kcmkwm - en to he translation catalogue (139 entries)

en:  ms
he:  מ״ש

en:  px
he:  פיקסלים

en: &Center snap zone:
he: אזור ההצמדה של ה&מרכז:

en: &Click raises active window
he: לחיצה מקדמת את החלון ה&פעיל

en: &Delay focus by:
he: ה&שהיית מיקוד ב־:

en: &Double-click:
he: לחיצה &כפולה:

en: &Focus
he: מי&קוד

en: &Left click:
he: לחיצה &שמאלית:

en: &Middle click:
he: לחיצה &אמצעית:

en: &Picture-in-picture
he: תמונה &בתוך תמונה

en: &Raise on hover, delayed by:
he: &קידום בריחוף, לאחר השהיה של:

en: &Right click:
he: לחיצה ימ&נית:

en: &Separate screen focus
he: ה&פרדת מיקוד מסך

en: &Snap windows:
he: ה&צמדת חלונות:

en: &Titlebar Actions
he: פעולות &שורת הכותרת

en: &Window snap zone:
he: אזור הצמדה של חלו&ן:

en: <em>Click to focus (mouse precedence):</em> Mostly the same as <em>Click to focus</em>. If an active window has to be chosen by the system (eg. because the currently active one was closed) the window under the mouse is the preferred candidate. Unusual, but possible variant of <em>Click to focus</em>.
he: <em>לחיצה למיקוד (עדיפות לעכבר):</em> מאוד דומה ל<em>לחיצה למיקוד</em>. אם חובה על המערכת לבחור בחלון פעיל (למשל: כיוון שהחלון הנוכחי נסגר) החלון שמתחת לעכבר הוא המועמד המועדף. חריג, אבל חידוד אפשרי של <em>לחיצה למיקוד</em>.

en: <em>Click to focus:</em> A window becomes active when you click into it. This behavior is common on other operating systems and likely what you want.
he: <em>לחיצה למיקוד:</em> חלון יהפוך להיות פעיל בלחיצה עליו. התנהגות זו נפוצה במערכות הפעלה אחרות וכנראה שזה מה שיהיה לך הכי מוכר.

en: <em>Focus follows mouse:</em> Moving the mouse onto a window will activate it. Eg. windows randomly appearing under the mouse will not gain the focus. <em>Focus stealing prevention</em> takes place as usual. Think as <em>Click to focus</em> just without having to actually click.
he: <em>מיקוד עוקב עכבר:</em> העברת העכבר לתוך חלון תפעיל אותו. <em>מניעת גניבת מיקוד</em> מתרחשת כרגיל. אפשר לחשוב על זה כעל <em>לחיצה למיקוד</em> רק בלי שצריך ללחוץ בפועל.

en: <em>Focus strictly under mouse:</em> The focus is always on the window under the mouse (in doubt nowhere) very much like the focus behavior in an unmanaged legacy X11 environment.<br/><strong>Warning:</strong> <em>Focus stealing prevention</em> and the <em>tabbox ('Alt+Tab')</em> contradict the activation policy and will not work. You very likely want to use <em>Focus follows mouse (mouse precedence)</em> instead!
he: <em>מיקוד עוקב עכבר באדיקות:</em> המיקוד תמיד על החלון שמתחת לעכבר (במקרה של ספק בשום מקום) מאוד דומה להתנהגות המיקוד בסביבת X11 מיושנת ובלתי מנוהלת.<br/><strong>אזהרה:</strong> <em>מניעת גניבת מיקוד</em> ו<em>תיבת טאב (‚Alt+Tab’)</em> סותרות את מדיניות ההפעלה ולא תעבודנה. סביר מאוד להניח שעדיף לך להשתמש ב<em>מיקוד עוקב עכבר (עדיפות לעכבר)</em> במקום!

en: <em>Focus under mouse:</em> The focus always remains on the window under the mouse.<br/><strong>Warning:</strong> <em>Focus stealing prevention</em> and the <em>tabbox ('Alt+Tab')</em> contradict the activation policy and will not work. You very likely want to use <em>Focus follows mouse (mouse precedence)</em> instead!
he: <em>מיקוד מתחת לעכבר:</em> המיקוד תמיד נשאר על החלון שמתחת לעכבר.<br/><strong>אזהרה:</strong> <em>מניעת גניבת מיקוד</em> ו<em>תיבת הטאב (‚Alt+Tab’)</em> סותרות את מדיניות ההפעלה ולא תעבודנה. סביר מאוד להניח שעדיף לך להשתמש ב<em>מיקוד עוקב עכבר (עדיפות לעכבר)</em> במקום!

