appstream - en to cs translation catalogue (280 entries)

en: '%s' command
cs: Příkaz „%s“

en: A <description/> tag must not be localized in metainfo files (upstream metadata). Localize the individual paragraphs instead.
cs: Tag <description/> se v metainfo souborech (upstream metadatech) nesmí překládat. Místo toho lokalizujte jednotlivé odstavce.

en: A screenshot must contain at least one image or video in order to be useful. Please add an <image/> to it.
cs: Screenshot musí obsahovat alespoň jeden obrázek nebo video aby byl užitečný. Přidejte k němu prosím <image/>.

en: A screenshot must contain either images or videos, but not both at the same time. Please use this screenshot exclusively for either static images or for videos.
cs: Screenshot musí obsahovat obrázky, nebo videa, ale ne obojí zároveň. Prosíme, abyste využívali tento screenshot buď pouze na statické obrázky, nebo na videa.

en: ALL
cs: VŠECHNY

en: Ability to spend real money in-app
cs: Možnost prohrát v aplikaci skutečné peníze

en: Add-ons
cs: Doplňky

en: Adults Only
cs: pouze dospělé

en: Also show pedantic hints.
cs: Při ověřování vypisovat i nalezené drobnosti.

en: An utility to work with AppStream metadata
cs: Nástroj pro práci s AppStream metadaty

en: AppStream CLI
cs: Textové uživatelské rozhraní pro AppStream

en: AppStream CLI tool version: %s
    AppStream library version: %s
cs: Verze nástroje AppStream pro textové uživatelské rozhraní: %s
    Verze knihovny AppStream: %s

en: AppStream Status:
cs: Stav nástroje AppStream:

en: AppStream command-line interface
cs: Rozhraní příkazového řádku pro AppStream

en: AppStream is a metadata specification which permits software components to provide information about themselves to automated systems and end-users before the software is actually installed. The AppStream project provides facilities to easily access and transform this metadata, as well as a few additional services for building feature-rich software centers and similar applications that make use of software metadata.
cs: AppStream je specifikace metadat která umožňuje softwarovým součástem poskytovat informace o sobě automatizovaným systémům a koncovým uživatelům ještě před instalací takového software. Projekt AppStream poskytuje nástroje pro snadný přístup k těmto metadatům (a jejich převádění), stejně tak několik dalších služeb pro vytváření katalogů software s mnoha funkcemi (a podobných aplikací, která využívají metadata k softwaru).

en: AppStream version: %s
cs: Verze nástroje AppStream: %s

en: Audio & Video
cs: Zvuk a video

en: Binaries
cs: Spustitelné soubory

en: Brief artistic nudity
cs: Občasná umělecká nahota

en: Bundle
cs: Zabaleno s

en: Cache location '%s' is not writable.
cs: Do umístění mezipaměti „%s“ se nedaří zapisovat.

en: Cartoon characters in aggressive conflict
cs: Kreslené postavy v agresivních střetech

en: Cartoon characters in unsafe situations
cs: Kreslené postavy v nebezpečných situacích

en: Categories
cs: Kategorie

[ctx: Category of Addons]
en: Codecs
cs: Kodeky

[ctx: Category of Addons]
en: Fonts
cs: Písma

[ctx: Category of Addons]
en: Input Sources
cs: Vstupní zdroje

[ctx: Category of Addons]
en: Language Packs
cs: Jazyková data

[ctx: Category of Addons]
en: Localization
cs: Překlady

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Audio Creation & Editing
cs: Vytváření a úprava zvuku

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Featured
cs: Zajímavé

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Music Players
cs: Přehrávače hudby

