ktexteditor6 - en to he translation catalogue (1287 entries)

en:  lines
he:  שורות

en:  seconds
he:  שניות

en: "%1" is mapped to "%2"
he: „%1” ממופה אל „%2”

en: "Use Default Style" will be automatically unset when you change any style properties.
he: האפשרות „להשתמש בסגנון ברירת המחדל” תבוטל אוטומטית עם שינוי מאפייני סגנון כלשהם.

en: % of View Width
he: אחוזים מרוחב התצוגה

[ctx: %1 and %2 are the total words/chars count.]
en: Words %1, Chars %2
he: מילים %1, תווים %2

[ctx: %1 and %3 are the selected words/chars count, %2 and %4 are the total words/chars count.]
en: Words %1/%2, Chars %3/%4
he: מילים %1/%2, תווים %3/%4

en: %1 backs up unsaved files to "swap files." Swap files allow %1 to recover your work in the case of a system crash. Disabling swap files may cause data loss in case of a system crash.
he: %1 מגבה קבצים שלא נשמרו ל„קובצי ההחלפה”. קובצי החלפה מאפשרים ל־%1 לשחזר את העבודה שלך במקרה של קריסת המערכת. השבתת קובצי ההחלפה יכולה לגרום לאובדן נתונים במקרה של קריסת מערכת.

[ctx: %2 is the translation of the next message]
en: 1 replacement done on %2 | %1 replacements done on %2
he[0]: בוצעה החלפה אחת על %2
he[1]: בוצעו שתי החלפות על %2
he[2]: בוצעו %1 החלפות על %2
he[3]: בוצעו %1 החלפות על %2

en: %v character | %v characters
he[0]: תו
he[1]: שני תווים
he[2]: v% תווים
he[3]: %v תווים

en: &Abort Loading
he: &ביטול טעינה

en: &Always On
he: &תמיד מופעל

en: &Autocenter cursor:
he: מ&רכוז הסמן אוטומטית:

en: &Background
he: רק&ע

en: &Backspace key in leading blank space unindents
he: &מקש ה־Backspace בין רווחים בתחילת השורה מבטל הזחה

en: &Bold
he: &מודגש

en: &Bookmarks
he: &סימניות

en: &Clean Indentation
he: &ניקוי הזחה

en: &Close
he: ל&סגור

en: &Code Folding
he: &קיפול קוד

en: &Color theme:
he: &ערכת צבעים:

en: &Delete
he: מ&חיקה

en: &Don't indent lines wider than:
he: לא &להוסיף הזחה לשורות שאורכן מעל:

en: &Draw vertical line at the word wrap column
he: &ציור קו אנכי בעמודת גלישת מילים

en: &Dynamic Word Wrap
he: גלישת שורות &דינמית

en: &Edit
he: &עריכה

en: &Editor Color Theme
he: ערכת &צבעים של העורך

en: &Encoding detection:
he: &זיהוי קידוד:

en: &Encoding:
he: &קידוד:

en: &End of Line
he: סוף &שורה

en: &Fallback encoding:
he: קידוד מ&שני:

en: &File
he: &קובץ

en: &Filetype:
he: &סוג קובץ:

en: &Find All
he: &איתור הכול

en: &Force RTL Direction
he: &אילוץ כיוון מימין לשמאל

en: &Format Indentation
he: &עיצוב הזחה

en: &Format:
he: ת&סדיר:

en: &Go
he: מ&עבר

en: &Highlighting
he: ה&דגשה

en: &Highlighting:
he: ה&דגשה:

en: &Ignore
he: ה&תעלמות

en: &Indent
he: ה&זחה

en: &Indentation
he: ה&זחה

en: &Indentation mode:
he: מצב ה&זחה:

en: &Indentation width:
he: &רוחב הזחה:

en: &Italic
he: &נטוי

en: &Keep extra spaces
he: לה&שאיר רווחים עודפים

en: &Keyword completion
he: ה&שלמת מילות מפתח

en: &Language:
he: &שפה:

en: &Line Height Multiplier:
he: מ&כפיל גובה שורה:

en: &Line:
he: &שורה:

en: &Local files
he: קבצים &מקומיים

en: &Margin:
he: &שוליים:

en: &Mode
he: מ&צב

en: &Mode:
he: מ&צב:

en: &Name:
he: &שם:

en: &New
he: &חדש

en: &Next: %1 - "%2"
he: ה&באה: %1 - „%2”

en: &Off
he: &כבוי

en: &PageUp/PageDown moves cursor
he: PageUp/PageDown מ&זיזים את הסמן

en: &Previous: %1 - "%2"
he: ה&קודמת: %1 - „%2”

en: &Print/Export
he: ה&דפסה/ייצוא

en: &Read Only Mode
he: &מצב קריאה בלבד

en: &Reload
he: &ריענון

en: &Remote files
he: קבצים מ&רוחקים

en: &Replace
he: ה&חלפה

en: &Scripts
he: &סקריפטים

en: &Section:
he: &סעיף:

en: &Settings
he: ה&גדרות

en: &Spaces
he: &רווחים

en: &Tabulators
he: &טאבים

en: &Theme:
he: &ערכת עיצוב:

en: &Tools
he: &כלים

en: &Underline
he: קו &תחתון

en: &Unindent
he: ביטול הז&חה

en: &Variables:
he: מ&שתנים:

en: &View
he: &תצוגה

en: '%1' %2,  Hex %3,  Octal %4
he: ‚%1’ %2,  הקס %3,  אוקטאלי %4

en: (R/O) %1
he: (קריאה בלבד) %1

en: (Selection of)
he: (בחירה של)

en: (c) 2000-2025 The Kate Authors
he: (c) 2000‏-2025 יוצרי Kate

en: << Add to Dictionary
he: << הוספה למילון

en: <Unchanged>
he: <ללא שינויים>

en: <a> through <b> occurrences
he: <a> עד <b> מופעים

en: <b>misspelled</b>
he: <b>תקלדה</b>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body>
    <p>Tab key action (if no selection exists) <a href="If you want <b>Tab</b> to align the current line in the current code block like in Emacs, make <b>Tab</b> a shortcut to the action <b>Format Indentation</b>."><span>More ...</span></a></p></body></html>
he: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body>
    <p dir="rtl">פעולת מקש טאב (אם טקסט לא מסומן) <a href="אם ברצונך שמקש<b> טאב</b> יישר את השורה הנוכחית במקטע הנוכחי כמו Emacs, אפשר להפוך את <b>טאב</b> להיות קיצור לפעולה <b>עיצוב הזחה</b>-><span>עוד…</span></a></p></body></html>

en: <p> char <b>identifier</b> </p><p>This command allows you to insert literal characters by their numerical identifier, in decimal, octal or hexadecimal form.</p><p>Examples:<ul><li>char <b>234</b></li><li>char <b>0x1234</b></li></ul></p>
he: <p> char <b>זיהוי</b> </p>‎<p>הפקודה הזאת מאפשרת להוסיף תווים לפי הזיהוי המספרי שלהם בצורה העשרונית, האוקטלית או ההקסדצימלית. </p><p>למשל:<ul><li>char <b>234</b></li><li>char <b>0x1234</b></li></ul></p>

en: <p><b>[v]new &mdash; split view and create new document</b></p><p>Usage: <tt><b>[v]new</b></tt></p><p>Splits the current view and opens a new document in the new view. This command can be called in two ways:<br /> <tt>new</tt> &mdash; splits the view horizontally and opens a new document.<br /> <tt>vnew</tt> &mdash; splits the view vertically and opens a new document.<br /></p>
he: <p><b>[v]new &mdash; פיצול התצוגה ויצירת מסמך חדש</b></p><p>אופן שימוש: <tt><b>[v]new</b></tt></p><p>פיצול התצוגה הנוכחית ופתיחת מסמך חדש בתצוגה החדשה. אפשר לקרוא לפקודה הזאת בשתי דרכים:<br /> <tt>new</tt> &mdash; פיצול התצוגה אופקית ופתיחת מסמך חדשה.<br /> <tt>vnew</tt> &mdash; פיצול התצוגה אנכית ופתיחת מסמך חדש.<br /></p>

en: <p><b>b,buffer &mdash; Edit document N from the document list</b></p><p>Usage: <tt><b>b[uffer] [N]</b></tt></p>
he: <p><b>b,buffer &mdash; עריכת המסמך N מרשימת המסמכים</b></p><p>שימוש: <tt><b>b[uffer] [N]</b></tt></p>

en: <p><b>bf,bfirst &mdash; first document</b></p><p>Usage: <tt><b>bf[irst]</b></tt></p><p>Goes to the <b>f</b>irst document ("<b>b</b>uffer") in document list.</p>
he: <p><b>bf,bfirst &mdash; המסמך הראשון</b></p><p>אופן שימוש: <tt><b>bf[irst]</b></tt></p><p>עובר למסמך הראשון (<b>f</b>irst) „חוצץ” (<b>b</b>uffer) ברשימת המסמכים.</p>

en: <p><b>bl,blast &mdash; last document</b></p><p>Usage: <tt><b>bl[ast]</b></tt></p><p>Goes to the <b>l</b>ast document ("<b>b</b>uffer") in document list.</p>
he: <p><b>bl,blast &mdash; המסמך האחרון</b></p><p>אופן שימוש: <tt><b>bl[ast]</b></tt></p><p>עובר למסמך <b>l</b> (last) האחרון („<b>b</b> (buffer) חוצץ”) ברשימת המסמכים.</p>

en: <p><b>bn,bnext &mdash; switch to next document</b></p><p>Usage: <tt><b>bn[ext] [N]</b></tt></p><p>Goes to <b>[N]</b>th next document ("<b>b</b>uffer") in document list.<b>[N]</b> defaults to one. </p><p>Wraps around the end of the document list.</p>
he: <p><b>bn,bnext &mdash; מעבר למסמך הבא</b></p><p>אופן שימוש: <tt><b>bn[ext] [N]</b></tt></p><p>מעבר למסמך במקום <b>[N]</b> („<b>b</b>uffer” - חוצץ) ברשימת המסמכים.<b>[N]</b> מתורגם לאחד אוטומטית. </p><p>גולש מעבר לסוף רשימת המסמכים.</p>

en: <p><b>bp,bprev &mdash; previous buffer</b></p><p>Usage: <tt><b>bp[revious] [N]</b></tt></p><p>Goes to <b>[N]</b>th previous document ("<b>b</b>uffer") in document list. </p><p> <b>[N]</b> defaults to one. </p><p>Wraps around the start of the document list.</p>
he: <p><b>bp,bprev &mdash; חוצץ קודם</b></p><p>שימוש: <tt><b>bp[revious] [N]</b></tt></p><p>ניגש למסמך ה־<b>[N]</b>הקודם („<b>b</b>uffer”) ברשימת המסמכים. </p><p> ברירת המחדל של <b>[N]</b> היא אחד. </p><p>חוזר חזרה לתחילת רשימת המסמכים.</p>

en: <p><b>clo[se]&mdash; Close the current view</b></p><p>Usage: <tt><b>clo[se]</b></tt></p><p>After executing it, the current view will be closed.</p>
he: <p><b>clo[se]&mdash; סגירת התצוגה הנוכחית</b></p><p>שימוש: <tt><b>clo[se]</b></tt></p><p>לאחר הפעלת הפקודה, התצוגה הנוכחית תיסגר.</p>

en: <p><b>e[dit] &mdash; reload current document</b></p><p>Usage: <tt><b>e[dit]</b></tt></p><p>Starts <b>e</b>diting the current document again. This is useful to re-edit the current file, when it was modified on disk.</p>
he: <p><b>e[dit] &mdash; ריענון המסמך הנוכחי</b></p><p>אופן השימוש: <tt><b>e[dit]</b></tt></p><p>התחלת עריכת (<b>e</b>diting) המסמך הנוכחי שוב. שימושי לעריכת הקובץ הנוכחי מחדש, כשהוא משתנה בכונן.</p>

en: <p><b>ls</b></p><p>list current buffers<p>
he: <p><b>ls</b></p><p>הצגת החוצצים הנוכחיים<p>

en: <p><b>q/qa/wq/wqa &mdash; [write and] quit</b></p><p>Usage: <tt><b>[w]q[a]</b></tt></p><p>Quits the application. If <tt>w</tt> is prepended, it also writes the document(s) to disk. This command can be called in several ways:<br /> <tt>q</tt> &mdash; closes the current view.<br /> <tt>qa</tt> &mdash; closes all views, effectively quitting the application.<br /> <tt>wq</tt> &mdash; writes the current document to disk and closes its view.<br /> <tt>wqa</tt> &mdash; writes all documents to disk and quits.</p><p>In all cases, if the view being closed is the last view, the application quits. If no file name is associated with the document and it should be written to disk, a file dialog will be shown.</p>
he: <p><b>q/qa/wq/wqa &mdash; [כתיבה וגם] יציאה</b></p><p>אופן שימוש: <tt><b>[w]q[a]</b></tt></p><p>יציאה מהיישום. אם יש בסוף <tt>w</tt>, המסמכים גם נכתבים לכונן. אפשר לקרוא לפקודה הזאת במגוון אופנים:<br /> <tt>q</tt> &mdash; לסגירת התצוגה הנוכחית.<br /> <tt>qa</tt> &mdash; לסגירת כל התצוגות, ולמעשה סגירת היישום לגמרי.<br /> <tt>wq</tt> &mdash; לכתיבת המסמך הנוכחי לכונן וסגירת התצוגה שלו.<br /> <tt>wqa</tt> &mdash; לכתיבת כל המסמכים לכונן ולצאת לאחר מכן.</p><p>בכל המקרים, אם התצוגה שנסגרת היא האחרונה, היישום ייסגר. אם לא נבחר שם קובץ למסמך ויש לכתוב אותו לכונן, תופיע חלונית קבצים.</p>

en: <p><b>sp,split&mdash; Split horizontally the current view into two</b></p><p>Usage: <tt><b>sp[lit]</b></tt></p><p>The result is two views on the same document.</p>
he: <p><b>sp,split&mdash; פיצול אופקי של התצוגה הנוכחית לשתיים</b></p><p>שימוש: <tt><b>sp[lit]</b></tt></p><p>תוצגנה שתי תצוגות של אותו המסמך.</p>

en: <p><b>vs,vsplit&mdash; Split vertically the current view into two</b></p><p>Usage: <tt><b>vs[plit]</b></tt></p><p>The result is two views on the same document.</p>
he: <p><b>vs,vsplit&mdash; פיצול אנכי של התצוגה הנוכחית לשתיים</b></p><p>שימוש: <tt><b>vs[plit]</b></tt></p><p>תוצגנה שתי תצוגות של אותו המסמך.</p>

en: <p><b>w/wa &mdash; write document(s) to disk</b></p><p>Usage: <tt><b>w[a]</b></tt></p><p>Writes the current document(s) to disk. It can be called in two ways:<br /> <tt>w</tt> &mdash; writes the current document to disk<br /> <tt>wa</tt> &mdash; writes all documents to disk.</p><p>If no file name is associated with the document, a file dialog will be shown.</p>
he: <p><b>w/wa &mdash; כתיבת מסמכים לכונן</b></p><p>אופן שימוש: <tt><b>w[a]</b></tt></p><p>כותב את המסמכים הנוכחיים לכונן. אפשר לקרוא לפקודה בשתי דרכים:<br /> <tt>w</tt> &mdash; לכתוב את המסמך הנוכחי לכונן<br /> <tt>wa</tt> &mdash; לכתוב את כל המסמכים לכונן.</p><p>אם לא משויך למסמך שם קובץ, תיפתח חלונית קבצים.</p>

en: <p><b>x/xa &mdash; write and quit</b></p><p>Usage: <tt><b>x[a]</b></tt></p><p>Saves document(s) and quits (e<b>x</b>its). This command can be called in two ways:<br /> <tt>x</tt> &mdash; closes the current view.<br /> <tt>xa</tt> &mdash; closes all views, effectively quitting the application.</p><p>In all cases, if the view being closed is the last view, the application quits. If no file name is associated with the document and it should be written to disk, a file dialog will be shown.</p><p>Unlike the 'w' commands, this command only writes the document if it is modified.</p>
he: <p><b>x/xa &mdash; כתיבה ויציאה</b></p><p>אופן שימוש: <tt><b>x[a]</b></tt></p><p>שמירת המסמכים ויציאה (e<b>x</b>its - יציאה). אפשר לקרוא לפקודה הזאת בשתי צורות:<br /> <tt>x</tt> &mdash; לסגירת התצוגה הנוכחית.<br /> <tt>xa</tt> &mdash; לסגירת כל התצוגות, כלומר לסגור את היישום לגמרי.</p><p>בכל המצבים, אם התצוגה שנסגרת היא התצוגה האחרונה, היישום ייסגר לגמרי. אם לא נבחר שם לקובץ ועליו להיכתב לכונן, תופיע חלונית. </p><p>שלא כמו בפקודות ‚w’, הפקודה הזאת כותבת את המסמך רק אם הוא השתנה.</p>

en: <p>Automatically start a new line of text when the current line exceeds the length specified by the <b>Wrap words at:</b> option.</p><p>This option does not wrap existing lines of text - use the <b>Apply Static Word Wrap</b> option in the <b>Tools</b> menu for that purpose.</p><p>If you want lines to be <i>visually wrapped</i> instead, according to the width of the view, enable <b>Dynamic Word Wrap</b> in the <b>Appearance</b> config page.</p>
he: <p>לפתוח שורה חדשה של טקסט כשהשורה הנוכחית חורגת מהאורך שהוגדר באפשרות <b>הורדת שורה לאחר:</b>.</p><p>האפשרות הזאת לא שוברת שורות קיימות של טקסט - יש להשתמש באפשרות <b>החלת גלישת מילים קבועה</b> בתפריט <b>כלים</b> למטרה הזאת.</p><p>כדי שהשורות <i>יישברו חזותית</i> במקום, בהתאם לרוחב התצוגה, יש להפעיל את <b>גלישת מילים דינמית</b> בעמוד ההגדרות <b>מראה</b>.</p>

en: <p>Enables the start of dynamically wrapped lines to be aligned vertically to the indentation level of the first line. This can help to make code and markup more readable.</p><p>Additionally, this allows you to set a maximum width of the screen, as a percentage, after which dynamically wrapped lines will no longer be vertically aligned. For example, at 50%, lines whose indentation levels are deeper than 50% of the width of the screen will not have vertical alignment applied to subsequent wrapped lines.</p>
he: <p>הפעלת התחלת תווים בעטיפה דינמית ליישור אנכי לרמת ההזחה של השורה הראשונה. יכול לסייע בשיפור יכולת הקריאה של קוד וקבצים מסומנים.</p><p>בנוסף, כך ניתן להגדיר את רוחב המסך המרבי, באחוזים, לאחריו שורות בעטיפה דינמית לא ייושרו עוד אנכית. למשל, ב־50%, שורות שרמות ההזחה שלהן עולות על 50% מרוחב המסך לא יחול על השורות שאחריהן יישור אנכי.</p>

en: <p>For help on individual commands, do <code>'help &lt;command&gt;'</code></p>
he: <p> כדי לקבל מידע על פקודה מיוחדת, יש לכתוב <code>‚help &lt;command&gt;’</code> </p>

en: <p>Format of the page footer. The following tags are supported:</p>
he: <p>תבנית הכותרת התחתונה של הדף. התגיות הבאות נתמכות:</p>

en: <p>Format of the page header. The following tags are supported:</p>
he: <p>תבנית הכותרת העליונה של הדף. התגיות הבאות נתמכות:</p>

en: <p>If enabled, a box as defined in the properties below will be drawn around the contents of each page. The Header and Footer will be separated from the contents with a line as well.</p>
he: <p>אם האפשרות פעילה, תיבה כפי שמוגדרת במאפיינים להלן תצויר מסביב לתוכן של כל אחד מהעמודים. הכותרות העליונה והתחתונה גם כן תופרדנה מהתוכן בקו.</p>

en: <p>If enabled, line numbers will be printed on the left side of the page(s).</p>
he: <p>אם אפשרות זו נבחרה, מספרי שורות יודפסו בצד שמאל של העמודים.</p>

en: <p>If enabled, the background color of the editor will be used.</p><p>This may be useful if your color theme is designed for a dark background.</p>
he: <p>אם האפשרות פעילה, ייעשה שימוש בצבע הרקע של העורך.</p><p>יכול להיות שימושי אם ערכת הצבע שלך תוכננה לרקע כהה.</p>

en: <p>If this option is checked, a vertical line will be drawn at the word wrap column as defined in the <strong>Editing</strong> properties.</p>
he: <p>אם האפשרות הזאת מסומנת, יצויר קו אנכי בעמודת גלישת השורות כפי שמוגדר במאפייני ה<strong>עריכה</strong>.</p>

