webkitkde - en to gl translation catalogue (248 entries)

en:  (In new window)
gl:  (nunha &xanela nova)

en:  (In parent frame)
gl:  (no marco pai)

en: &Allow Password Caching for This Site
gl: &Permitir lembrar os contrasinais deste sitio

en: &Allow attachments
gl: Permitir os &anexos

en: &Close Wallet
gl: &Pechar a carteira

en: &Copy Email Address
gl: &Copiar o enderezo de correo

en: &Copy Text
gl: &Copiar o texto

en: &Credential management
gl: Xestión de &credenciais

en: &Customize Fields to Memorize for This Page...
gl: Personalizar os &campos para memorizar desta páxina…

en: &Edit
gl: &Editar

en: &File
gl: &Ficheiro

en: &Highlight All Matches
gl: &Realzar as aparicións

en: &Ignore attachments
gl: &Ignorar os anexos

en: &Immediately memorize form data
gl: Memorizar &inmediatamente os datos do formulario.

en: &Issuer
gl: &Expedidor

en: &Languages
gl: &Idiomas

en: &Launch Wallet Manager
gl: &Iniciar o xestor de carteiras

en: &Match Case
gl: Diferenciar &maiúsculas de minúsculas.

en: &Memorize Passwords in This Page Now
gl: &Memorizar os contrasinais desta páxina

en: &Next
gl: Segui&nte

en: &Options
gl: &Opcións

en: &Play/Pause
gl: Reproducir / &Pausar

en: &Previous
gl: &Anterior

en: &Save Link As...
gl: &Gardar a ligazón como…

en: &Search
gl: &Buscar

en: &Search As You Type
gl: Buscar sobre a &marcha

en: &Send Email
gl: &Enviar o correo

en: &Send Unencrypted
gl: &Enviar sen cifrar

en: &Show details
gl: Amo&sar os detalles

en: &Show passwords
gl: Amo&sar os contrasinais

en: &Subject
gl: &Asunto

en: &Tools
gl: Ferramen&tas

en: &View
gl: &Vista

en: <html><b>%1</b> would like to access information about your current physical location
gl: <html><b>%1</b> quere acceder a información sobre a súa localización física actual.

en: <html><b>%1</b> would like to access to your microphone, camera and other audio and video capture devices
gl: <html><b>%1</b> quere acceder ao seu micrófono, cámara e outros dispositivos de captura de son e de vídeo.

en: <html><b>%1</b> would like to access your camera and other video capture devices
gl: <html><b>%1</b> quere acceder á súa cámara e outros dispositivos de captura de vídeo.

en: <html><b>%1</b> would like to access your microphone and other audio capture devices
gl: <html><b>%1</b> quere acceder ao seu micrófono e outros dispositivos de captura de son.

en: <html><b>%1</b> would like to lock your mouse inside the web page
gl: <html><b>%1</b> quere bloquear o rato dentro da páxina web.

en: <html><b>%1</b> would like to record your screen
gl: <html><b>%1</b> quere gravar a súa pantalla.

en: <html><b>%1</b> would like to record your screen and your audio
gl: <html><b>%1</b> quere gravar a súa pantalla e o seu son.

en: <html><b>%1</b> would like to send you notifications
gl: <html><b>%1</b> quere enviarlle notificacións.

en: <html><body><h3>Unable to display error message</h3><p>The error template file <em>error.html</em> could not be found.</p></body></html>
gl: <html><body><h3>Non se pode amosar a mensaxe de erro</h3><p>Non se puido atopar o ficheiro co modelo para os erros, <em>error.html</em>.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>You received a cookie from %1</p><p>Do you want to accept or reject this cookie?</p></body></html>
gl: <html><head/><body><p>Recibiu un rastro de %1.</p><p>Quere aceptar ou rexeitar este rastro?</p></body></html>

en: <html>Do you want %1 to remember the login information for <b>%2</b>?</html>
gl: <html>Quere que %1 lembre a información de acceso de <b>%2</b>?</html>

en: <p>The server <tt>%1</tt> failed the authenticity check. The error is:</p><p><tt>%2</tt></p>Do you want to ignore this error?
gl: <p>O servidor <tt>%1</tt> fallou a comprobación de autenticidade. O erro é:</p><p><tt>%2</tt></p>Quere ignorar esta mensaxe?

