drkonqi6 - en to he translation catalogue (206 entries)

en: &Restart Application
he: הפעלת היישום מ&חדש

en: (C) 2000-2018, The DrKonqi Authors
he: (C) 2000‏-2018, יוצרי DrKonqi

en: (C) 2020-2022, The DrKonqi Authors
he: (C) 2020‏-2022, יוצרי DrKonqi

en: (c) 2009, DrKonqi2 Developers
he: (c) 2009, מפתחי DrKonqi2

en: <h2>What is a "backtrace" ?</h2><p>A backtrace basically describes what was happening inside the application when it crashed, so the developers may track down where the mess started. They may look meaningless to you, but they might actually contain a wealth of useful information.<br />Backtraces are commonly used during interactive and post-mortem debugging.</p>
he: <h2>מה זה „ניתוח מהלכים” (backtrace)?</h2><p>ניתוח מהלכים מתאר מה קרה בתוך היישום כשקרס, כדי שהמפתחים יוכלו לאתר איפה התחיל הבלגן. הם עשויים להיראות לך חסרי משמעות, אך הם עשויים להכיל המון מידע שימושי.<br />ניתוחי מהלכים משמשים בעיקר במהלך ניפוי שגיאות אינטראקטיבי ולאחר תקלה.</p>

[ctx: @action]
en: Copy to Clipboard
he: העתקה ללוח גזירים

[ctx: @action]
en: Retry
he: ניסיון חוזר

[ctx: @action]
en: Run Interactive Debugger
he: הפעלת מנפה שגיאות אינטראקטיבי

[ctx: @action]
en: See Developer Information
he: הצגת פרטים למפתחים

[ctx: @action]
en: Send Automatic Report
he: שליחת דוח אוטומטי

[ctx: @action %1 is an application name e.g. kwrite]
en: Restart %1
he: הפעלת %1 מחדש

[ctx: @action Report the bug on this domain]
en: Report on %1
he: דווח דרך %1

[ctx: @action retry gathering crash data]
en: Retry
he: ניסיון חוזר

[ctx: @action retry submitting bug report]
en: Retry Submission
he: לנסות להגיש מחדש

[ctx: @action:button]
en: &Install Debug Symbols
he: ה&תקנת סמלי ניפוי שגיאות

[ctx: @action:button]
en: &Reload
he: &טעינה מחדש

[ctx: @action:button]
en: &Restart Application
he: ה&פעלת יישום מחדש

[ctx: @action:button]
en: Copy
he: העתקה

[ctx: @action:button]
en: Finish
he: סיום

[ctx: @action:button]
en: I Agree to be Contacted
he: מקובל עליי שייצרו איתי קשר

[ctx: @action:button]
en: Install Debug Symbols
he: התקנת סמלי ניפוי שגיאות

[ctx: @action:button]
en: Login
he: כניסה

[ctx: @action:button]
en: Next
he: הבא

[ctx: @action:button]
en: No
he: לא

[ctx: @action:button]
en: Preview Report
he: הצגה מקדימה של דוח

[ctx: @action:button]
en: Reload
he: טעינה מחדש

[ctx: @action:button]
en: Save
he: שמירה

[ctx: @action:button]
en: Save Report to File
he: שמירת דוח לקובץ

[ctx: @action:button]
en: Send Message
he: שליחת הודעה

[ctx: @action:button]
en: Submit
he: הגשה

[ctx: @action:button]
en: Yes
he: כן

[ctx: @action:button, keep short]
en: Add Details
he: הוספת פרטים

[ctx: @action:check]
en: Custom settings of the application that may be related
he: הגדרות מותאמות ביישום שעלולות להיות קשורות

[ctx: @action:check]
en: Unusual desktop behavior I noticed
he: הבחנתי בהתנהגות חריגה בשולחן העבודה

[ctx: @info]
en: <application>%1</application> has closed unexpectedly.
he: ‏<application>%1</application> נסגר במפתיע.

