plasma-nm - en to bg translation catalogue (168 entries)

en: (empty)
bg: (празно)

en: APN List
bg: Списък с точки за достъп

en: APNs
bg: APN

en: Access Technologies
bg: Технологии за достъп

en: Activated
bg: Активиран

en: Active NetworkManager Connection
bg: Активна връзка с NetworkManager

en: Add APN
bg: Добавяне на APN

en: Add SIM PIN
bg: Добавяне на ПИН код за SIM карта

en: Allow your device to use networks other than your carrier.
bg: Разрешете на устройството си да използва мрежи, различни от вашия оператор.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
bg: APN трябва да бъде конфигурирана за мобилни данни.

en: Any
bg: Всяка

en: Attached for access to Restricted Local Operator Services.
bg: Приложено за достъп до ограничени услуги на местни оператори.

en: Attempts left: %1
bg: Оставащи опити: %1

en: Automatically detect APN
bg: Автоматично откриване на APN

en: Available Networks
bg: Налични мрежи

en: Change PIN
bg: Промяна на ПИН

en: Change SIM PIN
bg: Промяна на ПИН кода на SIM картата

en: Change the passcode set on the SIM.
bg: Промяна на паролата, зададена на SIM картата.

en: Configure access point names for your carrier.
bg: Конфигуриране на имената на точките за достъп за вашия оператор.

en: ConfiguringHardware
bg: Конфигуриране на хардуер

en: Confirm PIN
bg: Потвърждаване на ПИН

en: Connected
bg: Свързан

en: Connecting
bg: Свързване

en: Current PIN
bg: Текущ ПИН код

en: Current operator: %1
bg: Текущ оператор: %1

en: Data Roaming
bg: Роуминг на данни

en: Data Usage
bg: Използване на данни

en: Deactivating
bg: Деактивиране

en: Delete
bg: Изтриване

en: Device
bg: Устройство

en: Device ID
bg: Идент. № на устройство

en: Disable SIM Lock
bg: Деактивиране на заключването на SIM картата

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
bg: Деактивиране на функцията за заключване на SIM картата и премахване на паролата от нея.

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Disabling
bg: Изключване

en: Disconnected
bg: Прекъснат

en: Disconnecting
bg: Прекъсване на връзката

en: Drivers:
bg: Драйвери:

en: EID
bg: Електронна идентификация

en: Edit
bg: Редактиране

en: Edit APN
bg: Редактиране на APN

en: Emergency Numbers
bg: Номера за спешни случаи

en: Emergency services only.
bg: Само спешни служби.

en: Enabled
bg: Активиран

en: Enabling
bg: Включване

en: Enter PIN
bg: Въведете ПИН код

en: Error activating connection: %1
bg: Грешка при активиране на връзката: %1

en: Error adding connection: %1
bg: Грешка при добавяне на връзка: %1

en: Error changing the PIN: %1
bg: Грешка при промяна на ПИН кода: %1

en: Error removing connection: %1
bg: Грешка при премахване на връзката: %1

en: Error resetting the modem: %1
bg: Грешка при нулиране на модема: %1

en: Error sending the PIN: %1
bg: Грешка при изпращане на ПИН кода: %1

en: Error sending the PUK: %1
bg: Грешка при изпращане на PUK кода: %1

en: Error toggling SIM lock: %1
bg: Грешка при превключване на заключването на SIM картата: %1

en: Error updating connection settings for %1: %2.
bg: Грешка при актуализиране на настройките за връзка за %1: %2.

en: Failed
bg: Неуспешно

en: Failure Reason
bg: Причина за неуспех

en: Firmware Version
bg: Версия на фърмуера

en: Force Modem Restart
bg: Принудително рестартиране на модема

en: Full power mode
bg: Режим на пълна мощност

en: GuessNo
bg: Предполагащо Не

en: GuessYes
bg: Предполагащо Да

en: HSPA+
bg: HSPA +

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
bg: За да използвате тази SIM карта, първо трябва да я отключите.

en: Initializing
bg: Инициализиране…

en: Interface Name
bg: Име на интерфейса

en: Lock SIM
bg: Заключване на SIM картата

en: Lock reason unknown.
bg: Причината за заключване е неизвестна.

en: Locked
bg: Заключена

en: Low-power mode
bg: Режим на ниска мощност

en: Manufacturer
bg: Производител

en: Metered
bg: Измервана

en: Mobile data
bg: Мобилни данни

en: Mobile data is not available with this modem.
bg: Мобилните данни не са налични с този модем.

en: Model
bg: Модел

en: Modem %1
bg: Модем %1

en: Modem Control
bg: Управление на модема

en: Modem Details
bg: Детайли за модема

en: Modem is unlocked.
bg: Модемът е отключен.

en: Modem not available
bg: Модемът не е наличен

en: Modem requires the PH-FSIM PIN code.
bg: Модемът изисква PH-FSIM PIN код.

en: Modem requires the PH-FSIM PUK code.
bg: Модемът изисква PUK код на PH-FSIM.

en: Modem requires the PIN code.
bg: Модемът изисква ПИН код.

en: Modem requires the corporate PIN code.
bg: Модемът изисква корпоративния ПИН код.

en: Modem requires the corporate PUK code.
bg: Модемът изисква корпоративния PUK код.

en: Modem requires the network PIN code.
bg: Модемът изисква мрежов ПИН код.

en: Modem requires the network PUK code.
bg: Модемът изисква мрежовия PUK код.

en: Modem requires the network subset PIN code.
bg: Модемът изисква ПИН код на мрежовото подмножество.

