ksystemstats - en to he translation catalogue (216 entries)

[ctx: @info]
en: Amount of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, measured in microseconds
he: כמות הזמן שכל המשימות מעוכבות בהמתנה למשאבי מעבד זמינים, נמדדת במילישניות

[ctx: @info]
en: Amount of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, measured in microseconds
he: כמות הזמן שכל המשימות מעוכבות בהמתנה למשאבי קלט/פלט זמינים, נמדדת במילישניות

[ctx: @info]
en: Amount of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, measured in microseconds
he: כמות הזמן שכל המשימות מעוכבות בהמתנה למשאבי זיכרון זמינים, נמדדת במילישניות

[ctx: @info]
en: Amount of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, measured in microseconds
he: כמות הזמן שלפחות משימה אחת מעוכבת בהמתנה למשאבי מעבד זמינים, נמדדת במילישניות

[ctx: @info]
en: Amount of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, measured in microseconds
he: כמות הזמן שלפחות משימה אחת מעוכבת בהמתנה למשאבי קלט/פלט זמינים, נמדדת במילישניות

[ctx: @info]
en: Amount of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, measured in microseconds
he: כמות הזמן שלפחות משימה אחת מעוכבת בהמתנה למשאבי זיכרון זמינים, נמדדת במילישניות

[ctx: @info]
en: Current average frequency between all CPUs
he: הטמפרטורה הממוצעת הנוכחית על פני כל המעבדים

[ctx: @info]
en: Current frequency of the CPU
he: תדירות המעבד הנוכחית

[ctx: @info]
en: Current maximum frequency between all CPUs
he: תדירות מרבית נוכחית בין כל המעבדים

[ctx: @info]
en: Current minimum frequency between all CPUs
he: הטמפרטורה המזערית הנוכחית על פני כל המעבדים

[ctx: @info]
en: Number of CPU cores across all physical CPUS
he: מספר לבבות המעבדים על פני כל המעבדים הפיזיים

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 1 minute
he: ממוצע מספר המשימות בתור הריצה על פני דקה

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 15 minutes
he: ממוצע מספר המשימות בתור הריצה על פני 15 דקות

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 5 minutes
he: ממוצע מספר המשימות בתור הריצה על פני 5 דקות

[ctx: @info]
en: Number of physical CPUs installed in the system
he: מספר המעבדים הפיזיים המותקנים במערכת

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, averaged over 1 minutes
he: אחוז הזמן שכל המשימות מעוכבות בהמתנה למשאבי מעבד זמינים, ממוצע על פני דקה

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, averaged over 10 seconds
he: אחוז הזמן שכל המשימות מעוכבות בהמתנה למשאבי מעבד זמינים, ממוצע על פני 10 שניות

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, averaged over 5 minutes
he: אחוז הזמן שכל המשימות מעוכבות בהמתנה למשאבי מעבד זמינים, ממוצע על פני 5 דקות

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, averaged over 1 minutes
he: אחוז הזמן שכל המשימות מעוכבות בהמתנה למשאבי קלט/פלט זמינים, ממוצע על פני דקה

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, averaged over 10 seconds
he: אחוז הזמן שכל המשימות מעוכבות בהמתנה למשאבי קלט/פלט זמינים, ממוצע על פני 10 שניות

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, averaged over 5 minutes
he: אחוז הזמן שכל המשימות מעוכבות בהמתנה למשאבי קלט/פלט זמינים, ממוצע על פני 5 דקות

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, averaged over 1 minutes
he: אחוז הזמן שכל המשימות מעוכבות בהמתנה למשאבי זיכרון זמינים, ממוצע על פני דקה

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, averaged over 10 seconds
he: אחוז הזמן שכל המשימות מעוכבות בהמתנה למשאבי זיכרון זמינים, ממוצע על פני 10 שניות

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, averaged over 5 minutes
he: אחוז הזמן שכל המשימות מעוכבות בהמתנה למשאבי זיכרון זמינים, ממוצע על פני 5 דקות

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, averaged over 1 minutes
he: אחוז הזמן שלפחות משימה אחת מעוכבת בהמתנה למשאבי מעבד זמינים, ממוצע על פני דקה

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, averaged over 10 seconds
he: אחוז הזמן שלפחות משימה אחת מעוכבת בהמתנה למשאבי מעבד זמינים, ממוצע על פני 10 שניות

