konsole - en to he translation catalogue (876 entries)

en:  MB
he:  מ״ב

en:  ms
he:  מ״ש

en: %1 is a folder for SSH entries
he: %1 היא תיקייה לרשומות SSH

en: %1 is an invalid URL, the output could not be saved.
he: הכתובת %1 שגויה, אי אפשר לשמור את הפלט.

en: &All Tabs in Current Window
he: &כל הלשוניות בחלון הנוכחי

en: &Close Session
he: &סגירת הפעלה

en: &Configure or Rename Tab...
he: ה&גדרה או שינוי שם לשונית…

en: &Continue Task
he: ה&משך משימה

en: &Default character encoding:
he: קידוד &ברירת מחדל:

en: &Edit...
he: &עריכה…

en: &Hangup
he: &ניתוק

en: &Interrupt Task
he: &עצירת משימה

en: &Kill Task
he: &חיסול משימה

en: &Never
he: &אף פעם לא

en: &New...
he: &חדש…

en: &Paste Location
he: ה&דבקת מיקום

en: &Print Screen...
he: ה&דפסת מסך…

en: &Remove
he: ה&סרה

en: &Scale output
he: התאמת פלט ל&קנה מידה

en: &Select All
he: בחירה בה&כול

en: &Select Tabs...
he: &בחירת לשוניות…

en: &Set as Default
he: ה&גדרה כברירת מחדל

en: &Suspend Task
he: ה&שהיית משימה

en: &Tab title format:
he: תסדיר &שמות הלשוניות:

en: &Terminal bell mode:
he: מצב &פעמון מסוף:

en: &Terminate Task
he: &סיום משימה

en: &The whole line
he: את &כל השורה

en: &Window Color Scheme
he: &סכמת צבע חלון

en: &ZModem Upload...
he: ה&עלאת ZModem…

[ctx: (pixels) visual size unit]
en:  px
he:  פיקסלים

en: ...
he: …

en: /bin/sh
he: ‎/bin/sh

en: /home/username
he: ‎/home/username

en: <b>WARNING</b>: This has security implications as it allows malicious URLs to be shown as another URL or hidden.<br>Make sure you understand the implications before turning this on.
he: <b>אזהרה</b>: יש לזה השלכות בהיבט אבטחת המידע כיוון שזה מאפשר לכתובות זדוניות להופיע ככתובת אחרת או להתחבא.<br>נא לוודא שההשלכות ברורות לך בטרם הפעלת האפשרות.

en: <html><head/><body><p>Applications that use KonsolePart share profiles.</p><p>They do not share with Konsole or other applications:<ul><li>default profile</li><li>show in menu</li><li>shortcuts</li></ul></p><p>Feel free to open a Konsole <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?format=guided&product=konsole&component=kpart">bug report</a> if you desire a change to how these are handled.</body></html>
he: <html><head/><body dir="rtl"><p>יישומים שמשתמשים ב־KonsolePart חולקים פרופילים.</p><p>הם לא חולקים עם Konsole או יישומים אחרים:<ul><li>פרופיל ברירת מחדל</li><li>הצגה בתפריט</li><li>קיצורי דרך</li></ul></p><p>אפשר <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?format=guided&product=konsole&component=kpart">לפתוח תקלה</a> ב־Konsole כדי לשנות את אופן הטיפול בהם.</body></html>

en: <html><head/><body><p>Complex Text Layout</p></body></html>
he: <html><head/><body dir="rtl"><p>פריסת טקסט מורכבת</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>To use this feature, enable <span style=" font-weight:600;">Mouse-&gt;Miscellaneous-&gt;Underline files</span> in your profile settings.</p></body></html>
he: <html><head/><body dir="rtl"><p>כדי להשתמש ביכולת הזאת, יש להפעיל את <span style=" font-weight:600;">עכבר-&gt;שונות-&gt;קו תחתי לקבצים</span> בהגדרות הפרופיל שלך</p></body></html>

en: <p>A ZModem file transfer attempt has been detected, but no suitable ZModem software was found on this system.</p><p>You may wish to install the 'rzsz' or 'lrzsz' package.</p>
he: <p> זוהה ניסיון העברה של קובץ בעזרת ZModem, אך לא נמצא יישום מתאים עבור ZModem במערכת.</p><p> עליך להתקין את חבילה rzsz או lrzsz. </p>

en: <p>No suitable ZModem software was found on this system.</p><p>You may wish to install the 'rzsz' or 'lrzsz' package.</p>
he: <p> לא נמצא יישום מתאים עבור ZModem במערכת.</p><p> עליך להתקין את חבילה rzsz או lrzsz. </p>

en: <p>The current session already has a ZModem file transfer in progress.</p>
he: <p> ההפעלה הנוכחית כבר מכילה העברה של קובץ בעזרת ZModem. </p>

en: <qt>Output has been <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Software_flow_control">suspended</a> by pressing Ctrl+S. Press <b>Ctrl+Q</b> to resume.</qt>
he: <qt>הפלט <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Software_flow_control">הושעה</a> על ידי לחיצה על Ctrl+S. יש ללחוץ על <b>Ctrl+Q</b> כדי להמשיך.</qt>

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Focus Above Terminal
he: מיקוד מעל המסוף

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Focus Below Terminal
he: מיקוד מתחת למסוף

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Focus Left Terminal
he: התמקדות במסוף השמאלי

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Focus Right Terminal
he: התמקדות במסוף הימני

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Last Used Tabs
he: הלשוניות האחרונות שהיו בשימוש

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Last Used Tabs (Reverse)
he: הלשוניות האחרונות שהיו בשימוש (אחורה)

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Move tab to the left
he: העברת לשונית שמאלה

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Move tab to the right
he: העברת לשונית ימינה

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Next Tab
he: הלשונית הבאה

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Previous Tab
he: הלשונית הקודמת

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Setup semantic integration (bash)
he: הגדרת שילוב סמנטי (bash)

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Switch to Last Tab
he: מעבר ללשונית האחרונה

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Switch to Tab %1
he: מעבר ללשונית %1

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Toggle Between Two Tabs
he: מעבר בין שתי לשוניות

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Toggle line numbers display
he: החלפת מצב תצוגת מספרי שורות

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Toggle maximize current view
he: החלפת מצב הגדלת התצוגה הנוכחית

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Toggle semantic hints display
he: החלפת מצב תצוגת עצות סמנטיות

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Toggle zoom-maximize current view
he: החלפת מצב הגדלת-תקריב התצוגה הנוכחית

[ctx: @action:button]
en: &Cancel
he: &ביטול

[ctx: @action:button]
en: &Paste everything
he: הדבקה של ה&כול

[ctx: @action:button]
en: Close &Window
he: סגירת החלון

[ctx: @action:button]
en: Close Current &Tab
he: סגירת ה&לשונית הנוכחית

[ctx: @action:button]
en: Close Program
he: סגירת התוכנית

[ctx: @action:button]
en: Kill Program
he: חיסול תוכנית

[ctx: @action:button]
en: Paste &without control characters
he: הדבקה &בלי תווי בקרה

[ctx: @action:button]
en: Run
he: הרצה

[ctx: @action:button]
en: Show all fonts
he: הצגת כל הגופנים

[ctx: @action:button Create an alternate color scheme]
en: New...
he: חדשה…

[ctx: @action:button Create an alternate key binding]
en: New...
he: חדשה...

[ctx: @action:button Go to the next phrase]
en: Next
he: הבא

[ctx: @action:button Go to the previous phrase]
en: Previous
he: הקודם

[ctx: @action:button open a dialog with list of fonts]
en: Choose...
he: בחירה…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Clone Tab
he: &שכפול לשונית

[ctx: @action:inmenu]
en: &Configure or Rename Tab...
he: ה&גדרה או שינוי שם לשונית…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Detach Tab
he: &ניתוק לשונית

[ctx: @action:inmenu]
en: &New Tab
he: &לשונית חדשה

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
he: סגירת לשונית

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Window
he: סגירת חלון

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
he: מחיקה

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Current &Tab
he: ניתוק ה&לשונית הנוכחית

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Current &View
he: ניתוק הת&צוגה הנוכחית

[ctx: @action:inmenu]
en: Equal size to all views
he: גודל שווה לכל התצוגות

[ctx: @action:inmenu]
en: Expand View
he: הרחבת תצוגה

[ctx: @action:inmenu]
en: Load Tab Layout...
he: טעינת פריסת לשוניות…

[ctx: @action:inmenu]
en: Load a new tab with layout 1x2 terminals
he: טעינת לשונית חדשה עם מסופים בפריסת 2×1

[ctx: @action:inmenu]
en: Load a new tab with layout 2x1 terminals
he: טעינת לשונית חדשה עם מסופים בפריסת 1×2

[ctx: @action:inmenu]
en: Load a new tab with layout 2x2 terminals
he: טעינת לשונית חדשה עם מסופים בפריסת 2×2

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage Profiles...
he: ניהול פרופילים…

[ctx: @action:inmenu]
en: New &Window
he: &חלון חדש

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Tab Layout...
he: שמירת פריסת הלשוניות…

[ctx: @action:inmenu]
en: Shrink View
he: צמצום תצוגה

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View
he: פיצול התצוגה

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Automatically
he: פיצול התצוגה אוטומטית

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Automatically from next tab
he: פיצול התצוגה אוטומטית מהלשונית הבאה

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Left/Right
he: פיצול תצוגה ימינה/שמאלה

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Left/Right from next tab
he: פיצול התצוגה לשמאל/ימין מהלשונית הבאה

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Top/Bottom
he: פיצול תצוגה מעלה/מטה

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Top/Bottom from next tab
he: פיצול התצוגה למעלה/מטה מהלשונית הבאה

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle maximize current view
he: החלפת מצב הגדלת התצוגה הנוכחית

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle zoom-maximize current view
he: החלפת מצב הגדלת-תקריב התצוגה הנוכחית

[ctx: @action:inmenu Do not select any tabs]
en: &None
he: &כלום

[ctx: @info]
en: <html><head/><body><p><span style=" font-style:italic;">Settings → Configure Konsole → General → Remember window size</span> must be disabled for these entries to work.</p></body></html>
he: <html><head/><body dir="rtl"><p><span style=" font-style:italic;">הגדרות ← הגדרת Konsole ← כללי ← שימור גודל החלון</span> חייב להיות מושבת כדי שהרשומות האלו תעבודנה.</p></body></html>

[ctx: @info]
en: A profile with the name "%1" already exists.
he: כבר קיים פרופיל בשם „%1”.