en: <p>If this option is checked, every new view will display an icon border on the left hand side.</p><p>The icon border shows bookmark signs, for instance.</p>
he: <p>אם אפשרות זו נבחרה, כל תצוגה חדשה תציג מסגרת סמלים בצד שמאל.</p><p>מסגרת הסמלים מציגה, למשל, סמלים של סימניות.</p>

en: <p>If this option is checked, every new view will show marks on the vertical scrollbar.</p><p>These marks will show bookmarks, for instance.</p>
he: <p>אם אפשרות זו נבחרה, כל תצוגה חדשה תציג סימונים על גבי פס הגלילה האנכי.</p> <p>סימונים אלה מציגים למשל איפה יש סימניות.</p>

en: <p>If this option is checked, hovering over the vertical scrollbar will show a preview of the text.</p>
he: <p>אם אפשרות זאת סומנה, מעבר עם העכבר מעל פס הגלילה תציג תצוגה מקדימה של הטקסט.</p>

en: <p>Open the Print dialog to print the current document.</p>
he: <p>פתיחת חלונית ההדפסה כדי להדפיס את המסמך הנוכחי.</p>

en: <p>Print a box displaying typographical conventions for the document type, as defined by the syntax highlighting being used.</p>
he: <p>הדפסת תיבה המציגה את המוסכמות הטיפוגרפיות עבור סוג המסמך, כמוגדר בהדגשת התחביר שנעשה בה שימוש.</p>

en: <p>Sets the background color of mark type.</p><p><b>Note</b>: The marker color is displayed lightly because of transparency.</p>
he: <p>הגדרת צבע רקע לסוג סימון.</p><p><b>לתשומת ליבך</b>: צבע הסימון מופיע חלש עקב שקיפות.</p>

en: <p>Sets the background color of replaced text.</p>
he: <p>הגדרת צבע הרקע של טקסט מוחלף.</p>

en: <p>Sets the background color of search results.</p>
he: <p>הגדרת צבע הרקע של תוצאות חיפוש.</p>

en: <p>Sets the background color of the currently active line, which means the line where your cursor is positioned.</p>
he: <p>הגדרת צבע הרקע של השורה הפעילה כרגע, דהיינו השורה בה ממוקם הסמן שלך. </p>

en: <p>Sets the background color of the editing area.</p>
he: <p>הגדרת צבע הרקע של אזור העריכה.</p>

en: <p>Sets the background color of the icon border.</p>
he: <p>הגדרת צבע הרקע של מסגרת הסמלים.</p>

en: <p>Sets the background color of the selection.</p><p>To set the text color for selected text, use the &quot;<b>Configure Highlighting</b>&quot; dialog.</p>
he: <p>הגדרת צבע רקע של בחירה.</p><p>כדי להגדיר את צבע הטקסט הנבחר, יש להשתמש בחלונית „<b>הגדרת הדגשות</b>”.</p>

en: <p>Sets the bracket matching color. This means, if you place the cursor e.g. at a <b>(</b>, the matching <b>)</b> will be highlighted with this color.</p>
he: <p>הגדרת צבע להתאמת סוגריים. אם הסמן ממוקם על גבי תו <b>(</b>, למשל, ה־<b>)</b> התואם לו יודגש בצבע זה. </p>

en: <p>Sets the color of Word Wrap-related markers:</p><dl><dt>Static Word Wrap</dt><dd>A vertical line which shows the column where text is going to be wrapped</dd><dt>Dynamic Word Wrap</dt><dd>An arrow shown to the left of visually-wrapped lines</dd></dl>
he: <p>הגדרת צבע סימוני גלישת השורות</p><dl> <dt>גלישת שורות סטטית:</dt><dd>קו מאונך מציג את העמודה שממנה הטקסט הולך לגלוש</dd><dt>גלישת שורות דינמית:</dt><dd>חץ מוצג בסוף שורות גולשות.</dd></dl>

en: <p>Sets the color of the code folding bar.</p>
he: <p>הגדרת צבע הרקע של אזור צמצום קוד.</p>

en: <p>Sets the color of the line modification marker for modified lines.</p>
he: <p>הגדרת צבע סמן השורות שהשתנו.</p>

en: <p>Sets the color of the line modification marker for saved lines.</p>
he: <p>הגדרת צבע סמן השורות שנשמרו.</p>

en: <p>Sets the color of the line that is used to indicate spelling mistakes.</p>
he: <p> מגדיר את צבע הקו שמשמש לחיווי שגיאות כתיב. </p>

en: <p>Sets the color of the tabulator marks.</p>
he: <p>הגדרת צבע סימוני הטאבים.</p>

en: <p>Sets the color of the vertical indentation lines.</p>
he: <p>הגדרת צבע של קווי ההזחה של השורות.</p>

en: <p>The theme "%1" already exists.</p><p>Please choose a different theme name.</p>
he: <p>ערכת העיצוב „%1” כבר קיימת.</p><p>נא לבחור שם אחר לערכת העיצוב.</p>

en: <p>This color will be used to draw the line between line numbers and the icon borders, if both are enabled.</p>
he: <p>צבע זה ישמש לרווח שבין מספרי השורות והסמלים אם שניהם מופעלים.</p>

en: <p>This color will be used to draw the line numbers (if enabled).</p>
he: <p>צבע זה ישמש להצגת מספרי השורות (אם האפשרות נבחרה).</p>

en: <p>This color will be used to draw the number of the current line (if enabled).</p>
he: <p>הצבע הזה ישמש לצייר את מספר השורה הנוכחית (אם הופעל).</p>

en: <p>This is the Katepart <b>command line</b>.<br />Syntax: <code><b>command [ arguments ]</b></code><br />For a list of available commands, enter <code><b>help list</b></code><br />For help for individual commands, enter <code><b>help &lt;command&gt;</b></code></p>
he: <p>זוהי <b>שורת הפקודות</b> של רכיב Kate.<br />תחביר: <code><b>command [ arguments ]‎</b></code> כאשר command הוא הפקודה ו־arguments הארגומנטים.<br />כדי לקבל רשימה של כל הפקודות הזמינות, נא להקליד <code><b>help list</b></code><br />כדי לקבל עזרה לגבי פקודה מסויימת, נא להקליד <code><b>help &lt;command&gt;</b></code></p>

en: <p>This list displays the contexts of the current syntax highlight mode and offers the means to edit them. The context name reflects the current style settings.</p><p>To edit using the keyboard, press <strong>&lt;SPACE&gt;</strong> and choose a property from the popup menu.</p><p>To edit the colors, click the colored squares, or select the color to edit from the popup menu.</p><p>You can unset the Background and Selected Background colors from the context menu when appropriate.</p>
he: <p>הרשימה הזאת מציגה את הקשרי מצב הדגשת התחביר הנוכחי ומציעה דרכים לערוך אותם. שם ההקשר משקף את הגדרות הסגנון הנוכחי.</p><p>כדי לערוך עם המקלדת, יש ללחוץ על <strong>&lt;רווח&gt;</strong> לבחור במאפיין מהתפריט הקופץ.</p><p>כדי לערוך את הצבעים, יש ללחוץ על הריבועים הצבעוניים או לבחור את הצבע לעריכה מהתפריט הקופץ.</p><p>אפשר לאפס את צבעי הרקע והרקע הנבחר מתפריט ההקשר כשיש בזה טעם.</p>

en: <p>This list displays the default styles for the current color theme and offers the means to edit them. The style name reflects the current style settings.</p><p>To edit the colors, click the colored squares, or select the color to edit from the popup menu.</p><p>You can unset the Background and Selected Background colors from the popup menu when appropriate.</p>
he: <p>רשימה זו מציגה את סגנונות ברירת המחדל עבור הסכמה הנוכחית, ומספקת אמצעים לערוך אותם. שם הסגנון משקף את הגדרות הסגנון הנוכחיות. </p><p>לעריכת הצבעים, יש ללחוץ על הריבועים הצבועים או לבחור צבע לעריכה מתוך התפריט הצץ.</p><p>בעת הצורך ניתן גם לשחזר את צבע הרקע וצבע הרקע הנבחר מתוך התפריט הצץ. </p>

en: <p>This string allows to configure Kate's settings for the files selected by this mimetype using Kate variables. Almost any configuration option can be set, such as highlight, indent-mode, encoding, etc.</p><p>For a full list of known variables, see the manual.</p>
he: <p>המחרוזת הזאת מאפשר להתאים את ההגדרות של Kate לקבצים שנבחרו עם סוג התוכן/MIME הזה באמצעות משתנים של Kate. אפשר להגדיר כמעט כל אחת מההגדרות כגון הדגשה, מצב הזחה, קידוד ועוד.</p><p>לרשימת המשתנים המוכרים המלאה, יש לפנות למדריך.</p>

en: <p>cleanindent</p><p>Cleans up the indentation of the selected lines or current line according to the indentation settings in the document. </p>
he: <p>cleanindent</p><p>הסרת ההזחה בשורות הנבחרות או בשורה הנוכחית לפי הגדרות ההזחה של המסמך.</p>

en: <p>comment</p><p>Inserts comment markers to make the selection or selected lines or current line a comment according to the text format as defined by the syntax highlight definition for the document.</p>
he: <p>comment</p><p>הוספת סמני הערות כדי להפוך את הבחירה או את השורות הנבחרות להערה לפי תצורת הטקסט שמוגדרת בהגדרות הדגשת התחביר למסמך.</p>

en: <p>date or date <b>format</b></p><p>Inserts a date/time string as defined by the specified format, or the format yyyy-MM-dd hh:mm:ss if none is specified.</p><p>Possible format specifiers are:<table><tr><td>d</td><td>The day as number without a leading zero (1-31).</td></tr><tr><td>dd</td><td>The day as number with a leading zero (01-31).</td></tr><tr><td>ddd</td><td>The abbreviated localized day name (e.g. 'Mon'..'Sun').</td></tr><tr><td>dddd</td><td>The long localized day name (e.g. 'Monday'..'Sunday').</td></tr><tr><td>M</td><td>The month as number without a leading zero (1-12).</td></tr><tr><td>MM</td><td>The month as number with a leading zero (01-12).</td></tr><tr><td>MMM</td><td>The abbreviated localized month name (e.g. 'Jan'..'Dec').</td></tr><tr><td>yy</td><td>The year as two digit number (00-99).</td></tr><tr><td>yyyy</td><td>The year as four digit number (1752-8000).</td></tr><tr><td>h</td><td>The hour without a leading zero (0..23 or 1..12 if AM/PM display).</td></tr><tr><td>hh</td><td>The hour with a leading zero (00..23 or 01..12 if AM/PM display).</td></tr><tr><td>m</td><td>The minute without a leading zero (0..59).</td></tr><tr><td>mm</td><td>The minute with a leading zero (00..59).</td></tr><tr><td>s</td><td>The second without a leading zero (0..59).</td></tr><tr><td>ss</td><td>The second with a leading zero (00..59).</td></tr><tr><td>z</td><td>The milliseconds without leading zeroes (0..999).</td></tr><tr><td>zzz</td><td>The milliseconds with leading zeroes (000..999).</td></tr><tr><td>AP</td><td>Use AM/PM display. AP will be replaced by either "AM" or "PM".</td></tr><tr><td>ap</td><td>Use am/pm display. ap will be replaced by either "am" or "pm".</td></tr></table></p>
he: <p>date או date <b>תבנית</b>‎</p><p>מוסיף מחרוזת תאריך/שעה כפי שמוגדר בתבנית שצוינה, או לפי התבנית yyyy-MM-dd hh:mm:ss אם לא צוינה אחת.</p><p>הסימונים האפשריים בתבנית הם:<table><tr><td>d</td><td>היום כמספר בלי אפסים בהתחלה (1‏-31).</td></tr><tr><td>dd</td><td>היום כמספר עם אפס בהתחלה (01‏-31).</td></tr><tr><td>ddd</td><td>The שם מקומי מקוצר של היום (למשל: ‚א׳’…‚ש׳’).</td></tr><tr><td>dddd</td><td>השם המקומי הארוך של היום (למשל: ‚’יום ראשון’…‚שבת’).</td></tr><tr><td>M</td><td>החודש כמספר בלי אפסים בהתחלה (1‏-12).</td></tr><tr><td>MM</td><td>החודש כמספר עם אפסים בהתחלה (01‏-12).</td></tr><tr><td>MMM</td><td>השם המקומי המקוצר של החודש (למשל: ‚ינו׳’…‚דצמ׳’).</td></tr><tr><td>yy</td><td>השנה כמספר דו־ספרתי (00‏-99).</td></tr><tr><td>yyyy</td><td>השנה בארבע ספרות (1752‏-8000).</td></tr><tr><td>h</td><td>השעה בלי האפס בהתחלה (0…23 או 1…12 אם בתצוגת AM/PM).</td></tr><tr><td>hh</td><td>השעה עם אפס בהתחלה (00..23 או 01…12 אם בתצוגת AM/PM).</td></tr><tr><td>m</td><td>הדקה בלי אפס בהתחלה (0…59).</td></tr><tr><td>mm</td><td>הדקה עם אפס בהתחלה (00…59).</td></tr><tr><td>s</td><td>השנייה בלי אפס בהתחלה (0…59).</td></tr><tr><td>ss</td><td>השנייה עם אפס בהתחלה (00…59).</td></tr><tr><td>z</td><td>אלפיות השנייה בלי אפס בהתחלה (0…999).</td></tr><tr><td>zzz</td><td>אלפיות השנייה עם אפס בהתחלה (000…999).</td></tr><tr><td>AP</td><td>להשתמש בתצוגת AM/PM.‏ AP יוחלף ב־„AM” או ב־„PM”.</td></tr><tr><td>ap</td><td>להשתמש בתצוגת am/pm.‏ ap יוחלף ב־„am” או ב־„pm”.</td></tr></table></p>

en: <p>goto <b>line number</b></p><p>This command navigates to the specified line number.</p>
he: <p>goto <b>מספר שורה</b></p><p>הפקודה הזאת מנווטת למספר שורה מסוים.</p>

en: <p>indent</p><p>Indents the selected lines or the current line</p>
he: <p>indent</p><p>מזיח את השורות הנבחרות או את השורה הנוכחית</p>

en: <p>natsort</p><p>Sort the selected text or whole document in natural order.<br>Here is an example to show the difference to the normal sort method:<br>sort(a10, a1, a2) => a1, a10, a2<br>natsort(a10, a1, a2) => a1, a2, a10</p>
he: <p>natsort</p><p>סידור הטקסט הנבחר או את כל המסמך בצורה טבעית.<br>להלן דוגמה שמציגה את ההבדל מול השיטה הרגילה:<br>sort(a10,a1,a2) => a1,a10,a2<br>natsort(a10, a1, a2) => a1, a2, a10</p>

en: <p>set-auto-indent <b>enable</b></p><p>Enable or disable autoindentation.</p><p>possible true values: 1 on true<br/>possible false values: 0 off false</p>
he: <p>set-auto-indent <b>enable</b></p><p>הפעלת או השבתת הזחה אוטומטית.</p><p>ערכי חיוב אפשריים: 1 on true<br/>ערכי שלילה אפשריים: 0 off false</p>

en: <p>set-folding-markers <b>enable</b></p><p>Sets the visibility of the folding markers pane.</p><p> possible true values: 1 on true<br/>possible false values: 0 off false</p>
he: <p>set-folding-markers <b>enable</b></p><p>הגדרת חשיפת לוח סמני הקיפול.</p><p>ערכי חיוב אפשריים: 1 on true<br/>ערכי שלילה אפשריים: 0 off false</p>

en: <p>set-highlight <b>highlight</b></p><p>Sets the syntax highlighting system for the document. The argument must be a valid highlight name, as seen in the Tools → Highlighting menu. This command provides an autocompletion list for its argument.</p>
he: <p>set-highlight <b>highlight</b></p><p>הגדרת מערכת הדגשת התחביר למסמך. הארגומנט חייב להיות שם הדגשה תקף, כפי שמופיע בתפריט כלים ← הדגשה. הפקודה הזאת מספקת רשימת השלמה אוטומטית לארגומנט שלה.</p>

en: <p>set-icon-border <b>enable</b></p><p>Sets the visibility of the icon border.</p><p> possible true values: 1 on true<br/>possible false values: 0 off false</p>
he: <p>set-icon-border <b>enable</b></p><p>הגדרת חשיפת מסגרות הסמלים.</p><p> ערכי חיוב אפשריים: 1 on true<br/>ערכי שלילה אפשריים: 0 off false</p>

en: <p>set-indent-mode <b>mode</b></p><p>The mode parameter is a value as seen in the Tools - Indentation menu</p>
he: <p>set-indent-mode <b>מצב</b>‎</p><p>משתנה המצב הוא ערך כפי שמופיעבתפריט כלים - הזחה</p>

en: <p>set-indent-pasted-text <b>enable</b></p><p>If enabled, indentation of text pasted from the clipboard is adjusted using the current indenter.</p><p>Possible true values: 1 on true<br/>possible false values: 0 off false</p>
he: <p>set-indent-pasted-text <b>enable</b></p><p>אם האפשרות פעילה, טקסט שהודבק מלוח הגזירים מוזח לפי המזיח הנוכחי.</p><p>ערכי חיוב אפשריים: 1 on true<br/>ערכי שלילה אפשריים: 0 off false</p>

en: <p>set-indent-width <b>width</b></p><p>Sets the indentation width to the number <b>width</b>. Used only if you are indenting with spaces.</p>
he: <p>set-indent-width <b>רוחב</b></p>‏<p>הגדרת רוחב ההזחה למספר <b>רוחב</b>. ייעשה בזה שימוש רק בעת הזחה עם רווחים.</p>

en: <p>set-line-numbers <b>enable</b></p><p>Sets the visibility of the line numbers pane.</p><p> possible true values: 1 on true<br/>possible false values: 0 off false</p>
he: <p>set-line-numbers <b>enable</b></p><p>הגדרת חשיפת לוח מספרי השורות.</p><p> ערכי חיוב אפשריים: 1 on true<br/>ערכי שלילה אפשריים: 0 off false</p>

en: <p>set-mode <b>mode</b></p><p>Sets the mode as seen in Tools - Mode</p>
he: <p>set-mode <b>mode</b></p><p>מגדיר את המצב כפי שמופיע תחת כלים - מצב</p>

en: <p>set-remove-trailing-spaces <b>mode</b></p><p>Removes the trailing spaces in the document depending on the <b>mode</b>.</p><p>Possible values:<ul><li><b>none</b>: never remove trailing spaces.</li><li><b>modified</b>: remove trailing spaces only of modified lines.</li><li><b>all</b>: remove trailing spaces in the entire document.</li></ul></p>
he: <p>set-remove-trailing-spaces <b>מצב</b>‎</p><p>הסרת הרווחים הפותחים במסמך כתלות ב<b>מצב</b>.</p><p>ערכים אפשריים:<ul><li><b>none</b>: לא להסיר רווחים פותחים.</li><li><b>modified</b>: להסיר רווחים פותחים רק בשורות שהשתנו.</li><li><b>all</b>: להסיר רווחים פותחים במסמך כולו.</li></ul></p>

en: <p>set-replace-tab <b>enable</b></p><p>If enabled, tabs are replaced with spaces as you type.</p><p>Possible true values: 1 on true<br/>possible false values: 0 off false</p>
he: <p>set-replace-tab <b>enable</b></p><p>אם האפשרות פעילה, טאבים מוחלפים ברווחים בזמן ההקלדה.</p><p>ערכים חיוביים אפשריים: 1 on true<br/>ערכים שליליים אפשריים: 0 off false</p>

en: <p>set-replace-tabs-save <b>enable</b></p><p>When enabled, tabs will be replaced with whitespace whenever the document is saved.</p><p> possible true values: 1 on true<br/>possible false values: 0 off false</p>
he: <p>set-replace-tabs-save <b>enable</b></p><p>כשהאפשרות פעילה, לשוניות תוחלפנה ברווחים עם כל שמירה של המסמך.</p><p> ערכים חיוביים אפשריים: 1 on true<br/>ערכים שליליים אפשריים: 0 off false</p>

en: <p>set-show-indent <b>enable</b></p><p>If enabled, indentation will be visualized by a vertical dotted line.</p><p> possible true values: 1 on true<br/>possible false values: 0 off false</p>
he: <p>set-show-indent <b>enable</b></p><p>אם האפשרות פעילה, הזחה תומחש בקו אנכי מקווקוו.</p><p> ערכים חיוביים אפשריים: 1 on true<br/>ערכים שליליים אפשריים: 0 off false</p>