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, averaged over 5 minutes
he: אחוז הזמן שלפחות משימה אחת מעוכבת בהמתנה למשאבי מעבד זמינים, ממוצע על פני 5 דקות

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, averaged over 1 minutes
he: אחוז הזמן שלפחות משימה אחת מעוכבת בהמתנה למשאבי קלט/פלט זמינים, ממוצע על פני דקה

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, averaged over 10 seconds
he: אחוז הזמן שלפחות משימה אחת מעוכבת בהמתנה למשאבי קלט/פלט זמינים, ממוצע על פני 10 שניות

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, averaged over 5 minutes
he: אחוז הזמן שלפחות משימה אחת מעוכבת בהמתנה למשאבי קלט/פלט זמינים, ממוצע על פני 5 דקות

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, averaged over 1 minutes
he: אחוז הזמן שלפחות משימה אחת מעוכבת בהמתנה למשאבי זיכרון זמינים, ממוצע על פני דקה

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, averaged over 10 seconds
he: אחוז הזמן שלפחות משימה אחת מעוכבת בהמתנה למשאבי זיכרון זמינים, ממוצע על פני 10 שניות

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, averaged over 5 minutes
he: אחוז הזמן שלפחות משימה אחת מעוכבת בהמתנה למשאבי זיכרון זמינים, ממוצע על פני 5 דקות

[ctx: @info]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: @title]
en: All
he: הכול

[ctx: @title]
en: All Disks
he: כל הכוננים

[ctx: @title]
en: All GPUs
he: כל המעבדים הגרפיים

[ctx: @title]
en: All GPUs Total Memory
he: סך הזיכרון של כל המעבדים הגרפיים

[ctx: @title]
en: All GPUs Usage
he: ניצולת כל המעבדים הגרפיים

[ctx: @title]
en: All GPUs Used Memory
he: הזיכרון המנוצל של כל המעבדים הגרפיים

[ctx: @title]
en: All Network Devices
he: כל התקני הרשת

[ctx: @title]
en: Application Memory
he: זיכרון יישום

[ctx: @title]
en: Application Memory Percentage
he: אחוז זיכרון יישום

[ctx: @title]
en: Average CPU Frequency
he: תדירות מעבד ממוצעת

[ctx: @title]
en: Average CPU Temperature
he: טמפרטורת מעבד ממוצעת

[ctx: @title]
en: Buffer Memory
he: זיכרון חוצץ

[ctx: @title]
en: Buffer Memory Percentage
he: אחוז זיכרון חוצץ

[ctx: @title]
en: CPU %1
he: מעבד %1

[ctx: @title]
en: CPU %1 Core %2
he: מעבד %1 לב %2

[ctx: @title]
en: CPU Pressure
he: לחץ מעבד

[ctx: @title]
en: Cache Memory
he: זיכרון מטמון

[ctx: @title]
en: Cache Memory Percentage
he: אחוז זיכרון מטמון

[ctx: @title]
en: Charge
he: טעינה

[ctx: @title]
en: Charge Percentage
he: אחוז טעינה

[ctx: @title]
en: Charging  Rate
he: קצב טעינה

[ctx: @title]
en: Charging Rate
he: קצב טעינה

[ctx: @title]
en: Core %1
he: לב %1

[ctx: @title]
en: Current Capacity
he: קיבולת נוכחית

[ctx: @title]
en: Current Frequency
he: תדירות נוכחית

[ctx: @title]
en: Current Temperature
he: טמפטורה נוכחית

[ctx: @title]
en: Design Capacity
he: קיבולת בתכנון

[ctx: @title]
en: Download Rate
he: קצב הורדה

[ctx: @title]
en: Free Physical Memory
he: זיכרון פיזי פנוי

[ctx: @title]
en: Free Physical Memory Percentage
he: אחוז זיכרון פיזי פנוי

[ctx: @title]
en: Free Space
he: מקום פנוי:

[ctx: @title]
en: Free Swap Memory
he: זיכרון החלפה פנוי

[ctx: @title]
en: Free Swap Memory Percentage
he: אחוז זיכרון החלפה פנוי

[ctx: @title]
en: Frequency
he: תדירות

[ctx: @title]
en: Full (1 minute average)
he: מלא (ממוצע על פני 5 דקות)