[ctx: @info]
en: <note>The crash and system information will be automatically added to the bug report.</note>
he: <note>הקריסה ופרטי המערכת יתווספו אוטומטית לדיווח התקלה.</note>

[ctx: @info]
en: <para>As the Crash Handler itself has failed, the
    automatic reporting process is disabled to reduce the
    risks of failing again.<nl /><nl />
    Please, <link url='%1'>manually report</link> this error
    to the KDE bug tracking system. Do not forget to include
    the backtrace from the <interface>Developer Information</interface>
    page.</para>
he: <para>כיוון שהמטפל בשגיאות עצמו כשל, תהליך
    הדיווח האוטומטי מושבת כדי להפחית את הסיכון
    לכשל חוזר.<nl /><nl />נא, <link url='%1'>לדווח ידנית</link> על השגיאה
    הזאת למערכת מעקב התקלות של KDE.
    לא לשכוח לכלול את ניתוח המהלכים
    מהעמוד <interface>מידע למפתחים</interface>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>As the Crash Handler itself has failed, the automatic reporting process is disabled to reduce the risks of failing again.<nl /><nl />Please, <link url='%1'>manually report</link> this error to the KDE bug tracking system. Do not forget to include the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> tab.</para>
he: <para>כיוון שהמטפל בשגיאות עצמו כשל, תהליך הדיווח האוטומטי מושבת כדי להפחית את הסיכון לכשל חוזר.<nl /><nl />נא, <link url='%1'>לדווח ידנית</link> על השגיאה הזאת למערכת מעקב התקלות של KDE. לא לשכוח לכלול את ניתוח המהלכים מהלשונית <interface>מידע למפתחים</interface>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because
    the crashed application appears to have been updated or
    uninstalled since it had been started. This prevents accurate
    crash reporting and can also be the cause of this crash.</para>
    <para>After updating it is always a good idea to log out and back
    in to make sure the update is fully applied and will not cause
    any side effects.</para>
he: <para>מסייע הדיווח מושבת כיוון שכנראה שהיישום
    שקרס עודכן או הוסר מאז שהופעל. מצב כזה מונע דיווח
    יעיל על קריסות ועלול גם לגרום לקריסה הזאת בעצמו.</para>
    <para>לאחר עדכון תמיד כדאי לצאת מההפעלה
    ולחזור אליה כדי לוודא שהעדכון חל במלואו ולא יגרום
    לתופעות לוואי.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crash handler dialog was started in safe mode.<nl />
    You can manually report this bug to <link>%1</link> (including the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> page.)</para>
he: <para>מסייע הדיווח מושבת כיוון שחלונית מטפל הקריסות הופעלה במצב בטוח.<nl />
    אפשר לדווח על התקלה הזאת ידנית דרך <link>%1</link> (כולל ניתוח המהלכים מהעמוד <interface>מידע למפתחים</interface>.)</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crash handler dialog was started in safe mode.<nl />You can manually report this bug to %1 (including the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> tab.)</para>
he: <para>מסייע הדיווח הושבת כיוון שחלונית המטפל בקריסות הופעלה במצב בטוח.<nl />אפשר לדווח על התקלה הזאת ידנית דרך %1 (כולל ניתוח המהלכים מהלשונית <interface>מידע למפתחים</interface>.)</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crashed application appears to have been updated or uninstalled since it had been started. This prevents accurate crash reporting and can also be the cause of this crash.</para><para>After updating it is always a good idea to log out and back in to make sure the update is fully applied and will not cause any side effects.</para>
he: <para>מסייע הדיווח מושבת כיוון שכנראה שהיישום שקרס עודכן או הוסר מאז שהופעל. מצב כזה מונע דיווח יעיל על קריסות ועלול גם לגרום לקריסה הזאת בעצמו.</para><para>לאחר עדכון תמיד כדאי לצאת מההפעלה ולחזור אליה כדי לוודא שהעדכון חל במלואו ולא יגרום לתופעות לוואי.</para>

[ctx: @info]
en: <para>We are sorry, <application>%1</application> closed unexpectedly.</para>
he: <para>‏<application>%1</application> נסגר במפתיע, עימך הסליחה.</para>

[ctx: @info]
en: <para>You can help us improve KDE Software by reporting this error.<nl /><link url='%1'>Learn more about bug reporting.</link></para>
he: <para>אפשר לסייע לנו לשפר את התוכנות של KDE על ידי דיווח על השגיאה הזאת.<nl /><link url='%1'>מידע נוסף על דיווח תקלות.</link></para>

[ctx: @info]
en: <para>You cannot report this error, because <application>%1</application> does not provide a bug reporting address.</para>
he: <para>אי אפשר לדווח על השגיאה הזאת כיוון ש־<application>%1</application> לא מספק כתובת לדיווח תקלות.</para>

[ctx: @info]
en: <subtitle>Describe in as much detail as possible the crash circumstances:</subtitle>
    <list>
    <item>Detail which actions were you taking inside and outside the application an instant before the crash.</item>
    <item>Note if you noticed any unusual behavior in the application or in the whole environment.</item>
    <item>Note any non-default configuration in the application</item>
    </list>
he: <subtitle>נא לפרט כמה שניתן על נסיבות הקריסה:</subtitle>
    <list>
    <item>רצוי לפרט אילו פעולות ביצעת בתוך ומחוץ ליישום ברגעים שקדמו לקריסה.</item>
    <item>לציין אם הבחנת בהתנהגות חריגה ביישום או בסביבה כולה.</item>
    <item>לציין הגדרות שחורגות מברירת המחדל ביישום</item>
    </list>

[ctx: @info]
en: An error was encountered during the installation of the debug symbol packages.
he: אירעה שגיאה במהלך התקנת חבילות סמלי ניפוי השגיאות.

