udisks - en to bg translation catalogue (496 entries)

en: %s Block Device
bg: %s блоково устройство

en: %s Loop Device
bg: %s устройство за файлове с образи

en: Authentication is required change iSCSI initiator name
bg: За променяне на iSCSI името на инициатора е необходима идентификация

en: Authentication is required to abort a SMART self-test on $(drive)
bg: За прекратяване на SMART самодиагностика на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to abort a device self-test on $(drive)
bg: За прекратяване на самодиагностика на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to activate a logical volume
bg: За включване на логически том е необходима идентификация

en: Authentication is required to activate swapspace on $(drive)
bg: За включване на пейджинг паметта на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to add a device to a RAID array
bg: За добавяне на устройство от RAID масив е необходима идентификация

en: Authentication is required to add a device to a volume group
bg: За добавяне на устройство от група е необходима идентификация

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/crypttab file
bg: За добавяне на запис във файла /etc/crypttab е необходима идентификация

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/fstab file
bg: За добавяне на запис във файла /etc/fstab е необходима идентификация

en: Authentication is required to add the device to the volume
bg: За добавяне на устройството към тома е необходима идентификация

en: Authentication is required to cancel a job
bg: За отменяне на задача е необходима идентификация

en: Authentication is required to cancel a job started by another user
bg: За отменяне на задача, започната от друг потребител, е необходима идентификация

en: Authentication is required to change $(drive) LED
bg: За променяне на светодиода на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to change label for BTRFS volume
bg: За променяне на етикет за BTRFS том е необходима идентификация

en: Authentication is required to change ownership of the filesystem on $(drive)
bg: За променяне на собствеността на файловата система на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to change the filesystem UUID on $(drive)
bg: За променяне на универсалния уникален ид. на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to change the filesystem label on $(drive)
bg: За променяне на етикета на файловата система на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to change the passphrase for an encrypted device
bg: За променяне на паролната фраза на шифрирано устройство е необходима идентификация

en: Authentication is required to check and repair the volume
bg: За проверяване и поправяне на том е необходима идентификация

en: Authentication is required to check power state for $(drive)
bg: За проверяване на състоянието на захранване за $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to check the filesystem on $(drive)
bg: За проверяване на файловата система на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to check the power state
bg: За проверяване на състоянието на захранване е необходима идентификация

en: Authentication is required to configure settings for $(drive)
bg: За задаване на настройките за $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to connect to an NVMe over Fabrics controller
bg: За свързване към NVMe чрез Fabrics е необходима идентификация

en: Authentication is required to convert device $(drive) to a different LUKS version.
bg: За преобразуване на устройството $(drive) в друга версия на LUKS е необходима идентификация.

en: Authentication is required to convert logical volume to cache
bg: За преобразуване на логически том в кеш е необходима идентификация

en: Authentication is required to create a RAID array
bg: За създаване на RAID масив е необходима идентификация

en: Authentication is required to create a VDO volume
bg: За създаване на VDO обем е необходима идентификация

en: Authentication is required to create a logical volume
bg: За създаване на логически том е необходима идентификация

en: Authentication is required to create a new snapshot
bg: За създаване на ново моментно състояние е необходима идентификация

en: Authentication is required to create a new volume
bg: За създаване на нов том е необходима идентификация

en: Authentication is required to create a partition on $(drive)
bg: За създаване на дял на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to create a snapshot of a logical volume
bg: За създаване на моментно състояние на логически том е необходима идентификация

en: Authentication is required to create a thin volume
bg: За създаване на малък том е необходима идентификация

en: Authentication is required to create a volume group
bg: За създаване на група е необходима идентификация

en: Authentication is required to deactivate a logical volume
bg: За изключване на логически том е необходима идентификация

en: Authentication is required to deactivate swapspace on $(drive)
bg: За изключване на пейджинг паметта на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to delete a RAID array
bg: За премахване на RAID масив е необходима идентификация

en: Authentication is required to delete a logical volume
bg: За изтриване на логически том е необходима идентификация

en: Authentication is required to delete a loop device set up by another user
bg: За изтриване на устройството за файлове с образи, настроено от друг потребител, е необходима идентификация

en: Authentication is required to delete a volume group
bg: За премахване на група е необходима идентификация

en: Authentication is required to delete the loop device $(drive)
bg: За изтриване на устройството за файлове с образи $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to disable SMART on $(drive)
bg: За изключване на SMART на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to disconnect a NVMe over Fabrics controller
bg: За прекъсване на NVMe чрез Fabrics е необходима идентификация

en: Authentication is required to disconnect a NVMe over Fabrics controller $(drive)
bg: За прекъсване на NVMe чрез Fabrics контролер $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to discover firmware targets
bg: За откриване на цели за фърмуер е необходима идентификация

en: Authentication is required to discover targets
bg: За откриване на цели е необходима идентификация

en: Authentication is required to eject $(drive)
bg: За изваждане на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to eject media
bg: За изваждане на носител е необходима идентификация

en: Authentication is required to eject media from a drive plugged into another seat
bg: За изваждане на носител, свързан към друго място, е необходима идентификация

en: Authentication is required to empty a device in a volume group
bg: За изчистване на устройство от група е необходима идентификация

en: Authentication is required to enable SMART on $(drive)
bg: За включване на SMART на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to enable/disable SMART
bg: За включване/изключване на SMART е необходима идентификация