[ctx: @title]
en: Full (10 second average)
he: מלא (ממוצע על פני 10 שניות)

[ctx: @title]
en: Full (5 minute average)
he: מלא (ממוצע על פני 5 דקות)

[ctx: @title]
en: GPU
he: מעבד גרפי

[ctx: @title]
en: Health
he: בריאות

[ctx: @title]
en: Hostname
he: שם מארח

[ctx: @title]
en: IO Pressure
he: לחץ קלט/פלט

[ctx: @title]
en: IPv4 Address
he: כתובת IPv4

[ctx: @title]
en: IPv4 DNS
he: DNS ב־IPv4

[ctx: @title]
en: IPv4 Gateway
he: שער גישה IPv4

[ctx: @title]
en: IPv4 Subnet Mask
he: מסכת רשת IPv4

[ctx: @title]
en: IPv4 with Prefix Length
he: IPv4 עם אורך קידומת

[ctx: @title]
en: IPv6 Address
he: כתובת IPv6

[ctx: @title]
en: IPv6 DNS
he: DNS ב־IPv6

[ctx: @title]
en: IPv6 Gateway
he: שער גישה IPv6

[ctx: @title]
en: IPv6 Subnet Mask
he: מסכת רשת IPv6

[ctx: @title]
en: IPv6 with Prefix Length
he: IPv6 עם אורך קידומת

[ctx: @title]
en: KDE Frameworks Version
he: גרסת תשתיות KDE

[ctx: @title]
en: KDE Plasma
he: פלזמה מבית KDE‏

[ctx: @title]
en: KDE Plasma Version
he: גרסת KDE פלזמה

[ctx: @title]
en: Kernel
he: ליבה

[ctx: @title]
en: Kernel Name
he: שם ליבה

[ctx: @title]
en: Kernel Name and Version
he: שם וגרסת ליבה

[ctx: @title]
en: Kernel Version
he: גרסת ליבה

[ctx: @title]
en: Load Averages
he: ממוצעי עומס

[ctx: @title]
en: Load average (1 minute)
he: ממוצע עומס (דקה)

[ctx: @title]
en: Load average (15 minute)
he: ממוצע עומס (15 דקות)

[ctx: @title]
en: Load average (5 minutes)
he: ממוצע עומס (5 דקות)

[ctx: @title]
en: Maximum CPU Frequency
he: תדירות המעבד המרבית

[ctx: @title]
en: Maximum CPU Temperature
he: טמפרטורת המעבד המרבית

[ctx: @title]
en: Memory
he: זיכרון

[ctx: @title]
en: Memory Frequency
he: תדירות זיכרון

[ctx: @title]
en: Memory Pressure
he: לחץ זיכרון

[ctx: @title]
en: Minimum CPU Frequency
he: תדירות מעבד מזערית

[ctx: @title]
en: Minimum CPU Temperature
he: טמפרטורת מעבד מזערית

[ctx: @title]
en: Name
he: שם

[ctx: @title]
en: Network Devices
he: התקני רשת

[ctx: @title]
en: Network Name
he: שם רשת

[ctx: @title]
en: Number of CPUs
he: מספר המעבדים

[ctx: @title]
en: Number of Cores
he: מספר הלבבות

[ctx: @title]
en: Operating System
he: מערכת הפעלה

[ctx: @title]
en: Operating System Logo
he: לוגו מערכת הפעלה

[ctx: @title]
en: Operating System Name
he: שם מערכת הפעלה

[ctx: @title]
en: Operating System Name and Version
he: שם וגרסת מערכת הפעלה

[ctx: @title]
en: Operating System URL
he: כתובת מערכת הפעלה

[ctx: @title]
en: Operating System Version
he: גרסת מערכת הפעלה

[ctx: @title]
en: Percentage Free
he: אחוז פנוי

[ctx: @title]
en: Percentage Used
he: אחוז בשימוש

[ctx: @title]
en: Physical Memory
he: זיכרון פיזי

[ctx: @title]
en: Power
he: צריכת חשמל

[ctx: @title]
en: Pressure
he: לחץ

[ctx: @title]
en: Qt Version
he: גרסת Qt

[ctx: @title]
en: Read Rate
he: קצב קריאה

[ctx: @title]
en: Signal Strength
he: עוצמת אות

[ctx: @title]
en: Some (1 minute average)
he: כלשהי (ממוצע על פני דקה)