en: Modem requires the network subset PUK code.
bg: Модемът изисква PUK код на мрежовото подмножество.

en: Modem requires the service provider PIN code.
bg: Модемът изисква ПИН код на доставчика на услуги.

en: Modem requires the service provider PUK code.
bg: Модемът изисква PUK код на доставчика на услуги.

en: Modify APNs
bg: Промяна на APN

en: Modify SIM lock settings.
bg: Променете настройките за заключване на SIM картата.

en: Name
bg: Име

en: Network type
bg: Тип мрежа

en: Networks
bg: Мрежи

en: New APN
bg: Нова точка за достъп

en: New PIN
bg: Нов ПИН код

en: No
bg: Не

en: No SIM is inserted.
bg: Не е поставена SIM карта.

en: No error.
bg: Без грешка.

en: Not registered, not searching for new operator to register.
bg: Нерегистриран, не се търси нов оператор за регистрация.

en: Not registered, searching for new operator to register with.
bg: Не съм регистриран, търся нов оператор, при който да се регистрирам.

en: Off
bg: Изкл.

en: Only 2G
bg: Само 2G

en: Only 3G
bg: Само 3G

en: Only 4G
bg: Само 4G

en: Operator Code (modem)
bg: Код на оператора (модем)

en: Operator Code (provided by SIM)
bg: Код на оператора (предоставен от SIM картата)

en: Operator Name (modem)
bg: Име на оператор (модем)

en: Operator Name (provided by SIM)
bg: Име на оператора (предоставено от SIM картата)

en: Owned Numbers:
bg: Притежавани номера:

en: PINs don't match!
bg: ПИН кодовете не съвпадат!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
bg: ПИН кодовете трябва да са между 4 и 8 цифри!

en: Password
bg: Парола

en: Plugin
bg: Приставка

en: Power State
bg: Състояние на захранването

en: Preparing
bg: Подготвяне

en: Registered for "CSFB not preferred", home network.
bg: Регистриран за домашна мрежа "CSFB не е предпочитан".

en: Registered for "CSFB not preferred", roaming network.
bg: Регистриран за роуминг мрежата "CSFB not preferred".

en: Registered for "SMS only", on home network.
bg: Регистриран за "само SMS" в домашната мрежа.

en: Registered for "SMS only", roaming network.
bg: Регистриран за роуминг мрежа "само SMS".

en: Registered on a roaming network.
bg: Регистриран в роуминг мрежа.

en: Registered on home network.
bg: Регистриран в домашната мрежа.

en: Registered with network provider
bg: Регистриран при мрежовия доставчик

en: Registration State
bg: Щат на регистрация

en: Registration denied.
bg: Регистрацията е отказана.

en: Remove SIM PIN
bg: Премахване на ПИН кода на SIM картата

en: Revision
bg: Ревизия

en: Roaming
bg: Роуминг

en: SIM | SIMs
bg[0]: SIM карта
bg[1]: SIM карти

en: SIM Details
bg: Детайли за SIM картата

en: SIM ID
bg: Идент. номер SIM

en: SIM Lock
bg: Заключване на SIM картата

en: SIM Path
bg: Път на SIM картата

en: SIM is available but unusable.
bg: SIM картата е налична, но е неизползваема.

en: SIM is locked
bg: SIM картата е заключена

en: SIM is not locked
bg: SIM картата не е заключена

en: SIM is required but missing.
bg: SIM картата е необходима, но липсва.

en: SIM requires the PIN code.
bg: SIM изисква ПИН код.

en: SIM requires the PIN2 code.
bg: SIM изисква PIN2 код.

en: SIM requires the PUK code.
bg: SIM изисква PUK код.

en: SIM requires the PUK2 code.
bg: SIM изисква PUK2 код.

en: Save profile
bg: Запазване на профил

en: Scan For Networks
bg: Сканиране за мрежи

en: Scanning networks failed: %1
bg: Сканирането на мрежи не бе успешно: %1

en: Searching for network provider
bg: Търсене на мрежов доставчик

en: Select a network operator.
bg: Изберете мрежов оператор.

en: Signal Quality
bg: Качество на сигнала

en: State
bg: Състояние

en: This SIM slot is empty, a SIM card needs to be inserted in order for it to be used.
bg: Този слот за SIM карта е празен, трябва да се постави SIM карта, за да се използва.

en: Unable to autodetect connection settings for your carrier. Please find your carrier's APN settings by either contacting support or searching online.
bg: Не могат да се открият автоматично настройките за връзка за вашия оператор. Моля, намерете настройките за APN на вашия оператор, като се свържете с екипа за поддръжка или потърсите онлайн.

en: Unavailable
bg: Не е наличен

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Unknown error.
bg: Непозната грешка.

en: Unknown modem capabilities.
bg: Неизвестни възможности на модема.

en: Unknown registration status.
bg: Неизвестен статус на регистрация.

en: Unlock SIM
bg: Отключване на SIM картата

en: Unmanaged
bg: Неподдържан

en: Username
bg: Потребителско име

en: View SIM %1 details.
bg: Вижте подробности за SIM картата %1.

en: View data usage.
bg: Преглед на използването на данни.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
bg: Вижте подробностите за модема, към който е свързана тази SIM карта.

en: Whether mobile data is enabled.
bg: Дали мобилните данни са активирани.

en: Yes
bg: Да

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
bg: Можете да заключите SIM картата си, за да изисквате ПИН код за телефонни разговори и мобилни данни.

en: eSIM is not initialized.
bg: eSIM картата не е инициализирана.

en: none
bg: без
