dolphin - en to he translation catalogue (849 entries)

en:  level deep |  levels deep
he[0]:  רמה פנימה
he[1]:  רמות פנימה
he[2]:  רמות פנימה
he[3]:  רמות פנימה

en: &Edit
he: &עריכה

en: &Go
he: &מעבר

en: &View
he: &תצוגה

[ctx: <filename> copy]
en: %1 copy
he: עותק %1

en: <para>The selected files and folders were added to the Clipboard. Now the <emphasis>Paste</emphasis> action can be used to transfer them from the Clipboard to any other location. They can even be transferred to other applications by using their respective <emphasis>Paste</emphasis> actions.</para>
he: <para>הקבצים והתיקיות הנבחרים נוספו ללוח הגזירים. עתה ניתן להשתמש בפעולת ה<emphasis>הדבקה</emphasis> כדי להעביר אותם מלוח הגזירים לכל מקום אחר. אפשר אפילו להעביר אותם ליישומים אחרים על ידי שימוש בפעולות ה<emphasis>הדבקה</emphasis> המתאימות שלהם.</para>

[ctx: @accessible rating]
en: %1 and a half stars | %1 and a half stars
he[0]: כוכב וחצי
he[1]: שני כוכבים וחצי
he[2]: %1 כוכבים וחצי
he[3]: %1 כוכבים וחצי

[ctx: @accessible rating]
en: %1 star | %1 stars
he[0]: כוכב
he[1]: שני כוכבים
he[2]: %1 כוכבים
he[3]: %1 כוכבים

[ctx: @action]
en: Copy %2 to the Clipboard | Copy %2 to the Clipboard
he[0]: העתקת %2 ללוח הגזירים
he[1]: העתקת %2 ללוח הגזירים
he[2]: העתקת %2 ללוח הגזירים
he[3]: העתקת %2 ללוח הגזירים

[ctx: @action]
en: Copy the Location of %2 to the Clipboard | Copy the Location of %2 to the Clipboard
he[0]: העתקת המקום של %2 ללוח הגזירים
he[1]: העתקת המקום של %2 ללוח הגזירים
he[2]: העתקת המקום של %2 ללוח הגזירים
he[3]: העתקת המקום של %2 ללוח הגזירים

[ctx: @action]
en: Copy…
he: העתקה…

[ctx: @action]
en: Create File…
he: יצירת קובץ…

[ctx: @action]
en: Create Folder…
he: יצירת תיקייה…

[ctx: @action]
en: Cut %2 to the Clipboard | Cut %2 to the Clipboard
he[0]: גזירת %2 ללוח הגזירים
he[1]: גזירת %2 ללוח הגזירים
he[2]: גזירת %2 ללוח הגזירים
he[3]: גזירת %2 ללוח הגזירים

[ctx: @action]
en: Cut…
he: גזירה…

[ctx: @action]
en: Duplicate %2 | Duplicate %2
he[0]: שכפול %2
he[1]: שכפול %2
he[2]: שכפול %2
he[3]: שכפול %2

[ctx: @action]
en: Move %2 to the Trash | Move %2 to the Trash
he[0]: העברת %2 לאשפה
he[1]: העברת %2 לאשפה
he[2]: העברת %2 לאשפה
he[3]: העברת %2 לאשפה

[ctx: @action]
en: Permanently Delete %2 | Permanently Delete %2
he[0]: למחוק %2 לחלוטין
he[1]: למחוק %2 לחלוטין
he[2]: למחוק %2 לחלוטין
he[3]: למחוק %2 לחלוטין

[ctx: @action]
en: Rename %2 | Rename %2
he[0]: שינוי השם של %2
he[1]: שינוי השם של %2
he[2]: שינוי השם של %2
he[3]: שינוי השם של %2

[ctx: @action "Move to Trash" for non-local files, etc.]
en: Delete (using shortcut for Trash)
he: מחיקה (שימוש בקיצור עבור האשפה)

[ctx: @action A more elaborate and clearly worded version of the Paste action]
en: Paste from Clipboard
he: הדבקה מלוח גזירים

[ctx: @action Dismisses a bar explaining how to use the Paste action]
en: Dismiss This Reminder
he: התעלמות מהתזכורת הזאת

[ctx: @action Dismisses an explanatory area and never shows it again]
en: Don't Remind Me Again
he: לא להזכיר לי שוב

[ctx: @action keep short]
en: More
he: עוד

[ctx: @action:button]
en: Add Network Folder
he: הוספת תיקיית רשת

[ctx: @action:button]
en: Add Tags
he: הוספת תגיות

[ctx: @action:button]
en: Cancel
he: ביטול

[ctx: @action:button]
en: Cancel Copying
he: ביטול העתקה

[ctx: @action:button]
en: Cancel Cutting
he: ביטול גזירה

[ctx: @action:button]
en: Cancel Duplicating
he: ביטול שכפול

[ctx: @action:button]
en: Cancel Moving
he: ביטול העברה

[ctx: @action:button]
en: Cancel Renaming
he: ביטול שינוי שם

[ctx: @action:button]
en: Download New Services…
he: הורדת שירותים חדשים…

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
he: פינוי האשפה

[ctx: @action:button]
en: Exit Selection Mode
he: יציאה ממצב בחירה

[ctx: @action:button]
en: I Understand and Accept These Risks
he: הסכנות ברורות לי ומקובלות עליי

[ctx: @action:button]
en: Install Filelight…
he: התקנת Filelight…

[ctx: @action:button]
en: Open %1 Item | Open %1 Items
he[0]: פתיחת פריט
he[1]: פתיחת %1 פריטים
he[2]: פתיחת %1 פריטים
he[3]: פתיחת %1 פריטים

[ctx: @action:button]
en: Open %1 Terminal | Open %1 Terminals
he[0]: פתיחת מסוף
he[1]: פתיחת שני מסופים
he[2]: פתיחת %1 מסופים
he[3]: פתיחת %1 מסופים

[ctx: @action:button]
en: Rename and Hide
he: שינוי שם והסתרה

[ctx: @action:button]
en: Select Home Location
he: בחירת מיקום תיקיית הבית

[ctx: @action:button]
en: Use Current Location
he: שימוש במיקום הנוכחי

[ctx: @action:button]
en: Use Default Location
he: שימוש במיקום ברירת המחדל

[ctx: @action:button %2 is a list of tags]
en: Tag: %2 | Tags: %2
he[0]: תגית: %2
he[1]: תגיות: %2
he[2]: תגיות: %2
he[3]: תגיות: %2

[ctx: @action:button 'Quit Dolphin' button]
en: &Quit %1
he: י&ציאה מ־%1

[ctx: @action:button Choose font]
en: Choose…
he: בחירה…

[ctx: @action:button Finish/Stop/Done acting as an admin]
en: Finish
he: סיום

[ctx: @action:button shown after acting as admin ended]
en: Act as Administrator Again
he: תפעול ניהולי פעם נוספת

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
he: העתקת מיקום

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location…
he: העתקת מיקום…

[ctx: @action:inmenu]
en: Act as Administrator
he: תפעול ניהולי

[ctx: @action:inmenu]
en: Auto-Play media files
he: לנגן קובצי מדיה אוטומטית

[ctx: @action:inmenu]
en: Automatic Column Widths
he: רוחב עמודה אוטומטי

[ctx: @action:inmenu]
en: Automatic Scrolling
he: גלילה אוטומטית

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear Selection
he: ביטול הבחירה

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Other Tabs
he: סגירת הלשוניות האחרות

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
he: סגירת לשונית

[ctx: @action:inmenu]
en: Condensed Date
he: תאריך דחוס

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Trash…
he: הגדרת אשפה…

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure…
he: הגדרה…

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
he: העתקה

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to Other View
he: העתקה לתצוגה אחרת

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to Other View…
he: העתקה לתצוגה אחרת…

[ctx: @action:inmenu]
en: Custom Column Widths
he: רוחב עמודה מותאם אישית

[ctx: @action:inmenu]
en: Cut
he: גזירה

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
he: מחק

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Tab
he: ניתוק לשונית

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
he: פינוי האשפה

[ctx: @action:inmenu]
en: Go to Last Tab
he: מעבר ללשונית האחרונה

[ctx: @action:inmenu]
en: Go to Next Tab
he: מעבר ללשונית הבאה

[ctx: @action:inmenu]
en: Go to Previous Tab
he: מעבר ללשונית הקודמת

[ctx: @action:inmenu]
en: Go to Tab %1
he: מעבר ללשונית %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Last Tab
he: הלשונית האחרונה

[ctx: @action:inmenu]
en: Limit to Home Directory
he: הגבלה לתיקיית הבית

[ctx: @action:inmenu]
en: Location Bar | Location Bars
he[0]: סרגל מקום
he[1]: סרגלי מקום
he[2]: סרגלי מקום
he[3]: סרגלי מקום

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to New Folder…
he: העברה לתיקייה חדשה…

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Other View
he: העברה לתצוגה אחרת

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Other View…
he: העברה לתצוגה אחרת…

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
he: העבר לאשפה

[ctx: @action:inmenu]
en: New Tab
he: לשונית חדשה

[ctx: @action:inmenu]
en: Next Tab
he: הלשונית הבאה

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Path
he: פתיחת נתיב

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Path in New Tab
he: פתיחת הנתיב בלשונית חדשה

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Path in New Window
he: פתיחת הנתיב בחלון חדש

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Tab
he: פתיחה בלשונית חדשה

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Tabs
he: פתיחה בלשוניות חדשות

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Window
he: פתיחה בחלון חדש

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in Split View
he: פתיחה בתצוגה מפוצלת

[ctx: @action:inmenu]
en: Preview
he: תצוגה מקדימה

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous Tab
he: הלשונית הקודמת

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
he: מאפיינים

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename Tab
he: שינוי שם לשונית

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename…
he: שינוי שם…

[ctx: @action:inmenu]
en: Select Files and Folders
he: בחירת קבצים ותיקיות

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Hidden Files
he: הצגת קבצים מוסתרים

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Target
he: הצגת יעד

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Zoom Slider
he: הצגת מחוון התקריב

[ctx: @action:inmenu]
en: Show item on hover
he: הצגת פריט בריחוף מעליו

[ctx: @action:inmenu]
en: Side Padding
he: ריפוד צד

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle Filter Bar
he: החלפת חשיפת סרגל הסינון

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle Search Bar
he: מחליף חשיפת סרגל חיפוש

[ctx: @action:inmenu Add current folder to places]
en: Add to Places
he: הוספה למקומות

[ctx: @action:inmenu Close left view]
en: Close Left View
he: סגירת התצוגה השמאלית

[ctx: @action:inmenu Close left view]
en: Close Right View
he: סגירת התצוגה הימנית

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type…
he: &עריכת סוג קובץ…

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Copy to Other View
he: העתקה לתצוגה השנייה

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Invert Selection
he: היפוך הבחירה

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Move to Other View
he: מעבר לתצוגה אחרת

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Paste
he: הדבקה

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Select Items Matching…
he: בחירת הפריטים המתאימים…

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Unselect All
he: ביטול בחירה

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Unselect Items Matching…
he: ביטול בחירת הפריטים המתאימים…

[ctx: @action:inmenu File]
en: Close Tab
he: סגירת לשונית

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete…
he: מחיקה…

[ctx: @action:inmenu File]
en: Duplicate Here
he: שכפול לכאן

[ctx: @action:inmenu File]
en: Duplicate Here…
he: שכפול לכאן…

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash…
he: העברה לאשפה…

[ctx: @action:inmenu File]
en: New &Window
he: חלון &חדש

[ctx: @action:inmenu File]
en: New Tab
he: לשונית חדשה

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
he: מאפיינים

[ctx: @action:inmenu File]
en: Undo close tab
he: ביטול סגירת לשונית

[ctx: @action:inmenu Go]
en: &Network Folders
he: תיקיות &רשת

[ctx: @action:inmenu Go]
en: App&lications
he: יי&שומים

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Autostart
he: הפעלה אוטומטית

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Trash
he: אשפה

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Editable Location
he: מקום בר־עריכה

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Replace Location
he: החלפת מיקום

[ctx: @action:inmenu Panels]
en: Lock Panels
he: נעילת הלוחות

[ctx: @action:inmenu Panels]
en: Unlock Panels
he: שחרור הלוחות

[ctx: @action:inmenu Restore the selected files that are in the trash to the place they lived at the moment they were trashed. Minimize the length of this string if possible.]
en: Restore to Former Location | Restore to Former Locations
he[0]: שחזור למקום הקודם
he[1]: שחזור למקומות הקודמים
he[2]: שחזור למקומות הקודמים
he[3]: שחזור למקומות הקודמים

[ctx: @action:inmenu Shortcut, middle click to trigger menu item, keep short]
en: Middle Click
he: לחיצה אמצעית

[ctx: @action:inmenu Sort]
en: Folders First
he: תיקיות תחילה

[ctx: @action:inmenu Sort]
en: Hidden Files Last
he: קבצים מוסתרים בסוף

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Compare Files
he: השוואה בין קבצים

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Defocus Terminal Panel
he: הסטת מיקוד מלוח המסוף

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Filter…
he: סינון…

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Find File…
he: איתור קובץ…

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Focus Terminal Panel
he: התמקדות בלוח מסוף

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open %1
he: פתיחת %1

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open &Terminal
he: פתיחת מ&סוף

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open Preferred Search Tool
he: פתיחת כלי החיפוש המועדף

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open Terminal
he: פתיחת המסוף

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open Terminal Here
he: פתיחת המסוף כאן

[ctx: @action:inmenu View]
en: Adjust View Display Style…
he: התאמת סגנון הצגת התצוגות…

[ctx: @action:inmenu View]
en: Defocus Places Panel
he: הסטת מיקוד מלוח המקום

[ctx: @action:inmenu View]
en: Defocus Terminal Panel
he: הסטת מיקוד מלוח המסוף

[ctx: @action:inmenu View]
en: Focus Places Panel
he: התמקדות בלוח מקומות

[ctx: @action:inmenu View]
en: Reset Zoom Level
he: איפוס רמת התקריב

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show Additional Information
he: הצגת מידע נוסף

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show Hidden Files
he: הצגת קבצים מוסתרים

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show Panels
he: הצגת לוחות

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show in Groups
he: הצגה בקבוצות

[ctx: @action:inmenu View]
en: Sort By
he: מיון לפי

[ctx: @action:inmenu View]
en: Stop
he: עצירה

[ctx: @action:inmenu View Mode]
en: Compact
he: מצומצמת

[ctx: @action:inmenu View Mode]
en: Details
he: פרטים

[ctx: @action:inmenu View Mode]
en: Icons
he: סמלים

[ctx: @action:inmenu menu for configure actions]
en: Configure
he: הגדרה

[ctx: @action:inmenu menu of zoom actions]
en: Zoom
he: תקריב

[ctx: @action:inmenu menu with actions like copy, paste, rename. %1 is the amount of selected files/folders.]
en: Actions for One Selected Item | Actions for %1 Selected Items
he[0]: פעולות על פריט שנבחר
he[1]: פעולות על שני פריטים שנבחרו
he[2]: פעולות על %1 פריטים שנבחרו
he[3]: פעולות על %1 פריטים שנבחרו

[ctx: @action:inmenu menu with actions like copy, paste, rename. The user's selection is empty when this text is shown.]
en: Actions for Current View
he: פעולות לתצוגה הנוכחית

[ctx: @action:intoolbar]
en: Change View Mode
he: החלפת מצב תצוגה

[ctx: @action:intoolbar]
en: Filter
he: מסנן

[ctx: @action:intoolbar]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: @action:intoolbar]
en: Select
he: בחירה

[ctx: @action:intoolbar]
en: Show Previews
he: הצגת תצוגות מקדימות

[ctx: @action:intoolbar Close left view]
en: Close
he: סגירה

[ctx: @action:intoolbar Close right view]
en: Close
he: סגירה

[ctx: @action:intoolbar Move left view to a new window]
en: Pop out Left View
he: הקפצת התצוגה השמאלית החוצה

[ctx: @action:intoolbar Move right view to a new window]
en: Pop out Right View
he: הקפצת התצוגה הימנית החוצה

[ctx: @action:intoolbar Move view in focus to a new window]
en: Pop out
he: הקפצה החוצה

[ctx: @action:intoolbar Split view]
en: Split
he: פיצול

[ctx: @action:intoolbar Stash]
en: Stash
he: ברירה

[ctx: @info]
en: <application>Filelight</application> installed successfully.
he: <application>Filelight</application> הותקן בהצלחה.