en: <p>set-show-tabs <b>enable</b></p><p>If enabled, TAB characters and trailing whitespace will be visualized by a small dot.</p><p>Possible true values: 1 on true<br/>possible false values: 0 off false</p>
he: <p>set-show-tabs <b>enable</b></p><p>אם פעיל, תווי TAB ורווחים פותחים ייוצגו על ידי נקודה קטנה.</p><p>ערכים חיוביים אפשריים: 1 on true<br/>ערכים שליליים אפשריים: 0 off false</p>

en: <p>set-tab-width <b>width</b></p><p>Sets the tab width to the number <b>width</b></p>
he: <p>set-tab-width <b>רוחב</b></p><p>הגדרת רוחב הטאב למספר <b>רוחב</b></p>

en: <p>set-word-wrap <b>enable</b></p><p>Enables dynamic word wrap according to <b>enable</b></p><p> possible true values: 1 on true<br/>possible false values: 0 off false</p>
he: <p>set-word-wrap <b>enable</b></p><p>הפעלת גלישת שורות דינמית בהתאם ל־<b>enable</b></p><p> ערכי חיוב אפשריים: 1 on true<br/>ערכי שלילה אפשריים: 0 off false</p>

en: <p>set-word-wrap-column <b>width</b></p><p>Sets the line width for hard wrapping to <b>width</b>. This is used if you are having your text wrapped automatically.</p>
he: <p>set-word-wrap-column <b>עובי</b>‎</p><p>הגדרת עובי הקו לגלישהקשיחה לכדי <b>עובי</b>. שימושי אם הטקסט שלך גולש אוטומטית.</p>

en: <p>sort</p><p>Sort the selected text or whole document if there is no selection</p>
he: <p>sort</p><p>מיון הטקסט הנבחר או את כל המסמך אם כלום לא נבחר.</p>

en: <p>sortuniq</p><p>Sort the selected text or whole document and then remove all duplicate lines.</p>
he: <p>sortuniq</p><p>מיון הטקסט הנבחר או את כל המסמך ואז להסיר את השורות הכפולות.</p>

en: <p>uncomment</p><p>Removes comment markers from the selection or selected lines or current line according to the text format as defined by the syntax highlight definition for the document.</p>
he: <p>uncomment</p><p>הסרת סמני הערות מהבחירה או השורות הנבחרות או השורה הנוכחית בהתאם לעיצוב הטקסט שפי שמוגדר על ידי הגדרת הדגשת התחביר למסמך.</p>

en: <p>unindent</p><p>Unindents the selected lines or current line.</p>
he: <p>unindent</p><p>הקטנת ההזחה בשורות הנבחרות או בשורה הנוכחית.</p>

en: <p>uniq</p><p>Remove duplicate lines from the selected text or whole document if there is no selection.</p>
he: <p>uniq</p><p>הסרת שורות כפולות מהטקסט הנבחר או מכל המסמך אם כלום לא נבחר.</p>

en: <qt>
    <p>Click here to let all occurrences of the unknown word remain as they are.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>לחיצה כאן תשאיר את כל המופעים של המילה הבלתי מוכרת כפי שהם ולא תשנה אותם.</p>
    <p>פעולה זו שימושית כאשר המילה היא שם, ראשי תיבות, מילה זרה או כל מילה לא מוכרת אחרת שברצונך להשתמש בה אך לא להוסיפה למילון.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to let this occurrence of the unknown word remain as is.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>לחיצה כאן תשאיר את המופע הזה של המילה הבלתי מוכרת כפי שהוא ולא תשנה אותו.</p>
    <p>פעולה זו שימושית כאשר המילה היא שם, ראשי תיבות, מילה זרה או כל מילה לא מוכרת אחרת שברצונך להשתמש בה אך לא להוסיפה למילון.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to replace all occurrences of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>לחיצה כאן תחליף את כל המופעים של הטקסט הבלתי מוכר בטקסט שבתיבת העריכה שלעיל (בצד ימין).</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to replace this occurrence of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>לחיצה כאן תחליף מופע זה של הטקסט הבלתי מוכר בטקסט שבתיבת העריכה לעיל (בצד ימין).</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should type the correction for your misspelled word here or select it from the list below.</p>
    <p>You can then click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence of the word or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>אם איות המילה הבלתי מוכרת שגוי, אפשר להקליד כאן את התיקון למילה או לבחור אותו מהרשימה להלן.</p>
    <p>אחר כך אפשר ללחוץ על <b>החלפה</b> כדי לתקן מופע זה בלבד, או <b>החלפה של הכול</b> כדי לתקן את כל המופעים.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Select the language of the document you are proofing here.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>נא לבחור את שפת המסמך שנתון להגהתך.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>The unknown word was detected and considered unknown because it is not included in the dictionary.<br>
    Click here if you consider the unknown word not to be misspelled, and you want to avoid wrongly detecting it again in the future. If you want to let it remain as is, but not add it to the dictionary, then click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b> instead.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>המילה הבלתי מוכרת נמצאה וסומנה כבלתי מוכרת כיוון שאינה מופיעה במילון.<br>
    יש ללחוץ כאן אם להערכתך איות המילה תקין וברצונך להימנע מסימונה כשגויה בעתיד. כדי להשאיר את המצב כפי שהוא, אך לא להוסיף את המילה למילון, יש ללחוץ במקום זאת על <b>התעלמות</b> או על <b>התעלמות מהכול</b>. </p>
    </qt>

en: <qt><p>This word was considered to be an "unknown word" because it does not match any entry in the dictionary currently in use. It may also be a word in a foreign language.</p>
    <p>If the word is not misspelled, you may add it to the dictionary by clicking <b>Add to Dictionary</b>. If you do not want to add the unknown word to the dictionary, but you want to leave it unchanged, click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b>.</p>
    <p>However, if the word is misspelled, you can try to find the correct replacement in the list below. If you cannot find a replacement there, you may type it in the text box below, and click <b>Replace</b> or <b>Replace All</b>.</p>
    </qt>
he: <qt><p>מילה זו היא מילה „לא מוכרת” כיוון שאינה מתאימה לאף ערך במילון שמשתמשים בו כרגע. ייתכן גם שזו מילה בשפה זרה.</p>
    <p>אם איות המילה אינו שגוי, אולי יעניין אותך להוסיף את המילה למילון על ידי לחיצה על <b>הוספה למילון</b>. כדי לא להוסיף את המילה הלא מוכרת למילון, אך להשאירה ללא שינויים, יש ללחוץ על <b>התעלמות</b> או <b>התעלמות מהכול</b>.</p>
    <p>עם זאת, אם איות המילה שגוי, אפשר לנסות למצוא את התיקון המתאים מהרשימה להלן. אם לא הצלחת למצוא שם תיקון, ניתן להקליד אותו בתיבת הטקסט להלן וללחוץ על <b>החלפה</b> או <b>החלפה של הכול</b>.</p>
    </qt>

en: <ul><li><tt>%u</tt>: current user name</li><li><tt>%d</tt>: complete date/time in short format</li><li><tt>%D</tt>: complete date/time in long format</li><li><tt>%h</tt>: current time</li><li><tt>%y</tt>: current date in short format</li><li><tt>%Y</tt>: current date in long format</li><li><tt>%f</tt>: file name</li><li><tt>%U</tt>: full URL of the document</li><li><tt>%p</tt>: page number</li><li><tt>%P</tt>: total amount of pages</li></ul><br />
he: <ul> <li><tt>%u</tt>: שם המשתמש הנוכחי</li> <li><tt>%d</tt>: התאריך/השעה המלאים בתבנית קצרה</li> <li><tt>%D</tt>: התאריך/השעה המלאים בתסדיר ארוך</li> <li><tt>%h</tt>: השעה הנוכחית</li> <li><tt>%y</tt>: התאריך הנוכחי בתסדיר קצר</li> <li><tt>%Y</tt>: התאריך הנוכחי בתסדיר ארוך</li> <li><tt>%f</tt>: שם הקובץ</li> <li><tt>%U</tt>: הכתובת המלאה של המסמך</li> <li><tt>%p</tt>: מספר העמוד</li> <li><tt>%P</tt>: כמות העמודים הכוללת</li> </ul><br />

en: <value>
he: <ערך>

[ctx: @action]
en: &Align On…
he: יישור &לפי…

[ctx: @action]
en: &Configure Editor…
he: ה&גדרת העורך…

[ctx: @action]
en: &Save As…
he: &שמירה בשם…

[ctx: @action]
en: Change Dictionary…
he: החלפת מילון…

[ctx: @action]
en: E&xport as HTML…
he: ייצוא &כ־HTML…

[ctx: @action]
en: Save As with Encodin&g…
he: שמירה &בשם עם קידוד…

[ctx: @action]
en: Save Cop&y As…
he: שמירת &עותק בשם…

[ctx: @action]
en: Spelling (from Cursor)…
he: איות (ממיקום הסמן)…

[ctx: @action:button]
en: &Copy…
he: ה&עתקה…

[ctx: @action:button]
en: Background Color…
he: צבע רקע…

[ctx: @action:button]
en: Export…
he: ייצוא…

[ctx: @action:button]
en: Import…
he: ייבוא…

[ctx: @action:button closes the opened file]
en: &Close File
he: &סגירת קובץ

[ctx: @action:inmenu]
en: &Background Color…
he: צבע רק&ע…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Selected Color…
he: צבע נב&חר…

[ctx: @action:inmenu]
en: Normal &Color…
he: צבע &רגיל…

[ctx: @action:inmenu]
en: S&elected Background Color…
he: צבע רקע &נבחר…

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
he: חיפוש…

[ctx: @info:progress]
en: Spell checking in progress…
he: האיות נבדק…

[ctx: @item:inmenu]
en: Other…
he: אחר…

[ctx: @item:intable]
en: Comments & Documentation
he: הערות ותיעוד

[ctx: @item:intable]
en: Miscellaneous
he: שונות

[ctx: @item:intable]
en: Normal Text & Source Code
he: טקסט רגיל וקוד מקור

[ctx: @item:intable]
en: Numbers, Types & Constants
he: מספרים, סוגים וקבועים

[ctx: @item:intable]
en: Strings & Characters
he: מחרוזות ותווים

[ctx: @item:intable Text context]
en: Alert
he: התראה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Annotation
he: הסבר

[ctx: @item:intable Text context]
en: Attribute
he: מאפיין

[ctx: @item:intable Text context]
en: Base-N Integer
he: מספר שלם בבסיס N

[ctx: @item:intable Text context]
en: Built-in
he: מובנה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Character
he: תו

[ctx: @item:intable Text context]
en: Comment
he: הערה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Comment Variable
he: משתנה הערות

[ctx: @item:intable Text context]
en: Constant
he: קבוע

[ctx: @item:intable Text context]
en: Control Flow
he: רצף בקרה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Data Type
he: טיפוס נתונים

[ctx: @item:intable Text context]
en: Decimal/Value
he: עשרוני/ערך

[ctx: @item:intable Text context]
en: Documentation
he: תיעוד

[ctx: @item:intable Text context]
en: Error
he: שגיאה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Extension
he: הרחבה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Floating Point
he: נקודה צפה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Function
he: פונקציה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Imports, Modules, Includes
he: Imports, Modules, Includes - ייבוא, מודולים, הכללה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Information
he: מידע

[ctx: @item:intable Text context]
en: Keyword
he: מילת מפתח

[ctx: @item:intable Text context]
en: Normal
he: רגיל

[ctx: @item:intable Text context]
en: Operator
he: סימן פעולה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Others
he: אחרים

[ctx: @item:intable Text context]
en: Preprocessor
he: מעבד־טרומי

[ctx: @item:intable Text context]
en: Region Marker
he: סימון אזור

[ctx: @item:intable Text context]
en: Special Character
he: תו מיוחד

[ctx: @item:intable Text context]
en: Special String
he: מחרוזת מיוחדת

[ctx: @item:intable Text context]
en: String
he: מחרוזת

[ctx: @item:intable Text context]
en: Variable
he: משתנה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Verbatim String
he: מחרוזת מפורשת

[ctx: @item:intable Text context]
en: Warning
he: אזהרה

[ctx: @title:column Meaning of text in editor]
en: Context
he: הקשר

[ctx: @title:column Text style]
en: Background
he: רקע

[ctx: @title:column Text style]
en: Background Selected
he: רקע נבחר

[ctx: @title:column Text style]
en: Normal
he: רגיל

[ctx: @title:column Text style]
en: Selected
he: נבחר

[ctx: @title:window]
en: Check Spelling
he: בדיקת איות

[ctx: @title:window]
en: Screenshot saving failed
he: שמירת צילום המסך נכשלה

[ctx: @title:window]
en: Take Screenshot of Selection
he: צילום הבחירה

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
he: אין פריטים שעונים לחיפוש שלך

en: A&uto word completion
he: השלמת מילים &אוטומטית

en: A&utomatic end of line detection
he: זיהוי אוטומטי של &סוף שורה

en: Access to environment variables.
he: גישה למשתני סביבה.

en: Accessibility:
he: נגישות:

en: Activate/deactivate %1
he: הפעלה/השבתה של %1

en: Active Breakpoint
he: נקודת עצירה פעילה

en: Add &Byte Order Mark (BOM)
he: הוספת סימן &סדר בתים (BOM)

en: Add Caret above Cursor
he: הוספת סימן ניווט מתחת לסמן

en: Add Caret below Cursor
he: הוספת סימן ניווט מעל הסמן

en: Add Cursors to Line Ends
he: הוספת סמנים לסוף השורות

en: Add Placeholder...
he: הוספת ממלא מקום…

en: Add new mapping
he: הוספת מיפוי חדש

en: Add to Dictionary
he: הוספה למילון

en: Add...
he: הוספה…

en: Adds a caret in the line above the current caret.
he: הוספת סמן טקסט בשורה שמעל לסמן הטקסט הנוכחי.

en: Adds a caret in the line below the current caret.
he: הוספת סמן טקסט בשורה שמתחת לסמן הטקסט הנוכחי.

en: Adjust indentation of code &pasted from the clipboard
he: כיוון הזחה של קוד שמו&דבק מלוח הגזירים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Align On
he: יישור פעיל

en: Alignment pattern:
he: תבנית יישור:

en: All documents written to disk
he: כל המסמכים נכתבו לכונן

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
he: כל האנשים שתרמו ושכחתי להזכיר

en: Allow scrolling past the end of the document
he: לאפשר גלילה מעבר לסוף המסמך

en: Allow to cycle through bookmarks
he: לאפשר לעבור בין הסימניות בלולאה

en: Always
he: תמיד

en: Always Off
he: תמיד כבויה

en: Always On
he: תמיד פעילה

en: Always advance to the &next tab position
he: התקדמות תמיד למקום של הטאב ה&בא

en: Always increase indentation &level
he: הגדלת &כניסת ההזחה תמיד

en: Anders Lund
he: אנדרס לונד

en: Andreas Kling
he: אנדראס קלינג

en: Appearance
he: מראה

en: Append newline at end of file on save
he: הוספת שורה חדשה בסוף הקובץ עם השמירה

en: Apply &Word Wrap
he: החלת &גלישת שורות

en: Argument-hints
he: רמזים לארגומנטים

en: At the end of a line
he: בסוף השורה

en: Auto Completion
he: השלמת מילים אוטומטית

en: Auto Reload Document
he: ריענון המסמך אוטומטית

en: Auto Word Completion
he: השלמת מילים אוטומטית

en: Auto reload files in version control
he: ריענון אוטומטית קבצים בבקרת הגרסאות

en: Auto reload files on external changes
he: ריענון קבצים אוטומטית בעת שינויים חיצוניים

en: Auto save document when the active document is losing focus
he: לשמור אוטומטית את המסמך כאשר המסמך הפעיל מאבד מיקוד

en: Auto save interval:
he: הפרש בין שמירות אוטומטיות:

en: Auto select &first completion entry
he: לבחור אוטומטית את רשומת ההשלמה ה&ראשונה

en: Autocorrect
he: תיקון אוטומטי

[ctx: Autoindent mode]
en: C Style
he: סגנון C

[ctx: Autoindent mode]
en: C++/boost Style
he: סגנון C++‎/Boost

[ctx: Autoindent mode]
en: None
he: ללא

[ctx: Autoindent mode]
en: Normal
he: רגיל

[ctx: Autoindent mode]
en: XML Style
he: סגנון XML

en: Automatic Cleanups on Save
he: ניקיון אוטומטי בעת שמירה

en: Automatic Spell Checking
he: בדיקת איות אוטומטית

en: Automatic reload the document when it was changed on disk
he: לרענן את המסמך אוטומטית כשהוא נערך בכונן

en: Automatically close brackets when opening bracket is typed
he: לסגור סוגריים אוטומטית בעת הקלדת הסוגר הפותח

en: Automatically detect file indentation
he: זיהוי הזחת קובץ אוטומטית

en: Available Commands
he: פקודות זמינות

en: Bac&kground
he: ר&קע

en: Background
he: רקע

en: Background Area
he: אזור רקע

en: Backslash
he: לוכסן הפוך

en: Backspace key removes character’s base with its diacritics
he: מקש Backspace מסיר את בסיס התו עם הסימנים המבחינים

en: Bad argument '%1'. Usage: %2 on|off|1|0|true|false
he: ארגומנט שגוי: ‚%1’. שימוש: ‎%2 on|off|1|0|true|false

en: Bad quoting in call: %1. Please escape single quotes with a backslash.
he: ציטוט שגוי בקריאה: %1. נא למלט סימני ציטוט כפולים בלוכסן הפוך (" -> ‎\‎"‎).

en: Begin lowercase conversion
he: התחלת המרה לאותיות רגילות

en: Begin uppercase conversion
he: התחלת המרה לרישיות

en: Beginning of line
he: תחילת השורה

en: Bernhard Beschow
he: ברנהרד בשקוב

en: Best matches
he: ההתאמות הטובות ביותר

en: Bl&ock Selection Mode
he: מצב בחירות מלב&ניות

en: Bookmark
he: סימנייה

en: Borders
he: גבולות

en: Bottom of file reached. Continue from top?
he: הגעת לסוף הקובץ. להתחיל מההתחלה?

en: Box Properties
he: מאפייני תיבה

en: Bracket Highlight
he: הדגשת סוגריים

en: Bracket matching:
he: התאמת סוגר:

en: Brackets:
he: סוגריים:

en: Bruno Massa
he: ברונו מאסה

en: Bundled read-only theme. To modify the theme, please copy it.
he: ערכת עיצוב מאוגדת לקריאה בלבד. כי לשנות את ערכת העיצוב, נא להעתיק אותה.

en: By date created
he: לפי תאריך היצירה

en: By line number
he: לפי מספר שורה

en: C&omment
he: ה&פיכה להערה

en: Camel case movement disabled
he: תנועת סמן לפי רישיות פותחות מושבתת

en: Camel case movement enabled
he: תנועת סמן לפי רישיות פותחות פעילה

en: Cancel
he: ביטול

en: Capitalization
he: הגדלת אותיות ראשונות

en: Capitalize
he: הגדלת אותיות ראשונות לרישיות

en: Capitalize the selection, or the word under the cursor if no text is selected.
he: הגדלת אותיות ראשונות לרישיות בטקסט הנבחר, או במילה שמתחת לסמן אם לא נבחר קטע טקסט.

en: Carsten Niehaus
he: קרסטן ניהאוס

en: Carsten Pfeiffer
he: קרסטן פייפר

en: Change dictionary
he: החלפת מילון

en: Change the dictionary that is used for spell checking.
he: החלפת המילון שמשמש לבדיקת איות.

en: Charles Samuels
he: צ׳ארלס סמואלס

en: Check the document's spelling from the cursor and forward
he: בדיקת איות במסמך החל ממיקום הסמן ואילך

en: Choose when the Dynamic Word Wrap Indicators should be displayed
he: נא לבחור מתי יוצגו סמני גלישת השורות הדינמית

en: Choose when the Dynamic Word Wrap Indicators should be displayed.
he: נא לבחור מתי יופיעו סימני גלישת השורות הדינמית.

en: Choose whether you want the text you type to be inserted or to overwrite existing text.
he: נא לבחר אם הטקסט המוקלד יתווסף לטקסט הקיים או ייכתב עליו.

en: Choose which line endings should be used, when you save the document
he: נא לבחור באיזה סוף שורה להשתמש בשמירת המסמך

en: Chris Ross
he: כריס רוס

en: Christian Gebauer
he: כריסטיאן גבאואר

en: Christoph Cullmann
he: כריסטוף קלמן

en: Clear &All Bookmarks
he: ניקוי &כל הסימניות

en: Clear Dictionary Ranges
he: מחיקת טווחי מילון

en: Clipboard &History Paste
he: הדבקות הי&סטוריות מלוח הגזירים

en: Close
he: סגירה

en: Close Document
he: סגירת מסמך

en: Close Nevertheless
he: לסגור בכל זאת

[ctx: Close the message being displayed]
en: Close message
he: סגירת הודעה

en: Closes the file, discarding its content.
he: סגירת הקובץ תוך התעלמות מתוכנו.