en: <qt><p>To display the requested web page again, the browser needs to resend information you have previously submitted.</p><p>If you were shopping online and made a purchase, click the Cancel button to prevent a duplicate purchase.Otherwise, click the Continue button to display the webpage again.</p>
gl: <qt><p>Para volver amosar a páxina web solicitada, o navegador ten que volver enviar a información que enviou anteriormente.</p><p>Se estaba facendo compras por Internet, prema o botón de «Cancelar» para evitar realizar a mesma compra dúas veces. En caso contrario, prema o botón de «Continuar» para amosar de novo a páxina.</p>

en: <qt>Do you want to allow this site to attach the following files to the email message?</qt>
gl: <qt>Quere permitir que o sitio anexe os seguintes ficheiros á mensaxe de correo?</qt>

en: <qt>Do you want to search for <b>%1</b>?</qt>
gl: <qt>Quere buscar <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>This site is requesting to open a popup window to<p>%1</p><br/>Do you want to allow this?</qt>
gl: <qt>O sitio solicita abrir unha xanela emerxente a <p>%1</p>.<br/>Quere permitilo?</qt>

en: <td>Mime Type</td><td>Description</td><td>Suffixes</td><td>Plugin</td>
gl: <td>Tipo Mime</td><td>Descrición</td><td>Sufixos</td><td>Complemento</td>

en: <td>Plugin</td><td>Description</td><td>File</td><td>Types</td>
gl: <td>Complemento</td><td>Descrición</td><td>Ficheiro</td><td>Tipos</td>

en: <ul><li><b>Field internal name: </b>%1</li><li><b>Field type: </b>%2</li><li><b>Field id: </b>%3</li><li><b>Field is read only: </b>%4</li><li><b>Field is enabled: </b>%5</li><li><b>Autocompletion is enabled: </b>%6</li></ul>
gl: <ul><li><b>Nome interno do campo: </b>%1</li><li><b>Tipo de campo: </b>%2</li><li><b>Identificador do campo: </b>%3</li><li><b>O campo é de só lectura: </b>%4</li><li><b>O campo está activado: </b>%5</li><li><b>A completación automática está activada: </b>%6</li></ul>

[ctx: @action:button]
en: Show here
gl: Amosar aquí

[ctx: @action:button]
en: Show in new tab
gl: Amosar nunha nova lapela

[ctx: @action:deny permission]
en: &Deny permission
gl: &Denegar o permiso

[ctx: @action:display details about credentials to store]
en: &Show details
gl: Amo&sar os detalles

[ctx: @action:grant permission]
en: &Grant permission
gl: &Conceder o permiso

[ctx: @action:hide details about credentials to store]
en: &Hide details
gl: Agoc&har os detalles

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
gl: Abrir &con %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Show &with %1
gl: Amosar &con %1

[ctx: @action:inmenu Open downloaded file]
en: Open
gl: Abrir

[ctx: @action:inmenu Open downloaded file choosing application]
en: Open With...
gl: Abrir con…

[ctx: @action:never for this site]
en: Ne&ver for this site
gl: Nun&ca para este sitio

[ctx: @action:not now]
en: N&ot now
gl: Agora &non

[ctx: @action:remember password]
en: &Remember
gl: Lemb&rar

[ctx: @label accept cookie]
en: Accept
gl: Aceptar

[ctx: @label accept cookie for this session only]
en: Accept for this session
gl: Aceptar para esta sesión

[ctx: @label exposure string - the cookie may be used by http servers AND client-side javascripts]
en: Servers, page scripts
gl: Servidores, guións da páxina

[ctx: @label exposure string - the cookie may be used by https servers AND client-side javascripts]
en: Secure servers, page scripts
gl: Servidores seguros, guións da páxina

[ctx: @label exposure string - the cookie may only be used by http servers]
en: Servers
gl: Servidores

[ctx: @label exposure string - the cookie may only be used by https servers]
en: Secure servers only
gl: Só servidores seguros

[ctx: @label location where a remote URL was downloaded]
en: <tt>%1</tt> was saved as <tt>%2</tt>
gl: <tt>%1</tt> gardouse como <tt>%2</tt>

[ctx: @label reject cookie]
en: Reject
gl: Rexeitar

[ctx: @label the cookie expires when the browser session ends]
en: End of Session
gl: Fin da sesión

[ctx: @label:part of the text: 'url' was saved as 'file']
en: was saved as
gl: gardouse como

