kfileshare - en to he translation catalogue (109 entries)

[ctx: @action:button cancels permissions change]
en: Cancel
he: ביטול

[ctx: @action:button changes permissions]
en: Change Permissions
he: שינוי הרשאות

[ctx: @action:button creates a new samba user with the user-specified password]
en: Set Password
he: הגדרת סיסמה

[ctx: @action:button opens dialog to create new user]
en: Create Samba password
he: יצירת סיסמת Samba

[ctx: @action:button opens the change permissions page]
en: Fix Permissions
he: תיקון הרשאות

[ctx: @button]
en: Install Samba
he: התקנת Samba

[ctx: @button]
en: Show Samba status monitor
he: הצגת צג מצב Samba

[ctx: @button restart the system]
en: Restart
he: הפעלה מחדש

[ctx: @info]
en: 
    <para>
    Samba uses a separate user database from the system one.
    This requires you to set a separate Samba password for every user that you want to
    be able to authenticate with.
    </para>
    <para>
    Before you can access shares with your current user account you need to set a Samba password.
    </para>
he: 
    <para>
    Samba משתמשת במסד נתונים נפרד מהמערכת.
    מצב זה מצריך ממך להגדיר סיסמה נפרדת ל־Samba לכל משתמש שאמור להתחבר למערכת.
    </para>
    <para>
    לפני מתן האפשרות לגשת לשירותים עם חשבון המשתמש הנוכחי שלך צריך להגדיר לו סיסמה של Samba.
    </para>

[ctx: @info]
en: 
    <para>The folder <filename>%1</filename> needs extra permissions for sharing to work.</para>
    <para>Do you want to add these permissions now?</para><nl/>
he: 
    <para>התיקייה <filename>%1</filename> זקוקה להרשאות נוספות כדי שהשיתוף יעבוד.</para>
    <para>להוסיף את ההרשאות האלו כעת?</para><nl/>

[ctx: @info]
en: 
    Additional user management and password management can be done using Samba's <command>smbpasswd</command>
    command line utility.
he: 
    אפשר לבצע פעולות ניהול משתמשים וסיסמאות באמצעות כלי שורת הפקודה <command>smbpasswd</command>
    של Samba.

[ctx: @info]
en: 
    Denying access prevents using this share even when another access rule might grant access. A denial rule always
    takes precedence. In particular denying access to <resource>Everyone</resource> actually disables access for everyone.
    It is generally not necessary to deny anyone because the regular directory and file permissions still apply to shared
    directories. A user who does not have access to the directory locally will still not be able to access it remotely even
    when the Share access rules would allow it.
he: 
    מניעת גישה מונעת משימוש בשיתוף הזה אפילו כאשר כלל גישה אחר עשוי להעניק גישה. כלל מניעה
    תמיד קודם. במיוחד מניעת גישה מפני <resource>כולם</resource> (Everyone) באמת משביתה את הגישה של כולם.
    בדרך כלל לא נחוץ לדחות את כולם כיוון שהתיקייה הרגילה והרשאות הקבצים עדיין חלות על תיקיות
    משותפות. משתמש שאין לו גישה לתיקייה מקומית עדיין לא יוכל לגשת אליה מרחוק אפילו
    כאשר כללי הגישה לשיתוף מרשים זאת.

[ctx: @info]
en: <resource>%1</resource> is not a valid group name; cannot make user <resource>%2</resource> a member of it.
he: <resource>%1</resource> אינו שם קבוצה תקף, לא ניתן להוסיף את <resource>%2</resource> לחברות בקבוצה הזאת.

[ctx: @info]
en: Failed to make user <resource>%1</resource> a member of group <resource>%2</resource>
he: הוספת המשתמש <resource>%1</resource> לחברות בקבוצה <resource>%2</resource> נכשלה

[ctx: @info]
en: File sharing service unavailable
he: שירות שיתוף הקבצים לא זמין

[ctx: @info]
en: For security reasons, cannot make user <resource>%1</resource> a member of group <resource>%2</resource>.                                                    The group name is insecure; valid group names do not                                                    include the text <resource>admin</resource> or <resource>root</resource>.
he: מטעמי אבטחה, אי אפשר לצרף את המשתמש <resource>%1</resource> לחברות בקבוצה <resource>%2</resource>.                                                    שם הקבוצה לא מאובטח, שמות קבוצה תקפים אינם                                                     כוללים את הטקסט <resource>admin</resource> (ניהול) או <resource>root</resource> (משתמש־על).

