klipper - en to he translation catalogue (148 entries)

en: &Cancel
he: &ביטול

[ctx: @action:button]
en: Cancel
he: ביטול

[ctx: @action:button]
en: Collapse
he: צמצום

[ctx: @action:button]
en: Expand
he: הרחבה

[ctx: @action:button]
en: Save
he: שמירה

[ctx: @action:button Copy to clipboard]
en: Copy
he: העתקה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit Contents…
he: &עריכת תוכן…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Show Barcode…
he: ה&צגת ברקוד…

[ctx: @action:inmenu]
en: C&lear Clipboard History
he: &פינוי היסטוריית לוח הגזירים

[ctx: @action:inmenu]
en: Manually Invoke Action on Current Clipboard
he: הפעלת פעולה ידנית על לוח הגזירים הנוכחי

[ctx: @action:inmenu]
en: Next History Item
he: הפריט הבא בהיסטוריה

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous History Item
he: הפריט הקודם בהיסטוריה

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Clipboard Items at Mouse Position
he: הצגת פריטי לוח גזירים במקום של העכבר

[ctx: @action:inmenu Toggle automatic action]
en: Automatic Action Popup Menu
he: תפריט פעולות קופץ אוטומטי

[ctx: @info]
en: A <placeholder>&#37;s</placeholder> in the command will be replaced by the complete clipboard contents. <placeholder>&#37;0</placeholder> through <placeholder>&#37;9</placeholder> will be replaced by the corresponding captured texts from the match pattern.
he: <placeholder>&#37;s</placeholder> בפקודה יוחלף בתוכן המלא מלוח הגזירים. <placeholder>&#37;0</placeholder> עד <placeholder>&#37;9</placeholder> יוחלף בטקסטים שנלכדו עם תבנית הלכידה.

[ctx: @info]
en: An action takes effect when its <interface>match pattern</interface> matches the clipboard contents. When this happens, the action's <interface>commands</interface> appear in the Klipper popup menu; if one of them is chosen, the command is executed.
he: פעולה מתרחשת כאשר <interface>תבנית הלכידה</interface> לוכדת תכנים מלוח הגזירים. כשזה קורה, ה<interface>פקודות</interface> של הפעולה מופיעות בתפריט הקובץ של Klipper, אם אחת מהן נבחרה, הפקודה מופעלת.

[ctx: @info]
en: Delete the selected action <resource>%1</resource><nl/>and all of its commands?
he: למחוק את הפעולה <resource>%1</resource><nl/> הנבחרת ואת כל הפקודות שלה?

[ctx: @info]
en: Delete the selected command <resource>%1</resource>?
he: למחוק את הפקודה <resource>%1</resource> שנבחרה?

[ctx: @info]
en: The action popup will not be shown automatically for these windows, even if it is enabled. This is because, for example, a web browser may highlight a URL in the address bar while typing, so the menu would show for every keystroke.<nl/><nl/>If the action menu appears unexpectedly when using a particular application, then add it to this list. <link>How to find the name to enter</link>.
he: חלונית הפעולות הקופצת לא תוצג אוטומטית בחלונות האלו, אפילו אם היא פעילה. זה כיוון אם למשל דפדפן עשוי להדגיש כתובת בסרגל הכתובות בזמן ההקלדה, לכן התפריט יופיע עבור כל הקשה.<nl/><nl/>אם תפריט הפעולות מופיע באופן בלתי צפוי בעת שימוש ביישום כלשהו, כדי להוסיף אותו לרשימה. <link>איך למצוא איזה שם להכניס</link>.

[ctx: @info]
en: The commands for this match will be included in the automatic action popup, if it is enabled in the <interface>Action Menu</interface> page. If this option is turned off, the commands for this match will not be included in the automatic popup but they will be included if the popup is activated manually with the <shortcut>%1</shortcut> key shortcut.
he: הפקודות ללכידה זו ייכללו בחלונית הפעולה האוטומטית, אם היא מופעל בעמוד <interface>תפריט הפעולות</interface>. אם אפשרות זו כבויה, הפקודות ללכידה זאת לא ייכללו בחלונית הקופצת האוטומטית אך הן תיכללנה אם החלונית הקופצת תופעל ידנית עם מקשי הקיצור <shortcut>%1</shortcut>.

[ctx: @info]
en: The match pattern is a regular expression. For more information see the <link url="https://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression">Wikipedia entry</link> for this topic.
he: תבנית הלכידה היא ביטוי רגולרי. למידע נוסף ניתן לעיין ב<link url="https://he.wikipedia.org/wiki/ביטוי_רגולרי">ערך בוויקיפדיה</link> על הנושא הזה.

[ctx: @info]
en: These actions appear in the popup menu which can be configured on the <interface>Action Menu</interface> page.
he: הפעולות האלו מופיעות בתפריט הקופץ שאותו ניתן להגדיר בעמוד <interface>תפריט הפעולות</interface>.