en: Authentication is required to format $(drive)
bg: За форматиране на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to format a namespace
bg: За форматиране на пространство от имена е необходима идентификация

en: Authentication is required to format a namespace on $(drive)
bg: За форматиране на пространство от имена в $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to get BTRFS subvolumes
bg: За получаване на BTRFS подтомове е необходима идентификация

en: Authentication is required to lock an encrypted device unlocked by another user
bg: За заключване на шифрирано устройство, отключено от друг потребител, е необходима идентификация

en: Authentication is required to lock the encrypted device $(drive) unlocked by another user
bg: За заключване на шифрираното устройство $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to manage BTRFS
bg: За управляване на BTRFS е необходима идентификация

en: Authentication is required to manage LVM
bg: За управляване на LVM е необходима идентификация

en: Authentication is required to manage RAID arrays
bg: За управляване на RAID масиви е необходима идентификация

en: Authentication is required to manage disk drive LED
bg: За управляване на светодиода на дисковото устройство е необходима идентификация

en: Authentication is required to manage iSCSI
bg: За управляване на iSCSI е необходима идентификация

en: Authentication is required to manage swapspace
bg: За управляване на пейджинг паметта е необходима идентификация

en: Authentication is required to modify a device
bg: За променяне на устройство е необходима идентификация

en: Authentication is required to modify a device plugged into another seat
bg: За променяне на системно устройство, свързано към друго място, е необходима идентификация

en: Authentication is required to modify a loop device set up by another user
bg: За променяне на устройството за файлове с образи, настроено от друг потребител, е необходима идентификация

en: Authentication is required to modify drive settings
bg: За променяне на настройките на диск е необходима идентификация

en: Authentication is required to modify system-wide configuration
bg: За променяне на системните настройки е необходима идентификация

en: Authentication is required to modify the /etc/crypttab file
bg: За променяне на файла /etc/crypttab е необходима идентификация

en: Authentication is required to modify the /etc/fstab file
bg: За променяне на файла /etc/fstab е необходима идентификация

en: Authentication is required to modify the loop device $(drive)
bg: За променяне на устройството за файлове с образи $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to modify the partition on device $(drive)
bg: За променяне на дял на устройството $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to modify the system configuration
bg: За променяне на системните настройки е необходима идентификация

en: Authentication is required to mount $(drive)
bg: За монтиране на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to mount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
bg: За монтиране на $(drive), споменат във файла /etc/fstab, е необходима идентификация

en: Authentication is required to mount the filesystem
bg: За монтиране на файлова система е необходима идентификация

en: Authentication is required to mount/unmount the filesystem
bg: За монтиране/демонтиране на файловата система е необходима идентификация

en: Authentication is required to open $(drive) for benchmarking
bg: За отваряне на $(drive) за тестване на производителността е необходима идентификация

en: Authentication is required to open $(drive) for reading
bg: За отваряне на $(drive) за четене е необходима идентификация

en: Authentication is required to open $(drive) for writing
bg: За отваряне на $(drive) за записване е необходима идентификация

en: Authentication is required to open $(drive).
bg: За отваряне на $(drive) е необходима идентификация.

en: Authentication is required to open a device
bg: За отваряне на устройство е необходима идентификация

en: Authentication is required to perform a sanitize operation
bg: За изпълняване на операция за изчистване е необходима идентификация

en: Authentication is required to perform a sanitize operation of $(drive)
bg: За изпълняване на операция за изчистване на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to perform a secure erase of $(drive)
bg: За изпълняване на сигурно изтриване на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to perform iSCSI login
bg: За изпълняване на вписване с iSCSI е необходима идентификация

en: Authentication is required to perform iSCSI logout
bg: За изпълняване на iSCSI излизане е необходима идентификация

en: Authentication is required to power off $(drive)
bg: За изключване на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to power off a drive
bg: За изключване на диск е необходима идентификация

en: Authentication is required to power off a drive plugged into another seat
bg: За изключване на диск, свързан към друго място, е необходима идентификация

en: Authentication is required to put $(drive) in standby mode
bg: За приспиване на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to put a drive into standby mode
bg: За изпращане на команда за приспиване към диска е необходима идентификация

en: Authentication is required to read system-level secrets
bg: За четене на тайните на системно ниво е необходима идентификация

en: Authentication is required to remove a device from a RAID array
bg: За премахване на устройство от RAID масив е необходима идентификация

en: Authentication is required to remove a device from a volume group
bg: За премахване на устройство от група е необходима идентификация

en: Authentication is required to remove an entry from /etc/fstab file
bg: За премахване на запис от файла /etc/fstab е необходима идентификация

en: Authentication is required to remove an entry from the /etc/crypttab file
bg: За премахване на запис от файла /etc/crypttab е необходима идентификация

en: Authentication is required to remove missing physical volumes from a volume group
bg: За премахване на липсващи физически томове от група е необходима идентификация

en: Authentication is required to rename a logical volume
bg: За преименуване на логически том е необходима идентификация

en: Authentication is required to rename a volume group
bg: За преименуване на група е необходима идентификация

en: Authentication is required to repair a logical volume
bg: За поправяне на логически том е необходима идентификация

en: Authentication is required to repair the filesystem on $(drive)
bg: За поправяне на файловата система на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to rescan $(drive)
bg: За сканиране наново на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to rescan a device
bg: За сканиране наново на устройство е необходима идентификация