[ctx: @info]
en: For security reasons, creating Samba users with empty passwords is not allowed.
he: מטעמי אבטחה, יצירת משתמשי Samba עם סיסמה ריקה אסורה.

[ctx: @info]
en: No Permissions Found
he: לא נמצאו הרשאות

[ctx: @info]
en: The <application>Samba</application> file sharing service must be installed before folders can be shared.
he: יש להתקין את שירות שיתוף הקבצים <application>Samba</application> לפני שיתאפשר לשתף תיקיות.

[ctx: @info]
en: There are probably no SMB/Windows/Advanced permissions set on this file.
he: כנראה שלא מוגדרות הרשאות SMB/Windows/מתקדמות על הקובץ הזה.

[ctx: @info]
en: This permission entry was inherited from a parent container and can only be modified on that parent (e.g. a higher level directory).
he: רשומת הרשאה זו התקבלה בירושה מעצם שמכיל אותה ואפשר לשנות אותה רק אצל ההורה הזה (כלומר: תיקייה גבוהה יותר בהיררכיה).

[ctx: @info]
en: User name <resource>%1</resource> is not valid as the name of a Samba user; cannot check for its existence.
he: שם המשתמש <resource>%1</resource> אינו תקף כשם של משתמש Samba, אי אפשר לבדוק אם הוא קיים.

[ctx: @info '%1 %2' together make up a terminal command; %3 is the command's output]
en: Command <command>%1 %2</command> failed:<nl/><nl/>%3
he: הפקודה <command>%1 %2</command> נכשלה:<nl/><nl/>%3

[ctx: @info detailed error messsage]
en: An access rule's user is not valid.
he: משתמש כלל הגישה אינו תקף.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: Enabling guest access is not allowed.
he: הפעלת גישת אורחים אסורה.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The 'Guest' access rule is invalid.
he: כלל הגישה ‚Guest’ (אורח) שגוי.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The access rule is invalid.
he: כלל הגישה שגוי.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path does not exist.
he: הנתיב לא קיים.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is invalid.
he: הנתיב שגוי.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is not a directory.
he: הנתיב אינו תיקייה.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The path is relative.
he: הנתיב הוא יחסי.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The share name is already in use for a different directory.
he: שם השיתוף כבר בשימוש של תיקייה אחרת.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: The share name is invalid.
he: שם השיתוף שגוי.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: This path may not be shared.
he: אי אפשר לשתף את הנתיב הזה.

[ctx: @info detailed error messsage]
en: You have exhausted the maximum amount of shared directories you may have active at the same time.
he: ניצלת את כמות התיקיות שאפשר לשתף באופן פעיל בו־זמנית עד תום.

[ctx: @info error in the underlying binaries. %1 is CLI output]
en: <para>An error occurred while trying to share the directory. The share has not been created.</para><para>Samba internals report:</para><message>%1</message>
he: <para>אירעה שגיאה בניסיון לשתף את התיקייה. השיתוף לא נוצר.</para><para>דוח הרכיבים הפנימיים של Samba:</para><message>%1</message>

[ctx: @info error in the underlying binaries. %1 is CLI output]
en: <para>An error occurred while trying to un-share the directory. The share has not been removed.</para><para>Samba internals report:</para><message>%1</message>
he: <para>אירעה שגיאה בניסיון לבטל את שיתוף התיקייה. התיקייה לא הוסרה.</para><para>דוח רכיבים פנימיים של Samba:</para><message>%1</message>

[ctx: @info error while looking up uid from dbus]
en: Could not resolve calling user.
he: לא ניתן לפתור את הקריאה למשתמש.

[ctx: @info/title]
en: Failed to Create Network Share
he: יצירת שיתוף רשת נכשלה

[ctx: @info/title]
en: Failed to Remove Network Share
he: הסרת שיתוף הרשת נכשלה

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. Please file a bug with your distribution or check your distribution's documentation on setting up Samba sharing.
he: שגיאה זו נגרמת על ידי כך שההפצה שלך לא מגדירה שיתופי Samba כראוי. נא לדווח על התקלה הזאת מול ההפצה שלך או לבדוק בתיעוד של ההפצה שלך איך מגדירים שיתופי Samba.