[ctx: A statement about a field is false]
en: no
gl: non

[ctx: A statement about a field is true]
en: yes
gl: si

en: Add URL to Filter
gl: Engadir o URL ao filtro

en: Additional Information: %1
gl: Información adicional: %1

en: Advanced users will appreciate the Konsole which you can embed into Konqueror (Settings -> <img width='16' height='16' SRC="%1"></img> Show Terminal Emulator).
gl: Os usuarios avanzados estimarán Konsole, que se pode incluír en Konqueror (Configuración -> <img width='16' height='16' SRC="%1"></img> Mostrar o emulador de terminal).

en: All cookies
gl: Todos os rastros

en: All cookies from this domain
gl: Todos os rastros do dominio

en: Allow
gl: Permitir

[ctx: Allow a web page to capture the screen]
en: Allow
gl: Permitir

en: Allow access
gl: Permitir o acceso

en: An error occurred while saving the file: %1
gl: Produciuse un erro ao gardar o ficheiro: %1

en: Apply choice to
gl: Aplicar a escolla a

en: As a &MHTML file
gl: Como un ficheiro &MHTML

en: As a &complete HTML page
gl: Como unha páxina HTML &completa

en: As an HTML file &without external resources
gl: Como un ficheiro HTML sen recursos e&xternos

en: Attachment Removed
gl: Retirouse un anexo

en: Available &fields
gl: &Campos dispoñíbeis

en: Block Image...
gl: Bloquear a imaxe…

en: Block Images From %1
gl: Bloquear as imaxes de %1

[ctx: Block a web page from capturing the screen]
en: Block
gl: Bloquear

en: Bookmarks
gl: Marcadores

en: Browse and restore the trash
gl: Navegar e recuperar o lixo

en: C&opy Audio URL
gl: Copiar o URL do son

en: C&opy Media URL
gl: Copiar o URL do contido

en: C&opy Video URL
gl: Copiar o URL do vídeo

en: Certificate details
gl: Detalles do certificado

en: Choose Capture Source
gl: Escoller a fonte da captura

en: Choose Save Format
gl: Escoller un formato de garda

en: Choose fields to remember
gl: Escolla os campos para lembrar

en: Choose window or screen to capture
gl: Escolla a xanela ou pantalla que capturar

en: Close the search bar
gl: Pechar a barra de busca

en: Close window?
gl: Pechar esta xanela?

en: Configure Web Shortcuts...
gl: Configurar os atallos web…

en: Confirmation Required
gl: Requírese confirmación

en: Cookie details
gl: Detalles do rastro

en: CookieAlertDlg
gl: Diálogo de alerta de rastro

en: Copy Image
gl: Copiar a imaxe

en: Copy Image URL
gl: Copiar o URL da imaxe

en: Copy Link &Text
gl: &Copiar o texto da ligazón

en: Copy Link &URL
gl: &Copiar o URL da ligazón

en: Couldn't open the file <tt>%1</tt> containing the user style sheet. The default style sheet will be used
gl: Non foi posíbel abrir o ficheiro <tt>%1</tt> que contén a folla de estilo da persoa usuaria. Usarase a folla de estilo predeterminada.

en: Date and Time: %1
gl: Data e hora: %1

en: Description:
gl: Descrición:

[ctx: Destination of a file download]
en: Destination
gl: Destino

en: Details of the Request:
gl: Detalles da solicitude:

en: Dialog
gl: Diálogo

en: Divide et impera (lat. "Divide and conquer") - by splitting a window into two parts (e.g. Window -> <img width='16' height='16' src="%1" /> Split View Left/Right) you can make Konqueror appear the way you like.
gl: Divide et impera (do lat. «Divide e conquista»): dividindo a xanela en dúas partes (p. ex. Xanela -> <img width='16' height='16' src="%1" />Dividir a xanela en esquerda/dereita) pode facer que Konqueror se axuste aos seus gustos.

en: Do Not Allow
gl: Denegar

en: Do you want to allow <tt>%1</tt> to capture the contents of your screen?
gl: Quere permitir a <tt>%1</tt> capturar o contido da pantalla?

en: Do you want to allow this page to capture the contents of your screen?
gl: Quere permitir a esta páxina capturar o contido da pantalla?

en: Domain
gl: Dominio

en: Email Attachment Confirmation
gl: Confirmación de anexos no correo

en: Enter the URL:
gl: Escriba o URL:

en: Error: %1
gl: Erro: %1

en: Expires
gl: Caduca

en: Exposure
gl: Exposición

[ctx: Fill the Forms with Data from KWallet]
en: &Fill forms now
gl: Completar os &formularios

en: Filter error
gl: Erro do filtro

en: Find the next match for the current search phrase
gl: Atopar a seguinte aparición da frase buscada.

en: Find the previous match for the current search phrase
gl: Atopar a aparición anterior da frase buscada.

en: Find...
gl: Atopar...