[ctx: @info]
en: <para>Creating <emphasis>previews</emphasis> for remote folders is very intensive in terms of network resource usage.</para><para>Disable this if navigating remote folders in Dolphin is slow or when accessing storage over metered connections.</para>
he: <para>יצירת <emphasis>תצוגות מקדימות</emphasis> לתיקיות מרוחקות היא תובענית מאוד מבחינת משאבי רשת.</para><para>כדאי להשבית אם ניווט לתיקיות מרוחקות עם Dolphin איטי או בעת גישה לאחסון דרך רשתות מוגבלות.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Make use of your administrator rights in Dolphin:<numberedlist><numbereditem>Navigate to the file or folder you want to change.</numbereditem><numbereditem>Activate the "%1" action either under <interface>Open Menu|More|View</interface> or <interface>Menu Bar|View</interface>.<nl/>Default shortcut: <shortcut>%2</shortcut></numbereditem><numbereditem>After authorization you can manage files as an administrator.</numbereditem></numberedlist></para>
he: <para>כדי להשתמש בהרשאות הניהוליות שלך ב־Dolphin:<numberedlist><numbereditem>יש לנווט לקובץ או לתיקייה שמיועדים לשינוי.</numbereditem><numbereditem>להפעיל את הפעולה „%1” או תחת <interface>תפריט פתיחה|עוד|תצוגה</interface> או <interface>סרגל תפריטים|תצוגה</interface>.<nl/>קיצור דרך כברירת מחדל: <shortcut>%2</shortcut></numbereditem><numbereditem>לאחר קבלת האישור, ניתן לנהל קבצים עם הרשאות לניהול המערכת.</numbereditem></numberedlist></para>

[ctx: @info]
en: <para>You are about to use administrator privileges. While acting as an administrator you can change or replace any file or folder on this system. This includes items which are critical for this system to function.</para><para>You are able to <emphasis>delete every users' data</emphasis> on this computer and to <emphasis>break this installation beyond repair.</emphasis> Adding just one letter in a folder or file name or its contents can render a system <emphasis>unbootable.</emphasis></para><para>There is probably not going to be another warning even if you are about to break this system.</para><para>You might want to <emphasis>backup files and folders</emphasis> before proceeding.</para>
he: <para>הפעולה הזאת תעביר אותך להרשאות ניהול. תפעול עם הרשאות ניהול מאפשר לך לשנות או להחליף כל קובץ או תיקייה במערכת הזאת באשר הם. לרבות פריטים שהכרחיים לתפקוד המערכת הזאת.</para><para>אפשר <emphasis>למחוק נתונים מכל משתמש שהו</emphasis> במחשב הזה <emphasis>ולפגום בהתקנה באופן בלתי הפיך.</emphasis> הוספת אות אחת לשם תיקייה או קובץ או לתוכנן יכול לגרום למערכת <emphasis>לא להיטען עוד.</emphasis></para><para>זאת כנראה תהיה האזהרה האחרונה לפני פגיעה בתפקוד המערכת.</para><para>כנראה שכדאי <emphasis>לגבות קבצים ותיקיות</emphasis> בטרם המשך התפעול באופן הזה.</para>

[ctx: @info]
en: <title>Selection Mode</title><para>Select files or folders to manage or manipulate them.<list><item>Press on a file or folder to select it.</item><item>Press on an already selected file or folder to deselect it.</item><item>Pressing an empty area does <emphasis>not</emphasis> clear the selection.</item><item>Selection rectangles (created by dragging from an empty area) invert the selection status of items within.</item><item>Moving with <shortcut>arrow keys</shortcut> does <emphasis>not</emphasis> change the selection.</item><item>Pressing <shortcut>%1</shortcut>, <shortcut>%2</shortcut>, or <shortcut>%3</shortcut> toggles the selection.</item></list></para><para>The available action buttons at the bottom change depending on the current selection.</para>
he: <title>מצב בחירה</title><para>בחירת קבצים או תיקיות כדי לבצע עליהם פעולות.<list><item>לחיצה על קובץ או תיקייה תבחר אותם.</item><item>לחיצה על קובץ או תיקייה שכבר נבחרו תבטל את הבחירה.</item><item>לחיצה על אזור ריק <emphasis>אינה</emphasis> מבטלת את הבחירה.</item><item>מרובעי בחירה (שנוצרים בגרירה ממקום ריק) הופכים את מצב הבחירה של הפריטים שבפנים.</item><item>תזוזה עם <shortcut>מקשי חיצים</shortcut> <emphasis>אינה</emphasis> משנה את הבחירה.</item><item>לחיצה על <shortcut>%1</shortcut>, <shortcut>%2</shortcut>, או על <shortcut>%3</shortcut> הופכת את מצב הבחירה.</item></list></para><para>כפתורי הפעולה הזמינים בתחתית משתנים בהתאם לבחירה הנוכחית.</para>

[ctx: @info]
en: Administrator authorization has expired.
he: תוקף אישור ההנהלה פג.

[ctx: @info]
en: Authorization required to enter this folder.
he: צריך לעבור אימות כדי להיכנס לתיקייה הזאת.

[ctx: @info]
en: Cannot copy to other view: No files selected.
he: לא ניתן להעתיק לתצוגה השנייה: לא נבחרו קבצים.

[ctx: @info]
en: Cannot copy to other view: The other view already contains these items.
he: אי אפשר להעתיק לתצוגה השנייה: התצוגה השנייה כבר מכילה את הפריטים האלה.

[ctx: @info]
en: Cannot copy to other view: You do not have permission to write into the destination folder.
he: לא ניתן להעתיק לתצוגה השנייה: אין לך הרשאות לכתוב לתיקיית היעד.

[ctx: @info]
en: Cannot create new file: You do not have permission to create items in this folder.
he: לא ניתן ליצור קובץ חדש: אין לך הרשאה ליצור פריטים בתיקייה הזאת.

[ctx: @info]
en: Cannot create new folder: You do not have permission to create items in this folder.
he: לא ניתן ליצור תיקייה חדשה: אין לך הרשאה ליצור פריטים בתיקייה הזאת.

[ctx: @info]
en: Cannot cut: You do not have permission to move items from this folder.
he: לא ניתן לגזור: אין לך הרשאה להעביר פריטים מהתיקייה הזאת.

[ctx: @info]
en: Cannot delete: You do not have permission to remove items from this folder.
he: לא ניתן למחוק: אין לך הרשאה להסיר פריטים מהתיקייה הזאת.

[ctx: @info]
en: Cannot duplicate here: You do not have permission to create items in this folder.
he: לא ניתן לשכפל כאן: אין לך הרשאה ליצור פריטים בתיקייה הזאת.

[ctx: @info]
en: Cannot move to other view: No files selected.
he: לא ניתן להעביר לתצוגה השנייה: לא נבחרו קבצים.

[ctx: @info]
en: Cannot move to other view: The other view already contains these items.
he: אי אפשר להעביר לתצוגה השנייה: התצוגה השנייה כבר מכילה את הפריטים האלה.

[ctx: @info]
en: Cannot move to other view: You do not have permission to move items from this folder.
he: לא ניתן להעביר לתצוגה השנייה: צריך הרשאות כדי להעביר פריטים מהתיקייה הזאת.

[ctx: @info]
en: Cannot move to other view: You do not have permission to write into the destination folder.
he: לא ניתן להעביר לתצוגה השנייה: אין לך הרשאות לכתוב לתיקיית היעד.

[ctx: @info]
en: Cannot paste: The clipboard is empty.
he: לא ניתן להדביק: לוח הגזירים ריק.

[ctx: @info]
en: Cannot paste: You do not have permission to write into this folder.
he: לא ניתן להדביק: אין לך הרשאה לכתוב לתיקייה הזאת.

[ctx: @info]
en: Cannot rename: You do not have permission to rename items in this folder.
he: אי אפשר לשנות שם: אין לך הרשאה לשנות שמות של פריטים בתיקייה הזאת.

[ctx: @info]
en: Close Tab
he: סגירת לשונית

[ctx: @info]
en: Close left view
he: סגירת התצוגה השמאלית

[ctx: @info]
en: Close right view
he: סגירת התצוגה הימנית

[ctx: @info]
en: Compact view mode
he: מצב תצוגה חסכונית

[ctx: @info]
en: Details view mode
he: מצב תצוגה ברשימה

[ctx: @info]
en: Dolphin must be restarted to apply the updated version control system settings.
he: יש להפעיל את Dolphin מחדש כדי להחיל את הגדרות מערכת בקרת הגרסאות העדכניות.

[ctx: @info]
en: Dolphin will add file system metadata to folders you change view properties for. If that is not possible, a hidden .directory file is created instead.
he: Dolphin יוסיף את נתוני העל של מערכת הקבצים לתיקיות שלהם ייערכו מאפייני התצוגה. אם זה בלתי אפשרי, ייווצר קובץ ‎.directory במקום.

[ctx: @info]
en: Double-click triggers
he: הזנקות לחיצה כפולה

[ctx: @info]
en: Go back
he: חזרה אחורה

[ctx: @info]
en: Go forward
he: התקדמות קדימה

[ctx: @info]
en: Icons view mode
he: מצב תצוגת סמלים

[ctx: @info]
en: Move left view to a new window
he: העברת התצוגה השמאלית לחלון חדש

[ctx: @info]
en: Move right view to a new window
he: העברת התצוגה הימנית לחלון חדש

[ctx: @info]
en: Open a new Dolphin window
he: פתיחת חלון Dolphin חדש

[ctx: @info]
en: Opens the stash virtual directory in a split window
he: פותח את תיקיית הברירה הווירטואלית בחלון מפוצל

[ctx: @info]
en: Panel settings are also available through their context menu. Open it by pressing the right mouse button on a panel.
he: הגדרות הלוח זמינות גם דרך תפריט ההקשר שלו. אפשר לפתוח אותו בלחיצה על לחצן העכבר הימני על הלוח.

[ctx: @info]
en: Restart now?
he: להפעיל מחדש כעת?

[ctx: @info]
en: Searching…
he: מתבצע חיפוש…

[ctx: @info]
en: Show preview of files and folders
he: הצגת תצוגה מקדימה של קבצים ותיקיות

[ctx: @info]
en: Some special views like search, recent files, or trash will still use a custom display style.
he: תצוגות מיוחדות כמו חיפוש, קבצים אחרונים או אשפה עדיין משתמשות בסגנון תצוגה מותאמת אישית.

[ctx: @info]
en: Split view
he: פיצול תצוגה

[ctx: @info]
en: Stop loading
he: עצירת הטעינה

[ctx: @info]
en: The location for the home folder is invalid or does not exist, it will not be applied.
he: מיקום תיקיית הבית אינו תקין או שאינו קיים, ולכן לא יעשה בו שימוש.

[ctx: @info]
en: The view properties of all folders will be changed. Do you want to continue?
he: מאפייני התצוגה של כל התיקיות ישונו. להמשיך?

[ctx: @info]
en: The view properties of all sub-folders will be changed. Do you want to continue?
he: מאפייני התצוגה של כל תתי־התיקיות ישונו. להמשיך?

[ctx: @info]
en: This stops the loading of the contents of the current folder.
he: עוצר את טעינת תוכן התיקייה הנוכחית.

[ctx: @info]
en: hidden
he: מוסתר

[ctx: @info %1 is error code]
en: Installation exited without reporting success. (%1)
he: ההתקנה הסתיימה ולא דיווחה שהצליחה. (%1)

[ctx: @info 1 states that the folder is empty and sometimes why, 2 is the full filesystem path]
en: %1 at location %2
he: %1 במקום %2

[ctx: @info accessibility, 1 is path]
en: in a grid layout in location %1
he: בפריסת רשת במקום %1

[ctx: @info accessibility, 1 is path]
en: in a grid layout in selection mode in location %1
he: בפריסת רשת במצב בחירה במקום %1

[ctx: @info accessibility, 1 is path]
en: in location %1
he: במקום %1

[ctx: @info accessibility, 1 is path]
en: in selection mode in location %1
he: במצב בחירה במקום %1

[ctx: @info accessibility, 2 is path]
en: %1 selected item in a grid layout in location %2 | %1 selected items in a grid layout in location %2
he[0]: נבחר פריט בפריסת רשת במקום %2
he[1]: נבחרו שני פריטים בפריסת רשת במקום %2
he[2]: נבחרו %1 פריטים בפריסת רשת במקום %2
he[3]: נבחרו %1 פריטים בפריסת רשת במקום %2

[ctx: @info accessibility, 2 is path]
en: %1 selected item in a grid layout in selection mode in location %2 | %1 selected items in a grid layout in selection mode in location %2
he[0]: נבחר פריט בפריסת רשת במצב בחירה במקום %2
he[1]: נבחרו שני פריטים בפריסת רשת במצב בחירה במקום %2
he[2]: נבחרו %1 פריטים בפריסת רשת במצב בחירה במקום %2
he[3]: נבחרו %1 פריטים בפריסת רשת במצב בחירה במקום %2

[ctx: @info accessibility, 2 is path]
en: %1 selected item in location %2 | %1 selected items in location %2
he[0]: פריט נבחר במקום %2
he[1]: שני פריטים נבחרו במקום %2
he[2]: %1 פריטים נבחרו במקום %2
he[3]: %1 פריטים נבחרו במקום %2

[ctx: @info accessibility, 2 is path]
en: %1 selected item in selection mode in location %2 | %1 selected items in selection mode in location %2
he[0]: נבחר פריט במצב בחירה במקום %2
he[1]: נבחרו שני פריטים במצב בחירה במקום %2
he[2]: נבחרו %1 פריטים במצב בחירה במקום %2
he[3]: נבחרו %1 פריטים במצב בחירה במקום %2

[ctx: @info enumeration saying this is a link to $1, %1 is mimeType]
en: , link to %1 at %2
he: , קישור אל %1 ב־%2

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select one file or folder whose location should be copied.
he: בחירת קובץ או תיקייה אחת שהנתיב אליהם יועתק.

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select the files and folders that should be copied over.
he: בחירת הקבצים והתיקיות שמועמדים להעתקה למקום אחר.

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select the files and folders that should be copied.
he: יש לבחור קבצים ותיקיות שמיועדים להעתקה.

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select the files and folders that should be cut.
he: יש לבחור קבצים ותיקיות שמיועדים לגזירה.

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select the files and folders that should be duplicated here.
he: יש לבחור קבצים ותיקיות שמיועדים לשכפול לכאן.

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select the files and folders that should be moved over.
he: בחירת הקבצים והתיקיות שמועמדים להעברה למקום אחר.