[ctx: Category of Communication]
en: Chat
cs: Okamžitá textová komunikace

[ctx: Category of Communication]
en: Featured
cs: Zajímavé

[ctx: Category of Communication]
en: News
cs: Novinky

[ctx: Category of Communication]
en: Web Browsers
cs: Webové prohlížeče

[ctx: Category of Development]
en: Debuggers
cs: Ladící nástroje

[ctx: Category of Development]
en: Featured
cs: Zajímavé

[ctx: Category of Development]
en: IDEs
cs: Integrovaná vývojová prostředí

[ctx: Category of Education]
en: Astronomy
cs: Astronomie

[ctx: Category of Education]
en: Chemistry
cs: Chemie

[ctx: Category of Education]
en: Featured
cs: Zajímavé

[ctx: Category of Education]
en: Languages
cs: Jazyky

[ctx: Category of Education]
en: Math
cs: Matematika

[ctx: Category of Games]
en: Action
cs: Akce

[ctx: Category of Games]
en: Adventure
cs: Dobrodružství

[ctx: Category of Games]
en: Arcade
cs: Arkády

[ctx: Category of Games]
en: Blocks
cs: Bloky

[ctx: Category of Games]
en: Board
cs: Deskové

[ctx: Category of Games]
en: Card
cs: Karetní

[ctx: Category of Games]
en: Emulators
cs: Emulátory

[ctx: Category of Games]
en: Featured
cs: Zajímavé

[ctx: Category of Games]
en: Kids
cs: Dětské

[ctx: Category of Games]
en: Logic
cs: Logické

[ctx: Category of Games]
en: Role Playing
cs: RPG

[ctx: Category of Games]
en: Sports
cs: Sporty

[ctx: Category of Games]
en: Strategy
cs: Strategie

[ctx: Category of Graphics]
en: 3D Graphics
cs: 3D grafika

[ctx: Category of Graphics]
en: Featured
cs: Zajímavé

[ctx: Category of Graphics]
en: Photography
cs: Fotografie

[ctx: Category of Graphics]
en: Scanning
cs: Skenování

[ctx: Category of Graphics]
en: Vector Graphics
cs: Vektorová grafika

[ctx: Category of Graphics]
en: Viewers
cs: Prohlížeče

[ctx: Category of Office]
en: Calendar
cs: Kalendář

[ctx: Category of Office]
en: Database
cs: Databáze

[ctx: Category of Office]
en: Featured
cs: Zajímavé

[ctx: Category of Office]
en: Word Processor
cs: Textový procesor

[ctx: Category of Science]
en: Artificial Intelligence
cs: Umělá inteligence

[ctx: Category of Science]
en: Astronomy
cs: Astronomie

[ctx: Category of Science]
en: Chemistry
cs: Chemie

[ctx: Category of Science]
en: Featured
cs: Zajímavé

[ctx: Category of Science]
en: Math
cs: Matematika

[ctx: Category of Science]
en: Robotics
cs: Robotika

[ctx: Category of Utility]
en: Featured
cs: Zajímavé

[ctx: Category of Utility]
en: File System
cs: Souborový systém

[ctx: Category of Utility]
en: Security
cs: Zabezpečení

[ctx: Category of Utility]
en: System Monitoring
cs: Dohledování systému

[ctx: Category of Utility]
en: Terminal Emulators
cs: Emulátory terminálu

[ctx: Category of Utility]
en: Text Editors
cs: Textové editory

en: Characters in aggressive conflict easily distinguishable from reality
cs: Osoby v agresivních střetech snadno odlišitelných od skutečnosti

en: Characters in unsafe situations easily distinguishable from reality
cs: Osoby v nebezpečných situacích snadno odlišitelných od skutečnosti

en: Checking for the latest application version
cs: Zjišťuje se nejnovější verze aplikace

en: Command '%s' is unknown. Run '%s --help' for a list of available commands.
cs: Příkaz „%s“ není známý. Spuštěním „%s --help“ si zobrazíte seznam možných příkazů.

en: Communication & News
cs: Komunikace a novinky

en: Compare two version numbers.
cs: Porovnat dvě čísla verzí.

en: Component
cs: Součást

en: Component '%s' has no installation candidate.
cs: Součást „%s“ nemá kandidáta na instalaci.

en: Compulsory for
cs: Povinné pro

en: Could not find component providing '%s::%s'.
cs: Nepodařilo se najít součást poskytující „%s::%s“.

en: Create a template for a metainfo file (to be filled out by the upstream project).
cs: Vytvořit šablonu pro metainfo soubor (pro vyplnění v upstream projektu).

en: Dead human remains that are exposed to the elements
cs: Ostatky lidských mrtvol zabrané do detailů

en: Default Screenshot URL
cs: URL výchozího ukázkového snímku obrazovky

en: Default metadata format (valid values are 'xml' and 'yaml').
cs: Výchozí formát metadat (platné hodnoty jsou „xml“ a „yaml“).