en: Co&lor:
he: צב&ע:

en: Code Folding
he: צמצום קוד

en: Code block folding:
he: קיפול מקטע קוד:

en: Color Themes
he: ערכות צבע

en: Color theme
he: ערכת צבעים

en: Colors
he: צבעים

en: Colors:
he: צבעים:

en: Column must be at least 1.
he: העמודה חייבת להיות לפחות 1.

en: Column number of the text cursor position in current document (starts with 0).
he: מספר עמודת מקום סמן הטקסט במסמך הנוכחי (מתחיל ב־0).

en: Command
he: פקודה

en: Command "%1" failed.
he: הפקודה „%1” נכשלה.

en: Command not found: %1
he: הפקודה לא נמצאה: %1

en: Complete Date/Time (long format)
he: תאריך/שעה מלאים (תסדיר ארוך)

en: Complete Date/Time (short format)
he: תאריך/שעה מלאים (תסדיר מקוצר)

en: Configure
he: הגדרה

en: Configure various aspects of this editor.
he: הגדרת מגוון היבטים של עורך זה.

en: Contents of the current document.
he: תוכן המסמך הנוכחי.

en: Continue search?
he: להמשיך את החיפוש?

en: Convert Indentation to Spaces
he: המרת הזחה לרווחים

en: Convert Indentation to Tabs
he: המרת הזחה לטאבים

en: Convert the selection to lowercase, or the character to the right of the cursor if no text is selected.
he: המרת הטקסט הנבחר לאותיות רגילות (לא גדולות), או את התו שאחרי הסמן אם לא נבחר קטע טקסט.

en: Convert the selection to uppercase, or the character to the right of the cursor if no text is selected.
he: המרת הטקסט הנבחר לאותיות רישיות, או את התו שאחרי הסמן אם לא נבחר קטע טקסט.

en: Copy
he: העתקה

en: Copy File Location
he: העתקת מקום הקובץ

en: Copy Theme
he: העתקת ערכת עיצוב

en: Copy and paste:
he: העתקה והדבקה:

en: Copy as &HTML
he: העתקה &כ־HTML

en: Copy the current file name and line number
he: העתקת שם הקובץ ומספר השורה הנוכחיים

en: Copy the selection as HTML, formatted using the current syntax highlighting and color scheme settings.
he: להעתיק את הבחירה כ־HTML, העיצוב יהיה תואם להגדרות הדגשת התחביר ולערכת הצבעים הנוכחיות.

en: Copy theme
he: העתקת ערכת עיצוב

en: Copy/cut the current line if invoked without any text selected
he: העתקת/גזירת השורה הנוכחית אם נקרא ללא בחירה של שורת טקסט

en: Core Developer
he: מפתח מרכזי

en: Could not access view
he: אי אפשר לגשת לתצוגה

en: Counts:
he: ספירות:

en: Create a new file type.
he: יצירת סוג קובץ חדש.

en: Creates a cursor at the end of every line in selection.
he: יצירת סמן בסוף כל שורה בבחירה.

en: Cristi Dumitrescu
he: קריסטי דומיטרסקו

en: Ctrl + Meta
he: Ctrl + מטא

en: Current Date (long format)
he: תאריך נוכחי (תסדיר ארוך)

en: Current Date (short format)
he: תאריך נוכחי (תסדיר מקוצר)

en: Current Line
he: שורה נוכחית

en: Current Line Number
he: מספר שורה נוכחית

en: Current Time
he: שעה נוכחית

en: Current User Name
he: שם משתמש נוכחי

en: Current cursor position. Click to go to a specific line.
he: מקום הסמן הנוכחי. יש ללחוץ כדי לגשת לשורה מסוימת.

en: Current value: %1
he: ערך נוכחי: %1

en: Current value: %1<value>
he: ערך נוכחי: %1<ערך>

en: Cut the selected text and move it to the clipboard
he: גזירת הטקסט הנבחר והעברתו ללוח הגזירים

en: Cycle through the list of completions using Tab / Shift+Tab
he: מעבר בסבב מעגלי על רשימת ההשלמות באמצעות Tab / Shift+Tab

en: D&ynamic word wrap indicators:
he: מחווני גלישת שורות &דינמית:

en: Daniel Naber
he: דניאל נייבר

en: Decrement number under cursor by 0.1
he: הקטנת המספר שתחת הסמן ב־0.1

en: Decrement number under cursor by 1
he: הקטנת המספר שתחת הסמן ב־1

en: Decrement number under cursor by 10
he: הקטנת המספר שתחת הסמן ב־10

en: Default Text Styles
he: סגנונות טקסט רגילים

en: Default Theme
he: ערכת עיצוב כברירת מחדל

en: Default indentation mode:
he: מצב הזחה ברירת מחדל:

en: Default input mode:
he: מצב קלט כברירת מחדל:

en: Delete Line
he: מחיקת שורה

en: Delete Nevertheless
he: למחוק בכל זאת

en: Delete Next Character
he: מחיקת התו הבא

en: Delete Sub-Word Left
he: מחיקת תת־מילה אחת שמאלה

en: Delete Sub-Word Right
he: מחיקת תת־מילה אחת ימינה

en: Delete Word Left
he: מחיקת מילה אחת שמאלה

en: Delete Word Right
he: מחיקת מילה אחת ימינה

en: Delete the current file type.
he: מחיקת סוג הקובץ הנוכחי.

en: Deletes tag under cursor
he: מחיקת התגית שתחת סמן העכבר

en: Deletes the current line.
he: מחיקת השורה הנוכחית.

en: Depending on the choice, trailing spaces are removed when saving a document, either in the entire document or only of modified lines.
he: בהתאם לבחירה, רווחים מהסוף יימחקו בעת שמירת מסמך, בשורות שהשתנו או בכל המסמך.

en: Developer
he: מפתח

en: Dictionary:
he: מילון:

en: Diff Output
he: פלט הבדלים

en: Digit
he: סיפרה

en: Disable Annotation Bar
he: השבתת סרגל הסברים

en: Disable Feature
he: השבתת יכולת

en: Disabled
he: מושבת

en: Disabled Breakpoint
he: נקודת עצירה מבוטלת

en: Discard
he: התעלמות

en: Display relative line numbers
he: הצגת מספרי שורות יחסיים

en: Displays a wizard that helps you easily select mimetypes.
he: הצגת אשף שמאפשר לך בקלות לבחור סוגי תוכן.

en: Disregard word boundaries for dynamic wrapping
he: להתעלם מגבולות מילה בגלישה דינמית

en: Do you really want to continue to close this file? Data loss may occur.
he: להמשיך ולסגור קובץ זה? עלול להוביל לאובדן של נתונים.

en: Do you really want to delete the theme "%1"? This can not be undone.
he: למחוק את ערכת העיצוב „%1”? זאת פעולה בלתי הפיכה.

en: Do you really want to save this file? Both your open file and the file on disk were changed. There could be some data lost.
he: לשמור קובץ זה? הן הקובץ הפתוח שלך והן הקובץ שבכונן נערכו. חלק מהנתונים עלולים ללכת לאיבוד.

en: Do you really want to save this unmodified file? You could overwrite changed data in the file on disk.
he: לשמור קובץ זה שלא מכיל שינויים? פעולה זו עלולה לכתוב על נתונים ששונו בקובץ בכונן.

en: Document written to disk
he: המסמך נכתב לכונן

en: Documentation with completion
he: תיעוד עם השלמה

en: Dominik Haumann
he: דומיניק האומן

en: Don't Show Line Numbers
he: לא להציג מספרי שורות

en: Don't move the text cursor when pasting by mouse
he: לא להזיז את סמן הטקסט בעת הדבקה עם העכבר

en: Don't print folded code
he: לא להדפיס קוד מצומצם

en: Draw &boxes
he: &ציור תיבות

en: Draw bac&kground color
he: ציור צבע ר&קע

en: Duplicates the selected lines down.
he: שכפול השורות הנבחרות מטה.

en: Duplicates the selected lines up.
he: שכפול השורות הנבחרות מעלה.

en: Dynamic Word Wrap Indicators
he: סמני גלישת שורות דינמית

en: Dynamic Word Wrap:
he: גלישת שורות דינמית:

en: E&ncoding
he: &קידוד

en: E&nd of line:
he: סוף &שורה:

en: Each new bookmark will be added to the bottom, independently from where it is placed in the document.
he: כל סימנייה חדשה תתווסף בסוף הרשימה, בלי קשר למיקומה במסמך.

en: Editable Placeholder
he: ממלא מקום זמין לעריכה

en: Editing
he: עריכה

en: Editing Options
he: אפשרויות עריכה

en: Editor Background Colors
he: צבעי רקע של העורך

en: Editor font:
he: גופן העורך:

en: Embeddable editor component
he: רכיב עורך שאפשר לשבץ

en: Emulate the Emacs-like selection mode, where the beginning is marked and then the selection is continuously updated.
he: הדמיית מצב בחירה דמוי Emacs, בו ההתחלה מסומנת ואז הבחירה ממשיכה להתעדכן.

en: Enable &auto completion
he: אפשר השלמה &אוטומטית

en: Enable Auto Reload
he: הפעלת ריענון אוטומטי

en: Enable Auto Save (local files only)
he: הפעלת שמירה אוטומטית (קבצים מקומיים בלבד)

en: Enable accessibility notifications
he: הפעלת התראות נגישות

en: Enable byte order mark (BOM)
he: הפעלת סימן סדר בתים (BOM)

en: Enable camel case cursor movement
he: הפעלת תזוזת סמן לפי אותיות רישיות פותחות

en: Enable/disable adding of byte order marks for UTF-8/UTF-16 encoded files while saving
he: הפעלת/השבתת סימני סדר בתים לקבצים בקידוד UTF-8/UTF-16 בזמן השמירה

en: Enable/disable automatic spell checking
he: הפעלת/השבתת בדיקת איות אוטומטית

en: Enabled, Store In Custom Directory
he: מופעל, לאחסן בתיקייה מוגדרת

en: Enabled, Store In Default Directory
he: מופעל, לאחסן בתיקיית ברירת המחדל

en: Enclosing characters:
he: תווים תוחמים:

en: Encode special chars in a single line selection, so the result text can be used as URI.
he: קידוד תווים מיוחדים בבחירה של שורה בודדת כך שאפשר יהיה להשתמש בטקסט שיתקבל ככתובת מלאה.

en: Encode text to make it URL compatible.
he: קידוד טקסט כך שיהיה תואם כתובת אתרי אינטרנט.

en: Encoding
he: קידוד

en: End case conversion
he: סוף המרת סוג אות

en: End column of selected text of the current document.
he: עמודת הסיום של הטקסט הנבחר במסמך הנוכחי.

en: End line of selected text of the current document.
he: שורת הסיום של הטקסט הנבחר במסמך הנוכחי.

en: End of line
he: סוף השורה

en: End of line type
he: סוג סוף השורה

en: Enlarge Font
he: הגדלת כתב

en: Enter the prefix to prepend to the backup file names.
he: נא למלא את הקידומת להוספה לתחילת שמות קובצי גיבוי.

en: Enter the suffix to append to the backup file names.
he: נא למלא את הסיומת להוספה לשמות קובצי גיבוי.

en: Erlend Hamberg
he: ארלנד המברג

en: Error
he: שגיאה

en: Error Creating Diff
he: שגיאה ביצירת דוח ההבדלים

en: Error calling %1
he: שגיאה בקריאה אל %1

en: Error calling 'help %1'
he: שגיאה בקריאה ל־„help %1”

en: Error loading script %1: %2
he: שגיאה בטעינת הסקריפט %1: %2

en: Error: No range allowed for command "%1".
he: שגיאה: אסור טווח לפקודה „%1”.

en: Escape sequences
he: רצפי מילוט

en: Evaluate simple JavaScript statements.
he: שערוך ביטויים בסיסיים של JavaScript.

en: Evaluates a simple math expression
he: שערוך של ביטוי מתמטי פשוט

en: Execution
he: הפעלה

en: Expands the abbreviation using Emmet expressions; see http://code.google.com/p/zen-coding/wiki/ZenHTMLSelectorsEn
he: הרחבת ראשי התיבות באמצעות ביטויי Emmet, לפרטים: http://code.google.com/p/zen-coding/wiki/ZenHTMLSelectorsEn

en: Export File as HTML
he: ייצוא קובץ בתור HTML

en: Exporting color theme: %1
he: ערכת הצבעים מיוצאת: %1

en: F&ind:
he: &איתור:

en: Failed to convert argument '%1' to integer.
he: המרת הארגומנט ‚%1’ למספר שלם נכשלה.

en: Failed to create backup copy.
he: יצירת עותק גיבוי נכשלה.

en: Feature is not active
he: היכולת לא פעילה

en: File Format
he: תסדיר קובץ

en: File Name
he: שם קובץ

en: File Opening & Saving
he: פתיחה ושמירה של קבצים

en: File base name without path and suffix of the current document.
he: שם בסיס הקובץ ללא הנתיב והסיומת של המסמך הנוכחי.

en: File e&xtensions:
he: סיומות &קבצים:

en: File extension of the current document.
he: סיומת קובץ המסמך הנוכחי.

en: File name without path of the current document.
he: שם הקובץ ללא הנתיב של המסמך הנוכחי.

en: Filter
he: מסנן

en: Fin&d:
he: &איתור:

en: Find Selected
he: חיפוש הנבחר

en: Find Selected Backwards
he: איתור הנבחר לאחור

en: Find Variants
he: איתור הגוונים

en: Find and Select All Occurrences
he: איתור ובחירה של כל המופעים

en: Find and Select Next Occurrence
he: איתור ובחירת המופע הבא

en: Finds all occurrences of the word under cursor and selects them.
he: איתור כל המופעים של המילה תחת הסמן ובחירתם.

en: Finds next occurrence of selected text.
he: מאתר את המופע הבא של הטקסט הנבחר.

en: Finds next occurrence of the word under cursor and add it to selection.
he: איתור המופע הבא של המילה תחת הסמן והוספתו לבחירה.

en: Finds previous occurrence of selected text.
he: חיפוש המופע הקודם של ביטוי הטקסט הנבחר.

en: Fixed-length negative lookbehind
he: חיפוש שלילי אחורה באורך אחיד

en: Fixed-length positive lookbehind
he: חיפוש חיובי אחורה באורך אחיד

en: Flash matching bracket when cursor moves to other bracket in pair
he: הבהוב הסוגריים התואמים עם הזזת הסמן לסוגר השני בצמד

en: Flash matching brackets
he: הבהוב סוגריים מתאימים

en: Focused Editable Placeholder
he: ממלא מקום שניתן לערוך במיקוד

en: Fold Toplevel Nodes
he: קיפול מפרקים תחתונים

en: Fold first line:
he: צמצום השורה הראשונה:

en: Folding arrows visibility:
he: חשיפת חיצי צמצום:

en: Follow &Line Numbers
he: מעקב אחר מספרי &שורות

en: Follow Line Numbers
he: מעקב אחר מספרי שורות

en: Follow System Color Scheme
he: כמו ערכת הצבע של המערכת

en: Font:
he: גופן:

en: Footer Properties
he: מאפייני כותרת תחתונה

en: For file %1 no backup copy could be created before saving. If an error occurs while saving, you might lose the data of this file. A reason could be that the media you write to is full or the directory of the file is read-only for you.
he: אי אפשר ליצור גיבוי של הקובץ %1 לפני השמירה. אם אירעה שגיאה בעת השמירה, המידע של הקובץ הזה עלול ללכת לאיבוד. הסיבה לכך יכולה להיות שהמדיה המיועדת לשמירה עליה מלאה או שהתיקייה של הקובץ נמצאת במצב לקריאה בלבד.

en: For&mat:
he: תבנ&ית:

en: Force RTL Text Direction
he: אילוץ כיוון טקסט מימין לשמאל

en: Foreground:
he: חזית:

en: Former Core Developer
he: מפתח מרכזי לשעבר

en: Full document URL
he: כתובת המסמך המלאה

en: Full document path excluding file name, with native path separator (backslash on Windows).
he: נתיב המסמך המלא למעט שם הקובץ, עם מפריד טבעי לנתיבים (לוכסן הפוך ב־Windows)

en: Full document path including file name, with native path separator (backslash on Windows).
he: נתיב המסמך המלא כולל שם הקובץ, עם מפריד טבעי לנתיבים (לוכסן הפוך ב־Windows)

en: Full path of the current document excluding the file name.
he: נתיב המסמך המלא הנוכחי ללא שם הקובץ.

en: Full path of the current document including the file name.
he: נתיב המסמך הנוכחי המלא כולל שם הקובץ.

en: Function '%1' not found in script: %2
he: הפונקציה ‚%1’ לא נמצאה בסקריפט: %2

en: General
he: כללי

en: Generate a new UUID.
he: יצירת מזהה ייחודי חדש.

en: Given a JavaScript function as argument, call that for the list of (selected) lines and remove those where the callback returns false.<br>Example (see also <code>rmblank</code>):<br><code>filter 'function(l){return l.length > 0;}'</code><br>To save you some typing, you can also do this to achieve the same:<br><code>filter 'line.length > 0'</code>
he: אם סופקה פונקציית JavaScript כארגומנט, לקרוא לה לנגד רשימת השורות (הנבחרות) ולהסיר את אלו שעבורן הקריאה החוזרת היא שלילית/false.<br>לדוגמה (אפשר גם לקרוא את <code>rmblank</code>):‏<br><code>‎filter 'function(l){return l.length > 0;}'‎</code><br>כדי לחסוך הקלדה אפשר גם לכתוב ככה:<br><code>‎filter 'line.length > 0'‎</code>

en: Given a JavaScript function as argument, call that for the list of (selected) lines and replace the line with the return value of the callback.<br>Example (see also <code>ltrim</code>):<br><code>map 'function(line){return line.replace(/^\s+/, "");}'</code><br>To save you some typing, you can also do this to achieve the same:<br><code>map 'line.replace(/^\s+/, "")'</code>
he: אם סופקה פונקציית JavaScript כארגומנט, לקרוא לה לנגד רשימת השורות (הנבחרות) ולהסיר את אלו שעבורן הקריאה החוזרת היא שלילית/false.<br>לדוגמה (אפשר גם לקרוא את <code>ltrim</code>):‏<br><code>map 'function(line){return line.replace(/^\s+/, "");}'</code><br>כדי לחסוך הקלדה אפשר גם לכתוב ככה:<br><code>map 'line.replace(/^\s+/, "")'</code>

en: Given a JavaScript function as argument, call that for the list of (selected) lines and replace them with the return value of that callback.<br>Example (join selected lines):<br><code>each 'function(lines){return lines.join(", ");}'</code><br>To save you some typing, you can also do this to achieve the same:<br><code>each 'lines.join(", ")'</code>
he: אם סופקה פונקציית JavaScript כארגומנט, לקרוא לה לנגד רשימת השורות (הנבחרות) ולהחליף אותן בערך שמוחזר בקריאה החוזרת שלה.<br>דוגמה (צירוף השורות הנבחרות):<br><code>‎each 'function(lines){return lines.join(", ");}‎'</code><br>כדי לחסוך הקלדה אפשר גם לכתוב ככה:<br><code>‎each 'lines.join(", ")'‎</code>

en: Glen Parker
he: גלן פרקר

en: Go to
he: מעבר אל

en: Go to Matching Bracket
he: מעבר לסוגר התואם

en: Go to Next Editing Location
he: מעבר לנקודת העריכה הבאה

en: Go to Next Modified Line
he: מעבר לשורה הבאה שנערכה

en: Go to Previous Editing Location
he: מעבר לנקודת העריכה הקודמת

en: Go to Previous Modified Line
he: מעבר לשורה הקודמת שנערכה

en: Go to line number from clipboard
he: מעבר למספר השורה מלוח הגזירים

en: Go to the next bookmark.
he: מעבר לסימנייה הבאה.

en: Go to the previous bookmark.
he: מעבר לסימנייה הקודמת.

en: Group, capturing
he: קבוצה, עם לכידה

en: Group, non-capturing
he: קבוצה, ללא לכידה

en: H&ighlight:
he: ה&דגשה:

en: Hamish Rodda
he: האמיש רודה

en: Hea&der && Footer
he: כותרות עליונה ו&תחתונה

en: Header Properties
he: מאפייני כותרת עליונה

en: Header/footer font:
he: גופן כותרות:

en: Here you can choose how the current document should be highlighted.
he: כאן אפשר לבחור כיצד יודגש המסמך הנוכחי.