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select the files and folders that should be moved to the Trash.
he: בחירת הקבצים והתיקיות שמועמדים להעברה לאשפה.

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select the files and folders that should be permanently deleted.
he: יש לבחור קבצים ותיקיות שמיועדים למחיקה לצמיתות.

[ctx: @info explains the next step in a process]
en: Select the file or folder that should be renamed.
    Bulk renaming is possible when multiple items are selected.
he: נא לבחור את הקובץ או התיקייה שמועמדים לשינוי שם.
    אפשר לשנות במרוכז על ידי בחירה במספר פריטים.

[ctx: @info label above the view explaining the state]
en: Acting as an Administrator — Be careful!
he: פעילות ניהול — נא לנקוט במשנה זהירות!

[ctx: @info label above the view explaining the state]
en: Selection Mode
he: מצב בחירה

[ctx: @info label above the view explaining the state]
en: Selection Mode: Click on files or folders to select or deselect them.
he: מצב בחירה: יש ללחוץ על קבצים או תיקיות כדי לבחור או לבטל את בחירתם.

[ctx: @info label above the view explaining the state, keep short]
en: Acting as Admin
he: פעילות ניהול

[ctx: @info:credit]
en: (C) 2006-2025 The Dolphin Developers
he: (C) 2006‏-2025 מפתחי Dolphin

[ctx: @info:credit]
en: Aaron J. Seigo
he: אהרון ג׳. סייגו

[ctx: @info:credit]
en: David Faure
he: דיויד פור

[ctx: @info:credit]
en: Developer
he: מפתח

[ctx: @info:credit]
en: Documentation
he: תיעוד

[ctx: @info:credit]
en: Elvis Angelaccio
he: אלביס אנגלצ׳יו

[ctx: @info:credit]
en: Emmanuel Pescosta
he: עמנואל פסקוסטה

[ctx: @info:credit]
en: Felix Ernst
he: פליקס ארנסט

[ctx: @info:credit]
en: Frank Reininghaus
he: פראנק ריינינגהאוס

[ctx: @info:credit]
en: Holger Freyther
he: הולגר פריית׳ר

[ctx: @info:credit]
en: Kevin Ottens
he: קווין אוטנס

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2012-2014) and developer
he: מתחזק (2012‏-2014) ומפתח

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2014-2018) and developer
he: מתחזק (2012‏-2018) ומפתח

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2018-2021) and developer
he: מתחזק (2018‏-2021) ומפתח

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (since 2021) and developer
he: מתחזק (מאז 2021) ומפתח

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (since 2021) and developer (since 2019)
he: מתחזק (מאז 2021) ומפתח (מאז 2019)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and developer (2006-2012)
he: מתחזק ומפתח (2006‏-2012)

[ctx: @info:credit]
en: Max Blazejak
he: מקס בלז׳יאק

[ctx: @info:credit]
en: Michael Austin
he: מייקל אוסטין

[ctx: @info:credit]
en: Méven Car
he: מבן קאר

[ctx: @info:credit]
en: Peter Penz
he: פיטר פנז

[ctx: @info:credit]
en: Rafael Fernández López
he: רפאל פרננדז לופז

[ctx: @info:credit]
en: Sebastian Trüg
he: סבסטיאן טרוג

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter home location path
he: נא למלא את נתיב תיקיית הבית

[ctx: @info:placeholder for terminal command]
en: Command…
he: פקודה…

[ctx: @info:progress]
en: Counting folders: %1
he: מתבצעת ספירה של מספר התיקיות: %1

[ctx: @info:progress]
en: Folders: %1
he: תיקיות: %1

[ctx: @info:progress]
en: Loading folder…
he: התיקייה נטענת…

[ctx: @info:progress]
en: Sorting…
he: מתבצע מיון…

[ctx: @info:shell]
en: <application>Dolphin</application> requires <application>%1</application> to manage system-controlled files, but it is not installed.<nl/>Press %2 to install <application>%1</application> or %3 to cancel.
he: <application>Dolphin</application> צריך את <application>%1</application> כדי לנהל קבצים בשליטת המערכת.<nl/>לחיצה על %2 תתקין את <application>%1</application> לחלופין, לחיצה על %3 תבטל.

[ctx: @info:shell]
en: Document to open
he: מסמך לפתיחה

[ctx: @info:shell]
en: Dolphin will explicitly open in a new window.
he: Dolphin יפתח חלון חדש במפורש.

[ctx: @info:shell]
en: Dolphin will get started with a split view.
he: ‏Dolphin תופעל עם תצוגה מפוצלת.

[ctx: @info:shell]
en: Set up Dolphin for administrative tasks.
he: הגדרת Dophin למשימות ניהוליות.

[ctx: @info:shell]
en: Start Dolphin Daemon (only required for DBus Interface).
he: הפעלת הסוכן של Dolphin (נחוץ רק לטובת ממשק D-Bus).

[ctx: @info:shell]
en: The files and folders passed as arguments will be selected.
he: ייבחרו הקבצים והתיקיות שיועברו כארגומנטים.

[ctx: @info:shell %1 is a terminal command]
en: Running <application>Dolphin</application> with <command>sudo</command> is discouraged. Please run <icode>%1</icode> instead.
he: הרצת <application>Dolphin</application> עם <command>sudo</command> (הרשאות על) מאוד לא מומלצת. נא להריץ <icode>%1</icode> במקום.

[ctx: @info:shell %1 is package name, %2 is error message, %3 is error e.g. 'ErrorNoNetwork']
en: Installing <application>%1</application> failed: %2 (%3)<nl/>Please try installing <application>%1</application> manually instead.
he: ההתקנה של <application>%1</application> נכשלה: %2 (%3)<nl/>נא לנסות להתקין את <application>%1</application> ידנית במקום.

[ctx: @info:shell about system packages]
en: Could not find package %1.
he: לא ניתן לאתר את החבילה %1.

[ctx: @info:status]
en: 0 folders, 0 files
he: 0 תיקיות, 0 קבצים

[ctx: @info:status]
en: 1 file | %1 files
he[0]: קובץ
he[1]: שני קבצים
he[2]: %1 קבצים
he[3]: %1 קבצים

[ctx: @info:status]
en: 1 file selected | %1 files selected
he[0]: קובץ נבחר
he[1]: שני קבצים נבחרו
he[2]: %1 קבצים נבחרו
he[3]: %1 קבצים נבחרו

[ctx: @info:status]
en: 1 folder | %1 folders
he[0]: תיקייה
he[1]: שתי תיקיות
he[2]: %1 תיקיות
he[3]: %1 תיקיות

[ctx: @info:status]
en: 1 folder selected | %1 folders selected
he[0]: תיקייה נבחרה
he[1]: שתי תיקיות נבחרו
he[2]: %1 תיקיות נבחרו
he[3]: %1 תיקיות נבחרו

[ctx: @info:status]
en: Created folder.
he: תיקייה נוצרה.

[ctx: @info:status]
en: Delete operation completed.
he: פעולת המחיקה הושלמה.

[ctx: @info:status]
en: Dolphin does not support web pages, the web browser has been launched
he: אין תמיכה בהצגת אתרים ב־Dolphin, ולכן דפדפן האינטרנט הופעל

[ctx: @info:status]
en: Installing Filelight…
he: Filelight מותקן…

[ctx: @info:status]
en: Invalid protocol
he: פרוטוקול שגוי

[ctx: @info:status]
en: Invalid protocol '%1'
he: הפרוטוקול ‚%1’ שגוי

[ctx: @info:status]
en: No items found.
he: לא נמצאו פריטים מתאימים.

[ctx: @info:status]
en: Protocol not supported by Dolphin, default application has been launched
he: הפרוטוקול לא נתמך על־ידי Dolphin, ולכן הופעל ביישום אחר

[ctx: @info:status]
en: Successfully copied.
he: ההעתקה הצליחה.

[ctx: @info:status]
en: Successfully linked.
he: הקישור הצליח.

[ctx: @info:status]
en: Successfully moved to trash.
he: ההעברה לאשפה הצליחה.

[ctx: @info:status]
en: Successfully moved.
he: ההעברה הצליחה.

[ctx: @info:status]
en: Successfully renamed.
he: שינוי השם הצליח.

[ctx: @info:status]
en: The location '%1' is invalid.
he: המיקום "%1" אינו תקין.

[ctx: @info:status]
en: The location is empty.
he: המיקום ריק.

[ctx: @info:status]
en: Trash operation completed.
he: פעולת המחיקה הושלמה.

[ctx: @info:status]
en: Unknown error.
he: שגיאה בלתי מוכרת.

[ctx: @info:status]
en: Updating version information…
he: המידע על הגרסה מתעדכן…

[ctx: @info:status Free disk space]
en: %1 free
he: %1 פנוי

[ctx: @info:tooltip]
en: Finish acting as an administrator
he: סיום פעילות ניהול

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
he: הסתרת סרגל הסינון

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep Filter When Changing Folders
he: השארת המסנן בעת החלפת תיקיות

[ctx: @info:tooltip]
en: Move keyboard focus to and from the Places panel.
he: העברת מיקוד המקלדת מלוח המקומות ואליו.

[ctx: @info:tooltip]
en: Move keyboard focus to and from the Terminal panel.
he: העברת מיקוד המקלדת מלוח המסוף ואליו.

[ctx: @info:tooltip]
en: Quit searching
he: הפסקת חיפוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh view
he: ריענון תצוגה

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for files and folders
he: חיפוש אחר קבצים ותיקיות

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Filter Bar
he: הצגת סרגל הסינון

[ctx: @info:tooltip]
en: Size: 1 pixel | Size: %1 pixels
he[0]: גודל: פיקסל
he[1]: גודל: שני פיקסלים
he[2]: גודל: %1 פיקסלים
he[3]: גודל: %1 פיקסלים

[ctx: @info:tooltip %1 are the file patterns for mimetype application/x-trash]
en: Backup files are the files whose mime-type is application/x-trash, patterns: %1
he: קובצי הגיבוי הם קבצים שסוג המדיה שלהם הוא application/x-trash, תבניות: %1

[ctx: @info:tooltip for the free disk space button]
en: %1 free out of %2 (%3% used)
    Press to manage disk space usage.
he: %1 פנויים מתוך %2 (%3% בשימוש)
    יש ללחוץ כדי לנהל את ניצולת הכונן.

