kio5 - en to he translation catalogue (126 entries)

en:  byte |  bytes
he[0]:  בית
he[1]:  בתים
he[2]:  בתים
he[3]:  בתים

en:  day |  days
he[0]:  יום
he[1]:  יומיים
he[2]:  ימים
he[3]:  ימים

en:  days
he:  ימים

en: &Character set:
he: &ערכת תווים:

en: &Detect proxy configuration automatically
he: &זיהוי הגדרות מתווך אוטומטית

en: &Enable Web search keywords
he: ה&פעלת מילות מפתח לחיפוש באינטרנט

en: &Keyword delimiter:
he: מ&פריד מילות מפתח:

en: &Keywords:
he: מילות מ&פתח:

en: &Name:
he: &שם:

en: &New…
he: &חדש…

en: &No proxy
he: &ללא מתווך

en: &URL:
he: &כתובת:

en: &Use preferred keywords only
he: להשתמש במילות מפתח מו&עדפות בלבד

en: &Use proxy auto configuration URL:
he: להשתמש בכתובת הגדרות מתווך אוטומטיות:

[ctx: - web short cut (e.g. gg): what it refers to (e.g. Google)]
en: - %1: "%2"
he: - %1: „%2”

en: <html><head/><body><p>Enable or disable Web search keywords. </p><p>Web search keywords allow you to quickly access or search for information located online or on your hard drive. </p><p>KDE comes with many predefined keywords. One such keyword can be used to perform a the Google (TM) search; to use it, you simply type the keyword 'gg' followed by the keyword delimiter and the search term, e.g. <span style=" font-weight:600;">gg:KDE</span>.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>הפעלת או השבתת מילות מפתח לחיפוש באינטרנט. </p><p>מילות מפתח לחיפוש באינטרנט מאפשרות לך לגשת בקלות או לחפש מידע באינטרנט או בכונן הקשיח שלך. </p><p>ב־KDE כבר יש מגוון מילות מפתח. באחת ממילות המפתח האלה אפשר להשתמש כדי לחפש ב־Google (TM), כדי להשתמש בה, צריך פשוט להקליד את מילת המפתח ‚gg’ ולאחריה מפריד מילות המפתח ואת ביטוי החיפוש, למשל: <span style=" font-weight:600;">gg:KDE</span>.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Enter the human-readable name of the Web search keyword here.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>נא למלא את השם הקריא לבני אדם של מילת מפתח האתר כאן.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Enter the human-readable name of the Web search keyword shortcut here.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>נא למלא את השם הקריא לבני אדם של מילת המפתח לחיפוש באינטרנט כאן.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Select a default Web search keyword. </p><p>This allows applications to automatically convert the typed word or phrase to Web search keyword queries when they cannot be filtered into a proper URL. </p><p>To disable this functionality select <span style=" font-weight:600;">None</span> from the list. </p></body></html>
he: <html><head/><body><p>בחירת מילת מפתח לחיפוש באינטרנט כברירת מחדל. </p><p>מאפשר ליישומים להמיר את המילים או הביטויים המוקלדים לשאילתות מילות מפתח לחיפוש באינטרנט אוטומטית כשאי אפשר לסנן אותם לכתובת בצורה ראויה. </p><p>כדי להשבית את היכולת הזאת יש לבחור באפשרות <span style=" font-weight:600;">ללא</span> מהרשימה. </p></body></html>

en: <p>Marks partially uploaded FTP files.</p><p>When this option is enabled, partially uploaded files will have a ".part" extension. This extension will be removed once the transfer is complete.</p>
he: <p>מסמן קובצי FTP שהועלו חלקית.</p><p>כאשר האפשרות הזאת פעילה, לקבצים שהועלו חלקית תתווסף הסיומת „‎.part”. הסיומת הזאת תוסר לאחר השלמת ההעברה.</p>