en: Authentication is required to resize a VDO volume
bg: За преоразмеряване на VDO том е необходима идентификация

en: Authentication is required to resize a logical volume
bg: За преоразмеряване на логически том е необходима идентификация

en: Authentication is required to resize the encrypted device $(drive)
bg: За преоразмеряване на шифрираното устройство $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to resize the filesystem on $(drive)
bg: За преоразмеряване на файловата система на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to resize the volume
bg: За преоразмеряване на том е необходима идентификация

en: Authentication is required to retrieve secrets from system-wide configuration
bg: За получаване на тайни от системата е необходима идентификация

en: Authentication is required to run a SMART self-test
bg: За изпълняване на SMART самодиагностика е необходима идентификация

en: Authentication is required to run a device self-test
bg: За изпълняване на самодиагностика на устройство е необходима идентификация

en: Authentication is required to securely erase a hard disk
bg: За сигурно изтриване на твърд диск е необходима идентификация

en: Authentication is required to set NVMe Host ID
bg: За задаване на идентификатор на NVMe хост е необходима идентификация

en: Authentication is required to set NVMe Host NQN
bg: За задаване на NQN на NVMe хост е необходима идентификация

en: Authentication is required to set NVMe Host NQN or Host ID
bg: За задаване на NQN или идентификатор на NVMe хост е необходима идентификация

en: Authentication is required to set SMART data from a blob on $(drive)
bg: За задаване на SMART данни от blob на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to set SMART data from blob
bg: За задаване на SMART данни от blob е необходима идентификация

en: Authentication is required to set deduplication/compression on a VDO volume
bg: За задаване на дедупликикация/компресия на VDO том е необходима идентификация

en: Authentication is required to set swapspace UUID on $(drive)
bg: За задаване на универсалния уникален ид. за пейджинг паметта на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to set swapspace label on $(drive)
bg: За задаване на етикета за пейджинг паметта на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to set the default BTRFS subvolume
bg: За задаване на стандартния BTRFS подтом е необходима идентификация

en: Authentication is required to set up a loop device
bg: За настройване на устройство за файлове с образи е необходима идентификация

en: Authentication is required to start a RAID array
bg: За започване на RAID масив е необходима идентификация

en: Authentication is required to start a SMART self-test on $(drive)
bg: За започване на SMART самодиагностика на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to start a device self-test on $(drive)
bg: За стартиране на самодиагностика на $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to start/stop data scrubbing of a RAID array
bg: За пускане/спиране на изтриването на данни на RAID масив е необходима идентификация

en: Authentication is required to stop a RAID array
bg: За спиране на RAID масив е необходима идентификация

en: Authentication is required to take ownership of a filesystem.
bg: За вземане на собственост върху файлова система е необходима идентификация.

en: Authentication is required to unlock an encrypted device
bg: За отключване на шифрирано устройство е необходима идентификация

en: Authentication is required to unlock the encrypted device $(drive)
bg: За отключване на шифрираното устройство $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to unmount $(drive) mounted by another user
bg: За демонтиране на $(drive), монтиран от друг потребител, е необходима идентификация

en: Authentication is required to unmount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
bg: За демонтиране на $(drive), споменат във файла /etc/fstab, е необходима идентификация

en: Authentication is required to unmount a filesystem mounted by another user
bg: За демонтиране на устройство, монтирано от друг потребител, е необходима идентификация

en: Authentication is required to update SMART data
bg: За обновяване на SMART данни е необходима идентификация

en: Authentication is required to update SMART data from $(drive)
bg: За обновяване на SMART данните от $(drive) е необходима идентификация

en: Authentication is required to wake up $(drive) from standby mode
bg: За събуждане на $(drive) от приспиване е необходима идентификация

en: Block Device
bg: Блоково устройство

en: Cancel job
bg: Отменяне на задача

en: Cancel job started by another user
bg: Отменяне на задача, започната от друг потребител

en: Change passphrase for an encrypted device
bg: Променяне на паролната фраза на шифрирано устройство

en: Check power state
bg: Проверяване на състоянието на захранване

en: Delete loop devices
bg: Изтриване на устройства за файлове с образи

en: Disconnect a NVMeoF controller
bg: Прекъсване на NVMeoF контролер

en: Discovery failed: %s
bg: Откриването е неуспешно: %s

en: Eject media
bg: Изваждане на носител

en: Eject media from a drive attached to another seat
bg: Изваждане на носител от системен диск, свързан към друго място

en: Eject media from a system drive
bg: Изваждане на носител от системен диск

en: Empty initiator name
bg: Празно име на инициатора

en: Enable/Disable SMART
bg: Включване/изключване на SMART

en: Error converting volume: %s
bg: Преобразуването на тома е неуспешно: %s

en: Error parsing the iSCSI initiator name
bg: Името на iSCSI инициатора не може да бъде разчетен

en: Error writing to %s while setting iSCSI initiator name:
bg: По време на задаването на iSCSI името на инициатора възникна грешка със записването в %s:

en: Format a namespace
bg: Форматиране на пространство от имена

en: Lock an encrypted device unlocked by another user
bg: Заключване на шифрирано устройство, отключено от друг потребител