[ctx: @info:tooltip of a 'locked' symbol in url navigator]
en: This folder is not writable for you.
he: אין לך הרשאה לכתוב לתיקייה הזאת.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para> This toggles the <emphasis>information</emphasis> panel at the right side of the window.</para><para>The panel provides in-depth information about the items your mouse is hovering over or about the selected items. Otherwise it informs you about the currently viewed folder.<nl/>For single items a preview of their contents is provided.</para>
he: <para> מציג/מסתיר לוח <emphasis>פרטים</emphasis> בצדו השמאלי של החלון.</para><para>הלוח מספק מידע מעמיק על הפריטים שמתחת לעכבר שלך או על הפריטים שנבחרו. אם זה לא אף אחד מאלה מופיע מידע על התיקייה שמוצגת כרגע<nl/>לפריטים בודדים תופיע תצוגה מקדימה של התוכן שלהם.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para><emphasis>Cut, Copy</emphasis> and <emphasis>Paste</emphasis> work between many applications and are among the most used commands. That's why their <emphasis>keyboard shortcuts</emphasis> are prominently placed right next to each other on the keyboard: <shortcut>Ctrl+X</shortcut>, <shortcut>Ctrl+C</shortcut> and <shortcut>Ctrl+V</shortcut>.</para>
he: <para><emphasis>גזירה, העתקה</emphasis> ו<emphasis>הדבקה</emphasis> עובדים בין מגוון רחב של יישומים ואלו בין הפקודות הנפוצות ביותר. לכן <emphasis>מקשי הקיצור</emphasis> שלהם במקלדת סמוכים זה לזה באופן מובהק: <shortcut>Ctrl+X</shortcut>,‏ <shortcut>Ctrl+C</shortcut> ו־<shortcut>Ctrl+V</shortcut>.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Go to the folder that contains the currently viewed one.</para><para>All files and folders are organized in a hierarchical <emphasis>file system</emphasis>. At the top of this hierarchy is a directory that contains all data connected to this computer—the <emphasis>root directory</emphasis>.</para>
he: <para>מעבר לתיקייה שמכילה את התיקייה שנצפית כרגע.</para><para>כל הקבצים והתיקיות מסודרים ב<emphasis>מערכת קבצים</emphasis> היררכית. בתיקייה העליונה של ההיררכיה הזאת נמצאת תיקייה שמכילה את כל הנתונים שמקושרים למחשב הזה—<emphasis>תיקיית העל (root)</emphasis>.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This application only knows which files or folders should be acted on if they are <emphasis>selected</emphasis> first. Press this to toggle a <emphasis>Selection Mode</emphasis> which makes selecting and deselecting as easy as pressing an item once.</para><para>While in this mode, a quick access bar at the bottom shows available actions for the currently selected items.</para>
he: <para>יישום זה יודע רק על אילו קבצים או תיקיות לבצע פעולות כשהם <emphasis>נבחרים</emphasis> קודם. יש ללחוץ על המתג כדי להפעיל או להשבית <emphasis>מצב בחירה</emphasis> שמקל על בחירה וביטול בחירה בזכות לחיצה על פריטים רק פעם אחת.</para><para>במצב הזה, סרגל גישה מהירה בתחתית מציג את הפעולות הזמינות לפריטים הנבחרים.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the <emphasis>Menubar</emphasis>. It provides access to commands and configuration options. Left-click on any of the menus on this bar to see its contents.</para><para>The Menubar can be hidden by unchecking <interface>Settings|Show Menubar</interface>. Then most of its contents become available through a <interface>Menu</interface> button on the <emphasis>Toolbar</emphasis>.</para>
he: <para>זה <emphasis>סרגל התפריטים</emphasis>.הוא מספק גישה לפקודות ולאפשרויות להגדרה. אפשר ללחוץ עם לחצן העכבר השמאלי על כל אחד מהתפריטים בסרגל הזה כדי לראות את תוכנו</para><para>אפשר להסתיר את סרגל התפריטים על ידי ביטול הסימון תחת<interface>הגדרות|הצגת סרגל תפריטים</interface>. במצב כזה רוב התוכן שלו יהיה זמין דרך הכפתור <interface>תפריט</interface> שב<emphasis>סרגל הכלים</emphasis>.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the <emphasis>Places</emphasis> panel. It allows you to go to locations you have bookmarked and to access disk or media attached to the computer or to the network. It also contains sections to find recently saved files or files of a certain type.</para><para>Click on an entry to go there. Click with the right mouse button instead to open any entry in a new tab or new window.</para><para>New entries can be added by dragging folders onto this panel. Right-click any section or entry to hide it. Right-click an empty space on this panel and select <interface>Show Hidden Places</interface> to display it again.</para>
he: <para>זה לוח ה<emphasis>מקומות</emphasis>. הוא מאפשר לך לגשת למקומות שהוספת לסימניות ולגשת לדיסקים או מדיה שמחוברים למחשב או ברשת הוא מכיל גם אזורים לאיתור הקבצים האחרונים ששמרת או קבצים מסוג מסוים.</para><para>אפשר ללחוץ על רשומה כדי לגשת למקום שלה. לחיצה עם הלחצן הימני בעכבר במקום תפתח כל רשומה שהיא בלשונית או בחלון חדשים.</para><para>אפשר להוסיף רשומות חדשות על ידי גרירת תיקיות ללוח הזה. לחיצה ימנית על כל אזור או רשומה תסתיר אותם. לחיצה ימנית על אזור ריק בלוח הזה ובחירה ב<interface>הצגת מקומות מוסתרים</interface> כדי להציג אותו שוב.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the <emphasis>Toolbar</emphasis>. It allows quick access to frequently used actions.</para><para>It is highly customizable. All items you see in the <interface>Menu</interface> or in the <interface>Menubar</interface> can be placed on the Toolbar. Just right-click on it and select <interface>Configure Toolbars…</interface> or find this action within the <interface>menu</interface>.</para><para>The location of the bar and the style of its buttons can also be changed in the right-click menu. Right-click a button if you want to show or hide its text.</para>
he: <para>זה <emphasis>סרגל הכלים</emphasis>. הוא מאפשר לגשת לפעולות הנפוצות ביותר.</para><para>הוא גמיש מאוד. את כל הפריטים שמופיעים ב<interface>תפריט</interface> או ב<interface>סרגל התפריטים</interface> אפשר להציב בסרגל הכלים. צריך רק ללחוץ עליו עם לחצן העכבר הימני ולבחור ב<interface>הגדרת סרגלי כלים…</interface> או לאתר את הפכולה הזאת ב<interface>תפריט</interface>.</para><para>את מקום הסרגל ואת סגנון הכפתור שלו גם כן אפשר לשנות דרך התפריט בלחיצת עכבר ימנית. יש ללחוץ על כפתור לחיצה ימנית כדי להציג או להסתיר את הטקסט שלו.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the <emphasis>terminal</emphasis> panel. It behaves like a normal terminal but will match the location of the folder view so you can navigate using either.</para><para>The terminal panel is not needed for basic computer usage but can be useful for advanced tasks. To learn more about terminals use the help features in a standalone terminal application like Konsole.</para>
he: <para>זה לוח ה<emphasis>מסוף</emphasis>. הוא מתנהג כמו מסוף רגיל אך ייצמד לתצוגת התיקיות כדי לאפשר לך לנווט בעזרת מה שנוח לך.</para><para>לוח המסוף לא נחוץ לשימוש פשוט במחשב אך יכול להועיל במשימות מתקדמות יותר. כדי ללמוד עוד על מסופים אפשר להשתמש ביכולות העזרה ביישום מסוף עצמאי כגון Konsole.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This opens <emphasis>terminal</emphasis> applications for the selected items' locations.</para><para>To learn more about terminals use the help features in the terminal application.</para>
he: <para>פותח יישומי <emphasis>מסוף</emphasis> למקומות של הפריטים הנבחרים.</para><para>כדי ללמוד עוד על מסופים, אפשר להשתמש ביכולות העזרה שביישום המסוף.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This opens a <emphasis>terminal</emphasis> application for the viewed location.</para><para>To learn more about terminals use the help features in the terminal application.</para>
he: <para>פותח יישום <emphasis>מסוף</emphasis> למקום שנצפה כרגע.</para><para>כדי ללמוד עוד על מסופים, אפשר להשתמש ביכולות העזרה שביישום המסוף.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This opens a <emphasis>web page</emphasis> where you can donate to support the continued work on this application and many other projects by the <emphasis>KDE</emphasis> community.</para><para>Donating is the easiest and fastest way to efficiently support KDE and its projects. KDE projects are available for free therefore your donation is needed to cover things that require money like servers, contributor meetings, etc.</para><para><emphasis>KDE e.V.</emphasis> is the non-profit organization behind the KDE community.</para>
he: <para>פותח <emphasis>אתר</emphasis> בו ניתן לתרום כדי לתמוך בעבודה הרציפה על היישום הזה ועל מגוון מיזמים נוספים מבית קהילת <emphasis>KDE</emphasis>.</para><para>תרומה היא הדרך הקלה והמהירה ביותר לתמוך ב־KDE ובמיזמים של הקהילה בצורה היעילה ביותר. מיזמיKDE זמינים בחינם, לכן נחוצה התרומה שלך כדי לכסות עלויות על דברים שעולים כסף כגון שרתים, מפגשי מתנדבים וכו׳.</para><para><emphasis>KDE e.V.</emphasis> היא העמותה ללא מטרות רווח שמאחורי קהילת KDE.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This opens a preferred search tool for the viewed location.</para><para>Use <emphasis>More Search Tools</emphasis> menu to configure it.</para>
he: <para>פותח את כלי החיפוש המועדף במקום שנצפה כרגע.</para><para>אפשר להשתמש בתפריט <emphasis>כלי חיפוש נוספים</emphasis> כדי להגדיר אותם.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This opens a window in which you can change which buttons appear on the <emphasis>Toolbar</emphasis>.</para><para>All items you see in the <interface>Menu</interface> can also be placed on the Toolbar.</para>
he: <para>פותח חלון בו ניתן לבחור אילו כפתורים יופיעו ב<emphasis>סרגל הכלים</emphasis>.</para><para>את כל הפריטים שמופיעים ב<interface>תפריט</interface> אפשר להציב גם בסרגל הכלים.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This opens a window that lists the <emphasis>keyboard shortcuts</emphasis>.<nl/>There you can set up key combinations to trigger an action when they are pressed simultaneously. All commands in this application can be triggered this way.</para>
he: <para>פותח חלון שמציג את <emphasis>מקשי הקיצור במקלדת</emphasis>.<nl/>שם אפשר להגדיר צירופי מקשים שיזניקו פעולה כשלוחצים עליהם בו־זמנית. אפשר להזניק כל פקודה ביישום הזה בצורה הזאת.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This opens a window that will guide you through reporting errors or flaws in this application or in other KDE software.</para><para>High-quality bug reports are much appreciated. To learn how to make your bug report as effective as possible <link url='https://community.kde.org/Get_Involved/Bug_Reporting'>click here</link>.</para>
he: <para>פותח חלון שידריך אותך איך לדווח על שגיאות או פגמים ביישום הזה או בתוכנות אחרות של KDE.</para><para>אנו מעריכים מאוד דיווחים באיכות גבוהה. כדי ללמוד איך לתעד תקלה בצורה היעילה ביותר שאפשר <link url='https://community.kde.org/Get_Involved/Bug_Reporting'>צריך ללחוץ כאן</link>.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This panel provides in-depth information about the items your mouse is hovering over or about the selected items. Otherwise it informs you about the currently viewed folder.<nl/>For single items a preview of their contents is provided.</para><para>You can configure which and how details are given here by right-clicking.</para>
he: <para>לוח זה מספק פירוט מעמיק על הפריטים מעליהם מרחף העכבר שלך או על הפריטים שמסומנים כרגע. אחרת הוא מודיע לך כל התיקיות שמוצגות כרגע.<nl/>לפריטים בודדים תוצג דוגמית מהתוכן שלהם.</para><para>אפשר להגדיר אילו ואיך יופיעו הפרטים כאן בלחיצה ימנית עם העכבר.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This panel shows the folders of the <emphasis>file system</emphasis> in a <emphasis>tree view</emphasis>.</para><para>Click a folder to go there. Click the arrow to the left of a folder to see its subfolders. This allows quick switching between any folders.</para>
he: <para>לוח זה מציג את תיקיות <emphasis>מערכת הקבצים</emphasis> ב<emphasis>תצוגת עץ</emphasis>.</para><para>יש ללחוץ על תיקייה כדי להגיע לשם. לחיצה על העץ שמימין לתיקייה תציג את תת־התיקיות שלו. מאפשר מעבר מהיר בין תיקיות.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This switches between having a <emphasis>Menubar</emphasis> and having an <interface>%1</interface> button. Both contain mostly the same actions and configuration options.</para><para>The Menubar takes up more space but allows for fast and organized access to all actions an application has to offer.</para><para>The %1 button is simpler and small which makes triggering advanced actions more time consuming.</para>
he: <para>מחליף בין הצגת <emphasis>סרגל תפריטים</emphasis> לבין כפתור <interface>%1</interface>. שניהם מכילים בערך את אותן הפעולות ואפשרויות ההגדרה.</para><para>סרגל התפריטים תופס יותר מקום אך מאפשר גישה מהירה ומסודרת לכל הפעולות שיש ליישום להציע.</para><para>הכפתור %1 הוא פשוט יותר וקטן מה שהופך הזנקת פעולות מתקדמות לתובענית יותר מבחינת זמן.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This toggles the <emphasis>places</emphasis> panel at the left side of the window.</para><para>It allows you to go to locations you have bookmarked and to access disk or media attached to the computer or to the network. It also contains sections to find recently saved files or files of a certain type.</para>
he: <para>מציג/מסתיר לוח <emphasis>מקומות</emphasis> בצד הימני של החלון.</para><para>מאפשר לך לגשת למקומות שסימנת ולגשת לכוננים או מדיה שחיברת למחשב או לרשת. הוא מכיל גם אזורים לאיתור קבצים ששמרת לאחרונה או קבצים מסוג מסוים.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This toggles the <emphasis>terminal</emphasis> panel at the bottom of the window.<nl/>The location in the terminal will always match the folder view so you can navigate using either.</para><para>The terminal panel is not needed for basic computer usage but can be useful for advanced tasks. To learn more about terminals use the help features in a standalone terminal application like Konsole.</para>
he: <para>מציג/מסתיר לוח <emphasis>מסוף</emphasis> בתחתית החלון.<nl/>המקום במסוף תמיד יוצמד לתצוגת החלון כדי לאפשר לך לנווט בעזרת מה שנוח לך.</para><para>לוח המסוף לא נחוץ לשימוש פשוט במחשב אך יכול להועיל במשימות מתקדמות יותר. כדי ללמוד עוד על מסופים אפשר להשתמש ביכולות העזרה ביישום מסוף עצמאי כגון Konsole.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>To show or hide panels like this go to <interface>Menu|Panels</interface> or <interface>View|Panels</interface>.</para>
he: <para>כדי להציג או להסתיר לוחות כאלה יש לגשת אל <interface>תפריט|לוחות</interface> או <interface>תצוגה|לוחות</interface>.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When this is enabled, <emphasis>hidden</emphasis> files and folders are visible. They will be displayed semi-transparent.</para><para>Hidden items only differ from normal ones in that their name starts with a dot ("."). Typically, there is no need for users to access them, which is why they are hidden.</para><para>Items can also be hidden if their names are listed in a text file named ".hidden". Files with the "application/x-trash" MIME type, such as backup files, can also be hidden by enabling that setting in Configure Dolphin > View > General.</para>
he: <para>כשהאפשרות פעילה קבצים ותיקיות <emphasis>מוסתרים</emphasis> גלויים. הם יופיעו שקופים למחצה.</para><para>פריטים מוסתרים מובחנים מהשאר בכך שהשם שלהם מתחיל בנקודה („.”). באופן כללי למשתמשים אין צורך לגשת אליהם וזאת גם הסיבה שהם מוסתרים.</para><para>אפשר גם להסתיר פריטים אם השמות שלהם מופיעים בקובץ טקסט בשם „‎.hidden” (מוסתרים). קבצים שסוג התוכן שלהם הוא „application/x-trash”, כגון קובצי גיבוי, אפשר גם להסתיר על ידי הפעלת האפשרות הזאת דרך הגדרת Dolphin > תצוגה > כללי.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Go to your <filename>Home</filename> folder.<nl/>Every user account has their own <filename>Home</filename> that contains their personal files, as well as hidden folders for their applications' data and configuration files.
he: מעבר לתיקיית ה<filename>בית</filename> שלך.<nl/>לכל חשבון משתמש יש תיקיית <filename>בית</filename> משלו שמכילה את ההקבצים האישיים שלו לרבות תיקיות נסתרות שמכילות את נתוני היישומים ואת קובצי ההגדרות שלו.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If the view has been split, this will pop the view in focus out into a new window.
he: אם התצוגה פוצלה, הגדרה זו תקפיץ את התצוגה הממוקדת החוצה לחלון חדש.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The last time these properties were changed by the user.
he: התאריך האחרון בו המאפיינים שונו על ידי המשתמש.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This adds the selected folder to the Places panel.
he: מוסיף את התיקייה הנבחרת ללוח המקומות.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This closes the currently viewed tab. If no more tabs are left, this closes the whole window instead.
he: סוגר את הלשונית שמופיעה כרגע. אם לא נותרו בחלון זה עוד לשוניות הוא ייסגר במקום.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This deletes the items in your current selection permanently. They cannot be recovered by normal means.
he: מוחק לצמיתות את הפריטים בבחירה הנוכחית שלך. אי אפשר לשחזר אותם בצורה פשוטה.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This displays all places in the places panel that have been hidden. They will appear semi-transparent and allow you to uncheck their "Hide" property.
he: מציג את כל המקומות שהוסתרו בלוח המקומות. הם יופיעו שקופים למחצה ויאפשר לךלבטל את מאפיין ה„הסתרה” שלהם.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This groups files and folders by their first letter.
he: אלו הקבצים והתיקיות של הקבוצות הממוינים לפי האות הראשונה בשמם.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This moves the items in your current selection to the <filename>Trash</filename>.<nl/>The trash is a temporary storage location where items can be deleted later if disk space is needed.
he: פעולה זו מעביר את הפריטים בבחירה הנוכחית שלך ל<filename>אשפה</filename>.<nl/>האשפה הוא מקום אחסון זמני ממנו ניתן למחוק קבצים בהמשך אם צריך עוד נפח פנוי בכונן.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a new <emphasis>Tab</emphasis> with the current location.<nl/>Tabs allow you to quickly switch between multiple locations and views within this window. You can drag and drop items between tabs.
he: פותח <emphasis>לשונית</emphasis> חדשה עם המיקום והתצוגה הנוכחיים. <nl/>לשוניות מאפשרות לך לעבור בין כמה מקומות ותצוגות בתוך החלון הזה. ניתן לגרור ולשחרר פריטים מלשונית ללשונית.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a new window just like this one with the current location.<nl/>You can drag and drop items between windows.
he: פותח חלון חדש כמו זה במקום הנוכחי.<nl/>אפשר לגרור פריטים בין החלונות.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a window in which all folder view properties can be adjusted.
he: פתיחת חלון חדש בו ניתן לכוון את כל מאפייני תצוגת התיקייה.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a window that informs you about the version, license, used libraries and maintainers of this application.
he: פותח חלון שמיידע אותך על הגרסה, הרישיון, הספריות בהן נעשה שימוש והמתחזקים של היישום.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a window where you can change a multitude of settings for this application. For an explanation of the various settings go to the chapter <emphasis>Configuring Dolphin</emphasis> in <interface>Help|Dolphin Handbook</interface>.
he: פותח חלון בו ניתן לשנות מגוון הגדרות של היישום. להסבר על ההגדרות השונות יש לגשת לסעיף <emphasis>הגדרת Dolphin</emphasis> ב<interface>עזרה|ספרון ההדרכה של Dolphin</interface>.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a window with information about <emphasis>KDE</emphasis>. The KDE community are the people behind this free software.<nl/>If you like using this application but don't know about KDE or want to see a cute dragon have a look!
he: פותח חלון עם מידע על <emphasis>KDE</emphasis>. קהילת KDE הם האנשים שמאחורי התוכנה החופשית הזאת.<nl/>אם היישום הזה נושא חן בעיניך אך לא שמעת על KDE או שמעניין אותך לראות דרקון חמוד מומלץ להציץ!