en: <p>Marks partially uploaded files through SMB, SFTP and other protocols.</p><p>When this option is enabled, partially uploaded files will have a ".part" extension. This extension will be removed once the transfer is complete.</p>
he: <p>סימון קבצים שהועלו חלקית ל־SMB,‏ SFTP ופרוטוקולים אחרים.</p><p>כשאפשרות זו פעילה, לקבצים שהועלו חלקית תתווסף הסיומת „‎.part”. הסיומת הזאת תוסר עם השלמת ההעברה.</p>

en: <para>KDE's wastebin is configured to use the <b>Finder</b>'s Trash.<br></para>
he: <para>פח הפסולת של KDE מוגדר כך שישתמש באשפה של <b>דפדפן הקבצים</b>.<br></para>

en: <qt>
    <p>Enter a comma separated list of hostnames or ip addresses that should be excluded from using the above proxy settings.</p>
    <p>If you want to exclude all hosts for a given domain, then simply enter the domain name preceded by a dot. For example, to exclude all hostnames for <i>kde.org</i>, enter <i>.kde.org</i>. Wildcard characters such as '*' or '?' are not supported and will have no effect.</p>
    <p>Additionally, you can also enter IP addresses, e.g. 127.0.0.1 and IP addresses with a subnet, e.g. 192.168.0.1/24.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>נא למלא רשימה מופרדת בפסיקים של שמות מארחים או כתובות IP שיוחרגו משימוש בהגדרות המתווך הבאות.</p>
    <p>כדי לכלול את כל המארחים בשם תחום מסוים, צריך פשוט למלא את שם התחום ולפניו נקודה. למשל, כדי להחריג את כל שמות המארחים תחת <i>kde.org</i>, יש למלא את הביטוי <i>.kde.org</i>. אין תמיכה בתווי הכללה כגון ‚*’ או ‚?’ ולא תהיה להם השפעה.</p>
    <p>בנוסף, אפשר למלא כתובות IP, למשל: 127.0.0.1 וכתובות IP עם תת־רשת, למשל: 192.168.0.1/24.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Automatically detect and configure the proxy settings.<p>
    Automatic detection is performed using the <b>Web Proxy Auto-Discovery Protocol (WPAD)</b>.<p>
    <b>NOTE:</b> This option might not work properly or not work at all in some UNIX/Linux distributions.
    </qt>
he: <qt>
    לזהות ולהגדיר את המתווך אוטומטית.<p>
    זיהוי אוטומטי מתבצע דרך <b>Web Proxy Auto-Discovery Protocol‏ (WPAD)</b>.<p>
    <b>לתשומת ליבך:</b> יכול להיות שאפשרות זו לא תעבוד כראוי או בכלל לא בחלק מהפצות יוניקס/לינוקס.
    </qt>

en: <qt>
    Check this box if you want the above proxy settings to apply only to the addresses listed in the <i>Exceptions</i> list.</qt>
he: <qt>
    יש לסמן את התיבה הזאת כדי שהגדרות המתווך שלהלן יחולו רק על המתווכים שמופיעים ברשימת ה<i>החרגות</i>.</qt>

en: <qt>
    Enter the URI that is used to perform a search on the search engine here.<br/>The whole text to be searched for can be specified as \{@} or \{0}.<br/>
    Recommended is \{@}, since it removes all query variables (name=value) from the resulting string, whereas \{0} will be substituted with the unmodified query string.<br/>You can use \{1} ... \{n} to specify certain words from the query and \{name} to specify a value given by 'name=value' in the user query.<br/>In addition it is possible to specify multiple references (names, numbers and strings) at once (\{name1,name2,...,"string"}).<br/>The first matching value (from the left) will be used as the substitution value for the resulting URI.<br/>A quoted string can be used as the default value if nothing matches from the left of the reference list.
    </qt>
he: <qt>
    נא למלא את הכתובת שמשמשת לביצוע חיפוש במנוע החיפוש כאן.<br/>אפשר לציין את כל הטקסט לחיפוש כאן בתור ‎\{@}‎ או ‎\{0}‎.<br/>
    המומלץ הוא \{@}, כיוון שהוא מסיר את כל משתני השאילתה (שם=ערך) מהמחרוזת שיוצאת, בעוד ‎\{0}‎ יוחלף במחרוזת השאילתה כמו שהיא.<br/>אפשר להשתמש ב־‎\{1}‎ … ‎\{n}‎ כדי לציין מילים מסוימות מהשאילתה וב־‎\{name}‎ כדי לציין ערך שסופק על ידי ‚שם=ערך’ בשאילתת המשתמש.<br/>בנוסף, אפשר לציין מספר הפניות (שמות, מספרים ומחרוזות) בו־זמנית (‎\{name1,name2,...,"string"}).<br/>הערך התואם הראשון (משמאל) ישמש כערך ההחלפה לכתובת המלאה שתיווצר.<br/>אפשר להשתמש במחרוזת במירכאות בתור ערך ברירת המחדל אם אין התאמות משמאל של רשימת ההפניות.
    </qt>