en: Login failed: %s
bg: Вписването е неуспешно: %s

en: Logout failed: %s
bg: Излизането е неуспешно: %s

en: Loop Device
bg: Устройство за файлове с образи

en: Manage BTRFS
bg: Управляване на BTRFS

en: Manage LVM
bg: Управляване на LVM

en: Manage RAID arrays
bg: Управляване на RAID масиви

en: Manage disk drive LED
bg: Управляване на светодиода на дисковото устройство

en: Manage iSCSI
bg: Управляване на iSCSI

en: Manage loop devices
bg: Управляване на устройства за файлове с образи

en: Manage swapspace
bg: Управляване на пейджинг паметта

en: Modify a device
bg: Променяне на устройство

en: Modify a system device
bg: Променяне на системно устройство

en: Modify drive settings
bg: Променяне на настройките на диск

en: Modify loop devices
bg: Променяне на устройства за файлове с образи

en: Modify system-wide configuration
bg: Променяне на системните настройки

en: Mount a filesystem
bg: Монтиране на файлова система

en: Mount a filesystem from a device plugged into another seat
bg: Монтиране на файлова система от устройство, включено към друго място

en: Mount a filesystem on a system device
bg: Монтиране на файлова система на системно устройство

en: Mount a filesystem on behalf of another user
bg: Монтиране на файлова система от името на друг потребител

en: Mount/unmount filesystems defined in the fstab file with the x-udisks-auth option
bg: Монтиране/демонтиране на файлови системи, дефинирани във fstab файла с опцията x-udisks-auth

en: NVMeoF connection
bg: NVMeoF връзка

en: Open a device
bg: Отваряне на устройство

en: Open a system device
bg: Отваряне на системно устройство

en: Power off a drive attached to another seat
bg: Изключване на диск, свързан към друго място

en: Power off a system drive
bg: Изключване на системен диск

en: Power off drive
bg: Изключване на диск

en: Rescan a device
bg: Сканиране устройството наново

en: Run SMART self-test
bg: Изпълняване на SMART самодиагностика

en: Run device self-test
bg: Изпълняване на самодиагностика на устройство

en: Securely erase a hard disk
bg: Сигурно изтриване на твърд диск

en: Send standby command
bg: Изпращане на команда за приспиване

en: Send standby command to a system drive
bg: Изпращане на команда за приспиване към системен диск

en: Send standby command to drive on other seat
bg: Изпращане на команда за приспиване към диск на друго място

en: Set SMART data from blob
bg: Задаване на SMART данни от blob

en: Set a NVMe Host NQN/ID
bg: Задаване на NQN/ид. на NVMe хост

en: Start the sanitize operation
bg: Начало на операция за изчистване

en: Take ownership of a filesystem
bg: Вземете собственост върху файлова система

en: Unlock an encrypted device
bg: Отключване на шифрирано устройство

en: Unlock an encrypted device plugged into another seat
bg: Отключване на шифрирано устройство, включено към друго място

en: Unlock an encrypted device specified in the crypttab file with the x-udisks-auth option
bg: Отключване на криптирано устройство, посочено в crypttab файла с опцията x-udisks-auth

en: Unlock an encrypted system device
bg: Отключване на шифрирано системно устройство

en: Unmount a device mounted by another user
bg: Демонтиране на устройство, монтирано от друг потребител

en: Update SMART data
bg: Обновяване на SMART данни

[ctx: byte-size-pow10]
en: %s (%s bytes)
bg: %s (%s байта)

[ctx: byte-size-pow10]
en: GB
bg: Гб

[ctx: byte-size-pow10]
en: KB
bg: Kб

[ctx: byte-size-pow10]
en: MB
bg: Mб

[ctx: byte-size-pow10]
en: TB
bg: Тб

[ctx: byte-size-pow2]
en: %s (%s bytes)
bg: %s (%s байта)

[ctx: byte-size-pow2]
en: GiB
bg: ГиБ

[ctx: byte-size-pow2]
en: MiB
bg: МиБ

[ctx: byte-size-pow2]
en: TiB
bg: ТиБ

[ctx: disk-hdd]
en: %s Hard Disk
bg: %s твърд диск

[ctx: disk-hdd]
en: Hard Disk
bg: Твърд диск

[ctx: disk-non-rotational]
en: %s Disk
bg: %s оптичен диск

[ctx: disk-non-rotational]
en: Disk
bg: Оптичен диск

[ctx: dos-part-flag]
en: Bootable
bg: С възможност за стартиране

[ctx: drive-card-reader]
en: %s Card Reader
bg: %s четец на карти

[ctx: drive-with-fixed-media]
en: %s Drive
bg: %s флашка

[ctx: drive-with-generic-media]
en: %s Disk
bg: %s диск

[ctx: drive-with-size]
en: %s Drive
bg: %s устройство

[ctx: drive-with-size-and-type]
en: %s %s Drive
bg: %s %s диск

[ctx: drive-with-type]
en: %s Drive
bg: %s диск

[ctx: flash-media]
en: %s Card
bg: %s карта

[ctx: fs-type]
en: BitLocker Encryption
bg: BitLocker шифриран

[ctx: fs-type]
en: Encrypted?
bg: Шифриран?