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens the <emphasis>Filter Bar</emphasis> at the bottom of the window.<nl/> There you can enter text to filter the files and folders currently displayed. Only those that contain the text in their name will be kept in view.
he: פותח <emphasis>סרגל סינון</emphasis> בתחתית החלון.<nl/>שם אפשר למלא טקסט לסינון הקבצים והתיקיות שמוצגים כרגע. רק אלו שמכילים את הטקסט בשם שלהם יישארו בתצוגה.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option controls the style of the view. Currently supported values include icons (0), details (1) and column (2) views.
he: אפשרות זו שולטת בסגנון התצוגה. הערכים הזמינים נכון לעכשיו הם תצוגת סמלים (0), תצוגת פרטים (1) ותצוגת עמודות (2).

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option defines the used version of the view properties.
he: אפשרות זו מגדירה את גרסת מאפייני התצוגה שבשימוש.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option defines which attribute (text, size, date, etc.) sorting is performed on.
he: אפשרות זו קובעת לפי איזה מאפיין (שם, גודל, תאריך וכו׳) מתבצע המיון.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This renames the items in your current selection.<nl/>Renaming multiple items at once results in their new names differing only in a number.
he: פעולה זו משנה את שמות הפריטים בבחירה הנוכחית שלך.<nl/>שינוי שמות של מספר פריטים בבת אחת גורמת לכך שהשמות החדשים שלהם יובחנו במספר בלבד.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This selects all files and folders in the current location.
he: בוחר את כל הקבצים והתיקיות במקום הנוכחי.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This switches between having panels <emphasis>locked</emphasis> or <emphasis>unlocked</emphasis>.<nl/>Unlocked panels can be dragged to the other side of the window and have a close button.<nl/>Locked panels are embedded more cleanly.
he: מחליף בין מצבי <emphasis>נעילה</emphasis> או <emphasis>שחרור</emphasis> של לוחות.<nl/>אפשר לגרור לוחות משוחררים לצד השני של החלון ויש להם כפתור סגירה.<nl/>לוחות נעולים מוטמעים בצורה יותר נקייה.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This switches to editing the location and selects it so you can quickly enter a different location.
he: מחליף למצב עריכת המקום ובוחר אותו כדי לאפשר לך למלא מקום אחר בקלות.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This toggles the <emphasis>Location Bar</emphasis> to be editable so you can directly enter a location you want to go to.<nl/>You can also switch to editing by clicking to the right of the location and switch back by confirming the edited location.
he: מחליף את מצב העריכה של <emphasis>סרגל המקום</emphasis> כדי לאפשר לך למלא את המיקום הנחוץ לך ישירות.<nl/>אפשר גם לעבור לעריכה על ידי לחיצה משמאל למקום ולחזור על ידי אישור המקום שערכת.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This toggles the <emphasis>folders</emphasis> panel at the left side of the window.<nl/><nl/>It shows the folders of the <emphasis>file system</emphasis> in a <emphasis>tree view</emphasis>.
he: מציג/מסתיר את לוח ה<emphasis>תיקיות</emphasis> בצידו הימני של החלון.<nl/><nl/>הוא מציג את תיקיות <emphasis>מערכת הקבצים</emphasis> ב<emphasis>תצוגת עץ</emphasis>.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This undoes the last change you made to files or folders.<nl/>Such changes include <interface>creating</interface>, <interface>renaming</interface> and <interface>moving</interface> them to a different location or to the <filename>Trash</filename>. <nl/>Any changes that cannot be undone will ask for your confirmation beforehand.
he: מבטל את השינוי האחרון שביצעת בקבצים או תיקיות.<nl/>שינויים כאלה כוללים <interface>יצירה</interface>, <interface>שינוי שם</interface> ו<interface>העברתם</interface> למקום אחר או ל<filename>אשפה</filename>. <nl/>שינויים שלא ניתן לבטל יבקשו את אישורך המפורש מראש.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this is enabled, the icons are based on the actual file or folder contents.<nl/>For example the icons of images become scaled down versions of the images.
he: כשאפשרות זו פעילה, הסמלים מבוססים על התוכן של הקובץ או התיקייה עצמם.<nl/>למשל סמלים של תמונות הופכים לגרסאות מוקטנות של התמונות.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this option is enabled hidden files, such as those starting with a '.', will be shown in the file view.
he: כאשר אפשרות זו מופעלת, קבצים מוסתרים, כגון אלו שמתחילים ב־‚.’, יוצגו בתצוגת הקבצים.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this option is enabled, a preview of the file content is shown as an icon.
he: כאשר אפשרות זו פעילה, התצוגה המקדימה של תוכן הקובץ תוצג כסמל.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this option is enabled, the sorted items are categorized into groups.
he: כאשר אפשרות זו מאופשרת, הפריטים הממוינים מחולקים לקבוצות.

[ctx: @info:whatsthis]
en: With this you can change the language this application uses.<nl/>You can even set secondary languages which will be used if texts are not available in your preferred language.
he: באמצעותו אפשר לשנות את שפת התצוגה של היישום הזה.<nl/>אפשר אפילו להגדיר שפה משנית שייעשה בה שימוש אם יש מחרוזות שאינן זמינות בשפה המועדפת עליך.

[ctx: @info:whatsthis Compact view mode]
en: <para>This switches to a compact view mode that lists the folders and files in columns with the names beside the icons.</para><para>This helps to give you an overview in folders with many items.</para>
he: <para>מעביר למצב תצוגה מצומצמת שמציגה את התיקיות והקבצים בעמודות עם השמות ליד הסמלים.</para><para>מסייע במתן סקירת תיקיות עם כמות גדולה של פריטים.</para>

[ctx: @info:whatsthis Copy]
en: This copies the selected items from the view in focus to the other view. (Only available while in Split View mode.)
he: מעתיק את הפריטים הנבחרים מהתצוגה הממוקדת לתצוגה השנייה. (זמין רק במצב תצוגה מפוצלת.)

[ctx: @info:whatsthis Details view mode]
en: <para>This switches to a list view mode that focuses on folder and file details.</para><para>Click on a detail in the column header to sort the items by it. Click again to sort the other way around. To select which details should be displayed click the header with the right mouse button.</para><para>You can view the contents of a folder without leaving the current location by clicking the region to the left of it. This way you can view the contents of multiple folders in the same list.</para>
he: <para>מחליף למצב תצוגת רשימה שמתמקד בפרטים של תיקיות וקבצים.</para><para>לחיצה על פרט בכותרת העמודה תסדר את הפריטים לפיו. לחיצה חוזרת תהפוך את הסדר. כדי לבחור אילו פרטים יופיעו יש ללחוץ על הכותרת עם לחצן העכבר הימני</para><para>אפשר לצפות בתוכן של תיקייה מבלי לצאת מהמקום הנוכחי בלחיצה על האזור שמימינו. כך אפשר לצפות בתוכן של מספר תיקיות באותה הרשימה.</para>

[ctx: @info:whatsthis Icons view mode]
en: <para>This switches to a view mode that focuses on the folder and file icons. This mode makes it easy to distinguish folders from files and to detect items with distinctive <emphasis>file types</emphasis>.</para><para> This mode is handy to browse through pictures when the <interface>Preview</interface> option is enabled.</para>
he: <para>מעביר למצב תצוגה שמתמקד בסמלי קבצים ותיקיות. מצב זה מקל על הבחנה בין תיקיות לבין קבצים ולזיהוי פריטים עם <emphasis>סוגי קבצים</emphasis> יחודיים.</para><para> מצב זה שימושי לעיון בתמונות כאשר האפשרות <interface>תצוגה מקדימה</interface> פעילה.</para>

[ctx: @info:whatsthis Move]
en: This moves the selected items from the view in focus to the other view. (Only available while in Split View mode.)
he: מעביר את הפריטים הנבחרים מהתצוגה הממוקדת לתצוגה השנייה. (זמין רק במצב תצוגה מפוצלת.)

[ctx: @info:whatsthis Statusbar]
en: <para>This is the <emphasis>Statusbar</emphasis>. It contains three elements by default (left to right):<list><item>A <emphasis>text field</emphasis> that displays the size of selected items. If only one item is selected the name and type is shown as well.</item><item>A <emphasis>zoom slider</emphasis> that allows you to adjust the size of the icons in the view.</item><item><emphasis>Space information</emphasis> about the current storage device.</item></list></para>
he: <para>זה <emphasis>סרגל המצב</emphasis>. הוא מכיל שלושה רכיבים כברירת מחדל (מימין לשמאל):<list><item><emphasis>שדה טקסט</emphasis> שמציג את גודל הפריטים הנבחרים. אם רק פריט אחד נבחר אז מופיעים גם השם והגודל.</item><item><emphasis>מחוון תקריב</emphasis> שמאפשר לכוון את גודל הסמלים בתצוגה.</item><item><emphasis>פרטי מקום</emphasis> על התקן האחסון הנוכחי.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis View Mode Toolbutton]
en: This cycles through all view modes.
he: עובר בין כל מצבי התצוגה בלולאה.

[ctx: @info:whatsthis copy]
en: This copies the items in your current selection to the <emphasis>clipboard</emphasis>.<nl/>Use the <emphasis>Paste</emphasis> action afterwards to copy them from the clipboard to a new location.
he: מעתיק את הפריטים בבחירה הנוכחית ל<emphasis>לוח הגזירים</emphasis>.<nl/>יש להשתמש בפעולת ה<emphasis>הדבקה</emphasis> לאחר מכן כדי להעתיק אותם מלוח הגזירים למקום חדש.

[ctx: @info:whatsthis copy_location]
en: This will copy the path of the first selected item into the clipboard.
he: פעולה זו תעתיק את נתיב הפריט הראשון שנבחר ללוח הגזירים.

[ctx: @info:whatsthis cut]
en: This copies the items in your current selection to the <emphasis>clipboard</emphasis>.<nl/>Use the <emphasis>Paste</emphasis> action afterwards to copy them from the clipboard to a new location. The items will be removed from their initial location.
he: מעתיק את הפריטים בבחירה הנוכחית ל<emphasis>לוח הגזירים</emphasis>.<nl/>יש להשתמש בפעולת ה<emphasis>הדבקה</emphasis> לאחר מכן כדי להעתיק אותם מלוח הגזירים למקום חדש. הפריטים יוסרו מהמקום הראשוני שלהם.

[ctx: @info:whatsthis find]
en: <para>This helps you find files and folders by opening a <emphasis>search bar</emphasis>. There you can enter search terms and specify settings to find the items you are looking for.</para><para>Use this help again on the search bar so we can have a look at it while the settings are explained.</para>
he: <para>מסייע באיתור קבצים ותיקיות על ידי פתיחת <emphasis>סרגל חיפוש</emphasis>. בו ניתן לציין ביטויים לחיפוש ולציין הגדרות לאיתור הפריטים שנחוצים לך.</para><para>אפשר להשתמש בעזרה הזו שוב בסרגל החיפוש כדי שנוכל להסתכל עליו בזמן ההסבר על ההגדרות.</para>

[ctx: @info:whatsthis findbar]
en: <para>This helps you find files and folders. Enter a <emphasis>search term</emphasis> and specify search settings with the buttons at the bottom:<list><item>Filename/Content: Does the item you are looking for contain the search terms within its filename or its contents?<nl/>The contents of images, audio files and videos will not be searched.</item><item>From Here/Everywhere: Do you want to search in this folder and its sub-folders or everywhere?</item><item>More Options: Click this to search by media type, access time or rating.</item><item>More Search Tools: Install other means to find an item.</item></list></para>
he: <para>מסייע לך לאתר קבצים ותיקיות. נא למלא <emphasis>ביטוי לחיפוש</emphasis> ולציין הגדרות חיפוש עם הכפתורים שלמטה:<list><item>שם קובץ/תוכן: האם הפריט שנחוץ לך מכיל את ביטוי החיפוש בשם הקובץ או בתוכן עצמו?<nl/>לא יתבצע חיפוש בתוכן של תמונות, קובצי שמע וסרטונים.</item><item>מכאן/כל מקום: לחפש בתיקייה הזאת ובתת־התיקיות שלה או בכל מקום?</item><item>אפשרויות נוספות: אפשר ללחוץ כאן כדי לחפש לפי סוג מדיה, מועד גישה או דירוג.</item><item>כלי חיפוש נוספים: התקנת אמצעים אחרים לאיתור פריט.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis go back]
en: Return to the previously viewed folder.
he: חזרה לתיקייה שצפית בה קודם.

[ctx: @info:whatsthis go forward]
en: This undoes a <interface>Go|Back</interface> action.
he: החזרת פעולה <interface>מעבר|חזרה</interface>.

[ctx: @info:whatsthis handbook]
en: <para>This opens the Handbook for this application. It provides explanations for every part of <emphasis>Dolphin</emphasis>.</para><para>If you want more elaborate introductions to the different features of <emphasis>Dolphin</emphasis> <link url='https://userbase.kde.org/Dolphin/File_Management'>click here</link>. It will open the dedicated page in the KDE UserBase Wiki.</para>
he: <para>פותח את ספרון ההדרכה ליישום הזה. מספק הסברים על כל חלק ב־<emphasis>Dolphin</emphasis>.</para><para>לקבלת מידע ידידותי יותר למתחילים על היכולות של <emphasis>Dolphin</emphasis> צריך <link url='https://userbase.kde.org/Dolphin/File_Management'>ללחוץ כאן</link>. כך ייפתח עמוד ייעודי בוויקי KDE UserBase (למשתמשים).</para>

[ctx: @info:whatsthis invert]
en: This selects all items that you have currently <emphasis>not</emphasis> selected instead.
he: בוחר את כל הפריטים שעד עכשיו <emphasis>לא</emphasis> בחרת במקום.

[ctx: @info:whatsthis location bar]
en: <para>This describes the location of the files and folders displayed below.</para><para>The name of the currently viewed folder can be read at the very right. To the left of it is the name of the folder that contains it. The whole line is called the <emphasis>path</emphasis> to the current location because following these folders from left to right leads here.</para><para>This interactive path is more powerful than one would expect. To learn more about the basic and advanced features of the location bar <link url='help:/dolphin/location-bar.html'>click here</link>. This will open the dedicated page in the Handbook.</para>
he: <para>מתאר את מקום הקבצים והתיקיות שמוצגים להלן.</para><para>שם התיקייה שנצפית כרגע מופיע בקצה השמאלי. מימין מופיע שם התיקייה שמכילה אותה. השורה כולה נקראת <emphasis>נתיב</emphasis> למקום הנוכחי כיוון שמעקב אחר התיקיות האלו משמאל לימין (באנגלית) מוביל לכאן.</para><para>הנתיב האינטראקטיבי הזה הוא מאוד חזק מכפי שהוא נראה. כדי ללמוד עוד על היכולות הבסיסיות והמתקדמות של סרגל המיקום כדאי <link url='help:/dolphin/location-bar.html'>ללחוץ כאן</link>. העמוד המתאים בספרון ההדרכה ייפתח.</para>

[ctx: @info:whatsthis main view]
en: <para>Here you can see the <emphasis>folders</emphasis> and <emphasis>files</emphasis> that are at the location described in the <interface>Location Bar</interface> above. This area is the central part of this application where you navigate to the files you want to use.</para><para>For an elaborate and general introduction to this application <link url='https://userbase.kde.org/Dolphin/File_Management#Introduction_to_Dolphin'>click here</link>. This will open an introductory article from the <emphasis>KDE UserBase Wiki</emphasis>.</para><para>For brief explanations of all the features of this <emphasis>view</emphasis> <link url='help:/dolphin/dolphin-view.html'>click here</link> instead. This will open a page from the <emphasis>Handbook</emphasis> that covers the basics.</para>
he: <para>כאן ניתן לראות את ה<emphasis>תיקיות</emphasis> ואת ה<emphasis>קבצים</emphasis> שנמצאים במיקום שצוין ב<interface>שורת המקום</interface> שלמעלה. אזור זה הוא חלק מרכזי ביישום ודרכו אפשר לנווט לקבצים המבוקשים.</para><para>לצורך מבוא מפורט וכללי ליישום זה יש <link url='https://userbase.kde.org/Dolphin/File_Management#Introduction_to_Dolphin'>ללחוץ כאן</link>. פעולה זו תפתח ערך מבוא מתוך <emphasis>ויקי KDE UserBase</emphasis>.</para><para>להסברים מתומצתים על כל התכונות של <emphasis>התצוגה</emphasis> הזו יש <link url='help:/dolphin/dolphin-view.html'>ללחוץ כאן</link> במקום. פעולה זו תפתח עמוד מתוך <emphasis>המדריך</emphasis> שמכיל את הבסיס.</para>

[ctx: @info:whatsthis paste]
en: This copies the items from your <emphasis>clipboard</emphasis> to the currently viewed folder.<nl/>If the items were added to the clipboard by the <emphasis>Cut</emphasis> action they are removed from their old location.
he: מעתיק את הפריטים מ<emphasis>לוח הגזירים</emphasis> שלך לתיקייה שמוצגת כרגע.<nl/>אם הפריטים נוספו ללוח הגזירים על ידי פעולת <emphasis>גזירה</emphasis> הם נמחקים מהמקום הישן שלהם.