en: Here you can choose which mode should be used for the current document. This will influence the highlighting and folding being used, for example.
he: כאן אפשר לבחור את המצבים שישמשו עבור המסמך הנוכחי. הגדרה זו תשפיע למשל על ההדגשה וצמצום שיהיו בשימוש.

en: Hex character 0000 to FFFF (2^16-1)
he: תו הקסדצימלי 0000 עד FFFF‏ (‪2^16-1‬)‏

en: Highlight changed and unsaved lines
he: הדגשת שורות שנערכו וטרם נשמרו

en: Highlight range between selected brackets
he: הדגשת התווך בין הסוגריים הנבחרים

en: Highlighting Text Styles
he: סגנונות טקסט מודגשים

en: Highlighting for Ferite
he: הדגשה ל־Ferite

en: Highlighting for ILERPG
he: הדגשה עבור ILERPG

en: Highlighting for LaTeX
he: הדגשה ל־LaTeX

en: Highlighting for Lua
he: הדגשה עבור Lua

en: Highlighting for Makefiles, Python
he: הדגשה לקובצי Make,‏ Python

en: Highlighting for Python
he: הדגשה ל־Python

en: Highlighting for RPM Spec-Files, Perl, Diff and more
he: הדגשה לקובצי Spec של RPM,‏ Perl,‏ Diff ועוד

en: Highlighting for SQL
he: הדגשה ל־SQL

en: Highlighting for Scheme
he: הדגשה עבור Scheme

en: Highlighting for VHDL
he: הדגשה ל־VHDL

en: Honor settings in .editorconfig file
he: לכבד את ההגדרות בקובץ ‎.editorconfig

en: I&gnore All
he: ה&תעלמות מהכול

en: I&ndent wrapped lines:
he: ה&זחת קווים גולשים:

en: INSERT
he: כתיבה

en: Icon Border
he: מסגרת סמלים

en: If a line has no bookmark then add one, otherwise remove it.
he: אם לשורה אין סימנייה, להוסיף אותה, אחרת להסיר אותה.

en: If checked, hovering over a folded region shows a preview of the folded text in a popup.
he: אם האפשרות מסומנת, מעבר עם העכבר מעל אזור מקופל יציג תצוגה מקדימה של הטקסט המקופל בחלונית קופצת.

en: If the Word Wrap option is selected this entry determines the length (in characters) at which the editor will automatically start a new line.
he: אם אפשרות גלישת השורות נבחרה, ערך זה קובע את האורך (בתווים) שאחריו יפתח העורך שורה חדשה באופן אוטומטי.

en: If this is enabled, a preview of the lines near a matching open bracket is shown. This can help in quickly determining the context of a closing bracket, especially in long function/class declarations and deeply nested if blocks
he: אם האפשרות פעילה, תצוגה מקדימה של השורות ליד סוגר פותח תואם מופיעה.
    יכול לסייע לקבוע את הקשר הסוגר הסוגר, במיוחד בפונקציות/הצהרות על מחלקות ארוכות ומקוננות מאוד אם במקטעים

en: If this is enabled, matching brackets are animated for better visibility.
he: אם מופעל, ההתאמה של סוגריים תונפש על המסך כדי לשפר הבדלה חזותית.

en: If this is enabled, the editor will display vertical lines to help identify indent lines.
he: אם אפשרות זו נבחרת, העורך יציג קווים אנכיים שיסייעו לך לזהות את קווי ההזחה.

en: If this is enabled, the range between the selected matching brackets will be highlighted.
he: אם אפשרות זו מסומנת, התווך שבין הסוגריים התואמים הנבחרים יודגש.

en: If this option is checked, a small indicator for modified and saved lines is shown on the left hand side.
he: אם האפשרות הזאת סומנה, מחוון קטן לשורות שנערכו ונשמרו מופיע משמאל (באנגלית) או מימין (בעברית).

en: If this option is checked, every new view will display line numbers on the left hand side.
he: אם אפשרות זו מסומנת, כל תצוגה חדשה תציג את מספרי השורות בצד שמאל.

en: If this option is checked, every new view will display marks for folding.
he: אם אפשרות זו נבחרה, כל תצוגה חדשה תציג סימנים לקיפול קוד.

en: If this option is checked, every new view will show a mini map of the whole document on the vertical scrollbar.
he: אם אפשרות זו נבחרה, כל תצוגה חדשה תכיל מפה קטנה בסרגל הגלילה האנכי.

en: If this option is checked, every new view will show a mini map on the vertical scrollbar.
he: אם אפשרות זו נבחרה, כל תצוגה חדשה תכיל מפה קטנה בסרגל הגלילה האנכי של כל המסמך.

en: If this option is checked, the text lines will be wrapped at the column defined in the editing properties.
he: אם האפשרות הזאת מסומנת, שורות הטקסט תגלושנה בעמודה כמו שמוגדר במאפייני העריכה.

en: If this option is checked, the text lines will be wrapped at the view border on the screen.<br /><br />This is only a view option, meaning the document will not be changed.
he: אם האפשרות הזאת מסומנת, שורות הטקסט תגלושנה בגבול התצוגה של המסך הזה.<br /><br />זאת אפשרות שקשורה בתצוגה בלבד, כלומר שהמסמך לא ישתנה.

en: If this option is checked, whitespaces in this document will be visible.<br /><br />This is only a view option, meaning the document will not be changed.
he: אם האפשרות הזאת מסומנת, רווחים במסמך הזה יהיו גלויים.<br /><br />זאת אפשרות שקשורה בתצוגה בלבד, כלומר שהמסמך לא ישתנה.

en: If this option is disabled, changing the indentation level aligns a line to a multiple of the width specified in <b>Indentation width</b>.
he: אם האפשרות הזאת מושבתת, שינוי רמת ההזחה יישר את השורה לכפולה של הרוחב שמצוין תחת <b>רוחב הזחה</b>.

en: If this option is enabled the editor will autodetect the end of line type. The first found end of line type will be used for the whole file.
he: אם האפשרות הזאת פעילה, העורך יזהה את סוג סיומת השורה אוטומטית. סוג סיומת השורה הראשון שנמצא יחול על כלל הקובץ.

en: If this option is enabled, backups for local files will be created when saving.
he: אם אפשרות זו נבחרה, ייווצרו גיבויים לקבצים מקומיים בעת שמירה.

en: If this option is enabled, backups for remote files will be created when saving.
he: אם אפשרות זו נבחרה, ייווצרו גיבויים לקבצים מרוחקים בעת שמירה.

en: If this option is selected, pasted code from the clipboard is indented. Triggering the <b>undo</b>-action removes the indentation.
he: אם האפשרות הזאת נבחרה, קוד שמודבק מלוח הגזירים יוזח. הזנקת פעולת <b>הסגה</b> תסיר את ההזחה.

en: If this option is selected, the <b>Backspace</b> key decreases the indentation level if the cursor is located in the leading blank space of a line.
he: אם אפשרות זו נבחרה, המקש <b>Backspace</b> מקטין את רמת ההזחה אם הסמן נמצא בתחום מרווח כלשהו בתחילת שורה.

en: If this option is selected, the <b>Tab</b> key always indents the current line by the number of character positions specified in <b>Indentation width</b>.
he: אם האפשרות הזאת מסומנת, מקש ה־<b>Tab</b> תמיד יזיח את השורה הנוכחית במספר מקומות התווים שצוין ב<b>רוחב ההזחה</b>.

en: If this option is selected, the <b>Tab</b> key always inserts white space so that the next tab position is reached. If the option <b>Insert spaces instead of tabulators</b> in the section <b>Editing</b> is enabled, spaces are inserted; otherwise, a single tabulator is inserted.
he: אם האפשרות הזאת נבחרת, מקש ה<b>טאב</b> תמיד מוסיף רווח להגעה אל מקום הטאב הבא. אם האפשרות <b>הוספת רווחים במקום טאבים</b> שבסעיף <b>עריכה</b> פעילה, נוספים רווחים, אחרת, נוסף סימן טאב בודד.

en: If this option is selected, the <b>Tab</b> key either indents the current line or advances to the next tab position.<p> If the insertion point is at or before the first non-space character in the line, or if there is a selection, the current line is indented by the number of character positions specified in <b>Indentation width</b>.<p> If the insertion point is located after the first non-space character in the line and there is no selection, white space is inserted so that the next tab position is reached: if the option <b>Insert spaces instead of tabulators</b> in the section <b>Editing</b> is enabled, spaces are inserted; otherwise, a single tabulator is inserted.
he: אם האפשרות הזאת מסומנת, מקש <b>טאב</b> יזיח את השורה הנוכחית או יקדם למיקום הטאב הבא.<p> אם הכניסה היא על או לפני התו הראשון שאינו רווח בשורה, או אם מתקיימת בחירה, השורה הנוכחית מוזחת במספר מקומות התווים כפי שצוינות תחת <b>רוחב הזחה</b>.<p> אם נקודת הכניסה ממוקמת אחרי התו הראשון שאינו רווח בשורה ולא מתקיימת בחירה, נוסף רווח עד להגעה למיקום הטאב הבא: אם האפשרות<b>הוספת רווחים במקום טאבים</b> בסעיף <b>עריכה</b> פעילה, יתווספו רווחים במקום, אחרת, יתווסף תו טאב יחיד.

en: If you have selected something within the current document, this will no longer be selected.
he: אם בחרת משהו במסמך הנוכחי, הוא לא ייבחר עוד.

en: Ignore Word
he: התעלמות ממילה

en: Ignores the changes on disk without any action.
he: התעלמות מהשינויים בכונן בלי אף פעולה בנדון.

en: Import Nevertheless
he: לייבא בכל זאת

en: Import from vimrc file
he: ייבוא מקובץ vimrc

en: Importing Color Theme
he: ערכת עיצוב מיובאת

en: Importing will overwrite the existing theme file "%1". This can not be undone.
he: ייבוא יחליף את קובץ הערכה הקיים „%1”. זאת פעולה בלתי הפיכה.

en: In Entire Document
he: בכל המסמך

en: Increase indentation level if in l&eading blank space
he: הגדלת כניסת ההזחה אם השורה מתחילה ב&רווח

en: Increment number under cursor by 0.1
he: הגדלת המספר שתחת הסמן ב־0.01

en: Increment number under cursor by 1
he: הגדלת המספר שתחת הסמן ב־1

en: Increment number under cursor by 10
he: הגדלת המספר שתחת הסמן ב־10

en: Indent using
he: הזחה ב־

en: Indent/Tab: %1/%2
he: הזחה/טאב: %1/%2

en: Indentation
he: הזחה

en: Indentation Actions
he: פעולות הזחה

en: Indentation Line
he: שורת הזחה

en: Indentation Mode
he: מצב הזחה

en: Indentation Properties
he: מאפייני הזחה

en: Indentation Width
he: רוחב הזחה

en: Input Modes
he: מצבי קלט

en: Insert Smart Newline
he: הוספת שורה חדשה חכמה

en: Insert Tab Character
he: הוספת תו טאב

en: Insert a Newline Above Current Line
he: הוספת שורה חדשה מעל לשורה הנוכחית

en: Insert a Newline Below Current Line
he: הוספת שורה חדשה מתחת לשורה הנוכחית

en: Insert a Non-Indented Newline
he: הוספת שורה חדשה ללא הזחה

en: Insert a new line above current line without modifying the current line.
he: הוספת שורה חדשה מעל לשורה הנוכחית מבלי לשנות את השורה הנוכחית.

en: Insert a new line below current line without modifying the current line.
he: הוספת שורה חדשה מתחת לשורה הנוכחית מבלי לשנות את השורה הנוכחית.

en: Insert a new line without indentation, regardless of indentation settings.
he: הוספת שורה חדשה בלי הזחה, ללא תלות בהגדרות ההזחה.

en: Insert mode
he: מצב כתיבה

en: Insert mode and VI input mode indicator. Click to change the mode.
he: מחוון מצב כתיבה ומצב קלט VI. לחיצה משנה את המצב.

en: Insert newline including leading characters of the current line which are not letters or numbers.
he: הוספת שורה חדשה, כולל תווים מובילים מהשורה הנוכחית שאינם אותיות או מספרים.

en: Insert variable
he: הוספת משתנה

en: Invoke Code Completion
he: השלמת קוד

en: Jan Fritz
he: יאן פריץ

en: Jochen Wilhelmy
he: יוכן וילהלמי

en: John Firebaugh
he: ג׳ון פיירבו

en: Join Lines
he: צירוף שורות

en: Joins selected lines or whole document. Optionally pass a separator to put between each line:<br><code>join ', '</code> will e.g. join lines and separate them by a comma.
he: צירוף השורות הנבחרות או המסמך כולו. אפשר להעביר מפריד כרשות בין השורות: <br><code>join ', '</code> למשל, יצרף שורות ויפריד ביניהן בפסיקים.

en: Joseph Wenninger
he: ג׳וזף ונינגר

en: Jump to next match
he: קפיצה לתוצאה הבאה

en: Jump to previous match
he: קפיצה לתוצאה הקודמת

en: KWrite Undo History, Kspell integration
he: היסטוריית ההסגה של KWrite, שילוב מול Kspell

en: KWrite XML Syntax highlighting support
he: התמיכה של KWrite בהדגשת תחביר XML

en: KWrite port to KParts
he: הסבת KWrite ל־KParts

en: Kate Handbook.
he: ספרון ההדרכה של Kate.

en: Kate Part
he: רכיב Kate

en: Kate Styles
he: סגנונות של Kate

en: Key Mapping
he: מיפוי מקשים

en: Key mapping is used to change the meaning of typed keys. This allows you to move commands to other keys or make special keypresses for doing a series of commands.
    
    Example:
    "<F2>" → "I-- <esc>"
    
    This will prepend "-- " to a line when pressing F2.
he: מיפוי מקשים משמש לשינוי משמעות מקשים מוקלדים. מאפשר להעביר פקודותלמקשים אחרים או לבצע לחיצות מקשים מיוחדות כדי לבצע סדרה של פקודות.
    
    דוגמה:
    „<F2>” → „I-- <esc>”
    
    הפעולה הזאת תוסיף „-- ” לתחילת השורה בלחיצה על F2.

en: Keyword completion provides suggestions based on the keywords which exist in the document's language.
he: השלמת מילות מפתח מספקת הצעות בהתאם למילות המפתח שקיימות בשפת המסמך.

en: L&ayout
he: &פריסה

en: Language Selection
he: בחירת שפה

en: Language keywords
he: מילות מפתח בשפה

en: Large scale bug fixing
he: תיקון של תקלות בקנה מידה גדול

en: Left side:
he: הצד השמאלי:

en: Let Vi commands override Kate shortcuts
he: לאפשר לפקודות של vi לעקוף את הקיצורים של kate

en: Lets you select a location and save the file again.
he: מאפשר לך לבחור מקום ולשמור את הקובץ בשנית.

en: Line %1 of %2, Column %3
he: שורה %1 מתוך %2, עמודה %3

en: Line %1, Column %2
he: שורה %1, עמודה %2

en: Line Numbers
he: מספרי שורות

en: Line break
he: מעבר שורה

en: Line length limit:
he: מגבלת אורך שורה:

en: Line number of the text cursor position in current document (starts with 0).
he: מספר שורת מקום סמן הטקסט במסמך הנוכחי (מתחיל ב־0).

en: Line/Column compact mode
he: מצב מצומצם של שורה/עמודה

en: Lock/unlock the document for writing
he: נעילה/שחרור נעילה של הקובץ מפני כתיבה

en: Look up a piece of text or regular expression and replace the result with some given text.
he: חיפוש קטע טקסט או ביטוי רגולרי והחלפת התוצאה בטקסט נתון.

en: Look up the first occurrence of a piece of text or regular expression.
he: חיפוש המופע הראשון של קטע טקסט או ביטוי רגולרי.

en: Look up the next occurrence of the search phrase.
he: חיפוש המופע הבא של ביטוי החיפוש.

en: Look up the previous occurrence of the search phrase.
he: חיפוש המופע הקודם של ביטוי החיפוש.

en: Lowercase
he: אותיות רגילות

en: Lowercase first character conversion
he: המרת תו ראשון לאות קטנה

en: MIME &types:
he: &סוגי תוכן (MIME):

en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Manually invoke command completion, usually by using a shortcut bound to this action.
he: הפעלה ידנית של השלמת פקודות, בדרך כלל באמצעות קיצור מקשים המקושר לפעולה הזאת.

en: Map the whole document
he: מיפוי של המסמך כולו

en: Mark Currently Selected Occurrence as Skipped
he: סימון המופע הנבחר כמדולג

en: Mark Type %1
he: סוג סימון %1

en: Mark not set: %1
he: הסימון לא נקבע: %1

en: Mark set: %1
he: הוגדר סימון: %1

en: Marker Colors
he: צבעי סמנים

en: Marks the currently selected word as skipped.
he: סימון המילה הנבחרת כמדולגת.

en: Match any character excluding new line (by default)
he: לכידת כל תו שהוא למעט שורה חדשה (כברירת מחדל)

en: Match case sensitive
he: התאמה תלוית רישיות

en: Matt Newell
he: מט ניואל

en: Matteo Merli
he: מתיאו מרלי

en: Matthew Woehlke
he: מת׳יו ולקי

en: Max Clipboard History Entries:
he: מס׳ הרשומות המרבי בהיסטוריית לוח הגזירים:

en: May be handy with Markdown
he: יכול להיות שימושי עם Markdown

en: Meta
he: מטא

en: Meta + Alt
he: מטא + Alt

en: Michael Bartl
he: מייקל ברטי

en: Michael Koch
he: מייקל קוך

en: Michael McCallum
he: מייקל מקקולום

en: Michel Ludwig
he: מישל לודוויג

en: Milian Wolff
he: מיליאן וולף

en: Minim&ap width:
he: רוחב מפה מו&קטנת:

en: Minimal word length to complete:
he: אורך מילה מזערי להשלמה:

en: Minimap:
he: מפה מוקטנת:

en: Mirko Stocker
he: מירקו שטוקר

en: Mirror characters, similar but not exactly like auto brackets
he: שיקוף תווים, דומה אך לא בדיוק כמו סוגריים אוטומטיים

en: Misc
he: שונות

en: Missing argument(s). Usage: %1 <from> [<to>]
he: חסרים ארגומנטים. אופן שימוש: ‎%1 <מתוך> ‎[<אל>]‎

en: Missing argument. Usage: %1 <from>
he: חסר ארגומנט. אופן שימוש: %1 <מתוך>

en: Missing argument. Usage: %1 <value>
he: חסר ארגומנט. שימוש: ‎%1 <ערך>

en: Mode
he: מצב

en: Modes && Filetypes
he: מצבים וסוגי קבצים

en: Modified Lines
he: שורות שהשתנו

en: Move Cursor Left
he: הזזת סמן ימינה

en: Move Cursor Right
he: הזזת סמן ימינה

en: Move Sub-Word Left
he: מעבר תת־מילה אחת שמאלה

en: Move Sub-Word Right
he: מעבר תת־מילה אחת ימינה

en: Move Word Left
he: מעבר מילה אחת שמאלה

en: Move Word Right
he: מעבר מילה אחת ימינה

en: Move cursor to next blank line
he: העברת הסמן לשורה הריקה הבאה

en: Move cursor to next matching indent
he: העברת הסמן להזחה התואמת הבאה

en: Move cursor to previous blank line
he: העברת הסמן לשורה הריקה הקודמת

en: Move cursor to previous matching indent
he: העברת הסמן להזחה התואמת הקודמת

en: Move downwards to the next modified line.
he: קפיצה מטה לשורה הבאה שנערכה.

en: Move selected lines down.
he: הורדת השורות הנבחרות מטה.

en: Move selected lines up.
he: העלאת השורות הנבחרות מעלה.

en: Move selected text when dragged
he: העברת הטקסט הנבחר בגרירה

en: Move to Beginning of Document
he: מעבר לתחילת המסמך

en: Move to Beginning of Line
he: מעבר לתחילת השורה

en: Move to Bottom of View
he: מעבר לתחתית התצוגה

en: Move to End of Document
he: מעבר לסוף המסמך

en: Move to End of Line
he: מעבר לסוף השורה

en: Move to Next Line
he: מעבר לשורה הבאה

en: Move to Previous Line
he: מעבר לשורה הקודמת

en: Move to Top of View
he: מעבר לתחילת התצוגה

en: Move to the next edit point (tag or empty attribute).
he: מעבר לנקודת העריכה הבאה (תגית או מאפיין ריק).

en: Move to the previous edit point (tag or empty attribute).
he: מעבר לנקודת העריכה הקודמת (תגית או מאפיין ריק).