en: Depictions of bloodshed and the mutilation of body parts
cs: Vyobrazení krveprolití a mrzačení lidí

en: Depictions of modern-day human desecration
cs: Vyobrazení znesvěcení lidmi v moderní době

en: Depictions of modern-day slavery
cs: Vyobrazení otroctví v moderní době

en: Depictions of or references to historical desecration
cs: Vyobrazení nebo zmínky o znesvěcení v dávné minulosti

en: Depictions of or references to historical slavery
cs: Vyobrazení nebo zmínky o otroctví v dávné minulosti

en: Depictions of realistic characters in aggressive conflict
cs: Vyobrazení skutečných osob v agresivních konfliktech

en: Description
cs: Popis

en: Developer
cs: Vývojáři

en: Developer Tools
cs: Nástroje pro vývoj

en: Direct references to adultery
cs: Přímé zmínky o cizoložství

en: Direct references to prostitution
cs: Přímé zmínky o prostituci

en: Discrimination designed to cause emotional harm
cs: Diskriminace cílící na způsobení citové újmy

en: Display status information about available AppStream metadata.
cs: Zobrazit stavové informace o dostupných AppStream metadatech.

en: Do not use network access.
cs: Nepoužívat síť.

en: Don't show colored output.
cs: Neobarvovat výstup.

en: Dump raw XML metadata for a component matching the ID.
cs: Vypsat surová XML metadata součásti s tímto identifikátorem.

en: Early Childhood
cs: malé děti

en: Education
cs: Výuka

en: Enforce a cache refresh.
cs: Vynutit aktualizaci mezipaměti.

en: Error while loading the metadata pool: %s
cs: Chyba při načítání fondu metadat: %s

en: Everyone
cs: všechny

en: Everyone 10+
cs: všechny 10+

en: Explicit discrimination based on gender, sexuality, race or religion
cs: Výslovná diskriminace založená na pohlaví, sexuální orientaci, rase nebo náboženství

en: Explicit references to specific brands or trademarked products
cs: Výslovné odkazy na konkrétní výrobce nebo značky výrobků

en: Extends
cs: Rozšiřuje

en: Flashed Firmware
cs: Trvalý firmware

en: Fonts
cs: Písma

en: Gambling on random events using tokens or credits
cs: Příležitostné hraní s žetony nebo kreditem

en: Gambling using real money
cs: Hraní o skutečné peníze

en: Gambling using “play” money
cs: Hraní o fiktivní peníze

en: Games
cs: Hry

en: General
cs: Obecné

en: Get information about a component by its ID.
cs: Získat informace o součásti podle jejího identifikátoru.

en: Graphic depictions of desecration of human bodies
cs: Grafické vyobrazení znesvěcení lidských těl

en: Graphic depictions of modern-day desecration
cs: Grafické vyobrazení znesvěcení v moderní době

en: Graphic depictions of modern-day slavery
cs: Grafické vyobrazení otroctví v moderní době

en: Graphic depictions of the act of adultery
cs: Grafické vyobrazení aktu cizoložství

en: Graphic depictions of the act of prostitution
cs: Grafické vyobrazení aktu prostituce

en: Graphic sexual behavior
cs: Grafické znázornění sexuálního chování

en: Graphic sexual behavior between people of the same gender
cs: Grafické vyobrazení sexuálního chování mezi lidmi stejného pohlaví

en: Graphic violence easily distinguishable from reality
cs: Grafické násilí snadno odlišitelné od reality

en: Graphic violence involving cartoon characters
cs: Grafické vyobrazení násilí páchaného na kreslených postavách

en: Graphic violence involving realistic characters
cs: Grafické násilí páchané na skutečných osobách

en: Graphics & Photography
cs: Grafika a fotografie

en: Group
cs: Skupina

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: Icon
cs: Ikona

en: Iconsets
cs: Sady ikon

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Indirect references to adultery
cs: Nepřímé zmínky o cizoložství

en: Indirect references to homosexuality
cs: Nepřímé zmínky o homosexualitě

en: Indirect references to prostitution
cs: Nepřímé zmínky o prostituci

en: Install a metadata file into the right location.
cs: Nainstalovat soubor s metadaty na správné místo.