[ctx: Finished saving URL]
en: Saved %1 as %2
gl: %1 gardouse como %2

en: For more detailed documentation on Konqueror click <a href="%1">here</a>.
gl: Para ler unha documentación máis detallada sobre Konqueror prema <a href="%1">aquí</a>.

en: HTML Toolbar
gl: Barra de ferramentas de HTML

en: Highlight Matches
gl: Realzar as aparicións atopadas.

en: Home Folder
gl: Cartafol persoal

en: How would you like to save the page?
gl: Como quere gardar a páxina?

[ctx: Ignore the certificate error for this URL now and in the future]
en: Yes, &forever
gl: Si, &sempre

[ctx: Ignore the certificate error for this URL only for now]
en: Yes, &once
gl: Si, &unha vez

en: Installed
gl: Instalado

en: Installed Plugins
gl: Complementos instalados

en: Internet Search
gl: Busca por Internet

en: Introduction
gl: Introdución

en: Javascript Popup Confirmation
gl: Confirmación da xanela de JavaScript

[ctx: KDE 4 tag line]
en: Be free.
gl: Sexa libre.

[ctx: KDE 4 tag line, see http://kde.org/img/kde40.png]
en: Be free.
gl: Sexa libre.

en: Konqueror is a web browser, file manager and universal document viewer.
gl: Konqueror é un navegador web, xestor de ficheiros e visor universal de documentos.

en: Konqueror is also a full featured and easy to use web browser which you can use to explore the Internet. Enter the address (e.g. <a href="http://www.kde.org">http://www.kde.org</a>) of a web page you would like to visit in the location bar and press Enter, or choose an entry from the Bookmarks menu.
gl: Konqueror é tamén un navegador web con moitas características e de uso doado que pode usar para explorar Internet. Simplemente insira o enderezo de Internet (p.ex. <a href="http://www.kde.org"> http://www.kde.org</a>) da páxina que desexe visitar e prema Intro, ou escolla unha das entradas no seu menú de Marcadores.

en: Konqueror makes working with and managing your files easy. You can browse both local and networked folders while enjoying advanced features such as the powerful sidebar and file previews.
gl: Konqueror fai doado o traballo e xestión dos ficheiros. Pode examinar tanto cartafoles en rede como locais mentres goza de características avanzadas como unha barra lateral moi potente e vistas previas dos ficheiros.

[ctx: Label of a web field]
en: Field name
gl: Nome do campo

[ctx: Link that points to the first page of the Konqueror 'about page', Starting Points contains links to Home, Network Folders, Trash, etc.]
en: <a href="%1">Return to Starting Points</a>
gl: <a href="%1">Volver aos puntos de inicio</a>

[ctx: Link that points to the first page of the Konqueror 'about page', Starting Points contains links to Home, Network Folders, Trash, etc.]
en: Starting Points
gl: Puntos de inicio

en: Name
gl: Nome

[ctx: Name attribute of a web field]
en: Internal field name
gl: Nome interno do campo

en: Network Folders
gl: Cartafoles en rede

en: Network Transmission
gl: Transmisión de rede

en: Next: An Introduction to Konqueror
gl: Seguinte: Unha introdución a Konqueror

en: Next: Tips & Tricks
gl: Seguinte: Consellos e trucos

[ctx: Notification about downloading a file]
en: Downloading
gl: Descargando

en: Only this cookie
gl: Só este rastro

[ctx: Other details about a web field]
en: Details
gl: Detalles

en: Path
gl: Ruta

en: Possible Causes:
gl: Posíbeis causas:

en: Possible Solutions:
gl: Posíbel solución:

en: Print Document
gl: Imprimir o documento

en: Print Preview
gl: Vista previa do impreso

en: Protocol: %1
gl: Protocolo: %1

en: Quick access to your bookmarks
gl: Acceso rápido aos seus marcadores

en: Remove All Memorized Passwords for This Site
gl: Retirar todos os contrasinais memorizados deste sitio

en: Remove Customized Memorization Settings for This Page
gl: Retirar a configuración personalizada de memorización desta páxina

en: Resubmit Information
gl: Reenviar a información

en: Sa&ve Audio As...
gl: Gardar o &son como…

en: Sa&ve Media As...
gl: Gardar o &contido como…

en: Sa&ve Video As...
gl: Gardar o &vídeo como…

en: Save Full HTML Page As...
gl: Gardar a páxina HTML completa como…

en: Save Image As...
gl: Gardar a imaxe como…

[ctx: Scans again the page to detect forms to fill]
en: Look Again for Forms
gl: Buscar formularios de novo

[ctx: Search "search provider" for "text"]
en: Search %1 for '%2'
gl: Buscar «%2» en %1.