[ctx: fs-type]
en: Ext2 (version %s)
bg: Ext2 (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: Ext3 (version %s)
bg: Ext3 (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: Ext4 (version %s)
bg: Ext4 (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: FAT (12-bit version)
bg: FAT (12 битова версия)

[ctx: fs-type]
en: FAT (16-bit version)
bg: FAT (16 битова версия)

[ctx: fs-type]
en: FAT (32-bit version)
bg: FAT (32 битова версия)

[ctx: fs-type]
en: FAT (version %s)
bg: FAT (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: ISO 9660 (version %s)
bg: ISO 9660 (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: Intel RSTe RAID Member
bg: Intel RSTe RAID компонент

[ctx: fs-type]
en: Intel RSTe RAID Member (%s)
bg: Intel RSTe RAID компонент (%s)

[ctx: fs-type]
en: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID Member
bg: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID компонент

[ctx: fs-type]
en: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID Member (version %s)
bg: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID компонент (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext
bg: Журнал за Ext

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext (version %s)
bg: Журнал за Ext (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption
bg: LUKS шифриран

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption (version %s)
bg: LUKS шифриран (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume
bg: LVM2 физически том

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume (%s)
bg: LVM2 физически том (%s)

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member
bg: Linux RAID компонент

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member (version %s)
bg: Linux RAID компонент (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: NTFS (version %s)
bg: NTFS (версив %s)

[ctx: fs-type]
en: Possibly Encrypted
bg: Възможно е да е шифриран

[ctx: fs-type]
en: Swap
bg: Пейджинг

[ctx: fs-type]
en: Swap (version %s)
bg: Пейджинг (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: UDF (version %s)
bg: UDF (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown
bg: Неизвестно

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s %s)
bg: Неизвестно (%s %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s)
bg: Неизвестно (%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS (version %s)
bg: VMFS (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member
bg: VMFS компонент

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member (v%s)
bg: VMFS компонент (v%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member
bg: VMFS том компонент

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member (version %s)
bg: VMFS том компонент (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: VeraCrypt/TrueCrypt Encryption
bg: VeraCrypt/TrueCrypt шифриран

[ctx: fs-type]
en: XFS (version %s)
bg: XFS (версия %s)

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device
bg: ZFS устройство

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device (ZPool version %s)
bg: ZFS устройство (ZPool версия %s)

[ctx: fs-type]
en: exFAT (version %s)
bg: exFAT (версия %s)

[ctx: generic-drive]
en: Drive
bg: Устройство

[ctx: gpt-part-flag]
en: Hidden
bg: Скрит

[ctx: gpt-part-flag]
en: No Automount
bg: Без автоматично монтиране

[ctx: gpt-part-flag]
en: Read-only
bg: Само за четене

[ctx: gpt-part-flag]
en: System
bg: Система

[ctx: job]
en: ATA Enhanced Secure Erase
bg: Подобрено сигурно изтриване (ATA)

[ctx: job]
en: ATA Secure Erase
bg: Сигурно изтриване (ATA)

[ctx: job]
en: Adding Device to Array
bg: Добавяне на устройството към масива

[ctx: job]
en: Backing Up Header of an Encrypted Device
bg: Създаване на резерва на заглавната част на шифрирано устройство

[ctx: job]
en: Checking Filesystem
bg: Проверяване на файловата система

[ctx: job]
en: Cleaning Up
bg: Изчистване

[ctx: job]
en: Converting Encrypted Device
bg: Преобразуване на шифрираното устройство

[ctx: job]
en: Creating Filesystem
bg: Създаване на файловата система

[ctx: job]
en: Creating Partition
bg: Създаване на дяла

[ctx: job]
en: Creating RAID Array
bg: Създаване на RAID масив

[ctx: job]
en: Deleting Partition
bg: Изтриване на дяла

[ctx: job]
en: Ejecting Medium
bg: Изваждане на устройството

[ctx: job]
en: Erasing Device
bg: Изтриване на устройството

[ctx: job]
en: Locking Device
bg: Заключване на устройството

[ctx: job]
en: Marking Device as Faulty
bg: Отбелязване на устройството като неизправно

[ctx: job]
en: Modifying Encrypted Device
bg: Променяне на шифрираното устройство

[ctx: job]
en: Modifying Filesystem
bg: Променяне на файловата система

[ctx: job]
en: Modifying Partition
bg: Променяне на дяла

[ctx: job]
en: Modifying Swap Device
bg: Променяне на пейджинг устройството

[ctx: job]
en: Mounting Filesystem
bg: Монтиране на файловата система

[ctx: job]
en: Removing Device from Array
bg: Премахване на устройството от масива

[ctx: job]
en: Repairing Filesystem
bg: Поправяне на файловата система

[ctx: job]
en: Resizing Encrypted Device
bg: Преоразмеряване на шифрираното устройство

[ctx: job]
en: Resizing Filesystem
bg: Преоразмеряване на файловата система

[ctx: job]
en: Restoring Header of an Encrypted Device
bg: Възстановяване на заглавната част на шифрирано устройство

[ctx: job]
en: SMART self-test
bg: SMART самодиагностика

[ctx: job]
en: Setting Up Loop Device
bg: Настройване на устройството за файлове с образи