[ctx: @info]
en: Another debugger is currently debugging the same application. The crash information could not be fetched.
he: מנפה שגיאות אחר מנפה כרגע שגיאות באותו היישום. אי אפשר למשוך את פרטי הקריסה.

[ctx: @info]
en: Cannot open file <filename>%1</filename> for writing.
he: אי אפשר לפתוח את הקובץ <filename>%1</filename> לכתיבה.

[ctx: @info]
en: Could not create a file in which to save the report.
he: אי אפשר ליצור קובץ כדי לשמור אליו את הדוח.

[ctx: @info]
en: Could not find debug symbol packages for this application.
he: לא נמצאו חבילות סמלי ניפוי שגיאות ליישום הזה.

[ctx: @info]
en: Distribution method:
he: שיטת הפצה:

[ctx: @info]
en: Failed to access crash data for unknown reasons.
he: הגישה לנתוני הקריסה נכשלה מסיבות לא ברורות.

[ctx: @info]
en: Failed to contact %1: <message>%2</message>
he: יצירת קשר עם %1 נכשלה: <message>%2</message>

[ctx: @info]
en: Failed to submit bug report: <message>%1</message>
he: הגשת דוח הקריסה נכשלה: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Gathering crash information failed for unknown reasons. You can retry, close the window, or <link url='%1'>view detailed output</link>.
he: איסוף פרטי הקריסה נכשל מסיבות לא ברורות. אפשר לנסות שוב או לסגור את החלון או <link url='%1'>לצפות בפלט המפורט</link>.

[ctx: @info]
en: Gathering crash information failed for unknown reasons. You can retry, or close the window.
he: איסוף פרטי הקריסה נכשל מסיבות לא ברורות. אפשר לנסות שוב או לסגור את החלון.

[ctx: @info]
en: Information about the crash:
he: פרטים על הקריסה:

[ctx: @info]
en: Please provide the following information in English.
he: נא לספק את הפרטים הבאים באנגלית.

[ctx: @info]
en: Report saved to <filename>%1</filename>.
he: הדיווח נשמר לקובץ <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Submitting bug report…
he: דוח השגיאה מוגש…

[ctx: @info]
en: Subprocess crashed. Check your installation.
he: תת־תהליך קרס. נא לבדוק שההתקנה תקינה.

[ctx: @info]
en: Subprocess exited with error: %1
he: תת־תהליך הסתיים עם השגיאה: %1

[ctx: @info]
en: Thank you for being a part of KDE. You may now close this window.
he: תודה על שלקחת חלק בעשייה של KDE. אפשר לסגור את החלון הזה.

[ctx: @info]
en: The generated crash information is likely not useful.
he: פרטי הקריסה כנראה לא יביאו תועלת.

[ctx: @info]
en: The generated crash information is not useful
he: פרטי הקריסה לא מביאים תועלת

[ctx: @info]
en: The generated crash information is not useful.
he: פרטי הקריסה חסרי תועלת.

[ctx: @info]
en: The generated crash information is probably not useful
he: פרטי הקריסה שנוצרו כנראה לא מביאים תועלת

[ctx: @info]
en: The generated crash information is useful
he: פרטי הקריסה שנוצרו מביאים תועלת

[ctx: @info]
en: The generated crash information is useful.
he: פרטי הקריסה שנוצרו מביאים תועלת.

[ctx: @info]
en: The generated crash information may be useful
he: פרטי הקריסה שנוצרו עשוים להביא תועלת

[ctx: @info]
en: The generated crash information may be useful.
he: פרטי הקריסה שנוצרו עשויים להביא תועלת

[ctx: @info]
en: The information you can provide is not considered helpful enough in this case.
    If you can't think of any more information, you can close the bug report dialog.
he: המידע שיש לך אפשרות לספק לא נחשב מועיל מספיק במקרה הזה.
    אם לא עולה לך מידע נוסף אפשר לסגור את חלונית דוח התקלות.

[ctx: @info]
en: The rating of this crash information is invalid. This is a bug in DrKonqi itself.
he: דירוג היעילות של פרטי הקריסה שגוי. זאת תקלה ב־DrKonqi עצמו.