en: <qt>
    Enter the environment variable, e.g. <b>NO_PROXY</b>, used to store the addresses of sites for which the proxy server should not be used.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.
    </qt>
he: <qt>
    נא למלא את משתנה הסביבה, למשל: <b>NO_PROXY</b>, שמשמש לאחסון כתובות האתרים שעבורם ייעשה שימוש בשרת המתווך.<p>
    לחלופין, ניתן ללחוץ על הכפתור <b>„זיהוי אוטומטי”</b> כדי לנסות לגלות את המשתנה אוטומטית.
    </qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>FTP_PROXY</b>, used to store the address of the FTP proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
he: <qt>
    נא למלא את שם משתנה הסביבה, למשל: <b>FTP_PROXY</b>, שמשמש לאחסון כתובת שרת מתווך ה־FTP.<p>
    לחלופין, אפשר ללחוץ על הכפתור <b>„זיהוי אוטומטי”</b> כדי לנסות לגלות את המשתנה הזה אוטומטית.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>HTTPS_PROXY</b>, used to store the address of the HTTPS proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
he: <qt>
    נא למלא את שם משתנה הסביבה, למשל: <b>HTTPS_PROXY</b>, שמשמש לאחסון כתובת שרת מתווך ה־HTTPS.<p>
    לחלופין, אפשר ללחוץ על הכפתור <b>„זיהוי אוטומטי”</b> כדי לנסות לגלות את המשתנה הזה אוטומטית.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>HTTP_PROXY</b>, used to store the address of the HTTP proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
he: <qt>
    נא למלא את שם משתנה הסביבה, למשל: <b>HTTP_PROXY</b>, שמשמש לאחסון כתובת שרת מתווך ה־HTTP.<p>
    לחלופין, אפשר ללחוץ על הכפתור <b>„זיהוי אוטומטי”</b> כדי לנסות לגלות את המשתנה הזה אוטומטית.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>SOCKS_PROXY</b>, used to store the address of the SOCKS proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
he: <qt>
    נא למלא את שם משתנה הסביבה, למשל: <b>SOCKS_PROXY</b>, שמשמש לאחסון כתובת שרת מתווך ה־SOCKS.<p>
    לחלופין, אפשר ללחוץ על הכפתור <b>„זיהוי אוטומטי”</b> כדי לנסות לגלות את המשתנה הזה אוטומטית.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Select the search engine to use for input boxes that provide automatic lookup services when you type in normal words and phrases instead of a URL. To disable this feature select <b>None</b> from the list.
    </qt>
he: <qt>
    נא לבחור את מנוע החיפוש לשימוש לתיבות קלט שמספקות שירותי איתור אוטומטיים תוך כדי הקלדה במילים רגיל ומשפטים במקום כתובת. כדי להשבית את היכולת הזאת יש לבחור ב<b>אין</b> מהרשימה.
    </qt>