[ctx: job]
en: Starting RAID Array
bg: Стартиране на RAID масив

[ctx: job]
en: Starting Swap Device
bg: Стартиране на пейджинг устройството

[ctx: job]
en: Stopping RAID Array
bg: Спиране на RAID масив

[ctx: job]
en: Stopping Swap Device
bg: Спиране на пейджинг устройството

[ctx: job]
en: Unlocking Device
bg: Отключване на устройството

[ctx: job]
en: Unmounting Filesystem
bg: Демонтиране на файловата система

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID Array
bg: RAID масив

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-0 Array
bg: RAID-0 масив

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-1 Array
bg: RAID-1 масив

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-10 Array
bg: RAID-10 масив

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-4 Array
bg: RAID-4 масив

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-5 Array
bg: RAID-5 масив

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-6 Array
bg: RAID-6 масив

[ctx: media]
en: Flash
bg: Флаш устройство

[ctx: media]
en: Floppy
bg: Дискета

[ctx: media-type]
en: Flash
bg: Флаш устройство

[ctx: media-type]
en: Floppy
bg: Дискета

[ctx: media-type]
en: Thumb
bg: Флашка

[ctx: optical-media]
en: %s Disc
bg: %s оптичен диск

[ctx: optical-media]
en: Audio %s
bg: Звуков %s

[ctx: optical-media]
en: Blank %s
bg: Празен %s

[ctx: optical-media]
en: Mixed %s
bg: Смесен %s

[ctx: part-block]
en: Partition %u of %s
bg: Дял %u от %s

[ctx: part-drive]
en: Partition %u of %s
bg: Дял %u от %s

[ctx: part-loop]
en: Partition %u of %s
bg: Дял %u от %s

[ctx: part-raid]
en: Partition %u of %s
bg: Дял %u от %s

[ctx: part-type]
en: Apple Boot
bg: Apple начален дял

[ctx: part-type]
en: Apple RAID (offline)
bg: Apple RAID (изключен режим)

[ctx: part-type]
en: BIOS Boot
bg: BIOS начален дял

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Firmware
bg: ChromeOS фърмуер

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Kernel
bg: ChromeOS ядро

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Reserved
bg: ChromeOS Резервиран

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Root Filesystem
bg: ChromeOS коренова файлова система

[ctx: part-type]
en: Driver
bg: Драйвер

[ctx: part-type]
en: Driver 4.3
bg: Драйвер 4.3

[ctx: part-type]
en: EFI System
bg: EFI система

[ctx: part-type]
en: Empty
bg: Празен

[ctx: part-type]
en: Extended
bg: Разширен

[ctx: part-type]
en: Extended Boot Partition
bg: Допълнителен начален дял

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Boot
bg: FreeBSD начален дял

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Data
bg: FreeBSD данни

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Swap
bg: FreeBSD пейджинг

[ctx: part-type]
en: HP-UX Data
bg: HP-UX данни

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT12
bg: Скрит FAT12

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16
bg: Скрит FAT16

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16 <32M
bg: Скрит FAT16 <32M

[ctx: part-type]
en: Hidden HPFS/NTFS
bg: Скрит HPFS/NTFS

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT16 (LBA)
bg: Скрит W95 FAT16 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32
bg: Скрит W95 FAT32

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32 (LBA)
bg: Скрит W95 FAT32 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Intel FFS Reserved
bg: Intel FFS Резервиран