[ctx: @info]
en: Insufficient permissions to save settings to: <filename>%1</filename>.<nl/>Either change the permissions of that file or set a different name to save the settings to a new profile.
he: אין מספיק הרשאות כדי לשמור הגדרות אל: <filename>%1</filename>.<nl/>כדאי לשנות את ההרשאות של הקובץ הזה או להגדיר שם שונה כדי לשמור את ההגדרות לפרופיל חדש.

[ctx: @info]
en: Key bindings control how combinations of keystrokes in the terminal window are converted into the stream of characters that is then sent to the current terminal program. For more information on how to customize the key bindings check the Konsole Handbook.
he: צירופי מקשים שולטים באופן בו צירופים של הקשות על מקשים החלון המסוף מומרת לתזרים של תווים שנשלחים לתוכנית המסוף הנוכחית. למידע נוסף על התאמת צירופי מקשים כדאי לעיין בספרון ההדרכה של Konsole.

[ctx: @info]
en: Profile Name was empty; please set a name to be able to save settings.
he: שם הפרופיל היה ריק, נא להגדיר שם כדי שאפשר יהיה לשמור את ההגדרות.

[ctx: @info]
en: Profile name exceeded maximum allowed length (%1).
he: שם הפרופיל חורג מהאורך המותר (%1).

[ctx: @info]
en: Scheme <resource>%1</resource> failed to load.
he: טעינת הסכמה <resource>%1</resource> נכשלה.

[ctx: @info]
en: The highlighted characters are invalid in profile names: %1.
he: התווים המודגשים שגויים לשמות פרופילים: %1.

[ctx: @info]
en: There are %1 open terminals in this window. Do you still want to quit?
he: יש עוד %1 מסופים פתוחים בחלון הזה. לצאת בכל זאת?

[ctx: @info]
en: There is a process running in this window. Do you still want to quit? | There are %1 processes running in this window. Do you still want to quit?
he[0]: יש תהליך רץ בחלון זה. לצאת בכל זאת?
he[1]: יש שני תהליכים רצים בחלון זה. לצאת בכל זאת?
he[2]: יש %1 תהליכים רצים בחלון זה. לצאת בכל זאת?
he[3]: יש %1 תהליכים רצים בחלון זה. לצאת בכל זאת?

[ctx: @info:credit]
en: (c) 1997-2022, The Konsole Developers
he: (c) 1997‏-2022, מפתחי Konsole

[ctx: @info:credit]
en: Ahmad Samir
he: אחמד סמיר

[ctx: @info:credit]
en: Alexander Neundorf
he: אלכסנדר נוינדורף

[ctx: @info:credit]
en: Antonio Larrosa
he: אנטוניו לרוסה

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes
he: תיקוני תקלות

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes and general improvements
he: תיקוני תקלות ושיפורים כלליים

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes and improved startup performance
he: תיקוני תקלות ושיפור בביצועי ההפעלה

[ctx: @info:credit]
en: Bug fixes and major improvements
he: תיקוני תקלות ושיפורים משמעותיים

[ctx: @info:credit]
en: Carlos Alves
he: קרלוס אלביס

[ctx: @info:credit]
en: Code from the kvt project
    General improvements
he: לקח קוד ממיזם kvt
    שיפורים כלליים

[ctx: @info:credit]
en: Dan Pilone
he: דן פיילון

[ctx: @info:credit]
en: David Faure
he: דיויד פור

[ctx: @info:credit]
en: Edwin Pujols
he: אדווין פוחוס

[ctx: @info:credit]
en: Embedded Konsole
    General improvements
he: מסוף מוטמע
    שיפורים כלליים

[ctx: @info:credit]
en: Embedded Konsole
    Toolbar and session names
he: מסוף מוטמע
    סרגלי כלים ושמות הפעלות

[ctx: @info:credit]
en: FreeBSD port
he: הסבה ל־FreeBSD

[ctx: @info:credit]
en: General improvements
he: שיפורים כלליים

[ctx: @info:credit]
en: General maintainer, bug fixes and general improvements
he: מתחזק ראשי, תיקוני תקלות ושיפורים כללים

[ctx: @info:credit]
en: Gustavo Carneiro
he: גוסטבו קרניירו

[ctx: @info:credit]
en: Jekyll Wu
he: ג׳קיל וו

[ctx: @info:credit]
en: Kevin Street
he: קווין סטריט

[ctx: @info:credit]
en: Kurt Hindenburg
he: קרט הינדנבורג

[ctx: @info:credit]
en: Lars Doelle
he: לארס דואל

[ctx: @info:credit]
en: Lotzi Boloni
he: לוצי בולוני

[ctx: @info:credit]
en: Major refactoring, bug fixes and major improvements
he: כתיבה מחדש משמעותית, תיקוני תקלות ושיפורים משמעותיים

[ctx: @info:credit]
en: Mariusz Glebocki
he: מריוש גלבוצ׳קי

[ctx: @info:credit]
en: Marking improvements
he: שיפורים בסימניות

[ctx: @info:credit]
en: Martin Jones
he: מרטין ג׳ונס

[ctx: @info:credit]
en: Martin T. H. Sandsmark
he: מרטין ט. ה. זנדסמרק

[ctx: @info:credit]
en: Matthias Ettrich
he: מתיאס אטריק

[ctx: @info:credit]
en: Nate Graham
he: נייט גרהם

[ctx: @info:credit]
en: Original author
he: יוצר מקורי

[ctx: @info:credit]
en: Peter Silva
he: פיטר סילבה

[ctx: @info:credit]
en: Previous maintainer, ported to KDE4
he: מתחזק קודם, הסבה אל KDE4

[ctx: @info:credit]
en: Robert Knight
he: רוברט נייט

[ctx: @info:credit]
en: SGI port
he: הסבה ל־SGI

[ctx: @info:credit]
en: Schema and text selection improvements
he: שיפורי ערכות צבע ובחירת טקסט

[ctx: @info:credit]
en: Solaris support and history
he: תמיכה בסולאריס והיסטוריה

[ctx: @info:credit]
en: Stephan Binner
he: סטפן בינר

[ctx: @info:credit]
en: Sven Fischer
he: סוון פישר

[ctx: @info:credit]
en: Thanks to many others.
he: תודה לרבים אחרים.

[ctx: @info:credit]
en: Thomas Dreibholz
he: תומס דרייבהולץ

[ctx: @info:credit]
en: Thomas Surrel
he: תומס סורל

[ctx: @info:credit]
en: Tomaz Canabrava
he: טומאש קנאבראווה

[ctx: @info:credit]
en: Visual effects
he: אפקטים חזותיים

[ctx: @info:credit]
en: Waldo Bastian
he: ולדו בסטיאן

[ctx: @info:credit]
en: Warwick Allison
he: וורוויק אליסון

[ctx: @info:shell]
en: Arguments passed to command
he: ארגומנטים המועברים לפקודה

[ctx: @info:shell]
en: Change the value of a profile property.
he: שינוי ערך מאפיין של פרופיל.

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute. This option will catch all following arguments, so use it as the last option.
he: פקודה להפעלה. אפשרות זו תלכוד את כל הארגומנטים, כך שכדאי להשתמש בה בתור המוצא האחרון.

[ctx: @info:shell]
en: Create a new tab in an existing window rather than creating a new window ('Run all Konsole windows in a single process' must be enabled)
he: ליצור לשונית חדשה בחלון קיים במקום ליצור חלון חדש (יש לוודא שהאפשרות ‚הרצת כל חלונות Konsole כתהליך בודד’ פעילה)

[ctx: @info:shell]
en: Create tabs as specified in given tabs configuration file
he: יצירת לשוניות כפי שצוין בקובץ הגדרות הלשוניות שסופק

[ctx: @info:shell]
en: Disable transparent backgrounds, even if the system supports them.
he: משבית את השימוש ברקעים שקופים, גם אם המערכת תומכת בהם.

[ctx: @info:shell]
en: Do not close the initial session automatically when it ends.
he: לא לסגור את ההפעלה הראשונית אוטומטית עם סגירתה.

[ctx: @info:shell]
en: Force re-using the existing instance even if it breaks functionality, e. g. --new-tab. Mostly for debugging.
he: לאלץ שימוש חוזר במופע קיים גם אם זה יפגע ביכולות, למשל: ‎--new-tab. מיועד בעיקר לניפוי תקלות.

[ctx: @info:shell]
en: Hide the menubar, overriding the default setting
he: הסתרת התפריט, התעלמות מברירת המחדל

[ctx: @info:shell]
en: Hide the tabbar, overriding the default setting
he: הסתרת סרגל הכלים, התעלמות מברירת המחדל

[ctx: @info:shell]
en: List all the profile properties names and their type (for use with -p)
he: הצגת כל שמות הפרופילים והסוגים שלהם (לשימוש עם ‎-p)

[ctx: @info:shell]
en: List the available profiles
he: הצגת הפרופילים הזמינים

[ctx: @info:shell]
en: Name of profile to use for new Konsole instance
he: שם הפרופיל לשימוש במופע חדש של Konsole

[ctx: @info:shell]
en: Run in a separate process
he: הרצה בתהליך נפרד

[ctx: @info:shell]
en: Set the initial working directory of the new tab or window to 'dir'
he: הגדרת תיקיית העבודה הראשונית של הלשונית או החלון החדשים ל־‚dir’

[ctx: @info:shell]
en: Show the menubar, overriding the default setting
he: הצגת התפריט, התעלמות מברירת המחדל

[ctx: @info:shell]
en: Show the tabbar, overriding the default setting
he: הצגת סרגל הכלים, התעלמות מברירת המחדל

[ctx: @info:shell]
en: Start Konsole in fullscreen mode
he: הפעלת Konsole במסך מלא

[ctx: @info:shell]
en: Start Konsole in the background and bring to the front when Ctrl+Shift+F12 (by default) is pressed
he: להפעיל את Konsole ברקע ולהביא לחזית בלחיצה על Ctrl+Shift+F12 (כברירת מחדל)

[ctx: @info:shell]
en: Use the built-in profile instead of the default profile
he: להשתמש בפרופיל המובנה במקום בפרופיל ברירת המחדל

[ctx: @info:shell]
en: json layoutfile to be loaded to use for new Konsole instance
he: קובץ json של פריסה לטעינה ושימוש בעותק חדש של Konsole

[ctx: @info:shell Alert the user with red color text]
en: Warning:
he: אזהרה:

[ctx: @info:shell This session is done]
en: Finished
he: הסתיים

[ctx: @info:status]
en: Any adjustments are only temporary to this session.
he: כל הכיוונים הם זמניים להפעלה זו.