en: <html><head/><body><p>The placement policy determines where a new window will appear on the desktop.</p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Smart</span> will try to achieve a minimum overlap of windows</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Maximizing</span> will try to maximize every window to fill the whole screen. It might be useful to selectively affect placement of some windows using the window-specific settings.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Random</span> will use a random position</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Centered</span> will place the window centered</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Zero-cornered</span> will place the window in the top-left corner</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Under mouse</span> will place the window under the pointer</li></ul></body></html>
he: <html><head/><body><p>מדיניות ההצבה קובעת איפה יופיעו חלונות חדשים על שולחן העבודה.</p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">חכמה</span> תנסה למזער את חפיפת החלונות</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">מוגדלת</span> תנסה להגדיל כל חלון כך שיכסה את כל המסך. יכול להיות שימושי כדי להשפיע באופן נקודתי על חלק מהחלונות בעזרת הגדרות נקודתיות לחלון.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">אקראית</span> תשתמש במקום אקראי</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">ממורכזת</span> תציב את החלון במרכז</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">פינה אפס</span> תציב את החלון בפינה הימנית העליונה</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">מתחת לעכבר</span> תציב את החלון מתחת לעכבר</li></ul></body></html>

en: <html><head/><body><p>This option specifies how much KWin will try to prevent unwanted focus stealing caused by unexpected activation of new windows. (Note: This feature does not work with the <span style=" font-style:italic;">Focus under mouse</span> or <span style=" font-style:italic;">Focus strictly under mouse</span> focus policies.) </p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">None:</span> Prevention is turned off and new windows always become activated.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Low:</span> Prevention is enabled; when some window does not have support for the underlying mechanism and KWin cannot reliably decide whether to activate the window or not, it will be activated. This setting may have both worse and better results than the medium level, depending on the applications.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Medium:</span> Prevention is enabled.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">High:</span> New windows get activated only if no window is currently active or if they belong to the currently active application. This setting is probably not really usable when not using mouse focus policy.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Extreme:</span> All windows must be explicitly activated by the user.</li></ul><p>Windows that are prevented from stealing focus are marked as demanding attention, which by default means their taskbar entry will be highlighted. This can be changed in the Notifications control module.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>אפשרות זו מציינת עד כמה KWin ינסה למנוע גניבת מיקוד שנגרם על ידי הפעלה לא צפויה של חלונות חדשים. (לתשומת ליבך: היכולת הזאת לא עובדת עם מדיניויות המיקוד <span style=" font-style:italic;">מיקוד מתחת לעכבר</span> או <span style=" font-style:italic;">מיקוד מתחת לעכבר באדיקות</span>.) </p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">ללא:</span> המניעה כבויה וחלונות חדשים תמיד יהפכו פעילים.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">נמוכה:</span> מניעה מופעלת, כאשר לחלון מסוים אין תמיכה במנגנון שמאחורי הקלעים KWin לא יכול להחליט בצורה חד־משמעית האם להפעיל את החלון או לא, הוא יופעל. להגדרה זו עשויות להיות תוצאות טובות או גרועות יותר מהרמה הממוצעת, כתלות ביישומים.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">בינונית:</span> מניעה מופעלת.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">גבוהה:</span> חלונות חדשים יופעלו רק אם אף חלון לא פעיל כרגע או אם הם שייכים ליישום שפעיל כרגע. הגדרה זאת כנראה לא ממש שימושית כשלא משתמשים במדיניות מיקוד עכבר.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">קיצונית:</span> את כל החלונות המשתמש חייב להפעיל במפורש.</li></ul><p>חלונות שנמנעת מהם חטיפת מיקוד מסומנים כדורשים תשומת לב, מה שאומר כברירת מחדל שרשומת שורת המשימות שלהם תידלק. אפשר לשנות את זה דרך מודול בקרת ההתראות.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>This setting controls what happens when an open window located on a Virtual Desktop other than the current one is activated. </p><p><span style=" font-style:italic;">Switch to that Virtual Desktop</span> will switch to the Virtual Desktop where the window is currently located. </p><p><span style=" font-style:italic;">Bring window to current Virtual Desktop</span> will cause the window to jump to the active Virtual Desktop. </p></body></html>
he: <html><head/><body><p>הגדרה זו שולטת מה קורה כשחלון פתוח ממוקם בשולחן עבודה וירטואלי שאינו הפעיל. </p><p><span style=" font-style:italic;">לעבור לשולחן העבודה הווירטואלי הזה</span> תעביר לשולחן העבודה הווירטואלי בו נמצא החלון הזה. </p><p><span style=" font-style:italic;">העברת החלון לשולחן העבודה הווירטואלי הנוכחי</span> תגרום לחלון לקפוץ לשולחן העבודה הווירטואלי הפעיל. </p></body></html>