[ctx: @info]
en: There was not enough memory to gather crash information. You can close some applications to free up memory and try again.
he: לא היה מספיק זיכרון כדי לאסוף פרטים על הקריסה. אפשר לסגור חלק מהיישומים כדי לפנות זיכרון ולנסות שוב.

[ctx: @info]
en: This backtrace is very limited because there was not enough memory available to generate a full backtrace. You can close some applications and try again.
he: ניתוח המהלכים מוגבל מאוד כיוון שאין מספיק זיכרון זמין לייצר ניתוח מהלכים מלא. אפשר לסגור חלק מהיישומים ולנסות שוב.

[ctx: @info]
en: Title of the bug report:
he: כותרת דוח התקלה:

[ctx: @info]
en: Trying to contact %1…
he: מתבצע ניסיון ליצור קשר עם %1…

[ctx: @info]
en: URL: <link url='%1'>%1</link>
he: כתובת: <link url='%1'>%1</link>

[ctx: @info]
en: Waiting for data…
he: בהמתנה לנתונים…

[ctx: @info Note the time information is divided into date and time parts]
en: <para>Executable: <application>%1</application> PID: %2 Signal: %3 (%4) Time: %5 %6</para>
he: <para>קובץ הפעלה: <application>%1</application> מזהה יישום (PID): <numid>%2</numid> אות (Signal): %3 (%4) מועד: %5 %6</para>

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: Loading crash reports
he: דוחות הקריסות נטענים

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: No crashes matching the search
he: אין קריסות שתואמות לחיפוש

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: No processes have crashed yet
he: אף תהליך לא קרס עדיין

[ctx: @info program description]
en: Offers detailed view of past crashes
he: מציע תצוגה מפורטת של קריסות עבר

[ctx: @info/plain]
en: <placeholder>In detail, tell us what you were doing  when the application crashed.</placeholder>
he: <placeholder>נא לספר לנו מה עשית כשהיישום קרס, במפורט.</placeholder>

[ctx: @info/rich]
en: <emphasis strong='true'>First install the debugger application (%1), then click the <interface>Reload</interface> button.</emphasis>
he: <emphasis strong='true'>צריך קודם להתקין את היישום מנפה השגיאות (%1) ואז ללחוץ על הכפתור <interface>טעינה מחדש</interface>.</emphasis>

[ctx: @info/rich]
en: <note>You need a user account on the <link url='%1'>KDE bug tracking system</link> in order to file a bug report, because we may need to contact you later
    to request further information. If you do not have one, you can freely <link url='%2'>create one here</link>. Please do not use disposable email addresses.</note>
he: <note>צריך חשבון משתמש ב<link url='%1'>מערכת מעקב התקלות של KDE</link> כדי להגיש דוח קריסה, כיוון שיכול להיות שנצטרך ליצור איתך קשר בהמשך ולבקש ממך
    מידע נוסף. אם אין לך חשבון, אפשר פשוט <link url='%2'>ליצור אחד כאן</link>. בבקשה לא להשתמש בכתובת דוא״ל ארעיות.</note>

[ctx: @info/rich]
en: <strong>You need to first install the debugger application (%1) then click the <interface>Reload</interface> button.</strong>
he: <strong>יש להתקין את יישום מנפה השגיאות (%1) תחילה ואז ללחוץ על הכפתור <interface>טעינה מחדש</interface>.</strong>

[ctx: @info/rich]
en: Another debugging process is attached to the crashed application. Therefore, the DrKonqi debugger cannot fetch the backtrace. Please close the other debugger and click <interface>Reload</interface>.
he: תהליך ניפוי שגיאות נוסף מוצמד ליישום שקרס. לכן, מנפה השגיאות של DrKonqi לא יכול למשוך את ניתוח המהלכים. נא לסגור את מנפה השגיאות האחר וללחוץ על <interface>טעינה מחדש</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Click the <interface>Install Debug Symbols</interface> button in order to automatically install the missing debugging information packages. If this method
    does not work, read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful
    backtrace, install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>), then click the <interface>Reload</interface> button.
he: אפשר ללחוץ על הכפתור <interface>התקנת סמלי ניפוי שגיאות</interface> כדי להתקין אוטומטית את חבילות פרטי ניפוי השגיאות החסרות. אם השיטה הזאת
    לא עובדת: נא לקרוא <link url='%1'>איך ליצור דיווחי קריסות שימושיים</link> כדי ללמוד איך לקבל ניתוח מהלכים שימושי, להתקין את החבילות הנחוצות
    (<link url='%2'>רשימת קבצים</link>) וללחוץ על הכפתור <interface>טעינה מחדש</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Do you remember what you were doing prior to the crash?
he: זכור לך מה עשית טרם הקריסה?