[ctx: @info:whatsthis properties]
en: This shows a complete list of properties of the currently selected items in a new window.<nl/>If nothing is selected the window will be about the currently viewed folder instead.<nl/>You can configure advanced options there like managing read- and write-permissions.
he: מציג רשימה מלאה של מאפיינים של הפריטים שנבחרו כרגע בחלון חדש.<nl/>אם לא נבחר שום דבר החלון יסוב סביב התיקייה שמוצגת כרגע במקום.<nl/>אפשר להגדיר שם הגדרות מתקדמות כמו ניהול הרשאות קריאה וכתיבה.

[ctx: @info:whatsthis quit]
en: This closes this window.
he: סוגר את החלון הזה.

[ctx: @info:whatsthis refresh]
en: <para>This refreshes the folder view.</para><para>If the contents of this folder have changed, refreshing will re-scan this folder and show you a newly-updated view of the files and folders contained here.</para><para>If the view is split, this refreshes the one that is currently in focus.</para>
he: <para>מרענן את תצוגת התיקייה.</para><para>אם תוכן התיקייה הזאת השתנה, ריענון יסרוק את התיקייה הזאת מחדש ויציג לך תצוגה חדשה-עדכנית של הקבצים והתיקיות שנמצאים כאן.</para><para>אם התצוגה מפוצלת, פעולה זו מרעננת את התיקייה שעליה המיקוד.</para>

[ctx: @info:whatsthis split]
en: <para>This presents a second view side-by-side with the current view, so you can see the contents of two folders at once and easily move items between them.</para><para>The view that is not "in focus" will be dimmed. </para>Click this button again to close one of the views.
he: <para>מציג תצוגה שנייה לצד התצוגה הנוכחית, כדי לצפות, so you בתוכן של שתי תיקיות בבת־אחת ולהעביר ביניהן פריטים בקלות.</para><para>התצוגה ללא המיקוד תועמעם. </para>לחיצה על הכפתור הזה שוב תסגור את אחת התצוגות.

[ctx: @info:whatsthis undo close tab]
en: This returns you to the previously closed tab.
he: מחזיר אותך ללשונית האחרונה שנסגרה.

[ctx: @info:whatsthis whatsthis button]
en: <para>This is the button that invokes the help feature you are using right now! Click it, then click any component of this application to ask "What's this?" about it. The mouse cursor will change appearance if no help is available for a spot.</para><para>There are two other ways to get help: The <link url='help:/dolphin/index.html'>Dolphin Handbook</link> and the <link url='https://userbase.kde.org/Dolphin/File_Management'>KDE UserBase Wiki</link>.</para><para>The "What's this?" help is missing in most other windows so don't get too used to this.</para>
he: <para>זה הכפתור שמזניק את יכולת העזרה בה נעשה שימוש ממש כרגע! יש ללחוץ עליו, ואז על כל רכיב שהוא כדי לשאול „מה זה?” לגביו. תצוגת סמן העכבר תתחלף אם אין עזרה זמינה באזור מסוים.</para><para>יש שתי דרכים נוספות לקבל עזרה: <link url='help:/dolphin/index.html'>ספרון ההדרכה של Dolphin</link> ו<link url='https://userbase.kde.org/Dolphin/File_Management'>הוויקי KDE UserBase (למשתמשים)</link>.</para><para>אפשרות העזרה „מה זה?” חסרה ברוב שאר החלונות, לכן לא מומלץ להתרגל לזה יותר מדי.</para>

[ctx: @info:whatsthis zoom in]
en: This increases the icon size.
he: זה מגדיל את הסמלים.

[ctx: @info:whatsthis zoom out]
en: This reduces the icon size.
he: זה מקטין את הסמלים.

[ctx: @info:whatsthis zoom reset]
en: This resets the icon size to default.
he: זה משחזר את גודל הסמלים לברירת המחדל.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1 or more
he: 1 או יותר

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2 or more
he: 2 או יותר

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3 or more
he: 3 או יותר

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4 or more
he: 4 או יותר

[ctx: @item:inlistbox]
en: Any Date
he: כל תאריך

[ctx: @item:inlistbox]
en: Any Rating
he: כל דירוג

[ctx: @item:inlistbox]
en: Any Type
he: כל סוג

[ctx: @item:inlistbox]
en: Audio Files
he: קובצי שמע

[ctx: @item:inlistbox]
en: Compact
he: חסכונית

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom Command
he: פקודה מותאמת אישית

[ctx: @item:inlistbox]
en: Details
he: פרטים

[ctx: @item:inlistbox]
en: Documents
he: מסמכים

[ctx: @item:inlistbox]
en: Folders
he: תיקיות

[ctx: @item:inlistbox]
en: Highest Rating
he: הדירוג הטוב ביותר

[ctx: @item:inlistbox]
en: Icons
he: סמלים

[ctx: @item:inlistbox]
en: Images
he: תמונות

[ctx: @item:inlistbox]
en: Nothing
he: כלום

[ctx: @item:inlistbox]
en: This Month
he: החודש הזה

[ctx: @item:inlistbox]
en: This Week
he: השבוע הזה

[ctx: @item:inlistbox]
en: This Year
he: השנה הזו

[ctx: @item:inlistbox]
en: Today
he: היום

[ctx: @item:inlistbox]
en: Videos
he: וידאו

[ctx: @item:inlistbox]
en: Yesterday
he: אתמול

[ctx: @item:inlistbox Font]
en: Custom Font
he: גופן מותאם אישית

[ctx: @item:inlistbox Font]
en: System Font
he: גופן המערכת

[ctx: @item:inlistbox Label width]
en: Huge
he: ענק

[ctx: @item:inlistbox Label width]
en: Large
he: גדול

[ctx: @item:inlistbox Label width]
en: Medium
he: בינוני

[ctx: @item:inlistbox Label width]
en: Small
he: קטן

[ctx: @item:inlistbox Maximum lines]
en: Unlimited
he: ללא הגבלה

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Large
he: גדול

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Medium
he: בינוני

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Small
he: קטן

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Unlimited
he: ללא הגבלה

[ctx: @item:inlistbox Sort]
en: Ascending
he: בסדר עולה

[ctx: @item:inlistbox Sort]
en: Descending
he: בסדר יורד

[ctx: @item:inmenu]
en: Show Hidden Places
he: הצגת מקומות מוסתרים

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
he[0]: פריט
he[1]: שני פריטים
he[2]: %1 פריטים
he[3]: %1 פריטים

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Execute,
he: הפעלה,

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Forbidden
he: אסור

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Read,
he: קריאה,

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Write,
he: כתיבה,

[ctx: @label]
en: %1 item selected | %1 items selected
he[0]: פריט נבחר
he[1]: שני פריטים נבחרו
he[2]: %1 פריטים נבחרו
he[3]: %1 פריטים נבחרו

[ctx: @label]
en: Accessed
he: תאריך גישה

[ctx: @label]
en: Additional Information
he: מידע נוסף

[ctx: @label]
en: Album
he: אלבום

[ctx: @label]
en: Artist
he: אומן/ית

[ctx: @label]
en: Aspect Ratio
he: יחס תצוגה

[ctx: @label]
en: Audio
he: שמע

[ctx: @label]
en: Author
he: יוצר/ת

[ctx: @label]
en: Bitrate
he: קצב סיביות

[ctx: @label]
en: Comment
he: הערה

[ctx: @label]
en: Created
he: תאריך יצירה

[ctx: @label]
en: Date Photographed
he: מועד הצילום

[ctx: @label]
en: Deletion Time
he: זמן מחיקה

[ctx: @label]
en: Document
he: מסמך

[ctx: @label]
en: Downloaded From
he: הורד מתוך

[ctx: @label]
en: Duration
he: משך

[ctx: @label]
en: File Extension
he: סיומת קובץ

[ctx: @label]
en: Frame Rate
he: קצב תמוניות

[ctx: @label]
en: Genre
he: סוגה

[ctx: @label]
en: Grouped Sorting
he: מיון לפי קבוצות

[ctx: @label]
en: Header column widths
he: רוחב עמודת הכותרת

[ctx: @label]
en: Height
he: גובה

[ctx: @label]
en: Hidden files shown
he: קבצים מוסתרים מוצגים

[ctx: @label]
en: Image
he: תמונה

[ctx: @label]
en: Line Count
he: מספר שורות

[ctx: @label]
en: Link Destination
he: יעד הקישור

[ctx: @label]
en: Modified
he: תאריך שינוי

[ctx: @label]
en: Name
he: שם

[ctx: @label]
en: Order in which to sort files
he: הסדר שבו ימוינו הקבצים

[ctx: @label]
en: Orientation
he: כיוון

[ctx: @label]
en: Other
he: אחר

[ctx: @label]
en: Owner
he: בעלים

[ctx: @label]
en: Page Count
he: מספר עמודים

[ctx: @label]
en: Path
he: נתיב

[ctx: @label]
en: Permissions
he: הרשאות

[ctx: @label]
en: Previews shown
he: תצוגות מקדימות מופעלות

[ctx: @label]
en: Properties last changed
he: התאריך האחרון בו שונו המאפיינים

[ctx: @label]
en: Publisher
he: מפרסם/מת

[ctx: @label]
en: Rating
he: דירוג

[ctx: @label]
en: Release Year
he: שנת הוצאה לאור

[ctx: @label]
en: Show folders first when sorting files and folders
he: הצגת תיקיות תחילה במיון קבצים ותיקיות

[ctx: @label]
en: Show hidden files and folders last
he: הצגת קבצים ותיקיות מוסתרים בסוף

[ctx: @label]
en: Size
he: גודל

[ctx: @label]
en: Sort files by
he: מיון הקבצים לפי

[ctx: @label]
en: Tags
he: תגיות

[ctx: @label]
en: Title
he: כותרת

[ctx: @label]
en: Track
he: רצועה

[ctx: @label]
en: Type
he: סוג

[ctx: @label]
en: Use {path} to get the path of the current folder. Example: dolphin {path}
he: יש להשתמש ב־{path} כדי לקבל את הנתיב של התיקייה הנוכחית. למשל: dolphin {path}

[ctx: @label]
en: User Group
he: קבוצה

[ctx: @label]
en: Version
he: גרסה

[ctx: @label]
en: Video
he: וידאו

[ctx: @label]
en: View Mode
he: מצב תצוגה

[ctx: @label]
en: Visible roles
he: כללים גלויים

[ctx: @label]
en: Width
he: רוחב

[ctx: @label]
en: Word Count
he: מספר מילים

[ctx: @label width x height]
en: Dimensions
he: ממדים

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
he: המידע הבא יוצג:

[ctx: @label:checkbox]
en: Folders:
he: תיקיות:

[ctx: @label:checkbox]
en: Information Panel:
he: לוח מידע:

[ctx: @label:checkbox]
en: Opening Folders:
he: פתיחת תיקיות:

[ctx: @label:checkbox]
en: Window:
he: חלון:

[ctx: @label:listbox]
en: Default icon size:
he: גודל סמל ברירת מחדל:

[ctx: @label:listbox]
en: Label font:
he: גופן תווית:

[ctx: @label:listbox]
en: Label width:
he: רוחב תווית:

[ctx: @label:listbox]
en: Maximum lines:
he: כמות שורות מרבית:

[ctx: @label:listbox]
en: Maximum width:
he: רוחב מרבי:

[ctx: @label:listbox]
en: Preview icon size:
he: גודל סמל תצוגה מקדימה:

[ctx: @label:listbox]
en: Sorting:
he: מיון לפי:

[ctx: @label:listbox]
en: View mode:
he: מצב תצוגה:

[ctx: @label:spinbox]
en: Show previews for
he: הצגת תצוגות מקדימות עבור

[ctx: @label:textbox]
en: Search…
he: חיפוש…

[ctx: @label:textbox]
en: Select which services should be shown in the context menu:
he: בחירת השירותים שיופיעו בתפריט ההקשר:

[ctx: @label:textbox]
en: Show on startup:
he: הצגה בעת הפעלה:

[ctx: @option:check]
en: 'Copy To' and 'Move To' commands
he: פקודות ‚העתקה אל’ ו‚העברה אל’

[ctx: @option:check]
en: Auto-play media files
he: לנגן קובצי מדיה אוטומטית

[ctx: @option:check]
en: Delete
he: מחיקה

[ctx: @option:check]
en: Disabled
he: מושבת

[ctx: @option:check]
en: Do not warn me about these risks again
he: לא להזהיר אותי שוב על הסכנות האלו

[ctx: @option:check]
en: Expandable
he: ניתן להרחבה

[ctx: @option:check]
en: Open archives as folder
he: פתיחת ארכיונים כתיקיות

[ctx: @option:check]
en: Show folders first
he: הצגת תיקיות תחילה

[ctx: @option:check]
en: Show hidden files
he: הצגת קבצים מוסתרים

[ctx: @option:check]
en: Show hidden files last
he: הצגת קבצים מוסתרים בסוף

[ctx: @option:check]
en: Show in groups
he: הצגה בקבוצות

[ctx: @option:check]
en: Show item information on hover
he: הצגת פרטי פריט בריחוף מעליו

[ctx: @option:check]
en: Show item on hover
he: הצגת פריט בריחוף מעליו

[ctx: @option:check]
en: Show preview
he: הצגת תצוגה מקדימה

[ctx: @option:check]
en: Show previews
he: הצגת תצוגות מקדימות

[ctx: @option:check]
en: Show previews for folders
he: הצגת תצוגות מקדימות של תיקיות

[ctx: @option:check]
en: Show selection marker
he: הצגת סמל לשינוי בחירה

[ctx: @option:check]
en: Show zoom slider
he: הצגת מחוון התקריב

[ctx: @option:check]
en: Use &condensed date, for example '%1'
he: להשתמש בתאריך &דחוס, למשל ‚%1’

[ctx: @option:check]
en: Use &long date, for example '%1'
he: להשתמש בתאריך &ארוך, למשל ‚%1’

[ctx: @option:check]
en: Use as default view settings
he: שימוש כהגדרות התצוגה ברירת המחדל

[ctx: @option:check Ask for confirmation in Dolphin when]
en: Closing windows with multiple tabs
he: סגירת חלונות עם מספר לשוניות

[ctx: @option:check Ask for confirmation in Dolphin when]
en: Opening many folders at once
he: פתיחת מגוון תיקיות בבת־אחת