[ctx: @info]
en: When a <interface>match pattern</interface> matches the clipboard contents, its <interface>commands</interface> appear in the Klipper popup menu and can be executed.
he: כאשר <interface>תבנית לכידה</interface> לוכדת תוכן מלוח הגזירים, ה<interface>פקודות</interface> שלה תופענה בתפריט הקופץ של Klipper וניתן יהיה להפעיל אותו.

[ctx: @info]
en: When text that matches an action pattern is selected or is chosen from the clipboard history, automatically show the popup menu with applicable actions. If the automatic menu is turned off here, or it is not shown for an excluded window, then it can be shown by using the <shortcut>%1</shortcut> key shortcut.
he: כאשר נבחר טקסט שעונה על תבנית לכידה נבחר בסימון או מהיסטוריית לוח הגזירים, אוטומטית להציג תפריט קופץ עם פעולות מתאימות. אם התפריט האוטומטי כבוי דרך כאן, או שאינו מופיע לחלון מוחרג, אפשר להציג אותו באמצעות מקשי הקיצור <shortcut>%1</shortcut>.

[ctx: @info:status]
en: An image of the QR code has been copied to clipboard
he: תמונה של קוד ה־QR שהועתק ללוח הגזירים

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy QR code image to clipboard
he: העתקת תמונת קוד QR ללוח הגזירים

[ctx: @info:tooltip]
en: The name that needs to be entered here is the WM_CLASS name of the window to be excluded. To find the WM_CLASS name for a window, in another terminal window enter the command:<nl/><nl/>&nbsp;&nbsp;<icode>xprop | grep WM_CLASS</icode><nl/><nl/>and click on the window that you want to exclude. The first name that it displays after the equal sign is the one that you need to enter.
he: השם שצריך למלא כאן הוא שם ה־WM_CLASS של החלון להחרגה. כדי למצוא את שם ה־WM_CLASS של חלון, יש לפתוח חלון מסוף נוסף ולהקליד את הפקודה:<nl/><nl/>&nbsp;&nbsp;<icode>xprop | grep WM_CLASS</icode><nl/><nl/>וללחוץ על החלון שמיועד להחרגה. השם הראשון שמופיע לאחר סימן השווה הוא השם שיש להכניס.

[ctx: @info:tooltip]
en: When text or an area of the screen is highlighted with the mouse or keyboard, this is the <emphasis>selection</emphasis>. It can be pasted using the middle mouse button.<nl/><nl/>If the selection is explicitly copied using a <interface>Copy</interface> or <interface>Cut</interface> action, it is saved to the <emphasis>clipboard</emphasis>. It can be pasted using a <interface>Paste</interface> action. <nl/><nl/>When turned on this option keeps the selection and the clipboard the same, so that any selection is immediately available to paste by any means. If it is turned off, the selection may still be saved in the clipboard history (subject to the options below), but it can only be pasted using the middle mouse button.
he: כאשר טקסט או אזור במסך מודגש עם המקלדת או העכבר, זאת ה<emphasis>בחירה</emphasis>. אפשר להדביק אותה באמצעות לחצן העכבר האמצעי.<nl/><nl/>אם הבחירה מועתקת מפורשות באמצעות הפעולות <interface>העתקה</interface> או <interface>גזירה</interface>, היא נשמרת ל<emphasis>לוח הגזירים</emphasis>. לאחר מכן אפשר להדביק אותה בעזרת פעולת <interface>הדבקה</interface>.‏ <nl/><nl/>כאשר האפשרות הזאת פעילה היא שומרת על הבחירה ועל לוח הגזירים זהים, כך שכל בחירה מיידית זמינה להדבקה בכל אופן שהוא. אם היא כבויה, הבחירה עשויה להישמר בהיסטוריית לוח הגזירים (בכפוף לאפשרויות שלהלן), אך ניתן יהיה להדביק אותה רק באמצעות לחצן העכבר האמצעי.

[ctx: @info:tooltip width x height]
en: %1x%2
he: %1×%2

[ctx: @info:whatsthis]
en: Text edit area
he: אזור עריכת טקסט

[ctx: @title:column]
en: Description
he: תיאור

[ctx: @title:column]
en: Match pattern and commands
he: תבניות לכידה ופקודות

en: Action Menu
he: תפריט פעולות

en: Action Properties
he: מאפייני הפקודה

[ctx: Actions Config]
en: Actions Configuration
he: הגדרת פעולות

en: Actions Configuration
he: הגדרת פעולות

en: Add Action...
he: הוספת פעולה…

en: Add Command...
he: הוספת פקודה…

en: Add to Clipboard
he: הוספה ללוח הגזירים

en: All History
he: כל ההיסטוריה

en: Always ignore images
he: תמיד להתעלם מתמונות

en: Always save in history
he: תמיד לשמור בהיסטוריה

en: Append to clipboard
he: הוספה ללוח הגזירים

en: Automatic action menu time:
he: זמן תפריט פעולות אוטומטי:

[ctx: Aztec barcode]
en: Aztec
he: Aztec (אצטק)

en: Change the QR code type
he: החלפת סוג קוד ה־QR

en: Clear Clipboard History
he: פינוי היסטוריית לוח הגזירים

en: Clear Everything
he: לפנות הכול

en: Clear History
he: פינוי ההיסטוריה

en: Clipboard Popup
he: חלונית לוח גזירים צצה

en: Clipboard history
he: היסטוריית לוח הגזירים

en: Clipboard history:
he: היסטוריית לוח הגזירים:

en: Clipboard is empty
he: לוח הגזירים ריק

en: Code 128
he: קוד 128

en: Code 39
he: קוד 39

en: Code 93
he: קוד 93

en: Command
he: פקודה

en: Command Properties
he: מאפייני פקודה

en: Command:
he: פקודה:

en: Confirm Delete Action
he: אישור פעולת מחיקה

en: Confirm Delete Command
he: אישור מחיקת פקודה

en: Content selected with the cursor but not explicitly copied to the clipboard is not automatically stored in the clipboard history, and can only be pasted using a middle-click.
he: התוכן שנבחר עם הסמן אך לא הועתק במפורש ללוח הגזירים לא מאוחסן אוטומטית בהיסטוריית לוח הגזירים ואפשר להדביק אותו רק בלחיצה אמצעית בעכבר.

en: Content selected with the cursor is automatically copied to the clipboard so that it can be pasted with either a Paste action or a middle-click.<br/><a href="1">More about the selection and clipboard</a>.
he: התוכן שנבחר עם סמן העכבר מועתק אוטומטית ללוח הגזירים כדי שאפשר יהיה להדביק אותו או בפעולת הדברה או בלחיצה אמצעית בעכבר.<br/><a href="1">מידע נוסף על בחירה ולוח הגזירים</a>.

en: Creating QR code failed
he: יצירת קוד QR נכשלה

en: Data Matrix
he: מטריצת נתונים

en: Delete Action
he: מחיקת פעולה

en: Delete Command
he: מחיקת פקודה

en: Description
he: תיאור

en: Description:
he: תיאור:

en: Display the automatic action popup menu for this time.
he: להציג את תפריט הפעולות הקופץ למשך זמן זה.

en: Do not allow the clipboard to be cleared, for example when an application exits.
he: לא לאפשר את פינוי לוח הגזירים, למשל ביציאה מהיישום.

en: Do not store images in the clipboard history, even if explicitly copied.
he: לא לאחסן תמונות בהיסטוריית לוח הגזירים, אפילו אם הועתקו במפורש.

en: Do you really want to clear and delete the entire clipboard history?
he: האם לפנות ולמחוק את כל היסטוריית לוח הגזירים?

en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
he: כניסת דמה לציון שינויים ביישומון העץ של הפעולה

en: Edit Action...
he: עריכת פעולה…

en: Edit Command...
he: עריכת פקודה…

en: Edit contents
he: עריכת תוכן

en: Enter a description for the action
he: נא למלא תיאור לפעולה

en: Enter a description for the command
he: נא למלא תיאור לפקודה

en: Enter a pattern to match against the clipboard
he: נא למלא תבנית ללכידה מול לוח הגזירים

en: Enter the command and arguments
he: נא למלא את הפקודה ואת המשתנים

en: Exclude Windows
he: החרגת חלונות

en: Exclude Windows...
he: החרגת חלונות…

en: For an item chosen from history
he: לפריט שנבחר מההיסטוריה

[ctx: General Config]
en: General
he: כללי

en: General Configuration
he: הגדרות כלליות

en: History size:
he: גודל ההיסטוריה:

en: Icon:
he: סמל:

en: If a file name or URL is selected, include applications that can accept its MIME type in the popup menu.
he: אם נבחר שם קובץ או כתובת, לכלול יישומים שיכולים לקבל את סוג ה־MIME בתפריט הקופץ.

en: Ignore
he: התעלמות

en: Ignore the selection
he: התעלמות מהבחירה

en: Immediately on selection
he: מיידית עם הבחירה

en: Include MIME actions
he: לכלול פעולות MIME

en: Include in automatic popup
he: לכלול בחלונית הקופצת האוטומטית

en: Invoke action
he: לעורר פעולה

en: Keep Starred Items
he: להשאיר את הפריטים עם הכוכב

en: Keep the selection and clipboard the same
he: לשמור על הבחירה וה

en: Klipper version
he: גרסת Klipper

en: Match pattern:
he: תבנית לכידה:

en: Mobile Barcode
he: ברקוד נייד

en: Never save in history
he: לעולם לא לשמור בהיסטוריה

en: No actions for WM_CLASS
he: אין פעולות עבור WM_CLASS

en: No matches
he: אין לכידות

[ctx: No timeout]
en: None
he: ללא

en: Non-text selection:
he: בחירה שאינה טקסט:

[ctx: Number of entries]
en: %v entry | %v entries
he[0]: רשומה
he[1]: שתי רשומות
he[2]: %v רשומות
he[3]: %v רשומות

en: Only store text selections in the clipboard history, not images or any other type of data.
he: לאחר רק את בחירות הטקסט בהיסטוריית לוח הגזירים, לא תמונות וסוגים נוספים של נתונים.

en: Only when explicitly copied
he: רק כשהועתק במפורש

en: Options:
he: אפשרויות:

en: Output
he: פלט

en: Output from command:
he: פלט מפקודה:

[ctx: Popup Menu Config]
en: Action Menu
he: תפריט פעולות

en: Prevent the clipboard from being cleared
he: מניעת פינוי לוח הגזירים

en: QR Code
he: קוד QR

en: Remove Star
he: הסרת כוכב

en: Remove Starred Item
he: הסרת פריט מסומן בכוכב

en: Remove any whitespace from the start and end of selected text, before performing an action. For example, this ensures that a URL pasted in a browser is interpreted as expected. The text saved on the clipboard is not affected.
he: להסיר רווחים עודפים מההתחלה ומהסוף של הטקסט הנבחר בטרם ביצוע פעולה כלשהי. למשל, כך ניתן לוודא שכתובת שמודבקת בדפדפן מפוענחת כראוי. הטקסט שנשמר בלוח הגזירים לא יושפע מזה.

en: Remove from history
he: הסרה מההיסטוריה

en: Replace Clipboard
he: החלפת לוח גזירים

en: Replace current clipboard
he: החלפת לוח גזירים נוכחי

en: Reset the icon to the default for the command
he: איפוס הסמל לברירת המחדל לפקודה

en: Retain the clipboard history, so it will be available the next time you log in.
he: לשמר את היסטוריית לוח הגזירים כדי שתהיה זמינה גם עם הכניסה הבאה למערכת.

en: Return to Clipboard
he: חזרה ללוח הגזירים

en: Save history across desktop sessions
he: שמירת ההיסטוריה בין הפעלות של שולחן העבודה

en: Selection and Clipboard:
he: בחירה ולוח גזירים:

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
he: קיצורי מקשים

en: Shortcuts Configuration
he: הגדרות קיצורי מקשים

en: Show QR code
he: הצגת קוד QR

en: Show action popup menu:
he: הצגת תפריט פעולות קופץ:

en: Show the popup menu of applicable actions as soon as a selection is made.
he: להציג חלונית קופצת עם פעולות תקפות מיד עם הבחירה.

en: Show the popup menu of applicable actions if an entry is chosen from the clipboard history.
he: להציג תפריט קופץ של פעולות מתאימות אם נבחרת פעולה כלשהי מהיסטוריית לוח הגזירים.

en: Star
he: כוכב

en: Starred Only
he: עם כוכב בלבד

en: Text selection only
he: בחירה של טקסט בלבד

en: Text selection:
he: בחירת טקסט:

en: The clipboard history contains starred items. Clear them too?
he: היסטוריית לוח הגזירים מכילה פריטים שמסומנים בכוכב. לפנות גם אותם?

en: The clipboard history will store up to this many items.
he: היסטוריית לוח הגזירים תאחסן עד כמות כזאת של פריטים.

en: There is not enough space to display the QR code. Try resizing this applet.
he: אין מספיק מקום להציג קוד QR. נא לנסות לשנות את גודל היישומונית.

en: This item is starred. Do you really want to remove it from history?
he: הפריט הזה מסומן בכוכב. להסיר אותו מההיסטוריה?

en: Trim whitespace from selection
he: קיצוץ רווחים מהבחירה

[ctx: Unit of time]
en: %v second | %v seconds
he[0]: שנייה
he[1]: שתי שניות
he[2]: %v שניות
he[3]: %v שניות

en: Use graphical regexp editor
he: השתמש בעורך ביטויים רגולים חזותי

en: What happens to the standard output of the command executed.
he: מה שקורה לפלט התקני של הפקודה שתופעל.

en: Whether non-text selections (such as images) are saved in the clipboard history.
he: האם בחירות שאינן טקסט (כגון תמונות) תישמרנה בהיסטוריית לוח הגזירים.

en: Whether text selections are saved in the clipboard history.
he: האם בחירות טקסט נשמרות בהיסטוריית לוח הגזירים.

en: current
he: נוכחי

en: down
he: למטה

en: up
he: למעלה