en: <qt>
    Setup proxy configuration.
    <p>
    A proxy server is an intermediate machine that sits between your computer and the Internet and provides services such as web page caching and filtering. Caching proxy servers give you faster access to web sites you have already visited by locally storing or caching those pages; filtering proxy servers usually provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.
    <p>
    If you are uncertain whether or not you need to use a proxy server to connect to the Internet, consult your Internet service provider's setup guide or your system administrator.
    </qt>
he: <qt>
    הגדרת מתווך.
    <p>
    שרת מתווך הוא שרת תווך שיושב בין המחשב שלך לאינטרנט ומספק שירותים כגון מטמון אתרי אינטרנט וסינון. שרתי תיווך עם מטמון מספקים לך גישה מהירה יותר לאתרים שכבר ביקרת בהם על ידי אחסון או שמירה במטמון של הדפים האלה, שרתי תייוך מסננים בדרך כלל מספרים את היכולת לחסום בקשות לפרסומות, ספאם או כל דבר אחר שעדיף לך לחסום.
    <p>
    במקרה של ספק בנוגע לצורך בשימוש בשרת מתווך לחיבור לאינטרנט כדאי להיוועץ מדריך ההתקנה של ספק שירות האינטרנט שלך או בהנהלת מערכות המחשוב.
    </qt>

en: <qt>
    The keywords entered here can be used as a pseudo-URI scheme in KDE. For example, the keyword <b>av</b> can be used as in <b>av</b>:<b>my search</b>
    </qt>
he: <qt>
    אפשר להשתמש במילות המפתח שמולאו כאן בתור סכמות כתובות מלאות מדומות ב־KDE. למשל, מילת המפתח <b>av</b> יכולה לשמש בתור <b>av</b>:<b>החיפוש שלי</b>
    </qt>

en: <qt><p>Use proxy settings defined on the system.</p>
    <p>Some platforms offer system wide proxy configuration information and selecting this option allows you to use those settings.</p>
    <p>On Mac platforms</p>
    <p>On Windows platforms</p>
    <p>On Unix and Linux platforms, such system proxy settings are usually defined through environment variables. The following environment variables are detected and used when present: <b>HTTP_PROXY</b>, <b>HTTPS_PROXY</b>, <b>FTP_PROXY</b>, <b>NO_PROXY</b>.</p>
    </qt>
he: <qt><p>להשתמש בהגדרות מתווך שמוגדרות במערכת.</p>
    <p>חלק מהפלטפורמות מציעות מידע הגדרות מתווך כלל־מערכתיות ובחירה באפשרות הזאת מאפשרת להשתמש בהגדרות האלו.</p>
    <p>בפלטפורמות Mac</p>
    <p>בפלטפורמות Windows</p>
    <p>בפלטפורמות יוניקס ולינוקס, הגדרות מתווך מערכת שכאלה בדרך כלל מוגדרות דרך משתנים סביבתיים. המשתנים הסביבתיים הבאים זוהו וייעשה בהם שימוש כשהם קיימים: <b>HTTP_PROXY</b>,‏ <b>HTTPS_PROXY</b>,‏ <b>FTP_PROXY</b>,‏ <b>NO_PROXY</b>.</p>
    </qt>

en: <qt>Attempt automatic discovery of the environment variables used for setting system wide proxy information.<p> This feature works by searching for commonly used variable names such as HTTP_PROXY, FTP_PROXY and NO_PROXY.</qt>
he: <qt>לנסות לגלות את משתני הסביבה שמשמשים למידע מתווך כלל־מערכתי אוטומטית.<p> יכולת זו עובדת על ידי חיפוש שמות משתנים נפוצים כגון HTTP_PROXY,‏ FTP_PROXY ו־NO_PROXY.</qt>

en: <qt>Enter the environment variable, e.g. <b>NO_PROXY</b>, used to store the addresses of sites for which the above proxy settings should not be used.<p>Alternatively, you can click on the <b>&quot;Auto Detect&quot;</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p></qt>
he: <qt>נא למלא את משתנה הסביבה, למשל: <b>NO_PROXY</b>, שמשמש לאחסון כתובות האתרים שהתקשורת אליהן לא תעבור דרך המתווך.<p>לחלופין, אפשר ללחוץ על הכפתור <b>&quot;זיהוי אוטומטי&quot;</b> כדי לנסות לגלות את המשתנה הזה אוטומטית.</p></qt>

en: <qt>Enter the name of the environment variable, e.g. <b>SOCKS_PROXY</b>, used to store the address of the SOCKS proxy server.<p>Alternatively, you can click on the <b>&quot;Auto Detect&quot;</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p></qt>
he: <qt>נא למלא את שם משתנה הסביבה, למשל: <b>SOCKS_PROXY</b>, שמשמש לאחסון כתובת שרת מתווך ה־SOCKS.<p>לחלופין, אפשר ללחוץ על הכפתור <b>&quot;זיהוי אוטומטי&quot;</b> כדי לנסות לגלות את המשתנה הזה אוטומטית.</p></qt>