[ctx: Search for "text" with]
en: Search for '%1' with
gl: Buscar «%1» con

en: Search the Web
gl: Buscar na web

en: Send Image...
gl: Enviar a imaxe…

en: Set &Encoding
gl: Definir a &codificación

en: Shared files and folders
gl: Ficheiros e cartafoles compartidos

en: Show advanced information about the fields
gl: Amosar información avanzada sobre os campos.

[ctx: Source of a file being downloaded]
en: Source
gl: Orixe

en: Spell Checking Enabled
gl: Activouse a corrección ortográfica

en: Spelling
gl: Ortografía

en: Store form data in KWallet when closing the dialog
gl: Almacenar os datos do formulario en KWallet ao pechar o diálogo.

en: Switch between displaying passwords or placeholders
gl: Alternar entre amosar contrasinais ou marcadores de posición.

en: Technical Reason: %1
gl: Razón técnica: %1

en: TextLabel
gl: Etiqueta de texto

en: The <img width='16' height='16' src="%1"></img> History in your Sidebar ensures that you can keep track of the pages you have visited recently.
gl: O <img width='16' height='16' src="%1"></img> historial na barra lateral garante non perderlle a pista ás páxinas visitadas recentemente.

en: The SSL information for this site appears to be corrupt.
gl: Semella que a información da SSL deste sitio está corrompida.

en: The download manager (%1) could not be found in your installation.
gl: Non foi posíbel atopar o xestor de descargas (%1) no sistema.

[ctx: The id of a web field]
en: Field id
gl: Identificador do campo

en: The page will be saved as a MTHML file which contains both the text of the page and any external resources it requires, such as images. <br><strong>Note</strong>: not all browsers are able to display this kind of files
gl: Esta páxina gardarase como un ficheiro MTHML que contén tanto o texto da páxina como calquera recurso externo que necesita,  como imaxes.<br><strong>Nota:</strong> non todos os navegadores poden amosar este tipo de ficheiros.

en: The page will be saved as a single HTML file. Only the text of the page will be saved. External resources such as images won't be saved
gl: Esta páxina gardarase como un ficheiro HTML único. Só se gardará o texto da páxina. Non se cargarán recursos externos como imaxes.

en: The page will be saved as an HTML file. Any external resources the page requires, such as images, will be saved inside an apposite directory
gl: A páxina gardarase como un ficheiro HTML. Os recursos externos que a páxina necesite, como imaxes, gardaranse nun cartafol axeitado.

en: The requested operation could not be completed
gl: Non foi posíbel completar a operación solicitada.

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
gl: Este sitio intentou anexar un ficheiro do computador ao enviar o formulario. Retirouse o anexo como medida de protección.

en: This site is attempting to access information about your physical location.
    Do you want to allow it access?
gl: Este sitio está a intentar acceder a información sobre o seu lugar físico.
    Quere permitirlle o acceso?

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
gl: Este sitio está a intentar enviar os datos dun formulario mediante correo electrónico.
    Quere continuar?

en: This site is requesting to open a new popup window.
    Do you want to allow this?
gl: O sitio solicita abrir unha nova xanela emerxente.
    Quere permitilo?

en: Tips
gl: Consellos

en: Tips & Tricks
gl: Consellos e trucos

en: To create a link on your desktop pointing to the current page, simply drag the icon (favicon) that is to the left of the Location toolbar, drop it on to the desktop, and choose "Icon".
gl: Para crear unha ligazón no escritorio que apunte á páxina actual, simplemente arrastre a icona da esquerda da barra de lugar, déixea sobre o escritorio e escolla «Icona».

en: To quickly go to your Home folder press the home button <img width='16' height='16' src="%1"></img>.
gl: Se quere ir axiña ao seu cartafol persoal, prema o botón persoal <img width='16' height='16' src="%1"></img>.

en: To return to the previous location, press the back button <img width='16' height='16' src="%1"></img> in the toolbar.
gl: Para volver á páxina anterior, prema o botón atrás <img width='16' height='16' src="%1"></img> na barra de ferramentas.

en: Toggle &Controls
gl: Conmutar os &controis

en: Toggle &Loop
gl: Conmutar a &repetición

en: Trash
gl: Lixo

en: Try to reinstall it and make sure that it is available in $PATH. 
    