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. Please file a bug with your distribution or check your distribution's documentation on setting up Samba sharing. Error:<nl/><message>%1</message>
he: שגיאה זו נגרמת על ידי כך שההפצה שלך לא מגדירה שיתופי Samba כראוי. נא לדווח על התקלה הזאת מול ההפצה שלך או לבדוק בתיעוד של ההפצה שלך איך מגדירים שיתופי Samba. שגיאה:<nl/><message>%1</message>

[ctx: @info:status]
en: This error is caused by your distribution not setting up Samba sharing properly. You can fix it yourself by creating that folder manually. Then close and re-open this window.
he: שגיאה זו נגרמת על ידי כך שההפצה שלך לא מגדירה שיתופי Samba כראוי. אפשר לתקן אותה על ידי יצירת התיקייה הזאת ידנית. לאחר מכן לסגור ולפתוח את החלון הזה מחדש.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because <filename>%1</filename> does not exist.
he: אי אפשר לשתף את התיקייה הזאת מאחר ש־<filename>%1</filename> לא קיים.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because your user account doesn't have permission to write into <filename>%1</filename>.
he: אי אפשר לשתף את התיקייה הזאת כיוון שלחשבון המשתמש שלך אין הרשאות לכתוב לתוך <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:status]
en: This folder can't be shared because your user account isn't a member of the <resource>%1</resource> group.
he: אי אפשר לשתף את התיקייה הזאת כיוון שחשבון המשתמש שלך אינו חבר בקבוצה <resource>%1</resource> group.

[ctx: @info:status]
en: You can fix this by ensuring that the <resource>%1</resource> group has write permission for <filename>%2</filename>. Then close and re-open this window.
he: אפשר לתקן את זה על ידי וידוא שלקבוצה <resource>%1</resource> יש הרשאות כתיבה אל <filename>%2</filename>. לאחר מכן לסגור ולפתוח את החלון הזה מחדש.

[ctx: @info:status]
en: You can fix this by making your user a member of that group. Then restart the system.
he: אפשר לתקן זאת על ידי הוספתך לקבוצה והפעלת המערכת מחדש.

[ctx: @info:status]
en: Your Samba installation appears to be broken.
he: נראה שהתקנת ה־Samba שלך פגומה.

[ctx: @label]
en: Applies to:
he: חל על:

[ctx: @label]
en: Could not change permissions for: %1. All permission changes have been reverted to initial state.
he: לא ניתן לשנות את ההרשאות עבור: %1. כל שינויי ההרשאות חזרו למצבם המקורי.

[ctx: @label]
en: Group:
he: קבוצה:

[ctx: @label]
en: Guest access is disabled by the system's Samba configuration.
he: גישת אורחים הושבתה על ידי הגדרות ה־Samba של המערכת.

[ctx: @label]
en: Name:
he: שם:

[ctx: @label]
en: Owner:
he: בעלים:

[ctx: @label]
en: Restart the computer to complete the changes.
he: יש להפעיל את המחשב מחדש כדי להשלים את השינויים.

[ctx: @label]
en: The Samba package failed to install.
he: התקנת חבילת Samba נכשלה.

[ctx: @label]
en: The share might not work properly because share folder or its paths has Advanced Permissions: %1
he: השיתוף עלול לא לעבוד כראוי כיוון שלתיקייה המשותפת או לנתיב שלב יש הרשאות מתקדמות: %1

[ctx: @label]
en: This folder needs extra permissions for sharing to work
he: התיקייה הזאת זקוקה להרשאות נוספות כדי ששיתוף יעבוד

[ctx: @label]
en: This name cannot be used. Share names must not be user names and there must not be two shares with the same name on the entire system.
he: אי אפשר להשתמש בשם הזה. שמות השיתופים לא יכולים להיות שמות משתמשים ולא יכולים להיות שני שיתופים באותו השם בכל המערכת.

[ctx: @label]
en: This name may be too long. It can cause interoperability problems or get rejected by Samba.
he: השם הזה כנראה ארוך מדי. זה יכול לגרום לבעיות תפעול או להידחות על ידי Samba.