[ctx: @action:button]
en: Open Settings
he: פתיחת ההגדרות

[ctx: @action:button ignore notification]
en: Ignore Forever
he: להתעלם ל&תמיד

[ctx: @info]
en: Automatic proxy discovery has been enabled, but is reducing the system's network performance. Check your proxy settings to make sure that using this setting is really necessary.
he: זיהוי מתווך אוטומטי הופעל אבל הוא פוגע בביצועי הרשאת. נא לבדוק שהגדרות המתווך נכונות כדי לוודא שהשימוש בהגדרה הזאת אכן נחוץ.

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this box to select the highlighted Web search keyword as preferred.<nl/>Preferred Web search keywords are used in places where only a few select keywords can be shown at one time.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לבחור את מילת מפתח החיפוש באינטרנט כמועדפת.<nl/>במילות מפתח מועדפות לחיפוש באינטרנט משתמשים במקומות בהם ניתן להציג מספר מצומצם של מילות מפתח בו־זמנית.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <emphasis strong='true'>automatic deletion</emphasis> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <emphasis strong='true'>not</emphasis> automatically delete any items after a certain timespan</para>
he: <para>יש לסמן את התיבה הזאת כדי לאפשר <emphasis strong='true'>מחיקה אוטומטית</emphasis> של קבצים שישנים יותר מהערך שצוין. יש להשאיר מושבת כדי <emphasis strong='true'>לא</emphasis> למחוק אוטומטית פריטים כלשהם לאחר פרק זמן מסוים</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
he: <para>יש לסמן את התיבה הזאת כדי להגביל את האשפה לכמות המרבית של נפח הכונן שמצוין להלן. אחרת, לא תהיה הגבלה.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Emptying KDE's wastebin will remove only KDE's trash items, while<br>emptying the Trash through the Finder will delete everything.</para><para>KDE's trash items will show up in a folder called KDE.trash, in the Trash can.</para>
he: <para>פינוי פח הפסולת של KDE יסיר רק את פריטי האשפה של KDE,<br>בעוד פינוי האשפה דרך דפדפן הקבצים ימחק הכול.</para><para>פריטי האשפה של KDE יופיעו בתיקייה בשם KDE.trash, בסל האשפה.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
he: <para>הגדרת מספר הימים שקבצים יכולים להישאר באשפה. קבצים כלשהם שקודמים למספר הימים האלה יימחקו אוטומטית.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
he: <para>זאת כמות השטח המחושבת בכונן שאפשר יהיה להשתמש בה לטובת אשפה, הכמות המרבית.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
he: <para>זה האחוז המרבי מהמקום בכונן שישמש לאשפה .</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
he: <para>אם גודל הפריטים הגיע למגבלת הגודל, תהיה העדפה למחוק את סוג הקבצים שציינת תחילה. אם ההגדרה פה היא להזהיר, תישלח אזהרה במקום למחוק.</para>

[ctx: @item:inlistbox No default web search keyword]
en: None
he: ללא

[ctx: @item:inlistbox The default character set]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: @label:spinbox]
en: If cancelled, automatically delete partially uploaded files smaller than:
he: אם ההעברה בוטלה, למחוק אוטומטית את קובצי ההעלאה החלקיים שגודלם קטן מאשר:

[ctx: @title]
en: Slow network performance detected
he: התגלתה

[ctx: @title:column]
en: Keywords
he: מילות מפתח

[ctx: @title:column]
en: Preferred
he: מועדף

[ctx: @title:column Name label from web search keyword column]
en: Name
he: שם

[ctx: @title:window]
en: Update Failed
he: העדכון נכשל

en: Add a new Web search keyword
he: הוספת מילת מפתח חדשה לחיפוש באינטרנט

en: Auto D&etect
he: &זיהוי אוטומטי

en: Automatic Configuration, also known as Web Proxy Auto-Discovery (WPAD), is almost never the correct configuration. Enabling it when it is not required may slow down network access and make your network less secure. Your network administrator will know whether enabling it is required.
he: הגדרות אוטומטיות, ידועות גם בשם גילוי אוטומטי של מתווך רשת (WPAD), הן בדרך כלל לא ההגדרות הנכונות. הפעלת האפשרות הזאת כשאין צורך בכך עלולה להאט את הגישה לרשת ולפגוע באבטחת החיבור שלך לרשת. הנהלת הרשת שלך תדע אם צריך להפעיל את האפשרות הזאת.

en: Choose a delimiter to mark the Web search keyword.
he: נא לבחור מפריד לסימון מילת המפתח לחיפוש באינטרנט.

en: Choose the delimiter that separates the keyword from the phrase or word to be searched.
he: נא לבחור את המפריד בין מילות המפתח מהמונח או המילה לחיפוש.

en: Cleanup:
he: ניקיון:

[ctx: Colon as keyword delimiter]
en: Colon
he: נקודתיים

en: Connect to the Internet directly.
he: התחברות ישירות לאינטרנט.

en: De&lete
he: מ&חיקה

en: Default Web &search keyword:
he: מילת מפתח כברירת מחדל ל&חיפוש באינטרנט:

en: Delete biggest files from trash
he: למחוק את הקבצים הגדולים ביותר מהאשפה

en: Delete files older than
he: מחיקת קבצים מלפני

en: Delete oldest files from trash
he: למחוק את הקבצים הישנים ביותר מהאשפה

en: Delete the highlighted Web search keyword
he: מחיקת מילת המפתח המודגשת לחיפוש באינטרנט

en: Disable Passive FTP
he: השבתת FTP סביל

en: E&xceptions:
he: &חריגות:

en: Ed&it…
he: ע&ריכה…

en: Edit Web Search Keyword
he: עריכת מילת מפתח לחיפוש באינטרנט

en: Enable passive &mode (PASV)
he: הפעלת מצב &סביל (PASV)

en: Enables FTP's "passive" mode. This is required to allow FTP to work from behind firewalls.
he: הפעלת מצב „סביל” של FTP. נחוץ כדי לאפשר ל־FTP לעבור מבעד לחומות־אש.

en: Enter the address for the proxy configuration script.
he: נא ללא את כתובת סקריפט הגדרות המתווך.

en: Enter the address of the FTP proxy server.
he: נא למלא את כתובת שרת מתווך ה־FTP.

en: Enter the address of the HTTP proxy server.
he: נא למלא את כתובת שרת מתווך ה־HTTP.

en: Enter the address of the HTTPS proxy server.
he: נא למלא את כתובת שרת מתווך ה־HTTPS.

en: Enter the address of the SOCKS proxy server.
he: נא למלא את כתובת שרת מתווך ה־SOCKS.

en: Enter the human-readable name of the search provider here.
he: נא למלא כאן את השם הקריא לבני אדם של ספק החיפוש.

en: Enter the port number of the FTP proxy server.
he: נא למלא את מספר הפתחה של שרת מתווך ה־FTP.

en: Enter the port number of the HTTP proxy server.
he: נא למלא את מספר הפתחה של שרת מתווך ה־HTTP.

en: Enter the port number of the HTTPS proxy server.
he: נא למלא את מספר הפתחה של שרת מתווך ה־HTTPS.

en: Enter the port number of the SOCKS proxy server.
he: נא למלא את מספר פתחת שרת מתווך ה־SOCKS.