[ctx: @info/rich]
en: Does the application crash again if you repeat the same situation?
he: האם היישום קורס שוב כשמשחזרים את אותו המצב?

[ctx: @info/rich]
en: Please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace; install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
he: נא לקרוא <link url='%1'>איך ליצור דוחות קריסה שימושיים</link> כדי ללמוד איך לקבל ניתוח מהלכים שימושי, להתקין את החבילות הנחוצות (<link url='%2'>רשימת הקבצים</link>) וללחוץ על הכפתור <interface>טעינה מחדש</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Please select which additional information you can provide:
he: נא לבחור אילו פרטים נוספים אפשר לספק:

[ctx: @info/rich]
en: Read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace, install the needed packages
    (<link url='%2'>list of files</link>), then click the <interface>Reload</interface> button.
he: נא לקרוא <link url='%1'>איך ליצור דוחות קריסה שימושיים</link> כדי ללמוד איך לקבל ניתוח מהלכים שימושי, להתקין את החבילות הנחוצות
    (<link url='%2'>רשימת הקבצים</link>) וללחוץ על הכפתור <interface>טעינה מחדש</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: The backtrace generation was stopped due to memory pressure. You could try to regenerate the backtrace by clicking the <interface>Reload</interface> button.
he: יצירת ניתוח המהלכים נעצר עקב עומס על הזיכרון. אפשר לנסות ליצור את ניתוח המהלכים מחדש בלחיצה על הכפתור <interface>טעינה מחדש</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: This assistant will analyze the crash information and guide you through the bug reporting process.
he: המסייע ינתח את פרטי הקריסה וידריך אותך איך לדווח על תקלה.

[ctx: @info/rich]
en: Try to regenerate the backtrace by clicking the <interface>Reload</interface> button.
he: אפשר לנסות ליצור את ניתוח המהלכים מחדש בלחיצה על הכפתור <interface>טעינה מחדש</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: You can click the <interface>Install Debug Symbols</interface> button in order to automatically install the missing debugging information packages. If this method does not work: please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace; install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
he: אפשר ללחוץ על <interface>התקנת סמלי ניפוי שגיאות</interface> כדי להתקין אוטומטית את חבילות פרטי ניפוי השגיאות החסרות. אם השיטה הזאת לא עובדת: נא לקרוא את <link url='%1'>איך ליצור דוחות קריסה משמעותיים</link> כדי ללמוד איך לקבל ניתוחי מהלכים שימושיים, להתקין את החבילות הנחוצות (<link url='%2'>רשימת קבצים</link>) וללחוץ על הכפתור <interface>טעינה מחדש</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: You could try to regenerate the backtrace by clicking the <interface>Reload</interface> button.
he: אפשר לנסות ליצור את ניתוח המהלכים מחדש בלחיצה על הכפתור <interface>טעינה מחדש</interface>.

[ctx: @info/rich note before starting the bug reporting process]
en: <para><note>Since communication between you and the developers is required for effective debugging,
    to continue reporting this bug it is <emphasis strong='true'>required for you to agree that developers may contact you</emphasis>.
    </note></para><para>Feel free to close this dialog if you do not wish to accept this.</para>
he: <para><note>מאחר שהתקשורת בינך לבין המפתחים נחוצה לניפוי שגיאות יעיל,
    כדי להמשיך לדווח על התקלה הזאת <emphasis strong='true'>צריך להסכים שהמפתחים יוכלו ליצור איתך קשר</emphasis>.
    </note></para><para>אפשר לסגור את החלון הזה אם זה לא מתאים לך.</para>

[ctx: @info/status error]
en: Failed to get platform list
he: משיכת רשימת הפלטפורמות נכשלה

[ctx: @info:credit]
en: A. L. Spehr
he: א. ל. ספהר

[ctx: @info:credit]
en: Dario Andres Rodriguez
he: דריו אנדרס רודריגז

[ctx: @info:credit]
en: George Kiagiadakis
he: ג׳ורג׳ קיאגיאדקיס

[ctx: @info:credit]
en: Hans Petter Bieker
he: האנס פטר ביקר

[ctx: @info:progress]
en: Requesting installation of missing debug symbols packages...
he: מוגשת בקשה להתקנת חבילות סמלי ניפוי שגיאות חסרות…