[ctx: @title]
en: Some (10 second average)
he: כלשהי (ממוצע על פני 10 שניות)

[ctx: @title]
en: Some (5 minute average)
he: כלשהי (ממוצע על פני 5 דקות)

[ctx: @title]
en: Swap Memory
he: זיכרון החלפה

[ctx: @title]
en: System
he: מערכת

[ctx: @title]
en: System Usage
he: ניצולת מערכת

[ctx: @title]
en: Temperature
he: טמפרטורה

[ctx: @title]
en: Total Downloaded
he: סך כל מה שהורד

[ctx: @title]
en: Total Full Stall Time
he: זמן עיכוב כולל של כולם

[ctx: @title]
en: Total Physical Memory
he: זיכרון פיזי כולל

[ctx: @title]
en: Total Some Stall Time
he: זמן עיכוב כולל של כלשהו

[ctx: @title]
en: Total Space
he: סך כל הנפח

[ctx: @title]
en: Total Swap Memory
he: זיכרון החלפה כולל

[ctx: @title]
en: Total Uploaded
he: סך כל מה שהועלה

[ctx: @title]
en: Total Usage
he: ניצולת כוללת

[ctx: @title]
en: Total Video Memory
he: זיכרון וידאו כולל

[ctx: @title]
en: Upload Rate
he: קצב העלאה

[ctx: @title]
en: Uptime
he: זמן פעילות

[ctx: @title]
en: Usage
he: ניצולת

[ctx: @title]
en: Used Physical Memory
he: זיכרון פיזי בשימוש

[ctx: @title]
en: Used Physical Memory Percentage
he: אחוז זיכרון פיזי בשימוש

[ctx: @title]
en: Used Space
he: מקום מנוצל

[ctx: @title]
en: Used Swap Memory
he: זיכרון החלפה בשימוש

[ctx: @title]
en: Used Swap Memory Percentage
he: אחוז זיכרון החלפה בשימוש

[ctx: @title]
en: User Usage
he: ניצולת משתמש

[ctx: @title]
en: Video Memory Used
he: זיכרון וידאו בשימוש

[ctx: @title]
en: Video Usage
he: ניצולת וידאו

[ctx: @title]
en: Wait Usage
he: ניצולת המתנה

[ctx: @title]
en: Window System
he: מערכת חלונות

[ctx: @title]
en: Write Rate
he: קצב כתיבה

[ctx: @title %1 is GPU number]
en: GPU %1
he: מעבד גרפי %1

[ctx: @title Kernel Name and Version]
en: Kernel
he: ליבה

[ctx: @title Operating System Name and Version]
en: OS
he: מערכת הפעלה

[ctx: @title Short for 'All GPUs Total Memory']
en: Total
he: סך הכול

[ctx: @title Short for 'All GPUs Usage']
en: Usage
he: ניצולת

[ctx: @title Short for 'All GPUs Used Memory']
en: Used
he: בשימוש

[ctx: @title Short for 'Free Space']
en: Free
he: פנויים

[ctx: @title Short for 'Read Rate']
en: Read
he: קריאה

[ctx: @title Short for 'Total Space']
en: Total
he: סך הכול

[ctx: @title Short for 'Used Space']
en: Used
he: בשימוש

[ctx: @title Short for 'Write Rate']
en: Write
he: כתיבה

[ctx: @title Short for Download Rate]
en: Download
he: הורדה

[ctx: @title Short for Total Downloaded]
en: Downloaded
he: הורד

[ctx: @title Short for Total Uploaded]
en: Uploaded
he: הועלה

[ctx: @title Short for Total Video Memory]
en: Total
he: סך הכול

[ctx: @title Short for Upload Rate]
en: Upload
he: העלאה

[ctx: @title Short for Video Memory Used]
en: Used
he: בשימוש

[ctx: @title Short of IPv4 DNS]
en: IPv4 DNS
he: DNS ב־IPv4

[ctx: @title Short of IPv4 Gateway]
en: IPv4 Gateway
he: שער גישה IPv4

[ctx: @title Short of IPv4 Subnet Mask]
en: IPv4 Subnet Mask
he: מסכת רשת IPv4

[ctx: @title Short of IPv6 DNS]
en: IPv6 DNS
he: DNS ב־IPv6

[ctx: @title Short of IPv6 Gateway]
en: IPv6 Gateway
he: שער גישה IPv6

[ctx: @title Short of IPv6 Subnet Mask]
en: IPv6 Subnet Mask
he: מסכת רשת IPv6

[ctx: @title Short of Network Name]
en: Name
he: שם

[ctx: @title Short of Signal Strength]
en: Signal
he: אות

[ctx: @title, Short for 'Load average (1 minute)]
en: Load average (1m)
he: ממוצע עומס (דק׳)