[ctx: @info:status]
en: By its very nature, a terminal program requires font characters that are equal width (monospace). Any non monospaced font may cause display issues. This should not be necessary except in rare cases.
he: תוכנית מסוף מטבעה דורשת גופנים ברוחב אחיד (monospace). גופן ברוחב משתנה יכול לגרום לבעיות תצוגה. זה לא אמור להיות הכרחי למעט מקרים מאוד נדירים.

[ctx: @info:status]
en: The background transparency setting will not be used because your desktop does not appear to support transparent windows.
he: אפשרות השקיפות של הרקע לא תהיה בשימוש, כי נראה ששולחן העבודה שלך לא תומך בחלונות שקופים.

[ctx: @info:tooltip]
en: Built-in profile is always available
he: הפרופיל המובנה תמיד זמין

[ctx: @info:tooltip]
en: Characters which are considered part of a word when double-clicking to select whole words in the terminal.
he: תווים שנחשבים לחלק ממילה בלחיצה כפולה כדי לבחור מילים שלמות במסוף.

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to choose Faint color
he: ללחוץ כדי לבחור צבע חלש

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to choose color
he: ללחוץ לבחירת צבע

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to choose intense color
he: ללחוץ כדי לבחור צבע עז

[ctx: @info:tooltip]
en: Close terminal
he: סגירת מסוף

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the search bar
he: סגור את סרגל החיפוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Close this tab
he: סגירת הלשונית הזאת

[ctx: @info:tooltip]
en: Display the options menu
he: הצגת תפריט האפשרויות

[ctx: @info:tooltip]
en: Double click to change shortcut
he: לחיצה כפולה כדי לשנות את הקיצור

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter a tab name to search for here
he: נא למלא כאן שם לשונית לחיפוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the text to search for here
he: הכנס כאן את הטקסט לחיפוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Find the next match for the current search phrase
he: מצא את המופע הבא של מחרוזת החיפוש הנוכחית

[ctx: @info:tooltip]
en: Find the previous match for the current search phrase
he: מצא את המופע הקודם של מחרוזת החיפוש הנוכחית

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert remote title format
he: הכנס את תסדיר כותרת המרוחקת

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert title format
he: תסדיר הכנסת כותרת

[ctx: @info:tooltip]
en: Maximize terminal
he: הגדלת מסוף

[ctx: @info:tooltip]
en: Move terminal to new tab
he: העברת מסוף ללשונית חדשה

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new tab
he: פתיחת לשונית חדשה

[ctx: @info:tooltip]
en: Restore terminal
he: שחזור מסוף

[ctx: @info:tooltip]
en: Search Tabs
he: חיפוש לשוניות

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for the current search phrase from the bottom
he: חיפוש אחר ביטוי החיפוש הנוכחי מהסוף

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for the current search phrase from the top
he: חיפוש אחר ביטוי החיפוש הנוכחי מההתחלה

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether matching text should be highlighted
he: הגדרה האם להדגיש את הטקסט שאותר

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether search should start from the bottom
he: הגדרה האם החיפוש יתחיל מהסוף

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether search should stop instead of wrapping
he: מגדיר האם החיפוש ייעצר במקום לגלוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether the search is case sensitive
he: הגדרה האם החיפוש הוא תלוי רישיות

[ctx: @info:tooltip]
en: Text editor to use when opening text file URLs at a given line/column.
he: עורך טקסט שישמש לפתיחתה כתובות קובצי טקסט בשורה/עמודה מסוימים.

[ctx: @info:tooltip]
en: When using this option, the scrollback data will be written unencrypted to temporary files. Those temporary files will be deleted automatically when Konsole is closed in a normal manner.<nl/>Use <emphasis>Settings → Configure Konsole → Temporary Files</emphasis> to select the location of the temporary files.
he: שימוש באפשרות זו גורם לשמירת נתוני ההיסטוריה הנגללת לקבצים זמניים בלתי מוצפנים. הקבצים הזמניים האלו יימחקו אוטומטית עם סגירת Konsole במצב רגיל.<nl/>אפשר להשתמש ב<emphasis>הגדרות ← הגדרת Konsole ← קבצים זמניים</emphasis> כדי לבחור את מקום הקבצים הזמניים.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When using this option, the scrollback data will be saved to RAM. If you choose a huge value, your system may run out of free RAM and cause serious issues with your system.
he: שימוש באפשרות זו גורם לשמירת נתוני ההיסטוריה הנגללת לזיכרון (RAM). בחירה בערך גדול עשוי לגמור את הזיכרון הפנוי ולבעיות חמורות במערכת שלך.

[ctx: @item]
en: Activate Menu
he: הפעלת תפריט

[ctx: @item]
en: Toggle Background Window
he: החלפת מצב חלון רקע

[ctx: @item]
en: Un-named Color Scheme
he: ערכת צבעים ללא שם

[ctx: @item:inlistbox]
en: Konsole View Layout (*.json)
he: פריסת תצוגת Konsole‏ (‎*.json)

[ctx: @item:inlistbox Hosts from ssh/config file]
en: SSH Config
he: הגדרות SSH

[ctx: @item:inlistbox The default list of ssh hosts]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: @item:inmenu]
en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

[ctx: @item:inmenu]
en: Highlight all matches
he: הדגש את כל ההתאמות

[ctx: @item:inmenu]
en: Match regular expression
he: התאם ביטוי רגולרי

[ctx: @item:inmenu]
en: No wrap
he: ללא גלישה

[ctx: @item:inmenu]
en: Search backwards
he: חיפוש לאחור

[ctx: @item:inmenu A read only (locked) session]
en: Read-Only
he: קריאה בלבד

[ctx: @item:inmenu Allows terminal applications to request mouse tracking]
en: Allow Mouse Tracking
he: לאפשר מעקב אחרי העכבר

[ctx: @item:inmenu The user's name and host they are connected to via ssh]
en: %1 on %2
he: %1 על %2

[ctx: @item:intable The session index]
en: Number
he: מספר

[ctx: @item:intable The session title]
en: Title
he: כותרת

[ctx: @item:intable palette]
en: Background
he: רקע

[ctx: @item:intable palette]
en: Background (Faint)
he: רקע (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Background (Intense)
he: רקע (עז)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 1
he: צבע 1

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 1 (Faint)
he: צבע 1 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 1 (Intense)
he: צבע 1 (עז)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 2
he: צבע 2

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 2 (Faint)
he: צבע 2 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 2 (Intense)
he: צבע 2 (עז)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 3
he: צבע 3

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 3 (Faint)
he: צבע 3 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 3 (Intense)
he: צבע 3 (עז)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 4
he: צבע 4

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 4 (Faint)
he: צבע 4 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 4 (Intense)
he: צבע 4 (עז)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 5
he: צבע 5

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 5 (Faint)
he: צבע 5 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 5 (Intense)
he: צבע 5 (עז)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 6
he: צבע 6

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 6 (Faint)
he: צבע 6 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 6 (Intense)
he: צבע 6 (עז)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 7
he: צבע 7

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 7 (Faint)
he: צבע 7 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 7 (Intense)
he: צבע 7 (עז)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 8
he: צבע 8

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 8 (Faint)
he: צבע 8 (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Color 8 (Intense)
he: צבע 8 (עז)

[ctx: @item:intable palette]
en: Foreground
he: קדמה

[ctx: @item:intable palette]
en: Foreground (Faint)
he: חזית (חלש)

[ctx: @item:intable palette]
en: Foreground (Intense)
he: חזית (עז)

[ctx: @item:intext Miscellaneous Options]
en: Miscellaneous:
he: שונות:

[ctx: @item:intext Optional file path is empty]
en: (none)
he: (אין)

[ctx: @item:intext Search options]
en: Search:
he: חיפוש:

[ctx: @label:listbox Column header text for color names]
en: Name
he: שם

[ctx: @label:listbox Column header text for the actual colors]
en: Color
he: צבע

[ctx: @label:listbox Column header text for the actual faint colors]
en: Faint color
he: צבע חלש

[ctx: @label:listbox Column header text for the actual intense colors]
en: Intense color
he: צבע עז

[ctx: @label:listbox No color selected]
en: None
he: ללא

[ctx: @label:textbox]
en: A problem occurred when loading the Layout.
    %1
he: אירעה שגיאה בטעינת הפריסה.
    %1

[ctx: @label:textbox]
en: A problem occurred when saving the Layout.
    %1
he: אירעה שגיאה בשמירת הפריסה.
    %1

[ctx: @label:textbox]
en: Enter descriptive label
he: נא לספק תווית מפורטת

[ctx: @label:textbox]
en: Find...
he: איתור…

[ctx: @label:textbox]
en: Profile name
he: שם הפרופיל

[ctx: @label:textbox]
en: Search...
he: חיפוש…

[ctx: @label:textbox Filter in file open dialog]
en: Supported Images
he: תמונות נתמכות

[ctx: @label:textbox Unit of scrollback]
en:  line |  lines
he[0]:  שורה
he[1]:  שורות
he[2]:  שורות
he[3]:  שורות

[ctx: @label:textbox added to the name of the built-in profile, to point out it's read-only]
en:  [Read-only]
he:  [לקריאה בלבד]

[ctx: @label:textbox added to the name of the current default profile]
en:  [Default]
he:  [ברירת מחדל]

[ctx: @option:radio Always show the split header]
en: Always
he: תמיד

[ctx: @option:radio Custom (file location); followed by text entry field]
en: Custom:
he: התאמה אישית:

[ctx: @option:radio File location; <filename>%1</filename>: path to directory placeholder]
en: System temporary directory (%1)
he: תיקיית מערכת זמנית (‎‎%1‎)

[ctx: @option:radio File location; <filename>%1</filename>: path to directory placeholder]
en: User cache directory (%1)
he: תיקיית מטמון המשתמש (‎‎%1‎)

[ctx: @option:radio Hide the scroll bar]
en: Hidden
he: מוסתר

[ctx: @option:radio Large height/width of splitter widget]
en: Large
he: גדול

[ctx: @option:radio Medium height/width of splitter widget]
en: Medium
he: בינוני