en: Activate
he: הפעלה

en: Activate and lower
he: הפעלה והדחקה

en: Activate and pass click
he: הפעלה והעבר לחיצה

en: Activate and raise
he: הפעלה וקידום

en: Activate and scroll
he: הפעלה וגלילה

en: Activate, pass click and raise on release
he: הפעלה, העברת לחיצה והגבהה עם השחרור

en: Activate, raise and move
he: הפעלה, קידום והזזה

en: Activate, raise and pass click
he: הפעלה, קידום והעברת לחיצה

en: Activate, raise and scroll
he: הפעלה, קידום וגלילה

en: Active
he: פעיל

en: Adva&nced
he: מת&קדם

en: Allow apps to remember the positions of their own windows, if they support it
he: לאפשר ליישומים לזכור את מקומות החלונות שלהם, אם הם תומכים בזה

en: Behavior on <em>double</em> click into the titlebar.
he: התנהגות לחיצה <em>כפולה</em> על שורת הכותרת.

en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>active</em> window.
he: התנהגות לחיצה <em>שמאלית</em> על שורת הכותרת או המסגרת של חלון <em>פעיל</em>.

en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>inactive</em> window.
he: התנהגות לחיצה <em>שמאלית</em> על שורת הכותרת או המסגרת של חלון <em>לא פעיל</em>.

en: Behavior on <em>left</em> click onto the maximize button.
he: התנהגות לחיצה <em>שמאלית</em> על כפתור ההגדלה.

en: Behavior on <em>middle</em> click onto the maximize button.
he: התנהגות לחיצה <em>אמצעית</em> על כפתור ההגדלה.

en: Behavior on <em>mouse wheel</em> scroll over the titlebar.
he: התנהגות בעת סיבוב <em>גלגלת העכבר</em> על שורת הכותרת.

en: Behavior on <em>right</em> click onto the maximize button.
he: התנהגות לחיצה <em>ימנית</em> על כפתור ההגדלה.

en: Bottom-left
he: שמאלית תחתונה

en: Bottom-right
he: ימנית תחתונה

en: Bring window to current Virtual Desktop
he: העברת החלון לשולחן העבודה הווירטואלי הנוכחי

en: Centered
he: ממורכזת

en: Change opacity
he: שינוי אטימות

en: Click to focus (mouse precedence)
he: לחיצה למיקוד (עדיפות לעכבר)

en: Close
he: סגירה

en: Decrease opacity
he: הנמכת אטימות

en: Do nothing
he: לא לעשות כלום

en: Extreme
he: הכי גבוהה

en: Focus &stealing prevention:
he: מניעת &גניבת מיקוד:

en: Focus follows mouse
he: מיקוד עוקב עכבר

en: Focus follows mouse (mouse precedence)
he: מיקוד עוקב עכבר (עדיפות לעכבר)

en: Focus strictly under mouse
he: מיקוד עוקב עכבר באדיקות

en: Focus under mouse
he: מיקוד מתחת לעכבר

en: Here you can customize KDE's behavior when scrolling with the mouse wheel in a window while pressing the modifier key.
he: כאן אפשר להתאים את ההתנהגות של KDE בעת גלילת העכבר על חלון בזמן לחיצה על מקש החלפה.

en: Here you can set that windows will be only snapped if you try to overlap them, i.e. they will not be snapped if the windows comes only near another window or border.
he: כאן אפשר להגדיר שחלונות יוצמדו רק כשמנסים לערום אותם, כלומר, הם לא יוצמדו אם החלונות רק מתקרבים לחלון או גבול אחר.