[ctx: @option:check Ask for confirmation in Dolphin when]
en: Opening many terminals at once
he: פתיחת כמה מסופים ביחד

[ctx: @option:check Ask for confirmation in Dolphin when]
en: Switching to act as an administrator
he: מעבר לפעילות ניהול

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Closing windows with a program running in the Terminal panel
he: סגירת חלונות כשתוכנית רצה בלוח מסוף

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Deleting files or folders
he: מחיקת קבצים או תיקיות

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Emptying trash
he: בפינוי האשפה

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Moving files or folders to trash
he: העברת קבצים או תיקיות לאשפה

[ctx: @option:check Opening Folders]
en: Keep a single Dolphin window, opening new folders in tabs
he: לשמור על חלון יחיד של Dolphin, תיקיות חדשות תיפתחנה בלשוניות

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Begin in split view mode
he: להתחיל בתצוגה מפוצלת

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Make location bar editable
he: הפיכת סרגל המיקומים ניתן לעריכה

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Show full path in title bar
he: הצג נתיב מלא בסרגל המיקום

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Show full path inside location bar
he: הצגת נתיב מלא בסרגל המיקום

[ctx: @option:check Window Startup Settings]
en: Show filter bar
he: הצגת סרגל סינון

[ctx: @option:radio]
en: Full width
he: רוחב מלא

[ctx: @option:radio]
en: Remember display style for each folder
he: שימוש בסגנון תצוגה לכל תיקייה לחוד

[ctx: @option:radio]
en: Show home location on startup
he: הצגת מקום הבית בעלייה

[ctx: @option:radio]
en: Small
he: קטנה

[ctx: @option:radio]
en: Use common display style for all folders
he: שימוש בסגנון תצוגה משותף לכל התיקיות

[ctx: @option:radio Apply View Properties To]
en: All folders
he: כל התיקיות

[ctx: @option:radio Apply View Properties To]
en: Current folder
he: התיקייה הנוכחית

[ctx: @option:radio Apply View Properties To]
en: Current folder and sub-folders
he: התיקייה הנוכחית וכל תתי־התיקיות שלה

[ctx: @option:radio Show on startup]
en: Folders, tabs, and window state from last time
he: תיקיות, לשוניות ומצב החלון מהפעם האחרונה

[ctx: @option:radio how files/folders are opened]
en: By clicking anywhere on the row
he: בלחיצה על השורה איפשהו

[ctx: @option:radio how files/folders are opened]
en: By clicking on icon or name
he: בלחיצה על סמל או שם

[ctx: @title]
en: <para>Install additional software to view disk usage statistics<nl/>and identify big files and folders.</para>
he: <para>יש להתקין תוכנות נוספות כדי לצפות בסטטיסטיקת ניצולת הכוננים<nl/>ולזהות קבצים ותיקיות גדולים.</para>

[ctx: @title]
en: File Manager
he: מנהל קבצים

[ctx: @title]
en: Free Up Disk Space
he: פינוי מקום בכונן

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing. %1 is the query the user entered.]
en: Query Results from '%1'
he: תוצאות השאילתה ‚%1’

[ctx: @title:group]
en: Additional Information
he: מידע נוסף

[ctx: @title:group]
en: Apply to:
he: החלה על:

[ctx: @title:group]
en: Ask for confirmation in Dolphin when:
he: לבקש אישור ב־Dolphin בעת:

[ctx: @title:group]
en: Ask for confirmation in all KDE applications when:
he: בקשת אישור בכל יישומי KDE בעת:

[ctx: @title:group]
en: Background:
he: רקע:

[ctx: @title:group]
en: Browsing:
he: עיון:

[ctx: @title:group]
en: Context Menu
he: תפריט הקשר

[ctx: @title:group]
en: Date style:
he: סגנון תאריך:

[ctx: @title:group]
en: Display style:
he: סגנון תצוגה:

[ctx: @title:group]
en: Folder size:
he: גודל תיקייה:

[ctx: @title:group]
en: Local storage:
he: אחסון מקומי:

[ctx: @title:group]
en: Miscellaneous:
he: שונות:

[ctx: @title:group]
en: Open files and folders:
he: קבצים ותיקיות פתוחים:

[ctx: @title:group]
en: Open new tabs:
he: פתיחת לשוניות חדשות:

[ctx: @title:group]
en: Others
he: אחרות

[ctx: @title:group]
en: Permissions style:
he: סגנון הרשאות:

[ctx: @title:group]
en: Remote storage:
he: אחסון מרוחק:

[ctx: @title:group]
en: Show previews in the view for:
he: הצגת תצוגות מקדימות בתצוגה עבור:

[ctx: @title:group]
en: Sorting mode:
he: מצב מיון:

[ctx: @title:group]
en: Split view:
he: פיצול תצוגה:

[ctx: @title:group]
en: Status Bar:
he: שורת מצב:

[ctx: @title:group]
en: Trash
he: אשפה

[ctx: @title:group]
en: User Feedback
he: משוב משתמש

[ctx: @title:group]
en: View
he: תצוגה

[ctx: @title:group]
en: When opening an executable file:
he: בעת פתיחת קובץ הניתן להרצה:

[ctx: @title:group Date]
en: Earlier this Month
he: מוקדם יותר החודש

[ctx: @title:group Date]
en: One Week Ago
he: לפני שבוע

[ctx: @title:group Date]
en: Three Weeks Ago
he: לפני שלושה שבועות

[ctx: @title:group Date]
en: Today
he: היום

[ctx: @title:group Date]
en: Two Weeks Ago
he: לפני שבועיים

[ctx: @title:group Date]
en: Yesterday
he: אתמול

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'Earlier on' MMMM, yyyy
he: 'מוקדם יותר' ב־MMMM‏, yyyy

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'One Week Ago' (MMMM, yyyy)
he: 'לפני שבוע' (MMMM‏, yyyy)

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'Three Weeks Ago' (MMMM, yyyy)
he: 'לפני שלושה שבועות' (MMMM‏, yyyy)

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'Two Weeks Ago' (MMMM, yyyy)
he: 'לפני שבועיים' (MMMM‏, yyyy)

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'Yesterday' (MMMM, yyyy)
he: 'אתמול' (MMMM‏, yyyy)

[ctx: @title:group Files and folders by permissions]
en: User: %1 | Group: %2 | Others: %3
he: משתמש: %1 | קבוצה: %2 |אחרים: %3

[ctx: @title:group Interface settings]
en: Interface
he: ממשק

[ctx: @title:group Size]
en: Big
he: גדול

[ctx: @title:group Size]
en: Folders
he: תיקיות

[ctx: @title:group Size]
en: Medium
he: בינוני

[ctx: @title:group Size]
en: Small
he: קטן

[ctx: @title:menu]
en: &Bookmarks
he: &סימניות

[ctx: @title:menu]
en: Dolphin Toolbar
he: סרגל הכלים של Dolphin

[ctx: @title:menu]
en: Location Bar
he: סרגל המיקום

[ctx: @title:menu]
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

[ctx: @title:menu]
en: Selection
he: בחירה

[ctx: @title:menu]
en: Tools
he: כלים

[ctx: @title:menu Create new folder, file, link, etc.]
en: Create New
he: יצירת חדש

[ctx: @title:tab]
en: Compact
he: חסכונית

[ctx: @title:tab]
en: Details
he: פרטים

[ctx: @title:tab]
en: Icons
he: סמלים

[ctx: @title:tab Behavior settings]
en: Behavior
he: התנהגות

[ctx: @title:tab Confirmations settings]
en: Confirmations
he: אישורים

[ctx: @title:tab Folders & Tabs settings]
en: Folders && Tabs
he: תיקיות ולשוניות

[ctx: @title:tab General View settings]
en: General
he: כללי

[ctx: @title:tab Panels settings]
en: Panels
he: לוחות

[ctx: @title:tab Previews settings]
en: Previews
he: תצוגות מקדימות

[ctx: @title:tab Status & Location bars settings]
en: Status && Location bars
he: שורת מצב וסרגל מקום

[ctx: @title:tab how file items columns are displayed]
en: Content Display
he: תצוגת תוכן

[ctx: @title:window]
en: Applying View Properties
he: בהחלת מאפייני התצוגה

[ctx: @title:window]
en: Configure
he: הגדרה

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
he: אישור

[ctx: @title:window]
en: Folders
he: תיקיות

[ctx: @title:window]
en: How to Administrate
he: איך לנהל

[ctx: @title:window]
en: Information
he: פרטים

[ctx: @title:window]
en: Places
he: מקומות

[ctx: @title:window]
en: Risks of Acting as an Administrator
he: סיכונים של פעילות ניהול

[ctx: @title:window]
en: Select
he: בחירה

[ctx: @title:window]
en: Unselect
he: ביטול בחירה

[ctx: @title:window]
en: View Display Style
he: סגנון הצגת התצוגות

[ctx: @title:window Shell terminal]
en: Terminal
he: מסוף

[ctx: @title:window for text input]
en: Rename Tab
he: שינוי שם לשונית

[ctx: @tooltip]
en: Stop loading
he: עצירת הטעינה

[ctx: @tooltip]
en: The date format can be selected in settings.
he: אפשר לבחור את תבנית התאריך בהגדרות.

[ctx: @tooltip]
en: The permission format can be changed in settings. Options are Symbolic, Numeric (Octal) or Combined formats
he: אפשר לשנות את תבנית ההרשאות בהגדרות. האפשרויות הן התבניות: סמלי, מספרי (אוקטלי) או משולב

[ctx: Accessible description for combobox with actions of double click view background setting]
en: Action to trigger when double clicking view background
he: פעולה להזנקה בלחיצה כפולה על רקע התצוגה

[ctx: Accessible description for custom command text field of double click view background setting]
en: Enter custom command to trigger when double clicking view background
he: נא למלא פקודה מותאמת להזנקה בזמן לחיצה כפולה על רקע התצוגה

en: Actions for %1
he: פעולות עבור %1

en: Adding a dot to the beginning of this file's name will hide it from view.
    Do you still want to rename it?
he: הוספת נקודה לתחילת שם הקובץ הזה תסתיר אותו מהתצוגה.
    להמשיך בשינוי השם?

en: Adding a dot to the beginning of this folder's name will hide it from view.
    Do you still want to rename it?
he: הוספת נקודה לתחילת שם התיקייה הזאת תסתיר אותה מהתצוגה.
    להמשיך בשינוי השם?

en: Also hide files with application/x-trash mimetype
he: להסתיר גם קבצים עם סוג המדיה application/x-trash

en: Always ask
he: תמיד לשאול

en: Are you sure you want to open 1 item? | Are you sure you want to open %1 items?
he[0]: לפתוח פריט?
he[1]: לפתוח שני פריטים?
he[2]: לפתוח %1 פריטים?
he[3]: לפתוח %1 פריטים?

en: Are you sure you want to open 1 terminal window? | Are you sure you want to open %1 terminal windows?
he[0]: לפתוח חלון מסוף חדש?
he[1]: לפתוח שני חלונות מסוף חדשים?
he[2]: לפתוח %1 חלונות מסוף חדשים?
he[3]: לפתוח %1 חלונות מסוף חדשים?

en: Ask for confirmation when closing windows with a program that is still running in the Terminal panel.
he: לבקש אישור בעת סגירת חלונות עם תכנית שעדיין רצה בלוח המסוף.

en: Ask for confirmation when closing windows with multiple tabs.
he: בקשת אישור לפני סגירת חלונות עם מספר לשוניות פתוחות.

en: Ask for confirmation when opening many folders at once.
he: לבקש אישור לפני פתיחת מספר תיקיות בו־זמנית.

en: Ask for confirmation when opening many terminals at once.
he: לבקש אישור לפני פתיחת מספר מסופים בו־זמנית.

en: Auto-Play media files
he: לנגן קובצי מדיה אוטומטית

en: Automatic scrolling
he: גלילה אוטומטית

en: Browse through archives
he: עיון בתוך ארכיונים

en: C&lose Current Tab
he: ס&גירת לשונית נוכחית

en: Choose Natural, Case Sensitive, or Case Insensitive order of sorting the items
he: בחירה טבעית, תלוי ברשיות או לא תלוי ברשיות למיון הפרטים

en: Choose what to see on each file or folder:
he: לבחור מה לראות עבור כל קובץ או תיקייה:

en: Close the view in focus when turning off split view
he: סגירת התצוגה הפעילה בכיבוי תצוגה מפוצלת

en: Current location changed, <filename>%1</filename> is no longer accessible.
he: המקום הנוכחי השתנה, <filename>%1</filename> אינו נגיש עוד.

en: Custom Action
he: פעולה מותאמת אישית

en: Date display format
he: תבנית תצוגת התאריכים

en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: Description for zoom-slider (accessibility)]
en: Sets the size of the file icons.
he: מגדיר את גודל סמלי הקבצים.

en: Disk Usage Statistics - all devices
he: סטטיסטיקת ניצולת כוננים- כל ההתקנים

en: Disk Usage Statistics - current device
he: סטטיסטיקת ניצולת כוננים - התקן נוכחי

en: Disk Usage Statistics - current folder
he: סטטיסטיקת ניצולת כוננים - תיקייה נוכחית

en: Do not ask again
he: לא לשאול שוב

en: Do not show any directory size
he: לא להציג גודל תיקייה כלל

en: Empties Trash to create free space
he: מפנה את האשפה כדי לפנות שטח אחסון

en: Empty Recently Closed Tabs
he: הלשוניות הריקות שנסגרו לאחרונה

en: Enabled plugins
he: תוספים פעילים

en: Enlarge Small Previews
he: להגדיל תצוגה מקדימה קטנה

en: Enter server URL (e.g. smb://[ip address])
he: נא למלא כתובת שרת (למשל: ‪smb://[‫כתובת IP‬]‬)

en: Expandable folders
he: תיקיות מתרחבות

en: Filter…
he: סינון…

en: Folder is empty
he: התיקייה ריקה

en: Have the startup settings been modified (internal setting not shown in the UI)
he: לגרום שינוי הגדרות ההפעלה (הגדרות פנימיות לא מופיעות בממשק המשתמש)

en: Hidden files shown
he: קבצים מוסתרים מוצגים כעת

en: Hide this File?
he: להסתיר את הקובץ הזה?

en: Hide this Folder?
he: להסתיר את התיקייה הזו?