[ctx: @option:radio Never show the split header]
en: Never
he: אף פעם לא

[ctx: @option:radio Show scrollbar on the left side]
en: &Left side
he: צד &שמאל

[ctx: @option:radio Show scrollbar on the right side]
en: Ri&ght side
he: צד &ימין

[ctx: @option:radio Small height/width of splitter widget]
en: Small
he: קטן

[ctx: @option:radio When needed show the split header]
en: When needed
he: בעת הצורך

[ctx: @title]
en: Confirm Close
he: אישור יציאה

[ctx: @title]
en: Confirm Paste
he: אישור הדבקה

[ctx: @title]
en: Terminal emulator
he: מדמה מסוף

[ctx: @title Preferences page name]
en: General
he: כללי

[ctx: @title Preferences page name]
en: Memory
he: זיכרון

[ctx: @title Preferences page name]
en: Part Info
he: מידע על חלוקה

[ctx: @title Preferences page name]
en: Profiles
he: פרופילים

[ctx: @title Preferences page name]
en: Tab Bar / Splitters
he: סרגל לשוניות / מפצלים

[ctx: @title Preferences page name]
en: Temporary Files
he: קבצים זמניים

[ctx: @title Preferences page name]
en: Thumbnails
he: תמונות ממוזערות

[ctx: @title:column Profile keyboard shortcut]
en: Shortcut
he: קיצור דרך

[ctx: @title:column Profile name]
en: Name
he: שם

[ctx: @title:group]
en: Terminal contents
he: תוכני מסוף

[ctx: @title:menu]
en: &Bookmarks
he: &סימניות

[ctx: @title:tab Complex options]
en: Advanced
he: מתקדם

[ctx: @title:tab Generic, common options]
en: General
he: כללי

[ctx: @title:tab Tab bar settings]
en: Appearance
he: מראה

[ctx: @title:tab Tab bar settings]
en: Behavior
he: התנהגות

[ctx: @title:window]
en: Adjust Scrollback
he: כיוון היסטוריית גלילה

[ctx: @title:window]
en: Configure
he: הגדרה

[ctx: @title:window]
en: Delete SSH Configurations
he: מחיקת הגדרות SSH

[ctx: @title:window]
en: Edit Color Scheme
he: עריכת ערכת צבעים

[ctx: @title:window]
en: Load Tab Layout
he: טעינת פריסת לשוניות

[ctx: @title:window]
en: New Color Scheme
he: ערכת צבעים חדשה

[ctx: @title:window]
en: Save Tab Layout
he: שמירת פריסת לשוניות

[ctx: @title:window]
en: Select font
he: בחירת גופן

[ctx: @title:window]
en: Select wallpaper image file
he: בחירת קובץ תמונת רקע

en: A descriptive name for the profile
he: שם תיאורי עבור הפרופיל

en: A duplicate item exists
he: יש פריט כפול

[ctx: A hortizonal line on the bottom edge]
en: Underline
he: קו &תחתי

en: A key bindings scheme cannot be saved with an empty description.
he: אי אפשר לשמור סכמת צירופי מקשים עם תיאור ריק.

en: A name for this ssh entry
he: שם לרשומת ה־ssh הזאת

en: A problem occurred when saving the output.
    %1
he: אירעה שגיאה בשמירת הפלט.
    %1

en: A program in this session would not die.  Are you sure you want to kill it by force?
he: התוכנית שרצה בהפעלה הזאת לא נסגרת. לחסל אותה בכוח?

en: A program is currently running in this session.  Are you sure you want to close it?
he: יש תוכנית שרצה בהפעלה הזאת. לסגור אותה?

[ctx: A solid rectangular]
en: Block
he: לבנה

[ctx: A vertical line on the left edge]
en: I-Beam
he: קורה בצורת I

en: ASCII characters
he: תווי ASCII

en: Above terminal area
he: מעל אזור המסוף

en: Activation:
he: הפעלה:

en: Active Terminals:
he: מסופים פעילים:

en: Activity in '%1' (Session '%2')
he: פעילות אצל ‚%1’ (הפעלה ‚%2’)

en: Adapt
he: התאמה

en: Add
he: הוספה

en: Add a new SSH Entry
he: הוספת רשומת SSH חדשה

en: Add new SSH Configuration
he: הוספת הגדרת SSH חדשה

en: Adjust Scrollback...
he: כיוון היסטוריית גלילה…

en: After current &tab
he: אחרי הלשונית ה&נוכחית

en: Align to center:
he: יישור למרכז:

en: All dialogs will be shown again
he: כל החלוניות יוצגו שוב

en: Allow Ctrl+scrollwheel to zoom text size
he: אפשר לשנות גודל טקסט בעזרת Control+גלגלת של העכבר

en: Allow blinking text
he: לאפשר טקסט מהבהב

en: Allow escape sequences for links
he: לאפשר רצפי מילוט לקישורים

en: Allow middle-clicking on open tabs to close them
he: לאפשר פתיחת וסגירת לשוניות בלחיצה כפולה

en: Allow terminal applications to handle clicks and drags
he: לאפשר ליישומי מסוף לטפל בלחיצות ובגרירות

en: Allow terminal programs to create blinking sections of text
he: אפשר לתוכניות מסוף ליצור חלקי טקסט מהבהבים

en: Allow the output to be suspended by pressing Ctrl+S
he: אפשר הפסקת פלט על ידי לחיצה על Control+S

en: Allow users to access top menu through Alt+Key combination
he: לאפשר למשתמשים לגשת לתפריט העליון באמצעות צירוף של Alt+מקש

en: Allowed link formats:
he: תסדירי קישורים מורשים:

en: Alternating background:
he: רקע מתחלף:

en: Alternating bars:
he: פסים מתחלפים:

en: Alwa&ys
he: &תמיד

en: Always
he: תמיד

[ctx: Always]
en: A&lways
he: &תמיד

[ctx: Always]
en: Always
he: תמיד

en: Always invert the colors of selected text
he: תמיד להפוך את הצבעים של הטקסט הנבחר

en: Always paste dropped files and URLs as text without offering move, copy and link actions.
he: תמיד להדביק קבצים שנגררו לכאן כטקסט מבלי להציע פעולות כגון להעביר, להעתיק או לקשר.

en: An SSH session must have a profile
he: להפעלת SSH חייב להיות פרופיל

en: Appearance
he: מראה

en: Are you sure you want to paste %1 character? | Are you sure you want to paste %1 characters?
he[0]: להדביק תו?
he[1]: להדביק שני תווים?
he[2]: להדביק %1 תווים?
he[3]: להדביק %1 תווים?

en: At &the end
he: ב&סוף

en: At least Username or SSHKey must be set
he: יש להגדיר לפחות שם משתמש או מפתח SSH

en: Auto Save Output As...
he: שמירת הפלט אוטומטית בתור…

en: Automatically copy selected text into clipboard
he: העתקת הטקסט הנבחר אל לוח הגזירים אוטומטית

en: Autosave file has been modified externally, preventing further autosaves.
he: קובץ השמירה האוטומטית השתנה מבחוץ, מה שמונע שמירות אוטומטיות נוספות

en: Background color transparency:
he: שקיפות צבע רקע:

en: Background image:
he: תמונת רקע:

en: Be&low terminal area
he: מת&חת לאזור המסוף

en: Bell in '%1' (Session '%2')
he: פעמון אצל ‚%1’ (הפעלה ‚%2’)

en: Bell: will try to emit an audible warning
he: פעמון: ינסה להזהיר באמצעות שמע

en: Bi-Directional text rendering
he: עיבוד טקסט דו־כיווני

en: Black on Light Yellow
he: שחור על גבי צהוב בהיר

en: Black on Random Light
he: שחור על גבי צבע בהיר אקראי

en: Black on White
he: שחור על גבי לבן

en: Blinking:
he: הבהוב:

en: Blue on Black
he: כחול על גבי שחור

en: Blur background
he: טשטוש הרקע

en: Border
he: מסגרת

[ctx: Border color options]
en: Color:
he: צבע:

en: Both
he: שניהם

en: Brahmic scripts characters
he: תווים של סוגי כתב בראהמיים

en: Breeze
he: בריזה

en: Campbell
he: קמפבל

en: Can't issue SSH command outside the shell application (eg, bash, zsh, sh)
he: אי אפשר להריץ פקודות SSH מחוץ ליישומי מסוף (למשל: bash,‏ zsh,‏ sh)

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel Add or Edit
he: ביטול הוספה או עריכה

en: Cannot delete this folder
he: אי אפשר למחוק את התיקייה הזאת

[ctx: Caption of hover tooltip]
en: Color Preview
he: תצוגת צבע מקדימה

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Change &Directory To
he: מעבר ל&תיקייה

en: Change profile on connect/disconnect
he: החלפת פרופיל עם חיבור/ניתוק

en: Changes will take effect upon restart. If enabled, sustained memory consumption by Konsole
    exceeding the specified value will cause systemd-oomd to eliminate the tab(s)
    containing the memory-intensive process(es). Note: enabling
    might cause greater slowdowns during high memory consumption and specifying
    excessively low values might still cause Konsole to be killed.
he: השינויים יחולו לאחר הפעלה מחדש. אם האפשרות פעילה, צריכת זיכרון
    ממושכת על ידי Konsole שחורגת מהערך שצוין תגרום
    ל־systemd-oomd לסלק את הלשוניות שמכילות את התהליכים שמעמיסים
    על הזיכרון. לתשומת ליבך: הפעלה עלולה לגרום להאטות בעת שימוש מוגזם
    בזיכרון וציון של ערכים נמוכים במיוחד עלולים לגרום לסגירה של Konsole.