[ctx: @title, Short for 'Load average (15 minutes)]
en: Load average (15m)
he: ממוצע עומס (15 דק׳)

[ctx: @title, Short for 'Load average (5 minutes)]
en: Load average (5m)
he: ממוצע עומס (5 דק׳)

[ctx: @title, Short for '%1 System Usage']
en: %1 System
he: %1 מערכת

[ctx: @title, Short for '%1 User Usage']
en: %1 User
he: %1 משתמש

[ctx: @title, Short for '%1 Wait Load']
en: %1 Wait
he: %1 המתנה

[ctx: @title, Short for 'Application Memory']
en: Application
he: יישום

[ctx: @title, Short for 'Average CPU Frequency']
en: Average Frequency
he: תדירות ממוצעת

[ctx: @title, Short for 'Average CPU Temperature']
en: Average Temperature
he: טמפרטורה ממוצעת

[ctx: @title, Short for 'Buffer Memory']
en: Buffer
he: חוצץ

[ctx: @title, Short for 'Cache Memory']
en: Cache
he: מטמון

[ctx: @title, Short for 'Free Physical Memory']
en: Free
he: פנוי

[ctx: @title, Short for 'Free Swap Memory']
en: Free
he: פנוי

[ctx: @title, Short for 'Maximum CPU Frequency']
en: Max Frequency
he: תדירות מרבית

[ctx: @title, Short for 'Maximum CPU Temperature']
en: Max Temperature
he: טמפרטורה מרבית

[ctx: @title, Short for 'Minimum CPU Frequency']
en: Min Frequency
he: תדירות מזערית

[ctx: @title, Short for 'Minimum CPU Temperature']
en: Min Temperature
he: טמפרטורה מזערית

[ctx: @title, Short for 'System Usage']
en: System
he: מערכת

[ctx: @title, Short for 'Total Physical Memory']
en: Total
he: סך הכול

[ctx: @title, Short for 'Total Swap Memory']
en: Total
he: סך הכול

[ctx: @title, Short for 'Total Usage']
en: Usage
he: ניצולת

[ctx: @title, Short for 'Used Physical Memory']
en: Used
he: בשימוש

[ctx: @title, Short for 'Used Swap Memory']
en: Used
he: בשימוש

[ctx: @title, Short for 'User Usage']
en: User
he: משתמש

[ctx: @title, Short for 'Wait Load']
en: Wait
he: המתנה

[ctx: @title, Short for `Percentage Free]
en: Free
he: פנויים

[ctx: @title, Short for `Percentage Used]
en: Used
he: בשימוש

[ctx: @title, Short fort 'Number of CPUs']
en: CPUs
he: מעבדים

[ctx: @title, Short fort 'Number of Cores']
en: Cores
he: לבבות

en: Amount of energy that the Battery was designed to hold
he: כמות העוצמה שהסוללה תוכננה לאגור

en: Amount of energy that the battery can currently hold
he: כמות העוצמה שהסוללה יכולה לאגור כעת

en: Amount of energy that the battery is currently holding
he: כמות העוצמה שהסוללה אוגרת כרגע

en: Amount of memory used for caching disk blocks
he: כמות הזיכרון בשימוש למטמון של מקטעי כונן

en: CPUs
he: מעבדים

en: Disks
he: כוננים

en: Hardware Sensors
he: חיישני חומרה

en: Percentage of the current capacity that the battery is currently holding
he: אחוז הקיבולת הנוכחי שהסוללה אוגרת כרגע

en: Percentage of the design capacity that the battery can hold
he: אחוז מהקיבולת המתוכננת שהסוללה יכולה לאגור

en: Power that the battery is being charged with (positive) or discharged (negative)
he: עוצמת הטעינה (חיובית) או הפריקה (שלילית) של הסוללה