[ctx: @info:shell]
en: <Name> of the program
he: <שם> התוכנית

[ctx: @info:shell]
en: <Path> to the executable
he: <נתיב> לקובץ ההפעלה

[ctx: @info:shell]
en: Bugzilla product name
he: שם המוצר ב־Bugzilla

[ctx: @info:shell]
en: Disable arbitrary disk access
he: השבתת גישה שרירותית לכונן

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a notification but launch the debug dialog directly
he: לא להציג התראה, להפעיל את חלונית ניפוי השגיאות ישירות

[ctx: @info:shell]
en: Keep the program running and generate the backtrace at startup
he: לשמור על היישום פעיל ולייצר את ניתוח המהלכים עם ההפעלה

[ctx: @info:shell]
en: Startup <ID> of the program
he: <מזהה> (ID) האתחול של התוכנית

[ctx: @info:shell]
en: The <PID> of the program
he: ה<מזהה> (PID) של היישום

[ctx: @info:shell]
en: The <thread id> of the failing thread
he: <מזהה התהליכון> (thread id) של התהליכון שנכשל

[ctx: @info:shell]
en: The <version> of the program
he: ה<גרסה> של התוכנית

[ctx: @info:shell]
en: The bug <address> to use
he: <כתובת> התקלה לשימוש

[ctx: @info:shell]
en: The program has already been restarted
he: היישום כבר הופעל מחדש

[ctx: @info:shell]
en: The program was started by kdeinit
he: התוכנית הופעלה על ידי kdeinit

[ctx: @info:shell]
en: The signal <number> that was caught
he: האות <מספר> שנתפס

[ctx: @info:shell]
en: Translated <name> of the program
he: <שם> מתורגם של התוכנית

[ctx: @info:shell]
en: bugstest.kde.org password
he: סיסמה ב־bugstest.kde.org

[ctx: @info:shell]
en: bugstest.kde.org username
he: שם משתמש ב־bugstest.kde.org

[ctx: @info:status]
en: <strong>The debugger application is missing or could not be launched.</strong>
he: <strong>יישום ניפוי השגיאות חסר או שלא ניתן להפעילו.</strong>

[ctx: @info:status]
en: Generating backtrace... (this may take some time)
he: ניתוח המהלכים נוצר… (עשוי לארוך זמן מה)

[ctx: @info:status]
en: Loading...
he: בטעינה…

[ctx: @info:status]
en: The crash information could not be fetched.
he: אי אפשר למשוך את פרטי הקריסה.

[ctx: @info:status]
en: The crash information could not be generated.
he: לא ניתן ליצור את מידע הקריסה.

[ctx: @info:status]
en: The debugger has quit unexpectedly.
he: מנפה השגיאות הסתיים במפתיע.

[ctx: @info:status '1' is replaced with the short URL of the bugzilla]
en: You need to login with your %1 account in order to proceed.
he: צריך להתחבר עם חשבון ה־%1 שלך כדי להמשיך.

[ctx: @info:tooltip]
en: Always automatically submit a crash report to KDE's crash tracking system, with no manual input required.
    You will not receive any more crash notifications.
he: תמיד להגיש דוחות קריסה למערכת מעקב התקלות של KDE אוטומטית. לא נדרש קלט ידנית.
    לא יופיעו עוד בפניך התראות על קריסות.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close this dialog (you will lose the crash information.)
he: סגירת החלונית הזאת (פרטי הקריסה יאבדו.)

[ctx: @info:tooltip]
en: Crash reports can be of greater value if additional debugging resources are downloaded from your distributor first.
    This may also cause increased memory usage, will take longer, and causes downloads of unknown size when a crash occurs. This is skipped automatically when using a metered internet connection.
he: דיווחי קריסות יכולים לספק ערך רב יותר אם משאבי ניפוי שגיאות נוספים יתקבלו מהספק שלך תחילה.
    יכול גם לגרום להגדלת ניצולת הזיכרון, לארוך זמן רב יותר ולגרום להורדות בגודל בלתי ידוע כשמתרחשת קריסה. נפסח אוטומטית על חיבור אינטרנט מדוד/מוגבל.

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts the bug report assistant.
he: מפעיל את מסייע דוחות התקלות.