en: Choose the background image
he: בחירת תמונת רקע

en: Choose the initial directory
he: בחר את הספרייה ההתחלתית

en: Clear Scrollback
he: פינוי היסטוריית גלילה

en: Clear Scrollback and Reset
he: פינוי היסטוריית הגלילה ואיפוס

en: Close tab on middle-click
he: סגירת לשונית בלחיצה אמצעית

en: Color of scrollbar markers:
he: צבע סמני פסי הגלילה:

en: Color of scrollbar search highlighting lines:
he: צבע שורות מודגשות בחיפוש בפסי הגלילה:

en: Color scheme && font
he: סכמת צבעים וגופן

en: Command
he: פקודה

en: Command and arguments: %c
he: פקודה וארגומנטים: %c

en: Command can not be empty
he: הפקודה לא יכולה להיות ריקה

en: Command:
he: פקודה:

en: Complex Text Layout
he: פריסת טקסט מורכבת

en: Configure Web Shortcuts...
he: הגדרת קיצורי רשת…

en: Confirm Close
he: אישור יציאה

en: Confirm Paste
he: אישור הדבקה

en: Control the position of the tab bar
he: שליטה במיקום של שורת הכרטיסיות

en: Control the size of the handle between panels
he: שליטה בגודל הידית בין שני הלוחות

en: Control the visibility of 'New Tab' button on the tab bar
he: שליטה בחשיפת כפתור ‚לשונית חדשה’ בסרגל הלשוניות

en: Control the visibility of 'Search Tabs' button on the tab bar
he: שליטה בחשיפת כפתור ‚חיפוש לשוניות’ בסרגל הלשוניות

en: Control the visibility of the whole tab bar
he: שליטה במצב התצוגה של כל שורת הכרטיסיות

en: Control the visual style of the tab bar
he: שולט בעיצוב הנראה של סרגל הכרטיסיות

en: Control where the "Close tab" button will be displayed
he: לשלוט איפה מופיע כפתור „סגירת לשונית”

en: Control where to put the new tab
he: קבע איפה לשים את הכרטיסייה החדשה

en: Control whether child cgroups are created for individual tabs
he: שליטה האם תיווצרנה cgroups צאצאיות עבור כל לשונית בנפרד

en: Copy
he: העתקה

en: Copy Email Address
he: העתקת כתובת דוא״ל

en: Copy Input
he: העתקת קלט

en: Copy Input To
he: העתקת קלט אל

en: Copy Link Address
he: העתקת כתובת קישור

en: Copy Location
he: העתקת מקום

en: Copy command output
he: העתקת פלט פקודה

en: Copy except prompts
he: העתקה בלי הקידומות

en: Copy on select
he: העתקה בעת בחירה

en: Copy options:
he: אפשרויות העתקה:

en: Copy text as HTML
he: העתקת טקסט כ־HTML

en: Copy text as HTML (including formatting, font faces, colors... etc)
he: העתקת טקסט כ־HTML (כולל עיצוב, גופנים, צבעים… וכו׳)

en: Copy user input
he: העתק קלט משתמש

en: Could not find '%1', starting '%2' instead.  Please check your profile settings.
he: אי אפשר למצוא את ‚%1’,‏ ‚%2’ מופעל במקום. נא לבדוק את הגדרות הפרופיל שלך.

en: Could not find an interactive shell to start.
he: אי אפשר למצוא מעטפת אינטראקטיבית להפעלה.

en: Could not find binary:
he: אי אפשר למצוא את קובץ ההפעלה:

en: Could not get the process name, assume that we can't request a connection
he: לא ניתן לאתר את קובץ התהליך, אפשר להניח שאי אפשר לבקש חיבור

en: Could not open file with the text editor specified in the profile settings;
    it will be opened with the system default editor.
he: לא ניתן לפתוח קובץ עם עורך הטקסט שצוין בהגדרות הפרופיל,
    אפשר לפתוח אותו עם עורך ברירת המחדל של המערכת.

en: Could not start program '%1' with arguments '%2'.
he: אי אפשר להפעיל את התוכנית ‚%1’ עם הארגונמטים ‚%2’.

en: Create New Profile
he: יצירת פרופיל חדש

en: Create New Profile...
he: יצירת פרופיל חדש…

en: Create a new color scheme based upon the selected scheme
he: צור ערכת נושא חדשה מבוססת על הנוכחית

en: Create a new key bindings scheme based upon the selected bindings
he: יצירת סכמת צירופי מקשים חדשה המבוססת על צירופי המקשים הקיימים

en: Create a new profile based on the selected profile
he: יצירת פרופיל חדש על בסיס הפרופיל הנבחר

en: Crop
he: חיתוך

en: Current Directory (Long): %D
he: ספרייה נוכחית (ארוך): ‎%D

en: Current Directory (Short): %d
he: ספרייה הנוכחית (קצר): ‎%d

en: Cursor
he: סמן

[ctx: Cursor color options]
en: Color:
he: צבע:

en: Cursor:
he: סמן:

en: Custom cursor color
he: צבע סמן מותאם אישית

en: Dark Pastels
he: פסטלים כהים

en: Darken
he: הכהיה

en: Darkening strength:
he: עוצמת הכהיה:

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default (XFree 4)
he: ברירת מחדל (XFree 4)

en: Default Profile
he: פרופיל ברירת מחדל

en: Default for file type
he: ברירת המחדל לסוג הקובץ

en: Default profile
he: פרופיל ברירת־המחדל

en: Default profile for new terminal sessions in %1
he: פרופיל ברירת מחדל להפעלות מסוף חדשות ב־%1

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete Quick Commands Configurations
he: מחיקת הגדרות פעולות מהירות

en: Delete folder and all of its contents
he: מחיקת התיקייה על תוכנה

en: Delete selected SSH entry
he: מחיקת רשומת ה־SSH הנבחרת

en: Delete selected entry
he: מחיקת הרשומה הנבחרת

en: Delete the selected color scheme
he: מחיקת ערכת העיצוב הנבחרת

en: Delete the selected key bindings scheme
he: מחיקת ערכת צירופי המקשים הנבחרת

en: Delete the selected profile
he: מחיקת הפרופיל הנבחר

en: Description:
he: תיאור:

en: Deselect All
he: ביטול בחירה

en: Determines the memory consumption level above which throttling will start
he: קביעת רמת צריכת הזיכרון שמעבר לה תתחיל האטה מבוקרת

en: Device Control Three/XOFF: suspends output
he: בקרת מכשיר שלוש/XOFF: משהה את הפלט

en: Disable drag && drop menu for files && URLs
he: השבתת תפריט גרירה לקבצים וכתובות

en: Display Vertical line at column:
he: הצגת קו אנכי בעמודה:

en: Do not remember previous output
he: אל תזכור את הפלט הקודם

[ctx: Do not save any lines to the scrollback history]
en: &None
he: &כלום

[ctx: Do not show a close button]
en: None
he: לא

en: Don't Change
he: לא לשנות

en: Double click to change the folder name.
he: לחיצה כפולה תשנה את שם התיקייה.

en: Drag Handle Size:
he: גודל ידית גרירה:

en: Draw intense colors in bold font
he: צביעת גופנים מודגשים בצבעים עזים

en: Edit
he: עריכה

en: Edit Current Profile...
he: עריכת פרופיל נוכחי…

en: Edit Environment
he: עריכת הסביבה

en: Edit Key Binding List
he: עריכת רשימת צירופי מקשים

en: Edit Profile
he: ערוך פרופיל

en: Edit Profile "%1"
he: ערוך את הפרופיל "%1"

en: Edit selected entry
he: עריכת הרשומה הנבחרת

en: Edit the list of environment variables and associated values
he: ערוך את רשימת משתני הסביבה והערכים המשוייכים

en: Edit the path of the background image
he: עריכת נתיב תמונת הרקע

en: Edit the selected color scheme
he: עריכת ערכת העיצוב הנבחרת

en: Edit the selected key bindings scheme
he: עריכת סכמת צירופי המקשים הנבחרת

en: Edit the selected profile (this button is disabled for read-only profiles)
he: עריכת הפרופיל הנבחר (הכפתור הזה מושבת בפרופילים לקריאה בלבד)

en: Edit...
he: עריכה…

en: Editing profile: %2 | Editing %1 profiles: %2
he[0]: עריכת פרופיל: %2
he[1]: עריכת שני פרופילים: %2
he[2]: עריכת %1 פרופילים: %2
he[3]: עריכת %1 פרופילים: %2

en: Emoji Font:
he: גופן אמוג׳י:

en: Enable Alternate Screen buffer scrolling
he: הפעלת גלילת זיכרון מסך חלופי

en: Enable Bi-Directional display on terminals (valid for Arabic, Farsi or Hebrew only)
he: הפעל תצוגה דו־כיוונית במסופים (פועל על ערבית, פרסית ועברית בלבד)

en: Enable all "Don't Ask Again" messages
he: לאפשר את כל ההודעות שסומנו ב„לא לשאול שוב”

en: Enable memory monitoring:
he: הפעלת מעקב זיכרון:

en: Enable menu accelerators
he: הפעלת מקשי האצה בתפריטים

en: Enable thumbnails generation
he: הפעלת יצירת תמונות ממוזערות

en: Enable word mode text rendering
he: הפעלת עיבוד טקסט במצב מילים

en: Enabled
he: מופעל

en: End Of Text/Interrupt: may exit the current process
he: סוף הטקסט/הפרעה: עשוי לצאת מהתהליך הנוכחי

en: End Of Transmission: may exit the current process
he: סוף ההעברה: עשוי לצאת מהתהליך הנוכחי

en: Enlarge Font
he: הגדלת כתב

en: Environment:
he: סביבה:

en: Error issuing SSH Command
he: שגיאה בהרצת פקודת SSH

en: Escape: used for manipulating terminal state
he: Escape: משמש לתפעול מצב המסוף

en: Expand individual tab widths to full window
he: הרחבת רוחבי לשוניות בודדות לחלון מלא

en: Expand the tab widths
he: הרחבת הלשוניות

en: F&ull screen height
he: גובה חלון &מלא

en: Failed to create autosave file at %1.
he: יצירת קובץ שמירה אוטומטית ב־%1 נכשלה.

en: Failed to update autosave state on output changes.
he: עדכון מצב השמירה האוטומטית עם שינויי הפלט נכשל.

en: Fi&xed size:
he: גודל &קבוע:

en: File
he: קובץ

en: File Separator/Quit: may abort the current process
he: מפריד קובץ/יציאה: עשוי להשבית את התהליך הנוכחי

en: Filter...
he: סינון…

en: Filter:
he: מסנן:

en: Flow control
he: בקרת זרימה

en: Focus terminals when the mouse pointer is moved over them
he: העברת המיקוד למסופים כאשר סמן העכבר עובר מעליהם

en: Folder
he: תיקייה

en: Font:
he: גופן:

en: For organizational purposes, this entry will be inside of this folder.
he: מטעמי סדר וארגון, הרשומה הזאת תהיה בתוך התיקייה הזאת.