    The integration will be disabled.
gl: Intente reinstalalo e asegúrese de que está dispoñíbel en $PATH.
    
    Desactivarase a integración.

[ctx: Type of a web field]
en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Un&mute/&Mute
gl: Conmutar o &son

en: Use Web-Shortcuts: by typing "gg: KDE" one can search the Internet, using Google, for the search phrase "KDE". There are a lot of Web-Shortcuts predefined to make searching for software or looking up certain words in an encyclopedia a breeze. You can even <a href="%1">create your own</a> Web-Shortcuts.
gl: Uso de atallos web: se escribe «gg: KDE», pode buscar por Internet, mediante Google, a palabra «KDE». Hai moitos atallos web predefinidos para buscar programas ou termos en enciclopedias. Mesmo pode <a href="%1">crear os seus propios</a> atallos web.

en: Use the <a href="%1">user-agent</a> feature if the website you are visiting asks you to use a different browser (and do not forget to send a complaint to the webmaster!)
gl: Use a funcionalidade <a href="%1">user-agent</a> se o sitio web que está a visitar require un navegador distinto (e non esqueza enviar unha queixa ao responsábel do sitio!)

en: Value
gl: Valor

[ctx: Value of a web field]
en: Field value
gl: Valor do campo

en: View Do&cument Source
gl: Ver a fonte do do&cumento

en: View Image (%1)
gl: Ver a imaxe (%1)

en: Warning: This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you want to send the data unencrypted?
gl: Advertencia: este é un formulario seguro, pero está a intentar enviar os datos de volta sen cifralos.
    Esta información podería interceptarse por terceiros.
    Seguro que quere enviar os datos sen cifralos?

[ctx: Web field with type 'e-mail']
en: e-mail
gl: enderezo de correo electrónico

[ctx: Web field with type 'password']
en: password
gl: contrasinal

[ctx: Web field with type 'text']
en: text
gl: texto

[ctx: Web field with type different from 'text', 'password' or 'e-mail']
en: other
gl: outro

en: When you want to paste a new address into the Location toolbar you might want to clear the current entry by pressing the black arrow with the white cross <img width='16' height='16' src="%1"></img> in the toolbar.
gl: Cando queira pegar un enderezo na barra de enderezos podería querer limpar a entrada actual premendo a frecha negra coa cruz branca <img width='16' height='16' src="%1"></img> na barra de ferramentas.

en: You can also find <img width='16' height='16' src="%1" /> "Full-Screen Mode" in the Settings menu. This feature is very useful for "Talk" sessions.
gl: Tamén pode atopar o <img width='16' height='16' src="%1" /> «Modo a pantalla completa» no menú de configuración. Esta característica é moi útil para sesións de «Conversa».

en: Your personal files
gl: Os seus ficheiros persoais

en: Zoom Text Only
gl: Ampliar só o texto

en: Zoom To DPI
gl: Achegar aos PPP

[ctx: find action "whats this" text]
en: <h3>Find text</h3>Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.
gl: <h3>Atopar un texto</h3> Mostra un diálogo que permite atopar un texto na páxina.

[ctx: open selected url]
en: Open '%1'
gl: Abrir «%1»

[ctx: reset zoom action]
en: Actual Size
gl: Tamaño real

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - BCC:
gl:  - Copia agochada:

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - CC:
gl:  - Copia:

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - Subject:
gl:  - Asunto:

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en: Email:
gl: Correo:

[ctx: title of a dialog asking what to do about a SSL certificate error]
en: Certificate error
gl: Erro de certificado

[ctx: web field has the autocomplete attribute set to off]
en: auto-completion off
gl: completación automática desactivada

[ctx: web field has the readonly attribute]
en: read only
gl: só lectura

[ctx: web field is disabled]
en: disabled
gl: desactivado

[ctx: zoom in action]
en: Zoom In
gl: Achegar

[ctx: zoom out action]
en: Zoom Out
gl: Afastar