en: Exceptions:
he: חריגות:

en: FTP Options
he: אפשרויות FTP

en: FTP proxy:
he: מתווך FTP:

en: Full trash:
he: אשפה מלאה:

en: Global Options
he: אפשרויות כלליות

en: H&TTP proxy:
he: מ&תווך HTTP:

en: HTTP proxy:
he: מתווך HTTP:

en: Insert query placeholder
he: הוספת ממלא מקום לשאילתה

en: Keep It
he: להשאיר ככה

en: Limit to
he: הגבלה עד

en: Manually enter proxy server configuration information.
he: מילוי פרטי הגדרות שרת המתווך ידנית.

en: Mark &partially uploaded files
he: סימון קב&צים שהועלו באופן חלקי

en: Mark partially uploaded files
he: סימון קבצים שהועלו חלקית

en: Modify the highlighted Web search keyword
he: שינוי מילת המפתח המודגשת לחיפוש באינטרנט

en: New Web Search Keyword
he: מילת מפתח חדשה לחיפוש באינטרנט

en: Port:
he: פתחה:

en: SOC&KS proxy:
he: &מתווך SOCKS:

en: SOCKS proxy:
he: מתווך SOCKS:

en: SS&L proxy:
he: מתוו&ך SSL:

en: SSL proxy:
he: מתווך SSL:

en: Search F&ilters
he: מ&סנני חיפוש

en: Search for Web search keywords
he: חיפוש אחר מילות מפתח לחיפוש באינטרנט

en: Select the character set that will be used to encode your search query
he: נא לבחור את ערכת התווים שתשמש להצפנת שאילתת החיפוש שלך

en: Select the character set that will be used to encode your search query.
he: נא לבחור את ערכת התוים שתשמש להצפין את שאילתת החיפוש שלך.

en: Show a warning
he: הצגת אזהרה

en: Show the &value of the environment variables
he: הצגת &ערך משתני הסביבה

en: Size:
he: גודל:

[ctx: Space as keyword delimiter]
en: Space
he: רווח

en: The URL does not contain a %1 placeholder for the user query.
    This means that the same page is always going to be visited, regardless of the text typed in with the keyword.
he: הכתובת לא מכילה ממלא מקום ‎%1‎ לשאילתת המשתמש.
    משמעות הדבר היא שזה תמיד יעלה את אותו האתר, ללא תלות בטקסט שהקלדת יחד עם מילת המפתח.

en: The following keywords are already assigned. Please choose different ones.
    %1
he: מילות המפתח הבאות כבר מוקצות. נא לבחור באחרות.
    %1

en: The keyword "%1" is already assigned to "%2". Please choose a different one.
he: מילת המפתח „%1” כבר מוקצית לטובת „%2”. נא לבחור באחת אחרת.

en: Use manually specified proxy configuration:
he: להשתמש בהגדרות מתווך שצוינו ידנית:

en: Use proxy settings only for addresses in the exceptions list
he: להשתמש בהגדרות מתווך רק לכתובות ברשימת החריגות

en: Use s&ystem proxy configuration:
he: להשתמש בהגדרות המתווך של המ&ערכת:

en: Use the specified proxy script to configure the proxy settings.
he: להשתמש בסקריפט המתווך שצוין כדי להגדיר את המתווך.

en: Use this proxy server for a&ll protocols
he: להשתמש בשרת מתווך זה ל&כל הפרוטוקולים

en: When FTP connections are passive the client connects to the server, instead of the other way round, so firewalls do not block the connection; old FTP servers may not support Passive FTP though.
he: כאשר חיבורי FTP הם סבילים הלקוח מתחבר לשרת במקום להיפך, כך שחומות אש לא חוסמות את החיבור, יש שרתי FTP ישנים שלא תומכים ב־FTP סביל.

en: While a file is being uploaded its extension is ".part". When fully uploaded it is renamed to its real name.
he: כאשר קובץ נמצא בתהליך העלאה, הוא מקבל את הסיומת ".part". כאשר ההעלאה מסתיימת שמו משתנה לשם הקובץ האמתי.

en: You have to restart the running applications for these changes to take effect.
he: יש להפעיל את היישומים הפעילים מחדש כדי שהשינויים האלו ייכנסו לתוקף.