en: For scrollback files, use specified folder location
he: לקובצי היסטוריה נגללת, להשתמש במיקום של תיקייה מסוימת

en: For scrollback files, use system-wide folder location
he: לקובצי היסטוריה נגללת, להשתמש בתיקייה הכלל־מערכתית

en: For scrollback files, use this folder
he: לקובצי היסטוריה נגללת, להשתמש בתיקייה הזאת

en: For scrollback files, use user's specific folder location
he: לקובצי היסטוריה נגללת, להשתמש בתיקייה המסוימת למשתמש

en: Form
he: טופס

en: From clipboard
he: מלוח הגזירים

en: From mouse position to the end of &line
he: ממיקום העכבר ועד &סוף השורה

en: From selection
he: מהבחירה

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Generating Thumbnail
he: התמונה הממוזערת נוצרת

en: Get New...
he: הורדת חדשה…

en: Green on Black
he: ירוק על גבי שחור

en: Group
he: קבוצה

en: Half screen heigh&t
he: גובה מ&חצית חלון

en: Help
he: עזרה

en: Highlight all matches
he: הדגשת כל ההתאמות

en: Highlight all search matches
he: הדגשת כל התוצאות

en: Highlight the lines coming into view
he: הדגשת השורות שנכנסות לתצוגה

en: Highlighting:
he: הדגשה:

en: Horizontal
he: אופקי

en: Horizontal Anchor:
he: עוגן אופקי:

en: Host: %1
he: מארח: ‎‎%1

en: Hue and saturation values of default foreground and background colors are randomized by default. Some color schemes might use different randomization settings.
    To see any effect, set colors with saturation value greater than 0.
he: ערכי הגוון והרוויה של צבעי החזית והרקע נבחרים באקראי כברירת מחדל. חלק מסכמות הצבעים עשויות להשתמש בהגדרות אקראיות שונות.
    כדי שתהיה איזושהי השפעה, יש להגדיר צבעים עם ערך רוויה גדול מ־0.

en: I&nitial directory:
he: &תיקייה התחלתית:

en: Identifier
he: מזהה

en: If Use Ssh Config is set, do not specify sshkey or username.
he: אם הוגדר שימוש בהגדרות Ssh, לא לציין מפתח ssh או שם משתמש.

en: If enabled, profile settings will be ignored
he: אם מאופשר, התעלם מהגדרות הפרופיל

en: If this is set, we don't rely on the SSH key set above, but on the configuration on ~/.ssh/config
he: אם זה מוגדר, לא נסמוך על מפתח ה־SSH שמוגדר להלן אלא על ההגדרה שב־‎~/.ssh/config

en: Ignore Bell Events
he: התעלמות מאירועי פעמון

en: Ignore attribute changes mid-word (otherwise, attribute changes break word when rendering)
he: התעלמות משינוי מאפיינים באמצע מילה (אחרת, שינויי מאפיינים יפגעו במילים בעת העיבוד)

en: Ignore wcwidth of problematic characters
he: התעלמות מתווים בעייתיים של wcwidth

en: Imported SSH Profile <br/> Some settings are read only.
he: יובא פרופיל SSH  <br/> חלק מההגדרות הן לקריאה בלבד.

en: Inactive Terminals:
he: מסופים לא פעילים:

en: Indicate whether the window is active by dimming the colors
he: ציון האם החלון פעיל על ידי עמעום הצבעים

en: Indicate whether the window is active by drawing a border
he: ציון האם החלון פעיל על ידי ציור מסגרת

en: Initial terminal si&ze:
he: &גודל מסוף התחלתי:

en: Input:
he: קלט:

en: Insert
he: הוספה

en: Invert
he: היפוך

[ctx: Items that do not fit in other categories]
en: Miscellaneous
he: שונות

[ctx: Items that do not fit in other categories]
en: Miscellaneous:
he: שונות:

en: Key Combination
he: צירוף מקשים

en: Key bindings
he: צירופי תווים

en: Key combination to show URL hints:
he: צירוף מקשים להציע רמזי כתובות:

en: Keyboard
he: מקלדת

en: Konsole does not have permission to save this profile to %1
he: ל־Konsole אין הרשאה לשמור את הפרופיל הזה אל %1

en: Konsole does not know how to open the bookmark:
he: Konsole לא יודע איך לפתוח את הסימנייה:

en: Konsole was started before desktop effects were enabled. You need to restart Konsole to see transparent background.
he: היישום Konsole הופעל לפני שהאפקטים של שולחן העבודה הופעלה. עליך להפעיל את Konsole בכדי לראות רקע שקוף.

en: Left
he: שמאל

en: Limit the remembered output to a fixed number of lines
he: הגבל את מספר השורות של פלט בזיכרון למספר קבוע

en: Line Numbers:
he: מספרי שורות:

en: Line numbers
he: מספרי שורות

en: Line spacing:
he: ריווח בין שורות:

en: Lines are always LTR, rather than determined by first strong character
he: השורות הן תמיד משמאל לימין, במקום החלטה לפי התו החזק הראשון

en: Linux Colors
he: צבעי לינוקס

en: Linux console
he: מסוף לינוקס

en: Local Host: %h
he: מארח מקומי: ‎‎%h

en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Make the cursor blink regularly
he: סמן מהבהב באופן קבוע

en: Manage profile
he: ניהול פרופיל

en: Margins:
he: גבולות:

en: Match current character
he: התאמה לצבע הנוכחי

en: Match using regular expressions
he: להשתמש בביטויים רגולריים

en: Memory limit:
he: מגבלת זיכרון:

en: Middle-click pastes:
he: לחיצה אמצעית מדביקה:

en: Missing Folder
he: תיקייה חסרה

en: Missing Hostname
he: שם מארח חסר

en: Missing Name
he: שם חסר

en: Monitor for &Activity
he: מ&עקב אחר פעילות

en: Monitor for &Prompt
he: מעקב אחר המ&תנה לקלט

en: Monitor for &Silence
he: מעקב אחר &חוסר פעילות

en: Monitor for Process Finishing
he: מעקב אחר סיום תהליך

en: Mouse
he: עכבר

en: Mouse click in input line moves cursor
he: לחיצת עכבר בשורת הקלט מזיזה את הסמן

en: Mouse hover plus
he: מעבר עכבר עם

en: Mouse scroll wheel will emulate up/down key presses in programs that use the Alternate Screen buffer (e.g. less)
he: גלגלת העכבר תדמה לחיצות מקשים למעלה/למטה בתוכניות שמשתמשות בזיכרון מסך חלופי (למשל: less)

[ctx: Name of the built-in profile]
en: Built-in
he: מובנה

en: Never
he: אף פעם לא

[ctx: Never]
en: &Never
he: &אף פעם לא

[ctx: Never]
en: Never
he: אף פעם לא

en: New Key Binding List
he: רשימת מיפוי תווים חדשה

[ctx: New profile name, %1 is a number]
en: Profile %1
he: פרופיל %1

en: Next Profile
he: הפרופיל הבא

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
he: לא נמצא מתרגם מקלדת. המידע הנחוץ להמרת לחיצות מקשים אל תווים לשליחה למסוף חסר.

en: No plugins available
he: אין תוספים זמינים

en: No quick commands found. You can add one on Plugins -> Quick Commands
he: לא נמצאו פקודות מהירות. ניתן להוסיף תחת תוספים -> פקודות מהירות

en: No saved SSH config found. You can add one on Plugins -> SSH Manager
he: לא נמצאו הגדרות SSH שמורות. אפשר להוסיף כאלה תחת תוספים -> מנהל SSH

en: No wrap
he: ללא גלישה

en: NoFlip
he: ללא היפוך

en: NoScaling
he: בלי מתיחה

en: Normal tab title format
he: תסדיר כותרת הכרטיסיות

en: Notifications:
he: התראות:

en: Number URL hints in reverse, starting from the bottom
he: מספור רמזי כתובות בהיפוך, מהסוף

en: Number of lines of output to remember
he: מספר השורות שיש לזכור

en: On &the tab bar
he: ב&סרגל הלשוניות

en: On ea&ch tab
he: ב&כל לשונית

en: One environment variable per line
he: משתנה סביבה אחד בשורה

en: One-Shot Monitors
he: צגים להתראה חד־פעמית

en: Open Current Folder With
he: פתיחת התיקייה הנוכחית עם

en: Open File Manager
he: פתיחת מנהל הקבצים

en: Open Link
he: פתיחת קישור

en: Open files/links by direct click
he: פתיחת קבצים/קישורים בלחיצה ישירה

en: Output
he: פלט

en: Output Options
he: אפשרויות פלט

en: Output:
he: פלט:

en: Override wcwidth
he: דריסת wcwidth

en: Paste Selection
he: הדבקת בחירה

en: Percent
he: אחוזים

en: Please fix all the warnings before trying to run this script
he: נא לתקן את כל האזהרה בטרם הרצת הסקריפט הזה

en: Plugins
he: תוספים

en: Plugins - Quick Commands
he: תוספים - פקודות מהירות

en: Plugins - SSH Manager
he: תוספים - מנהל SSH

en: Port
he: פתחה

en: Position:
he: מקום:

en: Pressing Ctrl+scrollwheel will increase/decrease the text size.
he: לחיצה על Control+גלגלת העכבר תגדיל/תקטין את הכתב.

en: Preview Colors on hover
he: הצגה מקדימה של צבעים בעת ריחוף

en: Previous Profile
he: הפרופיל הקודם

en: Print Shell
he: הדפס מעטפת

en: Printer &friendly mode (black text, no background)
he: הדפסה י&דידותית (טקסט שחור, ללא רקע)

en: Process and window:
he: תהליך וחלון:

en: Profile
he: פרופיל

en: Program '%1' crashed.
he: התוכנית ‚%1’ קרסה.

en: Program '%1' exited with status %2.
he: התוכנית ‚%1’ נסגרה עם מצב %2.