en: Move upwards to the previous modified line.
he: קפיצה מעלה לשורה הקודמת שנערכה.

en: Moves the caret to the current tag's pair
he: העברת סמן הטקסט לצמד התגיות הנוכחי

en: Multicursor
he: רב־סמן

en: Multiple Cursor Modifiers
he: מספר משני סמנים

en: Name for copy of color theme "%1":
he: שם עותק ערכת העיצוב „%1”:

en: Negative lookahead
he: איתור שלילי קדימה

en: Negative set of characters
he: קבוצה שלילית של תווים

en: Never
he: אף פעם

en: New Filetype
he: סוג קובץ חדש

en: Next Bookmark
he: הסימנייה הבאה

en: Nick Roux
he: ניק רוקס

en: No Backup Suffix or Prefix
he: אין קידומת או סיומת לגיבויים

en: No entries in clipboard history
he: אין רשומות בהיסטוריית לוח הגזירים

en: No help for '%1'
he: אין עזרה עבור „%1”

en: No help specified for command '%1' in script %2
he: לא צוינה עזרה עבור הפקודה ‚%1’ בסקריפט %2

en: No mapping found for "%1"
he: לא נמצא מיפוי עבור „%1”

en: No such command <b>%1</b>
he: אין פקודה כזאת: <b>%1</b>

en: No such command: "%1"
he: אין פקודה כזאת: „%1”

en: No such highlighting '%1'
he: אין הדגשת תחביר כזו ‚%1’

en: No such mode '%1'
he: אין מצב כזה ‚%1’

[ctx: No text or background color set]
en: None set
he: לא הוגדר

en: No valid line number found in clipboard
he: לא נמצא מספר שורה תקף בלוח הגזירים

en: Non letter character
he: תו שאינו אות

en: Non-digit
he: לא־סיפרה

en: Non-whitespace
he: לא רווח

en: Non-word character
he: תו שאינו חלק ממילה

en: None
he: ללא

en: Normal
he: רגיל

en: Normal Mode
he: מצב רגיל

en: Normal mode
he: מצב רגיל

en: Not Editable Placeholder
he: ממלא מקום שלא ניתן לערוך

en: Not found
he: לא נמצא

en: Not word boundary
he: לא גבול מילה

en: Nothing in register %1
he: אין כלום באוגר %1

en: Number of rows of the current document.
he: מספר השורות במסמך הנוכחי.

en: OVERWRITE
he: שכתוב

en: Octal character 000 to 377 (2^8-1)
he: תו אוקטאלי 000 עד 377‏ (‪2^8-1‬)‏

en: Off
he: כבוי

en: On Modified Lines
he: בשורות שהשתנו

en: On save, a line break is appended to the document if not already present. The line break is visible after reloading the file.
he: עם השמירה, ירידת שורה תתווסף לסוף המסמך אם עוד אין אחת כזאת. ירידת השורה תהיה גלויה לאחר ריענון הקובץ.

en: On-the-fly spell checking
he: בדיקת איות בזמן הקלדה

en: One or more occurrences
he: מופע אחד או יותר

en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: Open/Save
he: פתיחה/שמירה

en: Or
he: או

en: Original KWrite Author
he: היוצר המקורי של KWrite

en: Other (%1) | Other (%1)
he[0]: אחר (%1)
he[1]: אחרים (%1)
he[2]: אחרים (%1)
he[3]: אחרים (%1)

en: Overwr&ite Mode
he: מצב &שכתוב

en: P&riority:
he: &עדיפות:

en: PHP Keyword/Datatype list
he: רשימת טיפוסי נתונים/מילות מפתח של PHP

en: Page Number
he: מספר עמוד

en: Pascal Létourneau
he: פסקל לטורנו

en: Paste From File
he: הדבקה מקובץ

en: Paste Selection
he: הדבקת הבחירה

en: Paste previously copied or cut clipboard contents
he: הדבקת תוכן לוח הגזירים שהועתק או נגזר מקודם

en: Paste previously mouse selection contents
he: הדבקת תוכן שנבחר קודם עם העכבר

en: Patches and more
he: טלאים ועוד

en: Pause current output
he: השהיית הפלט הנוכחי

en: Per Wigren
he: פר ויגרן

en: Persistent
he: קבוע

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Please select a variable.
he: נא לבחור משתנה.

en: Please specify the wanted indentation width:
he: נא לציין את רוחב ההזחה הרצוי:

en: Please specify the wanted tab width:
he: נא לציין את רוחב הטאב הרצוי:

en: Positive Lookahead
he: איתור חיובי קדימה

en: Possible Data Loss
he: אובדן נתונים אפשרי

en: Pr&int header
he: הדפ&סת כותרת עליונה

en: Prefix for backup files:
he: קידומת קובצי הגיבוי:

en: Pressing enter will insert the text of selected completion item into the editor. If disabled, Tab key or double-click can still be used to trigger completion.
he: לחיצה על Enter תוסיף את הטקסט של פריט ההשלמה הנבחר לעורך. אם האפשרות מושבתת, מקש Tab או לחיצה כפולה עדיין זמינים לשימוש כדי להזניק את ההשלמה.

en: Previous Bookmark
he: הסימנייה הקודמת

en: Pri&nt footer
he: הדפסת כ&ותרת תחתונה

en: Print &legend
he: הדפסת מ&קרא

en: Print line &numbers
he: הדפסת מספרי &שורות

en: Print the current document.
he: הדפסת המסמך הנוכחי.

en: Properties
he: מאפיינים

en: Properties of %1
he: מאפייני %1

en: QA and Scripting
he: בקרת איכות וסקריפטים

en: R&eplace All
he: ה&חלפה של הכול

en: Re&move trailing spaces:
he: ה&סרת רווחים מהסוף:

en: Reached Breakpoint
he: נקודת עצירה שהגיעו אליה

en: Reached bottom, continued from top
he: הגיע לסוף, ממשיך מההתחלה

en: Reached top, continued from bottom
he: הגיע להתחלה, ממשיך מהסוף

en: Read a document variable.
he: קריאת משתנה מסמך.

en: Read a vimrc file and attempt to import mappings specified with the "[n]noremap" command.
he: קריאת קובץ vimrc ולנסות לייבא מיפויים שצוינו עם הפקודה „[n]noremap”.

en: Recover Data
he: שחזור מידע

en: Recursive?
he: רקורסיבי?

en: Reference
he: ייחוס

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Reloa&d
he: &ריענון

en: Reload all JavaScript files (indenters, command line scripts, etc).
he: טעינת כל קובצי ה־JavaScript (מזיחים, סקריפטים לשורת הפקודות וכו׳) מחדש.

en: Reload the current document from disk.
he: טעינה מחדש של המסמך הנוכחי מתוך הכונן.

en: Reloads and will automatically reload without warning about disk changes from now until you close either the tab or window.
he: טוען מחדש וטוען אוטומטית בלי אזהרה על שינויים בכונן מעתה ועד סגירת הלשונית או החלון.

en: Reloads the file from disk. Unsaved changes will be lost.
he: מרענן את הקובץ מהכונן. שינויים שלא נשמרו יאבדו.

en: Remove Cursors from Empty Lines
he: הסרת מצביעים משורות ריקות

en: Remove Duplicate Lines
he: הסרת שורות כפולות

en: Remove Duplicates and Sort Text Alphabetically
he: הסרת כפילויות ומיון הטקסט לפי האלפבית

en: Remove Trailing Spaces
he: הסרת רווחים מהסוף

en: Remove all bookmarks of the current document.
he: הסרת כל הסימניות מהמסמך הנוכחי.

en: Remove all the separate dictionary ranges that were set for spell checking.
he: הסרת כל טווחי המילון הנפרדים שהוגדרו לבדיקת איות.

en: Remove cursors from empty lines
he: הסרת מצביעים משורות ריקות

en: Remove duplicate lines from the selected text or whole document.
he: הסרת שורות כפולות מהטקסט הנבחר או מכל המסמך.

en: Remove selected
he: להסיר את הנבחר

en: Remove tail of a previous word when completion item chosen from a list
he: הסרת כל הסוף של המילה הקודמת בעת בחירת מילה מהרשימה

en: Remove tail on complete
he: הסרת סוף בעת השלמה

en: Removes empty lines from selection or whole document.
he: הסרת שורות ריקות מהבחירה או מהמסמך כולו.

en: Rep&lace:
he: ה&חלפה:

en: Replace &All
he: החלפה של ה&כול

en: Replace Highlight
he: הדגשת החלפה

en: Replace all matches
he: החלפת כל התוצאות

en: Replace next match
he: החלפת התוצאה הבאה

en: Replace with:
he: להחליף ב־:

en: Replacement
he: החלפה

en: Replacement counter (for Replace All)
he: מונה החלפות (להחלפה של הכול)

en: Reset Font Size
he: איפוס גודל הכתב

en: Resume current output
he: להמשיך את הפלט הנוכחי

en: Reuse Word Above
he: שימוש חוזר במילים שלעיל

en: Reuse Word Below
he: שימוש חוזר במילים שלהלן

en: Reverse action of URI encode.
he: היפוך פעולת קידוד כתובות מלאות.

en: Revert the most recent editing actions
he: ביטול פעולות העריכה האחרונות

en: Revert the most recent undo operation
he: שחזור פעולת ההסגה האחרונה

en: Rocky Scaletta
he: רוקי סקלטה

en: Roland Pabel
he: רולנד פייבל

en: S&trikeout
he: קו &חוצה

en: S&uggest
he: ה&צעה

en: Save
he: שמירה

en: Save Copy of File
he: שמירת עותק של קובץ

en: Save File
he: שמירת קובץ

en: Save Nevertheless
he: לשמור בכל זאת

en: Save a copy of the current document to disk.
he: שמירת עותק של המסמך הנוכחי לכונן.

en: Save failed
he: השמירה נכשלה

en: Save swap files every:
he: שמירת קובץ החלפה כל:

en: Save the current document
he: שמירת המסמך הנוכחי

en: Save the current document to disk, with a name of your choice.
he: שמירת המסמך הנוכחי לכונן, בשם הנבחר.

en: Saved Lines
he: שורות שנשמרו

en: Say current selection or document
he: להקריא את הבחירה או המסמך הנבחרים

en: Scott Manson
he: סקוט מנסון

en: Screenshot saving failed: %1
he: שמירת צילום המסך נכשלה: %1

[ctx: Script command category]
en: Editing
he: עריכה

[ctx: Script command category]
en: Navigation
he: ניווט

[ctx: Script command name]
en: Decrement Number by 0.1
he: הקטנת מספר ב־0.1

[ctx: Script command name]
en: Decrement Number by 1
he: הקטנת מספר ב־1

[ctx: Script command name]
en: Decrement Number by 10
he: הקטנת מספר ב־10

[ctx: Script command name]
en: Delete Tag Under Cursor
he: מחיקת התגית מתחת לסמן העכבר

[ctx: Script command name]
en: Duplicate Selected Lines Down
he: שכפול השורות הנבחרות למטה

[ctx: Script command name]
en: Duplicate Selected Lines Up
he: שכפול השורות הנבחרות למעלה

[ctx: Script command name]
en: Duplicate selected text
he: שכפול הטקסט הנבחר

[ctx: Script command name]
en: Evaluate a Simple Math Expression
he: חישוב ביטוי מתמטי פשוט

[ctx: Script command name]
en: Expand Abbreviation
he: הרחבת קיצור

[ctx: Script command name]
en: Go to Next Edit Point
he: מעבר לנקודת העריכה הבאה

[ctx: Script command name]
en: Go to Next Paragraph
he: מעבר לפסקה הבאה

[ctx: Script command name]
en: Go to Previous Edit Point
he: מעבר לנקודת העריכה הקודמת

[ctx: Script command name]
en: Go to Previous Paragraph
he: מעבר לפסקה הקודמת

[ctx: Script command name]
en: Increment Number by 0.1
he: הגדלת מספר ב־0.1

[ctx: Script command name]
en: Increment Number by 1
he: הגדלת מספר ב־1

[ctx: Script command name]
en: Increment Number by 10
he: הגדלת מספר ב־10

[ctx: Script command name]
en: Join Lines
he: צירוף שורות

[ctx: Script command name]
en: Move Cursor to Matching Tag
he: העברת הסמן לתגית תואמת

[ctx: Script command name]
en: Move Cursor to Next Blank Line
he: העברת הסמן לשורה הריקה הבאה

[ctx: Script command name]
en: Move Cursor to Next Matching Indent
he: העברת הסמן להזחה התואמת הבאה

[ctx: Script command name]
en: Move Cursor to Previous Blank Line
he: העברת הסמן לשורה הריקה הקודמת

[ctx: Script command name]
en: Move Cursor to Previous Matching Indent
he: העברת הסמן להזחה התואמת הקודמת

[ctx: Script command name]
en: Move Lines Down
he: הורדת שורות למטה

[ctx: Script command name]
en: Move Lines Up
he: העלאת שורות למטה

[ctx: Script command name]
en: Remove Empty Lines
he: הסרת שורות ריקות

[ctx: Script command name]
en: Remove Leading Spaces
he: הסרת רווחים מההתחלה

[ctx: Script command name]
en: Remove Trailing Spaces
he: הסרת רווחים מהסוף

[ctx: Script command name]
en: Remove Trailing and Leading Spaces
he: הסרת רווחים עוקבים ומובילים

[ctx: Script command name]
en: Select HTML/XML Tag Contents Inwards
he: בחירת תוכן תגית HTML/XML כלפי פנים

[ctx: Script command name]
en: Select HTML/XML Tag Contents Outwards
he: בחירת תוכן תגית HTML/XML כלפי חוץ

[ctx: Script command name]
en: Select Next Edit Point
he: בחירת נקודת העריכה הבאה

[ctx: Script command name]
en: Select Previous Edit Point
he: בחירת נקודת העריכה הקודמת

[ctx: Script command name]
en: Split or Join a Tag
he: פיצול או צירוף תגית

[ctx: Script command name]
en: Toggle Comment
he: החלפת מצב הערה

[ctx: Script command name]
en: URI-decode Selected Text
he: פענוח הטקסט הנבחר מכתובות מלאות (URI)

[ctx: Script command name]
en: URI-encode Selected Text
he: קידוד הטקסט הנבחר לכתובות מלאות (URI)

[ctx: Script command name]
en: Wrap with Tag
he: גלישה עם תגית

en: Scro&llbars visibility:
he: חשיפת פסי &גלילה:

en: Scroll Line Down
he: גלילת שורה אחת למטה

en: Scroll Line Up
he: גלילת שורה אחת למעלה

en: Scroll Page Down
he: גלילת עמוד אחד למטה

en: Scroll Page Up
he: גלילת עמוד אחד למעלה

en: Scrollbars:
he: פסי גלילה:

en: Search Highlight
he: הדגשת חיפוש

en: Search bar back- and front-end
he: מנגנון וממשק גרפי של סרגל החיפוש

en: Search in the selection only
he: חיפוש בבחירה בלבד

en: Search mode
he: מצב חיפוש

en: Search wrapped
he: החיפוש גלש

en: SearchHighLight
he: הדגשת חיפוש

en: Sebastian Pipping
he: סבסטיאן פיפינג

en: Select Character Left
he: בחירת תו אחד שמאלה

en: Select Character Right
he: בחירת תו אחד ימינה

en: Select Mime Types
he: בחירת סוגי תוכן

en: Select Page Down
he: בחירה עמוד אחד למטה

en: Select Page Up
he: בחירת עמוד אחד למעלה

en: Select Sub-Word Left
he: בחירת תת־מילה אחת שמאלה

en: Select Sub-Word Right
he: בחירת תת־מילה אחת ימינה

en: Select Word Left
he: בחירת מילה אחת שמאלה

en: Select Word Right
he: בחירת מילה אחת ימינה

en: Select contents of HTML/XML tag, moving inward on continuous invocations
he: בחירת תוכן תגית HTML/XML, והתכנסות פנימה על הרצות רציפות

en: Select contents of HTML/XML tag, moving outwards on continuous invocations
he: בחירת תוכן תגית HTML/XML, והתפשטות החוצה על הרצות רציפות

en: Select next edit point (tag or empty attribute).
he: בחירת נקודת העריכה הבאה (תגית או מאפיין ריק).

en: Select previous edit point (tag or empty attribute).
he: בחירת נקודת העריכה הקודמת (תגית או מאפיין ריק).

en: Select text backward from current cursor position to the last occurrence of the given argument before it (or the beginning of the current line by default).
he: בחירת טקסט עד מקום הסמן הנוכחי מהמופע האחרון של הארגומנט שסופק לפניו (או עד תחילת השורה הנוכחית כברירת מחדל).

en: Select text forward from current cursor position to the first occurrence of the given argument after it (or the end of the current line by default).
he: בחירת טקסט החל ממקום הסמן הנוכחי עד המופע הראשון של הארגומנט שסופק לאחריו (או עד סוף השורה הנוכחית כברירת מחדל).

en: Select text to paste.
he: נא לבחור טקסט להדבקה.

en: Select the MimeTypes you want for this file type.
    Please note that this will automatically edit the associated file extensions as well.
he: נא לבחור את סוגי התוכן לשיוך לסוג קובץ זה.
    נא לשים לב כי אפשרות זו תביא גם לעריכה אוטומטית של סיומות הקבצים המשוייכים.

en: Select the color theme to use for the print.
he: נא לבחור את ערכת הצבע לשימוש בהדפסה.

en: Select the entire text of the current document.
he: בחירת כל הטקסט של המסמך הנוכחי.

en: Select the filetype you want to change.
he: בחירת סוג הקובץ לשינוי.

en: Select theme:
he: בחירת ערכת עיצוב:

en: Select to Beginning of Document
he: בחירה עד לתחילת המסמך

en: Select to Beginning of Line
he: בחירה עד לתחילת השורה

en: Select to Bottom of View
he: בחירה עד לתחתית התצוגה

en: Select to End of Document
he: בחירה עד לסוף המסמך

en: Select to End of Line
he: בחירה עד לסוף השורה

en: Select to Matching Bracket
he: בחירה עד לסוגר התואם

en: Select to Next Line
he: סימון עד לשורה הבאה

en: Select to Previous Line
he: בחירה עד לשורה הקודמת

en: Select to Top of View
he: סימון עד לתחילת התצוגה

en: Selected Text
he: טקסט נבחר

en: Selection
he: בחירה

en: Selection, KColorScheme integration
he: בחירה, הטמעה של KColorScheme

en: Selects whether cursor jumps full words or breaks at camel case humps.
he: בחירה האם סמן יקפוץ מילים שלמות או ייקטע בדבשות של הגדלת אותיות פותחות.

en: Selects whether the PageUp and PageDown keys should alter the vertical position of the cursor relative to the top of the view.
he: הגדרת האם המקשים PageUp ו־PageDown ישנו את המיקום האנכי של הסמן ביחס לראש התצוגה.

en: Separator
he: מפריד

en: Set Default Mark Type
he: הגדרת סוג סימון כברירת המחדל

en: Set of characters
he: קבוצת תווים

en: Sets priority for this file type. If more than one file type selects the same file, the one with the highest priority will be used.
he: הגדרת עדיפות עבור סוג קובץ זה. אם יותר מסוג אחד של קובץ נבחר לאותו הקובץ, הסוג עם העדיפות הגבוהה ביותר יהיה בשימוש.

en: Sets the number of lines to maintain visible above and below the cursor when possible.
he: הגדרת מספר השורות שיש להשאיר מוצגות מעל ומתחת לסמן כאשר הדבר אפשרי.

en: Shell Completion
he: השלמת מסוף

en: Show &Icon Border
he: הצגת מסגרת סמ&לים

en: Show &Line Numbers
he: הצגת מספ&רי שורות

en: Show &line numbers
he: הצגת מספ&רי שורות

en: Show &tab indicators:
he: הצגת מחווני &טאבים:

en: Show Actual Line Numbers
he: הצגת מספרי שורות בפועל

en: Show Always
he: להציג תמיד

en: Show Extra Decorations
he: הצגת עיטורים נוספים

en: Show File Encoding
he: הצגת קידוד הקובץ

en: Show Folding &Markers
he: הצגת סימני &צמצום

en: Show Line Ending Type
he: הצגת סוג סוף שורה

en: Show Line Numbers From 1
he: הצגת מספרי שורות החל מ־1

en: Show Non-Printable Spaces
he: הצגת רווחים שאינם מוצגים

en: Show Scroll&bar Marks
he: הצגת סימני פסי &גלילה

en: Show Scrollbar Mini-Map
he: הצגת מפת מסמך בסרגל גלילה

en: Show Static &Word Wrap Marker
he: הצגת סמן גלישת שורות ס&טטית

en: Show When Needed
he: הצגה בעת הצורך

en: Show Whitespace
he: הצגת רווח

en: Show Window Decorations
he: להציג עיטורי חלונות

en: Show active dictionary
he: הצגת מילון פעיל

en: Show arrows to collapse code blocks
he: להציג חיצים לצמצום מקטעי קוד

en: Show documentation beside completion box. If disabled, documentation can be shown by pressing Alt key.
he: הצגת תיעוד לצד תיבת ההשלמה. אם האפשרות מושבתת, אפשר לצפות בתיעוד בלחיצה על Alt.