[ctx: @info:tooltip]
en: Symbol installation is unavailable because the application was updated or uninstalled after it had been started.
he: התקנת סמלים לא זמינה כיוון שהיישום עודכן או הוסר לאחר שהופעל.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to copy the crash information (backtrace) to the clipboard.
he: כפתור זה מעתיק את פרטי הקריסה (ניתוח מהלכים - backtrace) ללוח הגזירים.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to install the missing debug symbols packages.
he: כפתור זה מתקין את חבילות סמלי ניפוי השגיאות החסרות.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to install the packages for missing debug symbols.
he: כפתור זה מתקין את חבילות סמלי ניפוי השגיאות החסרות.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to login to the KDE bug tracking system using the provided email address and password.
he: אפשר להשתמש בכפתור הזה כדי להיכנס למערכת מעקב התקלות של KDE באמצעות כתובת הדוא״ל והסיסמה שסופקו.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to reload the crash information (backtrace). This is useful when you have
    installed the proper debug symbol packages and you want to obtain a better backtrace.
he: כפתור זה משמש לטעון את פרטי הקריסה (ניתוח מהלכים - backtrace) מחדש. שימושי כאשר התקנת
    את חבילות סמלי ניפוי השגיאות המתאימות ומטרתך היא לקבל ניתוח מהלכים מוצלח יותר.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to reload the crash information (backtrace). This is useful when you have installed the proper debug symbol packages and you want to obtain a better backtrace.
he: כפתור זה טוען את פרטי הקריסה (ניתוח מהלכים - backtrace) מחדש. שימושי אם התקנת את חבילות סמלי ניפוי השגיאות המתאימות ומטרתך היא לקבל ניתוח מהלכים מוצלח יותר.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to restart the crashed application.
he: אפשר להשתמש בכפתור זה כדי להפעיל יישום שקרס מחדש.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to save the crash information (backtrace) to a file. This is useful if you want to take a look at it or to report the bug later.
he: כפתור זה שומר את פרטי הקריסה (ניתוח מהלכים - backtrace) לקובץ. שימושי כדי לעיין בהם או לדווח על תקלה מאוחר יותר.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to save the crash information to a file for manual reporting.
he: כפתור זה ישמור את פרטי הקריסה לקובץ לטובת דיווח ידני.

[ctx: @info:tooltip examples of good bug report titles]
en: <subtitle>Examples of good titles:</subtitle>
    <list>
    <item>Plasma crashed after adding the Notes widget and writing on it</item>
    <item>Konqueror crashed when accessing the Facebook application 'X'</item>
    <item>Kopete closed after resuming the computer and talking to a MSN buddy</item>
    <item>Kate closed while editing a log file and pressing the Delete key a couple of times</item>
    </list>
he: <subtitle>דוגמאות לכותרות טובות (יש לכתוב באנגלית):</subtitle>
    <list>
    <item>פלזמה קרסה אחרי הוספת יישומון פתקים וכתיבה לתוכו</item>
    <item>Konqueror קרס בגישה ליישום הפייסבוק ‚X’</item>
    <item>Kopete לאחר שהמחשב חזר משינה וניסיתי לדבר עם חברים ב־MSN</item>
    <item>Kate נסגר תוך עריכה של קובץ יומן ולחיצה על כפתור Delete מספר פעמים</item>
    </list>

[ctx: @item:inlistbox user didn't tried to repeat the crash situation]
en: I did not try again
he: לא ניסיתי שוב

[ctx: @item:inlistbox placeholder while loading]
en: Loading…
he: בטעינה…

[ctx: @item:inlistbox the bug can be reproduced every time]
en: Every time
he: בכל פעם

[ctx: @item:inlistbox the bug can be reproduced sometimes]
en: Sometimes
he: לפעמים

[ctx: @item:inlistbox the crash cannot be reproduce. reproduciblity->never]
en: Never
he: אף פעם לא

[ctx: @label]
en: Automatically download debug symbols to enhance crash reports
he: להוריד סמלי ניפוי שגיאות אוטומטית כדי להעשיר את דוחות הקריסה

[ctx: @label]
en: Automatically report crashes
he: לדווח על קריסות אוטומטית

[ctx: @label]
en: Crash Report Sent
he: דוח הקריסה נשלח

[ctx: @label]
en: Details:
he: פרטים:

[ctx: @label other side of row 'in the future: [x] submit stuff automatically]
en: In the future:
he: בעתיד:

[ctx: @label placeholder text in TextArea]
en: Tell us more about the crash…
he: נשמח לפירוט נוסף על הקריסה…

[ctx: @label submitting as crash report]
en: Collecting crash data. The collected data will automatically be submitted in the background.
he: נתוני קריסה נאספים. הנתונים שנאספו יישלחו אוטומטית ברקע.