en: Program Name: %n
he: שם התוכנית: ‎%n

en: Put new tabs:
he: הצבת לשוניות חדשות:

en: Quick Commands
he: פקודות מהירות

en: Randomly adjust colors for each session
he: להתאים צבעים אקראית לכל הפעלה

en: Red error background:
he: רקע שגיאה אדום:

en: Red error bars:
he: פסי שגיאה אדומים:

en: Red on Black
he: אדום על גבי שחור

en: Reflow Lines:
he: יישור שורות מחדש:

en: Reflow lines when terminal resizes
he: יישור שורות מחדש לאחר שינוי גודל המסוף

en: Remember all output produced by the terminal
he: זכור את כל הפלט המיוצר על ידי המסוף

en: Remember window size
he: שימור גודל החלון

en: Remote Host (Long): %H
he: מארח מרוחק (ארוך): ‎%H

en: Remote Host (Short): %h
he: מארח מרוחק (קצר): ‎%h

en: Remote tab title format:
he: תסדיר שם כרטיסייה מרוחקת:

en: Remove
he: הסרה

en: Remove window titlebar and frame
he: הסרת שורת הכותרת והמסגרת של החלון

en: Rename
he: שינוי שם

en: Render words of ASCII characters together
he: עיבוד מילים של תווי ASCII יחד

en: Render words of Brahmic scripts characters together
he: עיבוד מילים עם תווים בסוגי כתב בראהמיים יחד

en: Require Ctrl key for drag && drop
he: לדרוש Ctrl לגרירה והשלכה

en: Reset Font Size
he: איפוס גודל כתב

en: Reset the selected color scheme settings to the default values
he: איפוס הגדרות סכמת הצבעים הנבחרות לערכי ברירת המחדל

en: Reset the selected key bindings scheme to its default values
he: איפוס סכמת צירופי המקשרים הנבחרת לערכי ברירת המחדל שלה

en: Reverse URL hint numbering
he: היפוך מספור רמזי כתובת

en: Run
he: הרצה

en: Run all Konsole windows in a single process
he: להפעיל את כל חלונות Konsole בתהליך יחיד

en: S&crollback
he: היסטוריה נ&גללת

en: SSH Config
he: הגדרות SSH

en: SSH Entries
he: רשומות SSH

en: SSH Hostname
he: שם מארח SSH

en: SSH Key
he: מפתח SSH

en: SSH Manager
he: מנהל SSH

en: Save
he: שמירה

en: Save Output &As...
he: שמירת הפלט &בתור…

en: Save Output From %1
he: שמירת הפלט של %1

en: Save ZModem Download to...
he: שמירת הורדת ZModem אל…

[ctx: Save all lines to the scrollback history]
en: &Unlimited
he: ללא ה&גבלה

en: Scroll Page Up/Down:
he: גלילה של עמוד למעלה/למטה:

en: Scroll the page the full height of window
he: גלול את העמוד בגודל החלון

en: Scroll the page the half height of window
he: גלול את העמוד בחצי מגודל החלון

en: Scrollback file location:
he: מקום קובץ היסטוריה נגללת:

en: Scrollback:
he: היסטוריה נגללת:

en: Scrollbar position:
he: מיקום פס גלילה:

en: Scrolling
he: גלילה

en: Search backwards
he: חיפוש לאחור

en: Search for '%1' with
he: חיפוש אחר ‚%1’ בעזרת

en: Search highlighting line opacity:
he: אטימות הדגשת שורה בחיפוש:

en: Search is case sensitive
he: החיפוש תלוי רישיות

en: Search stops instead of wrapping
he: החיפוש נעצר במקום לגלוש

en: Select &Line
he: בחירה ב&שורה

en: Select &Mode
he: מצב &בחירה

en: Select All
he: בחירה בהכול

en: Select Files for ZModem Upload
he: בחירת קבצים להעלאת ZModem

en: Select Initial Directory
he: בחירת ספרייה התחלתית

en: Select the color used to draw the border
he: בחירת הצבע לציור המסגרת

en: Select the color used to draw the character underneath the cursor
he: בחירת צבע לציור התו שמתחת לסמן

en: Select the color used to draw the cursor
he: בחר את הצבע שיש להשתמש בו כדי לצייר את הסמן

en: Select the icon displayed on tabs using this profile
he: סחר את הסמל לשימוש בלשוניות כאשר משתמשים בפרופיל זה

en: Selected text will require control key plus click to drag.
he: בכדי לגרור טקסט מסומן יש צורך ללחוץ גם על מקש Control.

en: Semantic Integration
he: שילוב סמנטי

en: Semantic hints
he: רמזים סמנטיים

en: Semantic hints:
he: רמיזות סמנטיות:

en: Send Email To...
he: שליחת דוא״ל אל…

en: Send Signal
he: שליחת אות

en: Session Number: %#
he: מספר ההפעלה: ‎%#‎

en: Session Toolbar
he: סרגל כלי הפעלה

en: Set &Encoding
he: הגדרת &קידוד

en: Set interval between autosaves:
he: הגדרת מרווח בין שמירות אוטומטיות:

en: Set the cursor to match the color of the character underneath it.
he: קבע את צבע הסמן שיתאים לצבע התו מתחתיו.

en: Set the selected profile as the default for new terminal sessions
he: קבע את הפרופיל הנבחר בתור פרופיל ברירת מחדל עבור הפעלות חדשות

en: Sets the width of the thumbnail
he: הגדרת רוחב התמונה הממוזערת

en: Sets whether matching text should be highlighted
he: מגדיר האם להדגיש את הטקסט שנמצא

en: Sets whether search should start from the bottom
he: מגדיר האם החיפוש יתחיל מהסוף

en: Sets whether search should stop instead of wrapping
he: מגדיר האם החיפוש ייעצר במקום לגלוש

en: Sets whether the search is case sensitive
he: קובע אם החיפוש הוא תלוי רישיות

en: Settings
he: הגדרות

en: Shape:
he: צורה:

en: Shell Errors
he: שגיאות מעטפת

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Shortcut for peeking the primary screen:
he: קיצור דרך להצצה במסך העיקרי:

en: Shortcut:
he: קיצור דרך:

en: Show 'New Tab' button
he: הצגת כפתור ‚לשונית חדשה’

en: Show Close Tab button:
he: הצגת כפתור סגירת לשונית:

en: Show Header:
he: הצגת כותרת:

en: Show Quick Access
he: הצגת גישה מהירה

en: Show Quick Access for SSH Actions
he: הצגת גישה מהירה לפעולות SSH

en: Show Quick Commands
he: הצגת פקודות מהירות

en: Show SSH Manager
he: הצגת מנהל SSH

en: Show Search Tabs button:
he: הצגת כפתור חיפוש לשוניות:

en: Show entries that don't match the filter
he: הצגת רשומות שאינן תואמות למסנן

en: Show hint for terminal size after resizing
he: הצגת רמז לגודל המסוף לאחר שינוי הגודל

en: Show session
he: הצגת הפעלה

en: Show terminal size in columns and lines in the center of window after resizing
he: הצגת גודל המסוף בשורות ועמודות במרכז החלון לאחר שינוי הגודל

en: Show the scroll bar on the left side of the terminal window
he: הצגת פס הגלילה בצד שמאל של חלון המסוף

en: Show the scroll bar on the right side of the terminal window
he: הצגת פס הגלילה בצד ימין של חלון המסוף

en: Show window title on the titlebar
he: הצגת שם החלון בכרטיסייה

en: Show window title set by escape sequence on the titlebar
he: הצגת כותרת החלון כפי שהוגדרה על ידי תו מילוט בשורת הכותרת

en: Show:
he: הצגה:

en: Shrink Font
he: הקטנת כתב

en: Silence in '%1' (Session '%2')
he: שקט אצל ‚%1’ (הפעלה ‚%2’)

en: Size of each marker (as a percentage of scrollbar length):
he: הגודל של כל סמן (כאחוז מאורך פס הגלילה):

en: Size:
he: גודל:

en: Size: %1 x %2
he: גודל: %1 על %2

en: Smooth fonts
he: החלקת גופנים

en: Solaris console
he: מסוף Solaris

en: Solarized
he: זורח

en: Solarized Light
he: זורח בהיר

en: Some terminal applications have mouse support, this allows them to get it by default. It can be toggled on/off while running as well.
he: לחלק מיישומי המסוף יש תמיכה בעכבר, מה שמאפשר להם לקבל אותו כברירת מחדל. אפשר גם להפעיל/לכבות את זה בזמן ההפעלה.

en: Split View
he: תצוגה מפוצלת

en: Split View Left-Right
he: פיצול התצוגה ימין/שמאל

en: Split View Top-Bottom
he: פיצול התצוגה מעלה/מטה

en: Splits
he: פיצולים

en: Start in same directory as current session
he: התחלה באותה התיקייה כמו ההפעלה הנוכחית

en: Stop Auto Save
he: עצירת שמירה אוטומטית

en: Stopping autosave due to switching of screens.
he: שמירה אוטומטית נעצרת עקב החלפת מסכים.

en: Stretch
he: מתיחה

en: Substitute/Suspend: may suspend current process
he: החלפה/השהיה: עשוי להשהות את התהליך הנוכחי

[ctx: Suffix of the number of columns (N columns). The leading space is needed to separate it from the number value.]
en:  column |  columns
he[0]:  עמודה
he[1]:  עמודות
he[2]:  עמודות
he[3]:  עמודות

[ctx: Suffix of the number of rows (N rows). The leading space is needed to separate it from the number value.]
en:  row |  rows
he[0]:  שורה
he[1]:  שורות
he[2]:  שורות
he[3]:  שורות

en: Switch Profile
he: החלפת פרופיל

en: System Bell
he: פעמון מערכת

en: System Notifications
he: התראות מערכת

en: Tab Co&lor:
he: &צבע לשונית:

en: Tab Monitoring
he: מעקב אחר כרטיסיות

en: Tab Properties
he: מאפייני לשונית

en: Tab Titles
he: שמות הכרטיסיות

en: Tab title format used when a remote command (e.g. connection to another computer via SSH) is being executed
he: תסדיר שם הכרטיסייה שיש להשתמש בה כאשר מפעילים פקודה מרוחקת (כגון חיבור אל מחשב אחר באמצעות SSH)

en: Table characters BiDi mode override
he: דריסת מצב דו־כיווניות לתווי טבלה

en: Tabs
he: כרטיסיות

en: Text Editor Command:
he: פקודת עורך טקסט:

en: Text Editor Custom Command
he: פקודה מותאמת אישית לעורך טקסט

en: Text interaction
he: תפעול בטקסט

en: Text recognized as a file will be underlined when hovered by the mouse pointer.
he: טקסט שמזוהה בתור קובץ יודגש בקו תחתי כאשר העכבר עובר מעליו.

en: Text recognized as a file, link or an email address can be opened by direct mouse click.
he: אפשר לפתוח טקסט שמזוהה כקובץ, קישור או כתובת דוא״ל בלחיצה ישירה עם העכבר.

en: Text recognized as a link or an email address will be underlined when hovered by the mouse pointer.
he: טקסט שמזוהה בתור קישור או כתובת דוא"ל יודגש בקו תחתי כאשר העכבר עובר מעליו.