en: Install software matching the component-ID.
cs: Nainstalovat software odpovídající identifikátoru součásti.

en: Invalid type for provided item selected. Valid values are:
cs: Vybrán neplatný typ pro poskytovanou položku. Platné hodnoty jsou:

en: Kissing between people of the same gender
cs: Polibky dvou lidí stejného pohlaví

en: Libraries
cs: Knihovny

en: License
cs: Licence

en: Manually selected location of AppStream cache.
cs: Ručně nastavené umístění mezipaměti AppStream.

en: Manually selected location of AppStream metadata to scan.
cs: Ručně nastavené umístění, ve kterém hledat metadata AppStream.

en: Mature
cs: plnoleté

en: Mature or sexual humor
cs: Humor o sexu a pro dospělé

en: Metadata file '%s' does not exist.
cs: Soubor s metadaty „%s“ neexistuje.

en: Metadata files have errors:
cs: Soubory s metadaty obsahují chyby:

en: Mild or infrequent use of profanity
cs: Lehké nebo občasné používání vulgárních výrazů

en: Mildly realistic characters in unsafe situations
cs: Mírně realistické osoby v nebezpečných situacích

en: Modaliases
cs: Alternativní názvy modulů

en: Moderate use of profanity
cs: Střídmé používání vulgárních výrazů

en: Moderated chat functionality between users
cs: Moderovaná textová komunikace mezi uživateli

en: Name
cs: Název

en: Negativity towards a specific group of people
cs: Špatný pohled na konkrétní skupinu lidí

en: No ability to spend money
cs: Žádná možnost prohrát skutečné peníze

en: No advertising of any kind
cs: Žádná reklama jakéhokoliv druhu

en: No bloodshed
cs: Žádné zabíjení

en: No cartoon violence
cs: Žádné kreslené násilí

en: No component matching '%s' found.
cs: Nebyla nalezena žádná komponenta odpovídající „%s“.

en: No discriminatory language of any kind
cs: Žádné diskriminační řeči jakéhokoliv druhu

en: No fantasy violence
cs: Žádné fantazie o násilí

en: No gambling of any kind
cs: Žádné hraní jakéhokoliv druhu

en: No inappropriate humor
cs: Žádný nevhodný humor

en: No nudity of any sort
cs: Žádná nahota jakéhokoliv typu

en: No profanity of any kind
cs: Žádné vulgární výrazy jakéhokoliv typu

en: No realistic violence
cs: Žádné realistické násilí

en: No references to adultery
cs: Žádné zmínky o cizoložství

en: No references to alcohol
cs: Žádné zmínky o alkoholu

en: No references to desecration
cs: Žádné zmínky o znesvěcení

en: No references to homosexuality
cs: Žádné zmínky o homosexualitě

en: No references to illicit drugs
cs: Žádné zmínky o zakázaných drogách

en: No references to or depictions of sexual nature
cs: Žádné zmínky o sexu nebo jeho vyobrazení

en: No references to prostitution
cs: Žádné zmínky o prostituci

en: No references to slavery
cs: Žádné zmínky o otroctví

en: No references to tobacco products
cs: Žádné zmínky o tabákových výrobcích

en: No sexual violence
cs: Žádné sexuální násilí

en: No sexualized characters
cs: Žádné sexualizované postavy

en: No sharing of physical location with other users
cs: Žádné sdílení fyzické polohy s ostatními uživateli

en: No sharing of social network usernames or email addresses
cs: Žádné sdílení uživatelských jmen ze sociálních sítí a e-mailových adres

en: No sharing of user information with third parties
cs: Žádné sdílení informací o uživateli se třetími stranami

en: No suitable package manager CLI found. Please make sure that e.g. "pkcon" (part of PackageKit) is available.
cs: Nebyl nalezen žádný použitelný správné balíčků pro příkazový řádek. Zajistěte, aby byl k dispozici například „pkcon“ (součást PackageKit).

en: No value for the item to search for was defined.
cs: Nezadali jste co se má hledat.

en: No visible dead human remains
cs: Žádné viditelné pozůstatky lidských mrtvol

en: No way to chat with other users
cs: Žádný způsob, jak komunikovat s ostatními uživateli

en: No way to talk with other users
cs: Žádný způsob, jako hovořit s ostatními uživateli

en: Office
cs: Kancelář

en: Option '%s' is unknown.
cs: Neznámá předvolba „%s“.

