסמל האדום המהבהב בשורת המשימות אוללחוץ על <shortcut>%1</shortcut>.

[ctx: recording notification message without shortcut]
en: To finish the recording, click the pulsing red System Tray icon.
he: כדי לסיים את ההקלטה, יש ללחוץ על הסמל האדום המהבהב בשורת המשימות.

[ctx: recording notification title]
en: Spectacle is Finishing the Recording
he: מסתיימת הקלטה דרך Spectacle

[ctx: recording notification title]
en: Spectacle is Recording
he: מתבצעת הקלטה עם Spectacle

[ctx: show fewer filename placeholder templates]
en: Show Fewer
he: להציג פחות

[ctx: show more filename placeholder templates]
en: Show More
he: להציג יותר

[ctx: translatable folder name]
en: Screencasts
he: הסרטות מסך

[ctx: translatable folder name]
en: Screenshots
he: צילומי מסך

en: © 2015 Boudhayan Gupta
he: © 2015 בודהיאן גופטה