en: Text:
he: טקסט:

en: The .css file to use for the tab bar style
he: קובץ ה־‎.css‏ לשימוש בעיצוב סרגל הכרטיסיות

en: The D-Bus methods sendText/runCommand were just used.  There are security concerns about allowing these methods to be public.  If desired, these methods can be changed to internal use only by re-compiling Konsole. <p>This warning will only show once for this Konsole instance.</p>
he: נעשה כרגע שימוש במתודות  sendText/runCommand של D-Bus.  יש כל מיני חששות אבטחת מידע שנוגעים לאישור ההנגשה של המתודות האלו לציבור.  אם יש צורך בכך, אפשר לשנות את המתודות האלו לשימוש פנימי בלבד על ידי הידור של Konsole מחדש. <p>אזהרה זו תופיע רק פעם אחת בעותק זה של Konsole.</p>

en: The command to execute when new terminal sessions are created using this profile
he: הפקודה להפעלה כאשר הפעלות של מספוים נוצרות באמצעות פרופיל זה

en: The format is e.g. 'editorExec PATH:LINE:COLUMN'
    
    PATH    will be replaced by the path to the text file
    LINE    will be replaced by the line number
    COLUMN  (optional) will be replaced by the column number
    Note: you will need to replace 'PATH:LINE:COLUMN' by the actual
    syntax the editor you want to use supports; e.g.:
    gedit +LINE:COLUMN PATH
    
    If PATH or LINE aren't present in the command, this setting
    will be ignored and the file will be opened by the default text
    editor.
he: התבנית היא למשל: ‚editorExec PATH:LINE:COLUMN’
    
    PATH    יוחלף בנתיב לקובץ הטקסט
    LINE    יוחלף במספר השורה
    COLUMN  (רשות) יוחלף במספר העמודה
    לתשומת לבך: צריך להחליף את ‚PATH:LINE:COLUMN’ בתחביר
    שנתמך על ידי העורך שבחרת, למשל:
    gedit +LINE:COLUMN PATH
    
    אם PATH או LINE לא קיימים בפקודה, להגדרה הזאת
    לא תהיה השפעה והקובץ הזה ייפתח על ידי עורך
    הטקסט שמוגדר כברירת המחדל.

en: The formats of possible links, like http://, https:// and file://
he: תבניות של קישורים אפשריים, כגון http://‎,‏ https://‎ ו־file://‎

en: The hostname of the server
he: שם המארח של השרת

en: The initial working directory for new terminal sessions using this profile
he: ספריית ההפעלה הראשונית עבור הפעלות מסוף חדשות שמשתמשות בפרופיל זה

en: The name of this entry on the list
he: שם הרשומה הזאת ברשימה

en: The number of pixels between two lines
he: מספר הפיקסלים בין שתי שורות

en: The port of the server, 22 is the default for ssh connections
he: הפתחה של השרת, ברירת המחדל לחיבורי ssh היא 22

en: The private key
he: המפתח הפרטי

en: The private key to be used for this connection
he: המפתח הפרטי לשימוש לחיבור הזה

en: The process '%1' has finished running in session '%2'
he: התהליך ‚%1’ סיים לרוץ בהפעלה ‚%2’

en: The profile to be active when the ssh session starts
he: הפרופיל צריך להיות פעיל כאשר הפעלת ה־ssh מתחילה

en: The program '%1' in this session would not die.  Are you sure you want to kill it by force?
he: התוכנית ‚%1’ שרצה בהפעלה הזאת לא נסגרת. לחסל אותה בכוח?

en: The program '%1' is currently running in this session.  Are you sure you want to close it?
he: התוכנית ‚%1’ רצה בהפעלה הזאת. לסגור אותה?

en: The shell prompt is displayed in session '%1'
he: שורת הפקודה מופיעה בהפעלה ‚%1’

en: The text you're trying to paste contains hidden control characters, do you want to filter them out?
he: הטקסט שמיועד להדבקה מכיל תווי בקרה מוסתרים, לסנן אותם החוצה?

en: The threshold for continuous silence to be detected by Konsole
he: סף הזמן ללא תגובה שאחריו Konsole תזהה בתור שקט

en: The username for the connection
he: שם המשתמש של החיבור

en: The window size will be saved upon exiting Konsole
he: גודל החלון יישמר עם היציאה מ־Konsole

en: There are some errors on the script, do you really want to run it?
he: יש מספר שגיאות בסקריפט, להריץ אותו בכל זאת?

en: This color scheme uses a transparent background which does not appear to be supported on your desktop
he: ערכת נושא זו משתמשת ברקע שקוף שלא נתמך בשולחן העבודה שלך

en: This terminal is read-only.
he: המסוף הזה הוא לקריאה בלבד.

en: Threshold for continuous silence:
he: סף לשקט ממושך:

en: Thumbnail Width
he: רוחב תמונה ממוזערת

en: Tile
he: ריצוף

en: Title
he: כותרת

en: Title can not be empty or blank
he: הכותרת לא יכולה להיות ריקה או נטולת תוכן

[ctx: Title of the area where you test your keys are properly configured]
en: Test Area
he: אזור בדיקה

en: To the &right of terminal area
he: מימי&ן לאזור המסוף

en: To the left of terminal area
he: מ&שמאל לאזור המסוף

en: Tooltip
he: חלונית עצה

en: Top
he: למעלה

en: Treat table drawing characters as strong LTR.
he: התייחסות לתווי ציור טבלה כשמאל לימין חזק.

en: Trim leading spaces
he: הסרת רווחים פותחים

en: Trim leading spaces in selected text, useful in some instances
he: הסרת רווחים פותחים בטקסט הנבחר, מועיל במצבים מסוימים

en: Trim trailing spaces
he: הסרת רווחים עודפים

en: Trim trailing spaces in selected text, useful in some instances
he: הסרת רווחים עודפים בטקסט הנבחר, מועיל במצבים מסוימים

en: Triple-click selects:
he: לחיצה משולשת בוחרת:

en: Underline files
he: קו תחתי לקבצים

en: Underline links
he: קו תחתי לקישורים

[ctx: Unit of time]
en:  second |  seconds
he[0]:  שנייה
he[1]:  שניות
he[2]:  שניות
he[3]:  שניות

en: Up/Down Arrows emulation
he: הדמיה של חיצי מעלה/מטה

en: Update
he: עדכון

en: Use Alt to display a thumbnail
he: להשתמש ב־Alt כדי להציג תמונה ממוזערת

en: Use Ctrl to display a thumbnail
he: להשתמש ב־Ctrl כדי להציג תמונה ממוזערת

en: Use Shift to display a thumbnail
he: להשתמש ב־Shift כדי להציג תמונה ממוזערת

en: Use a custom, fixed color for the cursor
he: השתמש בצבע מתואם אישית, צבע קבוע עבור הסמן

en: Use a user-defined .css file for the tab bar
he: השתמש בקובץ CSS המודר על ידי המשתמש לשורת הכרטיסיות

en: Use current window size on next startup
he: להשתמש בגודל החלון הנוכחי בהפעלה הבאה

en: Use line characters contained in font
he: להשתמש בתווי שורה הכלולים בגופן

en: Use the same attributes for whole word
he: להשתמש באותם המאפיינים לכל המילה

en: Use the selected font for line characters instead of the builtin code
he: השתמש בגופן הנבחר עבור מספרי שורות במקום בגופן המובנה

en: Use the selected font for unicode Braille characters instead of the builtin code
he: להשתמש בגופן הנבחר לתווי ברייל ביוניקוד במקום בקוד המובנה

en: Use unicode Braille characters contained in font
he: להשתמש בתווי ברייל ביוניקוד כחלק מהגופן

en: Use user-defined stylesheet:
he: להשתמש בגיליונות סגנון של המשתמש:

en: Use ~/.ssh/config for key
he: להשתמש ב־‎~/.ssh/config לאיתור מפתח

en: User Name: %u
he: שם משתמש: ‎‎%u

en: User Name@ (if given): %U
he: שם משתמש (אם ניתן): ‎‎%U

en: User Signal &1
he: איתות משתמש &1

en: User Signal &2
he: איתות משתמש &2

en: User's Bourne prompt sigil: %B
he: חותם שורת פקודה של המשתמש ב־Bourne:‏ ‎%B

en: Username
he: שם משתמש

en: Vertical
he: אנכי

en: Vertical Anchor:
he: עוגן אנכי:

en: View
he: תצוגה

en: Visual Bell
he: פעמון חזותי

en: Wallpaper flip:
he: היפוך טפט:

en: Wallpaper scaling:
he: כיסוי טפט:

en: Wallpaper transparency:
he: שקיפות טפט:

en: Warnings
he: אזהרות

en: Warnings (*)
he: אזהרות (*)

en: Web Search
he: חיפוש ברשת

en: When launching Konsole re-use existing process if possible
he: בעת טעינת Konsole להשתמש בתהליך קיים מחדש אם ניתן

en: When needed
he: בעת הצורך

en: When positioning the mouse over a hexadecimal color it will be displayed in a frame next to the mouse pointer
he: בעת הצבת הסמן מעל צבע הקסדצימלי הוא יוצג במסגרת ליד סמן העכבר

[ctx: When showing URL hints]
en: When &URL hints show
he: כאשר מופיעים &רמזים לכתובת

[ctx: When showing URL hints]
en: When URL hints show
he: כאשר מופיע רמז לכתובת

en: White on Black
he: לבן על גבי שחור

en: Window Title Set by Shell: %w
he: כותרת החלון נקבעת על ידי המעטפת: ‎%w

en: Window:
he: חלון:

en: Word characters:
he: תווי מילים:

en: Word mode
he: מצב מילים

en: You are about to delete %1, are you sure?
he: פעולה זו תמחק את %1, להמשיך?

en: You are about to delete the folder %1,
     with multiple SSH Configurations, are you sure?
he: פעולה זו תמחק את התיקייה %1,
     על מגוון הגדרות ה־SSH שבה, להמשיך?

en: You are about to delete the group %1,
     with multiple configurations, are you sure?
he: פעולה זו תמחק את הקבוצה %1,
     על מגוון ההגדרות שלה, להמשיך?

en: You can't delete an automatically added entry.
he: אי אפשר למחוק רשומה שנוספה אוטומטית.

en: Your username
he: שם המשתמש שלך

en: ZModem Progress
he: תהליך ZModem

en: force LTR line direction
he: אילוץ כיוון שורה משמאל לימין

[ctx: key on keyboard]
en: Meta
he: מטא

en: px
he: פיקסלים