en: Overtly sexualized human characters
cs: Otevřeně sexualizované lidské postavy

en: Package
cs: Balíček

en: Print detailed output about found components.
cs: Vypsat podrobnosti o nalezené součásti.

en: Product placement
cs: Vyobrazení produktů

en: Project Group
cs: Skupina projektu

en: Prolonged nudity
cs: Dlouhotrvající nahota

en: Provided Items
cs: Poskytované položky

en: Provocative references or depictions
cs: Provokativní zmínky nebo vyobrazení

en: Rape or other violent sexual behavior
cs: Znásilnění nebo jiné násilné sexuální chování

en: Realistic bloodshed
cs: Realistické zabíjení

en: Rebuild the component metadata cache.
cs: Znovu vytvořit mezipaměť metadat součástí.

en: References to alcoholic beverages
cs: Zmínky o alkoholických nápojích

en: References to illicit drugs
cs: Zmínky o zakázaných drogách

en: References to tobacco products
cs: Zmínky o tabákových výrobcích

en: Remove software matching the component-ID.
cs: Odebrat software odpovídající identifikátoru součásti.

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
cs: Spuštěním „%s --help“ si zobrazíte úplný seznam možných předvoleb příkazového řádku.

en: Run '%s --help' to see a list of available commands and options, and '%s %s --help' to see a list of options specific for this subcommand.
cs: Spuštěním „%s --help“ si zobrazíte úplný seznam možných předvoleb příkazového řádku a „%s %s --help“ těch pro konkrétní dílčí příkaz.

en: Runtime Firmware
cs: Dočasně nahrávaný firmware

en: Scantily clad human characters
cs: Skrovně oděné lidské postavy

en: Science
cs: Věda

en: Search the component database.
cs: Prohledat databázi součástí.

en: Sexual references or depictions
cs: Zmínky o sexu nebo jeho vyobrazení

en: Sharing diagnostic data that does not let others identify the user
cs: Sdílení diagnostických dat, dle kterých se nedá identifikovat uživatel

en: Sharing information that lets others identify the user
cs: Sdílení informací, dle kterých se dá identifikovat uživatel

en: Sharing physical location with other users
cs: Sdílení fyzické polohy s ostatními uživateli

en: Sharing social network usernames or email addresses
cs: Sdílení uživatelských jmen ze sociálních sítí a e-mailových adres

en: Show extra debugging information.
cs: Zobrazovat doplňující informace pro ladění.

en: Show the program version.
cs: Zobrazit verzi programu.

en: Slapstick humor
cs: Bláznivý humor

en: Strong or frequent use of profanity
cs: Hrubé nebo časté používání vulgárních výrazů

en: Subcommands:
cs: Dílčí příkazy:

en: Summary
cs: Shrnutí

en: Summary:
cs: Shrnutí:

en: Teen
cs: mládež

en: The .desktop file '%s' does not exist.
cs: Soubor .desktop pro „%s“ neexistuje.

en: The TYPE must be a valid component-type, such as: %s
cs: Je třeba, aby TYPE (typ) byl platný typ komponenty, jako např.: %s

en: The software component type '%s' is not valid in AppStream. Possible values are:
cs: Typ „%s“ softwarové součásti není platný pro AppStream. Možné hodnoty jsou:

en: This command takes optional TYPE and FILE positional arguments, FILE being a file to write to (or "-" for standard output).
cs: Tento příkaz přijímá volitelné poziční parametry TYPE (typ) a FILE (soubor), kde FILE je soubor do kterého zapsat (nebo „-“ pro standardní výstup).

en: Too many parameters: Need two version numbers or version numbers and a comparison operator.
cs: Příliš mnoho parametrů: potřebuje dvě čísla verzí nebo čísla verzí a porovnávací operátor.

en: URL was not found on the server.
cs: URL nebylo nalezeno na serveru.

en: Unable to build the template metainfo file: %s
cs: Nepodařilo se vytvořit soubor s šablonou metainformací: „%s“

en: Unable to convert file: Could not determine output format, please set it explicitly using '--format='.
cs: Nedaří se převést soubor: Nepodařilo se zjistit výstupní formát, nastavte ho výslovně pomocí přepínače „--format“.