[ctx: @label/rich]
en: <para>This is a preview of the contents of the report which will be sent.</para><para>If you want to modify the report, return to the previous pages.</para>
he: <para>זאת תצוגה מקדימה של תוכן הדוח שיישלח.</para><para>כדי לשנות אותה יש לחזור לעמודים הקודמים.</para>

[ctx: @label:textbox bugzilla account email]
en: Email Address:
he: כתובת דוא״ל:

[ctx: @label:textbox bugzilla account password]
en: Password:
he: סיסמה:

[ctx: @option:check]
en: KDE Platform is compiled from source
he: פלטפורמת ‏KDE הודרה מקוד מקור

[ctx: @option:check]
en: Save login information using the KDE Wallet system
he: שמירת פרטי הגישה במערכת ניהול הסיסמאות של KDE

[ctx: @option:check kind of information the user can provide about the crash, %1 is the application name]
en: What I was doing when the application <application>%1</application> crashed
he: מה עשיתי כש־<application>%1</application> קרס

[ctx: @title]
en: Automatic Report
he: דוח אוטומטי

[ctx: @title]
en: Bug Report Preview
he: תצוגה מקדימה של דיווח תקלה

[ctx: @title]
en: Crash Handler
he: מטפל בקריסות

[ctx: @title]
en: Crash Report Sent
he: דוח הקריסה נשלח

[ctx: @title]
en: Crashes
he: קריסות

[ctx: @title]
en: Details
he: פרטים

[ctx: @title]
en: Enter Details About the Crash
he: נא למלא פרטים על הקריסה

[ctx: @title]
en: Failure
he: כשל

[ctx: @title]
en: Not Sufficiently Useful
he: לא מספיק שימושי

[ctx: @title CLI title]
en: Crashed Processes Viewer
he: מציג התהליכים שקרסו

[ctx: @title:tab]
en: &Developer Information
he: מידע למ&פתחים

[ctx: @title:tab general information]
en: &General
he: &כללי

[ctx: @title:window]
en: Developer Information
he: פרטים למפתחים

[ctx: @title:window]
en: Error during the installation of debug symbols
he: שגיאה במהלך התקנת סמלי ניפוי השגיאות

[ctx: @title:window]
en: Fetching the Backtrace (Automatic Crash Information)
he: ניתוח המהלכים (פרטי קריסה אוטומטיים) מתקבל

[ctx: @title:window]
en: Log in to the Bug Tracking System
he: כניסה למערכת מעקב התקלות

[ctx: @title:window]
en: Missing debug symbols
he: סמלי ניפוי שגיאות חסרים

[ctx: @title:window]
en: Overview
he: סקירה

[ctx: @title:window]
en: Reporting Assistant
he: מסייע דיווח

[ctx: @title:window]
en: Save Report
he: שמירת הדוח

[ctx: @title:window]
en: Your Knowledge
he: הידע שלך

en: A file containing the backtrace.
he: קובץ שמכיל את ניתוח המהלכים.

[ctx: Allows the user to hide this notifier item]
en: Hide
he: הסתרה

en: BugzillaLib Test (DrKonqi2)
he: בדיקה של BugzillaLib‏ (DrKonqi2)

en: Cancel
he: ביטול

en: Crash Handler
he: מטפל בקריסות

en: Crash Handler gives the user feedback if a program has crashed.
he: המטפל בקריסות מספק לך משוב משתמש אם תוכנית קרסה.

[ctx: Notification action button, keep short]
en: Report Bug
he: דיווח על תקלה

[ctx: Notification action button, keep short]
en: Restart App
he: הפעלת יישום מחדש

[ctx: Notification text]
en: Please report this error to help improve this software.
he: נא לדווח על השגיאה הזאת כדי לשפר את התוכנה.

[ctx: Notification text]
en: The application closed unexpectedly.
he: היישום נסגר במפתיע.

[ctx: Notification text]
en: The application closed unexpectedly. A report is being automatically submitted.
he: היישום נסגר במפתיע. דוח מוגש אוטומטית.

[ctx: Placeholder is an application name; it crashed]
en: %1 Closed Unexpectedly
he: %1 נסגר במפתיע

en: Please report this error to help improve this software.
he: נא לדווח על השגיאה הזאת כדי לשפר את התוכנה.

en: Report &Bug
he: דיווח על &תקלה

en: Test application for bugtracker manager lib
he: יישום בדיקה לספריית ניהול מערכת מעקב התקלות

en: The debugger name passed to the parser factory
he: שם מנפה השגיאות הועבר למפעל המפענחים

en: The packages containing debug information for the following application and libraries are missing:
he: החבילות שמכילות את פרטי ניפוי השגיאות ליישום הבא והספריות חסרות:

[ctx: messagebox title]
en: Missing debug information packages
he: סמלי ניפוי שגיאות חסרים

[ctx: the minimum required length of a text was reached]
en: Minimum length reached
he: הגעת לגודל המזערי

[ctx: the minimum required length of a text wasn't reached yet]
en: Provide more information
he: נא לספק מידע נוסף