en: Highlight entire row
he: הדגשת השורה כולה

en: Home URL
he: כתובת תיקיית הבית

en: How we display the size of directories
he: איך להציג את גודל התיקיות

en: Icon size
he: גודל סמלים

en: Install Konsole
he: התקנת Konsole

en: Internal config version of Dolphin, mainly Used to determine whether an updated version of Dolphin is running, so as to migrate config entries that were removed/renamed ...etc
he: גרסת הגדרות פנימיות של Dolphin, משמש בעיקר לקבוע האם רצה גרסה עדכנית של Dolphin, כדי להסב רשומות הגדרות שהוסרו/שמם השתנה וכו׳

en: Left side padding
he: ריפוד צד שמאל

en: Limit folders panel to home directory if inside home
he: להגביל את תיקיות הלוח לתיקיית הבית אם בתוך תיקיית הבית

en: Loading canceled
he: הטעינה בוטלה

en: Loading…
he: בטעינה…

en: Location
he: מיקום

en: Location bar:
he: סרגל מקום:

en: Lock the layout of the panels
he: נעילת הפריסה של הלוחות

en: Maximum text width index (0 means unlimited)
he: רוחב הטקסט המרבי (0 - ללא הגבלה)

en: Maximum textlines (0 means unlimited)
he: מספר השורות המרבי (0 משמעו ללא הגבלה)

en: New tab name:
he: שם חדש ללשונית:

en: New tab will be open after last one
he: לשונית חדשה תיפתח אחרי האחרונה

en: New windows:
he: חלונות חדשים:

en: No Apple devices found
he: לא נמצאו מכשירי Apple

en: No Bluetooth devices found
he: לא נמצאו התקני בלוטות׳

en: No MTP-compatible devices found
he: לא נמצאו מכשירים תומכי העברת מדיה

en: No files tagged with "%1"
he: אין קבצים עם התיוג „%1”

en: No items matching the filter
he: אין פריטים שעונים למסנן

en: No items matching the search
he: אין פריטים שעונים לחיפוש

en: No recently used items
he: אין פריטים ברשימת האחרונים

en: No relevant network resources found
he: לא נמצאו משאבי רשת מתאימים

en: No shared folders found
he: לא נמצאו תיקיות משותפות

en: No tags
he: אין תגיות

en: Open %1
he: פתיחת %1

en: Open in application
he: פתיחה ביישום

en: Permissions style format
he: תבנית סגנון הרשאות

en: Place two views side by side
he: הצבת שתי תצוגות זו לצד זו

en: Position of columns
he: מקום העמודות

en: Preview size
he: גודל תצוגה מקדימה

en: Previews shown
he: תצוגות מוקדמות מופעלות

en: Recently Closed Tabs
he: הלשוניות שנסגרו לאחרונה

en: Recursive directory size limit
he: מגבלת נסיגה לגודל תיקייה

en: Reload
he: טעינה מחדש

en: Remember open folders and tabs
he: לזכור את התיקיות והלשוניות הפתוחות

en: Rename single items inline
he: שינוי שם על הקובץ

en: Renaming multiple items is always done with a dialog window.
he: שינוי שם של מספר פריטים תמיד נערך בחלונית.

en: Right side padding
he: ריפוד צד ימין

en: Run script
he: הרצת תסריט

en: Running Dolphin as root can be dangerous. Please be careful.
he: הרצת Dolphin בתור משתמש על (root) עלולה להיות מסוכנת. נא להיזהר.

en: Search
he: חיפוש

en: Search for %1
he: חיפוש אחר %1

en: Search for %1 in %2
he: חיפוש אחר %1 בתוך %2

en: Search…
he: חיפוש…

en: Select Action
he: בחירת פעולה

en: Select Remote Charset
he: בחירת קידוד למידע מרוחק

en: Select all items matching this pattern:
he: בחירת כל הפריטים המתאימים לתבנית הבאה:

en: Should an externally called folder open in a new tab in an existing Dolphin instance
he: האם קריאה חיצונית לפתיחת תיקייה בלשונית חדשה תפתח בעותק קיים של Dophin

en: Should the URL be editable for the user
he: האם המשתמש יכול לערוך את הכתובת

en: Should the filter bar be shown
he: האם יש להציג את סרגל הסינון

en: Should the full path be shown in the title bar
he: האם להציג את הנתיב המלא בסרגל המיקום

en: Should the full path be shown inside the location bar
he: האם יש להציג את הנתיב המלא בתוך סרגל המיקום

en: Should the view properties be used for all folders
he: האם יש להשתמש במאפייני התצוגה עבור כל התיקיות

en: Show &Terminal Panel
he: הצגת לוח המ&סוף

en: Show 'Add to Places' in context menu.
he: הצגת ‚הוספה למקומות’ בתפריט ההקשר.

en: Show 'Copy Location' in context menu.
he: הצגת ‚העתקת מיקום’ בתפריט ההקשר.

en: Show 'Copy To' and 'Move To' commands in context menu
he: הצגת הפקודות ‚העתקה אל’ ו‚העברה אל’ בתפריט ההקשר

en: Show 'Copy to other split view' in context menu.
he: הצגת ‚העתקה לתצוגה מפוצלת אחרת’ בתפריט ההקשר.

en: Show 'Duplicate Here' in context menu.
he: הצגת ‚שכפול לכאן’ בתפריט ההקשר.

en: Show 'Move to other split view' in context menu.
he: הצגת ‚העברה לתצוגה מפוצלת אחרת’ בתפריט ההקשר.

en: Show 'Open In Split View' in context menu.
he: הצגת ‚פתיחה בתצוגה מפוצלת’ בתפריט ההקשר.

en: Show 'Open Terminal' in context menu.
he: הצגת ‚פתיחת מסוף’ בתפריט ההקשר.

en: Show 'Open in New Tab' and 'Open in New Tabs' in context menu.
he: הצגת ‚פתיחה בלשונית חדשה’ ואת ‚פתיחה בלשוניות חדשות’ בתפריט ההקשר.

en: Show 'Open in New Window' in context menu.
he: הצגת ‚פתיחה בחלון חדש’ בתפריט ההקשר.

en: Show 'Sort By' in context menu.
he: הצגת ‚מיון לפי’ בתפריט ההקשר.

en: Show 'View Mode' in context menu.
he: הצגת ‚מצב תצוגה’ בתפריט ההקשר.

en: Show a bar for easy pasting after a cut or copy was done using the selection mode bottom bar.
he: הצגת לוח להדבקה קלה לאחר ביצוע גזירה או העתקה עם הסרגל התחתון למצב בחירה.

en: Show item information on hover
he: הצגת פרטי פריט בריחוף מעליו

en: Show item on hover
he: הצגת פריט בריחוף מעליו

en: Show selection toggle
he: הצגת סמל לשינוי בחירה

en: Show the content count
he: הצגת ספירת התוכן

en: Show the content size
he: הצגת גודל התוכן

en: Show zoom slider in the statusbar
he: הצגת מחוון התקריב בשורת־המצב

en: Size of icons in the Places Panel (-1 means "automatic")
he: הגודל של הסמלים בלוח המקומות (‎-1 זה „אוטומטי”)

[ctx: Sort ascending]
en: A-Z
he: א-ת

[ctx: Sort ascending]
en: Ascending
he: בסדר עולה

[ctx: Sort ascending]
en: Lowest First
he: התוצאות הנמוכות תחילה

[ctx: Sort ascending]
en: Oldest First
he: התוצאות הישנות תחילה

[ctx: Sort ascending]
en: Smallest First
he: התוצאות הקטנות תחילה

[ctx: Sort descending]
en: Descending
he: בסדר יורד

[ctx: Sort descending]
en: Highest First
he: התוצאות הגבוהות תחילה

[ctx: Sort descending]
en: Largest First
he: התוצאות הגדולות תחילה

[ctx: Sort descending]
en: Newest First
he: התוצאות החדשות תחילה

[ctx: Sort descending]
en: Z-A
he: ת-א

en: Statusbar
he: שורת מצב

en: Stop
he: עצירה

en: Terminal cannot be shown because Konsole is not installed. Please install it and then reopen the panel.
he: אי אפשר להציג את המסוף כיוון ש־Konsole לא מותקן. נא להתקין אותו ואז לפתוח את הלוח מחדש.

en: Text completion mode of the URL Navigator
he: השלמה אוטומטית של כתובות

en: Text width index
he: רוחב טקסט

[ctx: Textual representation of a file. %1 is the name of the file/folder.]
en: "%1"
he: „%1”

[ctx: Textual representation of fileitems. %1 is the number of files/folders.]
en: One Item | %1 Items
he[0]: פריט
he[1]: שני פריטים
he[2]: %1 פריטים
he[3]: %1 פריטים

[ctx: Textual representation of files. %1 is the number of files.]
en: One File | %1 Files
he[0]: קובץ
he[1]: שני קבצים
he[2]: %1 קבצים
he[3]: %1 קבצים

[ctx: Textual representation of five files. %1, %2, %3, %4 and %5 are names of files/folders.]
en: "%1", "%2", "%3", "%4" and "%5"
he: „%1”, „%2”, „%3”, „%4” וגם „%5”

[ctx: Textual representation of folders. %1 is the number of folders.]
en: One Folder | %1 Folders
he[0]: תיקייה
he[1]: שתי תיקיות
he[2]: %1 תיקיות
he[3]: %1 תיקיות

[ctx: Textual representation of four files. %1, %2, %3 and %4 are names of files/folders.]
en: "%1", "%2", "%3" and "%4"
he: „%1”, „%2”, „%3” וגם „%4”

[ctx: Textual representation of selected fileitems. %1 is the number of files/folders.]
en: One Selected Item | %1 Selected Items
he[0]: פריט נבחר
he[1]: שני פריטים נבחרו
he[2]: %1 פריטים נבחרו
he[3]: %1 פריטים נבחרו

[ctx: Textual representation of selected files. %1 is the number of files.]
en: One Selected File | %1 Selected Files
he[0]: נבחר קובץ
he[1]: נבחרו שני קבצים
he[2]: נבחרו %1 קבצים
he[3]: נבחרו %1 קבצים

[ctx: Textual representation of selected folders. %1 is the number of folders.]
en: One Selected Folder | %1 Selected Folders
he[0]: תיקייה נבחרה
he[1]: שתי תיקיות נבחרו
he[2]: %1 תיקיות נבחרו
he[3]: %1 תיקיות נבחרו

[ctx: Textual representation of three files. %1, %2 and %3 are names of files/folders.]
en: "%1", "%2" and "%3"
he: „%1”, „%2” וגם „%3”

[ctx: Textual representation of two files. %1 and %2 are names of files/folders.]
en: "%1" and "%2"
he: „%1” וגם „%2”

en: The Trash was emptied.
he: האשפה פונתה.

en: The program '%1' is still running in the Terminal panel. Are you sure you want to quit?
he: התוכנית ‚%1’ עדיין רצה בלוח המסוף. בכל זאת לצאת?

en: Timestamp since when the view properties are valid
he: חותמת זמן מאז מאפייני התצוגה היו תקינים

en: Trash Emptied
he: האשפה פונתה

en: Trash is empty
he: האשפה ריקה

en: Unselect all items matching this pattern:
he: ביטול בחירת כל הפריטים המתאימים לתבנית הבאה:

en: Use auto-expanding folders for all view types
he: הצגה אוטומטית של תוכן התיקיות עבור כל סוגי התצוגות

en: Use system font
he: להשתמש בגופן המערכת

en: Use tab for switching between right and left view
he: כשהתצוגה מפוצלת לחיצה על Tab תעבור בין התצוגות ימין ושמאל

[ctx: Used as a noun, i.e. 'Here is the zoom level:']
en: Zoom:
he: תקריב:

en: View options:
he: אפשרויות תצוגה:

en: Warning
he: אזהרה

en: What
he: חיפוש אחר

en: When unchecked, the opposite view will be closed. The Close icon always illustrates which view (left or right) will be closed.
he: כשהאפשרות לא מסומנת, התצוגה הנגדית תיסגר. כפתור הסגירה תמיד מתאר איזו תצוגה (שמאל או ימין) תיסגר.

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
he: מספר לשוניות פתוחות בחלון זה, לסגור אותו?

en: You have unsaved changes. Do you want to apply the changes or discard them?
he: יש שינויים שלא שמרת. להחיל את השינויים או להתעלם מהם?

en: Zoom
he: תקריב

en: Zoom To Default
he: החזרת התקריב לברירת מחדל

[ctx: accessibility announcement]
en: Selection mode disabled
he: מצב בחירה כבוי

[ctx: accessibility announcement]
en: Selection mode enabled
he: מצב בחירה פעיל

[ctx: accessible name of Dolphin's view container]
en: Location View
he: תצוגת מקום

[ctx: action:button]
en: Content
he: תוכן

[ctx: action:button]
en: Filename
he: שם הקובץ

[ctx: action:button]
en: From Here
he: מכאן

[ctx: action:button]
en: From Here (%1)
he: מכאן (%1)

[ctx: action:button]
en: Limit search to '%1' and its subfolders
he: הגבלת החיפוש לכדי ‚%1’ על תת־תיקיותיו

[ctx: action:button]
en: Save this search to quickly access it again in the future
he: אפשר לשמור את החיפוש הזה כדי לגשת אליו בקלות שוב בעתיד

[ctx: action:button]
en: Search in your home directory
he: חיפוש בתיקיית הבית שלך

[ctx: action:button]
en: Your files
he: הקבצים שלך

[ctx: description of kuserfeedback data source provided by dolphin]
en: A subset of Dolphin settings.
he: תת־קבוצה של הגדרות Dolphin.

[ctx: description of kuserfeedback data source provided by dolphin]
en: Count of available Network Shares
he: מספר כל שיתופי הרשת הזמינים

[ctx: e.g. 'Show previews for [files of any size]']
en: files of any size
he: קבצים מכל גודל

[ctx: e.g. 'Show previews for [no file]']
en: no file
he: אף קובץ

en: if true we use short relative dates, if not short dates
he: אם ‚true’ (אמת) להשתמש בתאריכים יחסיים, אם לא אז קצרים

[ctx: name of kuserfeedback data source provided by dolphin]
en: Places
he: מקומות

[ctx: name of kuserfeedback data source provided by dolphin]
en: Settings
he: הגדרות

[ctx: option:check]
en: Also hide backup files while hiding hidden files
he: להסתיר גם קובצי גיבוי כשקבצים מוסתרים מוסתרים

[ctx: option:check]
en: Open folders during drag operations
he: פתיחת תיקיות תוך כדי גרירה

[ctx: option:check]
en: Rename single items inline
he: שינוי שם על הקובץ

[ctx: option:check]
en: Turning off split view closes the view in focus
he: כיבוי התצוגה המפוצלת סוגר את התצוגה שבמיקוד

[ctx: option:check split view panes]
en: Switch between views with Tab key
he: מעבר בין תצוגות עם מקש Tab

[ctx: option:radio]
en: After current tab
he: אחרי הלשונית הנוכחית

[ctx: option:radio]
en: Alphabetical, case insensitive
he: אלפאביתי, ללא יחס לאותיות רישיות

[ctx: option:radio]
en: Alphabetical, case sensitive
he: אלפאביתי, עם יחס לאותיות רישיות

[ctx: option:radio]
en: At end of tab bar
he: בסוף סרגל הלשוניות

[ctx: option:radio]
en: Natural
he: האופן הטבעי

[ctx: option:radio]
en: Show no size
he: לא להציג גודל

[ctx: option:radio]
en: Show number of items
he: הצגת מספר פריטים

[ctx: option:radio]
en: Show size of contents, up to
he: להציג את גודל התוכן, עד

[ctx: option:radio as combined style]
en: Combined (e.g. 'drwxr-xr-x (755)')
he: משולב (למשל: ‚drwxr-xr-x (755)’)

[ctx: option:radio as in absolute date]
en: Absolute (e.g. '%1')
he: מלא (למשל: ‚%1’)

[ctx: option:radio as in relative date]
en: Relative (e.g. '%1')
he: יחסי (למשל: ‚%1’)

[ctx: option:radio as numeric style]
en: Numeric (Octal) (e.g. '755')
he: מספרי (אוקטלי) (למשל: ‚755’)

[ctx: option:radio as symbolic style]
en: Symbolic (e.g. 'drwxr-xr-x')
he: סמלי (למשל: ‚drwxr-xr-x’)

en: pause
he: השהיה

en: play
he: ניגון

[ctx: tooltip:status Free disk space]
en: %1 free out of %2 (%3% used)
he: %1 פנויים מתוך %2 (%3% בשימוש)

[ctx: used as a prefix in a spinbox showing e.g. 'Show previews for [files below 3 MiB]']
en: files below
he: קבצים שמתחת