en: Unable to find component with ID '%s'!
cs: Nepodařilo se nalézt součást s identifikátorem „%s“!

en: Unable to read the .desktop file: %s
cs: Nedaří se načíst .desktop soubor: %s

en: Unable to save the template metainfo file: %s
cs: Nedaří se uložit soubor s metainformacemi šablony: %s

en: Unable to spawn package manager: %s
cs: Nepodařilo se spustit správce balíčků: %s

en: Uncontrolled audio or video chat functionality between users
cs: Neřízená zvuková nebo obrazová komunikace mezi uživateli

en: Uncontrolled chat functionality between users
cs: Neřízená textová komunikace mezi uživateli

en: Unknown compare relation '%s'. Valid values are:
cs: Neznámá deklarace porovnání „%s“. Platné hodnoty jsou:

en: Unrealistic bloodshed
cs: Nerealistické zabíjení

en: Use of alcoholic beverages
cs: Požívání alkoholických nápojů

en: Use of illicit drugs
cs: Používání zakázaných drog

en: Use of tobacco products
cs: Používání tabákových výrobků

en: Use the given .desktop file to fill in the basic values of the metainfo file.
cs: Použít daný .desktop soubor pro vyplnění základních hodnot do souboru s metainformacemi.

en: User-to-user interactions without chat functionality
cs: Interakce uživatel s uživatelem, bez textové komunikace

en: Users are encouraged to donate real money
cs: Uživatelé jsou vybízení k přispění skutečnými penězi

en: Users are encouraged to purchase specific real-world items
cs: Uživatelé jsou vybízení k nákupu konkrétního skutečného zboží

en: Utilities
cs: Nástroje

en: Validate AppStream XML files for issues.
cs: Ověřit zda XML AppStream soubor neobsahuje chyby.

en: Validate an installed file-tree of an application for valid metadata.
cs: Ověřit zda nainstalovaný strom souborů aplikace obsahuje platná metadata.

en: Validation failed: %s
cs: Ověření se nezdařilo: %s

en: Validation was successful.
cs: Ověření bylo úspěšné.

en: Validation was successful: %s
cs: Ověření bylo úspěšné: %s

en: Version: %s
cs: Verze: %s

en: Visible dead human remains
cs: Viditelné pozůstatky lidských mrtvol

en: Vulgar or bathroom humor
cs: Vulgární nebo postelový humor

en: We have information on %i software components.
cs: Je k dispozici informace o %i softwarové součásti.

en: You can find information about subcommand-specific options by passing "--help" to the subcommand.
cs: Informace o přepínačích pro konkrétní dílčí příkazy obdržíte připojením „--help“ (nápověda) k dílčímu příkazu.

en: You might need superuser permissions to perform this action.
cs: K provedení této činnosti možná budete potřebovat oprávnění správce systému.

en: You need to give an AppStream software component type to generate a template. Possible values are:
cs: Aby bylo možné vytvořit šablonu, je třeba zadat typ softwarové součásti AppStream. Možné hodnoty jsou:

en: You need to provide at least two version numbers to compare as parameters.
cs: Jako parametry je třeba zadat přinejmenším dvě čísla verzí pro porovnání.

en: You need to specify a command.
cs: Je třeba zadat příkaz.

en: You need to specify a component-ID.
cs: Je třeba zadat identifikátor součásti.

en: You need to specify a metadata file.
cs: Je třeba určit soubor s metadaty.

en: You need to specify a root directory to start validation!
cs: Aby mohlo začít ověřování, je třeba zadat kořenovou složku!

en: You need to specify a term to search for.
cs: Je třeba zadat výraz, který se má hledat.

en: You need to specify an input and output file.
cs: Je třeba zadat vstupní a výstupní soubor.

en: You need to specify at least one file to validate!
cs: Musíte určit alespoň jeden soubor k ověření!

en: app;application;package;program;programme;suite;tool
cs: app;apka;aplikace;balíček;balík;program;sada;příslušenství;nástroj;pomůcka

en: errors: %lu
cs: chyby: %lu

en: infos: %lu
cs: informace: %lu

en: pedantic: %lu
cs: drobnosti: %lu

en: warnings: %lu
cs: varování: %lu