[ctx: @label]
en: Type:
he: סוג:

[ctx: @label error message]
en: Passwords must match
he: הסיסמאות לא תואמות

[ctx: @label kauth action description %1 is a username]
en: Checking if Samba user '%1' exists
he: מתבצעת בדיקה אם קיים משתמש Samba בשם ‚%1’

[ctx: @label kauth action description %1 is a username]
en: Creating new Samba user '%1'
he: נוצר משתמש Samba חדש בשם ‚%1’

[ctx: @label kauth action description %1 is a username %2 a group name]
en: Adding user <resource>%1</resource> to group <resource>%2</resource> so they may configure Samba user shares
he: המשתמש <resource>%1</resource> נוסף לקבוצה <resource>%2</resource> כדי לאפשר לו להגדיר שיתופי Samba

[ctx: @label:textbox]
en: Confirm password
he: סיסמה לאישור

[ctx: @label:textbox]
en: Password
he: סיסמה

[ctx: @option:check]
en: Allow guests
he: לאפשר אורחים

[ctx: @option:check]
en: Change permissions
he: עריכת הרשאות

[ctx: @option:check]
en: Create files / write data
he: יצירת קבצים / כתיבת נתונים

[ctx: @option:check]
en: Create folders / append data
he: יצירת תיקיות / הוספת נתונים

[ctx: @option:check]
en: Delete
he: מחיקה

[ctx: @option:check]
en: Delete subfolders and files
he: מחיקת תת־תיקיות וקבצים

[ctx: @option:check]
en: List folder / read data
he: הצגת תיקייה / קריאת נתונים

[ctx: @option:check]
en: Only apply these permissions to objects and/or containers within this container
he: להחיל את ההרשאות האלו רק על עצמים ו/או עצמים מכילים בתוך העצם המכיל הזה

[ctx: @option:check]
en: Read attributes
he: מאפייני קריאה

[ctx: @option:check]
en: Read extended attributes
he: מאפייני קריאה מורחבים

[ctx: @option:check]
en: Read permissions
he: הרשאות קריאה

[ctx: @option:check]
en: Share this folder with other computers on the local network
he: שיתוף התיקייה הזאת עם מחשבים אחרים ברשת המקומית

[ctx: @option:check]
en: Take ownership
he: קבלת בעלות

[ctx: @option:check]
en: Traverse folder / execute file
he: מעבר לתיקייה / הפעלת קובץ

[ctx: @option:check]
en: Write attributes
he: מאפייני כתיבה

[ctx: @option:check]
en: Write extended attributes
he: מאפייני כתיבה מורחבים

[ctx: @option:radio an entry allowing permissions]
en: Allow
he: אישור

[ctx: @option:radio an entry denying permissions]
en: Deny
he: דחייה

[ctx: @option:radio an unknown permission entry type (doesn't really happen)]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Files only
he: קבצים בלבד

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Subfolders and files only
he: תת־תיקיות וקבצים בלבד

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: Subfolders only
he: תת־תיקיות בלבד

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder and files
he: תיקייה זו והקבצים

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder and subfolders
he: תיקייה זו ותת־התיקיות שלה

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder only
he: תיקייה זו בלבד

[ctx: @option:radio permission applicability type]
en: This folder, subfolders and files
he: תיקייה זו, תת־התיקיות והקבצים שלה

[ctx: @option:radio permission applicability type (doesn't really happen)]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: @option:radio user can read]
en: Read Only
he: לקריאה בלבד

[ctx: @option:radio user can read&write]
en: Full Control
he: גישה מלאה

[ctx: @option:radio user not allowed to access share]
en: No Access
he: אין גישה

[ctx: @title]
en: Access Control Entries
he: רשומות בקרת גישה

[ctx: @title]
en: Current Permissions
he: הרשאות נוכחיות

[ctx: @title]
en: Denying Access
he: דחיית גישה

[ctx: @title]
en: File Path
he: נתיב לקובץ

[ctx: @title]
en: Required Permissions
he: הרשאות נחוצות

[ctx: @title]
en: Set password
he: הגדרת סיסמה

[ctx: @title file/folder owner info]
en: Ownership
he: בעלות

[ctx: @title:tab]
en: Remote Permissions
he: הרשאות מרוחקות

en: Please ensure the Samba service is enabled and running.
    If you haven't disabled it manually, consider reporting a bug to your distribution.
he: נא לוודא ששירות Samba פעיל ורץ.
    אם לא כיבית אותו ידנית, כדאי לדווח על כך כתקלה להפצה שלך.

en: Report a bug
he: דיווח על תקלה

[ctx: action@button makes user a member of the samba share group]
en: Make me a Group Member
he: להפוך אותי לחבר בקבוצה