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (32-bit ARM)
bg: Linux /usr/ дял (32 бита ARM)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (32-bit MIPS LittleEndian/mipsel)
bg: Linux /usr/ дял (32 бита MIPS LittleEndian/mipsel)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (32-bit PowerPC)
bg: Linux /usr/ дял (32 бита PowerPC)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (64-bit ARM/AArch64)
bg: Linux /usr/ дял (64 бита ARM/AArch64)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (64-bit MIPS LittleEndian/mips64el)
bg: Linux /usr/ дял (64 бита MIPS LittleEndian/mips64el)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (64-bit PowerPC BigEndian)
bg: Linux /usr/ дял (64 бита PowerPC BigEndian)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (64-bit PowerPC LittleEndian)
bg: Linux /usr/ дял (64 бита PowerPC LittleEndian)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (ARC)
bg: Linux /usr/ дял (ARC)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (Alpha)
bg: Linux /usr/ дял (Alpha)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (HPPA/PARISC)
bg: Linux /usr/ дял (HPPA/PARISC)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (Itanium/IA-64)
bg: Linux /usr/ дял (Itanium/IA-64)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (LoongArch 64-bit)
bg: Linux /usr/ дял (LoongArch 64 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (RISC-V 32-bit)
bg: Linux /usr/ дял (RISC-V 32 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (RISC-V 64-bit)
bg: Linux /usr/ дял (RISC-V 64 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (TILE-Gx)
bg: Linux /usr/ дял (TILE-Gx)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (amd64/x86_64)
bg: Linux /usr/ дял (amd64/x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (s390)
bg: Linux /usr/ дял (s390)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (s390x)
bg: Linux /usr/ дял (s390x)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Partition (x86)
bg: Linux /usr/ дял (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (32-bit ARM)
bg: Linux /usr/ Verity дял (32 бита ARM)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (32-bit MIPS LittleEndian/mipsel)
bg: Linux /usr/ Verity дял (32 бита MIPS LittleEndian/mipsel)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (32-bit PowerPC)
bg: Linux /usr/ Verity дял (32 бита PowerPC)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (64-bit ARM/AArch64)
bg: Linux /usr/ Verity дял (64 бита ARM/AArch64)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (64-bit MIPS LittleEndian/mips64el)
bg: Linux /usr/ Verity дял (64 бита MIPS LittleEndian/mips64el)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (64-bit PowerPC BigEndian)
bg: Linux /usr/ Verity дял (64 бита PowerPC BigEndian)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (64-bit PowerPC LittleEndian)
bg: Linux /usr/ Verity дял (64 бита PowerPC LittleEndian)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (ARC)
bg: Linux /usr/ Verity дял (ARC)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (Alpha)
bg: Linux /usr/ Verity дял (Alpha)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (HPPA/PARISC)
bg: Linux /usr/ Verity дял (HPPA/PARISC)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (Itanium/IA-64)
bg: Linux /usr/ Verity дял (Itanium/IA-64)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (LoongArch 64-bit)
bg: Linux /usr/ Verity дял (LoongArch 64-bit)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (RISC-V 32-bit)
bg: Linux /usr/ Verity дял (RISC-V 32 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (RISC-V 64-bit)
bg: Linux /usr/ Verity дял (RISC-V 64 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (TILE-Gx)
bg: Linux /usr/ Verity дял (TILE-Gx)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (amd64/x86_64)
bg: Linux /usr/ Verity дял (amd64/x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (s390)
bg: Linux /usr/ Verity дял (s390)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (s390x)
bg: Linux /usr/ Verity дял (s390x)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Partition (x86)
bg: Linux /usr/ Verity дял (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (32-bit ARM)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (32 бита ARM)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (32-bit MIPS LittleEndian/mipsel)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (32 бита MIPS LittleEndian/mipsel)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (32-bit PowerPC)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (32 бита PowerPC)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (64-bit ARM/AArch64)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (64 бита ARM/AArch64)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (64-bit MIPS LittleEndian/mips64el)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (64 бита MIPS LittleEndian/mips64el)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (64-bit PowerPC BigEndian)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (64 бита PowerPC BigEndian)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (64-bit PowerPC LittleEndian)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (64 бита PowerPC LittleEndian)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (ARC)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (ARC)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (Alpha)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял с (Alpha)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (HPPA/PARISC)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (HPPA/PARISC)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (Itanium/IA-64)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (Itanium/IA-64)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (LoongArch 64-bit)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (LoongArch 64 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (RISC-V 32-bit)
bg: Linux /usr/Verity Signature дял (RISC-V 32 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (RISC-V 64-bit)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (RISC-V 64 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (TILE-Gx)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (TILE-Gx)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (amd64/x86_64)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (amd64/x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (s390)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (s390)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (s390x)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (s390x)

[ctx: part-type]
en: Linux /usr/ Verity Signature Partition (x86)
bg: Linux /usr/ Verity Signature дял (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux Extended
bg: Linux разширен

[ctx: part-type]
en: Linux Filesystem
bg: Linux файлова система

[ctx: part-type]
en: Linux Home Partition
bg: Linux домашен дял

[ctx: part-type]
en: Linux Per-user Home Partition
bg: Linux домашен дял за всеки потребител