en: Show highlighting mode
he: הצגת מצב הדגשה

en: Show i&ndentation lines:
he: הצגת &קווי הזחה:

en: Show input mode
he: הצגת מצב קלט

en: Show line column
he: הצגת עמודת שורות

en: Show line count
he: הצגת מספרי שורות

en: Show list of valid variables.
he: הצגת רשימת המשתנים הזמינים.

en: Show marks
he: הצגת סימונים

en: Show minimap
he: הצגת מפה מוקטנת

en: Show on Hover
he: להציג עם מעבר מעל

en: Show preview of folded blocks on hover
he: הצגת תצוגה מקדימה של מקטעים מקופלים במעבר עליהם

en: Show preview of matching open bracket
he: הצגת תצוגה מקדימה של הסוגר המרובע הפותח התואם

en: Show preview when hovering over scrollbar
he: להציג תצוגה מקדימה במעבר מעל סרגל הכלים

en: Show print preview of current document
he: הצגת תצוגה מקדימה להדפסה של המסמך הנוכחי

en: Show tab setting
he: הצגת הגדרת טאב

en: Show the line number relative to the line with the cursor in front of each line.
he: להציג את מספר השורה ביחס לשורה עם הסמן לפני כל שורה.

en: Show the matching open bracket and lines adjacent to it for context
he: הצגת הסוגריים הפתוחים התואמים ושורות סמוכות לקבל הקשר.

en: Show whitespace indicators:
he: הצגת מחווני רווחים:

en: Show word count
he: הצגת כמות מילים

en: Show/hide bounding box around non-printable spaces
he: הצגת/הסתרת תיבה תוחמת סביב רווחים שאינם מוצגים

en: Show/hide line count in status bar
he: הצגת/הסתרת מספר שורות בסרגל המצב

en: Show/hide the Word Wrap Marker, a vertical line drawn at the word wrap column as defined in the editing properties
he: הצגה/הסתרה של סמן גלישת השורות, קו אנכי המוצג בעמודת גלישת השורות כמוגדר במאפייני העריכה

en: Show/hide the command line on the bottom of the view.
he: הצגה/הסתרה של שורת הפקודות בתחתית התצוגה.

en: Show/hide the icon border.<br /><br />The icon border shows bookmark symbols, for instance.
he: הצגה/הסתרה של מסגרת הסמלים.<br /><br />מסגרת הסמלים מציגה למשל סמלי סימניות.

en: Show/hide the line numbers on the left hand side of the view.
he: הצגה/הסתרה של מספרי השורות בצד שמאל של התצוגה.

en: Show/hide the marks on the vertical scrollbar.<br /><br />The marks show bookmarks, for instance.
he: הצגה/הסתרה של הסימונים שעל גבי פס הגלילה האנכי.<br /><br />הסימונים מציגים למשל את מקומן של סימניות.

en: Show/hide the mini-map on the vertical scrollbar.<br /><br />The mini-map shows an overview of the whole document.
he: הצגת/הסתרת המפה המוקטנת בפס הגלילה האנכי.<br /><br />המפה המוקטנת מציגה סקירה של כל המסמך.

en: Show/hide word count in status bar
he: הצגת/הסתרת מספר מילים בסרגל המצב

en: Shows a diff of the changes.
he: הצגת הבדל של השינויים.

en: Shrink Font
he: הקטנת כתב

en: Simon Hausmann
he: סיימון האוסמן

en: Size of the visible highlight marker.
he: גודל סמן ההדגשה הגלוי.

en: Smart ho&me and smart end
he: חזרה חכמה ל&תחילת וסוף שורה

en: Soft Tabs: %1
he: טאבים רכים: %1

en: Soft Tabs: %1 (%2)
he: טאבים רכים: %1 (%2)

en: Sort Selected Text Alphabetically
he: מיון הטקסט הנבחר לפי האלפבית

en: Sort Text Naturally
he: מיון הטקסט באופן טבעי

en: Sort bookmarks menu:
he: מיון תפריט סימניות:

en: Sort the selected text or whole document in natural order.<br>Here is an example to show the difference to the normal sort method:<br>sort(a10, a1, a2) => a1, a10, a2<br>natsort(a10, a1, a2) => a1, a2, a10
he: סידור הטקסט הנבחר או את כל המסמך בצורה טבעית.<br>להלן דוגמה שמציגה את ההבדל מול השיטה הרגילה:<br>sort(a10,a1,a2) => a1,a10,a2<br>natsort(a10, a1, a2) => a1, a2, a10

en: Sort the selected text or whole document.
he: מיון הטקסט הנבחר או את כל המסמך.

en: Spaces
he: רווחים

en: Spell check canceled.
he: בדיקת האיות בוטלה.

en: Spell check complete.
he: בדיקת האיות הושלמה.

en: Spellcheck
he: בדיקת איות

en: Spelling
he: איות

en: Spelling '%1'
he: איות ‚%1’

en: Spelling Mistake Line
he: קו שגיאת כתיב

en: Splits or joins a tag
he: פיצול או חיבור תגית

en: Start column of selected text of the current document.
he: עמודת ההתחלה של הטקסט הנבחר במסמך הנוכחי.

en: Start line of selected text of the current document.
he: שורת ההתחלה של הטקסט הנבחר במסמך הנוכחי.

en: Start the Marked Selection
he: התחלת הבחירה המסומנת

en: Static Word Wrap
he: גלישת שורות סטטית

en: Statusbar
he: שורת מצב

en: Stop current output
he: עצירת הפלט הנוכחי

en: Store swap files in:
he: אחסון קובצי החלפה תחת:

en: Success:
he: הצלחה:

en: Suffix for backup files:
he: סיומת קובצי הגיבוי:

en: Swap file mode:
he: מצב קובץ החלפה:

en: Swap the selected text with the clipboard contents
he: החלפת הטקסט הנבחר בתוכן לוח הגזירים

en: Swap with Clipboard Contents
he: החלפה בתוכן לוח הגזירים

en: Switch to Command Line
he: מעבר לשורת הפקודות

en: Switch to Next Input Mode
he: מעבר למצב הקלט הבא

en: Switch to incremental search bar
he: החלפה לסרגל חיפוש מדורג

en: Switch to power search and replace bar
he: החלפה לסרגל חיפוש והחלפה מתקדם

en: Switch to the next input mode.
he: מעבר למצב הקלט הבא.

en: Syntax highlighting
he: הדגשת תחביר

en: Tab
he: טאב

en: Tab Size: %1
he: גודל טאב: %1

en: Tab Width
he: רוחב טאב

en: Tab and Space Markers
he: סימוני טאבים ורווחים

en: Tab wi&dth:
he: רו&חב טאב:

en: Tabulators
he: טאבים

en: Tabulators && Spaces
he: טאבים ורווחים

en: Tabulators &and Spaces
he: טאבים &ורווחים

en: Take Screenshot of Selection
he: צילום הבחירה

en: Te&xt Settings
he: הגדרות &טקסט

en: Temporarily raise limit and reload file
he: להגדיל את המגבלה זמנית ולרענן את הקובץ

en: Testing, ...
he: בדיקות, …

en: Text Area
he: אזור הטקסט

en: Text Cursor Movement
he: תנועת סמן הטקסט

en: Text Decorations
he: קישוטי טקסט

en: Text Navigation
he: ניווט טקסט

en: Text Templates & Snippets
he: תבניות טקסט וקטעי קוד

en: Text selection mode:
he: מצב בחירת טקסט:

en: Text selection of the current document.
he: בחירת הטקסט של המסמך הנוכחי.

en: Text to Speech
he: הקראה

en: Text to replace with
he: טקסט להחלפה

en: Text to search for
he: טקסט לחיפוש

en: The Editing Commands
he: פקודות העריכה

en: The bookmarks will be ordered by the line numbers they are placed at.
he: הסימניות תמוינה על פי מספרי השורות שבהן הן ממוקמות.

en: The byte order mark is a special sequence at the beginning of Unicode encoded documents. It helps editors to open text documents with the correct Unicode encoding. The byte order mark is not visible in the displayed document.
he: סימן סדר בתים הוא רצף מיוחד בתחילתם של מסמכים בקידוד יוניקוד. הוא מסייע לעורכים לפתוח מסמכים טקסט עם הקידוד הנכון ביוניקוד. סימן סדר הבתים לא מוצג על המסך כחלק מהצגת המסמך.

en: The cool buffersystem
he: מערכת הזיכרון החוצץ המגניבה

en: The current date (ISO).
he: התאריך הנוכחי (ISO)

en: The current date (QDate formatstring).
he: התאריך הנוכחי (מחרוזת תבנית QDate).

en: The current date in current locale format.
he: התאריך הנוכחי בתבנית של האזור הנוכחי.

en: The current time (ISO).
he: השעה הנוכחית (ISO).

en: The current time (QTime formatstring).
he: השעה הנוכחית (QTime formatstring).

en: The current time in current locale format.
he: השעה הנוכחית בתבנית של האזור הנוכחי.

en: The diff command '%1' could not be started.
he: אי אפשר להפעיל את פקודת ההבדלים (diff)‏ ‚%1’.

en: The diff command could not be found. Please make sure that diff(1) is installed and in your PATH.
he: הפקודה diff לא נמצאה. נא לוודא ש־diff(1)‎ מותקנת ונמצאת בנתיב (PATH) שלך.

en: The diff command failed. Please make sure that diff(1) is installed and in your PATH.
he: הפקודה diff נכשלה. נא לוודא ש־diff(1)‎ מותקנת ונמצאת בנתיב (PATH) שלך.

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
he: המסמך „%1” נערך.
    לשמור את השינויים או להתעלם מהם?

en: The document could not be saved, as it was not possible to write to %1.
    
    Check that you have write access to this file or that enough disk space is available.
he: אי אפשר לשמור את המסמך כי אי אפשר לכתוב אל %1.
    
    נא לבדוק שיש לך הרשאת כתיבה לקובץ זה ושיש מספיק מקום פנוי בכונן.

en: The document could not be saved, as it was not possible to write to %1.
    Check that you have write access to this file or that enough disk space is available.
    The original file may be lost or damaged. Don't quit the application until the file is successfully written.
he: לא ניתן לשמור את המסמך, כיוון שלא ניתן לכתוב אל %1.
    נא לוודא שיש לך גישה לכתוב לקובץ הזה או שיש לך מספיק מקום זמין.
    הקובץ המקורי כנראה אבד או נפגם. לא לצאת מהיישום עד שכתיבת הקובץ הושלמה בהצלחה.

en: The editor will display a symbol to indicate the presence of a tab in the text.
he: העורך יציג סמל שיצביע על הימצאותו של טאב בטקסט.

en: The file %1 could not be loaded, as it was not possible to read from it.<br />Check if you have read access to this file.
he: אי אפשר לטעון את הקובץ %1 כי אי אפשר לקרוא ממנו.<br />נא לבדוק אם יש לך הרשאה לקרוא מהקובץ.

en: The file %1 was opened and contained lines longer than the configured Line Length Limit (%2 characters).<br />The longest of those lines was %3 characters long<br/>Those lines were wrapped and the document is set to read-only mode, as saving will modify its content.
he: הקובץ %1 נפתח ומכיל שורות ארוכות מהגדרת מגבלת אורך השורה (%2 תווים).<br />הארוכה מבין השורות האלו הייתה באורך %3<br />השורות הללו גלשו, והמסמך הוגדר לקריאה בלבד כיוון ששמירה שלו כנראה תשנה את התוכן שלו.

en: The file %1 was opened with %2 encoding but contained invalid characters.<br />It is set to read-only mode, as saving might destroy its content.<br />Either reopen the file with the correct encoding chosen or enable the read-write mode again in the tools menu to be able to edit it.
he: הקובץ %1 נפתח עם הקידוד %2 אבל הוא מכיל תווים לא חוקיים. <br />הוא הוגדר למצב קריאה בלבד, כיוון ששמירה שלנו כנראה תהרוס את התוכן שלו. <br />יש לפתוח את הקובץ מחדש עם הקידוד הנכון, או לאפשר מחדש את אפשרות הכתיבה מתוך תפריט הכלים כדי לאפשר לך לערוך אותו.

en: The file '%1' was deleted or moved on disk.
he: הקובץ ‚%1’ נמחק מהכונן או הועבר.

en: The file '%1' was modified on disk.
he: הקובץ ‚%1’ נערך בכונן.

en: The file <a href="%1">%2</a> is still loading.
he: הקובץ <a href="%1">%2</a> עדיין נטען.

en: The file was not closed properly.
he: הקובץ לא נסגר כראוי.

en: The files are identical.
he: הקבצים זהים.

en: The indentation width is the number of spaces which is used to indent a line. If the option <b>Insert spaces instead of tabulators</b> in the section <b>Editing</b> is disabled, a <b>Tab</b> character is inserted if the indentation is divisible by the tab width.
he: רוחב ההזחה הוא מספר הרווחים להזחת השורה. אם האפשרות <b>הוספתרווחים במקום טאבים</b> בסעיף <b>עריכה</b> מושבתת, יתווסף תו <b>Tab</b> במקום אם ההזחה מתחלקת ברוחב טאב.

en: The line color to use for boxes
he: צבע הקו שישמש עבור תיבות

en: The margin inside boxes, in pixels
he: השוליים בתוך תיבות, בפיקסלים

en: The mime type mask allows to select files by mimetype. The string is a semicolon-separated list of mimetypes, for example <code>text/plain; text/english</code>.
he: מסכת סוג התוכן מאפשר לבחור קבצים לפי סוג תוכן (MIME). המחרוזת היא רשימה של סוגי תוכן מופרדים בנקודה פסיק, למשל: <code>text/plain; text/english</code>.

en: The name of the filetype will be the text of the corresponding menu item.
he: שם סוג הקובץ יהיה הטקסט לפריט התפריט המתאים.

en: The section name is used to organize the file types in menus.
he: שם הסעיף משמש לארגון סוגי הקבצים בתפריטים.

en: The selected encoding cannot encode every Unicode character in this document. Do you really want to save it? There could be some data lost.
he: הקידוד הנבחר לא יכול לקודד כל תו יוניקוד במסמך הזה. לשמור אותו? יכול להיות שחלק מהנתונים ילכו לאיבוד.

en: The width of the box outline
he: עובי המסגרת של התיבה

en: The wildcards mask allows to select files by filename. A typical mask uses an asterisk and the file extension, for example <code>*.txt; *.text</code>. The string is a semicolon-separated list of masks.
he: מסכת תוו ההכללה הזאת מאפשר לבחור קבצים לפי שם קובץ. מסכה טיפוסית משתמשת בכוכבית ובסיומת הקובץ, למשל <code>‎*.txt; *.text</code>. המחרוזת היא רשימה של מסכות מופרדות בפסיקים.

en: Theme Editor
he: עורך ערכות עיצוב

en: There are no more chars for the next bookmark.
he: אין תווים נוספים לסימנייה הבאה.

en: This command aligns lines in the selected block or whole document on the column given by a regular expression given as an argument.<br><br>If you give an empty pattern it will align on the first non-blank character by default.<br>If the pattern has a capture it will indent on the captured match.<br><br><i>Examples</i>:<br>'<code>alignon -</code>' will insert spaces before the first '-' of each lines to align them all on the same column.<br>'<code>alignon :\s+(.)</code>' will insert spaces before the first non-blank character that occurs after a colon to align them all on the same column.
he: הפקודה מיישרת את המקטע הנבחר או את המסמך כולו לפי העמודה שסופקה דרך ביטוי רגולרי שסופק כארגומנט.<br><br>אספקת תבנית ריקה תיישר לפי התו הראשון שאינו ריק כברירת מחדל.<br>אם בתבנית יש לכידה ההתאמה שנלכדה תוזח.<br><br><i>דוגמאות</i>:<br>‚‎<code>alignon -</code>‎’ יוסיף רווחים לפני ה־‚-’ (מינוס) הראשון בכל אחת מהשורות כדי ליישר אותן לאותה העמודה.<br>‚‎<code>alignon :\s+(.)</code>‎’ יוסיף רווחים לפני התו הראשון שאינו ריק שמופיע מיד אחרי נקודתיים כדי ליישר את כולם לאותה העמודה.

en: This command aligns lines in the selected block or whole document on the column given by a regular expression that you will be prompted for.<br /><br />If you give an empty pattern it will align on the first non-blank character by default.<br />If the pattern has a capture it will indent on the captured match.<br /><br /><i>Examples</i>:<br />With '-' it will insert spaces before the first '-' of each lines to align them all on the same column.<br />With ':\s+(.)' it will insert spaces before the first non-blank character that occurs after a colon to align them all on the same column.
he: הפקודה הזאת מיישרת את המקטע הנבחר או את המסמך כולו בעמוד כפי שצוין בביטוי רגולרי שנתבקש מהמשתמש.<br /><br />תבנית ריקה תגרום ליישור לפי התו הראשון שאינו ריק כברירת מחדל.<br />אם בתבנית מוגדרת לכידה היא תתיישר לפי התוצאה שנלכדה.<br /><br /><i>דוגמאות</i>:<br />עם ‚-’ יתווסף רווח לפני ה־‚-’ הראשון של כל אחת מהשורות כדי ליישר אותן באותה העמודה.<br />עם ‚‎:\s+(.)‎’ יתווספו רווחים לפני התו הראשון שאינו ריק שמופיע אחרי נקודתיים כדי ליישר אותם לאותה העמודה.

en: This command allows switching between the normal (line based) selection mode and the block selection mode.
he: הפקודה הזאת מאפשרת לעבור בין מצב הבחירה הרגיל (המבוסס על שורות) ובין מצב הבחירות המלבניות.

en: This command allows you to export the current document with all highlighting information into a HTML document.
he: פקודה זו מאפשרת לך לייצא את המסמך הנוכחי, עם כל פרטי ההדגשה, למסמך HTML.

en: This command comments out the current line or a selected block of text.<br /><br />The characters for single/multiple line comments are defined within the language's highlighting.
he: הפקודה הזאת הופכת את השורה הנוכחית או את קטע הטקסט הנבחר להערה.<br /><br />התווים המשמשים עבור הערות של שורה אחת/מספר שורות מוגדרים בהגדרות ההדגשה של השפה.

en: This command opens a dialog and lets you choose a line that you want the cursor to move to.
he: הפקודה הזאת פותחת חלונית ומאפשרת לך לבחור את השורה אליה להזיז את הסמן.

en: This command removes comments from the current line or a selected block of text.<br /><br />The characters for single/multiple line comments are defined within the language's highlighting.
he: פקודה זו מסירה הערות מהשורה הנוכחית או מקטע הטקסט הנבחר.<br /><br />התווים המשמשים עבור הערות של שורה אחת/מספר שורות מוגדרים בהגדרות ההדגשה של השפה.

en: This decreases the display font size.
he: הקטנת גודל כתב התצוגה.

en: This defines the fallback encoding to try for opening files if neither the encoding chosen as standard above, nor the encoding specified in the open/save dialog, nor the encoding specified on command line match the content of the file.  Before this is used, an attempt will be made to determine the encoding to use by looking for a byte order mark at start of file: if one is found, the right Unicode encoding will be chosen; otherwise encoding detection will run, if both fail the fallback encoding will be tried.
he: מגדיר את קידוד הגיבוי שיש לנסות לפתיחת הקבצים אם לא נבחרו אף אחד מתקני הקידוד לעיל, או שלא צוין קידוד בחלונית פתיחה/שמירה או שהקידוד שצוין בשורת הפקודה לא תואם את תוכן הקובץ. לפני שמשתמשים בזה, יתבצע ניסיון לאתר את הקידוד לשימוש על ידי חיפוש סימן סדר בתים בתחילת הקובץ: אם נמצא אחד כזה, קידוד היוניקוד הנכון ייבחר, אחרת זיהוי קידוד יופעל, אם שניהם נכשלו יתבצע ניסיון להגדיר את קידוד הגיבוי.

en: This defines the standard encoding to use to open/save files, if not changed in the open/save dialog or by using a command line option.
he: הגדרת קידוד ברירת המחדל לפתיחה או לשמירה של קבצים, אם לא השתנה בחלון פתיחה או שמירה או על ידי שימוש בארגומנט בשורת הפקודה.

en: This determines the number of entries to keep in the clipboard history
he: הגדרה זו קובעת את מספר הרשומות לשמירה בהיסטוריית לוח הגזירים

en: This increases the display font size.
he: הגדלת גודל כתב התצוגה.

en: This is a list of available indentation modes. The specified indentation mode will be used for all new documents. Be aware that it is also possible to set the indentation mode with document variables, modes or a .kateconfig file.
he: זאת רשימה של מצבי הזחה זמינים, מצב ההזחה שצוין יחול על כל המסמכים החדשים. נא לשים לב שאפשר גם להגדיר את מצב ההזחה עם משתני מסמך, מצבים או בקובץ ‎.kateconfig.

en: This resets the display font size.
he: מאפס את גודל כתב התצוגה.

en: This string is located in katedialogs.cpp in KateSaveConfigTab's constructor.
he: המחרוזת הזאת נמצאת ב־katedialogs.cpp בבנאי של KateSaveConfigTab.

en: This value will be multiplied with the font's default line height. A value of 1.0 means that the default height will be used.
he: הערך הזה יוכפל בגובה ברירת המחדל של שורת הגופן. ערך של 1.0 אומר שהגובה בפועל יהיה גובה ברירת המחדל.