en: Here you can set the snap zone for screen edges, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the border when moved near it.
he: כאן אפשר להגדיר את אזור ההצמדה של קצוות המסך, למשל: ה‚עוצמה’ של השדה המגנטי שגורם לחלונות להיצמד למסגרת כשהם מועברים לידה.

en: Here you can set the snap zone for the screen center, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the center of the screen when moved near it.
he: כאן אפשר להגדיר את אזור ההצמדה של מרכז המסך, כלומר את ‚עוצמת’ השדה המגנטי שיגרום לחלונות להיצמד למרכז המסך כאשר הם מועברים לידו.

en: Here you can set the snap zone for windows, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to each other when they are moved near another window.
he: כאן אפשר להגדיר את אזור ההצמדה של חלונות, כלומר את ‚עוצמת’ השדה המגנטי שיגרום לחלונות להיצמד זה לזה כשהם מועברים ליד חלון אחר.

en: Here you select whether holding the Meta key or Alt key will allow you to perform the following actions.
he: כאן אפשר לבחור אם החזקת המקשים מטא או Alt לחוצים תאפשר לך לבצע את הפעולות הבאות.

en: High
he: גבוהה

en: Horizontally maximize
he: הגדלה אופקית

en: In Top-Left Corner
he: בפינה השמאלית העליונה

en: In this row you can customize behavior when scrolling into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
he: בשורה זו אפשר להתאים אישית את התנהגות הגלילה על פנים חלון לא פעיל (‚פנים’ פירושו כל מה שאינו שורת הכותרת או המסגרת).

en: In this row you can customize left click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
he: בשורה זו אפשר להתאים אישית את התנהגות הלחיצה השמאלית על פנים חלון לא פעיל (‚פנים’ מתייחס לכל מה שאינו שורת הכותרת ולא המסגרת).

en: In this row you can customize left click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
he: בשורה זו אפשר להתאים אישית את התנהגות הלחיצה השמאלית על כותרת או מסגרת החלון.

en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
he: בשורה זו אפשר להתאים אישית את התנהגות הלחיצה האמצעית על פנים חלון לא פעיל (‚פנים’ פירושו כל מה שאינו שורת הכותרת או המסגרת).

en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
he: בשורה זו אפשר להתאים את פעולת הלחיצה האמצעית על שורת הכותרת או המסגרת.

en: In this row you can customize right click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
he: בשורה זו אפשר להתאים אישית את התנהגות הלחיצה הימנית על פנים חלון לא פעיל (‚פנים’ פירושו כל מה שאינו שורת הכותרת או המסגרת).

en: In this row you can customize right click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
he: בשורה זו אפשר להתאים את פעולת הלחיצה הימנית על שורת הכותרת או המסגרת.

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Inactive Inner Window Actions
he: פעולות פנים חלון לא פעיל

en: Increase opacity
he: הגברת אטימות

en: Inner Window, Titlebar and Frame Actions
he: פעולות חלון פנימי, שורת הכותרת והמסגרת

en: Keep above/below
he: ריחוף מעל/צלילה מתחת

en: L&eft click:
he: לחיצה &שמאלית:

en: Low
he: נמוכה

en: Lower
he: דחיקה

en: Margin:
he: גבול:

en: Maximize
he: הגדלה

en: Maximize Button Actions
he: פעולות כפתור הגדלה

en: Maximize window by double clicking its frame
he: לחיצה כפולה על מסגרת החלון תגדיל אותו לחלוטין

en: Maximize/restore
he: הגדלה/שחזור

en: Maximized
he: מוגדלת

en: Medium
he: בינונית

en: Meta
he: מטא (כפתור Windows)

en: Middle &click:
he: לחיצה אמ&צעית:

en: Middle c&lick:
he: לחיצה אמצ&עית:

en: Minimal Overlapping
he: חפיפה מזערית

en: Minimize
he: הקטנה

en: Mo&difier key:
he: מקש ה&חלפה:

en: Mo&use wheel:
he: גלגלת ה&עכבר:

en: Mo&vement
he: ת&נועה

en: Mouse &wheel:
he: &גלגלת העכבר:

en: Move
he: הזזה

en: Move to previous/next desktop
he: מעבר לשולחן העבודה הקודם/הבא

en: Multiscreen behavior:
he: התנהגות בריבוי מסכים:

en: None
he: ללא

en: Only when overlapping
he: רק כשהם חופפים

en: Open in screen corner:
he: פתיחה בפינת המסך:

en: Raise
he: קידום

en: Raise/lower
he: הגבהה/הנמכה

en: Raising windows:
he: הגבהת חלונות:

en: Random
he: אקראית

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Right clic&k:
he: ל&חיצה ימנית:

en: Screen &edge snap zone:
he: אזור ההצמדה של &קצה המסך:

en: Scroll
he: גלילה

en: Show on all desktops
he: הצגה בכל שולחנות העבודה

en: Switch to that Virtual Desktop
he: מעבר לשולחן העבודה הווירטואלי הזה

en: This is mostly the same as <em>Focus follows mouse</em>. If an active window has to be chosen by the system (eg. because the currently active one was closed) the window under the mouse is the preferred candidate. Choose this, if you want a hover controlled focus.
he: זה מאוד דומה ל<em>מיקוד עוקב עכבר</em>. אם חובה על המערכת לבחור בחלון פעיל (למשל: כיוון שהחלון הנוכחי נסגר) החלון שמתחת לעכבר הוא המועמד המועדף. כדי לעבוד עם מיקוד שנשלט בריחוף, יש לבחור בזה.

en: This is the delay after which the window that the mouse pointer is over will automatically come to the front.
he: משך ההשהיה שלאחריה יובא לחזית באופן אוטומטי החלון שמעליו נמצא מצביע העכבר.

en: This is the delay after which the window the mouse pointer is over will automatically receive focus.
he: משך ההשהיה שלאחריה החלון שעליו עומד סמן העכבר יקבל מיקוד אוטומטית.

en: Titlebar A&ctions
he: פעולות &שורת הכותרת

en: Titlebar Actions
he: פעולות שורת הכותרת

en: Titlebar and Frame Actions
he: פעולות שורת הכותרת ומסגרת

en: Toggle raise and lower
he: קידום או הדחקה

en: Top-left
he: שמאלית עליונה

en: Top-right
he: ימנית עליונה

en: Under mouse
he: מתחת לעכבר

en: Vertically maximize
he: הגדלה אנכית

en: Virtual Desktop behavior:
he: התנהגות שולחן עבודה וירטואלי:

en: W&indow Actions
he: פעולות &חלון

en: When activating a window on a different Virtual Desktop:
he: בעת הפעלת חלון בשולחן עבודה וירטואלי אחר:

en: When this option is enabled, a window in the background will automatically come to the front when the mouse pointer has been over it for some time.
he: כשאפשרות זו פעילה, חלון ברקע יקודם לחזית כשסמן העכבר שהה מעליו למשך זמן מה.

en: When this option is enabled, focus operations are limited only to the active screen
he: כשאפשרות זו פעילה, פעולות מיקוד מוגבלות רק למסך הפעיל

en: When this option is enabled, the active window will be brought to the front when you click somewhere into the window contents. To change it for inactive windows, you need to change the settings in the Actions tab.
he: כשאפשרות זו פעילה, חלונות יקודמו לחזית אוטומטית עקב לחיצה במקום כלשהו על תוכן החלון. כדי לשנות את זה עבור חלונות לא פעילים יש לגשת להגדרות בלשונית הפעולות.

en: When turned on, apps which are able to remember the positions of their windows are allowed to do so. This will override the window placement mode defined above.
he: כשהאפשרות פעילה, יישומים שיכולים לזכור את מקום החלונות שלהם מורשים לעשות זאת. הגדרה זו דורסת את מצב הצבת החלונות שמוגדר להלן.

en: Window &activation policy:
he: מדיניות ה&פעלת חלון:

en: Window &placement:
he: ה&צבת חלון:

en: Window Actio&ns
he: פעולות חלון

en: Window activation policy description
he: תיאור מדיניות הפעלת חלונות

en: Window menu
he: תפריט חלון

en: With this option you can specify how and when windows will be focused.
he: עם האפשרות הזאת אפשר לציין איך ומתי החלונות יקבלו מיקוד.

[ctx: sassa asas]
en: Click to focus
he: לחיצה למיקוד