[ctx: part-type]
en: Linux RAID auto
bg: Linux RAID автоматичен

[ctx: part-type]
en: Linux Reserved
bg: Linux Резервиран

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (32-bit ARM)
bg: Linux коренен дял (32 бита ARM)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (32-bit MIPS LittleEndian/mipsel)
bg: Linux коренен дял (32 бита MIPS LittleEndian/mipsel)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (32-bit PowerPC)
bg: Linux коренен дял (32 бита PowerPC)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (64-bit ARM/AArch64)
bg: Linux коренен дял (64 бита ARM/AArch64)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (64-bit MIPS LittleEndian/mips64el)
bg: Linux коренен дял (64 бита MIPS LittleEndian/mips64el)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (64-bit PowerPC BigEndian)
bg: Linux коренен дял (64 бита PowerPC BigEndian)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (64-bit PowerPC LittleEndian)
bg: Linux коренен дял (64 бита PowerPC LittleEndian)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (ARC)
bg: Linux коренен дял (ARC)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (Alpha)
bg: Linux коренен дял (Alpha)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (HPPA/PARISC)
bg: Linux коренен дял (HPPA/PARISC)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (Itanium/IA-64)
bg: Linux коренен дял (Itanium/IA-64)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (LoongArch 64-bit)
bg: Linux коренен дял (LoongArch 64 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (RISC-V 32-bit)
bg: Linux коренен дял (RISC-V 32 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (RISC-V 64-bit)
bg: Linux коренен дял (RISC-V 64 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (TILE-Gx)
bg: Linux коренен дял (TILE-Gx)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (amd64/x86_64)
bg: Linux коренен дял (amd64/x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (s390)
bg: Linux коренен дял (s390)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (s390x)
bg: Linux коренен дял (s390x)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86)
bg: Linux коренен дял (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (32-bit ARM)
bg: Linux Root Verity дял (32 бита ARM)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (32-bit MIPS LittleEndian/mipsel)
bg: Linux Root Verity дял (32 бита MIPS LittleEndian/mipsel)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (32-bit PowerPC)
bg: Linux Root Verity дял (32 бита PowerPC)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (64-bit ARM/AArch64)
bg: Linux Root Verity дял (64 бита ARM/AArch64)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (64-bit MIPS LittleEndian/mips64el)
bg: Linux Root Verity дял (64 бита MIPS LittleEndian/mips64el)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (64-bit PowerPC BigEndian)
bg: Linux Root Verity дял (64 бита PowerPC BigEndian)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (64-bit PowerPC LittleEndian)
bg: Linux Root Verity дял (64 бита PowerPC LittleEndian)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (ARC)
bg: Linux Root Verity дял (ARC)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (Alpha)
bg: Linux Root Verity дял (Alpha)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (HPPA/PARISC)
bg: Linux Root Verity дял (HPPA/PARISC)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (Itanium/IA-64)
bg: Linux Root Verity дял (Itanium/IA-64)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (LoongArch 64-bit)
bg: Linux Root Verity дял (LoongArch 64 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (RISC-V 32-bit)
bg: Linux Root Verity дял (RISC-V 32 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (RISC-V 64-bit)
bg: Linux Root Verity дял (RISC-V 64 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (TILE-Gx)
bg: Linux Root Verity дял (TILE-Gx)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (amd64/x86_64)
bg: Linux Root Verity дял (amd64/x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (s390)
bg: Linux Root Verity дял (s390)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (s390x)
bg: Linux Root Verity дял (s390x)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Partition (x86)
bg: Linux Root Verity дял (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (32-bit ARM)
bg: Linux Root Verity Signature дял (32 бита ARM)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (32-bit MIPS LittleEndian/mipsel)
bg: Linux Root Verity Signature дял (32 бита MIPS LittleEndian/mipsel)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (32-bit PowerPC)
bg: Linux Root Verity Signature дял (32 бита PowerPC)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (64-bit ARM/AArch64)
bg: Linux Root Verity Signature дял (64 бита ARM/AArch64)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (64-bit MIPS LittleEndian/mips64el)
bg: Linux Root Verity Signature дял (64 бита MIPS LittleEndian/mips64el)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (64-bit PowerPC BigEndian)
bg: Linux Root Verity Signature дял (64 бита PowerPC BigEndian)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (64-bit PowerPC LittleEndian)
bg: Linux Root Verity Signature дял (64 бита PowerPC LittleEndian)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (ARC)
bg: Linux Root Verity Signature дял (ARC)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (Alpha)
bg: Linux Root Verity Signature дял (Alpha)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (HPPA/PARISC)
bg: Linux Root Verity Signature дял (HPPA/PARISC)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (Itanium/IA-64)
bg: Linux Root Verity Signature дял (Itanium/IA-64)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (LoongArch 64-bit)
bg: Linux Root Verity Signature дял (LoongArch 64-bit)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (RISC-V 32-bit)
bg: Linux Root Verity Signature дял (RISC-V 32 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (RISC-V 64-bit)
bg: Linux Root Verity Signature дял (RISC-V 64 бита)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (TILE-Gx)
bg: Linux Root Verity Signature дял (TILE-Gx)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (amd64/x86_64)
bg: Linux Root Verity Signature дял (amd64/x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (s390)
bg: Linux Root Verity Signature дял (s390)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (s390x)
bg: Linux Root Verity Signature дял (s390x)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Verity Signature Partition (x86)
bg: Linux Root Verity Signature дял (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux Server Data Partition
bg: Linux дял за данни за сървър

[ctx: part-type]
en: Linux Swap
bg: Linux пейджинг

[ctx: part-type]
en: Linux Temporary Data Partition
bg: Linux дял за временни данни

[ctx: part-type]
en: Linux Variable Data Partition
bg: Linux дял за променливи данни

[ctx: part-type]
en: Linux swap
bg: Linux пейджинг

[ctx: part-type]
en: MBR Partition Scheme
bg: MBR схема на дялове

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM data
bg: Microsoft LDM данни

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM metadata
bg: Microsoft LDM метаданни

[ctx: part-type]
en: Microsoft Reserved
bg: Microsoft Резервиран

[ctx: part-type]
en: Microsoft Windows Recovery Environment
bg: Microsoft Windows среда за възстановяване

[ctx: part-type]
en: NetBSD Concatenated
bg: NetBSD обединен

[ctx: part-type]
en: NetBSD Encrypted
bg: NetBSD шифриран

[ctx: part-type]
en: NetBSD Swap
bg: NetBSD пейджинг

[ctx: part-type]
en: ProDOS file system
bg: ProDOS файлова система

[ctx: part-type]
en: Solaris Alternate Sector
bg: Solaris редуващ сектор

[ctx: part-type]
en: Solaris Backup
bg: Solaris резерва

[ctx: part-type]
en: Solaris Boot
bg: Solaris начален дял

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved
bg: Solaris Резервиран

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (2)
bg: Solaris Резервиран (2)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (3)
bg: Solaris Резервиран (3)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (4)
bg: Solaris Резервиран (4)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (5)
bg: Solaris Резервиран (5)

[ctx: part-type]
en: Solaris Root
bg: Solaris коренов дял

[ctx: part-type]
en: Solaris Swap
bg: Solaris пейджинг

[ctx: part-type]
en: Solaris boot
bg: Solaris начален дял

[ctx: part-type]
en: Unused
bg: Неизползван

[ctx: partition-info]
en: Unknown
bg: Неизвестен

[ctx: partition-subtype]
en: Generic
bg: Общ

[ctx: partition-subtype]
en: Other
bg: Друго

[ctx: unknown-job]
en: Unknown (%s)
bg: Неизвестно (%s)