[ctx: Title (in plural) of the best results in an item search. Please, that the translation doesn't have more than 34 characters, since the menu where it's displayed is small and fixed.]
en: Best Search Matches
he: תוצאות החיפוש הטובות ביותר

[ctx: Title (in singular) of the best result in an item search. Please, that the translation doesn't have more than 34 characters, since the menu where it's displayed is small and fixed.]
en: Best Search Match
he: תוצאת החיפוש הטובה ביותר

en: Toggle &Bookmark
he: החלפת מצב &סימנייה

en: Toggle Camel Case Cursor Movement
he: החלפת מצב תנועת סמן לפי הגדלת/הקטנת אותיות ראשונות (קאמל קייס)

en: Toggle Comment
he: החלפת הצגת הערה

en: Toggle Contained Nodes
he: החלפת מצב המפרקים המוכלים

en: Toggle Current Node
he: החלפת מצב המפרק הנוכחי

en: Toggle between normal word movement and camel case cursor movement.
he: החלפה בין מעבר רגיל בין מילים לבין תנועת סמן לפי רישיות פותחות.

en: Toggle comment of current tag or CSS selector
he: החלפת מצב הערה על התגית או בורר ה־CSS הנוכחי

[ctx: ToolTip of the search bar of modes of syntax highlighting]
en: Search for syntax highlighting modes by language name or file extension (for example, C++ or .cpp)
he: חיפוש מצבי הדגשת תחביר לפי שם השפה או סיומת קובץ (למשל: C++‎ או ‎.cpp)

en: Top of file reached. Continue from bottom?
he: הגעת לתחילת הקובץ. להמשיך מהסוף?

en: Total Amount of Pages
he: כמות העמודים הכוללת

en: Transpose Characters
he: שחלוף תווים

en: Transpose Words
he: שחלוף מילים

en: Trims leading and trailing whitespace from selection or whole document.
he: הסרת רווחים מסוף ומתחילת השורות של הטקסט הנבחר או מכל המסמך.

en: Trims leading whitespace from selection or whole document.
he: הסרת רווחים מתחילת הבחירה או מכל המסמך.

en: Trims trailing whitespace from selection or whole document.
he: הסרת רווחים מסוף הבחירה או מכל המסמך.

en: Try to Save Nevertheless
he: לנסות לשמור בכל זאת

en: Trying to Save Unmodified File
he: מתבצע ניסיון לשמור קובץ שלא שונה

en: Typographical Conventions for %1
he: מוסכמות טיפוגרפיות עבור %1

en: Unable to open file
he: אי אפשר לפתוח את הקובץ

en: Unable to open the config file for reading.
he: אי אפשר לפתוח את קובץ התצורה לקריאה.

en: Unco&mment
he: ביטו&ל הערה

en: Unfold Toplevel Nodes
he: פריסת מפרקים עליונים

en: Unknown command '%1'
he: הפקודה ‚%1’ לא מוכרת

en: Unknown word
he: מילה לא מוכרת

en: Unknown word:
he: מילה לא מוכרת:

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Unset Background Color
he: איפוס צבע רקע

en: Unset Normal Color
he: איפוס צבע רגיל

en: Unset Selected Background Color
he: איפוס צבע רקע נבחר

en: Unset Selected Color
he: איפוס הצבע הנבחר

en: Untitled
he: ללא שם

en: Uppercase
he: אותיות רישיות

en: Uppercase first character conversion
he: המרת תו ראשון לאות גדולה

en: Usage: %1 on|off|1|0|true|false
he: שימוש: ‎%1 on|off|1|0|true|false

en: Usage: set-remove-trailing-spaces 0|-|none or 1|+|mod|modified or 2|*|all
he: אופן שימוש: set-remove-trailing-spaces 0|-|none or 1|+|mod|modified or 2|*|all

en: Use &Default Style
he: להשתמש ב&סגנון ברירת המחדל

en: Use Default
he: להשתמש בברירת המחדל

en: Use Default Colors
he: להשתמש בצבעי ברירת המחדל

en: Use Default Style
he: להשתמש בסגנון ברירת המחדל

en: Use Enter key to insert selected completion
he: יש להשתמש ב־Enter כדי להוסיף את ההשלמה הנבחרת

en: Use default color from the color theme
he: להשתמש בצבע ברירת המחדל מערכת הצבעים

en: Use this command to copy the currently selected text to the system clipboard.
he: אפשר להשתמש בפקודה זו כדי להעתיק את הטקסט הנבחר אל לוח הגזירים של המערכת.

en: Use this to auto indent the current line or block of text to its proper indent level.
he: אפשר להשתמש בזה כדי להזיח אוטומטית את שורת או מקטע הטקסט הנוכחיים לרמת ההזחה המתאימה.

en: Use this to clean the indentation of a selected block of text (only tabs/only spaces).<br /><br />You can configure whether tabs should be honored and used or replaced with spaces, in the configuration dialog.
he: ניקוי ההזחה של קטע טקסט נבחר (טאבים/רווחים בלבד)<br /><br /> אפשרלהגדיר בחלונית ההגדרות אם להתחשב בטאבים ולעשות בהם שימוש, או האם להחליף טאבים ברווחים.

en: Use this to indent a selected block of text.<br /><br />You can configure whether tabs should be honored and used or replaced with spaces, in the configuration dialog.
he: הזחת קטע טקסט נבחר.<br /><br />אפשר לקבוע בחלונית ההגדרות אם להתחשב בטאבים ולעשות בהם שימוש, או אם להחליף טאבים ברווחים.

en: Use this to unindent a selected block of text.
he: יש להשתמש בזה כדי לבטל הזחה של קטע טקסט נבחר.

en: Use this to wrap the current line, or to reformat the selected lines as paragraph, to fit the 'Wrap words at' setting in the configuration dialog.<br /><br />This is a static word wrap, meaning the document is changed.
he: יש להשתמש בזה כדי לשבור את השורה הזאת כך שתגלוש לשורה הבאה או לעצב את השורה הנבחרת כפסקה כדי שתתאים להגדרת ‚גלישת שורות לאחר’ בחלונית ההגדרה<br /><br />זאת גלישת שורות קבועה, כלומר שהמסמך משתנה.

en: Using deprecated modeline 'remove-trailing-space'. Please replace with 'remove-trailing-spaces modified;', see https://docs.kde.org/?application=katepart&branch=stable5&path=config-variables.html#variable-remove-trailing-spaces
he: שימוש במצב השורות שיצא משימוש ‚remove-trailing-space’. נא להחליף ב־‚remove-trailing-spaces modified;’, לפרטים: https://docs.kde.org/?application=katepart&branch=stable5&path=config-variables.html#variable-remove-trailing-spaces

en: Using deprecated modeline 'replace-trailing-space-save'. Please replace with 'remove-trailing-spaces all;', see https://docs.kde.org/?application=katepart&branch=stable5&path=config-variables.html#variable-remove-trailing-spaces
he: שימוש במצב השורות שיצא משימוש ‚replace-trailing-space-save’. נא להחליף ב־‚remove-trailing-spaces all;’, לפרטים https://docs.kde.org/?application=katepart&branch=stable5&path=config-variables.html#variable-remove-trailing-spaces

en: VI: INSERT MODE
he: ‏VI: מצב הוספה

en: VI: NORMAL MODE
he: ‏‎VI: מצב רגיל

en: VI: REPLACE
he: VI: החלפה

en: VI: VISUAL
he: VI: מצב חזותי

en: VI: VISUAL BLOCK
he: VI: מקטע חזותי

en: VI: VISUAL LINE
he: VI: שורה חזותית

en: Variables
he: משתנים

en: Various bugfixes
he: תיקון מגוון תקלות

en: Very nice help
he: עזרה אדיבה מאוד

en: Vi Input Mode
he: מצב קלט של VI

en: View &Difference
he: הצגת ה&בדלים

en: View Changes
he: הצגת שינויים

en: Visual mode
he: מצב חזותי

en: W&idth:
he: &רוחב:

en: Waldo Bastian
he: ולדו בסטיאן

en: Warning
he: אזהרה

en: When selected, composed characters are removed with their diacritics instead of only removing the base character. This is useful for Indic locales.
he: אם האפשרות נבחרה, אותיות מורכבות (עם ניקוד למשל) יוסרו עם הסימנים המבחינים במקום הסרת תו הבסיס בלבד. שימושי לשפות הודיות.

en: When selected, pressing the home key will cause the cursor to skip whitespace and go to the start of a line's text. The same applies for the end key.
he: כאשר אפשרות זו נבחרת, לחיצה על המקש Home תגרום לסמן לדלג על מרווחים ולעבור לתחילת שורה המכילה טקסט. אפשרות זו פועלת באופן דומה עבור סוף שורה והמקש End.

en: When selected, vi commands will override Kate's built-in commands. For example: Ctrl+R will redo, and override the standard action (showing the search and replace dialog).
he: כאשר נבחר, הפקודות של vi יהיו בשימוש במקום אלו של Kate. למשל, לחיצת המקש Control+R תפעיל את פקודת שחזר ותנצח את הפקודה הרגילה (הצגת החלון של שינוי והחלפה).

en: When some text is selected these chars will be added on both its sides in a way "Auto Bracket" do
he: כאשר טקסט נבחר, התווים האלו יתווספו בשני הצדדים כמו „סוגריים אוטומטיים”

en: When this setting is enabled, the editor view automatically folds
    comment blocks that start on the first line of the document. This is
    helpful to hide license headers which are commonly placed at the
    beginning of a file.
he: כשהאפשרות הזאת פעילה, תצוגת העורך מקפלת מקטעי הערות שמתחילים
    בשורה הראשונה של המסמך. חיוני להסתרת כותרות רישוי שבדרך כלל מוצבות
    בראשי הקבצים.

en: When you type these characters while text is selected, they will surround the selected text instead of replacing it.
he: כשמקלידים את התווים האלו כשנבחר טקסט, הטקסט הנבחר יוקף במקום שיתחלף.

en: Whitespace (excluding line breaks)
he: רווחים (לא כולל מעברי שורה)

en: Whitespace indicator si&ze:
he: &גודל מחוון רווחים:

en: Whole match reference
he: ייחוס של התאמה מלאה

en: Whole words
he: מילים שלמות

en: Width must be at least 1.
he: הרוחב חייב להיות לפחות 1.

en: Word Completion
he: השלמת מילים אוטומטית

en: Word Wrap
he: גלישת שורות

en: Word Wrap Marker
he: סימוני גלישת שורות

en: Word boundary
he: גבול מילה

en: Word character (alphanumerics plus '_')
he: תווי מילים (אותיות, והתו „_”)

en: Word completion provides suggestions based on the words found in the document
he: השלמת מילים מספקת המלצות על בסיס המילים שנמצאות במסמך

en: Word wrap:
he: גלישת שורות:

en: Wra&p words at:
he: גלישת שורה ל&אחר:

en: Wrap &words at a fixed column
he: &גלישת מילים בעמודה קבועה

en: Wrap dynamically at static word wrap marker
he: גלישה דינמית בסימון גלישת שורות קבוע

[ctx: Wrap words at (value is at 20 or larger)]
en: %v character | %v characters
he[0]: תו
he[1]: שני תווים
he[2]: %v תווים
he[3]: %v תווים

en: Wraps the selected text in XML tags constructed from the provided Emmet expression (defaults to div).
he: עוטף את הטקסט הנבחר בתגיות XML שהורכבו מביטוי ה־Emmet שסופק (ברירת המחדל היא div).

en: Write a backup file on save for:
he: לכתוב קובץ גיבוי בכל שמירה עבור:

en: Wrong arguments
he: ארגומנטים שגויים

en: X component in global screen coordinates of the cursor position.
he: רכיב X בנקודות ציון במסך באופן מקיף של מקום הסמן.

en: Y component in global screen coordinates of the cursor position.
he: רכיב Y בנקודות ציון במסך באופן מקיף של מקום הסמן.

en: You can choose if the codefolding marks should be shown, if codefolding is possible.
he: אפשר לבחור אם יוצגו סימני צמצום קוד כשאפשר.

en: You did not provide a backup suffix or prefix. Using default suffix: '~'
he: לא ציינת קידומת או סיומת לקובצי גיבוי. ייעשה שימוש בסיומת ברירת המחדל: ‚~’

en: Yury Lebedev
he: יורי לבדב

en: Zero or more occurrences
he: אפס מופעים או יותר

en: Zero or one occurrences
he: אפס או מופע אחד

en: Zoom: %1%
he: תקריב: %1%

en: [BLOCK] %1
he: [מקטע] %1

en: false
he: שקר

en: if neither the encoding chosen as standard above, nor the encoding specified in the open/save dialog, nor the encoding specified on command line match the content of the file, this detection will be run.
he: אם אף אחת מהקידודים שלהלן או מהקידודים בחלונית פתיחה/שמירה או הקידודים שצוינו דרך שורת הפקודות לא תואמים לתוכן הקובץ, הזיהוי יופעל.

en: recording
he: מקליט

en: replace with %1?
he: להחליף ב־%1?

en: s
he: שנ׳

[ctx: short translation]
en: 1 match found | %1 matches found
he[0]: נמצאה תוצאה אחת
he[1]: נמצאו שתי תוצאות
he[2]: נמצאו %1 תוצאות
he[3]: נמצאו %1 תוצאות

[ctx: short translation]
en: 1 replacement made | %1 replacements made
he[0]: בוצעה החלפה אחת
he[1]: בוצעו שתי החלפות
he[2]: בוצעו %1 החלפות
he[3]: בוצעו %1 החלפות

[ctx: short translation please]
en: Adjust indentation of text pasted from the clipboard.
he: התאמת הזחה של קוד שמודבק מלוח הגזירים.

[ctx: short translation please]
en: Allow odd indentation level (no multiple of indent width).
he: לאפשר רמת הזחה אי־זוגית (לא בכפולות של רוחב ההזחה).

[ctx: short translation please]
en: Enable automatic insertion of brackets.
he: הפעלת הוספת סוגריים אוטומטית.

[ctx: short translation please]
en: Enable block selection mode.
he: הפעלת מצב בחירת מקטעים.

[ctx: short translation please]
en: Enable dynamic word wrap of long lines.
he: הפעלת גלישת שורות דינמית לשורות ארוכות.

[ctx: short translation please]
en: Enable folding markers in the editor border.
he: הפעלת סמני קיפול במסגרת של העורך.

[ctx: short translation please]
en: Enable folding preview in the editor border.
he: הפעלת תצוגה מקדימה מקופלת במסגרת העורך.

[ctx: short translation please]
en: Enable overwrite mode in the document.
he: הפעלת מצב דריסה במסמך.

[ctx: short translation please]
en: Enable persistent text selection.
he: הפעלת בחירת טקסט דביקה.

[ctx: short translation please]
en: Enable smart home navigation.
he: הפעלת ניווט חכם לבית.

[ctx: short translation please]
en: Enable the byte order mark (BOM) when saving Unicode files.
he: להפעיל את סמן סדר הבתים (BOM) בעת שמירת קובצי יוניקוד.

[ctx: short translation please]
en: Enable the icon border in the editor view.
he: הפעלת מסגרת סמל בתצוגת העורך.

[ctx: short translation please]
en: Enable whether pressing enter will insert selected auto completion item.
he: להפעיל האם לחיצה על Enter תוסיף את הפריט הנבחר מההשלמה האוטומטית.

[ctx: short translation please]
en: Enable word wrap while typing text.
he: הפעלת גלישת שורות תוך הקלדת טקסט.

[ctx: short translation please]
en: Insert newline at end of file on save.
he: הוספת שורה חדשה בסוף הקובץ עם השמירה.

[ctx: short translation please]
en: Pressing TAB key indents.
he: לחיצה על מקש TAB מזיחה.

[ctx: short translation please]
en: Pressing backspace in leading whitespace unindents.
he: לחיצה על Backspace ברווחים הפותחים מצמצמת את ההזחה.

[ctx: short translation please]
en: Remove trailing spaces when saving the document.
he: הסרת רווחים עוקבים בעת שמירת המסמך.

[ctx: short translation please]
en: Replace tabs with spaces when saving the document.
he: להחליף טאבים ברווחים בעת שמירת המסמך.

[ctx: short translation please]
en: Replace tabs with spaces.
he: החלפת טאבים ברווחים.

[ctx: short translation please]
en: Set the auto indentation style.
he: הגדרת סגנון ההזחה האוטומטית.

[ctx: short translation please]
en: Set the background color for the current line.
he: הגדרת צבע הרקע של השורה הנוכחית.

[ctx: short translation please]
en: Set the color for the bracket highlight.
he: הגדרת צבע הדגשת הסוגריים.

[ctx: short translation please]
en: Set the color scheme.
he: הגדרת ערכת הצבע.

[ctx: short translation please]
en: Set the default dictionary used for spell checking.
he: הגדרת מילון ברירת המחדל שמשמש לבדיקת איות.

[ctx: short translation please]
en: Set the document background color.
he: הגדרת צבע רקע המסמך.

[ctx: short translation please]
en: Set the font of the document.
he: הגדרת גופן המסמך.

[ctx: short translation please]
en: Set the icon bar color.
he: הגדרת צבע פס הסמל.

[ctx: short translation please]
en: Set the indentation depth for each indent level.
he: הגדרת עומק ההזחה לכל רמת הזחה.

[ctx: short translation please]
en: Set the number of autocenter lines.
he: הגדרת מספר השורות למרכוז אוטומטי.

[ctx: short translation please]
en: Set the number of undo steps to remember (0 equals infinity).
he: הגדרת מספר צעדי ההסגה לשמירה (0 זה אינסוף).

[ctx: short translation please]
en: Set the point size of the document font.
he: הגדרת גודל הנקודות של גופן המסמך.

[ctx: short translation please]
en: Set the syntax highlighting.
he: הגדרת הדגשת התחביר.

[ctx: short translation please]
en: Set the tab display width.
he: הגדרת רוחב תצוגת טאב.

[ctx: short translation please]
en: Set the text selection color.
he: הגדרת צבע בחירת טקסט.

[ctx: short translation please]
en: Set the word wrap column.
he: הגדרת עמודת גלישת טקסט.

[ctx: short translation please]
en: Set the word wrap marker color.
he: הגדרת צבע סמן גלישת שורות.

[ctx: short translation please]
en: Sets the end of line mode.
he: הגדרת מצב סוף השורה.

[ctx: short translation please]
en: Show line numbers.
he: הצגת מספרי שורות.

[ctx: short translation please]
en: Show scrollbar minimap.
he: הצגת מפה ממוזערת בפס הגלילה.

[ctx: short translation please]
en: Show scrollbar preview.
he: הצגת תצוגה מקדימה בפס הגלילה.

[ctx: short translation please]
en: Visualize tabs and trailing spaces.
he: ייצוג חזותי של טאבים ורווחים עוקבים.

[ctx: short translation, user created new file]
en: New file
he: קובץ חדש

[ctx: substituted into the previous message]
en: 1 line | %1 lines
he[0]: שורה אחת
he[1]: שתי שורות
he[2]: %1 שורות
he[3]: %1 שורות

en: text
he: טקסט

[ctx: translators: you can also translate 'Try Again' with 'Reload']
en: Try Again
he: לנסות שוב

en: true
he: אמת

[ctx: value for variable remove-trailing-spaces]
en: all
he: הכול

[ctx: value for variable remove-trailing-spaces]
en: modified
he: נערך

[ctx: value for variable remove-trailing-spaces]
en: none
he: ללא

en: vi-mode
he: מצב vi
